Új privát üzeneted érkezett!

kislány !!!

Na, azt mondják a lányok , hogy ha anyatejes nem is olyan sok a 3-4 nap !! :wink:

De , hasfájásra elsőként a masszírozást vagy tornáztatást javasolták és nagyon sokan a Grrippe Watert ajánlották meg az espumisan cseppet .

Székrekedésre : Laevolac szirup , de lehet , hogy ilyen piciknél még nem használható , gyógyszertárban biztos tudják. (A kisfiúnak 10 napig nem volt széklete , utánna kapta ezt )

Iszik egyébként eleget ??? A langyos vizet is hallottam már !!!

Remélem tudtam valamit segíteni !!!


bogyó !! Na , te már megint jól belehúztál !!! Hitel , már is ???? Hogy csináltátok ??
Rögtön ilyen nagy kocsi , baromi ügyes vagy !!!!!!
Megy a drukk csütörtökre !!!!! :lol:


Merci most utolsó éves és a VIK -be szeretne menni, Vendéglátó, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Középiskola és Szakiskola , na csak leírtam , olyan hosszúúú . (sajna alapítványi ) Az idegenforgalmra .


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


bogyó ! Gyere mesélj, hogy sikerüt , mi volt ???

Kép


Kép
kati16
 
 


Buktam. :(
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Bocs, ma nem vagyok toppon...
Az utóbbi napok gyakorlata mondhatni, hogy jó volt, sőt... tegnap 1 hibám sem volt, stb...
Ma vizsga előtt gyakoroltunk 2-3 környit. A hátrafelé balra 90 fokos tolatásnál 2-ből 2-t rontottam el. Mondja az oktatóm, hogy nyugi, úgysem ezt húzod. Na persze, hogy ezt húztam. A vicces, hogy ma reggelig mindig megcsináltam (néha kisebb hiba is volt benne, de megcsináltam). Úgyhogy minden mást tökéletesen, szépen megcsináltam, itt viszont elvéreztem, a lánc alá hajtottam, túlkormányoztam. Tudtam, hogy nem fogom tudni megcsinálni. Úgyhogy 18-án mehetek újra. Ráadásul a sok felgyülemlett idegtől még el is bőgtem magam, annyira kellemetlen volt!!!!!!!!!!! Meg Gyöngyösi utcától a Városkapuig bőgtem (jöttek a könnyeim szépen halkan). Próbáltam visszatartani, de annyira, annyira akartam a rutinvizsgát. Olyan kellemetlen volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hiába éreztem, hogy ez nem fog sikerülni, akkor is mellbe vágott. Most még stresszesebb leszek 18-án. Én rontottam el, tudom, mivel balra tekertem a kormányt jobbra helyett amikor beálltam egyenesbe, pedig előtte ezt még meg is beszéltük (mármint vizsga előtt), hogy jobbra kell tekernem és nem balra.
Majd még jövök valamikor.
Aranyos vagy Kati, hogy kérdezted!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bogyó !!! Semmi baj !!! Probáld meg lazán venni , biztos az a baj , hogy annyira akartad !!! Tudod, ilyenkor sosem sikerül !!!

18.-a előtt hányszor tudsz menni gyakorolni ???

Nem is írtam milyen jók a képek !!!! :lol: :lol:


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Nem igazán akarok menni gyakorolni 18-a előtt, talán 17-én 2 órát... majd meglátom.
Igen, valószínű, hogy az a gond, hogy nagyon akartam, de már jobban vagyok. Viszonylag kevés pofont kaptam az élettől azért érint ilyen érzékenyen, pedig utólag belegondolva, tök hülyeség az egész, csak egy vizsga és milliónyi pótvizsga lehetőségem van. :)

Köszi (képek)! :)

Hogy-hogy hogy csináltuk a hitelt? Volt kint egy mobilbankár és anyós nevére igényeltünk pénzt. Pénteken elvitte a papírokat, kedden hívtak, hogy megadták neki. Gondolom azért, mert nem 10-20 milláról van szó, hanem "csak" 1-ről...
Bocs, ha le vagyok maradva, de Ti már megkaptátok a hitelt? Egyáltalán beadtátok már valahova? Ha igen, hova?

Az hogy a suli azon része alapítványi... de legalább kap egy klassz szakmát a kezébe és szerintem máshogy bánnak a tanulóikkal, mint az állami sulikban. Nem?

Azért veszünk egyből kombit, mert nem lesz rá pénzünk, hogy egy normál autót vegyünk és utána egy kombit. Majd a beállásra leszek kiváncsi... ha meglesz valahára az autó, mert amiket kinéztünk, szinte egy sincs már meg, ami meg igen az meg jó messze van innen.

A grippe waterről anno én is hallottam, de sosem próbáltuk, valahogy pénzkidobásnak tartottam. Elhiszem, hogy vannak különböző babaételek/italok amik tényleg jók a babáknak, de szerintem már minden sz...t (bocsánat) el akarnak adni erre hivatkozva és itt most nem a grippe waterre céloztam, csak úgy általánosságban.

Többiek? Mindenki nagyon el van tűnve.... na jó, addig bombázlak Titeket Koppány képekkel. :) Bocsi érte. :)

Kép Kép Kép

Megyünk reggelizni, szép napot mindenkinek! Jön a hüsi meg a borulás, úgyhogy még ki kell használni a jó időt! Sziasztok!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sehol senki?

Rita: milyen a mosódió?

Márti, Kislány: hogy vannak a lányok?

Kati, Andi????

Én ma viszem át Koppányt Őrbottyánba dokihoz dél körül. Tegnapelőtt este belázasodott (38,2), majd tegnap kijöttek rá apró halvány piros kiütések.... ma még több van rajta, úgyhogy viszem át megmutatni, lehet bárányhimlő, lehet valami más... étvágya sincs sok, picit köhécsel is.

Tegnap megvettük az autót. :) Nagyon tuti, a tolatóradaron és az mp3 lejátszón kívül minden van benne. :) Most még Sződligeten van apró munkálatok végett (olajcsere, átírás, stb), de kb. 1-2 hét és itt lesz. :) Már csak helyet kell neki csinálni. Jaj, tényleg... valami normális autósülést kell néznem. Van tippetek?

Szép napot, puszi!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok jóreggelt!

Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de nagyon nyomi vagyok. :D Legszívesebben elvonulnék téli álmot aludni.. :oops: :lol: :lol:
Mi jól vagyunk. Öregebb lettem egy évvel. :D

Szilvi: kipróbáltam a mosódiót. Jujj nagyon jó. Bejött. 4x mostam vele. Levendulaolajat használtam az illatosításhoz. 10 cseppet. Ngyon fini lett vele minden.

Gratula az autóhoz. :D Remélem Koppány jobban van.

Jujj ma jönnek Katiék. :D Ha készen lesz a fal meg a padló, akkor várok ám mindenkit egy közös talira. :D Bár abból, ha így haladunk karácsony lesz.. :P Ezen a héten még semmit nem csináltunk fennt. Majd talán ma. Készen lennénk már, ha minden nap 1 gipszkartont felraknánk... Csak én egyedül nem tudom csinálni. Ill lehet tudnám, de nem merem. :? Mindegy. fele kész. Na megyek viszem oviba Vivit.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bogyó !!!! Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánuk !!! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Szilvi:Boldog névnapot kívánunk neked!
Sajnálom,h nem sikerült a vizsgád,pdig sokat gondoltam rád! :)

Bocsi lányok most nagyon rossz hangulatban vagyok,nem tudok írni.
DE ha vkinek van olyan smerőse aki az OEP-nél dolgozik vagy jártas a bejelentés,Gyed-es ügyekben szóljatok,nagyon kellenne vki aki ért ehez.

Puszi mindnkiiinek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!


Bocsi, el vagy havazva, de jöttem életjelet adni. Jól vagyunk, csak sűrűre sikerednek a napok. Lea még mindig éjszakai is többször kel, eléggé fáradt vagyok.

Szilvi: Utólag is boldog névnapot kívánok! :lol: A vizsga miatt ne aggódj, ez csak egy vizsga!

Rita: Utólag boldog szülinapot! Én is a napokban lettem öregebb egy évvel. :lol:

Andi: Én szívesen segítek Neked, ha tudok. Egyebek mellett TB szakirányon végeztem a jogi karon. Milyen gondotok van GYED-del kapcsolatban?

Kati: Jól vagytok? Mikor költöztök? :lol:

kislány: Fogok jelentkezni, amint tényleg ráérek. :oops: Kaki gondotok megoldódott?

Na ennyi voltam, Lea most valamiért egyszerűen nem alszik. :shock: Pedig mostanában már 7-kor el szokott aludni, és ha szerencsém van, 1-kor kel. Most meg még mindig itt vigyorog, hiába csináltam vele akármit... már fájt a derekam és letettem. Apája most is játszik vele, megy a kacarászás. Mikor lesz ebből alvás???? :roll:

Puszi mindenkinek!

Márti
fmarti
 
 


Sziasztok!


Márti, Rita!!!! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!
:lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Igen -igen !!!! Drága skorpiók mindenkinek NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUK MI IS , így utólag !!!


Andi !!! Mi tötént , gyere mesélj !!!


bogyó !!! Na, mi volt a vizsgán ??? Drukkolok ! :lol:


Márti !!! Még a Karácsony van soron , de lehet, hogy csúszik , ablakoktól függ , mert már nagyon hidegek jönnek , nem lehet burkolni . :cry:


Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket! Aranyosak vagytok! :)

Andi: hogy mindig van valami... remélem Márti tud segíteni Neked és megoldódik az ügy. Vannak ilyen ingyenes jogi tanácsadások neten is, én volt, hogy anno ott kaptam megfelelő választ, de ugye akkor még nem volt itt Márti. :) Gyerkőcök hogy vannak? Te?

Kati: hogy halad a házikó? Illetve az ablakok? Én is már úgy várom, hogy a saját házunkban ünnepelhessük a karácsonyt (meg a többit). :) Rendesen feldíszíthessem, a kertet tele ültethessem... úgy foglak Titeket irigyelni karácsonykor meg tavasszal. :) Diának hogy megy az ovi? Vannak már barátai? Jól emlékszem, ugye? - ovis Dia...

Márti: a gyerkőcök okoznak ám meglepetéseket. Koppány nem is egyszer kelt fel éjszaka játszani... örültünk neki, gondolhatod. Gyula másnap ment dolgozni, Koppány meg játszani akart éjjel 1-kor. :) Azt hittem Leából jobb alvó lesz, bár kétség kívül még mindig jobb alvó már most, mint Koppány volt ennyi idősen. :) Szokták mondani: majd kinövi. Remélem, mert tényleg elég fárasztó.

Kislány: pocak?

Rita: nagyon szépen alakul a felső szint!!! :) Lara meg tünemény azzal a fűrésszel. :D Meg az a göndör haj... Akkor jó, ha működik a mosódió. Már régóta ki szerettem volna próbálni, de nem akartam venni, mert mi van, ha nem lesz jó, nem akartam csomó pénzt kidobni (akkor még nem tudtam, hogy van próbacsomag). Kiszedi a foltokat is? - gondolom a mosószóda... Vivcsiéknél lesz mikulásnap az oviban? Ha igen, miből fog állni?


Velünk: Koppányt decembertől minden naposra adom be a bölcsibe. Egyik, hogy tetszik neki, nagyon szépen beszokott, játszik, stb... Másik meg, hogy anyagilag majdnem ugyanott tartunk, mintha heti 2-3x adnánk be. Tegnap sikerült a rutinvizsgám, úgyhogy pénteken már vezetek kint a forgalomban! Reszkessetek, ha Újpest-Angyalföldön jártok. ;) Meg szombaton is Fóttól Pestre... Teljesen más volt a mostani vizsgabiztos. A múltkorira is azt mondták, hogy rendes, de a tegnapival összehasonlítva tök más volt. A tegnapi nem volt olyan fapofa, mogorva, sokkal oldottabb voltam.

Most megyek, takarítok tovább, mert reggelire kész szeretnék lenni az egész házzal. :)

Szép napot!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Új és használt angol gyermekruha vásár lesz Veresegyházon 2008. december 16-án (kedd) 9-12 óráig a Műv. Házban (Köves u. 14).
http://angolgyerekruhavasar.gportal.hu/ ... id=3783576

Mi tegnap voltunk. Van minden: ágynemű, játék, jelmez, overál, body, pulcsi, poló, rugi, nadrág (farmer, kantáros, meleg, vékony), sál, sapka, kesztyű, stb.. stb...stb...

Van 200 Ft-os turis rész, van 500 Ft-os turis rész. Én Koppánynak vettem egy bélelt kord kertésznadrágot 1980 Ft-ért, meg egy bélelt vízlepergetős nadrágot 1850 Ft-ért... persze ezek mind újak amiket vettem ennyiért, de vannak használtak (szép állapotúak) is. Úgyhogy árban is jó. Szerintem megéri elnézni.

:)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasiztok!

Itt vagyok én is. Bocsi az eltünésért. Márti Boldog szülinapot! És én is köszönöm a köszöntést :D

Haladunk szépen az építkezéssel, bár van 1 picike bibi. Az, hogy Ytongból építkeztünk... Ami jó, mert könnyű, meg minden, DE. Baromira jól szívja a vizet. Jön a fagy. Magyarul, ha megázik és fagy akkor széttörik, ergo a fejünkre dől az egész ház. Szigetelő anyag van, Ragasztó van. Az egyedüli probléma az, hogy magasra kell felrakni a tűzfalaknál és nincs olyan magas létránk. Apa kitalálta, h Tarzant játszva majd hegymászóköteleken himbálózva Nemolyannehéz ala McGájver módra megcsinálja. Azért szerintem nem eszik olyan forrón a kását. A dédi szerint csináltassuk meg. Viszont az meg drágáb lenne, mint maga a szigetelőanyag. Meg ugye nincs is már rá... Úgyhogy valahonnan vagy szerzünk egy állványt, létrát, vagy egy repülőszőnyeget vagy gáz lesz.
Más. Annyira "jó" éjszakánk volt.... Lara kicsiszívem fél éjjfél körül elkezdett nyöszörögni, éjjfélre ez átcsapott egy adag üvöltésbe, ami egy jóadag hányásba torkollott, majd megint egy 20 percnyi üvöltés, cici és alvás. Láz nincs. Gyanús a fogacska, és torokfájás, mert baromi randán köhögött este. A hab a tortán az az, h tegnap szólt az ovónéni, hogy Vivi csoportjában van egy skarlátos....... A skarlát lappangási idő alatt is fertőz. Torokfájással indul. Be vagyok carva rendesen. Az első fertőző gyermekbetegség, ami nagyon gáz kerülget minket. Igen minket, mert ugye sem a gyerekek, sem a dédi, sem én nem voltunk még skarlátosak. Sőt. Nekem csak mumpszom volt. F@sza lesz majd, ha a fél csalás itt fog ülni 40 fokos lázzal és bazi nagy piros foltokkal... Nem vágyom rá.

bogyó: Gratuu a rutinvizsgához!! Ügyi vagy és leszel is a forgalomban. :) A fényképek csúcsszuperek!

Andi: remélem meg fog oldódni ez a car helyzet. :( :) 1-2 hétig nem megyünk most be hozzátok jó? A skarlát miatt. Bár a múlt héten is voltunk, de jobb a biztonság. :)

Kati elvesztettem a fonalat. Most megint késnek az ablakok? :(

Márti: Vannak jobb és rosszabb napok a babáknál. Nem tudsz mit csinálni. :D Kitartás, türelem és türelem. :D

kislany: hogy vagytok? Mizu? És holnapra Nagyon boldog Szülinapot!! :D

Na megyek keltem a gyerekeket az oviba. Puszi nektek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ne haragudjatok, szét vagyok esve. Tegnap azzal akartam kezdeni a levelet, hogy boldog szülinapot kívánok a szülinaposoknak, de úgy látom kihagytam. :(

Kép


Rita: faanyagotok nincs otthon amiből állványt tudnátok barkácsolni? Szomszéd, közelben építkezés, stb? Remélem semmi komoly nem lesz és az csak egy egyszeri, fogacskás éjszakai hányás volt... vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!! - persze ugye már amennyire lehet...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bocs, nem kötekedés, de biztos, hogy jó ötlet Vivit oviba vinni, ha volt ott skarlátos és mint írtad, lappangási idő alatt is fertőz?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyó: semmi baj. A kérdés jogos. :) Beszéltem az ovónénivel, kifaggattam, hogy vigyem-e, ne vigyem. Érvek, ellenérvek sorakoztak. Félek a skarláttól, de ez is egy olyan betegség amit jobb, ha gyerekként kapnak el, mint felnőttkorban. Nálam pl már meddőséget is okozhat. :( A másik, hogy a lappangási ideje 7-14 nap, tehát már a múlthéten is fertőződhetett, sőt. Amíg csak egy gyerek beteg addíg nincs para. Ha beindul tömegesen akkor marad itthon karanténban. Beszéltem egy másik anyukával akinek 3 fia van és az egyik skarlátos lett úgy, hogy a kicsik el sem kapták, pedig egy ágyban aludtak. Tehát eddíg 50-50 % hogy elkapja. Vivi kapja a köhögéselleni szirupot, meg bérescseppet, C vitamint. Próbálom kivédeni, de egyszer úgy is át fog esni ezeken. :)
Aztán lehet, hogy én látom rosszul és felelőtlen vagyok. :? :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Nem hiszem, hogy rosszul látod vagy felelőtlen vagy, mert pl. én is úgy vagyok vele (és még sokan mások), hogy inkább gyerekként minél előbb és addig essen át rajta amíg itthon vagyok vele és ne akkor amikor már dolgozok. Szóval ez mellette szól. Ami viszont ellene az az, hogy ha tünetgyanús lenne, akkor valószínűleg nem vinném be Koppányt, nehogy másokat megfertőzzön.

De remélem ezért nincs harag/neheztelés, hogy kimondom amit gondolok...

Persze, nem törvényszerű, hogy mindenkinek el kell kapnia az ilyen betegségeket a családtagtól. Gyula sem volt pl. bárányhimlős és tényleg ha pl. egyszer Kopi az lesz és tőle elkapja, nála már súlyosabb lenne.

Én még mindig azt vallom amit már írtam, hogy addig jó ha átesik a gyerek ezeken amíg az anya otthon van. Ha már meló van, onnantól kezdve sokkal nehézkesebb, örüljön az ember ha nem rúgják ki ha otthon marad a gyerekkel hetekig...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!


kislány: Boldog szülinapot kívánok én is! Mennyi skorpió van ebben a topikban?! :D

Rita: Sajnálom, hogy most van min aggódnod, de én osztom a véleményedet. Hiába is próbálnánk mindentől megvédeni a gyerekeinket, úgysem tudjuk. Ha közösségbe járnak, ki vannak téve a betegségeknek, ez van sajnos, de ez szerintem nem véletlenül van így, ez a dolgok rendje. Nyilván nem fogjuk őket szándékosan bikinibe elengedni az oviba télen, hogy biztosan megfázzanak és erősödjön az immunrendszerük, de talán a ló túloldalára sem kell átesni. Ez az én véleményem. :oops: :lol:
Látrát sikerült már szerezni? Ha nem, esetleg

Szilvi: Gratulálok a rutinhoz! Látod, ügyes vagy te, tessék mostmár maggabiztosabbnak lenni! :D Köszi az infót, ha lesz rá lehetőségem, tuti kinézek erre a ruhavásárra. Csak ne legyenek sokan, mert attól rosszul leszek. :oops: :D

Kati: Remélem, hamarosan helyére kerülnek azok az ablakok és jöhet a burkolás is. Nem lehetne kicsit rápörkölni az ablakot beszállító cégre? Kifizetétek már előre az ablakokat, vagy adtatok előleget? Én tuti már verném az asztalt a helyetekben. :twisted:
Remélem, már nektek is itt fog állni Őrbobiban az a karácsonyfa! :roll:

Andi: Közben próbálok még több infót begyűjteni, nem feledkeztem meg rólad! :) Amint többet tudok, írok pü-t.

Mi megvagyunk, csodás dolgokra jöttem rá. Mivel most itt van apukám, így Lea velünk alszik 2 napja, és nem kel fel hajnalban enni. :shock: Csak kicsit mocorog, odaadom neki a cumiját és alszik tovább ott mellettem. Ezek szerint a kis drágának anyahiánya van éjjel, ezért kel fel többször is. :roll: Most mit kezdjek vele, nem aludhat velünk, ez most kivételes alkalom. Majdcsak megszokja egyszer az éjjeli önállóságot is. :lol:

Képzeljétek, vettem egy hordozókendőt, férjem ma fogja hazahozni nekem! Remélem, hasznát fogom venni, mert a robusztus babakocsival nem tudok tömegközlekedni, saját autóm meg nincs. És mostmár gondolkoztam rajta, hogy be kellene menni Pestre meglátogatni a régi kollégákat, és legalább én is kimozdulnék egy kicsit végre. Szerintetek nagyon gáz Leát annyi ember közé elvinni? Kicsit félek, hogy hamarabb összeszed valamit a tömegközlekedési eszközkön, azért ő még nagyon kicsi...ja és utálja, ha szívom az orrát. :lol: De ugyanakkor, amit odafent is írtam, nem akarom búra alatt nevelni, csak nehéz megtalálni a középutat. :)

Puszi mindenkinek!
Márti[/b]
fmarti
 
 


Sziasztok !!!


bogyó !!!! Gratulálunk , nagyon ügyes voltál !!!!!! :lol:

Diám még nem ovis ,még csak 2 éves múlt , kevertél biztos Andival.

Rita !!!Szerintem is vidd oviba , képzeljétek , ha ezért senki nem vinné be a gyerekét ??? Nem lehet ennyire búra alatt tartani őket , meg egyébként is lehet, hogy már el is kapta , (hiszen van lappangási idő) , akkor meg már "mindegy" és tényleg sokkal jobb ha gyerekkorban esnek át ezeken !!!
Lara, hogy van és Vivi ??


Márti !! Nagyon jó a tickered alatt a kép !! A hordozókendő nagyon jó ötlet !!!Na, milyen ??? (gondolom megkaptad már) :lol: Menjetek csak, nem kell mindíg otthon ülni !!
Lea még nem fogdossa a járműveken a korlátokat..stb , nincs olyan nagy kockázat sztem .


Andi !! Hol vagy ???


kislány !! Ticker ??? :!:


Ablak mese : Az úgy kezdődött , hogy már rég megjöttek volna az ablakok okt. eleje körül , csak nem tudtuk volna kifizetni (hitel ügyben ugye még mindíg szinte semmi változás) , úgy-hogy Zsolti , hogy mentse a menthetőt hívta őket és kérte a festést , evvel időt nyertünk és persze majd pénzt veszítünk . Így festve most 18.-ra ígérték , és persze na-ná , hogy késik , ha óriási szerencsénk van akkor jövőhét végefele meglesz , ha nem, akkor remélem a rákövetkezőre . :shock: :roll:


Millió puszi mindenkiek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Majd később leszek, most csak annyit, hogy:

SZERETNÉLEK MEGKÉRNI TITEKET, HA NETÁN VALAMERRE LÁTNÁTOK EZT A KÉT KUTYÁT, AKKOR SZÓLJATOK NEKEM!!!!

Éjjel mindkét kutya eltűnt. A kicsi (BAMBI) az agresszívabb (ugat, támad - de nem támad,csak úgy tesz), a nagy (NIMRÓD) az meg barátkozósabb.

Köszönöm!

Kép Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


A kutyák előkerültek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kati:Boldog névnapot kívánunk neked!
Mi nem vagyunk túl jól.Engem műteni fognak az arcüreggel,Dia egész 7-en itthon van,mert beteeg a drágám.És úgy néz ki Noncsit is kerülgeti valami. :cry:
Ti jól vagytok?

Márti:Bocsánat,ésb is kíváok neked utólag boldog szülinapot!
És nagyon köszönöm a segítségedet.Remélem tudom majd vmivel viszonozni.

Bogyó:Gratulálok a vizsgádhoz nagyon ügyes vagy,majd belerázódsz,én még mindig ott tartok,ahol eddig.Júl.óta nem voltam vizsgázni,és még a te iskoládat sem hívtam föl.Pedig lépnem kellenne,de annyi minden közbe jött mostanság,és még gyűlik a baj,nemhogy jobb lenne.Na mindegy.Egyenlőre ez van,háthas lesz jobb is.
Ja és grat az autóhoz is.Örülök,h nektek legalább sikerült valami.
Koppánykám jól van?Állás ügyben van vmi fejlemény?

Bolha:Na ti,hogy vagytok?Skarlát ügyben remélem nincs baj.Sztem nem lesz gond.Legalább is bízzunk benne.
Jól hallatok a lakással,szépek lesztek
Állvány ügyben mi újság?Ha nem tudtál szerezni semmit,akkor majd hívj föl,és a párom tud,csak kérdés mekkora kell,milyen magasságú?
Ovis képek milyenek lettek?
Nekünk 4 db van de annyira édes rajta a Dius.

Kislány:Remélem jól vagytok!Hanna baba?

Na megyek,mert ébredeznek a törpék!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Bogyó:Hol voltak a kutyák?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Kati: Boldog névnapot!! Remélem a karácsony azért kopogós lesz. :lol: Na mizu az ablakokkal? Lányok?

Andi: nagyon sajnálom, hogy minden rossz összejött. :( És mikor fognak műteni? Szegényke. :( Jobbulást a lányoknak. :) Mi jól vagyunk. Skarlát nincs eddíg kopp-kopp-kopp. :)
állvány megoldódott köszönjük. Az egyik régi ismerősöm jön és segít. Ipari alpinista.. :lol: :lol:

Bogyó: Örülök, hogy hamar meglettek a csavargók. :) Merre kódorogtak? :)

Márti: na milyen a hordozókendő? Remélem bevált. Ha segítség kell a kötéshez szólj. Van egy csomó fényképes kötési mód, meg mutatom is szívesen. :)

Kislany: hogy vagytok? Szülinap hogy telt? Picur?

Na megyek, mert Lara itt alszik az ölemben, és leszakad a derekam. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!


Az miért van, hogy ha képet illesztek be, elszáll az egész hsz-em??? :evil: Na akkor kezdem előlről. :lol:

Kati: Bár megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok neked utólag nagyon boldog névnapot!

Kép Boldog névnapot! :) [/img]

bogyó: Jó, hogy meglettek az ebek. :)

Andi: Örülök, hogy segíthettem!:) Mielőbbi jobbulást neked meg Diádnak is! Nórádnak pedig remélem, nincs semmi baja.

Rita: Milyen jó, hogy alpinista ismerősötök is van ugye? :D Jó, hogy megoldódott a "létra-gond".
Kendő nagyon tetszik, bár még csak itthon próbáltam, hogy szokja a kiscsaj. Lenne is egy kérdésem: ha felszállsz buszra, akkor hogy oldod meg, hogy kivedd meg visszatedd a dedet a kendőbe? Mert ugye most azért le kell vetkőztetni, ha utazok vele, mert rámelegszik a ruha. Viszont buszon elég macerás újra megkötni a kendőt... :lol: (Nekem ilyen kötős kengurum van: http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_mt.htm) Ötlet?

kislány: Hogy vagytok? Jó lenne már összehozni azt a talit, de most meg iszonyatosak az utak. :? Azért ma már körülnézek, mennyire tudunk közlekedni a leánnyal.

Mennem kell, már le sem írom, miért... :)

Puszi nektek!
fmarti
 
 


Sziasztok !!!


ÓÓÓ, de aranyosak vagytok KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!!! :)


Andi !!! Remélem Dia már jobban van , Nocsi ???
Műtét ???? Ezt most , hogy találták ki és , hogy műtik és mikor ??? :roll:


Márti !! Köszi a cicát , nagyon édi !!! :lol: :lol:

Szuper pedig ez a kendő , bár az öltözés vetkőzés biztos macerásabb . Ha kiveszed Leát a kendőből , újra kell kötni utánna ???


bolhácskám !!!! Nagyon gyönyörű képeket csináltál !!!! :lol: :lol: Vasánap voltunk kint , de akkorra már jól le volt taposva az utcába a hó és nyárigumival ekéggé csúszott is . :roll:


kislány !!! Hol vagy ??????


Ui.: Ablakok remélem legkésőbb jövőhét végére bent lesznek !!!!


Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Katikám!

Örülök az ablakaitoknak! Ezek szerint igencsak esélyes, hogy már itt karácsonyoztok? :roll: :wink: Drukkkkkkolok! :wink:

(Igazából lehet, nem kellene újra kötnöm a kendőt, csak én vagyok még eléggé ügyetlen, hogy belevarázsoljam a leánykát. :roll: :oops: :lol: )

Lányok hogy vannak?

Puszi!
fmarti
 
 


Márti !!


Köszi , lányok jól vannak ! :lol:

Leám ????

Gyakorolj ill. gyakoroljatok avval a kendővel !! :wink:

Jesszus , mindjárt Karácsony !!! Dia úgy élvezi ezeket a fényeket !!! :lol: :lol:

Holnap kell hívni ablakosékat , hát kíváncsi vagyok mit fonak mondani !!


Puszi !

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: Mi újság az ablakokkal? Izgulok értetek!!!

Lea megvan, jönnek a fogacskái, ezért nyűglődik kicsit, de még tartjuk a frontot. Tegnap élesben is kipróbáltuk a hurcikendőt, elmentem vele idáig a kisboltig... hát, érdekesen néztek ránk az emberek. :lol:

Többiek? Hol vagytok? Hogy vagytok?

Puszi
Márti
fmarti
 
 


Szia Márti !!


Há sajna a "rákövetkező" hét jön be , de az remélem már tuti , tehát megint azt mondhatom, hogy jövőhét vége !!!! :twisted:

Arról nem is beszélve, hogy alig lehet őket elérni telefonon !!! :twisted: :twisted:


Ügyesek vagytok , csak gyakoroljatok !!! Az emberek meg had nézzenek !!!! :wink: :lol:


Millió puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Márti: ránk is érdekesen néznek az emberek, ha kendőben megyünk. Bár nekem nem ilyen szatyrom van :D . De ez is szupi biztos. :) Szegény csepp lány. Larának is elkezdtek ömleni a fogai. Kinnt van ugye felül elöl 4 ( amiből sajna a 2 szélső romlásnak indult, hiába a sok fogmosás.. :cry: ), meg alul elöl 4. Most jött ki a hátsó 4 rágó és ma néztem, h az összes szemfog jön. Szegénkém. Bár lekopogom csak nappal nyűgi. :) Bár elég az is... :?

Kati: ez a hét lesz a tuti. érzem!! :wink: Szurkolok. :D

Mi megvettük a gyerekeknek az ajándékokat. El sem hiszem, de 8000 ft-ból megúsztuk. :D
Apának holnap lesz a 32. szülinapja, Vivinek meg a névnapja. Kinéztem egy tortát. Megpróbálkozom vele. Ooooolyann jól néz ki. a krém alapja a mascarpone. Háááát Vettem 2x 250g-ot. Annyit ír. B@ssza meg egy db 515 ft... :shock: :shock: :shock: Ajánlom, h finom legyen a torta... :roll: :lol: :lol: :lol:
Na ezzel próbálkozom: http://mennyeimanna.blogspot.com/2008/0 ... ta_31.html Guszta :D

Megyek is, mert lassan indulok Viviért az oviba. Puszi nektek. :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !!! Jaj, de jó lenne ha jól éreznéd !!!! :lol: :lol: :lol:


Húúú, ez a torta nyami !!!! Nagyon szép és jó munkás !!!! De persze te kifogod rázni a kisújjadból !!!! :wink: :wink:

Majd fényképezd le nekünk !!!!


Holnapra Vivinek Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánuk !!!! :lol:

Kép


Ti , hogy álltok ??


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: köszi előre is a bizalmat... :lol: :lol: :lol:

És igen.. Hogy állunk... Állunk... :P

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szé jó reggelt !!


bolhácska !!! Na, milyen lett a torta ????

Nagyon érdekelnek az ajándékok is , mit kapnak a lányok ??? Nagyon ügyesek vagytok , 8.000 Ft-ból megúszni !!!!! :wink: :lol:

Miért álltok ??? Mi van az alpinistával , jön ?? :lol: És a gipszkarton meg a padló ???


Puszika

Kép


Kép
kati16
 
 


Helló lányok !!!


Hol vagytok ???


Nálunk semmi különös, naná, hogy még nincsenek ablakok ! :twisted:
Talán a héten . :roll:


Andi !! Jól vagytok , mi van veletek ??


bogyó !! Vezetés, hogy megy ???


Márti !! Nagyon jók az új képek !!!


Rita !!! Eltüntél !!! Torta kép ??? ...stb


kislány !! Már nagyon rég voltál itt !!! Jól vagytok ???




Millió puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!


Csak gyors bekukkra jöttem, nagyon pocsék éjszakán vagyok túl... Inkább nem is részletezem, mert csak rontamán a hangulatot.

Kati: Ablakok a helyükre kerültek már? :lol:

bogyó: Jogsival mi a helyzet?

Rita: Ti hogy haladtok?

Andi: Műtéten túl vagy már? Hogy érzed magad?

Mindenki: Csemeték hogy vannak?

Képzeljétek, tegnap voltam kislányéknál, nagyon jól éreztem magam. Nagyon szép otthonuk van, Hanna baba pedig igazán tüneményes és aranyos kislány! Még azt is megengedte, hogy Lea az ágyában aludjon! :lol:

További szép napokat, kellemes ünnepi készülődést!

Puszi
Márti
fmarti
 
 


Szia Márti !!!


Végre valaki jött !!! :lol:


Köszi, ablakok bent vannak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Végere !!!


De örülök, hogy összehoztátok a talit !!! :lol: :lol:

Ügyik vagytok !! Lányok mit szótak egymáshoz ??????????


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: örülök, hogy az ablakok a helyén vannak. Akkor most már 100%, hogy ott karácsonyoztok? Lányok hogy vannak?

Ki hol volt mikulásozni ha volt?

Rita: halad a tetőtér? Lányok? Nagyon édes Lara baba. :) Nem egyszerű babakocsival átvonatozni ide Veresre vásárolni...


Márti, kislány: tök jó, hogy megismertétek egymást. Lányok? Evés? Fogacskák indulgatnak? Kislány, házatokra vannak nézelődök?


Anyuék eladták a házat (ideje volt már), már megvan véve a lakás is, úgyhogy még karácsony előtt költöznek is...

Mi elvagyunk. Koppány kapott a bölcsiben egy jó kis kötőhártyát, múlt héten itthon volt. Tegnapelőtt vittem ismét, de visszajött neki délutánra (holott hétvégére már semmi baja nem volt), így megint itthon van, szerintem már csak jövőre megy. Akkor viszont már minden nap. :) Azon gondolkodtam, hogy valami homeos bogyót adok neki, csak fogalmam sincs mit, immunerősítőnek...
Én hétfőn megyek az új oktatómhoz az Írottkő parkba, mivel oktatót váltottam. Kiváncsi leszek mennyivel lesz jobb. Most egy Ford kombival fogok vezetni ami azért is jó, mert nekünk is Fordunk van és kombi. :)
Szerdán megyek a bíróságra személyes elbeszélgetésre, elvileg kiderül, hogy felvesznek-e. Nagyon sok a jelentkező, úgyhogy elég kevés az esély rá, de hátha... :)
Szombaton kint voltunk mi is a Főtéren a Mikulásnál. Másodjára sikerült feljutnia Koppánynak a Mikulásbácsihoz. Aranyos volt, nem sírt, csak nézett, elfogadta a szaloncukrot, a krampuszoktól is. Találkoztunk egyik őrbottyáni barátnőmmel, annak a lányával elvoltak ott a téren (2 hónap van köztük). Gyulám kicsit több forralt bort ivott, mint kellett volna. :D
Aztán másnap házhoz is jött a mikulás, Gyula személyében. Szegény Koppánykám annyira megijedt amikor benézett a nappaliba és látta a Mikulást a hintaszékben, hogy alig lehetett megnyugtatni, úgy sírt... :(

19-én lesz a bölcsiben karácsonyi buli, úgyhogy jövőhéten csütörtöktől nagy sütésben leszek, csak még fogalmam sincs, hogy a több, mint 10 kiválasztott sütiből melyik 2-t süssem meg. :D

Elkezdtem egy társadalombiztosítási- és bérügyi szakelőadó sulit, keménynek tűnik, de tetszik. :) 3 hetente szombaton járok be.

Kb. ennyi... ja, az autónkban tönkrement az aksi, úgyhogy lehet venni, még egy kiadás... úgyhogy februárig szépen elálldogál a garázsban...

Most ennyi! Puszi Nektek, szép napot, szép hétvégét! :)


a kép nem valami jó, mert még nem tudom beállítani a gépet, igaz nem is nagyon gyakoroltam mostanában...

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Kép
tweety24
 
 


Kati: Éljen éljen, ablakok a helyükön! :D Mostmár drukkolok az ajtókért is!
Lányok elvoltak addig a 20 percig, amíg találkoztak, ugyanis Hannának olyan alvókája van, hogy szerintem napi 20 órát tuti alszik! :D Az én Leám meg annyival kevesebbet alszik, mint amennyivel Hanna többet egy átlagos gyereknél! :lol: Szóval nem sokáig volt alkalmuk egymást nyúzni. :) De Leának biztosan tetszett Betti, ahogy fogta Hannát, mert hangosan elkezdett nevetgélni, ahogy nézte őket. :)

Szilvi: Édes a kis Koppány a Mikuval, ügyes volt nagyon! A "hintaszékes Mikuláson" meg tuti nagyon meglepődött, azért tört el a mécses.
A TB-s sulihoz ha esetleg valamikor kell segítség, szólj! Nagyon szívesen magyarázok, ha kell! :lol:
A szerdai beszélgetéshez egy kalappal, drukkolok! :wink:

Nálunk párocskám a jövő héten itthon lesz, utána dolgozik két napot, majd ismét itthon lesz év végéig. Juhhhééééééééé! :D


További szép hétvégét nektek!

Puszi
fmarti
 
 


Sziasztok !!!!


Márti , bogyó !!! Köszi , én is örülök !! :lol: Igazából már csak a belső ajtók hiányoznak meg a párkányok (+ a burkolatok ) ésss kész lesz valamikor.

A Karácsony most megint kétesélyes :) egyszer igen, egyszer nem :shock: , és még mindíg nincs semmim Karácsonyra , remélem kapkodnom kell majd !! :lol: :wink:

20 percet dumcsiztak a lányok !!! :) Há, kérem szépen ez is valami !!! :lol:


bogyó !! Nagyon jó a kép !! :lol:


bolhácska !! Hogy álltok ???


kislány !!! Gyere már egy kicsit , legalább egy kis kép , vagy valami !! :lol:


Andi !!! Remélem jól vagytok !! Írjál , hogy vagy !!!!




Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok.

Olyat káromkodtam az előbb... Végre idejutok, írok, erre Lara kikapcsolja a gépet..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tehát. A lényeg.. Befejeztük a padlózást. Hurráááá :lol: :lol: :lol: Elkezdtünk felpakolászni. A gipszkartonból még 7 tábla hiányzik, de már lesz..rom. :oops: :lol:

Kati: gépész végzett? Járólapok? Sikerül a karácsonyi küldetés? :D

Márti: édesek lehettek a csajok együtt. :D

Bogyó: jobbulást Koppánynak. Szegénykém. De édes a kép. :) A Gyula meg... Hát istenem :lol: :lol: :lol: :lol: Kell ilyen. Na. :lol:
Apa kapott a cégétől karácsonyi csomagot. Volt benne egy nagy üveg jégermájszter. Nem tom hogy írják na. :roll: :lol: Mindegy. Vettünk szombaton kólát. Apa kijelentette, h ő főzi az ebédet. Közbe meg keverte nekem a kólás jégert. Hát mennyit ihattam.. kb fél decit. Én úgy kóvájogtam a lakásban... Azt még itatni akart. :lol: :lol: Mondtam, neki, h még egy korty és verekedni fogok.. :lol: :lol: :lol: De a kaja finom volt.

Na mindegy. Megyek altatni, mert itt már áll a káosz. :D
Puszi nektek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !! :lol: :lol:

Gépész végzett !!! :wink: Ma vettem egy kis konyhát is , legyen azért valami . (nem nagyon lesznek még bútoraink , arra már igazán nem futja )

Járólapok még nincsenek . :cry:

Viszont, nektek már milyen jóóóóóóó !!!! :lol: :lol: ÓÓÓ, pakolászás felfele !!!!!!!!!!!! :wink:


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


dr. Kállay Krisztián Miklós adjunktus kérése:

Kedves Barátaim! Amint azt talán páran tudjátok, én egy gyermek
csontvelő-transzplantációs osztályon dolgozom. Ide olyan gyerekek
kerülnek, akiknek vagy hagyományos kemoterápával gyógyíthatatlan
leukemiája van, vagy valamilyen veleszületett halálos immunhiánya,
csontvelő-elégtelensége.
Mi a beteg csontvelőt kiírtjuk, és egészséges,
más donortól származó őssejtekkel helyettesítjük. Bármilyen brutális
beavatkozásnak hangzik, az esetek kétharmadában sikerül így
meggyógyítanunk a gyerekeket. Képzelhetitek a kezelés körülményeit, a
szenvedést, a szörnyűségeket, a haláleseteket. A gyerekek hónapokig
steril szobában vannak, ahova szülő is csak műtősruhában, bemosakodva
léphet, és természetesen nem aludhat bent. A vidékről érkező nagyszámú
gyereknél ez komoly probléma, mert nem minden családnak van Pesten
alvási lehetősége. Ezért alakítottuk ki kórházunk Déméter Házát, ahol a
szülők éjszakára megszállhatnak, így a hosszú kezelési folyamat alatt a
gyermekek mellett állhatnak. Sőt, javuló állapotú vidéki betegeinket is
"haza" engedjük a Déméter Házba, ahol szabadon lábadozhatnak, de mégis
a kórház területén vannak.
Gondolhatjátok, hogy az OEP mennyit segített
ennek a háznak a létrehozásában. Most a TV2 gyűjtést rendezett
számunkra, ahol a 1771-es telefonszám felhívásával mindenki 200 Ft-al
hozzá tud járulni a Ház fenntartásához, bővítéséhez.
Kérlek benneteket,
ha módotokban áll, támogassátok kezdeményezésünket. Amennyire
szívügyednek érzed, szólj másoknak is! Az adományvonal dec. 16. éjfélig
él
. A telefonszám: 1771 Köszönjük a segítséget! Krisztián ---
Dr.Kállay Krisztián Miklós adjunktus gyermekhematológus, transzplantációs
orvos Egyesített Szent István és Szent László Kórház
Gyermekhematológiai és Őssejttranszplantációs Osztály
Osztályvezető-helyettes

avocado
 
 


Sziasztok!


Egy gyors kérdés erejéig jöttem:

Lányok, esetleg van valakinek valami jó ismerőse a váci Földhivatalban?


kati, Rita: Drukk a továbbiakhoz! :)


Puszi!
fmarti
 
 


Helló lányok !!!



Én meg gázszerelőt keresek . lol:

Tűzhelyet kéne földgázról palackos- gázra átalakítani . Pesten nem akarnak foglalkozni velem , lepasszolnak , menjek a márkaszervízhez . ????
(ott még nem próbálkoztam )


Márti , köszi !!! :) Sajna nekünk nincs ismeretség . Csak nem történik valami ????
Én is drukkolok !!!


Jaj, bogyóóó !!! Gratulálunk a ház eledáshoz !!!!! Anyudék , hol találtak lakást ???


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors leszek, mert viszem fürdetni Koppányt, aztán vacsi és alvás.
Holnap meg sütés és irány a bölcsi, mert karácsonyi buli lesz. :)

Rita: nagyon szépen haladtok, gratulálok Nektek! Ügyesek vagytok! :) A maradékot meg szépen apránként, a lényeg, hogy fent karácsonyoztok. Édesek a képek, megnéztem ám. :) De jó lehet egy tesó.... nekünk ez még odébb lesz, de lesz legalább 1, aztán ha az élet úgy hozza akkor lehet hogy 3. :)

Márti: köszönöm, aranyos vagy. Lehet élni fogok idővel a segítségeddel. :) Sajnos nekünk sincs ismink, remélem nincs gond. :(
Nagyon édesek lehettek a babák. A leírtakból azt szűrtem le, hogy akkor eléggé ellentétes lányaitok vannak Kislánnyal. Ugye?

Kati: sajna, nem tudok gázost. :( Apróhirdetésben néztél már? Ha lesz időm, én is keresgélek, hátha... Nálatok volt a mikulás? A bútor a legkevesebb, nem? A lényeg, hogy lesz egy szuper házatok, szuper kerttel és szuper családdal. ;) 1-2-3 év és már nem is fog eszedbe jutni, hogy nem volt bútorotok. :)

Többiek? Márti, kislány? Nálatok volt a mikulás? Andi????

Koppány jól van. Azt írtam, hogy visszaesett a kötőhártyába a bölcsibe fél nap alatt? Úgyhogy ezen a héten nem is vittem. No meg a MÁV miatt sem. Gyökerek (bocsi). Nagyon haragszom rájuk, de nem részletezem...

Felvettek a bíróságra!!! Januárban kezdek. Még nem tudom, hogy polgári vagy büntető, amiatt és a részletek miatt még felhívnak. Úgyhogy most nagyon örülök. Igaz, félek is, mert nem tudom hogy fogom bevinni és elhozni Kopit a bölcsiből, főleg ha sztrájkol a kedves MÁV, mert ha normálisan járnak a vonatok, akkor az 5.47-sel megyünk át a bölcsibe, én a 6.30-sal jövök vissza... meló után a 16.30-sal bölcsi (17.30-ig van bölcsi). De megoldjuk, max. anyós nem megy dolgozni és ő viszi, Gyula meg hozza ha túlóráznom kell. Úgyhogy most zajlik az élet, sok a tanulnivaló (jogsi, tb és bérügy, büsz vizsga anyaga) az én lusta fejemnek. :D
A lényeg, hogy örülök! :) Sajnos a jogsi az jó esetben január végén lesz meg, rossz esetben valamikor februárban.

Az új oktatóm sokkal jobb, figyel, mondja, segít rendesen, nagyobb biztonságban is érzem magam úgyhogy örülök, hogy váltottam, csak kár hogy ilyen későn, már itt kellett volna kezdenem. :)

Andi: hogy vagy/tok?????????

Kislány?

Most megyek, puszi Nektek, szép hétvégét! :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: