Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Megint annyit írtatok, hogy alig győzöm olvasniKép. Igaz, én nem jöttem már mióta, de annyi melóm van itthon hogy sosem érek a végére. Már kivasaltam a babaruhákat, szépen tisztán állnak vagyis lógnak a szekrényben. Viszont még az ágyneműjét ki kell mosnom. Megvettük a hordozót is, meg egy két alap dolgot, mostmár nyugodtan mennék szülni. Viszont pénzünk az nem maradtKép. Sebaj, majd kukázunkKép. A többi dologra majd rátérek később..

Kata!
Képzelheted hogy bedurrantak másnapra a vádlijaimKép. Nálunk az volt a "baj" hogy sokan nem tudtak a babáról.Akkor voltam a 16.hétben, igaz, már azért látszott a pocim.
Egyre közeleg az a bizonyos nap.. hogy viseled? Sokmindent kell még intézned?
Anyósék: Igazából tényleg csak az a gond, hogy másként gondolták a gyereknevelést, mint én. Vagyis nem tudják elfogadni, hogy én nem szeretem másra hagyni a gyereket. Úgy vagyok vele, hogy nem azért szültem hogy utána felváltva "tároljam" a mamáknál. Persze ha muszáj, akkor az más, de ők azt várják hogy csak úgy hagyjam ott hetente legalább egy napot.. de minek?? Szóval ilyen ellentét van köztünk. Náluk máshogy volt anno, és azt gondolják, hogy nekem is úgy kellene tennem. Meg hát engem az is zavar, hogy hetente ott kell ülnünk egy órát legalább. Ha meg nem megyek akkor kapom a leb.szást, meg magyarázkodnom kell. Én nem vagyok ehhez szokva. Nem tudom miért kötelező minden héten meglátogatni őket. Meg hát mérges vagyok érte, mert így az én anyukámhoz nem jutunk el, se a mamámékhoz, mert nem marad idő rá. De őket ez nem hatja meg, nekünk más dolgunk sincs, mint ott ülni náluk.. áhh, befejezem, mert nem egy érdekfeszítő téma, engem meg csak felidegesítKép.
Fejdísz: nekem kölcsönözték a ruhához, nem kellett megvenni csak a fejdíszt. Ez a Glória szalonban volt itt Cegléden. Bár az igazság az, hogy nekem nem kellett fejdísz, mert élővirág volt a hajambanKép. De a lehetőség adott voltKép. Ott csinálják úgy is, hogy megveszed, és ők visszaveszik.
Szédülés? Elmúlt már?

Momo!
Nálunk is így van, sajna én sem tudtam új dolgokat venni neki. Egyedül a hordozója, meg két garnitúra ruha az ami új. garnitúrán értem azt hogy body+tipegő+kabátka. Ezt is csak hogy ne rózsaszínben, vagy sárgában hozzuk hazaKép.
Majd ha nyerünk a lottón akkor én is elmerészkedek vásárolniKép. Sajnos én nagyon hamar beleszerelmesedek bármibe ha gyerekcuccról van szóKép.
Nagy pocit változatlanul tűröm, vagyis annyiban mégis más hogy egyre rosszabb.. Valahogy ez a terhesség tényleg terhesség a szó szoros értelmében. Mostmár nagyon elegem van ebből az állapotból. A csüngőhasú sertés nagyon találó kifejezés, tetszettKép.
Egyre nyűgösebb vagyok, és egyre több okom is van rá.. már nagyon várom a végét!! Remélem 23-28- a között meglesz a baba, mert tovább már nem bírom! Eddig két tippet kaptam, az egyik az én megérzésem a 28, a másik a sógornőmé 25. De azt sem bánnám ha az öcsém szülinapja jönne be a 23.
Állatkert: Kép. Most voltatok vele először? Mi is el akartunk jutni idén, de ez egyre valószínűtlenebbKép. Majd egyszer..




Mica!
Mekkora volt a fiad születésekor?
Herpeszem nagyon ragaszkodó, még mindig álarcban közlekedem a városban, de azt is csak ha muszáj kimennemKép. Sajna az a meglátásom , hogy nem fog elmúlni csütörtökreKép. De reménykedem.. hátha vannak még csodák..
Nagyon jó a kép, hát tényleg sokat változottKép De még mindig jóképűKép.


Szilvi!
MIlyen suliba jársz?
Kistesó: Eredeti felállás az volt, hogy én szeretnék négy bébit, a férjem meg ötöt. Aztán ez módosult annyival, hogy majd kettő után meglátjuk hogy hogy állunk anyagilag, most már bizonytalan hogy szeretnék e még.. sőt inkább nem. Meglátjuk, de az tuti hogy öt-hat éven belül nem! Egyelőre elég a kettő, és hát anyagilag is stabilizálódnunk kellKép.
Nem olyan rossz falu ez a Cegléd.. néha unalmas, meg rossz hogy szinte semmit nem kapsz meg amit akarsz. De azért szeretemKép.
Látod, eddig mindenkinek bevált a HabonyKép. Lehet hogy módosítani kellene a topik címét?KépKép
Hogy viselte a srác az oltást?
Orvosos kérdés: hát nagyon remélem hogy nem! Én sem szeretném ha "idegen" doki vizsgálgatna..
Elvileg visszautasíthatod a vizsgálatokat, kérdés hogy utána hogy bánnak veled..

Heppi!
Te jó ég, úgy látom ti sem unatkoztokKép. Jobban van már a lábad?
Ti megvettétek már a babakocsit, ugye? Vagy nem jól emlékszem? Mintha montad volna, hogy a férjed választotta, bébé confortot? De lehet hogy rosszul emlékszem. Ez az álomkocsi amit említettél milyen márka? És milyen álomáron árulják?
Sajna ekcéma ügyben nem tudok segíteni. Nekünk nem volt ilyen problémánk. EGy időben volt hogy írtó száraz volt a bőre, hiába kentem bármivel. Pedig minden este bekenjük testápolóval. Egyévesen jött elő neki. Szóval kipróbáltam mindent, és ami használt az a Níveának az újfajta spay-s testápolója. De azt nem tudom, hogy ekcémára szabad e használni? Remélem hamar rendbejön Orsi!!

Játéktároló: Mi a Corában vettünk egy nagyon ötletes kis kerekes tárolódobozt, Mendinek abban vannak a cuccai. Meg van az a néhányszáz forintos összecsukható rekesz is, azt azért szeretem mert egymásra lehet rakni. +van egy IKEÁs plüsstárolónk, biztos láttátok már amit fel lehet akasztani, és lukakon lehet be-és ki dugni a játékokat. Nah, lehet rakok majd inkább képet, ha felkel a csaj. Bár nem bánnám ha még aludna.. Tegnap épp hogy ki tudtam vasalni a ruhákat, ma szerettem volna mosni, meg összerakni végre a kórházas pakkomat.. de ennek már nem sok esélye.. lassan egy órája írokKép.


NO, most viszont rohanok.. a változatosság kedvéért valamelyik elmebeteg szomszéd épp a pincében veri szét a falat, nehogy véletlenül egy óránál tovább tudjon aludni a lányom.. annyira utálok itt lakni hogy csak na! Inkább építkeznék én is, mint ez a nemnormálisokkal telepakolt katlan.. áááá, már megint idegbeteg vagyok...

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Heppi!

Igaz, siettem, de nem láttam olyan változatot, ahol újszülöttként tudod berakni a babákat.

jajj, istenkém, már fel is kelt a csaj.. a ..................

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti,

Úgy látom gyorsan kihasználtad, hogy végre gépidőhöz jutottál. A szomszédban való fúrást, amíg te pihennél még Szolnokról ismerem, ott panelban laktam, elég volt. Najó, vidéken meg kutya és kakas kombináció vanKépKép
Lurkókám születési adatai: 4150g, 58 cm, 38cm-es fejkörfogat, 9/10 Apgar Kép Habony doki nagyot nézett, amikor elmeséltem, hogy ez a méret mennyi idő alatt (12h-19h.43m) és mennyi sérüléssel (gátmetszés és kész) "jött ki" belőlemKép Azt mondta, hogy nem nézte volna ki a méreteimből.. mondtam, hogy úgy látszik, én belül nagyobb vagyok, mint kívülKépKép
A kórházas cuccod ne halogasd, ki tudja, hogy miként alakul akár a holnapi napodKép

Üdv,
Mica
mica
 
 

 
 

Sziasztok!

Habony éppen csak 3/4 3-ra jött csak,2-től szobroztunk az ajtó előtt,de így én voltam az első!
Neki is feltűnt,hogy igen méretes a pocim,holnap azt mondta,hogy az UH-n kiderülhet,hogy mégis ketten vannak-remélem tréfás kedvében volt!


Heppi!

Lábujjad hogy van?
Orsi ekcémája múlik-ha igen mi válik be?
Habony mondta,hogy holnap késni fog,mert asszisztál egy műtétnél,nem tudom Téged mennyire érint majd,mert én 10-re megyek.

Betti!

Javasolnám én is az augusztus 23.-át a szülésre,mert az egy nagyon jó dátum+az azon a napon születettek kimagasló intelligenciával és különleges szépséggel vannak megáldva,mindehhez rendkívüli szerénység társul.
Ja,én is aug. 23.-án születtem.KépKépKép
Köszi,már nem szédülök,ilyesmire már nincs időm mostanában.
Még elég sok elintéznivaló maradt,ráadásul itt ez a jegyesoktatás dolog...
Nem tudod véletlenül,hogy miért is ragaszkodok annyira a fejdíszhez,mikor élővirág is lehet a hajamban?!KépLátszik,hogy mennyire fog az agym.ÁÁÁ,nem is vagyok ideges!
Pesten a mellettünk lévő 25 nm-es lakásban 4 tagú család élt a 3 nagy kutyusával,felettunk pedig roma család a zenész fajtából...
Nem irigyellek.
Az én Anyósom 2 havonta egyzser kíváncsi ránk,akkor is csak felidegel.Kép
Megtudjuk valahogy,ha Kevin kibújik?Kép

Szilvi!

Hogy vagytok?
Oltás simán ment?
Ki a gyerekorvosotok,védőnőtök?

Mica!

Köszi a megnyugtatást vércukor ügyben!Kép
Sajnálom ezt a holnapot!Kép
Akkor majd szólj hogy alakul a péntek du.
Ki győzött?-Gyuszkó vagy a fodrász?Kép
Volt úgy Raullal is,hogy úgy nézett ki csak a fele haja lesz levágva!
Holnap vigyázz magadra,semmi rallyzás!Kép
Remélem hamar végzel.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Vegul gyozot a jobb? Vagy az erosebb? Kép Szoval Gyuszko elegans lett, majd keszitek rola kepet, nalam van a digigepKép Addig max. Momo a mervado, mert bar o nem latta hosszu hajjal, de roviddel igenKép Ebbol kiderul, hogy osszehoztunk egy talalkat, vagyis inkabb mi letamadtuk a gyanutlan Momot fodraszat utanKép Nem akartunk igazan sokat zavarni, Gyuszko viszont beleadott mindent, elovette a legsarmosabb enjet, es udvariassagatKépKép Mindent megkerdezett, hogy jatszhat-e vele, rendes volt, osszepakolt, es raadasul meg haza se akart indulniKép
Momo-lanyok tunderiek, meg ennyi szoszket egy rakasonKép
Penteket majd egyeztetunk, foleg az auton mulik minden, hogy mikor kell ertemenni. Addig ugyis beszelunk megKép
Naaa, hadd rallyzzak egy kicsitKép A hirekbol ugyis meghallod, hogy egy orult szaguldozik a 4es foutonKépKép

Momo,
Tunderiek a lanyok, mint Katanak is kifejtettemKép Meglepodnek, hogyha a harmadik barna lenne, jol mutatna mellettukKép Bar elofordulhat, hisz parod barnaKép Nah, ot viszont valahonnan ismerem latasbol, csak meg nagyon nem ugrott be, hogy honnan. Segits valamit, merre melozik? Hatha onnan.. ehh, terhesen a memoriam se a regi, parom is nem gyoz rajta csodalkozni, hogyha megkerdez valamit, hogy merre van, en nem vagom ra egybol a helyet, hanem erosen elgondolkodom..Kép

Gyorsan ennyi, most egyedul vagyok ugyeletben, igy lassan megkiserlem kadba dugni GyuszkotKép Elegge remenytelen eset, de en nem adom felKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Humm, a gyerek rosszasaga es ellenkezese a hajaban volt, ezt mar latom. Mar Momoeknal is meglepett az udvariassaga es engedekenysege, de most elso szora jott furdeni...KépKépKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Gyorsan tessék nekem is megadni a jóvá tévő fodrász címét!Holnapra be is jelentkezünk!Kép
Aha,szóval már a háztűznéző is megvolt?Oda tényleg érdemes szép frizurával menni!
Akkor Gyuszkó hamar megvígasztalódott.A telefonban nagyon komolynak tűnt a dolog.
Kicsit rallyzhatsz,du.valószínűleg én is fogok Ceglédről hazafelé,Irsán keresztül megyek,add tovább az ismerősöknek,hogy lehetőleg ne mozduljanak ki otthonról!Kép
Akkor majd beszélünk.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Gyuszkonal, ha orditas van, akkor az mindig ugy tunik, mintha most jott volna el a vilagvegeKép Viszont az eredmeny tetszik neki nagyon, foleg most, hogy hazaert apa es o is megdicserteKép
Nah, lassan megprobalom ot is meg magamat is agyba dugni, mert holnap szukseg lesz a pihent-enemreKép Ha nem, akkor reszkessetek autosok, faradtan elegge konnyen visszakuldom a felmenoim erkolcsi eletet firtato szavakatKép

Holnap majd beszamolok,
udv, Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Remélem sikeresen ágyba dugtad magatokat!
Látod,én még mindig itt "kotlok".Kép
Az a jó,hogy ilyenkor nem gondolok hülyeségekre,amik mostanában idegesítenek.
Diától hallottam erről a spyke-os dologról,mit tudsz róla?Nem lenne rossz így beszélgetni.Tök jó volna Anyuékkal is így tartani a kapcsolatot,ha már hazamenni ritkán tudok.
Csak nem tudom,hogy a technikai felszereltségem nem a legjobb jelenleg,majd meglátod milyen ratyi a gépem is...Kép
Na,tényleg vigyázz magadra holnap,várom,hogy jelentkezz.Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

No most már muszáj volt nyitnom egy másik netes ablakot is, így szimultán tudok olvasni és írni is Kép

Betti,
Pedig ott van az újszülöttes is. Szóval ha a főoldalról rákattintasz a For Two-ra, és ott ami feljön oldal, karikában vannak gyerkőcök (egyformák, és kisebb-nagyobb). Ott az ikrekre kattintva egybők két megoldást mutat. Az egyiken a hordozók vannak, a másikon a későbbiekben használatos sportülőrész, ami dönthető stb. Igazából Orsinak sem volt mélykocsija, ő is mindig hordozóban utazott, és semmi baja nem lett, szal én nem aggódok emiatt Kép
Ha meg kimondottan testvérkocsi érdekel, akkor a kisebb-nagyobb tesókra kell kattintani, és az új oldalon láthatod, hogy milyen, amikor egyedül van, amikor a baba megérkezik, amikor már nagyobbak - ott felül némi angol tudással ugyanezeket olvashatod Kép
Egyébként marha drága, mert csak maga a váz 66eFt, plusz rá a hordozók, illetve a sportülőrészek darabja 35eFt. De aZuram azt mondta, ha ez teccik, ő előkaparja rá a pénzet.

Ja, igen EKCÉMA
Hétfőn voltunk a saját dokinknál, és mutattam neki. Kaptunk már másik kenőcsöt, ezzel szemmel láthatóan javul, és nem is kell annyira vigyázni a mennyiséggel. Még az sem gond, ha a szájába veszi (gondolom azért egy főétkezést nem váltok ki vele Kép ) szóval sokkal jobban teccik, mint az előző. Azt ki is dobtam a francba, ráadásul majdnem egy ezres volt 5g, ez a másik meg alig 200Ft és 15g. Szal megint bebizonyosodott, hogy a minőség nem függ az ártól Kép ááááá, tudjátok reklámos aZuram Kép

Lábujjam is okés, bár ez a "műtét" azért jobban megviselt. Ugyanis a sérült rész elég rendesen begyulladt, és sajnos a gyulladt szövetbe is kellett adni lidokaint. No én akkor akkorát ordítottam, hogy beleremegtek az ablaktáblák, pluszban még a lányom is felordított a váróban. Olyan lelkifurdim volt emiatt, hogy mingyárt el is kezdtem sírni. Végül amíg vártuk a lidokain hatását, a barinőm behozta (a doki kérésére) Orsit, felült az ölembe, énekeltem neki, meg ringattam picit, aztán kimentek az udvarra, mi meg belevágtunk (a szó szoros értelmében) a lábamba. Ekkor már persze nem éreztem semmit, csak mint a fogorvosnál, hogy dolgozik, de fájni nem fáj. Tehát sikeresen túlestem rajta, majd a a lézeres kezelésen is, holnap megyek közötésre, hogy lássa a doki, hogy gyógyul, aztán majd magam kötözgethetem itthon. Fájni már egyáltalán nem fáj, persze azért még pszichésen vigyázok rá, nem engedem rá a súlyom stb. Kötés is egész emberi.

Basszus, egy óra múlva UH-m van, rohanok zuhizni, gyereket átöltöztetni, stb

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Megint én Kép
Voltam ma délben UH-on. Úgy tűnik, minden rendben a fiúkkal, csak az egyiknek nagyon lent van a fejecskéje. Így aztán akár teccik, akár nem, holnap jelenésem van kötözés után a magánrendelésen, hogy ha esetleg szigorú ágynyugalomra van szükség, akkor azt minél hamarabb tudjuk. Hát remélem, nincs semmi gond. Nem mintha eddig agyondolgoztam volna magam, Orsit sem emelgetem, és majd minden házimunkát a férjem csinál... mégis picit parázok. Asszem keresnem kéne vkit, aki segítene a háztartásban, hogy tényleg csak pihenjek, és ne dugjon a doki kórházba. Nagyon megviselne lelkileg, ha itt kéne hagynom Orsit Kép

Ja, gyerek 1kg-os pelusban volt kénytelen velem jönni, mert peluscserére már nem maradt idő Kép de amint hazajöttünk egyből levettem róla, és már olyan álmos volt, hogy az ebéddel nem is nógattam. Csináltam neki egy üveg tápot, amibe kb felénél belealudt Kép Fél ötkor már kezdtem aggódni, de csak felébredt. Igaz délelőtt nem aludt! Most jóízűen elmajszolt egy egész almát darabokra vágva. Remélem fél hétig kibírja, mikorra is hazaér apája, és együtt tudunk falatozni.

no, megyek, mert nem túl jó magamban beszélgetni.

heppi

u.i.:
Betti,
bocsika, de így a holnapi Momotalit ÉN vagyok kénytelen lemondani - ugyen nem haraxol rám nagyon???

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Ut tulelve, egesz jol haladtunk, 3/4 8kor indultam, es Csepel tulso vegen voltam 9korKép Most varom a telefont, hogy mi ujsag az autoval es mindez mennyiertKép Mondtam neki, hogy ovatosan szamoljon, nekem meg vennem kell egy masik kocsit is - babakocsitKép

Kata,
ejnye, ejszakai bagolyKép Mondjuk en se szoktam sotetedeskor agyba bujni...
UH kepre kivancsi leszek, remelem penteken atjutunk vhogyKép
Kozben hivott a szerelo, holnapra kesz lesz a turbo-javitas (potom 58e Ft), mar a csak a szerelotol fugg, hogy mikor rakja vissza bele. Remelem pentek delelott lehet menni az autoert, es akkor delutan telleg mehetunk PilisezniKép

Heppi,
tovabbi jobbulast, mindkettotoknek!
Tudom, hogy en "konnyen" beszelek, mert csak egy szimpla babakocsit kell vennem, de ezzel en is ugy voltam/vagyok, hogy ami az en izlesemnek, kivansagomnak megfelelo (es nem nagy kivansagok, nem hiper-szuper kocsi a lenyeg), akkor az arat is kihozom valahogy a koltsegvetesbol. Mondjuk nektek mas ar-kategoriaban kell gondolkodnotok..
UH-n mit mondtak?Kép Nagyfiuk Kép

Udv,
Mica
(kicsit hosszan irodott ez a par sor is, mert kozben repulot szereltem.. persze jatekot, bar batyam valodi repulogep- es helikopter szerelesi munkajat is irigylem nehaKép )
mica
 
 


Sziasztok!

Írok gyorsan és máris megyek ALUDNI.Ha sikerül ilyen korán.
Szóval UH-on minden ok,tök jó képet adott a kis pofijáról Habony.Kép
Még mindig kisfiú lesz.Kép
Utána rohanás az autókereskedőhöz.
Hitel elintézve.
Rohanás haza,közben itthon zajlik a munka,holnap már áram is lesz benne.
Jegyesoktatás:tök jó volt,de komolyan!Ilyen pappal még soha nem találkoztam,azt hittem csak az amcsi filmekben létezik!
Raul közben a szitternél volt,alig akart hazajönni,csak úgy mászott ki a medencéből,hogy mondtam:mehetünk az autóért.
Vissza Ceglédre,az új autóval persze nem én jöhettem haza.Kép
Na,ennyi volt dióhéjban a mai napom,úgyhogy nem is olvastam vissza,holnap írok.

Puszi mindenkinek!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Az ügyeletes doki: tehát az ügyeletes felel aznap mindenért ami az osztályon történik, ez viszont nem vonatkozik arra, hogyha nekem bejön az orvosom akkor is kötelező jelleggel vizsgálgasson engem. Szóval az érdekelene, hogy az ügyeletes nem felettese az én dokimnak, mert ügyeletes, szóval elvileg nem jönhet be szülés közben meg nem avatkozhat bele ? (feltéve, ha orvosilag nagyon is indokolt és szükséges)

(nem fertőztetek meg a terhesség bájos és jóindulatú "kórjával" Kép Kép csak utólagosan szeretnék többet tudni erről)

Mica!
A bölcsibe amikor beirattad, kellett vinni igazolást, hogy visszamész dolgozni, vagy kértek valamit arra, hogy miért akarod beadni. (azt hallottam, hogy gyes mellett nem is veszik be bölcsibe a skacokat).


Kata!
Azért te is halmozod ám az élvezeteket így pocakkal (esküvő, építkezés...), de ha majd lessz egy kis időd, riassz, hogy tudjunk talizni is valamikor Kép már kíváncsi vagyok ám rád Kép
A Legezához járunk, a védőnönk meg a Mariann. És nektek?



Végre megkapta a 15 hónapos szurit, bár már reméltem is mert 3.szor mentünk el..., nagy volt a sírás, de igazából már azon képés volt felmérgesítenie magát, hogy le merték fogni a lábát szóval szerintem a szúrást már nem érezte a dühtől...Kép. A váróterembe meg olyan hisztit levágott várakozásunk közbe, hogy nem gyöztem bénán mosolyogni mindenkire, soha nem voltam még ilyen zavarba egyszerűen fogta magát és levágódott a földre hassal és közbe üvöltött. Mindez a tömött váróteremben ahol mindenki szép csendben üldögélt, beszélgetett, persze a szituációra kínos csönd és tekintetek. Tudom nem kell nagyon foglalkoznom vele, csak ilyet még ennyi ember elött nem csinált, és kicsit zavarba jöttem tőle...


Betti!

Szociálpedagógiát tanulok Egerbe (azt hittem közelebb van Kép ) . Még csak most kezdtem, de eddig nagyon tetszik, pár tárgytól eltekintve. Ha minden okés akkor még 3 év és hivatalosan szociálpedagógus leszek Kép (ifjúság és gyerekvédelem)
Gyerek: akkor tervben ti is bevállalósnak indultatok Kép én alig hallok olyant szinte, hogy valaki 2 (vagy max 3) gyereknél e többet szeretne. Persze létszámügyben ezek még nálunk is csak tervek és arra vonatkoznak, hogyha minden jól megy. Kép
Cegléden sincs semmi? Társasági élet? Nekem ez hiányzik a legjobban, meg hát a távolság, vonattal most sajna elég körülmény, bár még nem kell naponta utazgatnom... Cegléden is dolgozol (amikor olyan sátuszba vagy Kép ), mivel foglalkozol?

Szilvi Kép
sylva
 
 


Sziasztok!

Mica,
Valahogy ez a panelban lakás nekem sem jön be, kezdek kikészülni. Pedig óvodás koromtól kezdve betonbörtönben lakomKép. Viszont addig ez abszolút nem zavart, amíg ide nem költöztem. Amíg a lányos házban laktam, sosem voltak ilyen problémák. Pedig forgalmasabb helyen volt, mint ez a szutyok..
Tyú, nem semmi méretekKép.
Kórházas cuccot tegnap összepakoltam 80%-ban. Mostmár tuti hogy nem fogok egyhamar szülniKép. Pedig a pocim kedden lejjebb ment, még a párom is észrevette! Vagy ezt már írtam? Szét vagyok csúszva teljesenKép.

Kata,
SzülinapKép. Majd hajtom a srácotKép. Ezekszerint az esküvő a szülinapi ajándékod lesz?
Igen, csinálhatok forródrótot, csak akkor kérem a telefonszámotokat mailban. Ha megkapom, akkor értesítek mindenkit, rendben?

Heppi,
no, majd megkukkolom rendesenKép.
Örülök hogy javulgat Orsi bőre. MEg a te lábikód, bár nem semmi lehetett a műtét...
Persze hogy haragszom, ez nem is kérdés!!Kép. Dehogy, csak vicc volt! Ahogy már írtam én sem tudok menni, de gondolom már az egész tali befuccsolt. Vagy nem? De ha még mennék is, ilyenért nem haragszom meg! Vagy ilyennek ismersz? Tényleg, nem haragszol rám valamiért? Mostanában úgy tűnik nekem, mintha..
Írd majd meg mi volt a dokinál! Remélem minden OK, és a babucik maradnak szépen a helyükön még egy jó ideig. Elhiszem hogy megviselne ha otthon kellene hagynod Orsit. Mostanában én is szenvedek Mendivel, már előre félek, hogy mi lesz vele ha szülni megyek.. ráadásul Ati sem tud hazajönni, mert most fogtak bele a harmadik projectbe amit párhuzamosan kell csinálni.. Agyonhajtják szegénykémet, és valószínűleg nem tud majd eljönni szabira. De én ezen már nem is csodálkozom.. amennyi szerencsétlen véletlen történik velem naponta.. már ilyen dolgok fel sem tűnnek.

Szilvi!
Rossz tapasztalatod van ezzel kapcsolatosan?
Ennyire nem vagyok okos, hogy ilyeneket tudjak, sőtKépKép. Még csak arra sincsen ötletem hogy hol lehet utánanézni ennek.. Kép
Hiszti miatt tényleg felesleges aggódnod. Én már túl vagyok jó néhány ilyen kínos jeleneten. És már azon sem csodálkozom,hogy csak az én gyerekem ordít ilyen szitukban, a többi szépen csücsül anyukánál.. Bár általában én is felhúzom magam azon hogy a sok birka ember úgy bámul rám, mintha én tehetnék arról hogy szegénykém üvölt.
Valahogy túl kell élni ezeket a helyzeteket , mást nem tehetsz. Legalábbis én még nem jöttem rá az ellenszerreKép.
Cegléd sem egy nagy metropoliszKép. De társaság az szerencsére van. Ez az egyetlen előnye a lakótelepnek, hogy rengeteg hasonló korú gyerek és anyuka van, így alig van olyan hogy egyedül ülünk a játszótéren.
Igen, itt dolgozom. Kereskedőnek tanultam, legutóbb raktárvezetőként dolgoztam egy nagykerben. Viszont szeretnék még GYED alatt továbbtanulni, hogy ne kelljen ilyen munkát végeznem életem végéig. Egyrészt mert nehéz, másrészt mert idegölő, harmadrészt, mert nem fizetik meg. Persze mivel utálok tanulni, én tuti nem leszek szociálpedagógus, vagy ügyvéd, vagy mittudomén.Kép Fogalmam sincs mi lesz belőlem a végénKép.
Gyereklétszám is ettől függ. Ha összeszedem magam addig, és szerzek valami jobban jövedelmező állást, akkor jöhet még kettő, ha nem akkor nem.
MEg ebben a kérdésben igencsak közrejátszik az is, hogy a társadalom nem igazán tolerálja a "nagycsaládokat". Azaz ha már két gyereked van, az gyanús, de ha már három akkor főbenjáró bűnt követtél el..
Volt már nem egy húzós helyzetem, egyszer majdnem meg is téptek.. szóval hülyék az emberek nagyon..
Ti nem tapasztaltatok hasonlót?

Most lépek, mert be kell raknom a kisvakondot a csajnak mert fenyegetKép.
Próbálok még jönni, csak mostanában ki se látszok a munkából. Egyfolytában takarítok, mosok, vasalok.. és mégse végzek soha. LEhet hogy ez már a fészekrakó ösztön? Vagy csak elütöm vele az időt, míg végre mehetek szülni? Ki tudja..

pusszancs,
Betti
37+4

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Most én éjszakáztam, nem KataKép Bár én azért is mentem későn aludni, mert párommal kifeküdtünk néztük a hullócsillagokat. Szerintem pocaklakónak is tetszett, mert szétrugdosta hálóhelyétKép

Kata,
ha minden összejön, akkor pénteken majd meglessük az új autót. Sajnos addig meg van pár db "ha"..
Megpróbálok időben szólni, tudod, a pite miattKépKép

Szilvi,
Igen, a bölcsibe kell igazolás, hogy van munkahelyed. Nekem nem kellett azonnal vinnem, ráért 1-2 hét múlva is, mikor már járt, úgylátszik szavahihető embernek láttakKép
A lurkók meg híresek arról, hogy égjen egy kicsit az arcod tőlük. Aki megszól, az szégyelje magát. Ha meg ebből itél meg téged és a gyereket, tegye, az a lényeg, hogy TE tudod, hogy milyen a lurkód. Amúgy is a felnőttek is idegesek a tömött váróban, unják a várakozást és legszívesebben utánoznák a gyerekeket, akik ordíthatnakKép Legalábbis néha én ezt érzemKépKép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!
JA néha én is üvöltenék csak már nagylány vagyok és nem tehetem Kép, (Persze ha megpróbálnának beszólni, egy idő után lehet hogy én is gyermekibb szintű reakcióra süllyednék vissza??) majd fel kell szerelkeznem valami taktikával, mert ez enyhén kínos, a gyerek dühöng én meg nézem...

Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?

Betti!
Az ügyeletesnek sajnos sikerült teljesen áthúznia a "romantikus" kis elképzelésemet a szülésről és mire beért az orvosom addigra már szinte semmi nem maradt az elképzeléseimből....Kép Kép De nehogy megijedj, nem Cegléden szültem Kép nagyon drukkolok neked. Sajna nekem elég negatív élmény lett a szülés de nem vette el a kedvem, mert nagyon mennék akár helyetted is Kép. Neked nagyon drukkolok Kép hogy minden úgy sikerüljön ahogy szeretnéd, biztos rendben lessz minden Kép Kép Képjaj bár biztos nagyon várod Kép

A párom is valami hasonlót szeretne, most ő is raktárba van, most csinál egy logisztika tanfolyamot, mert elötte vámmal foglalkozott, csak hát az EU-val ez ugrott. Nekem meg az a jó, hogy gyed, Gyes mellett nem kell fizetni Kép. tanulni én sem szeretek, ezért járok csak most suliba, mert kb most tisztult le az, hogy mi érdekel, így meg már nem kínszenvedés a tanulás hanem élvezem Kép (persze vizsgaidőszakba nem vagyok ilyen pozitív). ÚGy tudom hogy a munkaügyi központok is szerveznek mindenféle tanfolyamot meg ilyeneket ami gyedeseknek szintén ingyenes.

Mit tettél, hogy meg akartak tépni?? Igen az emberek többségének a hozzáállása elég kifacsart...(egyeseknél a legpozitívabb érzelem a sajnálat???!!) Hát mesélni mondjuk biztos tudnék, mi 6-an vagyunk tesók és én vagyok a legidősebb (24) a legfiatalabb öcsém meg (11). Kép Szóval ezek után a "két gyerek" nekem túl idilli, sehogyse elég vagány Kép Kép Kép. Persze annyira viszont mégsem vagyok vad hogy mindenáron, vannak "feltételek" amikhez én is ragaszkodom, remélem ezek nem akadályok lesznek.
Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok,

Betti!
Hajajj, sok anyuka mondta, hogy jajj, de soka fogok szulni es par ora mulva mar szoptathattaKép Masodik lurkonal barmi lehetKép
Gyuszko meretein egykoron en is meglepodtem, foleg azon, hogy hogyan fert ki ekkora csomag belolemKép Mondjuk tudtuk, hogy nem lesz kicsiKépKép
A panelokkal en ugy vagyok, hogy ha nagyon muszaj, elek benne, de nem eroltetemKép Gondolom azert nem viselt meg annyira, mert reggeltol delutanig mindig meloban voltunk, hetvegente meg sokszor elutaztunk, igy nem hallgattam egesz nap a szomszedokatKép Lehet, hogy gyerekkel mar en se birnam. Foleg egy ilyen orokmozgo mellett.
Varjuk a hireket, en egykoron itt megadtam a tel. szamomat, de hatha valaki ertesit a riadolancbol az oromhirrelKépKép

Szilvi,
hat ha az ember eleg nagy publikum elott van a hisztizo gyerekkel, akkor ki szoktam vinni onnan, altalaba a mosdoba, mert a hiszti ellenszere nalunk a hidegvizKép
Mar eleg csak egy pohar vizet megmutatni, es befejeziKép Pedig eleteben tan 1x volt nyakonontve vele, azota hasznal.

Most rohanok, meg talan leszek.
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Most csak rövidenKép Ma 11től nem leszek netközelben, megyek autóért. Viszont cserébe, hogy nézegessetek képeket, felrakok párat a szerdán készítettekbőlKép

Üdv,
Mica

Fiam:
Kép
Kép

És a farm két részleteKép
Kép
Kép
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!

Eddig nem hívtál,így feltételezem,hogy maradnak a tegnap megbeszéltek.Kép
Hullócsillag-nézésKép
Tegnap ki sem kellett mennem este,mire hazaértünk már bennt is sikarült csillagokat látnom.Kép
Mire esküvőre kerül a sor én már lehet,hogy kidőlök.Kép
Sikerült mérgelődnőm is Irsán,a kosztümömet nem tudtam elhozni,mert a pasi már 3/4 12-kor bezárta az üzletet.KépHolnap mehetek újra.
A hordozó tök jó.Kép

Betti!

Úgy veszem ki a szavaidból,hogy nem csak én vagyok az egyetlen,akinek a párja sokat dolgozik.Kép
Néha kicsit ettől is "besokallok",olyan egyhangú tud lenni.
Igen,az esküvő majdnem a szülinapomon lesz,lehet,hogy a párom egyben akar mindent letudni?!Kép
Mi volt az a húzós helyzet amit említettél?

Szilvi!

Majd jól kibeszéljük a szülésünket is,nekem sem a legjobban sült el.Kép
Császároztak?
Legeza az orvosunk,a védőnő pedig a Zsuzsi,nagyon kedves.
Raul már 4 és fél éves,de még mindig alaposan le tud járatni társaságban:erről Mica tudna mesélni.
Nehéz kezelni ezeket a helyzeteket,abban lehet bízni,hogy majdcsak elmúlik ez az időszak is...
Majd elküldöm a számomat mail-ben,valamikor összehozunk egy kis kiruccanást a gyerkőcökkel.Kép
Már tudom melyik az utcátok,ott lakik nem messze a szitterünk,egy nagyon aranyos asszony,tudom ajánlani,ha érdekel.

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

na végre, azt hittem, hogy nem is keveredsz erreKép Minden maradt a megbeszéltek alapján, majd úgyis hívlak, ha végre hazatalálok Pestről az autóval. Nem tudom, hogy Vecsésen mennyi időt fogok eltölteni, de 15 óra előtt úgysem hozhatom el lurkómat a bölcsiből, mert szunyaidő van. Szóval szerintem 1/2 4-4 körül érünk oda hozzátok.
Hát így ismerve az elmúlt napok programját nálatok, nem csodálom, hogy kezded feladni a dolgot.. Még másfél hét, és utána elküldhecc mindenkit a fenébeKépKép Tényleg, nem is kérdeztem még, hogy mi lesz az asszonynevedKép Mi leszel?Kép

Szilvi,
Mica nem mesél Raulról semmi rosszat, általános, korának megfelelő lurkó, megfelelő hozzáállással az idegenekhez, főleg lurkókhoz, akik veszélyeztethetik a területétKépKép Majd megismeredKép

Üdv,
Mica

Ui: lassan elrohanok, hacsak negyedórán belül nem ír senki, akkor már nem válaszolok..
mica
 
 


Sziasztok!

Heppi!!
Megőrülök a kíváncsiságtól hogy mi volt a dokinál! Írd meg!! Remélem minden rendben van!!!

Szilvi!
Én az ilyen helyzetekben égek mint a pelyvaKép. Hiába tudom hogy ez életkori sajátosság, ahogy az emberek bámulnak.. mintha azért ordítana mert verem. Pedig még egy popsiracsapást sem kapott tőlem soha. De úgy tud üvölteni hogy csak na! Egyszer volt, hogy beraktam a hideg zuhany alá, mert már magánkívül volt a hisztitől. Az használt. Fél perc alatt csend voltKép. Egyéb helyzetekben kénytelen vagyok kivárni míg abbahagyja. Ahogy írtam ellenszert még sajna nem fedeztem fel ilyen szitukraKép. Esetleg egy közhely: az idő majd mindent megold..Kép

Szülés: sajnálom hogy negatív élmény maradt benned. Talán a következő szülés már sokkal szebb, és romantikusabb lesz!
Én az ügyeletes dokinál szültem, de hála az égnek nem maradt bennem rossz élmény az egész szülés. Igaz, nálam is volt kézzel tágítás, oxitocin irdatlan mennyiségben, méhszájtágító injekció, meg egyéb hasznos dolgok. De alapjában véve nagyon szép emlék maradt, még annak ellenére is hogy nem kelhettem fel az ágyból mert egyfolytában CTG-n voltam.
Kíváncsi leszek a mostanira.. bár már ott tartanék.. Nem is tudjátok mit meg nem adnék érteKép!!

Arról a bizonyos helyzetről:
ahogy már írtam itt a lakótelepünkön sok anyuka van, így általában együtt megyünk sétálni a városba, vagy ügyeket intézni, úgy legalább nem kell babakocsit cipelni minden boltba. Szoktunk járni ebédért is egy étterembe. Vagyis az étterem hátsó bejáratánál adnak menzátKép. Ez egy kis forgalommentes behajtóút, elég nagy tér van. Általában marha nagy sor van. Így volt ez akkor is.. Szintén egy anyukával mentünk kettecskén, +az ő két fia, meg az én lányom. A fiai kegyetlenül összevesztek valami játékon, asszem egy kamion volt, szóval ordítottak, meg tépték egymást. Mivel én végeztem hamarabb, és hallottam hogy valaki morgolódik a sorban -kb.így: "nincs ezeknek anyjuk??, nem igaz, hogy nem tudja elhallgattatni őket..."-
Szóval gondoltam hogy segítek kicsit a helyzeten, és lenyugtatom őket valahogy. Odamentem és próbáltam lekenyerezni az egyiket egy másik játékkal de hozzámvágta, és folytatta a hisztit tovább, így nem próbálkoztam újra. Odamentem az én csajszimhoz, hogy berakom az éthordót a babakocsiba. Erre megszólal az a csaj aki eddig is problémázott, hogy: "Atyaég, hány gyereke van ennek, és még most is terhes..." meg szidta a felmenőimet, hogy hogy lehet valaki ilyen.... és mikor ahhoz a részhez ért hogy "mindjárt kirugdosom belőle a gyereket" akkor a barátném is meghallotta, és megkérdezte, hogy mi baja van ennek?? Én meg mondtam hogy nem tudom, de már nagyon unom a szövegét.. erre a csaj begurult, és még szebben beszélt velem, majdnem nekem is jött, az anyja fogta le. És még neki állt feljebb, hogy ÉN hogy merem őt felidegesíteni, mert most jött ki a kórházból.. Aztán még elmondtam neki hogy semmi köze hozzá hogy hány gyerekem van, és hány nincs, és engem meg az nem érdekel hogy ő hol volt.. De nem hatotta meg, tovább folytatta a szövegét telistele káromkodással,amit inkább le sem írok.
A vicces a dologban az volt, hogy a sorban legalább húsz ember várt, és senki nem szólt közbe, hogy ugyan nem kéne egy kismamával ilyen szinten társalogni.. Csak álltak mint a birkák.
Mondanom sem kell,hogy hazáig bőgtem. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy létezik ilyen szintű bunkóság, vagy gyűlölet, vagy nem is tudom mi..
Ekkor gondoltam át a négy gyerekről alkotott elképzeléseimet. De azóta többször is kaptam hasonló megerősítést az emberektől. Mint pl. a közeli áruházban a pénztárosnő: "Húú, te már megint babát vársz??? Jó hamar bevállaltátok!!" és ehhez olyan arckifejezés társult hogy jobbnak láttam nem ellenkezni.. Milyen világ az mikor egy idegen ember kérdőre vonhat hogy mikor és hány gyereket vállalsz?? És még csodálkoznak hogy fogy a népesség! áh.. szóval ezért utálom én az embereket. vagyis ezért is.. néha már félek kimenni az utcára, főleg gyerekkel, hogy mikor fognak beszólni, vagy épp "kirugdosni belőlem a gyereket"..

Mica!
Remélem igazad lesz! Vasárnap kezdem a 38. hetet, elvileg bármikor szülhetek. De amilyen szerencsés vagyok, szerintem még szeptember közepén is egyben leszekKép.
Fiad változatlanul jóképűKép. Az én lányomnak is van még esélye, vagy Momo lányai már lestoppolták? Mendi is szőkeKép.
Panel: valószínűleg engem is a gyerek miatt visel meg ennyire. Azelőtt fel sem tűnt hogy éjjel csapkodják alattunk a pinceajtókat, most viszont igen, mivel Mendi hajlamos rá felkelni..
Sajna egy darabig nincs más.. majd ha nyerünk a lottón.. igaz, játszani is kéneKép.
Visszakeresem a számod. De ha más nem, HEppiét tudom, neki mindenképp írok, ő meg értesíthet titeket akár neten keresztül is.. bár már ott tartanánk.. - na megint ehhez a mondathoz jutottamKép-

Kata!
Miért akarsz kidőlni?
KosztümKép. Sajnos tuti lesz még egy-két ilyen bosszantó helyzet.. ez már csak ilyen.. nehogy véletlenül elsőre sikerüljön mindent elintézni.
ÉS az utolsó hét a legrosszabb.. De a végén úgyis minden rendben lesz, és a lényegen nem változtat semmi!

Igen, jól látod. Az uram reggel fél hétkor megy és este hétre ér haza. Akkor segít elmosogatni, vagy kivinni a szemetet, meg vacsizik és fürdik, amíg mi lent vagyunk a homokozóban. Ha feljövünk, akkor megfürdeti Mendit, én lerakom aludni, aztán én is alszom, ő meg folytatja a munkát itthon. Szóval nem találkozunk túl sokat. Bár legalább hétvégén nem kell dolgoznia. Néha úgy érzem megőrülök itthon egyedül a gyerekkel. ÉS sajna mostanában az is megrémíszt hogy mi lesz velem kettővel??

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Pont kiestem a negyedórábólKép.
Annyit akartam még, hogy mindenkinek boldog péntek 13-at!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,

Hajrá, szurkolok neked, hogy a neked tetsző időben meglegyen a lurkód, és ne kelljen túlhordás miatt vizsgálatokat kiállni. És pláne azért, hogy szép, háborítatlan szülésed legyen. Azért írok így előre le mindent, mert szabira megyek és pár napig még netközelből is eltűnök, mert megyünk anyukámékhoz. Majd Katával értekezek telefononKép
A fiam még szabad, Momó még nem mondott semmit azóta.. ez gynús, lehet, hogy neki nem tetszett? KépKép

Most elrohanok, mindenkinek jó hétvégét, jó jövőhetet, talán 18-án este jövök Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Betti,
UH-n minden rendben volt, de az egyik babóca feje nagyon lent volt, ezért kellett mennem a magánrendelésre. De kiderült, hogy semmi gond. Minden tökéletes, plusz a babók külön-külön akkorák, mintha csak egyedül lennének, 700g darabonként Kép Ez azért jó hír! Ja, és a doki szerint úgy nézek ki, mint aki a jövő hónapban szülni készül Kép Én meg mondtam, hogy eszem ágában sincs, bármilyen kellemetlen, legalább nov. közepéig ki akarom húzni Kép Azóta is fekszem az időm túlnyomó részében, szinte csak a WC-re, enni, etetni kelek fel. Na jó, azért sétálni is szoktunk Kép
Jut eszembe! Neked mániád ez a "úgy érzem, vmiért haragszol rám" érzés??? Egyáltalán nem haragszom, szinte vadászom a pillanatokat, hogy találkozzunk. Sajnos nem mindig jön össze. Kép Szal akkor mégeccer és utoljára: Nem haragszom rád, minden találkozásnak nagyon örülök Kép Bár jut eszembe, ha jobban belegondolok, eddig szinte csak én kerestelek Kép No nem szemrehányás, csak gondold végig te is. Szerinted ez a neheztelés egyik formája???

Más: a lakás tisztasági állapotán bosszankodva keresek vki megbízhatót, leinformálhatót, aki hetente egy-két alkalommal élhető környezetet varázsol a disznóólunkból. Ha van ötlet, ajánlat, szívesen várom priviben is Kép

most mennem kell

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Mica!
Tényleg nagyon jóképű srácod van Kép mennyi idős is?
Az nyuszik is csúcsók, nekünk is van, tudod Kép nem akarom rádtukmálni, de ha egy szép legénynyuli kell az anyanyulidnak akkor szólj bátran Kép

Kata!
Szüléskibeszélés? Már alig várom Kép . Én még mindíg nem vagyok képbe az utcátokkal, pedig mindíg amikor megyek át a sineken nézem, hogy hol nincs tető Kép Kép viccelek, szóval, hogy hol van a legszebb tető, és hol lehetsz Kép. Mi a Kölcsey legvégén vagyunk már majdnem a Pilis táblánál Kép. Mi a keresztneve a szittereteknek?bár nem mintha valszeg ismerném...
Nászút is lesz, vagy csak esküvő? Hol tartjátok?

A taliba benne vagyok Kép


Betti!
Uh hát ez elég kemény volt. Igen sajnos vannak ilyen emberek Kép Kép az agyam nem bírja felfogni....Kép azért olyan hihetetlen, hogy tud valaki ilyen gonosz lenni, főleg egy nő??!!! Ilyenkor megyek a falnak, amikor kezdik agyonajnározni kis hazánkat, meg a magyarokat, aztán ilyen a társadalmi hangulat, hogy 20-an végignéznek szó nélkül egy ilyen incidenst. Nekem lenne torz gondolkodásom, hogy a gyerek az áldás, öröm és a jövő? Nevelni valóban kell, csak az beszél aki felnőtt létére ilyet megenged magának? A dühét és a gyűlöletét a gyerekekre és a kismamákra szórja? Kép Kép hát lehet én is bőgve mentem volna haza, de lehet hogy nem nekem kéne sírnom...
Engem az zavart, amikor elkezdtek lesajnálni és erre alergiás is lettem. Miért? Én sokkal jobban sajnálom azt akinek a másik öröme, élete rögtön "probléma" és csak a saját baját látja mindenkiben. Kaptam én is bántó megjegyzéseket és mivel gyerek voltam, azért elég nehezen dolgoztam fel. Szerintem inkább az a baj, hogy az ember sok mindenbe belszól és rötön mindenről véleménye van, csak azért hogy beszéljen, és közbe meg észre sem veszi mennyire romboló, mert nem is a másikra figyel csak saját magára.
Persze van az éremnek másik oldala is és szerencsére azzal azért gyakrabban találkozunk, amikor irígyelnek a gyönyörű gyerekért Kép Kép, és nekik van igazuk Kép Kép

Nagyon szorítok neked, jó így másért izgulni Kép az utolsó hetek...jaj én is úgy vártam már annyira kíváncsi voltam úgy meguntam már terhesnek lenni...Kép.
Babaszag mindenhol, kis ruhák, újszülöttsírás, pici ember aki csak úgy odakerül a lakásotokba, és legszívesebben megkérdeznéd, hogy hogy került ide??? nagyon jó nektek!!!! Kép Kép Hogy hívjátok? (biztos írtad már de én lemaradtam) .
A 2. szülésnél legalább az jó, hogy kb tudod mire számíthasz, bár mindenki azt mondja teljesen más, de hát én az elsőnél szinte alapdolgokkal nem voltam tisztába Kép

Pussz mindenkinek
Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Mica!

Szerintem már úton vagytok,azért vigyázzatok magatokra,várlak vissza!Kép

Szilvi!

Ha átjössz a síneken az állomásnál és jobbra nézel akkor máris láthatod a házunkat.Kép
Milyen furcsa,lehet,hogy már találkoztunk is és nem tudunk róla.Kép
1 hét múlva túlleszek az esküvőn,utána dumcsizunk!!!
A szitter Jeruskáné Erzsi néni,55 körüli,az Eötvös utcában lakik.

Heppi!

Ugyanez a hölgy úgy tudom járogat valami irodát takarítani időnként,megkérdezzem,hogy Nálatok is vállalná-e?
Nov.közepén lehet,hogy együtt szülünk?Kép
Mindkét fiú fejvégű már ezek szerint?
Remélem tudsz pihenni.

Momo!

Régen írtál!
Hogy vagytok?

Betti!

Szerintem a csaj akkor éppen a pszichiátriáról jöhetett ki!
Hajmeresztő!Kép
Lehet,hogy a mostani túlérzékenységem láttatja így,de mióta látható,hogy babát várok az emberek nemhogy előzékenyebbek,segítőkészebbek lennének,hanem kevés kivétellel inkább az ellenkezőjét tapasztalom.KépRöhej.
Tényleg az ember agyára tud menni,hogy minden nap ugyanaz van nagyjából és szinte csak a gyerekkel lehet társalogni.Kettővel?Én is sokat gondolkodom hogy is lesz majd.Kép
Kidőlni remélem nem fogok,de sokszor érzem magam hozzá közel.Szinte mindent én intézek,ráadásul holnap Apósom is megérkezik,1 hétre biztos,de nem tudhatjuk előre,hogy meddig marad.
Húúú,idegbajt kapok!
Ha működik a freemail-em,akkor ma átküldöm a számomat.Kép

Puszi.

Kata
26+0

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Betti,
Képzeld, pénteken a Kossuth-be kajáltunk Kép Nagyon élvezte a gyerek! Meg én is jóllaktam! Persze pont nem volt süti, babgulyás volt, meg túrós csusza (azt is szeretjük).
Horrorsztori tényleg horror. Én ilyenkor már vissza szoktam szólni. Gondolom, neked sem esett jól, de azért az inteligenciád megvédett, hogy olyat mondj, ami nem illik hozzád. Az ilyet meg kell próbálni elfelejteni, mégha nagyon nehéz is.

Kata,
Most úgy néz ki, válogathatok is a "bejárónőkben", szal köszi, de ha majd mégis aktuális lenne, mindenképpen jelzem.
Fiúk fejvégűek mindketten, és állítólag nagyon jól érzik magukat Kép Nov közepére csak azért gondoltam, mert úgy már reális esélyem van, hogy a mikulást kicsiny családommal tölthetem, mégha tovább is kellene bent maradnom vmi miatt - persze ezt sem tervezem Kép A doki szerint amilyen mázlista vagyok valszeg természetes úton fogok szülni, csak nagyon vigyázzak addig is magamra - hát én minden tőlem telhetőt megteszek Kép

most viszont megjött a pizza (vacsi)

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Kata!
NAgyon boldog esküvőzést!!! Még nem is gratuláltam asszem. Kívánom hogy minden csodásan sikerüljön!! Kép És akkor utánna majd talizunkKép
sylva
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak állandó rohanásbanKép

Mica,
nem azért nem írtam kedd óta, mert Gyuszkó nem teccetKép Ilyen udvarias gyereket még nem is láttamKép Ja, és Timi utánatok vagy egy órát játszott egyedül a játékaival, ha már megmutatta neki valaki, hogy hogy is kell aztKép Szóval gyertek máskor isKép
Jó kikapcsolódást nektekKép

Betti,
ez a sztori tényleg nagyon undorítóKép Én nem hiszem, hogy megálltam volna szó nélkül, amúgy is elég nagy szám van, ha igazságtalanul bántanak. Még tavasszal egy rendőrt is megfutamítottam, pedig tényleg rossz helyen parkoltamKépKépKép
Kívánom, hogy a szülés kedved szerint alakuljon, és ne kelljen túlhordanod KevintKép

Kata,
nem irígyellek a lagzi előkészületek miattKép De egyszer ezen is túl lesztekKép
Hát ha engem kérdeztek a négyfal és több gyerek szindrómáról, tényleg nem könnyü...de ezért van a netKép És mi még itt a topikban közel is lakunk egymáshoz, szóval a személyes beszélgetések is megoldhatók egy kis erőfeszítésselKép Szerintem ez sokat lendít a helyzeten.

Heppi,
csupa jó hír, örülök nekiKép
Azért én nem tudom, mit csináltam volna a két lánnyal, ha most ütött volna be egy dupla gyermekáldásKép
És akkor most már nem is nagyon mozdulsz ki Orsival a lakásból? Én a fenéken ülést bírom ki a legnehezebben, pedig most 2 hétig nekem is vigyáznom kéne, hogy minden rendben legyen.
Ha a fiúk ilyen jó súlyban vannak, akkor azért azzal sem lesz nagy gond, ha csak nov. elejéig húzod, az irsai barátném is majd 1,5 hónappal korábban szülte az ikerlányait és fejenként 2,5 kg-ot nyomtak így is a kiscsajokKép no de ami utána jön kb 1 évig, azért aztán nem irígyellek Kép

Mi hétvégén anyáméknál voltunk, de sajna Zsebi már pénteken belázasodottKép Semmi más tünet, én meg találgassam, mi baja...No persze, a hülye anya nem pakolta be 2 napra a házipatikát, úgy, mint lázcsillapító kúp és fülhőmérő (mással képtelen vagyok lázat mérni az akaratos sajtkukaconKép), ezért nehezített feladatot kaptam. Volt két szönyű éjszakám, de most már jó a helyzet, szerintem sose derül ki, mi volt a gáz.

mennem kell csajozniKép
üdv
Momo
34+1


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Momo,
Jaj de jó újra hallani felőled. Igen, nálunk úgy tűnik minden rendben van, kisebb-nagyobb problémákat leszámítva. Azért a lakásból muszáj néha kimozdulni, így pl késő délutánonként szoktunk sétálni Orsiva. Csak úgy 4lábilag kimegyünk apája elé az állomásra, vagy kerülünk előtte még egyet, dokihoz is el kell menni időnként stb. De az igazat megvallva nagyon jó nekem itthon feküdni, csak a jány ne rámolna állandóan. Én meg ezt bírom nagyon nehezen, hogy a lakás úgy néz ki, mint egy bombatámadás után. Elrámolni nem nagyon van értelme, főleg úgy, hogy hajolni nem tudok már, guggolásban kb 10 másodpercet bírok ki, a földről való felkelés pedig tovább fél órai megfeszített izommunka. Szal a lakás szalad, és igyexem nem idegesíteni magam miatta.

Kata,
Esküvői előkészületekkel hogy állsz? Mikor is lesz pontosan?

No jó, akkor most elárulom, hogy a fiankat az alábbiak szerint fogjuk anyakönyveztetni.
- elsőszülött fiú lesz Viktor (apája kedvéért)
- másodszülött fiú lesz Gábor (anyája kedvéért)
ezt azért úgy kell elképzelni, hogy senkinek nincs gondja a "másik nevével", csak a saját által választott vhogy kedvesebb. Ja, és tarcsiban van még egy lánynevünk: Nelli!

Csajok,
Nincs vkinek összeköttetése felsőbb körökben? Igazán szólhatna, hogy a 25 fok bőven elég, nem muszáj jobban fűteni, mert állandóan izzadok, nem alszom túl jól, és a gyermek sem viseli vmi toleránsan ezt a kánikulát Kép

puszika:
heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Na,kész vannak az idegeim,tiszta hülye vagyok-tegnap du. sírógörcsöt kaptam,este óta pedig nem beszélek a párommal-ez természetes ilyenkor,vagy csak 1 hülye p.... vagyok?!
Nem lendít a helyzeten Apósom sem,ha úgy dönt,hogy 2 hétig marad,akkor pár nyugodt napunk sem lesz az esküvő után.Kép
Most ment el a fodrász,a kontyot próbáltuk.
Úgy érzem még 100 apró dolgot nem intéztem el,már kedvem sincs túl sok.
Mindjárt elsétálok a virágoshoz,megbeszélem szombatra a csokrokat.
Szóval szombaton 2-kor a polgári lesz Pilisen,másnap Anyuékhoz utazunk,ott lesz az egyházi.
Érdeklődnék Tőletek is,hogy szokás-e pénzt,vagy egyebet adni az anyakönyvvezetőnek?

Momo!

Ezt az "érthetetlen-láz"-at Raul is eljátszotta hétvégén,ahogy jött,úgy ment is,de volt pár kellemetlen óránk.
Teljesen jól vagytok már?
Tényleg jó,hogy legalább így tudunk beszélgetni!!!Kép

Heppi!

Nagyon szép neveket választottatok!
Ezek nálam is esélyesek voltak,de a párom leszavazott.
Mikor láttalak nem volt olyan nagy pocid még,de gondolom ez mostanra megváltozott.Kép
Ma megyek az illetékeshez jegyesoktatásra,szólok az időjárás miatt is,jó?Kép
Annyira élveztem a kellemes meleget,nem dagadt a lábam,de szerdától őrületes kánikulát mondanak.Kép

Betti!

Hogy vagy?
Mailt küldtem,megkaptad?

Pusz.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Mica,
kellemes pihenést kívánok!!Kép

Heppi!

Örülök hogy mindent rendben talált a doki! CSak pihenj továbbra is, látod, megvan az eredményeKép.
Lehet hogy ez mánia, nem tudom, de amik történnek velem mostanában, már kezdek paranoiás lenni!! Van valami abban amit írtál, ezt már néhányan felrótták nekem mint negatív tulajdonságot. De nem rossz szándék van mögötte, csak nem akarok zavarni. De ezt majd szóban, most nem tudnám kifejteni..
Azért remélem nem utálsz érte!! -látod, megint kezdem..Kép-
Kossuth- ott ettétek meg? vagy elhoztátok?
Azért így sokkal könnyebb, nem? Meg én azért szeretem mert nem kell előfizetni, és ha nem mégy akkor nincs gond. Meg még választhatsz is.
Sőt vállalnak kiszállítást is, télire meggondolandó, főleg ikres anyukáknakKép. Ja, és még az is jó, hogy egyeltalán nem főznek fűszeresen, tehát szoptatás alatt is jó.
Na, de nem ömlengek itt, mert még azt hiszed hogy százalékot kapokKép.
A lakás meg hadd szaladjon. Gyerek után pakolni tényleg felesleges, mert öt perc múlva uott vagy, mint pakolás előtt. A lényeg hogy babócák maradjanak a helyükön!!
Mendinél ezügyben most változás állt be, ugyanis úgy látszik kezd használni a nevelésemKép. Ma szó nélkül elpakolta az építőkockáit, mielőtt mással kezdett volna játszani! Úgy megdícsértem hogy csak na! Pedig eddig még nem látszott sok haszna a szájtépésemnek. Bár a mesekönyveit eddig is elpakolta, a többi játékot mindig anya pakolta el a dobozba. Kezdek reménykedniKép.


Takarítónő ügyben esetleg olyat nem tudtok aki ingyen dolgozik?Kép Bár mostanában úgy viselkedem mint aki tisztaságmániás. Ez vagy fészekrakó ösztön, vagy csak azért mert nem szeretnék égni ha hirtelen szülök, és valamelyik szomszédnénim kell vigyázzon MendireKép. Asszem inkább az utóbbiKép.

Szilvi!
Teljesen egyetértek azzal amit írtál. Sajnos tényleg ez a valóság, pedig nem így kéne lennie.. talán egyszer majd megváltozik.. csak győzzük kivárniKép.
Kevin lesz a srác neve. Nem tudom milyen lehet a második szülés. Sokan azt mondják hogy gyorsabb, és fájdalmasabb, hallottam már, azt is hogy sokkal könnyebb, de az ellenkezőjét is. Biztos hogy annyival könnyebb, hogy tudod mi történik, és nem ér annyi meglepetés. Majd ha túlleszek rajta, akkor leírom nekem könnyebb volt e, vagy sem.
Néha már tiszta dili vagyok. Annyira várom a szülést, néha meg fel sem fogom hogy babát várok. Úgy értem, néha megfeledkezem a pocimról , sőt hihetetlennek tűnik hogy nemsokára lesz egy pici babám. Most hogy MEndit raktam le aludni, néztem a kiságyat, és gondolkodtam, hogy te jó ég, még bele sem gondoltam igazán, hogy lesz egy bébim.
Szerintetek még orvosolható a probléma, vagy már örökre bolond maradok?

Kata,
Szerintem nem a túlérzékenység miatt látod így, én is uezt tapasztalom. Az a bizonyos "atyaég, ez terhes" nézés, és "tapossuk el a kismamát " viselkedés..
Én már meg sem lepődöm azon hogy nálunk hírből sem ismerik az előzékenységet. Itt nincs olyan hogy átadom a helyemet, vagy szerencsétlen kismamát előreengedem a sorban. Vagy legalább nem mászok a nyakára agyonsprézve hogy ne rókázzon. Áh, ugyan.. még inkább kihasználják hogy úgysem szólok. Hányszor volt hogy majd fellöktek a boltban, csak hogy elém tudjon vágni a sorban, vagy múltkor az SZTK-ban a kartonozóban állt elém egy öreg NYUGDíJAS NÉNI . De a kajánál is rendesen verekedés van ha véletlenül nem sorban következnek a nénikék..
Szóval néha kikészülök az emberektől..
A gyerekekre meg aztán végképp nincsenek tekintettel. CSak egy eset nemrégről: az előttünk lévő játszótéren MOTORRAL hajtott keresztül egy pasi, és mikor az egyik anyuka kérdőre vonta mit gondoltok mit válaszolt? " Hova van az kiírva hogy nem mehetek itt át??" MIndezt úgy, hogy emeletes házak vannak körbe, tehát út még véletlenül sincs a közelben!! Hát mit gondoljon ilyenkor az ember??
Arról nem is beszélve, hogy a járdán sem lehet rendesen közlekedni, mert a nemnormális fiatalok ott bicikliznek. És a vicces az egészben, mikor a 10-12 éves gyerek mellett ott megy az anyja is biciklivel és szinte elüti a gyereket. Sőt volt már ilyen eset egy polgárőrrel is. Hát ilyen világban élünk.
De lehet hogy én is csak túlérzékeny vagyok...?

Esküvő: teljesen természetes hogy kikészülsz. Ilyenkor annyi mindenre kell odafigyelni, és főleg ha te szervezel mindent, rajtad a felelősség. Sokkal feszültebbek vagytok, nem csoda ha hamarabb kiborul a bili. Ahogy írtam az utsó hét a legszörnyűbb, de nemsokára már túllesztek rajta! Próbálj meg valahogy kikapcsolni néhány percre legalább. Persze könnyű mondani.. tudom én is uezt éltem át, és főleg így babásan iszonyatos, mert még le sem ihatod magad levezetésképp. Én két nappal az eküvő előtt elmentem kb.10 órakor az egyik koszorúslány ruhájával anyósékhoz, mert variáltak valamit, és visszafelé megálltam egy fél órát bőgni az út közepén. De jól esett!
Remélem azért hogy nálatok nem ilyen vészes a helyzet..

Momo!
Alapjáraton én is mindig megmondom a véleményemet, főleg ha egy idegenről van szó, de az említett esetben komolyan féltem hogy nekem jön az az elmebeteg! Azt azért nem szerettem volna. Sokszor jobb inkább csendben maradniKép.
Akkor nem volt valami pihentető a hétvégédKép. Pedig mostmár neked sem ártana, eléggé a "végét járod" te is. Beleszámítva a korábban érkezéseket is.. hajjajj, még az is lehet hogy előbb szülsz mint én! De azért még két hetet legalább várj, hogy minden OK legyenKép. Nem emlékszem a babátok nevére? Vagy nem írtad még?

Mi megvagyunk, sajna még mindig egybenKép. Hétvégét elfújta a szél, megint egyedül kuksolok a lakásban Mendivel. Ati Ákos koncertre ment szombaton, és csak vasárnap jött haza, akkor anyósékhoz mentünk látogatóba. szóval szinte semmire nem volt időm. Most jutott eszembe, hogy a hazajövős ruhámat még össze sem raktam.. MEg még néhány apróság hiányzik.. reggel már azt hittem végre lesz valami, de sajna elkiabáltam, mert ahogy jött, elmúltKép. Most úgy érzem még egy húnapig így maradok. Lehet hogy én is november közepén szülök veletek?
Arról meg hogy most nyírják a füvet a házunk előtt, mikor Mendi végre alszik, már inkább nem is írok.. se a fúrásról..
Kezdek nagyon nyűgös lenni, úgyhogy most megyek is, már így is eleget panaszkodtam, ráadásul még egy halom szennyes és egy másik halom vasalnivaló vár. Anyukám is bejelentkezett mára, és MEndi is felkel lassan. Sőt egy óra múlva jön a barátném hogy megyünk e homokozni..
Hát nem unatkozomKép. Holnap valószínűleg nem leszek, mert reggel CTG-m lesz, délután meg megyek Habonyhoz. Addig is legyetek jók, és örüljetek hogy nem kell a hülye regényeimet olvasnotokKép.

pusszancs,
Betti,
38+1

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajj, már megint elfelejtettem vmitKép:
Kata,
Igen, megkaptam a mailt, rögzítettem a számodat, és megy majd az SMS!!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Heppi,
a rámolás nálunk is így műxik, gyakorlatilag a játékok tetején járkálunk egész nap, mert se energiám, se cérnám elpakolni félóránként. A konyhában kicsit rosszabb, mert néha pont azok az edények kellenének, amiket kihajigáltak, vagyis néha be kell gyűjtenem őketKép
A fekvést én sem bánnám, de rajtam kívül senki nem tolerálja ezt az igényemetKép Talán a kórházban pehenhetek 3 napot, aztán jön a feketelevesKép
Nevek nagyon tetszenekKép

Kata,
most már ki ne purcanj így a cél előttKép Egyébként a hajbakapás így az esküvői szervezkedés közepette egyáltalán nem ritkaságKép Csak ideges az ember, noKép A férjem anno a sofőrködésre vállakozó öcsémet teremtette le a polgármesteri hivatalba menet, de annyira, hogy azt hittem, többet szóba se állnak. Tesóm rendi volt, betudta a férfiúi izgalomnakKép
Zsebi nyavalyát nem merem elkiabálni, de szerintem már a múlttéKép

Ezt a meleget nekem se veszi be a búrám, főleg, ha kocsival megyünk, mert az én tragacsom nem klímás. Igaz, a családi járgányban van klíma, abba viszont én és Zsebi a hétvégén is csak jól megfáztunkKép Sehogy se jó ez...
Nem tudjátok, aug.20-a alkalmából lesz a közelben valami említésre méltó rendezvény, vagy Pestig kell kirándulni egy kis látványosságért?

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Még valami amit elfelejtettem...Kép.

Kata,
Az anyakönyvvezetőnek mi nem adtunk pénzt, hisz az a dolga hogy ott legyenKép. Elég volt azt kifizetni amit muszáj. Így is otthagytunk majd 20ezer Ft-ot, és ha jól emlékszem ebben hivatalosan is benne volt az anyakönyvvezető díja.

Momo,
20.: Szolnokon is biztos lesz valami, bár hozzátok lehet hogy uannyi távolságra van, mint Pest. Én is gondolkodtam valami jó kis megoldáson, és ez jutott eszembe. Mivel közel is van, fél óra utazás a kórházKép és ott is alhatunk anyuéknál ha nem szülök aznap esteKép.
De az is lehet hogy semmi kedvem sem lesz hozzá, és így itthon maradunk. MÉg a jövő titka.
Na, de mostmár tényleg húzok, mert a csaj már tépi a lábamatKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
hajrá, egyben te sem maradhatszKép Szülés miatt ne parázz, a 2. gyorsabb és könnyebb és szerintem nem fájdalmasabb. Nekem már az első is elég laza volt, a gyerekágyas nővérke meg is jósolta Timinek, hogy így sok kistesója lesz, de azért nem szándékozom egy női röpicsapatot összehozniKép
A lyány neve Emese lesz (bár én titokban még vacillálok, de asszem, ez már nem játszik, mert mindenki elkönyvelte). Ha fiú lett volna, a Benjámin jutott volna neki, már Zsebinél is ebben állapodtunk meg...de hát mit csináljak, ha már megint elbénázta a pasim?Kép
Igazad van abban, hogy nem érdemes mindíg visszaszólni, mert még meg is verhetik az embert, de én ebben amolyan kamikaze típus vagyok, igaz, a gyerekcipeléstől megizmosodott kezeimbe szerintem nem érdemes belefutni egy sötét utcasarkonKépKépKép


Momo


Momo
momo
 
 


Betti,
nekünk Szolnok, Kecskemét és Budapest tök ugyanaz a távolság, szóval akkor mindegyKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Mit szólnátok,ha mind nov.közepén szülnénk?
Úgyis Habony az orvosunk,nem kellene annyiszor befáradnia,elég volna,ha egy alkalommal rohangálna köztünk!Kép

Betti!

Ok.,hogy segítőkészség tök ritka,de néha-ne nézz őrültnek-úgy érzem,szinte várják a produkciót a nagyhasú csajtól:vajon ki tudja állni a hosszú sort,fel tudja emelni azokat a nehéz táskákat a vonatra,stb.
Túlérzékenységem mostanában nagyon kiütközik,a bőgés ma is megtalált,pedig ez rám nagyon nem jellemző,nem ismerek magamra.Kép
Te nagyon megértő lehetsz-itt jön megint a rossz természetem-de nagyon rosszul esne,ha a párom koncertre menne az utolsó hetekben.Tudom,tudom,sokan mondták már,hogy vannak hülye elképzeléseim,szeretnék is toleránsabb lenni,de nem mindig sikerül.
Mendit hogy tudod megoldani CTG
és Habony idejére?
Az ingyen-takarítónő számát én is kérem majd!!!Kép
Most már nem tudom mit gondoljak,de nekünk az anyakönyvvezető azt mondta,hogy teljesen ingyenes a dolog-Ti miért fizettetek?

Momo!

Hűha!Szeretnék előre pitizni,addig is míg személyesen talizunk,már csak azért,hogy írtad azokat a nagy,edzett karokat...Kép
Rendezvényt nem tudok.itt a közeli parkban lesz de. valami ünnepség,amin a szervezőkön kívül szerintem más nem is lesz.
Az Emese nagyon szép név!Kép
Azért a vacak kedvemben nagy szerepe van Apósomnak is,olyan jóóóó,hogy itt van...

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Betti!
Én sem tudtam nagyon felfogni a terhességet Kép úgy 7 hónapos lehettem (már jó nagy volt a hasam) amikor erős szorongatás vette körül a szívemet, hogy te jó ég ez már tényleg nem vicc. Szóval tényleg van valaki a hasamban és valahogy ki kell jönnie. Most már mindenképp ki kell jönnie valahogy, de hogy fog kijönni és jaj.... Amikor meg először megmozdult a hasamban, sírtam mert valahogy tök megijedtem és nagyon idegen érzés volt....hát ennyit, az örült godolatokrtól Kép szerintem mindenki átél hasonlókat.
A második szülés szerintem tuti jobb lesz mint az első (én nagyon erre készülök Kép ). Sokat számít, hogy már nem olyan leképzelhetetlen meg az egész, persze sokan mondják, hogy minden szülés más, de valahogy én úgy vagyok vele ha már átéltem egyszer a következő helyzetben már magabiztosabban megyek bele. Ettől meg lelkileg csak jobban érzem magam és akkor a fájdalmat is jobban viselem.
Kíváncsi leszek a tapsztalataidra. Hogy szeretnél szülni? Labda, kád, sok séta, bordásfal, szülőszék? EDA?
Nagyon szép név a Kevin Kép. A kislányod mennyi idős?

Kata!
Na már csak pár napod van a nagy napig Kép kitartás biztos nagyon szép lesz minden.
Az álomesküvő szerintem úgy nézne ki, hogy valaki konzultál a menyasszonnyal mit hogy szeretne, aztán elküldi őt esküvő elött legalább 3-4 nappal szépülni, pihenni, egy Welness-program keretében. Kép Kép Kép Kép A menyasszonyt onnan viszik a lagzira Kép ahol már minden kész és tökéletes Kép Kép Kép.

Üdv: Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok,

EGy percem van csak, mert Orsi itt reklamál kezében a szandijával, szal irány sétálni Kép

Jól vagyunk minden rendben, de Orsinak még mindig nem múlt ez az a foltja teljesen. Ma voltunk a dokinál aki adott egy bőrgyógyi beutalót. El ne felejtsek holnap időpontot kérni!!!

Betti, Kata
Hát én nem vagyok ilyen szigorú koncert témában Kép Nálunk a férjuram okóber elején megy 4 napra Frankfurtba a kollégáival. Úgy értem, hogy nem kötelező céges megjelenés, de mennek. Namost az egyik kollégája felesége szintén babát vár, ők addig hozzánk költöznek. Így a fiúknak is megvan a szórakozás, meg mi sem vagyunk egyedül Kép Egyébként is, annyit dolgozik értünk, megteremt mindent, amire csak feltátom a szám. És amennyire Atit ismerem, ő sem rosszabb. Ha nem volt nagy megterhelés Bettinek, akkor szerintem tök jó, hogy elment bulizni. Mi pl a házassági évfordulónkon koncertre akartunk menni, de a doki letiltott a 100km-t meghaladó utazásról, szal még sem megyünk.

Kata,
Esküvő (hidd el) nem lehet olyan jó, hogy te ne találj benne kivetnivalót Kép De ez most komoly. Vmi úgysem lesz igazán olyan, mint szeretnéd/szeretnétek, ennek ellenére mindenki nagyon szuperül fogja magát érezni, életükben nem voltak még ilyen jól szervezett esküvőn stb. Szal ne izgulj !!! A mi lagzinkon mindent egybevetve 14-en voltunk, és egyáltalán nem bánom, hogy nem csináltunk nagy felhajtást. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy nem vmi ilyesmiről ábrándoztam lánykoromban, de mivel mi fizettük a férjemmel, mi mondtuk meg, hogy ki jöhet, mi lesz a kaja stb. Nagy bulit én is bevállaltam volna, a Szilvi féle feltételekkel Kép

No megyünk, megnézzük vannak-e a parkban kutyusok Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

De nagy itt a csend!Mindenki jól van?

Betti!

Nem tudom mennyire szoktad olvasni,de a nyári babás topikban beindultak a babák,nagy az izgalom.Kép

Szilvi,írhattál volna hamarabb is az álomesküvős elképzelésedről,komolyan elgondolkodtam volna a dolgon!Kép

Mica!

Még mindig nyaraltok?

Tényleg,írjatok egy pár sort!!KépKépKép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Itt az elveszett banda Kép Tegnap este ertunk vissza Anyukamektol, meg a nevnapozast nem usztuk meg (kell nekunk ugyanaz a nev, csodbe vertuk a csaladotKép) Szoval este mar gyors korvizit volt az allatfarmon, aztan kipakolas, furdes, es pihiKép Na igen, mert az emberlanya es csaladja pihenni indul, nade ezt ne a mezogazdasz szuleihez tegye, mert akkor nincs megallasKép Mondjuk paromnak nagyon jolesett egy kis fizikai munkaKép Fiam elvezte, meg nem is oltek annyira unokatesojaval egymast, mint elkepzeltemKép Vegulis a fiam is oregedett ugye, es igy mar jobban eljatszik vele az 5 eves nyafka csajszi isKép Szoval csaladozas letudva, talan meg holnap vagy vasarnap utazunk el 1 napot valahova egyutt, hogy tenyleg legyunk "nyaralni" isKép

Kata,
orulok, hogy mar jobban es nyugodtabban vagyKép Olvasva a korabbi irasaidat elegge megremultem, hogy kikeszulsz, ezert is hivtalak felKép Szolj, ha raboljunk el egy kicsit, wellness program helyett egy nyugodt allatfarmot tudok felkinalni, szerintem oket nezve eppugy kipihened magadKép Bar kisse meleg van hozza, ez teny. Remelem szombatot jol viseled majdKép Mikor is lesz? Megkuksolhatunk titeket? Kép

Most gyorsan ennyi, mert a fiam mar harmadjara szol, hogy "Anya, kerek almaszoszt!" Kép Mindenkinek huvosebb delutant, mostmar idenezegetek, hogy irtok-eKép
Momo, szombaton delutan itthon vagytok? Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat,de annak még jobban,hogy megint itt vagy!!!Kép
Gondolkodtam,hogy írjak-e sms-t,de nem akartalak zavarni.
Figyusz!Te Mária vagy?KépAkkor nagyon boldog névnapot utólag!Kép
Igen,eléggé el voltam kenődve,nagyon egyedül éreztem magam,párommal sem tudtam semmit megbeszélni.
Őt is meg lehet érteni,mert ritkán találkozik az Apjával,de most olyan nehéz volt toleránsnak lenni!
Mindegy,most már nem idegeskedek,lesz,ahogy lesz és Após is hazamegy.
2-kor lesz a polgári és azon meditálunk,hogy ne menjünk-e el még aznap este Anyuékhoz,mert vasárnap akkor nem kellene korán kelni.Ide úgy sem terveztünk nagy felhajtást.
Na,majd meglátjuk.
Látod,még mindig vannak szervezetlen dolgok,pedig már nagyon kevés az idő.
Lehet,hogy ide már nem is lesz időm írni keddig,de sms-t mindenképpen küldök Neked!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Nem Maria, Ilona Kép M. Ica, innen a Mica nevKép Mostmar ne izgulj, elvezd holnap a 20-at, aztan hajraKép Apos ugyben nem tudok sokat segiteni, mert sajna en se tudok oroszul, igy meg beszelgetopartnernek se tudom magam felajanlaniKép Pedig segitenek, ha tudnek valamibenKép
Ha nem zavarok, akkor lehet, hogy atmegyek, es csendben megleslek benneteketKép Lurko akkor alszik, igy meg botrany se varhato az eskuvodonKépKép Holnap nem nagyon leszek en se, autozunk egy kicsit a csaladdal, kihasznaljuk az utolso szabad napjainkat, szombaton szerepjatek, vasarnap meg mar keszules a melora.. bar en hetfon nem megyek, mert aramszunet lesz a cegnel, igy van egy potyanapomKép Ugyis vinnem kell Gyuszkot az ovival megismerkedni, reggel odamegyunk, aztan irany a bolcsi, mert kezdik a keszulodest a penteki ballagasraKép
Most hirtelen ennyi, telefonon barmikor elerheto vagyok, hivj, vagy sms, ha nagyon unod a bandat, vagy csak kikeszitenek, majd segitek rajtadKép Viditasnak a kedvenc poenom, hatha meg lesz idod olvasni: "-Apa, mi ez a piros gomb, megnyomhatom? -..tolem.. -Apa, ez megharapot! -A nyulak mar csak ilyenek, fiam.."
Nah, joejt, puszi mindenkinek!
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Gyors bekoszones ma estere is, megvagyunk, megjartuk a hadak utjat, probaltunk huvos helyre menekulni, igy maradtak a hegyek. Ismet felautoztunk a Matraba, most egy masik utvonalon, utana letelepedtunk egy tisztason, es pihiKép Kivetel a fiam, aki egybol elindult az egyik turistauton, igy apaval setaltak egy jot, amig en pihiztem. Mikor aludni kellett volna neki, akkor nem akart, igy tovabbindultunk, es kis kerulovel hazafele vettuk az iranyt, autonkban egy alvo lurkovalKép Nagyon elvezte az egesz napotKép
Nekem sikerult egy taxis-szint osszehoznom, csak en ugye a masik oldalrol konyokoltem egesz nap az ablakban, igy a jobb karom sult le szepenKép

Kata,
Szoritok Nektek, legyen szep ido, de ne ilyen meleg. Eddig meg nem szoltal, hogy zavarok-e, ha benezek a szertartasra, igy meglepetes leszek, vagy kidobsz, vagy orulsz majd nekemKépKépKép
Remelem, hogy azert tudsz pihenni is, legyel szep uj-asszonyKép

Puszi mindenkinek,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Ezuton tajekoztatok mindenkit, hogy Kata kisasszony elkeltKép Nem, nem menekult el idoben, nem kaptam telefont a leanyszoktetesre, igy az adott idopontban tenyleg megjelent az ifju par az anyakonyvvezeto elott, es egyikuk se mondott nemetKép Ugyhogy ezentul Kata Asszony Kép
Nagyon jol neztek ki, tunderi volt a "leanyzo" a pocijavalKép Nem tudtam eldonteni, hogy idonkent a sirasat, vagy a neveteset akarja visszafogni, amikor az anyakonyvvezeto mondta a szertartas szovegetKép Vegulis par helyen modositani kellett a megszokott szoveget, lasd lesznek majd gyerekekKép
Nagyfiuk is tunder volt a nyakkendojevel, es felnottes komolysaggal kiserte figyelemmel a szertartast, es a kolyokpezsgozes volt a vegso cel nala, persze sok koccintassalKép

Az ifju Asszony megkert, hogy tolmacsoljam a puszihegyeket mindenkinek, keddnel hamarabb valoszinuleg nem tud lenni.

Kata! Ezuton is megegyszer gratula!

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Mindenekelőtt nagyon sok boldogságot Katáéknak. Remélem, rengeteg szép nap vár rájuk, meg egy halom gyerek, akik kacagásukkal, játékukkal szépítik meg a mindennapok unalmát.

Nálunk minden rendben, csak egy gondom van. Mióta a súlygyarapodásom miatt vissza kell fognom magam, azóta úgy kívánom az édességet, hogy az csuda. És ami a legrosszabb, nem is tudok magamon uralkodni. Eccerűen muszáj ennem fánkot, csokis kroászánt, fagyikelyhet stb. Pedig már mindenféle turpisságot kitaláltam magam ellen, de vhogy mégis sikerül kicseleznem magam Kép

Momo,
Régen hallottunk felőled. Jól vagytok? Minden okés?

Betti,
Végül is láttátok a tüzijátékot? Az én gyermekem lefürdött idő előtt, majd felvett egy olyan ruhát, amibe akár aludhat is, majd kiharcolta magának az esti kakaóját, amibe még 8 előtt belealudt. No, ennyit anya terveiről, hogy lefekvás előtt még sétálunk egyet, miközben megnézzük a tüzijátékot is... Jövőre meg ugye a fiúk még túl kicsik lesznek egy ilyen túrához.

Mica,
Köszönjük a rövid, de hasznos beszámolót Kata esküvőjéről, igazán kedves tőled, hogy így gondoltál ránk. Kép

Most mennem kell, mert anyóséknál vagyunk össznépi ebéden, és a gép foglalja a helyet, meg már mindenki toporzékol (főleg Orsi), hogy ideje lenne enni.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, most sajna nincs erőm válaszolni senkinek. Az az igazság, hogy azért nem jöttem, mert hétvégéig nem volt billentyűzetem. Akkor megírtam a szokásos regényemet, de a technika ördöge kiiktatott a rendszerből. Az történt ugyanis hogy a párom felrakott valami új böngészőt, és az teljesen másképp működött, én meg be akartam zárni egy ablakot, erre bezárta nekem az összeset, így elszállt a hozzászólásom is, amit mellesleg éppen befejeztem volna.. Szóval a dolgok felénk nem változnak.. Azóta nem tudtam erőt venni magamon hogy újraírjam az egészet. Ilyenkor teljesen a plafonon vagyok. De hagyjuk, nem ezért jöttemKép.
Én is szeretnék eléggé megkésve nagyon boldog házaséveket kívánni Katáéknak!! Gondoltam rátok szombaton! Viszont szégyellem magam amiért nem küldtem sms-tKép. Remélem olyan jól meglesztek ezután is a férjeddel, mint eddigKép, és minden terv szerint alakul!
És abban is reménykedem hogy mostanra már meg tudtál nyugodni, és elmúlt a feszültség.

Tüzijátékot nem láttuk teljes egészében, ugyanis az erkélyünkről csak egy kis rész látszott. Mendit viszont az is kellően megijesztette, bár lehet hogy csak a hangeffektek voltak riasztóak számára, mert a TV-ben már nagy örömmel nézte a pestit..

Én még változatlanul egyben vagyok sajnosKép. Ma pedig reménykedtem, ugyanis a párom 22-én született, igaz nem ebben a hónapbanKép. Sebaj, holnap lesz a tesóm és Kata szülinapja, ráadásul Atival márc.23-án van az évfordulónk. Aztán 24, ami az én szülinapom lenne ha augusztusi lennék..
25-ét tippelt a lányom keresztanyja, 26-án nincs semmi, esetleg a szülésfelkészítő, 27 is semmi, és 28 az én tippnapom. Viszont annál tovább már nem akarom húzni..
Na de most lépek mert a kölköm visít, hisztizik és nyávog egyszerre. Apuka meg anyóséknál van..
Igyekszem jönni, de nem ígérek semmit, mert Mendi annyira kiszámíthatatlanul alszik, ha alszik egyeltalán, hogy nem tuom lesz e lehetőségem..
Ezért még annyit, hogy előre is [color=#ff0000]

Ha meg esetleg megkönyörül rajtam a sors, és végre szülhetek, akkor írom az sms-eketKép.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajj, és Mica!
Neked pedig utólag kívánok

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: