Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon jó volt találkozni Veletek és a gyerkőcökkel,nagyon aranyosak mindannyian. Nagyon jól éreztem magam és szerintem Matyi is, mert ritka nyugodtan viselte az utazást. Itthon is egész jól alakult eddig, most kicsit nehezen aludt el, de betudtam a mai sok-sok élménynek.

Enikő: legközelebb ott kell lenned! Muszáj, hogy téged is személyesen is megismerjünk! Olyan jó, hogy láttuk Kingát, aki igenis olyan mint soraiban, határozott és nagyon barátságos; Hajnit, aki iszonyúan kedves és vendégszerető, és akinek nagyon hálás vagyok, hogy hazahozott, és megvendégelt bennünket, amit remélem én is viszonozhatok; Ildit, aki belevaló csaj, és nagy meglepetés, mert egyáltalán nem parázós, mint a sorai!

Ildi: BOLDOG NÉVNAPOT MÉG EGYSZER!

Kép

Hajni: rettenetesen hálás vagyok neked, hogy így levezényelted a mai napunkat. Azt hiszem nem is tudod, hogy mekkora segítségemre voltál, abban hogy felvállaltad ezt az utat ide Dunaújvárosba. KÖszi és köszi és köszi. És nagyon szimpatikus a kis családod, és le a kalappal a férjed előtt, aki szerintem nagyon szeret benneteket! Amit elfelejtettem mondani: igenis szuper a férjed, mert az enyém nem hinném, hogy autókázott volna a jogsimmal!Kép -juj bocs most lebuktatlak???

Kinga: köszönjük a lehetőséget és a vendégszeretetet, az ikrek nagyon édesek, de a huncut szemeik elárulják, hogy nem lehet neked se könnyű!

Most már megyek én is aluszkálni, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!
Zita, ez most jól esett, nem tagadom. De hidd el, nem tettem volna meg, ha nem lett volna hozzá kedvem. És azt hiszem, ezt a levelet nem mutatom meg a férjemnek, mert még elbízza magát Kép Pedig én is tudom, hogy milyen szuper és miylen szerencsés vagyok és ezt mondom is neki, de ha más is elkezdi dícsérni még a fejébe száll. Kép
Tulajdonképpen ma azért ültem le, hogy elmondjam nektek én is ugyanazt amit Zita. De ő megelőzött. Tényleg jó volt látni titetek. És Zita! Jó volt látni, hogy milyen kedves, nyugodt lány vagy. Örülök nektek!!! Remélem mindenki így érez és lesz még ebből tali. Kép
Enikő! LEgközelebb nincs kifogás!!! Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Na én is itt vagyok!Én is mindenkinek köszönöm,nagyon jól éreztük magunkat,és ép olyannak ismertelek meg benneteket mint amilyennek elképzeltelek a soraitokból itélve!Nekem nagyon jó volt kicsit feltöltődtem,mondta is a párom,hogy mi van velem,annyira pörgök?KépCsenge az ugy elfáradt,hogy indulásnál elaludt,és fél 5-kor ébredt meg,de nagyon élvezte,és ma reggel azzal ébredt,hogy"Anya megyünk megint játszóházba?"Én nagy kedvet kaptam hozzá,nagyon tetszik,el is gondolkodtam rajta,hogy itt Bugyin miért nincs?na még majd utána nézek,mert lehet van csak én nem tudok róla?
Én is remélem,hogy lesz ennek a talinak folytatása is,és nem csalódtatok bennünk!
Köszönöm a szép napot!Kép
Na most megyek mert vendégeim jönnek és készülnöm kell.Küldöm a képeket mindenkinek,lehet most nem lesz belőle semmi,de este mindenképpen.
Ildi
dildi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a képeket, olyan jó meg-megnézni, és várni, hogy legközelebb is talizzunk.

Ildi: Jó nagyot aludt akkor Csenge, és este mikor aludt el? És Gergő, hogy vészelte át a hazautat? Miis voltunk egyszer Pesten egy játszóházban és annyira a hatása alá kerültem kkor, hogy elkezdtem szervezkedni, de itt Dunaújban nemigen haraptak a szülők a dologra. Van ugyan Baba-mama klub, de havonta egyszer 1,5 órás kb, és amíg a gyerekek játszanak az anyukákat előadók okosítják. Én nem ilyet szeretnék!

Kinga: merre jársz? Ikrek hogy vannak? Mindig azon gondolkodom, hogy lehet kettővel(öttel) azt végig csinálni, amiért én egyetlen gyerekkel is befonnám a szemöldököm.
Ezért is elismerésem mindannyiótoknak!

Hajni: elmeséltem Ferinek a napunkat, és kérte írjam meg: ő is köszöni, hogy hazahoztál bennünket, mert aztmondja, nagyon izgult ám a "felelőtlennek hitt" kiruccanás miatt! No meg mondtam, hogy: Vannak még nagyon jó Feri férjek rajta kívül! Kép

Megyek, lassan szerintem ébred Matyi is, mert most később tettem le este, vártuk apát!

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan írok pár sort, mert feje tetején áll a ház. Hát a csütörtököt megúsztuk, de pénteken este én már lázas voltam. És ma is. De ami nagyobb gáz, hogy BEnce is beteg és Matyi nagyon nyügös. SZóval mégsem éltük túl az influenzát. Már ha ez az, mert én átkozottul fosok. Kép Megyek is, mert Matyi 2 percet nem bír ki az apjával. Kép
HAjni
cshajni
 
 


Hajni!

Nagyon sajnálom, hogy betegek lettetek, remélem nem influenza és hamar túl lesztek rajta!
Jobbulást!
A fiúkhoz küldök segítségül két macit az ápoláshoz! No meg gyógypuszikat!
Kép

Zita
zitus
 
 


Kedves Zita!
Köszönjük! Bence máris jobban van Kép Én nem! Kép De majd lesz ez jobb is.
Mindenki más jól van?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Hat,be kell vallanom,vendegek ide,vagy oda,en azert jottem mindennap olvasni Benneteket,igy aztan tudom,hogy jol sikerult a talalkozo,megkaptam a fotokat is,koszonom szepenKép...es tenyleg remelem,hogy a masodikon mar en is ott leszekKép
Nagyon aranyosak a gyerekek,remelem,nem lesz beteg senki,es Ti is-Hajni-atveszelitek hamar...
Anyamek nagyon jol ereztek magukat,tetszett nekik a lakas,a kornyek,megneztek Benedeket videon,voltunk varostnezni,szoval minden ugy sikerult,ahogy terveztuk...Most aztan gyujtom az eromet a kovetkezo menetre,jovo szombaton jon a baratnom,itt lesz kb.egy hetig,remelem,az mar tenyleg az utolso ilyen jellegu megprobaltatas lesz...Mert az az igazsag,hogy egyre nehezebben birom,nem vagyok hozzaszokva,hogy egesz nap talpon legyek,meg az is megvisel ilyenkor,hogy nem tudok annyit"foglalkozni"a babaval,beszelni hozza,meg ugy befele fordulni...
Lanyok,lenne egy fontos kerdesem:van valaki Koztetek,aki ugy ment ferjhez itt,hogy meg nem volt magyar allampolgar?mert ilyenkor allitolag kell valami igazolas a roman kovetsegtol,hogy a roman torvenyek szerint is ferjhezmehetsz,de ez egy csomo penz,es ido,nekunk pedig mar nem sok idonk van,van viszont egy igazolasunk a nagyvaradi polgarmesteri hivatalbol,de allitolag azt nem fogadjak el...tudtok valamit errol?
Tovabbi jo hetveget,Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok!
Hajni:nektek gyógyulást,hát csak nem sikerült elkerülni?Kép
Éjjel Csenge elég sokat fent volt,remélem nem az influenza kerülgeti?
Enikő:én mai napig még román állampolgár vagyok,bár már be van adva az igény,remélem nyárra meg is kapom,igazság szerint már nem emlékszem részletesen,hogy mit mikor intéztem,de már nem megy semmi ugy mikor én csináltam ,a leírtakból alapján amit eddig meséltél,hogy mit kérnek,azt tudom,hogy mi 99-ben voltunk Kolozsváron a konzulátuson és Váradról egy erkölcsi bizonyítványt kellett kérnem,hát nem akarlak elszomorítani,de egyik sem volt egy könnyű menet,már akkor sem!KépDe én egészen másképpen intéztem,mert én mire férjhez mentem,már húzamos tartózkodással rendelkeztem,de lehet,hogy kellett nekem is papírt hoznom a margittai polg.hiv-tól,hogy nem voltam férjnél,de már nem emlékszem pontosan, szerintem ez kell.És ha kell akkor bizony haza kell menni!Hát megmondom őszintén nem irigyellek,de nem elszomorítani akarlak,csak hát köztudat,hogy ezzek a hívatalos papírok beszerzése,nem egy könnyű menet,bár annyira nem is ördöngőség,csak tűrelem kell hozzá!na ez nem volt meg nekem!Heródom volt ha sorba kellett valahol állni,és több ember volt egy helységben mint két ember.
Anyakönyvi hívatalban biztos megmondják pontosan mi kell!Sok sikert!
Zita:ti jól vagytok?Nagyon kellemes útazásom volt haza fele,mert mind a két gyerek elaludt,igy nem volt fárasztó,és egész úton a tali hatása alatt álltam!Este is könnyen elaludt a Csenge ha jól emlékszem már fél 9-kor aludt.Megérdeklődtem és állitólag Bugyin is van játszóház,de csak ilyenkor ünnepek előtt,állitólag holnap lesz,na arra már nem hiszem,hogy eljuttok!majd a következőre!Hát,hogy milyen lesz nem tudom,lehet én is csalódni fogok benne.
Kinga pihensz?Meg tudlak érteni,fárasztó heted volt!Kép
Kellemes vasárnapot mindenkinek!
Ildi
dildi
 
 


Ildi,koszi,hogy gyorsan reagaltal,hat,nem tudom,valtozott-e azota a torveny,miota Te ferjhez mentel,de az azert biztato,hogy nem kellett kovetsegre mennetek,arra azert csak emlekeznel...Amugy Ti Pesten eskudtetek?Mert szerintem ez helytol,kerulettol is fugg,mi a 17.keruletben voltunk erdeklodni,de ott olyan sotet volt az anyakonyvvezeto,hogy el is hataroztuk,oda vissza nem megyunk...Lehet,hogy Maglodon is probalkozni fogunk-Kinga!-mert ott biztos nincs tolongas,es lesz idejuk utananezni,meg foglalkozni velunk...
Na,meglatjuk,valamikor a honapban muszaj elinduljunk,mert kifutunk az idobol...
Jo ejszakat mindenkinek,es jo pihenest a hatralevo 2 napban,Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok!
Mint írtam, lett ez jobb is Kép Ma én már egész jól vagyok, de szegény Bencének végtagfájdalmai vannak. Alig akart ráállni a lábára Kép De legalább láza már nincs. Kép
Enikő! Én már magyar állampolgár voltam maikor férjhez mentem. Nincs ötletem sem, hogy mi most a teendő. De Ildi ötlete (hogy az anyakönyvezetőnek tudni kell) szerintem bevállhat. Persze ha nem hülye az illető. És, igen, próbálkozzatok kissebb településeken, mert ott több idejük van ilyenekkel foglalkozni.
Ildi! Köszi! Gyógyulgatunk Kép Ti hogy vagytok? Csenge jól van ugye?
Többiek? Ünnepeltek? Ti ilyenkor mit csináltok? MErt mi most semmit, tekintettel a betegségre. Lehet, hogy egy kicsit kimozdulunk, de egyáltalán nem biztos. Bence játszóba akar menni. De még meggondolom.
Na, jó ünneplést, pihenést kívánok mindannyiotoknak
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Hurrá lányok itt a tavasz!KépCsak el ne kiabáljam!Köszi Hajni mi jól vagyunk és remélem maradunk is.Képzeljétek a lányomat tegnap nem tudtam behozni a házba egész nap kint lett volna és homokozni akart,na a héten kiélvezheti magát!Most már nagyon ránk férne a jó idő,csütörtökre 19°C is mondot,de jó volna,már mindjárt jobb a kedvem isKépHát mi sem csinálunk semmit,azon kivül,hogy kimegyünk az udvarra,apa dolgozik,mi meg eljátszogatunk.
Enikő-jó ötlett a vidéken való házzaság,én is hallottam,hogy Budapesten nagyon szemetek,mi itt Bugyin házasodtunk,de a mi anyakönyvezetőnk nagyon rendes,mondjuk ismertük,de egyébként is nagyon aranyos.Egy biztos én a követséges csak az útlevelembe a férjezet nevemet voltam beíratni,na nem ecsetelem,hogy az sem volt egyszerű,hajnal 2-kor oda kellett állni,most már nem biztos,hogy igy van,de a románokat ismerve,csak kitolásból is!Kép
Zita jól vagytok?
Ki megy haza húsvétkor?Mi ilyenkor ha időnk engedi mindég elmegyünk itthonról,kirándulni-még egy ideig aztán várhatjuk ugy is a locsolókat a lánnyal,a fiam az apjával meg ugy is úton lesznek.
Mi is kívánunk további jó pihenést!
Ildi
dildi
 
 


Szia Ildi!
Tényleg itt a tavasz Kép Mi is örülünk neki, bár most nem lehet a kertet használni, tehát csak a fogamat szívom miatta. Mert ugye azt is rendbe kellene tenni. De amíg nincs meg a bővítés értelmetlen bármit is csinálni, mert megint csak összetapossák a munkások. Úgyhogy ülök a babérjaimon és várok. Most már hamarosan megkapjuk a szocpolt és akkor talán meglesz a nappalink Kép
Nem megyünk haza húsvétra. Bátyám mindig szokott és így nem igen férnénk el anyunál. De más oka is van annak, hogy nem megyünk. Tudod, meséltem Kingánál, bogarak! PEdig jó lenne megszökni Kép Az itteni húsvétot nem szeretem. Mert ha itt is olyan nagy ünnep lenne, akkor lehet szeretném. Otthon még azok is eljárnak locsolni, akik nem udvarolnak. Itt még a szomszéd sem kopog be. Miért? Nálatok is így van ez?
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert Matyi szétszedi a lakást. Indulunk nemsokára sétálni, mert itthon nem lehet vele bírni.
Mi sem megyünk húsvétra haza, sőt nem is tudom mikor fogunk menni.
Jól vagyunk, csak kicsit szörcsög Matyi nózija, de talán nem lesz belőle semmi.
Én a húsvétot itt csak azért szeretem, mert nem jönnek a locsolók, persze ha lányom lenne, biztos másképp vélekednék,csak én már nagyon meguntam. Amúgy igazándiból hiányoznak a vendégek, ahogy hallgattuk annak idején a felnőtteket és ettük a töltött tajást és társasoztunk az unakatesókkal és locsolófiúkkal.
De mindez már csak szép emlék.
Kellemes március 15-ét, Zita
Kép
zitus
 
 


Sziasztok!
Még az ősszel jártam erre, akkor nem élt a topic, látom ügyesek voltatok és felélesztettétek Kép
Itt élek Mo-n, Gyergyóból jöttem át 2000-ben és a napokban várom első kisbabánkat Kép
Dorka olvastam a kérdésed, én 2001-ben jöttem férjhez és emlékszem erre a csodára (igazolja, hogy ro-ban nem vagy férjnél), valóban el kell menned a követségre, de azonnyomban a kezedbe nyomják az igazolást pár ezer forint ellenében...
Viszont az erkölcsi bizonyítványt azt csak a ro rendőrség adhatja ki. Éva
nyuziii
 
 


Szia Eva,udv kozottunk!
De jo,akkor nem vagyok egyedul pocakosKépBar,ha a napokban,akkor nem sokaig...mikorra varjatok pontosan?es hol elsz,mivel foglalkozol?
Hat nem nyugtattal meg ezzel az informacioval,en abban remenykedtem ugyanis,hogy csak annak kell kovetsegre menni,aki valamiert nem tud,vagy akar hazamenni igazolast kerni,nekem ugyanis van egy igazolasom a nagyvaradi polgarmesteri hivatalbol arrol,hogy nem vagyok ferjnel,le van forditva,hitelesitve,nem ertem,hogy miert nem fogadjak el...es en ugy hallottam,hogy a kovetsegen nem allitjak ki rogton,hanem hetekig kell varni,es nem par ezer,hanem par tizezer forint..ezert szeretnenk kihagyni,ha nem feltetlenul kotelezo...
Es melyik korhazban fogsz szulni?fiut,vagy lanyt?
Irjal meg nekunk Magadrol!
Mi a paromekhoz megyunk haza Husvetra,ok Sarvaron laknak,az osztrak hatar mellett.Amugy meg nekem se hianyzik a nagy locsolkodas,felek is kicsit,mert a paromek csaladjaban a vederrel ontozes a divatKép
Mit szoltok ehhez az idohoz?tegnap kirandultunk egy nagyot,elmentunk Vacra,meg nem jartam ott,bejartuk a varost,a Duna-partot,nagyon jo volt,csak kicsit faraszto nekem,alig tudtam feljonni a lepcson este...ezert aztan a mai hoborgest ki is hagytam,a paromat elzavartam a baratjaval unnepelni,legalabb addig osszeszedhetem a lakast.Miota anyamek elmentek,meg semmit nem mozditottam itthon,ugy nez ki a lakas,hogy jon,hogy sirjak,es szombaton jon a kovetkezo vendeg,egy baratnom Vasarhelyrol...remelem,tenyleg ez lesz az utolso menet egy ideigKép
Sziasztok,Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok ismét Kép
Dorka én Szegeden lakom... még egy hetem van, de hát sose lehessen tudni Kép A babóc neme az titok egyelőre, gondoltuk így sokkal izgisebb Kép
Nem emlékszem pontosan mennyit kellett fizetni, a férjem 2000-re emlékszik én meg 10000 körül, emiatt írtam pár ezret, de tényleg nem kellett várjunk, még csodálkoztam is ezen... Éva
nyuziii
 
 


Hi mindenki!!
Újra a fedélzeten!
Elmentünk ám itthonról, említettem, de a sok új info mellett ez biztos kiesett vagy célhoz sem ért!
Hatalmas 2 -2.5 méteres friss hóban dagonyáztunk 3 napig, meseszép volt, mócföldön, fehér megyében-Ariesenihez közel(Váradiak esetleg jártak ott)
Most értünk haza, kupi mindenhol én meg benneteket olvaslak vissza.
Hajni-sajnálom a kidőlést, de fő, hogy múlóban, jó volt az időzítés!!
Minden képet nagyon köszönök, naponta mutogatom az ikreknek és a nagy sikerre való tekintettel a héten ismétlés, azaz megint játszunk ugyanott.
Aki esetleg erre jár--(bocsi, ez csak vicc volt, a hülyébbik fajtából)szíves-örömest várom.
Szombaton Ábel fiam Rómába utazik, ez a hét Róla meg a pakolásról szól.
Mennem kell, vacsiosztás, mosógép+kipakolás..zajlik az élet-de lagalább nem jön a fagy!
Majd jövök, legyetek szépek, boldogok, éppek.
k
pkinga
 
 


Sziasztok!
Látom szaporodtunk Kép Szia Éva! Neked most izgalmasak lehetnek a mindennapjaid. Kép Én az utolsó időben minden görcsre azt hittem, hogy na, most megyünk szülni Kép Az is lehet, hogy legközelebb már a babárol írsz Kép
Enikő! Vácra? Miért nem Szentendrére? Az sokkal szebb és kissebb Kép Nem fáradtál volna úgy el. Azért pihengess Kép
Zita! Én sem szeretem a locsolókat, de ha csak a barátok jönnének, akkor az olyan lenne mintha buliznánk, nem? És azt viszont hiányolom az életemből. Mindig nosztalgiával gondolok vissza a lánykori húsvétolásra. Akkoriban ez mindig jó buli volt Kép
Na, megyek mert ma Matyi is belázasodott és az apja most nem bír vele olyan nyügi Kép
Hajni
cshajni
 
 


Hajni,
azert nem Szentendre,mert ott mar jartam,ott unnepeltunk,amikor megtudtuk,hogy babank leszKép
Eva,
hat,en nem birtam volna ki,hogy ne tudjam meg a baba nemet...de tenyleg ez egy plussz izgalom,raadasul a pozitiv fajtabol,amire biztos nagy szukseg lesz par nap mulva!
Szoritunk Neked,legyetek ugyesekKép
Eniko.
dorka34
 
 


Sziasztok!
Köszi a kedves fogadtatást és a drukkot. Én már komolyan kétkedem, hogy kint lesz vmikor egyáltalán ez a gyerek Kép nem érzek semmi görcsfélét, meg folyotn a bordáimon motoszkál Kép Na ma ctg és meglátjuk mi lesz...
Éva
nyuziii
 
 


Sziasztok!
Szia Éva,én is köszöntelek köztünk,neked biztos nyűzsi lesz az életed,de azért remélem néha napján jelentkezel?KépSzorítok neked nagyon,te akkor most már a finisbe vagy,hát én is azt mondtam a fiammal,hogy ez a gyerek már nem akar kijönni?Aztán egyszer csak megunta a bentléttet,gondolt egyet és azt mondta,na akkor most meg nézem mi vár rám!KépJó neked ugy irigyellek,hogy meg tudtad állni,hogy nem kérdeztél rá a nemére,én a fiammal azt mondtam,hogy legyen meglepi,de nem bírtam kivárni!
Enikő próbálkozzál azzal a papírral annak jónak kell lenni amit a pol.hívtól hoztál Váradról,ha le is van fordítva és hitelesítve is van,de erkölcsiért szerintem haza kell majd mennetek,mert azt nem állit ki szerintem a román követség!De arra vigyázz,hogy bátmit a követségen kell intézni annak csillagászati ára van,nekem az útlevelemet kellett meghosszabítani,nem cserélték ki csak írtak egy újjabb dátumot,lebecsételték és a követ aláírta,ez nekem 2001-ben ,nem vicc 17.000 ft került,ami még ha haza is mentem volna 3-4.000 ft került volna akkor!Ugyhogy valami horíbilis összeget kérnek ott mindenért!
Hajni gyógyulást a Matyinak,ugy látszik családotok minden tagján átvonul az influenza!
Az este voltam fel akartam tenni egy képet a Gergőről amit lekicsinyítettem,de 3 vagy 4 levelet is megírtam és még sem ment el!KépTudtok nekem segítenni,most már miért?
Zitus azokat a jópofa kicsi képeket honnan szeded?Megint kíváncsi kíváncsi vagyok?Kép
Kinga nekem már a tegnapelőtt eszembe jutott,hogy sielni vagytok,élveztétek még az utólsó havat!Bár ott szeintem még jóvval nagyobb van mint itt!
Na megyek mert már senki nem bírja,hogy én a gép előtt ülök,ma a tyúkokkal keltünk!Kép
Ildi
dildi
 
 


Sziasztok!
Éva! Nem kell félni, ha jönni akar, akkor jönni fog. Erre itt van 2 élő példa is: a fiaim. Bence gyógyszer ellenében is hamarabb jött, jönni akart. Matyi meg az én akaratomat is lepipálta: úgy jött ki mint a gyorsvonat. Kép Szóval ne aggódj, ő jobban tudja Kép
Ildi! Hát tényleg mindenkin végigmegy ez a fránya kór. Bár Feri egész jól van (még). Valahogy ez az évünk nem úgy indult ahogy kellett volna. Kép Eddig nem volt olyan hónap hogy ne lettünk volna betegek. Kép De most már jön a tavasz. Kép
Megyek, mert aludni sem igen alszik a kicsi.
Ja, Ildi, mi hamarabb keltünk ma Kép Sajnos Matyi hajnal 4,40 óta fenn van Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!Kép

Éva üdv közöttünk! Nagyon örülünk ám neked és gondolom ma már esetleg a ctg-ből ki is derült hogy gondolja a babád! nekem nem lett volna választásom, hogy akarom-e tudni, hogy mi a gyerek, mert olyan egyértelmű volt a szentem kukaca, hogy az uh-n még az is felismerhette volna, aki sose látott ilyet! Remélem majd sűrűn tudosítasz bennünket magatokról!

Enikő: erre a házaságosdira majd rákérdek a barátnémtól, aki most odahaza van a nagymamájánál az ünnepekben Ők, az itteni férjével 2 éve házasodtak.

Hajni: akkor most mégtöbb gyógymanót küldünk, remélem párod nem lesz beteg és Matyi is hamar meggyógyul. Szerintem mindenhol vannak rossz kezdtek, ez nem jelenti azt, hogy az évetek további része nem legyen meseszép,olyan amilyet ti akartok!

Kinga: nekem is eszemben volt, hogy ti alutaztok, csak épp el is feledtem ezzel a lendülettel. Rómában mit csinál a fiad? Jó játszóházazást a hétre!

Ildi: a képeket innen a netről, a képeslapok közül szedem és elmentem őket a képeink közé, aztán elő-előkeresek egye-egyet. Nézd meg,hogy eléggé lekicsinyítetted-e a képet. A méretét is, meg a nagyságát, azaz hogy hány kb. mert az is maximálva van! És csak akkor tudod feltenni, ha eléred a megfelelő méretet.

Mennem kell, Matyi felébredt, igaz még csak beszélget az ágyban, de lassan úgy is kiabálni fog!

Zita
zitus
 
 


Zita,
koszi,barmilyen informacionak orulok most!
dorka34
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan!
Már megint átugrottam egy hozzászóláson Kép
Kinga! Ezer bocsi, úgy látom majdnem egyidőben írtunk és mire te elküldted én már írtam... na, jó ezt nehéz elmagyarázni, de remélem érted. Én tudtam, hogy ti nem vagytok itthon,csak azt nem tudtam, hogy már hazaértetek, tehát nem is számítottam az írásodra. De örülök, hogy jól éreztétek magatokat Kép Fiad miért megy Rómába? Ilyen fiatalon? Egyedül? Mármint szülők nélkül?
Na, megyek, mert Matyika itt lóg rajtam. Matrica gyerek mióta beteg Kép
Hajni
cshajni
 
 


Na, most meg elfelejtettem Zitát. Pedig akartam neked is írni. Azt, hogy köszi a bíztatást. Én is optimista vagyok még. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Túl vagyunk a ctg-n is, és még nyugisan egyben... csak én vagyok borzasztóan aluszékony, ami a babára is átragadt, mert négyszer kellett ébreszteni és akkor sem nagyon méltóztatott mozdulni a kis lusta Kép Már csak az motoszkál bennem, hogy ha születésekor is ilyen lustácska lesz... Kép
nyuziii
 
 


Szia Éva!
Matyi az utolsó héten volt ilyen. Folyton noszogattam a CTG-n, de szinte semmi. És ha abban reménykedsz, hogy ez jó előjel a késöbbiekre... Matyi olyan örökmozgó, hogy még álmában is folyton forog Kép Egyébként az jó, ha te aluszékony vagy. Legalább alszol egy csomót amíg még lehet Kép Szurkolok értetek. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok lányok!
Megjött a tavasz!! Kép Erre mindenki kiment a friss levegőre és még este sem néz be ide Kép Hogy vagytok? Merre jártok? MI jót csináltok?
Mi meggyógyultunk! Tegnap óta már csak egy kissebbfajta nyügi van Matyinál. De végre le tudom magamról vakarni röpke pár percre. Kép ÉS ez a héten a legjobb dolog Kép Na, meg a finom meleg. Kép Amivel sajnos előjöttek a hangyák. Lehet, hogy a házunkat egy hangyabolyra építették, mert hiába fújtunk tavaly mindig előjönnek újra. Kép Ez az átka a homokos talajnak. Kép
Na, megyek, mert ébredezik a pincur
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Hajni,de jo,hogy meggyogyultatok!En meg mintha most kezdenek lerobbani,folyamatosan ugy erzem,hogy kerulget a hules,semmi erom,de nem faj semmim,csak olyan lightosan folyik az orrom,es folyton tusszentenem kell...remelem,Benedek ebbol semmit nem fog megtudniKép
Kepzeljetek,tegnap vedonohoz kellett mennem,es sajnos kiderult,hogy atkerultem egy masikhoz-azt hiszem irtam,hogy a regi nagyon szimpi volt-es ez az uj rettenetes,tok bunko,es hulyesegeket beszel,meg arrol is leallt velem vitatkozni,hogy hany hetes vagyok,hogy en rosszul tudom,mert az o korongja egy hettel kevesebbet mutat...
Hangyak nalunk is vannak,pedig 5.emelet,nyaron jelennek meg,mar elore rettegek...
Na,mennem kell,mert megint var ram a szokasos menet,ma egesz nap takaritas,holnap delelott fozes,nehogy mar a baratnom beszoljonKép
Mindenkinek jo hetveget,Eniko.
dorka34
 
 


Szia Enikő!
Hát ahhoz képest, hogy az elején azt mondtad, hogy nem vagy házitündér... most folyton takarítasz Kép Lehet, hogy utolért a fészekrakási ösztön Kép
A védőnőt meg küld el melegebb éghajlatra. Ha bunkó, maradjon magának. És főleg ne vedd magadra ha hülye.
5.-en hangyák?? Na, miért lepődöm meg rajta? Hiszen anyunál a 9.-en is voltak. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Hajni,
csak a szam nagy ezzel a takaritassal,most is elmentem egyet turkalni,hogy ne kelljen hozzafogjakKép
A joszandek megvan,de mit csinaljak,ha mar nem birom...?Kép
dorka34
 
 


Szia Enikő!
És mit túrtál? Én is imádok túrni. De Matyival még nem lehet menni Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is csak mi folyamatosan kint vagyunk a lányom reggel 8 útán ki ment és most délután 4-re alig bírtam beráncigálni!na nem mindég kint volt a mamánál is volt sőt ott is aludt,délben ami nagy szám mert nagyon szokott másnál aludni!
Na megyek mert hajnalban érkeznek az uncsimék németből,és még készülődnöm kell,igaz csak pár órára lesznek de akkor is kivsit össze kell szednem a házat mert szalad!
Ildi
dildi
 
 


Sziasztok!
Nálunk is dúl az udvarozás, sajna nagy a dagonya, minden kintlét után teljes harcifelszereléscsere.
ma este József napi buli volt oszt. társakkal.
Ki mit ajándékozna 37 éves, nős ámde gyerektelen pasinak, aki kicsit különc, de mivel maximálisan költhető a teljes fizu egy főre a családban, mindene megvan, nem is gagyi minőségben!
ilyenkor nagyon tompa agyu tudok lenni, nomeg Maglód nem világváros, bp.-re e miatt bebumlizni ikrekkel...nonszensz.
Várom a kreatív ötletket, de ne ajánljatok kézzel kötöttt garbót, trendi-tavaszi színekben Kép
pkinga
 
 


Sziasztok!
Láttom ma mindenki kellő képen elfáradt,hogy nem írtatok?
Kinga imádom a dumád,honnan tudod igy összeszedni?Hát meg mondom őszintén,hogy fogadmam nincs ,azzal is bajba vagyok,hogy a páromnak mit vegyek,pedig neki tudom,hogy milye van,de mégis ha nem fog tetszeni neki?Hát igen a pacsuli,a pia meg a nyakkendő-már sznassz-de mit szólsz hozzá,ha hímeznél neki egy terítőt,vagy barkácsolnál neki valamit-a kézművesség az ne maradjon el!KépBocsi csak hülyéskedek,nem kell ám komolyan venni?
ja és sajna a képet nem tudtam megnézni,lehet,hogy nagyon nagy volt?Dilis ez az én gépem!
Gondoltam rád csütörtökön csak kicsit közelebb lennél,na nem megkérni akarom a kezed-csak a játsziházival kapcsolatban!Kép
És ti lányok,hogy vagytok,eluralkodott rajtunk a tavasszi fáratság?Na holnapra élménybeszámolót kérek mindenkitől,hogy telt a napja?
Éva te megszültél?Vagy csak pihi,jaj szegénykém lehet van neked ép elég bajod,nemhogy az én hülye dumámat olvasgasd!
További jó hétvégét!
Ildi
dildi
 
 


Sziasztok!

Nos bejelentkezem én is, pedig megy az egyik kedvencem a tévében, de mivel már láttam 2x ezért egy kis időre ideszakadtam. Mi is sokat vagyunk kint, bár ma nagyon hideg volt.

Ildi: én is vártam ma a barátnőméket a két fiával Németországból, de nem értek ide Kép És a te unokatesódék megérkeztek?

Hajni: örülök, hogy jobban vagytok, remélem a hangyáitok is eltűnnek! Szerintem a fészket próbáljátok megtalálni. Olyan kistasakos hanygaírtó jó, ha látjátok az útvonalukat, akkor arra kell tenni és elhordják a fészekbe. Még a régi lakásunkban voltak, és így sikerült kiírtani.

Kinga: szerintem már lekéstünk az ajándékötletekkel, de nem is igazán lenne. Az én sógorom is József, ő szereti a unicumot, így többnyire azt szokott kapni. De most megerőltettük a fantáziánk és kapott egy csomo számítógépes játékot is( a legyen ön is milliomost is) mert sokat passziánszozik, de másféle játéka nemigen volt.

Enikő: jó barátnőzést, gondolom jól elvagytok és sokat dumcsiztok. Aztán pedig pihend ki magad, mert olyan hamar telik az idő!

Éva: lehet hogy megyszültél? Légyszi egy pár sort, ha nem!!! Nagyon sokszor eszembe jutottál ám!

Na menek, Másvilágozni!
Zita
zitus
 
 


Kinga: mit csinál a fiad Rómában????
zitus
 
 


Sziasztok lányok!
Hát a tegnapi napom nem volt semmi, ezért nem is jöttem. Feri egész nap dolgozott ezért itthon ültem a 2 fiúval és idegeskedtem. Ugyanis délutánra menni kellett a fogorvoshoz (előre megbeszélt időpont) és féltem, hogy Feri nem ér haza vigyázni a gyerekekre. Végül a fogorvosnál taliztunk és ott visítatta a gyereket. Mármint a Matyit Kép Na, de ez is megvolt és ma már majdnem minden ideje a miénk Kép
Kinga! Ajándékötletem nincs. De már úgyis mindegy, nem? Azért írd meg, hogy mit találtál ki Kép
Ildi! Jó nektek, hogy kiengedheted a gyereket a kertbe. Bár mi is ott tartanánk már Kép De majd meglesz ez is Kép
Zita! Ti mit szoktatok csinálni, ha levegőn vagytok? Játszótér? Séta? Nálunk a séta rövid ideig válik csak be (utána üvöltés ezerrel) és játszótérre még nem igen érdemes vinnem. Szóval a levegőzés ritkán megoldott.
Na, mennem kell, mert még nem is reggeliztem
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok, hogy eszetekbe jutok Kép Dehogy szültem meg... és kezdek már szomorkodni, mert itt Szegeden az a szokás, hogy a kiírás napján befektetnek, és én nem akarom Kép nem így képzeltem el, hogy előtte is ott poshadok Kép
A tegnap délután fekve is éreztem 10-12 perces keményedéseket, de semmi görcs egyelőre, igaz, hogy egész nap talpon voltam, bevásárlás, főzés. A tegnapelőtt meg szószerint felnyaltam a lakást hajlongva, hogy hátha, de semmi. Még azt sem érzem, hogy lejjebb ment volna a pockom, ugye ezt is kellene lássam/érezzem? Málnalevél teát is szorgalmasan szürcsölgetem... Na mindegy valamikor csak kint lesz, eddig csak az apukája ígérte neki a popsizást, de úgy látom tőlem is azt kap majd KépKépKép
nyuziii
 
 


Kép
Lányok létezik,hogy bemásoltam a képet?Kép
dildi
 
 


Sziasztok!
Igen, Ildi sikerült, bár jól látom, hogy a fiad áll ott a kiságyban vagy annyira lekicsinyítetted, hogy nem jól látok? Kép
Ildi: bocsi, hogy megkérdem, de akkora az egybeesés,voltak az unakatasódék, mármint a németországi és nincs két fia? Lehet, hogy csak rossz megérzés, de lehet hogy ő a barátném?

Hajni: mi kivisszük a kistaxiját és azzal száguld 100-zal a járdán a gyerek. Így majd egy órát elvan és nem kell cipelnem sem. Kép

Éva: szóval még nem? Akkor tessék lépcsőzni is egy kicsit és hátha! Én mondjuk semmit nem éreztem előtte, se görcsöt, se fájdalmat, csak egyszeriben elfolyt a magzatvíz, épp zuhizni készültem este. Aznap még a 8 kilós uakahugomra vigyáztam és emelgettem a popóját 2 órán át, és nem is gondoltam, hogy este ,ár a sajtomat szorongatom. Fel a fejjel és vigyázz magadra, meg ne emeld magad!

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!
Éva: Szerintem is lépcsőzz! Az hatni szokott Kép ÉS a málnalevél tea is jó! Azért szurkolok, hogy meglegyen mielőbb. Nekem sem a szívem csücske a kórház.
Ildi! Tényleg sikerült. Ez most a Gergő? Te jó Isten! Már ekkora? És áll? Hú, pedig most taliztunk és akkor még szorgalmasan ücsörgött. Kép
Zita! Mi a neve annak a hangyairtónak amit ti használtatok? MOst már mindent kipróbálok, mert elég volt a tavalyi undormány. Kép
Remélem mindannyiatoknak jó hétvégéje volt. Nekünk a mai nap jól telt. Voltunk a Metróba bevásárolni (nem ott szoktunk, de most jól jött egy kis változatosság), aztán Feri meghívott minket az Ikeába ebédelni. Ott kiderült, hogy a gyerekeknek versenyszerűt találtak ki, ami után mindenki ajándékot kap. Erre Bence benevezett (mindig ugrik, ha ajándékról van szó Kép )és végig kellett menni vele az egész Ikeán, mert az volt a lényeg, hogy állomáshelyeken kellett feladatokat megoldani. Matyi majdnem elaludt az apja karjában. És végül haza kecmeregtünk. Most meg olyan fáradt mindenki mintha hegyet másztunk volna . Hiába, nem vagyunk formában. Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Gyorsan válaszolok aztán húzok mert ma fél 6-kor kelt mindenki a lány délután nem aludt,de este 6-kor viszont igen,igy nem tudom mikor lesz az ébresztő?
Igen áll a Gergő,bár még nem áll fel egyedül,de már próbálkozik mi raktuk csak oda de egészen jól állt egyedül pár másodpercig,mert tovább nem engedtük.Igen ezt most már nagyon lekicsinyitettem,de most már legközelebb tudni fogom,hogy milyen értékre kell tennem,majd még holnap teszek fel!
Zita nem hiszem,az én vendégeim megjöttek,igaz 5-re igérték és csak 8-ra értek ide,én meg már fél 5-kor fent kukorékoltam,hogy ne pizsibe,meg kidülledt szemekkel fogadjam itt őket.Nem neki csak egy fia van,ő Enikővel egyidős ha jól emlékszem.Te Enikő nem ismerted Nagy Kingát?Neki csak az apúkád ugrott be,dehát mint hallottam 10 osztály volt!
Éva mikorra vagy kiírva?Szerintem tarts ki az elveid mellett,majd egyszer elmesélem,hogy miért majd ha túl leszel a szülésen,mert csak félelmet keltenék benned most ebben az állapotban.Ne az legyen amit a doki akar,hanem amit te,természetesen ha babával minden renden van!
Jó éjszakát mindenkinek!
Ildi
dildi
 
 


Keddre, 22-re vagyok kiírva és úgy tudom, hogy rá egy hétre indítanak ha addig semmi nem történik...
nyuziii
 
 


sziasztok!!
Éva-a szex is szokott hatni, a spermiumok tesztoszteron tartalma beindíthatja a szülést--ha van rá kapacitás, hajrá!!
Ildi-kedves vagy, a szövegem a saját cinizmusom betűbe öntve.
végül egy borosüveg méretü gyertyát vettünk, ami pont úgy néz ki, mint egy jó üveg bor.
Ennyire futotta az ötletládából.
Hajni-a hanygyákról azt olvastam, hogy akkor lehet kiirtani, ha a méreg a bolyba jut a királynőhöz, a Bábolna cég gyárt csapdát, a Raid meg nagyon jó hanygyaűző habot, amit az útjukba kell fújni.
Kitartás!!
lakótelepi "blokkban" csótány a divat.
Remélem mindenki túlélte a vendégsereget és holnaptól ismét "egymáséi"lehetünkKép
Zita-Ábel tanulmányikirándul Olszhonban, nagyon üres a ház nélküle(kéretik nem röhögni kárörvendően) és mi tagadás, féltem is a jólelkű, nagyszájú, kedves-bohém kamasz magzatomat...
pedig van itthon utánpótlás...
Ma dinka voltam-vagyok, de öregszem...apa lecserélhetne egy divatos plázacicára...habár az többe kerülne és nem köpné ki a belét más szakajtókosárnyi idegen kölkével.
szóval múlt héten beáztatták a fiaim a telefonom némi gyümilébe és édesen lefeküdtek aludni.
a telefon meg szívta vitamint magába gőzerővel, szörcsög is az akku trendesen...tehát kipurc.
Ma elhoztam a hugom által kedvezményesen vásárolt szupr újat, beakartam állítgatni ezt-azt és sikeredett elcseszni a pin kódot 3*-kéri a puk kódot, de az meg nincs a vételi csomagban, holott elővakartuk és mégse.
tehát összefoglalom:van új telefon, ohne kártya.
Holnap a kedvesem bemegy a személyijével meg a telefonnal a központba, hátha segítenek valamilyen úton-módon.
na ennyit a tavaszi zsongásomról...köszi a türelmet
k
pkinga
 
 


Sziasztok lányok!
Ildi! A pár másodperc is szuper egy ekkora gyerkőctől Kép De azért ne fárasszátok. Majd feláll!
Éva! Mint Kinga írta, jó a szex is. Kép Naná, hogy jó! Kép Nekem a dokim ajánlotta. Kép Férjem szereti is a nődokimat rendesen. Kép
Kinga! Sorakoznak a gondok? Szerintem megoldod őket. Kép Nekem is van sztorim a telefonnal, na meg az órával. Mindkettő a mosógépben volt. Persze mosás közben is. Párom mégis azt mondta, hogy nem akar lecserélni, unalmas lenne az élete nélkülem Kép Szerintem a te párod is így gondolja Kép
Tavaszi zsongásról meg annyit, hogy az nálam inkább tavaszi alvás. Folyton aludnék.
Hangyák! Tavaly mindennel próbálkoztunk. Kezdtük a természetbarát szódabikarbónával (párom azt olvasta hatásos) darabig nem voltak, aztán mégis. Akkor jött a Bábolnás módszer, darabig nem voltak, aztán megint. Kép Aztán jött az erőltetett menet: Raid, Bábolna, szódabikarbóna és citromleves felmosás minden nap. Kb. 2 hétig semmi. Felszusszantunk és akkor előjöttek megint Kép Szóval ezért vagyok úgy kiborulva tőle. Na, ne úgy gondoljátok, hogy hangyahegyek mindenütt, csak napi 2-3 van, de én aki írtózom mindenféle bogártól... Kép
Na, megyek aludni Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!
Kép Igen, ezt hallottam én is, és ennek tudatában áldoztunk is a szex oltárán tegnap Kép Este lépcsőztem, ma kint voltam sétálni, a mai lépcsőzés még ezután lesz, holnap ctg ismét, aztán majd lesz ami lesz, már belenyugodtam Kép
nyuziii
 
 


Sziasztok!

Mivel sz.rakodik a babanet, itt indítottam egy új topikot:
www.noklapja.hu/forumkifejt.php?id=18&forumid=50333
Ha van kedvetek, esetleg megpróblhatnánk, mikor nem jó itt, akkor oda írhatnánk egymásnak, vagy esetleg véglegesen!

Nincs most több időm, de majd este!
Zita
zitus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: