Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Betti!
Köszi a vígaszt, aranyos vagy. Tudom én , hogy mindenkinek vannak ilyen nehéz napjai :wink: sajnos. Nagyon összejött most minden, ezért vagyok így elkenődve :cry:

Ana!
Köszi!:) Semmi baj a késés miatt, örülök, hogy gondoltál ránk :wink:
Hát igen, egy masszázs csodákat tud művelni. Képzett masszőr a hölgy, vagy "csak" ilyen arany keze van? :)
Fél órás alvás ismerős, nekem mindkettő ilyen -volt-. Mendi két éves korától jó alvónak mondható, bár az utóbbi négy hónapban rácáfolt erre. Kevin is egész megjavult alvás terén, egy ideje nappal is elég jól alszik, egy-másfél órát, van mikor többet. Este sem vészes, csak későn fekszik le, nem lehet ágyba imádkozni. Szó szerint bekattan, rájön a diliroham, és játszik ,mint aki meg van kergülve :shock: De ha elalszik, akkor már nincs gond. Kétszer-háromszor felkel ugyan, hogy szomjanhal, de ez már az első másfél évhez képest kutyafüle :).

Kata!
Hát nem irigyellek. Nekem is volt kísértetiesen hasonló esetem, szintén a CedDent-el, bár nekem nő húzta, bennehagyott egy szilánkot , ami nagyon sokáig fájt még. Úgyhogy oda én is csak akkor mennék, ha visznek :wink: , amúgy hű maradok a fogorvosomhoz. Akkora seggfejek tudnak lenni az eü dolgozók, a már említett esetkor én is végigjártam több helyet, és egyik sem volt normális, az tuti. Remélem gyorsan rendbejössz, és nem is gondolsz többet erre a szörnyű esetre. Azért nem mondom, hogy elfelejted, mert azt úgysem lehet sajna :?
Küldöm a gyógyító energiát! :wink:

Edit!
Nem jöttél a rucikért :cry: A végén kicsik lesznek :(
Voltam a dokinál, gyógyultnak vagyunk nyilvánítva.

Betti
szabobetti
 
 


Hahó lányok! Sehol senki?
Úgy látom lassan senkinek nem lesz kedve írni :cry: , mindenki csak olvasgat. De nem szeretném, ha átmenne blogba :lol: a végén már csak én írok itten hülyeségeket :roll:


Nyűgi továbbra is folytatódik nálunk, már ideglevezetésképp bevágtam két tábla csokit :roll:

Jujj, és egy nagyon fontos, remélem Adri nem bánja, ha "beárulom":
Tessék szurkolni Adrinak, mert ma államvizsgázik! Megy a drukk!!

Aztán ami még nagyon fontos, és szintén Adriékat érinti:
Nagyon boldog első születésnapot Bálintnak!
Kép
szabobetti
 
 


Adri

Boldog szülinapot Bálintkának!
És én is szorítok az államvizsgához!

Betti
Nálunk is iszonyatosan pocsék volt a tegnapi nap! Ma már jobb! Süt a nap! Gyerekek is nyugisabbak! Most épp játszanak, együtt és nem visít egyik sem. Remélem ez a szép idő nálatok is rendbehozza a gyerekeket, meg persze téged is!
Milcsi nekem is kb 2 éves kora óta alszik rendesen. Addig nappal sem aludt és éjszaka is kelt vagy 2000szer. Viszont Oli nagyon jól indult ( az első 3 hónapot szó szerint átaludta), de sajnos most meg már rosszabb mint Milán volt. Remélem nem akarja kivárni a két évet, mert lehet megbolondulok!!!!!!!!!
Most éppen fogzik megint és hát biztos el tudod képzelni milyen éjszakánk volt. Na nem panaszkodok tovább! :lol:

Többiek!

Merre vagytok? Miért nem ír senki? Jelentezzetek!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 

 
 

Sziasztok!

Adri!
Boldog Szülinapot Bálintnak!
Kép
Remélem sikerül a vizsgád.

Katácska!
Neked egy jó nagy gyógy puszit küldök.

Ana! Betti!
Nálunk is volt egy kis idő amit átaludt Karcsika kb 1,5 hónap
de már aludhatna éjjel mert már néha olyan fáradt vagyok.
Tegnap is este 11körül aludt el.

Szabo Betti!
Majd minden jó lesz csak ki kell várni.
Gondolhatod én is itt vagyok hétközben egyedül a két gyerekkel azt se tudom néha hol áll a fejem.

Edit!
Nem írtál semmit magatokról.

Kata!
Merre vagy?

Ildi.
horcsog
 
 


Na elkiabáltam a jó napot :cry:

Átjött az egyik szomszéd kislány (én nem bírom elviselni azt a gyereket, de a Milán imád vele játszani), Ati tegnap festeni akarta a hitntaállványt, de az eső közbeszólt és kint maradt a hígító. Mikor kimentek a gyerekek láttam hogy ott van, de csak feltettem az ablakpárkányra, mert ott nem érik el. Én hülye!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milán odavitte a biciglit az ablak alá és ráállt. Levette a hígítót és a lánnyal egyetetmben beleöntötték a homokozóba. A kislányt hazaküldtem. Utána jött a nagyanyja és ordított velem, hogy hogy lehetek ennyire felelőtlen hogy ott hagyon a vegyszert (hozzáteszem igaza van, de mentségemre legyen a Milán nem nyúl az apja dolgaihoz, mert nálunk ugye tele van a garázs festékkel, hígítóval...stb, és soha nem bántotta). Egyébként az a kislány 7 éves! A párkányra azért raktam fel hogy az Olivér ne nyúljon hozzá, azt hittem, hogy a MIlánnak és a Dominak van annyi esze már, hogy ne bántsa. Szóval tudom, hogy én vagyok a hibás, de azért ordítani nem kellett volna velem! Elég az hogy nekem is lelkifurdancsom van és a kedven is elromlott.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


megtanulhatnék már helyesen írni!
Bocsi bicikli

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana!
Ma egyelőre még bírom idegekkel, bár egyre rosszabb lesz. Még mindig nem alszanak :evil: :cry:
Én már Mendinél is azt hittem, nála rosszabb alvó nincs a földön, pedig ő legalább éjszaka aludt két-két-két órát, aztán fél évesen már csak egyszer kelt, viszont nappal kétszer tíz percet, úgy , hogy álomba ordította magát, hiába csináltam vele bármit, nem tudtam elaltatni. Aztán jött Kev, aki éjszaka sem aludt, mondjuk ő nem ordított, mert állandóan cici volt a szájában. Minden második órát szopival töltöttünk. Az első átaludt éjszakája (hat óra egyhuzamban) bőven egy éves kora után történt, és egyszeri alkalom volt. Azóta, ha kétszer volt ilyen, már sokat mondok. Dehát ez van, legalább nem forog a fejemben a gyerekvállalás gondolata soha többé :lol:
Fogzáshoz kitartást! MÉg nekünk is van három, most néztem egy kibújt neki időközben, szóval még 3 hiányzik.
Sztem egy 7éves kislánynak már kell legyen annyi esze, hogy nem nyúl ilyesmihez. Ráadásul ugye nem is otthon van, még ha méz van benne, sem kéne hozzányúlnia. Sosem szerettem az ilyen más dolgába beleszóló nyanyákat. De nézd a jó oldalát: ezentúl nem engedik át hozzátok a csajt :wink:
Fel a fejjel :wink:


Ildi!
Igen, én is így vagyok általában, reménykedem és bízom, hogy jobb lesz. Aztán időnként ráébredek, hogy semmi javulást nem tapasztalok, hiába küzdünk érte :(. Leginkább attól borulok ki, amit napi szinten csinálok. Elpakolok, ők szét, én el, ők szét, én el, ők szét.... stb.. aztán délutánra már annyira megunom, hogy már kezdem nézegetni a repülőjegyek árát, hogy kimeneküljek az országból. A szőke nőkért állítólag sokat fizetnek a Törökök, így legalább valami haszna is lenne a családnak belőlem :lol: :lol: :lol:


No, aztán megintcsak pletyizek :oops: :roll:
Adrinak sikerült az államvizsga! Itt is gratula!
Kép
Kép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti
Nem tudom mikor megyek alaposan behavazódtam.Hívlak majd.

Ana
Most az öreglány miért rád orol?Mindig rád passzolja a Domit és nem mondhatni könnyen kezelhető gyereknek egyáltalán.
Dominak lett valami baja?Vagy csak,hogy haza küldted megijedt és bemártott a mamánál?
Én megfojtanám ha hozzám járogatna a kiscsaj.
Ne szomorkodj miattuk.Nem ez az első,hogy az öreglány kigyót békát üvölt...

Adri
Drukk ment bár nem írtam:(
Gratulálok a vizsgához!!!:)

Ildi
Velünk nincs semmi különös.Nem is merek írni.Múltkor kijelentettem,hogy egy hete mindeki rendben,másnap a lánynak majdnem 40 fokos láza volt. :shock:
Veletek minden rendben?

Katácska
Jobban vagy?Írj magadról légyszi.

Majd írok még.
Sziasztok.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana !
Ilyeneken ne is idegeskedj.
Ha meg nem engedik át a gyereket 1 gonddal kevesebb.
Szerintem jol el játszanak a fiúk is.
Csak hoztam Karcsikának egy kompot muszály volt
nem marad az ágyban sem de már a babakocsiban sem.

Szabo Betti!
Azt élvezem amikor a két gyerek egyszerre nyafog kitudnék szaladni
a világból is,a párom meg csak a tvét bámulja ha itthon van.

Edit!
Köszi jol meg vagyunk.
Én kicsit fáradtan de semmi különös.
Dolgozgatok a kertben.

Adri!
Gratulálok a vizsgádhoz.

Ildi
horcsog
 
 


Sziasztok

Adri
Nagy-nagy gratula az államvizsgához! Látod milyen ügyesen szorítottunk?

Ildi
Én csak örülnék, ha nem engednék át a lányt, de nincs ilyen szerencsém, már délután jött, hogy jönne játszani, de azért megkárdezte hogy eltettem -e már a nitrót. Mondtam hogy az üres üveget kidobtam, ja és a homokot is kiöntöttük.
Élvezi Karcsi a kompot?

Edit
Végül rendeltünk megint 100db dvd-t. Jó volt a torna? Nem is bírtam volna menni, mert Ati fél8kor ért haza (nagyon sok a meló)
Dominikának nem lett semmi baja, csak a homokba locsolták a hígítót. Amúgy kifaggattam a fiamat és kiderült hogy a Domi mondta neki hogy vegyék azt le onnan és játszanak vele és persze ő segített odatolni a bicót, hogy MIlu elérje( Domi sem érte volna el a földről, tehát elég magasra tettem). Milán nem nyúl semmilyen vegyszerhez, tudja hogy veszélyes (bár az ördög nem alszik). Biztos be volt az öreglány piálva, mert most délután mintha el is felejtette volna az ordítás úgy viselkedett.

Betti
Sajnos az a kislány nincs nevelve! Az anyukája meghalt és a nagymama meg az apja "nevelik" (mind a kettő alkoholista). Egyszer hazaküldtem, mert vendégek jöttek hozzánk és másnap a nagyanyja elkapott, hogy mit képzelek magamról hogy hazaküldtem a Domikát , mikor csak két felnőtt jött hozzánk.

Katácska
Meggógyultál már? Fogad fáj még?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Betti! Köszönöm Bálintka nevében is a szülinapi köszöntést.
Aranyos vagy, hogy megírtad az infót! Tegnap ugyanis nem jutottam nethez! :cry:
4 lett az államvizsga-feleletem és sikerült megvédenem a szakdolit 5-re. (Pedig azt hittem le fogják rontani, olyan zavarban voltam. Meg mondd el az egész dolgozatot 3 mondatban, kérdésekkel együtt 2 percben. Köszi.)
Na mindegy, ezen is túl vagyok. Végre egy kis szabadság! :D

Most megyek a postára a 2 gyerkőccel...

Puszi mindenkinek!

Adri

ui.: Végre visszaolvashatok pár hét elmaradt hsz-t. :lol:
radra
 
 


Kicsit még szét vagyok esve...

Elfelejtettem írni: Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a drukkolást! (Jól jött!)
radra
 
 


Sziasztok!

Adri
Gratulálok mégegyszer.Két gyerek mellett ezt végig csinálni.
Nagyon ügyes vagy.:)

Ildi
Ha lenne kertünk kiraknám az összes gyereket és hagynám legelni estig.:):):)

Ana
A dvd-t felesben gondoltad vagy viszed az egésszet?
Ha felesben szólj és reklámozom.Most volt az Emese az utolsó 10 -ért.:)A torna jó volt .Kicsit kemény.Vagy elszoktam tőle két hét alatt?Most mindenem sajog.De aranyosak voltak a lányok és új arcok is vannak...
pl a Dr.Péter Etelka gasztroenterologus :shock:

többiek?
SÜT A NAP:)

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Csak távírati stílusban:néhány napig nem volt net-em.Aztán tegnap este Ruszlánt bevitte a kórházba a mentő-ismét begyulladt a torokmandulája,mit régen ki kellett volna vetetni.Nem lehetett a lázát csillapítani,estére hányni kezdett.Most a Ceglédi Kórház Gégészetén vendégeskedik.
Szóval nem unatkozunk.

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata
Remélem hamar kiengedik.:(
Írj,hogyha van időd,hogy mi van vele.
Jobbulást!!!

Betti
Mi van veled?Nem vagytok betegek ugye?


Többiek?
Mi holnap megyünk Pestre.Remélem sikerül kicsit leadni a gyerekeket....

Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Hát igen, nálunk is általában egyszerre vinnyognak, vagy rosszalkodnak (bár mondjuk az a ritkább, ha nincs semmi probléma), úgyhogy megértelek. De sajna nem nagyon lehet mit tenni :?
Nem is megyek bele , mert...


Ana!
Szegény kislány:(. Nem irigylem.. milyen családképen nő fel szegény. Akkor meg , ha ilyen van, pláne ne vedd magadra! Azt hittem valami példás nagymamiról van szó.. még akkor sem kéne magadra venni, nemhogy így :wink:

Adri!
Ügyes voltál nagyon. Mit kezdesz a rád zúdult szabadsággal ? :lol:

Kata!
Jesszus! Ruszlán jobban van már? Ki kell neki venni a manduláját? Megy a sok gyógyító energia!

Edit!
Jajj, ne tudd meg mennyire találót kérdeztél :lol: Hogy mi van velem? hmm nem tudom...
De nem vagyunk betegek.
Remélem sikerült tegnap kikapcsolódnotok.


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok

Kata
Szegény Ruszlán! Én pont itt van Cegléd! Remélem a manduláját nem itt veszik ki (persze ha kiveszi). Írd meg, hogy mi van vele! Te hogy bírod?

Betti
Én is sajnálom azt a kislányt az anyukája miatt! Egyébként szó szerint gonosz gyerek. Hazudik állandóan és rendesen még a felnőtteknek is alátesz. Nemtom mi lesz ha nagyobb lesz.
Örülök, hogy nem vagytok betegek. Nálunk is egyszerre szoktak nyavajogni a gyerekek! Vagy legalábbis valamelyiknek mindig van valami baja, vagy kell neki valami. Egyszerűen nem haladok a dolgommal soha. Pl. állandó harcom van a vasalnivalóval!!!!!! Egyszerűen nem akar az a fránya kosár soha kiűrülni!!!

Ildi
Hogy vagytok? Mit csináltatok ebben a szép időben?

Edit
Hogy sikerült a kiruccanás? Írj, vagy hívj ha van időd!

Katácska
Hogy van a fogad? Torkod fáj még?

Mi ma katunk két ingyenjegyet a strandra, úgyhogy kimentünk! Oli meg én nem fürödtünk, de Ati Milcsivel pancsikáltak egyet. Szuperül éreztük magunkat. Azt hittem hogy este hamar elalszanak, mert egyik sem aludt nappal, de fél10kor még mind a kettő ébren volt. Aztán Milán leült és kb 20 másodperc múlva már horkolt is. Oli nehezebben de 10-re Ő is elaludt.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!
Jajj, a vasalást ne is említsd.. Pont múltkor írtam én is, hogy 10 lityó vizet elvasalok havonta tuti. És nekem is feneketlennek tűnik a vasaltruhás kosár. Sőt, a szennyestartó is. Mindig örülök, hogy végre kiürül, estére meg már ott áll púpozva.. Belegondoltam, hogy mi lesz, ha már dolgozom, akkor hogy fogok helytállni itthon?? még ennyi időm sem lesz majd a dolgokra. Persze, ha nem leszünk itthon nem tudunk kupit csinálni, de azért a gyerekek fél óra alatt tudnak akkora káoszt teremteni, hogy csak lesek. Mosnivaló meg soha nem lesz kevesebb, tehát asszem a gyerekvállalással lemondtam az alvás és a szabadidő szépségeiről, már csak álmodozni tudnék róla :) :lol:
Jó lehetett a strandolás! Én sosem szerettem strandolni, mármint a nyilvánosan fürdőruhában mutatkozás része volt gáz, de mostmár nem érdekel. Tavaly "sokat" voltunk Cserkén, a gyerekek imádják a pancsit -bár Kev még félt először-, a vízben én is imádok lenni. Aztán mikor láttam, hogy van aki gyerektelenül punnyadtabb mint én, akkor úgy voltam vele, ha őt nem érdekli, akkor nekem sincs szégyellnivalóm. Huhh, most nagyon bátor és önelégült vagyok igaz? :roll: :lol:
Tisztára megbolondultam. Nagyon örülök, mert Ati beleegyezett, hogy elmenjek nyaralni a barátnőmmel kettesben!!! Már csak azon izgulok, hogy ne jöjjön közbe semmi sem. Legfőképpen az ne, amitől már egy hónapja rettegünk.. nem akartam leírni, de már nem bírom idegekkel egyedül, szal lehet, hogy Ati cége becsődöl, és akkor kukkolunk nagyokat :cry:
Szorítsatok, hogy összejöjjön minden! Még sosem voltam család nélkül nyaralni, vagyis csak barátnőkkel. Jajj..
És ha már belelendültem a panaszkodásba.. asszem kéne mennem vérvételre, mert az a gyanúm, hogy kiújult a strumám :( Talán hétfőn el tudok lógni, meglátjuk.
szabobetti
 
 


Betti
Régen én is frusztrálva éreztem magam a strandon, de mióta már nem pasizni megyek és gyerekeim vannak, nem nagyon érdekel. Én cicababákat nem bírom, akik mindenkit kibeszélnek és mutogatnak. Amúgy én tegnap nem fürödtem és fürdőruci sem volt rajtam :lol:
Nyugi nem vagy önelégült. Én láttan tegnap kiscsajokat lógó hájakkal a strandon és ők sem foglalkoztak azzal, hogy hogy néznek ki.
Mi speciel azért megyek strandra, hogy kikapcsolódjunk, hogy jól érezzük magunkat és nem azért hogy másokat nézzünk és kritizáljuk a többi strandolót. Meg nem is nagyon volt időm bámészkodni, a gyerekeimmel foglalkoztam.
De jó neked, hogy el tudsz menni nyaralni a barátnőddel!!! Az lesz az igazi kikapcsolódás.
Jajj, szorítok hogy ne legyen cégbecsödölés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!
:shock: Remélem nem gondolod, hogy én másokkal foglalkozom :roll: . Bár olyan értelemben igen, hogy úristen, mit gondolnak rólam.. :?
Látod, nekem is soká tartott, hogy elérjem magamnál, hogy ne ezzel foglalkozzam. Valszeg bennem is ez van, hogy nem az a lényeg, hogy ne legyek gázabb az átlagnál, hanem a kikapcsolódás.
Valóban egyébként pont arra gondoltam, hogy sok mai fiatal -persze sok kivétel is van- nagyon el van engedve. Úgy értem én is láttam már nem egy olyan tinilányt, akinek majdhogynem nagyobb popója volt, mint nekem most. Persze ez is kényszerű hasonlítgatás, hisz mindenki úgy jó, ahogyan jól érzi magát, a többi pedig nem számít.
Jó volna valóban, ha összejönne a nyaralás. De már olyan régóta tervezzük -négy éve-, és mindig közbejött valami :(, hogy már alig merek reménykedni. Ráadásul lehet már meg sem érem :lol: . Bár azt hiszem anno tinifejjel a halálnál rosszabbat nem tudtam elképzelni, és tévesen értelmeztem a jóslatot. Most úgy érzem, tudom mit jelentett. Ez az évem eddig akkora szélsőségeket tartalmazott, amit nagyon nehezen dolgoztam fel. Nagypapám betegsége, szenvedése és halála nekem mai napig feldolgozatlan. Hat hónap telt el a kórházba kerülése, négy a halála óta, és csak most jutottam el odáig, hogy tudok beszélni róla. Sokszor hiszem, hogy ő jön szembe velem az utcán..stb.. No, nem hangolok le senkit ilyenekkel inkább..
És még sok más rettentő dolog is történt velem idén, talán ezt a törést, ezt a negatív időszakot jelezte a jóslat, s nem a halálom. Hát nemsokára kiderül :lol: 8) Ha nem írok, féljetek :shock: :D
No, megyek vissza gályázni. Azóta kiganéztam a konyhát, kimostam az összes szennyest -azóta már generálódott még egy adag :? , de hogy honnan??- felporszívóztam, felmostam a lakást. Most nekiállok vasalni. Addig írjatok sokat :wink:

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!


Betti
Köszi a ruhákat.Még jók lesznek.:)
Két nadrág és két felső pedig nagy .
Sikerült eljutnod a vérvételre?Arról nem írtál.
Mosás-vasalás nálam fenomenális.Főleg amikor 3 napig szárad a ruha .Közben meg gyűlik a többi...

Én is szorítok a cégcsődölés ellen!!!

Ana
Kiruccanás szuper volt.Végülis nagyon nem csináltunk semmit.Leadtuk a gyerkeket és mászkáltunk a városban.Szerencsére szép idő volt.
Vasárnap Anyu befizetett az állatkertbe,a gyerekeket alig lehetett haza vonszolni pedig már 5 óra volt.Sikerült lekésnünk egy vonatot.Várhattunk még egy órát...
Ééés este nem voltak fáradtak.Pedig egész nap mentek!
Úgy kellett begyömöszölni őket az ágyba.:(

Kata
Írj ha van időd légyszi.

Többiek?Napoztok?
Edit.
edit01
 
 


Betti
Nem rólad írtam mikor azt mondta, hogy mással foglalkoznak. Szerintem mi már kinőttünk ebből! :lol:
És igen elég sok dagadt tini van (hehe bagoly modja verébre, bár én tininek nem voltam kövér).
Nagyon sajnálom a papádat! Tudom hogy hiába írok bármit is nem segít, talán majd 1-2-3 év múlva már könnyebb lesz.
A jóslat lehet arra vonatkozott hogy lezárul az életed egy bizonyos szakasza és egy új kezdődik!
Takarítás ügyben nagyon ügyi vagy. Én nem voltam ennyire
tevékeny. Még a mosógépet sem indítottam el :oops:
Most főzöm éppen a vacsorát. Mentségemre legyen itt ma átjáróház volt. Kettőkor kikapcsoltam a csengőt, félretettem a telefont, lenémítottam a mobilt és elvonultunk aludni :lol:

Ja, el is felejtettem írni. Milánt az Ady Endre úti oviba vették fel. A Deák téribe írattam eredetileg, mert ott van bölcsi is, de oda nem sikerült bejutnia. Oli be van íratva bölcsibe, de betelefonáltam és visszamondtam. Nem akarom őket két helyre hordani.

Na megyek ügyködök egy kicsit én is a lakásban :lol:

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Edit!
Okés:) Örülök, hogy még nem nőtte ki őket :)!
Vérvételt jövő hétfőre terveztem, vagyis csak úgy gondolkodom, hogy kéne. De ahhoz be kellene vmelyik nap csattognom papírért, és hogy őszinte legyek nem sok kedvem van az egészhez. Majd ha már nagyon gáz :roll: . Lehet egyébként, hogy csak én parázok, mert a pulzusom 65 és 72 között van, szal elvileg.. viszont néha szívdobogásérzésem van, szombaton meg megint remegett a kezem mint állat. de lehet csak azért mert fáztam :lol: No, mindegy, meglátjuk mi lesz.
Ruhaszáradásban akkor mi jól állunk, mert az utóbbi időben -hogy néha süt a nap, és mindkét oldalt nyitva az ablak- már bő két nap alatt megszáradnak, ha nincsenek szorosan rakva. Én attól kapok idegbajt, hogy tök száraz, de ugye ahol vastagabb, ott még nedves, ezért áll még egy napot :x , pedig haladhatnék is akár :).
Örülök, hogy jól telt a hétvégéd, látod, amilyen bunkó vagyok, meg sem kérdeztem :oops: Nálunk is úgy megy, hiába fáradnak le, hiába futnak egész nap, akkor sem alszanak el időben :?

Ana!
Jólvan, okés, csak nem akartam hogy félreérts :).
Na, én sem vagyok mindig házitündi. Csak most rámjött. Feldobódtam hétvégén, aztán még maradt az energiából erre is :). Majd pénteken térjünk rá vissza, akkor már nem lesz ilyen fényes az eredménylistám :lol:
Az az SZTK utcájában lévő ovi? Vissza akartál menni dolgozni?

No, megyek, ki akartam menni Ati elé, de Kev elaludt, nincs szivem felkelteni. Mindjárt teszek képet, hogy aludt el a kis mazsolám.

Betti
szabobetti
 
 


Persze azóta már rég átraktam az ágyra :)
Kép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Most így mindenről egybe írok.
Tegnap is ma is kinn voltunk a napsütésben.
Karcsikám nagyon élvezi a kompot már megy vele
mint a rakéta hamar bele jött a járásba.
Vasalni én se szeretek bár csak apumnak kell a munkába inget vasalni.
Sokáig én sem akartam kétrészest fel venni strandoláskor
de aztán ugy voltam vele nem vagyok én dagadt söt.
Nagyon ari Kevin a székben.
Puszi Ildi.
horcsog
 
 


Sziasztok!

Betti
Szuper a kép.
Én nehezen vetkőzöm le a gátlásaim.:(Strandra egyenlőre nem vágyom.De mindenképpen megyek a gyerekek miatt.A tinilányok kövérsége megdöbbent.Látom ahogy engem méreget némelyik és közben ő még 18 sincs gyereke sincs....
Nem 3!
Ezek a lányok engem sem izgatnak.Direkt figyelni szoktuk őket a párommal.De ott a másik véglet is amelyik annyira sovány,hogy alig marad a csontján fent a nadrád.Azt csodállom,hogy nem esnek össze csontrázás közben.
Imádom,hogy süt a nap.:)

Ana
Jól vagytok?Azt az augusztusi nyaralást még nem mondtam a páromnak.Ezt is elfelejtettem.Te?Ati mit szól hozzá?

Lányok!Ti nem szoktatok elfelejteni dolgokat?
Egyszerűen annyira leszívják az agyamat a gyerekek,hogy olyan alapvető dolgokat elfelejtek,hogy legszivesebben leütném magam.Lassan kavintont fogok szedni. :shock:
Vagy valami más bajom van?

Puszi.Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Lányok, tessék pörögni :). bár mostmár itt a jó idő, gondolom mindenkinek jobb dolga van, mint itt csüccsenni a gép előtt, és írogatni :).

Ildi!
Köszi a bókot. Kev mindig szeretett ilyen fura pózokban aludni :).
Mi -kert híján ugye, - csak az erkélyen élvezzük a napsütést. De nekem már az is felemelő, hogy egy napra rövidült a mosott ruhák szárítási ideje :). Nekem muszáj kétrészest vennem strandra, mert Ati utálja az egyberészest :) Tavaly vettem egy tök szupi kis darabot, de egyszer befoltozódott a szaunában :cry: Úgyhogy idén is vadásznom kell majd valamit.

Edit!
Én már vágyom a strandra -pedig mindig utáltam, ahogy már írtam- viszont -, mint áltlában a rákok- lételemem a víz, imádok "pancsizni" :). Úgyhogy jó volna. Most is mennénk Cserkére, csak esküvőre vagyunk hivatalosak. De lehet majd jövő héten. HÁtha jó idő lesz :) Szerencsére -hát a tulajnak sajnos- nincs betáblázva a nyaraló, úgyhogy szinte bármikor mehetünk :). Tiszta dili vagyok mostanság..
Elfelejteni dolgokat? Hát erről egy szégyenletes dolog jut eszembe. Anyumnak szombaton volt a szülinapja, és hiába készültem rá szokás szerint, hogy én legyek az első, aki felköszönti, szégyenszemre elfelejtettem :oops: így csak másnap hívtam. Hát ez az ami ciki, ha kimegy az ember fejéből :(.

Mennem kéne postára, de nincs energiám. Már négy napja nem vaok jól, de mégis. Ezt jól megmondtam..
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm! :lol: (Mióta várom már ezt!) :D

Katácska! Fogorvosi történet elég érdekes. :( Kiheverted már? Én a fogorvosoktól nagyon-nagyon tartok! 100x inkább nőgyógyászhoz megyek, mint fogorvoshoz! :o /Ez a "fogorvos-fóbia" egy régi kisebb baleset miatt alakult ki nálam, és azóta sem tudok tőle szabadulni./ :roll:

Ana! Nem semmi lehet a szomszéd kislány! Nem lehet kitiltani? (Jó hogy pont én mondom ezt, mi? -Egy óvónőnek nem illik ilyet!) :oops: Szóval ezt mint magánember kérdezem, mert én például nem igazán szeretném, ha hozzánk is ha kell, ha nem jönne valaki - pláne, ha nem is csípem az illetőt. Még ha gyerek is...

Edit! Kavinton nekem is jól jönne mostanában! Alapvető szavak nem jutnak néha eszembe! Ha ilyen hülye vagyok most, akkor mi lesz később?! (Múltkor nem jutott eszembe az a szó, hogy tölcsér. Kb. 2 órát gondolkodtam rajta, aztán megkérdeztem a tesómat, hogy mi az amibe beleöntünk valamit és egy szűkebb csövön átfolyik rajta.) Időnként tényleg elgondolkodom azon, hogy dokihoz kellene mennem, mert ez már orvosi eset! :P

Ildi! Hogy telnek az éjszakáitok? Szerintem én az elkövetkezendő pár évben nem igazán tudom kialudni magam. Bálintka nem az az alvósbaba típus. :cry: (Nándikával szerencsém volt/van, mert Ő meg pont az ellentettje. Ebéd után is alszik még, van amikor 3-4 óra hosszát is!)

Betti! Épp a múltkor (Zanzibar koncerten vagyis előtte) beszéltük barátnőmmel, hogy a mostani tinédzserek sokkal teltebbek, mint mi voltunk anno. Különbenis az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben, nem az, hogy ki mit mond rólunk. (Merthogy némelyek ÚGY végig néztek rajtunk.) :wink:
Írtad, hogy jöhet a szórakozás. A koncert igaz hogy vizsga előtt volt, de már azzal elkezdődött a bulizás. Jövő hétvégén meg barátnőm lánybúcsúja lesz, júli elsején a lagzija, úgyhogy most pótolom a hónapok óta kiesett időt! :twisted:

Most megyek, mert mindjárt szétszedik a gyerekek a házat! (Ha nem inkább egymást ütik?! Olyanok mint a kisördögök!)

Asszem sétálunk kicsit. Kihasználjuk, hogy most épp jó idő van! (De meddig???)

Puszi, Adri

Többiek????????
radra
 
 


Sziasztok

Edit
Köszi jól vagyunk! Augusztusi nyaralást még én sem mondtam Atinak. Elfelejtettem :shock:
Kész a hintánk! Jövő hétem megyek zártszelvényért és megcsináljuk a hintaágyat is! már alig várom! Egész délelőtt a gyerekeimet lökdöstem! Házimunka ma sem haladt!

Betti
Én is imádom a vizet! Engem már rég nem érdekel mit beszélnek rólam! Nem csak a strandon, hanem úgy általában! Most valami nagy medencét akarunk az udvarra venni. No, azért nem akkorát hogy úszni lehessen bele, de legalább mi is beleülhessünk.

Ildi
Szernitem te nyugodtan vehetsz fel kétrészest :lol:

Adri
Én nem vagyok az eltiltásnak híve! Bár szíven szerint nem engedném be, de Milcsikém nagyon szeret vele játszani, így marad itt a kislány. Igyekszem olyankor én is kint maradni velük. Szerencsére tegnap mire mi délután kimentünk őt a mamája behívta mert megint megszökött. Nyugis délutánunk volt.

Kivételesen lurkóim alszanak! Egyszerre!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ma megint panasznapom van. Egyre sz.rabbul érzem magam :? Nem kapok levegőt, és kiesik a szivem. Az jó? Lelkileg is hullámzom erőteljesen :lol: :cry: :twisted: :lol: :cry: :twisted: :lol: :cry: :twisted: ...


Adri!
Én sem szeretek fogdokihoz menni. Nekem is van rossz történetem, főleg amit már említettem múltkor dióhéjban. De volt más is, inkább nem részletezem. Sztem egyszer-egyszer mindig becsúszik az embernek egy ilyen emlék. Én már azt is utálom, amikor várom, hogy sorra kerüljek. A végén olyan ideg van bennem, hogy csuda. Ráadásul attól is félek, hogy elájulok az injekciótól (volt rá példa többször).. szal sirály.
Sztem nem gáz, ha egy óvónő ilyet mond :wink: . Igaz, én nem vagyok óvónő, de én sem engednék be olyat , akit utálok. Viszont én amúgy sem engedek be senkit :lol: .
Nagyon helyes, tessék bulizni!! Hétvégén Cigle-fesztivál, sok jó progival, esti koncerttel, sörsátor miegyéb, úgyhogy sztem sokakkal összefutunk majd :). Éljenek a nyári hétvégék!! 8)

Ana!
Ti is kettesben nyaraltok Edittel? :)
Nekem hullámvölgyeim vannak. Van, mikor nem érdekel mit mondanak, hallanak látnak rólam az emberek, és van, mikor nem megyek hetekig utcára sem. Igaz, én spéci eset vagyok a pánikrohamaimmal :).
Remélem sikerül medencét találnotok, ha szép idő lesz, megváltás lesz a kerti pancsoló!

Betti
szabobetti
 
 


Betti
Légszomj nálam is van :( Aszongyák a pajzsmirigytől van! Előtte meg aszondta a doki hogy pszihés szívpanaszom van. Na szerencsére mostanában nem túlt gyarkran jelentkezik. Sőt ha elég jódosan étkezem hónapodik semmi, most hogy beszélek róla megint mélyeket kell lélegeznem. Szívdobogás, remegés is megvan. Szerintem gyorsan mennyé dokihoz. Nálam a zsibbadás van mosat terítéken. Arcom egy ponton zsibbad + kezemfejem, lábfejem. Sajnos a gerincem már nem a régi :lol: A nyakam iszonyatosan fáj. Hű, jól belekezdtem a panaszba. Nekem dokim azt mondta, hogy legjobb a depi ellen, ha úgy érzem beteg vagyok menjek és vizsgáltassam ki magam, hogy megnyugodjak, hogy nincs semmi, vagy mégis van valami akkor időben tudják kezelni. Így nem emésztem magam hónapokig.
A kettesben nyaralás csak álom :lol: Családostól mennénk.
A cigle fesztiválon tuti sokan összefutunk :lol:

Na megyek, vár a porszívó, meg a felmosórongy.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Akkor jól sejtettem, hogy kiújult. Neked is túlműködés? Nekem azt mondták arra nem szabad jódosat kajálni :shock: . Igazad van a dokival kapcsolatban. Csak még megvárom azt a pár napot, hogy kiderüljön megmaradok e :). tudod, nem akarom az utsó napjaimat dokinál tölteni :lol:
Remélem jobban leszel te is. Én arra gyanakszom a párás időtől jött elő ez a légszomjszerűségesség.
Én már kétszer taliztam ma a porszívóval sajna. Vasalóval vhogy nincs kedvem :? :cry:

Betti
szabobetti
 
 


Betti
Nekem alulműködés :( Nekem meg pont kell a jód. Neked pl akkor nem is nagyon szabad csapvizet innod, mert nagyon jódos. Nekem dokinő direk ajánlotta hogy csak csapvizet igyak. Ez van! Én a pajzsmirigytől híztam. Ha majd nem szoptatok, akkor szedhetek erősebb gyógyszert és akkor talán vissza is fogyok fogyókíra nélkül. Hát majd kiderül. Mert én a jódon kívül nem szedek mást.
Kész vagyok a porszívózással, felmosással, klotyót is megpucoltam, kád, mosdókagyló még hátra van :evil:

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!
Aha, akkor értem :). Azt hittem neked is strumád van. Nekem meg már nem kell szednem a gyógyit lassan négy hónapja. Pont akkor voltam ott utoljára, mikor egy emelettel feljebb, egy órával hamarabb a papám elhunyt.. No, szóval nekem direkt olyan gyógyszert írt fel, amit szopi mellett is szedhettem. Csak vissza kéne mennem ellenőrzésre(vérvételre), de valahogy azóta nem visz oda a lélek..
Huhh, én még mindig nem álltam neki a vasalásnak :? , viszont elpakoltam szépen. Már csak az van hátra, hogy az összes játékot, amit a kisszobában szétpakoltak, bezsákoljam és kivágjam a fenébe. Nem győzöm selejtezni, valahogy mindig marad annyi, hogy óriási felfordulást lehessen csinálni belőle :evil:


Közérdekű kérdés: Van valaki, akinek a manója még eszik bébiételt, és elfogadna 3db-ot , ami nálunk megmarad? Vagy kivágjam azt is a fenébe? :)

Betti
szabobetti
 
 


Betti
Nekem is kellene mennem vérvételre, de hát mire odajutok megiont tél lesz :oops:
Nekem Oli eszik még bébiételt. Há más nem jelentkezik, akkor én átveszem tőled.
Játékokkal mi is így állunk. Ráadásul Milán mindig lehordja föntről, nem győzőm visszahurcolászni :x

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Okés, akkor odaadom Editnek egyszercsak, ha találkozunk. Vagy csengessetek fel, mikor mentek tornára, és leszaladok vele, vagy valami :wink: .


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudok írni mert a kis fiam itt ugrál az ölembe.
Csak gyorsan.
Ne legyetek betegek.

Ana hétfön akkor vásárlás?én megyek.
De nem lenne rossz ha jönnél.

Adri alvás terén ugy vagyunk,hogy ritkán alszik egész éjjel,
de majd kipihenem magam.

Betti én holnap megyek bikinit vadászni ha minden jol megy.
A tavalyi már nemtetszik.

most ennyi Kari tovább hisztizik.
Puszi Ildi.
horcsog
 
 


Szép jó reggelt :)! Vagy már inkább jó napot mindenkinek!

Ildi!
Mit vásároltok hétfőn Anával? Már ha publikus:)
Ugye beszámolsz majd az idei bikiniválasztékról? :) Hol nézel körül?


Nálunk semmi különös tegnap óta. Nem kezdem el megint a házimunkásos dolgokat, mert a végén beszűkülök erre a témára :lol: .


Ismét felhívás: lányok, ha vagytok, olvastok, írjatok pár sort plíz. Mindenki úgy eltűnt mostanság. Persze a jó időre való tekintettel mindenkit felmentek a vádak alól :lol: :lol: 8)

pusszancs,
Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok

Betti
Bébiételt megbeszéljük, előre is köszi, árat meg majd mondasz személyesen. De ha neked jó holnap estefelé becsöngetek hozzátok (persze csak ha jó a csengőtök és ha otthon lesztek)

Ildi
Hétfő oké. Én megyek mindenképpen, mikor értek Ceglédre?

Edit
Merre vagytok? Mit csináltok? Hogy vagytok?

Többiek?

Délelőtt bent voltunk a vársoban és a Rákóczin elütöttek egy motorost a szemünk láttára. Milcsi annyira megijedt, hogy szó szerint remegett. A robogó darabjai repültek járdára. A gyerek vagy 10 métert repült. Egy nő hívott mentőt és rendőrt is. Még most sem tértem magamhoz.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!
Pénteket nem ígérem, délután progim van, de ha előtte felhívsz, akkor megoldjuk. De nekem az is jó, ha Editnek leadom, ha ők otthon lesznek.
Uhh, micsoda horror sztori :(. Én még "csak" vonatbalesetet láttam élőben, hát az is iszonyat. Szegény Milán, nem csodálom, hogy megijedt. Remélem fel tudja szegényke dolgozni.

Fiús anyuciknak jelzem, megint van néhány rucim 80-92-es méretben :). Most kapom le őket, és rakom fel, de ha vkit érdekel, akkor szóljon, és priviben is küldöm ha kell.

Betti
szabobetti
 
 


Hahó!

Bocsi az eltűnésért, azért igyekezlek követni benneteket!

Most is tőmondatokban írnék, hamarosan vendégeim jönnek.
Rendesen "el vagyok havazva", Ancsi már nem megy oviba, elég érdekes az élet most már nálunk! Minden elismerésem nektek, többgyerekes anyukák!!!
Andris kb. 6,8 kg és 62 cm, nem az én alkatomhoz "találták ki", este már leszakad a hátam, még jó, hogy Apa az esetek nagy részében bevállalja a fürdetést.
Óriási öröm számomra, hogy még mindig csak anyatejet kap a csemete!

Majd még jövök, vigyázzatok magatokra!

Betti!

Ruhatéma nagyon érdekel, te is mazsolázhatnál tőlünk, van sok rózsaszínű cucc is!

Szilvi
keksz
 
 


Edit!

Már áttúrtam egy adag lábbelit, ebben nincs 21-es. Ha András hazajön, a szekrény tetején lévő cuccokat is átnézem, hamarosan jelentkezem!

Szilvi
keksz
 
 


Szilvi!

Feltettem ide a rucikat:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=122448
De a régiek közül is sok megvan még, mostmár meguntam tárolni, úgyhogy elajándékozom, ha nem kell senkinek.
Örülök, hogy jól vagytok, és ügyes vagy a szopival! :) Valóban nem egyszerű összeegyeztetni a két (három...) gyereket, dehát muszáj :).
A hátad nem a szopi miatt fáj? Úgy értem, ha ülve szoptatsz, lehet hogy kényelmetlen egy idő után, és begörnyedsz.
Rucikat megnézem, bár most be vagyok tárazva velük, de rózsa mindig jöhet :lol: Csak előbb derüljön ki, hogy Atinak marad e a melóhelye...

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Örülök, hogy jól vagytok és még mindig szopizik a nagyfiú! :D

Ana! Motoros baleset durva lehetett, pláne egy kisgyereknek! :shock:

Ildi! Mi ma éjszaka szinte nem is aludtunk, tegnap meg fent sem volt egész éjjel! Egyik nap ez, másik nap az! (Most bezzeg alszik!)

Betti! Házimunka. Hát igen, nálunk is van mit csinálni! Még nem jöttem rá, más hogy csinálja, hogy mindig rend van?! Nálunk egyik nap összepakolok, másnap már megint akkora felfordulás van, hogy hihetetlen! :twisted:

Pusszantás a többieknek is!

Adri

ui.: Tettem fel új képeket a lurkókról:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9609
radra
 
 


Sziasztok


Csak futtában.
Egész nap mászkálok a gyerekekkel.Igyekszem kihasználni a szép időt.Zsolti gyakorlaton van.Egyedül nem igen végzek időben semmivel.

Szilvi
Várom a szekrény tetejeit is.:)
De azért köszi,hogy megnézted.:)

Ana
Jól vagyunk
Remélem hamar elfelejti Milán a röpülő motorost.:(
Holnap összefuthatnánk akkor a városban.

Betti
Bármikor ideadhatod a cuccost.
Ha látod,hogy lent lebzelek kiabálj és elhozom Anának...

Adri
Szépek a fiúk.Micsoda torta!!!:)


Ildi
Pusz neked is.:)

Megyek,estére megint csavargunk.

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Adri!
Azt én sem tudom, hogy csinálják az ügyes anyukák, hogy mindig rend van. Én csak a "nappaliban" tudom fenntartani a rendet, folyamatos pakolással. A gyerekszoba kész káosz. Ahol pakolok ott rend van, addig szétpakolnak amott...stb.. ilyenkor szerencse, hogy csak két szoba van. Végre vminek a jó oldalát látom :lol: 8)
Édesek a srácok. Nándinak gyönyörű szemei vannak!


Edit!
Téged meg azért csodállak, hogy van energiád/idegzeted három gyerekkel sétálni naphosszat.
Merre voltatok múltkor, mikor összefutottunk? Bocsi, hogy nem mentem oda, de épp lelki-válságot próbáltunk megoldani :roll:
Okés, ha látlak leugrom :lol: a cuccal.

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Edit!
Találtam két szandit, az egyik egy fehér Siesta katica díszítéssel, de elég lestrapált, meg egy piros-feketét, de az sportosabb.
Levigyem délután, vagy felcsöngetsz?

Lányok!
Szerintetek adjak teát Andrisnak ebben a melegben, vagy ha bírom, inkább szoptassam akkor is, ha úgy érzem, hogy szomjas?
Ha itatnám, akkor pohárból, vagy cumisüvegből?

Szilvi
keksz
 
 


Hellóka

Ma is eszméletlen jó idő van.:)

Betti
Jobb mászkálni velük mint itthon üljek magam velük,így jobban kifáradnak és este csak ágyba dugom őket.
Tegnap meg vacsira mentünk Anyósomhoz.Jó soká értünk haza.Ki is döltek fürdés után.:)
A parkra gondolsz?Pelenkáért futottunk a kígyóközbe.
Odafelé futottunk mert ,visszafelé meg hülyén éreztem magam mert láttam,hogy a Lorettával beszélgetsz és hebegtem-habogtam,hogy ne tűnjön úgy,hogy nem akarok odamenni.De zavarni sem akartam.
Szóval hülyén jött ki...
Semmi gond.Sikerült megoldani a válságot?

Megyek mert Ana nem,soká csörög,hogy bent vannak a városban.Akkor pedig nyomás fagyizni.
Csupa fontos elfoglaltságom van nem?

Kata
Mi van veletek?
Raul?

Edit.
edit01
 
 


Szilvi

Egyszerre írtunk.
SZopiban inkább átpasszolnám a Bettinek ( ha nem haragszik)
a témát.Ő profi az tuti.:)

A szandikért lehet,hogy most délelőtt felcsengetek ha indulunk le.

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Jol le maradtam tegnap csak egy pillre néztem be,
délelött anyossal csaviztunk kicsit, utánna kis pihi
anyummal mentünk a mamámnak a szőllőt kötözni
volt mit csinálni.
Karcsika délelött ugy elfáradt,hogy egytől-félötig aludt
pedig ő csak a babakocsiban ült.
Vettem uszógumit Karinak nagyon jó majd készitek fotót.
Még itt írok Kari majdnem a fejére rántotta a vasaló deszkát
lett volna sirás asszem.

Betti!
Hétfön vásárolni megyünk Anával a hangárba.
nincs karinak nyári ruci,meg olcsó igy szét nézek és ha tudok mindenkinek veszek valamit.

Ana!
Még nemtudom meg ki kell mennem megnézni a menetrendet
de szeretnék olyan tizkörülivel.
Milcsi,hogy van feltudta dolgozni a baleset látványát?

Edit!
Köszi a puszit megkaptam
:D
Ti,hogy vagytok?

Szilvi!
Szép sulyban van a kis lurkó.
Mennyi idős most?

ui.:Lehet,hogy ma becsöngetek Katához.
De Katácska se jelentkezik.

Puszi Ildi.
horcsog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: