Új privát üzeneted érkezett!

szabobetti írta:Heppi!
:( Nem gondoltam volna, hogy ilyenek történnek veletek :? . Örülök, hogy jó vége lett a dolognak. De mostmár vezess be valami sebességhatárt a kis motorosnak;)
Remélem a nyavajától is hamar megszabadulsz.


De sajnos ilyenek IS történnek velünk :? Sebességhatár: nem a sebességgel volt gond :wink: újabban az a sláger, hogy az első kereket meg kell emelni, és a földhöz csapkodni (KÓRUSBAN). nos ezt egy alkalommal siekrült olyan lendülettel véghez vinnie, hogy hanyatt vágódott és koppant a feje. Maga az esés nem tűnt nagyobbnak, mint bármelyik másik hasonló, de így hányással együtt inkább bementünk.

Koponyaröngtent nem csináltak. A gy.doki szerint nem is kell minden szíre-szóra, de ha pl vasárnap is hányt volna, vagy keresztben álltak volna a szemei, vagy mozgáskoordinációs problémái lettek volna, stb stb :arrow: csináltak volna. De semmi ilyesmi nem volt.

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ugy néz ki,hogy Karcsika össze szedet egy kis náthát
holnap el is megyünk a doki nénihez.

Ana!
Nem válaszoltam a kérdésedre:Gabi kezéről a gipszet jövöhét kedden v. szerdán veszik le.

Szabobetti!
Semmi baj a képek miatt.Söt még tartozok neked eggyel a cipöt meg igértem holnap be is potolom.

Heppi!
Örülök,hogy nincs komoly baj abbol a motrozásból.

Katácska!
Szuper a pulcsi,nekem is tetszik.
Hogy vagytok?

Ráczbetti!
Hogy vagytok?

Salvago!
Én bamba meg nem köszönök neked.
Hello itt köztünk.

Adri!
Sok van még abbol a tanulásból?

Kata!
Ki derült már ,hogy szalmonella-e?

Mindenkinek puszi Ildi
horcsog
 
 


Sziasztok!

Raul végre jobban van! :D Totál kivoltam,annyira sajnáltam.Amúgy sem egy hurkás,de most... :( Állandóan enne,szegény pótol vissza.
Még nem tudjuk mi volt,kaka-tenyészet eredménye jövő hétre várható.


Betti!
Remélem azért nem omlottál össze nagyon! :)
Mendi mit művel éjjel alvás helyett?
Nálunk is úgy van,hogy Raul ilyen idősen már sokkal többet beszélt,mint most Patrik.De azért már Ő is karattyol rendesen. :lol:
Alvás nálam is mínuszban van általában...


Heppi!
Motorbaleset :( Örülök,hogy nem lett komoly baj!
Te hogy vagy?


Edit!
Aptyukot kényezteted?? :)


Ana!
Jobbulást Neked!
Jó,hogy láttam Rólad is képet! :) Gyerkők nagyon aranyosak!Oli ruháján szuper a felirat! :lol:
Starndért irigy-irigy! :)
Remélem férjedet nem kell újra műteni!!


Katácska!
Gyönyörű a kardigán!Nagyon ügyes vagy!Ilyenkor úgy sajnálom,hogy én semmi ilyet nem tudok csinálni! :cry:


Adri!
Köszi-köszi a gyógypuszikat! :D


Ildi!
Nagyon jók a képek!Gratulálok a keresztelőhöz! :)


Kérek drukkokt,hogy szombaton jó idő legyen! :lol: Férjem meglepi-szülinapi buliját tartjuk.

Puszi.

Kata
ruszlána
 
 

 
 

Kata,
köszönöm az iwiw-es levelet :wink: Inkább itt válaszolok, mert megörültem, hogy "izgis" felületet találtam itt a társalgóban is...tán most már gyakrabban jövök :)
Szóval én se bírom könnyen a 3 csajjal, főleg Meske egy ördög :? Gyakorlatilag nem lehet neki hátat fordítani, mert azonnal rosszat művel...szándékosan kiharapja a tésztás és rizses zacsikat, tegnap előtt összekaristolta Zsebi etetőszékén az ülőkét (ugye nekünk ez jó drága, így külön bosszant :evil: ) tegnap meg kinyomta a sütő ajtajából a hőálló üveget :shock: És ki tudja, ma mi következik...
Szóval itt is meghírdetem legkisebb lyányomat, szívesen lecserélném egy nyugisabb gyerekre 8) Aki szereti a kihívásokat, annak ez jó próba lenne :lol:

Elnézést a többiektől, de még vissza kell kicsit olvasnom, mert már hónapok óta nem jártam erre, így addíg nem nagyon van esélyem névre szóló hsz-ra :oops:


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Szia momo újra itt.Mostmár gyere sűrűbben. :D

Kata!
Drukk-Drukk drukkolok nektek.:lol:
Örülök,hogy Raul jobban van :P
horcsog
 
 


Sziasztok

Strandnak megvan a böjtje. Ati is én is meg vagyunk fázva. Szerencse hogy a gyerekek megúszták. (Majd elkapják tőlünk :? )

Teszek néhány mai képet ahogy játszanak a fiúk

Kép

Kép

Kép

Ana
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana!
Nagyon vagány szöveg :). Hol szereztétek a pólót?
Remélem hamar meggyógyultok! Atival mizu?
Aranyosak a srácok! Lassan kinövik a kisautót :).


Heppi!
Szupi játék :? , Kevin is csinálta egy ideig, bár a mi motorunkat nehézkes emelgetni, mert orrnehéz :roll: . Mostanában meg nem motorozik :lol:
Persze, még mindig jobb félni, mint megijedni. :wink:

Ildi!
Karcsikának jobbulást!
Várom a cipőcskés képet is :wink:


Kata!
Örülök, hogy Raul jobban van. REmélem gyorsan visszaszedi a kilókat :)!
Áh, össze vaok roskadva, mint öregasszony a rőzse alatt :D Nemtom, sok a dolog, és nincs segítségem. Naon egyedül érzem magam a gondjaimmal, már nincs kivel megosszam őket :cry: De nem ríok itt no.
Mendi semmi veszélyeset nem csinál éjszaka, csak.. mostanában állandóan átvándorolnak az ágyunkba, és nem egyszer volt, hogy lenn aludtam a földön, mer már nem bírtam. Eccerűen nem lehet egy kétszemélyes ágyon négyen fetrengeni. Főleg nem úgy, hogy még kipihent is legyek reggelre. Majd -tudom mindig ígérgetek- írok erről priviben, ha érdekel :wink:
Ari lehet Patrik is. Jó a képetek, kár, h nem lehet nagyobban megnézni :(


Momo!
Örülök, hogy végre írtál! Titkon reménykedtem, hogy legalább most visszatérsz -mármint a felület miatt :wink: -
Nemsemmi milyen csibész csajszid van! Sajna nekem csak egy kukis változat lenne cserealapnak :lol:

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Na,éppen most mondták,hogy szombaton szakadni fog az eső. :cry: Úgy aztán tuti lesz a bográcsozás. :?


Momo!
De jó,hogy írtál :!:Most már marad ez a design,nem eltűnni!!!
Eddig azt hallottam,hogy a kislányok kevesebb galibát csinálnak,mint a pöcsösök..asszem akkor ezt nem Te mondtad. :lol:
Ha velem cserélnél nem járnál jól! :shock:
Olvasgass,ha hagynak a nőcik,aztán gyere! :)


Betti!
Aha,már a múltkor is ígérted azt a privit,meg vagy ám jegyezve! 8)
Lecserélem majd alkalomadtán a profilomban a képet,száz éve készült.Én is totál másképp nézek ki azóta-pl öregebb lettem. :?
Raul velem alszik a betegség kezdete óta,még jó,hogy az első este is későn mentem be mellé,mert éppen telibe hányt volna szegény,ha ott vagyok. :shock:
De holnaptól visszaköltözik Őkelme a saját kuckójába(gondolom én).


Ana!
Látom dolgoznak a fiúk rendesen a homokozóban! :)
Jobbulást Nektek!(És már nem vagyok irigy a strand miatt...)


Ildi!
Köszi a drukkot!Holnap eljárom a biztonság kedvéért a jóidő-táncot. :D

Puszi.

Kata
ruszlána
 
 


Kata!
Asszem a holnapi eső illeni fog a napomhoz :lol: . Remélem azért tudtok bográcsozni! Mi vasnap csinálnánk hasonlót, úgyhogy együttérzek!
Boldog szülinapot az uradnak!
Privikkel gondban vagyok, ha nem válaszolok vkinek egyből, akkor aztán elfelejtem, hogy még nem válaszoltam :roll: , de azért egyszer csak összehozom :)
De ez már új kép a profilodban, nem? eddig a fiúk voltak ketten rajta. :)
Szegény Raul. Még mindig hány? :( Sok sok gyógypusz neki!
Mendin már alig van pár petty, egyre kisebbek, remélem mostmár végleg vége. Az első felvonásnak. Jövő hétre "várom" a másodikat :? Tök érdekes, hogy bárki akinek mondom, h valszeg én is barihimlős leszek, nem hiszi el, hogy még nem voltam :shock:
No, megyek, kihasználom, hogy most épp nem lógnak rajtam semmiért :)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Kata
Remélem mostmár jobban vagytok:)Hátha csak a sok hasmenéstől volt véres a kakija.Drukkolok.:)
A szombat miatt is drukkolok, hátha nem esik csak borong.:)
Köszi a jókívánságokat.:)Most már jobban vagyunk.
Kikezeltem apát...

Katácska
Nagyon ügyes vagy!Szép a kardi nagyon.Én nem tudok ilyenek csinálni csak Anyu.:)
Jól vagytok?Olyan ritkán hallok felőled.:(

Momo
Örülök,hogy újra vagy.:)
Nálunk is lány a legnagyobb gengszter.Nem csodálom,hogy kifárasztanak...

Heppi
Örülök,hogy nem lett semmi komoly.:)
Te?Jobban vagy már?

Ildi
Karcsinak gyógypuszit küldök,remélem hamar túllesz rajta.:)

Betti
Bennünket sem vettek komolyan.Amikor Zsolti elkapta a Julcsi feljött v.miért és jót röhögött rajta mennyi kiütése van.Pedig annyira nem volt vicces szerintünk...
Viszont beszéltem az abonyi barátnőmmel szerdán.Rajta 3 nap alatt átment a himlő.Bízom benne, ha el is kapod gyorsan túlleszel rajta.Tegnap voltunk sétálni egy nagyot.Végre kijutottunk a szabadba.:)
Megkaptam a mailed köszi.:)Borzasztó ez a várakozás tudom.Kijön ?Nemjön?...
Én talán megúsztam ha idáig nem jött ki. :roll:

Salvi
Én is elfelejtettelek üdvözölni itt.:)Bocsi.
Szuper ha ilyen jólérzed magad. :P
Vigyázz magadra és ha van időd írj.:)

R.Betti
Jól vagytok?Milán?
Köszi a jókívánságokat.:)

Adri
Írj azért néha.:)

Ana
Délután talizunk remélem végre....

Akit kihagytam puszilom.Nem direkt volt...
Szép napot lányok.
Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Szabobetti!
Sajnos csak igy tudtam feltenni remélem megtudod nézni:
http://www.babanet.hu/album/main.php?ow ... age=217367

Jó lenne ha nem esne söt jó idő lenne mert már nem birok a kis fiammal.

Edit!
Annyira nem vészes szerintem holnapra már kutya baja.
Nemfolyik az orra sem csak nyügös az idő miatt.
De azért köszi.

Kata!
Enyém apa holnap jön haza és kéne elé menni ugyhogy segítek abban a táncban.
DE csak össze hozzátok azt a meglepi bulit.

Most ennyi mert a kisfiam üvölt még jövök.

Puszi Ildi
horcsog
 
 


Helloka!

Edit!
Pannáról eltűntek már a pettyek? Én már napok óta azt hiszem, hogy másnapra nem marad, de mégis.
Jah, hát igen, van akinek marha vicces a dolog.. Birom az ilyen szitukat :(.
Én már felkészültem lelkileg a himlőre, nem mondanám, h félek tőle, csak az időzítés miatt bosszankodom. :?
Örülök, h eljutottatok a sétáig :). Mi még mindig csak autós "körutat" vállaltunk be a mamáig. De legalább két hét után kimozdultunk :)

Ildi!
Nagyon vagány a cipőcske! A kis fogak meg nagyon édesek :).
Ha linkeled az albumot, úgy másold ki a címet, hogy nem vagy bejelentkezve, mert így belekerül egy olyan rész is (own=1&) , ami miatt rajtad kívül senki nem nézheti meg (mivel nem vagyunk a te neveddel bejelentkezve), csak ha ezt a részt kitöröljük. :wink:
Nem teszel be egy képet avatarnak:roll: ?
Én most megfogadtam, hogy ha nem esik, akkor ugye bográcsozás, ha esik , akkor meg játszóház. Már megmakkantunk itthon mi is :roll:

A világért el nem aludnának a mazsoláim :cry: Megyek, relaxálok egy kis pt-re :)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hello!

Szabobetti!

Én szeretnék képet rakni de sehogy se sikerül,
mindig azt írja,hogy hibás ezért nemtudok
rendesen berakni képet is.
Ildi
horcsog
 
 


Sziasztok!!

Ildi!
Nagyon jók a képek! És nagyon jó a cipőcske!
Betti! Nagy köszönet a súgásért, hogy hogyan is juthatnk a képekhez és gyönyörködhetünk ezekben a fotókban.
Ildi!
Szépek a fogacskák és minden!

Momo!
Örülök, hogy írtál!
Reméljük marad a forma és akkor valóban gyakrabban jösz újra közénk!:)

Heppi!
Jobban vagy?

Ana!
Ti? Párod?

Edit!
Köszönöm, hogy hiányolsz , igazán jól esik.... Rengeteg minde van nálunl néha még élni is alig van energiám...
Hetek óta nem tudom összeegyeztetni a tornát a napokkal, pedig már nagyon hiányzik....

Most sietek vacsiztatni!

Majd még benézek!

Psuzi
Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok

Ildi
Szupik a képek! Persze Betti segítsége nélkül nekem sem sikerült volna :D

Katácska
Köszi, párom jól van. Még szerdán mennie kell még egy kontrollra, remélem ez már az utolsó. Már dolgozik is.
Most én vagyok nagyon megfázva. Egyáltalán nincs hangom. Nem csak egyszerűen be vagyok rekedve, hanem csak suttogva tudok beszélni, mert nem jön ki hang a torkomon. Apa örül neki, mert így legalább nem karattyolok egász nap :lol:

Betti
Oli badyját ajándékba kaptuk. Szerintem is jópofa.
Pöttyökkel hogy álltok?

Kata
Látod meg lett a strandolásnak a böjtje.

Edit
Majd hívj ha van időd!

Heppi
Hm, az én fiamnak csináltak koponyarontgent mikor bent voltunk, sőt szemész és fülész is megnézte. Nekem azt mondták, hogy egy fejsérülés nem játék és a megfigyelés nem abból áll, hogy csak bent vagyunk, hanem hogy meg kell több szakorvosnak vizsgálni.

Ja, Olibaba tegnap este fél10-től hajnali 4-ig aludt egyhuzamban. Ez már haladás.

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogacskák nagyon nölnek gondolom mert
egyfolytában csikorgatja őket.
Azért még hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz nemmindent tudok
a képekkel kapcsolatban.
Ilyen csili-vili betűket se tudom,hogy lehetne ide tölteni mert nagyon tetszik,kicsi segítséget kérek.

Kata!
Na sikerlüt a meglepi buli?

Puszi Ildi.
horcsog
 
 


sziasztok,

jelentem a mai nappal mindenkit gyógyultnak nyilvánítottam :wink:

hétfőn jön anyukám, meg a függönyös, aki méretet vesz :) sőt, a tetőtérbe árnyékoló rolót is választottunk. remélem, még a nyaralás előtt lesznek függönyeink és árnyékoló is (3 hét múlva megyünk)
függönyt már választottam, most már csak a szakin múlik, hogy ahhoz, amit mi szeretnénk, a választott jó-e
orsi barbie-sat válaszott magának :roll:

kata,
keddtől fogadó- ill. menőképesek vagyunk, egyeztessünk priviben, jó?

momo
ti hogy álltok, téged is szívesen megpillognálak már karcsún és fitten :lol: menjünk, vagy jöttök???
(gyepünk még nincs, udvar meglehetősen kaotikus)

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok megint!
Ilyet is tud az én kicsi fiam igy kimászik a hordozóból:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/9682/217824.jpg :D
horcsog
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Nekünk a szerda vagy a csütörtök lenne jó! Ha Momo is benne van akár egy 3-as csaj buli is mehet!:)
Privit ezzel kapcsolatban várom ám!!!!!! :wink: :lol:

Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok mióta nem voltam(péntek óta)Nem is tudlak követni benneteket.Írok pár sort és megyek mert Milán éhes.
Tápiószelén voltunk péntektől vasárnapig anyósék nyaralójába mert festés volt.Jól kidolgoztuk magunkat.Ma nem győztem mossni,takarítani és rendet tenni itthon mert el voltam maradva.
Milánnak jönnek a felső fogai.Röviden ennyi.
Nem tudtalak még végig se olvasni benneteket :evil: Majd valamikor visszaolvasok.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ildi
Nagyon édi a kiscsávó:)

Katácska
Este azért várlak hátha el tudnál jönni ...

Ana
Szólj légyszi a Daninak a szedai mozi miatt!!!
A tesóm passzolta a kérdést ahogy sejtettem.
De Anyukádék is elmehetnének.Ha érdekli átküldöm a mailt ami jött,hogy tudja pontosan hova kell menni:)
Este?Mi lészen?

Kata
Jól vagytok?

Heppi
Biztos szépek lesznek a függönyök.:)
Nekünk is kellene már új függöny .De előbb ki kell festeni.
Van dolog rengeteg.:)

Betti
Hogy vagytok?Kevinen kijött már a himlő?
Írtam privit...

R.Betti
Akkor jól kimerültetek a hétvégén.:(
Anyósodék viszont boldogok lehetnek,hogy van segítségük.:)

Többiek?

Adri,Momo,Salvi,Évi?
jól vagytok?Írjatok ha van időtök.:)

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Tegnapra Kevin is bepettyesedett, ezért nem jövök :wink: . Rajta már ma több petty van, mint Mendin összesen :?
Nem vaok jó passzban megint. Na, nem vészes, csak már úgy kitörnék ebből a mókuskerékből :?

Ildi!
Neked is megy majd a válasz, csak nem tudom mikor :( Remélem nem haragszol :wink:
Édes a srác ! Látod, megy ez :)

Ana!
Örülök, hogy Ati jobban van. Remélem te is gyógyulgatsz!

Kata!
Nem írtál a szülinapozásról! Hogy sikerült?


Heppi!
Örülök, hogy meggyógyultatok!
Milyen spéci megoldást néztél ki? :shock: :)

Rbetti!
Ne is mondd a házimunkát.. én a vasalással vaok elmaradva, de nagyon :( :cry:
Jól megindultak a fogacskák! :)

Edit!
Köszi a privit! Ahogy fenn írtam, már Kev is pettyes :?

Katácska!
Mit szólt a nagylány a kardihoz?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti! Ti szegények! :cry: És Kevin hogy viseli? Mendi jobban van már? Mi úgy néz ki megúsztuk. Pedig azt mondják, jobb mihamarabb túlesni rajta. (Persze nem szeretném elkiabálni, de már csak a héten megy Nándi oviba.) Gyógyuljatok meg minél hamarabb!

R.Betti! A visszaolvasással én is mindig bajban vagyok, de majd egyszercsak...

Edit! Ti hogy álltok a pettyekkel?

Ildi! Aranyos a hordozós kép! :D

Ana! Képzeld, belelendültünk a fogzásba: már 5 fogacskánk van! Éjszakai alvás viszont nincs! Kép

Kata! Írj légyszi a meglepi-buliról!

Most cammogok vissza a tételei fölé... :(

Puszi a többieknek is!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Benézztem pár sor erejéig.

Betti!
Kevin hogy bírja a pöttyeket?Nem vakaródzik?Ne is mond a hangulatot énis padlón vagyok :cry: Lehet az idő is.

Edit!
Hát igen anyósék örülhetnek,de én nem nagyon örültem hogy menni kellett segíteni.Nem azért mert dolgozni kellett hanem mert arra se voltak képesek hogy megkérjenek hogy menjek,hanem előző nap megkérdezték hogy akkor megyünk e .....:evil: .....

Adri!
Éjszakai alvás mostanába nekünk se az igazi :cry: Pedig már úgy szeretnék egy jót aludni :roll: Majd 1x valamikor :wink:
Visszaolvasás talán sikerül de az nem ma lesz...

Jó éjt mindenkinek.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült a szombati meglepetés-totális volt Ruszlán számára.Végig azt hittem,hogy gyanút fog-és nem!
Délelőtt elküldtem Őt a fiúkkal és Apukámmal a gyereknapra(Raul be volt avatva,és megígérte,hogy csakis az időhúzás kedvéért felül minden hintára és még a lovardába is be akar majd menni :lol: ),ahogy kitették a lábukat indult a riadólánc. :P
Asztalok terítése,vendégek érkeztek.Az ebédet szomszédasszonyom készítette.
Mikor minden készenállt felhívtam a férjemet,hogy most aztán nyomuljanak haza,mert kihűl az ebéd és Patriknak is aludnia kellene már.Morgolódott:először kirúgsz otthonról,most pedig azonnal menjek haza".Apukám kontrázott a háttérből:"Ilyenek ezek a nők!" :)
Elbújzunk és vártuk haza az ünnepeltet-jó kis izgalom lett,mikor a figyeléssel megbízott kisfiú elbődült,hogy jönnek!
Ruszlán arcán a döbbenet leírhatatlan. :shock:
Hajnalig buliztunk. :D

Vendégek:
Kép


Betti!
Kevin is túllesz rajta.Kitartás Neked!Tavaly én is végigcsináltam,tudom,most nem könnyű a helyzet.
Mit kívánjak,Rajtad kijöjjön,vagy sem?Sejtem...
Mendi jobban alszik már?


Adri!
Már 5 fog?Tényleg belehúztatok! :) Éjszakai alvás nálunk is gyatra,13 és fél fog után is. :?


Edit!
Nálatok hogy van a csipet-csapat? :) Férjed?


Ana!
Van már hangod?
Írj,mit mondanak holnap a férjednek a kontrollon!


R.Betti!
Jó kis hétvégi programotok volt! 8)
Milán nyűgös a fogak miatt?


Ildi!
Micsoda kis kaszkadőr a fiad! :D
Nagyobbik hogy van?Keze?

Pusz.

Kata
ruszlána
 
 


Sziasztok

Kata
Jaj, de jó ez a meglepetés buli dolog! Biztos szuper votl! Én is akarok ilyet! Férjed arcáról nincs kép mikor észrevette a bulit? Megnéztem volna!
Hangom van már! De még nem az igazi, dörmögök mint a medve :?
Ati nem megy holnap uh-ra, csak majd pénteken, mert nem kapott időpontot. Ez van. Már jól van, dolgozik.

Adri
Hű mennyi fog! Mindjár behozzátok az Olivért(6fogú)! Mi sem alszunk éjszaka. És Olinak + még kötőhártyagyulája van. Most már mind a két szemén. Holnap dokijárat!

Rbetti
Jó kis anyósod van neked is! Enyém is hasonló! Bár ő engem sose hív, csak a férjemet. Nekünk nem lehet semmilyen programunk, mert ha tervezünk valamit anyósom mindig kitalál valamit, hogy ezt meg azt kellene az Atinak segítenie, Ő meg nem szokott neki nemet mondani.

Betti
Kevinnek küldök gyógypuszit, hogy hamar átvészelje a himlőt. Vakarózik? Hogy oldod meg, hogy ne vakarji ki a kiütéseket?

Edit
Voltál tornázni? Jövő héttől, ha minden igaz, megyek! Küldted a tesómnak a mélt?

Ildi
Levették Gabi kezéről a gipszet?

Jó éjszakát mindenkinek!

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Globálban írom:
Kevin egész jól viseli -eddig-, leszámítva, hogy nem akarja bevenni a gyógyit :? . De nem igazán vakarózik, csak mindig mutogatja: 'pötty' 'csíp' :) cuki nagyon. Viszont egyre több pettye van, már majd háromszor annyi, mint Mendin volt :cry:
Ő sem szereti, mikor bekenem azzal a rázókeverékkel, nemtom miért? Most kipróbáljuk a hintőport is, hátha azt jobban bírják.

Adri!
REmélem nem kapjátok el, lassan talán jó idő lesz, ilyenkor vétek otthon csücsülni betegen. Ráadásul neked is rosszul jönne a tanulás miatt ;). Drukkolok!

Rbetti!
Talán nemsokára kisüt a nap, és mindenki meggyógyul, no meg pihentető éjszakái lesznek, és akkor nem leszünk ilyen nyűgik ;). Aztán felébredünk.. :?

Kata!
Hú, hát ez jól hangzik! Én még csak filmeken láttam ilyen meglepi-partykat :lol: Örülök, hogy jól sikerült, és jól éreztétek magatokat.
Mendi még mindig szenved éjszaka, mintha félne egyedül aludni, vagy nem is tudom :(

Ana!
Köszi a gyógypuszikat, remélem sokat küldtél, hogy minden pettyre jusson :wink:
Eddig nem nagyon vakart még el pettyet, sztem nem is igazán viszket neki. Talán ezért mondják, hogy minél fiatalabban esik túl rajta, annál könnyebben viseli. De az is lehet, hogy rosszabb lesz, én már semmin sem fogok meglepődni azthiszem :).
Nálunk nem anyósom miatt nem lehet programot szervezni, hanem Ati -volt?- munkahelye miatt.

No, megyek, mert Kev egyfolytában bököd: 'anya hahó hahó'

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Még nem jöttem rá, hogy kell üzit módosítani, ezért külön kell írjak. Kimaradt, hogy Kevinnek már a szájában is vannak pettyek, ezért most se narancslé, se egyéb 'csíp' dolog kizárva :?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Tegnap levették Gabi kezéről a gipszet végre.
Karcsikámmal voltunk mérésen szintén tegnap 8.30 kiló
van súly rendesen,azt mondta a vdönő,hogy 1éves korára keellene elérnie ezt a súlyt.
Ja és a kicsi fiam hétfön elöször fel állt egyedül a kiságyban tök jó.

Kata!
Na jó volt a drukk.
Majd legközelebb is igy csináljuk.
Ha jó idő lesz végre akkor kimehetbnénk a lóvardába
ha nektek is jó.

Szabobetti!
Szegény Kevin.
Bár én már nem emlékszem,hogy milyen volt himlösnek lenni de
rossz lehet az biztos.Puszikáld meg helyettem a kis betegeket.
A képekkel kapcsolatban már raktam ide fel képet csak elfelejtettem hogy.Ha tulajdonságokból másolom ki akkor lesz jó
csak nem jelenik meg.

Mindenkinek köszi és puszi
ha tudok még jövök Ildi
horcsog
 
 


Ildi!

írtam privit neked :wink:
Huhh, egész jó súlyban van a srác :). A védőnők szeretik átlagolni a gyerekeket, de emiatt ne aggódj! Kevin is sokkal több volt 8.5kg-nál egy évesen, sőt.
Gratula a felálláshoz!!
Gyógypuszikat köszi!



Edit!
Köszi a jótanácsokat!!
Nálatok nincs hideg?? Nálam két napig száradnak a ruhák, de ami még kétségbeejtőbb, hogy lefagy a lábam, meg a derekam. Megint fain kis villanyszámlánk lesz, mert fűtenem kell. :?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti
Itt is marha hideg van.Az orrom is le van fagyva.Lassan jöhet a vita a pótfűtésről. :evil:
Nincs mit.:)Örülök ha segíthettem.A Vukovicsnak nem kellene felírnia már azt a rázót!!!:(


Ana
Nem voltam tornán.:(
Nagyon érezzük a hó végét.:(
Elküldtema tesódnak a mailt de nem jött válasz.:(
Elment?Nem tudod?
Nem mentem ma ki hozzád.:(Nagyon fújt a szél.Nem tudtam rávenni magam a biciklizésre.
Puszó a gyerkőcöknek.:)

Kata
Szuper ez a meglepi buli.A drukk tényleg bevált.:)
Örülök ,hogy sikerült.Isten éltesse a párod .:)
Mi jól vagyunk köszi.Pettyeknek huss.:)

Adri
Pöttyök elmúltak köszönjük.
Most előszőr egy hete nem vagyunk betegek.:)

Ildi
Karcsika jó súlyban van.:)
Nagy fiadnak fáj még a keze?

Jó pihenést .

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Jut eszembe, nekem nem jól drukkoltatok, mert a mi bográcsozásunk elmaradt vasárnap :cry:
Kev egyre pettyesebb :? , és nyűgösebb. Sajna van már amit elvakart :(
Én is egyre nyűgibb vagyok. Már nagyon jó lenne, ha eltelne gyorsan két hét, aztán hawaii..

Edit!
Nálunk tegnap volt lakógyűlés, még jó hogy nem tudtam róla :shock: . így jár, aki három hete ki sem mozdult a lakásból. Pópóméretem rohamosan nő.
Örülök, hogy pettymentesek lettetek teljesen!

No, megyek, mert pöttyöspannám üvölt mint a szél...

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Katácska!
Ilyenre gondoltam Kép
horcsog
 
 


Hallo lányok!
Sehol senki? Mindenki kirándul ebben a "szép" időben? :lol:
Mi már totál szétfagytunk! Lehet nekiállok vasalni, az legalább fűt kicsit :lol:

Edit!
Annádnak mikor tartjátok a névnapját?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Elszállt,amit az előbb írtam. :twisted:
Akkor újra.

Ana!
Remélem ma mindent rendben találnak férjednél!
Olinak csúnyák még a szemei?

Betti!
Nálunk is tele volt pöttyökkel a fiúk szája,és mindkettő be is lázasodott.Alig ettek-ittak. :(
Most már közelebb vagytok a végéhez,mint az elejéhez... :wink:
Tegnap visszakapcsoltam a fűtést.Röhej.


Ildi!
Gondolom Gabinak nem hiányzik a gipsz!Kell tornára járnia?
Karcsikának szép súlya van! :D


Többiek???

Mindenkinek pusz.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ildi!
Gratulálok Karcsika felállásához! :D
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Mi is fűtünk három napja :? .
Kevinnek nincs láza, csak néha hőemelkedése, de az sem jellemző. Mendi meg egyeltalán nem volt lázas. Lekopogom, de úgy látom már nem jött ki több petty tegnap óta rajta, és gyorsabban gyógyulnak neki. Vagy már annyira megszoktam a pöttyöket, meg a bezártságot, hogy szinte élvezem, és ezért gyorsan telik az idő? :lol:
Reggel olyan arik voltak. Ültek a nagyágyon szorosan egymás mellett, és kukkolták a mesét, közben azzal a komisz testvériszövetséges pillantással susmorogtak. Azthiszem ez is egyike volt annak a pár pillanatnak, amiért érdemes élni.

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok

Két napja iszonyatos migrénem van! Annyir ramatyul vagyok, hogy el sem tudom mondani! Ráadásul még nagyon köhögök és minden köhögésnél úgy érzem kiszakad az agyam a helyéről. + mind a két gyerekem csupa nátha!
Ja és sz@r idő van kint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És ettől tiszta dilis a fejem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata
Oli szeme már rendbejött. Apa meg éppen kint van a kórházban. Már csak fél nap és végez is ott :evil:

Ildi
Gratula Karcsikának! Nagyon ügyes a fiacskád.

Ja, mi is bekapcsoltuk tegnap a fűtést.

Edit
Anna láza elmúlt?
Jövő hétem beülhetnénk valahova dumcsizni!

Betti
Szegény Kevint. Majd csak elmúlnak azok a fránya pöttyök.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana
Most jöttünk a gyerekorvostól.:(
Anna lázas volt az éjszaka is. 39.3.:(
Azt mondta szövődmény mert legyengült a kislány szervezete a bárányhimlőtől!!!
Megint írt egy ütős antibiotikumot.Attól biztos erősödik...
Beülés OK!!!

Betti
Mi most már közel vagyunk a fagyponthoz.Mindez juniusban?
Nekem is volt mind a háromj gyerek szájában pötty.:(
Ha már nem jött töb hamar túllesztek rajta.Megemlítettem a vukinak,hogy talán nem kellene a rázóst írogatni ha már senki nem írja.Nem szólt semmit de a szemembe sem nézett. :shock:
Ja ,júliusban tartjuk az Anna napot .Miért?

Pusz mindenkinek.
Edit.
edit01
 
 


Ana!
Hú, akkor nálatok is elég ramaty a helyzet :(. REmélem hamar rendbejöttök. Máskor is fájt már így a fejed?

Edit!
Jah, igazi júniusi idő. Ehhez még jött a szomszéd, aki pont alvásidőben csináltatta a vízvezetéket. (nem vicc, öt perccel azután, hogy felkeltek, bekopogott, hogy bocsi a zörgésért :? )
Mostmár olyan hideg van, hogy hiába megy csumán az olajradi :cry:
Remélem Anna felépül. De hol kaphatott el bármit, ha ki sem mozdultatok? Bár ez hülye kérdés, mi? :)
Csak azért kérdeztem a névnapot, merthogy ma is van Anna... :)
Remélem összehozzátok a bulit :wink: . Szombaton én is kirúgok a hámból. Már rámfér naon.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti
Sajnos már nem először fáj így a fejem. Ez rendes migrén hányingerrel, szédüléssel. A legrosszabb hogy annyira fáj, hogy ha megmozdulok úgy érzem mintha szöget vernének a fejembe, arról nem is beszélek milyen amikor lehajolok, vagy köhögök. Szerintem így jött ki rajtam az utóbbi 2 hónap stressze. MIndig akkor jelentkezik ha sokat idegeskedek. De szerencsére már nem fáj annyira, sőt...
Átjött az egyik barátnőm és megmasszírozta a fejemet. Onnantól kezdve fokozatosan csillapodott a fájdalom és mostanra már szinte nem is fáj.

Edit
Szegény Annácska! Megint egy hülye gyógyszer! Ebben a hülye időben nem is csoda hogy beteg lett. Mi visszakapcsoltuk a fűtést mert meg lehetett fagyni itt bent.
Beüléses bulit meg megtárgyaljuk telefonon!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana
Jobban vagy?Nem lehet rossz két gyerek mellett a migrén.:(
Se feküdni nem tudsz,se csend nincs ahol mozdulatlanul fekhetnél.
Anna jobban van.Szinte amióta dokinál voltunk nem lázas.Este még nyűgös volt de csak annyit tett,hogy előbb aludt el és nemrég kelt fel. :)Igaz felébredt párszor...

Betti
Nem értem én sem hogy honnan szedte össze a betegséget.Lackó sem jár oviba sem.Anyu sem volt itt.Ő sokat vonatozik ,néha hoz betegséget is.
Jó bulizást.:)
Ha Anyu hazajön Harkányból (három hete ott van),én is szabadságra megyek.Plusz Anát becserkészem és eltépünk a gyerekek mellől.Mostmár jó ideje itthon dekkolunk.

Megyek mert rotyog az ebéd ,hátha odaégetem.:)

Jó hétvégét.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Elöször is köszi a segítséget Bettinek és
Katácskának.
Köszönöm a gratulációkat is.
Így áll Karcsika.
http://www.babanet.hu/album/albumimages/9682/219123.jpg
Hogy vannak a betegek?Puszi nekik.
Ildi.
horcsog
 
 


Betti

Boldog nénapot Kevinnek!!!:)
Ha ma tartjátok:)
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

BOLDOG NÉVNAPOT KEVINNEK!

Nálunk is nagy a hideg és mi is fűtünk.

Ildikó!

Gratulálok Karcsika felállásához és a szép súlyotokhoz is.

Mindenkinek puszim mert rohanok.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Látom nem nagy a nyüzsi :(


Ana!
Elmúlt a fejfájásod teljesen? Nagyon kegyetlen lehet :(. Nem lehet ellene semmit tenni? :(

Ildi!
Nagyon ügyes a srác! Gratu!

Edit, Betti!
Köszönjük a névnapi jókívánságot:)!

Ti hogy álltok a nyűgösséggel? Én már közel állok az őrülethez :? Nemtom meddig bírom még.. Egész nap sétáltunk, olyan fáradtak mint a disznó, de ma még egyik sem aludt egy percet sem.
És még mielőtt valakitől megkapom hogy kaka anya vagyok, mert ez is miattam van, mivel nincs napirendünk, elárulom, hogy van, és most is csak azért borultunk, mert vissza kellett vigyem őket dokihoz, aki ugye mikor máskor rendel, ha nem alvásidőben..
szal azóta nem tudtam elaltatni őket, mióta hazajöttünk :evil:

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Tényleg nincs nyüzsi.Azt hittem nem is tudlak követni benneteket erre pedig sesol senki a Bettit kivéve.Nagyon rendes csaj tartja a frontot.

Betti!
Nálunk se fényes a helyzet.Milán elég nyügi volt ebbe a rossz időbe de ma már tűrhető.Hulla fáradt vagyok.Nem vagy rossz anya mert nem alszanak a gyerekek.Nem tehetsz róla szerintem.Nekünk sincs olyan szoros napirendünk és nem hiszem hogy ez nagy baj lenne.Nem nagyon volt olyan időbeosztás hogy csak 3 óránkénti evés és pontos alváás.Lehet hogy másnak van és az a jó de nem kell hogy mindenkinek így legyen.

Megyek pihizni.Írjatok

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Betti
Kevinnek boldog névnapot kívánunk így utólag is! Bocsi, hogy ennyire figyelmetlen voltam! :oops:
Fejfájásom szerencsére elmúlt. Két napig tartott! Vettem be fájdalomcsillapítót, de nem nagyon hatott, viszont mikor az egyik barátnőm megmasszírozta a fejem sokkal jobb lett és utána el is múlt.
Alvással mi is hadilábon állunk. Milcsivel nincs gond, mert ha elalszik akkor 2-3 órát alszik, de Oli nagy kópé, fél óránál többet nem alszik egy huzamban, és napi kétszer hajlandó csak aludni. Ja és én ki vagyok attól, hogy alvásidőben van a doki délutáni rendelése. Mi ha tehetjük reggel megyünk, de az utóbbi időben mindig az ügyeletre "járunk".
Kevin alszik már éjszaka?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!
Beszámoló következik, csak erős idegzetűeknek!!

Napokig őrülten fájt a fogam és pénteken az ügyeleten kihúzták... Sajnos nem lehetett megmenteniés miután kihúzták kiderült hogy hatalmas gennyzacskók voltak a foggyökér alatt :(
A heyl ahol megszabadítottak tőle a Ced-Dent volt élen Dr Szabó Leventével... Aki elég unszimpatikusan állt hozzám, kérdőre vonva, hogy miért nem jutott eszembe talán előre bejelentkezni múlt héten a magán rendelésre... Na ezen akkor már elszállt az agyam...
Kicibálta a fogam, beletett egy jókora gézt és viszlát..

Hiába húzták ki folyamatosan fájt, de olyanszinten, hogy azt el sem tudom mondani. Napi 3-4 Cataflammal próbáltam kihúzni, de vasárnap már nem bírtam tovább...
Egész nap őrülten fájt a kihúzott fogam helye, egyszerűen estére már zokogtam páromnak a fájdalomtól. Közben valami elég szúrós , kemény fehér valamit vettem észre a sebbe... Igy viszamentünk éjjel 12-kor az ügyeletre! Elég nehezen akartak beengedni minket, legalább negyed órát nyomtuk a csengőt! Ekkor kijött egy doktornő és csodát tett. Mondtam neki mi a helyzet, megnézte és közölte az a csont az az állkapocs csontom és bizony a doki pénteken úgy húzta ki, hogy egy pici helyen összetörte az állkapcsomat... Valamint kérdezte kaptam-e gyógyszert ugyanis ő úgy véli fogmeder gyulladásom van és ez okozza ezt a komoly fájdalmat......Nagyon fájt amíg tisztogatta a sebem, de végül rakott bele valami irtó keserűt és huss... elszállt afájdalom. Éjjel kiváltottuk az antibiotikumomat és már szedem..
Ennek ellenére, reggelre már gyönyörűen hőemelkedésem volt, de mivel ez egy baromi erős gyógyszer valószínüleg nem lesz komolyabb bajom...
Hab a tortán, hogy ebbe a szutykos időben megfáztam és nagyon fáj a torkom...és a plusz ráadás hidegrázásom volt és egyre feljebb kúszó lázam..
Párom hétfőn egész nap melózott én délutánra olyan rosszul voltam, hogy felkellni nem tudtam az ágyból..
A két 10 évesem próbált helyt állni, de közben látszott rajtuk az aggodalom, hogy most mi is lesz...
gyógyszer folymatosan megy befelé, torkom továbbra is olyan szinten fáj, hogy a Cataflame szedését még mindig nem tudtam abbahagyni:( Próbáltam már a kamilla teát mézzel, mézet tea nélkül, különböző torokfertőtlenítőket és mindeféle öblögető szert.. de csak nem múlik a dolog! Már az őrület határn állok, mert olyan nagyon fáj, hogy sírni tudnék, ha nem fájna még az is!:(
Szóval !! Véleményem az igencsak sötét az itteni eü ellátásról és most úgy általában mindennel szemben nagyon-nagyon rossz paszban vagyok!

Majd jelentkezem!
sziasztok!

Kép
Kép
katácska
 
 


Kata

Ez döbbenetes!!!
Azt is,hogy az a doki akit ajánlottam ilyen bunkó volt.Nagyon sajnálom.:( Velem nyoma sem volt ilyesminek.:(
AZ ügyeleten én is megjártam már egyszer de akkor egy arab fickó volt,aki alig tudott magyarul...
Gyógyulj meg hamar.


Edit
edit01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: