Új privát üzeneted érkezett!

Bocsika!

Elírtam!
Tehát pontosan: járunk uszodába.

A.
sinez
 
 


Lányok!

Vagyok-vagyok, de csak read-only-re futja.

Remélem tudok menni csütörtökön, bár apa megint el akarja vinni a kocsit.
Nincs esetleg kedvetek megint hozzánk jönni?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Lányok!

Boldog Nőnapot! :-)
cocas
 
 

 
 

Hello!

Cocas: Köszönjük szépen!

Lányok: Nekem mindegy hol találkozunk. Jó mindenkinek a holnap?

b.
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!

Cocas: Köszönjük!

Sildike: Nekünk jó lenne holnap délután a tali. Akár nálatok, akár nálunk, vagy bárhol.

Sinez: Nekünk nagyon könnyedén ment a szülés. Este 7 órától 10 percenként keményedett a pocakom, de mivel sokszor előfordult ez már előtte is, próbáltam nem felizgatni magam. A férjem 11-ig dolgozott, én rátelefonáltam 3/4 11-kor, hogy szerintem induljon hazafelé, mert dolgunk lesz még az éjszaka. Hazaért, és el is vitte a keményedéseket. Aztán fél 1 tájban úgy döntöttünk, hogy lefekszünk aludni, várjuk a kitűzött időpontot. Ahogy lefeküdtem az ágyba, jött az első fájás. Felébresztettük apukámat, aki már 3 napja nálunk aludt, hogy vigyázzon a Regire amíg mi nem vagyunk itthon, aztán elindultunk. Elég komoly volt, mert rögtön 3 perces fájások jöttek. Csak úgy szorítottam a lépcsőházban a korlátot... Beértünk a kórházba 1/4 2-re, ahol CTG-re tettek, és hívták az ügyeletes dokit. Ahogy felmásztam a vizsgálóra, a doki, azt mondta: "Ajajjjjjj, jöjjön le, irány a szülőszoba", és odasúgta a szülésznőnek, hogy azonnal hívja a dokimat, mert fél órája van, hogy beérjen.Hát, nem ért be... Annyira gyorsan történt minden, hogy csak na. Picit még hagyni kellett tágulni (na az nagyon nehéz volt, mert Lili már nagyon ki akart jönni), aztán első tolásra Lili kirobbant éppen a doki kezeibe. Gondolhatod hogy összenéztek a szülésznővel. Lili nem szöszmötölt, még a köldökzsinórt is "elvágta" magának a nagy igyekezetben. Szóval ezért lettünk "rakétáék". Bementünk a szülőszobára fél 2-kor, 2-kor pedig felsírt ez a kis gyönyörűség. És mostmár 8 hónapos. Olyan gyorsan repül a második gyerekkel az idő, hogy észre sem veszed, már kijönnek az első fogacskái, forogni kezd, mászik... SZÓVAL HATALMAS ÉLMÉNY EZ AZ EGÉSZ, BÁRMENNYISZER IS ÉLI ÁT VALAKI.
Nálad hogy volt?

Lányok, és Nálatok? Meséljetek!

Üdv: Zs.
pázsu
 
 


Pázsu!

Én jobb ha nem mesélek, mert csak elriasztanám Sinezt. Nekünk nem ment ilyen gyorsan..., sőt! A dokim azzal vigasztalt, hogy a második már sokkal könnyebb lesz. Én bízom benne.

Nekünk jobb lenne, ha 11-től találkoznánk. Mit szólsz hozzá?
bodza_bébi
 
 


Lányok nekem mindegy, csak nálunk legyen, mert nincs kocsim.

Cocas: Köszönöm.

Lányok, akkor mindenkit várunk szeretettel.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Oké, de hánykor?
bodza_bébi
 
 


Bea:
Nekem bármikor jó, de. du. mindegy. Mi egész nap itthon vagyunk és várunk Titeket.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
Jó volt ez a mai tali, kár hogy hamar le kellett lépnünk. De legalább kiderült, hogy igazam van, a mosogatógéppel kapcsolatban...

Sildi: A Regi a délutáni szundiból úgy ébredt fel, hogy "Anyu, felébredtem, mostmár akkor mehetünk vissza a Bazsihoz játszani. Rendben?" Szóval köszi a vendéglátást, szupi volt.

Bodza bébi: Fogadjunk, ahogy hazaértél bevetetted magad az ágyba egy hatalmas alvásra?!?!?

Jövő héten nem biztos, hogy lesz kocsink, ezért lehet, hogy nálunk kéne tartani a talit. Mit szóltok hozzá?

Üdv: Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Pázsu: Miből találtad ki? Kép Először Bodzával aludtam 1 órát, majd felkeltem enni, aztán szóltam apának, hogy kicsit játszon a lányával, így még egy órácskát tudtam pihenni. Már csak 1 hónap és megint teljesértékű leszek.
Én benne vagyok, hogy nálatok találkozzunk. Majd írd meg a pontos címed.

Sildike: Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Tök jó volt. Olyan aranyosak a gyerekek együtt.

b.
bodza_bébi
 
 


Sziasztok Lányok!

Tényleg jó volt ez a mai nap. Bazsi is emlegette még az apjának is.

Zsuzsi: Felőlem talizhatunk Nálatok. Remélem nekünk addigra már lesz autónk.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike: Jó rövid élménybeszámoló.Kép Hányan voltatok? Élveztétek a gyereksereget? Örültek a tortának?

Oxigén: Hol vagy? Vártam a leveled...
bodza_bébi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bea: Nézzél be a 2005 őszi babák közé. Ott vannak a képek. Nagyon komoly volt, de igazából nem lehetett bezsélgetni senkivel.
A gyerekek aranyosak voltak, de néhány szülő...
Majd mesélek.
Pázsu: Köszönöm az sms-t. Azért is írok ilyen későn, mert volt egy kis buli.Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Helló Lányok!

Mit szólnátok a pénteki talihoz 11 körül?
Mindenkit szeretettel várunk! (Oxi, Sinez, Ti is gyertek!)
Üdv: zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
ne haragudjatok hogy beleszolok a topicba.csak annyit szeretnék kérdezni, hogy hova érdemes menni Dunakeszin nőgyógyászhoz?csak egyszeri alkalom lenne, mert amugy fehérvári vagyok, de most nem tudok hazamenni!
Köszönöm előre is!
csajszika1
 
 


Sziasztok!

Pázsu: Köszi a kimerítő választ. Az első babát is ilyen gyorsan hoztad a világra?
Annyira nem ismerem Dunakeszit (MÉG), hogy nem merek egyedül elindulni.

Bea: Nagyon nem tudsz elriasztani, az első baba születését 15 órás vajúdás előzte meg. Bízom benne, hogy most max. 8 órányi lesz.

Üdv,
Anita
sinez
 
 


Sziasztok!

Sinez: Szerintem nagyon könnyen ide találnál hozzánk, és örülnénk, ha már személyesen is találkozhatnánk. Gondold meg!
Nekünk a Regi születése sem volt túl megerőltető, az is csak 2 óra volt. Mondjuk teljesen más volt, mint a Lilivel, mert a Reginél elfolyt a magzatvíz, és utána igazából nem történt semmi 3 órán keresztül. Aztán hírtelen a semmiből először 5, majd 3 perces fájások jöttek, és 2 óra múlva meg is érkezett a Regi. Szerencsénk is volt, mert pici babaként (2600 gramm és 46 cm) elég könnyű volt kitolni.
Mindenki azt mondja, hogy ez nekem olyan könnyen megy, hogy vállalhatnék még egy pár gyerkőcöt... Na persze....
DE egyébként nagyon sokan mondják, hogy a 2. baba sokkal gyorsabban jön, mert már megvan az útja, és Te sem érzed olyan hosszúnak az időt, mert már tudod, hogy mikor mi következik, és ura vagy a helyzetnek, nem úgy, mint az első szülésnél, ahol csak kapkodod a fejed (ha bírod), hogy mi is történik. Szóval drukkolok Neked!

Bodza bébi: Alszol???????????

Üdv: Zs.
pázsu
 
 


Csajszika1: Nem ismerek itt Dunakeszin nőgyógyászt, de azt tudom, hogy az SZTK-ban (Fő út 75-81) van nőgyógyászat. A Dunakeszi kisokos szerint dr. Csomár Csabának hívják, rendelési ideje pedig: hétfőn, szerdán és pénteken 7-13-ig, kedden és csütörtökön 13-19-ig. Szerintem hívd fel az SZTK-t, ott tudnak biztosat mondani. Számuk: 06-27/341-600
Üdv: Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Ma a barátaiknál voltunk vendégségben, ahol 3 gyermek (8, 16 és 18 évesek) van. Tök jól éreztük magunkat. Bodzácska is imádta. Délután 3-tól folyamatosan evett.

Pázsu: Én teljesen elfelejtettem, hogy pénteken megyek dokihoz. Nem tudnánk esetleg jövő hét elejére átteni a SZFK-t?

Sinez: Örülök, hogy nem vagy ijedős. Én is reménykedem, hogy a második bébi már könnyebben fog a világra jönni. Neked is szurkolok. Mikor szülsz?

Sildike: Megyek megnézni a képeket.

b.
bodza_bébi
 
 


Csajszik!

Nektek műkszik a net?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike!

Próbáltam megnézni a képeket, de nem találtam. Felmentem viszont a 2006. őszi babákhoz, de annyian vannak, hogy nem győzöm állandóan olvasni és követni a dolgokat. Ez már túl sok!

Mi van veletek? Nagyon nyugi van itt...

b.
bodza_bébi
 
 


Sziasztok!

Pázsu: Ezek szerint Te egy ilyen "turbó szülő" vagy! Tényleg az ilyen anyukákra mondják, hogy babagyártásra termett. :-)) Igazad lehet, talán azért könnyebb a második szülés, mert már kb. tudod, hogy mi történik veled.

Bodza bébi: Május 17-re vagyok kiírva. És Te?

Képzeljétek, javult a helyzet az éjszakai ébredéseket illetően! Konkrétan úgy, hogy nem töltött ébren 2-3 órát, viszont amikor felébredt, betettem a szájába a cumit, vagy adtam egy kis vizet neki, mire visszaaludt, majd 2 óra múlva újra felébredt. Az elmúlt éjszakát pedig már végig aludta!! És kibújt egy szemfoga. Jelenleg teljesen asszimetrikusan alul 5, felül 3 foga van.

Voltunk a helyi baba-mama klubban, profi klubba járó gyerekek közé csöppentünk. Az én Fanni lányom annyira tapasztalatlan volt még, hogy csak nézett, amikor kiszedték a gyerekek a kezéből a játékokat. (Majd megszakadt a szívem, úgy sajnáltam!) Remélem, nem marad ilyen kis félénk. Mondjuk, itthon nem az. Lehet, hogy ez csak a kezdet? Később belerázódik a társasági életbe? A Ti gyerkőceitek hogy' állják a sarat ilyen helyzetben?

Egy kicsit lepihenek: ez még a téli álom, vagy már a tavaszi fáradtság lehet.

Üdv,
A.
sinez
 
 


Sziasztok Lányok!

Sinez: Gratula az éjszakai alváshoz.

Itt Dunakeszin is van baba-mama klub és a mi gyerekeinknek is hasonló tapasztalatai voltak. Az én kisfiam is csak nézett, hogy ha egész úton odáig arról beszélgettünk, hogy miért csúnya dolog mástól elvenni a játékot, akkor hogy lehet az, hogy tőle azonnal elvettek mindent. Az az igazság, hogy ehhez én nem is szeretném hozzászoktatni a fiamat, mert ez csak rossz példa. Inkább keresek én olyan anyukákat, akik hasonlóan gondolkodnak és nevelik a gyereküket. Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy a gyerekek ilyen korban még nem ismerik a jószívűséget. Nyilván Bazsiban is benne van a kisördög, de alapvetően megtanult más gyerekekkel együtt játszani. Én utálom, ha egy anyuka csak elnézően mosolyog, ha a gyereke rosszalkodik.

Majd meglátod, ha ideköltöztök, hogy mi páran pl. nagyon jó kis társaságot alakítottunk ki. Nem mondom, hogy a gyerekek nem szoktak vitatkozni. Múlt héten pl. a két nagy összevezett egy csörgőn.Kép De alapvetően nagyon jól játszanak együtt.

Bea: Én szinte be sem tudok lépni azért vagyok ilyen nyugis.

Csajszik: Most akkor mi van a talival?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
Nálunk szuperál a net, csak valahogy le vagyok tompulva. Talán a tavasz, vagy az, hogy már 2 napja éjszaka 11 órákat alszom. Annyit röhögök magamon, mert fél 10-kor bemegyünk aludni a Regivel, és én 11-kor arra ébredek mellette, hogy jé, elaludtam. Aztán kikúszom az ágyamba, és reggel 9 tájban ébredek. Ilyen akkor volt utojára, mikor a lányokat vártam. Ajjajjj...
A lányok is teljes kábulatban vannak, nem tudom miért.

A meghívásom még mindig áll! Gyertek nyugodtan! Áttehetjük akár jövő hétre is, bár én csütörtöktől teljesen be vagyok táblázva (tudjátok, könyvelőknél kicsit húzós ez az időszak május végéig). Szóval, mi legyen? Küldjem mailben a címet? Ki tud jönni? Bea, mikorra tudnátok ideérni, hányra mész dokihoz?

Tudtok valami progit itt Keszin holnapra? Összefuthatnánk valami szabadtéren, ha van kedvetek?!?

Úgy hallottam, hogy a Víztoronynál lévő templomban is van baba-mama klub keddenként 10 órától. Esetleg azt is meg lehet nézni.

Üdv: Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

A péntek teljesen nem jó, délután meg tudod már használhatatlan vagyok. Viszont nem vittük Bodzát anyukámékhoz, mert szegény lebetegedett, így ha a csütörtök jó nektek, akkor mehet a tali.

A holnapi program jó ötlet. Én nem tudom, hogy van-e valami itt Dkeszin. Szerintem csörögjünk egymásra, ha valaki tud valamit.

3 napja Bodza bébi is nagyon jól alszik. Egyszersem ébred fel éjszaka.

Sinez: Mi október 15-re vagyunk kiírva.

b.
bodza_bébi
 
 


Lányok, nekem a csütörtök nem jó, mert itt van Balázs keresztmamája.
Holnap vendégeink lesznek, úgyhogy az sem jó.

Mi vasárnap elmegyünk síelni, úgyhogy a jövő hét kilőve, de utána a Tiétek vagyok.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!
Akkor szerintem toljuk el valamikorra ezt a talit.
Bea: Holnap, ha jó idő lesz, mi biztosan kimozdulunk, Rád csörgök, ha tudunk valamit. Most tuti lesznek rendezvények, mert a választások miatt mindenki szervezkedik. Ha más nem, kimegyünk a Városligetbe vagy a Margitszigetre egy nagyot sétálni.

Hová tűnhetett Oxi? Kb. 2 hete hírét sem hallottuk. Tudtok valamit?
pázsu
 
 


Pázsu: Már itthon voltunk, amikor olvastam az sms-ed. Nem révvel jöttünk és megjegyzem 1/2 óra alatt itthon voltunk. Ezt jól megszívtuk délben. Mostmár mindegy. Ti hogy jöttetek haza?
Tök jól éreztük ma magunkat. Aranyosak a lányok és Zsolt is nagyon szimpatikus. Megismételhetjük majd, ha ti is így gondoljátok.

Sildike: Mizu veled? Hova mentek síelni? Gyerekeket is viszitek?

b.
bodza_bébi
 
 


Hé, én miből maradtam ki? Valami nagy családos buli volt?

Nálunk vendégek voltak. Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Amí a pasik elmentek a gyerekekkel sétálni addig mi a csajszival megittunk 1 üveg bort. Mire hazaértek virágos jókedvünk volt.

Jasna-ra megyünk síelni. Viszünk mindenkit, gyerekeket, anyuékat, Balázs keresztszüleit.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Bodza bébi: Mi is nagyon jól éreztük magunkat, akár már holnap ismételhetnénk... Mi is itthon voltunk fél óra alatt, a gyerekek jót durmoltak a kocsiban. Este korábban fektettük le őket, és abszolút kábulatban voltak reggel 9-ig. Észrevettétek, hogy 2 és fél órát voltunk a vendégőben? Nekünk fel sem tűnt. Csodáltuk, hogy Bodza ilyen szépen végigülte etetőszékben ezt a hosszú időt. És mennyit evett?!?!?!
Tényleg nagyon jól éreztük magunkat Veletek! Folyt köv!

Sildike: Kint voltunk Szentendrén sétálni, aztán beültünk egy vendéglőbe ebédelni. Hirtelen ötlet volt, és nagyon jól sikerült. Legközelebb csatlakozhatnátok Ti is, ha ráértek.

Pussz: Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Sildike: A baba-mama klubban nem elég, hogy az "erőszakos gyerekét elnézően megmosolygó anyukával" találkoztam, sőt! Mikor megjegyeztem, milyen harcias a kislány, az anyuka azt mondta, nem baj, ez a jó! Nnna! Milyen felnőtt lesz az ilyenekből?! (Ma nem tudtam megfigyelni, hogy reagál a Fanni, mert nem volt ott az erőszakos kislány a klubban.)

Hahó, Oxi!!!! Hol vagy???

Pussy
A.
sinez
 
 


Jelentem vagyok, vagy leszek, vagy valami... Csak legyen már kész ez a r***dt fürdőszoba, teljesen kivagyok...
Vikinek jön a foga, ácsorog, és lassan átáll a napi 1 alvásra, emellett a falbontásból eredő port takarítom, padlólapot rakunk, főzni is kell, apát kirúgták, szóval zajlok, de elő fogok kerülni, jó? Kép

Köszi, hogy aggódtatok!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Pázsu:
Nem a víztoronynál lévő templomban, hanem a Kápolnánál van a baba-mama klub. (Persze a kettő összetartozik.)
Egyébként meg:
www.dunakeszi.hu/babamama.html
cocas
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi már vadul csomagolunk (csak én, apa játszik).
Holnap ilyenkor már a pálya ördögei leszünk. Lacika meg anyukámmal alszik.

Jók legyetek, amíg nem vagyok itthon. Szerda este jövünk, apa pedig egész héten szabin lesz, úgyhogy max. papa-mama-baba talira tudunk menni.Kép
Utána hát pedig elég zsufi. Hétfő gyerekklinika, szerda gyógytorna, péntek 5 hós tanácsadás. A kedd és a csütörtök szabad. Akkorra szervezhettek valamit.

Még este visszanézek.

Pusszantás Nektek és a csajoknak.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Szia Sildi!
Jó utat, vigyázzatok Magatokra! Irigykedem....

Pusza: Zs.
pázsu
 
 


Hali!

Csütörtök óta anyukáméknál van Bodza. Borzasztóan hiányzik. Ma elmentünk apával moziba és megnéztük 2 filmet is. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. Szerintem szerelmünk hajnalán...

Sildike: Jó utat nektek. Bulizzatok és síeljetek nagyokat!

Pázsu: Mi attól még talizhatunk. Nektek mikor lenne jó?

b.
bodza_bébi
 
 


Hi!
Bodza-bébi: Irigykedem Rátok is... Sajna mi nem tudjuk kire bízni a gyerekeket, ezért marad az itthon mozizás...
Jövő héten nekünk baba-mama-papa talira jó a hétfő, kedd, szerda, szombat délután, baba-mama talira pedig bármelyik nap délelőtt. Na, mit szólsz?
Pusza: Zs.
pázsu
 
 


Szia Zsuzsa!

Mit szóltok a kedd délutánhoz a baba-mama-papa találkához? És akkor legyen a csütörtök délelőtt a baba-mama tali. Jó? Ötlet? Mit csináljunk kedden? Illetve, hány órától jó nektek?

Képzeld, ma este kiköltöztettük Bodzát a hálónkból. Kiváncsi vagyok, hogy fogja viselni. Na meg arra is, én, hogy fogom viselni...Kép

b.
bodza_bébi
 
 


Helló!
Szerintem nekünk tök jó a kedd, de a Zsolti 4-ig dolgozik, kb. negyed 6-ra van itthon (legjobb esetben 5-re). Nem vagy már ilyenkor túl fáradt? Szerintem valamelyikünknél összejöhetnénk egy heveny dagonyás vacsira, meg dumapartira.
Ha ez így Nektek túl későn van, akkor csütörtökön szabad a Zsolti, de 5-kor közgyűlés van nálunk, ennek ellenére együtt ebédelhetnénk. Tudok egy szuper szakit, aki a Kempiben dolgozik. Jó kuktákkal ingyen vállal egy kis főzőcskét...Na, milyen az ötlet?

Jujj, nagy dolog ám a külön alvás....Én mondjuk abszolút nem tudtam a lányokkal aludni, mert ha velük voltam, egyfolytában azt figyeltem, mit csinálnak. Jó, így kissé macerásabb, hogy be kell hozzájuk menni, de legalább mindannyiunknak van egy kis saját "vacka". Nálunk a következő lépés a lányok 1 szobába tétele. Na, az még szép lesz! A múltkor lementünk Siófokra 3 napra, és a Lili már 9-kor aludt, mint a bunda. A Regi fél 10-kor ment aludni, na persze, hogy bekukkerolt a Lili ágyába, hogy "Lili, alszol? Ne aludj!"
Kíváncsi vagyok hogy telik a mai éjszakátok!
Puszi: Zs.
pázsu
 
 


Ja, elfelejtettem a szokásos kérdésemet!
Bodzabébi: Alszol?
pázsu
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, megvagyok Kép
Kicsit összetorlódtak a dolgaim, de lassan kiásom magam a mindenféléből, meg a depiből is Kép

Bea: Hogy telt Bodza nélkül az első éjszaka?

És végre itt a tavasz, süt a nap Kép

Legyen szép napotok!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Hoztam(tunk) nektek (is) meleget! :-)
cocas
 
 


Sziasztok!

Itt a tavasz, és micsoda változtatások a családok életében!
Mi is változtattunk: megvettük Fanninak az ágyat, amin nincs rács! Tegnap éjjel aludt benne előszőr, és jelentem, jól sikerült a kísérlet! Élvezi, hogy szabadon fel- és lemászhat, nem ébredt fel éjszaka, és reggel arra ébredtem, hogy az ágyban beszélget a babáival.
Ma babatornán voltunk, nagyon élvezte, még a bordásfalra is felmászott, mert azt látta a nagyoktól. :-)))

Bea: Olyan nagyon nem lehet gáz a külön szoba Bodzának, mint nekünk lesz májustól: 4-en leszünk 1 szobában, tehát, ha 1 felébred, mind a 4-en felébredünk. Egy újszülöttel valószínűleg 3 óránként. :-)) Remélem, csak egy pár hónapig tart a zsúfoltság és utána költözhetünk Dunakeszire!!!

Vidám délutánt!
A.
sinez
 
 


Sziasztok!

Pázsu: Húúúú, nem tudok választani. Kedd vagy csütörtök? Mi lenne, ha mindkét nap taliznánk? Holnap dumcsizzunk, csütörtökön pedig főzzünk együtt. Kecsegtető a Kempis szaki ajánlat. Ezt ki kell használnunk.Kép
Ja, és 22:58-kor már régen aludtam.

Lányok: Képzeljétek állati jól sült el ez a külön alvás. Bodzácska végig aludta az éjszakát - velem ellentétben, én 2 óránként az ágyánál voltam, hogy minden rendben van-e, (a hülye mami) - 1/2 8-kor ébredt, megetettem, majd 1/2 10-ig visszaaludt még. Nagyon büszke vagyok rá! Azt beszéltük apával, hogy a mi hálónkban lehet, hogy zavartuk. Horkolás, mosdóba járkálás, mocorgás.

Oxi: Ezek szerint kész a fürdőszobátok? Depi? Mi a baj?

Sinez: Ne haragudj, elfelejtettem, hogy Fannika hány éves. Mi is arra gondoltunk, Pázsu után szabadon, hogy mielőtt Mogyi megszületik, mi is valami matrac félére megpróbáljuk Bodzát átszoktatni.

Hurrá itt a tavasz!!! Én annyira szeretem a meleget! Kép Kép Kép

Puszi mindenkinek,
bea
bodza_bébi
 
 


Helló!

Bodza bébi: Ok, beszéljünk holnap! Akkor a csüti rendben, majd megbeszéljük, mi hogy legyen.
Természetes az éjszakai aggodalmad, de nem fog sokáig tartani. Mogyi szép lassan átveszi feletted az irányítást, és simán végigdurmolod az éjszakát. Én a Regivel csak 1 hétig voltam együtt, a Lilivel első naptól külön vagyunk. Az ajtó nyitva van félig, mindig felébredek, ha szükség van rám, és így nem zavarjuk egymást.
Te, én úgy meglepődtem, hogy szembe jöttél ma az utcán. Pedig hát itt lakunk egy köpésre egymástól... Tejeskocsi akció volt?

Oxi: VÉGE A DEPIS IDÕSZAKNAK! Itt a tavasz (hét végéig), csiripelnek a madarak, annyira jó! Nem vállalod egy kicsit túl Magad? Baba és munka együtt?

Sinez: Ne izgulj, nem biztos, hogy felébredtek éjszaka. Nálunk Lili az első naptól reggel 5-ig aludt este 9-től, majd folytatta 8-9-ig. Sokkal jobban elfáradnak, mert nap közben figyelik a nagyobbat is (már ilyenkor ellesnek minden trükköt és fortélyt...)
Jajj,olyan boldog vagyok, hogy mindenkinél bejött az ágyas tanácsom.

És végezetül: Sildike tuti szeli a sípályákat, és mocskosul barnán jön majd haza, olyan pandamacisan. Megesz az irigység.

Pusza: Zs.
pázsu
 
 


Sziasztok!

Bea: Hát a depi az a sima téli fajta (volt), megfűszerezve avval, hogy a páromat kirúgták pont a felújítás kezdetekor. Elég kilátástalan volt a helyzet. Mondjuk most sem jobb, de már megszoktam talán Kép És sütött ma a nap, és voltunk Dunakeszin a Dunaparton nagyot sétálni, úgy hogy most jobb Kép

Bea: Nagyjából kész, már csempézés folyik. az már a legvége Kép

Sinez: Én úgy tudom, hogy a kicsi babák hangjára a nagyobbak nem feltétlenül ébrednek fel. Nekik még ismerős a dolog.

Pázsu: Sajnos nem nagyon van más választás, mint hogy vállaljak én is egy kicsit, a gyed valahogy nem elég az élethez.

Esetleg valaki programozónak tud valami állást? Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Pázsu!

Tök jó, hogy itt voltatok, nagyon jól éreztük magunkat. Bodza elég hamar elaludt, jól elfáradt a kiscsajszi. Gondolom nálatok sem lesz gond a fektetés. Itt hagytatok pár cuccot. Amit eddig észrevettem: előke, törlőkendő.

Jó éjt,
bea
bodza_bébi
 
 


Szia Bodza bébi!
Mi is jól éreztük magunkat, nálunk is hamar kidőltek a csajok... De nincs megállás, holnap is el kell viselnetek minket!
A husik már pácolódnak, jókedvünk töretlen, úgyhogy HOLNAP MEGYÜNK!
Puszi: Zs.
pázsu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: