Új privát üzeneted érkezett!

Norcsi: túléltem! Bár nem csak a hõség viselt meg Kép Lélekben Veletek kirándultam, testi valómban viszont itthon ültem egész nap. Kriszta álló nap olyan jó kislányka volt, mint ritkán, remélem, most este sem pótolja a rosszaságot! Normálisan evett, csak 1 órája ugrott be neki a hülyeség és kért csokis kókuszcsókot parenyicasajttal!!!! (tudsz olyan smile-t, ami úgy csinál, hogy boaaa?)
Miért gondolod, hogy szülés után elfoglalt leszek? Kép Kép Kép
Ha június második hétvégéjére gondolsz, akkor nekem péntek, 7-e lenne jó, szombat már nem, mert Zso vasárnap hajnalban megy melózni és nem árt, ha tud elõtte aludni. Kép De mi tulképp mind itthon vagyunk hétköznap is, hátha akkor is mehetnénk, nem, gyesesek?

még visszatérünk rá, most megyek, jó iccakát:

ildikó
ld
 


Sziasztok !

Még nem voltam a HAlásztanyán, de úgy hallottam, normális árú hely, és nagyon hangulatos. Füstmentes is, (tekintettel Id-reKép nekem jó a 7.-e, de igaza van Ildinek, végülis, a hétköznap is jó, csak ha "elhúzódna", és másnap reggel kelni kell a porontyokhoz, egyszerûbb ha Apa otthon van pesztrálniKép. De nekem tényleg mindegy! De jó a 7-e ! (tudom, már irtam ! )

Norcsi: Hahomeless-esen jó idõ lesz, kimegyünk holnap a játszótérre, valószínû viszem a 10.-rõl az Andit az Olivérjével együtt.

Az a rugós állat én se tudom micsodaKép

Mit jelent az, hogy "Homeless-esen ? Kép lehet, hogy buta vagyok, de nem tudom... hogy tudtok különbözõ arcokat feltenni? Nekem csak ez Kép meg Kép ez megy.


Puszi: Kata
kati26
 


Hahó!

Naná hogy tudok hányósat is: Kép

homeless= hajléktalan. Egynek tegnap igencsak szívesen kitekertem volna a nyakát, mert annyira pofátlanok hogy ha még esetleg meg is esne rajtuk az embernek a szíve, akkoris ellenkezõjére fordul eme hangulata. Tegnap ugyanis eredetileg oda mentünk (feladtam elveimet hogy a hajléktalanokkal nem közösködöm a játszótéren, mert a másikon sokan voltak). Naná hogy a gyerekeim éltek, kiabáltak, na meg volt hiszti is, hogy ne arra a mérleghintára, hanem amarra üljünk. Erre hajléktalankám beszólt valamit hogy milyen elkényeztetett hisztérika a lányom. Erre fogtam a három gyereket és átvonultam a mi játszóterünkre, ami akkorra szerencsére már kezdett ürülni. Hát ennyit a szánalomról!

Szerintem egyenlõre nekem is olybá tûnik hogy jó a 7-e.

Kata, viszont mi holnap éppen nem játszóterezünk, mert a lányok meglepinek a kisvidámparkozást kapják, ahova Anyukám viszi el õket, viszont kedden megyünk, ha olyan lesz az idõ.

Na mentem, jóccakát, sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

SZiasztok Lányok!

Köszönjük jól vagyogatunk, MAnócskát már lefektettem. Elég hülye idõ volt, nem voltunk sétálni sem, mire rávettem magam eleredt az esõ, úgyhogy visszafordultunk.
A Halásztanya nekünk nagyon jó, pont mögötte lakunk.KépKép
A kérdés csak az hogy babák nélkülire terveztétek? Vagy egy kora esti vacsikára. Van kerthelyiség is. Mert ha babák nélkül, akkor nekem pont nem jó a 7-e mert a férjem vidékre utazik és nem tudom kire bízni a picurt.
Norcsi! LÁnykáidnak tényleg kijut a programokból.Kép
ld! Vajon miért lennél elfoglalt? Ne dilizz.KépKép
Na irány az ágy, jóéjszakát mindenkinek.
Még valami babakocsi szervizet nem tudtok a közelben? köszike

pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Szerintem baba-nélkülire kellene szervezni, mert nekem a három tuti rombadöntené akár a kerthelyiséget is, ergó nem lenne túl nyugis a vacsora. Szóval akkor nekem máskor is jó, egyeztessünk. Sasha, mit szólsz a vacsi-ötlethez?

ld. Hát majd meglátod, milyen is a második gyerekkel szülés után!Kép Nem egy szanatórium, fõleg ha a nagyobb is ott lábatlankodik!

Tikk. Sajna babakocsi-szervízet nem tudok sem a közelben, sem távolabb. Mi a babakocsitok baja?

Na megyek, pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Nekem is jó a babamentes vacsi, csak még a megoldást kell kitalálni, hova rejtem a kis csibészt.Kép
A babakocsinak az a baja, hogy a tolókar benne van egy mûanyag tokban és amikor forgatom, meg használom padkáknál, akkor feszül és elfog repedni, ha nem elõzöm meg a bajt.

Megyek, mert dolgom az van böven.
szép napot mindenkinek. POcakokra vigyázni!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok !

Norcsi: Mi is megyünk kedden a játszótérre. Csak az a baj, hogy mostanában ott bagóznak a "tinédzserek" meg üvöltöznek, mi álltalában akkor szoktunk odamenni, ha peti elalszik, szûrt árnyékba teszem, aztán pihi. De amikor ott bagóznak, meg üvöltöznek.... Pénteken is édesdeden aludt, erre jött egy fickó a már ott ácsingózó lánykákhoz, és üvöltözve kezdett mesélni valami "kisípolós" sztorit. Úgy értem, több volt benne a b.-meg, mint az "és" meg az "a".

De megyünk 12 után szerintem, mert a Pocok akkor eszik. De lehet, hogy lenn eszünk.
Hogy csináltad a hányósat?????????????

A vacsiról: Máskor is jó, kora este is, de Tikk nyugodtan hozhatod a kölköt nem? Ha csak te hozod, nem lesz akkora felfordulás, majd eldajkáljuk közös erõvel.Kép

A Mini Manóban szerintem tudnak szervízt ajánlani, meg kéne kérdezniKép


Puszi: Kata
Kati26
 


Sziasztok!

Tikk, hát való igaz, hogy jobb megelõzni a bajt, mármint babakocsi vonatkozásában. Szerintem is nyugodtan hozhatod Hannát, ha az neked pihenés, nekem már a Bánkkal tuti nem lenne az!Kép

Kata, jaaaa, 12 után már lehet hogy ilyen tinédzserek vannak ott, de mi általában 9-11-ig vagyunk lent, mert utána még vásárlás, meg normál esetben a lányokat délben, vagy legalábbis nem sokkal utána lerakom aludni. Elõbb nem tudtok jönni? Amúgysem jó délidõben napon lenni, még ha szûrtfény is az a nap. Hmmmm?
Holnap asszem lehet hogy késõbb megyünk, mert Annust nem viszem oviba, úgyhogy lehet hogy csak 10 felé megyünk, és hogy meddig maradunk az meg a Bánkon múlik általában, na jó, azért a lányoknak is van beleszólásuk. Szóval délelõtt nem szoktak bagózós tinédzserek lenni, remélem eme jó szokásukat továbbra is megõrzik, márminthogy elõbb nem jönnek le!
A hányós gif többek között ezek között van, lehet bogarászni:[url=http://natloz.znet.hu/gifmenu/kellek.htm" TARGET="_top]http://natloz.znet.hu/gifmenu/kellek.htm[/url], szóval itt van valahol a smile-k között.Kép

Sasha, ld. merre vagytok? Csak a pihi, meg a pihi? Milyen könnyû a pocakosoknak (bár megjegyzem nekem pocakosan sem volt túl könnyû dolgom, brühühühü).

Na mentem, elrakom magam holnapra, pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kicsit virrasztósnak tünik a ma este. Hanna nem alszik. Talán majd most. Biztos a meleg, meg a front. Ha nem szunnyad be nagyon délelött, meg jól telik az éjszaka, akkor 10 körül lent leszünk a játszótéren.

Jóéjt, pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Kispestiek, hol vagytok?KépKépKép

Vagy csak én vagyok ilyen koránkelö vagyis szinte le sem fekvö vagy hol vagyok.Kép
Kicsit húzós éjszakánk volt, Hannácska nem tudott aludni, felsírt nagyon sokat. Most is tiszta nyüg.Kép Lehet, hogy támadnak a felsö fogak? Na de ilyen hamar? Még meg sem emésztettem, hogy beleakad a kanál a szájába.Kép
Délután megyünk mérni, meg státsu vizsgálatra, mert a múlt héten volt 6 hónapos. Most 15 perce alszik és mág csak egyszer ébrdt fel.Kép De azért megpróbálunk elsétálni az adott idöben.
Pussz

Mindenkinek szép napot!

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de inkább mindent csak olvasgattam. Csak Csákány doktorral levelezgettem napok óta Kép
Én kis naív aszittem, lejutunk ma Hozzátok a térre, de nem jött össze. Pedig szerettem volna, ha mi leszünk a meglepetés!
Tikk drága, ha 7-e nem jó Hanna miatt, akkor no problemo, találkozunk máskor! A következõ 7végét nem tervezném Veletek is külön, mert a "Túl az elsõ..."-sökkel bográcsozni megyünk, Nóriék is, mi is. Kép Kép Kép
De oda is eljöhettek!!! A társaság nagy és JÓ és mindenkit szeretettel várnak Szentendre mellett. (ha érdekel, írom majd a részleteket is)

most mék a bõgõmasinához (ja, reggel, amikor észrevette, hogy a tejcsitõl átnedvesedett a pólóm, azt mondta: "De jó, legalább ihatok!" - mi meg az Apjával majd besz**tunk a röhögéstõl, mert egy éve szopott utoljára, de gyanús, hogy vissza akar szokni Kép)

szasztok:

ildi
ld
 


Sziasztok!

Melyik játszótérre jártok? Kép

Bár én nem kispesti vagyok, hanem József A. ltp-i, Kispest így elég közel van, fõleg az Europarkhoz közeli rész.

Tikket már ismerem (mint a rossz pénztKép), viszont szívesen eltolnám a kisfiam Felétek, hogy megismerkedjünk.

Rendszeresek a játszóterezések?

Bocsi, ha tolakodónak tûnök.

puszi:

Beja és Bálint
beja
 
 


Sziasztok!

Beja, dehogy tûnsz tolakodónak. Én már hallottam rólad Tikktõl!Kép
Hát nálunk rendszeresek a játszóterezések, a panellben ki sem lehetne bírni máshogy a gyerkõcökkel. Mi általában csak ide, a Hunyadi u. sarkán levõ játszótérre járunk, már az összes játszóteret feltérképeztem a kerületben, nagyobbakkal még jó a Koós Károly téren levõ is, csakhogy ott mindig annyian vannak mint az oroszok!Kép Szóval egyenlõre nálunk ez a játszótér bejött, amit akarnak, azt itt is meg tudják csinálni,úgyhogy ha van kedved, minket áltsalában itt meg lehet találni.Ez a hét kissé rendhagyó, mert most a lányok kicsit nyaralnak, így egy-gyerekes anyuka leszek pár napig, és mint ilyen, a séták is elegendõek lesznek.

ld. Olvastam a Gyurival folytatott levelezésedet!Kép Hát azért csak jutottatok a végén egyrõl a kettõre.
Szóval a lány már alig várja a szopit? Írtam asszem hogy nálunk ez hogy volt most Bánk születése után, ugye?
A túl az elsõ napokon-os buli 17-én lesz, ugye? Mindenesetre ha valakit részletesebben érdekel, akkor azt ott kellene lebeszélni abban a topicban, mivel személyreszabott mennyiségeket fogunk fõzni, illetve mert a részletek ki tudja miértKép nem publikusak!

Sasha merre jár? Bezzeg a friss kismamáknál ott van rendszeresen!Kép Sasha egyébként asszem most már tényleg Téged láttalak az erkélyrõl, de most meg két kutyával voltál. Nehogy azt mondd hogy nem is Te voltál, mert már a pocidat is meglestem, és tényleg látszik!Kép

Pusssssz, remélem holnap jobb idõ lesz mint amilyen most van, mert most randa esõs!Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

NorcsiKép

Ma két kutyával voltam igenKép A fehér az a párom szüleié és más dolguk akadt, ezért megkértek a kutyit 1 óra körül vigyem le. Úgyis mengyek mindig az enyémmelKép

A vacsi dolgot illetõen!
Nos sajna nem mehetek, de a játszótérre szivesen lemegyek hozzátok megismerkedni. Olyan furi, hogy itt lakunk nem messze és még csak nem is sejtem hogy kik vagytok, pedig néhányatokat már tudibiztos láttalakKépKépKép

Persze a friss kismamik táborát növelem, hisz teljes mértékben friss kismami vagyok és minden olyan új és félelmetesKép Nem vagyok betojva, hogy mit fogok kezdeni a gyermekemmel, hiszen tudom hogy neki én leszek a mindene és forditva. Na de volt már rá példa hogy zavarban voltam egy 3 évessel szemben, mert nem tudtam vele mit kezdeni.Kép Egyszerüen olyan tapasztalatlan vagyok, hogy csak naKép

Jajj de jó, már látszik a pocimKép Igaz, már tényleg csak támasztékokkal tudok hason aludniKép De a 22. héten már ideje látszania nem?Kép

(igenis be vagyok tojvaKépKépKépKép)

pusssszancs mindenkinek
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma Doki néninél. Kicsilányom 7,5 kiló. pedig eszik. Tényleg. Adok neki.KépKépKép De nem hízik. Viszont fogzik, egész délután üvöltött a tanácsadáson is. Na majd elmúlik!

Beja! Szívesen látunk! Mint mindig, hátha megint tanulnának egymástól a kölykök valamit.Kép

ld! Nekem akár jó is lehet, ki kellene találni a hány órát és akkor konkrétabb tudnák lenniKép

Na kiabál az ágy, hogy gyere, úgyhogy megyek.KépKép

Jóéjt

Tikk
tikk
 
 


SziasztokKép

TikkKép

Kiabál az ágy mi?KépBocsi hogy megkérdezem de mennyi idõs a kisasszony?Kép Csak azééé kérdem, mert én fél éves korom körül voltam 12 kgKép Be is utaltak a kórházba e miattKép Anyucikám teje kicsit tápanyagdús lehetettKép Mondjuk így utólag jobban örültem volna neki ha nemKép

A játszótér mellett mentem el most 10:00-kor de nem volt ott senkisem. Viszont engem az a rugós állat egy megnyirt birkára emlékeztetKép De miért nem kérditek meg a beszélni tudó gyerkõcöket, hátha nagyobb a fantáziájukKép

Na majd még beugrom
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Hát ilyen idõben amúgysem játszótereztünk volna, de most hogy csak a legkisebbem van itthon, nincs is kötelezõ erejû játszóterezés! De jó!!! Meg olyan hülye idõ van!Kép
Engem is birkára emlékeztet, de néztük már pipinek is, szóval elég talányos!Kép
Sasha, akkor nem semmi méreteid lehettek! Az én fiam most 8700 gramm körüli és már õ is óriásbébinek számít, és bizony a héten már 7 hónapos lesz. A lányok meg még kétévesen bizony a 12 kiló körül toporogtak, nem nagyon akartak elmozdulni felfelé. Valóban jó tápdús teje lehetett az Anyukádnak!Kép Vacsizni nem akarsz jönni?Kép A szüléstõl vagy betojva, vagy a felelõsségtõl? Mert hidd el, mindkettõ adni fogja magát. Ez valahogy az emberrel egy veleszületett képessége! Egyébként találtál már választott orvost? Ha igen, akkor végülis melyik kórház mellett döntöttél?

Tikk. Este 7-8 körül az jó lenne vacsizni? Mert gondolom hogy Hanna hamar kidõl. Vagy most akkor Hanna nélkül is tudnál majd jönni?

Hahó ld. Hát már nemsokára neked is kezdõdnek a CTG-re járások. Szóval a finish! Figyu, most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy tulajdonképpen mikor is lesz a bográcsos buli pontosan, mármint hányadikán? Mert a levelezõlistáról a nem képeket vagy kérdõíveket tartalmazó leveleket mindig letörlöm, gyanítom hogy az idõponttal kapcsolatos is ezek között lehetett.

Pusssz, szebb idõt mint amilyen ma van!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Nincs olyan rossz idõKép Pólóban nem fáztam, persze egy vékony pulcsi elfért volna, de nem vészes. Kifejezetten kellemes voltKép Nem voltam kisdarabKép Valamelyik topikban ahol ilyen vicces képek vannak ott van egy japán, vagy kinai kisbaba a michlen gumiabroncs reklámban. Mint michlen gumibabaKép Na én is úgy néztem ki, van mesztelen kép azért tudomKép Csak sajna olyan sokáig lógott kint anyukámék falán (kb 17 évig) hogy kiszivta a nap. Na nem egyedül volta kép, hanem sok kép együtt és oda nem ment be soha senki, mert a hálószobájuk más elõtt tabu voltKép Mindkettõtõl be vagyok tojva, de egészséges határok közt. Fele arányban izgulok, fele arányban természetesnek veszem, hogy majd úgyis jön minden magátólKép A vacsi! Ne haragudjatok, de nem megy...Kép Tudjátok én nem dolgozom, még támogatást sem kapok és a párom keresetének megvan a helye, igaz most üzletelt, de nem pénz jött belõle hanem értékes cucc és hát ugye... de õ csinálja jól, mert el lehetne adni, de nem akarja mert már másfél éve vágyott egy digitális fényképezõre és most ez adódott igy van egy jó fényképezõgépünk, viszont a kajára ki kell számolniKépKépKép De nem aggódom, mert a jég hátán is megélneKép Meg hát már tapasztaltam a leleményességét, de ebbõl vacsora étteremben nem leszKép (hozzátenném ez nem panaszkodás)
Orvos sajna még nincs (nem kell ezért leba..niKép, majd lesz valahogy a fene enné meg, de minden orvos akit kinézek irdatlan pénzeket kér elKép Az ép ész keretein belül meg nincs orvos. Nehogy azt monja már hogy megszülni egy gyereket normális körülmények között 100.000-be kerülKép

Puszilok mindenkit
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Norcsi, 16-án, vasárnap.
Sasha, a szülésig nem 100.000, inkább 200.000 Kép

most sietek, bocs:

ildi
ld
 


ID!Kép

PláneKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Ildi!

Na, akkor nem is tévedtem olyan sokat!Kép Remélem akkor jó idõ lesz!!!

Sasha, ugye nem rám céloztál hogy leb***talak? Mert akkor valamit nagyon félreértettél. Kép
Szóval én csak érdeklõdni akartam tényleg, hogy állsz-e már valahogy orvos-kereséssel. Az én orvosom nagyon rendes, tényleg, mindenki dícséri, és tudomásom szerint nem is pénzcentrikus (velem semmiesetre sem mivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást), viszont a kórház, hát .... az hagy maga után kivetnivalót.
Ha esetleg érdekel akkor magánban megírom ki õ. Itt nem akarom!

Na mostanra már igencsak elromlott az idõ, sajnos esik, meg olyan nyomott, úgyhogy ezáltal kissé a kedvem is az.

REmélem holnap jobb lesz, igaz, Tikk?

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok !
Üdvözlünk Beja közöttünk ! (Hû ez nagyon hülyén hangzik, hiszen én is nemrég jöttem)

Tikk: Norcsi: Az a gond, hogy Peti pont 10 körül szokott visszaaludni, de holnap, ha jó idõ lesz, megpróbálunk 10 körül lemenni. Majd alszik ott. Ha nem, akkor már elõtte elaludtKép.

Norcsi: A Peti is 8,7 kg volt két hete a mérésen !! Õ 06.17.-én lesz 8 hónaposKép

A rugós állat nem kecske?

Sasha: az én dokim 40-et kért, és gyönyörû császármetszést csinált. (Majd megmutatomKép))) )Nagyon profi.

A Peti is meg van hülyülve mostanában.... lehet, hogy ez a pocsék idõ.....
De foga egy szál seKép

Akkor vacsi????? Én már úúúgy ki vagyok éhezve valami igazán finomra !


Képzeljétek, Peti ma felállt a járókában, sikítozott örömében. Haladni is próbál, de inkáb "pörög " körbe-körbe...

Tegnap mivel este 6-kor kidõlt, kialudta magát 4-re. Van a nappaliban egy 150x150-es játszószivacs (anyukám varta, macik, bárányok, virágok stb van rajta), kiülltettük a közepére, elészórtuk a játékait, Apa melléfeküdt, én meg a kanapéra. Elõször az apját vette célba, odaügyeskedte magát, csavargatta a fülét, csapkodta a homlokát( amit az én tündéri párom birkatürelemmel tûrt).

Na aztán elügyeskedte magát a kanapéig, és az én fejemet kezde el ütni egy kacsás elég kemény csörgõvel. (megjegyzem, aludtam).
Szóval megyek is aludni, amíg alszik, bár félek, hogy az lesz, mint tegnap, hogy most elaludt fél 6-kor, és megint nem kell fel csak hajnalban vidoran....Kép


Puszi: Kata

Megpróbálunk holnap menniKép
Kati26
 


NorcsiKép

Viccesen szerettem volna megjegyezni azt a dolgot. Mivel hangsúlyt nem tudok adni az irományaimhoz, csak mosolyt, reméltem elég leszKép A profilomban a mail cimem, minden infomációt szivesen fogadokKép Köszönöm szépenKép

KataKép

SziaKép Majd megnézem, de remélem nekem nem lesz rá szükségem, mármint a császárraKép Elárulod az orvsod és a kórházadKép Az a 40 ezer elég barátságosan hangzikKép

puszi
sash

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha !

A doki neve: Dr. Bánhidy Ferenc a SOTE II Klinikán dolgozik, hívd fel a rendelõjét, 320-4216 kérj egy idõpontot, vagy csütörtökön hívd ezt a számot 13 óra után, és akkor vele is beszélhetsz. Mondd, hogy a Ladányiné ajánlotta, tudni fogjaKép ismer, mint a rossz pénzt.Kép De a klinikát is felhívhatod, 2100-2903 és kérdezd meg, mikor van benn, és beszélhetsz vele. a mobilját nem akarom itt megadni, de õ biztos megadja. A magánrendelõjébe kell járni, de csak havonta 1x. Nem küld el felesleges vizsgálatokra, és nagyon-nagyon jó orvos !!! Ha nála döntesz, megadom majd a szülésznõm paramétereit is (lehet választani), õt meg bármilyen kérdéssel zaklathatod, nem kell a dokit hívni. Ja, és most lesz kész az új szülõszobás részleg, európában a legmodernebb. De majd írok róla, ha megadod az e-mailedet.

Megyek, mert süvít a Peti.

Puszi: Kata
Kati26
 


Sziasztok!

Sasha, nem sértõdtem ám meg!Kép Szóval leírom majd emilben, jó?

Kata. Szóval úúúúúúgy ki vagy éhezve?Kép Na akkor megbeszélhetjük...
Hát ma nem úgy néz ki az idõ hogy csak úgy lemennénk, fõleg mert most a lányok miatt nem is muszáj. Egyre borultabb, meg szeles is, lehet hogy megint el kell halasztani ezt a találkozót?Kép Nagyon ügyes a kisfiad hogy már fel is áll. Mi itt még nem tartunk, de majdcsak eljön annak is az ideje. Viszont amikor már nagyon nem bírok vele, akkor bébikompozunk, az már a lányoknál is nagyon bevált, neki is tetszik. Alvás most jöbban ment éjszaka? Nálunk alvás közben szabályosan összevissza forog, ha véletlenül kezébe akad a csörgõje, csörgõzik is, persze mindezt becsukott szemmel!KépAzt meg lehet próbálni, hogy kitoljátok az esti elalvás idõpontját, késõbb fürdetitek vagy ilyesmi módon. Nálunk ez úgy ahogy mûködik.

Na hát nem tudom lesz-e ebbõl ma séta!Kép

Pusssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép

Köszönöm, megkaptam az e-mailt! Az a kórház, pont az a kórház amit el akartam kerülni...Kép

Kata!

Ha rákattintasz a nevemre akkor megjelenik a profilom és benne találod az e-mail cimemetKép

puszi
sasha (aki mindjárt megkezdi a 6. hónapot és nem tudja elhinniKép)

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Norcsi: Mi azért lementünk, de majd elvitt a szél. Persze, csak 11 körül, mert addig visszaaludt. Most én kelltem hozzá 5-kor, megetettem, és sikerült visszaaltatnom!!!!!! 1/2 7-ig aludt. Ez már haladás. Azt hiszem éjjel 2x volt fönn, de bele a cumi, és már aludt is. Igen, próbálkozunk a késõi fekvéssel ! Most már picit nyafog, de álltalában a barátok közt után szokott fürödni ,utánna táponya, és szunya. remélem bejön ma isKép 1/2 6-kor evett, jó lenne, 9-1/2 10 körül még enne egy picit. Bár jól bekajált, (egész üveg mildi zöldség-pulyka-alma, fél banán. Holnap megpróbálunk 10-12 között lemenni. Kép


Sasha: az én e-mailem (a profilt nem tudom kitölteni) ladanyikata@freemail.hu írj, ha valami kérdésed van !
Nem jössz le holnap?

Pusz: Kata
Kati26
 


KataKép

Végülis kérdés konkréten nincs, csak irtad, hogy szivesen elmeséled, hogy hol és kivel és mennyiért szültélKép Holnap! Minden reggel 9-körül sétáltatom meg a kutyit, de nem szivesen vinném oda a beleegyezésetek nélkül...viszont akkor nekem is lenne kire figyelni és megismerné a gyerekhangokat, ami nem lenne hátrányKépKépKép Egyébként nekem holnap bármikor jó...KépKépKép
Hozzáteszem, eddig még soha nem volt a játszótéren, mert nem biztos, hogy jó néven veszik az anyukák. De ha meglesz a babám, akkor a kutya is jön le.. Ehh meg kell tanitani neki a játszótéri etikettetKép Igen, pl. homokózoba nem bemenni, a tuskokón belül nem WC-niKép KépKép Micsoda problémák mi?Kép
Viszont, ma életében elõször metrózott a kutty! Nagyon ügyes volt és fegyelmezettKép
Tegnap próbáltam kismamaruhákatKép Amelyik jó volt rám az borzalmasan nézett ki, amelyki tetszett és jól is állt abból nem volt nagyobb méret és 15 ezerbe került. Ma vettem egy hasonló nadrágot, csak a gumirozás hiányzik belõle 1700-ért... Azért nem mindegy! Az lesz a legegyszerübb, ha elmegyek egy varrónõhöz, varrjon egy megfelelõ nacit. Szerintem elvállalná anyaggal,mindennel együtt 5000-ért. Na mindegy akkor holnap mikor hol és hogy?Kép (kutyival, vagy nélkül???)

Elnézést a féloff témáért és a gondolataim kiirásáért, de ahogy belegondoltam a dolgokba azon nyomban le is irtamKépKépKép

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Hahó, sziasztok!

Na ma végülis mégis lementünk mi is, és mi is 11 körül, de mivel a játszótéren most alig volt valaki, így sétálni indultunk, egy bõvtett körrel a Koós Károly téren kötöttünk ki. Az klassz hely, szeretek odajárni, csak az a gond, hogy ott szabadon bóklásznak hegynyi kutyák, na és a dolgukat is végzik ahol éppen rájuk jön. Nem a kutyákra haragszom, félre ne értsetek! De ezen már korábban kidühöngtem magam.
Sasha, a kórház az valóban nem egy csúcslétesítmény, viszont ha még halogatod egy ideig az orvos-választást, vagy megtalálást, akkor csak szülni kell bemenni, arra meg jó!Kép És a gyerekorvosok ott nagyon szuperek, na meg elvégzik az összes uh.-vizsgálatot a babán, amiért máshol súlyos ezreseket kell fizetni, és még a mamának kell rohangálni, idõpontot egyeztetni, szóval ez itt rutinnak számít. Nehogy félreérts, nem védeni akarom én õket, volt nekem ott annyi, de annyi rémes tapasztalatom sajnos...

Kata, akkor kitartás az ébren-tartáshoz, meg az át nem aludt éjszakákhoz, az aztán tényleg nagyon ki tudja nyuvasztani az ember lányát!

Holnap készülünk majd le mi is, akkor ki jönne még? Fel a kezeket!Kép
Na most már rövidre fogom, mert még a kislegény fenn kurjongat, el kéne tenni holnapra.

Pusssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Norcsi! Milyen átmenetileg 1gyerekes anyukának lenni?Kép) Hanna titokban álomport szedhet, mert lépten-nyomon elálmosodik. Most is alszik a kistündér. Aztán tervezünk egy nagy sétát, olyan szép idö van. Azt hiszem interspar lesz belõle. Le vannak értékelve a mildi kajcsik nagyon. Remélem tart még az akció.
Közben bekukkantok azért a térre is, hátha lent vagytok.
szép napot midnenkinek

Tikk
tikk
 
 


Na jó akkor most lenézek a kutyival, hátha ott ücsörögtök, ha meg nem akkor legalább szaladgált a kutymorgóKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Nos lementem, és a játszótér tele van és foggalmam sincs hogy ott voltatok e- vagy sem.Kép Nézegettem, visszanéztek. az volt a baj hogy nem tudtam kihez menjek oda és kérdezzem meg nem szokott e babanetezniKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Nem mentünk még le végülis, mivel egyrészt végre kialudtuk magunkat, máskor ugyanis a lányok szoktak ébresztõzni, egyáltalán nem érdekli õket hogy más még aludna, aztán meg engedtem a csábításnak, és belevetettem magam a kézmûvességbe. Tegnap rászántam magam és bementem abba a kreatív hobby boltba amit régebben ld. is említett, és vettem egy csomó üveg-festéket. Na a körvonalakat már tegnap megcsináltam, ma viszont kifestettem. Szerintem nagggyon jók lettek, ahhoz képest hogy ilyet még nem csináltam. Mire hazajönnek a lányok ott fognak pompázni a mûremekeim az ablakukon!Kép
Úgyhogy mivel a Bánk közben elaludt az elõbb, így majd ha felébred akkor megyünk le.
Jövõ héten már úgyis leszünk teljes számban, akkor majd megtalálhatók leszünk a játszótéren.

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Jó estét!

Nem haltam ám meg, csak most jutottam géphez! Tegnap írtam egy baromi hosszút valahova, az kifárasztott, mivel csak pötyögök, gépelni nem tudok Kép
Norcsi, kérdezted és mintha válaszoltam volna is, de nem biztos: bográcsozás két hét múlva vasárnap, 16-án. Aznap gyertek, ha lehet Kép
Sasha, én a piacon vettem XXXXXXXL méretû nyári ruhákat, Krisztimmel is ilyenekben pompáztam sokáig, most is ezt teszem, persze egy jó gatya is kell azért, de mivel nem télen szülsz, télikabátot már ne vegyél a mostani méretedre!
Tikk, Kép Hanna álomport szed? Mi az Álommanóval szoktunk birkózni. Nem akarok villogni a korommal, de én még emlékszem egy NDK-s mesére, aminek a fõszereplõje volt a manó, aki az álomport szórta. (Mellesleg nagyon utáltam.) De Te ugye erre már nem emlékezhetsz????
Kati26, azért, mert egy utcában lakunk, még az is lehet, hogy egyszer találkoznunk is sikerül! Kép Akárhogy számolom, még arra is van esély, hogy vacsizni menjünk együtt valamikor!
Beja, ha egyszer télleg tudunk idõpontot találni, csatlakozz! Amúgy, ha fiam születik a nyáron, õ is Bálint lesz!

no olvasgatok még egy kicsit és alukálok is egyet, sziasztok:

ildikó
ld
 


Sziasztok!

Id!

Próbáltam nyári ruhákat, hosszút is térdig érõt is és mivel a poci nem látszik benne ezért úgy néztem ki mint aki 3x dagadtabb, mint egyébkéntKép Úgyhogy ha nem muszály akkor inkább csak akkor veszek fel olyat ha nincs más megoldás... 1 hónapig még biztos hogy ellébecolok ezekben a nacikban, és utána majd lesz valami!!!

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok lányokKép

Mi újság felétek, rég nem adtatok magatokról életjeletKép Lehet, hogy telkeztek, családoztok!?KépKépKép Na de holnap már biztos bekuksiztok ide. Remélem mindenki jól vanKép A friss-ben a hétvégén született még 2 kis apróság és az egyikrõl már láttam is képeket.Kép 4,5 kg-al 60 cm-rel született és mégis olyan, de olyan apróKépKépKép FuriKép

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Mi ismét túráztunk a hétvégén, most Hanna dédijeit látogattuk meg. nagyon jól éreztük magunkat. Kistündér reggeltõl estig vigyorgott mindenkire.KépKép
Sasha! Én is olvastam a kis "apróságot".Kép
ld! Tényleg jó lenne valamikor találkozni, Krisz is megnézhetné most már tényleg milyen ügyesen ül a baba.Kép
Norcsi! Hogy tetszettek a mûveid a lányoknak?
Na sietek, mert rengeteg elintéznivalóm van.

Kellemes napot mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, de csak úgy féligmeddig. Ma éppenséggel nincs rohangásznivalóm annyira, de holnaptól csütörtökig igen, mert itt van egy finn ismerõsünk, aki ugyan nem nálunk lakik, de azért gardírozni kell erre-arra. Szóval még pár nap hajtás elõttünk áll.

Tikk, akkor ezek szerint jól sikerült a hétvége?! Hát az idõ elég pocsék volt, és ahogy elnézem most is az!Kép Tetszett, azóta már csináltam újabbakat is.

Sasha, Norci babáját én is megnéztem, de szerintem hatalmas! Olyan pofija van, hogy szinte kicsattan! Az én Bánkom szerintem másfél hónaposan volt ekkora.Pontosítok, ilyen duci pofija nem volt még neki!

ld. merre vagytok?

Akkor most a pénteki vacsi mehet, vagy storno? Nem ártana akkor ezt már most lefixálni, mármint hogy megyünk-e vagy sem?!

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Amikor idõm lenne olvasni-írni, akkor épp sz*r a net! Nálatok nem? A leveleimet meg jó, ha két nap késéssel +kapom. Ideje, hogy Zso beüljön egy kicsit a kábelesekhez Kép
Péntek meg sajnos nem jó (tudom, épp én mondtam), mert a Zso kollégái jönnek véndögségbe. Nem húzódik régóta a meghívásuk, csak november óta most sikerült megszervezni Kép szóval õket nagy ciki lenne lemondanom, ne haragudjatok!!! Remélem, éjjel még visszajutok, de most mennem kell a kölkömhöz, sziasztok:

ildikó
ld
 


sziasztok!

Ma voltunk a védõnõnél táplálási tanácsadáson, a nutricia tartott bemutatót. egész jó volt, bár mi eddig is fõleg a mildikajcsikat vettük.
ld! a nettel kapcsolatban no comment.KépKép Hozzá kell szokni a rendszerhez.Kép
Mivel ez a péntek nem jó ld-nek, akkor mindenképpen keressünk egy olyan idöpontot ami mindenkinek jó.
Mit szólnátok hozzá ha jövõ héten valamelyik este 5-6 körül találkoznánk a Halásztanyában. ha mindenki megírja melyik este jó neki, akkor tudunk választani. Nekem mindegyikKép

pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk. Nekem is mindegy, de elõre kell tudni, mert nálunk bizony már építkezési munkálatok folynak és a páromtól függ. Szóval ha megbeszélik hogy mikor mennek jövõ héten, akkor szólok, mert aznap nekem tuti nem lesz jó. Jövõ péntek nem jó nektek? Végülis a bográcsozás csak vasárnap lesz!
Szóval akkor Mildikajákat mutattak be? És milyen volt? Kérem a részletes élménybeszámolót!!!

ld. Én megmondtam hogy ez az EMKTV nem egy leányálom, hát még a szolgáltatás amit nyújt!Kép

Én még mindig idegen-vezetek csütörtökig, de pénteken már e teher alól mentesülök.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál és hát az van, hogy megrövidült a méhszájam 1 cm-el. Ezentúl sürübben kell a dokihoz járni ellenõrizni és csak semmi izgalom és rohangálás. Nem parancsoltak ágyba, de még korainak tartom ezt az egészet! Úgyhogy a kutya sétáltatásán kivül, még a takaritást is óvatosan sok pihenéssel kell véghezvinnem. Felirt egy rakás magnéziumot porban a neve Magnesium citricum. Napi 3x1 mokkáskanállal kell vizben feloldva meginni és valami pocsék ize van. A derekam is elkezdett fájni úgyhogy most nyafogós vagyok de nagyon.

Id.

A fentebb emlitett szolgáltató nem mindig folyamatosan szolgáltat, de szerencsére már nem fordul elõ hogy napokig nincs net. 1 éve van netünk és bizony volt olyan hogy pénteken elment a net, mert a szerverük lefagyott és csak hétfõn lett megint. Vagyis nincs ügyeletük és hétvégén nem volt bent senki aki figyelte volna... Most ilyenek már nincsenek csak max amit tapasztaltam 1 óra volt, de haladás nem???Kép

Na jó most már tényleg szunyázok

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha akkor pihenj sokat, és fõ a pozitív gondolkodás! Valóban nem vagy még a vége-felé amikor ez indokolt lenne, úgyhogy tessék pihenni.

Szép idõ van, de most én fõzõcskézek mert estére várjuk a vendégeinket. Azért kicsit fárasztó ez az idegenvezetõ-szerep a három gyerek mellett, úgyhogy azért nem is bánom hogy nem hosszabb idõre jöttek!

Akkor most többiek, a vacsival mi is lesz?
Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Sasha tessék pihenni!
Norcsi! A termékbemutatón nem sok újat tudtam meg. Csak hogy lehet keverni a gyümölcsleveket vízzel, mert az tiszta gyümölcslé, na itthon megnéztem, tartalmaz ivóvizet. Nem tudtak válaszolni, hogy miért csinálnak 4 hónaposoknak epres meg túrós desszertet, mondta azokat inkább 6 hónap után. Bemutatták a babatejet majd késõbbre kajcsikba meg csak úgy. És kaptunk ajándékbe kiskanalat és egy üveg gyümölcslevet. Hát kb ennyi volt. Ja és hogy 6 hónap után süríteni kell a húsos ételeket. Úgyhogy ma megkóstolunk egyetKép
Jó munkát az idegenvezetéshez, átérzem ahelyzetet, volt amikor külföldi barátaink nagy családdal gyerekekkel 2 hétre jöttek hozzánk.Kép
Én megyek majd le egy rövid körre, otp, fényképek piac, de csak 12 után. Akkor lesznek kész a képek.
ld! Remélem Te is jól vagy így a végefelé.

Pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Lányok!

Merre jártok?? Senkinek nem jó egyik nap se a jövö héten?
ld! jól vagytok? Vagy mindenki nyaral?
Na megyek mert a házimunka sose fogy el.Kép

Sziasztok

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Nekünk eddig úgy néz ki hogy mindegyik nap jó jövõ héten, bár ha az idõ ilyen marad...

ld. sms-t küldött, hogy pár napig nem lesz netük, na ez volt tegnapelõtt, azóta már lehet hogy van újra, csak nem jelentkezik?! Ildi, hahóóóóóóóó!

Sasha meg pihenget gondolom, igaz?

Na én meg megyek mert azért nekem is van mit tennem-vennem!

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Pihengetek, de néha felkelek megnézni mi újság, meg ugye ha éppen eszek akkor van ürügy hogy ide tudjak ülni, mert a fekve evés nem megyKép Ma hazajött anyukám és segitett kitakaritani, én meg gyorsan megfõztem, mert a párom nem tud, csak egyszerübbeket. Na nem mintha azt nem enném meg, de 7-re ér haza és akkor már hova áll neki fõzni?

Remélem mindenki jól vanKép Ildi? Egyben vagytok még?Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok !

Sasha ! Tényleg pihenj sokat ! Magnéziumot nekem is kellett szednem, de én a Magnézium pezsgõtablettát szedtem, az nagyon finom, eperízû volt. 2x egy nap.

Nekünk még freestartunk van, most rendeltünk meg a fent említett szolgáltatónál a netet, (hát, elszomorodtam, hogy nem az igazi), úgyhogy csak szórványosan leszek, de a párom elolvassa a munkahelyén, és engem tud tájékoztatni mit beszéltek meg a vacsira. Kép

Képzeljétek, ma voltunk az Árkádban, Peti kapott névnapjára egy nagy kutyát. Legalább 1 m.Kép Most azt mássza meg, nem minket. A héten egyedül fölült, de csak hasalásból tud, ha háradõl, nem fordulna meg, csak visít. Pedig külön-külön megy. Hátról-hasrafordulás, hasról -felülés. Csak együtt nemKép

Most már egész jól alszik, bár éjjel nagyon megilyedt valami nénózó autótól. (gondolom tûzóltó).
Nagyon sírt, és nyugtalanul is aludt utánna. Aludt volna 8-ig, de 1/2 7-kor nekiálltak kalapálni a szomszédok.
Mennem kell, mert a Csabi elakadt a pelusozásbanKép


Pusz: Kata
Kati26
 


Kati!

Jó nekedKép A doki ajánlotta azt a oezsgõtablettát??? Nekem úgy irta fel receptre... Valami borzalomKép De a baba érdekében mindentKép

Nem hiszem, hogy tudok menni a vacsira. Ma elmerészkedtem az Europarkba egy órára és hazafele már úgy éreztem hogy a pocakom helyén egy mázsa kõdarab van ami le akar szakadniKép Szóval ez a magnézium nem az igazi, de lehet ha nem szedném akkor rosszabb lenne.... Most már tudom, hogy annyit sem mehetek, de muszály volt, mert találtam egy babaruha boltot ahol van 1-2 kismamaruha és 1-2 felpróbáltam. HÁt nem az igazi, mert csak L-esig van és ki tudja mennyit növök még és azokba nagyon már nemKép Hétfõn is megyek a Klinikákra, elkisér a barátnõm, ott van egy (állitólag) nagy kismamaruha bolt.

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha !

A Magnézium pezsgõtabletta 500 mg 1 tabletta, nekem 2x kellett szednem. Kérdezd meg a dokit, az nem jó-e neked.

Mikorra várod a babócát?
Én az egész várandósságot 1 db kertészfarmerban, meg 2 a kínai áruházban (régi szivárvány) vettem 1500 ft ért darabját XL-es "csomós" ruhát. Tudod, tavaly mindenki ezt hordta, hosszú, egyenes, mintás, két csomó a pántja. De szívesen nekedadom az enyémeket, ha kéred.

Puszi: Kata
Kati26
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: