Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi ez a hatalmas pangás?

Hol vagytok? Csak nem ebben a szuper időben sétáltok valahol?


Mi próbáljuk elintézni azt a sok mindent, amit mindig elhalasztottam itthon, mondván, hogy szép időben inkább legyen kint a gyerek. :?
Most aztán megkaptuk a nyarat! :cry: Ti fütötök? Milyen a helyzet panelban? Gondolom nem kis feladat megfelelő hőfokot varázsolni a fürdéshez. Mi bizony begyújtunk esténként. Megint lesz szép gázszámla................. :cry: :cry: :cry:
Varrtam a Lillának nyári rucikat, csak azt nem tudom, lesz e alkalom hordani. Bizony nálunk is nagy nyüszi van. Nehezen lehet lekötni őket itt bent, mikor már megszokták a kinti mókát.
A fülem még mindig S××r! Ezen a héten meg elmaradt a rendelés a magándokinál. Legközelebb jövő csütörtökön lesz alkalmam elmenni. Addigra több mint egy hónapja lesz, hogy nem hallok a jobb fülemre rendesen! De nem baj, mert a Fésüs sszerint megygyógyúltam. :x
Na sziasztok! Kitartás, csak lesz valami!!!!!!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


MARIANN, Kép HOL VAGY???

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!


Egész héten takarítottam nekem is mindig maradt mert inkább mi is kinnt voltunk.Ablak pucolás törölgetés ,kamra takarítás minden amit az ember csak ritkábban végez.

Elmentünk szerdán ligába 52dgk-ot hízott az én kicsim .Elötte való héten azt mondták hogy kapunk oltást aztán mire odaértünk kiderült hogy nem bár én sejtettem hogy nem.


Megyek készülödni megyünk a családi napunkra .Ez minden évben egyszer van.A Mamámék heten vannak testvérek és ő gyerekeik meg az ő gyerekeik , egyszóval az egész famili 75-en összejövünk egy kis kajálásra ,dumcsira.

Holnap meg az én szülinapi kerti partim lesz ha engedi az idő.Az utolsó kettessel kezdödő sajnos.

Egyébként nyugi nálunk is megy hétfő óta a fűtés megint.

Sziasztok!
kicsi77
 
 

 
 

Sziasztok!

Ibolya
A mi házunk tégla nem panel, jó vastag falakkal annyira nincs hideg, bár azért én elállnám. Éljen a nyár! Én ilyenre még nem emléxem, hogy júniusban fűteni kellett volna :(

Jó neked, hogy tudsz varrni. Én vettem egy pár nyári rucit neki, meg a múlkor nagybátyám amiket hozott abban is voltak nyári ruhák de többet nem is veszek, mert már hajlamos vagyok elhinni, hogy tényleg csak 2 hét lesz a nyár, arra meg van annyi ruhája.

Valamelyik nap a Mokkában mondta a Németh Lajos, hogy 65% a valószínűsége a 2 hetes nyárnak.

Fésüs doki :( Hányinger komolyan, hogy amíg az ember dolgozik egy csomó pénzt levonnak a fizetéséből, aztán mit kap érte az ember. Ha tényleg valami baj van, akkor tuti, hogy maszekban kell elmenni valahova. Lehet, hogyha mindjárt maszekba mész már régen jól volnál. :( Mindenesetre jobbulást :lol:

Kicsi remélem jól sikerül a családi napotok, bár az idő hozzá nem a legigazibb :evil:
Boldog szülinapot!
Régebben nálunk is szokott ilyen családi összejövetel lenni (azért közel sem ekkora), de inkább névnapokon. Az én mamámék is sokan voltak tesók, de aztán idővel ők is fogytak és szép lassan elmaradtak.

Törpe elment apájával autózni, úgyhogy most pihizek egy kicsit.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ja, tudja valaki mit ásnak megint a városban? Egész az ipari parkig, vagy még tovább.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Kicsi jó, hogy te is meglettél! :wink:
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép

Külön gratulálok, hogy még kettesel kezdődik. Hidd el, én örülnék neki. Na tessék, most elárultam milyen vén vagyok! :D De a párom fiatalabb nállad! :twisted: Igaz csak egy évvel.
azt mondták hogy kapunk oltást aztán mire odaértünk kiderült hogy nem bár én sejtettem

Csak nem betegecske még a Szilárdka? Bár gondolom, komoly baj nem lehet, ha ilyen szépen gyarapszik.

Jó neked, hogy tudsz varrni


Ezt (is) tanultam. Bár nem szándékozom többet dolgozni benne. Nem embernek való! :evil: De örülök, hogy megtanultam, mert itthon jól jön. Nem igazán szeretem, ha "szembejön a ruhám". Tudom, h****ség, de ez van.
65% a valószínűsége a 2 hetes nyárnak

Ezt jobb, ha nem hiszem el. Ellenkező esetbe, félek szélsőséges dolgokra ragadtatnám magam. :roll: Inkább most optimista leszek, és eldöntöm, hogy ez csak valami tévedés lehet.
hogyha mindjárt maszekba mész már régen jól volnál. Mindenesetre jobbulást

Az lehet. :( De hát a franc se tudta. Még nem voltam Komáromba a fülészeten. Csak annak örülök, hogy nem a Lillával kellett ez kitapasztalni. Bár, ha meg ő lesz beteg, akkor a heti 1 rendelésbe lehet, hogy nem esünk bele.

mit ásnak megint a városban?

Gőzöm sincs. Valami telekommunikácios kábeleket tettek le minap, de akkor csak a Plusz-nál voltak. Ua. beszélsz? Majd megkérdem apát, ha felébredt (éjszakás volt), a Nokia gyár egy nagy pletykafészek. :wink:

Mi meg azon döbbentünk meg, hogy a háztartási bolt, a játékos, meg az órás kollektív elköltözött. Ti tudjátok miért?

Na megyek főzni. :? Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Bevallom nem tudom mikor sétáltunk utoljára a városban a remek időnek köszönhetően :( Úgyhogy azt sem tudtam, hogy elköltöztek. Ha kocsival megyünk, akkor a sok hülye mazsolára kell figyelni, mert mintha megszaporodtak volna az utóbbi időben, pláne az Igmándi úton. El is kerülöm ha tehetem.

Ma majdnem elmentünk apával Csehországba, de köszönhetően a fantasztikus éjszakának, amit Törpilla produkált inkább itthon maradtunk. 6-kor felkelt, de aztán visszaaludt még húzza a lóbőrt.

Főznöm nem kell, mert hétvégi bográcsozásból van körömpöri, meg anyu kácsát sütött nekünk is, úgyhogy van kaja dögivel.

Ibolya ha érdekel kaptam pelenkafutáros ajánlatot amiben csak bugyipelusok vannak.

Elkezdték az ablak alatt nyírni a füvet, úgyhogy rohanok becsukni a Rékánál.

Pussz

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


Most csak visszaolvastalak titeket egy kicsit,de hólnap írok.becs szó :roll:


BOLDOG SZÜLINAP Kép OT KÍVÁNUNK KICSI! :lol: [/img]
mariann2
 
 


de hólnap írok.becs szó


Vigyázz mert a szavadon fogunk! 8)

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok csajok


Hát tartottam most egy kis szünetet,mert nem éreztem valami jól magam."idegileg"
Egy kicsit megint kibuktam :cry:
Sajna mostmár muszáj volt elmennem a dokihoz és elmondani neki mi a helyzet velem.
Elég rosszul viselt az is ,hogy ideggenek kell elmondani mi a bajom,de a végére egész belejöttem :?
Aztán adott egy olyan gyógyszert,hogy egész nap alszom tölle.
Úgy volt,hogy kedden mentünk volna Tihanyba,de igy ez is elmaradt.Mert igy nincs kedven idegenekkel bájcsevegni.
A Tamás is betegállománybe vetette magát,amig rendbe jövök teljesen.
Na de mindeggy,majd lessz valami.


Ja és kébzeljétek megtaláltam a legjobb leszoktató módszert a Marinnak is.Vagyis nem én,én csak megfogattam egy csaj tanácsát.
Citromlével kell bekenni a bimbót és körülötte is.Előszőr megnyalta :) olyan savanyú képet vágott.Aztán ellökött magától ls aztán egyedül aludt el :P
Gondolhatjátok,úgy örültem mint majom a farkának.

Elkeztünk usziba járni.Imádja a vizet.Alig lehet kivenni a vízből 2 1/2óra után.Olyan hisztit lever,hogy zeng az egész fedett.
Aztán mikor hazaérünk úgy kidől mint akit leütöttek.
Na jó elég volt belőlem mára ennyi :D
Majd hónap jövök.
Kép
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann én már olvastam valahol ezt a citromos történetet, talán valamelyik kismama újságban, de nem igazán favorizálták. Én amikor 1-2 hónapja meguntam az extra szopikat, akkor ha nem volt éhes, akkor valami játékkal megpróbáltam elterelni a figyelmét, vagy kapott egy kis túrókrémet, joghurtot, vagy valamilyen szendvicsfalatkákat.

Ma reggel is nagyon nyomult, de megmondtam neki szépen, hogy majd a délutáni elalváskor kap. A www.nlc.hu-n van egy szopis tanácsadó aki ha kérdezel tőle válaszol.

Majd megkeresem ezt a cikket, de mintha az lett volna a lényege, hogy a gyerkőc nem önszántából szokik le a ciciről, hanem kényszer hatására és ez nem jó.

Mondjuk én kenegethetném citrommal a Rékának még tetszene is :D

Tegnap meg tegnapelőtt is már sokat voltunk kinn délután és élvezte a gyerekek társaságát.

Megyek megállt a mosómasa, ki kell teregetni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hát Mariann nagyon sajnálom ami veled történt. :cry:
Tudod, hogy én nem nagyon szeretem ezeket a nyugtatókat ( anti-depresszánsokat? ) De ha te ebben bízol, akkor ez a jobbik választás.
A citromos dolog nekem is túl drasztikus, de hát te kényszerhelyzetbe kerűltél a gyógyszer miatt, gondolom nem szopiztathatsz mellette. Remélem nem viseli meg nagyon Martint. Bár valóba, lelkileg sérülhetnek, ahogy Márti is utalt rá, de bizonyára sok odafigyeléssel tudod ezt ellensúlyozni. :lol:
Bár az anyák ezt ösztönösen megérzik, de ha megengeded (utólag :twisted: ) én is linkelek ide egy oldalt, ahol kérhetsz segítséget:
http://www.lll.hu/main

Én is innen jöttem rá, hogy a Lilla verekedése, és dobálózása a szopi megvonástól van. Bár simán elfogadta, nem is kérte már a szopit egy hete, nekem gyanús volt. Ahogy visszatértünk a szopihoz, egyből nyugodtabb lett. :D

Amit a Márti akart linkelni helyesen: http://www.nlc.hu

(bocs Márti, gondolom nem bánod, hogy kijavítottam!!! :wink: )

Remélem mihamarabb jobb lesz a közérzeted, hiányoztál ám! :)

Az uszodába mit tapasztaltál az úszópelussal? Vettünk ma nagyobb méretüt a Lillának, de Liberósat, mert Bebylove-osból nincs csak 13kg-ig. :?
Továbbra is fenntartom, hogy odaadom ingyen a 7-12kg-os pelusomat. 9 db van belőlle. Csak vigye valaki, mert foglalja a helyet! :roll:

Ezt láttátok már? :arrow: http://www.libero.hu/Pages/General/Article.aspx?id=20133

Kép

17db van benne, és 1699Ft. Elég borsos, de szerintem ha nem egyfolytába van rajta, akkor érdemes megpróbálni. Bár ahogy magamat ismérem, még rágodom rajta egy darabig.

Na sziasztok, remélem mégse esik, és akkor megyünk a játszóra (meg 17-re a füldokihoz :cry: :evil: )

Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntetek. :(
Szeretném eladni ezt az Avent "varázsitató"-t. 1,5-2 dl-es, csőrös szája van. Lilla 1× próbálta, de mivel nem cumizott, és cumisüveget se használt még, nem jött rá hogyan igyon belőlle. Szóval szinte új, és 1000Ft-ért eladó:
Kép

Márti írnál egy kis infót a bugyipelusokról. :wink: Köszi!
Megyek fülbe csöppentgetni. Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya hogy van a füled? Javul már? Mit mondott a doki?

Bemásolom az árlistát amit a csaj küldött, de ha adsz egy e-mail címet akkor átküldöm neked, mert szerintem a képek nem fognak látszódni.

Szeretnél kedvező áron Libero, Pampers betétes pelenkát? Cégünk importált pelenka árusításával foglalkozik. Pelenkáink első osztályú nedvszívó képességgel rendelkeznek. Árukészletünk folyamatosan bővül! Sok visszatérő régi és új vásárlónk van. A pelenkákat egyenesen a beszállítótól kapjuk, ezért nagyon kedvező áron tudjuk kínálni! Egy próbát megér! Szállítás egyeztetés alapján. Nincs csomagolási és postaköltség, a vásárlónak csak a pelusok árát kell kiegyenlítenie! A próbacsomagok küldése országosan 50 db-os, és az összeg megérkezése után 3-6 munkanapon belül kézhez kapja a vásárló.
Up&Go pelus képek textil bevonatú 50db-os csomagban:
Békás Egeres Nyuszis Fókás Kutyusos Sárkányos

Zsiráfos
Méret és típus ÁR / 1 DB ÁR / 50 DB
Maxi 7-16 kg 70 Ft 3 500 Ft
Junior 12-25 kg 71 Ft 3 550 Ft

Igazság szerint meg akarom nézni itthon a boltokban mielőtt rendelnék, hogy mennyire jön ki darabja, mert így sem olyan olcsó. Mondjuk én is néztem ezt a Liberós pelust, annál olcsóbb. Most használjuk el az utolsó Liberó maxi plusszos pelust, de jobb is, mert szűk rá combban. Hiába hurka gyurka a gyerekem. Kíváncsi vagyok a következő méret mekkora lesz rá :)

Tegnap felétek is esett jég 5-6 óra körül?

Délután Győrben voltunk, ott csak a sötét felhőket láttuk, aztán mikor hazajöttünk láttuk, hogy itt marha nagy zuhé volt.

További jó hétvégét!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Ibolya hogy van a füled? Javul már? Mit mondott a doki?


Köszi szépen, javulgat. Már egy kicsit jobban hallok vele. Kaptam 2 fajta fülcseppet, meg még antibiotikumot is írt volna fel, de a szopi miatt elmaradt.
Elég macerás a fülcsepp, mert napi 3×-kell, és vagy jó 20 percig feküdni, mire lecsorog úgy, hogy ne follyon ki. Most aztán lustálkodhatok igazoltan! :twisted:
Bevan gyulladva, meg még gomba is van benne.... :oops: :oops: :oops: :roll:
Azért félelmetes, hogy mindezt a Fésűs nem vette észre. Mindenesetre értem, hogy miért volt annyi gyerek a Hassán rendelőjébe! 8) Azt tuti, hogy ha a Lillának baja lesz, oda visszük, nem az sztk-ba! :evil:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Most nézem, hogy vészesen közeledik Lillus 2. szülinapja :D :D :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Az még nem lenne baj. De a gyes is! :(

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Hát! Elég magányos vagyok, így egyedül! :wink:
Lányok, hol vagytok?

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mostanában állandóan lenn vagyunk megpróbáljuk kihasználni a kitudja meddig tartó jó időt.

Ibolya rendelsz pelust. Megnéztem a DM-ben most van akcióban 70 Ft-ra jön ki az ő méretükben darabja, úgyhogy szerintem én most nem rendelek.

Hát a GYES az gáz (talán arra elég lesz). Bocs, ez fanyar humor volt :evil:

Én különben teljesen ki vagyok akadva ezeken a megszorító intézkedéseken. Gáz 30 %, villany 15 %. És majd ezek milyen élelmiszer-árelemkedéseket hoznak magukkal.
A legjobban, viszont az dühít, hogy az a köcsög azt mondja, hogy nem kell félni nem fog fájni. Hát neki egész biztos nem, ha havi szinten milliókat keresnék nekem se fájna.
Pár hónapja mikor dúlt a kampány még adócsökkentésről volt szó, pedig tisztában kellett, hogy legyenek az ország helyzetével. Arra is kíváncsi lennék, hogy az ország pénzéből mennyit kampányolgattak el.
Meg ugye most a cégeket újabb adókkal meg adóemeléssel terhelik, de itt is csak a kicsikkel szúrnak ki. A nagy megtalálja a kiskapukat, vagy a multi fogja magát és kivonul az országból.

Na befejeztem, ez kellett az embereknek, most megkapták.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


Egy különleges szolgáltatást ajánlok a ti figyelmetekbe is.
A pelenkák szuperek és nagyon jó áron vannak és házhozszállítják őket.
Rendeléseiteket nekem is leadhatjátok.
A pelenkák darabára 33 ft-tól.
A honlap címe: http://gportal.hu/portal/manka-16
jó éjt mindenkinek
anna
torinka
 
 


Sziasztok!

Na jól egyedül maradtunk!

Megnéztem a DM-ben most van akcióban 70 Ft-ra jön ki az ő méretükben darabja,


Melyik márkájú? Ma voltunk mi is Dm-ben. Elösszőr úgy gondoltam nem veszek semmilyet most (150db pelus áll a szekrénybe :roll: ),
Aztán mégis vettünk ezt az újfajta liberót.
Kép

Azért döntöttünk ez mellett, mert ebben érzi a pisit, nem nyújt komfort érzetet, és remélem ez ösztönzi majd a mihamarabbi leszokásra. :twisted:


ez kellett az embereknek, most megkapták


Ezzel csak az a baj, hogy mi is megkaptuk! :evil: 1,5 évig az vigasztalt, hogy maguk alatt (is) váglyák a fát. Nem értem mi kell még az embereknek. Az a baj, hogy simán elhisznek mindent. Itt nem kampány ment, hanem reklám! Márpedig ez fontosabb dolog, mit az, hogy milyen sampont használok! :x

Más:
Tegnap voltunk a VVF-en! Annyira imádta Csüli!!! :lol:
Elösszőr félt belemenni a medencébe, aztán meg alig lehetett kivinni. Pedig egyszer még el is esett, Víz alá került a feje is. Gyorsan kikaptam, vittem ki a medencéből. Persze volt sírás meg minden, csak mikor letettem, akkor derült ki, hogy amiatt sír, hogy kivettem a vízből!!! :shock:
Viszont nagyon meglepődtem, mert alig volt feltöltött medence. Pici gyerekkel is csak mi voltunk.
Na megyek, mert ezer dolog van, kihasználom míg kisdedem alszik.

Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia!

Libero Up&go volt, de akcióban 1699-ért. Én is szeretek betankolni pelusból. Valamelyik nap elmentünk apájával pestre, mert a corában a Libero megapack volt leárazva. Kénytelen vagyok neki a junior méretet venni, mert a maxi + szűk rá combban, pedig az is 16 kg-is van.

Tegnap este belepisilt a fürdővizébe és utána azt kellett játszani, hogy kimertük a pisit a vízből :D

Tegnap de. elmentünk a szomszéd csajjal meg a gyerekeivel sétálni, úgy leégett a nyakam meg a hátam ami kivolt a pólóból mint az állat.
Réka szerencsére az apja bőrét örökölte, alapból barna. Tegnap azért délután bekentem naptejjel, ragadt is rá a homok :) Aztán azt hittem a kosztól barna a lába, de fürdés után is barna maradt :D

Aranyos lehetett Lilla a pancsiban. Most hogy írtad nekünk is ki kéne menni, bár hétvégén tuti 1000-en lesznek.

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Remélem mindannyian élvezitek a jó időt!

Kénytelen vagyok neki a junior méretet venni, mert a maxi + szűk rá combban

Hű az nem semmi, a Lillus most is maxi+ használ. A Babilove-ból meg most tértünk rá, eddeg sima maxi volt. Meg is maradt vagy 60 db, vihetem a védőnőnek. :roll:

Kipróbáltam, hogy az úszópelust tényleg kilehet e mosni, :arrow: és jelentem lehet! Kicsit lassan szárad, de a lényeg, hogy mükszik! :lol:


Réka szerencsére az apja bőrét örökölte


Hát a mi picurunk is kreol bőrű szerencsére. A héten voltunk a védőnőnél apával együtt, és el volt ájulva, hogy a többi gyerekek milyen fehérek, meg, hogy mitől van. :roll: Jót mosolyogtam rajta.
A drága mindig azt hiszi, hogy minden gyerek olyan mint a Lilla! :P

nekünk is ki kéne menni, bár hétvégén tuti 1000-en lesznek.

Az biztos, de legalább lesz pancsi társa a Rékának. Az én szegény Lillám megint csak vágyakozva nézte, ahogy a kamasz fiúk labdáztak! :?

Én is szeretek betankolni pelusból


Hát én meg azt utálom mikor állandóan, azon kell izgulni, mikor fogy el. Innkább álljon ott egy hónapra való a szekrénybe. Ja! A lustaság nagy úr :twisted: !
Sziasztok: Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Hello!

Történelmi esemény történt a hétvégén. Réka először aludt végig egy éjszakát.

Strandon nem voltunk, majd hétközben amikor talán nincsenek annyian akkor kéne kimenni.

El akartam menni babakocsival a Plusba, de olyan rohasztó meleg van már most, a kocsi meg még árnyékban van, úgyhogy lehet, hogy gyorsan bevágódunk aztán gyorsan megjárjuk.

Főzni sincs kedvem, az előbb felporszívóztam a nagyszobát, de folyott a víz rólam mire végeztem. Asszem veszek valami bébikaját a Rékának én meg majd eszek valamit.
Ő se nagyon eszik ebben a nagy melegben, de legalább sokat iszik. Majdnem megiszik 1 lityit egy nap.

Na megyek mert kínozza Tóbiást.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok! Csak gyorsan bekukkantottam, met mindjárt megyünk Tatára! :lol:
Nem tudjátok, hogy a Balaton északi partján, hol alkalmas a fürdőzés ilyen kis gyerekekkel? Állítólag vannak ott is sekélyebb részek, de sehol se találok erről információt. :x

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia!

Az északi parton én még csak Almádiban voltam, de szerintem ott most magas a víz. Igazából szerintem az Északi parton mindenhol. Mi megyünk a hétvégén de azt még nem pontosítottuk, hogy hová.

Esetleg indíts az nlc-n egy topikot, hátha ott tud segíteni neked valaki.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti neked is ilyen lassú az NLC? Komolyan mondom falra mászok tőlle! :evil:
Remélem jól érzitek magatokat a Balcsin. Most olvastam, hogy Balatonakalit ajánlják kis gyerekekkel, meg sokan dicsérik még Alsóörsöt, és Almádit is.
Többiekről nem tudsz semmit? (Mariann, Kicsi merre vagytok?) :?:

KépKép
KépKép
fioona
 
 



KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok mindjárt fürdés idő lesz.
Mióta ilyen jó idő van , gyorsan megfőzök és már indulunk is az udvarra, mindig csak fél kilenckor jövünk be fürdetésre. van kint egy kicsi medencénk abban szoktunk egy picit lubickolni.Szerettünk volna venni egy három méterest amit a mostani Tesco-ban hírdettek dehát miért is lehetne kapni.Semmi nincs amit mi szeretnénk.
Meg elkezdődtek az elrakások cseresznyét , epret raktam a fagyóba, most meg a borsót fejtem és rakom el.
Ne haragudjatok csak ritkábban fogok írni.
Vasárnap elmentünk Tatára az Angol parkba a kirakodóra vettünk is egy kerti szalonna grill és bogrács föző alkalmatosságot műköböl készitve nagyon klasszul néz ki.

Most már megyek .

Sziasztok!
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Gondolom ti is élvezitek a jó időt!
Ne haragudjatok csak ritkábban fogok írni.

Persze, hogy nincs harag, érezzétek jól magatokat! Gondolom nagyon élvezi a kislegény a sok pancsit. Esetleg nézd meg ezt az oldalt, itt van sok mednce: http://www.jatek-city.hu/index.php?cPath=480_571

Mi is voltunk Tatán, nagyon jól éreztük magunk, bár kicsit meglepett, hogy Lillát nem nyűgözte le a sok víz :shock:
Mi is láttuk a plakátot, a vásárról, de már késő volt. Vonattal mentünk, és azért viszont teljesen oda volt a leányzó! :D
Jócskán megfogot minket a nap, Lilla Fióna lassan úgy néz ki, mint egy félvér gyerek. Csak a haja nem stimmel. Teszek ide egy-két képet.


Kép

Kép

Képzeljétek a Lillát kiverte a málna. Nem is gondoltam, hogy 2 évesen ez még előfordul. Direkt nem akartam terhelni vele a szervezetét tavaly, de hát ezek szerint még most is korai volt. :(
Még soha semmi nem okozott nála allergiás tüneteket. De hát egyszer mindent el kell kezdeni.
Befejezem, mert vmitől nagyon fájnak az ínhüvelyeim a kezembe, remélem nem fog begyulladni.

Sziasztok: Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia!

http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=14&i=70562

Ibolya olvassad el ezt a cikket.

Réka a héten visszatért a napi 2 alvásra, bár korábban is kelünk. A mai nap kivétel volt 1/4 8-ig húzta a lóbőrt.

Hétvégén voltunk a balcsin nagyon jó volt, kisasszony élvezte, pancsolt és délután már ügyesen legugolva pisilt. Úszópelust is csak először adtam rá, aztán egész nap szinte pucéran rohangált. Nagyon jó a földvári strand 2 hatalmas új játszótér is van, rengeteg csúzdával, hintával, homokozóval. A víz is nagyon jó meleg volt.

Lillus nagyon édes a képeken. Ja tegnap Kicsi receptje alapján csináltam gyümilevest és nagyon fini lett. Igaz 2 csomag puding kellett, mert 1-től nem sűrűsödött be.

megyek mielőtt kinyírja Tóbikát.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Köszi a linket, pont elötte nap nézegettem én is azt az oldalt. Mit mondjak..... :cry: , legjobb, ha nem kommentálom a dolgok állásást. :evil:

Én is találtam egy linket, ami érdekelhet titeket. Remélem tudjátok hasznosítani! :D

http://www.balatontipp.hu/strandok/index.html

http://www.annagora.hu/aquapark/

délután már ügyesen legugolva pisilt


Hogy érted el? :shock: Hol tartorok, és hogy csináljátok? Nállunk nincs sok előre lépés ez ügyben, bár nem is akarom sürgetni, de tanácsot szívesen hallgatunk! :wink:

Viszont tegnap minden hakszi nélkül a kanapén aludt délbe! Le se esett! Az én nagylányom!!! :P Már nézegetjük neki az ifjúsági ágyat.
További szép napot (úgy néz ki lesz!) : Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Eladó Tatán 6 doboz Beba 1 bifiduszos tápszer 3.500Ft-ért (+1 bontatlan zacskót adok mellé ajándékba).Lejárat: 2007.02.

Illetve 2 doboz Humana SL szójapép 1.400Ft-ért (+ 1 bontatlan zacskó Humana SL tápszert adok mellé ajándékba) Lejárat: 2006. 09.

Ha valakit érdekel a nyedit@freemail.hu-n vagy a 30/972-9339-n lehet érdeklődni!

Edit
edit73
 
 


Szia(sztok)!

Most van egy kis időm, gondoltam írok gyorsan.

Jól vagyunk, bár tegnapelőtt minden előzmény nélkül délután hányt a kisasszony 3-4-x, kapott főtt krumplit, mert a háztartási kexet nem ette meg, estére már semmi baja nem volt. viszont nem vittem el másnap oltásra nehogy bújkáljon benne valami. Most már úgy sem érdekes, ha később kapja meg az oltást, nem fog csúszni tőle a következő.

Még mindig nem tudjuk, hogy hova megyünk nyaralni.

Rékának kb. 2-3 hónapja leszereltük a kiságy rácsát és azóta úgy alszik, eleinte tettem oda párnát, de nem soxor gurult le. Én egyszer Tatabányán a Mep-nél lévő bútorboltban láttam jó kiságyakat, de majd én is körül akarok nézni.

Tényleg valamelyik nap láttam az újságban, hogy szőnyben a védőnők tartottak anyatejes napot vagy mit. Láthattam a képen Lillust? Mert szerintem ő volt ott.

Múlt héten megint lementünk egy napra a balcsira. Volt egy rész, ahol a Rékának kb. a hasáig ért a víz. ott gyalogolt benne, aztán 1-x csak nagyon felbátorodott és futni akart, aztán buff bele a vízbe. Mit gondolsz mi volt a legnagyobb problémája? Hát nem az, hogy lemerült a víz alá, hanem, hogy vizes lett a haja. Hitetlenkedve fogdosta a fejét, hogy vizes lett. Mi meg majdnem összecsináltuk magunkat a röhögéstől, nem beszélve azokról akik látták :D

Hello

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia!

Láthattad, de nem tudtam, hogy benne leszünk!!! :oops: Melyik újság volt ez?
Kiságyak nagyon pocsékok vannak Komáromba. Mindenhol csufi kanapét ajánlgatnak, mondván, úgyis csak szoktatásra van, meg lekakaózza. :evil: Miért lenne neki külön "szoktatós ágya? Meg minek vinne az ágyba kakaót? De ha mégis, nem egyszerübb matracosat venni?
Minden esetre itt Szőnyben a magtárba katalógusból mutattak olyan fenyő kiságyat, amit ki is lehet húzni nagyobbra. 36 píz, de praktikus. Ja a csufi 25. Viszont mult hétre igérték, hogy lesz bemutató darab, de azóta sincs.
Holnap megyünk Ikeába, igaz vonattal, szállítattni meg egy vagyon, de azért megnézzük azokat is.
Mi ide megyünk augusztus végén:
http://www.balaton.hu/holdfeny
Igaz a rácsos ágy már nem kell. :lol: Nagyon ügyes Réka, bizony Lilla már többször is leesett. Viszont nem sírt. :roll: Már éjjel is ott alszik, tegnap el is tettük a kiságyat. Olyan élvezet neki, hogy nagylányosan alszik, hogy a szopit elfelejtette. Lassan 1 hete nem szopizott. Azt hiszem, hogy az én Lillám végképp elválasztódott.

Légyszí írd már meg melyik újságba volt a cikk, meg azt is kb. mikor jelent meg. Mi még arról a 24óráról is lemaradtunk, amelyikbe a születési híre volt. Ez valami átok lehet! :twisted:

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia!

Mi is lemaradtunk arról a 24 óráról amiben a Réka benne volt. Egyébként a múlt héten láttam a Hírlapban, de azt nem tudom melyik számban volt, csak láttam valahol.

Szerintem ha felhívod a kiadót ott meg tudják neked mondani és biztos tudnak adni egy számot is.

Ágyat kap Lilla a szülinapjára?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok lanyok!

Segitsetek!
Uj vagyok koztetek,
a szlovak Komaromban lakok,
es Magyarorszagon szeretnek szulni.
2 honap mulva, ha minden igaz :-))

Dokit mar talaltam, most vedőnőt keresek.
Komaromi anyukák, tudnátol segíteni kihez forduljak es hová?

Koszonom.

Szep napot mindenkinek.

Szilvi.
lola73
 
 


Szia Lola!

Itt Komáromban nem lehet választani a védőnőt. Mindenkinek a körzete szerinti védőnőhöz kell járnia. Legalábbis 2004-ben még úgy volt. :roll: Persze vannak kivételes esetek, de erről szerintem egy védődőt kellene megkérdezned, vagy a dokit. Hallottam védődőtöl, hogy rokon pl. járhat hozzá akoor is, ha nem oda tartozik. Kinél fogsz szülni?
Én mondjuk az enyémmel maximálisan megvagyok elégedve. De nem tudom neked mi a jó? :) Az enyém pl. maximálisan támogatja, hogy minnél tovább szoptassunk, és ehhez sok segítséget ad. Vele fogsz találkozni, ha Szőnyben szülsz, mert ott reggelente ő szokott lenni. Ilyenkor is szokott segíteni a szopizásba. Sok tanácsot ad, monden téren. De mondom az számít, hogy neked mi az igényed!
Üdv: Fioona

És persze nagy gratula a picikédhez! :lol:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


A katasztrófális helyesírásért bocsi! :oops:

Márti: Nem ágyat kap, legalábbis egyenlőre. Készségfejlesztő fa játékokat, (persze vonatosat is, mert mióta voltunk Győrben, a mozdony az Isten :D ) meg perzse "citát" (cicát), az örök slágert, miegymást. Egyik ismerős felajánlotta, hogy mikor megy dokihoz Pestre, beugornánk az Ikeába, de majd csak hetek múlva lesz aktuális. Úgyhogy egyenlőre jegelve van a kiságy téma.
Viszont képzeljétek tegnap, minden előjel nélkül, 2× egymás után bilibe pisilt a lelkem! Pedig most döntöttem el, hogy veszek mosható textil pelust. :roll: Azért még lehet, hogy aktuális lesz, mert ma meg pelusba pisilt csak. Hiába Rómát se egy nap alatt vették be! Remélem nem főttök meg.
Sziasztok: Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Fioona!

Koszonom a valaszod.

Nekem kicsit bonyolultabb a helyzetem a szokásosnál, mert én szlovak allampolgar vagyok, (a szlovakiai Komaromban lakom), a ferjem Magyarorszagi, de itt élunk SVK-ban.
En Pesten szeretnek szulni, ha sikerul, akkor a Peterfy-ben.
A 32-dik hetet kezdem, tehat mar nincs sok hátra.
:-)
Talalkoztam mar a dokival,akinek szeretnek majd szulni.
O azt mondta, hogy jelentkezzek be a legkozelebbi vedononel, hogy legyen magyarorszagi terhesegi kiskonyvem is, mivel most szlovak van, es ezzel nem igazan tud mit kezdeni.
Nalunk SVK-ban, nincs ilyen vedono-s dolog , a vizgalatokat, amiket ok vegeznek, azt itt a noverke vegzi el, aki a dokival dolgozik a rendeloben. A szules utan pedig gyermekorvos latogatja meg parszor a kezdetekben a friss anyukat es a kisbabat.
Tehat, ezert vagyok tanacstalan. Azt tudom, hogy korzetek, utcak szerint vannak beosztva a kismamik. De en ebbol a szempontbol (is) specialis eset vagyok. Meg persze abbol is, hogy mindenert fizetnem kell majd.

Igy a terhesseg vege fele milyen vizsgalatokat szoktak csinalni a vedonok?

Megirnad kerlek a Te vedonok nevet es elerhetoseget?
Megprobalnam felvenni vele a kapcsolatot., kivancsi leszek hogy engem majd hogy fognak "kezelni".

Koszonom.

Udv.
Szilvi.
lola73
 
 


Sziasztok!

Lola szerintem menj be itt Komáromba az SZTK-ba és ott keresd a védőnőket. Mindig van ott valaki és ott el tudnak irányítani.

Nálunk a 36. héttől kell NST-re járni, először heti 1-x, utána 2-x, 3-x. Végül is nálunk a védőnők adják ki a beutalókat a vérvételre, minden hónapban mázsálnak, vérnyomást mérnek.

Egyébként megkérdezhetem miért akarsz Pesten szülni?

Lillának előre is boldog szülinapot kívánok, mert a jövő héten nem biztos hogy tudok jönni, utána meg remélhetőleg elhúzunk nyaralni valami nagy vízhez. :D :D :D

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Köszönjük!

Ezek szerint Réka már jól van! Olyan bunkó vagyok :oops: , meg se kérdeztem, hogy van. :oops:
Érezzétek nagyon jól magatokat. Hová mentek? Csak bele a nagyvilágba? :lol: Mi csak augusztus végén megyünk, de már alig várjuk! Mi újság nálatok a kiságyal?

Ha lenne kocsi, meg pénz dögivel, én is Pesten szülnék. Gátvédelemmel, dúlával, apával, olyan helyen, ahol egy percre se viszik el a babát (éjjel se), ebből következően egyböl szopizhatna, és mindenen jelen lehetnék ami vele történik. Tudtátok, hogy ELVILEG jogunk lenne minden vizsgálatnál ott lenni amit a babán végeznek. Továbbá törvényes jogunk van már csak ahoz is (egyik a másikból következik ugye), hogy minden percet együt legyünk!? :evil: Ehez képest Szőnyben. Minegy, ez csak szép álom marad nekem. De ez legaláb 4-5 percre van töllünk. :D Lilláék jöhetnek sűrűn látogatni! :lol:
Lola azt hittem itt is szülsz bocsi! :oops:
Na megyek, legyetek jók vagy rosszak, ami jobban esik! :twisted:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Végre egy kicsit ide tudtam ülni.Szia Szilvi,remélem itt is maradsz köztünk.Én is itt szültem Szőnyben ,de én akármennyire is imádom a Szilárdkámat bizony nem bántam hogy este tízkor elvitték és reggel fél hatkor hozták vissza.Biztos közre játszott az is hogy nagyon megszenvedtük a szülést(23 óra vajúdás,vákumos szülés ,köldökzsinór nyakon , csomó vérveszteség +altatás , kaparás)nem tudtam egy hétig fenn lenni egyszerre öt percnél tovább.Kész kínlódás volt.
Viszont a védőnőtök tök aranyos,hozzám is bejött egy csomószor ,mível a Szilárdkának nem alakult ki a szopóreflexsze így nehezen ment a szopizás.Szegénykém akkor ordított mikor a szájába került a cickó.Most meg még mindig szopik,pedig nem goldoltam hogy eddig is elhúzzuk.

Két hét múlva mi is lemegyünk a Balcsira Zamárdiba csak három napra , nekünk elég egyszerre ennyi, inkább többször elmegyünk.Most szombaton is lementünk Siófokra az én manócskám nagyon élvezi a pancsolás.Vettünk neki bébiúszót de abból nem ér ki a keze igy maradt anya ölében a lubickolás.

Sziasztok
kicsi77
 
 


Hát Kicsi nem irigyellek, és megértelek! :( Neked tényleg kellett a pihenés. Mikor én szültem, elötte egy nappal egy nő szintén szült vákummal. Hát nem nézett ki túl jól mikor kihozták. Szegény egyfolytában csak azt hajtogatta, hogy ő többet nem szül.
Nekem éjfélkor ment el a magzatvíz, még aludtam 5 órát, azt 8-43-kor meglett a Lilla. Igaz nálam meg ez a viharos gyorsaság okozot gondot ( oxitocin infuzío persze :? ), repedt még a méhnyakam is.
Menstruáció idején, még most is fáj. Több mint egy hónapig nem tudtam ülni sehogy, meg egyhelyben állni se, de inkább 1000× ez, mint a vákum.
A Balcsin érezzétek jól magatokat. Remélem mindannyiunknak szép idő lesz. :D

Ma megrendeltük a tortát a Lillának, remélem szép lesz. Tavaly én sütöttem, de ebbe a nagy melegbe nem vállalkozok rá. Azért nem lehet könnyű ilyen időben nagy hassal. De a baba kárpótol mindenért.
Sziasztok: Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Márti!

Boldog névnapot utólag is!

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok? Nagyon magamra hagytatok. :cry:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Ibolya! Mostanában nem jutott idö gépezni.Utólag is Boldog szülinapot kívánok a Lillának.Szeretném megkérdezni hogy ti mostmár teljesen elhagytátok a szopizást?Nem gyulladt be a cicid ?Vagy ilyenkor már nincs annyi teje az embernek nem fordul elő ilyen?Hogyan apasztottad el?Csak azért kérdezem mert mostanában sokszor előfordul hogy csak nagy küszködések árán akar szopizni a kisfiam,és ha esetleg végleg úgy dönt hogy befejezte tudjam mit csináljak.

Vasárnap készülünk a Balcsira négy napra,nem tudom érdemes lesz e lemennünk.Pedig úgy vártam a Szilárdka kifürödhette volna magát de hát valószínű nem fog pancsolni mert addigra nem melegszik vissza a víz.

Megpróbálok egy képet feltenni

Minden kép túl nagy megpróbálok kicsinyíteni aztán talán majd akkor

Addig is Szia
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!

Én nem csináltam semmit a tejapasztáshoz. Egyszerűen nem kért szopit a Lilla, én meg nem kínáltam. Simán elmaradt a tej. Nem borogattam egyáltalán, és egyéb "praktikákat" se alkalmaztam. Mondjuk nem is tudom mik vannak még. :wink:
Szerintem ilyenkor fontos, hogy mennyit szopik még a baba. Vagyis, hogy mennyi tejet termel a szervezeted. Nálunk csak este volt szopi már, akkor is csak pár perc. Biztos ami biztos, a helyedbe fokozatosan választanám. Ez neki is jobb, és neked is. :wink:
Vasárnapra kifejezetten hideget mondanak. :( Szval lehet, hogy nem tudtok majd fürödni. Mi meg 21-én megyünk 5 napra. :? Hát nem tudom mi lesz. Mindenesetre, ha más nem, fürdünk itt: http://www.annagora.com/

Azért jó kikapcsolódást kívánok! :D Gondolom nálatok ritka mikor együtt tudtok pihenni.
És nagyon köszönjük a szülinapi jókivánságokat! :lol:

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Hát nem mondhatnám, hogy tolonguk itt, de azért csak ideírom, hogy a héten ablakcsere :? , aztán pedig nyaralás :lol: miatt nem leszek. Élvezzétek a nyarat továbbra is! :D

Üdv: Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Jár erre még valamelyikőtök??
Talán most már egy kicsit több időnk lesz és ide tudunk ülni .Ibolya lesz másik babátok?Mikorra várható a bébi?
Röviden csak ennyi .
Szia!
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: