Új privát üzeneted érkezett!

Judit,
Szerintem a Nagy Győri István István utca nagyon jó környék. Abszolút belváros, kellemes, csendes hely. Én is laktam azon a környéken, csak pont a Csili másik oldalán, a Baross utcában. Nagyon szerettem. Szorítok, hogy sikerüljön. Kép
Anna
tinalila
 
 


Ja, és az Andi által említett Vécsey lakótelep is elég jó helynek tűnik nekem. (Bár nem laktam ott soha.)
Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!
Anna, nem csodálom, hogy kevés az időd, én az egy iskolás gyerekem mellett is alig érek rá valamire! Szinte minden nap dolgozatKép, szerencsére már belerázódott, de ezt csak ezen a héten mertem először kijelenteni. Ellenőrzőnk két hete az ofőnél, várjuk, hogy beír-e vagy sem. Nem igazán hoz lázba a téma, ha grafomán, írjon. Hogy a balhé mi is volt pontosan, már elég nehéz felidézni, ennyit az intő pedagógiai hasznáról.
Hogy fogtok ennyi mindent beleszorítani Heni napjaiba? Vagy ti már feltaláltátok a 48 órás napokat?Kép Persze ha van hozzá kedve és bírja a suli mellett, hadd csinálja! Tetszik, hogy ilyen szerteágazó az érdeklődése. Kristófnak hogy ízlik a második osztály?
Azt írtad, Lili is szopi után kapja a gyümölcsöt, mint a kis unokahúgom. Ő viszont mostanában nem akar hízni, úgy egy hónapja stagnál a súlya. Igaz, rengeteget mozog, a héten ő is felült, és kúszik ezerrel! Lili súlya hogy alakul?

Andi! Ha az óvónők értik a dolgukat, biztos Áron is megszereti majd az ovit. Balázs is rengeteget sírt anno, aztán eljött az az időszak, hogy szombaton is oviba akart menni! Igaz, ehhez kellett két fantasztikus óvó néni plusz egy Juliska néni, aki dadus minőségben pótnagyiskodott a gyerekek között.Kép Azért elképzeltem a fiad által ajánlott szerepcserét, dögkeselyű-főnök arckifejezésével egyetemben!Kép

Judit! A Vécsey lakótelep szerintem is jó, én írtam régebben róla mint Eperjes utcai ltp-ről, és a Csili környéke sem rossz. Remélem, majd csak alakul valami!

Tünde

Tünde
tünde28
 
 

 
 

Sziasztok!

Tünde,
Kristóf szerencsére továbbra is szereti a sulit, nincs vele semmi probléma, a tanítónénik imádják. Kép
Heninek az énekkart, a zongorát és heti egy németet már sikerült beszorítani, valamint heti négy teniszt. Utóbbiból egyet már muszáj volt feladni. Lenne még rajzszakkör és matekszakkör, csak még nincs meg az időpontjuk. Én mondjuk a matekhoz nem ragaszkodnék, mert mindenféle versenyekre készülés közben úgyis rengeteg és nehéz szorgalmi feladatot kapnak, amikkel itthon sok időt töltünk. De a rajzszakkör fontos lenne, mert az Heni egyik fő erőssége és rajzból az alapképzés nem túl erős. A második félévben pl. nem is lesz rajzórájuk. Most ugyanis az osztály egyik felének két rajzórája van, a másiknak két kézműves és a második félévben cserélnek. Egyébként a legtöbb órájuk csoportbontásban van, ami nagyon jó, mert sokan (36-an) vannak. De csak a magyar, a társadalomismeret (töri elődje) és az ének van az egész osztálynak, minden más bontásban.
Fogalmam sincs, hogy Lili hány kg. Hathónapos korában visszaadtuk a csecsemőmérleget, azóta csak a fürdőszobain mérjük havonta egyszer. De azt - a mérleg pontossága miatt - nem vesszük túl komolyan. Kép Valahol 7,5 kg és 8 kg között lehet. De mivel szemmel láthatóan jól van, majd kicsattan az egészségtől, tök mindegy, hogy hány kg. Kép Az öcsédék se aggódjanak ezen! Kép

Andi,
Mi újság ovi ügyben?

Judit,
És lakás ügyben? Milyen volt a Csili melletti?

Puszi:

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Megnéztük, valóban nagyon klassz környék a Csili melletti! Ez volt az első olyan hely, ahol azonnal el tudnánk képzelni az életünket! Sajnos a lakás sokat kíván még, hogy be lehessen költözni, és nem is nagyon engednek az árból, mert úgy tűnik, így is van érdeklődő Kép
Ma az érdit is megnéztük, de borzalmas az utca, ez az egyetlen normális ház benne, és mivel nincs csatorna, árad a bűz... Ehhez jön még, hogy nincs kialakítva konyha, és az összes helyiség rózsaszínre van festve. Nem merünk belevágni ebbe sem.
Tovább kutatunk. Ma sem húzták ki azt a nyamvadt 5 számomatKép

Továbbra is köszi a hozzászólásokat!
Judit
jucc
 
 


Tünde,
Nézz már be ide légy szíves:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7485/116082.html?1096231618
Idő előtt benőtt kutacs témában kérnek segítséget. Kicsit beleokoskodtam a topikba a Tőled "hallottak" alapján és megígértem, hogy Téged is odairányítalak. Kép

Judit,
Az, hogy nem nagyon engednek az árból, mit jelent? Ha azt mondjátok, hogy X millióért azonnal meg van véve a lakás, akkor nemet mondanak? Nekem az a tapasztalatom, hogy ha nagyon határozottnak és komoly vevőnek látszik az ember, akkor mindig lehet valamennyit alkudni. Nálam a fenti mondat mindig bejött. (Na jó, eddig kétszer kellett alkalmaznom. Kép)

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Judit, körülnéztem, most nem találtam semmi hírdetést kiragasztva a környékünkön. Próbáltad már a www.ingatlan.com-ot megnézni. Ott elég sok lakás fent szokott lenni és nem kell végignézni mind az x hírdetést, mert beírhatod a kerületet, árat, panel-nem panel...stb.

Andi
diandie
 
 


Sziasztok!
Anna, írtam a kutacsos topikba.
A csecsemőmérlegről csak annyit, hogy Balázsnál még volt, stresszeltem is magam miatta (aggódós, elsőgyerekes anyukaKép), a háziorvos minden alkalommal elmondta, hogy "soványka ez a baba". Aztán egyszer elszóltam magam, hogy én 1 évesen voltam 7 kiló, azóta csak legyint: hja, ez egy ilyen genetika. Rékánál nem is vettünk már ki mérleget, úgyis berendeltek havonta egy mérésre (Réka 6,93 volt 1 évesenKép).
Tegnaptól táppénzen vagyok. Ma bemegyek a munkahelyemre, és szólok, hogy fel akarom függeszteni a GYES-t. Nem tudom, mit szól majd a főnököm, főleg annak tükrében, hogy tavasszal eljött hozzánk, és nagyon rá akart beszélni, hogy már most szeptembertől menjek vissza dolgozni... Persze a terveinkről nem szóltam semmit, nem is szólhattam volna, mivel akkor még nem döntöttük el, belevágunk-e.
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Sziasztok!

Tünde,
Köszi, hogy írtál a kutacsos topikba. Kép Bár a topikindító jól eltünt, de legalább most már van ilyen topik másoknak, akiknek hasonló gondjuk van.

Szerencsések a gyerekeid, hogy a Te alkatodat örökölték. Kép Rajtam per pillanat 10 kg felesleg van és azt hiszem, amíg szoptatok, ez nem is nagyon fog változni. Kép Márpedig még szeretnék egy jódarabig szoptatni. Az a baj, hogy alig van mit felvennem, mert 42-es méretből csak a legszükségesebbeket vettem meg. A korábbi 38-asok pedig ott árválkodnak a szekrényemben. Kép
Mit szóltak a munkahelyeden? Hogy vagy egyébként? Minden rendben a pocaklakóval?

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Tegnap vitte anyukám Áront az oviba, a vártnál jobban alakultak a dolgok. Egyből nekiállt dumálni az ovonénivel, hogy nézd milyen szép hajók vannak a polómon, meg nézd, anya rárajzolta a zsákomra a könyvet (ez a jele). Aztán kicsit nyafogott, hogy a nagyi nem mehet be. Az ovonéni dajkálta egy darabig, aztán közölte a fiam, hogy na, megyek játszani. És ment. Azt hittem nagyobb balhét csap majd. Bár én az elmúlt időben oltottam, hogy ilyen jó lesz, meg olyan jó lesz, meg a télapó is jön majd, stb. Reklamálta is, hogy nem hozott ajándékot a télapó. Kép
Reméljük a folytatás is jól sikerül.

Lányok, volt már valaki a XIII. ker Röppentyű utcai Elit cipőboltban?

Üdv
Andi

Andi
diandie
 
 


Andi,
Örülök, hogy jól érezte magát Áron az oviban. Kép Ezek szerint aranyos az óvónéni és ez a legfontosabb. Biztosan nem lesz baj a folytatással sem, várjuk a további beszámolót.

Én nem ismerem azt a cipőboltot, pedig a közelben dolgozom. (Már amikor dolgozom. Kép) Miért kérdezted?

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Anna!

Végülis háromszázat engednének az árból, de többet kéne az állapota miatt. /Nekünk legalábbis úgy érné meg./ Viszont nem megy lejjebb, mert erre az árra már több komoly érdeklődője van.

Andi!
Köszi, hogy körülnéztél! Albérlet sincs? Most ott tartunk, hogy az lesz belőle. Tudom, hogy hülyén hangzik, de jobban jövünk ki. / a férjem céget alapít, és kölcsönt venne fel ehhez, ami sokba kerül. Viszont albi esetén megmarad a kp., ezt használhatja, és a tervek szerint egy éven belül elkezdhetünk építkezni - köszönhetően a kedvezőbb lakáshiteleknek, amik jövőre várhatók.../
Szóval most albérletet keresünk. Ez sem könnyebb, de legalább nem kell azt is szem előtt tartanom, hogy majd el is tudjuk adni.

Én vásároltam már abban a cipőboltban! / ez a Dr. Leo-s ugye?/ Mit szeretnél tudni?

Üdv:
Judit
jucc
 
 


Kedves Judit!

Az oszlopokon nézelődve ma találtam kettő hirdetést.Az egyik két szobás,igényesnek eladó SOS!06-70/5759-579
A másik 06-30/2013-063
Ár egyiken sem volt feltüntetve!
Albérlet viszont volt a múlt heti Délinfóba.Erzsébeten az sem könnyű találni!Tapasztalat!
Jó keresést!
Ildikó
morozildi
 
 


Jucc, albérletben én utazomKép. Erzsébet központban, ha érdekel, dobj meg egy méllel gabi.keller@mail.datanet.hu

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsófi! Mail ment! Ja, és gyönyörűek a gyerkőcök!!!

Ildi, köszi mindent!

Judit
jucc
 
 


Sziasztok!
Anna, köszi a kérdéseidet, jól vagyunk. Egy kis émelygés még jó is, így érzem, hogy babát várok, és legalább nem nyomkodom állandóan a cickómat, hogy érzékeny-e mégKép.
A munkahelyemen érdekes volt a történet, a főnököm ui. azt hitte, megyek vissza dolgozni, azért kerestem meg. (Tavasszal már vissza akart hívni.) Jó egy órát várakoztatott, aztán eléggé meglepődött, amikor megtudta...Végül persze jó képet vágott hozzá, meg gratulált is, de láttam rajta, hogy nem erre számított.
Beszéltem egy genetikussal a Szabolcs utcai kórházból, itt, a Babaneten ajánlotta valaki. Nagyon kedves volt, jövő pénteken megyek hozzá, még csak beszélgetni.
Veletek mi újság van? Belerázódtatok a suliba? Kristóf is jár különórákra, vagy majd később tervezitek? Balázsnak jövő héttől indul az angol, és beírattuk kosarazni, hetente 3 nap van edzés. Ezenkívül egy nap lesz még a pszichológus-fejlesztő pedagógus, de erről majd később írok, mert váltani akarunk. Nálatok mi a helyzet ezen a téren? Jártok még?
Andi! Örülök, hogy Áron lassan beszokik az oviba. Ha esetleg később lenne visszaesés (újra sírna), ne ijedj meg, előfordul. Balázséknál szinte minden gyereknek volt olyan periódusa, emikor elege lett az egészből, és inkább otthon akart maradni (még középső csoportban is!). Viszont irtó helyesek voltak, ahogy egymást vigasztalták, mivel addigra már kialakult a csoportszellem.
Jucc! Építkezni is itt akartok majd? Ha látok kiadó lakást, szólok. Mekkora az, ami már-még szóba jöhet?
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Szia Tünde!

Örülök neki,hogy jól érzed magad.Hiába!A terhesség a legszebb állapot.Én imádtam terhesnek lenni,de még mindig nem szeretnék harmadikat.Úgy néz ki,hogy az angol megoldódott.A lányom még így is jobb mint a többi.Nagyon felvan dobva!Heti öt órában tanulnak és mindenkinek választani kellett valami nevet.A Vikiből így lett Molly.Tablót csináltak és nem szabad megszólalni magyarul.Szóval ez van.A tanár íratott vele szint felmérőt így jövő héten kiderül,hogy mit tud.Az ajánlatom még mindig áll ha segítség kell a lányomnak.Küldtem emailt,de nem válaszoltál.
Hova járst nődokihoz?

Judit!
Valami újság albérlet ügyben?Különben mi is a városközpontban található ingatlanosnál találtunk albérletet.Nem tudom,hogy Csucsuka az-e?

Sziasztok!
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!

Amit Csucsuka ajánlott, tökéletesen megfelelne,tegnap meg is néztük, már csak a párom áldását várom a dologra, akkor kedden költözhetünk!
Egyébként legalább másfél szoba kell üresen, de abba nem biztos, hogy elférne minden cuccunk, annak meg nem örülnék. Mindegy, remélem, a fenti lakás lesz A LAKÁS....
Az építkezésről még fogalmam sincs, az még odébb van. Lehet, hogy valahol Pest környékén. Először egy megfizethető telek kellene.
Na, megyek dobozolniKép

Sziasztok!
Judit
jucc
 
 


Sziasztok!

Tünde,
Nagyon irigyellek, hogy Te értékelni tudsz egy kis émelygést. Kép Én mind a három gyerekkel végighánytam mind a nyolc hónapot. Kép Mindegyik meg is született egy hónappal korábban (minden előzmény nélkül), szerintem azért mert nem akartak tovább kínozni. Kép
Kristóf eddig a suliban járt hetente kétszer fociedzésre. De ezek az edzések nem sokat értek, meg nem is nagyon szerette, így októbertől külön fog járni az alagsori sportegyesületbe vagy mi is az. Tudod, ott a suli épületében. Oda két osztálytársa is jár, ők mondták, hogy nagyon jó. Csak ez persze napközi után lesz és hetente háromszor. Ezen kívül hetente egy fél óra zongorája van. A zongoratanárnő kijár Henihez és Kristóf önként kérte, hogy ő is tanulhasson. De vele egyelőre csak félórát foglalkozik, az ő türelmének az is elég. Kép (Henivel egy órát.)
Heni eddig kétszer volt a pszichológusnál, még kétszer megyünk és utána beszéljük meg, hogy van-e egyáltalán teendő. Az új suliban minden esetre már vannak barátai, úgyhogy talán tényleg nincsen nagy baj.

Judit,
Jó dobozolást! Kép Amit találtatok az végül megvásárolható lakás vagy albérlet? És merre van?

Puszi:
Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!
Ildi! Nem kaptam mailt, valószínűleg megtelt a fiókom (a freemailnél ez sajnos előfordul, főleg ha a kedves barátok teletöltik képekkelKép). Próbáld meg újra, légy szíves, igyekszem naponta-kétnaponta üríteni.Köszi!
Dr Fekete Károlyhoz járok, a magánrendelése a Szt Imre herceg utcában van, amúgy a Dél-pestiben rendel. Eddig összesen 3 alkalommal voltam nála, szerintem rendes, nekem is úgy ajánlották.

Judit! Nagyon örülök!!!!! A jövő héten akkor "igazi" erzsébetiek lesztekKép! A dobozolásért persze nem irigyellek, meg az utána hetekig tartó felfordulásért sem, de a cél érdekében mindent... Én már többet nem szeretnék költözni, eddigi életem során 6 költözésben volt részem, nekem ennyi elég voltKép. Bezzeg a férjem ennek az utcának a másik végén álló házba született, aztán átköltözött az utca túlsó végére (itt építkezett). Néha irigylem ezért. Én mindegyik lakást sajnálom a lelkem mélyén, túl sok emlék fűz hozzájuk. Ez biztos a sokat emlegetett kelet-európai mentalitásKép.

Anna! Minden elismerésem a tiéd, hogy a várható 8 hónapnyi rosszullétek tudatában képes voltál 3 gyereket vállalniKép. A sógornőmet is csodálom, pedig ő "csak" 3 hónapig hányt, de ma már úgy beszél a terhességről, mint élete legboldogabb időszakáról. Pedig azt a közös nyaralást, amikor mindenhol a kisrókát kergette, nem felejtem el én sem egy darabig!
A gyerekek nem is járnak akkor zeneiskolába? Szolfézsra sem? Mindent a zongoratanárnő tanít nekik? Azért érdeklődöm, mert mi is gondolkodtunk azon, hogy Balázsnak jó lenne zenét tanulnia. A sógornőm úgyis nálunk szeretné tartani a pianinóját, náluk ui. nem fér el, és én is zongoráztam valamikor. Az időbeosztásunkba viszont sokkal jobban beleférne, ha hozzánk járna vki, mint ha mi mennénk. Ha idén talán már nem is, de jövőre mindenképpen érdekelne. Mennyiért tanít, heti hány órát? Ha gondolod, megírhatod mailben is.
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Szia Tünde,
Köszi az elismerést. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a második és a harmadik terhesség előtt azért bíztam benne, hogy ezúttal másképp lesz. Kép Persze, ha nem bízok ebben, akkor is belevágtam volna. Hiszen a gyerek utáni vágy elég alapvető ösztön, sokkal nagyobb mint a rosszulléttől való félelem. De azért több gyereket (illetve terhességet!) most már semmiképpen sem szeretnék.
Zeneiskolába nem járnak a gyerekek. Ennek az az elsődleges oka, hogy azt már végképp nem tudnánk megszervezni. Heninek elég komoly volt az ének a Nagy Lászlóban, furulyázni is tanultak. (Azon kevés tantárgyak egyike volt, amelyet úgy tanítottak, hogy az nekem is tetszett. Kép) Meg egy kis zeneelméletet a zongoratanárnő is tanít neki.
Hű, most csöngettek, de ezt már elküldöm, ne vesszen el. Majd folytatom.
Puszi:
Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Tünde! Ez aranyos Tőled! Valóban, kedden költözünk Erzsébetre, attól kezdve jó ideig biztos erzsébetiek leszünk. Végül sikerült a páromnak kimondania a boldogító igent erre a lakásra! A Topánka utcában van a lakás, a Széchenyi-sarkon, biztos ismeritek a három színű házat a Mekivel szemben. Igaz, hogy a Topánka forgalmas utca, viszont a gyerek- és hálószoba parkra néz, és ez a lényeg. Maradtunk az albérletnél, ez is az. Ezzel kapcsolatban van némi fenntartásom, pár dolgot nem tudok, hogy kell ilyenkor intézni. / 10 évig sajátban éltünk/.
Úgy tudom, állandóra nem lehet albiba bejelentkezni, igaz, vannak rokonaim Pesten, akikhez biztos lehetséges lesz. De nem Erzsébeten. Ilyenkor is mehetek bárhova orvoshoz? Választhatok a gyereknek is gyerekorvost? A mostani dokiktól kérjem el a kartonokat, és ha találtam valakit, adjam le neki? Védőnőt pl. tudtommal nem lehet választani, akihez tartozom lakcím szerint, oda kell mennem. Esetleg át kell járnom másik kerületbe, ha terhes leszek? Vagy ne járjak védőnőhöz? Ha valaki tudja a válaszokat, epedve várom! Ja, és még valami:Erzsébeten tudtok homeopátiás gyerekorvost? Ezt az egyet nagyon sajnálom, hogy az ittenit itt kell hagynunk...

A dobozolás egyre rosszabb. Azt hittem, mára végzek, de úgy tűnik, egyre több cuccunk van
Én is sajnálom kicsit ezt a lakást, hiszen ide született a kisfiam is!
Kicsit aggódom is miatta, milyen lesz neki egy idegen helyen, az ismerős játszótér és a gyerekek nélkül. Remélem, hamar szerez újabb ismerősöket! / és én is magamnak/

Bocs a hosszúságért!
Sziasztok, és további jó hétvégét mindenkinek!
Judit
jucc
 
 


Kedves Judit!

Örülök,hogy végülis Erzsébetre jöttök.Majdnem "szomszédok" leszünk.A védőnő adva van,lakcím szerint.Gyerekorvost viszont azt választasz akit akarsz,címtől függetlenül.Valószínű a Vas Gereben utcai rendelőbe fogtok tartozni,de én magán orvost választottam.A kartonnal nem kell foglalkozni azt az új doki fogja kikérni a régitől.
Egyenlőre ennyi!További jó pakolást és még jobb költözést!Pár hónapja mi is végig csináltuk,igaz mi "csak" nyolc évet pakoltunk össze!
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!

Tünde,
Tegnap, miután elmentek a vendégeim még akartam folytatni a levelet, de valami miatt nem tudtam elküldeni. Úgyhogy most ide másolom:
A zongora témáról még annyit akartam írni, hogy a nagynéném zongorista és tanít a Zeneakadémián, így rajta keresztül szereztük a tanárunkat. A tanítványa volt. Nagyon aranyos lány, szenzációsan tanít, a gyerekek imádják. Kép Bár nem ismerem a zenetanári óradíjakat, de egyáltalán nem olcsó. 3.500 Ft-ot fizetünk alkalmanként, ezért Henivel egy órát, Kristóffal fél órát foglalkozik. Mondjuk ezt nem veszi nagyon szigorúan, nem ugrik fel, ha letelt az idő.
Ha esetleg érdekel, beszélek vele. De szerintem az ő részéről is mindenképpen csak jövőre aktuális a dolog, mert nagyon be van táblázva. De lehet, hogy örülne Nektek, mert csak a mi kedvünkért jár el ilyen messzire, a többi tanítványa mind Budán van. Igaziból minket csak a nagynéném miatt vállalt. Kép De ha hozzánk már úgyis eljön, akkor jól jöhet neki, hogy több órát is letud a környéken.
Hogyhogy már hatszor költöztél? Ha a férjed csak egyszer? A sok költözés még a szüleiddel volt? Vagy már amikor önállóan éltél és még nem voltál férjnél?

Judit,
Én is örülök, hogy erzsébetiek lettetek. Kép A felnőtt orvosra is igaz, amit Ildikó a gyerekorvosról írt, hogy a kartonokkal Nektek nem kell foglalkozni. Az itt választott dokidnak megmondod, hogy eddig kihez tartoztál és ők mindent elintéznek egymás között.
A védőnő valóban nem választható, viszont fogalmam sincs, hogy az ideiglenes lakcímmel rendelkezőkkel mi a helyzet. De én azt tartanám normálisnak, hogy ahol életvitelszerűen laksz, oda járhatsz védőnőhöz. Gondolom, ha valakinek vidéken van az állandó lakcíme, de Pesten lakik, annak sem vidékre kell járnia. De ezt majd meg tudod kérdezni a választott gyerekorvostól. Biztosan írtad már, de mennyi idős a gyereked?

Sziasztok!

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat, ezt a kartonosdit nem is tudtam. Legutóbbi költözésünkkor épp terhes voltam, és táppénzen űztem mindezt, úgyhogy a háziorvosom azt mondta, az a legegyszerűbb, ha átviszem magammal a kartont, mert így nem csúszik a táppénzem a kikérési és postázási procedúra miatt. A gyerekemnél pedig úgy van, hogy először oda jártunk, ahova tartozunk, aztán elmentünk egy homeopátiával is foglalkozó doktor nénihez, ahova szintén le lehetett adni a kartont. Ott van a másolat, az eredeti pedig az első rendelőben. Az biztos, hogy el kell még mennem szólni nekik, hogy elmegyünk.
Erre a védőnő-kérdésre majd én rákérdezek, tulajdonképpen most nem ez a legfontosabb.

Ildikó, Ti merre laktok, hogy majdnem szomszédok leszünk?

Anna, egyáltalán nem biztos, hogy írtam már: a kisfiam július 5-én volt két éves, Balázsnak hívják. Van róla kép a profilomban, igaz, nem a legfrissebb, de nem sokat változott azóta.

Mindenkinek jó éjt!
Judit
jucc
 
 


Sziasztok, megint itt vagyok!

Csak azért írok, mert egy ideig nem lesz telefonunk, és ebből adódóan internet sem, nem tudok jelentkezni. Amint megoldódott a dolog, írok! Ma még benézek, mielőtt szétszedjük a gépet, hátha írtok addig.

Minden jót Nektek!
Judit
jucc
 
 


Judit,
Már biztosan szétszedtétek a gépet, de legfeljebb majd utólag olvasod. Kép
Jó dobozolást és várunk erzsébeti lakosként. Kép

Egyébként az én párom is Újpestről (mi csak UP-nek hívjuk Kép) költözött ide három évvel ezelőtt.

Szia!

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Anna!
Azért kérdeztem a cipőboltot, mert valamelyik újságban láttam, hogy akciósak a gyerekcipők.

Judit!
Jó költözködést!
Nekünk is maradt a kispesti gyerekdokink amikor átköltöztünk Erzsébetre, úgyhogy dokihoz oda mész ahova akarsz. A védőnőt én sem tudom, hogy működik. Bár az igazat megvallva én ezt az egész védőnőhöz járkálást baromságnak tartom. Minek kell, hogy ő is megmérje a vérnyomását az embernek, meg megkérdezze, hogy hogy van? Azt a doki is megcsinálja.

Képzeljétek!
Egész jól alakul az oviba járásunk. Bár a menés még nem megy zökkenő mentesen, de hazafele már azt mondja a gyerkőc, hogy jó volt az oviban.
Ez alatt a pár nap alatt már sikerült is a fiamnak megtanulni, hogy kussolját, meg dögölj meg. Mi lesz később?

Ti mit csináltok ha "süket" a gyerek? Annyira fel tud bosszantani amikor 1oX elmondok valamit és úgy csinál mintha nem is hallaná. Pedig hallja a csibész. Kép

Süt a nap és nekem itt kell ülni az irodában. Szörnyű!
Még jó, hogy nincs itt a főnököm. Délben legalább le tudok lépni, hogy elmenjek Áronért az oviba. Tudják már meg az ovónénik, hogy ki az anyja annak a gyereknek.

Üdv
Andi
diandie
 
 


Kedves Judit!

A majdnem szomszédságot csak képletessen írtam.Ugyanis itt mindenki Erzsébet másik végén lakik,nem központ közelben.CSAK ÉN.Baross út-Határ út sarok,az Interspar mögött nem messze.Most folyik ott épp egy építkezés.
Milyen volt az első éjszakátok az új lakásban?
Különben szerencsétek volt,hogy ilyen hamar találtatok albérletet.Nekem nehezebb volt.Igaz nyár is volt meg 3szobás kellett volna a városközpontban.Nem tülekedtek!

Ma voltunk először pofaviziten az új gyerekorvosnál.Nekem,Alexának szimpi volt.

Majd írok még,most rohanok haza,etetni kell.
Ildikó
morozildi
 
 


Hali Csajok!

Hétvégén Prágában voltunk, hétfőn meg egésznap ganajoltam, hogy Juditék elfogadható körülmények közé tudjanak költözni, tegnap meg suli... Eléggé le vagyok amortizálódva...

Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!
Csak röviden jelentkezem be, nem a legjobb hangulatban írok: sajnos nem leszek májusban boldog, háromgyerekes anyuka! Ne haragudjatok, ha nem írom le még egyszer, már megtettem az "elvesztettem a kisbabámat" topikban, ott elolvashatjátok.
Igyekszem összekapni magam, legközelebb majd rendesebbet írok, most még eléggé padlón vagyok!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Kedves Tünde!
Nagyon nagyon sajnálom, ami történt. Kép Kép Kép És együttérzek Veled. Nem is tudom, hogy mit írjak. Nem vígasz, csak talán könnyebben elfogadod a megváltoztathatatlant, ha arra gondolsz, hogy biztosan beteg volt a baba. És még nehezebb lett volna, ha ez később derül ki.
Kívánom, hogy mihamarabb állj talpra és sikerüljön megvalósítanod az álmodat a három gyerekről. Kép És addig is gondolja arra, hogy két szuper gyereked már van. Kép Kép Kép
Puszi:
Anna
tinalila
 
 


Szia Anna!
Köszönöm a vigasztaló szavakat, én is ezeket az érveket mondogatom magamnak. Biztos sokkal nehezebb annak, akinek ez az első gyereknél történik. Igyekszem pihenni, már amennyire ez lehetséges 2 gyerek mellett. Szerencsére a párom sokat segít, meg az anyukám is itt volt egy hétig.
Veletek mi van?
És veletek, többiek? Remélem, minden rendben megy, csak kicsit több az elfoglaltságotok mostanában.Kicsit kihalt ez a topik az utóbbi időben.

Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Szia Tünde!
Én totál el vagyok havazva és azt hiszem, ez már mindig így lesz.
A múlt héten pl. a következők történtek velem:
Alapítottunk egy egyesületet azokkal a lányokkal, akikkel a babakocsis demót szerveztük. Ehhez hétfőn fizikailag is összejöttünk páran az alapszabályt megalkotni, virtuálisan meg egész héten erről leveleztünk. Kedden de. be kellett mennem a munkahelyemre, du. pedig Henit vittem pszichológushoz. Egyébként akkor ért véget a négy alkalomból álló állapotfelmérés. Ma megyek egyedül, hogy megbeszéljük, hogy mi a pszichológus véleménye, de annyit már a múlt héten is mondott, hogy nincs Henivel semmi baj. Kép
Csütörtökön egész nap dolgoznom kellett egy munkahelyi témámon, pénteken pedig fizikailag is összegyűltünk (az Állatkerti Játszóházban Kép) megalakítani az Egyesületet. Péntek hajnalban egyébként elutazott a párom tantestületi kirándulásra, így szombaton egyedül zavartam le Heni szülipani zsúrját 11 gyerekkel (Lilivel együtt), tortával, szendvicsekkel, dekorációval, vetélkedővel, tánccal, stb.. Tegnap pihenésképpen már elmentünk egy baráti házaspárhoz, hogy legalább a vasárnapi ebédet megcsinálja valaki helyettem. Kép A barátainktól este mentünk a páromért, akivel elég későn értünk haza. Emelett peresze hetente többször megvan a napi két menet a Radnótiba, a mindennapi leckenézés, beszélgetés a nagyokkal, foglalkozás Lilivel (benne 6-10 szoptatás), takarítás, vasalás, bevásárlás, stb.. Ráadásul elkezdtem futni (gépen), mert mire visszemgyek dolgozni, jó lenne, ha újra rám jönnének a ruháim, különben rengeteg pénzt kellene akkoriban költenem. Kép Ez is fél óra. És még naponta kétszer relaxálnom is kellene a pszichológus utasítására, ami nem több kétszer 15 percnél, de ilyen feszített tempo mellett általában ez az, ami elmarad.
Emiatt persze már a múlté az, hogy minden topikot végigolvasok a Babaneten, de ide szívesen írogatok, ha van kinek. Kép
Te hogy vagy? Sikerül pihenni? Mit mondott az orvos, mennyi idő a fizikai regenerálódás?

Jutka,
Hogy álltok a költözéssel?

Csucsuka,
Jutkáék a Ti lakásotokat vették ki?

Andi,
Ezt a süketséget sajnos meg kell szokni. Én nem régen vittem el a 11 éves nagylányomat fülészetre, mert már komolyan elkezdtem aggódni a hallása miatt. Azután persze kiderült, hogy teljesen jól hall. Kép Úgyhogy még csak azzal sem tudlak bíztatni, hogy majd kinövi. Kép Áron hogy áll az ovival? Megszokta már teljesen?

Ildi,
Ti is albérletben laktok? Végül melyik gyerekorvost választottátok?

Lányok,
Ha valakit érdekel az egyesületünk (Tegyünk a Világért! - Anyák Szövetsége = TAVASZ), szívesen írok róla magánban. Nemsokára lesz honlapunk is, akkor majd felteszem a linket.

Puszi mindenkinek:
Anna
tinalila
 
 


Hali Csajok!

Tünde, nagyon sajnálom... Remélem összetudod szedni magad, tapasztalatom szerint az idő múlása segít sokat (meg persze az, amikor végre kibújik az egészséges poronty).

Anna, igen, kivették, beköltöztek, ebben a gyönyörűséges időjárásban a hétvégén be is áztak grrrrrrr.... Ezt leszámítva remélem, jól érzik magukat - már amennyire egy költözésnél jólérzi magát az emberKép Netjük még nincs...

Én szokás szerint elhavazva, múlt héten szinte nem is jutottam a gép elé: iskola, munka, házassági évfordulóKép... Most is a szerda- pénteki ebédet jöttem megrendelni.

Legyetek jók
Pusssssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Tünde! Most olvastam mi történt! Nagyon sajnálom! Jobban érzed már magad? Azért az jó, hogy vannak már gyerkőceid. A barátnőm az első terhességgel élte át ezt, eléggé el volt keseredve, főleg, hogy amikor hazament nem volt aki lekösse a figyelmét és ráért ezen túráztatni magát. Azóta szerencsére már megszületett a kislánya. Egyébként ők is az erzsébetiek csapatát erősítik.

Anna! Áron beteg lett, úyhogy múlt héten nem volt oviban. Hétfőn reggel amikor öltöztünk, hogy megyünk a dokihoz, akkor elkezdte mondani, hogy ne menjünk oviba, aztán mikor mondtam neki, hogy dokihoz megyünk, meg az oviba nem mehet betegen, akkor elkezdett sírni, hogy de ő oviba akar menni.

Mindenki jól van? Én már napok óta fujom az orromat vagy 2 percenként. Áron rámragasztotta a kórságot.

Andi
diandie
 
 


Sziasztok!
Anna, hát nem mondom, van teherbírásodKép! És még engem szekál a családom, hogy folyton túlvállalom magam! Örülök, hogy Heni rendben van. Azért gondolom, nyugodtabb vagy így, hogy végére jártál a problémáinak, még ha maguktól megoldódtak is.
Zsófi, Andi, köszönöm a biztatást, most már nagyjából sikerül nekem is a jövőre koncentrálnom. Decemberig javasolta az orvos, hogy regenerálódjak, addig is szedem a Maternát, hogy feltöltsem a raktárakat. Ezenkívül E vitamint szedek, valamint cickafark-palástfű-zsálya teát iszom, állítólag ezek segítik a peteérést meg a ciklus mielőbbi helyreállását.
Réka is volt beteg, van valami kósza vírus a levegőben. Ő az unokahúgától kapta el, egyelőre a család többi tagja még ellenáll. A lányom egyébként döbbenetes egy kölyök!Kép Ő maga kéri az orrszívót (igen, a porszívóra szerelhetőt!!!), és szépen, nyugodtan fekszik egy hang nélkül, amíg nem végzünk! Balázs anno végig üvöltött, győztem lefogni a csápoló karjaitKép
A vírusok áldozatainak jobbulást kívánok!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Sziasztok! Kép

Hogy vannak a betegek? Remélem, már gyógyultok! Kép Mi eddig szerencsére megúsztuk.

Tünde,
Mi újság Balázzsal az iskolában? Vannak még összetűzések a tanítónénivel? Kép Réka tényleg nagyon ügyes, ami a porszívózást illeti. Nekem eddig egyszer kellett Lilinél orrszívót használnom. Meglepő módon ő sem tiltakozott annyira, mint a nagyok annak idején. Nem sírt, csak a kezével próbálta meg ellökni. Kép Igaz, nem porszívót használtam, hanem olyan mellszívót, ami erre is jó. Vagy lehet, hogy ezt már írtam? Akkor bocs. Kép

Csucsuka,
Honnan rendeled a kaját? Jutkáéknak lesz majd netjük?

Sziasztok!

Anna
tinalila
 
 


Hali Csajok!

Tünde, nekem az első esetben 3-6 hónapot mondott a doki, másodszorra menetközben orvost váltottam, aki 3 hónapot javasolt, de azt mondta, hogy ha az első normál mensi után esek teherbe, az sem jelenthet gondot, csak lelkileg tudjam viselni... Ehhez kellett a párom, no meg a kényeztetés, ami végülis eredményes voltKép
Mi nem nagyon orrszívózunk, mindkettő inkább kifújja a nózijátKép

Jutkáék jól vannak, szép lassan alakulnak, kábeltv az már van, telefont hozták a régit, csakhát a Matáv malmai... Tegnap mondta, hogy komoly elvonási tünetei vannak, hiányoztok Neki...

Foodexpressztől rendelem, még tavaly nyáron a tanyán szoktam rájuk és az idén mondtam a csajnak, hogy milyen kár, hogy Erzsébeten milyen lökött az ürge, nem tudok vele zöldágra vergődni. Ő meg rögtön mondta, hogy ha nekem jó, akkor ki tudja hozni 1/2 8-8 között a kaját, mert útba esünk. Így a hét második felére szoktam rendelni, talán nem unjuk meg olyan gyorsan...

Na menek tételt kidolgozni, bár ott eltűnik az írhatnékom...

Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem nagyon tudtam jönni irni az irodába mert betegek voltunk Alexával.Mindez szerintem azért történt mert anyáméknál voltunk múlt héten /Pécsen/ és panelban laknak,nem volt fűtés.Kint szakadt az eső,majd megfagytunk a lakásban,apám betelefonál,hogy miért nincs fűtés?Erre azt mondják az idő nem indokolja,hogy bekapcsolják.Felháborító!
Most már úgy ahogy jól vagyunk.

Tündi!
Én is nagyon sajnálom!De biztos így kellett lennie.

Anna!
Mi albérletben lakunk.De csak azért mert otthon még nem adtuk el a lakásunkat/ki van adva/Amíg nem tudjuk hol akarunk végleg élni addig marad az albérlet.Mindenképp családi házban gondolkodunk és a Mártírok környékén.Vagy régi ház és felújítjuk vagy pedig építkezünk.Majd meglátjuk.Nem kell elkapkodni!
Orvost találtam,teljesen magán.Jövő héten fog pont vizitre jönni hozzánk.A nevét nem akarom megadni,bocsi.Nem publikus.De ha érdekel írj a címemre.

Sziasztok:
Ildikó
morozildi
 
 


Sziasztok!

Anna! Nem akarom elkiabálni, de Balázzsal nagyságrendekkel kevesebb a probléma, mint tavaly ilyenkor volt. Remélem, az októberi magatartás havijegynél megcélozhatjuk a 4-est! Engem ugyan nem igazán érdekel, de fiam lelkének igencsak jót tenne, ha láthatná a "munkája" eredményét. Ő ugyanis úgy 3 hete elhatározta, hogy jól fog viselkedni, mert "az Andrisra soha nem kell rászólni, olyan jó neki"! Nem írtál mostanában túl sokat a gyerekekről. Mi van velük? Lilinek mi a legújabb tudománya? Ez olyan hálás időszak, szinte napról napra újat produkálnak! Az öcsémék (februári) kislánya egy hét alatt megtanult felülni, mászni, és elkezdte magát állásba felhúzni, így szerintem napok kérdése, és állni is fog!

Zsófi! Mit tanulsz? Biztos írtál már erről, de én lemaradtam róla, bocsi!
Az én orvosom is 3 hónapot javasolt, de írtam a Nők Lapja Caféban Radványi Krisztinának, aki szerint nem muszáj ennyit várni. Azt hiszem, decembernél tovább nem várunk, az is lesz 2-2,5 hónap. Olyan lassan mennek a hetek!!! Neked mennyi idő után jött aztán össze a baba? Nem volt problémád a következő terhességnél a hormonszintekkel?

Lányok! Tudja valaki, hogy a háziorvos tud-e vérből hormonszintet (progeszteron, prolaktin) nézni? A nőgyógyászom szerint nem szükséges nézni, de én nyugodtabb lennék. Persze lehet, hogy őt kellene meggyőznöm, hogy mégis csinálja meg a vizsgálatot.

Réka is egész ügyesen fújja már az orrát, ez különösen Balázs után meglepő, neki ugyanis elég sokáig nem ment ez. Reggel és este azért szippantunk, ő maga kéri, meg így azért több trutyi kijön.

Ildi! Hogy megy a kislányodnak az angol? Bekerült a tagozatos csoportba?

Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Sziasztok!

Zsófi,
Én is sokszor eszek Foodexpresst. Nekünk nagyon helyes kihordó fiúnk van. Kép A Tieddel mi volt a baj?

Ildi,
Csak kiváncsiságból érdekelt volna az orvos neve. Ezek szerint nem olyan, aki egyébként is visz körzetet a kerületben?
Lehet, hogy egyszer közel fogunk lakni egymáshoz? Kép

Tünde,
Örülök, hogy Balázsnak jobban mennek a dolgok a suliban. Kép
Lili már nagyon ügyes és nagyon aranyos. Ő már több mint egy hónapja felült és imádott is egyhelyben ücsörögni és játszani. Ez nekem annyira kényelmes volt. Kép Néha ugyan arrébb kúszott, de nem okozott problémát "elkapni". Kb. egy hete viszont elkezdett mászni és olyan, mint a csík. Már több kisebb balesete volt (magára borította az öntözőkannát, magára rántott egy köteg Kismama Magazint és meggyepált egy csomó növényt - ez utóbbi mondjuk inkább a növények számára volt baleset Kép). Enni viszont alig eszik az anyatejen kívül. Korábban már volt, hogy megevett egy egész gyümölcsöt is (almát, banánt vagy barackot), de most megint csak napi pár kanállal fogad el. Ez önmagában nem zavar, szerintem tudja ő, hogy mire van szüksége. De három hónap múlva megyek dolgozni, amikor reggel 6-tól délután 3-ig valami anyatejtől különböző dolgot kellene majd ennie. Kép De úgy tervezem, hogy ezen majd csak kb. két hónap múlva kezdek el aggódni, addig még magától is megoldódhat.
Egyébként a kiskamaszos topikba megírtam, hogy mit mondott a pszichológus Heniről.

Ma Heni osztálytársaival, osztályfőnökével és a többi szülővel kirándulni voltunk a Budakeszi Vadasparkban. Nagyon klassz hely. Kár, hogy lassan elmúlik a szabadtéri programok szezonja. De ma még szerencsére szép időnk volt. Kép

Puszi:
Anna
tinalila
 
 


Hali Csajok!

Tündi, Felsőfokú Munkavédelem, másodév, és most elkezdtem a Tűzvédelmet is.
Nálunk nem az összehozattallalKép volt a gond, (amikor akartunk bébit mindig jött rögtönKép) hanem ami utána jön... másodjára júliusban volt a vetélésem, és Daninál az utsó mensi szept 23 volt ha jólemléxemKép (most volt négy éve). Éppen a megelőző gondok miatt tartották a gyertyátKép nálunk a dokik, kaptam peteérést erősítő csoabogyót, és utána progipótlást is. Zsófinál semmi gond nem volt ilyen téren, augusztusban akartunk visszamenni a dokihoz, hogy beszéljünk a terveinkről, de akkor már dobogott a kiscsaj sziveKép. Nekem a nődoki nézte a hormonszinteket, mondjuk pont ezért váltottam, ha maradok, lehet Danikám is elment volnaKép

Anna, nem a szépségével volt gondom, hanem a felfogóképességévelKép. Olyan napokon kérek kaját amikor nem megoldott a főzés, ami ált. azt jelenti, hogy nem vagyunk otthon de., tehát nem tudom lesni az étekhordót. Neki meg eccersem sikerült akkor jönnie, amikor ígérte, annak ellenére, hogy 1 órás intervallumot mondtam neki. ehhez képest a Brigi 8 elött kihozza.
Már visszamész dolgozni?

Na menek, legyetek jók
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsófi,
Nálunk a Foodexpress-es fiúnak szerencsére a felfogóképessége is rendben van. Kép

Igen, sajnos februárban vissza kell mennem dolgozni (Lili január 27-én lesz egyéves). Vezető beosztásban dolgozom, így sokáig nem maradhatok távol, nehogy kiderüljön, hogy nem vagyok pótolhatatlan. Kép De életemben először részmunkaidőben fogok dolgozni. Remélem, valahogy működni fog a lavírozás három gyerek és a család között. Lili felügyeletét egyébként jövő szeptemberig a családban oldjuk meg, utána viszont bölcsis lesz.

Puszi:
Anna
tinalila
 
 


Javítok:
Nem három gyerek és a család, hanem három gyerek a munka között kell majd lavíroznom. Kép

Anna
tinalila
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre újra itt lehetek Veletek! Valóban elvonási tüneteim voltak, délelőtt majdnem a nyakába ugrottam a telefonszerelőnek, annyira örültem, hogy végre beköti!
Visszaolvastam persze, Tünde szomorú hírétől én is szomorú lettem. Nem tudom, én hogy bírnék ki ilyesmit, de sajnos sokat rettegtem annak idején a babám elveszítésétől...

Egyébként nagyon jó itt, teljesen otthon érzem már magam, tetszik a környék is, minden! Nagyjából két hét alatt kipakoltam, berendezkedtünk, egy-két apróság van csak hátra, de az nem vészes szerintem.
A gyerekorvosunktól elköszöntünk Újpesten, és tőle kérdeztem, tud-e valakit a környéken, aki homeopátiával foglalkozik. Végülis Kispesten ajánlott egyet, de még nem hívtam föl, nem ismerkedtünk meg vele.
Na, megyünk a játszóra, nem bírok már a gyerekemmel!

Sziasztok!
Judit
jucc
 
 


Judit,
Örülök, hogy újra itt vagy és annak is, hogy jól érzitek Magatokat Erzsébeten. Kép Egyébként az én párom is Újpestről költözött ide három éve. Ő sok szempontból jobban szerette Újpestet (pl. a közlekedés miatt), de szerény személyemben volt egy olyan szempont, ami Erzsébet mellett szólt. Kép De mostanra már a kerületet is megszerette. Ti merre laktatok ÚP-n? (Mi csak így hívjuk. Kép)
A párod merre dolgozik?
Szia!
Anna
tinalila
 
 


Szia Anna!

Újpesten a Chinoinnál laktuk a Rózsa utcában. Hatalmas forgalom,nagy kereszteződés, és a gyár, mellette a hőerőmű. Elég durva szagok áradtak felénk nap mint nap...
A párom Kelenföldön dolgozik jelenleg, és jóval hamarabb hazaér ide, mint ÚP-re. Terveik szerint az új céget sem telepítenék túlságosan messze innét. / ez majd januártól lesz aktuális/.
Szerintem nem rossz itt a közlekedés, bár még nem fedeztem fel mindent, a buszra ott is sokat kellett várnunk. Igaz, itt a központban biztos más, mint Nektek.

Na, megyek, lassan kezdődik a Szülőszoba, nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én ki nem hagynám!

Jó éjt!
Judit
jucc
 
 


Sziasztok!
Anna, mostanában nem jártam a kiskamaszos topikban, de most mindjárt átnézek. Úgy látszik, az anyatejes babák tudják, mi a jó nekikKép! Anno Réka is igen nehezen barátkozott meg gyümölccsel-főzelékkel, most pedig a sógornőm próbálja tömni a lányát kb. annyi sikerrel, mint te Lilit.

Csucsuka, te is Clostyt meg Utrogestant kaptál? Rékánál nekem ez vált be, ő két év alatt jött össze, de akkor épp másoddiplomát végeztem, sőt, a férjem is (egy nap eltéréssel államvizsgáztunk), plusz állás, másodállás mindkettőnknek, így talán ez ráfogható a stresszre. A Dál-pesti kórházas topikban írtam választ, abban már említettem, hogy lehet, hogy kórházat, így orvost is váltok. Valószínűleg Baross utca lesz belőle, a sógornőm nagyon dicséri. Igaz, a fiam is ott született, és nem mentem vissza oda szülni(...), de azóta vezetőváltás volt, és állítólag sok minden másképp van. Na mondegy, egyelőre peteérést lesek, nemigen van még, de hát csak 3 hete veszítettem el a babát. Sajnos nagyon türelmetlen vagyok, nekem mindig minden azonnal kell, így elég nehezen élem ezt meg.
Judit, örülök, hogy visszatértél, és hogy tetszik neked Erzsébet! A Szülőszobát most nem bírom nézni, de amúgy én is szeretem. A sógornőmmel kezdtük el nézni, amikor babát várt. Most ott tart, hogy textilipari mérnökből át akarja képezni magát szülésznőnek! Ez nem vicc: biológiából különtanárhoz jár, készül a felvételire!!!
Jó éjszakát mindenkinek!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Sziasztok !
Látom már egy elég összeszokott társaság van itt, de azért hátha befogadtok. Kb. 1 éve olvastam utoljára ezt a topikot, akkor nagyon nagy csönd volt. Most látom csak milyen életet leheltetek bele. Én is erzsébeti vagyok a Helsinki úton lakunk. Van egy kislányom, Niki, aki pont jövőhéten lesz 1 éves. Megpróbálok majd gyakrabban olvasni, de nem jutok mindíg ide.
Mindenkinek kellemes hétvégét.
Dorki
dorki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: