Új privát üzeneted érkezett!

Bucsek: Persze igazad van. na meg ha most egy kicsit ritkábban mentek csak elgondolkozik az após is.
Mit vettél ??

Kép
csucsu05
 
 


Hú hát elég sok mindent.
Veeeetem egy bokacsizmát, meg egy alkalmi cipőt aminek lapos a sarka, szinte egyenes a talpa, már nagyon régóta keresek ilyet és nem nagyon látok sehol.
Aztán a gyerekeknek egy két játékot. Van dombóváron egy ovis bolt, ahol egy ovónő az eladó és nagyon jó játékai vannak, mindíg segít, hogy mit érdemes venni az adott életkorban. Szupi készségfejlesztő játékokat vettem.
Aztán beszabadultam egy turiba, ahol szintén bevásároltam, vettem két kardigánt egy pár felsőt plusz egy táskát.
Aztán a kínaiba két darab farmert, mert már nagyon untam, hogy mindegyik gatyámat úgy kell felerőszakolnom magamra.
Aztán zoknikat a böminek meg magamnak
Aztán a tesómnak egy nyakláncot névnapjára, meg két zoknit neki is. Ja és egy sálat. Azt már kapott a szülinapjára is de elhagyta :evil:
Hát kb ennyi :oops:
Nem szabad sok pénzt vinnem oda, mert ott nagyon jó betudok vásárolni. Minden egyrakáson van úgyhogy könnyű körbenéznem.

Milyen volt a szülinapi buli?
Topic talin voltál?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: nagyon jó volt a szülinapozás. szabina élvezte de mi is mert irtó sokat nevettünk.
Topictali elhalasztav amit nem is bánok mert sűrű lett volna a program.

Karira vettél már valamit a Gábornak? nekem semmi ötletem nincs a Tamásnak nem is tudom mi lesz majd.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

Bucsek:megtudnád adni az email címet,hová írjak?
Én viszem akkor csütörtökön a Vivit biztos :D
Ki jön még?
Ami apósékkal történt,teljesen igazad van.

csucsu:ti hogy vagytok?

Kép
kmelinda
 
 



Kép

Kép
bucsek
 
 


Már írtam is neki!

KÖSZÖNÖM!!!
Akkor csütörtökön veletek is találkozok? :D

Kép
kmelinda
 
 


szilvi igazad van hogy rajtad meg a gáboron kívűl senkise emeljen kezet a gyerekekre!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csajok meg volt nálunk az első szánkózás. :) 3/46tól jó nagy havazás kezdődőtt és kimentünk most értünk haza:) Szabina kacagott annyira tetszett neki. Még nem akart bejönni de azért az egy óra elég volt kint.
Na ezt szeretem csak amikor olvad azt nem. :(

Kép
csucsu05
 
 


mi is mennénk csak eltört tavaly a szánkó..veni kéne..de zoli nagyon huzza a száját...össze is vesztem most vele... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Nem gondoltam volna hogy a gáton már annyi hó van hogy lehet szánkózni.
Én is kimentem gyorsan a bömivel a hóesésbe. Mindíg azt várjuk hogy nagy hó legyen aztán elolvad, úgyhogy most inkább a hóesésbe kiveittem. Gyúrtunk hógolyót meg csináltunk kis hóembert. Bár nem volt olyan jó most a hó, nagyon vizes. Tényleg a szánkó hogy csúszott rajta?
Hihetetlen, hogy a gyerekek hogy tudnak örülni a hónak. :)

Ajándékötlet: hát nem tudom én sem. Már vettem egy jégdarálót meg egy apró jégcsinálót, mert a Gábor nagyon szeret koktélokat keverni, de ennyi, más ötletem nincs most, úgyhogy szerintem ing lesz belőle. De most olyan macerás elmenni is vásárolnom, hogy nem tudom mi lesz. Szerintem majd együtt elmegyünk és veszünk neki valamit.
Januárba meg szülinapja lesz úgyhogy szupi ez az öttlethiány. :?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Hát azért nem volt az a nagy hó de a szánkót szépen lehetett húzni a havon. Pláne itt hátulk úgye nem, jár olyan sok autó igy az utcánkba kezdtük és mentünk pár kört. Majd a gátnál kötöttünk ki és ott már nagyobb gyerekek csúsztak lefele. Mi is kipróbáltuk. Sokszor egy helyne nem lehetett csúszni mert a szánkó lenyomta havat. Mindig máshol kellet igy. De szerintem reggelre ha igy esik éjjel akkor megmarad a hó.


Ajándék ötletem nekem sincs. Valahogy már mindent vettem a Tominak.

Nita: Nézd meg a neten hátha van használtan. Úgy olcsóbb is és lehet kifogod az igazi békebeli szánkót. azok úgyis jobbak mint az újjak.
Mi is a szomszéd nénitől kaptunk szánkót. Tavaly akartunk venni de mind nagyon kis vékony fából volt. Igy mi is örültünk mikor a szomszéd néni mondta ő kidobja ha nekünk nem kell. És tényleg szuper erős.
SZóval az expresszen meg a vaterán és a teszveszen próbáld megnézni.
Ott pár ezer ft ért van szerintem.

Kép
csucsu05
 
 


jaj csucsu erre én nem is gondoltam......mi lenne velem nélküled!!!!??????????? :shock:
köszi!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: csak gyorsba de belestem az expresszre: Fa szánkó szinte új 3600Ft Budapesten a XVI kerben. Vagy van bob ami biztonsági öves 2600Ft ért.
Nekünk is van mi tavaly olyat vettünk az sem rossz és ketten is tudtunk szabival csúszni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak Levi tegnap nagyon kiborult a 3 hós szuriktól, pedig a múlt havit olyan jól viselte.
Tegnap láz és a combja duplájára dagadt.
Szóval éjjel is ment a műsor, meg sztem ma is.

De a hóesés csodás volt, úgy örültem neki. Hatalmas pelyhekben hullott.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


csucsu köszi szépen!majd még én is nézelődök..de egyenlőre már nem olyan fontos mert olvad a hó.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú csajok totál gáz volt ez a nap.
Postán csekkbefizetés nuku. Egyszerűen fél óra alatt előttem két emberrel nem kerültem sorra. :evil:
Utána Prüntyőke oltás, illetve Bömi hazarángatása, miközben gatyája cipője tiszta víz már.
Az én téli csizmám is mint most kidreült totál beázik :cry:
És ami nap végére még marhára hiányzott meghúztam a kocsi oldalát miközben kiálltam a kapun :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry:
Apu megkért hogy vegyek virágot anyunak mert ma van a szülinapja ő meg kórházban fekszik. A dédi mondta, hogy ne menjek mi a Bömivel már úgy is vettünk egy csokrot, fölösleges még egy vágott virág ( a cserepes meg most helyhiány miatt már a fürdőkádban sem férne most el). De úgy voltam vele ha apu megkért akkor inkább veszek mégis. Hát nem kellett volana. Ráadásul kiválasztottam a virágot, aztán azon agyaltam, hogy nem igaz hogy lehetek ilyen béna, erre alig feldíszítve berakták a virágot egy celofánba. Amit megy nagyon nagyon nagyon úúúúútálok.
Úgyhogy tényleg nem érte meg. :evil:
Még nem mondtam el a Gábornak azt hiszem ez holnapra mard :? :? :?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Jajj tudom milyen ez az érzés. nemrég tudod velem is volt ilyen. Azóta is nézema kocsit. Mindig pipa vagyok ha eszembe jut. Dea jövő héten már megcsinálják végre és nem látom.Én is féltem mit szóla Tomi de végül nem mondott semmit csak azt hogy vele is előfordulhatott volna.
Csekket én végül képzeld befizettem. a szomszéd néni baktatott éppen az utcában és kérdeztem hova megy és a postára. Hát elvittem ne gyalogoljon na meg én sem fizettem ám be igy vissza mentem.
Apukád kórházban van?? Mi a baja??
Amúgy gyülölöm én is ha celofánba rakják a virágot. Én a szines kerepp papirokat szeretem azokkal anynira szép tud lenni egy csokor.
De nem ott kötetted ahol reggel?? Mert a posta közben kötettem én is a szomszéd néninek és ott mindig szines kreppbe csomizzák.
Amúgy nagyon látványos a kocsin a sérülés?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: na te akkor legalább el tudtad intézni a csekket, nekem még mindíg a zsebembe lapul :cry:

Igen, de semmi komoly, megszűnik a munkahelye (bár még nem 100%) és le akarja magát százalékoltatni, mivel valószínű parkinzon kóros és nagyon lassan mozog, már nem hiszi, hogy felveszik valahova is. Az a doki ahova jár kontrollra ajánlotta neki hogy leszázalékolja, és most befektette egy két hétre kivizsgálásra. De a kórházba azt mondták, hogy ne féljen Lovasi úr meggyógyítjuk helyrehozzuk magát, godoljuk még dolgozni akar. Hát apu mondt magában igen tényleg akar, de az is megoldás lenne ha leszázalékolnák és a mellett dolgozna még. És akkor már van egy biztos jövedelme. De hát majd meglátjuk mi lesz.

Hát igen szerintem is egy szál virág is olyan szépen mutat egy krepp papírba. De igen ott köttettem, és akkor meg is kérdezték hogy mibe csomagolják, és akkor is a celofánt ajánlották fel először. Én meg modntam hogy dehogy is. Nem tudom egy szál virágnál adott a celofán vagy mi. Pedig mivel kértem a papírt tök szépen megcsinálták.
Este sajnos nem figyeltem oda és nem is kérdezték meg. Na de mindegy, csak ez a hülye kocsi nemigaz.

Azért elég látványos a sérülés, az oldal elem egy kicsi be is horpadt, nem nagyon de nem lesz elég festeni, szerintem cserélni kell az elemet. De még az első lökhárító is kapott egy kicsit, csak hogy nehogy véletlenül egy elemmel megússzam a dolgot :evil:

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Mi is úgy jártunk hogy kicsi a sérülés de ezt a kicsi rész nem fújják csak úgy le hanem az egészet mert akkor látszódna. Tehát egy elem lakatolással és fújjással 25ezer.
Nekem is szörnyű volt mert totál véletlen volt a dolog. De itt Halásztelken van egy fiú aki intéz mindent. Ő kasznis és ha kicsi a sérülés nem kér érte pénzt. Mimár el is vittüka kocsit mondta 3perc a lakatos munka azt ingyen megcsinálja. El is viszi ő a fényezőhőz 2nap alatt megvan. Egy elem 25ezer de csak azért mert nekünk gyöngyház metál a szinünk ezért drágább. a tiétek metál szerintem és az 16 vagy 20ezer egy elem. Ha nem találtok mást akkro Tomi elvisz Titeket hozzá Halásztelki a fiú.
Mi mindig hozzá megyünk mert nagyon aranyos srác és megbizható. Volt egy Opel Calibránk azt is hozzá vittük mindig és nagyon szépen dolgozik. Tehát ha kel szólj és elviszünk.
Bár elhiszem hogy bánt a dolog.

Apukád akkor már nyugdijas lesz?? És ez a parkinzon kór , hoyg jött neki?? Ezt gyógyszerrel lehet korigálni?

Virágos: Érdekes mert én a kati néninek is ott vettem és rögtön szines kreppbe rakták. Az idősebb nő volt a fiatal molett csaj anyukája.
Biztos nem voltak jó passzban mert ők is szeretik a szépet.

Kocsit mondtad a Gábornak?? MIt szólt?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most írt a Nóri.
Atika jól van voltaka doki néninél. Holnap lesz meg a labor eredmény és ha az is oké akkor hétfőn műtét.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mi sajna nem tudunk menni a tornára,mert Vivi náthás lett.Elkapta a tesótól.Éjjel többször fölkeltünk,orrot tisztítani.

Csucsu:Mi a baj Attikával?Miért kell megműteni?

További szép napot mindenkinek.

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok.

Mi sem fogunk tudni menni mert Szabika most kelt fel. Ilyen nemigen volt eddig, hogy 9kor ébredt fel. Még tiszta kómás. Azt se tudja merre van arccal. Kicsit túl aludta magát.
Remélem nem azért aludt ilyen sokáig mert beteg lesz. Bizom benne hogy nem.

Melinda: Javulást a gyerekeknek.
Atikát ha jól tudom mert már nem nem biztos hogy emlékszem de az orrmanduláját műtik.
Nóri ha olvasod és nem igy van ird meg pontosan.
Azt hiszem legalábbis jól emlékszem.
De majd Nóri megitja priviben. Sajna el van állitva a gépe és nem tud ide írni csak privát üzit tud. Kicsit igy ki van rekesztődve tőllünk.

Nóri: Tényleg nem vitted el szerelőhőz?? Vagy nem futattál le rajta egy virusirtót??


Bucsek: Ti mentek tornára gondolom??
Elmondtad már a Gábornak az autót??
Mit szólt??
Tamásnak mondtam a focin nehogy szóba hozza mert nem biztos hogy Gábor még tudja.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Era!Nem vészes,1-2 nap és meggyógyul.De így mégsem viszem közösségbe.
Látom,írtál a kedves polgármesterünknek :D
Akkor idén már talán nem sárban és latyakban fogtok járni.

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Igen és végre válaszolt. mert én már vagy 6X írtam neki. Viszont hogy nyitottam egy topicot kénytelen volt válaszolni:)
Arról nem is beszélek, hogy mi beszéltünk a markolós gépekkel akik a temető mellé tették le a gépeket hogy a mi utcánkban is lesz e út. És mondta a pasi hogy oda nem lett rendelve. Akkor írtam a polgármesternek és lám , hogy csesztettem már nálunk is lesz. A jövő hétenkész is lesz. Igaz ez még nem aszfalt út hanem szilárd utburkolat és tavasszal jön rá az aszfalt de legalább nem süllyedünk el esőben hóban sárban.

Bucsek férje mondta az én férjemnek ez még jobb amúgy mint az aszfalt mert a vizet el is vezeti. Szóval ha igy marad sem bánom csak ne legyen már földútunk.

Nita: Amúgy a ti utcátokat is irta a polgármester hogy megcsinálják.
És a jövő héten kész lesz. Legalábbis a miénk biztosan de szerintem a tiétek is.


Melinda: Irj te is az ovival kapcsolatban. Hátha ad választ neked, hoyg tutti kész lesz e az ovi. Vagy ha nem akkor kapsz segélyt mondjuk??

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Voltunk ma Szilviékkel fotózáson a MOM-ban, majd jövő héttől lehet ránk szavazni, 2008 leszebb baba, gyerekfotó.

Amúgy szuper volt végre kimozdulni egy kicsit. Szülés óta nem voltam csak úgy, rohanás nélkül sehol.

Szóval jó volt, Szilvi holnap jelentkezem a séta miatt. Jó lenne a lovakhoz menni, és végre találkozni Veletek is Csucsu.

:lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Aprooka: sajna ma nem tudunk menni sétálni mert ablak pucolásban vagyok nagyon. Végre olyan az idő, hogy nem is fagy rá és nem is esik. Tehát gyorsan kihasználoma jó időt. De majd legközelebb biztos tudunk menni mi is.


Melinda: gyerekek jobban vannak már?

Nita: merre jársz??

Kép
csucsu05
 
 


Tegnap elkezdtem levelet írni, de a Gábor eltessékelt a géptől :x

Csucsu: még nem mondtam meg a kocsit :? szerdán épp hogy hazaért a munkából már ment a ficiba, mire hazaért meg már aludtam.
Tegnap meg fáradt volt :?
Köszi a felajánlást a javításhoz, lehet, hogy élni fogunk vele. Majd jelentkezünk ha úgy alakul.

Apu: hát ez a parkinzon kór kb 3 éve jött, de egy pár orvos azt mondja hogy parkinzon, egy pár orvos meg azt hogy nem az, úgyhogy még nem tuti, de nagyon úgy néz ki.
Egyébként megszűnik a munkahelye valószínű és le akarja százalékoltatni magát, a dokija azt mondta, hogy simán leszázalékolják. A kórházba most viszont nagyon bizakodóak a dokik és azt mondták nyugodjon meg mehet dolgozni. :?
Majd meglátjuk mi lesz.
Gyógyszerrel egyébként valamennyire korrigálható, csak az a baj, hogy mindíg elmegy más orvoshoz hogy azér többen lássák és ahány orvos annyiféle gyógyszert írnak neki. Mos a kórházba is újjat kapott.

Virágos: igen valószínű, hogy rossz napjuk volt, mert elég fáradtnak tűntek.

Örülök, hogy sikerült elintézned hogy legyen szilárd burkolatú utatok. Eszembe jutott amikor mi dagonyáztunk még itt a táncsicsba ezer évvel ezelőtt, hát nem volt semmi. Tényleg nagyon jó lesz ha nem földutatok lesz.

Csütörtökön nem mentünk ficánka tornáram mert reggel írt a csajszi, hogy elmarad mert sok a megbetegedés. Már nem is mondom a Böminek hogy megyünk, csak amikor már tuti biztos, mert csak elkeseredik ha mégsem.
Úgyhogy mint ahog az Aprooka is írta, elmentünk a Momparkba mert tudod a Gábor is ott dolgozik, így legalább tudtunk vele is találkozni. Csináltattunk családi képet, ami amúgy is ritkán jön össze nálunk.

Na az ablakpucolás mára jó progi. Akkor megint csilli villi lesz a ház :)

Figyu, szeretném megkérdezni, hogy megkaptad a privit amit legutóbb küldtem kb 1-másfél hete?

Örülök, hogy a kis Attikát talán meg lehet műteni, biztos könnyebb lesz neki utána. Drukkolunk, hogy addig ne legyen megint beteg.

Nita: elkezdődött a suli? Milyen volt eddig? Tetszik?

Melinda: mielőbbi gyógyulást Viviennek. Remélem azért találkozunk egyszer a tornán :wink:

Na megyek én is pakolászni.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Aprooka: apukád már nyugdíjas? Hogy mindig le tud nyúlni tőlünk titeket :D :wink:

Kép

Kép
bucsek
 
 


Mert az tök jó, ha igen és sokat tud unokázni. Egy kicsit én is drukkolok annak hogy apu is el tudjon jönni nyugdíjba, hogy itthon legyen velünk, és tudjon velünk jönni sétálni, meg szánkózni, meg barkácsolni a Bömivel.
Bár tudom, hogy nagyon hiányozna neki a munkahelye, meg az hogy mindíg menjen. :(
Úgyhogy nem tudom minek örülnék jobban. Talán mégis csak annak ha tovább tudna dolgozni.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a Vivi nevében is a jókívánságokat :)
Ma elvittem doktor nénihez,(nem is tudom mikor voltunk utoljára),egy picit piros a torka,és hurutosan köhög.Elkezdtem neki adni a homeopátiát,és már jobban van :) Inkább ezt mint az antibiotikumot.

Szilvi:Nagyon vártuk a csütörtöki tornát,de sajnos nem jött össze :cry:
Talán majd jövőhéten.Én is várom,hogy találkozzunk :)

Csucsu:én is írtam ám privit,de még nem jött válasz :oops:
Jó ablak tisztítást!!!Nekem most nem kell hál'istennek,vagy inkább az új ablakoknak? :D

Pusza mindenkinek!!!

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Bucsek!

Nyugdíjas, de dolgozik még. Csak mivel egy érdekképviseleti szövetséget vezet (fogyatékosoknak) és amindkét munkatársnőjének is van sérült gyereke, kissé másképp alakul náluk a munkaidő.
Sokkal szabadabb, mind neki, mind a hölgyeményeknek.
Meg Ők főleg EU-s pályázatokat csinálnak, amiknek ugyanúgy szezonja van, és az meg mont pont nincs.
Így ér rá többször szerencsére.
Eleget dolgozott már amúgy is szegény, közel a 70hez, szóval szuper hogy most kezdi észrevenni, akkor is van élet ha nem 5kor kel és 11ig dolgozik, meg néha velünk is tölt egy kis időt.
Vol tolyan időszaka, amikor kb. nem is láttam, amikor a Máltai Szeretetszolgálatnál dolgozott....

De mindenképp pótoljuk.
Sőt, ahogy látod, többen vágynak az Ikeába. Nekem is kéne mennem, ha akarsz megint mehetnénk együtt. NA?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Bucsek: Privit nem kaptam meg. akkro válaszoltam volna.

Melinda. Tőlled sem kaptam pirivit. Nem tudom miért mert Nóri is szokott írni mert ő idenem tud ezért privit ér és az ővét viszont megkaptam.

csajok mit írtatok??


Ablakpucolással még nem vagyok kész teljesen. Ma a nappali kész lett a függönyöket kimostam vasaltam. Most a nappalink szép. Áttöröltem az űlőgarnituránkat. A virágokat lemostam a kádban. Holnapra maradnak a kiszobák. De az hamar megvan. Mert itt nappaliban ezek az ablakok olyan nagyok és nem mind nyitható. Ami nyitható azt könnyű pucolni de ami nem azokkal nehezebb a dolgom. Mert kiszoktam menni a kertbe onnan pucolom. De ha van rajta egy kis csik akkor jöhet be és törölhetem belülről és ez igy megy mig rá nem jövök hol van a csik.
Na szóval zajlott az élet. Mondjuk Tamásom ma itthon volt és segitett aminek örültem.
Holnap meg az ablakokra csinálok műhóból mintákat.
Meg lehet kitenni az ajtó díszt mikulást hisz vasárnap már megkezdődik az advent:)
Ez olyan jó időszak imádom.

Úgy látom akkor most hogy nem tudtunk menni tornára nem is baj hogy nem mentünk mert elmaradt.
Na majd jövő héten megyünk. Bár lehet mi már akkor az oviban leszünk.
Mert hétfőn megyünk előszőr. Igaz csak 1-2órára még csak.

Nitával mi van?, tud valaki róla valamit?, Már napok óta nem jön.

Kép
csucsu05
 
 


Aprooka: én benne vagyok az Ikeázába is.

Én viszont azt szerettem volna kérdezni, hogy csütörtökönként 11-től van baba-mama jóga is. Azt nincs kedved megnézni?????

Tényleg a babamasszázzsal mi lett? Nem beszéltél a nővel?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek!

Masszázsról írok az augusztusi topikban, mert többeket érint. :wink:

Jóga szuper ötlet, hol?Bár a masszázzsal most lehet hogy harcba száll, na írom majd oda.

Ikea akkor vagy alányokkal vagy külön, ha ütközik vmivel, de jövő héten okés... :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Csucsu: tényleg mi van a melóval, beszéltél a barátnőddel?
Akkor már minden nap mentek oviba 1-2 órára?

Aprooka: azt hiszem az egészségházban van a baba mam jóga de ebben most nem vagyok biztos, majd felhívom a csajszit.
Egyébként tök gáz minden csütörtökön van, ezek nem ismernek a más napot a hétből :x
Ikeát egyeztessük akkor :wink:

Kép

Kép
bucsek
 
 


csucsu ....elkezdték a mi utcánkat is....de csak felturták.és rosszabb mint volt....nem lehet közlekedni.....inkább ne nyultak volna hozzá.........gondolhatnának azokra is akiknek nincs autójuk és térdig kell gázolni a hülyeségük miatt a sárba!!!!!!!!!
:x
szilvi tetszik a suli.bár az anatomia része nem......de dec 6-án már szappanon kezdjük gyakorolni a pedikürözést!!!!!!!!!
ha valakinek van kedve pedikürre vagy műkörömre modellnek jöni szoljon!!!!! :)
egyépként azért nem jöttem mert zolival csúnyán összevesztünk!!!!!
napokig csak sírtam...de ma már nagyon nehezen de Kibékültünk....igaz nem ugrok a nyakába még.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: pont azért kellett volna jönnöd, mert nem érezted magad jól. Ilyenkor legalább nekünk sírj, akkor talán kicsit könnyebb.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi ...erőm se volt irni a sok sírás miatt...de igérem kiöntöm legközelebb ha bármi bánatom lesz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: de min vesztetek igy össze??
Már ha nem titok??
Több napig sírtál? Az nem jó.
Az utcát nekünk is feltúrták már nagyobb a sár. De a jövő héten kaptok majd ti is meg mi is kis kőtörmelékeket. Azt majd a nagy hengerrel bele döngölik a földbe és nem lesz sár. Pár nap és megszűnik az utcában a sár hidd el.


Bucsek: nem vállaltam el a munkát. Nem lenne etikus dolog ha netán össze jönne a baba. és a barátságunk is megszakadna. Én nagyon becsületes ember vagyok nem tudnék aludni .
Végülis van munkahelyem. Max majd utazok napi 4órát ha addig nem jön össze a kistesó. Március 1-ig van időm. Mert dec 210-tól szabimat ki kell vennem.
Utána meg ha mégsem jön össze akkor bejárok dolgozni. Végülis csak a hétköznapok gázosak. Majd 6kor indulok hogy 8-ra beérjek. És 4kor végzek majd este 6ra haza érek. Hétvégén meg én nem dolgozok.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu kicsit hosszu volna leírnom....de majd leírom......
ilyen kőtörmelékkel a bolgár kertész már le van csinálva.....hát nem sokat ér.......ugyanugy van sár meg minden......rendes aszfaltot tegyen le a köcsög polgármeste......juj de utálom.......... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az is lesz ez az alap csak. Erre jön majd tavasszal az aszfalt. A bolgárkertészben nem kőtörmelék van lerakva hanem felmart darabos aszfalt. Valóban nem ér sokat de sár azért nincs és ez a lényeg, hoyg gyalog is lehessen közlekedni.

Kép
csucsu05
 
 


akkor tévedtem........ :oops:
de az utcákat nem kellett volna addig felmarni amíg nem tudták rögtön ilyen kőtörmeléket.....egyszerűen gyalog nem lehet közlekedni...max térdig a sárba... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: igazából nem értem én sem miért mentek végig a mi utcánkon is mert tényleg nagy a sár. Talán a miénk eg ykicsit egyenesebb most. De a sár nagy.
Remélem a kő azért jó lesz majd rajta legalábbis járható lesz.
Azt viszont nem értem, hogy senki nem ír a Polgármesternek. Én már nagyon sokszor írtam. Irj neki te is akkor hátha lesz hamarabb megoldás.

Kép
csucsu05
 
 


szerintem megyek utánad megprobálok én is írni...a halásztelki oldalon pontosan hol is kell neki levelet írni? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Lépj be a Halásztelek honlapjára. Ott kérdések a Polgármesternek. Ott csinálhatsz topicot is meg van már meglévő.
De tényleg irjál neki. M?ert az abaj, hoyg senki nem ir csak mindneki mondja milyen szemétségeket csinál. Igy viszont ő nem tudja meg az emberek véleményét. Mert nekem bárki panaszkodik az nem megoldás. Az utcánkban egy csomóan szidják de senki nem ir. Na most ha valaki nem nyitja ki a száját akkor ez a Polgármester azt hiszi jól végzi a dolgát.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: elmondtam a kocsit tegnap. Szerencsére a Gábor is azt mondta, hogy előfordul az ilyen, de tanuljak meg tolatni.
Már 80.000-szer kiálltam semmi gond nélkül, hát most nem sikerült :(
Na de lényeg a lényeg megmaradt a fejem :)
Ezt a szutyok időt, nem igaz. Semmihez nincs kedvem.
Délután megyünk aput meglátogatni. Sütök neki almássütit :)

Aprooka: hát nem lett valami jó időtök a disznóvágáshoz, nem írigyellek titeket. :?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: an akkor gondolom nagy kő esett le a szivedről. Ez mindenkivel előfordul. Sajnos. Ez van mostmár ugysem tudod nem megtörténné tenni.
Mi meg délelőtt az Auchanba voltunk. Vettünk egy égőt az ablakba. Tamás mondta minek annyi van már. :)
Meg megvettük a télapó jelmezt. Ez nem a gagyi fajta é sle volt értékelve. 5000Ft volt még 1hónapja most meg 2490Ft volt. És ez a nagy szörős. Alig várom, hogy Szabina elaludjon és felprobálja a Tomi milyen is:)
Ma ablakot nem pucoltam a szobákban ilyen esőben nincs kedvem.
Meg vettünk ajándékot a bátyám lányának. Már csak a fiának kell venni.
Most meg kicsit megkésve de főzők. Ebből már csak vacsi lesz de nem baj. Brassóit csinálok. Tomi imádja.
Holnap meg ha jó idő lesz folytatom az ablakpucolást.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Az auchnba menet a bolgárkertsészen mentünk ki igy benéztem az utcátokba. atiétek egyenesebbre van már hengerelve mint a miénk. Nekünk már megint kátyús nagyon az eső miatt.
Remélem a jövő héten már valamit csinálnak is mert durva az utcánk.
Na nem azt mondom a tiétek nem saras de a tiéteken látszik is hogy végig mentek a miénken már semmi.
:(

Kép
csucsu05
 
 


csajok: nálunk már Advent van:) Na a gyertyát még nem gyújtottuk meg azt majd holnap. Csak hósprayvel feldiszitettük az ablakokat mintákkal. Kint van az ablakokban a disz meg a teraszon a nagy Mikulás. Szabina már a teraszról nézi hogy világit:)
Sajnos most a házra a fényfűzért nem tesszük fel mert ott nincs konektor csak a terasznál. Úgy volt a villanyszerelő megcsinálja de nem tudott jönni. Majd jövőre.De igy is olyan karácsonyi hangulat van már. :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?