Új privát üzeneted érkezett!

Hali Csajszik!

Csak egy bekukk, mert meló vanKép
Ilang baby Tihanyban pihnei ki a szüleit, nekem meg úúúúúúúúgy hiányzik ez a kis csibefalat!!!!Kép

Háát ez van, az a lényeg, hogy jól elvan, élvezi az egészetKép Tegnap Apával buliztunk kettesben este, zene, buli, tök jót beszélgettünk, szal nekünk is kellenek ezek a "szalma" estékKép

Bea, Ch.!
Várunk akkor Benneteket szombaton, ha jó idö lesz, megtöltjük a pancsolót, a kiskádatKép Bográcsban tervezünk fözni vmit, remélem az mindenkinek jó leszKép Jön még 2 család ha nem gond, az egyik helyen 6-7 hónapos kisfiú van, a másik helyen egy 4 körüli kisfiú és egy 8-9 körüli kislány. Remélem nem gond!

Addig még írjunk, még benézek!

Ch, gratula a félévedhez, Bea nektek meg a skacok szép bizijéhez!Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?
Szombati tali áll még? Kép

Bea, gratula a nagyoknak a szép biziért! Kép Mit kaptak végül?

Tündér, milyen kutyáitok vannak? Én csak hallkan megsúgom, hogy engem már kétszer támadott meg kutya, szóval hm... egy picit félek a nagytestű ebektől... úgyhogy ne nézzetek majd nyafkának emiatt, jó??? Köszike. Kép

Szépen alakul a kertünk, teraszunk. Van már szép kertibútorunk, Balázs elkezdte csinálni a teraszra a korlátot is, a héten felteszik a napellenő rolót is, meg megrendeltük Noncsinak a hinta-csúszda-homokozó szettet is, meg végre jön egy speckó kertész is, aki rendbevágja a kertünket (vmi hiper-szuper gyomírtást fog csinálni), úgyhogy végre kezdem már élvezni a kertesházat. Kép Tegnap Noncsi kint pancsolt a teraszon, tök édi volt, ő is odáig van a kertért. Alig lehet bezavarni, szinte egész nap kint van, így tök jókat alszik esténként. Kép

Ma megint megyek fogröntgenre, mert mostmár leszkűkítettük a kört, két fogat kell csak megnézni, hogy mi van velük. Aztán csütörtökön vissz a fogdokihoz az eredményekkel.

Veletek mi a helyzet?
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és teát,cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 

 
 

A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Sziasztok!

Na, hát sehol senki? Pedig azt hittem, azért lesz egy-két beírás a topicunkban... Kép

Bea, minden rendben volt hazafelé az úton? Kata jól viselte?

Tündér, kipihentétek a vendéglátás fáradalmait? Kép

Még1x köszike szépen a meghívást, tényleg jó nap volt, bárha nem is ugráltam örömömben. Kép Sajna a bokám ma eléggé fájdogált - sztem tegnap azért túlerőltettem -, ma megpróbáltam pihentetni, de nem igazán működött, mert Balázs egész nap a kertet rakta rendbe én meg ugye Noncsiztam. Holnaptól meg sajna már nem lesz segítségem itthon, egyedül kell megbírkóznom a kisasszonnyal. Remélem, nem fog nagyon rosszalkodni és nem kell végigkergetnem 10x a lakásban, ha tisztába szeretném tenni. Kép

Szval örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk. Kép
Bea, Balázzsal hazafele pont azt besztéltük, hogy milyen jó, hogy vannak még normális családok, akik normális értékrend szerint nevelik a gyerekeiket. Teljesen le voltunk "döbbenve", hogy a nagyok mennyire odafigyeltek Katára, Ilangra és Noémire is. Kép

Tündér, mondd meg Gazsinak, a tarhonyás bográcsa nagyon fini volt, megérte várni a sokszoros 40 percet. Kép
Ilang pedig pont olyan volt, mint amilyennek elképzeltem, örülök, hogy a végére már működött a közös homokozás is. Kép

Velem kapcsolatban pedig sorry, hogy olyan kis csöndes voltam, egyrészt a bokám bosszantott ugyebár, másrészt meg alapban sem vagyok vmi harsány típus és nehezen is nyílok ki társaságban, kell pár alkalom, mire megtalálom a helyem. Azért remélem, nem voltam nagyon gáz. Kép

Írjatok!
pusza:Ch.

(EZER MILLIÓ BOCSI, de Betta üdvözletét elfelejtettem átadni tegnap, szval mindenkit puszil ő is. Kép )

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!Kép

Mindenkinek nagyon örültünk, jó volt megismerni Benneteket Chrissy, Bea Titeket meg jó volt újra látni!KépKép

Remélem mindenki rendben hazaért és kipihente a jövés-menést!

Nem mondom jól elfáradtam a végére, de ezzel sztem mindenki igy voltKép
A szakácsunknak átadom a bókot, kösziKép
Ne hari ha mi is kicsit szét voltunk csúszva, de a házigazdaság nem arról szól, hogy az ember lánya békésen ücsörögKép
Remélem Ch. nem kaptatok sokkot az izgága családunktól, a tüzröl pattant Ilangtól és majd máskor is eljöttök!Kép

Bea, remélem Ti is jól éreztétek magatokat, Katus elaludt hazafele és a nagyoknak is minden okés volt!

Most robogok, mert mindig annyi dolgom van és én már ooooooolyan fáradt vagyok, hogy csak na...

Puszi,
Tündérék
tündér
 
 


Sziasztok!

Bea, hol vagy???

Tündér, dehogy kaptunk sokkot tőletek, sztem teljesen okés volt minden. Tűzről pattant Ilang. Kép

Képzeljétek el, megjött végre a vérvételem eredménye (múltkor ugye a bőrgyógyászaton megcsapoltak, hogy kiderüljön, mitől van ekcémám).

Hát, tisztára kiakadtam, mert természetesen mire vagyok allergiás? Hát a macskaszőrre ill. valami hámantigénjére vagy mire... ( Van két imádott macskám a lakásban.) Vannak különböző fokozatok, hogy mennyire vészes az allergiám, a legdurvább a szarvasmarha szőr (jó, ez megoldható, nem fogok bocikat simogatni), utána jön a macska, majd a lószőr és végül a kutyaszőr. Vagy 30-40 dolgot néztek meg, kiderült, hogy semmilyen fű, fa, gyomnövény, mogyoró, dió, gyümölcs stb. allergiám sincs, úgyhogy akár még parlagfűben is ülhetnék naphosszat, akkor sem lenne semmi bajom, de a macskaszőrre frankón kibukik az immunrendszerem. Még várom az eredményét a laktóz, tojás stb. ételeknek, ha ott még plusszban kiderül, hogy a tejtermékeket is kerülnöm kell, hát végképp neki fogok szontyolodni. Pedig az az érdekes az egészben, hogy már 3,5 éve együtt vagyok macsekokkal és csak a szülés óta jött ki ez az egész allergia dolog. Előtte semmi bajom sem volt, pedig éveken keresztül volt kutyám is. Mondjuk olvastam vmi olyasmit, hogy szülés után gyakran felszínre kerülnek az addig "lappangó" betegségek, allergiák stb. Na, nálam ez sajna előjött ugye az ekcéma formájában. Pedig eszembe sem jutott volna sosem, hogy én egyszer ekcémás leszek, dehát sajna sosem lehet tudni... Úgyhogy ma megbeszéltük, hogy szépen elkezdjük kiszoktatni a macsekokat, lesz kint egy faház úgyis, az lesz a külön lakásuk, lehet kapni olyan macskaajtót, amihez van egy spéci nyakörv és csak azt a macskát engedi be, amelyiken ugye az rajta van. Mondjuk most is kint vannak, élvezik is, de eddig még sosem voltak kint pár óránál többet. Hát ez van... még úgyis utána kell járni, hogy egyáltalán mennyi idő múlva szállítják a faházat, addig meg szokják szépen a kint létet. De nagyon fognak hiányozni... bocsika, hogy untattalak benneteket ezzel... Kép

Hát, ezek vannak felénk...
Illetve még annyi, hogy ma van a 3 éves házassági évfordulónk. De fura... Kép
Hétvégén ennek örömére elviszem Balázst a Rómeó és Júliára. Kép

Na mentem, megetetem a macsekokat.
pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy eddig nem írtam de Zoli szabin van a héten azaz máig volt és így a délelőttök foglaltak voltak.
Mi is jól éreztük magunkat de még mindig nem pihentem ki a hétvége fáradalmaitKép
Még talán a nullásra se értünk ki Kata már aludt de hamarosan mindenki elszunyált engem kivéve Én hazavezettem.
Később Zoli is felébredt meg egy rövid ideig Kata is magyarázott de mivel a nagyok aludtak így Õ is nekifogott újból.
Ch.
Én is szeretek személyesen is találkozni a fórumosokkal mert így egy kicsit könnyebb,szóval örülök hogy megismerkedtünk.
Az meg hogy normális család vagyunk-e nem tudom de próbálunk a gyerekeinknek sokféle számunkra fontos értéket megmutatni és be is tartatni velük.
Ez Ilang esetében könnyű mert nagyon szeretik őt szinte imádják. ha találkozunk velül akkor még hosszú ideig utánna úgy beszélnek mint Ilang.
Most pl.: pancsiztam, úsztam olyan selypesen Kép
Persze a felnőtteket is szeretjükKépaz Ilang családbanKép

Képzeljétek mi a frász lett velem. Egy baráti családdal sütögettünk kedd este és valami argentín fűszerkeveréket használtak a pácban amire másnap Én allergiás lettem. A nyelvem két oldalán apró hólyagok a szájpadlásomon is, meg is van dagadva. ja az orrom is folyik és tüsszögök is mint egy csacsi. Kezd múlni, úgyhogy nem lehet a hársfa csak a kaja.
Bosszantó mert Én se voltam 30 éves koromig allergiás csak utánna kezdődött a parlagfűre most meg ez is. CSak jobb lenne a tengerparton élni.

Kata is szenved, meleg is van meg vettünk neki a korának megfelelő nagyságú cumit és nem kell neki csak az újszülöttes régi cumikája. nem tudom mit csináljak vele...

Szóval ez van.

Egyébként pont most vagyok kiakadva a nagyokra hogy milyen telhetetlenek. Soha nem elég nekik amilyük van mindig még még kérnek mi meg nem tudunk erőnkön felül teljesíteni és rengetegszer mondunk nemet ami viszont fáj.Mert a 200 Ft vattacukor a strandon nem egy nagy összeg de a x-ik vásárlásra már nemet mondunk és nem értik hogy miért.Szóval szép kis kor kezdődött és nem is az egyszerűbb tinédzserek közé tartoznak.
p
B
20180827120929
 
 


Nos látom most ti vagytok elveszve.
Pedig egy ilyen esős hétvége igazán termékeny is lehetne netezés szempontjából.
A mi hétvégénk jól múlt el
Péntek este átmentünk a mamákhoz.
Nagyok Én anyuméknál
mi Zoli anyujánál
de végül szombat délután egy helyre kerültünk és képzeljétek bakelitoztunk.
Előszedtük a régi bakelit lemezeket és hallgattuk őket. (találtunk egy 78-as Cserháti lemezt ne mondjam milyen kislány volt még ő is és a hangja is)
A gyerekek is élvezték nagyon jó volt, este pedig nagyot kártyáztunk velük meg a nagyszülőkkel szóval jó volt.
Bakelitnek a használata is tanulságos volt (ráteszed a tűt akkor nincs kapcsolj a másik számra....Kép)

Tegnap meg tengeres megbeszélés volt és
rájöttünk hogy nincs Katának semmi napellenzőnk a strandra. Olyan félsátor félét szerettünk volna neki venni de nem láttunk sehol így marad a napernyő azunk van.

A héten a gyerekek Gyulán vannak táborba így gyorsan veszek magamnak egy pár cuccot a tengerre( gyógypapucs+ fürdőruci) Nagyon ki van megint a lábam és láttam szép betétes papucsokat így veszek egyett. Ugyan szívom a fogam az ára miatt de ez van( 8-10 ezer egy pár)

Szerdán meg Katával megyek anyumékhoz egy pár napra és körbelátogatjuk a rég nem látott nenákatKép

veletek mi van csajok?
B
20180827120929
 
 


Hahó Lányok!

Vagyok ám én is, de nálunk a szokásos pörgés 4x-ese van. Megvettük a szomszédunk faházát, azt jöttek szétszedni és ide hátrafelállítani. Sajna az esö közbeszólt, így csak vasárnap tudtak kezdeni. Itt vannak most is a munkások dolgoznak ezerrel. Tegnap megpakoltam egy 7 köbméteres konténert sittel és szeméttel, ma lenyírtam a füvet, segítek a munkásoknak, mosok, gyereket nevelek, dolgozom, tanulgatok, szal semmire nem marad idöm. Hulla fáradtak vagyunk, szinte minden este 9 körül megyünk aludni.
Szombaton idnulunk a Balatonra, igaz csak 4 napra, de pakolni, takarítani kéne, de egyenlöre építkezés van, gyülnek a felhök, fogy az idö szóval izgi.

Bea!
Megkaptam a fotókat, köszönöm szépen!Kép Vásárlásért irigy vagyok, rám is nagyon rámférne már, de nem tudom lesz-e erre a héten még idömKép
Bakelitezés jó lehetettKép

Ch.!
MI van Veled? lezárultak a viszgálatok? Noncsi jól van? Hogy gyógyul a lábad?

Bocsi, hoyg ennyi, de mennem kell.

MÉg remélem be tudok nézni a héten, de nem ígérem.
Ha nem jönnék, jó hétvégét mindenkinek, jövök majd jövöhéten!

Puszka
Tündér
tündér
 
 


Azt még akartam, hogy Chrissy, boldog házassági évfordulót így utólag is nektek!!KépKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Elég pocsék idő van errefelé... már órák óta zuhog. Kép Mondjuk, legalább locsolni nem kell. Kép

Házassági évforduló: köszike szépen a jókívánságot! Kép Szombaton voltunk megnézni ennek örömére a Rómeó és Júliát, teljesen odáig vagyok azóta is. Nagyon jó volt a szereposztás, Szinetár Dóra volt ugye a Júlia, Bereczki Zoltán meg Mercutio (nekik ugye most volt az esküvőjük), és Paris-t pedig a Homonnay Zsolt játszotta, úgyhogy elaléltam a boldogságtól, amikor bejött a színpadra. Kép Tényleg nagyon jól sikerült darab, nagyon jó koreográfia, show-elemek stb. Azóta megnéztem a francia előadást is DVD-n, hát, sztem nekünk jobban sikerült(már megint Kép ). Sokkal emberközelibb a magyar, a francia nekem kissé elvont, túl sokat szenvednek benne és sztem egy-két énekes olyan, mintha vmelyik mostani "szuper fiúegyüttesből" szedték volna őket össze, meg a hangjukat sem eresztik ki igazán. Bezzeg a magyarok! Kép Na, nem csöpögök itt tovább, klassz volt minden, azóta egyfolytában csak jegyet keresek a Szépség és Szörnyetegre, azon belül is a Homonnay-Szinetár párosra, jó lenne találni rá vhol... Kép

Bea, végül sikerült jegyet szerezni a szegedi előadásra?
Bakelit lemezek: nekünk is sok volt anno, sajna már egy sincs meg itthon, mindegyik az anyámnál maradt. Vele meg ugye nem igazán vagyok kapcsolatban. Kép Jó lehetett nosztalgiázni, én nagyon szeretek. Kép
Mikor mentek a tengerre?
Allergiád végül rendbejött?

Tündér, de jó nektek! Irigykedem a faházért, éppen most nézzük mi is a kerti faházakat, mert szeretnénk őszre mindenképp vmi normális méretűt a kerti dolgoknak, fűnyírónak stb., meg nem utolsósorban a két macskánknak is, mert ugye kiderült, hogy sajna az ekcémámat a macsekallergia okozza, úgyhogy hosszas mérlegelés után döntöttem, hogy kinti cicák lesznek. De erről már írtam fentebb. Tényleg, a faház alá kell alapozás? Már tök jókat találtam, de ennek az alapozásos cécónak nagyon nem örülnék... de gondolom, biztos kell vmi. Kép

Noncsa ma esett egy nagyot (már megint). Kép Most éppen az orrát verte be, lehúzta róla a bőrt rendesen, szegénykém nagyon sírt. Mostmár legyen vége ennek a balszerencse sorozatnak, mert elegem van, hogy állandóan lesérül vmelyikünk! Kép A lábam még mindig be van dagadva, fáslizom, de a krém már nem olyan jó rá sztem, meg egyébként is teljesen tönkrevágta a bőrömet, szóval tényleg szeretném már letudni ezt az egészet. Bosszant, hogy nem jó még mindig a bokám. Kép

Tündér, mikor lesz a köv. vizsgád?
Ha visszajöttök Balcsiról, ha gondolod, szívesen látlak benneteket itt Tárnokon, átugorhattok vmikor Ilanggal. Kép
Mi is nemsokára megyünk Alsópáhokra, de csak pár napra.
Jó pihit nektek! + jó időt! Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!
csak gyors benézek mert megyek palacsintát sütni a nagyok hazaérkezéséreKép

Ch:
Igen augusztus 21-én megyünk a Rómeo+j. megnézni a szabadtérin. Biztos jó lesKép

Mi 18-án megyünk a tengerre már csak egy bő hét van hátraKép
Az allergiám sajna nem jött rendbe a nyelvemen és az ínyemen hólyagok maradtak vissza most szaladgálok valami szer után ami rendbehoz mielőtt lemennénk a tengerreKép
Mind kiderült a gerincem meg azért fáj mert kimozdult az egyik csigolyám azt is jó lenne minnél előbb visszatetetni mert az még a visszatevés után pár napig piszokul tud fájni és nem szeretnék 8-10 órát így utazni.
Mind egy öregasszony komolyan mondom annyi a bajom.
De a Zoli szerint már az is haladás hogy egyáltalán beszélek ezekről a dolgokról. Nem sokat szoktam a s aját egészségemmel foglalkozni de most eljött az idejeKép

kata jól van rendíthetetlenül tanulja a mászás tudományátKép nagyon aranyos
puszi mindenkinek
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Tündér, itthon vagytok már?

Bea, voltál már dokinál a gerinceddel? Allergiád?

Lányok, komolyan mondom, vmi balszerencsés csillagzat alatt állok mostanában. Meghalt az egyik cicám, nagyon kivagyok miatta bukva. Kép Kép Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


SZia CH!

Itthon vagyunk, tegnap reggel jöttünk haza. Nem volt az igazi, söt az idö is jó sz@r volt....Kép
Szegény cicád!Kép Mi történt? Nem lehet, hoyg megmérgezték? Mikor indultok Alsópáhokra?
Amúgy péntektöl vasárnapig 3 napos elöadásra megyek Gyöngyösre, jövöhéten meg vizsgázom ha minden igaz...

Bea!
Jó nyaralást nektek! Ott legalább jó idö lesz! Itthon már erre nem lehet szinte számítaniKép
Sikerült az allergiádat kezeltetni?

Bocs, de most megyek, millió a dolgom..

Puszika,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok csajok!
Most Én is visszavonulok egy kicsit. Holnaptól vendéggyerek aztán meg nyaralásKép)))
Amúgy voltam csontkovácsnál, hát azt hiszem nem voltam kellőképpen felkészülve rá. Jól meggyötört most még jobban fáj a hátam mint előtte, de valszeg ez normális hisz majdnem szétszedett a pasi tegnap.
az allergián nem kezetem így elég lassan múlik az aftákat azt igen azok szépen elmúltak de a nyelvduzzanat és érzékenység még mindig megvan de már talán múlik.
Ch.
nem jó dolog ha a házikedvencek elpusztúlnak. sajnálom...
Anyuéknál is elütötte a kutyust egy autó nagyon megsirattákKép

Tündér! Erőt kitartást a 3 napos túrához és mostmár vége a medárd féle hiedelemnek úgyhogy jön a kánikula itt isKép))

Képzeld a Ray Path-es kendő+kesztyűvel végigsikáltam már mindent itthon is anyáéknál is. Azt kell hogy mondjam hogy meg vagyok vele elégedveKép
puszi mindenkinek
28-án jövünk vissza majd utána jelentkezem
Bea
20180827120929
 
 


hahó!

Ch!
Ti is nyaraltok?
Mi van veletek? A másik cicusod jól van?
Én tanulok, túléltem a 3 napos statisztika elöadást, úgyhogy most lehet gyakorolni....
Ha neketk is jó a jövöhéten tudunk átmenni vmikor hozzátok, de még egyeztessünk persze!

Beáék nyaralnak, de jó nekik..Kép

Gazsinak megültük a szülinapját, tök jól sikerült, úgy örült az ajándékának, meg minden jó lett, szal egész jó volt a hétvégeKép

Na most megyek ebédelek, aztán gyakorolok!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hellóka!

Itt vagyok én is, nyaraltunk. Kép Majd délután jövök bővebben is.

Tündér, várunk sok szeretettel Benneteket! Kép Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Chrissy!

De jó egy kis életjel!KépKép
Örülök, hogy vagytok, majd mesélj, milyen volt a nyaralás és rakjál fel képet is!

Mentem tanulni...

Puszi
Tündér
tündér
 
 


Na, itten vagyok... Kép

Tul.képpen a puha matracot leszámítva tök jó volt a nyaralás. Kép De komolyan. Csak kemény matracon tudok aludni, úgyhogy az első két este iszonyat volt, összvissz ha 4 órát aludtunk. Meg a másik, hogy én nem vagyok hozzászokva, hogy Noncsival együtt aludjak, de most ő is velünk aludt, nem volt hajlandó különaludni. Szerencsére itton ebből nem lett gubanc, simán alszik az ágyában. Kép Egyébként meg aktívan pihentünk: ettünk, pancsoltunk, ettünk, pancsoltunk, semmi építő jellegű tevékenységet nem folytattunk. Kép Noncsa élvezte, úgy lebegett a vizen, hogy csak na, egyáltalán nem félt benne, az utolsó nap még a nagymedencébe is be kellett menni vele, mert kikövetelte magának. Szóval minden okés volt, bár sztem a szoba kissé le volt pukkanva a 4*-hoz képest, no sebaj, legközelebb a Bioházba kell menni, de ha jól emlékszem, az több személyes, nem 3. Képek vannak (120 db!), itt van a CD-n már, ha nem leszek annyira lusta, akkor küldök többet is mailben. Kép Közben meg elhagytuk Noncsi egyik kedvenc babáját, most próbálok beszerezni egy ugyanolyat. Még szerencse, hogy nem az Alvósmaciját felejtettük ott vhol.
Aztán most lesz befejezve a nappaliban a parkettázás, nagyon szép lett. Meg ma hozza haza Balázs az új szekrénysort az IKEÁ-ból, szóval remélem, kezdenek végre jó dolgok is történni velünk. Kép Főleg úgy, hogy le sem merem írni, de még elutazásunk előtt egyszercsak előkerült a kinti cicám (Kismama a neve, mert amikor megismertem, azt hittem, hogy pocakos), iszonyat lefogyva és eléggé stresszesen. Napokig csak tejfölt volt hajlandó megenni, most, hogy hazajöttünk a nyaralásból kezd végre normálisabban enni, tömöm vitaminokkal, minőségi kajával, de még mindig nagyon bizalmatlan velem, néha menekül is előlem, pedig én sosem bántottam. Kép Vszínű, hogy bánthatták, vagy megmérgezték, mert ugye másfél hétig nem evett, nem ivott és a végén már napokig nem is láttam... Nagyon bizakodom benne, hogy helyre fog jönni, számomra már az is hatalmas csoda, hogy él, és eszik végre. Remélem, nem kiabáltam el semmit sem, szeretném, ha meggyógyulna!

Tündér, mikor vizsgázol?
Beákat irigylem, én is szeretnék még nyaralni. Kép

Tündér, mikor jöttök a jövő héten? Melyik nap jó nektek?
Gazsinak happy birthday! KépMi jót kapott? Torta? Kép

Hétvégén jönnek hozzánk Bettáék. Kép

Pusza!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Chrissy!

Bocs, hogy csak most de a suli miatt elég egzaltált vagyok.. Nem sikerült az a fránya statisztika vizsga, most vasárnap kell újra mennem...
Nyaralás: hát ha ezt elöre tudom, hogy ez nektek is gáz, hát szólok, hogy elég puha ott az ágy... Nem akartam rontani a renoméjukat, de sztem baromi drága és azért annyira nem nagy szám. Jó persze mi összel voltunk hidegben, pici babákkal (3/4 hónaposak voltak Ilangék) és nem sok mindent lehetett ott akkor csinálni... Persze egynek jó volt, de nem tör a frász újra érte.Inkább egy kis tengerpart!Kép
AZért örülök, hogy pihentetek is egy kicsit, az mindig jól jön az embernek.Kép Örülök, hogy meglett a cicád, mégha az étvágya nem is a régi, azért gondolom lassan helyrejön!
A héten nem igérem, hoyg elmegyünk, mert tanulás van beütemezve újfent, meg itthon van a picúr is és most baromira élvezemKép

Na voltak a Bettáék?
Köszi Gazsi nevében is a köszöntést! Kapott egy kerámia bográcsot, amit úgy csináltattam keramikusokkal, van rajta feliratKép Anyukája sütött tortát, volt vacsi meg minden szal jó volt!Kép

Beáék is jönnek haza sszem holnap, gondolom jól érezték magukatKép

Most megyek még picit gyakorolok, aztán még benézek a héten és ha nem gond a jövöhéten mennénk, jó lesz így?

Pusza
Tündér
tündér
 
 


fúúú de zavaros lett... remélem azért érthetöKép
tündér
 
 


Ja most olvastam... csütörtökön jönnek haza a BeáékKép

Kiváncsi vagyok Kata-baba, hogy viselte a hosszú utat!

Na mostmár tényleg megyek!

Chrissy azt még akartam kérdezni, hogy a lábad jobban van már?

Tündér
tündér
 
 


Hellóka!

Jaj de kár, hogy nem sikerült a vizsgád!!! Pedig ma is gondoltam rád, hogy mostmár biztosan túl vagy rajta. Kép Statisztikából egyébként én is dupláztam egyszer, aztán pont a szigorlat előtt kristályosodott ki az egész és 4-est írtam belőle. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a mostani! Mikor lesz?

A hétvége nagyon jól sikerült, Bettáék is nagyon jól érezték magunkat. Csináltam fini ebédet, mustáros, sajtos-tejfölös husit, tök jól sikerült. Ebéd után Állatkertben voltunk, aztán még kinéztünk az IKEÁ-ba, utána meg a gyerkőcök zuhantak be az ágyba. Mi sem bírtuk nagyon sokáig, asszem csak max. fél kettőig, de az is lehet, hogy csak éjjel egyig, már nem is emlékszem. Másnap délelőtt még játszottak a gyerkőcök itt a kertben, majd mentek haza. Jól sikerült hétvége volt. Kép
Ma délután meg szülinapi buliba volt hivatalos Noncsi, ide mentünk az utcába. Nagyon jó volt az is, megismerkedtem még két szimpi anyukával+gyerkőceikkel.
Meg ma végre a burkoló leburkolta a fürdőt, szép lett. Szerdán még fugázik egyet, aztán nemsokára végre birtokba vehetjük. Kép

Tökre sajnálom, hogy nem tudtok jönni a héten, már mondtam Noncsinak is pedig, hogy készüljön, jön Ilang-bébi, de akkor majd jövő héten bepótoljuk. Majd szólj, hogy mikor jó nektek. Nekünk eddig semmi halaszthatatlan dolgunk nincs azon a héten.
Köszi kérdésed, kész röhej, de még mindig nem 100-as a bokám. Még mindig be van duzzadva az egyik oldala elég rendesen, és nagyobb gyaloglást meg is érzek. Futni még mindig nem tudok vele, sőt, a gugolás is elég nehézkes, szóval rendesen megjártam... De talán egyszer csak meggyógyul mostmár!

Hű, Gazsi-ajándék nagyon tecc, hasznos egy darab! Kép Mikor avatjátok fel? Kép

Kolping: na, már azt hittem, csak én vagyok ilyen finnyás ágy terén, de komolyan, majd' leszakadt a derekunk Balázzsal. Egyébként meg szerintem is iszonyat drága, éppen ezért vagyok bosszús, hogy azért igényesebb is lehetett volna a szoba. A kaják nagyon jók voltak, a medencék is, sőt a szauna is nagyon tetszett, de a játszótértől sem voltam elájulva (sztem nagyon le van lakva), meg azért volt még egy-két zavaró tényező. De ismervén magamat, nekem elég nehéz megfelelni... Kép No sebaj, összességében azért jó volt, de biztosan lesz ennél jobb nyaralásunk is még. Kép

Na megyek, megetetem a kinti cicát, meg lehet, hogy locsolok is egyet.

Pusza és ügyes légy a vizsgán!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Bocs, hogy csak most de mindig annyi minden van...
Ilang bébi alszik, úgyhogy most tanulnom kell!

A jövöhéttel kapcs. annyit, hogy a szerda nem jó, de amúgy bármelyik másik nap és inkább délelött okésKép
Jó?

Fürdöszoba biztos szép lett, nem dobsz fel róla képet? Na és a nyaralósok?

Most robogok, de jelentkezz ám!Kép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Na halihó!

Azt nem is írtam, hogy Ilang megfázott csupa takony szegénykém, éjjel köhögött, na meg vagy 8x felébredt sírva, mert nem kapott levegötKép Tegnap a dokinéninél is voltunk. Szerencsére iszik sokat, enni nem, de gondolom ebbe a nagy meleg is belejátszik.
Képzeld, mióta hazajött a nagyszülöktöl, csak nagyvillanynál hajlandó elaludni. Eddig is égett a szobákában egy kislámpa, de az most nem elég, ordít, ha lekapcsolom a nagyotKép
Nem is értemKép

na eldugulok mára, most fejeztem be a mai napi gyakorlástKép

Pussz
Tündér

Ui: remélem ti jól vagytok!
tündér
 
 


Szia-mia!

Hogy van Ilang? Homeobogyókat szoktál neki adni? Jómúltkorában Noncsit 2,5 nap alatt tette rendbe az Oscillo, meg a Béres csepp + C-vitamin. Két pocsék éjszakánk volt akkor, de a harmadikra már szuperul helyrejött.
Szüleidnél is nagylámpa mellett aludt? Egyébként nálunk úgy van most megoldva az elalvás, hogy tul.képpen a nagylámpa ég, de a kapcsoló olyan, hogy lehet vele szabályozni az erősséget, és így kellemes félhomályt szoktunk neki csinálni. Nincs túl világos sem,de persze túl sötét sem, mert azt ő sem szereti. Mitől lehet ez a változás? Bár pont mostanság olvastam, hogy azért 2 éves kor körül már elkezdenek félni a sötétben/sötéttől. Ha visszaemlékszem én is a kiskoromra, hej de élénk fantáziám volt! Baromira tudtam félni én is. Kép Úgy szeretném ettől megkímélni Noncsát, vajon hogyan lehetne?
Vizsga mikor is lesz?
Jövő heti tali: nekünk is bármelyik nap jó (kivéve a szerda), mondj egyet! Kép

Kíváncsi vagyok Bea élménybeszámolójára! Már bizti itthon vannak. Kép

Ti hogy bírjátok ezt a hőséget? És elvileg szombatig ez lesz... iszonyat. Kép

Na mentem szunyálni.

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Fotókkal még mindig tartozom, bocsika... iszonyat lusta vagyok. Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia!

A mai éjszakánk überelte a tegnapitKép
Egész éjjel égnie kellett a lámpánakKép Hajnali 3-kor átmentem, hoyg lekapcsoljam, aludt. Ahogy lekapcsoltam felébredt és sírni kezdett, hoyg kapcsoljam vissza... Arról nem is beszélve, hogy iszonyúan köhögött, soxor felsírt, szóval, vhogy ez nem az igazi mostanságKép Remélem megnyugszik, helyreáll a kis lelkibékéje, mert úgy félek, hogy az a múltheti távollét jött így ki rajta... Tudatosan nem hiányoztunk neki, de tudatalatt meg nagyonKép

Tegnap fürödtünk a velencei tóban és képzeld azt mondta a vízben , hoyg "Ilang fél". eddig soha nem félt. Most hirtelen mindentöl elkezdett félni? Már csak az idegenktöl való félelem van hátra....

Na nem rinyálok itt, mert most is tanulnom kéne, én meg itt pofizokKép

Csatolok még 2 képet ezeket nagyon szeretemKép

Pusza, aztán várom ám a fotókat!Kép

Tündér
Kép
Kép
tündér
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter

Kép
gondos_apuka
 
 


Hellóka!

Ó, pedig azt hittem, hogy ma már jó híreket fogok olvasni!
Hát, nagyon sajnálom, hogy durvult a helyzet... Kép Én egyébként hiszek abban, hogy tényleg - ha kívülről nem is látszik a gyerekeken - a tudattalanjukban azért nyomot hagy az, hogy hiányzik anya, apa, meg a megszokott környezet. Azért picikék még ők... De az is lehet, hogy vmi történhetett vele még akár a Balcsin, vagy már esetleg otthon, ami talán elsőre nem is jut eszetekbe, mert olyan "jelentéktelen", de neki mégis vmi miatt törést hozott a kis életében. No mindegy, nem akarok itt pszichológust játszani, meg hülyeségeket beszélni... Mindenesetre az is fura, hogy most félt a víztől is. Kép De vmi miatt most nagyon keresi a biztonságot (lámpa égve hagyása), csak jó lenne tudni, miért... Majd mesélj, hogy milyen volt a mai éjszaka, hogyan aludt el Ilang. Felébredni nem szokott éjjelente? És a napközbeni alvás? Olyankor besötétítesz?
Megfázással hogy álltok? Kezd már kilábalni belőle Ilang-bébi?

Tali: a péntek sajna nem jó, inkább a hét első felét kéne megcélozni, ha nektek is jó. Kedd esetleg? Vagy még a csütörtök is jó és nekünk is inkább a délelőttök a jobbak.

Vizsgádhoz ezer kalappal!

A fotók pedig szokás szerint nagyon klasszak, Ilang belevaló kiscsajszi nagyon az első képen! A második meg nagyon művészi lett, szeretem az ilyen típusú fotókat. Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ja, azt még szerettem volna írni, hogy voltam ma az ekcémámmal az itteni bőrgyogyinéninél és teljesen ledöbbentem, amit mondott. Mutattam neki a kezem, kérdezte, használok Domestost? Mondom, igen. Na, mert hogy szerinte ez áll a dolgok hátterében. 2 hétig most el kell felejtenem mindenféle vegyszeres dolgot, kennem kell egy gyógyszertári kevert krémmel a bőrömet, aztán újra jelenésem van nála. A belélegzett gőz hozza ki szerinte ezt az egészet és úgy gondolom, van is alapja ennek a tézisnek, szóval most nagyon odafigyelek mindenre. Azt mondta, ha ez nem jár eredménnyel, akkor vmi tapaszos allerigavizsgálatot fog csinálni. Az milyen? Ismeri vmelyikőtök?

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ch!
Már gondoltam én is a vegyszerekre, de nem mertem mondani.. Foglalkozom olyan tisztitókendökkel amikhez nem kell vegyszert használni!Kép Na nem érdekel? (ez itt a reklám helyeKép)
A tapaszos allergiavizsgálatot nem ismeremKép

A talival kapcs. sztem legyen a csütörtök és punktum!Kép Akkor délelött legyen, majd ird meg mail-ben a paramétereket, jó?
A mai éjszaka egy fokkal jobb volt, egész éjjel égett ugyan a lámpa de jobban aludt sokkal.
Iszonyú meleg volt, ezért sokat forgolódott, de összességében jobb volt. Nem köhögött már, viszont az orrát szippantani kellKép

Most kinn pancsolnak Apával, én meg tanulok, na meg puskát írok..

Pussz
Tündér

Jó 7végét!
tündér
 
 


Hellóka!

Okés, akkor a csütörtök előjegyezve. Kép A tisztítókendős dolgot meg akkor személyesen megbeszéljük, nem is hallottam még ilyesmiről, kíváncsi vagyok, milyen lehet. Egyébként tényleg tök fura, hogy ilyesmit is kiválthat a Domestos. ÉS miért pont csak a Domestost kérdezte? Van még egy rakás más vegyszer is, nem? Biztos van benne akkor vmi spéci dolog, amiért az jutott elsőnek az eszébe.

Remélem, akkor mostmár napról-napra jobbak lesznek az éjjelek. Még most is próbálkoztok, hogy leoltjátok a villanyt, ha elaludt Ilang?
Mikor vizsgázol??? Még mindig nem írtad meg. Kép

Beáék már itthon vannak, nem?

Puszka!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ch!

Ma reggel levizsgáztam 3-asra statisztikából!!!!!KépKép Úgy megkönnyebbültem!Kép
Most robogok mert jönnek hozzánk, de holnap benézek!

Pusza
Tündér

ui: Beáék csütörtökön jöttek hazaKép
tündér
 
 


Halihó!

Bea!
Hol vagy? Minden okés? Jó volt a nyaralás?

Chrissy!
Akkor csütörtökön délelött átmegyünk, a mail-t meg várom, hoyg mégis hova menjünkKép A kendöimet elviszem, megmutatom.
A domestost egyébként én kizárólag gumikesztyüben szoktam használni!
Remélem mostmár mielöbb rendbejössz! Cicus hogy van?

Most megyek, pusza

Tündér
tündér
 
 


Beáék péntek hajnalban értek haza. Azóta áll a bál.
Pénteken döglés
szombaton újból összejött a nyaralós csapat egy része pont nálunk. örültem is meg nem is a 40 fokban 15 vendégnek
Vasárnaptól meg két vendéggyerekünk van Szlovéniából (uncsitesók, a nagyok korosztálya, két csaj) öt gyerekkel nem könnyebb mint 3-mal szóval kivagyok
Kéne már az agusztus végi munkáimat előkészíteni, szóróanyagot nyomdakészre csinálni, árajánlatok bekérése, fordítások.....szóval az alapítványunkat szeretném beindítani csak nem tom mikorKép
15 után meg szeretnénk a szobaelválasztást megcsinálni ami jó nagy kupi meg felfordulás és eltart vagy 10 napig úgyhogy most így előre nézve hát jó nagy fejsze kell ehhez a fáhozKép

Á nyaralás az tutti jó volt. Nagyon nagy volt a társaság nem is ismert mindenki mindenkit az elején. volt 3 abszolút baba (Kata a rangindős) meg egy egy éves meg a nagyok 26 voltunk összesen.
Szálás a parton kifogástalan a kaja finom a tenger isteni meleg.
Kata remekül bírta élvezte inkább is. Utazások hosszúak voltak de semmi gubanc nem volt. Inkább Andi volt rossz utas..Kép
Ott meg Kata szépen napközben 2 szer aludt a szobában ,mi addig nyugodtan srandoltunk vagy kávé vagy kártya buli volt. Vagy olvastunk. Mindig volt baba ébren is, de annyi felnőtt meg gyerek volt erre a 4 babára hogy észre se vettük őket.
Kata is fürdött a tengerbe és a parton az összes kavicsot végignyalta. Itthon azóta is kóstolgatja a vizet, szerintünk a sót keresi...
Szóval nagyon jó volt csak rövid a 10 nap is. De hát a jóból sosem elég
Kirándulni is kirándultunk volt városnézés,meg a nagy gyerekeknek búvár nap szóval sok sok tengeres dolog...
keresek pár képet mindjárt csak még nem rendszereztük őket és nincsenek kedvencek de majd körülnézek
puszi mindenkinek
B
20180827120929
 
 


képek majd legközelebb,vagy lehet mailban küldök oda már vállogattam
20180827120929
 
 


Hahó!

Bea!
Végre egy kis életjel! De jó lehetett! MI meg itthon rohantunk, dolgoztunk, tanultunk, meg folytathatnám...Kép Jövöhéten jön a Tündérem szabira, hát kivi leszek milyen idöt fogunk majd ki... Lesz pár nap Balaton, meg egy kis Sziget is talán.Kép
Képeket várjuk ám!

Ch!
Megkaptam a mailt, majd igyexünk, mert elötte még van egy kis elintéznivalónk.
Töled is várom ám a fotókat!Kép

Na mentem,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Küldtem képeket mindkettőtöknek mailban.
Remélem nem lett tele vele a postaládátok.
Képzeljétek varrásra adtam a fejem. megígértem a három csajnak hogy varrok nekik azt a most divatos fodros szoknyát.
Szerencsére mini szoknyák, úgyhogy a három anyaga 1800ft-ba került. Egyenlőre ruházni egyszerűbb őket mind etetni. Csak még azt nem tudom hogyé induljak neki. Ugyan tanácsot kaptam bőven de valahogy nem merek nekifogni,na majd lassan.
Andi piszok jól járt a minap. Az egyik csajszi akik szintén nyaraltak egy apró csaj és kinőlt meg megunt egy csomó cuccát és Andinak ígérte. Hát meg is kapta egy teljes ruhatár, nem mind való 10 éves gyereknek de szépen elraktuk és majd idővel előkerülnek...nagyon élvezte a csajszi mindent felpróbált és nagyon érezte hogy mi az ami nagyon jól áll neki. Volt egy hajdi jelmez is a csomagba fehér blúz meg loknis szoknya és nagyon jól áll a Mucának. Néhe Én is igényelnék ilyen öröklést de hát ez már valszeg elmarad.
Miinden esetre egy időre legalább az Én kis ruhatáram nincs veszélybe az AndikátólKép

Tündér!
Már nektek is kijárna a jóidő a Balcsin. Mentek szigetre is lesz ott valami az ilyen "öregeknek" is? Kép))
Lassan nekünk meg Kapolcs lesz aktuális,azthiszem jövőre elmegyünk a gyerekekkel hogy azt is lássák érezzék meg...

Ha jól értem akkor találkoztok Ch-el jó talizást majd azért írjatok nekem is
p
Bea
20180827120929
 
 


Imádom Ilangot ahogy a szemével tud nevetni
Mindannyian pusziljuk
20180827120929
 
 


Hahó Bea!

Igen holnap megyünk a Chrissy-ékhez a délelött folyamán. Kép
Nem kaptam eddig semmilyen képetKépKép
VarrásKép Én nem mernék...Kép Lehet csak azért mert még soha nem varrtam semmit..
Andika ruhatára...régebben örököltem én is egy-egy darabot, emléxem annak úgy tudtam örülniKép

Ilangnak a puszit átadom, pont tegnap emlegetett benneteket! Képzeljétek kapott egy babát és Õ lett Kata-baba!Kép

Most menek mert még nem ebédeltem és igencsak éhes vagyokKép

Ch!
Megkaptam a mail-ed sztem odatalálunk. Ha mégsem felhívlak!Kép Olyan 10 körül, jó?

Pusszantás
Tündér

Ja mégcsak annyit, hogy itt szakad az esö és dörög az ég éppen.., remélem nem ilyen idö lesz a hétvégétöl mert mérges leszek!!
tündér
 
 


Sziasztok!

Dörög az ég és esik az eső. Kép Juhé! Kép Kíváncsi vagyok, mit szól hozzá Noncsi. Éppen mostanság kéne aludnia...

Bea, a képekért ezer köszi, vmi csodás helyen lehettetek, irigykedtem nagyon, én is úgy belecsobbannék a tengerbe. Meg én is úgy mennék társasággal nyaralni, csak vhogy sosem jön össze. Jó, hogy volt több kisebb gyerkőc is, így azért Katának is megvolt a saját maga kis "korosztálya". Kép
Tudsz varrni? De jó neked! Mi múltkor beruháztunk egy varrógépre, már régi álmom volt, de azóta egyszerűen a hajamat tépem, ha nekiállok varrni, mert hiába fűzöm be úgy a szálat, ahogy a leírásban van, egyszerűen ocsmány lesz a varrás, hurkol ezerrel és nem értem, miért. Pedig elvileg jó a tűvastagság is. Dehát honnan tudom én, hogy mondjuk melyik varráshosszúság a jó?

Hopsz, majd még jövök, Noncsi felkelt.

Tündér, várunk holnap!

pusza

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


hehe, egyszerre vagyunk fent! Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Jaj, meg már ezerszer akartam írni Tündér, hogy GRATULA a vizsgádhoz! Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér!
A Gazsi mailcímére küldtem a képeket keresd rajta, ha még nem mutatta.
Gondolom a talitok jól sikerült
és azt is gondolom, hogy a héten nem leszel sokat fent, hisz apátok otthon van veletek. Remélem lesz olyan strandos időtök is. Én most személy szerint nem bánom hogy esik mert ilyenkor legalább a parlagfű nyavalyám nem jön elő.
el kell mennem valami spéci alergia testre nekem is.
Ch te is valami vérvételesen voltál ugye, annak van speckó neve vagy csak simán a körzeti kiírt egy allrgiatesztre?
Képzeljétek valami tartósítószerre is allergiás vagyok, tegnap ittam egy kapucsinót és 2 óra múlva a karom a combom tisztára hólygos lett. Reggelre lehúzódik de ezzel az erővel ugye a nyelvem is a tüdőm is akármi felhólyagosodhatna vagy még rosszabb is lehet. Utánna járok mi az hogy tudjak ellene védekezni....
Ch!
AMúgy Én se tudok varrni csak ilen egyszerű dolgokat mint lapszoknya meg kisruha meg kispárnaKép De ezek a dolgok is jók ahhoz hogy egy lány ruhatárát válltozatosabbá tegyék.
lassan eljutunk oda hogy turiba jól bevásárolunk majd átalakítgatjuk a ruhákat. Szerintem el fog múlni ez a korszak is és kialakul Andi ízlése és már nem akar mindent felhúzni, addig meg így megoldom
Azért írjatok ha van időtök
puszi
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, na, azért téged sem irigyellek az allergiád miatt! Kép Igen, én voltam vérvételes allergiateszten, de azt a bőrgyógyász intézte, ők vették le a vért. De lehet, hogy ezt simán elintézi a körzetis is, nem tudom. Viszont a mostani bőrgyógyászom, aki mondta ezt a Domestos-os dolgot, azt mondta nekem, hogy ő amit a legjobbnak tart, az a "tapaszos" allergiateszt. Sztem csináltasd meg mind a kettőt, az a biztos - márha gondolod. Ja, meg jómúltkorában beszéltem egy ismerősömmel, hogy a szénanátha jellegű allergiára nagyon jó volt neki egy kezelés, ami lézeres és az orr nyálkahártyáját kezelik vele. Láttam múltkor vagy a Cora, vagy az Auchan-os újságban ilyen "szerkezetet", elvileg az igy ugyanazt csinálja. Gondolkodom is rajta, hogy vegyünk egyett, mert néha Balázson is kijön az allergia, meg néha ugye rajtam is. Én pénteken megyek vissza a bőrgyogyihoz, még nem 100%-os a bőröm, de a nyakamról teljesen eltűnt a vörösség és a lábam is kezd majdnem olyan lenni, mint a baba bőre, komolyan. Kép A kezem meg olyan 65%-os már, javulgatok. Kép


Tündér-tali: hát, olyan frankón sikerült, hogy nem is találkoztunk! Kép Tündérék itt voltak, csöngettek, én meg semmit sem hallottam. Aztán dudáltak is (egyébként visszaemlékezvén, tényleg hallottam vmi dudaszót, de azt hittem, vmelyi szomszéd autójának a riasztója gajdult be már megint, azért nem foglalkoztam vele). Aztán amikor én meg küldtem sms-t Tündéréknek, hogy hol vannak, addigra már otthon voltak. Nem tudta a telcsiszámomat, szóval hiába álltak itt kint, nem tudott felhívni, hogy itt vannak. Bakker, ez annyira Murphy, komolyan mondom... Kép Az jutott róla eszembe, amikor én mentem volta Tündérékhez még jópár hónapja, aztán reggel (már útra készen voltunk), kideürlt, hogy Ilang lebetegedett. Szóval, vhogy nem jön össze nekünk elsőre sohasem a tali. Kép
De azért remélem, két hét múlva csak sikerül végre találkoznunk!

Más:
Képzeljétek, az egyik cicám már két egeret hozott haza a mezőről. Az egyiket "csak" szimplán megölte vhogy, mert külsérelmi nyomot nem láttam rajta, a másik pedig... szegénykém, rosszabbul járt, olyan volt, mintha a Hafelmetsző Jack-kel találkozott volna. Kép Nagyon mérges vagyok Picire, szegény egérkék... Kép És persze pont a teraszajtóhoz kell letennie. Mondjuk, még jó, hogy nem hozta be őket a lakásba! Kép
Aztán a kinti macsekom megint bedilizett. Egyszerűen nem értem a viselkedésést. Megint fúj rám, nem hajlandó elfogadni az ételt tőlem. Úgy szeretném már, ha rendben lenne ez az egész, nem akarok még ezen is görcsölni, hogy most megint mi a fene miatt van ez. Kép

Na, szép kisregényt írtam, mostmár tényleg megyek aludni.
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


SZiasztok!Kép

Rövid leszek, mert holnap megyünk a Balatonra, most éppen takarításban-mosásban vagyok.

Bea!
A képeket még nem láttam, mert a Gazsi mh-i címére küldted, Ö meg azt mondta, hogy nagyok a képek ezért nem küldte haza...Kép Bár mondta, hogy nagyon jók lettekKép, így egyenlöre ezzel kell beérjemKép Azt mondta gyönyörü a hely, a Kata-baba nem különbenKép AllergiaKép ez elég rosszul hangzik..Kép

Ch!
Ami az cicusokat illeti ez jó jel, mert otthon érzi magát, mert csak oda visz az állat zsákmányt ahol biztonságban van! A másik cicusodnak meg biztos idöre van szüksége, légy türelemmel iránta. Lehet, hogy bántották máshol ezért bizalmatlan. A talit pedig pótoljuk a jövöhéten mondjuk csütörtök délelötthöz mit szólsz?Kép

Na most robogok a dolgomra, mert 1000+1 van, aztán drukkoljatok, hogy ha már strandidö nem is, de legalább kellemes idönk legyen!Kép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, jó pihit nektek a Balcsin! Kép Azért ha strandolni nem is tudtok, sok szép hely van arrafelé. Kép

Tali: okés, jövő hét csütörtök. Kép Telcsiszámomat ugye elmentetted???? Kép

Pici cicámmal kapcsolatban meg tényleg örülök, hogy jól érzi itt magát, de azért az is jó lenne, ha nem nyírná ki a mező teljes egérállományát és nem cipelné nekem ide, mert nem mindegyik egy szép látvány már a végére. Kép A kinti cicc már megint nincs meg, napok óta nem evett, annyira sajnálom! De miért kell neki elmennie a mi kertünkből? Mi soha sem bántanánk! Kép Szegénykém, annyira szeretném, ha hazajönne már végre és teletömné a pocakját úgy, mint régen! Kép Bocsi, hogy nyavajgok emiatt, de nagyon izgulok miatta, hogy vajon hol lehet...

Képzeljétek, egyre szebb a bőröm, úgy örülök neki! Csak nem tudom, hogy mi lesz így a takarítással... Kép

Tegnap nézegettünk diavetítőt Noncsinak. 15e Ft-ért vesztegetik!!! Normálisak??? Kép Az én régi vetítőm tönkrement, úgy szeretnék pedig egyet, dehát ez iszonyat drága. Kép

Szerintetek mit csináljak, ha napok óta nem akar Noncsi délután aludni?


Na pusszantás: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Csak egy kis bekukkKép

Ch!
Telcsiszámod elmentve!KépKép A takarításra van nálam megoldás, de ezt már megbeszéltük, majd megmutizom.. A cicusodhoz nincs sajna ötletem, elhiszem, hogy nem szép látvány egy megölt egérke...Kép Ami Noncsi alvását illeti, ne izgulj fog Ö még aludni, csak gondolj bele milyen frtontok jönnek-mennek manapság? Ilangra ez jó hatással van Ö éppen egyik du 5(!) órát aludtKép szóval fel a fejjel ez átmeneti. Nekünk szerencsére még müxik Apa régi diavetitöje, de ez tényleg nagyon horror ár. Mit nem képzelnek?

Bea!
Jól vagytok, sikerült már visszaszokni a hétköznapokba?

Most menek összeszedni magunkat!Kép

Puszika, jók legyetek!Kép

Tündér
tündér
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: