Új privát üzeneted érkezett!

Jo nyaralast!

lehet hogy Beno ma randizik a kicsi Nandival ;) ha igen, kapok sms es irom nektek is!

Tofitucsokmackonak torokgyulaja van.

strand: nekem az a fura, hogy az elmenymedenceben olyan elmeny-elemek vannak, amiknek elsosorban gyogyvizben van ertelme: buzgar, nyakszuhany, masszirozo...
de ez a viz nem gyogyviz...
akkor mi van most? Kép
martina
 


Szasztok!
Meg nincs randi Nandi es anyukaja kozt, viszont emiatt, ennek koszonhetoen es ezert Tofitucsok talizott Benovel Kép
Joooo naaaaagy pocija van Kép

vigyorognek ha megis lanyka lenne.... Kép)
martina
 


Úgy izgultam Benőért!! Erre még mindig nem. Na jó még izgulok pár napot (az uram szerint őrült vagyok, hogy ilyesmitől ekkora izgalomba jövök)

Egyébként anyámat kiengedték a kórházból. (Benő mégegyszer köszi a felajánlást) Most otthon javulgat, már fel tud állni, de még nem tud járni. Azt modták már jobban lesz (hozzátették, hogy miután még él ezután csak javulhat Kép)

Puszi
dec8
dec8
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy ennyire nyomon követitek a sorsunkat, még így is, hogy most ritkán tudok jelentkezni. Köszönöm a segítséged Martina! Kép

Martina! Tofi jobban van már? Remélem a tüdőgyuszinak se híre, se hamva azóta!
Hát én nem biztos, hogy vigyorognék. A terhesség 17. hetétől minden kékben úszik idehaza. KépKép

Dec8! Fantasztikus hírrel jöttél. Remek, hogy anyukád felépült és kijöhetett a kórházból! Jó egészséget kívánok Neki! Bármikor segítségre van szükséged, csak hívj fel nyugodtan.
Annak ellenére, hogy óriási jóslófájásaim vannak, Nándinak még nem igazán akaródzik kibújni. Sajnos emiatt lehet még izgulni miattunk, de kérlek azért csak mértékkel. KépKép

Panka! Köszi az infót a kérdéses szerekről. Nem is mondtam, hogy Grőber drnő aug 4-től szept elejéig szabin lesz. Kép

Giti! Jó pihenést és kellemes nyaralást! Hová is mentek, vagy mentetek? Kép

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Gyorsan csak annyit, hogy visszamentünk szülni.
A reggeli vizsgálat alapján a doki csak annyit mondott, hogy itt még ma baba lesz! A méhszáj két ujjnyi, a méhnyak pedig 1 cm. Elküldött sétálni, és megkért, hogy 12 körül menjünk vissza. Most így állunk. KépKépKép

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

HÉtfőn utazunk a BAlcsira (Siófokra) egy hétre, így most elköszönök Tőletek.

BEnő! Biztosan meglesz már Nándi mire hazaérkezünk. Sok sikert Nektek Kép

Dec8!Én is örülök, hogy anyukád már jobban van! Kitartás !

Dóra és Niki is remélem,hogy hamarosan benéz, mert már olyan rég irtak!

Martina! remélem Tofi már jól van és elmúlt a torokgyuszija! Mi lett a játszótéri aláirásokból?

Sziasztok, mindenkinek kellemes nyarat! Majd jövök.
Gitike
Giti
 


Sziasztok!

Hú, a reggeli események alapján lehet, hogy már meg is van Benő Nándija Kép

Martina, nem tudsz valami új infót?

P.
pannus
 
 


Hajrá Benő, hajrá Nándi!!

A Grőber drnőt a Havasi szokta helyettesíteni. Ő is nagyon normális (együtt szoktak konzultálni, ha nehezebb eset van). Megbízható, jó orvos, de nincs az a sugárzása ami nekem a Grőberben tetszik. De ne izgulj, ő is lelkiismerets orvos, csak kérdezz ha valami kérdésed van, vagy bizonytalan vagy.

Drukkolok
dec8
dec8
 
 


Csak egy kérdés: nem a Havasi drnő a homeopátiás dokinő?

P.
pannus
 
 


Na jó, akkor én rukkolok ki a nagy hírrel Kép, egy másik topikban találtam:

"Ma 13.55-kor 3100 grammal és 55 cm-el megérkezett kisfiunk, Nándor. Ő és anyája a legnagyobb egészségnek örvend. :-) Heni és Pali"

Benő, nagy-nagy Gratula!!!

P.
pannus
 
 


Perszeeeeeeeeee
nekem meg csak most jott az sms Kép)))

itt is GRATULALOK!
Szia Kicsi Nandi Kép
martina
 


Benő!!
Gratulálok!!! Remélem mielőbb láthatjuk Nándit.

Puszi
dec8

ui: Aszem a Havasi homeopátiás, de hogy ő róla volt-e szó azt nem tudom, én csak egyszer találkoztam vele.
dec8
 
 


Azert kicsit faj am ilyenkor a szivem, hogy nekem mar nem lesz sosem Nandim.
szep az a nev, na.!

kepet ide kepeeeeeeet
martina
 


Sziasztok végre újra!!!

Szia Nándi!!! Gratu Benő, hogy vagy?

Hogy telik a balatoni nyaralás, Giti?

Dec8 Anyukádnak további jobbulást!

Végre, végre, végre ITT lakunk,Csepelen! Már nagyon ránkfért, hogy megint otthon legyünk valahol. Akégli nagy részében már van padló, úgyhogy elkezdtük a bútorok újboli összeszerelését, persze Gerus segítségével, aki lelkesen kalapálta pl a szekrényem hátlapját. A zsákokat és dobozokat is kezdjük lassan kipakolni. Gergi eben is segít, ma pl összetört egy tányért (véletlen), amit még az előző lakásban nagy gonddal csomagoltam be, hogy kibírja a szállítást. Azt kibírta, csak a fiamat nem... NAgyon élvezzük, hogy többet lehetünk együtt, mert Imi, a párom korábban ér haza. És itt minden van, még hétfőn is!

Igen, a játszóterek sirlmas állapotát már én is tapasztaltam, az eddigi legramatyabb az Áruház téri volt, de a Szt Imre téri egész kellemes, árnyas, körülkerített. A Sás u.-Tanácsház u. sarkán is van, csak nincs fa, úgyhogy nyáron használhatatlan. A petíciót én is szívesen aláírom! Ismeritek a Rákóczi kertet? Hatalmas, körülkerített hely, este 10-ig nyitva, van épület is, szeptembertől csüt délelőttönként baba-mama klub lesz. Ha van kedvetek, mi is alapíthatunk egy klubot, én szívesen vállalok akár idegen nyelvit is, tudásszinttől függetlenül, kötetlen, babás-mamás beszélgetésekkel.

Mindenkit sok szeretettel üdv: Niki CSEPELRŐL !!!
Névtelen
 


Sziasztok!

Niki, de jó, lassan teljesen berendezkedtek. A baba-mama klub szerintem jó ötlet lenne. A Rákóczi kertet egyébként tök jól meg lehetne csinálni a gyerekeknek, egy pár játékszert kellene venni az önkormányzat.

Benő, hazajöttetek már?

Martina, tényleg nagyon szép név a Nándi, de a Kristóf is. Kislánynéven gondolkodtál már? Kép

Üdv: Panka
pannus
 
 


Sziasztok!
Panka: gondolkodtam ugyan, regebben, de minek? Nekem nem lesz masik gyerekem, ugyhogy feleselgesen Kép

Rakoczi kert jo, csak maceras megkozeliteni, nem?
martina
 


juheeee mit szerezteeeeeeeeeeem
http://kep.tar.hu/pocakpeti/images/pic2950333.jpg

nezzetek meg Kicsi Nandit Kép
bocsi a szuloktol, de nem biram kivarni
martina
 


Megnéztem-megnéztm!!!
Nagyon édes, szép pici haja van Kép

dec8
dec8
 
 


Kedves Mindenki!

Valamikor már benéztem ide,akkor nagy pangás volt,de látom,azért zajlik az élet Csepelen. Mi februárban költöztünk ide és most 14 hetes várandós kismama vagyok. Februárra vagyok kiírva,de mivel ikrek, lehet,hogy kicsit hamarabb lesznek kiváncsiak a világra :-) Jövő héttől lesz otthon netünk,most csak beköszöntem,hogy tudjatok rólam,és esetleg csatlakozhassak a társasághoz. Én szeptembertől nem dolgozom,vannak csepeli kismamás tippjeitek,tapasztalataitok /torna,előkészítő,klub,stb./? Visszaolvasni nem nagyon volt időm,de remélem lassan megismerlek Titeket.

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok Lányok!

Visszajöttünk a nyaralásból és nagyon jól éreztük magunkat+kifogtuk a meleg időt,úgyhogy mindennap lubickolhattunk,amit persze Gergő élvezett a legjobban. Csodás volt.

Benő!
Gratulálok a kicsi Nándihoz,meg is kukkantottam a képet,nagyon édes.Gondolom előbb-utóbb kapunk egy élménybeszámolót is. Jó egészséget nektek!Kép

Niki!
Végre-végre beköltöztetek.EGyszer összefuthatnánk már.A héten még szabin vagyok,de megyünk erre-arra,úgyhogy nemigen játszóterezünk,de ha megbeszélünk vmit vmikor,akkor jó lenne összefutni.
Mit szólszKép
Örülök,hogy jól érzitek magatokat az új lakásban!

Martina!
Honnan veszed,hogy nem kopogtat valamikor még hozzád a gólya? Sosem lehet tudni Kép

Kis Buksi!
Gyere és csatlakozz hozzánk, mostmár igazán megélénkül itt is a forgalom,úgyhogy a többiek nevében is sok szeretettel látunk itt Téged és a pocaklakókatKép

Egyelőre ennyi,mert már kicsit fáradt vagyok.
Láttátok,csinálják a Szent Imre téri játszót.Csak a HÉV-ről láttam.Mikor lesz kész,nem tudja vki?

Giti
Giti
 


Benoek korhazban vannak.
talan a jovo heten kijohetnek.
martina
 


Sziasztok!
Ííííííszonyú régen tudtam feljutni a netre (több hónapja nem), most is csak villámlátogatást tudok tenni.:-( Kíváncsi volnék mi újság Veletek, de sajna nem tudom még visszamenőleg elolvasni a topicot, amiért elnézéseteket kérem. (Ígérem bepótolom.) Annyira szetettem volna stabil tagja lenni a csepeli anyukák topicnak, de az élet közbeszólt... Remélem még nincs veszve semmi.:-)
Most (kissé pofátlanul) szeretném a segítségeteket kérni a következőben:
Nagyon-nagyon fontos és sürgős lenne találnunk valakit, aki tudna vigyázni jelenleg 9,5 hónapos kisfiúnkra, folyamatosan, minden hétköznap kb. 13.00-17.00. Sajnos bébisintért nem tudok megfizetni. 250.-ot tudunk kifizetni óránként (max.!300.-at) Hallottam, voltak olyan szerencsések, akiknek a bölcsödei gondozónó vállalta, hogy maradhat tovább a gyerek, de én ilyen lehetőséget Csepelen nem tudok. Ha tudtok valakit (kisgyerekkel otthon lévő anyukát, nem dolgozó dadust, óvónőt, tanárnőt, bárkit aki megbízható) kérlek-kérlek-kérlek jelezzétek vagy ide vagy a mail-emre. Szeptember 1-én kéne kezdenie, de jó volna ha augusztus utolsó hetében megismerkedhetnénk Vele, Vasgyúróval összebarátkozna, stb.
Előre is nagyon köszönöm:
Owlet
owlet
 
 


Szia Owlet!
Írtam Neked mailt.
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

A kis Nándika gyönyörű!!!!

A Szt Imre tér nagyon szépül, múltkor már láttam egy anyukát arrafelé kisgyerekkel+homokozóvödörrel, de nem tudom, játszásból jöttek-e vagy csalódottan fordultak vissza. Kipróbáltuk a Boráros teret, nagyon klassz, kár hogy csak a McDönci van a közelben. Elmentünk a Mikkamakka játéktárba is. Ismeritek? Remek hely, Geruskám mág másnap is bezsongva emlegette, amivel ott játszott. Sok gyerek van, kinti játszótér is. Nyáron csak kedd délelőtt van nyitva, szeptembertől sűrűbben. Egy délelőtt v. egy délután 400 Ft a belépő-nem sok. Babaklub: a gyerekjóléti szolgálat/családsegítő is szervez szeptembertől, várhatóan valamelyik nap délelőtt hetente egyszer (Kiss J. altábornagy u.)
Mikor találkozunk? 06-30-314-9676 vagy kranzniki@hotmail.com (ezt csak éjszaka használom)
Puszi Mindenkinek: Niki
KranzNiki
 


Bocs, kedves Benő!

CSak most olvasom az előző hozzászólásokat... Tücsökzenélésről bővebben: van egy plakát az Áruház téri védőnői rendelő ajtaján. Még nem próbáltam, bár GErgő bizti szivesen dobolna és csörömpölne, a gyerektársaságot meg pláne élvezné. Állítólag folyamatosan indulnak csoportok. Valamikor a napokban úgyis kell mennünk tanácsadásra, megnézem a plakátot, és
legközelebb mondok bővebb infót!
Üdv: Niki
KranzNiki
 


NIki, hol a Mikkamakka?

Beno sms: mar otthon vannak, napi 2-szer kell bemenni Nandival az antibiotikumot beadatni neki.
Coli volt, de mar pusztul kifele a szervezetebol..

Hajra Beno, Hajra Nandi...
martina
 


Sziasztok!
Annamari! Mail ment, köszi szépen.
Nagyon helyes a fiad.

Sajna Annamari tippje nem jön be nekünk, ezért kérek mindenkit aki tud segítsen! Nagyon szépen köszönöm.

Bár Benőt még nem ismerem, Nándihoz gratulálok én is, tündéri! Jobbulást Neki! Legyetek nagyon boldogok!!!

Niki! Gratulálok az otthonotokhoz! Óriási dolog. Érezzétek jól magatokat Csepelen!

Kisbuksi! Üdvözlünk Csepelen! Ikreidhez sok sikert és kitartást. Fogalmam sincs milyen lehet két pocaklakóval, én mindkettőnél úgy éreztem, tetőtől talpig tele vagyok gyerekkel. Olyan voltam mint egy rakétakilövő állomás, de imádtam. Szerintem ez az egyik legjobb állapot. Sok sikert hozzájuk!

Üdv mindenkinek
Owlet
owlet
 
 


Owlet!
Visszamail is ment, félreértettél valamit, olvasd el figyelmesen Kép
Annamari
muter
 
 


Kisbuksi
Szia! Hűha ikrek!! Na ez már valami!

Giti
Én tökre le vagyok maradva, szétszedték a SzImre téri játszóteret? Ha kész lesz az biztos benne lesz kerületünk nagyszerű hirújságjában.

Benő
Sok gyógypuszi Nándinak!!! Remélem most már minden rendben lesz, és élvezhetitek egymást. Sok tejcsit!

Kép

Niki
Gratulálok az új otthonhoz!

Hannának már 7 foga van (11 hónapos)!!! De még mindig nem hajlandó megenni semmi darabosat

Puszi
dec8
dec8
 
 


Sziasztok! Kép

Niki!A számodat eltettem, talán jövő hét közepe táján (csüti vagy péntek) már eljutunk a Béke téri játszóra. A Borárosra mi is szoktunk menni,csak nincs kedvem mindig munka után még oda kibumlizni.
Az én számom:06-20/35-03835.

Dec8! Ahogy láttam,hogy csinálgatják a Szt.Imre téri játszót,abban kezdtem reménykedni (én a naiv),hogy talán most nekikezdenek majd a többinek is. Hajjjjrááá! Kiváncsi leszek milyen lesz és mikor lesz kész.

Owlet! Remélem Annamari mégiscsak tudott neked segiteni. Amit én tudok,azt fentebb egyik hozzászolásomban már megirtam,hogy a Karácsony S. u-i böliben van megőrzés pénzért (nem tudom pontosan mennyi óránként,de nem vészes ár) esetleg őket is meg lehetne kérdezni. Egy ötlet volt, de a barátnőm vitte be néha oda a gyerkőcöt.
Irod,hogy Hanna még nem eszik darabosat. Az én fiam is jó sokáig nem akarta enni, már elmúlt egy éves,mikor végre hajlandó volt megrágogatni az ételt. Úgyhogy ne aggódj!

Kisbuksi: gyere ám Te is gyakran ide! Kép

PUszillak titeket, sziasztok: Giti
Giti
 


Sziasztok!

Remek hír: a Szt Imre téri játszót szeptember 3-án adják át, "CSepel 2" lesz az ő fantáziadús neve, mrt a kerület második játszóparkja lesz (melyik az első?, de tényleg szeretném tudni!!!). A csúszdát már láttuk, klassz, szines, csak kicsit meredeknek tűnt, de biztos úgy jó, ahogy van, mert mindent EU-szabvány szerint csinálnak most a Szt Imrén. A hintákat is elbontották, azok helyett is újak lesznek!!! Szóval szeptember 3-tól.
Mikkamakka: az Erdősor utcai oviban üzemel, a 159-es busszal lehet odajutni, a Nyuszi sétánynál kell leszállni, a buszmegállótól kicsit visszafele elindulni, a sarkon a fehér kerítéses már az ovi. TElefonszámuk: 278-2364
Tücsökzene ügyben jövő héten kb csütörtökön tudok infot.
Szia Giti! Milyen volt a Balcsi? Örülök, hogy hamarosan találkozunk!
Tényleg, Kisbuksi, nem szoktak az ikrek nagyon birkózni egymással?
Nándinak jobbulást, Benőnek sok lelkierőt!
Szeretettel üdv minden csepeli anyukát: Niki
Névtelen
 


Owlet
házigondozás:
http://www.babaszoba.hu/services/kb?id=46
Remélem találsz olyat ami tényleg működik (akkor nekm is írd meg, mert ősszel kéne néha nekem is segítség, ha megint beindul a munka)

Remélem tényleg jó lesz az új játszó.
Menjünk baba-mama klubba!!!

dec8
dec8
 
 


Sziasztok!

Nem tudom melyik lehet az egyes számú játszótér, de annakidején vmi oylasmit hallottam, hogy csillagtelepen van vmi játszótér amit nemrég újitottak fel. De pontosabbat nem tudok.
közelről ugyan nem néztem meg a CSepel 2-t (micsoda fantázia kellett kitalálni ezt a nevet Kép
de látom vmi zöld (?) keritéssel volt körbevéve.
remélem jó lesz és remélem ezek után még csinálgatnak meg játszókat a kerületben.

Niki! Szerintem csütörtökön délután megejthetnénk előreláthatólag akkor jó lenne nekünk, ha időben hazaérek. De csak délután jó nekünk, úgy 5 óra után. Mit szólnál hozzá?

Egyelőre ennyi.
Benőékkel mi van? Kicsi Nándi jól van?

Sziasztok: Giti
Giti
 


Olyan hihetetlenul fura az en babam utan KicsiNándi szóösszetételt olvasni...
es olyan jó is egyben.
Ugyan csak egyszer találkoztunk Banovel és akkormég PocakNándival, de valahogy sokkal többet jelent az a baba nekem, mint akarmelyik másik, kivéve persze Tofit...

Ez nem azt jelenti, hogy a többiek egészsége, fejlődése, játékai ne érdekelnének, csak valahogy Nándi más... Értitek?

És olyan jó volt ezt most leírni...

Más:
Hát mi elküldtük a jatszóteres levelünket, kíváncsian várjuk a választ...
Még Gárdonyban nyaralunk (néha en azért Pesten melo...) és talán szept. első két harom hetét is lennt töltjük, amíg jó az idő, mert addigis van ingyé dédiszitter....

(a szóalkotásra felhívnám a figyelmeteket... baby és bébi szittere ugye akarkinek lehet... nalunk a dédimama saját magát nevezte el dédiszitternek... hiába, kicsit nem figyelmagára és meglepően jó a humora... persze, ha figyel, akkor egy depis öregasszonyt alakit, Jászai díjra illően...)

mit össze nem fecsegek...
martina
 


TÜCSÖKZENE INFO

A Munkásotthon balett-termében működik (Árpád u. 1., a Szt Imre tér közelében). Március óta folyamatosan indítanak kurzusokat, amiken 6 hónapos és 4 éves kor közötti tücskök vehetnek részt, természetesen papával-mamával. Egy kurzus 10 hetes, és ötezer forintba kerül - mármint az apró zenész-táncosok részére, mert szülőknek, illetve kísérőknek ingyenes. További info a szervezőktől: 06-30-974-7804

martine! Nemcsak a dédinek jó a hunyora, Neked is!!! Kellemes pihit Gárdonyban.

Giti! Remélem, csüt du tényleg találkozhatunk - a Béke téren gondolod? (Ha más helyszín legyen, küldj SMS-t). Attól függ, mit mond dokinéni, elmúlt-e Gergő mandula+torokgyuszija, ami idén már harmadszor van benne. Pedig most nem is fagyizott :-( Még SMS-ben és telefonon értekezünk, jó?

Kellemes nyári fővést kívánok mindenkinek: Niki
Névtelen
 


Niki!

Mehetünk a békére is, vagy Borárosra. Tegnap ott voltunk és ma is oda kell vinnem, mert oda óhajt menni urasága. Kép

Ok. Csütörtökön még értekezünk akár sms-ben.

Helló: Giti
Giti
 


Hahó Lányok!

Sehol senki???

Giti
Giti
 


Niki!
Megkaptam az üzit, de jó lenne egy email cimet is kapnom tőled.
Az enyém: gitike@freemail.hu
légyszi irj. a héten vmikor eljutunk a Békére, de nem tudom mikor. Most apa szabin és erre-arra ténfergünk délutánonként.
Csak nem akarok itt off lenni,úgyhogy jobb lenne mailban letárgyalni.

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Bocs,hogy miután bejelentkeztem,jól eltűntem,de most már pár évig itthon leszek,lesz időm bepótolni a mulasztást. Pár napot kórházban töltöttem,mert a normálisnál többet keményedtem,de most már minden rendben,és élvezem az itthonlét minden önfeledt percét. Köszönöm a kedves üdvözlő szavakat.

Giti! Visszaolvasva láttam,hogy ruhákat árulsz,bár abból a hozzászólásból nem volt egyértelmű,milyen ruhákat. Érdekelne!

Látom,többnyire már babáztok,és nem igazán van pocaklakós köztetek,azért ha van valami tippetek olyan fórummal kapcsolatban,ahol találkozhatnék hasonló "pocakban" járó kismamikkal,örömmel venném.

Üdv:

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Kisbuksi
A pocakosok a friss kismamák c. topikban vannak.
De ide is irogathatsz, nemsokára te is mami leszel Kép.
Hogy vagytok? Remélem most már nem kell kórházaznod többet, csak pihenj sokat !!!

dec8
dec8
 
 


Sziasztok!

Ahhhhh, most látom, hogy a tegnapi irományom be sem került ide,akkor ezek szerint elszállt. (':

Szóval Kisbuksi!
Igen, új ruhákat árulok. Mindig szezonálisan, tehát most már vannak ősziek (épp a múlt héten hoztam el az első garnitúrát) és folyamatosan lesznek. Szept. vége-okt. elején hozom a melegebb télieket (azok már polárok stb. lesz)
De most is vannak, úgyhogy érdemes átnézned,ha érdekel (igaz, már vittek el kisméretből). Ha gondolod küldök fotót, vagy meg is beszélhetünk valamit és megnézed személyesen.

Mikor születik a babó?


Egyelőre ennyi, muszáj dolgoznom.Kép

Giti
Giti
 


Giti
Hogy lehet a ruhákat megnézegetni, esetleg én is körülnéznék (ha majd megjön a gyed).

Köszi
dec8
dec8
 
 


Mi van Benőékkel??
Tud róluk valaki valamit. Benő!!! Remélem minden rendben, és csak nagyon elfoglalt vagy!!

dec8
dec8
 
 


Sziasztok!

Dec8!
Elvesztettema fonalat. Mekkora a baba és fiú vagy lány? Bocsánat,bocsánat, csak már annyian vagyunk és restellem,de még nem mindenkinek jegyeztem meg, hogy mekkora a babuska.

Szóval ha egyeztetünk egy időpontot, akkor eljössz és megnézegeted. Van néhány fotóm, de még nem mindent sikerült lefotózgatnom. Én dolgozom, úgyhogy hétközben úgy 3/4 5-től érek rá, ha neked az jó. Kép

Tényleg Benővel és Nándikával mi lehet? Talán Martina tudhat róluk valamit. Majd ha jön, biztos ad infot. Kép

NIKIIIIII!
Ha felnézel ide kérek egy email cimet, hogy azon is értekezhessünk. Már csak összejön az a játszótér. Mi ma +holnap (péntek) bizti nem megyünk. De talán hétvégéből vmelyik nap.

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Benőék jövőhéten már jelentkezni fognak. Most még Apa szabin van, így inkább együtt töltenek annyi időt, amennyit csak lehet KépKép

Annamari
muter
 
 


Giti
Enyém Manó 12-én lesz 1 éves (ruhailag 74-80-ast hord), leányzó, (névileg Hanna).
Te merre laksz? És a ruha fotókat hol lehet megtekinteni? Feltetted a net-re?

dec8
dec8
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Dec8!Fotókat tudok küldeni, ha megadod az emailcimemet, vagy ide, de jobb,ha az emilemre irsz: gitike@freemail.hu és akkor küldöm neked ami van. Alig 2 hete hoztam el a ruhákat, de már sokat elvittek,úgyhogy fogyok...Mert nagyjából mindenről van most fotóm és akkor látod,hogy kb. mik vannak.
Én a Kaiser's-nél lakom. De majd pontos cimet adok emailben ha aktuális lesz.

Annamari!
Köszi az infót Benőékről, remélem ha majd lesz egy szussz ideje, egyszer benéz és mesél nekünk, meg kapunk egy fotócskát is Kép

Kisbuksi merre jársz? Ha egyeztetünk időpontot, akkor szivesen látlak ruhanézegetőbe.

Na ennyi, mert lassan megyek a fiamért az oviba. Ez volt az első napja Kép

Giti
Giti
 


Szia Giti!

Remélem,jól telt a kisfiad első napja az oviban!

Én most már gyakorlatilag itthon vagyok, mikor lehet ruhát nézegetni?

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Szia Kisbuksi!

Irtam neked emailt!

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Voltatok már a Cspel 2-őn/azaz a Szt Imre téri "felujított" (vagy inkább elrontott) játszón? Szörnyű lett: a "hinták" egy-egy láncon lógó műanyagdarabból állnak, azaz se elöl, se hátul nincs támlájuk, a csúszda jó magas és meredek, a hozzá vezető mászókának pedig hatalmasak a közei. Állítólag EU-szabvány, - úgy látszik EU-kompatibilis gyerek is kell hozzá, aki vagy öt évesen születik, vagy óriási. De lehet, hogy ott az a szemlélet, hogy kisbabákkal (értsd: 3-4 éves korig) nem lehet játszótérre járni. Vagy csak nem látott még gyereket, aki csinálta: láttam a kerítésnél állni a két szakit, akik szerelték annak idején, ahogy nézték az anyukákat felmászni a csúszdához kezükben a picikkel arról beszélgettek, hogy bizony sűrűbben kellett volna fokokat rakni a mászókára. NA jó, azért előnye is van: hatalmas a homokozó és van ám szülőknek is fejlesztőjáték: miután gyrekünket felvittük a csúszdához (aztán lehoztuk, mert nem mert lecsúszni), lejöhetünk a falejtő fölé láncokkal felerősített fahasábokon. Irtó izgi.

Kaptam egy programajánlatot, amit most közzé teszek: szeptember 13-án nosztalgia nap lesz a Gyermekvasúton. Ez alkalomból gőzmozdony fog járni a teljes pályahosszon, nyitva lesz a vasútmúzeum, és sok klassz gyerekprogramot is szerveznek.

Kisbuksi! Mikor és hol születnek a picik?

Owlet és minden Érdeklődő! Szeptember 6-án Családi Nap lesz a Rákóczi kertben, ahol a Zöldalma nevű szervezet Népi játszót fog tartani - őket kell állítólag megkérdezni a Rákóczi kert babamama-klubjáról. Ott lesztek? Lesznek vetélkedők, kézműves foglalkozások, tűzoltók, délután pedig gyerekszínház meg táncház.

Midnenkinek jó szórakozást az őszhöz: Niki
KranzNiki
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: