Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,


Timci,

A doki nagy játékos ezzel a nem dologgal, szerintem. GErgő is mindig mutogatta magát B. Ildinél, a doki meg "sohasem" látta, vagy csak nem merte bevállalni azon a szuper őskori gépen. Na, ott én sem láttam soha.


Mandula,

Igen, normális, van aki naponta jár, az aktuális eredményeitek alapján döntenek, fentebb írtam, hogy én 3szor voltam összesen, mert 38 hetesen megszültem, péntek-szerda-szombat.



Kicsi fiam nevében mindannyiótoknak boldog nőnapot! (vagy hogyis mondják ezt), ő is írt volna nektek, de elfáradt és kivételesen időben elaludt.

Én remélem holnap is sütni fog a nap. :)

geli08
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam itt pesten dokinál ( önszorgalomból még párhuzamosan járok ide is oda is). Megnézett uhval, és végre én is láttam a picimet ( legutóbb csak a petezsákot láttam). 12mm és dobogott a pici szive ( azaz szívkezdeménye). :D A doki szerint majdnem 1 héttel fiatalabb, mint a mensiből számított kor, de ezt majd behozza. :?
Legközelebb 29-én megyek ide, és a rá következő héten SZ.G.hez és Tankóhoz le Kecskemétre. Az lesz majd a 12hetes. :)
Köszönjük Gergőnek eme lovagias nőnapi köszöntést!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


janka 2006: 4D-s UH-ra én is szeretnék majd menni, de csak a 20.hét után, illetve majd megkérdezem a dokimat, hogy mikor érdemes. Mondjuk a sima ultrahangért is teljesen odavoltam, amikor megláthattam a picikémet 12.hetesen. Az orvosom képet is adott. :-)

Én is köszönöm minden kedves úriembernek a nőnapi köszöntést. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

Szia falevél,

Nekem is adott anno a dokim képet a babáról, de amikor CD-n otthon vissza nézed a képeket azt nem lehet összehasonlítani semmivel.Én úgy tudom,ha jól vagyok tájékozodva,hogy 18-hetes kortól már csinálnak 4D-t.Elhiszem,hogy oda voltál mikor megláttad,a picidet.Össze szorul az ember szive.
janka 2006
 
 


Sziasztok!
Elegendő számú jelentkező esetén Kecskeméten is lehet Okos Baba Szeminárium! Korai fejlesztési lehetőségről van szó, bővebben érdemes megnézni a honlapjukat: www.okosbaba.hu. Én szervezem, mert érdeklődtem, lesz-e szeminárium, és azt válaszolták, ha megszervezem, akkor igen.
Akit érdekel, jelentkezzen március 20-ig e-mailben.
Üdv.
Kriszta
krisztavoros
 
 


Mandula,
én két héten keresztül szinte minden nap jártam NST-re, még 3 napra a kórházba is be kellett feküdnöm, aztán nem volt semmi gond, csak gyorsabban vert Lili szíve, ezt a 38. heti UH-n a Bérczi I. vette észre, onnantól minden nap mentem, még vasárnap is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Geli köszönöm a kisfiadnak a köszöntést!

Ennn! Az én picim nagyon sokáig, kb. 28 hetes koráig le volt maradva majd 1 héttel ( a dokim azt mondta, ha nem változik 1 héttel később szülök), de most már annyira behozta, hogy 1 hetet rá is húzott! Így múlt héten már 2677 grammosak voltunk.

Kíváncsi leszek mit mondanak a holnapi NST-n, de nem parázok már annyira tőle.
mandula82
 
 


Janka2006!

Noéminek 1 foga bújt ki,s kettó még csak lyukacskát csinált :) Ő elég jó evő,mindent megeszik,ami korának megfelelő,csak a tápszert utálja nagyon.Már mindent kipróbáltunk,most a Hipp3 babatejet kapja,amit imád!(bár ezt csak 10 hótol lehetne adni :oops: ,de az utolsó lehetőségként próbáltuk ki)A Szabadság téren lakunk,s nekem sincs a közelben egy baba sem.

Geli08!

Köszönjük Gergőnek a nőnapi köszöntést,Noémi nevében is! :)

Mandula82!

Szerintem jól döntesz,ha a babás szoba mellett maradsz! :)
Vendég
 


donoé!

Ha gondolod,összefuthatunk egyik nap,úgy is akarok be menni a városba.Jankával meg akarjuk nézni a játszó házakat. A Jókai-ra meg a refi-re gondolok.Te jársz valamelyikbe??Pénteken voltam Jankával a ringató foglalkozáson,nagyon tetszett neki.
Lehet,hogy már említetted is csak már annyifele vagyok!
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem egy kicsit.

Timcike!

Nagyon tetszett a gyönyörű hóvirág!


Ma voltam védőnéninél, megkérdeztem azt a Várandós Mamák Tanácsadóját! Tudjátok a kuponos könyvecske. Azt mondta, hogy azt a Nyíri úton tud majd adni! Ott kérjétek Ti is!

További szép napot!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


pnoémi,

te most hányhetes terhes vagy?Kinél fogsz szülni?Első babád?
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Már rég jelentkezttem ide.
Ma voltam az utolsó uh-n, már csak ctg-re kell mennem.

Adatok:

BPD:94mm
AC:336mm
FL:70mm
HC:329mm
OFD:116mm
Becsült súly: 3319 g

Már nagyon a végefelé járunk, amit már azt hiszem írtam is kicsit nagyobb a babó mint a kiírt hét már a doki szerint is.
Én úgy érzem, hogy a héten meg lesz, de majd kiderül.
Ha még bent lesz azt a majdnem három hetet, akkor nagyon nagy baba lesz, olyan négy kilónál fogunk lenni. Azt hiszem akkor nehéz szülés lenne. Majd kiderül.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


pálfinoémi-nagyon örülök neki :wink:


b.lin- szinte 4 kg a kicsi jányod :wink: ,ép egészséges jol fejlett baba,az a lényeg.Remélem,h.nem fogsz sokat szenvedni a szülésnél.Az én kisfiam is már 28 hetesen több volt,mint 1 kg :lol: ,mikor csak 1 kg-nak kellett volna lennie,de a lényeg,h.egészséges.
Szerdán megyek haza,és jövő héten kell mennem a 3o hetes Uh-ra a korházba.Nagyon remélem,h.minden a legnagyobb rendben van.



pussz minden kismamának!

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

pálfinoémi: én szerdán megyek védőnőhöz, azért én is megkérdezem, hátha... Neked ki a védőnőd?

b.lin: szurkolok nektek, hogy minden rendben menjen. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


B.lin,
ne aggódj, négy kilós babát is lehet pik-pak szülni, én tudom :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Ma töltöttem be a 37 hetet. Most már nagyon várom a kicsit. Az NST-n a dokim mindent rendben talált, legközelebb 38 hetesen kell majd mennem. Viszont 39 hetesen be kell feküdnöm a kórházba, mert császár előtt egy csomó vizsgálat kell.

b.lin: remélem úgy lesz, ahogy szertnéd, drukkolok!
mandula82
 
 


mandula82,
gratula a picihez! Nekem három csaszim volt, nem értem miért akarnak egy héttel előtte befektetni? Engem szerdán befektettek, másnap reggel műtöttek. Miért lesz csaszi?
balim
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Próbálok mindenre reagálni. :-)

Janka!

Az első babámat várom-várjuk, ma kezdtem a 16 hetet. A hozzászólásaim alatt a babavonalzón láthatod is a pontos napot. :-) Az orvosom Dr. Szabó Gábor.

Falevél!

A védőnőm: Török Lászlóné Zsóka. Nagyon aranyos, kedves, mosolygós hölgy.

És akkor nekem is lenne kérdésem. Főleg azokhoz, akiknek már van babájuk, vagy már előrehaladottabb terhesek és vásároltak már ezt-azt. Ismeritek a Bp-en a Baby Outlet Centert? Jó hely? Tényleg jóval olcsóbb, mint a híres Brendon? Vannak ott kismamacuccok is? Különösen ruhák.
Várom a válaszaitokat, mert pénteken felmennénk egy kicsit csatangolni, ezért gyűjtöm az infókat.

Köszönöm! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noncsi,
A BabyOutlet egy nagy ... na jó, kaki :D A tulajdonosa ugyanaz, mint a Brendonnak, és a hibás, kiszuperált árukat viszik oda. Na jó, nem mondom, hogy nem lehet ott is kifogni dolgokat, de ami nem hibás, az Brendon árban van, a ruhák is.
Pesten azért vannak jó babás helyek, igaz kisebbek, de jobbak, a Keletinél pl. szupi kismama farmert lehet venni olyan 5-6000 körül, és ha már nem kell ingyen átalakítják rendes kertésznacivá. A Lehel téren is van nagyon jó bababolt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Egyébként mi nagyon sokmindent, főleg bútort Ausztriában vettünk. Most nagyon jól áll a forint, szerintem még utazással együtt is jobban jön ki az ember.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

egy kicsit elhavaztam, így utólag is köszönöm Gergőnek a köszöntést! :)

Kriszta, ez a szeminárium mit takar? Babát várók is mehetnek? Van-e belépő?

B.Lin, Neked nagyon drukkolunk itt a végén. Remélem, minden redben lesz és hamarosan megpillanthatjátok Grétát! :D :D

Neked is Mandula megy a drukk! Miért kell hamarabb befeküdnöd, ha már tudjátok, hogy császár lesz?

Linacska, köszi az infót az outlet-ről. (Bár nem én kérdeztem...) :lol: Eddig én is csak olvastam róla, akkor lehet, másmerre nézünk szét. Ausztriával én is kacérkodom, de talán csak ápr-máj-ban mennénk ki. Persze addig is kell majd venni magamnak ruhát, mert már most egyre kényelmetlenebb a nadrág.

Szép napot mindenkinek!
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a védőnőmnél és rákérdeztem a Várandós Mamák Tanácsadójára, és kaptam :D Már ki is váltottam a Photo Hall-ban : egy Avent pohár, cumi, pampers pelenkaminta, Rossmann kuponok, egy-két tájékoztató füzetecske és egy 2007/1-es Kismama újság volt benne, ajándék naptárral.

A Várandós Mamák Tanácsadója 2005/2006-os volt, de ettől függetlenül a kupont beváltják.

Egyébként minden rendben, a következő vizsgálatom a 16.hetes vérvétel lesz másfél hét múlva.

Kép

Kép
falevel2
 
 


pálfinoémi- az én védönöm is,az akihez te jársz.Nekem is csak pozitiv véleményem van rólla.Helyes kis nő.És nagyon örülök,h.hozzá kerültem. :wink:


Mi az az NST?Mire jó?És miért nem elég csak 1x megcsinálni,mint ahogy azt a védőnő által kapott papiromon van leirva? :oops:

Már alig várom a jövő hét keddet,mert akkor megyek majd a 3o hetes Uh-ra.nagyon kiváncsi vagyok,h.mi lesz az eredmény.És azt is várom már,h.megerősitsék,h.igenis kisfiam lesz. 8)

Ma ahogy hazaér a párocskám indulunk haza Erdélybe.Már alig várom.Annyira hiányzik az otthon,meg minden.Főleg a nővérem kislánya. :oops: Már most rohannék. :lol:

Az édes kisfiam egyre többet és egyre erősebben rugdolózik,már szerintem alig várja ő is,h.a szemembe nézhessen. :lol:


Puszi nektek!Vigyázzatok magatokra és a pocaklakótokra!Kellemes hétvégét!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


pnoémi,

Baby Outlet-ről nekem is az a véleményem mint linácskának.Anno én elmentem,de üres kézzel jöttünk haza,semmi választék nincs mindenből általában egy darabok vannak.Kecskeméten a Faktumban voltál már?Jó dolgok vannak ott is,nem olyan vészesek az árak sem.Félegyházán van egy nagyon jó kismama butik,és olcsó ami ritka.Barátnőm is ott vásárolt be kismama holmikból.
janka 2006
 
 


a www.bababolt.lap.hu oldalon több pesti boltot is találtok. Ami szerintem jó az a MiniManó meg a Lehel térnél van egy babadiszkont. A Damjanich u-ban is van egy, amiit sokan dícsérnek.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timci,
az NST a magzati szívhang vizsgálata, az utolsó hetekben csinálják. Attól függően, hogy milyen az eredménye, a doki dönt, hogy mikor kell újra menni. Én vagy 10-szer voltam, mert mindig gyorsabb volt Lili szívverése. Naponta jártam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget! Eléggé elszomorodtam, de azért lehet, hogy benézünk. Végülis egyelőre csak felderítenénk a terepet. Azt mondják még, hogy van Bp-en egy nagy Auchan, ahol vannak kismamacuccok jók, olcsók. Gondolom a budaörsi lehet.

Linácska!

Köszi mindent! Terhesfarmerom már van, egy hete már csak az jó rám! :-))))) Minden más kényelmetlen és a jó idő miatt meleg is volt, úgyhogy múlt héten ünnepélyesen elkezdtem használni a kismamafarmert. :-)))

Janka!

Igen, köszönöm, ismerem a Faktumot, de akkor még olyan nagyon az elején jártam, hogy félig csukott szemmel néztem ott körül! :D :D :D

Falevél!

Köszi az infot, a legközelebbi védőnői látogatásom után becélzom a Photo Hallt! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


A Dunakeszi Auchan mellett van egy Buy-Ay, ott van egy hatalmas Kenguru Gold áruház, és mindig jó kis akcióik vannak. 1hete pl 30-40%. És ugye ott még a törzsvásárlói %is lejön, ha van kártyád. Azt 10eft os vásárlás után adnak egyből. Érdemes megnézni.
Az M5 melletti Auchannál lévő Buy-Wayben egy Brendon van, de az kisebb. De szerintem a Cora babarészlegén is vannak mindig tuti dolgok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,

Az első kérdésem az lenne, hogy tudtok-e vmit Potykamanóról és Rozmaringról, mert egy ideje teljesen eltűntek, ugye minden rendben náluk, csak egyéb dolgokkal vannak elfoglalva?


B.lin,

szorítok, hogy könnyű szülésed legyen. nekem annó hasonló értékeim voltak és amikor 38+1 megszültem Gergő 3900g volt, kicsit örültem, hogy nem várta meg a 40 hetet. minden rendben lesz, várjuk az örömteli híreket tőletek!


Mandula,

Neked is kitartást az utsó 1-2 hétre, nem emlékszem olvastam-e a válaszod, hogy miért kell a császár miatt hamarabb befeküdnöd?


Manófalvi,

Az okosbaba szemináriumra szerintem már kismamák is nyugodtan mehetnek. Nézd meg a www.okosbaba.hu-t, ott le van írva ez a módszer. Az egyik ismerősöm 6 hónapos kora óta csinálja ezt a fiával, aki annyi idős, mint Gergő. Anyuka spanyol-olasz tanár, a csemete ebben a hónapban mind a 4 nyelven elkezdett beszélni, (magyar-angol-spanyol-olasz), hallottam, ja és felismeri a betűket, számokat. Ez nekem egy kicsit olyan, hogy amikor mi azt nézegetjük egy könyvben, hogy ez cica, az kutya, az meg ló. Ők, mármint a programot használók, csak kutyákat mutatnak nekik, ez a bernáthegyi, az a tacskó, stb.
A szeminárium ára, ha jól tudom 8e.


Szép hétvégét Nektek!

Hétfőn jövök, vidékre megyünk.

geli08
 
 


Sziasztok!

Manófalvi, Geli köszi a drukkolást! Azért kell befeküdnöm előző héten, mert a dokim azt mondja egy pár megelőző vizsgálatra van szükség. Például vért vesznek, amiből az aneszteziológus el fogja dönteni, hogy melyik érzéstelenítési módszer a leghatásosabb (elvileg majd velem is egyeztet), meg sűrűbben kell majd NST-re járnom, meg ilyesmik. Gondolom megfigyelés miatt. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha gondol egyet kis manó, és azt mondja, hogy márpedig ő 38. héten megszületik, akkor ezek a vizsgálatok elmaradnak.
mandula82
 
 


mandula,
a vérvételt meg tudják csinálni a befekvés előtti napon, az NST-re be lehet járni (két-három naponta a végén). És aznap amikor befekszel csinálnak egy uh-t, egy EKG-t, meg max. még egyszer megvizsgál a főorvos. Egy délelőttbe símán belefér. Megbeszélitek az anesztessel, hogy zajlik a műtét (érzéstelenítés vagy altatás). Este előkészítenek, ennyi. Csak azért írom, mert nem akkora élmény bent lenni :(, és tényleg elég egy nap az előkészületekre.
balim
 
 


Balim!

Ezt még egyszer megfogom kérdezni a dokitól, mert ő azt mondta, ha betöltöm a 39. hetet vetessem fel magam a kórházba. Amúgy ismerek egy kismamát, aki császáros volt nála és neki is ezt mondta. Csak akkor nem tudom miért kell ennyire hamar befeküdni, ha símán max. 2 nap alatt el lehet intézni az egészet. Lehet, hogy félreértettem valamit? Majd még egyszer rákérdezek, mert én is utálok kórházban lenni. Köszi!
mandula82
 
 


Kép ilyen nagy fiam van már! :lol: :lol: :lol: Kép lánykám pancsi közben Kép nagylányom hastánc fellépés előtt
Vendég
 


Janka2006!

Elfelejtettem múltkor válaszolni,bocsi! :oops: :roll: Találkozhatunk,persze,szinte minden du.ott szoktunk lenni a 0 kilóméterkőnél,játszóházban nem voltunk még sosem.nem volt kivel menni,egyedül nem volt kedvem.
Vendég
 


noémi

Pesten a Mini Manó Bababolt (Nagy Lajos Király útja 112), a Brumi Maci (Mester u.) , a Mária bababolt (Visegrádi u.) nagyon tuti!!
Mindegyiknek van honlapja is, szét tudsz nézni!

Mi végül a Brumimaciban majdnem mindent megkaptunk, elérhető árakon, a maradékot Kecskeméten a Faktumban vásároltuk.

Egyébként az Auchanben tényleg ki lehet fogni jó dolgokat de inkább a nagyobbakban!

Baby Outlet =GAGYI!!!

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Sziasztok!

Geli, én vagyogatok, csak elég elfoglalt lettem mostanában. Velem minden OK, remélem így is marad. Majd írogatok ám, meg olvaslak is benneteket.

Mandula!

A befekvést tényleg kerüld el, ha egy mód van rá. Nem annyira hiányzik egy kismamának, hogy egész nap rémtörténeteket hallgasson a többiektől, én még aludni sem tudtam, mert egész éjjel zörgött vm cső az udvaron, ráadásul több orvos hangneme is hagyott kívánni valót maga után. Egyes dokiknak ez a befektetés a mániájuk, de szerintem is több, mint felesleges (persze vannak olyan esetek mikor muszáj).

rozmaring
Kép

Kép
rozmaring
 
 


Sziasztok!

Még egyben. Már elég sok fájásom van, csak elég rendszertelenek.
Valamikor két-három óráig nincs semmi, tegnap példúl 15 percenként volt este, azt hittem, hogy talán. De aztán másfél óra múlva felkeltem az ágyból kimentem pisilni és utána kétzsre volt 25 percre, majd elaludtam és egész éjszaka nem ébredtem fel, hogy fájna.
Mondtuk is apával, hogy átvágott minket a kisasszony.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok csajok!Hazajöttünk.Nagyon szuperül éreztük magunkat az én kis otthonomban.anyukám vett egy csomó ruhácskát a kisfiunknak,megvette a babakocsit,meg a kiságyba a matracot.Rengeteget költött ránk.Ugy meg volt pakolva a kocsi,mintha sátorosok lettünk volna :lol: .A babakocsi pont olyan,mint amijet szerettem volna.Ebbe az árba sose kaptam volna itt.57 ezerért esetleg...Nagyol jol érzem magam,holnap megyek UH-ra,meg muszáj kérnem beutalót a kardiológushoz,mert már 2x nagyon szúrt a szivem.Remélem nincs semmi gáz.Puszi nektek!




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hát, megjöttünk a naaaagy Bp-ről. :-)
Voltunk Ikeában, a soroksári Auchanban, benne a Kenguru Goldban, és a Buy-Way-ben található Brendonban. Fárasztó nap volt. :-))) Kenguru Goldban körülnéztünk, de még a babának nem lehet venni semmit, úgyhogy inkább a Brendonban hagytunk ott egy kis pénzt. Na, nem sokat. Azt a kismamafölsőt vettük meg, amit a Kismama újságban is hirdettek 3500 Ft-ért. Cuki.
Az Outlet kimaradt. Bár, Benneteket olvasva nem veszítettünk. :-D

Timcike!
Volt korábban szívproblémád? Klassz, hogy ilyen sok mindent kaptatok! Gratula!

Szép napot Mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!

Még egy kérdés!

Szerintetek van értelme a kocsiban a biztonsági öv lehúzónak? Öléggé drágállom... Viszont sokfelé fogunk menni kocsival, míg terhes vagyok.


Linácska!

Kerestelek ma otthon telefonon!

Puszi!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


donoé,

rendben, akkor majd írok amikor megyünk játszóházba.

A ringató zenés foglalkozáson voltatok már?Nagyon jó mi pénteken megyünk megint.
janka 2006
 
 


pálfinoémi,

szerintem nincs értelme a biztonsági öv lehúzonak.Én terhesen is minden nap vezettem és semmi gond nem volt. Pedig 7 és 8-hónaposan minden nap mentem Pestre. Annyi,hogy a biztonsági övet a pocak alá igazitottam.
De erről is biztos megoszlanak majd a vélemények!
janka 2006
 
 


Noémi-Nem,nem volt még szivproblémám eddig.Volt olyan eset,h.nagyon felidegesitettem magam és akkor fájt,de ez ritka eset volt.Holnap eldöl.
Egyébként szerintem sincs semmi értelme a biztonsági őv lehúzónak,az csak reklám,h.vegyék az emberek,de tök fölösleges.Én is vezetek nap mint nap,de pocak alá teszed az övet s kész,minek kiadni pénzt egy olyan dologra,amit ki se használsz?De,ha te úgy érzed,vegyél.Szerintem fölösleges.
:wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ma voltam védőnéninél. MEGVAN A KISKÖNYVEM!!! :D
Jó sok adatot kellett megadni. nem gondoltam volna. Hihi voltak dolgok, amikre én hívtam fel a figyelmét. Néha azt sem tudta miről beszélek. Majd utánanézett :lol: (hát van, h a kismama túl jól van tájékozódva).
A vérnyomim kicsit magas, ezt mérni kell sűrűn, mert ha marad, akkor bogyót kapok majd rá.
Majd ki kell iratnom TORCH vizsgálatot, meg a 12.hét körül egy terheléses cukrot is. :? Ez van. A gond csak az, h SZ.G nem hinném h kiírja ( mert nem híve az extra vizsgálatoknak), a házidokim meg sztem elküld a sunyiba.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak a 4 napos hétvégén sokat sétáltunk, bicikliztünk a férjemmel :D Nagyon jó idő volt, ki kellett használni.

ennn: hát tényleg jó érzés megkapni a kiskönyvet, én is majd kiugrottam a bőrömből. :D Remélem a vérnyomásod rendbe jön.

pálfinoémi: én több könyvben olvastam már, hogy a sima biztonsági öv is megfelelő. Én is járkálok kocsival, de nem szándékozom plussz övet venni. De persze ezt mindenki maga dönti el.

timcike: úgy irigyellek, hogy Te már a 30 héten jársz. :D Én még nem vettem semmit a babának, bár nagy a kísértés, de amíg nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány, addig csak nézelődök. :)

Ti gondolkoztatok már neveken? (lehet, hogy már korábban kérdeztem...) Mi eldöntöttük: Ábel vagy Sára

További szép babavárást mindenkinek! :) :) :)

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Donoé helyes gyerekeitek vannak! A fiad meg már tényleg elég "nagy". :D

B.Lin hajrá a célegyenesben! Ami késik nem múlik! :D Már nemsokára a karodban tarthatod a kislányotokat!

Timcike, ezek a nagyszülők már csak ilyenek... :D :D De akkor most már a nagyja holmi megvan. :D Remélem, a szívednek semmi baja, csak többet kell dolgoznia a baba miatt. Remélem.

Noémi, akkor nagyon ügyesen vásároltatok! Mi még nem jutottunk el semeddig, mert Apa is kellene autóval hozzá, egyedül nem tudok 1-1,5 óránál többet sétálgatni. :(

Ennn, gratula a kiskönyvhöz!!!!! :lol:
A vizsgálatot meg biztos kiírják, ha fontos. Hisz kettőtök egészségéről van szó!

Falevél, látom Te is hasznosan töltöd a szép időt! :D Mi is piknikzetünk meg kirándultunk a hétvégén! Nagyon jó volt! :D
Szép nevet találtatok a babának. Mi még nem válogattunk, de már mindenki kérdezi, így hamarosan előkerül a név-adatbázis. Mi sem vettünk még semmi. Nem babonából, hanem mert öröklünk jó sok mindent, és majd azután szeretnénk a még mindig hiányzó dolgokat beszerezni. Meg persze mi sem tudjuk, hogy fiú vagy lány lesz-e?????? Most a gyerekszobába bútorokat nézegetünk, mert semmi nincs benne... Szóval a lista így is nagyon hosszú lesz... :D

További szép napot mindenkinek!
Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Íme egy érdekes olvasnivaló! http://www.babakozelben.hu/cik.....elkul1.htm
nekem nagon tetszik már egy ideje az ötlet. Szirka babáék is ezt csinálják.
3oldalas, lapozni kell!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


falevel2-ne irigyeljél,hiszen neked is olyan hamar eltelik ez a pár hónap,meglátod,mindjárt arra ébredsz,h.1 éves a kisbabád.Nagyon hamar telik az idő. :wink: 8) Csak nyugalom...Tudod:"türelem,rózsát terem". :lol:
Név az már régóta megvan.Attila lesz a kis poronty. 8) De ha mégis netán kislány,amit kétlek,mert eddig fiunak mondták,akkor Csenge Rovenna lesz a neve. :roll:


manofalvi- mostmár mindene megvan,igen hála anyuméknak,nővéremnek,anyósnak,meg a Jó Istennek! :wink: Már csak a szobáját kell megcsinálni és kész,mármint összeszerelni a kiságyat,pelenkázóasztalt,meg ilyenek...de az még ráér.
Ha kislányunk lesz,kiakadok,hisz minden kék,mert imádom a kék szint :lol: .
Remélem én is,h.nincs komolyab baja a szivemnek,de ez holnap csak kiderül!Örülök,és jolesik,h.aggodsz értem... :oops:



Puszi minden kismamának!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tökéletesen egyetértek a véleményetekkel biztonsági öv ügyben! Csak azért kérdeztem, hogy nehogy nagyon fontos legyen - én meg nem veszem meg. Ahogy említettem is, kissé nagyon drágállom. :-) Én is úgy gondoltam, hogy ha beigazítom a poci alá, akkor nem eshet baja. Köszönöm, hogy megnyugtattatok!

Így is nekünk is mindent meg kell vennünk a Picinek, ahogy ugye, ez egy első gyereknél és főleg első unokánál lenni szokott.

Timcike!

Te dolgozol vagy otthon vagy? Próbálj sokat pihenni! Tudod! Ha teheted, inkább ülj ácsorgás helyett, és inkább feküdj, ülés helyett, ha van rá lehetőséged!

Szép napot Mindenkinek!
Bár, azt mondják eső lesz, úgyhogy küldök Nektek szép virágokat!
Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


köszönjük a derüt idecsenő virágokat.

Igaz még messze van, de elgondolkodtam azon, h semmi info-t nem tudok arról, h mi a szokás "adakozás" ügyben Kecskeméten. Mármint nem a dokira, hanem az egyéb személyzetre gondolok. (szülésznő, csecsemős, v más nővérek). Illetve h a szülésznő dolog hogyan megy? Amikor bemegy az ember lánya szülni, ott van az épp szolgálatot teljesítő és ő van veled??? És ő megvizsgál??? Mert én nem szeretném ha nő nyúlna hozzám, én azt meg nem engedem az tuti. Inkább megszülöm nélküle. Szóval ilyesmik jutottak eszembe. Ti tudtok ezekről vmit?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: