Új privát üzeneted érkezett!

Szonce: Éjszaka szokásos és korábban is keltek :? evvan... :lol:
Charlott: drukk, h tudjatok menni :) Messze vannak szüleid?
Gombocka: Ti tudtok menni nagyszülözni? Jobban vagy?
mai pozitiv h péntek van :lol: Csajok kicsit nyüszik ma :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, ezek szerint a lányok nem jó alvók? Kelnek éjszaka gyakran?
szonce82
 
 


Szonce: bizony, sokszor kelnek :? remélem kinövik...vagy ha már kijöttek fogacskák...vagy ha jobb idö lesz és lehet ablakot nyitni...nem tom :? sokat isznak és tuti szomjasak mert meleg van...panel...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Jó, hogy bírod. 2 gyerekhez felkelni éjjel biztos nem egyszerű, s gondolom ha felkel az egyik, felébred a másik is, vagy tévedek? Próbáltátok-e esetleg a hideg párásítót?

Ádám 1-szer kel, na jó 2-szer, de az egyik még abban az időben van, amikor még mi nem alszunk. de volt pár hónap, hogy milliószor kelt, s nem volt köze se a fogakhoz, se az hideghez, se a meleghez,se éhséghez. Ekkor ő is mindig ivott. Ez kb augusztustól tartott januárig. Nem tudom miért volt. Előtte is csak egyszer kelt enni.
Mindig irigyeltem az "én gyerekem 6 hetes korától átalussza az éjszakát" anyukákat. Hátha a következővel csatlakozhatom majd a klubba :)
Ti terveztek még babát az ikrek mellé?
szonce82
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:45-kor.
szonce82
 
 


Szonce: párásító éjjel-nappal megy :wink: nem mindig kelnek egyszerre, de persze van h igen :) már egész megszoktam, de könyebb volt amig szopiztak, akkor csak 1x keltek enni :) most ha felkelnek kapnak inni és tényleg isznak nem csak cuppogják az üveget aztán szunya is van ami meg jo azért haladunk mert régebben 5-6 kor keltek most 7 körül, kezdem elfogadni, h Ök ilyenek és majd biztos lesz jobb is :wink: azt is hallottam, h ha majd jol kifáradnak nappal akkor lehet jobb alvok lesznek...meglássuk :wink:
na de most látom be is aludtak :lol: :lol: ma ugye korábban keltek picit...:)
én tuti terveznék még babát...egy kisfiut :) de majd csak ha megnyertük a lottot :) így sztem maradunk 4esben :) a terv ennyi volt ugyis :)
Ti ezek szerint szeretnétek tesot :) de jo :) mikor? 1?2? :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


--------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:45-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:47-kor.
szonce82
 
 


Gombócka, nálatok mi a helyzet? Tesók jönnek majd?
szonce82
 
 


Szonce: drukk akkor majd ha kell :wink: jaj nagyon cuki ujságosod van :wink: na gyorsan eszünk, olyan jo szunya volt én is aludtam Velük orácskát :wink: 3 órát aludtak ilyen is régen volt :lol: :lol: de jo akkor mindjárt itt van Anyud :wink:
végre sütötök lesz már pár napja vadásztam de nem lehet kapni...mondjuk elég drága volt, lehet kiment a szezonbol csak én nem vettem észre :lol: :lol: :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:47-kor.
szonce82
 
 


Szonce: ikerterhességet irtad...akkor többen is vannak most ikrek a családban?
az jo ha jo evöke :) mi is egyre jobbak...amilyen nehezen indult...
bizony, nem nagyon aktivak a lányok :? :cry:
HAHÓÓÓÓÓ :lol: remélem minden okés csak jobb dolgotok van :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép
Charlott, Gombocka: hova lettetek :?: :?: :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lányok!
Itten vagyok, tényleg nem éreztem magam elég jól: hasfájás, szurkálás. Döglöttem a kanapén a macsekkal. Aztán délutánra jobb lett a kedvem, mert férjem miután hazaérkezett, rögtön elvitt a corának a bababörzéjére! :lol: Megint vettünk sok minden hasznosnak gondolt dolgot. Aztán persze a pénztárnál kerekedett csak a szemünk, hogy összesen mennyibe is került mindez. :shock: Megint, egy ideig, nem fogunk vásárolgatni baba részére.

Szonce: nagyon ari Ádi, ahogy az újságot magáévá tette! :-)

Babások: nálunk a 2.-on hüvös van, inkább az a panaszunk, hogy leszigetelhetnék a ház oldalait, valami bent is maradna. Szinte hiába történt az ablakcsere. És Érdre utazunk holnap, nincs messze, de azért a havas utak miatt izgulok egy kicsit.

KépKép
charlott
 
 


Charlott: vigyázz magatokra, ügyi vagy h pihizel :wink: Mesélj, miket vettetek? el is felejtettem mondani, én is voltam cora-ban egyik délután vagy mondtam??? mindegy, tényleg sok babacucc volt :) én tavaszi farmert vettem Csajoknak 500/db csinik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:47-kor.
szonce82
 
 


Babusok: szoptatós melltartó, eldobható bugyi, orrszívó, zoknik, fürdőlepedő, textilpelenka,hálózsák és ami kiverte a biztosítékot: játszós szőnyeg - de a lényeg, hogy mackós, izlésesen szép, aranyos - nem mindig találok olyan dolgot, ami tetszik is. Hát ezeket vettük, remélem mindent több évig tudjuk használni. :-)
Biztos jól állhat rajtuk a farmeres cucc a lányokon! Imádom a babás ruhákat, olyan kicsik, aranyos dolgok ezek! :lol:

Szonce: köszi, reggel korán indulunk remélem a sok hétvégi vezető később kell - férjem nem toleráns velük és szeret sportosan vezetni én ilyenkor meg kapaszkodom erősen a kocsi ülésében. :-)

KépKép
charlott
 
 


Szonce: :cry: sajnálom, nálunk is volt családban, h meghalt iker picinek :cry:
Charlott: hu ügyik vagytok, azt a nagy szivacsot vettétek vagy vmi másmilyet?
én is szeretem, ha csinik, mióta esznek rendesebben vannak játszós/itthoni meg csini/elmenös rucijaik :lol: :lol: :lol: a játszósak többnyire turiból meg kapott csini meg többnyire egyforma és tesco, auchan, cora-ból :lol: :oops:
Csajszikáim esténként megkapják a mesekönyveket és elnézegetik-jük Velük...ugy néz ki már nem eszik annyira :lol: :lol: nézegetik, lapozgatnak nagyon cukik :lol: és mutogatnak ezerrel de még minden vava (vauvau-kutya) meg baba (ez gondolom egyértelmü)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nagyon kellemesen telt a tegnapi nap. Szüleimmel és testvérem népes családjával töltöttük. A két fiú gyermekük csinálták a fesztivált: hangoskodás, csörgés-zörgés, sírás, nevetés. Ezt próbáltuk túl beszélni, ezért kissé reketten jöttem haza. :-)

Más: pár hete észlelem a testemen, hogy iszonyatosan vakarózom, viszket az egész. Már piros foltos a bőröm. Mi jelent és mit lehet ez ellen tenni?

Szonce: a férjem családjában is volt iker terhesség, amiből csak az egyik élte meg a szülést. :-(

Babusok: játszószőnyeg - ilyen tipusú játék, készségfejlesztő játék: http://bambino.hu/shop_art.php?shop_id=3968&cat=669759

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Charlott: viszketés...feltétlen menj dokihoz, mert lehet epével baj, ami nem jo ha nem kezelik :? ...kolléganöm nagyon elkezdett viszketni mindenhol és kiderült vmi epebaja lett erre kap gyogyit és korházban van, de Ö ikerterhes szoval nem jelenti h ha neadjisten ez is lenne Nálad korházba kell menni, szoval ne ijedj meg, de ki tudja aztán lehet csak vmire érzékeny lett a böröd
játszószönyeg tuti tetszeni fog Babónak :wink:
Szonce: szülinapoztok már??? :wink:
Gombocka: remélem sikerült eljutni szüleidhez :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: Huha!!! akkor most mihez kezdjek?! Holnap megyek terheléses cukorvizsgálatra a terhesgondozóba, elég ha akkor szólok a nővérkéknek?! Vagy most menjünk az ügyeletre? :shock:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: ne ijedj meg lécci :wink: ez tényleg nem akkora baj ha ez az epés van, holnap ha mész sztem elég de ha nagyon izgulsz hivd fel a korházat és mondd el mi van bizti megmondják telefonba h be kell e ezért menni vayg sem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: én kértem férjemet, hogy vigyen el inkább az ügyeletre, mert nekem most tudnom kell, hogy mekkora a baj!? Szerencsére hamar el tudtunk indulni és az ügyeleten sem volt senki sem. A sors ironiája, hogy a terhesesgondozós dokim volt bent! :shock:

Valószínűleg nem ismert meg, mert nagyon kedves volt és tényleg mindent megvizsgált. Sajnos, talált is: gombásfertőzést, ekcémás kiütést is. Holnapra írt beutalót, hogy vv alapján szűrjék ki, hogy az epeműködésem milyen. Ha baj lenne, akkor be kellene feküdni a kórházba és méregtelenítenek. Ez pár napos dolgot jelentene.
Remélem nincsen nagy baj, de bárcsak ne viszketne a bőröm! :-(

KépKép
charlott
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:48-kor.
szonce82
 
 


Charlott: de jo h gyorsan elmentetek igy Te is nyugodtabb vagy és most mindent megnéznek legalább :wink:
jaj ez a viszketés bizti kellemetlen :? remélem hamar elmulik :wink:
Szonce: de jokat vettetek :lol: tortát sikerült szerezni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:48-kor.
szonce82
 
 


Szonce: bibi hipihopi elmulik :wink: miota aktivizálták magukat Csajok tiszta kékzöldlila foltosak :lol: :? :oops:
és Laurcicának már 2x felrepedt a szája, na ja aki a kiságyban ugrál :lol: :lol: :?
Csajok már csak fél hónap és itt a március :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: tök jo, h nem felejtették el barátok :wink: Anyud itt van még?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: holnap mész cukrosvizsgálatra? és vérvételre? ha igen majd drukkolunk :wink:
Gombocka: :?: :?: :?: :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: ma vagy holnap van szülinap? mert a vonalzód szerint még nincs...vagy mégis mert 11 hónap 4 hét...de a vonalzó ki szokta írni, h 1 éves...akkor lehet van még 1-2 nap?
jaj most mi van :?: :oops: :lol: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:48-kor.
szonce82
 
 


JAJJAJAJAJAJAJAJ :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


OTT VAGYOK ÁM CSAJSZIKÁK!
Hát végre hétvégén eljutottunk kaposvárra a szüleimhez. Charlott: nektek jó volt az odautatok, mert a mienk olyan mesés.
Ijesztő a hóátfúvás az autópályán, de ollllyan gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

vasárnap estére jöttünk meg. Én szeretnélek már látni titeket, de Charlott: te most ne gyere a közelembe, ugyanis van egy bibike. most telefonált a nővérem, hogy a keresztfiam bárányhimlős, aki végigtöltötte a hétvégét a Nellivel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A Nellinek nincs még baja, de a vírus lappang benne. terheseknél meg nem előnyös a bárányhimlős gyerek. aggódnék érted, hogy miattunk csinálunk neked gondot... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ne hari, de a péntek is hamar elröppent, mert kicsit dolgoztam itthon, mert besegítettem a munkahelyemen...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: ügyi intézö vagy :wink: akkor jo, megijedtem, h akkor mikor is van a szülinap :wink:
Gombocka: jaj barihimlö rosszul hangzik :? mikorra jöhet ki? 1-2 héten belül, nem? Ti adattatok oltást?
Már csomo embertöl hallottam, h érdemes beadatni mert akkor csak kicsit lesz pöttyös baba ha elkapja...persze fizetös és nem olcso pláne 2 gyerekre de ha tényleg jo akkor megéri, na majd megkérdezem a dokit mit mond :wink:
de jo h elökerültél :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjártam a hadak útját a mai nap. Reggel korán reggel éhgyomorral bebuszoztam a kórházig. Gyorsan elvették a vért és ihattam ezt a szörnyű szirupos-cukros löttyöt. Már 3 éve negyedévente kell ilyet innom, de nem tudom megszokni, sőt egyre rosszabb. Holnap lesz eredmény.
Kérdeztem a nővérkét is, hogy gombásodásra mit kenjek? (mert a doki csak mondta, hogy felírja, de nem tette) Vény nélkül lehet valamit kapni. Mindjárt megyek és veszem.
Az ekcéma miatt ellátogattam a Vörösvári úti sztk-ba, bőrgyógyászartra. Ott is felírtak kenőcsöt. Most jól el vagyok látva mindenfélével.
Este enyhe vakarózásom volt, szerencsére, jó lenne, ha magától elmúlna ez a nyavalya.

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Csajszik nyüszik és Laurci köhög is...ezerrel jön 1-1 foguk...éjjel óránként kelnek felváltva...pedig adtam panadolt is este...reggel meg szegény Laurci kihányta a tápszer egy részét (bocsi) ugy köhögött...láz még nincs hátha nem is lesz...viszont lépeget ezerrel :lol: Tamma meg probálkozik egyböl ha meglátja Laurt :)
Charlott: mikor lesz meg a cukor meg vv eredményed?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem a lelettel és csak a cukorszintem lett magas 7,9. Ezért majd kell járnom tanácsadásra és további vizsgálatokra a terhesgondozóba. Nem szívesen megyek. :roll:
Úgy látom a lelten jelzik, hogy magas a fehérvérsejtek száma és a vörösvérsejtek száma pedig alacsony.
De mással nincsen probléma. Marad a kenegetés és patikai kenőcsös mosakodás, hajmosás! :-)

Babusok: sajnálom, hogy Laura nincsen jól! :( Remélem Tamara nem kapja el tőle a betegséget. Jobbulást!

KépKép
charlott
 
 


---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:48-kor.
szonce82
 
 


Charlott: de jo h akkor nincs baj az epéddel :wink: viszont akkor a cukrodra oda kell figyelni...azt hallottam simán meg lehet tanulni h mit szabad enni és mikor, meglátod Neked is menni fog :wink:
TÖBBIEK???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: de cuki vagy, h benézel legalább :wink: hát igen, ki kell használni a nagyit egy kicsit :wink:
Jobbulásokat köszönjük :wink: Ja, olyan még nem volt, h csak egyik volt beteg...1-2 nap és tuti beteg mind2 :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kajcsiztunk, most játszanak, kedvük jo, kivi vagyok mi lesz estére :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:48-kor.
szonce82
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:49-kor.
szonce82
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ilyen vicces dolgokat nálunk is szoktak nagyik :wink: aztán meg csak nézek h kitöl tanulták meg mit csinálnak :shock: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt lányok!

Szonce: köszi a weboldalokat. Kicsit rám kell ijeszteni, mert különben nem tudom magam visszafogni. Már több éve küzködök a cukor témával, de rajtam csak a gyógyszer segített. Úgy hogy elvette az étvágyamat és nem kívántam enni. Így le is tudtam fogyni és helyre állt az inzulin és a cukorszintem is. De amióta babás vagyok nem szedhetem és nem érzek telítettséget, sajnos.
De ebben a három hónapban tényleg oda fogok figyelni, hogy mikor mit eszem.

Nagyon vicces lehetett a papír összegyűrés és később annak ledobása magasról. Nem is hinné az ember, hogy a gyereket milyen egyszerű dolgok is le tudják kötni.
Egyszer olvastam, hogy kisgyereknek az a legjobb játék, amikor mozog, hangot ad ki és színes is.

Babusok: hogy vagytok ma reggel?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!
Nem tul jol :cry: Laurci hányt este meg reggel is nem is kellett már utána a tápszer, a sok köhögéstöl...kihivtam dokinénit, Tamma is kezdi picit a köhögést... :cry: délután is nyüszik voltak nagyon :cry: ja és már nozi is folyik :evil: :evil: szerencsére vizet issza :wink:
Charlott: akkor nézz utána a dolgoknak és tuti minden rendben lesz :wink: gondolom ilyenkor diéta meg gyakran nézik a cukrot, most akkor hova kell menned vmi dietetikushoz vagy diabetologushoz (vannak ilyenek ugye? :oops: :lol: ) vagy kihez?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: sajnálom, hogy nem javul Laura. Orvos mit mondott????

Diabetikus szerencsére a terhesgondozóban van, így ismert környezetbe megyek. De azt hittem, hogy már nem kell azt a cukros löttyöt egy ideig innom, erre lehet hogy hetente? :roll:

KépKép
charlott
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:49-kor.
szonce82
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:49-kor.
szonce82
 
 


Köszi Csajok, h gondoltok ránk...majd irok ha volt dokinéni, szte csak a fogtol van...megléássuk

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: