Új privát üzeneted érkezett!

Micsoda nyüzsgés.


Majd írogatok magamnak.
Szép napot annak aki benéz.Meg aki nem néz be annak is....
pusz.
edit01
 
 


Hali!

Valóban nem túl nagy az élet errefelé. Biztos mindenki nyaral meg ilyenek.
Nálunk nem sok újság van. Még mindig fura, hogy a fiam szobatiszta. Nem akarom, hogy dicsekedésnek hasson, de Mendihez képest marha hamar volt. 22 hósan nappalra teljesen szobatiszta lett, szinte egyik napról másikra erőltetés meg ráhatás nélkül. Szupi, mostmár nem kell annyi pelust venni, egy nagycsomissal elvagyunk egy hónapig 8)



Edit!
Köszi, megvagyunk. Melóhely.. hosszú, majd egyszer..
Örülök, hogy jó volt a lagzi. Azóta 'kiheverted' már?


Betti
szabobetti
 
 


Betti!

Inkább írok privit.
Jó lenne talizni...
Puszi.
edit01
 
 

 
 

Sziasztok!

Majd'egy hónapot voltam a fiúkkal Anyuéknál,két napja jöttünk vissza.Furcsa visszarázódni az itthonlétbe.
Raul már nagyon várja az iskolát,a tankönyveken kívül minden megvan.Mondanom sem kell,naponta többször átnézegetjük a cuccokat. :lol:
Patrik nagydumás,már lódítani is tud-hiába,férfi! :wink: Alvókája kb.két hete megint elromlott,nem tudom mi van. :?
Tanulgatok,igyekszem feleleveníteni,hogy valamikor jártam suliba.Nem akarok teljesen lebőgni-szeptembertől engem is vár az iskola.


Betti!
Tök jó,hogy már alig pelusozol! :D
Bízom benne,hogy hamarosan Patrik is megunja a pelenkát.

Merre vagytok :?: :?: :?:


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata
de jó,hogy írsz végre.eléggé kihalt a topik...:(
Csak Betti meg én írogatunk.
Kitartást a tanuláshoz.:)Én még a mai napig nem mentem be a suliba,hogy lesz -e képzés.Lusta is vagyok,meg nagyon valószínű,hogy nem tudnám fizetni...:(

Betti
Kev nagyon ügyes.:)Irigyellek.Nekem Anna olyan mint egy locsolóautó. :)Rengeteget pisil,eszméletlen pelenka mennyiséget tud elhasználni.:(

Megyek is.Pusz.
Edit.
edit01
 
 


Szia Edit!
Pedig akartam kérdezni,hogy mi van a továbbképzéssel?
Most kissé elgondolkodtam én is,mivel nem számítottam arra még februárban,hogy fizetnem kell majd a főiskolán.A mi családi költségvetésünkhöz képest nem keveset.
Többiekről tudsz valamit?Ana?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Azt reméljük Anával,hogy lehet majd részletfizetést kérni de megmondom őszitén,így sem biztos,hogy tudom vállalni...
Anáék jól vannak.Oli édesen szalad. :D Milcsi pedig ősztől ovis nagyfiú. :lol:

Tényleg ha valaki gondolja varrok ovis zsákot.Anának és nekem is én csinálom! 8)

Puszi.Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Most van egykis nyugi.Örülök,hogy jól vagytok.Mi is jol vagyunk.
Karcsika igazi rosszcsont mászik mindenbe és pakol
mint a nagyok. : :)
És már kinn van a 8. foga is.Ja és még cicizik. :P

Kata!

Közsd fel a gatyot nem lesz könnyű.melyik suliba fog menni Raul?

többieknek puszi:kicsiknek és nagyoknak.

Puszi ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy lett egy kis élet a topikban :)!


Kata!
Szuper, hogy Raul várja a sulit, remélem meg is marad a lelkesedése még hosszú évekig :).
Neked is kitartást a tanuláshoz, biztos nem lesz egyszerű. Miért kell fizetned? A gyes alatt nem minden suli ingyenes?


Edit!
Köszi a priviket, elolvastam, csak válaszolni nincs időm, de azért igyekszem ám!


Ildi!
Gratula a fogakhoz! Milyen nagylegény lett már Karcsika is!


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Nálunk az a hír,hogy Lackónak kiesett az eső foga és mozog mellette a másik is.5 éves kereken.Én azt hittem valami baj van de fogorvoshoz csak szeptember 4-re kaptunk időpontot.:(Amelyik kiesett alatta már átbújt az első maradó foga.Én tudtam rosszul,hogy ez később kezdődik???
Ti,hogy tudjátok?

Betti
Ráérsz válaszolni.:)Emiatt ne aggódj.:)

Ildi
Akkor Karcsika is igazi kis rosszcsont lett. :D Az enyémek is nagyon elevenek. :lol: (Nagyon finoman fogalmaztam...)

Kata
Neked is puszi.

Sziasztok.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Edit!
Raulnak is néhány hónapja esett ki az első foga-6 és fél éves.Már félig kibújt az új! :D A mellette lévő is jócskán mozog,de nem egyhamar fog kiesni.Emlékszem,mikor én megéreztem,hogy lazul egy fogam,állandóan piszkáltam.Raul nem,kivárja a dolgokat. :lol:
Az én két fiam is irtó eleven! :shock: :lol:
Ana miért nem ír?


Ildi!
Raul a "falusiba" megy.Elég rossz érzés,hogy nem tudok ott lenni az ovis búcsúztatáson és az évnyitón a suliban,akkor kell mennem beíratkozni. :cry: :cry:
Nagyfiad?


Betti!
Gyes alatt még ingyenes-talán,de utána már nem,hiába államilag finanszírozott képzésre vettek fel.Kitalálták,hogy szeptembertől azért is pengetni kell.Szólhattak volna előbb...
Hogy vannak a gyerkők?

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok

Kata
Megvagyok ám, csak egy perc szabadidőm sincs. Olivér mostanában totál kisajátít magának, állandóan rajtam lóg, fogja a kezemet és vezetget :lol: nagyon édes, közben meg hablatyol babanyelven.

Megyek is, mert már megint felébredt.
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Még élek ám. csak nem nagyon van időm írni! :(

A fiúk mostanában nagyon lefoglalnak! Már egyre többször kerülnek egymással konfliktusba...
Amúgy semmi érdekes velünk. Nemsokára kezdődik az ovi.

Azt szeretném még kérdezni, hogy nincs-e valamelyikőtöknek eladó kengurúja?

Na, le is telt a "kimenőm"! Bálintka mindjárt szétveri a falon a távirányítót! :?

Puszi mindenkinek!

Adri

ui.: Jövőhéten megpróbálok mindenkinek külön-külön írni!

Kellemes hétvégét!
radra
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki egyben van a vasárnapi vihar után.
Mi szerencsére nem mentünk Pestre de itthon se kaptunk belöle,
de nem sokon mulot negyed 10 körül értünk haza és rá
kb 10 percre jött a vihar majdnem kaptunk belöle
hát borzasztó lett volna föleg,hogy jég is eset.

Kata!
Ti haza értetek elötte?

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Szerencsére sem mi sem az ismerőseim nem voltak kint a tüzijátékon Pesten.Vagyis nem tudok róla. :(
Szerencsére a bátyám is lusta volt felöltözni...:)

Üdv.:Edit.
edit01
 
 


helló!

Bocsánatot kérek az eltűnésért :roll:
Most van néhány szabad percem, Oli alszik éppen, MIlán meg magát nézi dvd-n :shock:
Semmi extra nincs velünk, készülünk az oviba, Edit készíti az ovizsákunkkat, többit meg már rég megvettem. Érdekes, hogy még az ovónők nem voltak családlátogatáson :shock:
Ja, és életem első mauffinját sütöm, még néhány perc és kiderül milyen lett :lol:

Mindenkinek pussssz

Ana
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Tegnapelőtt jöttünk haza Keszthelyről,ahol nagyon jól éreztük magunkat.Igaz ugyan,hogy pihenésről szó sem lehetett,mivel a gyerekek kissé túlpörögtek.
Jaj,úgy nem várom a szeptembert! :cry:


Ildi!
Éppen hazaértünk,mikor kezdődőtt a vihar.Hála Istennek,hogy hamarabb vége lett az előadásnak és elkezdték a tüzijátékot!
Karcsika nagyon aranyos,olyan nagyfiú már Ő is!És az a rengeteg fog! :D


Ana!
Hogy sikerült a muffin?Milyet sütöttél?Oli anyamajma még?


Csajok!
Írjatok,kivel mi van?Gyerkőcök??Nagy a pangás... :(


Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata
Muffin jól sikerült, nagyon fini lett, csokis-kávésat sütöttem először, tegnap meg csináltam hagymás-szalonnásat. Szinte már profinak érzem magam a sütögetésben :lol:
Olivér még mindig rajtam lóg, vagyis most fogja a kezem és vezetget és a hatalmas szókincsével magyaráz közben :lol:
Nálatok mi újság? Iskolakezdést Raul várja már? Gondolom tűkön ül már :lol:
Patrik az alvással hogy áll?

Edit
Muffinod sikerült?

Többiek
Miért nme írtok???????

Ana
gyomberana
 
 


Szia Ana!

Nálunk is sláger a muffin,kedvenc a csokis-almás.Patrik is elég anyás,nehéz lesz Neki mikor suliba kell mennem.De azt hiszem nekem is.Eléggé be vagyok rinyálva.
Ti végül is mentek Edittel?
Raul várja a sulit,de eléggé le van törve(velem együtt),hogy nem lehetek ott az ovis ballagásán.Szerintem hülyeség,hogy elsején ballagnak,utána rögtön át kell menniük az iskolába az évnyitóra.
Patrik megint pocsékul alszik. :? Nálatok mi a helyzet alvás-fronton?
Férjed teljesen meggyógyult?Tudod,én még a vakbélnél tarok. :oops:


Adri!
Én fiaim is szoktak rendesen pankrációzni. :shock:
Kengurumat kölcsönadtam.Csak nem Neked kell? :D

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Sziasztok!


Mi is élünk még, csak ritkán jövök errefelé. Most épp meséznek, úgyhogy megpróbálok írni egy keveset.


Edit!
Sajna nem vagyok otthon 'fogas' kérdésekben, nem tudom korai e.
Majd írd meg mit mondott a fogdoki.
Nálatok is 4-én kezdődik az ovi?


Kata!
Köszi, jól van mindkettő. írtó rosszak tudnak lenni. Mendi nagyon érzékeny mostanság, és nagyon várja az ovit. Kevin meg marha nagy dumás lett, édes kis hangja van és imád beszélni, no meg kérdezni :).


Adri!
Sajna nekem sincs kengurum, nemrég adtam el. Viszont etetőszékem, babakocsim meg megint rucijaim vannak :).


Ildi!
Örülök, hogy megúsztátok a vihart. Mi nem voltunk Pesten.


Ana!
Milán várja az ovit? Hová fog járni?


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ana! Meddig maradtatok a szombati"bulin"? Mi 6-kor eljöttünk haza. :roll:

Betti! Már épp azon gondolkodtam, hogy küldök Rád egy sms-t. Egyrészt mert aggódtam, hogy mi van Veletek, másrészt mert érdeklődni szerettem volna rucikról! (Lehet, hogy gondolatolvasó vagy? :lol: )
Múlt héten láttalak a Spárban. Már épp fizettél, a férjed meg a gyerkőcökkel indult az ajtó felé. Én akkor értem be, de találkoztam egy ismerőssel és dumcsiztunk pár percet. Szóval Veled nem tudtam egy mondatot sem váltani. :cry:
Mizu a férjed munkahelyével?
Küldesz valamit a rucikról, vagy írsz róluk pár sort? (Priviben is lehet.)
Remélem jól vagytok! Mindjárt Nektek is ovi. Mendi várja már?

Kata! Köszi, a "kengurú-ügy" megoldódott! :D

Edit, Ildi és a többiek! Jól vagytok? Rég jártatok Ti is erre! :(

Megyek, mert a nagyfiam itt áll a gép mellett és arra vár, hogy végre átadjam a helyem Neki és játszhasson. :roll:

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Betti.
Igen.4-én kezdjük mi is az ovit.:)
Amit kérdeztél még mindig nem tudtam utána járni.Anyu utána tudna nézni de ő sem dolgozik, beteg.Holnap meg megint nyakába veszi a világot....
Ismered a szitut. :roll:
Fogdokit majd megírom ok. 8)

Ana.
Nem hívsz nem jössz...
Hahó.Föld hívja Anát.:)
Muffin finom volt köszi a receptet.:)
Oviszsák is meglesz.

Radra.
Megvagyunk köszi.
Nehezen veszem rá magam,hogy ideüljek.:(


Kata.
Nektek is Puszi.:)

Edit.
edit01
 
 


Hello!


Adri!
Gondolatolvasó? Vádoltak már ilyesmivel :). Összekapom a rucikat, aztán küldöm az infót priviben majd, jó?
Sorry, én nem láttalak a spárban :( tudod, csak nézek de nem látok...
Igen, Mendi várja az ovit nagyon, bár sztem a lelkesedése egyből alábbhagy majd, amint kilépek az ajtón..

Edit!
Semmi gond, egyelőre ráér az infó :wink:
Fiúk hogy állnak az ovikezdéssel? Ati lelkes?
Neked meg biztos fura lesz 'csak' egy gyerekkel délelőttönként..


No, megyek , megy az esti robot... :?

Betti
szabobetti
 
 


Helló

Kata
Ezt az alámás-csokis muffot kipróbálnám. Le tudmád írni a receptet? Ez az ovis ballagás nekem nagyon furcsa. MIért ilyenkor ballagnak? Miért nem mondjuk júniusban? Na mindegy. Hűű, RAul már suliba megy. Nagyon büszke lehetsz :lol: Kiváncsi vagyok, hogy mennyire fog neki tetszeni. Majd várom az élménybeszámolót a suliról :lol:
Alvás nálunk is pocsék :cry: Jó esetben csak 3szor kel, de...ez sajnos nagyon ritka :cry:

Betti
Igen, Milu nagyon várja már :lol: Az Ady-ba vették fel. Minden nap elmentünk megnézni az ovit, "benáztünk" az ablakon...stb. Remélem szeretni fogja. Én imádtam az ovit, bízom hogy Milcsi anyja fia :lol:

Edit
Köszi, köszi, köszi a zsákot :lol: Milánnak nagyon tetszik, raktunk bele egy csomó játékot és ovisat játszottunk :lol:
Hétfőn találkozunk? Hogy legyen?

Adri
Húú, mi sem maradtunk sokkal tovább a "buli" . Asszem 7-kor indultunk haza. Miánom táncolt a színpadon is :lol: Kicsit félénken,de azért megpróbálta :lol:

A mai napunk nagyon jól telt, elmentünk Abonyba a vadasparkba. Gyerekek nagyon jól érezték magukat. Megetettünk minden állatot, Oli megkóstolta a zoocsemegét, amivel hamiztattuk az állatokat :lol: ízlett neki. Egy kecseke kivette a kezemból a kaját és megette zacskóstól :lol: Ez Milunak annyira tetszett, hogy Ő már kimondottan a zacskóval etette :lol:

Ana
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana!

A holnapban már most van egy-két kanyar... :lol:
A Teca is szervez ezt-azt. :shock:
Este ha leszel msn-n akkor megdumáljuk mi legyen.
:roll:

Puszi.
edit01
 
 


Sziasztok!

Nekünk pocsékul indult a szeptember. :?
Elmentem az ovis ballagásra,de később kezdték,így mégsem láttam.Maradhattam volna,mert a vonatom 30 percet késett. :evil: Patrik ordított,mikor eljöttem,Ruszlánnak ki kellett vinnie.
A beíratkozás a főiskolára hosszadalmas és fárasztó volt,délután 4-re értem haza.Októbertől havonta 5 egymást követő napon,8-18 óráig lesznek előadások. :shock: Kissé lelombozódtam.
Hazaérve pár falatot ettem és indulhattam is a suliba a szülőire.Raul a legpocsékabb osztályba került,legalábbis úgy tűnik eddig.Amit bevásároltunk annak a fele nem jó,és még kellenek dolgok.Még jó,hogy hónapokkal ezelőtt kaptunk listát róluk. :x És miért is kellene hamarabb szülőit tartani???
Mire kijöttem,a gyerekek összehányták az autót,Ruszlán ki volt borulva.
Egész éjjel felváltva hánytak,hajnalra én is becsatlakoztam.
Raul mára jobban lett,viszont csúnyán köhög. :?
Patrik péntek óta gyakorlatilag semmit nem emést meg,hasmenése is van,alig iszik.És rengeteget sír.
Hurrá,reggel 6-kor kelünk és irány a suli!Ja,most hallom,hogy esik az eső. :?

Bocs a panaszáradatért.

Ana!
Receptet ígérem,hamarosan leírom! :wink:

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Jobbulást mindannyiótoknak.
Tényleg nem túl fényes kezdés.Remélem minden jobbra furdul hamar.
Edit.
edit01
 
 


Helló!

Sehol senki???
Kinek hogy telt az első nap?

Ana!
Holnap?Már találtam is programot.
Este írok még.
Milánnak milyen volt a nap?
Puszi mindenkinek.
Edit
edit01
 
 


Halihó!

Ana!
Milyen volt az első nap az oviban? Hogy bírtátok?
Sajnálom, hogy Oli még mindig rossz alvó:(.
Jó lehetett a hétvégi kiruccanás :)

Edit!
Nekem már nem is írsz ? :(

Kata!
:( Nagyon kijutott neked már megint :(. Remélem mostmár nálatok is jó jön ez után a sok rossz után..
Jobbulást mindannyiótoknak!


Hja, a mi első napunk fain volt, ugyanis nem voltunk oviban, mert mindkettő beteg. Én már három hete, szal az nem újdonság. Ati második napja nem alszik itthon, na de nem panaszkodom :wink:
Megyek, pótolom az elmaradásaim..

Betti
szabobetti
 
 


Betti

Dehogynem!
Nem volt szándékos. :roll:
Akkor nektek is kijutott a jóból megint.:(
Nekem is Zsolti második napja nem alszik itthon.Bár előnyöm,hogy nem betegek. Még!
Urad merre van?Enyém a szokásos! :?
Megint utaznia kell a meló miatt?
Meddig leszel egyedül???
Írj ha van időd.Gyógyuljatok meg hamar!!!!!!!!!!!!
Pusz.
Edit.
edit01
 
 


Edit!

Okés, nincs harag :wink:
Ati valahol Győr felé, ki tudja merre éppen... Lényeg, hogy ma sem jön haza. Elvileg holnap hazajön, talán délután. Díjaznám ha elengednék hamarabb, lévén hogy két napja nem látta a családját, meg.. no mindegy, nem megyek bele, mert nem érdemes.
írtam privit, már jól el voltam maradva vele :oops: :roll:

Betti
szabobetti
 
 


Betti

Két évvel ezelőtt hajnalban kaptam egy sms-t.
Elindultatok a korházba!!!
Szülsz!Nagyon izgultam.:)Később megtudtam, megszületett :Kevin :D

Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok Kevinnek!!!!!!!

Puszi.
edit01
 
 


Sziasztok!

Látom azért majdnem mindenkinek jol indult a szeptember.
Karcsika is jol van minden időmet leköti nagyon eleven,
most azt kell megtanulnom hogy lehet ülve bepelenkázni mert nem marad fekve.Ha bekakál még valakinek segíteni kell mert egyedül nem birom,na persze ha van a közelbe valaki.
Ma voltunk mérésen is lassan 9kiló még 20deka hiányzik.

Kata!
Hogy vagytok?
Milyen a suli?

Betti!
Kevinnek Boldog Szülinapot!

mindenkinek puszi.Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!!


Edit!
Sikerült könnyet csalnod a szemembe :cry:

Ildi!
Szép nagyra nőtt a legény :).
Hát igen, nem egyszerű egy örökmozgót pelenkázni. bugyipelust nem használtok? bár az is csak a felvételnél egyszerűbb kicsivel.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nem akartalak megrígatni. :roll:
De annyi minden eszembe jut.Mennyire vártuk,hogy meginduljon végre.
Minden. :D

Jó éjt.

Többiek ?Merre lehettek?
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
Anyám! ezer meg egy éve minimum, hogy nem jártam erre...
Hihetelen dolgos nyarunk volt, már alig vártam hogy kezdődjön a suli! Szerencsére csajok jól veszik az évkezdést!

Lenne egy nagy kérdésem..... :oops: :oops:

Járt valaki közületek az Endrődi dokihoz????

A válasz priviben is jöhet! Előre is köszi!

Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Betti!
Kevint Isten éltesse sokáig! Remélem meggyógyultatok már!

Heppi!
Ha olvasol minket és Viktor tegnap? Ünnepelte névnapját, akkor sok boldogságot kívánok Neki is!

Ildi!
Szép nagy baba lett Karcsika! Hát igen, a pelusozás napról-napra egyre „szebb” mutatvány. :?

Katácska!
Jó hogy újra jelentkeztél! Ugye most már sűrűbben jössz ide?!

Kata!
Sok sikert és kitartást a fősulihoz!

Edit!
Te végül is jelentkeztél valahová suliba?

Ana!
Mizu Veletek? Mi a helyzet a szomszéd kislánnyal?

Szilvi!
Rég jártál erre!

Szép napot mindenkinek!
Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Katácska!

Voltam az Endrődinél kb. kétszer.Nem tudok sem jót sem rosszat mondani...
Nekem más az orvosom.
Jól vagytok?GYere sűrűbben.
Nincs baj remélem,hogy orvoshoz kell menned.


Adri!
Végülis nem mentem vissza a suliba,hogy indítanak-e csoportot.
Egy rész lustaság.Egy rész anyagi csőd miatt...
Most meg ,hogy két fiú is oviba jár.
Ati még csak szokja...
Jobb így.:)

Pusz mindenkinek.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok,
Mi is élünk, hétfőn kezdi Orsi az ovit, és tkp csak két dolog miatt írok most is (illetve több, majd látjátok :wink: )

Szal:
Hörcsög-Ildi
Bugyipelus jó ötlet, sőt nekem a srácok a fürdés előtt a fürdőszobában vetkőznek állva, és ha kakisak, szépen lehajolnak és úgy ki tudom törölni a popijukat is --- mondjuk jól jön egy nagyobb gyerek, akit tud utánozni :wink: , de határozottan működik!!!

Viktornapot igen, 5-én tartjuk, és köszönjük a köszöntést

Betti,
Kevinnek sok boldogot! Még ha nem is napján írom, azért remélem, még érvényes.

Katácska,
Endrődyről én sem semmit, de csak nem ???? Jólértem a kérdés lényegét???
Amit tudok, a városban talán az egyik legdrágább, és legnevesebb szülész-nőgyógyász, benne van a top 5-ben :wink:

mennem kell tanácsadásra, ahol Orsi megkapja a barihimlő elleni oltást

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ünnepelteknek minden jót kívánunk!

Betti!
Továbbra is érdekel ám a kocsi meg a szék, a jövő héten megnézném!
Gyerkőcök javulnak?

Kata!
Mi a helyzet a suliban? Fiúk és te is kilábaltál már a nyavajából?

Edit!
Atinak hogy tetszik az óvoda?
Annának hiányoznak a fiúk?

Adri!
Köszi a hiányolást! Magatokról nem írtál?!!!!

Heppy!
A nyáron láttunk benneteket a mozinál, jól megnőttek a fiúk is!
Orsi készül az ovira? Fél napos lesz?

Nálunk áll a bál, bár lassan már talán használhatnék múlt időt is. Suli elkezdődött hétfőn, erre föl lányom másnap már nem is ment, mivel egy vasárnap kezdődő hasmenés tovább romlott egy kis hőemelkedéssel is. Kb. egy hónapja köhög, krákog, de nem kapott rá semmit a köptetőn kívül. Kedden elvittem dokihoz, a dr.nőnk szabin van, így más helyettesítette. Klacidot kapott, kiváltottuk, Ancsi ügyesen be is vette az igen nagy méretű tablettát, majd én biztos, ami biztos, megnéztem a tájékoztatóját. Olvasom, hogy tájékoztassuk az orvost, ha karbamazepin tartalmú gyógyszert szedünk a Klacid mellett. Nem gondolom, hogy feltétlenül és emlékezetből vágnom kellene, hogy az a gyógyszer, amit Ancsi a tavalyi epilepsziás rohama miatt szed, ezt tartalmazza! Kitört a frász, persze a doki már nem rendelt, mire erre a tényre rájöttünk. Telefonáltunk Megyeri dr.nőnek, aki a kórházi kezelőorvosunk, aki megerősítette, hogy a két szert együtt nem kellene használni. Mellesleg kínomban (amíg vártunk arra, hogy beszélhessünk vele telefonon) a drinfo.eszcsm.hu oldalon megnéztem pontosan, mi a helyzet ezzel a két szerrel!
A helyzet az, hogy január óta havonta íratom fel Ancsi gyógyszerét a háziorvosával, az asszisztens azóta mondogatja, hogy ó, majd készít elektronikus kórlapot a gyógyszerről, és a kezelésről. Úgy tűnik, ez azóta sem készült el!!!
András a délutáni rendelésen kulturáltan vázolta a helyzetet, a helyettes doki elnézést kért, írt másik gyógyszert. Közben a Megyeri dr.nő tegnapra kirendelt bennünket a kórházba, csináltatott egy labort, ami alapján még az antibiotikum sem kellett!

Hát, gáz ez nem????

Lényeg, hogy Ancsi jól van, ma már elvittem suliba!

Andris szépen fejlődik, ma már igazán kúszik, és végre sikerült megennie egy fél almát, eddig nem nagyon csípte! Szopival győzöm, nagyon örülök neki! Jövő héten kéne tanácsadásra vinnem, most már nem sok kedvem van hozzá. Mellesleg ő meg tavasszal dupla oltást kellett kapjon, mert "véletlenül" a régi rendszer szerinti szérumot adták be neki!

Szép napot mindannyiótoknak!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Bár tegnap már jártunk nála és azt hiszem meg felel az elképzelésemnek a hozzáállása...


Heppi! A válaszom egy szó! IGEN!!!!!!
Majd ha lesz egy kis időd donhatnánk mélt vagy privit vagy ilyen és ha gondolod jöhet a randi! :wink:

Most megyek mert hulla vagyok, de majd megpróbálok még ma jönni, bár délután 5-re szülőire kell mennem....

Puszi mindenkienk!

Sziasztok!

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!


Heppi!
Viktornak utólag is Boldog Névnapot kívánok.

Katácska!
Gratulálok!Megmondom őszintén én kérdezni sem mertem...
Azért kérdeztem,hogy nincs-e baj.
Hogy vagy?

Szilvi!
Én ilyenkor legszívesebben képen törölném a dokit.
Minek van ott?Miért nem figyelt?
Ráadásul még gyógyszer sem kellett volna...
Örülök,hogy nem lett komolyabb baj.
Andriska gyönyörű.ma volt szerencsém látni.

Betti!
El vagy tűnve.
Jobban vagytok már?Most én lógok a privivel. :roll:

Ana!
Neked,hogy szuperál az oviszsák???
Nekem eddig bevált.Tudod mit felejtettünk el?
Torna zsákot.Nektek nem kértek?Annyi anyag még lesz szerintem.
Holnap is buszoztok?Megyünk Szolnokra?Akkor nem buszoztok.:)
Holnap csörgess meg.De ha nem győzöm kivárni úgyis felhívlak...

Többiek?Adri ,Ildi, Kata?Meg akit még kifelejtettem.:)
Sziasztok.
edit01
 
 


Sziasztok,

Csajok,
90%-ban tök komolyan kérdezem, hogy nincs-e vki közületek, vagy ismerőseitek között, aki IMÁD VASALNI??? ÚÚÚÚtálom, a halálom!
És arra gondoltam, talán akad vki, aki mondjuk hetente egyszer eljönne és bevasalna nekem (ez kb két-három mosógépnyi ruhát jelent, ennek felét általában nem kell vasalni, mert gatya,bugyi,zokni)
Természetesen fizetnék érte!!!

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Ment a mail.

Edit.:)
edit01
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért,de nehéz napok vannak mögöttem.Patrikot nagyon megviselte a betegség,hétfőre annyira kiszáradt,hogy majdnem kórház lett a vége.
Még most sincs teljesen jól,de már alakul szépen.


Betti!
Kevinnek Boldog Szülinapot! Kép
Meggyógyultatok??


Heppi!
Viktornak utólag kívánok Boldog Névnapot! :D :D :D
Orsi hogy vészelte át a szurit?
Vasalás?Világgá lehet kergetni vele. :oops:


Szilvi!
Andris is milyen nagy már?Vannak új képek valahol a gyerekekről? :)
Ancsinak hogy tetszik a suli?Raulnak nagyon,csak nekem volt/van néhány gondom az egésszel.Bementem az igazgatóhoz is,mert történnek érdekes dolgok,amiket nem tudtam szó nélkül hagyni.
Felháborító,amit a helyettes doki csinált! :twisted: Mi lett volna,ha olyan vagy,aki nem néz utána,nem olvassa el a tájékoztatót :?:


Katácska!
Nagy gratula a pocibabához! Kép Mikorra várjátok?Sógornő megbékélt már Veled?


Ana!
12-es sütőd van?Annyi az egész almás-csokis muffinom,hogy az alaprecept száraz összetevőihez teszek összetört csokit,kakaóport,fahéjat.A nedvesekhez pedig reszelek almát.Nekünk nagyon bejön. :D
Hogy vagytok?


Ildi!
Meddig voltatok a szigeten?Mi nem túl sokáig, csakkörülnéztünk.Viszont délelőtt sokáig kint voltunk,kristálygomba bemutatót tartottam egy standnál. :)
Sedró Panni néni lett Raul osztályfőnöke,Nagyodat tanította?


Edit!
Neked is puszi! :D

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata!
Én is puszillak.:)
Milyen gond van a suliban,hogy bementél az igazgatóhoz?
Patriknak gyors felépülést.Nem semmi betegségek vannak.

Apropó betegségek.
5 napot voltak oviban a fiúk.Szomabaton már ügyeleten voltunk. :shock:
Kaptak gyogyit.Megkezdtük az éves kórság hadat...:( :evil:

Pusz mindekinek!

Betti????
Hol vagy?Írj egy sort please.:)
edit01
 
 


Ovis betegségek elkerülése végett én az Echinacea 5Ch-s homeos bogyót adom mindháromnak. http://home.tvnet.hu/~a3807/kasvirag.htm
Orsi a szurinál kicsit sírt, de kint már abbahagyta a tik-tak láttán :) hiába no, néha le kell kenyerezni az aprónépet

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!


Köszönöm a tippet.
Épp ilyesmire volt szükségem!!! :D
Felkelnek megyünk is a gyógyszertárba.
Puszi.
edit01
 
 


Edit,
Remélem, még nem késő, Szent Imrébe menj, én is oda járok, ha vmi homeos cucc kell, mert ott mindig van minden, ami szükséges. Még barihimlő elleni vakcina is volt készleten, sehol a városban máshol, mert csak rendelésre, az is több nap --- ha megjön, ugye :?

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: