Új privát üzeneted érkezett!

Panna, tényleg szuper vidéken az élet, mármint a madárcsicsergés, napsütés, szép panoráma, jó levegő:)
Szuper lehet a hétvégi buli sok baráttal, biztos élvezni fogják.
Elhiszem, hogy hiányzik a kiscsajod, de jót tesz neki, hogy kicsit mással is tölthet időt.
Vendég
 


Bogyó! Én valamilyen edzésre mennék, de nem biztos, hogy a capoeira érdekel... Én step-aerobik, és box-aerobik (vagy tae bo) rajongó vagyok. Na meg az új szerelem a kangooo. Csak az gondolom errefelé nem nagyon van. Valakinek van hasonló érdeklődési köre? :wink:

Twist! Szerintem is javára válik, hogy nem csak velem van. Ma meg hihetetlen mennyi mindenre volt időm, így egymagamban... Meló mindjárt kész, mostam, edényeket suvickoltam, még úszni is elmentem most este egy órát. Az ember már nem is emlékszik, milyen volt gyerek nélkül... Sokkal egyszerűbb és kötetlenebb, az tuti. Most viszont nincs aki reggel az ágyunkban hozzámbújva, megölelve, puszit adva azt mondja: "szejet egymás..." Ezt már nem adnám oda a világ minden kincséért sem, az biztos!
Na még holnap hajtok egy jót, kiélvezem a takarítás örömeit :lol:

Most meg még befejezem a munkám hátralevő részét....

panna1
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most csak két szóra jövök...
Megbízható, korrekt asztalost keresek, aki tud, jelentkezzen, köszi!
Esztó! Ha erre jársz, priviben megküldöd a tesód elérhetőségét?

Köszi Lányok!

Remélem mindenki jól van... jövök este ha tudok! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,

Sajnos nem tudok jönni mostanában, mert vizsga vizsga hátán, tanulok,esténként bebumlizok pestre, korepre, Álmosnak szar napjai vannak és még sorolhatnám :(
De azért igyekszem gyorsan átolvasni amikor csak tudom.

Anna,
ment privi.

Ha vége a vizsgáknak ígérem jelentkezek.

Puszi mindenkinek!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk hajnali 4-kor :)
Szuper volt minden,majd hozok képeket!

Átfutottam amit irtatok,két rövid megjegyzés:

Naptej: Eddig 50+ használtunk (Nivea,Garnier,Vichy) most 30-as gyerek DM saját Sun Dance márkát- ugyan azt tudta csak az állaga, meg h szines és fog volt a gond de más semmi.
Igy mi most beállunk a márkás de 30-nál nem több faktorra-az 50 -es csak 1-2 százalékkal tud többet de sokkal több benne a vegyszer.

Pelus: ELMO : Felejtsd el a pelust Elmo ! dvd-t tudom nagyonnnn ajánlani-nekünk és nagyon sok ismerösnek is meghozta az áttörtést anno!!! Szuper egy mese!
Vendég
 


Fildi, de gyönyörű Fanni a vonalzódón, nagyon szép kiscsaj!:)

Mi most 20-as védőfaktoros Niveás naptejet használunk, nagyon tetszik eddig. Könnyen kenhető. Színes ez is, kék színe van:)) A babát megvédte, bár amúgy is csak árnyékban van általában. Én egyszer nem kentem be magam, mert gondoltam, hogy 11 óra előtt úgysem fog a nap. Nos, tévedtem. Jól leégtem nélküle.

Panna, hogy érezte magát a kislányod?

Lesznek musical előadások Veresegyházon, azt hiszem, hogy az okmányiroda előtti színpadon. Ki vannak téve a plakátok. Tök jó!!!:)

Mérnökasszony, megkóstoltátok a hamburgert? Bár lehet, hogy pont most utaztatok el.... Sebaj, majd jövő héten. Mi megint bekajáltunk belőle, fincsi! Az volt a baj, hogy pont mindig akkor sírós Dorka és felváltva kell ölben tartanunk és nem tudunk rendesen enni tőle. A párom mindig hideg hamburgert eszik szegényke.
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat a betolakodásért,szoktalak titeket néha olvasni,Erdőkertesen lakunk,van két gyermekem.

FILDINEK:szeretem volna írni, mert olvastam hogy kertesre szeretnének költözni,mi áruljuk kertesi házunkat,ha még aktuális és kerestek, vagy valakit tudtok szóljatok!

70m2-es ,2 szoba,nappali,gázcirkó fűtés,2001-ben épült,600m2-es telek.
HA NEM ZAVAROK NÉHA JÖNNÉK HOZZÁTOK!!! ÜDV NEKTEK
berni77
 
 


SZiasztok!

Elnézést kérek a betolakodásért!

Az alábbi honlapot szeretném a figyelmetekbe ajánlani:


www.ildi-nails.com


2010. augusztus 31-ig 20 %-os árengedménnyel dolgozom, és még csak ki sem kell mozdulnod otthonról, házhoz megyek!

Köszönöm, hogy elolvastátok!

Ildi
ildi-mûköröm
 
 


Sziasztok!

Kicsit lecsendesültek a dolgok itthon, vanidőm géphez ülni....

Csütörtökön elmentünk Rékáért, egyben megünnepeltük unokatesó 1. szülinapját. Réka nagyon édes volt, látszott, hogy örült nekünk, kaptunk sok puszit, de az is látszott, hogy jó helyen volt. Nem volt vele semmi gond, elvolt anyumékkal jól. Mikor megkérdeztem hazaúton tőle,hogy jól érezte-e magát, és hogy megy-e máskor is a mamáékhoz nyaralni, akkor igen, és vigyor volt a válasz. :lol:
Péntek dél körül értünk vissza, délután jött a kábeltévés és most már van minden, TV, net, telefon... Király...
Szombatra nagy vendégsereg jött, ittalvósra közülük 2 család, 4 gyerekkel. Voltunk amúgy 15-en, meg 11 gyerek. ELképesztő milyen játszótérré vált a nappali, meg a terasz, de nagyon jól elvoltak a gyerkők is, meg mi is. Réka is nagyon élvezte a nagy társaságot, hol ehhez csapódott játszani, hol ahhoz. Bevallom, azt se tudom ,mikor, kivel, mit játszott, mert volt elég dolgom, és ő csak egyetlenegyszer jött oda hozzám egész délután, hogy aja fog kezét, amúgy meg inkább elrohant a többiekkel, ha cipőváltás, pelenkacsere vagy kaja miatk közelítettem hozzá. Meg mindig volt valaki aki fogyelt a gyerkőkre. Vagyis olyan sokan voltunk felnőttek is, hogy mindig volt valaki valamelyik részen, és az ott lévő gyerekekre figyelt. Így legalább rohangászni nem kellett... :lol:

Még tegnap délelőtt el akartunk menni megint maciparkba, de szemerkélt az eső, így az ittalvósaink hazamentek. Mi meg romeltakarítottunk, meg pihiizztünk délután.
Este meg RÉka leesett a konyhapultról. :cry: Szeet ott ücsörögni, nézi, hogy mit csinálok, csak most nem fért a bőrébe, és játszott a megtalált macis mézzel. Túlságosan előre csúszott, aztán egyszer csak zsupsz lent volt. előbb talpra, aztán elhasalt. Kicsit fájlalta a térdét, de puszi után már nem fájt. Viszont kicsit később sántítani kezdett a jobb lábára. Bárhogy vizsgáltuk a lábát, nyomogattuk, mindig csak "csikis" volt a válasz. Meg amúgy is mászkált, rohangált, csak kicsit bice-bócán. A jobb lábán csak a sarkát teszi le. Ma persze voltunk dokinéninél, elküldött röntgenre. A röntgenen szerencsére semmi, tehát nincs törés vagy ficam meg ilyesmi, kicsit megütötte , majd elmúlik. Remélem tényleg így lesz, és pár nap múlva már nyoma se lesz....

Szia Berni! Isten hozott! gyere nyugodtan (én beszélek, és még csak pár hónapja vagyok itt :oops: :lol: )

Fildi! Köszi az Elmós-pelusost, majd rákeresek...ű

Esztó! Kitartást és sok sikert a vizsgákhoz! GOndolom lassan a végére érsz!

panna1
 
 


Csak gyorsban:

Panna: Ez az a mese, nekünk megvan,szivesen kiirjuk és beadjuk hétvégén:

http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... ts_id=3652
Vendég
 


Sziasztok,

Visszaolvasni még nem igazán sikerült mindent :? igyexem...

Képek csudajók. A kis csajaink nagyon szépségesek :) és milyen nagyok már :shock:

Pocakosok, kitartás :) hogy vagytok?

Ildi, hol is voltatok? (lemaradtam ) mikor költöztök?

Gabi, milyen az új kecó? megszoktátok már?
Panna, nektek?

Anna, sikerült beszélned a tesómmal?

Piri, egyik este itt sétáltatok el hármasban elöttünk :) pont teregettem és láttalak benneteket :)

Többiek?

Én még várok egy szombati eredményt, a két vizsga közül az egyik 3as lett, a másikat még nem tudom. Ha megvan a másik is, akkor már csak egy vizsgám lenne. húúú de jó lenne...igen nagyon unom már. és már türelmem sincs. Viszont képzeljétek a szakdogámra 4-est és egy 5öst kaptam és nagyon könnyű lesz megvédenem, tök könnyü kérdéseket tettek fel :) legalább ez megvan.

Álmos jól van, úgy megy mint aki mindíg ezt csinálta :) szinte már nem is mászik. Hihetetlen gyorsan fejlődik. egész nap be nem áll a szája, persze halandzsa nyelven nyomja.

Most hirtelen ennyi, majd ha sikerül visszaolvasni, akkor folyt.köv :)

Pár kép a nagyfiamról :)

Kép Kép Kép

puszi

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó!
Gyönyörűek vagytok! Bár tudom, nem illik ilyet mondani fiúra, de nagyon szép Álmos!!! Nyálcsorgatós ééééédes! :lol:
Köszönjük kérdésed, jól vagyunk. A jót könnyű megszokni :lol:
Mondjuk a bp-i lakásunkat is nagyon szerettük, de sajnos kicsi lett. A pécsi albit is szerettük, na de nem a miénk... Ez a ház meg épp olyan amilyet szerettünk volna :lol:

fildi! Nagyon megköszönném, ha ki tudnád írni az Elmo-s bilis DVD-t. Mi ugyan hétvégén sajnos nem leszünk, mert pénteken megyünk Szegedre és csak vasárnap este jövünk. Vagy hétközben lehetne megejteni a talit, vagy ha hétvégén erre jártok, egyszerűen berakod a bejárati ajtó melletti ablakba. Az már csak az ajtóból látszik, nem hiszem, hogy valakit lázba hozna (rajtam kívül)

twist! Voltam ma fodrásznál, Andinál! Nagyon aranyos csajszi, és tök jól megcsinálta a hajamat. Mondjuk most csak igazítani kellett egy kicsit, mert hátul kicsit még növesztenem kell a hajamat a kedvenc frizurámhoz (miután az a vadálllat fodrász Pécsen jól lecsetkelte :evil: ). Azt hiszem be fog válni. :D

panna1
 
 


Esztó:Nem is igaz,h már ekkora Álmos!!!Kész pasi, igy volt Andornál Levinél meg Koppánynál is emlékszem, babás képek után egyszer csak bejöttek a nagyfiús képek :) Nagyon szépek vagytok tényleg!!!

Mi Rodoszon voltunk,ezek a képek lettek (pár nap múlva lejelszavazom)

http://picasaweb.google.com/anyus001/Ro ... directlink

Panna: Ma is megyünk délután kerterse mint este kiderült,igy akár ma is be tudjuk dobni, irj priviben telszámot és cimet!
Vendég
 


Panna, de jó, hogy sikerült eljutnod a fodrászhoz:) Mondtam, hogy nagyon ügyi:)

Ma voltunk délelőtt sétálni + bevásárolni. Minden jó volt eleinte, de a babakocsit (megint) nem tudtam összecsukni. Annyira idegbeteg lettem már:( Mérnökasszony már tudja, milyen az, hogy fél óráig nem tudom összecsukni. Most is így jártam. Már odajött két ember is segíteni és akkor végre sikerült. Aszem legközelebb csak kenguruban viszem sétálni a kiscsajt, a babakocsitól megőrülök. Néha 2 mp alatt be tudom csukni, néha meg 30 perc és ömlik rólam a víz. Majd apával megcsináltatom, hátha be tudja olajozni, vagy valami....
De amúgy szuper babakocsi, könnyű, kényelmes, nagyon jól véd a nap ellen stb. Csak ez az összecsukás mindig rémes.

Esztó, de gyönyörű a kisfiad!!!
Látom, hogy van rajta fogzást segítő nyaklánc. Bevált nálatok?
Vendég
 


Köszi fildi CD-t mindjárt nézzük :lol: Nagyon szép kismama vagy így élőben is :D rodoszi képek tök jók! Irigykedek ám! :wink:
baromi jó lehetett!!!

Twist! Babakocsi az tényleg gáz. Mikor már áll a gyerek akkor oké, hogy elszöszmötölsz az összecsukással, na de ilyen picinél nem lehet mit csinálni... Nekünk anno a babakocsi kereke esett ki rendszeresen (örökölt babakocsi volt), és nem volt egyszerű visszatuszkolni a helyére, úgy, hogy RÉkát se borítsam ki belőle... Egyszer úgy megmérgeltem magam, hogy majdnem otthagytam, és elindultam hazafel Rékával a kezemben. Gondoltam majd később visszajövök, ha meglesz hazaviszem, ha nem akkor meg megérdemelte. Gonosz kocsi! :lol:
Azért remélem nálatok az olajozás segíteni fog!

panna1
 
 


Nem bírtunk CD-t nézni, lányom húzgálta ki a gazt a homokból, és hordta be nekem, hogy virág. :lol: Nem akarta abbahagyni. Majd holnap.

Este katasztrofa. Kazánunk megállt, persze gyerekem már bent a kádban, míg én lementem a kazánig, telelocsolta a fürdőt vízzel. De tényleg. Nem tudom hogy csinálta, de 2 cm víz állt mindenhol röpke 1,5perc alatt. Hát, nem kicsit ordítottam vele. :oops:
Aztán még rátett egy lapáttal. Irtózatos hiszti lett az egészből, persze a végén kibékülés, most meg már durmol... Kazánt azóta reset-eltem, újraindult. Legalább este nem kell hideg vízben fürdenem...

panna1
 
 


Jó reggelt!
Panna, aranyos a kiscsajod, hogy a gazokat cipelte be neked:) Ügyesen gyomlál,jöhet hozzánk is:) A kazán gond nagyon rossz, együttérzésem! Nekünk is állandóan kikapcsolt régebben, de itt van csak a fürdőben, tehát csak ideálltam és reset-eltem. Aztán valami panelt megheggesztettek benne és jó lett.
Én is úgy voltam vele különben tegnap, hogy otthagyom a babakocsit és megyek haza, visszlát. Csak aztán mégis hiányzott volna nagyon.

Ma megyünk védőnőhöz, remélem, hogy eleget hízott Dorka. És hogy kezdhetjük a hozzátáplálást. Már két kanál almalevet megkóstoltattam vele, ízlett neki.
Vendég
 


Panna: Köszii :) Nagyon szivesen,remélem már bele tudtatok nézni azóta!
Vendég
 


Esztó: gyönyörű Álmos, már nagyon nagy fiú. Az lehet, hogy minket láttál, mert Esztivel szinte minden nap lemegyünk Apa elé a vonathoz, és utána van, hogy nem egyenesen hazamegyünk, hanem még sétálunk is egyet.

Twist: voltunk a hambisnál, iszonyú finom :D és szerencsére van házhozszállítás is :D Mindenkinek nagyon nagyon ajánlom. És a férjemnek is tudtak vega hambit csinálni, az is fini volt

Panna: ari a kislányod :)

Nálunk hírek: hétvégén volt Eszti keresztelője, anyósoméknál, Gyöngyösön. Nagyon jól tűrte, a vízzel locsolás sem zavarta, elnézelődött, megfogta a pap kezét is :) És a keresztapjától kapta a legklasszabb ajándékot: egy hintalovat :lol:

És képek a kisangyalról:

Kép
Kép
Kép

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


hú, nagyon pang a fórum.. Ha valaki erre jár megtudná mondani, hogy a szombat lovas-íjász stb hagyományőrző nap programját hol tudom megnézni neten?

Ja és tapasztaltabb veresiek: hova érdemes menni strandolni a környéken? elsősorban természetes vizek érdekelnének, de ha van valami kiemelkedően jó medencés a környéken az is érdekelne

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony: de jó, hogy nektek is bejött a hamburgeres!:) Olyan fini! Már lángos helyett is ezt kérek inkább:)
Láttam, hogy ki volt írva, hogy vega hambi is van, mindenre gondolnak.
Gratula a keresztelőhöz! Szép volt? Sütöttél pogácsákat, sütiket? Nagyon szépséges Esztike a képeken! Szép színe lett a csajnak:)

Képzeld, hogy voltam vásárolni és ruhában leégtem! Nem hiszem el, ilyen még nem történt. A hátam a póló alatt is le volt égve. Sőt a szalmakalap alatt is égett volt a fejbőröm egy kicsit. Húzódott a bőröm, azt éreztem. Most már mindenhol be kell kenni magunkat.

Képzeld, hogy nálunk elromlott a babamérleg, így most már nem tudom nézni, mennyiket hízott Dorci. Ez van, a sors keze, hogy ne nézzem állandóan:)

Többiek, hogy bírjátok a meleget? Én rendszeresen vörös fejjel járkálok, ijesztően nézek ki. :oops:
Vendég
 


Mérnökasszony: a Veresi tavaknál van egy harmadik tó is (ahol még nem sétáltunk), ott van egy szabad strand. Nagyon jó!
És a termálfürdő is van, az úszodával szemben.
Vendég
 


Ja és a hagyományőrző nap programja:

http://veresegyhaz.hu/index.php?option= ... &Itemid=12

Pénteken sétáljunk egy jót kora reggel, oks? :wink:
Vendég
 


Twist: kösz a linket elég vaksi vagyok, már néztem ezt a honlapot, de elsőre nem találtam:)

A péntek reggel úgy néz ki ok lesz Merre sétáljunk? Városközpont?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony: majd hívlak pénteken 8.30 körül. Szerintem aha, igen, városközpont. Posta, gyümölcsök stb:)
Vendég
 


Twist: remélem nem volt semmi komoly gond ma reggel, csak Dorka aludt el. próbáltalak hívni, de ki voltál kapcsolva Sajnálom, hogy elmaradt a mai séta :cry:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony: képzeld, hogy velem is ez történt: hívtalak 8.40 körül és ki voltál kapcsolva. Ez nagyon furi. Pedig nagyon készültünk a sétára, már ezer éve nem beszélgettünk és nagyon sok kérdésem van a gyümölcsök etetésével kapcsolatban. Szerettem volna beszélgetni veled:)
Aztán végül egyedül mentünk sétálni szomorúan Veresre.
Csodálkoztam is, hogy miért van kikapcsolva.

Akkor hétfőn pótoljuk be a dolgot, oksi? Nem tudom, mi lehetett a telefonjainkkal. Mert hiányoztatok már és szerettünk volna sétálni veletek, az tuti!

A keresztelővel kapcsolatban is jó híreim vannak, Bp-en lesz, annál a papnál, aki összeesketett bennünket. Nagyon romantikus lesz így:)

Talán ma találkozunk a hagyományőrző napon :wink:

Többieket is üdvözlöm, pocakosoknak kitartás ebben a kánikulában!
Vendég
 


Sziasztok!

fildi! Még azóta se sikerült belekukkantani, szerintem amikor hazamegyünk nyaralásból, egyszerűbb lesz. Mondjuk van mentségem, mert szérthajtottam magam rendesen:
Múlt hét héfőn lerohantunk Pécsre, ott fullra össze kellett pakolni, takarítani az albit (ablakpucolással, mindennek együtt), mert most már végleg búcsút vettünk Pécstől. Leadtuk a kulcsot. Azért ahhoz képest még egy mikrobuszt+utánfutót, + 2 utót sikerült teleraknunk, pedig már azt gondoltam, hog ynincs sok cuccunk ott. Szerda este 10-re értünk vissza, csütörtökön kicsit szétpakoltunk, mosás ezerrel és péntek délután már indultunk is nyaralni. Ja, és azt még nem is mondtam, hogy ezek előtt, illetve elindulás előtt még rohamban dolgoznom is kellett, mert nyilván ilyenkor jelentkeznek az olyan ügyfelek, akik egész évben ülnek a babérjaikon :evil: . A lényeg, hogy nem sokat aludtam, és anyum nélkül nem tudom, mihez kezdtem volna. Így legalább úg ytudtunk eljönni, hog yminden kimosva, melóm megcsinálva (már ami a tűzoltáshoz kellett), és még RÉka se volt elhanyagolva.

Itt meg tök jól elvagyunk, sok jelenleg 6 család, összesen 9 gyerekkel. A kinti medence kicsit hideg, de bent van egy élménymedence, ott minden nap megy a pancsi durván. És hihetetlen, hogy van időm 7-8 órát aludni, és minden nyugis. RÉka is jól érzi magát a gyerektársaságban. Édesen eljátszanak. Estére persze kivan totál, így alszik mint a tej.
Most lassan megyek társasági életet élni, csak gondoltam, benézek, mi a helyzet itt.

Mérnökasszony! gratu Esztókának a keresztelőhöz!

Otthon milyen idő van? Itt olyan kellemes meleg. NEm a rekkenő hőség, de árnyékban nagyon jó.

panna1
 
 


Panna, szuper lehet a nyaralás!!!:)
Pici babával mikor lehet először menni nyaralni? JÖvőre már mi is mehetünk? 1,5 éves lesz Dorka.

Itt végre picit hűvösebb van reggel, de napközben mindig felszalad a hőmérséklet és minden délután esik az eső.
Vendég
 


Szasztok! Bárcsak járna erre valaki!!:)
Ma féléves Dorka, ezt akartam leírni! Tök jó, hát végre eljött ez a nap is!

Mérnökasszony, szerdán nálatok is feledik szülinap lesz:)) Isten éltesse Esztikét!
Vendég
 


Twist!
Gratu a féléves kis Dorkádhoz!
És előre Esztinek is előre, ha addig nem jönnék...
Mi megvagyunk, már tegnap hazaértünk. Nyaralás jó volt, csak a végére gáz lett, mert RÉka benyalt vmi vírust (ez a kellemes langyos vizű medence átka!), amitől szerdán 38-39 belázasodott. Éjjel 39,6-ig ment a láza. Persze 4 óránkénti lázcsillapítózás mellett. Aztán éjjel 2 után kezdett normalizálódni a helyzet, reggelre iszonyatosan fájt a torka (tele volt hólyagokkal). Nem volt hajlandó semmmit enni-inni. Úgy kellett belekönyörögni egész nap némi vizet vagy teát. A nap végére már eszegetett, de iszonyat nyűgi volt végig. Most már semmi baja azon kívül, hogy még nyűglődik néha. Jaj most enniy, mennem kell, majd holnap bekukk....

panna1
 
 


Panna, nagyon ügyesen kikúráltad a kislányodat, hogy most már jól is van. ) Rutinos anyuci vagy már:)

Szoktatok piacra járni? Annyira jó most, nyáron! Tegnap is vagy 13.30-ig kint voltak az árusok és olyan jól éreztük magunkat, mintha külföldön nyaralnánk:) Sétálgattunk, ettünk, vettünk fini gyümölcsöket. A fiúk söröztek:) Aztán lángos, kürtöskalács, hambi.... Szóval jó volt. Egyre nagyobb ez a piac. Remélem, hogy a főút melletti sávot is befejezik egyszer már végre és akkor még több árus lehet.
Vendég
 


Hát Twist, lehet, hogy rutinos anyuci vagyok, de tegnap meg ma nem kicsit borított ki a csemetém. Ezeket a betegség utáni nyűglődős napokhoz már egyszerűen nincs türelmem. Elképesztő módon tud hisztizni, és elképesztő módon. Csak ordít, mindegy hogy mit mondasz neki, vagy mit csinálsz, ha közelítesz kapálózik elmenekül, de közben "aja gyeje"-t kiabál. Hát nagyon remélem hogy vége lesz ennek a pár nyűgös napnak is,mert kezd nálam borulni a bili....

khmmm..... billi. Képzeljétek, RÉka bilizik ügyesen, egyszer elkaptam kint egy pillanatát, hogy gondolkozik, odébbmegy, és odapisil (pucéran), akkor mondtam neki, hogy inkább a bilibe. Azóta szépen megy is a dolog, a bökkenő csak az, hogy amint a pucér popóra bugyit húzunk bepisil. Vagyis amint érzi, hogy van valami a fenekén, eleresztii a pisit bárhol...
Van valami ötlet erre? vagy várjunk még az egésszel?
(Elmot még nem sikerült megnézni, mert a DVD-nk nem játszotta le, a gp meg foglalt volt, apa dolgozott.... :evil: )

Twist! Sziktunk néha piacolni, bár apa nélkül. Ahogy ő mondaná, ez nem az ő sportága :lol: . Anyummal meg RÉkával néha lementünk, én egyszer voltam Rékivel kettesben. De mennünk kell, mert kell bugyit venni a kisördögnek :lol:

Na állok neki dolgozni, mert még mindig van mit :cry:

panna1
 
 


Panna, ügyi vagy a biliztetéssel!: ) Ezek nagyon fontos lépések, gratula, csak így tovább!

Az eltűnt Mérnökasszonynak üzenem, hogy Esztinek boldog feledik szülinapot kívánok!

Remélem, hogy bírjátok a meleget, én már nagyon nem. Felfordulok tőle, sosem szerettem a kánikulát. Tavaly sem nagy pocakkal és most sem. Aszem nem költözöm Afrikába. Már most ott hűvös van, ahogy a Foci VB-n közvetítésen láttam:)
Vendég
 


Twist! Akkor irány Afrika :lol: Kitartást, még egy darabig kánikula lesz!
Én RÉka medencécskéjébe szoktam belelógatni a lábam, már az is jól esik. Na meg fellocsoljuk a teraszt. Jókat ugrálunk Rékával a pocsiban :lol:

panna1
 
 


sziasztok

előkerültem, na de ezt Twist már tudja
Minket a szomszédok szoktak meghívni medencézni, mióta látták, hogy hogyan pancsiztatom Esztit lavórban. Pedig az is nagyon jól áll neki, itt a bizonyíték:
Kép Pancsi a lavórban

Kép üldögél

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


ja Twist és köszi a féléves jókívánságot, nektek is boldog féléves szülinapot!

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Mérnökasszony, tutik a képek!:) Édes Esztike a lavórban:)
Ma végigjártuk a helyi strandokat. Lehet menni a Termálfürdőbe, aszem 850 Ft a felnőtt belépőjegy. Amire én azt hittem, hogy szabadstrand, na, az egy fizetős strand (a harmadik Veresi tónál), 400 Ft a felnőtt jegy és 250 a gyerekjegy.
Végül szabadstrandra mentünk, ahol először sétáltunk Mérnökasszonnyal. Sokan fürödtek ott, jó hely szerintem.

És köszi a tippet, megnéztük az új cukrászdát is a Budapesti úton, isteni fagyikelyhet ettünk és a légkondi is jól esett a 35 fokos kinti hő után.

Kép Kép Kép
Vendég
 


Motoros kiscsajom:
Kép
Vendég
 


de édes Esztó is meg Dorka is a képeken!
Haladunk bili-ügyben... Egyre kevesebb a baleset, és legtöbbször szól már RÉka, ha pisilnie kell és bugyiban van...

Twist! Hol van az az új hamburgeres, ahol nagyon fini burgit adnak?

panna1
 
 


Panna a fini hamburger: Veresegyházon van, a benzinkút mögötti utcában. Aszem MOL kút. Hogy is mondjam máshogy? Van a városközpont, a nagy zenélő szökőkút és azzal szemben a benzinkút. Amögötti utcában van a hambis.
Én is már betévedtem oda többször mostanában nassolni:)))
Vendég
 


Köszi Twist! Így sztem megtaláljuk... És holnap valószínűleg ki is próbáljuk.
Mi 7 végén Nyíregyen leszünk, aztán meg lehet, hogy jönnek a melósok megint dolgozni. Parázok is emiatt, mert egy csomó mindent elő kéne készíteni, és még nem készültem fel lelkilag az újabb nagymenetre...

panna1
 
 


Panna, szuper, biztosan ízleni fog. Van ott más finomság is különben:)
Mérnökasszony ajánlotta és szerintem is tök jó ötlet, hogy babáknak lehet gyógyszertárban kikevertetni babanaptejet, 50-es védőfaktorosat. Hétfőn fogok én is olyat kapni, kis tégely és csak 505 Ft. Remélem, hogy beválik, bár úgysincs napon Dorka, de mindig napozóban viszem sétáltatni és abból kilóg keze-lába.

Nálunk is munkálatok folynak, remélem, hogy még nyáron sikerül szépen befejezni.)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csjúúúú de nyár van!!! :) Vagy most inkább ősz, vagy tavasz, nem is tudom.
Meg vagyunk mi is, csak nyaraltunk+ jövés menés van mindig.
Majd mesélek, csak most megint nincs időm. + Andor lebetegedett, vírusos torokgyulladása van, ami egyelőre (lekopogom) "csak" a lázban mutatkozott meg tegnap óta.

GYünyörűek a baba képek egytől egyig!!!!!!!

Ildi, Anna, Hogy vagytok????? Már nagyon a finishben vagytok!!!! Ne felejtsetek el minket majd értesíteni ám! ;)

Remélem azért ősszel ismét beindul a banda, mert most nagy a hatásszünet ;)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino, szió!:)))) Jobbulást Andorkának, rossz lehet, hogy lázas:(((

Tényleg nagyon kevesen írnak a fórumra, sajnos. Pedig érdekelne, hogy a kismamikkal is mi újság van. És Esztó vizsgái vajon jól sikerültek?
Vendég
 


Na twist, végül is elmaradt a hamburgerezés, mert megettük a maradékokat inkább. De ami késik, nem múlik!

Gabolino? Szegény Andor! Az a hólyagos torokgyulladásos vírusa van? Első nap magas láz, másnap semmit nem akar enni se inni a manó, mert nagyon fáj a torka nyeléskor? Ha bele tudsz nézni a torkába szépen látszanak is a hólyagok. Aztán következő 2 napon Réka full pöttyös lett.... Szóval nem tudom, ez van-e nektek, minden esetre jobbulást a kicsi fiúnak!

Mérnökasszony kence-ötlete tényleg jó, bár most ahogy nézem, még egy darabig nem kell használni...

Nálunk megvolt hétvégén RÉka családi szülinapja, mi meg ma ünnepeltük a kis hisztis 2 évesünket. Kapott kiskonyhát, egész délután főzött vele. Remélem megmarad a lelkesedése későbbiekben is!

Holnap jönnek melósok hozzánk, úgyhogy lesz dolog bőven...

Most hiretelen ennyi, még meg kell főznöm holnapra.

panna1
 
 


Sziasztok.
Benéztem én is, olvasni is szoktam, de irni nem igazán van időm :( De igyexem jönni holnap és részletesen írni.

Sok minden van mostanában, nem túl jó dolgok is sajnos, úgyhogy ezért se nagyon voltam :(

Anna, Ildi, hajrá hajrá :)

majd jövök.

jó éjt mindenkinek!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panna hatalmas gratula a kis kétévesedhez!:))) Isten éltesse sokáig!

Esztó: hello!:) Jó, hogy jöttél! Sajnálom a rossz dolgokat:(
Vizsgáid azért sikerültek, volt rájuk időd, energiád?

Én ma úgy eltévedtem Veresegyházon, mint a fene. Végül egy szántóföldön kötöttem ki:))))))
A Ráday utcában most fejezik be a vasúti átjáró aszfaltozását és elterelték a forgalmat. De mivel nem ismerem a hátsó utcákat, össze-vissza kanyarogtam. Akkor már gyanús volt, amikor kiértem a lakott területről és nevettek rajtam a beton keverő munkások...
Annyira szőke nő vagyok (pedig barna vagyok), hogy végül GPS-sel jöttem vissza a településre.))))
Vendég
 


Esztó! Remélem gyorsan túl leszel a rossz dolgokon, és jönnek a pozitív napok!

Twist! Jó, hogy azért Veres nem olyan nagy, nem kellett ott éjszakázni :lol: :wink:

Nekem azért még van egy jó hírem: Répa szülinapján, azaz kedden reggel kétcsíkosat teszteltem :D . Úgy látszik, kistesó nem bírt tovább várni :lol: csak kicsit parázok, hogy minden rendben legyen, mert kb amikor fogant, akkor voltam vírusos. Na meg volt egy este, hogy jól be-mojitoztunk apjával :oops: De remélem tényleg működik a mindent vagy semmit elv, és ha már marad, akkor egészséges lesz a kis pocaktesó is!

panna1
 
 


Panna, de szuper! Hatalmas gratula a kistesóhoz!:)))) De jóóó!

Gabolino, remélem, hogy tőled is hamarosan ilyen jó híreket kapunk :wink:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: