Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kármen!
Kitartás, hamarosan Te is ismét babázol. Nekem az a furcsa, h rohamosn nó a fiam és már vágyom ujra egy pici babára. :-)

Tündi!
Próbálom nem idegesíteni magam, de pld. sétálunk, összefutok a védőnővel és az utcán is arról próbál meggyőzni, h tutira van valami betegség, ilyen nincs, h egy baba ne legyen beteg 6,5 hónapja.......IDIÓTA :oops:

Ma vettem meg a havi KIsmama újságot, abban van egy hirdetés, h febr. 1-től baba-mama hetek lesznek a Corában. Akkor biztosan lesz body. Nekünk még jó a 74-es, de én is akarok venni többet.

Heni!
GYÖNYÖRŰ a lánykád!!! Én is "akajok" egy fülbevalós kisleányt :!: :!: :D :D :D

mai story: Ábel sikongatott, nyüglődött, letettem aludni. Úgy tűnt, h hamarosan el is aludt, kimentem a szobából egy pillanatra. Jövök vissza, Ábel leskelődik, vigyorog az ágyában. Ahogy meglátott azt mondja: jujj, majd letette a fejét és elaludt. Nagyon jót nevettem :-)

Mai kép: Ábel és a telefonja
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!
Heni!
a játékos melletti boltban vettem,600-ért én is,de nagyon sok a műszál benne.nem bízom benne.így is vmi kicsapta a bőrét.lehet,hogy az öblítőtől,mert nem kaptunk lenort és mást használtam.azért köszi.miért ne emlegesd a vásárt?nem értettem.
nagyon szupi az iwiw..megtaláltam az igazi apámat...
de már bánom hogy írtam neki,óvodás koromban láttam utoljára.rajta vannak a féltestvériem is.soha nem láttam őket...szóval köszi Heni a meghívót!

Zsu!
ma direkt én is vettem kismama újsit,biztos a corában veszek mert jó a mínősége.benne van egy hirdetés baba-mama angol oktatás.megnézzük a párommal miről szól ez az egész.
öcsém 5 éves korától jár angolra,szín 5-ös.14 éves és a középfokra készül.

na megyek

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Majd tájékoztass lécci a nyelvoktatásról, Bence is szeretné, ha Ábel mielőbb tanulna. Na meg persze nekem sem ártana :-)

iwiw: bántott az igazi apukád????? ne máááááá az ilyet annyira utálom. Emlékszem én anno tizenévesen irtam az apámnak, de nem válaszolt és nagyon rosszuesett.

Mi jól vagyunk, Ábel mindent megeszik amit kap, sőt.......követeli az ennivalót :-) Aludni keveset, kúszni, papirttépni azt igen! :-)

Ha van valakinek cora ujság majd irjatok mit láttatok benne!!!!!!! KÖSZIIIIIII Fűzöm apát, h csüt. reggel bemehessek, de a sok munkájára hivatkozik :-( Félek, h estére már "kifosztják" a szebb holmikat.
10 napja voltunk a tescoba, az aznapi kezdődő akciós rucikból estére nem volt egy darab sem. Úgy tűnik az akciós ujság csak csali.

Szaladok, mert Ábel az ágy alatt... :D :D :D

pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

 
 

szia Zsu!

nem értem,nem bántott az apám.csak annyi hogy nem találkoztam vele óvodás korom óta.
nem tudom a cora.hu-n mi van azért nézd meg.nekem sincs cora újsim.
fel kell hívnom egy tel.számot,mert a neten nincs semmi a kicsiknek szóló angolról.

na megyek
szép napot
itt hó!visszük Gergőt,ez az első hó a fiainknak!

Kép
papp tünde
 
 


Én nem tartom jónak ha a gyerek ilyen korán nyelvet tanul, akkor nagyon jo szerintem ha a szülö tudta tanitani, vagyis sokat hallja az idegen nyelvet, nem pedig heti pár órát csak. De nem mindenki gondolja igy, tudom.

Pár kép: Kép Kép Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


szia Karmen!

Gyönyörű lett a torta,de még szebb a kislányod!
az angolt úgy gondoltam,hogy én tanítanán,de nincs ami alapján tanítsam.

szép estét!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK ORSINAK!!

Kép



Megjött a cora katalógus. Átlapoztam. Jó lenne bemenni és körülnézni.

Én egyenlőre érdeklődni szeretnék a babanyelvoktatásról, aztán eldöntjük mi legyen.

Szép estét!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Ja, mi is megmutattuk Ábelnek a havat az ablakból, de sokkal jobban érdekelte a függönytépés és az ablaküvegen való dörömbölés. Délután sétáltunk, de akkor már nem volt hó. :D Nem tudom mi lesz ha valóban lesz hó, beszorulunk a lakásba. Hóban babakocsival nem biztos, h tudunk sétálni.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Köszönjük.

Mi is szánkoztunk ma egy kicsit. Orsi már nagyon régóta várta a havat, kár hogy kicsit nem maradt meg tovább.

Én megyek majd a Corába, Zsuzsi el tudlak vinni ha neked jo lesz akkor amikor tudok menni. Még pontosat én sem tudok.
Meg ha nem lesz nagy ho, mert nincs téligumim akkor nem vezetnék.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Siasztok!

Kármen!!

NAGYON ARANYOS VAGY!!!!!!!! Köszi, de nálunk a bevásárlás úgy működik, h apa kinnt marad a kocsiban a fiunkkal én meg vásárolok. Félti Ábelt a tömegben, na meg nekem egy kis kikapcsolódás, ha egy pici időre kiszakadhatok a taposómalomból.
Mégegyszer köszi!!!!!!!!!!!!

Csajok!
Ti nem érzitek úgy, h kicsit monoton most az élet?? Nálam most van egy kicsi "depi": Egész nap itthon, a faluban a séta is unalmas, ha legalább kirakatokat nézegethetnék......

IMÁDOM A CSALÁDOM, de már olyan régen voltunk valahol.......tegnap sikerült Bencét elrángatni a munkája mellől és sétáltunk 30 percet. Már nem is emlékeztem mikor sétáltunk legutóbb kézenfogva. Ábel is meglepődött, h Apa tolja a babakocsiban :-)
Megértem én, h dolgozni kell és határidők vannak, de nekem hiányzik a nyüzsi........
Csak Én vagyok így????? Szerintetek mi van velem??? Mit csináljak??????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Azt hittem nincs kocsid, nem tudsz mivel elmenni, ugy értettem:) Én meg egyedül szeretek menni, ha Orsit is viszem akkor kérek ott mindig segitséget a kosárba be ill. kivegyék.
Megértelek, Orsinak is nagyon hiányzott az apukája amikor épitkezett.

Ezt régóta készülök magamnak is emlékbe felvenni de csak most jutottam el ide http://karmen.fw.hu/szamol20ig.wav

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Karmen!
hú,nagyon aranyos Orsi hangja!és nagyon ügyesen számol.rögtön Gergőre gondoltam,ha majd ő is így fog számolni.

mi is megyünk reggel a corába,remélem lesz már akkor amit kinéztem.

Zsu!
a párod mennyit dolgozik?vagyis hány nap a szabadnapja?
én szerencsére itthon vagyok a párommal,így sokkal elviselhetőbb.de ha mégis egyedül kell ittthon lenni,nagyon rossz,nincs kihez szólni,csak a Gergőnek ő pedig nem sokat tud visszaválaszolni.
ma a hasáról a hátára fordult egymaga,meg sem lepődött,de utána vissza fordítottam,de már nem akarta.nagyon ügyesen megfordult,olyan volt mintha már vagy 100x csinálta volna.ebből látszik,hogy lusti.
már a 3.napja a kiságyban alszik éjszaka is.5-6x kelek fel hozzá.hiányzok neki és azért kel fel.
mit csináljak szerintetek?éjfélkor teljesen felébredt,nem kapcsoltam fel a lámpát és egyedül hagytam a kiságyban és csak akkor mentem be hozzá mikor már sírt.ez így jó????
ma megyünk dokihoz,kicsapta vmi az arcát és a pociját.piros pöttyök vannak rajta.

na megyek mert felébredt

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Szerencsére van autó, de a férjem használja. Sokszor kell munkaügyben autózni, így szüksége van rá. Nekem is van jogsim, de ritkán vezetek és félek. Így csak úgy tudunk menni bárhová, ha apa fuvaroz. A távolsági buszra képtelenség felszállni babával, pedig sokaknak nincs autójuk. Nem tudom, ők hogy oldják meg .

Tündi!
6-17-ig dolgozik kb. Hétvégén meg itthon csinálja a munkáját. Persze segít amit kell, de amikor együtt lehetnénk, akkor dolgozik. A fiunkkal is főleg én foglalkozom és néha elegem van a monotonitásból.

Gratula Gergőnek, rájön majd a fordulás ízére és akkor nincs megállás. :-)
Korábba hol aludt Gergő?? Mi volt a dokinál?????

Ábel is felsír éjszaka, de Ő turkál a szájában. Apa szerint a foga, szerintem éhes :-) Mi általában 2-3 alkalommal kelünk hozzá, de jómagam is felébredek ennyiszer, tehát nem érzem, h ez baj lenne.

Ábel elkezdte kidobálni a játékait a járókából és kiabál, h adjam vissza. Visszapakolom, erre kidobálja és kacag......Játékra hív :-) IMÁDOM!

Iszonyatosan görcsöl a hasam......uuuuuuuuutálom a mensit! :-)

Heni?????????????????????????????????Hiányzol!!!!!!!!!!

Szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Neked már megjött? Szegény:( Nekem nagy szerencsére csak 14 hósan lett elöször.
Nekünk sajnos öröklés miatt nyár óta 2 kocsink van, ami viszont most hogy én sem utazok tömegközlekedéssel nagy segitség.
Aranyos lehet ahogy dobálja a játékokat:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Itt vagyok nyugalom minden nap el olvasom ám hogy mit írtok,csak időhiányban szenvedek.Tegnap Szegeden voltam 9-kor indultam után1-re mentem kezelésre a fürdőbe,haza értem ebédet készítettem az után pedig szülői értekezletre kellett sietnem.Ma is megyek szülőire úgy hogy nem unatkozom.De az vigasztal hogy a gyerekek félévije tiszta 5-ös lett,igaz rengeteget kell velük tanulni,de ebből lesz a jó eredmény.Végül is ahogy a párom mondaná ez a dolgom.Csak szólok nem lesz egyszerű elsőtől kezdve velük.Ott kezdődnek az élet nagy dolgai.Daninál észrevettem hogy matekból kell korrepetálni és hordom heti 3alkalommal egy magántanárhoz 600ft-ért,próbáltam neki segíteni de nem úgy ment ám velem a dolog mint ahogy a tanárnővel.Zsuzsa vigyázz ezzel a monoton dologgal találjatok ki néha olyat is hogy nincs veled Ábel!Kár hogy nem tudjátok kire hagyni egy két órára,muszáj ki mozdulni.Mondjuk erre is jók a barátnők.El kell menni kettesben is a pároddal néha külön.A sógornőm pont ebbe a dologba esett bele úgy hogy több gyereket nem is akar.Tünde te az igazi apukáddal nem is tartod a kapcsolatot egyáltalán?Karmen egy fiú baba teljesen más lesz mint egy kis csaj majd érezni fogod a különbséget.Nektek nem Berlingótok van véletlen,mert ha igen egy párszor már el mentünk egymás mellett. Kép
heno
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok!

Kármen!
Tényleg aranyos, de amikor már tizedjére pakolom vissza a játékoka akkor nem az aranyos jut eszembe :-)

CORA akció febr.1-től lesz, 7-kor nyit a szegedi cora. Benne van az a fa etetőszék amit szeretnék. Kisszék+asztal átalakítható, 7500ft. Van autósülés is, 9-36kg, dönthető....15000. Majd megnézem és ha tetszik talán azt is megvesszük most. A hordozót kinőtte, bár még nincs 9kg.

Heni!
Csak hiányoltalak, NEM SZEMREHÁNYÁS!!!!!!

Hatalmas puszik és gratuláció a kitűnő bizonyítványhoz a gyerekeidnek!!!!

Próbáljuk óvni a friss házasságunkat, de amikor mi összekerültünk tudtuk, h csak egymásra számíthatunk és ennek tudatában vállaltuk Ábelt. Előfordul, h kapok "kimenőt" , de akkor meg hiányzik a fiam.

A hétvégi kiborulásommal annyit elértem, h este ha hazajön Bence , játszik a fiunkkal én pedig tornázok fél órát.

Lehet, h a jövőhéten megyünk pestre. Bencének munka ügyben kell mennie és ha jó idő lesz elkisérjük.

Az iskolától még nem félek, nem stresszelem magam előre, elég mindennapnak a maga baja :-)

Ábelem ma extranyügi. Az okát nem tudom, de semmi sem jó neki. Csak akkor van csendben, ha kézben sétálunk vele. Az apja még birja, én már kidőltem.

Tündi???

Szép estét!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kármen!

A cora.hu lapon szerintem holnap reggeltől vagyis az akció kezdetétől lesz fennt a katalógus. Ha valamit szeretnél szívesen megnézem neked és megírom.

Pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!
Zsu!
nem tudtam írni mert Gergőt jöttek meglátogatni.
írtad,hogy meg akarod venni az autósülést.néztem én is de sztem nem jó mert nincs külön öve,csak az autó övével tudod bekötni...ezért 15e...
Gergő is nyügös,lehet hogy ez a hülye idő miatt.ő is mindig csak karban tud megnyugodni,nem érdekli semmi játék.
ma megyünk dokihoz,mert hétfőn nagyon fújt a szél.
tényleg te még a boraxos popsikrémet használod?
mi még igen,eddig bevált.
kaptunk az unokatesómtól egy no name pelust,teljesen jó azt mondja 30körüli az ára darabjának.ha beválik nálunk is inkább azt használjuk.teljesen olyan az anyaga mint egy pampersnek...

na befejezem,Gergő fennt van.

Kép
papp tünde
 
 


Zsuzsi! Ma voltam Szegeden és de. pont hozták az ujságot, köszi. AZ autósülés ajánlani merem, mert anyuék is ilyet vettek tavaly, csak akkor drágább volt, igaz Brendonban. Mármint ha a Gracora gondolsz, 9-36kg. De szvsz. nektek még nem lenne jó, mert rosszul irták, igazábol ez 15-36 kg valo, kisebb gyereknek nem ilyen tipust szoktak venni, Orsinak sem ilyen van. De jövöre már ö is ilyet kap. Tündi is irta, csak azt nem hogy ezért van az eltérés mert rosszul irták a sulyt, ill.a korát.
Nektek egyelöre olyan kellene ami 5 pontos öves, valoban, nem a biztonsági övvel kell bekapcsolni, ahhoz még alacsony Ábel.

Heni! csodaszép, csak ismételni tudom magamat!:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 



Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok! Én is be vásároltam a corában vettem egy cam etetőszéket műanyagot,2plüssrugit meg kettő narancsos színű kombidresszt.Láttam 12-ért utazó ágyat valószínű még azt is meg vesszük mert a kislány kifordul most már a bölcsőből meg a rácsok közé is be szorul a lába és félek hogy el törik.Gyerekülést azt máshol kell nézzek mert ez nem nekünk való egyik sem.Köszi karmen a dicséretet igyekszünk szépek lenni.Tünde hol veszed a No name pelust annyiért?majd tájékoztass,bár Arabella német meg francia pelust hord ugyanis apa el szokott látni minket külföldről mindennel.
heno
 
 


Kép Itt van az etetőszék de még csak egy pillanatra tettem bele,úgy várom már hogy tudjon ülni.
heno
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, közben magam is rájöttem, h az az ülés nem jó nekünk. Lehet, h megyünk pestre a közeljövőben, akkor megnézzük ott.

Heni!
Én méfd gondolkodom, h ezt az etetőszéket vegyük vagy a másikat, ami székké-asztallá alakítható.
Meglep, h holnaptól irták az akciót és mégis már ma volt. Ez megtévesztés.

Tündi!
Igen a boraxos krémet. Azt irja fel a dokink és sosem volt piros a popsi.
Mi volt a dokinál??

Kármen!
Köszi a tanácsokat!!

Ábel ma is nyügizett, de pár perce apa elatatta. A Ti babáitok mennyit esznek?????

Szép estét Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!
Farkas Zsuzsa (Zsuzska) vagyok. A kislányom Csenge 3 hónapos. A védőnőtől kaptunk egy sms-t, hogy baba mama klub lesz ma. Volt -e már valaki ilyenen? Érdemes elmenni? Milyenek ezek az összejövetelek? Ha valakinek van tapasztalata írjon légyszi.

[/img][/url]http://babafalva.hu/tickers/5ur.png

Kép
dyna-
 
 


Szia Zsuzska na végre megtaláltál bennünket.Én még nem voltam ilyenen sajna úgyhogy nem tudok mit mondani róla.Remélem máskor is benézel erre a topikra szívesen osztjuk véleményünket veled.na sziasztok
heno
 
 


szia Zsuzska!

örömmel látunk itt!
én még nem voltam,de unokatesóm a Balogh Bernadett tegnap éppen mondta hogy szokott lenni.majd én is akarok menni,de még Gergő nem tud még ülni addig meg csak útban lenne.
remélem jól vagytok!

a többieknek este írok

Kép
papp tünde
 
 


sziasztok!

Zsu!
tudtál vmit venni?
mi 10 kombidresszt vettünk,10 bébiételt,5 pár zoknit,harisnyát.
még tudtam volna válogatni,de csak a legszükségesebbeket tudtam venni.
unokatesóm mondta hogy az etetőszékben alig marad meg a kislánya,most 15hónapos.szóval nem sokat használják.
dokinál voltunk,felírt vmi más krémet,ez használ.
Gergő fél üveg bébiételt eszik meg egyszerre.utánna még anyatej.nem tudom mennyit eszik pontosan...

Heni!
szuper az etetőszék!
igen az igazi apámmal nem tartom a kapcsolatot,bár kerestem....de nem is válaszolt.szomorú is vagyok miatta.

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!! :-)

Kármen!
Nagyon szépen számol Orsi, olyan kedves hangja van! Gratulálok! Pocaklakó??

Zsuzska!
Sziaaaaaaa :-) Nekem egy barátnőm mesélte, h nagyon jól érezték magukat a klubban. Kevés baba volt, játszottak, volt egy védőnő, akitől kérdezhettek, mondóka.......szóval nekik tetszett. Én is készülök menni tavasszal, Szegedre abba a klubba a fiammal.

Heni!
Volt nekünk való autósülés a corában, de nem vettem. Nem tudtam dönthető-e és nem volt pofám kibontani egyet és elolvasni a leirást.

Tündi!
Örülök, h nincs komoly baja Gergőnek.


cora:
kész átverés.......ugye az akció mától van, de már tegnap lehetett venni akciós termékeket
az a kantáros naci, ami 1 hónapja 1249Ft volt, most kiárusításos, akcióban 1500ft, body 399 ft volt, most 799ft........

Azért megvettük az etetőszéket és pár rucit, de semmi több.

Szép estét!!!!!

Kép etetőszék

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Az este kicsit összecsaptam az írásom, mert gyerekem üvöltött az apja meg édes álmát aludta így én vettem el Ábelem.

Szóval én nem vettem bébiételt. Amit néztem az magában szilva vagy őszibari, de olyan nem volt. Szívesen főzök , egyszerre 4-5 evésnyi adagot és lefagyasztom. Ma kipróbáljuk a céklát. Főzök két szem krumplit és összeturmixolom a felolvasztott céklával.

Mirelit őszibarit sikerült vennem, 600g 259ft volt. Szerintem megérte, majd kipróbáljuk. Jobban bízom a magamfőzte ételben.


Ábel legujabb szava: teteeeeeeeeee :-)

lépek, megpróbálok visszaaludni.

pussz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Heni! igen, én vezetem azt, akkor engem láthattál, látod én nem vettelek észre:) Majdnem minden nap megyek a városba intézni v. kajáért v. anyuhoz. Nagyon szuper etetöt vettél, én is az ilyet szeretem, nekem Cam van, régi modell, használtan vettem, de azért tetszett meg mert irtó nagy a háttámlája, szélesebb mint ált. ezek. Orsi is nagyon szeretett benne ülni. Nekem a müa. higiénikusabb, könnyebb takaritani, a fáról ugy gondolom kophat a lakk.

Zsuzsi! Látom Ábel is élvezi az új székét! Sajnálom hogy az akció itt is csalás, sok helyen csinálják ezt. Én mégsem oda mentem, mert kiderült a Tescoban elfogadják a kuponomat, igy vettem ott Orsinak 800 helyett 300-ért egy csinos pulcsit, popsitörlö sajna nagyon drága volt, nem volt 4es csomag semmiböl, pedig azt szerettem volna. Meg kapott Orsi a Budmil boltbol szintén kuponra egy úszószemüveget, most vannak oda felavatni. Sajna a mult hét kimaradt a betegség miatt, de kárpotoljuk a lányt, vasárnap de. is viszi apa:)
Barackot én nyáron szoktam eltenni felezve, hámozva és azt veszem ki télen, abbol csinálok levest v. régen amikor még kellett pépet
Pici baba most másképpen fekszik, már szerintem teljesen harántfekvéses mert pont 2 oldalt rugdos teljesen, Nagyon aktiv:)

Tündi! Nálunk nem volt ilyen gond hogy Orsi ne szerette volna az etetöszéket, imádott benne ülni.

Én meg mégis megvettem ma Brendonban egy akcios pihenöszéket, mert használtan gondolkoztam, de az is 9-10e volt mindenütt (föleg vidéken találtam) most meg akciosan 18e helyett 10e, igy ha késöbb eladom se nagyon bukok rajta.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Csenge tegnap kapott előszőr egy másik anyuka tejéből (mivel nekem nincs elég). Küzdöttünk egy teljes napot mire hajlandó volt elfogadni. Nekem nagyon sok fentartásom volt (van) ezzel kapcsolatban. Szerintetek jót teszek-e azzal, hogy nem a tápit adom neki, hanem ezt a tejet?

Kép
dyna-
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Én ha választhatnék, akkor másik anyuka teje, mint a tápszer. Ha hivatalosan, gyerekorvos által felírt receptre kapjátok a tejcsit, ha a védőnő ismeri a másik anyukát akkor Én elfogadnám.

Miből eteted??

Tündéri a kislányod! Hol szültél?

Kármen!
Ábel csak egy pillanatra ült a székbe, mert egyáltalán nem ül és féltem.
Jó pancsit Orsinak, kellemes ficánkolást a pocakbabának!

Heni!
Láttalak az msn, de Ábel egész napra leköt. Most apázik kicsit.

Tündi!
Hogy vagytok?

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép vigyor

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!Zsuzska én nem is tudom,mit mondjak neked én is pont ilyen gondolkodású vagyok mint te.Nekem is lennének fenntartásaim ha mástól kapnánk anyatejet.Már csak azért is mert a fene tudja mennyire tiszta az illető ja és a lényeg, hogy mit is eszik, mert lehet hogy az ő gyereke épp bírja a puffasztó,füstös dolgokat a tiéd viszont nem.Itt a hasfájásra gondoltam!Legalább láttad milyen környezetből származik,gondolom megnézted.Én inkább a tápszerest választanám de ez csak egy magán vélemény.Zsuzsu ez az Ábel egy haláli ezzel a vigyorral,látom jó szőke haja van.Voltatok mostanság babakocsizni?Még mindig hason alszik a kocsiban?Karmen megvettél már mindent a babának, azért én még nem felejtettem el a szülést úgy hogy átérzem majd a dolgokat még egyszer veled.Küldjél majd sms-t ha megvan a baba légyszi.
heno
 
 


Dyna! Nekem sok felesleges tejem volt, én nem értettem miért volt több lány akinek ingyen sem kellett. Én biztosan elfogadtam volna Orsinak.

Heni! Orsitól maradt elég ruha, a picinek csak pelenkázószekrény kellett, meg ez az ülőke. Pelust előre nem veszek, kaptam kimaradtat 10 db.ot ha a pici meglesz látjuk mekkora majd akkor vesz a férjem még. Nem sürgős:) A férjem megirja majd a hireket, ö hamarabb tudja mint én magamhoz térnék:)

Zsuzsi! Imádnivaló ö is, annyira szeretem a mosolygos babákat:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Csajok! Jó hírem van! :D :D :D

Ábel ma este kapaszkodva FELÁLLT!!!!!! :D :D :D

Nagyon büszke vagyok rá! :-) Többször is megismételte új tudományát. Meg van "őrülve" a távkapcsolóért és ahogy meglátta, apuci ruhájába kapaszkodva felállt és megszerezte a zsákmányt :-)

Heni!
Egyre több haja lesz Ábelnek, de egyenlőre a fejtetőn nő nagyon. Eddig szőke, remélem marad is. Én tejfölszőke voltam.
Ma is sétáltunk 2 órát hármasban. Mióta "kiborultam" Bence jobban figyel és igyekszik többet lenni velünk. Ábel bírja a babakocsizást, apja szerint a a cumi a megoldás és akkor nem sír.

Kármen!
Köszi a gratulációt , sokat mosolyog a fiam és sikerült elkapnom egy ilyen pillanatot. Várjuk a híreket! Mikorra vagy kiirva?

Tündi!
Sok puszi Nektek is!

Zsuzska!
Hat tudsz jelentkezz Te is :-)


Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


bocsi, véletlenül irtam vastag betűkkel!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Ilyen korán???? Gratulálok, tényleg nagyon ügyes Ábel!
Ápr.6 vagyok kiirva de irtam már márc. meglesz a baba

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Látom mindenki ügyeskedik.Karmen március mindjárt itt van úgy hogy kitartás! Vettem tegnap a kislánynak egy fa ágyat a corában,mert kinőttük a bölcsőt,de ebben aztán elfér rendesen sőt most már elfordul,meg elmászik mindig a sarkokba.Hihetetlen mennyire erős kis csaj.Édes volt amikor raktuk össze neki,látta és magyarázott,mintha értette volna miről is van szó.Biztos hallottatok már a baba zenéről a tévében, tegnap bekapcsoltam neki és annyira figyelte,jól elvolt egy darabig vele.A párom látott kinnt valami piros forma 1-es gyerekülést 27ezer forint körül és nem vette meg sajnos nekünk mert nem tudta volna sehova rakni,úgy sajnálom biztos jó volt.Na szép napot mindenkinek
heno
 
 


Sziasztok!
Karmen
Mi is úgy döntöttünk, hogy elfogadjuk az anyatejet. :)

Csenge tegnap egyfolytában csak ülni akart, ha megfogta az ujjamat azonnal húzta fel magát. Mennyi ideig lehet egy ekkora babát ültetni? Addig amíg ő akarja vagy a dereka miatt még nem szabad sokáig ülni hagyni? Tegnap a névnapjára megjelent szinte az egész család és mindig foglalkozott vele valaki, ma meg nem bírok vele. Gyorsan el lehet kapatni : :)

Kép
dyna-
 
 


Egy kosár baba :) (szegény)
Kép

Kép
dyna-
 
 


Csenge a jövő elnöke :)

Kép

Kép
dyna-
 
 


Dyna! biztosan jo ha tudod az anyuka figyel arra mit eszik, nem dohányzik de szerintem a védönök tulságosan óvatosak ilyen téren, még a legjobb barátnömnek sem akarták engedni hogy elfogadja tölem. Szerencsére kellett neki és még 2 lánynak

Ma voltam a Corában, vettem egy aranyos kisnadrágot, pulcsit és kiskabátot:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Dyna!
Én is örülök, h az anyatej mellett döntöttetek. A férjem kedvenc hasonlata: NE VEGYE SENKI MAGÁRA!!!!!! " nézz meg egy csirkeneveldéből kikerülő csirke húsát, tojást és hasonlítsd össze egy tanyasi, kapirgálós csirkével..."

Tündéri a kislányod!
Kicsit megkésve, de BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK CSENGEBABÁNAK!!

Kármen!
Én is meglepődtem Ábel ügyességén. Ma már ahol tud feláll, ágy mellett az ágytakaróba kapaszkodva, itt a számítógép mellett......Egész napra leköt, mert félek, h baja lesz.

Mikor lesz a szülésed? Milyen rucit vettél???

Heni!
Majd kérünk képet Arabella ágyikójáról! :-) Ábel 3 hónapja haéégatja a babazenét és nagyon szereti. Olyankor abbahagyja a játékot, fekszik és figyel. Nagyon aranyos :-)
Biztos itthon is találtok megfelelő gyermekülést, ne szomorkodj.

Tündi????????????????

Szép estét!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


hallgatja

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Márc. közepe, vége fele szülök. Most nagyon ideges vagyok pár napja, mert meséltem hogy barátnömnek sem engedték a klinikán megint az altatást, a szokásra hivatkozva. A korházba meg lehet már pont nem vesznek fel, pár napon múlik csak. Polot, nadrágot és egy kiskabátot vettem. Rengeteg ruhánk van, tesommal a 2 pici egyidös, igy amit kinöttek azokat is ideadta, de olyan édesek voltak, hogy nem birtam ki, ezek azért ujak, szebbek, csinosabbak:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!
nagyon el vagyok havazva pár napja.
mostmár itt vagyok
rakok pár képet.
este írok! Kép Kép Kép

Kép
papp tünde
 
 


Tündi! Imádom a mosolygos babákat!!!!

Orsi megint kezd beteg lenni, remélem a jövö hetet nem kell itthon töltenie, akkor nem tudnék egész nap feküdni, félek hamar korház lesz a vége. Ma jön a védönö majd megkérdem Feketéhez elmehetnék-e egy vizsgálatra, a dokimnál most nem birnék órákat várni +utazgatni oda. Elég vacakul vagyok ha nem fekszem.

ez a bölcsiben készült, kár hogy nem mondták neki mosolyogjon, pedig tud nem eröltetve
Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Karmen!
te jó ég,egész nap feküdnöd kell a babó miatt?hát ez nem semmi!csak azért mert a méhed gyenge?
és ha nem fekszel akkor megindulhat a szülés????ne haragudj de nem hallottam még ilyet ami ezzel jár.
minden elismerésem.

nagyon jól sikerült a kép Orsiról.olyan mintha 4-5 éves lenne...biztos fejlettebb a koránál.

Zsuzska!
Csenge tényleg egy tündéri kislány!!!!nagyon Édi!!!!!!
hogy vagytok?

mennem kell mert Gergő már szövegel...

Kép
papp tünde
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: