Új privát üzeneted érkezett!

Kép

szerintem még nem volt pém :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Vagyok ám én is csak már azt sem tudom melyik topicba mit kell írnom.

Bejelentettem reggel a főnökasszonyomnak, hogy babát várok, és nagyon örült neki, meg gratulált. Azt mondta a HR-nek majd szól ő, és nyugodjak meg, mert innem már védve vagyok, hogy bejelentettem, nem rughatnak ki.
Azt is mondta, hogy utánanéz, hogy a 3.baba esetén miket igényelhetek. Nagyon rendi volt.

Nálatok is ilyen pocsék az idő??? Szegény fiaim ma nem tudnak medencézni. Azt mondta anyósom, hogy tegnap szinte egész nap lubickoltak. Ma meg tessék szar az idő.

Vicuska,

Lassan pé-ed lesz, mindent bele. :lol: :lol:

Kata,

Te akartad a hányingert, most meg is kaptad. :lol: :lol:
Én jól vagyok, nálam csak egy hétig tartott (hálas istennek) remélem ez nem jelent semmi bajt. Alig várom a pénteket, hogy ujra lássam a kicsikémet.
Akarsz 4D-re menni?? Ha igen mikor?? Nem akarunk együtt menni??


Jegesmacika,

Fehérvárcsurgót én is jól ismerem. Gyerekkoromban sokat jártunk arra, mert rokonaim laknak Kincsesbányán, az a mellete levő falucska. Én meg azt imádom. Csendes rendes kis falu. Ott is érdemes körülnézni. Én csak ajánlani tudom.
Jó utat neked, vigyázz magadra, és tényleg hozzál sok-sok gólyát, hogy mindenkinek jusson.

Ani,

Mi a helyzet????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello,

Judy, Vicuska, végre, hogy itt vagytok :lol:

Judy, szeretnénk majd 4D-re menni, még nem tudom, mikor. Egyenlőre a holnap 4 órát várom, hogy lássunk szívhangot. Már-már szívhang fóbiám van... De mehetünk együtt!!
Igen Judy, nálunk is sz@r az idő :lol: :lol: :lol:
Ja, én a hányingernek nagyon örülk, hányás után is csak mosolygok, hogy de jó, hogy ebben részem lehet.... :lol:

Vicuska,
mostantól apára fel... :oops: :wink:

Jeges macika,
én is sokat járok Fehérvárcsurgóra, főleg a cukrászdába. Apa imádja a fagyijukat, én meg a sütiket. Nyáron szoktunk a tóban fürdeni, de ráférne egy kis kiépítés strand ügyileg. bár, ha jól tudom, nem is szabadna benne fürdeni, nem???

Ani, remélem most ti is rágyúrtok a babára. Tudod, kétnaponta a legjobb. Bár nálunk a minden nap jött most be... :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

Ja, és mégegy: nem akarunk egy mini talit összehozni?? Nem tudom, ki mikor ér rá. Én bármikor napközben. Beülhetnénk valahová!! Naaaa???? :wink: 8)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy

nagyon klassz hogy ilyen a munkahelyed,az enyém nem annyira ilyen :?

Kata

remélem túl leszel a hányáson,nem szedsz semmit ellene?magne b6,elevit...stb?
tali jó ötlet :wink: jövőhét jó nekem du. :)

Apa tudja hogy most pé közeleg :oops: 8)
Vendég
 


Kata,

Jól van na, copy-ztam a szöveget az időjáráról a másik topicból. :lol: :lol: :lol:

Én a 12.13. héten akarok menni 4D-re, hogy lássam mindene megvan és nincs vele semmi gond. Az valamikor augusztus elején lesz.

A tali jó ötlet, de nekem csak fél 5 után jó, mert addig dolgozok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja,bocsika


Drukk hegyek holnapra :P :P :P :P :P

Jegesmacinak endokrinologiára-jajj,mire leírom,elrontom :oops:

Katának meg Uh-ra!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Ja és Judy!!!



Itt mifelénk is rossz az idő :lol: :wink:
Vendég
 


Judy,
meddig akarsz dolgozni? Megbeszélem apával a 12-13. hetet. Lehet olyankor már valamit látni?? Érdemes már akkor menni, vagy csak azért, hogy megvan-e mindene??

Vicuska,
így a legjobb, ha nem neked kell apát letámadnod... :oops: Hagyd magad.... :wink:
Nem szedek Elevitet, sem Magne B-t, lehet, hogy vennem kéne valamelyiket.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Szerintem érdemes menni ilyenkor is, mert még kicsi, és mindent le tudnak mérni rendesen, hogy jól fejlődik-e a baba.

Később meg már azért érdemes menni, mert láthatod az arcocskáját.

Csak azt kellene majd megérdrklődni, hogy mennyivel előtte kell időpontot kérni.

Nem ártana szedned valamit, de ez csak az én véleményem. Ha mást nem is, de a folsavat mindenképpen.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most elösször kellet sokat visszaolvasnom, tök jó....:)

Szilvi, nézd meg Bodajkot is, bele fogsz szeretni. lehet kicsit elfogult vagyok, de ez szerintem szebb mint csurgó. Nagyon sok fiatal lakik itt, sok kismama, rengetek gyerek.

Vicuska, Leo.... inkább nem írom le nézd meg a honlapját úgy egyszerübb www.babatervezok.otthona.net de ezt MINDENKINEK ajánlom. Dobom én is a görbém, köszike :)

Kismamik, Judy, Kata köszike jól vagyok, kicsit elkeseredett mert száraz vagyok mint a sivatag (meg látjátok a görbém) és nem értem mi van, de talán az idő mindent megold.

Kép

madiani
 
 


Judy,

folsavat szedek már régóta. Amíg ki nem derült, hogy terhes vagyok, addig napi 1-et szedtem, azóta a dokim mondta, hogy napi kettő jöhet. Meg a terhesség kezdetéig szedtem Elevitet is, kb. heti 2-3 db-ot. Aztán elfogyott, és azóta még nem vettem. A doki azt mondta, elég a folsav is. Meg eszem sok gyümölcsöt, zöldséget. (bár azokban ki tudja, mennyi vitamin van.....)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Amúgy, most hogy már nem kell titkolóznom. Augusztusba lesz a lagzink, kicsit már parázok, lehet az is befolyásolja a dolgok alakulását!?

madiani
 
 


Szia Kata!

Jaj de jó neked, holnap valami csodálatosban lesz részed....(irigy vagyok) Drukkolok

Szilvi, neked is megy a drukk.

madiani
 
 


Ani

Te lány!Hát neked még csak most lesz péd,szépen leesett,a tojásfehérje meg majd jön :wink:

Itt mindenki ismer mindenkit :shock: csak én nem tudom ki vagy :evil: .bejelölhetlek az iwiw-en? :P
Vendég
 


Vicuska, persze hogy bejelőlhetsz, küldök privit ha még nem tudod az emilcímem (többiektől).

Köszike a bíztatás, nyálkdugó már távozott tegnapelött ezért vagyok türelmetlen.

madiani
 
 



Ani

bejelöltelek :lol: szép helyeken voltatok,nászút hol lesz?
Hű,micsoda kastély.....ez hol van?
Előre is sok boldogságot :P
Vendég
 


Vicuska,

ha jól gondolom, Aninál a kastély a seregélyesi!! Legalábbis nekem az rémlik, a barátnőméknek ott volt a lagzijuk!!

Ani, akkor már csak 32 napod van a nagy napig!!! De most valamit nem értek, az egyik képen az van: esküvőnk napján :roll: ...??????? Vagy a polgári megvolt, és a templomi és a lagzi most lesz??? :shock: Világosíts fel minket, légyszi!
ja, és csak akkor legyél irigy, ha van a babánknak szívhangja, mert csak akkor nyugszom meg egy kicsit.
A görbéd meg teljesen jó, lesz itt pé!!!!

Judy, vettem Gravidát. A gyógyszertáros néni, akivel tök jóban vagyok, azt ajánlotta. Azt hiszem pont a ti topikotokban írta valaki, hgy az Elevit jobb, de mindegy. ezt vettem. :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Itt is volnék, sziasztok!

Vicuska, köszi, nászútra Német országba megyünk München (BMW múzeum a párom kedvéért), Fekete erdő a Duna forrása, Neuschwanstein-i kastély.

A kastély a képen a lagzink helyszine Seregélyesen a Zichy-Hadik Kastély. :)
Köszönjük jókivánságaid, már több mint két éve papíron házasok vagyunk, csak most lesz a buli. 2005 március 5.-én összeházasodtunk mert lakásta kartunk venni és igy fel tudtuk venni a szocpolt. Ugyhogy már illő lenne az első babának jönni, így is sok a törlesztésünk.

madiani
 
 



Vezetem a görbém a ciklus.hu-n is bejelölt nekem egy pé-t. Most figyeltem csak fel rá. (amúgy ma úgy fáj a hasam mint amikor megjön)
Szerintetek mi van?

Kép

madiani
 
 



A lagzi nagyon színvonalas volt!! Tök jó hely! :lol: Nekik kissé extra volt a lagzijuk, tüzijátékkal, meg ilyesmi. Nekem kicsit túlzás volt, de a helyszín nagyon szép. Még fotót is csináltunk azon a kis hídon, ahonnan fényképezve lett az iwiwes képed.

Szerintem a görbéden még nem volt pé. Csak ezután lesz. Ez a jelölés meg hülyeség, főleg, hogy azóta lejjebb is van a hőd... De, ha mégis ott volt, akkor elkaphattátok... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata! köszönöm, remélem a mienkel se lesz gond, persze azt nem szeretném ha pucos lenne, egy nagyon jó bulit szeretnénk.

Csináltam most egy ovu tesztet, nem teljesen pozitív de jó erős a csík. Gyorsan adtunk is apával a lehetőségnek, de biztos ami biztos holnap se lazítunk. :) Holnap vagy holnapután meg várom a hőm emelkedését. Bár holnap sokkal korábban kelek mint általába, nem tudom mennyire befolyásolja ez, de majd meglátjuk.

Na pusz nektek, jó éjt. Kényeztetem kicsit apát.

Holnapra drukk Kata, Szilvi

madiani
 
 


Ani

biztos szép lesz a nászút is,lehet oda már 3-an mentek :wink:
és péd tuti csak most lesz,ez a pé jelölés a görbéden hibás.
Úgyhogy mindent bele most!!! :D

Kata

jelentkezz ha megjöttél Uh-ról.Dobogó szívecskét kívánok :P :P
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Kata,

Látom ma mész uh-ra, nagyon szorítok, hogy egy szép kis dobogó szívecskét lásson a doktorbácsi. Már én is alig várom a péntek reggelt, hogy ujra mehessek.
Szerintem a Gravida sem rossz, ismerek nem is egy anyukát akik azt szedték. Én azért maradok az Elevitnél. Bár már nagyon unom, mert rettenetesen szorulásom van tőle. 12. hét után abbahagyom, ugy döntöttem. :lol:

Ani,

Szerintem a ferty sokkal jobb program, mint a ciklus, és az még nem jelölt pé-t, és ahogy én is nézegetem, szerintem sem volt mág, szóval tessék szorgalmasan szeretni egymást, hogy a nászutra már 3-an menjetek.
Amugy sok boldogságot kívánok az esküvőhöz. :lol: :lol:

Vicuska,

Nektek is most lesz akció időszak, ha jól látom. Tessék belehúzni kérem, hogy a következő talin már mindegyikönk kismami legyen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szerintem még mindig nincs pém.....lehet mégis kellett volna vennem lh tesztet? :shock:

Kép


Mi belehúzunk azért :oops: :lol:
Vendég
 


Vicuska,

Szerintem elég alacsony a hőd a pé-hez, szóval szerintem mindent bele, nehogy lemaradjatok róla. :lol:

Kata,

Még másfél óra, és hallhatod a kicsikéd szívverésést. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :lol: :lol:

Van nekünk pici dobogó szívünk!!!!! :lol: Nagyon boldogok vagyunk, apa ott örült velem a dokibácsinál!! Már olyan nagy :wink: , hogy 8 mm az ülőmagassága!!

Puszi mindenkinek, még nem babás csajok, húzzatok bele!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Nagyon örülök nektek, most már megnyugodhatsz a kicsivel kapcsolatban.

Pont akkora mint a mienk egy hete. Még a végén 1 napon szülünk. Tök jó lenne. :lol: :lol:

Képrt nem kaptál?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia,

de kaptam, épp most szórakozom vele, nem akarja megnyitni a pendrive-ról a gépem, de majd apa megoldja... mindjárt!!

Szülhetünk egy napon!! Pont mondtam a dokimnak, hogy február végén nem mehet szabira!!! :lol: Mondta, hogy dec-jan-ban rengetegen fognak nála szülni!!

Gravidát én csak 30 db-osat vettem, én sem akarom a 12. hét után szedni!!

Vicuska, Ani, mindent bele a héten!! 2-3 hét múlva folytatnotok kell a zebrasort!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Akkor a képet mindenképpen még megvárom, addig nem lépek ki.

Nagyon kiváncsi vagyok. Remélem pénteken már én is kapok, és főleg hogy minden ok lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Itt a fotó, nem tökéletes, de rajta van egyetlen, pici drágaságunk::

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Lnt középen van Ő, mellette jobbra a szikhólyag!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Vicuska, sztem ne is foglalkozz a pé-vel csak szeresétek egymást apával amikor csak lehet.
Jó volna a nászútra már 3-an menni. :D

Judy, köszike jókivánságaid.

Kata, gratula a kicsi szívhangoz, én is várom a képet!!!!!

Magamról csak annyit hogy csináltam ma is lh tesztet de haloványabb mint tegnap, tehát valószínű tegnap volt a pé-m. Azért ma is megtámadom apát. Bocsi hogy szükszavú vagyok, csak kicsit fáradt vagyok. Pusz

madiani
 
 



Még ráérünk neveken gondolkodni, de persze már régóta beszélünk róla:

régebben megbeszéltük, ha lányunk lesz, Eszternek fogják hívni. De most fiunk lesz!!! De még meglátjuk....

Fiúnevünk konkrét nincs, apának most a Barni jön be, nekem Gergő, Ádám ilyesmi. Még gondolkodunk rajta.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Szépen látszik a kicsike "folt" a képen, én is valami ilyesmit láttam legutóbb.

Mégegyszer gratula hozzá. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata


millió gratula a szívecskédhez :P :P :P
Vendég
 


Vicuska, látom, itt vagy!! :wink:

Mi újság pé ügyileg??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt csajok!!!

Kép

Kép

talán ha felmegy holnapra akkor ma lesz pém :roll:
Vendég
 


Hello,
köszi a gratulációkat! Aranyosak vagytok! :wink:
Judy,
holnap gondolok rád, biztos jó lesz látni a babátokat!!
Apa is megy??

Vicuska,
most aztán mindent bele!! :oops: icsit uncsi vagyok, mi? Mindig ezt mondom, de a babócáért tenni kell!! Főleg, hogy nem is rosszat! :lol:

Ani,
te sem jöttél ma. Ne is törődj az lh teszttel, bízd magatokat a természetre... Én a teherbeesős ciklusban eldobtam a hőmérőt. Bár néztek uh-n, és kaptam tüszőrepi szurit, de jó, ogy nem kellett minden reggel izgulnom, vajon ma mennyi a hőm?? :roll:

Belegondoltam, majdnem 3 éve próbálkoztunk a babaprojecten, és az új dokim 3 hónap alatt összehozta... :) Nem véletlenül csípem! :D

Holnap hajnalban megyünk pecázni, úgyhogy csak este leszek, remélem addig írtok!

Jó és tartalmas :lol: éjszakát kívánok nektek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topicból vagyok, Hoppá tudja ki vagyok és persze az én DRÁGA BARÁTNŐM "MADIANI":-)! Gondoltam ide is írogatok ha persze nem baj és nem zavarok.

A többieknek azért bemutatkozom: én is Fehérváron lakom, van nékem egy gyönyörű 6 hónapos kisfiam, Levente. Csak annyit tudok mondani mindenkinek aki babócát szeretne, hogy nagyon nagyon drukkolok és mindent bele. Sokat pihenjetek, persze ha tudtok, no stressz, hogy jöjjön már a gólya, tudom könnyen dumálok, én is ilyen voltam, hogy legyen már legyen már, aztán Anitával és kedves férjével meg az én férjecskémmel elmentünk Zalakarosra pihizni egyett, meleg fürdő stb...., szóval nem szaporítom tovább a szót, akkor nem is gondoltam rá, hogy legyen már legyen már baba, hanem kikapcsolódtam és sokat voltam apával az ágyikóban :D , na akkor fogant meg a mi kis drágaságunk. Hát nektek is azt kívánom, hogy mielőbb babásak legyetek. Remélem nem haragszotok rám, hogy ennyit picsogok. Egyszerűen csak szorítok értetek.

Hoppá, láttad iwiwen Ani(így írom, mert talán ti így ismeritek), képei közt Levi babámat? Nem volt ismerős :D ? Nagyon örülök ám nektek, hogy végre sikerült! Olyan nagy élmény volt a szívhang igaz? puszillak

Anitám, NEKED IS EZERREL MEGY A DRUKK, vigyázz mert a nagy testvér figyel :D :shock: . puszika, írogass ám sokat ha ráérsz

Kedves Fehérváriak, mit szólnátok ha szerveznénk egy talit? Mindenki leírhatná, hogy kinek mikor jó és hátha sikerülne összehozni. puszi mindenkinek, remélem nem voltam tolakodó :oops:

Kép
vikike_
 
 


Jó reggelt!

Judy
Köszi a felvilágosítást. Hétvégén szeretnék kijutni csurgóra, kicsit jobban körülnézni, mint előtte. Majdnem behajtottunk kocsival a kastély kertjébe. :D

Kata
A cukrászdát többen is emlegették a fagyijukról. Ki fogom próbálni. :) Mindig a csokifagyi szokott a mérce lenni. Ha az fincsi, akkor a többi is tutira jó. :D
Gratula a szívhanghoz, jó kép a babókádról. :)

Ani
Bodajkot is meg fogom pillantani. :)
Gratulálok a lagzidhoz! Ne izgulj, nem lesz semmi gonosz befolyásoló tényező. Max 1 pocilakó. :D Jó készülődést!

Köszönöm a drukkokat, befutottak. :D
Jók az eredményeim, jó a vérnyomásom, a pulzusom. Pár nap és abbahagyom a bizerebogyóm. Most leszokóban vagyok. :D Azért még 1 vérvételre és pajzsmirigy UHra el kell mennem.
A dokinéni olyan aranyos volt, mikor említettem a babát, elmosolyodott. :) Sok sikert kívánt.
Vendég
 


Sziasztok

Voltam ma uh-on reggel.

Minden rendben van, kicsikém már 14 mm, jó szívhanggal.
Kedden kell mennem a kiskönyvért, mert nem egy helyen székel a védőnőm és a doki aki uh-ott ma.

Képet megint nem kaptam, mert azt mondta a doki, majd akkor ad, ha már babaformája lesz. Most még csak egy kis paca, de azért láttam.

Mindig elmászott amikor a doki be akarta hozni a szívhangot. Nagyon nem tetszik neki ez az uh-os dolog. :lol: :lol: :lol:

Jegesmacika,

Örülök, hogy minden rendben van nálad, akkor most már hajrá babó. :lol: :lol:

Kata,

Te mikor mész a kiskönyvedért?? Hol van a védőnőd??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Örülök, hogy minden szépen alakul. Barátnőm babája hátat fordított, mikor felébresztették. :) Pedig kíváncsiak mi van a lába között. :D :lol:
Vendég
 


Gyönyörű szép napot Mindenkinek!

Szia Vikikém, pusz, örülök hogy itt is vagy. :D

Kata, hát igyekszem nem stresszelni magam az ovu tesztekkel, mindig megfogadom hogy nem idegeskedek, de ugyanez van a terhességivel is, na meg a hőmérővel is. Viszont ha meg nem csinálom akkor meg azért izgulok. :) Röhely mi? de ilyen vagyok.

Vicuska, remélem beleadtatok apait anyait az elmúlt napokba. Hogy áll a hőd?

Szilvi, köszi, remélem rendbe lesz a lagzi. Ha van lehetőségetek mindenkép nézzétek meg Bodajkot. Örülök a jó eredményeidhez, most aztán mindent bele, főleg hogy itt az idő is az akciózáshoz.

Judy, örülök a jó híreknek, milyen doki az ilyen? Mi az hogy babaformájú? Tessék kiharcolni egy képet legközelebb :) :)

Na most ezt beillesztem, mert félek hogy elvész......

madiani
 
 



Ani
Jópofa a vonalzód. :)
Ma ér haza a zuram, úgyhogy nem menekül. :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: