Új privát üzeneted érkezett!

Nika van még lángos? :lol: Jól esne most 1 db!
Apa alszik kicsit,hogy fent tudjon min. 1ig lenni. Aztán szerintem utána mi megyünk a tollasbálba! :wink: Sokáig nem szoktunk fent lenni. Gabika még játszik,de álmos,csak a sok durrogástól megijed,és nem tud aludni! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: azt a lángost nem szeretnéd megkóstolni :9 :wink: :wink:
Valamit kihagytunk belőle mert nem lett jó:):) majd a héten rendes recept alapján megcsináljuk újra és akkor majd faxolok vagy küldök mailon :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Tegnap Fanni este 8-tól 10-ig aludt, majd felébredt és éjjel 2-ig szilveszterezett velünk :D Anyuéknál voltunk, ott voltak tesómék is, meg pár haverja. Én már nagyon álmos voltam, ezért 2-kor elaltattam Fannit, de szerintem birta volna tovább is.

Sajnos kaki még mindig nincs, pedig már tegnap is kapott kúpot, de mivel semmi hatása nem volt, ma reggel is kapott. Holnap 9-re megyünk le a dokihoz súlymérésre, remélem tud valamit csinálni. Az ügyeletre nem akartam vele menni ünnepek alatt... De remélem azért ez a 2. kúp megteszi a hatását. Hasa nem fáj, nem nyügős, csak már megint nem kakil.

Hogy telt nektek a szilveszter éjszakája?

Nem is tudom, hogy örüljek-e ennek a sok hónak...

horvviki
 
 

 
 

Tegnap éjszaka alvással igaz éjfélkot a sok petárádtól éberdeten telt és Gege fel sem ébredt rá bezzeg rá egy órával már ébredt magától most hogy betegek vagyunk kicsit nyugtalanabbak az éjszakák de már mi ketten javulunk ma apa mondta hogy nem valami jól érzi magát :( várható volt mindenesetre viszem le reggel Gegét a dokihoz.

Itt szakad a hó :):):):) egész nap

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! BUÉK

Jó ez a "kis" hó!

Levi éjjel, pont éjfélkor elkezdett sírni... 3 körül aludt el úgy 4 órácsára.


Kép Kipróbálta az ajándékát
Kép Mai kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :lol:

A hó itt is egész nap esik. :wink: Holnap megyünk is le,igaz nem szánkozni,csak sétálni. :)
Szilveszter hogy tellt? Ki meddig volt fent? Képek?
Nálunk már kora reggeltől kezdve durrogtak! :twisted: Gabika csak 22-kor tudott elaludni,de legalább 8:30-ig el is aludt,nem kelt fel éjfékor. Én csináltam szendvicseket,meg sajtos pogit,azt ettünk,és Tv-t néztünk,bár meg kell mondanom,hogy a müsor vmi csapnivaló volt! Semmi jó nem volt! :roll: Párom 21-23ig aludt is kicsit,hogy fent tudjon még kicsit lenni,mert ugye már 3:50-kor kelt aznap,mert dolgozott.
2-ig voltunk fent,DVD-t néztünk végül.
Ma kicsit rossz volt 8:30kor kelni,mert Gabika ugye jelzett. :lol: Aztán persze a kis rosszcsont nem aludt vissza 11ig sehol sem. :twisted: Utána tudtam én is még kicsit pihenni. Ez olyan lustálkodos nap volt.
Délben lencsefőzeléket ettünk virslivel. Pezsgő még nem is fogyott el 1 üveg,ami tegnap bontottunk,rám vár,mert apjuk nem egy piás! :lol:
Kia nagyon édes Levi baba! Sok puszika neki! :wink:
Viki kaki dolog alakul már? Vagy még mindig semmi? :roll:
Nika akkor várom a másik lángost! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor hoztam sok sok képet! :lol:

Téli Balaton
Kép
Kép
Kép

Adventi koszorú a körforgalomnál
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika szabadban :wink:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika a dédivel
Kép

Gabika anyuval
Kép

Gabika anyóssal
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Áll a baba áll :lol:

Kép
Ez volt az első felállás,csak éppen dől el! :wink:

Többi állás
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Karácsony

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szilveszter :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi,kicsit sok lett a kép! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Kaki még mindig sehol. Most jöttünk a dokitól, szerinte ne aggódjak. Nem kemény Fanni hasa, nincs felfújodva, jókedvü... De holnap kijön a védőnő és ha addig sincs, akkor beöntést próbálunk neki adni. :( Nem szeretem szadizni a gyerekemet... Úgy sajnálom. szóval most imádkozom, hogy addig legyen. Ha beöntésre se lesz kaki, akkor kitalálunk valami mást. De a sebészetre nem szeretne küldeni, mert ott megint megkinoznák Fannit és szerinte alaptalanul. Hiztunk 40 dekát két hét alatt, most már 6170 grammok vagyunk :) Az hogy múltkor volt minden nap kaki, szerinte a gyógyszerektől volt, amit a betegségére kapott, most meg visszaállt a régi rend... :(

Kia! Nappal bezzeg alszik Levi :D Látom a fotón lévő időt: 11 óra meg 15 óra... :) Nálatok hogy alakul a hasfájás?

Boszibaba! Nagyon jók a képek! Ugyanilyen kabátom van nekem is. Hozta a Jézuska :D Irigyellek a téli Balatonért. Úgy lemennék megnézni, de hát apa dolgozik, na meg Fannival most kaki szenvedés van...
Nagyon ügyes Gabika! Hogy áll már :shock:
Látom Te kiöltöztél szilveszterkor :D Én melegitőben nyomtam :oops: Mi se vagyunk nagy ivósok, bár nálunk nagyon sok pia elfogyott, de tesóm haverjai itták meg. Végülis azért jól telt a szilveszter, kettőkor feküdtünk le. A tévémüsor tényleg nagyon gyenge volt.

Nika! Hogy vagytok? Nálatok gondolom jó nagy hó van...

Fanni itt ül az ölemben, és megörül már a billentyüzetért, állandóan nyomkodja, minden második betüt törölnöm kell... :D

horvviki
 
 


Viki igen van hó bőven ma már olvad:):):
Szoptatsz még? mert akkor 4-5 nap kaki mentesen nem gond gege is volt hogy 3-4 napig nem kakilt igaz tápon és anyatejen kívűl 6 hós koráig nem kapott márt:)

kia: levi nagyon édesen alszik :):)

Bosziba: nagyon jók a képek a balaton télen gyönyörű:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: már 9 napja nem volt kaki... :( A csúcs a 11 nap Fanninál...

horvviki
 
 


Viki nekem is a Jézuska hozta a kabátot! :lol:
Sajnálom,hogy még mindig nincs kaki,de remélem csak nem lesz szükség a beöntésre! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


viki: azt nem tudtam akkor az már nem egészen normális de majd csak megoldódik beöntés nélkül:)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Kaki nem volt, várjuk a védőnőt... Ideges vagyok, nem szerettem volna a beöntéshez folyamodni... Azzal nyugtatom magam, hogy muszáj és még mindig inkább ez, mint a sebészet... Na majd irok mi volt, elvileg 9-re jön a védőnéni.

horvviki
 
 


Viki: drukk hogy ne legyen sebészet a vége a beöntés meg szerintem kicsit humánusabb talán de lehet hogy csak én gondolom de mindenképp kell neki valahogy segíteni hogy legyen kaki mégha őt nem is viseli meg annyira.

nika70
Salgótarján
 
 


Na most ment el a védőnő. Nem jutottunk előrébb... ma reggel konzultált több emberrel is, és abban maradtak, hogy még ne bántsuk Fannit, várjunk még holnapig azzal a beöntéssel. Új módszerünk: minden szopi előtt 4-5 kanál frissen facsart narancslevet kapjon. Most is megnézte a hasát. Abszolút nem kemény, Fanni továbbra is jókedvü, egyáltalán nem fáj a hasa. Rejtély hogy hol a kaki... Holnap délben kell őt hivnom, ha nem volt kaki és akkor jön és megcsináljuk. Végső megoldás sebészetre beutaló, de most hasi ultrahangot is kérnek, hogy egyáltalán megnézzék, hogy hol van a beleiben a kaki....

Ti csajok mit csináltok?
Kia! Rég voltál...

horvviki
 
 


Lehet baromi jó az anyagcseréje:9 na jó ez csak vicc volt :):):) de lehet tényleg ennyire jól feldolgozza a szervezete:) amaradék meg távozik a pisivel.

nika70
Salgótarján
 
 


Védőnő tanácsára beszéltem a madarász utcai kórházból egy sebésszel (a gyerekorvosunk ajánlotta), aki parafinolajat mondott. Ma 2x kapjon belőle Fanni és ha reggelig nincs, akkor holnap 9-re vigyem be hozzá és megnézi, csinál ultrahangot is. Ő tök normális volt, mondta, hogy nem kell úgy aggódni, mert az anyatej 80%-a viz és nincs szilárd anyag. De mindenképpen megnézi.

horvviki
 
 


Képzeljétek! Amig az előző hozzászólásomat megírtam, Fanni bekakilt :D Én annyira boldog vagyok :D :D :D Lehet a narancslé segített, mert azt most kapott először. Holnap nem kell mennünk a sebészetre :D :D :D

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

Viki gratula a kakihoz! :wink:

Voltunk lent sétálni,de nem semmi hideg lett. :roll: Az én drága kisfiam az 1 évesekre való overállját kinőtte! Gondoltam,hogy körbenézek,és akkor veszek másikat. Na hét persze,hogy itt a közelben nincs semmi! :x Ha meg van akkor elég silány minőségű,amit nem veszek meg! :evil: Most anyukám látott a Balcsin jókat és lehet ő vesz,és majd elküldi nekem! :)

Páromnak ez a hét rövid lesz,mert tegnap nem volt melo,ma leltár van csak,holnap melo,de utána csak hétfőn!
:)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

:lol:

Nika
Én is várom a lángost... nyami... :wink:

Alvás - ma nagyon jó fiú volt (még most is..) Levi.
Lehet azért, mert 2 napja nem iszom a Laktoherb teát, ő sem kap már kamillát és édesköményt sem.
A doki sem javasolta... gázokat csinál, így nem teázunk.
Kiváncsi vagyok a köv. napokra, éjjelekre.
Ma jó vol, végre volt időm mosni, főzni, még aludni is :lol:
A hasfájást ma jól tűrte... De lassan itt a kritikus időpont :shock:

Boszi
Szépek a képek!
Ügyesen áll Gabika!
Jól néz ki a Balcsi is...
A nagyid jobban van?

Viki
Gratula Fanninak kaki ügyben.
Remélem nem lesz már gond vele...
...és bocs, hogy rég voltam.

Tegnap volt a gyerekdoki, elmondta milyen oltások lesznek és milyenek a választható oltások - na és mennyibe kerülnek :shock:
Nektek lesznek (pl. rota)?

Remélem mindenki jól van.
Megyek...
Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...ja...és ma sokat voltunk az erkélyen...
Levi bealudt, én addig magammal tudtam foglalkozni (szemöldök, köröm "helyreigazítása" :P )

Jó éjT!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Nálunk is javultak az éjszakák, pár napja Fanni reggel 8-ig alszik, persze felkel enni éjjel, de rögtön vissza is alszik.

Kia!
Mi nem adattunk (és nem is fogunk) plussz oltásokat beadatni Fanninak, csak a kötelezőket kapta meg. Erről megoszlanak a vélemények, van aki bízzik bennük, van aki azt mondja semmi értelme azoknak. De kiváncsi lennék a ti véleményetekre is. Bár mi már lekéstünk szerintem egy csomó oltásról.
Szemöldökigazítás már nekem is kéne... majd talán ma.

Boszibaba!
Én a Corában láttam jó overállokat még decemberben és nem is voltak drágák. Szerintem így januárban lehet még lejjebb vitték az áraikat.

Elvileg holnap megyünk kirándulni :D Apa igazi havat szeretne látni :D Mármint ahol jó sok hó van, és szép, nem ilyen latyakos. Pl. Dobogókő vagy Normafa... messzebb szerintem nem megyünk. Így is elég fagyos séta lesz, de egy órácskát lehet sétálni Fannival, nem? Bár ott fent biztos hidegebb lesz... :shock:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Overáll téma megoldva:anyukám megveszi és küldi nekünk! :)
Kia én sok teát ittam orvos és védönő tanácsára,de nem volt semmi gond szerencsére! A Laktoherb teát nagyon szerettem kis citrommal! :wink:
Viki akkor nektek nagyon jó havas 7végét! Mi itthon leszünk,mint általábban mindig,de most vendégeink lesznek. Holnap egy barátnőm(25 hetes kismama) és párja jönnek.
Rota oltást nem adattuk mi sem be,ezt a fertőzést 6 hónapos koráig kaphatja el a baba. Eddig mi is csak a kötelezőket adattuk be,de az agyhártyagyulladás ellenin nagyon gondolkozom,mert a dokim szerint elég baj,hogy nem kötelező!

Tegnap volt anyukám a mamámnál. Megvolt az érsebészeti vizsgáltat. Van kis érszükőlete is,de nem vészes. Kap gyógyszereket!Javul a lába,de fájdalmai még vannak. Úgy néz ki,hogy hétfőn haza engedik,mentő hozza majd haza! :wink:
Anyu most intézte el,hogy hozzák neki minden nap az ebédet,mert pihennie kell,ne fözzőn már mindig!
Ja és a kórházas nővérekről nagyon rossz véleménye van:
1-én mikor nagyon rosszul volt,elég arrogánssal beszéltek vele,és csak annyit mondtak,hogy legyen türelmes,majd elmúlik a fájdalom! Na erre a mamám beszólt nekik,hogy nem tudja,ha nekik ilyen lenne a fájdalom mit csinálnának! Szóva elég bunkót,kiabálnak a betegekkel,nem semmi! Még jó,hogy elég jó szobatársa van! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyu most hívott: Mama rosszabbul van! :cry:
Megint érsebészet! Anyu ma is megy hozzá majd! Megint órisái fájdalamai vannak!!! :(
Nem tudom mikor jön rendbe?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Friss hír:

Mamámnak érelzáródás van a lábában,ott is fogták az Érsebészeten,és ma meg is mütik! :cry:

Izgulok nagyon!!!
:(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba! Sajnálom a nagymamádat, de biztos minden rendben lesz, mennek a drukkok. Majd írj, hogy sikerült a műtét. Az én másik nagymamámat kedden műtik hasfalsérvvel. Már ez a sokadik műtét hosszú évek alatt, mindig kiújul neki, és már nagyon gyenge a hasfala. Igazából most az orvosok se tudják, hogy mit fognak vele csinálni, ez majd a műtét alatt derül ki, hogy ha feltárták a területet.

Milánóit csináltam ma, és képzeljétek, a sajtot amit vettem reggel, vissza kellett apának vinnie. Valami bűn keserű volt... Meg volt romolva. Itt vettem nálunk a CBA-ban. De valamit sejthettek, mert apa mondta, hogy szónélkül visszaadták a pénzt, meg se nézték a sajtot, hogy tényleg romlott-e... :shock: Eddig se jártam ebbe a közértbe sokat, de most már nem is fogok...

horvviki
 
 


Viki: gratula na végre a narancslé volt biztos ami meghajtotta jkicsit:):):)
Mi sem adatunk be plusz oltásokat.Nekünk Doki néni mondta hogy mivel Gege egészséges baba nem kell őt ezekkel pluszban macerálni :) de ez az én véleményem semmi bajom azokkal akik beadatják :):wink:Idejét sem tudom mikor kirándultunk utoljára de szerintem egy négy és fél hónapos babával nyugodtan sétálgathattok. Mi egész piciként is sétáltunk vele dokinénink szerint -5 fokig nyugodtan.


Apa csinált azóta megint lángost de ez már nagyon fini volt :) meg császármorzsát is csinált és most végre ez is sikerült mert először ez sem akarta az igazságot :):):


Boszi: Gege már elég régen kinőtte az egyévesekre való cuccokat hiszen már most kezd neki kicsi lenni a 86-os méret:):):) :wink:
Sajnálom nagyidat szoritunk hogy minden rendben legyen

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

A mütét megvolt,vmi érfestést csináltak. Többet nem tudok,majd csak holnap vagy este,ha anyu beszámol nekem.

Nika Gabika is 80-86os rucikat hord,de az ovarallja méretezése 9-12 hónapig van! A méretekre egyáltalán nem lehet adni. Most is kaptunk ajándékba karira párom fönőkétől 9 hónapos babákra való ruhákat. Hát éppen jó neki,de nem sokáig! :wink:

Viki
a milánóit én is nagyon szeretem. A CBA-ba nem járok,csak PROFI,vagy MATCH! Ott már én is jártam úgy,hogy nem 1 dolog le volt járva,vagy pedig zöld párizsit adtak nekem,úgy,hogy a párom ott melozott és ő kért! :twisted: Szóval oda mi is sem megyünk vissza!

Kia?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam nektek friss képeket:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Az előbbi az 3 karácsonyi képünk: baba előtt,baba pociban és most :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mamámat most mütik! :cry: Az érfestés,mint kiderült,csak vizsgálat volt. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Hát este nem vmi jó híreket kaptam anyutól! Mamának egy vérrög elindult a lábában,kezdett lilulni,ezért életmentő mütétet hajtottak rajta végre. :cry: 1 órán át tartott. Sajnos nagyon súlyos állapotban van továbbra is. Súlyos érszükölete van mind a 2 lábán.

Orvos azt is mondta anyunkámnak,hogy akár a legrosszabbra is felkészülhet! :cry: :cry: :cry:

Még 1 hétig bent kell lennie.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: sajnálom de kitartás csak jól kerültök ki belőle bízzatok benne most erősnek kell lennetek

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszibaba: megy ezerrel a drukk mamádnak. Tudsz róla friss hireket? Hogy van?

Mi most jöttünk meg a kirándulásból. Dobókőn voltunk fent, nagyon nagyon hideg volt! Ezért csak fél órát sétáltunk, nagyon féltettem Fannit, hogy fázik, de végülis meleg volt a kis teste. De volt rajta jó sok ruci, meg két takaró, plussz a babakocsi lábzsákja. Sokan voltak fent, mindenki szánkózott meg sielt. Én sajna sielni nem tudok, de szivesen szánkóztam volna, de nincs szánkónk. Majd jövő télre veszünk, márcsak Fanni miatt is.

Kia?
Nika?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Mamám jobban van,már nem hideg a lába,enni is tudott és fel is kelhetett. Remélem a legjobbakat....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Boszibaba: Hogy van mamád?

Ma 3 órára jön értünk egy kolleganőm, és megyünk egy másik kolleganőm lakásavatóbulijára Fannival :D Apa dolgozik délután, így ketten megyünk. Csak most aggódom, mert esik valami eső (ónos eső?) és csúszni fognak az útak. Én meg azt utálom, sőt egyenesen félek olyankor. Piliscsabára kéne kimenni...

Kia? Mizu?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Esik egész nap ez a fránya ónos eső! :evil: Holnap mennénk tanácsadásra,de ilyen időben nem merek elindulni a gyerekkel,ugyhogy szerintem új időpontot fogok kérni,ha tetszik nekik,ha nem,de ezt szerintem megérthetik.
Párom is majd elcsúszott,mikor leszaladt a boltba... :roll:

Mamám jobban,többet nem tudok....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Lakásavató elhalasztva... senki nem mer útnak indulni Piliscsabára. Talán jobb is így. Most akkor pihi van egész nap. Dvd-zni fogunk Fannival, apa dolgozik.

horvviki
 
 


Viki szerintem is sokkal jobb,hogy nem mentetek! :wink:
Apa holnap nem dolgozik,így reggel megnézi majd az útviszonyokat,ha olyan lesz,mint ma maradunk itthon,és kérek másik időpontot! :wink:
Kia? Nika?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


na teszek fel egy kis érdekességet :):):)

a párom meg én kicsinek:)
gabi 9 hónaposan:
Kép

Én egy évesen :)
Kép

Gege 9 hónaposan:)
Kép

és egy tablókép rólam :wink: :wink: :oops: :oops:

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszi
Örülök, hogy jobban van a mamád.
Gyors gyógyulást neki!

Szépek a képek!
Mi is csinálunk állandóan.. :P

Nika
Gege nagyon hasonlít a párodra!

Vigyázzatok magatokra ilyen utakon! Viki
Miket néztetek meg?

Ma ismét mérés volt.
Rengeteget hízott egy hét alatt Levi.
Most 4400 g. volt, egy hete pedig 4040 g. :lol: Nagyon csodálkoztam rajta.
Pedig csak anyatejet eszik.

Most is épp eszeget, csak elaludt közben :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia! 4400 gramm az nagyon szép :D Majd ha már többet mozog, nem fog ennyit hizni. Hasfájás elmúlt? Éjszakák?

Boszibaba! Voltatok lent tanácsadáson? Mi ma még nem merészkedtünk ki... lehet nem is fogunk, nincs kedvem elesni és eltörni valamimet...

Nika? Nálatok is minden tiszta jég?

Mi megtaláltuk a lábunkat :D Kép

horvviki
 
 


Itt is tiszta jég minden :) de ma már nagyon szupi idő volt igy sokat sétáltunk meg voltunk a boltban is :):):) kellemesen enyhe idő van most.
Kia: jó sulyban van Levi baba.mi két hét alatt híztunk annó 600 g-t igaz Gege 4150-el született:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika nagyon jók a képek! :lol: Ennek örömére teszek be én is kiskori képet rólam és apáról. :wink:
Kép
párom

Kép
én

Kép
Gabika

Voltunk tanácsadáson. Mára már jobbak az útak,meg apával elmertem mennyi,egyedül tuti nem mentem volna.

Új méreteink: 9320 g és 74cm!!! :wink:
Ja és kell neki cipő,mert felállt már. Itthon is kell hordani,mert nagy baba,és önkre fog menni a lába teljesen! A dokinéni a Siestát ajánlotta,de az elég drága,meg itt a közelben semmi ilyen bolt nincs sajnos. De mi máshol fogjuk megrendelni. Már le is mértem a kis lábát,mert ott kérésre elkészítik a méretek alapján,nem kell elvinnem,és házhoz is küldik! :)

http://www.szupercipo.hu

Ajánlom nektek!!!

A mamám sajnos sokkal rosszabb állapotba került! :cry: Anyukám ma volt nála! Olyan fájdalmai vannak,mint még soha. Lila mind a két lába! :cry: Még járókerettel se tud menni! Anyu tisztára ki van idegileg,hogy mi lesz vele? :cry: Anyut is már nagyon várta,most meg a testvérét kell felhívni,mert várja! :( Anyunak rossz érzése van,mert a papa is a halála előtt volt ilyen! :cry: Hát elég szar évkezdet ez...........

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?