Új privát üzeneted érkezett!

Kati: anyuék visszamennek Pestre a XV. kerületbe egy 1,5 szobás panelba, elvileg jövőhéten már költöznek. Ha ez kell nekik.... igaz, ott mindent elintéz helyettük a közös képviselő meg a gondnok, ott nem sokat kell tenni önmagukért... ez van. Sajnálom azt a házat nagyon. Ők tudják...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Lányok: Köszönöm a gyors választ!


Kati: Gázszerelőt sajnos hirtelen én sem tudok, de majd kérdezősködök. A drukkolás ránk fér!!! :lol:

Szilvi: Gratulálok az álláshoz! Mit fogsz csinálni és hova kell majd bejárnod? Mostmár végképp mozgalmas lesz az életed! :D

Ne haragudjatok, de mennem kell, mostanában eléggé vacak éjszakáink vannak. :(

Puszi!
fmarti
 
 


Szép jó reggelt !!


Képzeljétek , tegnap anyós azt mondta , szerinte a TIGÁZ-nál kéne megpróbálnom , mert ezt csak hivatalosan lehet .

Hát, lehet, hogy van benne valami . Majd meglátjuk mit aszondanak . :lol:


Márti !!! Kitértél a válasz elől , megint !!! :lol: :lol: (na jó , gondolom ha biztos lesz akkor mesélsz majd)


bogyó !! Szuper, hogy felvettek , ügyi vagy !!! Sok sikert hozzá !!!

A MÁV-ot én is csokoltatom !! :lol: ("mákunk" volt , mert Merci beteg lett (bélgyulladás :roll: ) , így csak holnap kell bejutnia a suliba és haza )


kislány , Andi !!!!!!!!!!!! HA-HÓ !!!! HOL VAGYTOK ??????????



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 

 
 

Kati: Merci jobban van már? A bélgyuszi az nem hangzik túl jól. Diétáznia is kell? Szegénykém...

Na igen, tényleg kitértem a válasz, de nem akarok elkiabálni semmit. Majd ha már aktuális, akkor mesélek részletesebben is, lesz mit...

Mit mondott a TIGÁZ?

Puszi!
fmarti
 
 


Szép jó reggelt !!!


Máti !!!! Húúú, de izgi , TUDTAM TUDTAM !!!!


Tegnap voltak kint nálunk a Tigázosok , Zsolti meg is kérdezte , és azt mondják már nem foglalkoznak evvel . :shock:


De , lehet megoldódik, még én sem kiabálom el !!! :lol: :lol:


Köszi, Merci jól van már , igazából 2 nap volt rossz, hasfájós . Kellett diétáznia , amit nem igen bírt betartani . :wink:

Ti jól vagytok ??


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Katikám! :D


Örülök, hogy jobban van Merci! A gázhoz drukkolok!

Többiek merre jártok?

Mi most extra brutál vacakul vagyunk, mert alig alszunk valamit!!! :cry: Lea egy hete összeszedett valami vírust, és azóta ugyan már kilábalt belőle, de teljesen felborultak a napjaink, alig alszik nap közben, pedig eddig sem vitte túlzásba. Éjjel meg 1-2 óránként felébred, és addig nyöszörög, meg kiabál, amíg be nem megyek hozzá. Akkor sem tud mindig visszaaludni, vagy ha vissza is alszik, van, hogy 20 perc múlva újra nyafizik. Szóval én már kezdek élő halott lenni, annyira fáradt vagyok, és fáj a fejem a kialvatlanságtól. Már homeos szereket is próbáltam, azok sem jöttek be. Tegnap este talán összesen 3 órát ha aludtam. Fogalmam sincs, mit csináljak, mert úgy sem alszik jobban, ha kap fájdalomcsillapítót, tehát ebből gondolom, hogy nem fájdalom miatt ébred többször. Nem éhes és nem szomjas, és már azt is kipróbáltam, hogy odaveszem közénk, na ott sem alszik. :? Úgyhogy most keresek egy megfelelően erős ágú fát, amire felköthetem magam. :lol:

Ha van ötletetek, szívesen meghallgatom. :D

Puszi!
Márti
fmarti
 
 


Sziasztok!

Kati: találtatok gázszerelőt? Érdekes, hogy a TIGÁZ már nem foglalkozik ezzel, biztos nincs benne sok pénz vagy nem ér annyit... elvileg az utcátokban majdnem a sarkon ha mész arra akkor a bal oldalon van egy gázszerelő, egy nagy fehér kovácsoltvas kapu, ha jól emlékszem... A saroktól visszafele asszem a 3. ház, a fodrász mellett. :)

Márti: sajnos erre most nem tudok mit írni, tanácsolni. :( Szopizik még? Ha igen, akkor az sem nyugtatja meg? Ezek a kialvatlan, félhulla állapotok ismerősek... Koppány kb. 1,5 éves korára érte el azt, hogy már sokszor nem kel fel éjszaka, persze ez most megint nem jellemző. Nem lehet, hogy jön a fogacska? Az még nem dőlt el, hogy a PKKB-ra vagy a FB-ra fogok kerülni, de elvileg utóbbi. Igaz, mindkettő a Markó utcában van (Nyugati), csak egymás mellett... A két ünnep között hívnak, hogy hova kerültem. Én a FB-ra szeretnék kerülni és polgári kollégiumba. Papíron írnok leszek, egymás között jegyző. Bíró alatt fogok dolgozni, idézéseket, ítéleteket, vádiratokat, stb... gépelni, postázni, stb... A pontos feladataim majd csak a helyszínen derülnek ki. Igen, mozgalmas lesz... az oktatómmal már beszéltem, hogy vagy úgy lesz (ha anyós viszi Koppányt bölcsibe), hogy 5.30-8.00-ig vezetek és akkor a Nyugatiban végzünk, hogy beérjek, vagy délután 17-18.30-ig. Majd kiderül, de jó lenne már az a jogsi, mert a MÁV-tól már idegbajt kapok, a volánbuszra nem lehet felférni (szó szerint), taxira meg nincs pénzünk...

Többiek? Andi, Rita, Kislány???? Mindenki készülődik a karácsonyra?

A bölcsis buli tegnap nagyon szépre sikeredett. Kitettek önmagukért a dadusok, tényleg szép volt. :) Íme pár kép, sajnos a minőség még mindig nem az igazi, igyekszem megtanulni kezelni a gépet... :)

Akinek a kezét fogja (Dávid), ő az egyik barátja a bölcsiben (igazi hooligan gyerkőcök). Van egy másik is, de őt még nem tudom kicsoda. :) Meg Vincével is elszokott lenni (kék csíkos inges). Kopi is nagyon jól érezte magát. Januártól minden nap megy reggeltől-estig...

Kép Kép Kép Kép Kép

Szép estét, sziasztok! :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


Mártikám !!!!!! A kutya vigye , hát hol szedte össze nekem ez a lány a bacikat ??????????????

Benne van a levegőbe , mi ??? Sztem , hívd fel a dokitokat vagy szaladjatok be , vajon van-e valami ötlete ????
Nekem nem ugrik be semmi ill., még esetleg hátha a fogacskák csatlakoztak a betegséghez , ha egyszerre indultak be ,az ám nagyon tudja őket nyúzni .
Vagy esetleg a hasa fájhat ilyenkor ??? Leának millió gyógypuszi !!!

Na, most nagyon nem irígyellek !!! Kitartást !!!

Feltétlen írjál mi van veletek , jobban vagytok-e !!!!!!


bogyó !! Köszönöm neked is !!! JELENTEM , elvileg MEGOLDÓDOTT RITÁNAK köszönhetően . :lol: (gyakorlatilag meg csak januárban lesz belőle valami , mert kellenek fúvókák hozzá és azt rendelni kell) :wink:

A képek így is nagyon jók lettek !!! :lol:



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!


Szilvi: Nagyon aranyos és ügyes Koppány a képeken, majd hozzál újabb képeket is! Drukkolok, hogy a Fővárosi Bíróságra (ugye ez az FB? :D) kerülj, biztosan sok érdekes ügyet fogsz tapasztalni! :D

Kati: Jajj de jó, hogy megoldódott a gáz-ügy! Te mikor hozol a lányokról képeket?

Leával voltunk dokinál, ő mondta, hogy valami vírus. Csak Cebion cseppeket meg Normaflort kellett szednie Leusnak, a C vitamint még most is adom neki, az nem árthat.
Hogy lekopogjam, most végre nyugisabb esténk volt, igaz, csak este 10 körül aludt el a leányzó. De nem kelt óránként, csak fél 2-kor, 6:45 körül, és utána még aludt 3/4 9-ig! Úgyhogy végre tudtam aludni én is! :lol:

Kislánnyal tegnap este beszéltem, náluk is most nehezebb napok vannak, Hanna fogacskái nem viselkednek túl jól, most sírósabb a kis hölgy. Remélem, náluk is hamar eltelik ez az időszak.

Jó készülődést az ünnepekre! (Én most nem igazán készülök semmivel, így alakult, de hiányozni fog az igazi karácsonyi hangulat.)

Puszi!
fmarti
 
 


Mivel beláthatatlan ideig nem leszek:


Karácsonynak éjszakáján,
Jézus születése napján
örüljetek, örvendjetek,
a kis Jézus megszületett.

A kis Jézus aranyalma,
Boldogságos Szűz az anyja,
lábaival ringáztatja,
két kezével ápolgatja.

-Aludj,aludj, én kisdedem,
aludj, aludj, én kisdedem,
nem királyné a te dajkád,
szolgálóból lettem anyád!

Nincs a Jézus ágyán paplan,
jaj, de fázik az ártatlan!
Takargatja édesanyja,
dirib-darab posztócskába.

Nincs a Jézusnak bundája,
posztóba van bepólyázva.
Elveszött a báránykája,
miből lett volna bundája?

Kirje-kirje kisdedecske,
betlehemi hercögöcske,
azért nekünk jót szörözté,
a pokoltól megmentettél.


/Magyar népköltés/

Kép


Adjon Isten minden jót
Ez új esztendőben:
Jobb üdőt, mint tavaly volt,
Ez új esztendőben;
Jó tavaszt, őszt, telet, nyárt,
Jó termést és jó vásárt
Ez új esztendőben;

Adjon Isten minden jót
Ez új esztendőben:
Zsíros esőt, kövér hót,
Ez új esztendőben;
Bő aratást, szüretet,
Egészséget, jó kedvet
Ez új esztendőben!

Adjon Isten minden jót
Ez új esztendőben:
Drága jó bort, olcsó sót
Ez új esztendőben;
Jó kenyeret, szalonnát
Tizenkét hónapon át
Ez új esztendőben!

Adjon Isten minden jót
Ez új esztendőben:
Vegye el mind a nem jót,
Ez új esztendőben;
Mitől félünk, mentsen meg,
Amit várunk, legyen meg,
Ez új esztendőben!


/Népköltés/
Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!



NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNUK MINDENKINEK !!!

Kép




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!


Én is kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek és szeretteiteknek!



Puszi
Márti

Kép
fmarti
 
 


Sziasztok!

BOLDOG BÉKÉS KARŐÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEKÉS CSALÁDOTOKNAK!

puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Kissé megkésve, de nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek!!

Mi tegnap felköltöztünk vééégreee! :lol: Viszont az üröm az ürömben, hogy 23.-ától vackul vagyok nagyon. Megy a hasam és rettentő hányinger gyötör hullámokban. :?
Na mindegy. Megyek is takarítani. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép


Adjon Isten füvet, fát,

Teli pincét, kamarát.

Sok örömet e házba,

Boldogságot hazánkba!



Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Kedves Rita, Kati, Andi, Szilvi, Márti!

Ezúton kívánok Mindannyiotoknak és Szeretteiteknek EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN TELJES ÚJ ESZTENDŐT!!!

Elnézéseteket kérem, hogy ezidáig nem jelentkeztem. Az ünnepek alatt teljes felfordulás volt nálunk. Mindenkihez mennünk kellett, karácsony fánk is csak 25-én lett kész, Hannának 26-án adtuk át az ajándékot, stb............ őrűlet!!!!
Alig voltunk itthon, anyuák, anyósomék, nagyiék (3 is), testvérek........sok volt.......... és most megint ez a helyzet.... de az ünnepek már csak ilyenek. :lol:

Mi jól vagyunk, változó, hogy Hannának milyen napja van. Volt amikor csak fájdalom csillapítóval tudott elaludni, de volt amikor nem fájt a fogacskája. Mindenesetre megviseli szegénykémet. És még mindig sehol semmi duzzanat, csak nyál, nyál, nyál, íny dörzsölés éjjel-nappal, hirtelen felsírások, időnként híg kaki, piros orca, szóval minden jele annak, hogy egyszercsak kibújnak a fogacskáink. :lol: :lol:
Én jól vagyok, élvezem, hogy Apa már 1,5 hete itthon van velünk szabin. :)) Ezért nem is jelentkeztem.

Ti hogy vagytok?
Millió puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Most Ti tűntetek el.... :D
Kati, Rita gondolom Ti most minden szabad perceteiteket a házikótokban töltitek.. :lol: :lol: Nagyon örülök Nektek, hogy beköltöztetek. :lol: :lol:

Márti Ti hogy vagytok? Leácskának van már fogacskája?

Szilvi, Andi?

Mi Hannámmal jól vagyunk. Sajnos a tejecském nagyon megcsappant, de szerencsére a fagyasztómban még 9 liter anyatejcsi van, így most abból pótolok. Rengeteget iszom, szedem a homeos bogyókat, el kezdtem fejni is, mégis nagyon kevés a tejci. Lányok valami ötlet, hogy hogyan növeljem???
Hanna baba egyébként óriási. 4 hete már a 7 kilot is átléptük, szerintem most 7,5-nél tarhatunk. :lol: :lol: :lol: mindjárt 6 hónapos és 74-80-as ruhákat hordunk. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval növekszik a kis Csibém! :lol: :lol:

Nálunk sajnos Ani kutyám volt beteg az elmúlt napokban. Ügyeletre kellett vinnem, mert egyfolytában öklendezett. Kiderült, hogy az köhögés volt és a légcsöve van gyulladásban, így injekciókiat kapott 3 napon át. De már határozottan jobban van, már csak napi 1-2 köhincselés van. Kis Drágám, megfázott kint, mert imádja a havat, és neki abban muszáj hemperegnie..
Lehet, hogy hülyének néztek, de nálunk a kutya ember értékű, ugyanúgy családtag. :D :D

Csajok, írjatok! Jönnek a hideg napok, gondolom Ti is most inkábba lakásban vagytok, ahogy eddig :lol: Na ezt jól megaszontam. Hiába, csak reggel van még... :lol: :lol:

Puszi Nektek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hahóóóóó???? valakiiiii???????????????????

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!

1. MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNUK !!!!!!

Én vagyok ám már !!! :lol: És tegnapelőtt írtam is nektek , de Dia kinyomta ezt a büdös gépet !!!!!
Azóta nem volt lelkierőm , amikor alszik akkor főzök vagy pakolászok jobbról balra , hátha fogynak a dobozok , de nem akarnak !!!! :roll: :lol:

Tisztára leszívja az erőmet meg az agyamat mostanában , ahova lehet oda felmászik minden olyan dolgot megtalál amit nem szabadna !! Kivagyok !!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Ja,és ezek mellé írtó hisztis is !!!!!!!!!!!! Remélm hamarosan változunk megint !!! :wink:


Kislány!!!! Azta mekkorák vagytok !!!!!!!! Gyönyörűséges Hanna !!!!! Egyre jobban hasonlít rád !!!!! :lol: (és milyen édes a vizilova) :lol:

Lányok hol vagytok ????

Mi dec. 30. óta itt alszunk ám !!!!!!! :lol:

Nagyon jól érezzük magunat !!! Diának ez egy kánaán , olyan jókat rohangál itt bent is !!! :lol: :wink:


Na, jól van inkább elküldöm , mert jön Dia !!!

Jó lenne ha jelentkeznétek kivel mi van !!!! ????????????

Millió puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati képzeld, Hanna úgy bealudt az autóban, hogy arra sem ébredt fel, hogy kivettem a hordozóból, levetkőztettem, és beraktam a kiságyba. :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán persze aludt még vagy fél órát, és fel is kelt. De mindezek után fél 7-kor már túl voltunk a fürdésen, és azóta is alszik. Kis Drágám, nagyon elfáradt! :lol: :lol: :lol: :lol:

Apának meséltem, milyen szép a házatok! :lol:
És hogy milyen finom goffrit ettem Nálatok! :lol: :lol: :lol: Apropó, recept????

Puszi Mindenkinek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Csak.. nagyobb terület, több takarítás.. :D Hihetetlen, hogy Lara milyen gyorsan tud kupit csinálni. És még mindíg szekrénykrízis van itt, mivel sookkal több a ruha, mint a szekrény. Még van zsákokban olyan ruha amit át kell mosni, mert anno a padláson volt. Így napi 5-6 adagot mosok. Lara "segít" hajtogatni.. Olyan édes, mikor du végre leülök, és egy adag szépen összehajtott ruhával a kezében megjelenik és ledobja a lábam elé a földre. Persze a szekrényből szedi ki. Nem tudok rá haragudni.... :? :lol: :lol: :lol: Vivi mostanában nem akar oviba menni. Itthon még igen, meg útközben is, de amikor beérünk, átöltözünk és ott az elköszönés, akkor kapaszkodik, csüng, és nem akar menni. :( rákérdeztem az ovónéninél, h ilyen-e mindíg, de azt mondja, h mindenkivel nagyon jól kijön és szeretik is a gyerekek. Délután, meg hazarángatni nem lehet... Na erre varrjak gombot. Van egy kisfiú aki állítom, h szerelmes belé, mert Vivi mindíg azt mondja, h csúnyákat mondd rá. Pl: buta. Meg asszem 1x meghúzta a haját is.
Én beteg voltam. ami érdekes, h most sikerült oly annyira benyalni a tüszős mandulagyuszit, hogy 4 napig lázas voltam. Pedig általában max 4 napig tart az egész nálam és max egy éjszakát szoktam lázasnak lenni. ( jól írtam? :oops: ) Most meg nem. Bakker öregszem... :cry: :lol:
A tavaszi szünetre, meg eltűnök. Előre láthatólag ápr 9 és 14.-e között igazoltan leszek távol, mert 5 gyerekem lesz. Itt lesz az én két lányom, a mostohafiam és 2 unokaöcsém. ( egyikük enyhén értelmi fogyatékos. ) az évek száma emelkedő sorrendben: 1,5; 4; 8; 11; 12. Apa először azt gondolta, h elbirkózom egyedül is a feladattal.... :shock: Mondtam neki, h abból nem eszik. ha ennyi gyerek jön, akkor biza itthon lesz ő is egy hétig. Most intézi a szabiját. :lol:

kislany: jaaaajj nagyon édes Hanna. Olyan kis csajos. :D

Kati: megnyugtatlak, idén lesz 3 éve, hogy ideköltöztünk és még mindíg vannak dobozok.... :roll: :evil:

Többiek?

Jaj beszéltem Andival. Aki még nem beszélt vele. Jól van, otthon van épülget. :)

Na megyek keltem a csajokat. Megyünk oviba. Bár lehet a tükörjég miatt inkább itthon maradunk... Majd meglátom. Na puszi mindenkinek és igyexem többet jönni. Aki kíváncsi ránk annak mondom, h a blogomat is szoktam frissíteni.. :lol: 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok , szép jó reggelt !!!


kislány !!!! De jó, hogy írtál !!! Reméltem , hogy rendben leértetek az utcából !!!!

Olyan jó , hogy végre itt voltatok Hannával , gyertek máskor is !!!! :lol:

A receptet elkezdtem küldeni , de már nem tudok e-mailt küldeni a pesti címről és elkezdtem megváltoztatni , de elszszögtem vele , nem vagyok túl jó ebben !! :roll:
Úgy-hogy most fogom küldeni !!

Nagyon örülök, hogy tetszett a házikó !!
Tudjátok azért izgul az ember , mert ugye végül is csak mi terveztük vagy mondtuk rá v.mire, hogy igen ez jó , tehát olyan mint egy gyerek , mi neveltük :lol: és most felnőtt igaz néhol még hiányos a öltözete , de már tényleg ez a legkevesbb !! :wink: :wink:

És mindenkit szerettel várunk !!! De egyszer csinálhatunk itt is egy közös talit !!
(csak ne csúszna ez a vacak most)

(szegény Merci most "töketlenkedik" a vonathoz , már vagy 6x elesett , nem tudom , hogy eléri-e , majd hív, hát igen előbb kellett vona indulni) :roll: :lol:
Jelentem a vonat késik , most az lenne a poén, ha nem jönne !!! :shock:


Ritácskám !!! De jó, hogy írtál te is !!! Remélem már tényleg jobban vagy !!
Úram-atyám 5 gyerek egyszerre !!!! :lol: :lol: Tök jó , gatyát felkötni !!! :lol: :lol:


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok !!

Márti merre vagy?? Jól vagytok?
Többiek???

Képzeljétek, jövőhét péntektől járunk babaúszásra V.házra. Ma voltunk megnézni, és nagyon-nagyon tetszik. A babák nagyon édesek, és nagyon tetszik nekik a víz!!! Már alig várom a jövőhetet, igaz ugyan addig valahol keresnem kell egy xxxxxxxxxxxxl-es méretű fürdőruhát a fenekemre. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egy Flóra nevű néni (fiatal) tartja, és nagyon kedves, nagyon aranyos. Az úszkálás közben énekel a babáknak úgy, hogy az éneklésbe bevonja a szülőket is. Nagyon jóóó!!! :lol: :lol:

Jaj, találtam egy szuper képet Hannáról, mindjárt felrakom. Puszi Nektek, szép álmokat.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Én is jöttem egy kicsit.
Jan.7.-én megműtöttek,épülgetek,tegnap voltam konrtrollon.Azt mondta a doktornő,h 2-3 hétig még eltarthat a gógyulás,és ha akkor sem szűnnek a panaszaim akkor menjek vissza.
Nagyon úgy néz ki,h allergia okozta.Úgyhogy én arra gondoltam,h elmegyek a háziorvoshoz,és kérek tőle beutalót allergia vizsgálatra.Talán akkor kiderl vmi,vagy nem.

Kati:de örülök nektek,hogy már itt laktok!!Super jó lehet a házatok.
Merci szeret itt lakni?


Kislány:nagyon édesek vagytok,tündéri kislány a Hanna.
Remélem jól vagytok!

Rita:nálatok minden ok?Örülök,h nem betegek a lányok.:)
Elmúlt már a hányingered?

Bogyó:Jól vagytok?Munka?Jogsi?

Nálunk a Dius lett beteg sajnos,bár nem is úgy néz ki mint aki beteg,de az oviból szóltak,h vigyen haza,a szeme volt piros,elvittem a doktornőhöz,és 1 hétre kiírta.

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!


Andi !!! De jó , hogy jöttél !!! Én már nem is emlékszem , pedig biztos mondtad, mivel is műtöttek pontosan ???
Pláne, hogy valószínű allaergia !!!! :shock:

Na, de az a lényeg , hogy már túl vagy ezen és itthon vagy , gyógyulgatsz !!!


Köszönjük szépen mi is nagyon szeretünk itt lakni !!! Olyan csoda szép minden és a csendet is harapni lehet !!!! :lol: :lol:
(kivéve ha Diám rákezdi) :lol:

Merci még kostolgatja , de szerintem szert itt , a külön szoba csodákat művel !!! :wink:
És egyre több barátja fordul meg itt ! :lol:

Diátok már jobban van ?? Piros szem , kötőhártya gyulladás vagy mi ????

Ovit szereti ??? Nóri , meg már jó nagy lány lehet !!! :D


kislány !!! Csodára jó képet találtál !!!! :lol: :lol:
Babaúszás nagyon jó lehet, én lusta voltam hozzá , meg ráfogtam , hogy sok gyereknek probléma lett a fülével.
(de sztem ők hajlamosak votak rá)

bogyó !!! Gondolom dolgozol meg vezetsz és nincs túl sok időd ! Vagy ,esetleg meg is van már a jogsi ????
Azért egy kicsit kukkants be és írjál hogy vagytok !!!

Koppánynak , hogy teteszik a mindennapi bölcsi ??


Márti !!! Puszi !!! Remélem hamarosan írsz ide !!


Puszi mindenkinek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek még rám? Viszonylag sokat írogattam ide, de aztán eltűntem. Jelentem, fáradt voltam és örültem, hogy élek, semmi kedvem nem volt még pötyögni is. Elnézést kérek érte!!!

Ma sikerült az EÜ. vizsgám is, tegnap a forgalmim is, úgyhogy kedden megyek be az igazolásokkal a központba, ott adnak egy másikat, azzal szerdán bemegyek az okmányirodába és onnantól kb. 2-2,5 hét és megvan a jogsim. :) Vannak még kis hiányosságaim, de azt majd a rutinnal bepótolom. :)
A TB- és bérügyi szakelőadó sulit is csinálom még, a bíróságon február 2-án kezdek, a polgárin, úgyhogy zajlik az élet. Itt esik az eső. Gondolom Botyiba is, bár majd kiderül, mert nemsokára megyek Koppányért a bölcsibe.

Kati: tök jó, hogy már így belaktátok a házat. Elfogytak a dobozok? :) Diának gondolom nagyon tetszik az új hely, a tér meg minden. Könnyen megszoktátok? Jó, hülye kérdés, de kiváncsi vagyok. :D Kopinak tetszik a mindennapi bölcsi, csak ez a korán indulás és későn jövés ami nem tetszik neki. Mostanában a 7.47-sel megyünk át és a 17.00-sal jövünk haza. Ha már melózom és én viszem-hozom akkor viszont az 5.47-sel megyünk át és a 18.00-sal hozom. :( Majd ki akarom próbálni, hogy ha bemegyek autóval Újpestre, akkor van-e parkolóhely valahol a Városkapunál olyankor még vagy sem... meg hogy mennyi idő kell, hogy úgy beérjek (Városkaputól metróval, mert a Nyugatinál tuti nincs parkolóhely és a bíróságnak szerintem nincs külön parkolója). Remélem be tudok járni autóval és akkor már nem kell olyan korán bevinnem Kopit a bölcsibe. Kicsit sajnálom szegényt, de muszáj olyan korán kelnie. Majd lehet anyós is beviszi, akkor viszont a 7.10-es busszal mennek majd át és a 16.10-es busszal jönnek haza. Itt azon múlik az egész, hogy hajlandó-e busszal vinni és hozni vagy kijátszik minket és vonattal viszi-hozza. Amit meg nem engedek meg, mert tudjátok, hogy Vicziánon kb. 40 cm-es rés van a peron és a vonat között és fáj a háta meg a lába és nem akarom, hogy Koppányt elejtse vagy elessenek. Meg is őrölnék... de nem tetszik neki, hogy busszal kellene vinnie, mert "messze van" (10-15 perc gyalog, míg a vonat 10 perc neki), úgyhogy nem tudom mi lesz...

Rita: Koppány is ilyen... reggel nem akar bölcsibe menni, délután meg nem akar hazajönni. :) Bár mikor már belépünk a bölcsi ajtaján, onnantól kezdve már nincs gond, átöltözünk és megy is be a szobába. Hogy halad a tetőtér? Vivi mit szól a kisfiúhoz aki valószínűleg szerelmes belé? No meg a hajhúzáshoz, stb? Te jobban vagy már? Lányok sem betegek, ugye? Az igen!!!!!! Bevállalós vagy, 5 gyerek a tavaszi szünetben... figyu, viszem Koppányt is! ;) Mi lesz ott... kész kis bölcsi (no meg ovi meg suli). :) Jó az új blogod, majd kipróbálgatom a "recepteket". :)

Kislány: jó mozgalmas volt a karácsonyotok. Gondolom fárasztó is volt a sok utazgatás miatt... Van valami változás a fogacskákkal kapcsolatban? Tejed visszajött? Én homeos bogyókat szedtem amikor megcsappant és rengeteg folyadékot ittam, 2-3 nap és vissza is tért a régi mennyiség, azóta is szopizik Koppány, naponta minimum kétszer (hétköznap reggel és este, néha éjjel is, hétvégén meg reggel, délben, este és van amikor még éjjel is). Jó nagy Hannácska, hogy már ekkora rucikat hordtok. :) Csak így tovább. Én nem nézlek hülyének, a kutya is családtag. Remélem már teljesen rendbe jött. A ház eladással hogy álltok? Gondolom télen nem igazán vannak érdeklődők... vagy igen? Gyönyörű szemei vannak Hannának!!!!!! Mi is akartunk menni babaúszásra ide Veresre, de kicsit drágálltuk. Viszont mindenképp akarom majd vinni Koppányt a küzdősport mellett úszni, úgyhogy várom majd a tapasztalatokat, hogy mikor milyen volt, stb... :)

Andi: örülök, hogy Te is jól vagy és remélem már megszűnnek a panaszok. Az allergiavizsgálattal semmit sem veszítesz, sőt... úgyhogy szerintem menj el. :) Munka február 2-től a polgárin. Jogsi kész, már csak a papírmunka van hátra. :) Remélem Dia már jobban van. Te most melózol?

Sziasztok, szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bocsi... asszem Mártiék árulják a házat és nem kislány! :)

Tényleg, Márti: veletek mi újság? Mesélj!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!!


Jó, hogy jöttél !!! Örülök, hogy jól vagytok és sikerült a VIZSGÁD is !!!!!
Én azért nem adnám fel a parkolóhely lehetőségét a Nyugatinál , valamelyik kisutcába biztos akad egy még ilyen korán !

Majd úgy is szétnézel !

Egyre jobban itthon vagyun !!! A dobozok nem fogynak sajna , ennek többnyire a garázs hiányunk az oka és persze még nincsenek szekrények sem . :roll:
De igazán nem zavar !! :lol:

Dia nagyon szert itt lenni , van helye bicizni is !! :lol: Merci meg évezi a különszoba előnyeit !!! :lol:

Hát most az esőzések után kicsit nehézkes közlekedni ezen az agyagos talajon , de majd megoldjuk ezt is .



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Gyerekszoba dekorációs falfestést vállalok mesefigurák falra festésével!Minták vagy akármilyen egyéni elképzelés alapján is!
Elérhetőségeim:
Tel.szám:20/3329741
E-mail:enszu@freemail.hu
Kép
Kép
Kép
enszu
 
 


Sziasztok!

Andi vagyok Sződligetről. Egy két éves kisfiú és egy 8 hetes magzat anyukája.
Nem tud valaki olyan helyet a közelben, ahová terhestornára tudnék majd járni, úgy hogy közben vigyáznak a nagyobb porontyra?
A kismamajóga is érdekelne majd. A honlapjukon nem találtam árat. Le tudnád írni, hpandi?
Köszönöm!
Üdv:

Nyuszimajom

Kép
Kép
nyuszimajom
 
 


Szia Nyuszimajom!

Ééén nem tudom,de a terhes tornán kevesebbet kapsz mint a jógán.Hiszen a jógán mozogsz is és pluszban van gátizom torna meg relaxáció is.Csupa olyan vizualizációs képpel tarkítja az oktató,ami a tornán nincs.Meg egy torna terem nem olyan hangulatos mint a neveleki terem.Az első óra mindenkinek ingyenes.Febr.1-ig 900 Ft a 90 perces óra,Utána 1200 Ft.lesz.De ha megnézed a pesti árakat olyan 1500-1700 körül mozognak az árak.
A babás jógájuk 600,febr.1-től 900 de az 60 perces.Elvileg,lehet hogy tudnak vigyázni a gyerekedre is.Hívd fela Dórát,Ő a tulajdonos majd megmondja.
Remélem segíthettem!

hpandi
hpandi
 
 


Szia Nyuszimajom!

Ééén nem tudom,de a terhes tornán kevesebbet kapsz mint a jógán.Hiszen a jógán mozogsz is és pluszban van gátizom torna meg relaxáció is.Csupa olyan vizualizációs képpel tarkítja az oktató,ami a tornán nincs.Meg egy torna terem nem olyan hangulatos mint a neveleki terem.Az első óra mindenkinek ingyenes.Febr.1-ig 900 Ft a 90 perces óra,Utána 1200 Ft.lesz.De ha megnézed a pesti árakat olyan 1500-1700 körül mozognak az árak.
A babás jógájuk 600,febr.1-től 900 de az 60 perces.Elvileg,lehet hogy tudnak vigyázni a gyerekedre is.Hívd fela Dórát,Ő a tulajdonos majd megmondja.
Remélem segíthettem!

hpandi
hpandi
 
 


Kedves hpandi!

Köszönöm az infót!

Én az első babával terhestornára jártam Vácra a kórházba. Váraljai Csenge tartotta. Tündéri lány és én nagyon szerettem az óráit. Megtanította a légzéstchnikákat, relaxáltunk, és picit átmozgattuk magunkat. Többre nem igen vágytam, mivel aktív tornának elég volt bebuszozni Vácra, aztán felgyalogolni a kórházhoz. De ami a legfontosabb, olyan őszinte és természetes kedvességgel közeledett mindenkihez, ami ritka. Időközben neki is született kisbabája, így nem tudom, hogy most épp ki tart terhestornát Vácon, és legfőképp azt nem tudom, hogy hol.
A jógát mindenképpen kipróbálom majd. De még az elején járok, így február 1-ig biztos, hogy nem megyek. Majd tavasszal. Ha jobb lesz az idő. Meg persze meglátjuk, hogy a kisfiamtól el tudok-e menni. Jó lenne. Ha mégsem sikerül, akkor majd ő megterhestornáztat itthon. :)
Üdv mindenkinek!

Andi

nyuszimajom
 
 


Még egy kérdés mindenkihez!

Érdekelne valakit egy pilótajátékhoz hasonló könyvküldős játék?
A lényege az, hogy el kell küldeni postán egy darab könyvet egy kisgyereknek (életkorának megfelelőt), aztán ha nem szakad meg a lánc 2-3 héten belül a te lurkód is kap sok-sok könyvet. Mivel fontos, hogy ne szakdjon meg a lánc, csak olyanok jelentkezését várom, akik komolyan gondolják a játékot, és vállalják, hogy a könyv elküldése után ugyanilyen gondosan választják ki a soron következő "játékosokat" is. Akit érdekel jelezze és elküldöm neki a levelet! A játékban 0-6 éves korú gyerekek vehetnek részt. Szerintem ez egy nagyon aranyos kezdeményezés és ha ugyesen gondosan járunk el nem szakad meg a lánc. Hiszen mindig születnek kisbabák...
Gondoljátok át és jelezzétek, ha szeretnétek beszállni.

Üdv:
Andi

nyuszimajom
 
 


Helló Csajok!

Hova tűnt mindenki???
Vagy csak máshol fórumoztok??

Rita, Andi,Kati, Szilvi??? Mindenki?

Márti igazoltan távol, mert már nem laknak itt. Beköltöztek Bp-re, albérletre. Jól vannak.

Írjatok!

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, mert fetrengek...

Márti Pesten? Albérletben? Azt hogy sikerült??? Megvették a házukat netán?

Remélem mindenki jól van.

Koppány már 2. hete nem megy bölcsibe, jövő héten sem megy. Most van a betegsége végén, legalábbis remélem, hogy a végén. Tegnap még hányt...

Én is jól kezdtem a melót. Múlt héten, az utolsó itthon töltött hetemen rosszul voltam, szintén fetrengtem. Hétvégére rendbe jöttem. Hétfőn mentem a melóhelyre, 1. napom volt, tegnap a 2. napomon már nem, hajnaltól ment a hasam és hánytam rendesen, estére be is lázasodtam, úgyhogy a héten itthon vagyok... jó kezdés...

Úgyhogy vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre, mert nagyon ramaty egy időszak van...

Meséljetek, ki hogy van?

Megyek is, mert nem tudok sokat ülni/állni. :(

Ui: pénteken eltemettük az egyik kutyánkat, Nimródot. Kirágta a kerítést, elütötte a vonat. Most Gyula szerzett új kutyust, hogy így könnyebb legyen... olyan, mint Nimród volt kölyökkorában, még az orrán is van sebecske, mint Nimródnak. Könnyebbnek nem könnyebb, mert nagyon sokat gondolok Nimródra és szoktam is sírni rendesen, de viszont édes az új kutyus (igaz, a másik régi kutya - Bambi - nem igazán örül neki), nagy betyár, így Betyár lett a neve is. Jó lett volna, ha Nimród életben marad és Betyár is közénk csapódik. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Helló lányok !!!


Végre írt valaki !!! :lol:

Tegnap ment haza anyós, közel egy hétig itt volt , így nem tudtam jönni !!


Mártival találkoztunk még Januárban (költözés előtt) !!! :lol: :lol: Nagyon aranyos , Lea meg gyönyörű !!!! :lol: Sajnálom, hogy elköltöztek !!!

Igen , sikerült eladniuk a házat , gondoltam majd jön és elmondja nektek !!

bogyó !!! Remélem már jól vagytok !!!!! Sajnálom a kutyust !!!

Lehet mi is elhozzuk a kutyusunkat , sikerült elajándékozni ugyan mind kettőt , de sajna Lesike visszakerült , mert akik befogadták albérletbe kellett költözniük . Csak egy óriasi probléma van, a kerítés (szomszédé) tiszta lyuk alul , félek , hogy elkóboról + elég sok kutya mszkál itt, és be is jönnek ,ugye tudnak hol, és mi lesz ha össze verekednek itt nekem ??

Na, majd csak lesz valhogy !!!


kislány !!! Jól vagytok ????


Ritácskám !!!! Meggyógyultatok ???? Hogy vagytok ???


Andi !! Te jól vagy , rendbejöttél ???



Puszi mindnekinek !

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Most nyugi van. A család 50 %-a alszik :D
Betegség betegség hátán. Előbb a felnőttek, aztán Lara volt múlthéten lázas, Tegnap este, meg Vivi lázasodott be........... Szóval zajlanak a napok rendesen, taknyot törlök, köptetőt adagolok, lázat csillapítok, teáztatok már 2-3 hete.

Szilvi: Nagyon sajnálom Nimródot. Nekünk is volt egy kutyusunk akit a vonat ütött el. Sajnálom. :(
Milyen a meló? Már amennyit voltál eddíg. :)
Jobbulást nektek!

kislany: Hannababa? Fogacskák növögetnek? :)

Kati: Sajna a lukas kerítéssel nem tudsz mást csinálni, csak foltozgatni. Nálunk is ahol kimennek a dögök, oda téglát rakok, fát, akármit. De mindíg van egy máááásik.... :evil:

Andi: hogy vagytok? Csajok?

Képzeljétek. Velünk szemben építkeznek 2 helyen is. Amelyik ház hátrébb van, az már majdnem kész. Ma összeismerkedtem az egyik tulajjal. :D Nagyon aranyos csaj. Kérdeztem mikor költöznek, azt mondta, h szombaton, mert vasárnapra van kiírva szülni. :lol: :lol: Mondtam neki, hogy akkor jó izgalmas lesz a költözés. :lol: :lol: És ha minden igaz, akkor újabb kislánnyal bővül az utca. :D

Na megyek, felkeltek sziasztok

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !! Basszus , hát soha nem lesz ennek már vége ??? Te már jobban vagy ???

Húú de jó, még egy lány az utcába !! Hol fog szülni ?? Első baba ?? Bár gondolom , mert biztos említette volna ha van már gyerek !! :wink:

Puszi a betegeskedőknek !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Hát, szomorúan olvasom, hogy csaknem mindneki beteg.
Sajnos minket is utolért 2 héttel ezelőtt, de most már jól van Hanna. 3 napig voltunk lázasak, utána meg rekedtek, ami még egy ici picit mindig meg van. De már határozottan jobban van a Picurka. Remélem én megúszom, bár vacakol a torkom.

A fenébe már ezzel a nyavajával!!!!

Még egy kiscsaj az utcában?? Hurrá!! :lol: :lol:

Rólunk: fogacskák még mindig nincsenek.De a roham hullámokban megvan. :cry: Napokig sír, nyáladzik, nyálkásat kakil, mindent gyömöszöl a szájába, aztán napokig semmi. Kis Drágám. Úgy sajnálom, de hát ez az élethez hozzátartozik. De nekem akkor is fáj... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Most éppen elaludt. MÉg egy fél órácskát szundizik fürcsi előtt. Mostanában 3-4 szer alszik 30-60 perceket. :shock: :shock: Eddig ez nem így volt. De hát ez van. Viszont amit tudunk már: fordul hátról hasra és mától már hasról hátra is. :lol: :lol: :lol:
És persze hangosan tudunk már kacarászni is!! Nagyon édes!!!!

Remélem már mindenki jobban van!!
Sok sok gyógypuszit küldünk Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek.... Úgy néz ki októberben már öten leszünk... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácskám !!!! Na, ez most , hogy lehet ???? Mesélj már !!!

Olvastam a blogot is , de még mindíg nem sok konkrétum derültki , sőt semmi !!!

Jól vagytok már ???

Most hozzák apáék a kutyust !!! Hát kíváncsi leszek , hogy fog neki itt tetszeni !!! :lol:


kislány !! te jól vagy ??


Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: Tegnap produkáltam egy halovány pozitív tesztet. :lol: Bár van egy kis csavar a dologban, mert karácsony tájékán nagyon carul voltam. Akkor csináltam egy tesztet, amiről el is felejtkeztem és csak másnap néztem meg, akkor viszont haloványan bár, de pozitív volt. De mivel a teszt 10 perc után már mem mutat pontos eredményt, és a január eleji teszt negatív lett, ráadásul még aznap meg is jött, nem foglalkoztam vele. Viszont ami fura, hogy eddíg a szoptatás miatt 3 menzeszem volt csak, ebből az első kettő borzalmasan sokáig tartott ( 1 hét, ha nem több ), és nagyon erős volt, ellenben a januári utolsó, gyengusz és mindössze 4 napos. Tehát, lehet, h 4 hetes a terhesség, lehet, hogy több. Majd a doki megmondja. A lényeg, h minden édestől rosszul vagyok, és pár napja sót sóval eszem.
Ami apát illeti: kétségbe van esve. Bár sztem valahol örül neki. Valahol nagyon méllyen... :roll: Egyenlőre inkább a nyugalmáért izgul. Meg ugye a többi. Kérdi, hogyan fogunk boldogulni. Én pozitívan állok a dolgokhoz, ő negatívan.
Remélem baba van, remélem marad és remélem apa is boldog lesz. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ja és nem tervezett volt.. becsúszott. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Rita, micsoda??????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(előbb kűttem Neked üzit, mert majd megesz a kíváncsiság.... :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De jóóóó lennneee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mi már jobban vagyunk. Jelentem, Hanna egészséges. De azért még karanténban tartom magunkat, amíg ez a hülye influenza járvány el nem vonul a fejünk fölül. :twisted:

Szilvi, sajnálom a kutyusodat........
(2 hete temettük el mi is a szüleim kutyusát, aki még anno az enyém is volt..... :cry:

Bolhácska most írtad sms-ben, hogy hétfőn doki!!! Nagyon várunk ám a fejleményekkel!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: (ugye nem haragszol a kíváncsiságomért???)

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


bolhácska !!!

VIVINEK Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánuk !!!! :lol: :lol: (tegnapra) :oops:


Remélem amint tudsz jösz beszámolni , mi volt !!! Izgulok érted !! :)


kislány !!! Örülök, hogy jól vagytok !!!
Sajnálom nagyon a kutyusotokat !!! :cry:


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Na itt vagyok.

A dokinéni azt tapogatta ki, hogy nagyobb a méhem, valószínű terhesség, kb 6 hetes. Jövő héten uh. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


hoppá laptető.. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia bolhácska !!!


Nagyon jól néz ki ez a három ticker !!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Andi !! Jól vagytok , mi van veletek ???


bogyó !!! Gyere mesélj milyen a munka , Koppány , hogy bírja a reggeli kelést ?????


kislány??? Hol vagy ??


puszi mindenkinek

Kép


Kép
kati16
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: