Új privát üzeneted érkezett!

Ildi,
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ez jóóóóóó!!!!!! Ezzel én is így vagyok! :)
Cipő: én ugye a gyógytornász révén értesültem rőla, hogy adjak rá bentre is cipőt, ez így is volt. Most viszont kb 1 hónapja, egy idő után megunja a szandiját, veszi le, és most már mondja utána,hogy tuti=tutyi. Mert mondtam neki,hogy valamit muszáj felvenni, és hát mondjuk a tutyi csak a hideg kő ellen véd, nem a lábát tartja :S voltak napok,amikor már reggel rögtön levette, mostanság javul a helyzet, mert csak d.u. jövöget rá a szandál húzogatás.

Felébredt....
Vége a netezésnek.... :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Eszo, Panka, gyönyörűek a picúrok a fotókon!:)))
Én is már úgy sütnék-főznék Dorkával a konyhában és annak is örülnék, ha már állna, ülne, vagy járna. Most még olyan kis törékeny, annyira féltem!

Fildi, sajnálom, hogy szegény kutyus nem megy be a kutyaházba és fázik. Talán összebarátkozik egy másik kutyussal és lesz kedve követni őt és bemenni a kutyaházba. A 800 Ft/ nap nagyon occsó, legalább ez jó dolog.

Most van egy kis szabadidőm, mert nagyot alszik tele pocakkal Dorka. Jól van a pici, a védőnő azt mondta, hogy "jól tartom":)) De nagyon nehéz a gondozása, olyan kis törékeny, pici, félek, hogy valamit elrontok. Tiszta frászban vagyok mindig. Az szokatlan, hogy nem mehetek sehova, én elég mozgékony voltam eddig. De ha jobb idő lesz, akkor tudok kocsival ügyintézni járni, míg a párom, vagy anyósom vigyáz a kislányra. Pl. egy fodrász, kozmetika, pedikűr tök jól esne. Már ősembernek nézek ki. De nem mozdulhatok ki.
A kiscsaj nagyokat szokott vigyorogni, elolvadunk tőle.) És már megszólalt, azt mondta, hogy Lá (azt jelenti, hogy kaja az ő nyelvén). Édes kis hangja van:)
Vendég
 


sziasztok.

MA lett 3 hetes a kisangyal. VAgyis 3 hete vágyok egy átaludt éjszakára :) Azt hiszem most kezd kialakulni köztünk kapcsolat, eddig talán csak az anyai ösztön hajtott. Kicsit fura érzés, nem tudom ki hogyan volt ezzel vagy Twist jelenleg hogy érzi a dolgot.
Ja a kis Bogyedli 3 hetes szülinapja alkalmából ma éjszaka pelenkázáskor telibe kapta anyáját egy jó adag trotyival:) De legalább rájöttem, hogy mesterlövész lesz a kisasszony: A hálóingem a mellem aljáig ki volt gombolva, mert előtte szoptattam, és a kaki jelentős része eltalált a rést, így az anyag nagy része a bőrömet ápolva folydogált le a mellemről a hasamra... MOndhatom, jó volt hajnal 3 kor fürcsizni... De legalább a cucc nem a padlószőnyegen végezte, és ennek örülhetek, csodálatos dolog az anyaság :) De itt egy kép a világszép Trotyi-királynőről :) Kép

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 

 
 

Mérnökasszony:-)))))))
Hát, tudd meg, hogy engem is 2-szer kapott telibe a kiscsaj. Azóta sem jönnek ki a ruháimból ezek a sárga csodák:) Egyszer a hálóingemet találta el, máskor meg a pólómat és örök emlékként bennük is maradtak 60 fokos mosás után is.
Azóta óvatos vagyok tisztába tevéskor, egyre gyorsabban csinálom, már figyelek!:-)
Most éjjel tudtunk (véletlenül) egy jót aludni, mivel a kiscsaj kihagyta az éjféli etetést és 1/2-5kor kelt csak fel. Meg is zavarodtam hirtelen a nagy kipihentségtől:)
Annyira szép a kislányod Mérnökasszony! Remélem, hogy majd talizunk az egyidős lánykáinkkal ha mehetünk végre babát sétáltatni:)))
Vendég
 


köszi:)
Dorka is gyönyörű kislány.

Én is remélem hogy találkozunk, már nagyon várom a jó időt, hogy sétálhassunk. Eddig 2x voltunk kint, hogy szokja a friss levegőt. De az is csak annyi volt, hogy felöltöztettem, és kiálltunk a teraszra, a szélvédett napos részére. De a második alkalommal elkezdett sírni, akkor gyorsan spuri be, mert olyankor nagyon kapkodja a levegőt.
Már tervezem, hogy ha jobb idő lesz esténként lemegyünk majd Apa elé a vasútállomásra.

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Csak egy szóra...

Twist!
Boldog névnapot kívánunk a Leánykádnak!!! :D

Később jövök! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Mérnökasszony: Nagyon szép Eszter lányka :)
Twist: Boldog Névnapot Dorottyának!

Tegnap nagyimnál szülinapoztunk,aztán házat néztünk kertesen.

Péntek este Zoli hazajött és közölte,h öltözzünk,elvisz minket a kedvenc éttermünkbe :) (Veresegyház,Holdfény)

Hétvégén pedig anyóssal lesz Fanni péntek déltől vasárnap délutánig,Zoli Balatonalmádi Ramada wellnessbe visz Valentin hétvégére :) Egy szavam nem lehet :)

Szép hetet Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

jóóó rég jártam erre, nem is tudom mikor....de egyszerüen semmi időm...meg két lány egymás után volt lázas beteg....

Látom szép babikákkal bővült a csapat :) szívből GRATULÁLOK, és nagyon jó egészséget kívánok!!!!

Másik dolog amit először itt helyben veresieknek hírdetek, ha valakit érdekel, nagyon jó állapotú Chicco basic babakocsi, egy tandem ikerkocsi ELADÓ, egy használtabb etetőszék (sok fukcióval)szintén eladó, ár tényleg megegyezés szerint...ha valakit érdekel teszek majd kéet is...

további szép napot...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépeséges Eszterke!

Dorkának boldog névnapot!

Mi férjemmel péntek-szombaton Kertesen-Bp-en ügyeztünk házépítéssel kapcsolatban, Réka itthon maradt Anyummal, Apummal.
Minden simán ment szerencsére, mi is jól haladtunk, lesz lassan áramunk is, meg talán megtaláltuk a burkolatot a nappaliba(+étk+konyha). Na meg terveződik a konyha, és az egyedi méretű fürdőszobabútor....

Kakilásokhoz gratu a kiscsajoknak, azt hiszem mi megúsztuk RÉkától a megtisztelés ezen formáját :D Még annyi, amit anyumtól tanultam, hogy kaki legjobban úgy jön ki, ha mihamarabb HIDEG vízzel, mosószerrrel kidörgölöd. Tényleg bámulatos. Én nem gondoltam.... Persze a dörgöléshez én egy ideje ariel vagy vanish folttisztítót használok, mert könnyebb... Próbáljátok ki, hátha nektek is működik így a hatástalanítás :D

Ja, és a bókokat köszönjük, aranyosak vagytok!

Átalvós éjszaka: hát nem akarlak elkeseríteni, de az igazi átalvás még biztos messze van. Persze én is átalvásnak neveztem már az egyben 5 órát. És úgy is éreztem...
Most meg lustulok, mert ha nincs meg a 7 óra, már kivagyok... :oops:

Jó nagy hó van ott nálatok! Férjem már nagyon várja, hogy költözzünk. Igazi hómániás. És ez nem tudom öröklődik-e de valami biztos van benne, mert RÉka is az. Ha hó van, állandóan kint lógna....

Meseliget bölcsiről nincs infótok esetleg?

panna1
 
 


Fildi! Férjed igazán kedves! Biztos nagyon tuti lesz a welness-hétvége. Mi is úgy tervezzük, hogy meglógunk vmikor két napra kettesben férjemmel síelgetni, de most úgy tűnik, hogy mégis hármasban megyünk. Vagyis férjem unokatesójáékkal együtt, ők hozzák a 2,5 éves Villő lányukat, na meg a nagyszülőket. Ők vigyáznának Villőre meg RÉkára is napközben. Nem tudom, melyik a jobb. Mert egyrészt örülök, ha nem vagyunk külön RÉkától több napra, másrészt igazából akkor tudunk teljesen lazítani, ha itthon hagyjuk anyumékra. Tudom, ő is jó kezekben van, imádja a Papát, Mamát szerencsére, úgyhogy még meglátjuk, mi lesz....

panna1
 
 


De aranyosak vagytok, köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket!:))) Kaptunk Sulyán-tortát a névnapra, mert nekem a szülinapom is mostanában lesz és így együtt kaptunk a kiscsajjal közös tortát. :)

Mérnökasszony, nagyon ügyi vagy, hogy már kivitted a babádat. Én csak addig jutottam, hogy a kocsiig és vissza érte a levegő a babát. Pedig, ha még egy hónapig jeges hideg idő lesz, akkor végül is ehhez kéne hozzászoktatni a picit valahogy. Nem? (most magamat győzködöm)
Szeretnék már elmenni vásárolni a babával, ha már itt a kocsim, szabadidőm mint a tenger és néha pótolni kéne az elfogyott dolgokat. De még nem merek. Az akadály az, hogy a védőnő szerint -5 fok a határ, hogy ki lehessen vinni a babát és sajnos ennél hidegebb van mostanában.
Kalandosak pl. a bevásárlások. Mert nem merjük bevásárlóközpontba sem bevinni Dorkát, nehogy valaki ráköhögjön. Így aztán úgy voltunk CORA-ban hétvégén, hogy a párom a kocsiban ült Dorkával, míg én vásároltam. De ilyenkor Dorka mindig sír, ha nem vagyok mellette és mire visszaérek, már alig várnak mindketten.

Panna, én is néztem a bölcsiket tegnap tegnap este a neten. 1,5 éves kortól szeretném vinni a kislányomat, hogy tudjak visszamenni dolgozni, mert igen kell a pénz nekünk. A meseliget és a zeneliget bölcsiket néztem ki. Hát, a zeneliget havi 48 000 Ft lenne. Azt néztem, hogy túl későn nyitnak, mert nekem a 6.05-ös vonatot kérne elérnem és csak 7-től lehet vinni a gyermeket a bölcsibe. 17.30-ig lehet érte menni, így is el kéne kéretszkednem a munkahelyről. Valahogy úgy kéne, hogy korábban kezdek és korábban végzek. De akkor már 5.30-kor a bölcsibe kéne adnom a babát. Na, szóval, ez nem megoldható, szóval, még szervezzük, tanácskozunk a dolgon...
Vendég
 


Sziasztok!

Téli babákkal nehezebb a levegőztetés,az biztos!
Fanni 6 naposan kint vigyorgott az udvaron a babakocsiban :) Hát júliusban könnyü :)

Az Alma DVD-t amin szerepel Fanni FONOGRAM díjra jelölték,szerdán este lesz a díjátadó, az M1 élőben közvetíti.

Épp náthás meg köhög, nem megy a héten oviba,h hétvégére kikezeljem és ne náthásan legyen hétvégén anyósnál.

Panna: Az első lelépéseinknél én sem voltam nyugodt, most már más de persze egy anya csak akkor nyugis ha ott van szem elött a gyerkőc :)

Twist: Mi 1 évesen vittük először bevásárló központ közelébe- nem is volt addig beteg !
Vendég
 


Twist!
Bavásárlóközopontozással nekünk is javasolták anno megvárni a 6 hetet. Ilyen influenzás náthás időszakban meg passz, hogy mi a jó. Persze nem ülhetsz állandóan otthon... Hát majd látod...

Bölcsikkel vigyázz, mert pl a Zeneligetbe csak 2 éves kortól vesznek fel gyereket. És ehhez ragaszkodnak. Ha magánbölcsiben gondolkozol, lehet hogy praktikusabb munkahelyedhez közeli helyet keresni majd. Egyrészt nem kell órákkal korábban leadnod, és érte menni, másrészt ha valami van és ugrani kell érte, egyszerűbb mozdulni. De ez cak egy ötlet. Ismerősöm így csinálja és nekik jól működik. Persze más, ha államiba sikerül bejutni, mert oda meg úgyis csak saját körzetbe viheted...

Elég borsosak a magánbölcsi árak, én ezért sem akarom teljes időbe vinni. Meg persze én még nem megyek vissza dolgozni, pár hónap és ráhajtunk Ketteskére. Csak a gyerektársaság miatt jó lenne. Na meg nekem is jól fog már jönni azidőtájt 1-2 szabadnap... :wink:

panna1
 
 


Sziasztok!

Új versenytársa akadt a fiú névtervünknek : Zétény avagy Adrián ?
A második azért is lenne klassz mert az igy is teljesen együtt lévő névnapjainkkkor van ,márciusban.

A lány még mindig Laura Izabell :)
Vendég
 


fildi: tök jók a fiúnevek, én nem tudnék választani. A sajátom na persze még mindig Zalán lenne :lol:

Twist: Boldog szülinapot! Nálunk tegnap volt a védőnő, hozott jelentkezési lapot a bölcsibe, a Meseligetbe. Azt mondta mostanában még fogadnak el jelentkezést 2011 szept-októberi kezdéssel. Én Bogyedlit 2012 januárjától akarom nevezni, vagy márciusától, akkor hátha nem betegeskedéssel nyitná a bölcsis karrierjét. Ha érdekel a bölcsivezető neve meg száma, akkor írj, és megadom, nekem is csak azért írta fel a védőnő, hogy oda tudjak csörögni, mikor beviszem leadni a papiruszt, amit mellesleg még a munkahelyemen is le kell pecsételtetni és alá kell iratni..

Panna: én szerintem kezdésnek csak 6 órában megyek vissza dolgozni, és ha korábban megyek be, mondjuk 7re és apa kicsit később megy be dolgozni, akkor meg tudjuk oldani talán az oviba-hordást. Mert persze nulla nagyszülő van a környéken..

Most alig várom, hogy ébredjen a kiscsaj és menjünk ki, olyan szép idő van. Remélem nem alussza át az egész napsütést. Bár délelőtt egyáltalán nem aludt, egy kis hasfájás volt, igaz másfél hét után először:) Azóta használunk Infacolt és nekünk nagyon-nagyon bevált.

Tök jó, h mindenki költözik, tervezget. Én meg el sem hiszem, hogy csütörtökön lesz négy hete, hogy nem aludtam át egyetlen éjszakát sem, pedig az nekem nagyon kéne. De az igaz, hogy az 5 óra egybefüggő alvásnak is baromira tudok örülni. Ma már azt is annyira pihentetőnek találtam, hogy nem akartam elhinni az első éjszakai etetésnél, hogy még tényleg csak hajnal kettő van. De azért az átaludt éjszakát még jobban tudnám becsülni... :) Ja és az olyan napot, mikor nem kell kakis rucit áztatnom :)

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökaszony : Na igen mi sem tudunk választani :)

Anno mikor alvajáróként telt az első pár hét,na jó,hónap, akkor mondták sokan,h vissza sirja az ember ezeket az első heteket is később.
Néztem rá bután,h hogy lehet ezt visszakívánni ?
Meg irigykedve néztem a "nagy" 3 évesekkel sétálókat,h már mehetnek érdemben játszótérre,stb..

Na ,már értem mire gondoltak akik mondták :D

Visszafeleselős kiskirálylány, aki 3.5 évesen zsebre tesz engem meg az apját is és fél percre bújik az emberhez,mert amúgy nagyon sok dolga van :) ha én nem engedek meg valamit akkor gonosz vagyok és megy az apjához mézes-mázosan ugyan azt kérni ,hátha :)
Eltanul minden hülyeséget az oviban ,stb.

De azért este még baba :)
Vendég
 


Fildi: én is vágyom rá, hogy ide-oda mehessünk, de leginkább azt, hogy ne csak a sírás legyen a visszajelzés. Hanem tényleg egyértelműen rámnézzen és tudatosan mosolyogjon rám. Mert szokott már olyan mosolyféléket gyártani, és hozzá bandzsít a nagyvilágba, de így azért még kicsit úgy érzem, hogy mindig csak béndzsa vagyok.

Ja és bölcsi: most látom, hogy a jelentkezési lapon még egy olyan rubrika is van, hogy védőnői vélemény. Ezt már ki is töltötte nekünk a védőnő, ezt írta: Rendezett családi és szociális környezet, korának megfelelően fejlett kisgyermek. Bölcsödei felvételét javaslom.

Gondolom ez a szabvány szöveg

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony, igen, priviben írd meg kérlek a bölcsi vezető telefonszámát, felhívom. Éppen szenvedek a bölcsi kérdéssel. Nem tudnék itthon maradni jelenlegi anyagi helyzetünkben a baba kétéves koráig sajnos, az csőd lenne. Köszi szépen a szülinapi köszöntést:))))

Panna, én is ezen gondolkoztam. Eddig úgy szerettem volna, ha a munkahelyem közelében van a bölcsi. Csak azon akadtam el, hogy én BP-en dolgozom és akkor minden nap kocsival kéne menni, hogy tudjam a pici babát vinni. Az meg havi 50.000 Ft benzinköltség lenne, télen pedig gondot okoz a hóban és jégen való vezetés, akkor nem is tudom, hogy vinném bölcsibe.
Szóval, vergődöm a pesti és a helyi bölcsik között.
Kép
Vendég
 


Twist: nagyon édes Dorka-baba! Boldog 1 hónapos szülinapot neki! :) nagyon nagy lány már és olyan édes mosolygós! Mienk lányunkról nem sikerült még igazán mosolygós fotót gyártani. Azt nem is tudom mivel érdemelhetném ki :roll:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Fildi, hogy bírod a kismamiságot? Hányingered van? Pocakod nőtt már?

Mérnökasszony, köszi!:) Nektek pedig boldog negyedik hetes "évfordulót" kívánok holnapra!:)
Eszti mondja azt, hogy Gá, vagy hogy Ó? Dorka nagyon halkan mondja néha. Amikor beszélünk hozzá, akkor tátog, nyújtogatja a nyelvét, majd' megszólal:) A Gá-t hangosan szokta mondani.
A fürdetést még mindig nem szereti, pedig már párszor nevetett is közben. De ez nem általános. A tisztába tevés közben hol sír, hol nem.
Ma felöltöztettem és kivittem 2 percre ebbe a szép napsütésbe a teraszra. Tényleg 2 perc volt, mert sírt és nem akartam, hogy zihálva vegye a levegőt és megfázzon a tüdeje. Szóval, rövid ideig voltunk kint, remélem, hogy nem fázott meg. Utána forró ital helyett, anyatejcsit kapott, az is van olyan jó, mint egy jó forralt bor:))
Vendég
 


Sziasztok!

Twist! Boldog egy hónapot Nektek! :)
A fürdéssel kapcsolatban... Lehet Dorka nem szereti és kész, de Emmát például az első nap után mindíg is kicsit melegebb vízbe fürdettük mint az ajánlott 37 fok, és onnantól élvezte, és sosem volt sírás. Esetleg próbáljátok meg...

Amúgy tök durva hogy most adjátok le a bölcsis jelentkezéseket... Nekem eszembe sem jutott mikor Emma született, és nálunk a védőnők sem említették.... :roll: Mondjuk szerencsésnek mondhatom magam hogy nem is volt tervben a bölcsi, és most hogy jön a tesó, egyáltalán szóba sem kerül. (pedig lehet jót tenne Emmának a társaság)

Kép
Kép
annaemma
 
 


Annemma, tényleg elég gáz, hogy már most a bölcsin kell agyalni. Én úgy gondoltam naívan, hogy majd ráér akkor bölcsibe jelentkezni, amikor eldöntöttem, hogy melyik hónaptól megyek vissza dolgozni. De ezek szerint farkastörvények uralkodnak. Vajon az ovival is ez lesz?

Kösz a fürdetési tippet, hátha úgy nem fog fázni, kipróbálom:) Hiába van a fürdőszobában 28 fok, akkor is azért szerintem is számít a víz hőmérséklete. A 37 fok lehet, hogy tényleg nem az igazi neki.
Vendég
 


Hahó Mindenki!

Merre vagytok Csajok?

Én dögrováson vagyok, és ugye még csak nem is szedhetek be akármit a bajomra... Remélem hamar rendbejövök, mert elég ramatyul érzem magam. Szerencsére Emmám jól van, bízom benne hogy sikerül megóvnom "magamtól", na jó, a nyavajámtól.

Twist! Mi lett a melegebb fürdő eredménye????

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok,

TWIST, küldtem üzit, meg képeket...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Annaemme, zseni vagy!:)) A melegebb fürdő nagyon bejött! Dorka bébinek tetszett és nem sírt. Szuper volt így a fürdetés.)
Meg vagy fázva? Na, én is voltam terhesség alatt, sőt aszem influenza is volt, mert lázas is voltam. Szóval, paracetamolos lázcsillapítót kellett szednem, mert a láz árt a babának, azt mondta a doki (de a fejfájásra is szuper jó volt a gyogyi). Aztán meg orrcsepp Sterimar aszem, tengervízes. És a köhögésre STODAL szirup, homeopátiás és tök jó. AZ egyetlen, amit kismami is szedhet, úgy tudom. És a torokfájásra tantum verde spray, helyi hatású, rá is van írva, hogy kismamák is szedhetik. Remélem, hogy tudtam segíteni :wink:
Vendég
 


Twist!

Nagyon örülök hogy jól alakult a fürcsi Dorkának! Emma igazi kis vizidisznó. :lol:

A gyógyszer tippeket köszönöm, még hasznát veszem, és őszintén szólva többre mentem a segítségeddel mint a háziprvossal. Felírt egy maripen extrát, és hozzátette még nem kezdjem el szedni, majd csak ha rosszabbul leszek. Köszi! Ez ám a nagy segítség, ugye!?

Amúgy nem is tudom mi a bajom. Fárdogál a torkom, de nem vészes, dugult az orrom, mondjuk mostmár legalább ki tudom fújni. A fülem bedugult, és ramatyul vagyok, fáj a fejem, fáradok, és leízzadok időnként.
Sajnos Emma úgy néz ki elkapta... Eddig csak tüsszögött, mostmár picit folyik az orra, és ma reggeltől kicsit melegebb is. Remek! Várok kicsit, aztán lehet el is viszem a dokihoz.

Mérnökasszony! Tegnapra boldog hófordulót kívánok a Kicsi Lánynak!!!!! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk - szuper volt a hétvége, el birnám sűrűbben is viselni :)
Fanni is klasszul elvolt a nagyinál.

Anna: Nagyon sajnálom,h beteg vagy, én is a Tantum verdét tudnám mondani,teszteltem is pár hete,csodát tesz (gyereknek is lehet,csak kell hozzá spray a gyógyszertárból) illetve a lándzsás utifű szirupot köhögésre-Fanni már végig szedte a létező összes köptetőt és ez valami csoda ez a szirup, komolyan.

Illetve fájdalomcsillapitó (fogfájás,akármi) terhesen a Paramax szedhető és a Panadol (az előbbi erősebb mert felnőtt gyógyszer).


Teratológiai Telefon Tanácsadás, ők segítenek: (1)-363-22-29,
(1)-3838-477 ( milyen gyógyszer szedhető terhesen,ez a szakmájuk).

Még a Sterimar orrsprayt tudom nagyon ajánlani.

Jobbulást neked!

Twist: Köszönöm kérdésed, hányingerem már hetek óta nincs, teljesen jól vagyok, pocakom egyértelműen jól kivehető,kismama naciban járkálok,csak az kényelmes :)
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :)

Még nem sikerült visszaolvasnom, csak gondoltam gyorsan adok egy kis jelent, mert Andort letettem aludni, teázok egyet, szeretnék visszaolvasni, de előbb pár szó erejéig rólunk ha nem bánjátok.

Nagy volt az intézkedés dömping ismételten, ezért nem tudok jönni mostanság, de vissza fogok kapcsolódni majd :)
Úgy néz ki olyan 2 hét múlva költözünk. Vagyis csjúúúú az már valszeg a jövő hét :D Attól függ, hogy utalja a bank a pízt :)
Pénteken megtörtént a szerződéskötés, sokat kellett még rohangálnom hiányzó dokumentumokért.
Addig 1 hétig itt voltak apósék, nagy segítség volt,hogy vigyáztak a Dzidzire. Jól elvoltak :)
Hétvégén itt volt a Lacika haver, Andor előszeretettel nyúzta, egyfolytában kiabálgatott neki ha nem látta,hogy " ÁÁÁÁciiii" :D
Nagyon beindult a kölök duma terén, és a Drágám megrökönyödve észlelte és nyugtázta, hogy basszus tényleg mindent ért, amit mondunk neki. És meg is teszi (aáltalában) amit kérünk tőle. (puszit azért még csak kiváltságos pillanatokban oszt, de akkor sokat és mindenkinek :D )

Ma meg jön anyum, hogy segítsen meg vigyázzon Andorra ha megint mennem kell e kéróhoz. Mert most még a csempézés a konyhában vissza van. Jó lenne ha holnap el tudná a bácsi kezdeni.

Csajok, azért ugye a költözés miatt maradhatok a csapatban? ;)

Ildi, hihetetlen, hogy már a 14. hétnél tartasz!!! :O Annyira jóóóó!
Házzal mi a helyzet? Gndolok Rátok!

Kora, Meló?

Most ennyi, így sem lett rövid. Próbálok visszaolvasni.

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gab: Örülök nagyon,h jól vagytok és már mindjárt költöztök!!!
Nálunk állott viz a ház dolog meg a lakás, mert a vevő még a szüleivel is meg akarja nézetni mielött szerződést köt de azoknak meg mindig van jobb dolguk,kicsit unom őket.

Közben egy teljesen már project is van,ami abban teljesül ki,h óbudán fogunk lakni :) Ez egy hosszabb történet én most ki se fejteném mert megyek a főnökért az oviba délre :)

Hanem Andor de édes lehet ahogy a (emlékezeteim szerinta modell kinézetü takaritani szerető ) Lacit Ácizza :)

Igen ez már 14 hét, 2 hét múlva AFP ,ma volt a védőnő, mindne oké szerencsére tényleg :)

Jó teázást!!!
Vendég
 


Fildi, ez a terhességed most könnyebb, mint az első volt? Könnyebben viseled? Örülök, hogy jól vagy:)

Annaemma, jaj, nagyon sajnálom ezt a takonykórt és hogy Emma is elkapta:(((( Pont, amikor jön a jobb idő, lehetne játszóterezni, sétálgatni nagyokat. Tényleg, orrszi porszit, vagy kézi szívót használsz Emmánál?

Gabolino, Andorka cuki lehetett, amikor AAAcit kiabált, el tudom képzelni:))))))) Jó, hogy anyud vigyáz kicsit a fiacskádra és van egy kis szabadidőd.
Vendég
 


Twist: Szerintem az első terheséget is könnyűnek lehetne nálam nevezni, attól függetlenül,h elég korántól magne B6-on éltem megrövidült méhnyak miatt, meg a végén az az irdatlan vizesedés (lábam nem fért semmibe bele,a bokámtól kb.)

De egyébkén pl. sokkal energikusabb vagyok most, mondjuk nem is tehetem meg,h lustizzak a Főnök mellett :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Lányok a gyógyszer tippeket, és a telefonszámot is Fildi!

Kicsit jobban vagyok, és talán Emmának is sikerült időben adnom az oscillot. Ma már a stodalt is elkezdtük, remélem megússzuk a továbbiakat.

Gabi! Édi lehet Andorod. Hű, mindjárt költöztök, de jóóó! :) Gondolom izgatott vagy, és élvezed az egészet! :)

Twist! Kérdezted az orrszívást. Mi porszívósat használunk, az Ariana vált be, a többi variáció nem. (eleinte én idegenkedtem, de be kellett látnom a többi módszer hatástalan, és a gyerek egy ideig bizony az összes macerától visított)

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy a csapat nagy része jól van! Anna nektek jobbulást!!!

Milyen furcsa, hogy te az ariana-t szereted! Nekünk is van, de nagyon nem szeretem, szertintem alig lehet takarítani. Az orrszi porszit jobban szét lehet szedni, jobban szeretem.
Nálunk is altuális, ugyanis Levi 2 napot volt bölcsiben, megint lebetegedett. Igazából szerintem 100%-osan helyre sem jött. Mostmár 1 hónapja szenvedünk és nem véletlen a többesszám! Roli is meg én is már többször elkaptuk Manótól. Össze-vissza fertőzzük egymást. :? Mostmár Levinek hörghurutja van, így már antibiotikumot is kap. :cry: Igazából nem csodálkozom, hogy ez lett a vége...
Melóval sehogy nem állok, de attól tartok ha lenne már kivágtak volna, mert dolgozni még egy napot sem tudtam volna a betegedések miatt. :roll: :? Mi elnne ha Levi amúgyis beteges lenne??????? :shock:
Ha április elejéig nem találok munkát Levit kirakják a bölcsiből. Akkor meg aztán ott leszünk ahol a part szakad. :cry: :cry: :twisted: Szóval elég ideges vagyok mostanság. Na mind1.

Gabi ez nagyon izgi ha mindjárt költöztök! Nagyon kiváncsi leszek Andor hogy fogja viselni! Majd rakjál képeket a kégliről!!!
Nagyon szégyenlem, de még mindig nem jutottam el odáig, hogy megnézzem a videóitokat, pedig Andor biztos tünemény! :oops: :oops: :wink:

Csajok, azért ugye a költözés miatt maradhatok a csapatban?

Részemről követelem!!! :) :)

Mérnökasszony és Twist olyan ééédesek a babócák! Na és már mind a ketten megkínáltak benneteket a végtermékükkel! 8) :D Nálunk én ebből kimaradtam hál istennek, apjuk viszont egyszer naggyon durván megkapta! :D
Levinek tök mindegy volt, hogy melegebb vagy 37 fokos volt a víz ő 2-3 hónapig ordított mint a fába szorult... 8)

Mivel fogalmam sincs mit akartam még írni így lépek, amúgy sem tetszik a nyagságosúrnak, hogy itt pötyögök. :roll: Nagyon be van anyásodva ettől az egy hónapos betegeskedéstől....

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Gabi:
bocs, hogy úgy leléptem a piacon, de Andor is sírt, mi meg már kb. 2 órája kint voltunk és kezdtem szétfagyni. Ha a "barackosba" költöztök, az tényleg nagyon nyugis lesz. Igaz, kicsit távol van a központtól, de nyugis. :) Majd számolj be! Azért az elég durva, amik ott mentek és akkor még ők vannak felháborodva, ha szólsz, hogy ugyan, nem kellett volna minket megkérdezni? A szolgáltatók sajnos van hogy elfelejtik, hogy nem mi vagyunk értük! No mindegy, elmúlt, mindjárt költöztök és minden nagyon jóóóó lesz. :)

Ildi: Fannival van valami újdonság az oviban? Örülök, hogy jól viseled a terhességet. Mi ez az Óbuda? :) Közel lesztek az erdőhöz, lehet sokat kirándulni meló után (csak kiruccanni a szomszédos erdőbe). :) Persze, ha arra a részre költöztök. :) Nem csoda, hogy unod, ennyit szenvedni... és még kinek akarja megmutatni? Nem ők fognak ott lakni? Akkor kit érdekel, hogy más mit gondol? - már bocs. Hülyét kapnék, ha minden rokon, de még akkor is, ha a szüleim beleszólnának és a beleegyezésük kellene a házhoz.

Kora: adsz Levinek vitamint? Pl. Pro-kid v. mi a neve, vassal? Meg mondjuk nano silvert? Nálunk ez a kettő tökéletesen bevált, amíg kapta, nem is volt beteg. Veszek is valamelyik nap.
Áprilisig csak találsz valamit, ha meg még sem és kicsapják Levit a bölcsiből, akkor csak szeptemberig kell valahogy kihúzni, vagy magánbölcsibe adni. Esetleg munkanélküli? Nem sok, de több, mint a semmi. Milyen munkákat keresel?


Mi megbetegedtünk... Kopi már jól van, ő 1,5 hétig otthon volt, hétfőn már ment oviba. Én múlthét keddtől voltam otthon, hétfőn már jöttem, de ma megyek dokihoz, mert lefordulok a székről bent. Úgyhogy valószínűleg holnaptól megint nem jövök dolgozni. Marha jó, hajrá 60 % táppénz, úgyis olyan sok pénzük van az embereknek...
Volt farsang pénteken. Kopi csak ott állt, nem szavalt semmit, pedig többet is el szokott otthon mondani azokból, amik ott voltak. Aztán levonultak, leültek és néztem, hogy miért sír Kopi. Először azt hittem, hogy a tömeg miatt, de aztán otthon este elmondta, hogy miért sírt. Valahogy elhozta a kedvenc kismozdonyát, egy pici barna mozdonyt. Ott az egyik kisfiú, aki mellette ült kivette a kezéből és nem adta neki vissza. Én nem tudtam, hogy azért sír, mert azt sem tudtam, hogy elhozta. Néztük a képeket és tényleg ott szorongatta, nem adta vissza Kopinak. Szólt anyósom az oviba, hogy a kisfiú szüleinek lehetne-e szólni, mert Kopi azóta is emlegeti minden egyes nap és nagyon hiányzik neki az a kismozdony, de az oviban azt mondták, hogy ott kellett volna szólni, már nem tudnak vele mit csinálni. Szóltam volna, ha tudtam volna, hogy mi a baj.
Úgyhogy próbálom Kopit nyugtatgatni, hogy majd kap másikat, stb. Túl jó szívű, nem is tudom, hogy hogy neveljem bele, hogy ne adjon oda mindent másnak, aki meg el akarja venni, hát ne adja.
Mondjuk van a másik fele, amikor meg nagyon irigy, de ez a ritkább.
Tipp? Egyáltalán meg lehet ezt egy 3 éves gyereknek tanítani?

Linda: bocs, hogy a farsangon szótlan voltam, igazából azt sem tudom, hogy mennyit beszélgettünk, vagy egyáltalán beszélgettünk-e, tök zavarban voltam. Szép nagy lány Nati. Ő is fent volt a színpadon? Miért mentetek el olyan korán? Nemsokára kezdi az ovit, szerintem jól fogja érezni magát, az óvónők aranyosak nagyon. :)


Pocakosoknak szép napokat (no meg mindenkinek), betegeknek jobbulást, újaknak üdvözletet, én most megyek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Lányok lehet, h gáz, de mi nem szoktuk méregetni a víz hőmérsékletét, csak az alkarunkat belerakjuk, és így állapítjuk meg kbra, hogy jó-e a víz :oops: De biztosan jó neki a víz, mert nem nagyon van nyüszi közben, kivéve mikor a fejét is megmerítettük véletlenül :roll:
Jobbulást a betegeskedőknek!
És jó költözködést a költözködőknek!
Ezt a HSZ-t kb délelőtt tízkor kezdtem el, nagyrészt elfelejtettem mostanra, hogy mit akartam írni. :lol:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mérnökasszony: Mi sem mértük a vizet és sosem sirt, legelső alkalomtól imádott fürdeni, most is vizfüggő-holnap megy úszni, már egész héten úgy kelt,hogy mikor megyünk úszni, bepakolta a full rózsaszin vadi új decathlonos 10 literes hátizsák-makettjébe a full rózsaszin rucit,a sapit meg a papucsot :)

Szilvi: Fanni szereti az ovit most ovi is szeret minket mert ma vittünk egy használt tv-t a csoportnak,a gyerekek körül rajongták Zolit amig bekötötte :)

A vevők holnap du. 3-kor jönnek szülőstül,azért kell nekik hozzá a szülői áldás mert az ősök fizetik a 23 milliós házat :)
De hidd el én már baromira unom őket meg a mikor jönnek cimű sorozatot tőlük.

Óbudán mi a Római parthoz leszünk közel, a hévhez a vonathoz a buszhoz és 3 ovit látni az ablakból,úgyhogy jó hely :)

De lehet,h kitalálja az a körzetes ovi,h kistesóval vagyok otthon akkor nem veszik fel, akkor majd nézünk bután. Zoli mondta,h akkor marad ebben az oviban , Ő ugyis a kerület mellett dolgozik,éljen a nullás híd ! De valahogy jobban örülnék,ha közel lenne,ha már kitalálta valami hülye azt az elnevezést,hogy KÖRZETES ovoda, aminek persze semmi gyakorlati része nincs.

Orrszivós dolog: Mi anno megvettük a Medi Lab elemes kézi orrszivóját-másnap el is adtuk Vaterán, annyi ereje van mint egy gyerekhangyának,vagy annyi se.

Aztán megvettük a Pisze orrszivót és azóta mindenki boldog.

A bölcsi helyzet borzalmas de az ovis se jobb én nem is értem mit csodálkoznak,h a fiatalok nem akarnak gyereket magyarországon.

Gab: Drukk és kitartás a költözéshez,szuper lesz az új helyen és majd dobj képeket!!!
Vendég
 


Szasztok! Nekem is van orrszívó, csak fogalmam sincs, hogy kell majd a porszívóra szerelni. De majd ugye, segítetek, ha kelleni fog?

Ma a kislányom viháncolt fürdés közben, a kicsit melegebb vízben, szóval Annaemma, köszi a tanácsot:) Végre egy vidám fürdetés, olyan kellemes volt!

Mérnökasszony, el tudtál már menni a párod elé a vonathoz, ahogy tervezted? Én még mindig nem voltam sehol kettesben Dorkával. Pedig ma sem volt itthon sok kaja és jó lett volna vásárolni.
Vendég
 


Twist: a párom elé még nem mentünk a vonathoz, mert későn jár haza, este 6-7 között, de az öcsém elé igen, mikor jött látogatóba. Neki 4 kor ért ide a vonata, úgyhogy a hármas szopi után a kocsiba raktam a Kiccsajt és lesétáltunk a vonathoz a kertesi állomásra. Igaz, hogy szívás, mert Veresnek ezen a részén egy centi járda sincsen és az úton kell menni, de legalább az aszfaltozva van, szóval nem panaszkodok, mert lehetne rosszabb is :?
És a múlthéten eltoltam unokatestvéremékig, meg a keresztanyámékig is. De a héten ma van először igazán jó idő, de azt tényleg ki is használtuk, lesétáltunk a pékségbe meg a zöldségeshez, igaz oda jött apa is.
Eszternek kb 2 napja iszonyatosan folyik a nyála, mindenhol kis csíkokat hagy, mint egy csiga. ez miért van szerintetek? Anyósom szerint lehet, h már a foga jön. De még csak 5 hetes! Bár mostanában eléggé rászokott a cicharapdálásra is :evil:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szilvi ha még nem gyógyultál volna meg akkor jobbulást! Jó, hogy Kopi megyógyult.

Háát mi még mindig kínlódunk itthon. :roll: Péntek reggel voltunk megint dokinál, mondta, hogy mennyit javult (hörghurut a változatosság kedvéért :roll: ), hétfőn mehet bölcsibe, erre délután úgy elkezdett köhögni majd megfulladt később meg az orra is beindult, már megint folyik non-stop. MEGŐRÜLÖÖÖÖÖK!! Szerintetek ez normális???? Nem is voltunk csak boltban 1x.
Egyébként ősztől szedett multit és a bölcsiig nem is volt beteges. Tavaly ilyenkor nem akart múlni a köhögése, de szeintem az a penésztől volt, de ezt a problémát már tavasszal kiküszöböltük, már nem penészedünk. Most a dokinő bérest javasolt, tegnap óta kapja. Holnap már megint mehetünk a dokihoz. :twisted: El sem tudom képzelni a bölcsiben mit gondolnak...
Persze küldözgetem ide-oda az önéletrajzokat, de ha pl megkérdezik mikor tudnék kezdeni köpni-nyelni nem tudok. Mégis mit mondjak? még be sincs szoktatva a bölcsibe.
Esetleg munkanélküli? Nem sok, de több, mint a semmi. Milyen munkákat keresel?

A gyes-en lévőknek nem adnak munkanélkülit, mert hát ugye ők már kapják a gyest. :? Gondolkoztunk, hogy apjuk igényli a gyest én meg akkot elmegyek munkanélkülire ha úgy alakul, de kiderült, hogy akkor ő meg nem kaphat cafetériát. Arról meg nem mondanánk le, mert nem 1-2ezer ft-ról van szó... szóval ez sem jött be.
Legjobb lenne itt helyben vmi meló, eladó (igazából már ott tartok, hogy BÁRMI csak olyan munkarend legyen, hogy tudjak Leviért menni a bölcsibe).
Áhhh, na mind1. :(

Ildi remélem a nagy várakozásotoknak meg lesz az eredménye! :) Barátnőmnek a fiát nem engedték csak fél napra pont a kistesó érkezése miatt. Aztán kiderült, hogy ott kevés a gyerek így lehet egész nap.

Twist én igazából azt kívánom soha ne kelljen használnod azt a fránya orrszívót, de egyébént nem nagy ördöngősség. Levi így több mint 1 hónap elteltével már jó előre bömböl. Nem csodálkozom.

Mérnökasszony Levimnek is nagyon hamar elkezdett ömleni a nyála (azt hiszem neki 2 hósan), 20 hetesen ki is jött az elsö fog, 21 hetesen meg a második, de előtte 2 hónappal már jó meg volt neki duzzadva. Mondjuk ő főleg a metszőkkel jól megszenvedett. Szóval nem elképzelhetetlen, de azért ne holnapra várd azokat a fogacskákat! :D

Anna voltatok dokinál? Mit mondott????

Gabi ti most költöztök? Képeket majd ne felejts el!

Mindenkinek a legjobbakat!!!!

KépKép
kora
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Ismét csak rohanásban.... :? Bocsesz!

Elvileg-lekopogom- a hétvégén költözünk. Most megy a dátum egyeztetés, a bank még sz@rakodik az utalással, de minden rendben lesz, csak persze az uccsó pillanatra tolták az egészet.
Képeket, persze hozok majd :) Csak még nincs :) illetve múltkor lőttem párat csak a telefonnal, hogy legyen még a "romos" állapotból is, amolyan előtte verzió és akkor majd lesznek berendezett utána verziók is.
Andorról akartam volna már képeket hozni Nektek, de mostanság nincs a Drágámnak fotóláz kedve,így nem készült kép. Kivéve most a hétvégén lőtt pár cuki pucérat Andorról, azt majd átválogatom, cenzúrázom és a "szalonképesekből" majd hozok :)

Kora,
Jaj, szegény Levi. Gyógyuljon!!!! Már akartam írni, hogy irtó édes a vonalzós képe!
Láttad, hogy mikor küldted el a tegnapi hsz-edet? :D 21.-én 21óra 21 perckor :D :D :D

Most mennem kell.
Remélem tudok még majd jönni költözés előtt, mert utána az új kéróban egy darabig még tuti nem lesz net :?

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Kora, de jó, hogy tudnál állást találni:) Azért is szuper, hogy kisgyerekkel felvesznek. mindig mondják, hogy mennyire nem veszik fel a kisgyerekes anyákat. De örömmel olvasom, hogy azért mégis:) (ez nekem is bíztató)

Gabolino, klassz költözést kívánok nektek! Most tök jó idő lesz hétvégén, pont jó a költözéshez!:)

Mi 2 órája nem tudunk elindulni itthonról, mert a kisasszony éhes volt, aztán össze-bukta a ruháját. Átöltöztetés. A bukás után lejjebb ment a pocakjában a szint, újra éhes lett. És ez így megy tovább....
Vendég
 


Sziasztok,

Bogyó:
Hát nem sokat tudtunk beszélgetni de sebaj majd legközelebb.. :lol:
hát igen, ha minden igaz csütörtökön kezdünk aztán kedden már egész naposak leszünk..izgulok, hogy milyen lesz neki de hát ez van..
nem mentünk fel a színpadra bár mikor mentek a többiek Nati is fel akart menni :) :) :)
majd írok milyen volt az első nap!!!

remélem ti már meggyógyultatok..???

üdv:
Linda

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors videó Fanniról és a nagynénje egyik 60 kilós kutyusáról a nagy januári hóban :)

http://www.freevlog.hu/play?v=u4b83dcc95793d

A jelszó: kezdodik
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi tetszett nagyon a vidijó! Mennyire élvezte Fanni! Bár ahogy láttam az már annyira nem tetszett neki amikor a kutyus ráült a lábára! :D A kutya is csuda gyerekbarát!

Kora, de jó, hogy tudnál állást találni:)


Sajnos Twist nem sikerült melót találni most per pillanat nem is nézem, de remélem a próféta beszél belőled!

Linda kiváncsi vagyok hogy megy majd a beszoktatás! Írd már majd meg!

Mi voltunk hétfőn ismét dokinál, elküldött sürgősségi röntgenre. Kiderült a hörghurut sem múlt el rendesen és még jött hozzá egy kezdődő tüdőgyulladás is. :? :shock: :cry: Remélem most már meg fog gyógyulni, pénteken kell visszamenni. Levin egyébként egyáltalán nem látszik a betegség a nyavalygást leszámítva, pörög ezerrel, nem is volt lázas sem. Én ennyi idő után már félholt lennék az biztos. A nyvalyás meg nem akarja bevenni a bérest! :twisted: BÁRMIT bevesz a szájába, képes lenyelni a cebion c-ét magában, minden gyógyszert LELKESEN töm magába csak ezt nem. :roll:

Dorottya sokat bukik?
Gab, jó költözést!!!
Anna??? Jól vagytok???

KépKép
kora
 
 


Kora, sajnálom a kezdődő tüdőgyuszit, de reméljük, hogy el sem kezdődik!!!:) Nagyon szépen bírod a dokihoz járást, drukkolok nektek, hogy gyorsan elmúljon a betegség.

Dorka baba igen jó étvágyú és néha nagyon túleszi magát. Ha véletlenül megemelem a fenekét, akkor jön a bukás. Van, hogy tele lesz a pellus evés után, extra adaggal és ilyenkor elmegyünk tisztába tenni. Na, amint megemelem a popsiját, hogy letisztítsam, sajnos jön a bukás. Valahogy ki kéne találni, hogy valaki tartsa állva a babát, míg én tisztába teszem:)))
A másik dolog, hogy büfiztetni kell evés után, és néha közben is. Látszik az arcocskáján, hogy mindjárt megpukkad. Akkor meg kell állni és felvenni és büfiztetni, különben kitör az Etna:)

Fildi, nagyon édi a videó! Annyira aranyos a lánykád, hogy ellöki a blöki és nem sír, hanem nevet:) SZuper jó fej!
Vendég
 


Nagyon Boldog 3. Születésnapot Koppánynak !!!
Kép

Lesz buli?

Köszi a dicsiket mindenkinek, Fanni igy nőtt fel- egyik nagyanyjánál a két 60 kilós bernie pásztor, a másiknál a most panziós border collie keverékünk, a dédinél egy golden keverék :)

Megállit akárkit az utcán akinél kutya van, megkérdezi,h lehet e és simogatja,sétáltatja,stb. :)

Most indulok fodrászhoz,hogy szép legyek :) (növesztem a hajam és ááááááááááááááá)

Meg elötte dumcsizunk a barinőmmel ott a környéken beülünk valahová,Ő is kettőre megy dolgozni én is kettőre és nincs messze a két hely egymástól.
Vendég
 


Koppánynak Boldog szülinapot!!!
Kép

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Koppánynak NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT!!!!! :D

Kép

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Kopinak mi is sok sok boldog szülinapot kívánunk!

Kora! Most olvatam, hogy nem vagytok jól még mindíg. sajnos mi sem, ma voltunk megint a dokinlál, mi is antibiót kaptunk. Jobbulást!

Gabi! Majd gyere mesélni!!!!!!!

.... mennem kell.... áááááááááááááááá

Kép
Kép
annaemma
 
 


Koppánykának boldog szülinapot kívánunk mi is!

Kép

Már két napja sétálni járunk, csodálatos zöld lett a környék, süt a nap, 15 fok van. Imádom:))))
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: