Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu: én is csináltam üvegfestéket, és nekem is kb ez lett az arány a jók és rosszak között. :? Én is most csináltam először, már tiszta ideg voltam, hogy mindegyik elszakadt, vagy összeragadt, főleg még a Bömi is tetőzte a helyzetet, mert ő akarta felrakni az üvegre. azon agyaltam egész nap, hogy hogy kellett volna leszedni őket a fóliáról, hogy jó legyen.
Majd megkérdezem az egyik barátnőmet, hogy ő hogy szokta, mert ő sokat csinál ilyet

Kép

Kép
bucsek
 
 


Csucsu: az ágyba vacsorát megúsztam, mert nem volt éhes a gábor, így nem lett teljes a nap, bár ágyba uzsonna volt :wink:

Kép

Kép
bucsek
 
 


jóéjt!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Bucsek: Nagyon rendes kis feleség vagy akkor:)
Na egy kicsit akkor megnyugodtam , hoyg nem velem volt a baj. Én is tiszta ideg voltam miért nem sikerül. Majd annak a kettőnek annyira örültem mikor felkerült az ablakra, hogy csak na. De azért ma még csinálok párat :) Kis optimista vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!!!
nekem is csupa jot mondott a dokim!!!!!
több mint 8 mm-es a nykh-m....azt mondta hogy it már meg tud tapadni a baba és a tüszőm ugyan 12...valahány milis de csütörtökön megnéz megint!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na ez jó hír:)

Bucsek: Én ma is neki álltam és annyira vastagon kentem az üvegfestéket ha ez sem lesz jó én feladom.
Holnapig várom mig megszárad aztán szinezem.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu bizti sikerűl már!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita : remélem is mostmár mert annyit dolgoztam vele.
Nálunk már járt a Mikulás :) Szabina nem ismerte fel az apját . Sőt nagyon kis megszeppent volt. De beszélgetett és puszit is adott a Mikulásnak. A baj, hogy kameráztam is a másik kezemmel meg fotóztam igy sok pozíturából nem sikerült képet csinálnom. Csak 4-5. De a lényeg hogy Szabina azóta fel van pörögve.

Kép
csucsu05
 
 


de jó nektek...nálunk zoli nem öltözik be:(
szabina bizti nagyon jo kislány volt akkor...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: miért nem öltözik be?? Ez akkora élmény egy gyereknek. És ha kihivsz egy Mikulást 5000 Ft alatt nem úszod meg.

Kép
csucsu05
 
 


nem tudom mért.nem akar......majd megoldom máshogy....de ki nem hívok annyiért mikit az tuti...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: öltözz akkor be te. Van olyan ismerősőm aki nő létére öltözött be és nem is bukott le:)
Akkor most ha igy alakult csak a kiscsizmába kap ajándékot. Szabina is tavaly csak abban kapott és mégis annyira örült neki mikor reggel meglátta a kiscsizmáját.
Sőt utána minden nap rohant a csizmájához van e benne valami.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Vagy miért nem kérted meg Apukád?A ruhában Máté úgysem ismerné meg. Vagy a szomszédban a Helgáéknak is van kisgyerekük velük miért nem egyeztettél??
Látod mi is átmentünk illetve a Mikulás a szomszéd kisfiúhoz. Jövőre már csere lesz azt mondta az Apja. Ő jön hozzánk Tamás hozzájuk. Igy lebukás veszély sincs.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: örülök, hogy jól sikerült a mikulás project :) Tomi jól debütált mikulásként :)
Tényleg nagy élmény ez a gyerekeknek. Majd rakj fel egy két képet.
Kíváncsi leszek milyen lesz az új üvegfestésed, mindenképp írd meg. Én most nem csinálok másikat, de ha lesz még egy kis időm mindenképp akarok.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Nekem ide még nem sikerült felraknom képet sajna:(
Máshova megy de ide nem.
Voltatok a barátnődnél?? Mert írtad, hogy a MOM hoz mentek és beviszed a férjedet. Ti meg addig barátnőztök.
Tegnap este csináltam újabb üvegfestést. Mégcsak a kontúr van meg. Hát ha ez sem lesz jó akkro nem tudom mi a baj mert ennél vastagabb már nem lehetne.
Ma meg majd kiszinezem. És várok egy napot, hogy száradjon. Vasárnap már megtudom , hoyg jó lett e.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ezekre nem is gondoltam......meg apu nem ért volna rá mert dolgozik.....de jövöre lefoglalom...már most.....
ma telefonáltak az oviból hogy január 5-től nyit az uj ovi.szerdán megyek szülőire.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Jelentem megvan az üvegfestés titka. Szabina ablaka már tele van de most ismét 3minta szárad:)
Jó vastagon kell és nagyon könnyű leszedni a fóliáról. Most nagyon bele lendültem. Már van 10disz az ablakon és még mindig van a flakonokba festék:) Még a hústvéti nyuszikra is elegek lesznek szerintem. Én meg azt hittem hamar elfogy.
Tök szupi és már nagyon rutinosan csináloma kezemsem remeg mint az elsőnél:)

Nita: Az jó ha telcsiztek akkor biztos már látják a felújítás végét.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu igen.ugynézki készlesz!!!
csak gázba vagyok mert zoli dolgozik és mátét nem akarom vinni mert nem hiszem hogy kibírná a szülőit. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: én is vittem Szabinát a szülőire. Sőt sok szülő vitte a gyereket. Addig Szabina is játszott a játékokkal. Hidd el nem lesz egyedül.

Kép
csucsu05
 
 


köszi akkor elviszem magammal! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol vagytok csajok??
Olyan rég voltatok.

Bucsek, Aprooka, Melinda??

Nóri: Igazoltan van távol. Remélem Atika már jól van.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu:Én minden nap benézek,de időm nincs írni :oops:
A hétvége szupi volt,szombaton itt járt a télapó(párom beöltözött),és szombaton is vendégek és vasárnap is :D
Pénteken engem is hívott az óvoda vezető,és jan.5-től szeretettel várják a Vivit az oviban.Holnap szülői.

Szabina hogy bírja az ovit?

Bucsek:Nagyon örülök,hogy találkoztunk a tornán :D Bömi nagyon helyes kis srác!!!!!

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Kép
Íme egy kép,a télapóról :D
Nagyon jó volt.Annyit nevettünk.....Kérdezgette őket,verset kért a gyerekektől,és énekelni is kellett nekik.Nagyon jól sikerült a buli.

Kép
kmelinda
 
 


Szia Csucsu itt vagyok :)

Örülök hogy sikerült az üvegfestés, majd lehet hogy egyszer arraségtálunk és ha te is ráérsz szívesen megnézném :)
Én azóta nem csináltam mert elfogyott a kotúrozóm, de még biztos fogok csinálni.

Igen voltam a barátnőmnél de kabaréba illő nap volt.
Reggel elmentünk hozzájuk, megbeszéltük, hogy délelőtt otthon leszünk, ebédelünk gyerekek alszanak aztán lemegyünk a Böszörményi uti karácsonyi vásárba. Délelőtt még verőfényes napsütés. Gyerekek persze alig akartak aludni. Avval győztük meg őket, hogy akkor nem megyünk vásározni ha nem alszanak. Nagynehezen szunya, mire lementünk az emeletről szakadt az eső :( Úgy meg nem valami menő a vásárba sétálgatni :)
Na megbeszéltük, hogy nem gond akkor lemegyünka a MOM parkba ott szaladgálnak egy kicsit. Mikor odaértünk a prakolóházba továbbirányítottak minket, nem lehetett lemenni, kiderült, hogy bombariadó van, úgyhogy egy ideig biztos nem lehet bemenni :( További fejtörés. Legyen akkor a mamut. El is indultunk arra, de nagy volt a dugó, meg péntek délután biztos ezren vannak címszóval inkább visszafordultunk és úgy dönöttünk elmegyünk a Savolya prakba kisvasutazni.
Megkerestük a kisvasutat, minden nap ment csak pont az nap kérte kölcsön a mikulás :( Gyerekek megint lelombozódva. :( Jóóó semmi gond akkor megnézzük a játszóházat.
Bementünk először még jó is volt, élvezték a gyerekek, de egy idő után nagyon sokan lettek és a nagyok a kicsikkel egyáltalán nem foglalkoztak úgyhogy csak úgy mertük beengedni őket a labirintusos mászókás csúszdás szerkezetbe ha én is velük megyek. Hát Rubint Réka elmehet ahova akar. Már simán izzadtam mikor már kb tizedjére másztam bújkáltam csúsztam stb.
Na erre jönnek a szülők gyerekek itt a mikulás. Mindenki rohan, a barátnőm kislánya is totál belelkesedett. A Bömi mondjuk nem akarta megnézni inkább csúszdázott. De kb két perc múlva jöttek is vissza hogy zártkörű rendezvény, úgyhogy mikulás one.
Szóval valahogy semmi nem jött össze. De a játszóházat a Bömi nagyon élvezte, a Prüntyi meg végig aludta az egészet :) :) :)

Szombaton meg apu névnapját ünnepeltük meg még az enyémet meg még a tesómét meg még anyu szülinapját.
:)

Vasárnap meg lementünk dombóvárra, mert a Gábornak hétfőn volt egy céges megbeszélése ott, és rábeszéltem, hogy akkor menjünk le vasárnap. Nem nagyon tetszett neki, mert a lába miatt a csütörtöki napot is ellógta, és így a hétfő délelőttje is elég nulla lett, de azért rábeszltem, hogy a Bömi így legalább ott is tud mikulásozni, azért ott is készültek a nagyszülők. Karácsonykor megkapni a mikulást meg már nem olyan nagy poén, most meg még friss volt a mikulásos élmén.
Hát a Bömi nálunk komolyan a cipőjébe rekott almának örült a legjobban. Ha megkérdezik mit hozott a télapó, azt feleli almácskát a csizmámba. :)

Ma voltunk Ficánkatornán. Találkoztunk a Melindáékkal. Vivike nagyon ügyes volt, szerintem tetszett neki a dolog. :) Még szeretett volna maradni is :)

Voltatok ma oviba?

Ja és Aprookáék megnit kórházba vitték a Levit, mert nagyon csúnya lett a BCG oltása. Túlreagálta a szervezete, úgyhogy lehet hogy sebészet lesz belőle. Még nem tudom mit mondtak nekik, mert ma mentek. :(
Remélem nem kell felvágni szegénykémnek, elég lesz csak kezelgetni :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


Melinda: én is örülök hogy találkoztunk, kár hogy ti is mentek már oviba. Nem sokáig jöttök már tornázni sem.
Már mikor hazajöttünk gondolkoztam hogy eljöhettetek vona motorozni vagy szaladgálni hozzánk egyet, lehet hogy jól ellettek volna a gyerekek. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy csak időtöltésként mentetek az Auchanba. Olyan szép idő van ma ahhoz képest, hogy december van.
Na mindegy már későn gondolkoztam. :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek :Nagyon aranyos vagy,köszi :D
Az Auchanba csak nézelődni mentünk,vagy is indultunk,de vettem egy fülbevalót anyukámnak,50-dik szül.napjára.Úgy hogy jó is hogy mentünk :)
Szerintem majd anyósomnak is fülbevalót veszek szül.napjára.

:D

Kép
kmelinda
 
 


Bucsek: Tényleg mozgalmas volt akkor a barátnős nap és nem is volt valami siekres. De szokott ilyen mindekinél lenni. Eza pech.Oké nézzétek meg az üvegfestést nyugodtan. Délelőttőnként vagyunk csak oviban. Délre már itthon is vagyunk.
Szabina imádja.

Melinda: Szabina élevezi nagyon az ovit ma volt az első nap hoyg nem sirt mikor jöttünk haza. Megértette végre hogy még nem maradhat ebédre és aludni.
Nálunk is a Tomi volt a Miki. Akkor a Te párod is bevállalós ha ő is beöltözött Mikinek.

Én is teszek be képet mindjárt.

Kép
csucsu05
 
 


Kép Kép
A másodikon édesen beszélget a Mikulással.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: te merre jársz??

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
csucsu ma én "nagytakarítást" végeztem!de nem vagyok kész teljesen...meg főztem gyorsan./gyros tálat/
nagyon helyes szabina a képeken!!!
izgulok a holnapi szülői miat!!
melinda ti is jöttök szülőire vagy már volt nektek? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na akkro sok volt a meló. Nálunk is kész a nagytakarítás. Még a szabina szobájában akarom a szőnyeget kihabozni aztán kész.
Miért izgulsz a szülői miatt? Sok mindent nem mondanak igazából.
Biztos a szülői az ovoda utcában lesz még mert az Iskola utcai még nincs egyben.
Biztos valamelyik csoportban lesz a szülői. nekem nagyon tetszett hogy a wc kicsi a csap kicsi a székek kicsik. Azon ültünk mi felnőttek hát jót nevettem ahogy körbe néztem a szülőkön.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Nita:
Délután megyek én is szülőire.Gondolom összevont szülői lesz,azoknak,akik az új oviba fognak járni.Talán megtudjuk a csoport,és az óvónénik nevét.

Csucsu:Igen,apa is bevállalós,ha a gyerekekről van szó.Egyből belement,hogy ő lesz a mikulás.

A csaj,aki tartja a ficánka tornát(Viki),ő is ott lesz a szülőin,a lánya is oda fog járni oviba.

Mit főztök csajok???

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Én tegnap csináltam tejfölös csirkepörit nokedlivel. Van még mára is hogy tudja itthon haladni. Már nem sokat kell takarítanom. Még a konyhaszekrényt akarom lemosni ma.
Szabinát leadtuk oviban.
Kiváncsi vagyok az új oviban miylen csoprtok lesznek. Szabina a bambi csoportba jár. De van teknős csoport meg ilyenek. Szóval kiváncsi vagyok, hogy ők is állatos csoportba fognak járni??

Kép
csucsu05
 
 


Melinda: na milyen volt a szülői?? Mikor mehettek januárban?
Ki lesz az ovónénitek és milyen csoportba fogtok járni?,
Nita a másik topicba írta, hogy lehetett választani ki akar a régibe menni és ki az újba. Ti gondoloma régit választottátok hisz az közelebb van nem??

Nita: mondjuk a régi Nektek közelebb lett volna nem?? Gyalog azért húzos lesz . Vagy igy már tényleg vesztek gyerekülést és bicajjal tudtok menni.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu szerinte el gyalogolunk...sajna nincs más.télen meg gázos a biciklivel menni......
melinda nem láttalak a szülőin.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Télen gázos a bicaj ez igaz. Bár ha nem nagy távot megy az ember akkro szerintem ki lehet birni. Az oviba minden reggel vagy 30bicaj van letéve gyereküléssel együtt. tehát sokan hordják úgy. Gyorsabb mint gyalog.

Kép
csucsu05
 
 


majd meglátjuk hogy lesz...de zolival azért megbeszéltem hogy beszerezünk majd egy gyerekülést a cangára......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: iyg legalább az is meglesz úgysem akart venni még nyáron. tudod mikor mondtad milyen jó lenne bicajozni .

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nita: Ott voltam a szülőin,én láttalak ám téged,és intettem is,de nagyon elvoltál foglalva a papírzsebkendőddel,és az orr törléssel :D
Hallottam a felsorolásnál a Máté nevét is,és ő is a mini csoportban lesz,ahogy a Vivi.

Csucsu:Én nagyon örültem,amikor nyáron megtudtam,hogy az új oviba kerül a Vivi.Családiasabb lesz a légkör,tele új dolgokkal,és gyönyörű szép bútorokkal,amit láttunk a katalógusban.Nagyon szép lesz.Minden egységes színű lesz,a csoportoknak.3 csoport lesz,piros,kék,sárga-ha jól emlékszem.A csoportnak megfelelő színűek lesznek a mosdók,wc-k.....szóval,nagyon várjuk.Ti nem jönnétek át az új oviba?Van rá lehetőség.
Egyébként a távolság nekem nem befolyásoló tényező,mivel egyforma távolságra vannak az ovik tőlünk.Mi pont középen lakunk :D
A mini csoportnak lesz még egy szülői az ünnepek között,ugyanis tegnap nem voltak még ott az új óvónénik.

Képzeld,nem kell ágynemű,zsák,jelek....2000 ft-ot be kell majd adni,és mindenkinek meglesz belőle az ágynemű,a zsák,....jelekkel együtt.Szupi!!!!


Szép napot mindenkinek.
Megyünk a piacra.

Kép
kmelinda
 
 


melinda: Na ez szupi. Nem megyünkmár át mert szabina imádja az ovit meg az ovonénit. Ha váltanék akkor tutti nem lenne el ilyen jól. Amúgy a régi ovi sem olyan régi. Nekem megfelelő a külseje belseje.
A 2000Ft nem sok. Bár nekem a szomszéd néni varrt ajiba két garnitúra ágyneműt és zsákot is:) Tehát végülis nekem ebbőla szempontból jó volt.
Az ovónéniket biztos azért nem láttátok mert vesznek fel újakat és valószinű az éppen folyamatban van.
De nem mind mini csoport lesz ott az új oviban. Én úgy hallottam eg ymini csoport lesz és egy közepes és egy nagy. POntazért , hoyg ne legyen az hogy sok kicsi van együtt mert az ovonők nem bírnák.
Legalábbis még nekünk ezt mondták.
És akkor mikor mehettek oviba Ti? január 2-ától vagy ahogy kész rögtön??
Te is korán kelő vagy ahogy látom.

Kép
csucsu05
 
 


Helló

Így van,3 csoport lesz az újban :)
Jan 5-én lesz megnyitva,és akkor már megyünk.Már mindegy végül is,mikor kezdünk,mert munkanélkülin leszek.Ugyan is megvan a papírom,a közös megegyezéssel megszűnő munkaviszonyomról :D
Ezzel mehetnék is a munkanélkülibe,de még 29.-ig gyesen vagyok.

Korán kelő vagyok,a fiúkat el kell indítanom reggel.Tízórai készítés a suliba,kávé főzés Petikémnek....

Pusza

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: nekem a párom főzi a kávét:) Én azt sem tudom hogy kell:) Na azért tudom de ez valahogy az ő feladata lett.
Tök jó, hogy megvan a papirod. Én márciusig szabin vagyok és lehet utána elmegyek énis munkanélkülire. Vagy vissza megyek dolgozni majd meglátom mennyi idő a bejutás.
Egy biztos kösd fel a gatáydat. mert Szabinak nagyon sok ruhája van de az oviban minden ruha saras ha kimennek az udvarra. Márpedig mindig kimennek csak esőben nem.
Tegnap pont egy tök jót nevettem. Néztük a többi csoportot is nemcsak a Szabináékét. és minden gyerek tiszta sár volt.
Nálunk egy kabát mindig mosásban van:(
Ja voltunka Magdinál és beszélgettünk . Mondtam, hoyg van közös ismerősünk. Mondta is hogy puszil.
Mondta milyen kicsi a világ. Szegénynek nincs barátnője annyit dolgozik. Szerintem túl sokat is melózik már csont és bőr annyira sovány. Igaz fogyozótt tudom de most valami 50kg. Nagyon kevés neki.

Kép
csucsu05
 
 


Szia!

Úgy látszik,ketten vagyunk!A többiek nagyon ritkán néznek be ide :(
Én ma a piacon találkoztam a Magdival.Már 9 éve ismerjük egymást,de amióta kiköltöztünk ide,megszakadt a kapcsolatunk.Sajnos.Na meg a rohanó világ....lóti-futi mindenkinek az élete.Hétköznap meló 1000-rel,hétvégén meg örül az ember,ha együtt van a családjával.


Az oviba pamut nacik kellenek még a Vivinek,de az nagyon.Te a Magdinál találtál?Úgy hallom,az üzletében voltál bent :) Milyen?Sok ruha van?

Kép
kmelinda
 
 


Hali lányok!

Olvasok én is midig. De pl ma délelőtt is elkezdtem írni a levelet aztán a bömi lent ordításba kezdett és félbemaradt. Mikorra visszajöttem meg már elszált persze a levél :(

Örülök hogy mindenkinek jól sikerült a szülői, kiváncsi leszek hogy az újjaknak hogy fog tetszeni az ovi. Bár Viviben nem kételkedem, mert ő a ficánka tornán is nagyon jól feltalálta magát. :) De gondolom Mátéval sem lesz nagy probléma :wink:

Mi tegnap megint barátnőztünk, ma meg szerettem volan elmenni, mert a Budafoki úton át kellene vennem egy anyagot, meg vásárolni a Baumaxba mert akartok venni szőnyeget a Böminek, aminek olyan a mintája hogy autóút, meg rendőrség, tűzoltóság benzinkut van rajta. De hát nem lehetett ma itthon hagyni. Valamiért mindíg ordít, hogy vizes lett a nadrágja hol valami másért. Meg nem is akart lent aludni du. a dédónál sem a mamát meg nem rángatom fel, hogy akkor őrizze itt. Úgyhogy majd megpróbálkozom holnap.

Kép

Kép
bucsek
 
 


melinda nehari hogy nem vettelek észre....sajna folyik az orrom és be is dugul.ezért is volt folyton nálam a zsepi.... :?
akkor lehet egy csoporta járnak majd a gyerekek?! :roll: :wink:
szilvi tegnap máté nem akart hazajönni az oviból...olyan hiszti volt.... :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: El hiszem, hogy el vagy úszva. Néha egy gyerek mellet is rohanás van. Holnap biztos sikerül akkor majd venned olyan szőnyeget. Talán Bömi is jobb kedvben lesz.
nem kaptátok el a náthát a kicsivel vagy a Bömivel??
Én a Tominak akarok valamit venni ajiba. De ötletem sincs most idén.
Na meg megszületett egy barátunk kislánya és neki kéne valami ajit vennem.
Ma mi a Szabina kerianyuját köszöntöttük meg 5-én volt a szülinapja és holnap a névnapja lesz. iyg a kettőt össze hoztuk és tök szupi bulit tartottunk.De előtte voltunka Camponában is hátha találok valami ajit miközben sétálunk és majd viszsa megyek egyedül. De sehol semmi.
Nemrég jöttünk haza Szabinát alig tudtam elrángatni tőllük a két gyerekkel nagyon eljátszottak. Ott is akart aludni. na de majd legközelebb. Majd karácsonykor 25-én talán hagyom.
Holnap meg már a Tomi megy dolgozni:( Fúra lesz két hónap után:(
Mi holnap nem megyünk oviba. Mert Tomi elviszi a kocsit. Gyalogolni meg most nincs kedvem. Szabadnapot kapott igy Szabina. Biztos reggel majd mondani fogja mikor megyünk. De majd becsapom mondom neki, hogy hétvége van:)
Aztán 1hetet kell vinnem nekem és akkro majd Tomia céges busszal megy melózni. Utána meg már ő fogja vinni és hozni is haza.
Gábor lába hogy van??
Apukádat láttam kocsival menni ezek szerint jól van akkor már. Ami tök jó mert karácsonykor korházban lenni nem lett volna jó.

Melinda: Igen már voltunk a Magdinál 2X is a boltban. Bár én jobban szeretek a házához menni mert akkor nem tudok betelni annyi ruhát rak ki.
Ma is hivtam overall miatt mert az oviban naponta moshatom olyan koszos lesz.
De nem vette fel biztos rosszkor hívtam.
Szombaton a piacon is elmentem hozzá hátha megmondja mikor megy áruért. Én pamut nacikkal már bevásároltam van neki vagy 10. Igaz most is vettem egyet nála de az olyan szép hogy szivem sincs ráadni. Hófehér Marks Spencer piros mintával és a fenekén egy kereszt van. Annyira szép hogy csak na.
Bár pamut nacit én még szeptemberben vettem mikor jött a rossz idő be.

Nita: Biztos egy csoprotba fog akkor a Máté és a Vivi járni mert egy mini csoport lesz az új helyen.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: hát úgy néz ki a Böminek holnap se lesz jobb kedve :(
Úgy néz ki bekapott valamit, mert nagyon rosszul van szegénykém :( Be van dugolva az orra, meg lázas. Kb 15 percenként felriad álmából :? :? :? :?

Ez a nőci akitől veszitek a ruhákat, melyik piacon árul?
Meg lehet majd nézni? Érdekelne engem is.
Milyen árba adja a cuccait? Csak Kb.

Kép

Kép
bucsek
 
 


ez a ruhás dolog engem is érdekelne...máténak bekéne szerezni pár ruhát mert nagyon növésnek indult :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bucsek:Képzeld,a Vivi is lázas lett.Benyaltak valamit a tornán?38 fokos a láza.Megint kezelhetem.
A Magdi,a Szigethalmi piacon árul,a ruhái pedig szépek!!!Az üzlete pedig Csepelen van,a Csikó sétányon,egy használt ruhás üzlet.

Nita:A lurkók biztos egy csoportban lesznek :)

Mi jót csináltok ma?

Kép
kmelinda
 
 


Bucsek: Hú akkor a tegnapi nap már jelezte a szervezete azért volt annyira nyügi. Most szinte mindenki beteg ez az időszaksajnos erről szól. Remélem hamar meggyógyul. Nektek azért rosszabb, hogy a kicsi ne kapja el.
Kitartást akkor mert tuodm ilynekor nem könnyű.

Melinda: Én ma pihizek:)
Nem kell főznőm van tegnapról kaja. Na jó nem pihenek kéne fürdőt takaritanom csempét mosni. De ha össze kapom magam akkor hamar megvan :)
Kint még nem voltam milyen az idő.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?