Új privát üzeneted érkezett!

Ennyi áprilisi egy halomban.... Neked is sok boldogságot!
Daubner: gyenge pontunk. Én a Zugligeti útra jártam terhesgondozásra a dokim magánrendelésére, a férjem vitt hegyen keresztül kocsival. Háát hazafelé úton nem tudtuk kihagyni a Daubnert :D . Még most is eltolom néha a babakocsit.... :D .
ui: egyébként a férjem Top tortája az Eszerházy :D .

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi, Ilba: Nagyon boldog szülinapot Nektek :)

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Köszi Vali a gratulációt!
Nagyon aranyos volt Alíz tortája is, s gondolom nem kevésbé finom, bár ahogy írtad, 1te nem sokat ettél belőle :( .

Kép
timcsi73
 
 

 
 

Hűűű Vali, nem semmi torta!
Beninek autó volt:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Márk annyira elfáradt,hogy simán bealudt út közben. :) De sajna csak egy 30percet.Délután meg taliztam Olgival jó nagyot sétáltunk Márk megint a kocsiban aludt de nem erőltette meg magát kb 20 perces alvása volt?

Hajógyári sétában én is benne lennék,ma beszéltük is Olgival csak addigra nagyon beborult és késő lett.
Mikor taliztok?

Játszócsoportba ezentúl legalább 1 héten 1szer bizti megyünk.

Timi: priviben elküldöd az új számodat?
Vendég
 


Boldog szülinapot kivánoki utólag is :D
Márknak 2 hét múlva lesz a névnapja. Jövő hónapban meg a szülinapja. Tunátok tanácsot adni mit vegyünk neki szülinapra?
Vendég
 


Sissi,
örülök, hogy tetszett a játszi. :) Én kicsit elhültem milyen jól bírta a két kicsi és hogy ettek is! :shock: Jófejek na! :D

A sztenderd ajándék azt hiszem a bébitaxi/kismotor az első szülinapra. Vagy legalábbis akit ismerek, mindenki ezt vett.
Te ismered Márkot ... ahogy elnéztem tegnap mozgásigénye az van. :D Beninél az volt a lényeg, hogy túlzásokba ne essünk, ő még úgysem tudja felfogni, hogy kitől milyen értéket kap, kikötöttem, hogy 1db valamit és nem feltétlen a lehető legdrágábbat.
A bébitaxinak örült a legjobban, meg egy húzogatos kis kacsának.
De pont egy évesen kezdett menni, felfedezni a világot, így az üres vizesüvegnél, a zacskónál, a vezetékeknél úgysem tudtál neki érdekesebbet mutatni. :lol:

Zsanett,
jól sikerült a buli?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Muszájból kelsz ilyen korán, vagy eleve így vagy kalibrálva? :wink:

Beni tortája is nagyon jópofa volt, tuti jó a rendszám rajta :D

Sissi: Osztom Ilba véleményet, felesleges drága cuccokkal elhalmozni a gyerekek az első szülinapra. (De később is.) A bébitaxi jó ötlet, az minden gyereknél nagyon bejön, plusz ismerőseim vettek a gyereknek ilyen járássegítő "izét", amin - amellett, hogy belekapaszkodva tologatni lehet - , még egy csomó érdekes színes kütyü is van rajta játszás céljából. Na ezt jólmegaszontam, bocsi :oops: :oops: :oops: Mondjuk ez valamivel drágább kategória.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
Beni 7 körül kel. Ma egész királyságos volt negyed8-kor. :D Ilyenkor kibújik a zsákból, átrobog és megpróbál a "jóreggeltpuszikkal" életet lehelni belém. :)
Cserébe alszik kb. másfél órát ebéd után és este 9 előtt már horpaszt. :)

Akartam már írni Alízról ez a vonalzós kép nagyon jó! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Még mindig nem értem ... :oops: ... ha negyed 8-kor megy életet lehelni beléd, akkor hogy tudsz már háromnegyed 7-kor írni a fórumra :?: :wink: :D
Beni egyébként átalussza az éjszakát?

Köszi a dicsit, cserébe itt van nagyban :wink: :lol:

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kicsit szöszös a gyerek a képen, meg kicsit piros a szeme ... de a miénk :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Eloszor is boldog szulinapot igy utolag Ilba es Timcsi!
S koszonjuk a koszontest.

Megvettuk Lilkaval a tortat, hazaizzadtuk magunkat, atan irany a Janos Korhaz, megint holyagos az ujja. Potom 2 ora varakozas utan bejutottunk a sebeszetre, ahol ranezett a drno es fel perc bent toltott utan indulhattunk a borgyogyra. Hozzateszem, a 6.!!!!! gyereksebesz volt ez a drno, aki latta Lili ujjat, de eddig egyiknek sem jutott eszebe, h atkuldjon...
Borgyogyaszaton kozoltek, h ide csak idopontra lehet jonni...Csupa joindulat volt az asszisztens :? Mtam neki, h de minket bizony MOST kuldtek at. Az ot nem erdekli, itt idopontra krll jonni. Itt mar kezdett eldurrani az agyam es megkerdeztem h szerinte en igy haza fogom vinni a gyerekem? Pont jott a drno es mta h mindjart bemehetunk. Szerencseje volt az asszisztensnek...azt hiszi jokedvemben hordom oda a gyereket? V nincs mas dolgom?
Mind1, ott is fel perc volt a vizsgalat es a papirra vartam fel orat.
Amit persze nem kaptam meg, m nem tudtak kinyomtatni. Kijottunk egy recepttel.

Ekkor mar fel 6 volt, Apanak 6-tol meccs, utana ugye a meglepi...
55-re ertunk oda, mar szervezodtek, mki nagyon ugyi volt, senki nem szolta el magat. Meccs utan mtak h na menjunk igyunk egy sort. En persze ellenkeztem. :) Aztan nagy nehezen ravettek es mentunk.
Nagyon jol sikerult, szepen fel volt diszitve a terem, a csaladja mar bent ult, mimeg mentunk, aztan jott a tobbi baratja, O meg csak ult es tenyleg NAGYON meglepodott
:lol: Kb 3/4 oran keresztul meg sem tudott szolalni, h most itt mki Miatta, Erte, koszonteni...es mindenki tudta?!!!

Ittak, vacsoraztunk, tortaztunk, szal jo volt, 11 utan ertunk haza.

Nemreg keltunk es marhara faj a fejem, pedig egy kortyot sem ittam :(

zsanett
 
 


Sissy!

Ebben a korban az en gyerekem a konyvekert volt oda, en azt kertem.
Kapott bebitaxit is, de nalunk kimaradt, a motorozas is. Itt allnak az udvaron :(

Vali!
Ugyanilyen piros-rozsaszin adidas pulcsink van :lol:

zsanett
 
 


Zsanett: megyünk a Hajógyári szigetre?
Vendég
 


Sissy!

Nagyon szivesen mennenk, de marhara faj a fejem es egyelore a gyogyszer sem hat, raadasul jon haza Apa, visz vasarolni az Auchanba, m kong a hutonk :)

Oda nem akar jonni vki? :)

A Szigetet meg attehetnenk jovo hetre, remelem jo ido lesz, m tenyleg tok szivese mennenk.

zsanett
 
 


Vali,
Neked át van állítva a Babanet órája? :twisted: :lol:
Hát átlag 1x ébred inni, de van, hogy átalussza. Vigyázni kell a vacsival, mert ha nagyon „itatós” akkor képes óránként inni kérni. :shock:
Alíz?
Szöszös: :lol: :lol: :lol:

Zsanett,
És mit mondtak Lili ujjára?
Egyik ismerősnél ugyan ez volt, neki felnyitották.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Most azt mtak h vmi bakterium okozhatja, amit vhol osszeszedett megint. Kerdeztek h jar-e bolcsibe, kozossegbe stb. De nem jarunk, csak csiri-birire. S komolyan ugy velem ott szedi ossze. M nem mentunk 3 hetig, meg is gyogyult. Kedden mentunk, szerdan mar pirosodott, csutre felholyagosodott...Most nem fogunk jarni egy ideig, h megnezzuk m lesz.
Amugy vmi lemaros tabit kaptunk ra :(

Auchanba vki?

zsanett
 
 


Nekünlk menni kellene de nagyon fáradtnak érzem magam.Délelőtt voltunk hintázni meg sétálni.
Mikor mentek? Bkv-val?
Vendég
 


Szerintem kb 1 ora mulva, ha majd Apa hazaer. Elvisz minket. S van 2 szabad hely a kocsiban :) Ha gondoljatok tenyleg szivesen elviszunk. Meg haza is.

zsanett
 
 


Amennyiben nem frusztral h a mi Apank munkasruhaban lesz vszeg :lol:

zsanett
 
 


Ilba: Na most beletrafáltál a közepibe :( Ezzel a rohadék óraátállítással én mindig megszenvedek :evil: Most is állítottam, de ugyanúgy a sz@r időt mutatja. :evil: :evil: :evil:
Nálad melyik van beállítva?

Zsanett: Mi is megyunk a madaras tescóba, de csak 4 után. Ha még ott lesztek, talizhatnánk a pelenkás soron. Na? :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ha nem gond nagyon j lenne, mert Márknak kellene pelus ill. darált húst vennék. De ezért simán el is tudnék menni busszal.
Vendég
 


Fu Vali, ha meg 4-kor is vasarolnek Apat a mento vinne el :lol: :lol:
Nekem most +3-on van, igy jo idot mutat.

Sissy!
Nemsoka indulunk, akkor menjunk Ertetek?
Vagy esetleg vki mas?

zsanett
 
 



Zsanett: Óóóóóóóóóó az a röpke 2 óra olyan gyorsan eltelik :wink: Vidd be a műszaki cikkek közé, ott tuti jól ellesz egy darabig :wink: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mindig ugy szoktuk, h belepunk en jobbra, O balra, aztan majd talizunk. De ha mar 1 oran at vasarolgatok, latom h lilul a feje :lol:
Kb 10 perc es kezdi, h "faj a labam", 5 perc "faj a hatam", "faradt vagyok", "nah eleg lesz, menjunk haza" :lol: :lol:
De ha priviben atkuldod a szamod, megcsorgetlek mielott hazaindulnuk es meglatjuk Ti hogy/hol alltok.

zsanett
 
 


Vali,
hogyhogy melyik idő? Hát a Kuvaiti. Tudod, így logikus. :lol:

Nekem ma csajos estém van, így a vásárlás ugrott, de ha ennyien mentek igazán bevásárolhatnátok nekem is. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Zsanett,
A csajos este király. :lol:
Itt a Babaneten összejött egy kis csapat abból a kórházból, ahol szültem, csináltunk egy zárt topikot, alapítottunk egy klubbot, rendszeresen találkozunk a gyerekekkel, együtt járunk nyaralgatni ... és a legújabb, mivel már nemigen szopnak a lurkók, hogy 2 hetente este egy teázóba, kocsmába összejövünk.

Nyelvoktatást honnan veszed? :shock: Amúgy német tanár vagyok. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Csak most olvasom, hogy szinte mindenki az Auchanban kötött ki. Majdnem mi is, aztán apa gázt adott is továbbmentünk a Coraig. Nekem az a kedvenc, dehát messze van, így oda akkor gurulunk ki ha apának is kedve van. Most volt. Aztán mikor hazajöttünk, néztük az Auchan katalógust, egy halom jó gyerekjáték......Hát ez van. Kirándulni szeretnénk a hétvégén valahova. Apának még van egy keddre határidős munkája, aztán majd meglátjuk. Lehet már délután beindulunk, de lehet holnapra tesszük át. Majd kiderül. Budakeszire gondoltuk a Vadasparkhoz. De nincs még valami jól ötletetek, hogy hova lehet, nem túl messze kirándulni, ahol Kori is jót játszhat, és olyan piknikezős a környezet?
Sok helyen voltunk már, jó lenne egy-két új ötlet.
Zsanett: tegnap én is néztem a társalgót, hajógyári sziget ügyben. Aztán mikor olvastam, milyen jól sikerült a buli :D , gondoltam én is, hogy halasszuk jövő hétre.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi,
a Cora szerinted nem drága? Nekem mindig az az érzésem. :roll:
Ha nem esik az eső, akkor ma délután mi is Budakeszire megyünk. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Kivancsi vtam mit arulsz el Magadrol es megneztem a profilod :oops:
Ha "befejeztem" a spanyolt, ujra eloveszem a nemetet. Igazsag szerint utalom, de ha mar tanultam 5 evig, ugy ahogy le is erettsegiztem belole nem akarom teljesen veszni hagyni.
Nekem is szokott "csajos estem" lenni, de alt hetkoznap es en mindig viszem Lilkat is. A bnoimnek nincs gyerekuk, senkinek, igy mki az enyemen eli ki magat :D Allandoan ajanlgatjak h vigyaznak Ra barmikor :) De mivel en gyerkoccel megyek, mi mindig csak teazunk, a Mammutban. S max 9 - 1/2 10-kor jon ertunk Apa.

En szeretem a Corat nagyon, de teny, h az Auchan olcsobb. Max Miskolcon megyunk Coraba, m ott (MEG) nincs Auchan. De sztem sokkal "igenyesebb" a Cora.

Mi nem jarunk kirandulni :( Apa allandoan dolgozik, ma is eg baratjanak segit. De ez a Vadaspark jol hangzik, holnap megprobalom rabeszelni.

Timcsi!
Ha esetleg Ti behalasztjatok meg talizhatunk is.
Ilba!
Ti esetleg holnap?

Hozzank meg be is fer meg vki gyerkoccel, (kis) ulessel ha van kedve.

A szigeti setahoz mit szolnatok a hetfohoz?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Mi hétfőn tücsök zenére megyünk.Mikorra tervezitek az indulást?

Holnap itthon lesz apa de vszinű pihenni fog,mert ezen a héten csüt. kiv 12 órázott.

Nekünk sajna elég nagy az autósülésünk,de a környéken szivesen sétálok.

Ma itt van a bnőm igy egy jót beszélgetünk. :) Ő most várja a második babáját :D és vszinű most jött fel utoljára ebben az évben.Ezután mi megyünk.
Vendég
 


Sziasztok!
Ilba: teljesen igazad van, sajna a Cora az utóbbi időben nagyon drága lett. Már múltkor is valahogy ez volt az érzésem, de most is sajna megerősíthetem. Azért régen nem ez volt a jellemző. Én azért szeretem, mint Zsanett is írja, mert a nagybevásárlók közül talán a legkulturáltabb hely. Most azért összekötöttük egy Metro-s tankolással, egy kertészeti áruházzal, így jól jöttünk ki. Ja és Kori babaitalát is 500-zal olcsóbban vettem. Milupás junioritalt szoktam neki venni, DM-ben, Rossmannban 2.300 körül van, a Cora-ban megvettem 1.800-ért most. Egyébként lehet meglepő, de mi az Interspart is szeretjük. Én régebben elég drága üzletnek tartottam, aztán rájöttem, hogyha főként a saját márkás dolgait vásárolja az ember, nem is olyan gáz, sőt...Ráadásul közel is van. Sőt a csemege/felvágottas pulttal szerintem mindenkit vernek. Mindig, minden friss, s bő a választék. A slusszpoén: nálunk a férjem szokta mondani: nekem mindegy, hova megyünk bárhol tudok vásárolgatni.... :D . Zárójelben: nálunk ő is.....
Ilba, Zsanett: Budakeszit ma délután mi is kihagytuk, az időjárás miatt. Ha jó idő lesz, holnap valószinű beindulunk. Reggel majd benézek a társalgóba, aztán egyeztetünk. Oké.
Hajógyári sziget: nekünk hétfő okés.Ha délelőtt 10-ig elindulunk, oké a délelőtt, ha nem, akkor csak ebéd után tudunk mi csatlakozni, mert 10 után szokott Kori bealudni. Ha program van, akkor halasztódi az alvása, elfoglalja magát.

Kép
timcsi73
 
 


Olgi: jobban vagy már? Holnap egy séta?
Vendég
 


Sziasztok!
Szép reggelt mindenkinek!
Na mi úgy beszéltük a férjemmel, hogy most jól bereggelizünk, aztán ha maradna ilyen az idő, mint most, mi beindulunk. A vadaspark Budakeszin 10-től nyit, előbb biztosan nem érünk mi sem oda. Aztán a délelőttöt ott töltenénk, majd úgy 1-re, 2-re jönnénk haza. Persze ha az idő nem szól közbe, de tegnap néztük az előrejelzést, esőt ide nem mondtak. Bár tudom a meteorológia akkor biztos, ha már túl vagyunk rajta :lol: .
Zsanett, Ilba: azért priviben megküldöm a telefonszámomat, ha van kedvetek jönni (remélem Zsanett apát sikerült rávenni :D ), akkor csörögjetek rám, s kiderül, hogy épp hol járunk.
Ja most épp a Főtér megy a tévében, azt végignézzük, eszünk, aztán indulunk.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Igen, én is egyetértek, hogy a Cora drága, de a legigényesebb.
Mi is az Intersparba járunk vásárolni.
Hallottátok, hogy a Bécsi úton Tesco lesz?

Részünkről ugrott a vadaspark, Beni tegnap ebéd utánra belázasodott. Életében most másodszor beteg, szóval nagyon nem izgatom magam, főleg, hogy a lázon kívül az égvilágon semmi baja. Azért pár nap lakásfogságra ítélem. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: jobbulást Beninek, mi lassan indulunk.
Tesco: tegnap épp akartam írni, hogy hallottam, ahogy a játszón beszélik a nyitást, állítólag szeptemberre lesz kész.

Kép
timcsi73
 
 



Holnap Hajógyári? Nekünk ebéd után lenne jó.

Ma mi is csaka környéken sétáltunk ill. játszótereztünk.

Ilba: kisfiad jobban van?

Timcsi:milyen volt a vadaspakrban?
Vendég
 


sziasztok!
Megvolt a Vadaspark. 9 után indultunk, fél 3 körül értünk haza. Odafelé a Hűvösvölgy felé mentünk, hazafelé, kicsit nagyobb körrel Perbál-Tinnye-Piliscsaba felé. Hú nagyon jó volt, rengetegen voltak. Az idő csalóka volt, néha le, néha felkerült Korira a pelerin illetve a kendő. Aztán mikor jöttünk hazafelé, szinte koranyári meleg volt. Az autóban Kori a jó kis séta, meg a rengeteg élmény után be is csucsukált. Nagyon jó volt a Vadaspark, mi 2 éve voltunk, még kettecskén. Most egy kis háziállatos bemutatóval is kiegészült a park. Csináltunk sok képet, majd holnap teszek fel.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Mikor indulunk a Szigetre? Egyaltalan ki jonne?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Én szivesen mennék! Viszont 10:10-re megyünk tücsök zenére ez 30perces.Utána ráérünk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Timcsi,
várjuk a képeket!

Mi sajna kihagyjuk a közös sétát, Beni még lázas, de amúgy kutya baja. Illetve annyi, hogy marhára szenved, hogy nem megyünk sétálni és játszóra. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szép napot. Ahogy már korábban is írtam, ha 10-ig elindulunk, nekünk délelőtt is jó. Ha nem, akkor ebéd után 1-2 körül jó nekünk.

Kép
timcsi73
 
 


Hogy kel a babanetes órát átállítani? Nekem csak most tűnt fel, hogy 1 órával csúszásban vagyunk....

Kép
timcsi73
 
 


A kel persze kell, reggel van még, meg gyorsan írtam....

Kép
timcsi73
 
 


A profilodban tudod átállitani.+3 órára kell.
Vendég
 


Köszi Szilvi, meg is van.

Kép
timcsi73
 
 


Szivesen :)
Most indulunk a tücsök-zebére.Gondolom akkor délután megyünk a szigetre.Ha hazajöttünk visszanézek.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: