Új privát üzeneted érkezett!

Betti

Én nem láttalak még ilyen vékonynak sosem.
Az én hasamon nem csak a bőr van kinyúlva hanem a hasfalam is és hiába edzek nehezen akar javulni.A fenekemről meg a többiről nem is beszélve.:(Igaz 4,5 év alatt szültem a 3 gyereket.Ez nem kis terhelés...
Szóval.:)
Mindjárt ide olvadok.Ehh.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Betti! Tényleg nagyon jól nézel ki! Lehet, hogy Neked nem tűnik fel, mivel Te minden nap többször is látod magad, de a kívülállók rögtön észreveszenek 1 kg-ot vagy pár cm mínuszt is!
És különben is, ne tessék szerénykedni! :D
Megfogadtam a tanácsod és buliztam hétvégén! A legjobb barátnőm férjhez megy a hétvégén és szombaton volt a leánybúcsúja. Reggel fél hatkor jöttem haza. Naggggyon szupi volt! :oops: :wink:
Most jut eszembe, hogy a cd-ért még mindig nem jutottam el! :cry:
Ha véletlen a cityben járok, rádcsörgök vagy írok egy sms-t, hogy alkalmas-e a villámlátogatás, oksi?!

Ildi! Nektek sem ártott a kikapcsolódás, igaz?!

Ana! Aranyos a képen a 'nagyfiú'!

Edit! A suliról még mindig nem írtatok, hogy mentek-e? (Vagy én vagyok béna és nem olvastam el?)

Linda! Remélem azért még írsz néha, hogy mi újság Veletek?! Sajnálom, hogy doki ügyben nem tudtam segíteni!

Most megyek, mert megfőttem már idefent!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Betti
Szerintem a fogyis receptedet vilászabadalmaztatni kéne :lol:
sosem voltál kövér, de most még nekem is leesett az állam a manöked alkatodon (vagy csak nagyon fotogén vagy :wink: )
Gratula, tényleg jól nézel ki :)

Mi is megjöttünk a nyaralásból. Háát csajok vagy nagyon rosszul álltam hozzá már kezdetektől fogva, vagy vmi baj lehet velem, mert én ugyan ki nem pihentem magam, sem fel nem töltődtem :shock: pedig volt minden: isteni kajálások, masszázs, élményfürdő, játszóterezés, átaludt éjszakák... szal nemtom mit ronthattam el :roll: :roll: :roll:

de már itthon vagyunk, és ha majd lesz szusszanásnyi időm, amikor nem párolódok meg az emeleten, akkor bővebben is írok magunkról.

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a kedves üdvözlést!

Edit!

A kisberceli állomásnál lakom és sajnos nem ismerős a neve az ismerősödnek,lehet hogy ismerem de így névről most nem ugrik be...

Adri!

Persze hogy írok még neked...miért ne írnék???? :lol: Most perpillanat jól vagyunk bár ezt a meleget nagyon nem bírjuk,meg mostmár még jobban vagyunk hogy megtudtuk teljesen jó az AFP eredményem!!!
Lassan apája is haza ér a melóbol és hozz nekünk valami finom gyümit,mert egész nap gyümi után éheztünk /itt Bercelen v.hogy nem ismerik a gyümiket,csak a 6-700Ft-os sdinnyét!:cry:!/!De Apája megígérte hozz Üllőről nekünk finomságot:):):)

Sajnálom hogy Endrődit személyesen,senki nem ismeri de sebaj annyira nem fontos,hisz semmi bajom nincsen vele...Jó pofa doki, a nővérem is nála szült (tudom most hülyén hangzik,hogy akkor miért tőletek kérdezősködöm az Endrődi felöl és miért nem tőle,de v.hogy nem nagyon beszélünk most perpill ilyenekről :? :( )

Na a kis regényemet befejezvén mindenkinek szép napot kívánok
Linda

Üdv mindenkinek:Mammy
mammy
 
 


Edit!
Pedig mindig ilyen voltam tényleg. Most is 68 kg vagyok, mint terhességek előtt.
Csak hogy lássátok, csináltam egy összehasonlítást 2001-2005és mostanról. Sztem akkor sincs különbség
Felső képek 2001, bal alsó tavalyi, többi mostani


Adri!
Örülök, hogy kikapcsolódtál, és még nincs vége :).
Cd kész van, itt virul az asztalon. Jöhetsz bármikor. Majd csörögsz vagy írsz vagy valami.


Heppi!
Örülök, hogy írtál! Lehet, hogy azért nem pihented ki magad, mert minden olyan volt, mintha itthon lettél volna. Jó, élményfürdőt leszámítva :).

Szabadalmaztatott recept? Hmm, nem hiszem, hogy sokan követnének. Kell hozzá egy súlyos betegségben szenvedő nagypapa, akiről karácsonykor már tudod, hogy utoljára szentestéztek együtt, szilveszterkor kórházba kerül, és február végén meghal. Azthiszem nem kell részleteznem ezalatt mit éltünk át. Ezalatt rá kell ébredni sok olyan dologra, ami fáj, hogy sok dolog, amit hittél nem úgy van, mint valójában. El kell veszíts egy 10 éves barátságot úgy, hogy nem tudod miért, és ráadásul egyik napról a másikra. És át kell élned életed legnagyobb lelki válságát.
Hát ím a recept, szabadalmi jogot én átadnám, mert nem szeretnék soha többé gondolni sem ezekre, nemhogy meggazdagodni belőle :cry:
szabobetti
 
 


Betti,
upsz, jól belenyúltam vmibe, amibe nem kellett volna

nagyon sajnálom, amin keresztülmentél, nem lehetett könnyű :roll: biztosan még mindig nagyon fáj, de idővel mindig könnyebbek lesznek a mindennapok. azt nem ígérem, hogy el fogod felejteni, mert nem lehet, és szerintem nem is szabad, de biztos vagyok benne, hogy egyszer majd, amikor pl Mendinek fox mesélni a nagypapádról, érezni fogja, mennyire ragaszkodtál hozzá, és milyen sokat jelentett neked --- és akkor vhol megérti, hogy miről szól a család

Mammy,
én ismerek bercelről vkit az ifjúság utcából (ott lakott a férjem nagyija), együtt voltunk gyermekágyasok, amikor orsit szültem, és ő gázdíjbeszedő volt akkoriben (nem tartjuk a kapcsolatot)
ja és üdv közöttünk, kellemes pocakosodást :wink:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


heppi írta:Betti,
upsz, jól belenyúltam vmibe, amibe nem kellett volna

nagyon sajnálom, amin keresztülmentél, nem lehetett könnyű :roll: biztosan még mindig nagyon fáj, de idővel mindig könnyebbek lesznek a mindennapok. azt nem ígérem, hogy el fogod felejteni, mert nem lehet, és szerintem nem is szabad, de biztos vagyok benne, hogy egyszer majd, amikor pl Mendinek fox mesélni a nagypapádról, érezni fogja, mennyire ragaszkodtál hozzá, és milyen sokat jelentett neked --- és akkor vhol megérti, hogy miről szól a család

Mammy,
én ismerek bercelről vkit az ifjúság utcából (ott lakott a férjem nagyija), együtt voltunk gyermekágyasok (nem a nagyival, hanem heenivel :wink: ), amikor orsit szültem, és ő gázdíjbeszedő volt akkoriben (nem tartjuk a kapcsolatot)
ja és üdv közöttünk, kellemes pocakosodást :wink:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Adri
Még mindig nem voltam bent a suliban.A héten elintézem .
Annyira el voltam foglalva magammal,hogy ezt is elfelejtettem.

Betti
Ok.Így tényleg nem szeretnék fogyni.:(
Sajnálom,hogy ennyi baj ért.Vérvételre elmentél már?
A családod komolyan veszi már,hogy nem játék a pajzsmirigy?
Más
Tényleg ti ott voltatok az Éviék esküvőjén?
A hétvégén kérdeztem,hogy ők esküdtek-e.
Ettől pezsgett a lakótelep.Mármint az előző hétvégén.
Mintha emlitetted volna,hogy mész esküvőre.Csak lusta vagyok visszaolvasni írtad-e.Biztos szépek voltak :).

Ana
Gyere be a kertből és írjá má.:):)
No.A kutya fáját!!!:)


Edit.
edit01
 
 


Mammy

Az én ismerősöm a cserői állomástól nem messze lakik.:)
BIztos,hogy ismered.Ott is mindenki ismer mindenkit.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!


Heppi!
Hát igen, ahogy mondani szokták, az idő mindent megold.. vagy ha nem is, legalább enyhít valamit..


Edit!
Nem voltam vérvételen, majd ha lesz egy kis időm. Nem mintha nem itthon ülnék egész nap, de gyerekekkel én nem vergődök 40°C-ban. Egyébként már jól vagyok, csak a lábujjam zsibbad néha :)
Igen, voltunk Atiék esküvőjén. De lagzin nem, mert nem tartottak, csak szűk családi köröst. Az esküvőn sem voltak túl sokan, nem is tartott sokáig. Szomszédok sem voltak, mi is mint barátok voltunk meghívottak, hisz Atiék régóta ismerik egymást, együtt dolgoztak stb..
Mit takar az, hogy ettől pezsgett a lakótelep?
Egyébként valóban szépek voltak, Évinek gyönyörű volt a haja, meg a sminkje. A ruhája is szép volt, az anyukája varrta neki, ha jól tudom.


No, ha igaz -még jó hogy nem akartam elkiabálni- sikerült szállást szereznem a nyaralásunkra. juhéé.
Most pedig megyek, és visszazökkenek a "fantasztikus" hétköznapjaimba.
szabobetti
 
 


Edit!

Lackó ma tartja a névnapját?
ha igen, akkor boldog névnapot kívánok neki!

Betti
szabobetti
 
 


Betti

Ma tartja.Köszi.:)
Pezsgett?Tudod milyenlakótelep ez.
Pl. alattunk már majd kiestek az ablakon,hogy ki lehet az a sárga autóval.Tőlem kérdezte tudom ki esküdött abban a házban.

Nincs képed Éviről.Akár priviben.:)
Utána találkoztam vele.Nagyon jól nézett ki.:)
Sugárzott ami érthető...

szió
edit01
 
 


Sziasztok

Edit
Nem is voltunk akertben, mert hozzánk beszorul a meleg az udvarba és kb 50fok van. Most a házban 28fok van. Totál kész vagyok. Semmihez nincs kedvem. De azért örülök, hogy jó idő van és nem ömlik az eső.

Betti
Én a fogyirceptet nem kérem, de az alakoddal kiegyeznék :roll:
Papádat nagyon sajnálom, én nem tudok szép, vigasztaló szavakat írni, közhelyeket meg nem akarok. Részvétem.

Megyek és egy kicsit puhítom magam a napon :lol:

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Edit

BOLDOG NÉVNAPOT LACKÓNAK!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Edit !
Boldog Névnapot Lackónak!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
horcsog
 
 


Sziasztok!
én is ceglédi vagyok! még régebben írtam ide párszor. sajni nincs időm jönni, csak néha, de most egy kérdésem lenne.
nincs valakinek eladó cam apolló babakocsija? kb 15ft tudok rászánni.
köszi :)
bobett
bobett
 
 


Sziasztok!

Beti,Ana,Ildi
Köszönöm a köszöntést.:)

bobett
Üdv újra.
Sajnos nincs ilyen típusú kocsim.Pedig nagyon tuti. :lol:



Edit
edit01
 
 


Sziasztok

Bobett
Nekünk cam apollonk van, de még nem eladó :)

Edit
Hogy vagytok? Megvolt a névnapozás? Oli haját le kellene nyírni! Mikor vállalod ez a nehéz feladatot? :lol:

Ildi
Jó hogy írtál. Azért a nyaralásról rászletesebben is írhatnál :lol:

Ma voltunk az 1 éves státuszon Olival.
súly: 9300 g
hossz: 78cm
fej: 43,5 cm
mellkas: 47cm
kukaca nagyon szűk :( Vuki aszongya még 1 évet várjunk, hátha javul a helyzet :?

Mára ennyi! Megint iszonyat meleg van. Semmihes nincs kedvem :?

U.i. Edit, mikor talizunk?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana

Nekem ma például tökéletes.Jöhettek akár este 7 felé-Bár nem enyhül addig sem a meleg.
Tehát rád bízom.Este 8-ig itthon leszünk.Akkor megyünk Apa elé.
Reggel Anyósnál voltunk kicsit lefárasztottuk,utána mehetett melózni. :lol: Most értünk haza...


Írj.Várlak.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok

Edit
Na majd estig még meglátom, mert per pillanat semmihez sincs kedvem. Iszonyatosan fáj a bölcsességfogam :cry:
Már dentinoxal kenegetem, de semmi javulás. Lehet kipróbálom a hűtőrágókát :?
A legrosszabb az egészben az, hogy oldalra nő, sürgősen fogdokihoz kéne mennem, de egyszerűen nem tudok elszabadulni itthonról. Anyósom nem vállalja a kölköket, anyum dolgozik, hozzád nem akarom mert nem kétperces a fogdoki. Gáz nagyon! Ati meg ha nem dolgozik nem kap fizut.

Szóval kicsit depi vagyok ma :(

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana

Pedig tudod,hogy ide bármikor hozhatod őket.!!!!!!!!!!!!!!!!
Biztos nem egy napig csinálja a fogad.Anyu holnap itt van
kb.: 15:10-re.Akkor meg nem is vagyok egyedül.De ha délelött van is megoldom.ma is jó egész délután.Oli már nagyobb igy azért még könnyebb is. :lol:
Szóval hajrá.Nézd a dokit mikor rendel és nyomás!

Edit.

Ui.:Amíg itt lesznek lekopasztom a kiccsávót is. :wink:
edit01
 
 


Sziasztok!

Körkérdés.
Rendelek hímzett óvodai jeleket.Ha valakit érdekel szóljon.Ha együtt rendeljük a postaköltség is kevesebb.

http://ovisjelek.fw.hu/

Edit.
edit01
 
 


Edit,
én már most jelentkezem :lol: nekünk csiga kellene, csak azt nem tom, hogy hány db-ot kérjek
tapasztak, pls help
tudnivalók: orsi nem fog ott aludni terveim szerint, de azért egy ágyneműt a bizti ami tuti elvén szeretnék neki, tehát az már ugye kettő (paplan + párna)
ovis zsákot hol lehet venni? ára kb?
104-es piros r.naci kerestetik a tornazsákba

más???

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi


Nekünk is csiga kell. :lol:
Én úgy emlékszem Lackónak 20-at rendeltem tavaly.
Betti?Nem emlékszel?
Kell törülközőre.Ott váltás is kell az is +2.
Benti cipőre.+2.
Zsák+torna zsák.Torna cipő. +4
Ez akkor 10 a takaróval és a párnával.
Én rendeltem még 10-et pluszba,legyen végig.:)
Ovis zsákot szerintem a tescótol kezdve mindenhol lehet kapni.De amit mi is vettünk nagyon gagyi.Nem nagyon lehet bele pakolni.:( 800ft körül volt.
Mit hagytam ki csajok.
Írjatok.

Edit.
edit01
 
 


Edit

Én is szeretnék ovis jelet! Nekünk házikó kellene! Én is 20-ra gondoltam, mondjuk én tapasztalatlan vagyok (de anyu ovónő, és segített). Szóval rendeld meg, postaköltségen meg osztozunk.
Fogdokihoz nem megyek (pedig muszály lenne), mert nem visz rá a lélek. Majd ha anyu szabin lesz. De ha gondolod talizhatunk ma. Anyud miért jön? Mész tornázni?
Inkább felhívlak.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana

OKé.Felírom,akkor neked is 20 .És házikó!
Nem tudom milyen az idő kint.Még nem húztam fel a redőnyöket.
Találkozzunk!Én mindig mondom. :lol:
Igen megyek tornázni.:) (Más bérletén könnyű. :roll: )
Hívj,vagy gyertek...
Pusz.
edit01
 
 


Hali!

Edit!
Jah, értem. Nem, nincs képem róluk sajna. Nem vittünk gépet. De majd kérek tőlük.


Bobett!
Szióka:). Nekünk sincs ilyen kocsink, még ismerősnek sem.
Remélem azért néha tudsz majd írni :)
Jól vagytok egyébként?


Ana!
Ezekszerint Oli bevárta az átlagos gyerekeket. Na, nem mintha kicsi lenne:), csak az indításhoz képest.
Javult a fogad? Sajna muszáj lenne elszabadulnod akkor :(. Remélem sikerül.

Heppi!
Asszem én is 20db-ot rendeltem anno, kétszer is, mert az elsőt az uram kivágta borítékostól...makk.
Sztem ha marad, hát jó lesz később is.



No, léptem....
szabobetti
 
 


okés, akkor 20 csiga rendel :)

de most nincs több időm, pedig még egy halom kérdésem lenne :roll:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

De nagy a pangás.:(


Heppi, Ana
Megrendeltem a jeleket.:)

Pusz,Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Én sem tudok semmi újat írni. Lehangoló az időjárás. Már nem is tudom ez a jobb, vagy a kánikula.. Mindenesetre még mindig tök fáradt vagyok, csak tudnám mitől.
Apropó, szólok, hogy megváltozott a telefonszámom, írok privit annak akit érint :)

Betti
szabobetti
 
 


Helló!


Betti
Elmentettem.Köszi.
Privit nem enged küldeni ez a kaki.
Mindegy.Nálunk a lányzó végig nyüszögte az éjszakát.Amúgy is későn feküdtem, nem hagyott aludni.:(
Mi baja lehet...

Ana
Jön Zsolti a 11-es vonattal.:)
MAjd dumcsizunk.
Boldog Szülinapot Olikának itt s.:):):)
Edit.
edit01
 
 


Edit!

Jólvan, örülök, hogy átment. Nekem is valami zöldeket írt ki, azt hittem nem ment el.
Nálunk az éjszaka elég jó volt, csak hajnalban nyüzsögtek kicsit. Vagy csak én aludtam túl mélyen? :lol: 8)


Ana!
Boldog születésnapot Olinak!
Akkor ma buli? :)

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok

Köszönjük a köszöntéseket Oli nevében!

A szülinap nagyon jól sikerült.
Majd teszek képeket is de lusta vagyok kicsinyíteni

http://img.tar.hu/anagyomber/size2/23304181.jpg

Egy kép a szülinaposról.

Oli mind a két tortát kilapította :lol: Nagyon élvezte a dolgot, de enni nem akart belőle :shock:

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana!
Nagyon édes a srác! Milyen szöszi haja van neki is :)
Fogad hogy van? Eljutottál végül dokihoz?
Most igazán mondhatom, hogy együttérzek, mert péntek este óta (és a fogdokik nem hiszik el, hogy van ilyen) marhára fáj a fogam. Viszont dokim leghamarabb holnap du. rendel, úgyhogy még elleszek ezzel egy jó darabig.


Betti
szabobetti
 
 


Betti

KÖszi szépen! Hát igen Oli ilyen kis szőke lett. Most nagyon látszik, mert Edit megnyírta.
Fogdokihoz azóta sem jutottam el :cry:
Pedig nagyon kellene. Mondjuk a bölcsességfogam már nem fáj (pedig még nem jött ki), viszon az egyik fogam lett lyuk.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Olinak utólag is Boldog Szülinapot kívánok!
Kép

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Gondoljatok rám délután, nemsoká indulok a fogorvoshoz :shock: :|
Már nem is érzem reggel óta, hogy fájna, de biztos csak a lelki dolgok miatt. Mármint biztos ti is voltatok úgy, hogy fáj napokig, aztán mikor ott ülsz a váróban, elgondolkodsz, mit is keresel itt, hisz nem is fáj a fogad? :)
Azért félek picit :) :oops: De majd lesz vhogy.
Már csak az tartja bennem a lelket, hogy sikerült lefoglalnom a szállásunkat a nyaraláshoz. Jipíí, mostmár remélem nem jön közbe semmi. Leszámítva persze, hogy pont rossz napjaim lesznek. Milyen szemét a természet, nemigaz? Direkt kiszámoltam, hogy még véletlen se, erre most egy héttel hamarabb megjött, és áthúzta a terveim :evil: . Sebaj, azért is megyünk, legfeljebb viszek egy vödör görcsoldót :)

Adri!
Milyen volt a lagzi? Hajnalig roptátok?

No, lépek, mert nemsoká itt van anyu. Szépen elpakoltam, kitakarítottam, de a kölkök már megint nyakig vannak a virágföldben :evil: :x

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

A lagzi jó volt, bár "már" fél 3-kor hazamentünk.
A leánybúcsúhoz képes nagyon light-os volt... :lol:
Nagyon szépek voltak és aranyosak az ifjú házasok.
Most pihenik a fáradalmakat, meg én is, mert az utsó 2 hét a barátném esküvőjéről szólt itthon is. De nagyon jó volt segítkezni benne. :wink:

Most csak ennyire futotta.

Puszi, Adri

Betti! írj majd, hogy mi volt a fogdokinál! (Gondoltam Rád!) :shock:
radra
 
 


Sziasztok

Betti
Na mi volt a fogdokinál? Jaj, nekem is kellene mennem :x

Adri
Olyan jó lehette segédkezni a bartánőd eskövőjén :o

Edit
JObban vagy már?
Oli már elaludt, csak hazafelé a babakocsiban szunyált egy kicsit és kész.
Milcsi nem aludt és nem is mutat hajlandóságot az alvásra :evil:

Többiek?

ILdi
Merre császkálsz?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Akkor szumma a fogdokiról: cirka 5 órát kellett várnom, dehát muszáj volt. Sajna gyökérkezelni kellett, most nyitva van, jövő héten megyek vissza, akkor betömi. Még fáj, bár nem értem miért, ha eccer kiidegelte. De már nem olyan vészes, mint eddig, ez is haladás. Remélem megúszom ennyivel, mert a végén már azt sem tudtam megmondani, melyik fáj :roll: .
Bár a lelkemet is ki lehetne idegelni... :cry:


Adri!
Akkor próbálj(atok) pihenni. Nekem az eksüvői készületekről még mindig semmi jó nem jut eszembe. Remélem a barátnődnek sokkal szebb élményként maradt meg az egész.
Gyerekeket is vittétek a lagziba?
Köszi, hogy gondoltál rám!:)

Ana!
Jövő héten megyek megint, ha gondolod :). Neked is fáj még mindig? Ne halogasd, mert annál rosszabb lesz :?


Mendi estére belázasodott, egész este lázas volt, és fájlalja a hasát. Makk, már csak ez hiányzott. Megint mehetek órákat várni a dokihoz...
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Adri
Mi is készülünk egy esküvöre,de nem igazán tudják mit akarnak.
Csiki-csukiznak,már lassan kedvünk sincs menni.

Betti
Jobbulást Mendinek.:(
Ha kiidegelték nem kéne fájon tényleg.Hátha "csak" az ined sértette meg...
(Köszi mindent mégegyszer) :roll:

Ana
sajna nem lettem jobban,sőt ha lehet mondani rosszabb mint tegnap volt.
Zsolti ma elment gyakorlatra,a beutalóm még azóta sem lett meg. :evil:
Ebéd mától nincs ezért valamit varázsolnom is kell....

No,megyek sajnálom magam. :lol:

Pusz.
edit01
 
 


Edit!
Köszi, remélem hamar rendbejön. Mostmár megy a hasa is :(.
Hát igen, sztem sem kéne fájnia. Igazából nem is a fogam fáj, hanem a halántékom, meg az állkapcsom. De nem vészesen ám, csak úgy light-osan.
Most én is bezuhantam kicsit, majdcsak kilábalunk belőle. Ha más nem nyaraláskor :).


Közérdekű: vagyis inkább az én érdekem, csak mindenkinek szól :oops: :lol: Szóval akartam küldeni iwiw meghívót egy ismerősömnek, de én balga elírtam egy betűvel az emailcímét. Nincs esetleg valamelyőtöknek egy fölös meghívója? :roll:

Betti
szabobetti
 
 


Betti

Nekem nincs sajnos.:( Nemrég adtam oda Zsolti egyik haverjának.
Hátha másnak van.Puszi.
Írtam sms-t.Megkaptad?
Edit.
edit01
 
 


Edit!
:( akkor erről lekéstem :(. De remélem azért van vkinek :roll:
Igen, megkaptam az sms-t, csak még nem volt időm írni. Akkor mostmár ide írom, hogy nekem 20-ig ráér, addig meg majdcsak összefutunk :).

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti! Én kb. 2 hete adtam oda a meghívót egy barátnémnak. :( Amúgy van valami rendszer, hogy mikor adnak, vagy csak úgy találomra?
A gyerkőcöket nem vittük a lagziba. Voltak ott többen is lurkókkal, de nem ilyen kicsikkel.
Még az ifjú pár sem pihente ki magát, mert még most is szaladgálnak össze-vissza. A nászút meg elhalasztva - ha egyáltalán összejön. Azt mondták, mégegyszer nem csinálnák végig ezt az egész procedúrát. :)
Fogfájáshoz illetve annak velejárójához - részvétem! :roll:
Szegény Mendi (és persze Te), mostanában kijut Nektek a "jóból". :cry: Adj a nagylánynak egy puszit helyettem is! Jobbulást Nektek! Kép

Ana! Igen, jó volt hozzájárulni - optimális esetben - élete egyik legszebb eseményéhez a barátnőmnek. :D

Edit! Gondolom ahová Ti mentek, ott is nagy már az izgalom meg az idegeskedés. Barátnőméknél is volt némi bonyodalom, mivel a szülők mást akartak, meg Ők is mást és valahogy közös nevezőre kellett jutniuk. Ez néha konfliktushoz vezetett, de túlélték...

Megyek, mert Bálint már itt ugrál az ölemben.

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Adri

Nekünk attól exrém,hogy Egerben lesz az egész. 8)
Katonai esküvő lesz és a párom is kardot fog tartani az ifjú pár felett.
Így, csak mennünk kell.Először azt mondták lesz busz és szállás.Aztán üljünk be valakihez (autó híjján),de ha iszik mert miért ne inna lagzin,hogy jövünk haza,ja, közben mégsincs szállás.Illetve páronkét 7000ft.(szerintem az dúrva egy fél vagy negyed éjszakára....)
No,akkor most lesz transzporter,de nem biztos,hogy értünk jön Szolnokról Ceglédre .De báli ruhában vonatozzunk akár 30 fokos hőségben smink meg haj... ehh (ezt talán elintéztem legutóbb azt mondták ide jön)
Akkor ,hogy, vigyünk tortát.Ceglédről Egerbe???
HA akar valaki f.sni...
Viszünk-e sütit...

Ilyen kérdések merülnek fel.
Mondanom se kell.Értük bármit.Csak olyan bizonytalan minden.
Menni megyünk mert megvettük a ruhám. :lol: (ímádom)
Na,zagyválok itt.
Remélem jó lagzi lesz :roll:
Bocs hogy hosszan nyivogtam.:(


Betti
Mendi jobban van?
Hova mentetek este?Jó kis pletyis öregasszony leszek mi?Mindig kiváncsi vagyok.Mi épp a piócákat lestük a csatornában...
Minden nap ,többször is megnézzük őket.

Megyek mert reggel nyügi leszek a mazsikkal.
Jó éjt.
Edit.


Ana
Hun vagy má??????
edit01
 
 


Sziasztok!

Adri!
Sajnálom :(. Nincs rendszer sztem, csak úgy néha adnak egyet, aztán kész. Én most várhatok, mert mivel nem jó helyre küldtem -lehet nincs is olyan emailcím- 60nap mire lejár+ még valamennyi idő, mire újra kapok :(. Aztán égek, mert megígértem, hogy küldök, és most :cry: :cry: :cry:
Megértem a barátnődéket, én sem csinálnám végig mégegyszer, sőt már anno sem akartam. Dehát mindegy, túl vagyunk rajta és kész :).
Remélem azért ők eljutnak nászútra hamarosan :).


Edit!
Nálunk úgy volt a torta/süti, hogy aki messziről jött, annak itt rendeltünk, így nem lett f.sás a dologból :).
Most szombaton lesz ugye?
Köszi, Mendi már jobban van, már ezerrel pakolnak :? :evil: :x Délután már "csak" hőemelkedése volt, azóta nem lázas. Sztem valami olyat ehetett, vagy nemtom..
Vásárolni mentünk tegnap. Elfogyott a pelus, muszáj volt. Kimentünk a Teccóba.
Nekem meg már (még mindig) nincs hangom. Jól elhúzódik ez a rohadt nátha vagy mi a szösz.


No, lépek vissza robotolni..

Betti
szabobetti
 
 


Betti

Nem most lesz.:)Majd augusztus elején. :)
Most nem is lennék erre felkészülve.(érted mire gondolok :emberek-mosolygás...) :roll:
Még nincs melltartóm és cipőm.
Vagy az nem is fontos? :lol:
Mezitlább lógó mellyel. :lol:
Érdekesebb lennék mint a menyasszony nem?
Csak viccelődök ám vagy mi.:)
Holnap Anyu elviszi a két fiút. :lol: :lol: :lol:


Írjatok már lányok.

Ana
jól elekerültük egymást!:(
Holnap ha már a fiúk nem lesznek itthon talizhatnánk.

Pusz.Edit.
edit01
 
 


Halihó!

Mindenkitől bocsi az eltűnésért, igencsak élvezem a kétgyerekes anyaságot, egészen furcsa, ha valaki a nevemen szólít, úgy érzem a kereszt- és vezetéknevem is az, hogy anya.
De Edit szövegére nem lehet nem reagálni! Rég röhögtem ennyit... miközben jó néhány dolgot átérzek ám belőle!!
Elég gáz ez a szervezés az ifjú pár részéről! Remélem, azért minden jól sül el!

Betti!
Sajnálom ezeket a betegségeket! Még jó, hogy Mendi gyorsan átesett a kórságon! Látom ám, milyen nagy fiad van, és már sétálva közlekedtek!
Ati munkahelyéért szorítok! VAn már ok optimizmusra?
Lehet tudni, hová mentek nyaralni?

Edit, Betti!
Mit szóltok ahhoz a luxushoz, hogy végre levágták a füvet a játszótéren, ami már akkora volt, hogy a kisebb gyerekek simán dzsungelben érezhették magukat, mikor megpróbáltak futni benne! Abban már reménykedni sem merek, hogy esetleg kapnánk egy kis friss homokot! Mondjuk akkor sem engedném Ancsit játszani benne, csak akkor, amikor meghoznák.

Rólunk annyit, hogy Ancsi most mamázik Törtelen, holnap mi is csatlakozunk. András néhány napot szabin lesz, elviszi a csajszit strandolni, esetleg a Csodák Palotájába, állatkertbe. VAlamikor talán egy kis balatoni kiruccanás is esélyes, én meg addig itthon fityiszt mutatok a házimunkának, főleg a főzésnek.
Andris szépen gyarapszik, már négy hónapos, 7100 gramm és 64 cm. Kitartunk még az anyatejes táplálás mellett, bár újabban megint gyakrabban eszik, sajnos éjszaka is! Ma már félálomban ígéretet tettem arra, hogy veszek neki egy tehenet!!!
Forog hátról hasra, néha már vissza is, a csörgő, rágóka fogása is egyre jobban megy.

Mindannyiótokat üdvözlök, jó pihenést a nyárra, még igyekszem jönni, de olvasni azért szoktalak benneteket!

Szilvi
keksz
 
 


Sziasztok!

Edit!
Persze, értem. Bár lehet pont ez tenne jót. Mindenesetre remélem ma lesz egy nyugisabb napod :). Bár az igazi az volna, ha a csajt is vinné édsanyád, és lazíthatnál pettyet.
Majd dumálunk egyszer, múltkor elfelejtettem vmit megkérdezni, bár úgyse lett volna időnk átbeszélni a dolgokat :? De összehozzuk. Ha van kedved :).

Szilvi!
Szívemből beszéltél, már én se hallgatok a nevemre, csak az "anyaaa"-ra :)
Bizony, a fiam nő ezerrel, már majndnem szobatiszta nappalra. Ez nekem azért meglepő, mert Mendi később próbálkozott csak. Kev meg még "csak" 22 hós. Jah, remélem a babakocsit nemsoká 'leselejtezhetjük' :). Lezárnám már szivesen a babás korszakot.
Munkahely passz még mindig.. de ez hosszú történet.
Nyaralni? Barátnémmal Balcsira megyünk, ez tuti, meg jövő hónapban Ati barátaival Cserkére. Aztán hogy mi lesz belőle? Ma megint Balcsi, holnap viszont osztálytali. Sűrű az életem :)
Játszóteres fűlenyírásnak örülök, bár minket nem érint, tudod sose megyek be ide. Igazából fentről is hallom azt, amiért nem megyek le :lol: :lol:
Jó kis apa-lánya progik, jó szórakozást nekik! Andris nagyot nőtt már, egyszer megkukkolom, ha talizunk. Szép szál legényke lett, és nagyon jól fejlődik. ügyes vagy a szopival! A tehenes dolgon jót mosolyogtam, sokszor éreztem én is így. Biztos megint növekedési ugráshoz ért a legény, vagy csak az újra meleg miatt eszik többet, majd alábbadja:). Kitartás!

No, most lépek, mert ezer a dolog.. Ha már nem jövök ma, mindenkinek jó hétvégét, tessék pihenni, kikapcsolódni!

Betti
szabobetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: