Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

bocsánat kicsit elvesztem :oops:

Hétvégén volt Krisztiánéknak farsang amire sajnos nem tudtunk elmenni. Már hajnalban nyafizott, hogy fáj a füle és fáj a feje. Szóval mentünk az ügyeletre. Mandulagyulladás, szóval megint beteg- a vasárnapi napot szinte teljesen végigaludta. Már javul, de most kértem Erzsikét, hogy ha teljesen helyrejött utána is 1 hetet még hagy maradjon, mert ez nem állapot két hét itthon egy hét ovi. :roll: :roll:

Adrikáéknak majd holnap lesz, de oda nem is szeretek menni, mert nem látni semmit :( :( na mindegy

Szuzy
Boldog Névnapot!!!KépKép

Betti

nekem volt elég tejem, de 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, de nekünk jól jött ki, mert akkor jöttek az idénygyümölcsök

szép napot mindenkinek!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztik csajok, nagyon régen voltam már fennt!!!!
Fú annyi mondanivalóm van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ismét babucim lessz, ha minden igaz most kislány!!
Mindjárt írok még

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Kép nagy fiam

Kép

Kép

Pár kép, hogy mennyit nőtt a baba!!!!

Kép

Kép
bné.vera
 
 

 
 

vera aztaaaaaaaaaaa gratulálok :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szuzy, az anyós sajnos már nem él... Az én szüleim élnek,de még dolgoznak. Ez van.
Gratula Vera.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok!

Vera! Ez igen! Jól bele húztatok!
Nagyon szép a nagyfiad is! Mekkor haja van?! Kicsit irigykedem rátok. Ha anyagilag úgy állnánk ahogy sajnos nem én is bevállalnám már a 2. babucit. Ti terveztétek ilyen hamar a 2-at, vagy így sikerült? Milyen gyerkőc a Bálint? És Te hogy viseled a terhességed? Rosszullétek stb?

Gabi! Köszönöm a köszöntést!

Betti! Te Bernadett vagy Bea vagy? Ha előbbi akkor Te is most ünnepeltél, akkor neked is Boldog Névnapot kívánok. Sajnálom, hogy anyósod már nem él. Neked milyenek a gyerkőcök? Dorisz ovis még? Segít a pici körül? Gondoskodik, anyáskodik fölötte? Volt féltékenység eleinte? Hunor milyen kisfiú?

Puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Kép

Vera
üdv. ismét közöttünk. Gratulálok a pocaklakóhoz :wink: :wink:
Hogy telik az idő, Bálint már milyen nagy fiú :shock: nagyon szép, és az a frizura :D :D

Szuzy
szívesen :wink: :wink: :wink:
Ti jól vagytok?

Nika
Gergő beszélget már sokat. Mi elkezdtünk, ill. mint a papagáj mond mindent utánunk, olyan aranyos.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs, megvan a gyerekek szülinapjára a fő ajándék:akváriumot kaptak, annyira tetszik nekik :wink: :wink:
Adrika évek óta szeretne, aztán most nagyon jó árban sikerült venni (Vatera :lol: :lol: )54 l-est, új, garanciálisak a hozzávalók is. Még a szállítással is olcsóbb volt mint ha itt vettük volna.
Persze mind kap mást is már azok is a szekrényben lapulnak, na meg torták. Most Adrika kérése csokitorta volt, úgyhogy azt sütünk vasárnap.

szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok!!

Hát hol is kezdjem!!!!
Tavaly szeptemberben a férjemet megoperálták,mert óriássejtes csonttumor volt a jobb lapockacsontján így ki kellett venni a lapockacsont 2/3 részét!!!(hála istennek jóindulatú volt a daganat és már ő is jól van és már dolgozik is)
Itthon volt táppénzen(egyépként ő tanítóbácsi),és így véletlenül besikeredett a bébi még nem akartunk csak besikerült és úgy döntöttünk,hogy se így se úgy nem lessz jobb az anyxagi helyzetünk,miért öljük meg őt hisz nem tehet semmiről!

semmi bajom terhesség alatt,vagy csak nincs időm erre nem tudom de olyan gyorsan telik az idő és már mindjárt megérkezik!!!!!
Bálint hála istennek maradt olyan jó baba mint kicsinek, már pár lépést megy egyedül, beszélget és imádja a zenét!!!!!


most mennem kell majd még írok!!
Puszika mindenkinek

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Szuzy, én Beatrix vagyok. A kislányom még ovis,évvesztes,idén megy suliba. Nagyon jó és aranyos kislány,segédkezik a tesó körül is :) Hunor is jó kisbaba,mondjuk szokott unatkozni,olyankor csak sír. Este kicsit nyűgösebb. Dorisz szerencsére nem volt féltékeny.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Vera!

Nem semmi amin keresztül mentetek. Lelkileg hogy birtátok? Ezek után azt gondolom az a kis baba a pocidban Isten ajándéka! Ha besikeredne én sem vetetném el semmiképpen!

Remélem, hogy nekünk is lesz még egy kislány. Sokat nem várhatunk mert idén töltöm a 34-et. Szóval örge vagyok már. Viszont annyira el vagyunk adósodva, hogy muszály dolgoznom, és a kisebb hiteleinket legalább kifizetni, meg egy kicsit félre is tenni, mert a gyesből nem lehet kijönni, s ha valami baj lenne nem lenne mihez nyúlnunk. Szóval az kellene, hogy a bankba vissza vegyenek. Mert ha elküldenek akkor több hónap esetleg év mire találok másik munkát, akkor ott is be kell dolgoznaom magam......és kiöregszem. Nem szeretnék 40 éves koromig várni. Azon is gondolkodtam, hogy most is bevállalhatnánk, de akkor meg nagyon kevés gyedet kapnék, csak a minimálbér után. Ha előbb mondták volna, még a nyáron, hogy nem biztos a visszavét akkor előbb eljutottam volna a 2. gyerkőc gondolatához, s akkor annyit kaptam volna gyedet mint Szilárdnál. Szóval jól kibabrált velem is ez a gazdasági válság.

Betti! Remélem, hogy ha lesz nekünk is kistesó már Szilárd is ilyen okosan fog viselkedni mint a lányod. Eljátszaik a kicsivel, figyel rá, segít.

Félek különben e terhességtől, mert én mind a 2x nagyon nehezen viseltem az első hónapokat. Most, hogy itt van Szilárd meg már nem fetrenghetek egész nap. Őt ugye el kell látni. Vinni kell majd oviba, mosni, főzni, stb...foglalkozni vele , játszani, tanítani. Ez vajon fog menni?

Na sziósztok

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy!!
Hát lelkileg nagyon nehéz volt hiszen tavaly márciustól járkáltunk orvostól orvosig, és nem volt biztos semmi, bálint pedig még épp 1 hónapos volt, előtte nem lehetett sírnom!!!
2 szövettan volt az első után azt mondták,hogy valószínűleg rosszindulatú, gondolj bele 26 évesen mit érzett a párom!!!
Aztán nyáron volt még 1 szövettan amit már úgy vettek le, hogy befeküdt a kórházba és kivágtak a daganatból 1 darabot!!!
5 hetet vártunk az eredményre mert közben a Professzor elment nyaralni!!!
És így szeptemberben vették ki neki!!!
Nem kívánom senkinek ezt a 6 hónapot, mert borzalmas volt még csak belegondolni is hogy mi lessz ha..........
Hála istennek a sok ima és a nagy szeretet segített és erősebbek vagyunk mint valaha!!
És nagyon sokat köszönhetünk a Pesti Orvosoknak, mert ha itt műtötték volna tarjánba ki tudja már mi lenne!!!!
Na nem untatlak titeket!!
Már nagyon várjuk a hugit, pár hét múlva megyünk babamozizni, Bálintnak is volt és tök jó visszanézni!!!!

na puszika mindenkinek

Kép

Kép
bné.vera
 
 


Sziasztok!!!

Üdv közöttünk Vera!!Nagyon sajnálom ami a férjeddel történt!Akit azt hiszem ismerek is, egy gimibe jártunk:).Én egy évfolyammal jártam felette.Nagy erő kellett olyan pici baba mellett!!!Viszont gratulálok a kis jövevényhez:)
Csajszik!Végre megjött az alkatrész a gépemhez így már tudok rendesen írni itthonról is.Jól vagyunk, jó ez a kis napos idő, Nikike nagyokat alszik odakinn a babakocsiban.Viszont a férjem sokat dolgozik így sokat vagyunk kettesben.:( Dehát ez az élet rendje.
Na megyek is!Legyetek jók!Jó egészséget mindenkinek!
Puszi

Kép
illestincsi
 
 


Vera: nem semmi aminkeresztűlmenetek és hogy a baba is összejött bárcsak nekem is öszejönne már de ha szuzy öregnek érzi magát akkor én minek?????:D:D:D:D:D39 leszek az idén most elmegyek hétfőn a körzetihez kérek beutalót egy vérvételre megnézetem az inzulinrezisztanciára magamat és ha találnak valamit akkor talán hamarabb összejön baba ha nem az sem olyan nagy gond de én nem megyek hormon meg miegymásra egyrészt nincs rá keret másrészt ha a testem nem akarja miért erőltessem????

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok

én is vagyok, de este tudok jobban jönni, most képet akartam feltenni,, de elfelejtettem lekicsinyíteni, így este azt is felrakom

Most rohanok, de jövök még ma

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Vera! Remélem párod teljesen rendbe jött, és elfelejthetitek ezt a szörnyű bajt!
Jó, hogy birtátok. Én bediliztem volna. Gondolom nagyon nehéz volt tartani magad a férjed meg a kicsi előtt.
Reméljük a kislánykátok majd annyi örömet hoz ami elfelejteti ezt a szörnyűséget.

Nika! A laborvizsgálat jó, mert aki vérszegény sem esik teherbe. Azt is nézesd meg.

Gabi! Megjött az avon. Holnap vagy holnapután kiviszem. De ha akartok Ti is eljöhettek hozzánk játszani! Meggyógyultatok már?
Én még kicsit beteg vagyok. Bár napközben már jól vagyok, de reggel még fáj a torkom, meg el van dugulva a nózim.

Nika! Tényleg jól kitolódott most a gyerekvállalás ideje. Korábban mindig azt mondtam, hogy csak egy gyereket akarok az meg jöhet később is. Igen ám, de meggondoltam magam, s bizony már a biológiai óránk ketyeg. Talán ezért mégis jobb lett volna pár évvel korábban vállalni a gyerkőcöt. Igaz, hogy mi akartuk volna , de hát így jött össze.

Na megyek. Szió

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
holnap olyan készülődős sütős napom lesz(Kriaztikének tortát sütök), de elvileg itthon vagyunk kb.fél 3-ig. Ha olyan pocsék idő lesz mint ma volt akkor nem is megyünk sehová.
Csütörtökön itthon vagyok 2 óráig.
Mi menni pénteken tudnánk (ha nem baj, hogy két gyerekkel mennék)

Amúgy jól vagyunk már, de Krisztiánt csak hétfőn viszem az oviba.

képekkel adós maradok, de húz a testem, fáradt vagyok

jó éjszakát!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


itthon van apa de még mindig nem jutottam el a dokihoz állandóan helyettesítenek itt mert elment az állandó doki és én meg igazából betegséget nem szeretnék összeszedni lehet inkább nőgyógyihoz kéne elmenni és ott kéárni beutalót még végiggondsolom de tuti megyek majd :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Gabi! A gyerkőcöknek nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!
Gyerlőcöknek, hogy tetszett az ajándék? Torta, hogyan sikerült? Milyet is sütöttél? Erről jut eszembe szörnyű torta ehetnékem van. Azt hiszem elküldöapát a Csibébe. Tegnap sütöttem palacsintát, amiből jól be is laktunk, de ma is kínoz a süti iránti vágy.

Edina! Neked meg BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

Edina! Tincsi! Párotok megy Bpestre? Enyém megy, így valószínűleg vasárnap kimegyünk Tarra és csak kedden jövünk haza. Ott legalább elszórakozunk. Meglátogatjuk a dédiket, az öreg keresztmamikat....stb...
Na meg Szilárd az állatokban is gyönyörködhet. Imádja nézni a nyuszikat, meg a pár hetes kis barit.

Most licitálok a vaterán két farmerra, mert mindent kihíztam. Hétvégén kimostam a két nadrágom amit év végén vettem a vaterán, s alig találtam valamit amit föl tudtam venni. Így sürgősen kell vennem valami olcsó, de jó cuccot magamnak. Drukkoljatok, hogy sikerüljön megcsípnem őket. Tökre csinik, és újak. Előszedtem a nyári ruháimat is, amit tavaly beszűkítettem, most viszem majd a varrónőhöz kiengedtetni..... Remélem így azok még jók lesznek. Ráadásul nyáron lagziba is megyünk majd, oda tutira vennem kell valami szép ruhát. Na meg a páromnak is öltötnyt, cipőt, inget, nyakkendőt..... Előtte nem ártana bankot robbantani.

Na pá
Írjatok!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szuzy!Sajna az én férjuram is megy Pestre. Dehát ez van! Még most lesz először így több napot távol tőlünk.
Most végre kisütött a nap így tudunk levegőzni. Lenn voltunk anyuméknál, most jöttünk haza. Kicsit tologattam még kinn a babakocsiban és most alszik a konyhában.:)
Hétfőn megyünk az ortopédiára ellenőrzésre. Apum visz, mivel ugye Roli Pesten lesz. Aztán meg jövő héten nem ártana már ablakot pucolni, függönyt mosni. Még szülés előtt volt pucolva. A folyosónkra meg szeretnék új függönyöket, remélem sikerül valami szépet venni.
Nikike a jövő héten betölti a 4hónapot. Nagyon megy az idő...
Szuzy!Mi is lagzizunk nyáron! Sógornőm megy férjhez. Én már vettem magamnak rucit a tesz-veszen, férjuramnak meg ott a vőlegényöltönye így ruhára nem lesz gond. Még majd egy cipő kell a ruhámhoz.
Hamar eljön az a május, nemsokára egyeztetjük a baba-mama talit!!!
Puszi Mindenkinek!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Tincsi! Miért jártok ortopédiára? Picurnak a csípőjével van valami? Szilárdnak is volt gond. Ő 5 hétig kengyelt hordott, de szerencsére helyre jött.
Gyorsan megy az idő nagyon, nőlnek a gyerkőcök mint a gomba!
Ablak pucolás? Én egy évban 2x szoktam, tavasszal meg ősszel. De tavaly pl csak ősszel volt megpucolva, mert nem jutottam oda soha. Nem kell azt olyan gyakran....
Tegnap én is vettem két farmert a vaterán, vadi újak és 2200 volt a kettő.
Alkalmi ruhát nem merek így látatalanba próba nélkül venni. Milyen ruhát vettél?
A Roli tesója megy férjhez? V Tomihoz?
Anyud lába hogy van már? Teljesen rendbe jött már?

Na puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Szuzy: Az én párom is Pesten van, Hál Istennek ma már jönnek.:) Rossz így itthon nélküle. Tegnap csípőszűrésen voltunk, de minden okés. Utána lementünk anyuékhoz, de végül haza kellett jönnünk mert nem bírt elaludni és ordított ahogy a torkán kifért. Végül a kocsiban elaludt. De itthon ügyesen fel is ébredt. Nem csoda, h szinte végigaludta az éjszakát. Fél 4-kor kelt, aztán még visszaaludtunk 5-től 7-ig.
Most is kivittem a levegőre, sétáltunk egyet, és ismét alszik.:)Most tudok pihizni kicsit. Meg kiolvasom a babamagazint!!!

Puszi Mindenkinek! Remélem mindenki egészséges és minden okés mindenkinél!!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk Bpesten a Szemklinikán Szilárddal. Nem írtak másik szemüveget. De írattam föl még egyet, mert a szára már hétvégén eltört. Röpke két hónapig tartott. Szerencsére a nővérem lányáról maradtak régi szemüvegek, így onna vettünk le szárat és kicseréltük a töröttel. No de ez sem fog sokáig tartani sajnos. Így most majd szétnézünk máshol is, nemcsak Pásztón, hátha jobb áron tartósabb keretet sikerül venni. Műanyagot akarok nézni, hátha az a vastagsága miatt tovább tart. Sajnos erre már nem jár tb támogatás, így még drágább lesz az üveg. Juniusban kell menni megint, akkor megnézik megint uh.al is, hátha nőtt azóta a szemgolyója, mert akkor kisebb dioptria kell! Bízom nagyon benne!

Holnap sütni akarok, mert vasárnap tartjuk Szilárd névnapját. Sütök diós szeletet, meg Kata szeletet. Anyuci csinál almás, pudingosat, anyósom meg kutyus alakú csoki tortát. Szombaton főzés, meg vasárnap is! Ebédre jönnek anyumék, meg anyósomék, délután meg tesómék, keresztanyuék, meg a mamák!

Nem fogok unatkozni. Szerencsére itthon van Szabolcs is, így Szilárddal tud majd foglalkozni.

Ma Szilárd úgy kifáradt, hogy délután 4 órát aludt. Fél hatkor kel felt. Ugyan mikor fog este elaludni????????????

Egész nap , sőt már tegnap este is majd szét szakadt a fejem, még hányingerem is volt. Szerencsére mostanra már nem fáj, de kábult vagyok. Pedig reggel Panadol extrát is vettem be.

Tincsi! Jó, hogy kicsinek nincs a csípőjének baja. Szörnyű volt mikor Szilárdra feltették a kenygelt. Igaz másnapra megszokta, de először úgy sírt, hogy a szívem majd meg szakadt!

Kaptam a páromtól új telcsit. Olyan szép! Félek használni. Szilárd elől menekítem. Mert a régi már akkor szétesett darabjaira ha megfogtam. Annyiszor volt földhöz vágva......

Na puszi mindenkinek!
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Még egy felhívást szeretnék közzé tenni.

Van egy pásztói kisfiú. Babják Bertoldnak hívják. 10 éves és óriássejtes leukémiában szenved. Tavaly augusztusban fedezték fel a betegségét. Ausztriában kellen gyógykezelni, de 60 millió forintba kerül. Arra kérnélek titeket, hogy aki tud, bármilyen összeggel segítsen neki!

SEGÍTS, HOGY ESÉLYT KAPJON! áll a szórólapon.
Az adó 1%-át is fel lehet javára ajánlani: Technikai száma: 18640838-1-12.

Számla száma, ahová az adományokat várják:

10401330-50514948-55511005.
Közlemény rovatba írjátok be Babják Bertold gyógykezelésére. Kérlek titeket, hogy ezt a felhívást ismerettségi körötökben terjesszétek.

Gabi! Te biztos hallottál már a gyűjtésről, hiszen Pásztón sok üzletben is gyűjtenek neki urnákban.

Nem kért senki ennek a levélnek a megírására, de úgy érzem kötelességünk össze fogni, hogy ez a kisfiú meggyógyuljon, he egy mód van rá. Itt él a közvetlen környezetünkben. Én a szüleit is ismerem. SEGÍTSETEK. Én 2000 Ft-ot gondoltam utalni nekik, sajnos többet nem tudunk. De sok kicsi sokra megy: Adakozzatok ti is. Nem tudhatjuk, hogy az életben kire mi vár. Ha baj van fogjunk össze, és segítsünk egymáson!

Köszönöm!
Zsuzsa

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Gabi! Fönn van az új Avon katalógus. Ha lesz időd nézd meg. Ha kérsz belőle valamit írj privit!
Köszi
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Lányok!

Merre jártok? Sehol senki napok óta.

Gabi! Csak nem betegek vagytok? Te szért többnyire szoktál írni, ha minden ok.

Nika! Ti meggyógyultatok már?

Többiek?????????????

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Velünk semmi extra!Növögetünk és várjuk azt a nyamvadt jó időt!!!A héten megyünk oltásra és sajna férjuram hétvégén Pestre megy így kettesben leszünk megint. Szerintem nagyrészt anyuéknál leszünk majd.
Többiek!!!!Írjatok!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!
Vagyok,csak meg voltam fázva. Szerencsére a kisfiam nem kapta el. Itt most elég jó idő van,süt a nap.

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Tegnap még jég eső is esett. Közben sütött a nap. Kicsit el vagyok keseredve az itteni ovi miatt,jobbra számítottam... :cry:

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Hol jáűrtok, csak Betti jelentkezik be napok óta.
Mi ma is voltunk Starjánban, meg hérfőn is szemüveg ügyben.
Hétfőn csináltatni amit a múlt héten fölírtak. (lencse nem változott)
Ma meg azért, hogy a meglévőből a lencsét tegyék át egy másik keretbe, mert szerencsétlen megint eltört. Na ez nem sikerült. Ugyanis nincs ettől kisebb keret, így ha lecsiszolják a formára, kiesik a keretből. Végül Katinka egyik szemüvegének szárát rakták át a keretünkre. Ami ma délután megint úgy el lett hajlítva, hogy csoda ha még egy pár napig kitart. Ez nem igaz! Most fáj a fejem meg a szemem, így nem is írok többet.
Üdv mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Lányok!

Na ne már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miért nem írtok??????

Ez az eső abba maradhatna már, folyton fáj tőle a fejem. Meg unom a sarat is. Szép napsütéses időt szeretnék, úgy min 15 fokkal. Lehessen sétálgatni, vágyom egy kis kirándulásra is....

Gabi!Ti mentek 19.-én az egri bábszínház Mazsola előadására? Én szeretném Szilit elvinni. Úgy emlékszem 2 előadás lesz, de. 11-kor és du. 13-kor. Szerintem már élvezné a kis lurkó.
Avont megnézted? Holnap este adok le rendelést, így légyszi délután 4-ig írd meg ha kérsz valami. Igaz a jövő csütörtökön is tudok még rendelést leadni, ha addig nem sikerülne megnézned.

Szili már alszik. Mostanában nagyon ritkán alszik délután, így este korán kidől. Jobb lenne ha délután is aludna, mert ha nem alszik délután már kezelhetetlenül hiszits. De úgy látszik ennek a korszaknak vége lassan. Csak az oviban mi lesz majd vele?


Na remélem holnap már nekem is lesz mit olvasnom. Várom minnél hosszabb leveleteket!

Jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Hát Szuzy már mi is várjuk a jó időt ám, rossz ez a bezártság. Mihelyst süt a nap, megyünk is mindig kifelé.:)
Ma megyünk délután oltásra. megint kettőt kap szegénykém, most kapja a pneumococcusból a 2-t. Aztán már csak jövő hónapban kell mennünk.
Párom hétvégén Pestre megy megint, ráadásul anyumék is elmennek wellness hétvégére, ez lesz apum névnapi ajándéka.:)Így egyedül maradok. Ráadásul az idő is rossz lesz. Ez van.
De megyek is mert megsült a pizza!:)
Pusza Mindenkinek

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok.
Nekem ez a kis legényke nem nagyon akar napközben aludni,jó ha elalszik fél-egy órára. A kislányon jó baba volt,napközben evett,aludt, ha ébren volt jól elvolt a kiságyban a játékaival. Ez a kis rosszcsont meg hisztis :) Van, hogy nézegeti a játékokat,de hamar megúnja. Viszont éjszaka végig alszik. Tegnap 4 óra után még elmentem sétálni a gyerekekkel,jó idő volt.
Suzy, ofotértben voltatok? Mindegyik keretre vonatkozik a 60% kedvezmény vagy átverés ez a tv reklám?

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


nálunk meg fenforgás van
költözünk

kaptunk egy szövetkezeti bérlakást amiben addig maradunk amíg akarunk igaz nem saját de arra most nincs lehetőségünk de ez is nagyon megfelelő lesz egyenlőre csak egy szobát tudunk megcsinálni de majd szép lassan ahogy a pénztárcánk engedi majd csináljuk a többit is 65 nm 32+rezsi
két+1fél szoba nagy konyha külön fürdő,wc és nagyon szép zöldövezeti részen van tök véletlen jutottunk ide de én nagyon örülök neki
és március végén költözünk és csak pár utcányira van innen

kedden mehetünk a kulcsokért addig kifestik rendbeteszik az előző lakó után és március utsó hétvégéjén költözünk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok.
Most beszéltem az unokatesómmal,azt mondja, hogy tarjánban és a környékén esett a hó :shock: Nem semmi... Itt pesten nem esett. Egy kicsit az eső esett.
Nika,jó nagy lakást kaptatok. Munkahely révén jutottatok hozzá?

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Lányok!

Azt hallottam, hogy meghalt a kisfiú akiről írtam nektek. Nem tudom igaz e, de több forrásból is hallottam.Szörnyű................

Kép
szuzy
 
 


Lányok!

Azt hallottam, hogy meghalt a kisfiú akiről írtam nektek. Nem tudom igaz e, de több forrásból is hallottam.Szörnyű................45t5555

Kép
szuzy
 
 


Nem munkahely :D:D:D egy ismerős mondta mi meg bementünk és megkérdeztük a szövetkezetben :):):)

szuzy az a Bálintka akinek leukémiája vagy mi volt a betegsége?

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

A két csemetém :)

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Gratulálok Betti!
Gyönyörűek a gyerkőceid!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Nika! Igen, Bertold, akinek leukémiája volt. Szörnyű az élet, sajnos igaz a hír. Péntek éjszaka éjfél előtt meghalt.

Betti! Tényleg nagyon szépek a csemeték. A kislány kis huncutnak néz ki. A szeme és a mosolya legalábbis ezt mondja. A kisfiú meg igazi kis vasgyúró! Gratulálok hozzájuk!

Hétvégére mi is betegek lettünk. Szilárdnak 2 napi 39 fölötti láza volt. Többször csavartam vizes ruhába. Szerencsére a láz elmúlt, de hangja mint a repedt fazék. Folyik a nózija és köhög. Azt mondja a doki néni, hogy sok genny csorog a torkában. Igy kaptunk gyógyszert is az orrcseppen meg köptetőn kívul.
Tegnap ra én is elkaptam. Így ma egymás ellen "döglődünk". Egyébként Szilárdot nem törte úgy le a láz mint korábban. Szaladozik, játszik, ugyanolyxan eleven......
Az orrát úgy ki tudja fújni mint egy felnőtt! Így orrszívót nem is használok neki.

Kép
szuzy
 
 


Köszönöm illéstincsi és szuzy :) Dorisz nagyon jó kiscsaj. No a hunor meg igazi pasi,foglalkozni kell vele szinte mindig :)

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Szuzy,jobbulást a gyerkőcnek!

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


Tegnap vol a Hunor 4 hónapos.
Ez a fotó vasárnap a szüleimnél készült
Kép

Kép

Kép
betti030
Budapest
 
 


sziasztok!

Jól elveszem, elnézést :oops: :oops: az utolsó két hetem arról szólt, hogy tortát sütöttem, szülinapoztunk...Vasárnap tartottuk meg a családdal is a bulit :wink: :wink: úgyhogy most pihi.
Krisztián második hete megint itthon van, valahogy nem tudunk megerősödni, bízok benne majd a tavasz meghozza a változást.

Betti
nagyon szépek a gyermekeid. Micsoda vagány fiú Hunor :wink: :wink:

Szuzy
bocsi, hogy nem jelentkeztem. Most nem találtam semmit az Avonba, illetve ugye feltankoltam :wink: :wink:
Én is hallottam mi történt Bertolddal :( :( szegénykém...

Nika
örülök, hogy sikerült ez a lakás dolog, azért csak jobb mint az albérlet :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Borzasztó ami ezzel a kisfiúval történt. El sem tudom képzelni hogy lehet egy szülőnek ilyet megélni...:(
Nika! Gratula a lakáshoz!!!!! Hétfőn mintha titeket láttalak volna Tarjánban. Jöttünk a Tescobol ti pedig a gyerkőccel és valszeg a férjeddel ott jöttetek a kereszteződésnél.:)
Betti! Hunor nagyon vagány kis fickó:) Már ki is néztem az én Nikimnek....Egyébként gyanítom sejtem ki lehetsz. Van egy fiú öcséd aki kb. velem egyidős és a Váciban végzett?
Kisplútó: Sajnálom h betegeskednek a gyerkőcök!Jobbulást!
Lassan szervezhetjük a találkát, ha végre marad a jó idő!Mi pénteken megyünk Pestre, horgászkiállításra. Egy füst alatt nézek magamnak cipőt a nyári lagzira, meg Nikinek keresztelős ruhát. Kíváncsi leszek Niki hogy bírja majd az utazást.:)
Puszi Mindenkinek!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Döglődök. Erőm semmi. Minden bajom van. Most vitték el anyumék Szilárdot. Még ő is beteg, köhög kicsit, meg fújja a nóziját, de már talán nem olyan vészes. Kell nekem is gey-két nap, hogyí ki tudjam pihenni ezt a kórt. Lehet holnap dokihoz is elmegyek. Ha lehajolok úgy érzem kiszakad az agyam, úgy lüktet, meg a mellkasom is fáj, a torkom szintén, a fülem is fütyül néha orrfújásnál. Tegnap lázam is volt, most is meg kell mérjem...

Tincsi! Kislányos keresztelős ruhám nincs, de kölcsön tudok adni hófehér keresztelős "terítőt". Van vastag plédem is hófehér, nem használtam, csak egyszer-kétszer, így szép maradt. Meg vékony gyönyörű fényes fonállal hímtzett. Amivel a gyerkőcöt le lehet teríteni amikor a karban van. (ha még pici, mert ugye később már jön, megy nem lehet teregetni) Mikorra tervezitek a keresztelőt?

Bertold esete: ezt egy szülő soha nem tudja teljesen feldolgozni. Később kicsit enyhül a fájdalom és a hiány. Évek múlva talán eljut arra a szintre, hogy nem gondol rá minden nap. De gyakran eszébe jut és akkor bizony szenved. Az elején meg fizikai fájdalmat okoz. Nekem a szívem amjd ki szakadt annyira fájt, és olyan elkeseredett , fásult voltam. Ha egy pillanatra nem rá gondoltam akkor lelkiismeret furdalás gyötört...-stb. Nekik meg még nehezebb, hiszen tíz évig szerették, pátyolgatták, hozzájuk nőtt. Szóval bele gondolni is szörnyű.

Akkor merre legyen a tali? És mikor? Ki kellene jelölni egy konkrét napot, s akkor igyekszünk mindent úgy szervezni, hogy akkor szabadok legyünk. Én egy jó kis bográcsozásba is benne lennék, valahol a természetben, ahol a gyerkőcök szaladgálhatnak, játszhatnak, mi meg főzünk, dumcsizunk és persze a gyerkőcökkel játszunk. Mi a véleményetek róla? Kullancs elleni oltással hogy álltok? Mi tavaly beadattuk Szilárdnak, és a jövő héten ha meggyógyul beadatom az emlékeztető oltást is.

Betti! Hunom nagyon édes. Kis szöszke pihéi annyira ölelni valóak! És ez a csini kis mellény?! Igazi nagyfiús! A talira természetesen Titeket is várunk. Hétvégenként mindig jöttök Kterenyére?

Puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok

sajnos sok ügyintézni való van így sorry:):):)

tincsi hétfőn szerintem nem minket láttál hiszen gabi dolgozott hétfőn én olyankor nem megyek babakocsival sehová :):))

amúgy nekünk bordó a babakocsink :):):)

szuzy: jobbbulást Szilárdnak és neked is

jó ez a bográcsozás bár nekünk nincs kullancs elleni beadatva

betty nagyon szép gyerekeid vannak :):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: