Új privát üzeneted érkezett!

Szuzy
az oltóanyag-rendelést a dr. nőnél kellett leadni.

Hasmenés: 1 jó hét volt.

hasmenésre nekünk valami por van még, a Humana gyártja, majd ha elaludt Eszterke és letettem megnézem pontosan a nevét.

Krisztike nekem is rosszul evett, sós süti, ropi ment és a háztartási keksz.
Főtt kaját nagyon nehezen akart enni.

Ugye Eszterkén hamar átment, ő szopival diétázott :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szuzy
Elektrolit a pontos neve

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h igy eltüntem, de alig vagyok itthon, állandó rohanásban vagyok...

Tincsi
Igy utólag is gratulálok Nikihez, nagyon szép kiscsaj!

Szuzy
Gyors gyógyulást Nektek. A por, amire gondolsz sztem a protexim restore. Drágább, mint a normaflore, de sokkal jobb, megéri kiadni érte a pénzt. Kened vmivel Szilárd fenekét? Bepanthen?

Mi hála az égnek jól vagyunk (kop-kop-kop) Több mint egy hónapja betegek voltak, akkor elkezdtünk immunerősitőt szedni, remélem használni fog! Én dolgozom, a munka tetszik, de néha nagyon el tudok fáradni. Hiába, 5,5 év maradt ki...
Majdnem minden napra jut program, Lili továbbra is jár néptáncra, de mostmár az oviban is, egy nap tartásjavitó tornán vannak mind a ketten, mindezek mellett hetente 3-szor eljárok tollasozni, abból egy alkalommal gyerekeknek tartunk edzést. Nagyon élvezem ezt a pörgést, erre vágytam, de néha ugy kibukok, h már 8-kor bealszom a gyerekekkel :lol: :lol: :lol:

Hát nagyjából ennyi, minden jót kivánok mindenkinek! A betegeknek gyors gyógyulást!!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 

 
 

Sziasztok!

Mókuska, köszi a gratulációt!

Szuzy: Remélem már jobban vagytok. Gyógyulást nektek!

Mi jól vagyunk. Már fürdéskor sem sír a kis drágám, és egyre többet van ébren napközben. Mondjuk most épp alszik, gondolom őt is elnyomja ez az esős idő.:) Fürcsi után egy alvást kihagy, vagyis jobban mondva nézelődik 10-ig, 11-ig, aztán 2-3 körül ébred. Majd 5-6körül. Úgy néz ki ez beáll neki, én nem bánnám ha ez így maradna, mert így tudunk aludni mi is éjszaka. Úgyis sokára lesz még az h nem ébred fel éjszaka.:)
Ha most felkel, akkor megyünk le anyumhoz, mert ebben az időben ő nem tud kijönni, mankóval elég veszélyes ezen a jeges úton. És szegény ki van bukva lelkileg, így jót tesz neki ha néha lemegyünk hozzá.
Na puszi nektek!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Köszi Ildi! Tényleg arra gondoltam. De már vettünk Lacut Actívot. Remélem ez is jó lesz. Ebben B vitaminok is vannak. Tegnap csak egyszer volt neki hasmneése, de ma reggel már 2*. Jó lenne ha meggyógyulna végre. Nekem két napja napközben semmi, aztán este rohangálás a wc-re. Nagyon makacs vírus, nagyon ragaszkodik hozzánk. Így ma már én is elkezdtem a bélflórám regenerálását, a még korábbról megmaradt ProGastro porral, meg ittam Smecta port is, igaz csak én is a felét birtam meginni. Nem csoda, hogy a gyerkőc nem nyeli le. De legalább egy-két kortyot inna belőle....

Ildi! irigykedem a pörgés miatt kicsit, bár nekem kevesebb is elég lenne. Főleg ha a bankba vissza vesznek. Amellett nem sok energiám marad másra. Igaz tollasozni én is szivesen tollasoznék,igaz én nem vagyok profi, sőt néha béna. De azt hiszem azt élvezném. S a stressz levezetésére is jó lenne. Gabi! Ha egy béna tanítványra lenne szükséged majd szólj, heti egy-két alkalom jó lenne.

Tincsi! Nagyon ügyes a Niki, hogy már napi rendje van. Jó kisbaba. Az apja is ezt mondja! Anyud elhiszem, hogy kivan. Bizonyára idegesíti, hogy nem tud nektek segíteni, meg az unokat dajkánli. Zárójelben jegyzem meg, ennek később csak Te fogod hasznát venni. Mert ha egyszer hozzá szokik a dajkáláshoz nincs vissza út!

Na megyek én is, mert Szilárd már hiányol.
Sziasztok

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Tök jó idő volt ma délelőtt! Niki kinn is aludt a babakocsiban egy óra hosszát! És amikor bejöttünk, szopizott és azóta alszik.:) Így tudtam pizzát sütni, kivasaltam, feltöröltem. Most ültem le, de a kiscsaj tuti kel hamarosan. Elvileg megyünk le aanyósékhoz ha felkel, mert Niki dédipapájának névnapja volt tegnap. Bár a férjem épp elszunnyadt most.:)
Hát, a pörgés nekem is hiányzik, de majd januártól akarom folytatni az aerobicot. Itt van nálunk a műv. házban heti 2-szer. Az egyik alkalomra biztosan eltudok majd menni. Addig meg marad a házimunka fogyókúrának.
Na pihizek kicsit amíg felkel a kiscsaj!
Pusza

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Tök jó idő volt ma délelőtt! Niki kinn is aludt a babakocsiban egy óra hosszát! És amikor bejöttünk, szopizott és azóta alszik.:) Így tudtam pizzát sütni, kivasaltam, feltöröltem. Most ültem le, de a kiscsaj tuti kel hamarosan. Elvileg megyünk le aanyósékhoz ha felkel, mert Niki dédipapájának névnapja volt tegnap. Bár a férjem épp elszunnyadt most.:)
Hát, a pörgés nekem is hiányzik, de majd januártól akarom folytatni az aerobicot. Itt van nálunk a műv. házban heti 2-szer. Az egyik alkalomra biztosan eltudok majd menni. Addig meg marad a házimunka fogyókúrának.
Na pihizek kicsit amíg felkel a kiscsaj!
Pusza

Kép
illestincsi
 
 


Bocs h kétszer ment!!!

Kép
illestincsi
 
 


Gabi nem egyszerű napod volt :):):)

a pneumót nálunk is be akarta adni dokinéni novemberben de azt hitte hogy már betölti a hónapban a két évet mert csak egy oltást szeretne neki adni persze ingyen kapja de ez is érdekes dolog hizsen amikor mi megrendeltük ugye szeptemberben akkor még kettő kellett volna neki most az t a + 1 oltást és gondolom másnál id így csinálta beadja olyan két év felettinek akinek nem járna ingyen de nem tudja megfizetni? mondjuk én nem sajnálom hiszen csak jót tesz vele de azért érdekes :)

szuzy: nektek jobbulást nem lehetett semmi a szemészet meg a vírus

hát a pörgés már nekem is hiányzik meg a felnőtt társaság de még maradok kicsit itthon :) bár még nem jött össze tesó de szeretnék a karácsonyfa alá egy + tesztet majd rákapok apára :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Írtam tegnap is, de kicsi fiam valahogy eltüntette....

Tincsi! Neked írtam elsősorban. Figyelmeztetni szeretnélek, hogy szoptatás alatt nem szabad fogyózni, és sportolni sem, mert a tejtermelést veszélyezteti. Szopi alatt néhány hónap elteltével tutira fogysz majd, lehet többet is mint szeretnél. Így most ne fogyózz, és ne aerobikozz, mert ha elapad a tejed ezek miatt akkor az nem lesz jó a kis Nikinek. Főleg most télen a szopi sok bacitól és vírustól megvédi. Szoptass, szoptass, megéri hidd el. És a súlyodból is simán veszíteni fogsz. Nálam legalábbis így volt.

Nika! Ti mikor költöztök el? Már tuti biztos az állás párodnak?
Drukkolok, hogy a Jézuska hozzon nektek kistesót!

Na megyek. Jó éjt mindenkinek.
Ui: már jól vagyunk

Kép
szuzy
 
 


szuzy február közepe felé költözünk eddig úgy néz ki addig van munkájuk Gabiéknak.elvileg tuti a meló de azért még rákérdezek majd de most a csaj papája áttétes rákos aki intézi az egészet így most ritkábban beszélek vele de szerintem minden ok lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ma tök jó napunk volt, sétáltunk egy nagyot, aztán meg levittem a kismanót anyumhoz, hagy babázzon. Most értünk haza. Tegnap Nikike nagyon nyugtalan volt. Este nehezen aludt el. Aztán hajnalban visszaaludt szopi után, de csak tekergett. Sírni nem sírt, csak tekergett.És reggel is ugyanígy.
Remélem ma este elalszik hamarabb.
Szuzy! Nem fogyózok én, csak a mozgás hiányzik. Ezért januártól heti egyszer elfogok menni, bár nyilván nem csinálom majd olyan intezitással mint előtte. Bár nekem a séták is tökéletesen megfelelnek, csak ne essen az eső.
Na puszzzzzzzzzzz

Kép
illestincsi
 
 


Halihó!

Nika! A teszveszen úgy tűnik egymásba botlottunk.

Tincsi! Ok. A séta nekem is baromira jól tud esni.
Szegény Nikinek biztos fájt a pocija. Vigyázz, hogy miket eszel, lehet, hogy valami nem tetszett a pocijának. Frontokra is tudnak ám a babók érzékenyek lenni. Szilárddal nagy szél idején nem lehetett birni. S telehold idején mindig rosszul aludt.

Na jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


szuzy kicsi a világ :):):):):)miért nem vagy megelégedve vele?
nekem mondjuk az sem baj ha nem müködne csak legeyn neki saját porszívója :):) vagyis tökre fog neki örülni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia!

Én azt hittem nagyobb. Elég kicsike. De majd azért kipróbálom. Mivel játékboltostól vettem remélem jó.

Kép
szuzy
 
 


kicsigyereknek szerintem pont jó lesz méretben :):) biztos jó lesz mikor jöttök a jövőhéten errefelé?

nika70
Salgótarján
 
 


Szia!

Még nem tudom, hogy mikor megyünk. Anyósomtól függ. Ő lesz a sofőr, mi csak potyautasok leszünk. Nektek majd a Tescónál jó lenne talizni? Mert oda szerintem tutira megyünk majd.

Karácsonyi ajándék vásárlással hogy álltok lányok? Én ma befejeztem. Igaz a párom fizujából, amit tegnap kapott alig maradt..... de megvan mindenki az ajándék. Illetve Szilárdnak még nincs. Ezért is akarok fölmenni Starjánba. A Pinokkióba szétnéznék. Neki egyébként autópályát akarunk venni. Anyáméknak közösen vettünk tesómékkal, a Tescóban vettünk egy wok-ot. Apámnak egy karórát, anyunak még egy pulcsi lesz, de az már a nővérem reszortja. Anyósoméknak a fürdőbe vettünk porcelán szettet, folyékony szappan-, sima szappantartó meg fogmosópoharak vannak benne. Ezen kívül anyósom kap egy vékony pulcsit, após pizsit.
A keresztfiam könyvet aminek a lapjai puqzzlek, meg egy görkori szettet.
A nővérem fia egy könyvet (ifjúsági regény) emg egy ezüst karláncot. A tesója egy könyvet meg egy barbi autót.
A nagymamik: egyik kap egy evőeszköz készletet, a másik egy séta botot, a harmadik egy pohárkészletet meg egy táskát.

ennyi. Most már csak az ünnepi menüt kell megtervezni. Most mennem kell , mert Szilárd visít!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
ez igen!!!Te milyen ügyes vagy. Már nekem is gyűlnek az ajándékok azért :wink: :wink:
Szilárdnak milyen autópályát szeretnétek venni? Én nagyon tudom ajánlani a Wadert, jó nagy elemekből van, és stabil is. Nekem nagyon szereti a két kicsi, Eszterke főleg. Egyedül összeépíti, úgyhogy szuper, ha érdekel majd keresek róla képet :wink: :wink:

Nekem legnagyobb gondot sógornőm két gyereke okozza :cry: :cry:
Még anyuéknak sincs semmi, mondjuk apunak könyvet gondoltunk.
Anyósomnak eddig egy könyv van :roll: :roll:

Tincsi
ételeket tényleg figyelgesd. az viszont jó ha mersz kísérletezni. Én Adrinál bármit ehettem, semmi baja nem volt tőle, bab, káposzta, füstölt.
A két kicsinél már oda kellett figyelni.

Nika
szorítok, hogy sikerüljön a várva várt kétcsíkos teszt :wink: :wink:

na Eszterke ordít, jó éjszakát!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


szuzy: persze mondjuk gyerekkel nem tudom hogy oldom meg de ha a plusz elé bekanyarodtok odáig le szoktunk menni sétálni de majd megoldjuk ha úgy ne jó nektek :) legfeljebb majd megyek én is a tescóba és rábízom a gyereket apósra :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

este nem hagyott Eszterke írni. :roll: :roll:

Mi a november hónap megkoronázásaként "tök jól " jártunk :evil: :evil: Ugye az elmúlt hetekben ritkán is tudtam jönni, mert zajlik az élet nálunk.
Na vasárnap lementünk Gyöngyösre a Tescoba vásárolni, gyerekek addig anyuéknál voltak.
Hazafelé Gyöngyöspata után elénk jött egy róka. Tibi nem tudta kikerülni, bár lassított, mindegy a dög összetörte a ködlámpát, meg belül még valamit kellett javítani :evil: .
Ugye esett, ráadásnak az ablaktörlő (anyós ülés előtti)ami visszacsapódott a szélvédőre és megrepesztette :evil: :evil: :evil: (na nem magától történt, de ez hosszú)

Most hétvégén megyünk le anyuékhoz, remélem minden dög a bokrok között marad :twisted: :twisted:
A múltkor egy csapat őz ment át előttünk, akkor épphogy le tudtunk lassítani :roll: :roll:

Ma viszem be Eszterkét is az oviba mikulás-ünnepre. Vittem neki is be csomagot, hát kíváncsi vagyok ki mer e majd menni :wink: :wink: :wink:

Ebből a fránya influenzás nyavajából nem tudunk kimenni. Krisztike sem tökéletes még, Eszterkében is lappang, és az én torkom sem az igazi :roll: :roll: ilyen szempontból utálom a telet.

Gyerkőcök mit kapnak a mikulástól?
Nálunk ott figyel a szekrényben 3 virgács is :twisted: :twisted:

na mindenkinek jó mikulásozást, ha tudok jövök és beszámolok róla milyen volt :wink:

És egy kis hangulat-emelő
Kép
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

A mi kis rosszcsontunk is kapott virgácsot a sok csomag mellé. Persze csak tőlünk. Én a Vatreán vettem neki játékokat, amik használtak, de semmi bajuk. Így egy áráért vettem 3-at. Egy vasút szett vonattal, nem önműködő, neki kell tologatni. Egy garázst, amihez van két kisautó, lehet tankolni, lifttel autót le-föl furikázni, műhely is van benne, meg parkoló. Meg egy 25 db-os autós szett, amiben van ugye autó, hajó, utánfutó, fa , meg közlekedési táblák stb. Nagy volt a siker, egész este ezekkel játszott. Reméljük sokáig el tud majd velük játszani. Voltunk mi is ünnepségen. Szilárd egyedül kiment a Mikuláshoz. Elkapta az ajándékokat és futott a helyére. Igaz a Miki pacsit is akart adni, de ez már Szilárdot nem izgatta. Ügyes volt, vele egykorú gyerkőcök sírtak, meg az anyjukba bújtak.

Figyelni fogom a Wader márkát. De lehet mégsem az lesz. Nekem tetszik a mese mondó maci meg a FP tanuló kutyusa is, s utóbb a Tescóban akciós. (mert ugye a vonatos szett hasonló, igaz az nem elemes). Na majd elválik.

Nika! Hétfőn megyünk Starjánba, valamikor délután. Légyszi priviben írd meg a telcsi számod, s akkor rádcsörgök ha oda érünk. Hol a Plus? Én csak az Arany J út elején lévőt ismerem....

Gabi! Sajnálom az autótokat. Gondolom egy vagyon ez a kis javítás is. Így karácsony előtt nem hiányzik iléyen kiadás, nem beszélve az idegeskedésről.

Fenyő: erőteljesen gondolkodom azon, hogy műfenyőt kellene venni. Minden éveb egyre nagyobb kiadás az is. 7-10 ezer forint. Annyiért biztos lehet venni valami szép műfenyőt is. S akkor nem kell minden évben fizetni érte. Nem beszélve arról, hogy az erdők is fogynak nagyon. Igaz nincs olyan illata, de a látvány már vetekszik az igazival. Nektek milyen fátok lesz?

Na puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


jó reggelt!

na a mai alvásomból sem lett semmi. Kicsi lábak izgatottan toporogtak már 6 órakor, utána csörgés az öröm, (úgy imádom)
Eszterke alszik még, remélem ő is díjazza majd
:wink: :wink:

Tegnap voltunk az ovis mikulás-ünnepen, Eszterke sem félt, viszont a csomagért elindult, de megtorpant, így az a mama vette el :D :D :D
Krisztike meg már ügyes nagyfiú volt. Az ő csoportjukban is volt jó pár félős gyerek.
Na meg valaki vitt be ezt a nagy zenélős mikulást ami mozgásra zenél és mozog.
Eszterkének tetszett nagyon, bár akkor ki volt áram alól húzva :wink: :wink: Amúgy a gyerekeknek báboztak is az óvó nénik, mi arra nem mentünk le,mert Eszterem ehhez még pici szerintem.

Azért hoztam a formámat, Eszterke szoknyáját el(ott)hagytam az oviba, remélem meglesz
:roll: :roll: :roll:

Délután meg olyan ideges lettem. Biztosan említettem már, hogy vannak kölcsön cicáim. Én etetem őket. Nyár elején volt 9, a 3 legkisebb szept.-ben eltűnt. Egy nagyobbat elvittek.
Tegnap meg megyek a teraszon van megdögölve az egyik. szerintünk megmérgezték. 2 éves macska, úgyhogy szerintem kicsi az esélye, hogy mástól pusztult el.
Sejtésem volt ki tette, mert ő be is jelentette, hogy ezt fogja csinálni, mert átjárnak hozzá a cicák. Hát könyörgöm, a macska már csak ilyen, azt nem lehet idomítani :roll: :roll:
Én nem vagyok egy macska-rajongó, de amúgy imádom az állatokat, és nagyon sajnálom őket :cry: :cry: :cry:

Szuzy
nekünk azóta van selyemfenyőnk amióta Krisztiánommal voltam terhes.Én nagyon szeretem, és kevesebb a gond vele. illatnak meg még mindig csinálhatsz élő asztaldíszt :wink: :wink:
Egyébként megszokod, és az, hogy nem kell folyamatosan porszívózni naponta többször.... Nálunk ráadásul mindig
a radiátor előtt van a fa, ott a meleg meg nem tett jót az élőnek.
Na meg már olvastam, hogy elkezdték árulni őket, na abból mi lesz újévig????

Autó, bement Tibi, megnézték 1 db katalógus ára 23--25 000ft körül van.
Aztán nézelődött az eladó és valahonnan tudott hozatni 10 000ft-ért.
Azért nem mindegy.
Szélvédő egyenlőre marad, majd megpróbáljuk megragasztatni, és nyáron talán lesz rá keret, hogy kicseréljük. Most biztosan nem :(

csajok, akkor érdemes a vaterán nézelődni? vannak jó dolgok?
Na majd én is nézelődöm :wink: :wink:

Nem hiszem el veszekszenek a csomagon :evil: :evil: :evil: Előttem meg gyűlik a csokihalom, mert a mama mikuláscsomagjából hozzák amit nem szeretnek :wink: :wink:

na megyek főzök egy kávét. Mi ma megyünk le anyuékhoz, így talán csak holnap este vagyok

Kellemes hétvégét!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Ezúton is kívánok mindenkinek jó mikulásozást, vagy hogy kell ezt mondani!:)
Már én is alig várom, h Niki mit szól majd jövőre a mikuláshoz.
Szuzy! Nagyon ügyi vagy h már mindenkinek mindent megvettél! Mi most nemigazán ajándékozunk, mert nem tudok még Nikitől elmenni. A férjemnek is úgy vettem, h vittük magunkkal Nikit is, és addig az apja kinn maradt vele a kocsiban amíg én bementem az üzletbe. Egy melegítőalsót vettem Rolandnak meg 2 zoknit. Persze ez most nem meglepi volt, már odaadtam neki.
Ma délután jönnek anyósék mikulásozni, aztán meg a párom unokatesójának lesz a szülinapja, oda megyünk. Holnap meg jön a két barátnőm babalátogatóba. Már alig várom!!!
Szép napot mindenkinek!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Gabi! Érdemes Vaterázni. Én már sok mindent vettem ott is, meg a Teszveszen is. Csak vigyáz mert függőségbe lehet kerülni tőle.....Nekem legalábbis sikerült, most azért már leszoktam róla.
Most, hogy híztam egy csomót pl ott vettem magamnak két farmer nacit. Tök klasszak, alig használtak, de lehet vadi újat is venni. De érdemes szétnézni, s onnan rendelni ahol több dolog is érdekel, mert a posta ktg elég sok. De ha több dolgot vásárolsz egy helyen megéri. Nekem a farmerok 800Ft-ok voltak. Itt a turiban nem sokkal olcsóbbak , és nem ilyen divatosak. ( ott 650-750-ért láttam)

Tincsi! Ne félj, goyrsan elrepül az az egy év. S a Te kis Nikid is ott fog topogni a Mikuláshoz az ajándékért. Nagyon édesek tudnak lenni ahogyan örülnek. Én is imádom!!!!
Ajándék: szerintem Nektek most Niki a legnagyobb ajándék, más nem is kell. A szülők titeket úgy is elhalmoznak majd. Meg Roli is biztos vesz Nektek ajándékot, csak, hogy a fa alatt is legyen valami.

Na megyek. Terigetni kellene, úgy hallom lejárt a gép. Takarítgattam is, hátha betoppan egy-egy váratlan rokon Mikulásra. Igaz Szilárdot anyumék délben kivitték Tarra....Ott van Katinka is , a nővérem lánya s ő meg van halva Szilárdért, nagyon jól eljátszanak együtt. Délelőtt pizzát sütöttem, 3 félét is. Nem tudom miért, de a tészta nem kelt föl, mindig olyan szépen följön, most meg....Azért finomnak fini volt. Vasalnom is kellene, de azt majd csak holnap délelőtt. Szabi aludni fog úgyis, mert éjszakás lesz. Délben meg kimegyünk Tarra.
Na pusz Mindenkinek!

Nika! Akkor hétfőn tudunk talizni?

Kép
szuzy
 
 


szuzy: ahogy jöttök be tarjánba a tescó előtt kell a felüljárónál balra fordulni és ott van az út jobb oldalán számomat küldöm

nekünk műfenyőnk van de még nem az igazi minőségben de majd akarok én is egy szuper szépet valamikor ha lesz rá keret :)

Gergő kapott tőlünk egy mágnenses rajztáblát nagyon tettszik neki azóta ezzel játszik hogy hazajöttünk anyóstól :)

én már sok mindent vettem a tesz veszen lásd szuzyba is belebotlottam :D:D: szerintem elég korrekt

nika70
Salgótarján
 
 


szuzy megkaptad a privimet? mert van aki pár hete írt privimet tegnap kapta meg :):):)):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Megkaptam köszi.
Nálunk sajnos a mágneses rajztábla sem köti le hosszabb ideig Szilárdot. Remélem , hogy a vasút meg a garázs hosszabb ideig játékra marasztalja. Egyenlőre sokáig el van velük, bízom benne, hogy nem 3 napig tart a lelkesedése.

Délelőtt kiraktam a karácsonyi díszeket. Már csak kintre kell feltenni a fényeket, de az a Sazbi reszortja. Remélem holnap tud időt szakítani rá.

Nika! Anyósommal megyünk így nem igérem, hogy a Plushoz megyünk. Nem szivesen mondanám neki, hogy tegyen kitérőt. Kicsit skót, s nem akarok neki plusz benzin pénzt teremteni........ha Szabival mennénk házhoz is vinném, de így nem igérem. Ha jó kedve lesz mondom neki, de ha nem akkor marad a Tesco.Majd előtte telizek, hogy hol találkozzunk. Okszi?

Csao

Kép
szuzy
 
 


oksi de ez nem kitérő kb 20 m a kitérő de ha nincs más akkor megyünk a tescó elé de akkor buszhoz vagyunk kötve mert egyedűl nem tudom a babakocsit cipeolni föl le gyalog meg nem bír még annyit Gergő sétálni :):) ha nagyon nem akarja akkor azt a 200 ft benzinpénzt kifizetem neki mert baromira nem nagy távolság majd meglátod hogy alakul majd igazodunk hozzátok :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


de van egy jobb ötletem és akkor nem kénylemetlen nekem sem meg nektek sem kell kitérni :):):):):)

a buszmegállóban ha megálltok ahol a távolsági busz megáll a felüljáró előtt vagy a templom előtt az sem kitérő de akkor holnap reggel megbeszéljük telefonon :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Gege nagyon édes, mosolygós nagyfiú. Gyönyörűek a szemei, s ahogy mosolyog, biztos minden lányt levesz már most a lábáról. Azon meg nem térek magamhoz, hogy milyen nagy. Nekem Szilárdtól nagyobbnak tűnik, na és gondolom neked kajával sem kell őt tömnöd.
Remélem a porszívónak örülni fog, és nem lesz csalódás. Majd írd meg, hogy elemmel jól működik e, s hogy Gegének tetszett e. Remélem azért nem nagy a csalódás a mérete miatt.

Amit én akartam venni nem sikerült. A Pinokkióban nézelődtem, de baromira drága volt ami tetszett volna. Meg a Tescóban sem volt amit akartam. A gyöngyösi tescóban a FP tanuló kutyus hegynyi volt, itt meg egy darab sem. A Pinokkióban meg 3ezerrel több volt, na annyit azért nem ér.
Gondoltam akkor nézek gyerek laptopot, eddig minden karácsony előtt halomban állt a tescóban, most persze az sem volt. megyek

Kép
szuzy
 
 


jaja kajával nincs gond jó evő lekopogom :):) egyenlőre nem tudom mekkora de 15-16 kg körül van és már a 92-es rucik nem nagyok neki :) nem tudom hová nől ez a gyerek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Voltam ma a bankban. Lehet, hogy a gazdasági válság miatt nem lesz munkahelyem. Pedig januártól kellett volna nekem a szabi, a nyáron ezt is beszéltük meg a főnökömmel.......
Na ez jó lesz.

Lányok! A jövő szerdán legkésőbb szeretnék egy csomagot küldeni annak a kismaminak, akiről már többször írtam neki. Vásároltam egy csomó élelmiszert, egy babát, meg egy illatszer csomagot a kismaminak meg a babócának. Szeretnék még egy rúd téli szalámit meg egy rúd paprikás szalámit küldeni. De nekem ezekre már nem futja. Ha esetleg tudnátok fölajánlani egy pár száz forintot azt megköszönném. Azért küldeném azokat, mert az szállítás közben tutira nem romlik meg. Van már több fölajánlás is. Kaptunk egy csomó ruhát, meg játékot, így azok már nem kellenek. Remélem ezzel nem vagyok túl tolakodó. Nem akarok az lenni, aki tud fölajánlani valamit az légyszi írjon nekem privit, emailt a rozsazsuzsanna@freemail címre. Nagyon köszönöm előre is. Ha nem tudtok fölajánlani azt is megértem, és nincs sértődés, meg ilyenek. De ha tudtok egy pár százast nélkülözni azt nagyon megköszönöm!

Puszi mindenkinek.
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Ma izgis napunk volt, kiszúrták Nikike fülét! Marhára izgultam, és még egy könnycsepp is kicsordult a szememből amikor felsírt, pedig jól tűrte.:) Így most már igazi kiscsaj!!!! Majd teszek fel képet ha felmásolom a gépre.
Most is épp alszik, bár már majd lassan kelnie kell, mert 7-kor fürdetés. Tegnap nem aludt délután, így már 8-kor mély álomba merült egészen éjfélig. Aztán 3-ig lesekedett, így most egy kicsit fáradt vagyok.
Szombaton megyünk Pásztóra, ajándékot venni Nikikének anyumék nevében. Már odaadták a pénzt, etetőszéket akarunk neki venni. De mennem is kell, mert sír!
Puszi Mindenkinek!!!!!!!

Kép
illestincsi
 
 


Tincsi!

Nézzétek meg a Kicsi Bizit. Mi is ott vettük anno. Jótanács: beépített biztonsági öv legyen benne, ugyanis különben felállnak, kiesnek, szaladoznak. Szilárdot is azzal sikerült ülve tartani egy darabig..... És párnázott belső nem jó, olyan anyag legyen amit le lehet törölni, ugyanis mindig tiszta étel volt.

Na pá

Kép
szuzy
 
 


Köszi Szuzy, megfogadom a tanácsaidat. Én is a kicsi biziben akartam megnézni, remélem lesz megfelelő.
Magamnak meg egy csini csizmát szeretnék venni, nagyon mini sarokkal. Remélem sikerül venni.
Egyébként jól vagyunk, már kezd beállni a napirendünk. Most lesekedik a kis tücsök, de hamarosan eljön az alvás ideje. Sajna ma sétálni nem tudunk menni, mert elég borongós idő van.
Remélem mindannyian jól vagytok és nem betegeskedik senki.
Pusziiiiiiiiiiii

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk szurin. Szilárd már itthon elkezdett hisztizni, hogy ne menjünk. Amikor oda értünk, egyfolytában ki akart onnan jönni, sírt, mutogatott kifelé. Aztán mikor bementünk a rendelőbe végig ordított, a vizsgálatkor is. Majd 4-en fogtuk le. Szegénykém, úgy sajnáltam. Szerencsére utánna nem sokáig sírt.
Kiderült, hogy a múltkor rhota vírusunk volt. Most jött meg az eredmény. Hát jó sz@r volt mit ne mondjak. Jó hétig ment a hasunk, eleinte magas láz, Szilárd hányt is. Nekem minden porcikám fájt, hasogatta kezem, lábam. Remélem többet nem kapjuk el. Tutira az intenzíven szedtük össze....

Tincsi! majd írj, hogy sikerült e venni széket, meg csizmát.
Na csao
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

nagy rohanások közepette néha ide érek én is :oops:

na én is szétnéztem a Vaterán, tényleg nagyon jó. Sajnálom, hogy előbb nem hagytam magamat meggyőzni. Nagyon sok új játék is van sokkal olcsóbban mint amúgy. Azért kipecéztem én is pár dolgot :wink: :wink:
Most az autósüléseket. Krisztiánomnak csak magasító van, de ezek a hátasak biztonságosabbak lennének, majd meglátjuk mennyire megy fel az ára :roll: :roll:

Mi is belehúztunk ajándék vásárlásba. Még anyósomnak kell vennem valamit meg anyunak és apunak akarok könyvet.
Anyósomnak adjatok valami jó tippet mit vegyek, 1 könyv van neki is :roll: :roll:
Amit sajnálok, Adrikának nem kaptunk olyan teremcipőt amit szerettünk volna Ami igazán jó lett volna az ahhoz drága, hogy őneki még nől a lába, és rám még nem jó amit kinő:( :roll: :roll: Így vettünk neki helyette egy nagyon klassz szabadidő együttest :wink:

Holnap Adrikáéknak lesz meccsük (kézi), úgy izgul.Mondjuk ők szerintem nem sok lehetőséget fognak kapni, mert sok a 6. osztályos akik azért már ügyesebbek.
Hétfőn meg 4 órától furulyás karácsonyi műsort adnak elő az evangélikus templomba, oda mmajd elmegyünk megnézni őket.

Gőzerővel készülnek a karácsonyra is, azt a műsort meg előadják majd az öregotthonban és 24.-én kétszer a nagytemplomban. Szóval nem unatkozunk változatlanul.

Tincsi, hogy telik az idő. Most nézem a vonalzódon Nikike már 1hónapos elmúlt :shock: :shock:

Szuzy
sajnálom a rotát, lényeg, hogy jól vagytok.
Munkahely, hát elkeserítő.
Tibiék is folyamatosan rettegnek, mert annyi embert elküldtek már és még nincs vége a leépítéseknek :cry: :cry: :cry:

na mindenkinek szép estét!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Boldog Gabriellát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
illestincsi
 
 


Tényleg Boldog GABRIELLA napot :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

köszönöm szépen

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Szeretnék én is nagyon Boldog Névnapot kívánni!
Puszi!

Ajándék ötlet szülőknek:
Mennyire felszerelt a konyhája anyósodnak? Szeret főzőcskézni, új dolgokat kipróbálni? Szerintem a Wok jó ötlet, ha igen. A tescóban 2800-ért vettük mi is. De volt pl tányér készlet 3-4000Ft-ért, ha a régiek már fogyóban vannak....Vagy illatszercsomag, pl tusfürő, izzadásgátló, sampon, spray. Sláger nálunk a pulcsi is.... Vagy téli sapka, sál, kesztyű szett. Nők az ékszereknek is örülnek, bár anyósod nem az a nagyon piperkőc tipus. Jó ajándék szerintem szép fényképtartó aktuális képekkel az unokákról. Szoba falára kép.

Férfiaknak: ital, illatszer csomag. Szép italtaró. Pl a Markó M féle boltban szépek vannak kovácsolt vasból, csakúgy mint újság tartó már 2500-ért is volt, szép, dekoratív és közös ajándéknak is jó a szülőknek. Ha van valami hobbija akkor azzal kapcsolatban valami.

Nagy tini lányoknak: én pl a teszveszen vettem szép divatos mobil tartókat, ami táskaként is funkcionálhat. Egy ezres volt darabja.
Csini felső, illatszer tuti befutó. Vagy valami bizsu, vagy ezüst ékszer,

Akinek kell ajándékot vinni mert illik, de se ötlet, se pénz nincs nagyon rá: mi a mamiknak gyakran csinálunk csomagot amibe teszünk kávét, teát, dobozos sütiket, italt, stb. Ezek mindig elfogynak előbb-utóbb.
Vagy én most vettem szép porcelán angyalkákat 4-500 Ft-ért a 100 forintosban, s az szép. Bele tettem egy kis tasakba, s gesztusnak ez is jó.
Most az egyik maminak a piacon a kapu bejáróban vettem egy kis szobrocskát ami Mária a Kis Jézussal. Ők ilyennek örülnek tutira.


Egyenlőre ennyi ötletem van, remélem segítettem vele.
Na pá

Kép
szuzy
 
 


Szuzy
köszönöm az ötleteket.
Anyósom nehéz eset. Tefal sütőt kapott névnapjára.
Tányér készlet van neki, de most én magamnak (ő nevében ) vettem olyant amit lehet mikrózni. Ez a sima fehér.
Kép, nálunk az nem jön be :roll: :roll: van sok.
Illatszereket nem igazán használ.--szóval nem könnyű.
Álló lámpán gondolkodtunk, de elég drágák, annyit most nem szeretnénk adni érte.
Konyhai dolgokat már szinte mindent vettünk :roll: :roll: szóval még gondolkodunk tovább :roll: :roll:
Ruhát sokszor vettünk már, ráadásul sógornőm megint varrni akar valamit :twisted: :twisted: olyan szép pulcsit néztünk az egyik kínaiba, erre azt mondja rá anyósom csúnya
:evil: :evil: :evil: bezzeg a buggyos ujjú ruhák amit a lánya varr az jó :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

jó éjszakát mindenkinek!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

Az én apám is nagyon nehéz eset. Ő sem használ illatszert, de totál semmilyet max borotva habot. Italok vannak saját készítésűek. stb...
Műszaki cikkek? Mondjuk ébresztő óra,(ami világít is) vagy fali? Kis rádió? Sima éjjeli lámpa amit a éjjeli szekrényre tesz? Az van olcsóbb is. Vese melegítő? Közös a fürdőszobátok? Mert ha nem esetleg fürdőszoba szőnyeg, vagy a 100ft-osban vannak kerámia kellékek, szappan tartó, fogmosópohár, az is egy ezres körül van és szép.
Több ötletem egyenlőre nincs.....
Na jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

sikerült anyósomnak ajándékot venni.
Digitális konyhamérleget kap :wink: :wink: Bementünk a Rossmannba és úgy megörültem, hogy megláttam, erre nem is gondoltunk, pedig a jó régi mérleg már nem mér pontosan.
Szóval most ennek nagyon örülök :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Ez kalssz ajándék. Biztos tetszeni fog. Közben továbi két ötletem támadt, pl sólámpa, vagy infrás maszírozó Mindkettő 2000Ft körül van. A sólámpát állítólag Kövesiék rendelőjében lehet venni, az infrás maszírozót meg a Plus hirdeti. Én ios elfogadnám mindkettőt.....

Ma anyuméknál voltunk.2 pusi halálát okozuk. Még holnap is megyünk tepertőt sütni, meg pakolni a husikat stb....
Szilárd délután jött ki, addig a másik mamánál volt. De úgy kifáradt a nagy szaladozásba, meg a hancúrozásba, hogy már alszik, még horkol is kicsit....
Úgy érzem nekem sem kell altató. Így megyek is.
Mindenkinek jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


Szuzy
a sólámpa akciós most a Rossmannban 2200 ft, azt hiszem.
Néztem azt is, de semmi nem volt írva róla mire is jó, így nem foglalkoztam vele. :wink: :wink: :wink:

Én még nem alszok, nézem a szombat esti lázat :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Halihó!

Szuzy, tegnap Pásztóra menet láttuk az autótokat anyukádék előtt. Vagyis Roli mondta h ott laknak anyudék, én nem tudtam. Mondta is hogy biztosan Szabolcsék dolgoznak valamit.:) Hát ezek szerint 2 disznón dolgoztatok!:):):) Nos, etetőszéket sikerült venni, fából. Olyan h később kisasztalnak és kisszéknek is használható. Viszont csizmát nem tudtam venni. Nem volt olyan típusú amilyet szerettem volna. Így holnap megyünk Tarjánba még szétnézni. Tegnap is vittük a kiscsajt magunkkal, végigaludta a vásárlást. Mondjuk csak a Kicsi Bizibe vittük be, amíg én csizmát néztem Roli benn maradt vele a kocsiban. Sajnálom szegényt nyúzni magunkkal, de olyan jókat alszik!!!:)Így visszük őt holnap is.
egnap itt volt barátnőm babát látogatni és póthaja van neki, ami marha jól néz ki! Tavasszal én is megcsináltatom!!!!Teljesen bezsongtam, mint egy kisgyerek!
Most megyek, mert ismét vendégeket várunk.
Puszi Mindenkinek!

Kép
illestincsi
 
 


na mi meg lehet mégsem költözünk hosszú kicsit de véglegesen majd januárban dől el de most nagyon úgy néz ki hogy nem 80%

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztik!

Nika! Sajnálom, hogy ha nem fog össze jönni. Ez a gazdasági válság mindenre kihat. Én még kicsit bízom a bankban. Ha nem januártól, talán juniustól ki fogom tudni venni a szabit, s addig hátha javul a helyzet még.

Tincsi!
Nekünk is olyan székünk volt, most már sajnos nem tudom bele ültetni, nem hagyja magát bele tenni, megfeszíti magát. És bekötni sem hagyja már magát. Pedig abban jó volt etetni, legalább szaladgálni nem kellett utánna.

Na pá

Kép
szuzy
 
 


Szuzy ez nem agazdasági válság miatt van munka az lenne csak hát ugye teljesen magunk lennénk segítség óne kocsink nincs ez mégiscsak egy kisváros nincs minden a szádban stb

Gergőnek szédszedtük az etetőszékét mert ez olyan hogy később nagy székké állítható és úgy eszik hogy odahúzzuk a széket az asztalhoz úgy van állítva a magassága hogy pont jó neki és eszik szépen nálunk nem volt kimászkálás az etetőszékből sem amíg evett ha kimászott nem kapott enni többet én nem szaladgáltam utána :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: