Új privát üzeneted érkezett!

Ajkartam mondani élőben! :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


akartam

Mostmár tényleg befejezem a javítgatást! :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ne tudd meg, hogy milyen jót nevettem most! Andris meg is kérdezte, hogy min rötyögök itt! :lol:
Vendég
 

 
 

Tényleg fáradt vagyok. :oops: De örülök, hogy sikerült felvidítanom. :lol:

Most már megyek alukálni. Nem hiányzik még egy ilyen szörnyűség. :wink:

Szép álmokat és nyugodalmas jó éjszakát!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Timci! Isten éltesse Atikát és Attilát névnapjuk alkalmából!Puszi Nekik!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Timcike: Nagyon boldog névnapot a fiúknak!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, nehéz lesz felvenni az ütemet veletek, de azért megpróbálom. Sajnos itt nehezebb eligazodni, mint az NLC-n, pedig nem tartom magam technikai analfabétának. Úgy látom, hogy Zalus a legkisebb baba, legalábbis az aktív fórumozók között.
Szuper, hogy találkát szerveztek. Máskor is volt már? Ismertétek egymást korábban?
Teszek fel képeket, ha sikerül.
Kép Kép Kép

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Nóri: Még egy pasi! Itt a lányok elnyomásban vannak! :lol:
Gyönyörű kisfiad van!

Van aki már ismeri egymást, és van aki még nem!
Timcike és Mandula már régóta ismerik egymást!
És már én is taliztam velük, sőt Adriéknál már voltunk is!

Kriszti "nyaralni" van itthon, ő Egyiptomban él. Ő már talizott Mogyóval.
Ja és én már taliztam Falevéllel.
De ilyen nagy tali még nem volt, ez lesz az első!
Remélem senkit nem hagytam ki! :D
Vendég
 


Norri, üdv itt!! :D Gyere gyakran!!! Majd csak megszokod ezt is. Pár nap és rutinosabb leszel.
Akkor ha jól értem találka csüt. 10-11körül. Még nem tudok semmi pontosat, de amint igen, írok.
Szolárium: terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott!!!!!!!! :!: (én már 1x voltam szülés óta 8) , de nem szoptatok :roll: )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ti képet hogyan tesztek be, mármint melyik képfeltöltővel??? Az én feltett képeim indig olyan kicsik.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Boldog névnapot Atticynek :) (Berci 2.neve is Attila, apa után)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: akkor neki is BOLDOG NÉVNAPOT!

Én a microsoft office picture manager-el teszek be képet, 600 mpix alá csökkentve. És akkor működik! Segítettem?
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos mi nem tudunk menni a találkára... :( mert csütörtökön vizsgázom Szegeden... :?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szombaton lesz a temetés. Így nem hiszem, h csütörtökön le tudok jutni gyerekestől. Esetleg még pénteken délután, de az sem biztos.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Huuuuuuuuuu,lépeést tartani veletek nem könnyű feladat. :lol:

Igaza van mandulának nagbri-engem abszolut nem zar senki jelenléte.Én elmesélek mindent mindenki elött,akit érdekelnek a fejlemények,nem titok. :lol:

A házasságról azért hallgattam,mert ez csak olyan papirforma még.Én nem tekintem házasságnak,majd ha meglesz az egyházi,na arra büszke leszek,és boldog.Igy még nem... :oops:

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket. :wink:

ennn-a te kisfiadnak is nagyon boldog névnapot kivánunk!!!!Hogy vagytok?Sir még?Fáj a pocak?


Nagyon remélem,h.mindenkivel fogok tudni találkozni,nem szeretném senki társaságát elmulasztani.Nagyon fogok igyekezni.Várjatok már meg minket is. :wink:

norri-Isten hozott a fórumba.Nagyon cuki pasid van. :wink: Ti jöttök a randira?

Remélem találok parkolóhejett,mert ott soha nincs,és nem azzal fogom elszúrni a drága időt,h.keresgélem a hejet. :roll:

Képzeljétek Atticy ül egyedül.Kicsit még instabil,de ül.Mindjárt teszek föl képet is. :wink:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Ez szuper, nagyon ügyes!!!
Oké, megdumcsiztuk, de tegnap este már Adrival is megbeszéltük!
A parkolóhely engem is érint, remélem találunk!

Ennn és Falevél: Sajnálom, hogy veletek nem tudunk talizni! Falevél, neked viszont nagy kalappal a vizsgához!!!

Nóri: Tényleg, te jössz a picúrral???
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bekukk.
Boldog névnapot az Attiláknak!

Nóri: nagyon édes a kisfiad!! Gyönyörű nagy szemei vannak!
Egyébként nem pörgünk ám ennyire, csak most a találka miatt mindenki ilyen aktív lett. :) Neked nincs kedved eljönni a találkára?

Mandula: köszi, majd ha szükséges akkor megpróbálom lerakni Azizt, de majd úgy időzítünk, hogy pont alvás után menjünk, akkor bírja eegy darabig. De babaágyra nem lesz szükség... :D mi azt nem használunk egy jó ideje. :oops:

A képeket én is csak lekicsinyítem, és simán csatolom a számítógépről. Mindig csodálkozok amikor valaki webhelyekről helyezi be.

Ennn: jó lenne, ha tudnál jönni.

Falevél: sajnálom, hogy nem jön össze Neked, sok sikert a vizsgához!

Szerintem én már tényleg nem leszek addig, ha minden jól megy szerdán kimegyünk Ausztriába, remélem jól viseli majd Azizom az utat. Úgyhogy akkor a csütörtöki viszontlátásra! :D :D :D

Sziasztok!
Kriszta

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Sajnálom, hogy már nem leszel addig!
Mindenképpen jó utat nektek Ausztriába, és jó vásárlást!
(ja úgy néz ki megoldódik a gumibugyi ügy! :lol: )
Vendég
 


És ime a képek!
Ne mondd már Kriszti,h.te nem jösz! :sock: Ne csináld.Gyertek no.Majd mentek utána.Pihenjetek má kicsit. :wink:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tud ám nézni... :lol: Főleg a 3-dik képen,he he he.

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Szuper képek! Nem semmi ez a gyerkőc! Na és persze itt is a kutya! Tarthatnánk kutyatalit is! :lol:
Képzeld, Bencének pont ugyanilyen cumija volt, még fél évvel ezelőtt! Na jó, szerencsére ő azóta már leszokott róla!
Vendég
 


nagbri-köszönöm szépen.Hát igen,a kutya...de nem mindig van kedve játszani vele. :lol: A cumit tegnap kutattam elő,Ő eddig a Nuk-ot használta,meg használja,erre csak kiváncsi voltam,h.elfogadja-e,de kis fintor után megszerette.Maradunk a Nuk-nál csak ez egy kis változatosság kedvéért lett odaadva.Meg este nem szedi ki a szájából,miközben durmol. :lol: 8)
A te fiaid is elragadóak.Azok a szemek,és a hasonlósá,nem semmi.Gyönyörű lesz a 3-dik is az bizos.Szoritok,h.lány legyen.Dehát ez az apán mulik. :lol: :wink:


Teszek föl pár friss képet,ahogy ül,bizonyitás képpen... :lol: 8)



Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


a narancsos szöveg kivágva,az már megtörtént... :oops:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hát megvolt az oltás!
Egy pici sírás és megdícsértek minket ,hogy milyen jó kislány!
Jól fejlődik mindent rendben találtak nálla!
Adatok: 6 kiló és 62 centi!

Hazajötünk utánna felkelt és orditott mint a sakál azt mondja az apa fáj a lába raktam rá borogatás és egy kúpot!
De olyan éhes volt az volt a baja már vagy 2 órája alszik a babám!

Kriszti: értünk akkor ki tudsz jönni?
Hazafele már megbirom oldani!

Azt mondja a párom ,hogy bejön csak akkor ha a fényképezőgépe meglesz már!

Nóri:Csuda szép kisfiad van!

Falevél: sok sikert a vizsgához és sajnálom ,hogy nem talizunk!

Enn: hát már kíváncsi lettem volna Bercikére !Sajnálom ,hogy te sem leszel!
Boldog névnapot neki!
sok puszi!


Timcike: Nektek is boldog névnapot!Puszika Atticynek!

Irigy vagyok ezért a kutyusra!

Na de majd hallomásból tán húsvétra megint akciós lesz a Tescoban.

Kép
mogyoland
 
 


esetleg szombaton egy minitali vhol????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hát nem igérem !
Attól függ milyen idő lesz!
Meg ,hogy mi lesz még szombaton nállunk ezt nem lehet tudni!Hétvége elég húzos szokott lenni hol ide megyünk hol amoda!(nagyszülők)


Kép
mogyoland
 
 


mogyo-koszonom szepen.Atadtam apuszidat.Tetszedt neki. :wink:

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem tutira nem jó a szombat. Sajnos! olyankor megy Bence úszni, aztán meg örülünk, hogy együtt a család!
Talán majd legközelebb!
Vendég
 


Sziasztok!

Ennn! Bercinek is boldog névnapot! :) Sajnálom, hogy nem tudsz jönni. :( A szombat viszont nekem se jó, mert megyek suliba. :roll: Remélem legközelebb összejön.

Nóri! Nagyon édes kisfiad van! Micsoda grimaszok! :lol: Gyere Te is, ha van kedved meg persze időd!

Timci! Gyönyörű Atticy, neki is van ám arcmimikája! :D

Mogyo! Akkor ügyes lánykád van! Ádi meg egész nap alig aludt valamit, és oyan nyűgös volt ma. Na meg addig tornászott szegénykém, hogy megütötte a buksiját. Most szépek leszünk csütörtökön, mert nőtt neki púpja. :roll: Ja, és várjuk a párod is akkor! :wink:

Noémi! Jó volt hallani a hangod! :D Várunk Benneteket!

Kriszta! Ha nem alszik a kiságyban, akkor arra az esetre még franciaágyunk is van! :) De remélem fitt lesz és hozza a formáját Azizka! Naggygon kíváncsi vagyok már Rátok! :D

Senki ne lepődjön majd meg, de Ádinak púpja nőtt, mert addig tornászott meg hempergett míg sikerült megkoccolnia a parkettát. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Nagyon sírt Ádika? Azért remélem gyorsan túl tette rajta magát!
A púpon meg senki nem fog meglepődni, lesznek még ettől súlyosabb sérüléseik is! Komolyan, ez tapasztalat! :D
Vendég
 


Brigi! Szerencsére gyorsan túltette magát, csak a hideg borogatás nem tetszett neki. :( Egyébként mostanában egy-egy sírás után olyan aranyos, mert úgy vigasztalom, hogy mint pici korában a melleksomra teszem, Ő meg hozzám bújik. Ma pl. így sikerült egyszer nagy nehezen elaltatnom. :)
Biztos lesznek ennél vadabb dolgok is, már előre félek. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Hát sok gyógypuszi arra a buksira!

Hát én is félek ezektől a bakiktól!

Kép
mogyoland
 
 


Ne izguljatok, sokkal jobban bírják a strapát mint a felnőttek! Sőt, el sem hiszitek, mennyi mindent kibírnak ezek a gyerekek. max egy pici sírással!

Adri: édes lehetett ahogy így elaludt! :D
Vendég
 


Mogyo! Köszi, átadtam a puszit, remélem fog használni. :D Amúgy nem tudom mi van ma Vele, mert esik-kel. Biztos azért mert nem sokat aludt. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Bence is csinál ilyet, hogy még a saját lábában is hasra esik, de olyankor már nagyon fáradt. szóval könnyen lehet, hogy ez a gond!
Vendég
 


hát azt hiszem minden gyerek felpörög csütörtökön
a lánynak most is nagyon tetszettek a babák és sikoltozott nekik!


Kép
mogyoland
 
 


hát néha én is szívesen hasraesnék és ott maradnák mig ki nem alszom magam! :D

Egyébként mi alszunk a lány miatt csak én ilyenkor mindig álomkorós vagyok rá igy hat a tél!


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: jó nektek, egy szavad se lehet a kisasszony miatt!
Amúgy az összes ismerősömnél így van, ahol lány van, ők alszanak éjszaka!
Úgy látszik csak ezek a pasik ilyen nyűgösek!
Vendég
 



jól gondold meg a harmadikat! :D
Bár ha lány lesz!

Kép
mogyoland
 
 


Enn: Bercike rendesen kikerekedett ám!

Igazi kishapsi!



Kép
mogyoland
 
 


Na mára lépek mert nemsokára fürcsi és kaja 4

Jó éjszakát nektek meg a kicsiknek is!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: ezt most nekem írtad?
Mert akkor jól meggondolom!
Vendég
 


aha neked!

Jajj tényleg Mandula van egy közös ismerösünk !
Majd elmondom ha ott leszünk!

Kép
mogyoland
 
 


De miért is gondoljam meg jól? Miért írtad? Csak kíváncsiságból kérdezem! :lol:
Vendég
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


ennn-csuda jo pasid van. :wink: Kis cukor.Kerdeztem meg elob,h.sir-e meg,es,h.faj-e a pocak?Tudsz mostrmar pihenni?

Most megyek ledolok,mert hosszu napom volt.Jo ejt mindenkinek,foleg a kis babainknak!!!Meg 2-ot alszunk,e itt a nagy randi. :lol: 8)


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Jó éjt nektek is! Szép álmokat!
Vendég
 


Néhány kép Sáráról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szep jo reggelt!

nagbri-koszi-jo ejszakank volt.Nektek?

Falevel-ez a kiscsaj tunderi.Gyonyoru szemei vannak.Es jo nagy lett mar.Zatticy mar udvarolhatna is neki.De kar,h.nem josztok. :( Pedig tuti Atticy csipne. :lol: 8)


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?