Új privát üzeneted érkezett!

Ágci!!!

Köszi a meghívást. Mi is megyünk.
Szerintem is úgy kellene, hogy mindenki visz valamit. Én általában tudok sütni, de ha nem csak magunknak csinálom, hanem másnak is, akkor sosem sikerül.
Hirtelen eltüntetek az úszásról Kép
Bezzeg mi Larával uszikáltunk.
Csak Lili nem szerette a lemerülést.


Norcsi!
A hasmasszázs nálunk is bevált.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Sziasztok!
Azért tûntünk el (a fene egye meg), mert elfelejtett a csajszi adni olyan kis bilétát. Elindult a párom vissza érte, de akkor láttam, hogy már 3/4 9, és mivel 10-re be kellett neki menni dolgozni, 9-kor ki akartunk jönni. Így aztán eljöttünk (10 percre kicsit drága mulatság lett volna az ezres). Remélem legközelebb.
Jó volt különben?

De akkor csütörtökön találkozunk!Kép
A címet küldöm.

Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok lányok!
Megnéztem a képeket, mindegyik baba nagyon cuki!

Norcsi,
egyszer említetted, hogy az újszegedi liget közelében laktok. Hova jártok gyerekorvoshoz, a Korondi utcába? Nagyon bepöccentem a doki kijelentésén, kíváncsi lennék rá ki volt az (hátha ismerem).

Ágci,
köszönjük szépen a meghívást, biztos hogy elmegyünk a találkozóra. Én úgy gondolom, hogy mindenki vigyen valami rágcsálnivalót, innivalót, te ne foglalkozz a "menüvel".

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 

 
 

Sziasztok!

Ágci!
Mi is nagyon szépen köszönjük a meghívást, és ha nem jön közbe valami váratlan történés, ott leszünk! Már nagyon várjuk! Osztom az elõttem felszólalók véleményét: szerintem is legyen inkább "batyus" összeröffenés - ne fáraszd magad még ezzel is!
Az e-mail címem a profilomban találod!

Sziasztok!

Anita
fanita
 
 


Szia Lányok!

Nagyon sajnálom hogy a dokinénim megjegyzése ekkora vihart kavart. Az igazság az,hogy igaz ami igaz az én pici lányom meglehetõsen érzékeny virágszál na és a hasfájása miatt el is van kényeztetve (de ez legalább a mi érdemünk bár ha jobban belegondolok a lányunk is...)
Szóval igaza van a doktornéninknek és szegény inkább kínjába mondta amit mondott ugyanis az én Esztikém az õ legmakacsabbul hasfájós kisbabája és rendesen idegesíti,hogy nem tud mit csinálni vele (eléggé a szívére veszi a dolgokat).
Teljesen meg vagyunk vele elégedve nagyon kedves és imádja az Esztikét.Képzeljétek az oltáson kínjába már olyan receptet írt fel amit már 3 éve nem írt nem csoda,hogy az egyik összetevõ országosan hiánycikk!
Amúgy Dr Makó Gabriellának hívják tényleg ha valakinek van valami infója róla ossza meg velem legyen oly kedves!

Ágci!

Nagyon szépen köszönöm a meghívást de nekünk ez a hét sajnos nem jó úgyhogy kérném a jövõ heti póttalálka lehetõségét, én se szeretnék lemaradni errõl a tutti eseményrõl( remélem baválik valami a sok okos tanács közül és nem szenved az én kicsikém legalább még egy hónapig szerencsés esetben)

Szóval nagyon jó mulatást és jó babázást kívánok nektek !

Sziasztok Mindeenki
Norcsi
norcsiszeged
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki megkapta az e-mail-t, aki jelezte. Ha még sem, akkor írjatok, légyszi. Néha az enyém megzizzen.

Norcsi, kár, hogy nem tudtok eljönni! Közben máshol is olvastam errõl a hasfájásról. Hagy' kérdezzem meg: be tudod tájolni, mikor szokott fájni a picinek a hasa? (pl. Gabónak mindig fél 6-tól fél 8-ig fájt) Szóval ilyen jól körülhatárolt, vagy állandóan. Ezt 2 dolog miatt kérdezem: nemrég olvastam, hogy a hasfájás a kora esti, késõ délutáni ill. a reggeli idõpontokban szokta gyötörni a kicsiket. Máskor általában más bajuk van, tehát pl. éjszaka sem errõl van szó.
Milyen kutyulékot adtok a babának a hasfájósságára?
Szoktál szopis teát inni? Állítólag az sem mindig jó. Ha igen, próbáld egy ideig hanyagolni. Megnyugtatlak nem attól lesz elég tejcid.
A másik: nagyon jó hatással van a babahordozó kendõ. Itt az interneten is meg lehet rendelni, de mi megvarrtuk (mármint anyukám). Errõl az oldalról vettem az ötletet. Elvileg ennek hatni kell! Nagyon jó hatású, ha magadra kötöd a bébit.
[url=http://www.nandu.hu/Magyar/Szules/gyszfo.htm" TARGET="_top]kendõ[/url]

Remélem megoldódik hamarosan ez a helyzet!Kép

Sziasztok
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Norcsi,

nekem a dokineni azt is mondta, hogy ne egyek semmifele tejtermeket, mert az is okozhat hasfajast a babonak. En csak a sajtrol mondtam le, mert nekem is van tejallergiam. Nem vettem eszre valtozast, de a kiutesek elmultak Jazminrol. Hatha neked bevalik!!

Ildianyu,

tudod, hogy a fogalmazasgatlo is okozhat a tejciben minosegi es mennyisegi valtozast? Az orvosok szepen felirjak a 6 hetes kontrollon.

Agci,

nagyon klassz helyen laktok, alig varom, hogy lassam a lakast. Mi is netelodtunk ott, de amikor en neztem a lakasokat, akkor nem volt szamunkra megfelelo meretu. Kb 15 percre lakunk toletek.
Nekunk is van hordozokendonk. Nem kell a leirasa??

Csok mindenkinek,
gabomamo
gabomamo
 
 


Szija lányok!

Ma megyek fogorvoshoz és annyira félek Kép Igaz csak ellenörzés, de akkoris félek..

Orsi! Már a 30.hétben vagy? Tejóég, akkor 10 héten belül egy újabb babával bövül a topicKép
Mondanám, hogy adunk tanácsokat, de asszem te rutinosabb vagy már:-)))
Kispöttömröl elhozhatod a talira is a képeket!

Ágci! Mi feltétlen megyünk hozzátok. Babakocsival megyünk, mivel mi is csak 15 percre lakunk töletekKép Hanga elképzelhetö, hogy kicsit nyügi lesz, mert fél 11-kor szokott elaludni, de legfeljebb majd beteszem a babakocsiba.
Gabót nem nehéz kendöben vinni? Én tegnap Hangát kb.10 percig vittem kenguruban, de a hátam teljesen kész lett...

SZijasztok, Lara
lara
 
 


Sziasztok!

Ágci!
Köszi, megkaptuk a mélt. Én nem tudom, mivel menjünk, mert nem tudom, nálatok hogy férnek a babakocsik. Szóval ha már sok babakocsis lesz, akár kenguruval is mehetünk.

Gabomamo!
Nem szedem a fogamzásgátlót, igaz, nekem is felírta a doki, el is kezdtem szedni, de aztán abbahagytam. Nem tudom, attól lett-e kevesebb tejem, de az idõpont egybeesett. Viszont amikor abbahagytam, akkor sem lett több.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Sziasztok!
Nem tud vki egy nagyon jó bõrgyógyászt?

Még ide írom a telszámomat, azt elfelejtettem:
20/36-72-156
Most jó éjszakát mindenkinek:
Ágci

Lara,
Nyuszimanó nagyon hiányolt az Elsõ napok... topicban.

Kép
Ágci
 
 


Ágci!

Én sajnos nem tudok börgyógyitKép
Akkor felnézek az elsö napok topicba, úgyis régen jártam ott, köszi!

Lara
lara
 
 


agci,


en kemeny lajost ajanlom, a klinikan van,maganrendeles a vadasz u-ban, tobbit szoban, a kezemben van jazmin,

csok, akkor holnap,

gabomamo
gabomamo
 
 


Kedves MINDENKI!Kép

Köszönöm, hogy megtiszteltetek minket, hogy eljöttetek!
Olyan furcsa volt, mikor kiürült a lakás!
Gabó, jól elfáradt, kb. 8-10 percet szopizott, aztán bevágta a szundimandit. Azóta is ott fekszik, csak úgy az oldalán.
Nagyon aranyosak vagytok, nagyon örülök, hogy megismerhettelek Benneteket személyesen is, és az összes kis lurkó tündéri!
Nagyon szívesen látlak Benneteket máskor is! Akár rendszeresíthetjük is. A felbontatlan sütiket elrakom, legközelebb elpusztítjuk!!!Kép

Majd még benézek.
Minden jót:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Szia Ágci,

köszi mindent, szerintem klassz volt, csak olyan hamar vége lett! Én nem is tudom, hogy ezek a gyerkõcök miéert nem bírják tovább? Kép (sárga smilet hogy kell csinálni?) Jázmin rögtön elaludt, de amikor hazaértünk kipattant a szeme. Most sikerült lenyomnom, hogy aludjon, persze nagy sírások árán.

A képeket majd küldöm, de csak a férjem tudja átrakni a gépre. (én béna vagyok ehhez)

Csok, Gabomamo
gabomamo
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó volt a találkozó, de nekem sajnos nem volt túl jó kedvem, mert éppen mielõtt megérkeztünk volna meghúztam a kocsi jobb oldalát, de már elvittük a festõhöz. De nem akartam magam túlságosan felhúzni idegileg, mert mindennél fontosabb, hogy a hasamban levõ pöttöm nyugodt és kiegyensúlyozott legyen.
Beni sokat emlegette a babákat, tudtam hogy jól fogja magát érezni, nagyon szereti a gyerekeket. A kis unokatesója jüniusban lesz 1 éves, és mostanában tanult meg kúszni. Beni pedig lehasal a kicsihez, vagy négykézlábra ereszkedik, és úgy játszik vele.

Ágci,
Ottfelejtettünk nálatok egy zöld tetejû dobozt amiben vittük a sütit.Ha lesz még találkozó, akkor majd visszajut hozzánk.
Elfelejtettem mondani, hogy én is tudok egy jó bõrgyógyászt, Morvai Márta a neve. Ha érdekel elõkerítem a telefonszámát. Van magánrendelése is.

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó volt a találkozó, de nekem sajnos nem volt túl jó kedvem, mert éppen mielõtt megérkeztünk volna meghúztam a kocsi jobb oldalát, de már elvittük a festõhöz. De nem akartam magam túlságosan felhúzni idegileg, mert mindennél fontosabb, hogy a hasamban levõ pöttöm nyugodt és kiegyensúlyozott legyen.
Beni sokat emlegette a babákat, tudtam hogy jól fogja magát érezni, nagyon szereti a gyerekeket. A kis unokatesója jüniusban lesz 1 éves, és mostanában tanult meg kúszni. Beni pedig lehasal a kicsihez, vagy négykézlábra ereszkedik, és úgy játszik vele.

Ágci,
Ottfelejtettünk nálatok egy zöld tetejû dobozt amiben vittük a sütit.Ha lesz még találkozó, akkor majd visszajut hozzánk.
Elfelejtettem mondani, hogy én is tudok egy jó bõrgyógyászt, Morvai Márta a neve. Ha érdekel elõkerítem a telefonszámát. Van magánrendelése is.

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!

Ágci!
Mi is köszi mindent. Nagyon jó volt. Kép
Sose volt még így megilletõdve Lili, bár gyerekek között sem nagyon volt még. Remélem, majd belejön. Kép
Õ is egybõl elaludt. Jól elfáradtak a picurkák.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy csak a finisbe értünk oda, de hát nagyon elbénáztuk... Eleve késõbb indultunk, azután félúton rádöbbentem, hogy se cím, se telefonszám, azután amikor némi nyomoztatás után mégis a házba keveredtem, egy kõmûves bácsi félreinformált, hogy ez bizony a Rózsa utca... erre tettünk még egy-két kört a környéken...
Ráadásul mi szerettük volna a kellemeset összekötni ama bizonyos hasznossal, és aznapra beterveztük a havi élelmiszerbeszerzést a Corában - ám mire kijöttem Ágciéktól, a férjem azzal fogadott, hogy véletlenül a zsebében maradt egy tldképpen tök idegen autó forgalmija, és azonnal vissza kell vinnünk Makóra. Szóval ez nem a mi napunk volt.

Persze azért örülök, hogy legalább így nagyon futtában találkozhattam Veletek és a babákkal. Végük is én elmondhatom, hogy számomra nem tört meg teljesen az ismeretlenség varázsa...

Nagyon remélem, hogy legközelebb másként alakul.

Ágci! Köszönöm a segítséget! Nagyon édes ez a Gabó baba (és milyen magas!) Õt legalább kicsit hosszabb ideig tanulmányozhattam...

Ildianyu! Azt hiszem, csak Téged nem sikerült beazonosítanom! Te voltál a hosszú, göndör hajú, szemüveges?

Sziasztok!

Anita (a pontos)
fanita
 
 


Sziasztok!

Megint én: feltöltöttem egy vadiúj fürdõzõs képet Marcicsekrõl a profilomba, nem túl jó minõségû ugyan, de szerintem nagyon édes!

Anita
fanita
 
 


Sziasztok,

mindenkinek elkuldtem a fotokat, Orsi neked nincs cimed?

Ildianyu,

Jazmint estenkent kenguruba is beleszoktam rakni, ez is jo nyugosseg ellen (a csipojenek is jo, mert kotottebb neki az egyik)

Csok,

gabomamo
gabomamo
 
 


Sziasztok Lányok!

Most még jobban sajnálom(ha lehet),hogy lemaradtunk a találkozóról remélem lehetséges rendszeressé tenni én például szívesen megrendezném a következõt ha van kedvetek!
Ha támogatjátok az ötletet jelezzetek és az esetben megbeszélhetnénk egy konkrét idõpontot.

Más: segítségetzeket kérném tejci és nem evés dolgában, hétfõn voltam a kötelezõ 6hetes helyett 8hetes vizsgálaton(ja kérem ha az ember lányának ekkora picurja van már nem úgy ér rá dolgokra) mivel meglehetõsen idegenkedem a spiráltól ezért gyógyszerben Continuin azt hiszem egyeztünk meg mert ugye a sexrõl már csak nem kéne lemondani ugye!?
Annak rendje és módja szerint hétfõn este buzgón el kezdtem szedni a gyógyszert. Mára azaz szombatra azt vettem észre,hogy a pici Esztikém alig eszik(50-70gr) és a tejcim sem annyi mint szokott lenni . Segítsetek nálatok ez hogyan zajlott? Most sûrûbben Szoptatom ezért ha lehet fokozódott a hasfájásunk.Szóval király az élet!


Ágci!

Az én Esztikém hasfájása álltaléban 6-10ig tart bár eddig nagyon bevált egy kúp amit a dokinénink adott.De hál istennek most az evési gondokkal borul minden.


Pedig képzeljétek az én pici lányom szerdán és csütörtökön (éjjel) reggel 6ig pénteken pedig 5ig ALUDT EGYFOLYTÁBAN!!!!

Ma elmentünk a cserepesre vásárolni és ismét szembesültem a kilóimmal SZÖRNYÛÛÚÚ KATASZTRÓFA.
Nem tudom ti hogy vagytok a dologgal de én rettenetesen viselem a tehén jellegemet arról nem is beszélve,hogy mindenütt csak és kizárólag aneroxiás egyénekre (bocsánat a kivételnek)lehet ruhát kapni.
Sehol egy ápol és eltakar ruci szörnyü. Szûk minden mint a fene nem fér bele a combom a hasamról nem is beszélve!
Ja és még nem is beszéltem a hihetetlenül szûk és rövid blúzokról!!!!!!!

Ti hogy vagytok eme kérdéssel?

Bocs a hosszúságért és ha van kedvetek jövõ hétre vállalnék egy találkát jelezzetek tettszik-e az ötlet és ráértek-e?

Jó hétvégét és jó pihenést!

Norcsi
norcsiszeged
 
 


Gabi!

Nagyon köszönöm a fényképeket legalább a hangulatról volt némi elképzelésem kár,hogy fogalmam sincs arról ki kicsoda de sebaj ami késik az ugye nem múlik!

Norcsi
norcsiszeged
 
 


Norcsi,

Ildianyunak mar irtam, hogy a fogalmazasgatlo nem tesz jot a szopinak. Szerintem surgosen hagyd abba a szedeset!!! Remelem megoldodik a helyzet. Legtobb nogyogyasz lekiismeret furdalas nelkul felirja a gyogyot, arra nem gondolva, hogy a baba eszreveszi ezt es nem szopashoz vezet. Vegulis neked kell valsztanod: szex vagy szopi. A szoptas kb 75%-os vedelmet nyujt teherbeeses ellen. Szerintem valassz vmi termeszetesebb modszert.

En benne vagyok egy ujabb talalkozoban!

Kulonben en is most dagadtabb vagyok. A szules utan en rogton lefogytam, kevesebb voltam mint terhesseg elott. De most hiztam en is vagy 4 kg. Egy csomo cucc derekban szorit.

Tegnap voltam a Cserepes sori piacon, es vettem par cuccot Jazminnak. Biztos ti is voltatok mar ott. Rengeteg Kenguru Goldos cucc van. En szeretem oket nagyon. A kombidresszek eleg jo arban vannak. 600 Ft-tol. Vekony pamut ujjatlan tipegok kb 1500-tol. Sokkal nagyobb a valasztek ,mint a Ficankaban. ES kiderult, hogy Ujszegeden van uzletuk:
Zsebibaba, Vedres u. 12. Tel: 06-30-275-8819
Ujszegeden nyilt egy uj bababizomanyi: Hargiati u. 16/b Tel: 401-635, 06-20-434-1800

Csok mindenkinek,
gabomamo
gabomamo
 
 


sziasztok lányok!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen figyelmetlen vagyok, és egész múlt héten nem írtam, sõt a meghívásra sem reagáltam. Tényleg alig látszom ki teendõimbõl, ráadásul múlt héten még az autónk is tönkrement. Sajnos a találkozó idõpontja pont nem passzolt nekünk sem, de a következõre szívesen elmegyek. És nagyon szépen köszönöm a fényképeket is. Azért kértem már a múltkor a profilba a babák életkorát, mert meg voltam róla gyõzõdve, hogy Kristóf túl nagy lenne a babákhoz képest, de úgy látom lett volna kivel játszania!(csak nekem is az a gondom, mint Norcsinak: nem tudom, hogy ki kicsoda: Beni a nagyfiú?)

Testsúly témában: Norcsi TE mikor is szültél? Februárban? Ugye nem gondolod komolyan, hogy 2 hónappal szülés után az eredeti formádat szeretnéd látni? Gondolom, eleve gõzerõvel szoptatsz, úgyhogy addig jó, amik szûkek a blúzaid... Ne aggódjatok, nekem az a tapasztalatom, hogy szinte minden nõ visszanyeri az eredeti "versenysúlyát" szülés után, csak mindenkinek más ideig tart. Meg az elsõ után könnyebben megy le, mint a második után. Nekem mindkét gyereknél kb. 10-12 hónapra volt szükségem, hogy elérjem az eredeti súlyomat, és érdekes módon én egy dekát nem fogytam, amíg csak szoptattam (tehát az elsõ hat hónapban ott állt meg a súlyom, ahogy a kórházból kijöttem). De van aki addig fogy, amíg szoptat. Szóval, mindenki más. Mindenesetre az elsõ hónapokban én sem ajánlanám sem a "koplalást", sem a fogamzásgátlót. Ha majd nem kizarolagos szoptatás lesz az életetek, szerintem automatikusan kevesebbet eszel majd, meg többet is rohangálsz erre-arra, akkor majd tényleg lehet már jókat teniszezni stb., úgyhogy biztos rendezõdik majd magától.
A fogamzásgátlóval kapcsolatban szerintem is igaza van Gabómamónak: azt állítják az orvosok, hogy van olyan, ami nem zavarja a babákat meg a tejtermelést, de ez szerintem sem igaz. Azért az túlzás, hogy választani kell: "szex vagy szopi". Tényleg vannak természetes módszerek is. A szoptatással azért vigyázz, én a lányom születése után 6 héttel (!!!) menstruáltam elõször úgy, hogy ezerrel szoptattam éjszaka is (meg még egy évig utána), és fogamzásgátlót se szedtem. Szóval, soha nem tudod, mikor indul újra a nagyüzem.

Na üdv!

Remélem legközelebb találkozunk!

Mártianyu

PS. Igyekszem az új információkat minél hamarabb megjelentetni a honlapon.
mártianyu
 
 


Csupa gennyes anyci-manyci-édi-puci, ez már iszonyat! Kedves Anyukák, semmi más témátok nincsen..? Ennyire el sekélyesedett az agyatok itt Szegeden, az állóvizes mocsárban????? Irodalom, stb... vagy hallotatok már a filmes gyöngyszemekről? "Emalie csodálatos élete" vagy hasonló? Sajnállak Bennetek, mert nem veszitek észre, hogy a gyermek akit neveltek odafigyelésetek hatására lesz olyan amilyen, és ha hozzátok fog hasonlítani, megint csak itt fog levelezni bagatel dolgokról.... kár.... /jobb ha névtelen maradok.../
Névtelen
 


Majd a megválasztott kormány segít mindenkinek... vagy, ha más a baj, segít a Reiki! Ha valakit érdekel írjon. Üdv. Veki
Névtelen
 


Nem bírom megállni, hogy ne írjak neked kedves Névtelen!


Tudod, nekem vannak ismerõseim, akikkel filmekrõl, vannak, akivel politikáról, másokkal pedagógiáról, pszichológiáról, megint másokkal a gazdaságról, némelyekkel csak a mindennapi létrõl, divatról vagy éppen semmitmondó nõi dolgokról beszélgetek. Ezekkel az anyukákkal pedig itt a babaápolásról és egyéb ilyen dolgokról cseverészek. Ha úgy tartja kedvünk, majd beszélgetünk másról is, de szerintem Téged ez úgysem érdekel. Ha pedig nem tetszenek a témáink, nem muszáj olvasni, van az interneten más szegedi fórum, látogass el oda. KÖSZI!

Ja, és miért Névtelen?

Minden jót neked:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Martianyu,

azt nem komolyan gondoltam, hogy szex vagy szopi? Kép
Mindketto uolyan fontos. Errol jut eszembe, a Karasz utca Klauzal ter sarkan nyilt egy uj uzlet. Lush. termeszetes alapanyagbol keszult szappanok , samponok, dezodorok es kulonfele maszirozo alapanyagok, furdogolyok. nagyon klassz.
www.lush.hu

Lara,

te megvagy elegedve a CAM babkocsival? Konnyu tolni, konnyu maga a kocsi, lehet emelgetni, vizszintesre allithato?

Kepzeljetek el Jazmin ma 5 kg. Vegre orulok, hogy elerte, de az utobbi 2-3 hetben alig hizott. Ugy dontottem holnaptol elkezdem krumplival tomni. Kivancsi vagyok, hizni fog-e jobban!?
Jazmin kiragta a cicimet Kép Eddig, ha kes volt a szopival mindig elvette a fejet a cicimrol. Par nap ota a szopi befejezese utan cumizott percekig. en vettem le a cicirol. Tegnap meg ma erzem, hogy faj amikor raharap. Eszrevettem, hogy van egy kis seb a mellemen, ami igen faj. Remelem elmulik hamar, kenem Garmastannal. Lehet, hogy jon a foga es jol esik neki.

Nu, csok mindenkinek,
gabomamo
gabomamo
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az elõttem szólóhoz! Illetve még annyit: névtelen barátunknak nyilván nincs gyermeke. Ha esetleg mégis, úgy sajnálom õt.

Gabómamó!
Kaphatnék esetleg én is a képekbõl? Elõre is köszi! (Cím a profilomban!)

Norcsi!
A Continuinnal én is pontosan így jártam, így aztán öntörvényûleg abbahagytam a szedését. Amikor ezt elmondtam a dokimnak, õ csodálkozott, és megjegyezte, hogy a gyógyszernek épp ellenkezõ hatást kellene kiváltania...

Sziasztok!

Anita
Marcikám sajnos nagyon rossz bõrben van, két napja elkezdett köhögni, most már az orra is rettentõen folyik, hasmenése van, enni, inni nem akar, ma este pedig már be is lázasodott. Annyira kínlódik szegény, és én nem tudok rajta segíteni. Egyébként ma este már kihívtam a doktor néninket, nem akartam holnapig várni, és kapott 1-2 gyógyszert.
Remélem, a ma éjszakája már jobb lesz szegénykének.
fanita
 
 


Sziasztok!

Hát, nem jött össze a mai babaúszásunk, pedig úgy rohantunk, hogy odaérjünk, aztán tessék! Más is próbálkozott? Tegnap nem is próbálkoztunk, mert kiderült, hogy a párom horgászversenyre ment.

Anita!
Igen, az voltam én.

Gabómamó!
Köszi a képeket! Nagyon jók lettek.

Norcsi!
Én is írtam már, hogy el kezdtem szedni a Continuint, és nekem is kevesebb lett a tejcsi. Szerintem is hagyd abba.
Egyébként teljesen átérzem a problémádat. Én már 6 hónapja szültem, de még mindig bálna vagyok.

Mártianyu!
Megnyugtató ez a 10-12 hónap. Bár, én terhesség alatt nem sokat híztam, bezzeg a szoptatás alatt. Pedig semmivel sem eszek többet. Normális ez?
Igen, Beni volt a nagyfiú.

Egy újabb találkában én is benne vagyok.
Na, megyek, átültetem a virágaimat.

Ildianyu

Ui: most olvasom, Névtelen írását. Csak annyi, ha nem tetszik, nem kell olvasni.
ildianyu
 
 


Gabomamo!

Nagyon jó, hogy Jázmin már 5 kg. Látod, hogy nõ?
Láttam, írtál a másik topicba. Szerintem még ne rakj a krumplijába olajat, egyszerre elég lesz azt megszoknia a kis emésztõrendszerének.

Anita!

Marcikának jobbulást!

Ildianyu
ildianyu
 
 


Sziasztok!

Hétvégén otthon voltunk megint, szegény gyerekbõl biztos vmi nagy utazó lesz!
Úszáson sem voltunk, mert úgy volt, hogy szombaton hazajövünk, de aztán elhúztuk egy kicsit az idõt, így aztán csak vasárnap indultunk vissza.
De jól éreztük magunkat, és a kicsi is. Felavattuk az új babakocsit is, apuka az Intersparban "rodeozott" a kicsivel.Kép

Gabomamo,
köszi a képeket, én is küldöm majd mindenkinek. A {} jelbe: "smile"-t kell írni. Kép

F.Anita,
jobbulást Marcinak, remélem csak vmi kósza baci volt! Küldök neki gyógypuszit!Kép

Norcsi,
én szedem a tablettát, csak hetente 1x mindig elfelejtem beszedni. Nem nekem találták ki! Nálam szerencsére nem csökkent a tejtermelés. Talán az elsõ 1-2 nap furán nézett rám Gabó, de más jelét nem tapasztaltam a negatívumoknak. Illetve, azt vettem észre, (bár lehet, hogy csak én kombinálok), hogy amióta szedem, kínkeservesen adtam le néhány dekát.Kép Lehet ez? Addig, meg csak úgy olvadtak le a kilók.
Amúgy ez a téma nagyon jó! Mindenki mondja nekem is, hogy hiszen nem is látszik! Jó-jó csak ruhát nem tudok magamra venni! Márciusban Dunaújvárosban aztán megelégeltem a dolgot, tudod hol vásároltam? Bementem egy Xl-es üzletbe. Csak az a baj, hogy ott meg nagyon kevés a most divatos darab, inkább elegáns 40-50 évesekre valók vannak. De talán érdemes megpróbálni. Ja, és hát az árak sem olyanok (sajnos) mint a piacon!

A találkozó nekem ok, ha lehet, ne pénteken legyen.

Bocsi a szómenésért, sziasztok:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Megint én:
ajánlom figyelmetekbe eme 2 oldalt:
http://www.babapont.hu/images/gallery/a ... ecses.html
http://www.babapont.hu/images/gallery/a ... szebb.html ,
és szavazhattok is Major Gábor fedõnevén Cumira!Kép
Ágci

Micsoda szép idõ volt ma!

Kép
Ágci
 
 


Szia Mindenki!

Igazatok van tegnap este megbeszéltük apával,hogy többet ér a tejci mint pár perc önfeledt hancúr.Na jó ez hál istennek vicc volt de az elsõ az Esztike szopija minden csak ezután jön, úgyhogy marad a jó öreg óvszer.
Mára hál istennek már sokkal több a tejci csak még a lányom étvágya nem az igazi remélem holnapra már az is rendezõdik.

Kedves Névtelen!

A véleményem ugyanaz mint az elõttem szólóknak: ez a fórum nem neked és nem ezekrõl a témákról szól Számunkra ezek a dolgok az élet egyébb területei mellett nagyon fontosak csakúgy mint a gyermekeink. Remélem sem gyermeked sem terved az utódlással kapcsolatban mert ha igen akkor hatalmas pálfordulásra lészen szükséged( a gyermek érdekében)

Páran reagáltatok a találkozó ötletére ezért eme szent helyszínen sok szeretettel meghívok MINDENKIT csütörtökre,az idõpontban bizonytalan vagyok kérlek segítsetek ki mi lenne a legjobb!
Kérek reagálásokat és a megszokott módon (emil) eljuttatom a címemet.Kaja és egyébb szempontjából legyünk batyusak tehát esszük amit hozunk.
norcsiszeged
 
 


h
Névtelen
 


Hogyan felejtik el, hogy a gyermek kihozatala és 7 éves koráig csak egy perc az ember életében!!! Itt mindenki tejcizik és gabamamázik... ez olyan szánalmas értelmes emberek között. Én 4 gyermek anyukája vagyok és 3 diplomát szereztem közben. Tehát nem a levegöbe beszélek. Igaz, hogy nevelőszülők segítségét is igénybe vettem, de ez mit sem számít, ha az ember szereti gyermekeit. Ezért sajnálom azokat, akik gügyögve élik át az anyaság felemelő éveit. NEM EZÉRT VAN!!! Akit létrehozunk, születése pillanatától egy szuverén egyéniség! Rajtunk a világ szeme, hogy segítsük SAJÁT életét! NEM A MI TULAJDONUNK! Gondojátok át kérlek, és így neveljetek. Ne legyetek önző kisajátító anyák. Egyéniséget szoptattok, nem egy "buta babát", amit kiskorotokban kaptatok apucitól, vagy nagymamától!!! Nem én vagyok a másként gondolkodó, legyetek Ti azok! Szervusztok, a névtelen, aki segít az anyaság problémáin! Írjatok.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Nem kellene ennyire büszke lenni magadra, és minket lepocskondiázni. Ha figyelmesen olvastál volna, észrevetted volna, hogy itt többen is vagyunk, akik gyerekkel, pocakkal egyetemre járunk, vizsgázunk, diplomát szerzünk.
És mindezt úgy, hogy nevelõszülõket sem veszünk igénybe.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Norcsi,

nekem jo a csutortok.Ha lehet valasztani, nekunk a du-an jobb, pl. kb fel 3-tol. De mi alkalmazkodunk mindenkihez. A multkor sem volt problema a delelotti talalka.

Fanita,

biztos, hogy nem kaptad meg a fotokat?? Irj ujra, mert akkor elkuldom.

Agci,

en mar szavaztam is ratok!!!

Csok,
gabomamo
gabomamo
 
 


Sziasztok!
Norcsi,
nekünk is jó az idõpont, jöhet a címed!Kép

Gabomamo,
köszi!
Megnéztem azt a honlapot, amit írtál, jó cuccok lehetnek, csak az áruk... De majd ellátogatunk a boltba, hátha személyesen jobban elcsábulok! Nagyon bírom amúgy az ilyeneket!

Öltözködésre még egy kicsit visszatérve:
Ajánlom nektek a Renitex áruházat (azt hiszem Vásárhelyi Pál utcában van, a benzinkút mellett), jó cuccok vannak, nagyon sokféle, kb. piacos árak, viszont kultúráltan lehet válogatni, próbálni.

Sziasztok:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi ezúttal szántszándékkal maradunk le a taliról: Marcicsek még mindig breteg...

Gabómamó!
Tényleg nem kaptam meg a képeket, az imént néztem be a fiókomba. Már borzasztóan kíváncsi vagyok!

Ágci!
Megnéztem Gabó fotóit, magyon aranyosak! Szavazni elfelejtettem, de ma este pótolom! Marci köszöni a gyógypuszit, úgy tûnik, hat már!

Sziasztok!

Anita
fanita
 
 


Szia Csajok!

A találka idõpontja akkor csüt du 1/2 3 és mindenkit sok szer. várok.Jelezzetek ki jön és annak elküldöm a címemet szerda estig.Rohanok pá mindenkinek!

Norcsi
norcsiszeged
 
 


Sziasztok!

Ágci!
Már szavaztam is!!!
Ha csak egy-két napra utaztok haza, akkor is mindent szoktál vinni, amit korábban írtál?

Norcsi!
Nekünk jó a csütörtök fél 3.

Bocsi, csak rohanok, mert hát ez a szakdolgozat sosem lesz kész.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Ildianyu,

melyik konyvesboltban vetted? (ugye nem baj, hogy itt kerdezem?)Csak azert, hogy ne kelljen osznye-visznya maszkalnom. Es mennyibe kerul?

FIGYELEM, FIGYELEM!!!

Fanitan kivul mindenki megkapta a fotokat??

Ha jol szamolom csak 3-an leszunk???

Lara, lara mi van veled?? A kerdesemre sem valaszoltal??

Csok,
gabomamo
gabomamo
 
 


Agci,

otthagytam a tejpepeket nalad. Ha nem vitte el senki es neked sem kell, elhoznad csutortokon? Lehet, hogy kiprobalom!

Csok,
gabomamo
gabomamo
 
 


Sziasztok!

Ildianyu,
köszi! Hát majdnem mindent. Kell ugye ruha, tisztálkodó szerek, a lázmérõ és a kúp szinte az elsõ, ez inkább csak babona, ha ott van: nem lesz semmi bajKép, a mellszívó. Egy-két játék, de az mondjuk szinte állandóan van nálam, ha vásárolni megyünk akkor is. Ha hétvégére hazamegyünk, akkor oda nem viszünk pelust mert van, fürdéshez játékot, mert kicsi a kád, fürdõlepedõt. Mostmár egy kicsit leegyszerûsítettem a dolgot. Csak nem készültök valahova?
Milyen szakdolit írsz?

Gabomamo,
én megkaptam a fényképeket. A könyv 300-400,- Ft, olcsóbbak közé tartozik. Szerintem a Plázában vagy a Kárász utcában a nagy könyvesboltban biztos van. Megvegyem neked, ha ma a plázában látom? Ma ugyanis este felé tuti megyünk.
A tejpépet elviszem holnap.

Most megyek összekapom a lakást, sziasztok:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Közben eszembe jutott még vmi:
a fényképen, amit Gabomamo küldött benedek mögött látható egy falidísz. Biztos emlékeztek rá. Nem kell valakinek? Szívesen elajándékoznánk (a párom allergiás -csak képletesen- az ilyesmikre) kidobni viszont nincs szívem, mert kaptuk ajándékba.
Nos?
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy én itt ismeretlen vagyok, csak Ágci ismer. ÁGCI: ezúton kérek sok-sok elnézést, amiért nem irtam, de hetek-hónapok óta úszok a melóval (meg van éppen elég gondunk), néha már úgy érzem, hogy ennek sose lesz vége. Voltam a klinikán, cirka 4! órát vártam a Sikovanyeczre, de megérte, mert nagyon kedves és rendes volt, csak még egy kis türelemre intett bennünket. Igy hát várunk és próbálkozunk. Na, nem terhelem itt a többi kismamát a mi sztorinkkal, amint tudok, irok emilt is. Puszika Neked és Gabónak, jó egészséget kivánok! Mindenkinek!

KnéRita (ennyire könnyû volt felismerni?)
knérita
 
 


Közben eszembe jutott még valami: ezzel a Névtelen bunkóval meg ne foglalkozzatok! Nem éri meg. Nem tudom, mibõl vonta le azt a következtetést, hogy Ti kisajátitjátok a gyerekeiteket, meg a többit, de nem ártana, ha egy kis önkritikát gyakorolna, elsõsorban saját magán alkalmazná a leirtakat.

Üdv,

KnéRita
knérita
 
 


Sziasztok!

Gabómamó!
Igen, ahogy Ágci írta, a Plaza-ban is van, én a Radnótiban vettem, a Tisza Lajoson. 650 Ft volt.

Ágci!
Valószínû meglátogatjuk a rokonokat, és csak 2 napot szándékozok ott lenni. Múltkor egy hétig voltunk, így nem tudtam, hogy vajon 2 napra is annyit kell-e pakolni.
Jövõ hét szombaton viszont megyünk Kiskõrösre esküvõre, ott is alszunk, így amiatt is izgulok kicsit, de majd lesz valami. A fürdés valószínûleg kimarad, de nem tudom, hogy viseli majd, mert az a nap fénypontja (a sétán kívül).
Gabóra többször is lehet szavazni?
Most informatikus szakdolit írok, a téma a Flash.

Lara!
Mi van veletek?

Ildianyu
ildianyu
 
 


Ildianyu, Agci,

koszi az infot.

Norcsi, lesz holnap valami, cim meg nem erkezett!!
Hatha reggelre lesz vmi.
Nagyon faradt vagyok.

Csok,
gabomamo
gabomamo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: