Új privát üzeneted érkezett!

Járókába akár a kezdetektől lehet rakni a babát, de akkor fogja igazán élvezni, amikor már tud kúszni-mászni esetleg ülni, vagy támaszkodni. (persze tapasztalatom nem sok)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennn 2012.09.29 13:57-kor.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Enn!

Csak kiváncsi voltam, mert még nem hallottam olyat hogy ha keményedik a hasad akkor egy felest kell inni, pedig én is sokmindent megéltem ( volt 2 vetélésem, a kislányomet is állandó kórházi fekvések mellett hordtam ki). De már tud lassacskán kúszni, és már lassan megyeget a járókában.

Üdv Emese és Hannus

Kép
Kép
mese80
 
 


lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennn 2012.09.29 13:58-kor.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Május 20-án tartjuk a névnapját. Kicsit közel van a születésnapjához, csak egy hét a különbség, de még mindig jobb, mint ha Évának hívnák. :-)

Nekem is mondta az orvosom a bort. Persze, csak mértékkel..

Anita
anta77
 
 


Sziasztok!

Remélem nem zavarok, gondoltam szólók, hátha nincs még programotok vasárnapra.Ingyenes thai baba-mama masszázs lesz Gödön, az Aphrodite Hotelben.Bejelentkezés és bővebb információ itt: http:thaibabamasszazs.shp.hu

Szép Hétvégét Nektek!

Bründi : :)
bründi
 
 


Sziasztok!!!
Jóóóóóóóóóóóó hírem van :D A kozmetikusomtól most hallottam, h a SPAR ( a tóvárosnál) most vasárnap nyit :D :D Yesssssssssssssssss
Már kellett.
Más: Tudja vki, h a DK vasútállomásnál épült társasház aljában milyen bolt lesz? Van egy nagy üzlethelyiség. Tuti h vmi élelmiszer lesz az is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Én úgy hallottam, hogy július 5-én, azaz holnap, csütörtökön nyit a Spar. Az iwiw-en egy állítólag bennfentes hölgy írt tájékoztatót a boltról és a nyitásról. Meglátjuk, ideje már, hogy legyen egy rendes bolt a környéken.
Hogy van mindenki? ritkán jelentkezünk így nyáron, ami érthető, mert mi is állandóan kinnt vagyunk a kertben a csajokkal, bent nem is lehet bírni velük!! Nagyon nehéz velük, nem nagyon akarnak szót fogadni, állandóan a lépcsőházba szöknek (körbe a kerten át a kis cselesek) lépcsőzni!

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Nagy "csinnadrattával" megnyitották a Spar-t, itt nálunk is hallani a zene-bonát, meg reggel ott mentünk el kocsival és elég sokan jönnek-mennek ki és be, szóval végre ez is megtörtént.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Igen, megnyitott ma a Spar, mi este le is sétáltunk, már nagyon kíváncsi voltam. Nekem tetszik, jó nagy a választéka, az árakat meg egyenlőre nehéz megítélni, mert rengeteg minden akciós volt gondolom a nyitás miatt.
Jó lehet nektek, hogy ott a kert, mi is sokat vagyunk az erkélyen Emesével, meg persze sétálni is igyekszem vinni minden nap, bár ebben a nagy melegben elég nehéz olyan időpontot találni, amikor nem kap hőgutát az ember.
Emese most éppen a pakolós időszakát éli, nem tudom ez meddig fog tartani, most mindent kirámol, leránt, összetép és megkóstol, ami csak a keze ügyébe kerül, hát nagyon résen kell lennem :)

Andi

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!

Egy hónapja, hogy beköltöztünk AlagII, Babicz-ra, s most, hogy már a netet is bekötötték, örömmel láttam, mennyi hasznos információt találok itt (hála a szorgalmas üzenetíróknak :D ).

Az ovi/bölcsi/játszó helyzetről viszont szomorúan olvastam, mert jövő ősztől már szerettem volna dolgozni menni...

Férjem felhívta a lakóparki telkek értékesítőjét, vagy kit, aki azt mondta, hogy AlagIII ütem is megindul, és ott már nem lakóépületek, hanem szórakoztató, bevásárló központok lesznek, ha lehet hinni neki, ott lehetne esetleg majd játszótér, ovi meg efféle. Persze időpontokat nem említett, csak AlagII aszfaltozásával (és járdáival :!: )kapcsolatban, ami idén őszre lesz (bízzunk benne!)

Elsőre kicsit megnyúlt, de az infrastruktúra helyzet remélem mindünket érdekli.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szasztok csajok, na persze meg babák!

Hogy vagytok? Hallom nagyon örűltök a spárnak. Voltatok valahol nyaralni? És strandon? Nálunk Hanna nagyon élvezte, nem is akart kijönni. Aludni is a vízben aludt el. Körűlöttetek is vannak építkezések? Nekem már szétmegy tőle a fejem.Nálunk is beindult az asztalterítő húzogatás, rámolás téma.

Üdv Emese és Hanna

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Juli!

Nagyon jó hír hogy lesz út is valaha, ezek a poros utak nagyon szörnyűek. Annak is örültem, amit az AlagIII.-ról írtál, reméljűk úgy is lesz. Mi is a Babiczban lakunk.

Üdv Emese és Hanna

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Emese!

Bízzunk benne! Addig meg minden nap lehet húsvéti nagytakarítást csinálni :(

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Mi holnap megyünk a csajokkal a Balcsira, remélem lesz pár napunk, amikor tudunk velük pancsizni, strandolni. Biztos (legalábbis remélem), hogy tetszeni fog nekik, egy velünk egy házban lakó párral és kisfiukkal megyünk, úgyhogy játszótárs is lesz, akit ismernek.

Andi, nem akarlak elkeseríteni, de a csajok "maholnap" 16 hónaposak és megőrülök a pakolási mániától, mindenhonnan kipakolank, naponta vagy 1000x pakolok vissza mindent utánuk, ruhásszekrény, edények, fürdőszoba, mindegy csak kupit lehessen csinálni belőle, mostanában az étkezőszékekről az asztalra másznak fel, iszonyat. Ráadásul hiába szólok rájuk a fülük botját sem mozdítják. Van olyan nap, hogy szétkiabálom a torkomat :oops: , de semmi hatása..... remélem eljön az az idő is, amikor végre szót fogadnak majd......

Juli, üdv közöttünk

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Jók ezek a hírek, remélem nem csak hírek maradnak, mint sok más már eddig.
Alag II. útjairól én azt tudom, h a megbízott cég lelépett, és ezért nem fejezték be. Én is remélem, h hamarosan meglesz, mert ablakot pucolni itt fölösleges, amíg nem lesz odalent is bezöldítve, tereprendezve a környék. :)
A SPAR-t majd én is ki szeretném próbálni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Voltatok már a Szabadság u-i C&A-ba? Botinak kéne kising a keresztelőjére jövő hétre.
Vagy tudtok esetleg más boltot a közelben, ahol vehetnék nem túl drágán?
Vagy nem kell kisingben lennie? Ki tudja hogy szokás?

Köszi,

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szia b.j!

Nem tudom melyik a szabdság úti C&A, de ha a Buy Way-ben lévőre gondolsz, akkor azt én is tudom ajanlani. Igaz nem nagy a választékuk, de lehet mindenfélét ( kivéve fehérnemű ff.) kapni. Ugyanott van egy hatalmas Kenguru Gold is. Több mint 2000nm-en, Rengeteg ruha van. És érdemes elnézni. MIndig vannak akcióik is, meg programok stb. Én a BuyWay-es DM-be szoktam járni. Esetleg a Pólusba megyünk el néha, ha arra van dolgunk. No meg a Cora. Ott is találsz rengeteg gyerekcuccot, jó áron. :)
Remélem találtok kis inget. vagy vmi szép ünneplő rucit.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn!

Kösz az infokat.
Nem a Buy Way-re gondoltam, bár a C&A honlapon az a cím van (Nádas u.), de ha a térképes megjelenítést nézem, akkor meg a belvárosba mutatja, a Szabadság-Vadász sarokra, ami akár babakocsival, gyalog is megközelíthető lenne. De írtam már a C&A-nak mailt, majd kiderül, hogy ott is van-e. Aztán, ha nincs, csak rossz a honlapjuk, akkor legfeljebb kimegyünk a BW-be.

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Dunakeszin más C&A nincs. Szerintem rossz a térképes megjelenítés.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn!

Ki is mentünk a BW-be, de sajnos a C&A-ban nem volt.... Viszont a Kenguruban sikerült venni inget is, nadrágot is, igaz hanyatt is vágódtam az árától, de örülök, hogy kaptunk, és nagyon vagányul fest benne a nagyfiú! Aztán míg vártuk a visszahozó BW buszt, kipróbáltuk a hintázást is!

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szia Juli!

Üdv nálunk! A Kenguruban tényleg elég húzósak az árak, de ki lehet fogni jó dolgokat. Én egyébként gyakran veszek használt cuccokat is, Káposztáson van egy jó kis bolt, ahol csak használt babaruhákat árulnak.
Hogy tetszett Botinak a hinta? Én is szemeztem már vele, de Emesét még nem mertem belerakni, kb. egyidősek Botival, úgyhogy lehet, hogy lassan meg lehetne próbálni. Ez olyan hinta, ami tartja a hátát is?
És milyen az a BW busz? A menetrendet megtaláltam a honlapjukon, csak azt nem, hogy mennyibe kerül. Vagy ingyenes?

Andi

Kép
anda01
 
 


Ennn!
Nem keserítettél el, de azért kicsit meglepődtem, azt hittem hamarabb elmúlik ez a pakolás, de majdcsak túlleszünk ezen is. Aztán majd pár év múlva visszasírjuk, hogy milyen jó volt, mikor még ilyen kicsik voltak :)
Andi

Kép
anda01
 
 


?????? :shock: ezt most nem igazán értem.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Jaj, bocs!!! Elírtam a nevet, ezt Eszternek szántam, így nem csoda, hogy nem volt érthető :)

Kép
anda01
 
 


Kedves Anyukák!

Júliusban -50% nyári vásár a Branto gyerekruha boltban.
(Káposztásmegyer I. Dunakeszi u.16 és Cserző u. sarok)
Next,Adams,L.O.G.G.,MEXX,Cherkee,George,H&M,Gap,stb.. alig használt minőségi gyerekruhák 50-176 méretig.
Világmárkák elérhető áron!

Tovább folytatódik a 100,-/ db akciónk is!!!

Amíg a készlet tart!!
Poncsós strandtörülközők 2490,- ért!!!!


Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Pár hét, és költözünk! Legkésőbb jövő hétre megkapjuk a kulcsokat. Aztán felfedezzük a környéket. És azt tudjátok, hogy hol lesz Alag III. ? Kicsit nekem káosz az egész.
Tegnap majdnem elsüllyedtünk a sártengerben, uh. remélem nemsokára elkészülnek az utak, bár még nem látom, hogy valamihez is hozzáfogtak volna.

Eszter, Andi! a pakolás után jön majd a "mindenre fel akarok mászni", ami még veszélyes is, mindig résen kell lenni. Csak hogy vigasztaljalak...

adaka
 
 


Szia Andi!

Bocs, hogy nem válaszoltam, de lepenészedtek a falaink a bútorok mögött, totál káosz a lakás...

Botinak nagyon tetszett a hintázás, alig lehetett kivenni, úgy szorította a láncokat. Az a keretes hinta volt, ami tartja a hátát, ha már biztosan ül. Sajnos ilyet még a környéken lévő 3 játszó közül egyiken sem láttam...
A BW busz ingyenes, mikor mi mentünk, nem volt más utas, úgyhogy nem tudom hol éri meg nekik, de nagyon jó, hogy van!

Szilvi!

alagIII az autópálya felé fog végighúzódni. Nálunk már belekezdtek vmi-be: elhordták a sok építési hulladékot.

Nálunk most a "mindenből ki akarok mászni" (és néha sikerül is) van soron.

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok csajok!

Ma voltunk az Auchon-ben és ha valakit érdekel nagyon sok szép ruha akciós áron kapható. Mi is vettünk Hannusnak.
A hintázásról írtatok,hát manó is kapott egyet a lakásba, és annyira imádja ,hogy ki sem lehet venni belőle. ha lehetne a nap 24 órájában benne lenne. Én már sokszor szédülök.

Juli: Igen nálatok ha jól tudom új ház fog épűlni. Illetve még kettő.

Üdv: Emese és Hannus
Kép

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Emese!

Úgy érted most megkezdik mindkét telken? pedig azt reméltem, hogy idén már nem fognak építkezni az erkélyünk alatt. Mind1, nézzük a jó oldalát: így jövőre talán kevesebb lesz a zaj.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szia Juli!

Nem tudom lesz e az idén belőle valami, de úgy tudom még építenek kettőt, hogy mikor? azt nem tudom. Én már örülnék ha vége lenne, nagyon unom a zajt.

Üdv Emese és Hannus

Kép
Kép
mese80
 
 


Emese!
Meg tudnád írni hol vettétek a hintát a lakásba? Én pont ezen gondolkodtam a héten, hogy milyen jó lenne egy ilyen Emesének is.

Juli!
Mit csináltatok a penésszel? Nálunk is volt télen valamennyi, lefújkáltuk, de teljesen nem múlt el.

Előre is köszi a válaszokat, mi holnap elutazunk 2 hétre Orfűre, majd utána újra csatlakozom hozzátok.

Andi

Kép
anda01
 
 


Szia Andi!

Nekunk is mondták, hogy van vmi spray :?: , de azt nem, hogy mi a neve, és eddig nem sikerült beszerezni, így én domestossal végigsúroltam a falakat, bútorokat, parkettaszegélyt (teljesen leszedte). Most várunk, a bútorok meg a szoba közepén, ezért még Boti keresztelőjét is el kellett halasztani. :(

Majd írd meg, Emese hogy viselte az utazást! Mi Botival három hónapos korában voltunk messzebb, de most már nem igen lenne meg több órát egy helyben.

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, sajnos nagyon gyorsan eltelt. Lányok is elég jól viselték, viszont nekem fárasztóbb volt, mint itthon, mert esténként elég sokáig beszélgettünk, kártyáztunk a csajok meg keltek fél 7 körül, szóval sokat nem aludtam. Alvással egyáltalán nem volt gond, az evéssel annál inkább, mostanában elég rosszul esznek, csak csipegetnek, mint egy kismadár. Ma estére Annácskám belázasodott, remélem semmi komoly baja nincs, bár nyaralás alatt is volt némi hasmenés és hányás is.

A mindenhová felmászok és mindenhonnan kimászok (etetőszékből is próbálok) egyhuzamban megy a mindenhonnan kipakolok jelenséggel, szóval halmozottan van nálunk a rosszalkodás. A székeken át felmásznak az étkezőasztalra....stb. Nagyon kell figyelnem kétfelé.

A hintát a csajok is szeretik, főleg Anna. Virág egyre több mindent mond utánunk, de magától még nem annyira, bár ez is egyre jobban megy. De inkább halandzsa szöveget gyárt. A NEM az nagyon megy, minden nem és nem! A nyaralás alatt nem semmi hisztiket levágott Virág, de ugyanakkor olyan édi, megszeretget mindenkit (akit ismer), szóval nem lehet rá sokáig haragudni.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Szia Andi!

Mi a hintát a nagypapitól kaptuk, ez olyan ami a hátát is az oldalát is és elől is védi. Nehét belőle kiesni, de biztos nem lehetetlen. De lehet kapni az Auchonben és a Corában is. Mi a szoba ajtókeretére raktuk, de kint is lehet használni.

Juli:
Mi Hannával nagyon sokat utazunk, és nagyon jól bírja. Az autóban általában végig alszik. Ha fent van akkor is játszik és nézelődik, lényeg hogy tele legyen a pocak. Bár nagyon félek, mert vonattal még nem voltunk sehol, és apa nélkűl sem. Mi holnap megyünk vonattal 360 km-t és nem tudom mi lesz. Apa sem jön csak majd szombaton utánnunk. Remélem fogok vele bírni és azt is remélem alszik mint a kocsiban. Egyébként nekünk is vasárnap lesz a keresztelőnk, a nagyszülőknél, ezért kell előre mennünk.

Üdv

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Emese!

Nem tudom, hogy elindultatok-e már, mi Botival vonattal utaztunk 200 km-t, mikor 3 és fél hónapos volt. Akkor még jól viselte odafelé(viszonylag), megágyaztunk neki a fülkében, játszottunk, (ahova mellesleg ki volt téve a felirat: "ez a fülke nem felel meg az alapvető higiénés szabályoknak, válasszon másik közlekedési eszközt" - kössz...) én IC szerettem volna menni, de ott nem tudtuk volna hova tenni a babakocsit, szóval elég nehéz a helyzet.
A visszaút is már jóval nehezebb volt, szinte végig a kezemben, ringatva, közben egyensúlyozva jöttünk, mert hihetetlenül lefárasztották a rokonok, (ilyen fotó, olyan fotó ...) de ha jól értem, nektek már visszafele kocsikázás lesz, azt meg már megszokta.
Mindenesetre vigyél bőven popsitőrlőt a kezeteknek! Jó utat!

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Penész ügyben. Nekünk is télen jött elő 2 tenyérnyi helyen a lakásban. A Bricostore-ban vettünk vmi sárga dobozos lötyit, amit a festék osztályon ajanlottak. De ott van is egy stand, ahol mindenféle ápoló szerek vannak. Van fújós is.
Meleget hogy bírjátok??? BAbáknak hűsítő fuvallatot küldök. Mert ez számukra is rettenetes lehet.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Holnap megkapjuk a kulcsokat, jövő héten költözünk!
Tudja valaki, hogy melyik védőnénihez kell menni? és hol van a rendelő?

adaka
 
 


Adaka. örülök, h végre költözhettek :D
Védőnéniket a Fóti úton találod. A focipálya mellett van egy fehér rendelő, abban. De a www.dunakeszi.hu oldalon megnézheted az elérhetősgéüket. Szerintem ti is a Melindához fogtok tartozni. Bár állítólag most pár napja van megint vmi új, lagalábbis alsón. Egy ismerős ott lakik, és ez lesz neki a 7. :? És még csak 2 hete szült. NEm semmi.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Figyelmetekbe szeretnék ajánlani egy 4D ultrahang rendelőt, pár hónapja nyílt, szakszerű, alapos vizsgálat, baráti árak, kellemes környezet. A rendelő Dunakeszin található, jól megközelíthető helyen, kb 5-7 perc gyalog a vasúti felüljárótól (Fóti út). Nem kell heteket várni a vizsgálatig. Fontos, hogy nem csak babamozi van, hanem teljes hasi ultrahang. A szonográfusok tapasztaltak, a gép pedig maximálisan alkalmas ezekre a vizsgálatokra is. Bejelentkezés: 20/4747087 , bővebb info a www.hepinet.hu oldalon.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok ismét!
Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok, bár még pár hónap elválaszt az alagi lakhelytől, de napról napra kevesebb.

Próbáltam rájönni, hogy hogyan tudnék normális aláírást gyártani, de nem annyira jött össze. Ti minden nap újraírjátok az aláírásban, hogy éppen mennyi idős a gyerkőc?? Bocs, az offért, de egyelőre csak bénázok.

Enn elvileg már ismer másik fórumról, de azért leírnám a gyerkőcök "helyzetét". Noémi októberben lesz 5 éves, Andris szeptemberben lesz kettő éves. Lehet, hogy nekem a legidősebek a gyerekeim? :D

Nyugis, hűvös napot kívánok Mindenkinek!
Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Szia Juli!

Hát már a szülőknél vagyunk. Hanna a vonatot nagyon jól bírta, igaz 3 szor öltöztettem át, mert csupa izzadt volt. Az IC-ről meg csak annyit, hogy a babakocsit nem hogy szétnyítni nem tudtam, hanem még összehajtva sem fért el sehol. A kalauz még az indulás előtt közölte hogy tegyem az utból a kocsit oda ahova akarom. Nagyon felháborító, hogy kifizetem a pénzt (ami nem olcsó5000 Ft.) és ez a válasz. Szegénykém le se tudott feküdni az ölemben aludt. Nem tudom ki utazik gyerekkel IC-n, de hogy én nem többé az biztos. Kár hogy a MÁV ilyenre nem gondol. Még jó hogy haza kocsival megyünk.

Üdv köztünk Adél!

Üdv: Emese és Hannus

Kép
Kép
mese80
 
 


Én már 2x a hepinetben voltam 4D-n. :D
Honnan is ismerlek????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Az indexes fórumon kommunikáltunk valamikor a tavasz folyamán, amikor ott még aktív voltál :)
Ezek szerint meg voltál elégedve velük....:) a barátaink nyitották, én pénteken voltam náluk, de nem mozizni, hasi uh-n és meglepett, hogy mennyire alaposak. Nem szoktam hozzá :)

Elárulja valaki, hogy hogy lehet ilyen aláírást gyártani???
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Kérdeznék egyet a gyerekesektől.
Az elején kezdem, kicsit hosszú leszek.

Két hete beküldött minket az orvos (Gauland) a gégészetre, mert Hanna mellkasán mély horpadás van, amikor sír. Ott két orvos is megnézte, azt mondták gyengék még a gégéjében a porcok, de ki fogja nőni. Mivel jól fejlődik, nem szokott elkékülni (ez érdekes kérdésük volt, szerintem itt mindegyikünk, ha egyszer is elkékülne a babája, rohanna vele, míg meg nem tudja, mi a baj...) nem gond. Vissza kell majd mennünk kontrollra.

Tegnap voltunk egy másik orvosnál, mert a miénk szabadságon van, Tanácsadáson. Hát nem őrá fogjuk a miénket kicserélni...
Először is megkérdezte, hogy Hanna kislány vagy kisfiú, mert úgy sír, mint a fiúk (emiatt voltunk a gégészeten).

Aztán azt kérdezte, szokott-e hason feküdni, és hogy olyankor ébren van-e, mert nem emeli eléggé a fejét (hozzáteszem alvásidőben voltunk, Hanna sírt. És tényleg nem emelte). Egyébként szokta. Nem mondom hogy állandóan, de ha nem álmos, az ölünkben sokszor emeli, tartja a fejét.

Felhúzta ülésbe, és megvárta amíg utána emeli a fejét. Aztán letette. Hát nem kis sírás volt. Azt mondta, ezt gyakoroljam vele, hogy erősödjön.
De még csak pénteken múlt két hónapos. Jót teszek neki azzal, ha ülésbe felhúzgálom?? Most teljesen elbizonytalanodtam...

Anita
anta77
 
 


Anta77!

Bár szerencsére nem volt soha ilyen problémánk, nálunk mindkét gyerek első perctől a hasán aludt, mert emelték a fejüket. DE, valahogy az az érzésem, hogy nem kellene itt megállnod, kellene másik orvost keresned, mert több szem többet lát. Igaz, mivel mind különbözőek, lehet, hogy egyik azt mondja emelgesd, a másik meg tiltja....de jobb, ha továbbmész.

Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Juli, Adél üdv. köztünk!

Az aláírást meg tudod magadnak csinálni a www.lilypie.com oldalon, végig kiválasztod, hogy milyet szeretnél, majd a megadott hivatkozást kimásolod és beilleszted a profilodba, a szalag pedig majd számol automatikusan. Vannak magyar nyelvű vonalzók is, de itt szebbek vannak.

Gyerekorvos: mi is a Gaulandhoz tartozunk, de most megérett bennem, hogy váltok, mert szegény Annácskám lázas volt (valami vírus), egyik este sehogy sem tudtam levinni neki és felhívtam a maszek gyerekorvost, aki minden nap este rendel és elérhető és ő mondta, hogy ne csodálkozzak, mert a Germicid C egy 1 év és 10 kg fölötti gyereknek már kevés, mondott egy másikat, amit recept nélkül lehet kapni és az segített. A Gauland meg két hete is ezt írta fel!!! A szomszédasszonyom, Tündi átment a Balogh doktornőhöz, azt mondta, hogy nagyon jó ő is,nem egyből antibiotikummal bombázza a gyereket, szerintem átjelentkezünk hozzá, ha fogad még újakat. Anna már nem lázas, most Virág kezdte, de sajna ez várható volt.....

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!


szia Juli, szia Adél!

Mano: Azt fogjuk tenni.

Eszter: Jobbulást a lányaidnak!
Elkérhetem a magánorvos elérhetőségét?

Voltunk mi is a héten a Spar-ban. Nekem tetszik. :-)
Ma kipróbáljuk a gyógyszertárat is.

Anita
anta77
 
 


Sziasztok!

Eszter! nagyon köszönöm, igyekszem alkotni egy ilyen aláírást magamank.

Pont azon agyaltam, hogy most váltsunk orvost vagy sem, de hosszú távon mindenkélppen kell váltanunk. Utca szerint tartozik mindenki más orvoshoz? Egyébként is kicsit elegem lett a sajátból, volt pár érdekes húzása, bár tény, hogy az atb-t csak akkor írta fel, ha nagyon muszáj volt és homeopata egyébként. De nehéz lenne visszajárni onnan a hatodik kerületben minden betegséggel.

Egyébként nekünk mindkét gyereknél a Nurofen maximálisan bevált. Múltkor rosszul lettem, hogy hány nurofenes fecskendőnk van itthon...... annyi üveggel termeltek be, brutális...De legalább használt.

Anita! mondanám, hogy menjetek a Bethesdába, de nem tudok konkrét orvost mondani, csak nekünk az a tapasztalatunk, hogy ott nagyon segítőkészek és gyerekbarát orvosok vannak. Persze kivétel ott is van, de szerencsére ennek az ellenkezője a kivétel, nem úgy mint máshol, ahol a normális gyerekorvos a fehér holló.

Adél
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Bocs, mano, így már megvan. Csak tudod több fórumra is írogatok, és hirtelen nem tudtalak hova tenni.
Voltunk mi is a sparban. Elég jó, csak 2 pénztár működött, zárás előtt, és kígyózott a sor. A zöldséges részen meg minden fonnyadt volt, de gondolom azért, mert a nagy üvegablakokon besüt a nap egész délután. Valami hálót vagy árnyákolót feltehetnének, mert a pénztárnál is főttünk, pedig van klíma.
Ha azt az utat ott mellette leaszfaltoznák, még gyalog is el lehetne sétálni oda. itt csak át kellene menni a Cserinél, és egyenesen arra az útra lehet jutni. Csak most még a kertészet után nem sokkal földút lesz belőle. Bicajjal is elérhetó lenne. MAjd meglátjuk.
A meleget hogy bírjátok??????
Valakinek vmi infója van alag 3ról? Próbáltam az indexesen olvasgatni, de nagyon összevissza. Azt viszont tuti, h nem egészen úgy lesz, mint ahogy Charlie rajzolta. Csak alag 2 folytatásában lesz. És én átkötő útról nem hallottam. A temetőt igaz most keresztbe túrták a gázvezeték miatt, de az megy tovább, mert a tóváros és a 2es között is beépítenek, meg ott a toldi is. Szóval gondolom a fogyasztás növekedése miatt kell megújítani.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,
na most kiderül, hogy jól csináltam e az aláírást vagy sem :)

Enn! legutóbb én írtam alag3ról, és az építettő annyira határozottan mondta, hogy öt éven belül szó nincs róla, hogy egyből el is hittem. Először toldi lesz, utána alag3, de mivel még szántóföldnek van nyilvánítva, eltart majd egy darabig ameddig összeszedik a tulajokat, és dülőre jutnak.
A férjem megkérdezte a temető melletti "csöveseket" arról, hogy mi készül ott és határozottan állították, hogy csőcsere, és tényleg ott volt egy régi meg egy új cső.

Sparba gyalog?? mennyi idő kb.? Földúton nehéz tologatni a babakocsit, meg mocizni a gyereknek, de ha úgy közel van, akkor simán bevállalnám. Egyébként Ti hol laktok, alag1 vagy 2, mert ugye nem mindegy, hogy a Cserihez van közel, vagy Alag2-n a második bejárathoz... :)

A melegtől nálunk diliház van, éjjel-nappal, állandóan hisztiznek, bőgnek, stb. klíma nincs.
mano20
Dunakeszi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: