Új privát üzeneted érkezett!

Betti, Adri!

Köszönjük a köszöntést Milán nevében. Nagyon élvezi a névnapozást. Mindenkinek meséli, hogy ma van a névnapja.

Ana
gyomberana
 
 


Boldog névnapot kívánok én is Milánoknak!!!:)

Edit. :D
edit01
 
 


Sziasztok!

Milánokat Isten éltesse! :wink:

Mikor fiúk barisak voltak segített a mentolos hintőpor és szódabikarbónás,Betadinos vízben fürödtek.

Most rövid leszek,mert éjjel nem aludtam.Raul 40 fokos lázban fetrengett,majd összehányta az ágyat,végül hasmars hadnagy is bejelentkezett. :?
Most már jobban van.

Holnap jövök.

Puszi mindenkinek!

Kata
ruszlána
 
 

 
 

Sziasztok!


Kata
Jobbulást Raulnak.Remélem csak egy gyors virus volt.:(


Betti
Zsoltinál ma kint volt az ügyelet.
Úgy tünik semmit nemjelent,hogy milyen erős a szervezete!:(
Remélem egyikőnk sem kapja el.nagyon brutális.
Mendi?remélem nem is jött több ki rajta.
Majd írok még hogy alakulunk.A legrosszabb,hogy hétfőn felviszik Pestre az István kórházba ha rosszabodik az állapota.
Majd elválik.


Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Nekeünk jól telnek a napjaink.Pénteken nagyon mozgalmas napunk volt és este még a barátunk kislánya is itt volt nálam és vigyázztam rá.Tegnap névnapi buli volt a Milánnak.Tesómék és anyósék voltak itt.Kajáltunk kint a kertbe és a Milán pedig kint játszot a homokozójába.Nagyon tetszett nneki :D Ma a barátnőmék jönnek köszönteni úgyhogy nem unatkozunk ma sem.

Betti!
Köszönjük a köszöntést :) Bókokat nem kell köszönni mert csak az igazat írtam amit gondolok.Nem baj hogy ki mit mond kedvességet illetően én így gondolom és szerintem igazam van :lol:
Milán tényleg egy kis vagány ne tudd meg miket tud alkotni 8) Nagyon okos fiú és képzeld már tud tapsolni is :D A babakocsit énis imádom nagyon jól lehet vele közlekedni és szupi.

Kata!
Köszönjük a köszöntést :wink: Raul jobban van már?Lehet tudni mi baja volt?Remélhetőleg gyorsan átmegy rajta.Jobbulást nektek!

Adri,Edit!

Nektekis köszi a köszöntést Milán nevében is :P

Ana!
Nektek is köszi a köszöntést és BOLDOG NÉVNAPOT MILÁNNAK!
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 501.04.gif[/img] 1148193501.04.gif

További szép hétvégét mindenkink!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Betti!
Szeretjük a motocosst.Apa crossozik.

Ana!
Nem akarja a képet feltenni :cry: Megpróbálom még1x

Kép 1148193755.33.gif

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Elébb a válaszok, aztán majd magunkról :)


Adri!
Látom te sem szerettél bele az új design-ba :). Elég lassú is azóta, vagy csak nekem?
Hogy megy a tanulás?
Köszi, hogy kitartasz a jó véleményed mellett rólam, még akkor is, ha már két hete nem válaszoltam a mailodra :oops:
Mi sajna a gyereknapról lemaradtunk. Pedig Mendi nagyon várta az ugrálóvárat :cry:
Remélem nem kapjátok el a barihimlőt már ;)


Ana!
Biztos nagyon ari Milán :). Képet raksz a buliról?


Kata!
Én is írattam fel mentolos hintőport, de épp nem volt nekik, és hát nem tudtam(ok) visszamenni már. Ati ugyebár reggel fél héttől fél hétig nincs itthon, ezenkívül meg csak ügyelet van.. na, de nem rinyálok :)
Raul hogy van? Jesszusom, hát te sem vagy irigylésre méltó helyzetben :(.


Edit!
Aztaa! Mostmár tényleg félek! Mennyivel másabb nála , mint a gyerekeknél? Úgy értem, én meg úgy voltam vele, hogy max én is pettyes leszek, meg viszketek, csak tovább. De ezekszerint nem így van :(. Vannak más tünetek is? Ő mióta küzd vele? És miért kellett hívni az ügyeletet? Bocsi a sok kérdésért, csak hogy legyen fogalmam mi vár rám.. :).
Sztem, ha rajtad még nem jött ki, már valszeg nem fog, legalábbis reméljük. :) Remélem Zsolti is hamar kilábal belőle, szövődmények nélkül. Ati meg Anna hogy van? És te hogy állsz még energiával, meg lelkierővel??


Rbetti!
Hmm, tényleg jó napjaitok vannak. De szeretnék én is kertben kajálni :). Jó, tudom, mindig ezzel jövök :).
Édes lehet Milán taps közben. Nincs róla képed ? :).
Hú, az uradnak elég veszkós hobbija van. Vagy nem csak hobbiszinten űzi?


No, és magunkról:
tudom, a betegség sohasem jön jókor, de nekem most baromira nem jókor jött. így ugye lemaradunk minden gyereknapi, családi rendezvényről :(. Ráadásul végre jóidő van, mehetnénk mindenfele, ehelyett itt kuksolunk a négy fal között. Kínomban már házikót építettem az erkélyre a gyerekeknek :), hogy a nap azért ne süsse közvetlenül a kis bőrét a csajnak, mégis kicsit levegőn legyen.
Mendi egyébként jól viseli a dolgot, tegnap óta már egy petty sem jött rajta, és amúgy sem volt rajta, csak kb. 50-60 db pöttyöcske. Szerencsére ezek sem rossz helyen. Az arcán kettő darab volt csak. Nem is viszket neki, legalábbis azt mondja, úgyhogy jól viseljük nagyon. Nem lázas, nem nyűgösebb az átlagnál.
Ma viszont valami front lehet vagy nemtom, mert meg vannak bolondulva teljesen. Sírnak, rínak egyfolytában :? , veszekednek stb. Sztem mostmár Kevinen is kezd kijönni a dolog, úgy értem gyengülhet a szervezete, mert olyan álmos a szeme mindig, meg nem is tudom, hát úgy látom. Én is egyre vészesebb vagyok, bár lehet csak pszihésen :). Nem tudom kialudni magam, fáj a szemem örökké, meg a nyakam is, de nagyon. És miért pont most?? Már ha 4 hónapot kibírtunk nélküle, lehetett volna még 2-3hét. Azt ugyi írtam, hogy Atinak nem adnak szabit, most anyósomnak is extramelók vannak, úgyhogy ő sem nagyon tud eljönni, tehát semmi esélyem :(. No, mindegy, így jártam:) Remélem anyu ma beugrik látogatóba, és addig el tudok menni boltba, mert nincs kenyerem :roll:

No, lelkem kiöntve :mrgreen:

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat, hogy idepofátlankodok, de egy kérdésem lenne....én is ceglédi vagyok...holnap kell mennem először védőnőhöz. Azt hiszem, hogy úgy hívják a hölgyet, hogy Ignéczy Andrásné??? :oops: ...nem vagyok benne biztos.....ha valaki ismeri közületek, mire számíthatok????....aranyos, vagy fejleharapós??? :D ...köszi előre is.....Salvi
salvago
 
 


Szia Salvi!

Én sajna nem ismerem :(. De csak nem fejleharapós, ha már egyszer védőnő :).
Első baba lesz? Mesélj, ha van kedved ;)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Azt hittem már sosem tudok írni.Tényleg lassabb és szivat is állandóan a babanet. :x

Szia Salvi
Nem ismerem azt a védőnőt.:(
Csak nem veszi le fejed.Legyél határozott.:)


Kata
Raul jobban van?
Gyerekek?

Betti
Jajj mit írjak.Én is viszketek amióta Lackón kijöttek az első pöttyök.
Remélem nem jön ki rajtam mostmár.Eleget szívtam idáig is azt hiszem.Remélem rajtad sem jön ki!Hátha elég volt annó amikor tesóid elkapták és védett lettél.
Nem akarlak megijeszteni sem.Zsoltit tegnap felvitte a mentő a László kórházba.:(
Csak ott foglalkoznak fertőző betegekkel.
Annyit leírhatok,hogy hogy volt.
Először betegnek lázasnak érezte magát.Másnap a hátán jöttek az első pöttyök.És jöttek és jöttek...
Szombaton olyan magas volt a láza,hogy kihívtam a dokit,akkor mondta,hogy valszeg hétfőn kórház.De tegnap is jött reggel megnézte és úgy látta jónak inkább felküldi,nehogy rámenjen a tüdejére ez a mocsok kórság!!!
Lelkileg ,idegileg?Nem is tudom.Eléggé kész vagyok.Köszi kérdésed.
Mi sem mehetünk ki még mindig.Annán nagyon kijött a kórság.
Még tegnap is lázas volt.
Megyek teregetek.



Edit.
edit01
 
 


szia Betti!!!

köszi a gyors választ!!!...hmmm...kár, hogy nem ismered....persze, gondolom, hogy nem fejleharapós, csak tudod első alkalommal megyek....van rajtam egy kis súlyfelesleg....nem szeretném, ha emiatt letámadna.... :oops: .....

igen...első baba lesz....:-)))))...ma kezdem a 10. hetet... :D ....sajnos az előző terhességem elhalt...kórházban is voltam....akkor nagyon megviselt, de mostmár jól vagyok, főleg, hogy a kis tündérmazsolával minden rendben van......két hete voltam UH-on, akkor már 15 mm-es volt a kis szerelmem....:-)))

szóval nagyon bízom, hogy most minden oké lesz...:-)))
salvago
 
 


Lányok, én marhára ráérek ma :lol:


Edit!
Jah, én is vakarózok néha, de mióta olvastam, hogy felnőtteken nem a pettyek az első tünetek, azóta abbamaradt :)
Hát az tuti, hogy elég volt már, elhiszem :(.
Már felkészültem mindenre, úgyhogy nem ijesztesz meg, meghát tudom, hogy nem azért írod :).
Aztamindenit :(. És mit tudnak csinálni vele? Már úgy értem, hogy lázat csillapítanak, és más? Zsolti kapott ugye agyhártyagyuszi elleni oltást? -anyósom azt mondta a honvédségnél dolozóknak adtak néhány éve-
Hát igen, néha tőlem is kérdezik, vagy mondják, hogy ők nem bírnák ezt és azt, én mindig azt mondom, hogy nincs mit tenni, csinálni kell. Már úgy értem, hogy én is azt mondom, hogy nem bírnám idegileg, amin most te is keresztülmégy, de ha benne lennék nem nagyon lenne más választásom..
Szegény Anna is :(. Nemtom, nekem Mendi egyszersem volt lázas, sem hőemelkedéses. Remélem Kev sem lesz. Én meg soha nem vagyok lázas, szal a remény hal meg utoljára :lol:
Nekem meg mosnom kell, meg vasalni. Komolyan mondom, hogy havi 10 liter desztilláltvizet elvasalok minimum. És csak négyen vagyunk...vagy ez nem is sok?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Salavago

Biztos minden rendben lesz.:)
Kinél fogsz szülni?

Betti
Majd teszek képet Annáról. :lol:
Most gyógyszerezik apáját.Csodájára járnak mert annyira csúnyák a hójagjai.Ilyet még nem láttak címen.:( Kap antibigyót vírus elleni bigyót panadol meg még három v.mi amit nem tud mi.
Igen,mindent ki lehet bírni.:)
Én már annak is örülök,hogy nem kaptam el.Mit számít már,hogy itthon kell ülnöm. :D Majd túlleszünk ezen is.
Vasalás ismerős.Meg a mosás is.Most átmosok minden ágyneműjüket,törülközőket...
Ráérek. :wink:

Kép
edit01
 
 


a Kopárnál....

jobbulást kívánok a családodnak..... :wink:
salvago
 
 


Salvi!

Bocsi, az előbb egyszerre írtunk, ezért maradtál ki :(
Áh, sztem egy kis felesleg miatt nem veszik le a fejed. Nem sok köze van hozzá. :). De nehogy úgy járj, mint nyuszika a medvével, mikor fűnyíróért ment hozzá :lol:
Sajnálom az előző babád, szörnyű lehetett megélni :(. Örülök, hogy most minden okés, remélem nem lesz semmi baj.
Merrefelé laktok egyébként?
Épp néztem, hogy miért nem számolja az üzeneteid a gép, de látom, h nem regisztráltál még :).


Edit!
Jajj, a kis mazsika, még pettyesen is édi :). Micsoda pocak kérem :)
Anna mióta pettyes? Ő hamarabb lett az, mint Mendi, ugyi? akkor már nem sok van hátra, nem? Én legalábbis reménykedem benne, hogy max két nap és vége az első felvonásnak.
Neked van segítséged azért? Lackót sem tudod akkor most vinni oviba, igaz?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Salvi!
Nagyon összehangolódtunk :)
Kopár jó doki, kedves nagyon.


Rakok én is képet, bár nem ide, még mindig parás vaok :)

http://gfx.babaszoba.hu/albums-upload/1 ... 13743m.jpg

http://gfx.babaszoba.hu/albums-upload/1 ... 13744m.jpg

http://gfx.babaszoba.hu/albums-upload/1 ... 13745m.jpg

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok

Először is köszi a köszöntéseket Milcsi nevében:)

Edit
Mihamarabbi pöttytelenedést kívánok nektek. Zsolti hogy van? Annán múlnak a pöttyök? Hívj fel ha van időd.

Betti
Mendinek is gyógyulást kívánunk. Kevin még nem kapta el?

Salvi
Gratula a pocilakóhoz!
Én ismerem a Borika védőnöt és a többiek is ismerik, csak szerintem nem jutott az eszükbe az egész neve miatt. Szerintem aranyos és nem fogja leherapni a fejed a fölösleg miatt (tapasztalatból beszélek:) )

Rbetti
Nálatok hogy telt a névnapozás? Mit kapott Milánkád?
Enyém biciglit kaptt. Gyönyörű, narancssárga, zsiráfos. Ő választotta.

Adri
Hogy álltok a fogakkal?

Ildi
Köszönöm a mélt. Nagyon jól esett. Gabi kezéről levették már a gipszet?

Katácska
Régen halloottam felőled! Mi van veletek? Jársz tornázni. Én lehet hogy holnap már megyek.

Kata
Te is jól el vagy veszve! Milyenek az éjszakáitok?

Éva
Hogy van a pocaklakód? Te is régen írtál!

Ana
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Betti
Annának épp ma egy hete kezdődött.


Ana
Hívj már fel légyszi.A matávosom bekrepált.A mobilon meg nincs pénz.
Írtam mailt is.:)



Salvi
Így már tényleg ismerem én is.
A Borika egy tündéri nő.
A Kopár is tuti doki szerintem.
Szóval megnyugodhatsz.:)Bátran kérdezz tőle bármit .Nagyon kedves mind a kettő.:):):)
edit01
 
 


Hello!

Ana!
Valszeg elkapta ő is, de ugye még minimum egy hét kell, hogy kipettesedjen(jünk) :)


Edit!
Akkor egy nap különbség van a lányaink pettyesedése közt :). Majdcsak vége lesz már :?


Salvi!
Jaaa, így már más:) . Borikanéni nagyon rendes nő, kedves, és 100%, hogy nem harapja le a fejed. Még mérgesnek sem láttam soha. Most, hogy belegondolok, rájöhettem volna, hogy ő az, mert én is keddenként jártam tanácsadásra, csak a másik védőnőhöz.
Szóval jó kezekben leszel, nyugi :)

No, mára eldugultam végleg :)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok :D

Betti!
Jobbulást nektek és pöttymentes napokat :) Milán tényleg édes ahogy tapsol.Sajna nincs tapsis képünk de csinálok róla és felteszem 8) Apa csak hobby szinten motorozik de nagyon szereti :lol: Képek nagyon édik amit feltettél.

Edit!
Nektek is jobbulást!Párod jobban van?Gondolom nem könnyű most neked.Pici lányod nagyon pöttyös :cry: Hogy bírja?

Salvi!
Üdvözöllek a topicba :P Én nem Ceglédi vagyok ezért nem tudok segíteni védőnő ügybe.

Ana!
Milán sokmindent kapott névnapra.Tőlünk Fischer Price játékasztalt amin sok játék van.Nagyon szereti!Barátnőméknél is ezzel játszott és ezért vettünk neki ilyet :D Kapott még szandit és széldzsekit is.Anyóséktól autós homokozót aminek van teteje.Meg még családtól pénzt és a barátoktól ruhát,játékot,műanyag fűnyírót stb.
Ti kaptatok még valamit?Teszel fel képet a bicigliről?

Többiek merre vannak?Megyek énis!
Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Hellóka:)

R.Betti
Köszi a jó kívánságot.
Milán tényleg édes lehet.A képet én is várom ám.:)

Betti
Mikor viszed ki Mendit?Vuki mit mondott?
Én lehet,hogy szerdán kiviszem vagy ha megbuggyanok akkor holnap. :twisted:
Kevinen sem lesz olyan sok szerintem.:)Jók a képek.
Aranyos ahogy mutatja.Miért vagy parás?Úgy értem,hogy a képeket úgy teszed fel,hogy le is tudd venni ha akarod ugye?
Miért?
Bár én sem merek meztelen képet tenni a lányról. :?


Ana
Köszi,hogy hívtál.:)
Úgy látszik megoldódik a dolog.Sikerült eladnom cd-t. :lol:
Jővő hónapban elmehetnénk valahova.Akár a Dréherbe vagy a flameszbe.
CSak ki innen!!!
Jó éjt lányok!:)

Katák?Többiek???


Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Igaz, azt mondtam ma már nem jövök, de most direkt átállítottam az órát , úgyhogy nálam már holnap van :)

Rbetti!
Okés, csinálj képet :). Már csak azért is érdemes, mert örök emlék ugye :). Én sok dologról azt hittem sosem felejtem el, és végülis nem is teljesen, de rengeteget segít egy-egy megörökített pillanat felidézni olyasmit, ami régen volt ;)
Akkor elhalmoztá(to)k ajándékkal a srácot:). Első unoka a családban?

Edit!
Milyen cd-ket árulsz?
Mendivel mindenképp meg akarom várni , hogy elmúljanak a pettyek, meg hát még egy hét sem telt el - 10 napot kellene várni nem?-. Viszont a dokinéni azt mondta, h egy hét múlva kellene visszavinnem hozzá. Szal lehet, hogy délután elviszem, meglátjuk.
Hová szeretnél menni vele?
Bár, mi voltunk nagymamánál, de gyakorlatilag nem volt kinn, hisz autóval mentünk ugyi..
Igen, jobb szeretek olyan helyre képet rakni, ahonnan bármikor leszedhetem. Ki tudja, ha egyszer híres ember leszek... :lol:
Meztelen képet meg soha sehová :?
Nem is igazán tudom leírni, majd eccer kifejtem élőben, ha végre kijutunk a négy fal közül :).
Jut eszembe, ha kitörsz velük a fogságból, és erre jártok, kiálts fel plíz, és hozzádvágnám a csomidat ;) Megnézted az újabb topikom is ?
No, megyek, mert beájulok, aztán csodálkozom miért vagyok fáradt...
Jó éjt!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti!
Nem lehet semmi segítség nélkül! :cry:
Mendi gyönyörű,tudom,már mondtam :) Úgy mutatja a pöttyeit,mint egy kis modell.
Kevin milyen nagy már!!Sokat beszél?


Edit!
Remélem férjed hamarosan otthon lesz!
Pöttyös Pannád nagyon aranyos!

Csajok,remélem hamar elmúlnak a pöttyök és elfelejthetitek egy életre ezt a nyavalyát.

Salvago!
Üdv! :wink:
Gratulálok a pocaklakóhoz! :D

Rövid sirám:
Raulnak még mindig hasmenése van,ráadásul tegnap óta vér is ürül. :( Holnap küldünk mintát belőle,de eredmény csak jövő hétre várható.
Gyerekorvosunk szinte semmit nem ér.Nagyon aggódom.


Puszilok mindenkit!

Kata
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Milyen későn írtatok csajok :) Mi van veletek nem tudtok aludni? :roll:

Edit!
Ha csinálok képet feltétlen rakok fel,de nem tudom mikor lesz belőle valami.Sietek :D

Betti!
Nem panaszkodhat a Milán ajándék ugye,meg egyébként sem :lol: Igen első unoka a családba.Anyuék részéről és anyósék részéről is.Mindenki elkapatja vagyis csak kapatnák ha hagynám :) Inkább velem van és elég ha én rontom el :P De azért próbálom módjával :wink:

Megyek kicsit rendet tenni és kaját csinálni.Puszi nektek lehet jövök ma.Holnap nem tudom mikor jövök mert nem lesz áram csak este 6 tól :evil: Utánna jövök :wink:

Betti

Kata!
Szegény Raul :cry: Mi lehet vele.Úgy sajnálom ezeket a piciket mikor betegek vagy fáj valamilyük.Inkább nekem fájna helyette.Jobbulást nektek!!!!
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ma megint nagyon sok dolgom lenne, de ... nincs kedvem semmihez :cry:
Úgyhogy itt legelek a gép előtt. Mendi tiszta dilis ma, reggel óta hisztirohamai vannak :?

Kata!
Aztamindenit! És egy hétig most izgulhattok mi van :(. Te jó ég, ez nagyon durván hangzik :(. Remélem gyorsan rendbejön Raul !
Nem marad meg benne semmi?
Hát igen, elég szutyok dolog így egyedül. Mondanám, hogy már megszoktam, de ezt nem lehet. De ilyenkor belegondolok, milyen azoknak akiknek havonta 2-3napot van otthon a férjük csak, és próbálok örülni a helyzetemnek :lol: A végén még optimista leszek?
Köszi a bókokat :).
Igen, Kevin szépen beszél, egyre több új szót mond. De közelsem olyan beszédes, mint Mendi. Kb. ennyi idős volt a csaj, mikor Kevin született, és míg a kórházban voltunk, mindig meglepődtem, mennyit fejlődött a beszéde. Napról napra új szavakat, mondatokat tanult. Kevin is ügyesen beszél, de nem olyan sokat, mint a csaj anno.
Patrik is dumál?


Rbetti!
Nekem volt még egy kis dolgom este:), de amúgy is későn szoktunk feküdni. Már teljesen leszoktam az alvásról, úgyis mindig feleslegesnek tartottam :lol:
Hát igen, akkor megy a kényeztetés :). Nálunk is első unokák, még Mendinél én is tudtam ügyelni , hogy ne legyen elkapatva, de kettővel már sokkal nehezebb tartani a gyeplőt :D
Megyek én is, rakom a ruhákat.. Te megnézted múltkor őket?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kata
Szegény Raul! Lehet szalmonellája van. Milcsi mikor szalmomellás volt véreset kakilt. Nagyon megijedtünk mi is, de szerencsére már csak rossz emlék.

Rbetti
Hű, jó sok ajándékot katpott a kicsi fiad! Milcsikém is kapott még sok apróságot, de a bicikli volt a legjelentősebb.

Edit
Úgy örülök, hogy Zsolti már jobban van. A cd-knek is örülök. Anan a pöttyeivel is gyönyörű! Az Aliz barátnőmnek van rengeteg eladó gyerekruhája (újak, főkét kislányoknak).

Ana
gyomberana
 
 


Helló

Kata
Jobbulást Raulnak.A gyerekorvos itt sem ér többet .:(
Párom jöhet is haza.Még fertőző de már nem kell bent lennie.:)
Majd itthon kikúrálom:)Remélem én is,hogy nemkell többet még hírből sem hallanom a himlőről...
Már magat is unom . :lol:

Betti
Cd-t és dvd-t árulok.Írhatót. :wink:
Nyugodtan kimehettek,ha nem hólyagos már.Biztos leestek a pörkök is már nektek.Csak nap ne érje .Homokozóba úgysem viszed...
De ahogy érzed.:)
Én még csak ligh-tos sétát tervezek.Kocsiba ülve.De most annyira süt a nap,hogy félek kárt tenne az egészséges gyerekben is.
Van egy bőrgyógyász barátnőm.Tegnap beszéltük át mit lehet mit nem.:)A Vuki egy nagy nulla mondhatom.
Ha Zsoltit meghozzák estefelé leviszem a három gyereket a levegőre.Már teljesen megzakkannak.Itt ülünk bent.:(

Edit
edit01
 
 


Közben írtatok ám míg itt legeltem:)


Ana
Akkor hozz össze egy talit Alízzal:) ok?
Kicsit jobban leszünk kiviszem a bagázst hozzátok:)Hadd legeljenek a kertben.Végre tudnánk beszélgetni is.
Nem csak futtában.

Betti
Nem láttam másik topikot.Igazán az előzőt sem tudom már merre volt.
Ha van még cucc küldj linket légyszi.

Edit.
edit01
 
 


Edit
Nagyon jó lenne ha kijönnétek hozzánk. Mi már voltunk kint a gyerekekkel ma, de 11-kor bejöttünk, mert annyira tűzött a nap, hogy nem lehetett megmaradni + egy deka árnyék sincs az udvarunkon. Majd ősszel ültetünk fát, amit majd 5-10 év múlva ad nekünk árnyékot :wink:
Ma délután megyünk az Alizhoz átnézem milyen rucik vannak (asszem Süni a márkája), nem túl drágák (500 - 100 ft között mozognak az árak)
Kocsit sikerült intézned?

Ana
gyomberana
 
 


Edit!
+os írható dvd-d is van? mennyiért?
Örülök, hogy Zsolti jobban van.
Hólyagosnak nem hólyagos, már tegnap óta. De azért még pettyes sajna :(. Vinnem kéne vissza a dokihoz, de semmi idegzetem az egészhez. Majd lehet 5 előtt 10 perccel beállítok :roll:
Jaja, hát homokozóba nem , az tuti, főleg nem ide :lol:
CSak itten kapkodom a fejem megint :) vettetek kocsit?
A linket elküldtem pü-ben, remélem megkapod. Ha nem ,akkor szólj, és megy mailban is :)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ana

Nézd át nyugodtan.Akkor rád bízom.:)
Mennék is mint a güzü.
Sikerült intéznem igen.:)

Betti
A linket megkaptam köszi.:)
Nem vettünk kocsit.Jogsink sincs egyikőnknek sem. :lol:
Zsoltinak kellett intézzek autót,aki elhozza Pestről mert mentőt nem adnak,vonatra meg nem ülhet mert fertőz. :?
Dvd-t ha jól értem újraírhatót szeretnél?
Olyanom nincs sima van.Ha érdekel priviben írok árat. :wink:
Átnézem és írok mi kő...

Edit.
edit01
 
 


Edit!
jaa, értem :). Jó fejek nagyon :(. De akkor csak megoldottátok vhogy;). Mikorra ér haza? vagy már otthon is van? :)
Nem újraírhatót -bár az is elkelne-, hanem R+os írhatót. Vettünk egy doboz R-ost, de az írónk csak a +osat szereti.
írjál nekem árat plíz cd-re is. Abból sincs RW?

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Írok pár sort, mert Betti előtt lebuktam (megnéztem a leveleimet). :D
Az az igazság, hogy nem igazán jön be ez az újítás! A másik topic ahová írni szoktam hol van, hol nincs! (3 napig nem volt, tegnap reggel igen, délután nem, most asszem megint van.)
Meg tényleg tanulok ám! (Vagy legalábbis olvasgatom a tételeket.) :O

Betti! Köszi a meghívót! Majd, ha több időm lesz, akkor böngészgetek.
Persze én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy mi a helyzet a pajzsmirigyeddel? Ne hanyagold el a kivizsgálást!

Edit! Szegény Ti! Nem semmi, hogy min mentek keresztül! Jobbulást a családod minden tagjának!

Ana! Bálintnak 3 fogacskája van. 2 alul, 1 pedig fent, de nem a középső kettővel szemben, hanem eggyel arrébb. :lol: Kicsit furcsáltam eleinte, de mindegy, majd jön szépen a többi is...

Kata! Gyógyuljatok meg minél hamarabb! Küldök gyógypuszit!
Kép

R.Betti! Remélem Ti legalább jól vagytok! Várjuk a képeket! :)

Salvi! Üdv Néked! Gyere, ha van időd!

Mindenkinek szép napot!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!


Párom úton van hazafelé:)
Bármikor itthon lehetnek már...
Úgy izgulok mintha egy éve nem láttam volna. :roll:


Ana
Jó strandolást.:)


Puszi
edit01
 
 


Adri!
Azért remélem nem értettél félre :), nem szemrehányóan kérdeztem ám;). :oops: Most szégyellem magam naon :oops: :roll:
Láttam, h bajok vannak(voltak) a másik topikoddal. Majdcsak rendeződik.
Pajzsmirigy? hát megvan köszike. Majd lassan ellenőriztetnem kellene. Ha úgyis megyek majd barikával, kérek egy vérvételi papírt.
Jó tanulást!


Edit!
Gondolom már javában "apáztok" :).
Nem csodálom hogy izgultál:)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Jóllemaradtam jol vagyunk mivel ilyen jó idő volt inkább kinn voltunk Karcsikát bekrémeztem és irány a napsütés. :)http://www.babanet.hu/album/albumimages/8153/216500.jpg

Vasárnap volt Karcsika keresztelöje nagyon ari volt dumált a papnak
töle zenget az egész templom.
Majd mutatok képet róla tuti volt a ruci rajta.

Minden betegnek gyogyulást kívánok.
Gyogyuljanak meg minnél hamarabb.
Puszi Ildi.[/quote][/u][/b][/i]
horcsog
 
 


horcsog
 
 


Sziasztok!

Hűűű!
Ide aztán nem egyszerű belépni!
Jesszus!! Mióta ezek a nagy-nagy változások??
Bár tuti előbb-útóbb belejövünk és nagyon klasszul fog működni, de most meglepett....

Mii meg vagyunk csak semmi időm nincs szinte semmire.
A múlt hétre ezerrel készítettem egy csipke kardigánt horgolva az én Alexámnak és apa rengeteget melózi- nem is tudtam már egy hónapja tornára menni. Mikor ráérek bekukkantok az ikresre, de van hogy a monitor előtt elpilledek...
Ma talán lesz annyi időm, hogy cseppet visszaolvassak mi is van veletek , bár Edit láttam kicsikédet nagyon ari pöttyös Panna lett belőle!:)

Valamint azt láttam hogy van egy kismamánk??
Nahát! Üdv a csapatban!:)

Viszont nálam Heppi megint elveszett! Tudtok róluk valamit??

Ma még jövök addig is puszi mindenkinek!!!

Kata
katácska
 
 


Sziasztok

Tegnap voltunk strandon!
Nagyon szuper volt! MIlán eszméletlenül élvezte. Nem is akart hazajönni. Volt is hiszti mikor indultunk haza. Oli is élvezte. Eleinte félt, de aztán belejött és már tépte ki magát a kezemből.

Katácska
Jó hogy jelentkeztél. Hát én sem mentem tegnap tornázni.

Ati megy vissza kontrollra a kórházba. Ma is csinálnak egy uh-t és ha már felszívodott a folyadék a belek közül akkor mehet dolgozni, de ha nem akkor valszeg meg kell műteni megint. Remélem minden rendben lesz.

Gyerekeim nagyon nyűgösek. Biztos az idő miatt.

Teszek képet

Kép

Kép

Kép

Edit
Hogy van Zsolti? Mikor ért haza? Annán múlnak a pöttyök? Nem merlek felhívni, mert félek, hogy pihiztek és nem akarok zavarni. CSörgess meg ha ráérsz.

Betti
Kevinen jönnek a pöttyök már?

Ana
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Megint nagyon gyászos éjszakánk volt, már totál kikészültem :cry:
Nemtom mi van Mendivel, de mostanában iszonyatosan hisztis. Szinte kifordult önmagából :cry: Mindegy, nem rinyálok már megint.. :wink:

Ildi!
Nagyon édi a srác! Ha nem haragszol bemásolom a linket, mert nekem csak így jött be :
http://www.babanet.hu/album/main.php?al ... age=216500

http://www.babanet.hu/album/main.php?al ... age=216495

Gratulálok a keresztelőhöz, vagy nem is tudom mit szoktak ilyenkor mondani :oops: Nagyon ari lehetett a srác, ahogy dumált a papnak :)


Katácska!
Talán egy hete jött a nagy arculatváltás, vegyes hatást keltve bennünk is :)
Hú, te ilyen ügyi vagy? Készíts majd képet a kardiról a tündéreden:) Persze csak ha akarsz;)
Heppiről én sem tudok. Két hete összefutottunk a tescoban, de nem tudtunk beszélni. De sztem biztos olvas minket néha:)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ana!
Nagyon ari Oli, ahogy ott csücsül elmélyülten. Mintha csak az én fiamat látnám :). Mi van a pólójára írva? csak a felső sort tudtam kibogozni :).
Azért Milán a mosolyát tőled örökölte ;)
Nem, Kev még nem pettyes egyelőre, majd kb. vasárnap-hétfőn jöhet ki leghamarabb. Viszont -bár lehet pszihés ez is- rajtam is tuti kijön, mert egyre sz.rabbul vaok.
Az enyémek is nyűgösek, bár inkább a csajszi. Igaz, mi talán már megőrültünk itt a négy fal közt :cry:
Szuper lehetett a strand, enyémek is imádnak fürdőzni, Mendi már alig várja, hogy menjünk:).

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Ana!

Nagyon remélem nem kell párodat újra megműteni! Szorítok nagyon!
Nékem már nagyon hiányzik a torna, bár megmondom őszintén homokrostálás közben meg van a napi mozgásmennyiségem!:):):):):)



Betti!
Hát igen! Először be sem tudtam lépni, jelszavam totál kikúszott afejemből, tehát újat kérni, újat adni...ááááááá... na de aztán megszokjuk és már csupa természetes lesz a dolog!
Csajomról és a kardigánról együtt még nincs fotó , de a kardiról igen:
Kép



Üdv Kata
katácska
 
 


sziasztok lányok!!!

mindenkinek nagyon köszönöm a kedves fogadtatást....elég ritkán tudok jönni, sokat dolgozom.... :? ....szóval tegnap voltam a terhesgondozáson...tényleg nagyon aranyos volt a védőnő...megbeszéltünk mindent....elküldött laborba, és a 12. heti ultrahangra is adott beutalót...június 6-án megyek majd.....a szülés várható időpontja meg december 21-e körül lesz.... :D :D :D

nagyon bizakodó vagyok, érzem, hogy minden rendben van.... :D

ahogy tudok, majd benézek hozzátok.....mindenkinek további szép napot!!!!
salvago
 
 


Katácska!
Azta, ez gyönyörű! Tényleg nagyon ügyes vagy! Gondolom jó sokáig tartott elkészíteni.
Homokrostálás? :?:
Jelszavakkal néha nekem is van bajom, hol melyilyiket használom stb..

Salvi!
Akartam is kérdezni délelőtt, hogy hogy ment tegnap a dolog :). Ezekszerint megnyugodtál :). Hú, akkor igazi karácsonyi baba lesz a picúr.
Merre dolgozol? és mit ?:)

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Hát az az igazság, hogy elég későn villantbe az isteni szikra hogy mi is legyen az ajándék!
Igy két hetem volt, de értelemszrűen csak akkor lehetett készíteni amikor a kisasszony suliban volt, vagy éjjel....
Mindenesetre örülök, hogy kész lett!

Kép
Kép
katácska
 
 


Hali,

Távirati stílusban, mert szemernyi időm sincs. Mi nem vagyunk túl jól. Viktor szombat délután dobott egy hátast a motorjával a járólapon, estére kihányta a tejet. Irány kórház, bent tartottak. Hétfőn délben jöttünk haza, semmi baja, csak megfigyelés volt a biztonság végett. Én végig vele maradtam, annyira, hogy ha éjjel felsírt, egyből szóltak, hozzá sem nyúltak a vizsgálatokat leszámítva :) ez tkp jó (mármint hogy én láttam el)
viszont a kórházban vmi extra stramm vírust sikerült kitenyésztenem magamban, orrom bedugulva, csípi is a bőrömet, hangom mint a megasztáros szabó eszternek, szal influenzás vagyok :?

ha már kiírtottam magamból a kórságot, jelentkezek

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Kedves Heppi!

Hát ez nem hangzott a legjobb hírnek...:(:(:(:(
Örülök, hogy a lurkónak semmi baja és nagy szerncséd volt, hogy ott maradhattál vele... nekem egy pár hónapja nem engedték - igy ott sem hagytam.
Neked jobbulás!!! És remélem lassan valóban eljutunka harmadik randiig és akkor jókat lehet játszani és beszélgetni! Én már várom ám! :wink:


Ana! Edit!
Voltatok tornázni?

Ana!
Párod sebe? Volt a kórházban kontrolon? Mit mondtak?

Mindenkinek további szép estét!

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Hű de sokat írtatok 1 nap alatt! :lol:
Most mennem kell Nándikát kelteni, aztán vinni az oviba, de majd két tétel tanulása között bekukkantok!

Láttam Katácska és Heppi is betért, örülök Nekik!

Kép

Adri

ui.: Betti! A vírusokat nem innen kapjuk! :D
radra
 
 


Helóka!

Katácska!
Két hét? Hát akkor pláne gratu :)!
Biztos csini lesz benne a csajszi;)!


Heppi!
:( Nem gondoltam volna, hogy ilyenek történnek veletek :? . Örülök, hogy jó vége lett a dolognak. De mostmár vezess be valami sebességhatárt a kis motorosnak;)
Remélem a nyavajától is hamar megszabadulsz.

Adri!
Naugyemondtam :).
Jajj, én is de szivesen vinném oviba az enyémet.. Nem is tudom hogy bírtam ép ésszel, míg nem volt ovis :shock: És előttem áll az egész nyár :cry:
Megyek is idegösszeomlani :lol:

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok

Betti
Oli badyján a szöveg "Kicsi, de veszélyes)

Heppi
jaj, szegény fiacskád. Még jó hogy nem lett komolyabb baja. Koponyaröntgent csináltak? Mi is voltunk így Milcsivel a kórházban és én is bent maradhattam vele. Engem is keltettek volna, de Milu kivételesen átaludta az éjszakát.

Katácska
Nagyon ügyi vagy! És ilyen hamar készlett! Minden elismerésem.
Tornázni nem voltunk. Én ma sem megyek. Engem is elkapott valami nyavaja. Tegnap egész délelőtt szédültem, fájt a fejem. Nem tudtam elképzeni mi lehet velem, csak mikor már elkezdett rázni a hideg, akkor jöttem rá, hogy lázam van. Mára meg folyik az orrom, fáj a torkom, köhögök.

Salvago
Milyen szép karácsonyotok lesz:)

Edit
El vagy veszve!

Ana
gyomberana
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: