Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Xsara!
Köszi a gratulákat!
Hát igen, építkezés az első. Mikor lesz kész? Hol fogtok lakni?

Noémi!
JobbulástKépKép
Hát, néha én is elgondolkozom, hogy fogok bírni velükKépKép Azt hittem lassabban jön össze, de így alakult, örülünk neki.
Szopi: igen, még cicista a Gergő. Azért én nem bánnám, ha addigra abbahagyná. Olvastam a cikkket, biztos tényleg sok előnye van a tandemnek, de én nem szeretném. Gergővel is elég kevés tejem volt, 2-re biztos nem lenne elég.
Kávéscsésze nálunk is nagyon menő, abból simán beveszi a gyógyszereit is, bezzeg máshogy nemKépKép

tettem fel képet a profilmoba, most készült apóséknál, imádta a nyuszikat

Judy
Judy
 


Sziasztok!
Noémi!
Jobbulást kívánunk!
Xsara!
Köszi a gyógyszereket előre is.
Judy!
Nagyon szép Gergő! Ábi is imádja az állatokat, jelenleg van egy cica, aki rendszeresen házhoz jön és Ábi eteti. De tavasszal lesz kerítésünk, és ha minden igaz Apa vesz nekünk egy kutyikát, azaz egy Bernáthegyit szeretnénk, az nem is kutyika.:-)
Jó lenne talizni a héten, szerencsére már meggyógyultunk. Benne vagytok a telefonkönyvben?
Pussz! Szilvi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Sajnos utolért a hányongerKép Nagyon rossz így főzni és tisztába tenni a gyereket. A lakás pedig romokban, nincs erőm takarítaniKép De legalább szép idő van, kint lehetünkKép

Szilvi
Milyen volt a bál?
Szerintem nem vagyunk benne, de fogalmam sincs, mert nincs is telefonknyvünkKép
Ha ráértek küldj egy mélt.

na pusz, ledőlök amíg alszik Gergő
Judy
Judy
 

 
 

Sziasztok!
Én is kivagyok. Most már nem is tudom mi bajom vanKép Erős gyógyszereket kapok,a gyomrom kivan,csupa,csupa rosssz. De legalább Domikám jobban van.
Judy!
Ó te szegényKép De azért édes a hányinger ugye? Legalábbis a cél érdekében.

Puszi
Noémi
Niémii
 


Judy!

Akkor biztos kislány lesz, azt mondják velük van inkább hányinger.Kép
Nekem nem volt a Danival! Hál'Istennek!


Noémi!

Gyógyulj már meg!!..mehetnénk játszóházba!
Nem jó ha ilyen beteg vagy!Kép
Domi hogy viseli az anyukáját?Nem nyúz nagyon?

Szilvi!
Bocsi gyógyszert elfeledtem lehozni.

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szilvi!

Echinacea D4
napi 1*3 golyó két hétig, majd 1 hét szünet..

Oscillococcium (inflienza megelőzés)
heti 1*fél tubus

van egy csepp is azt is írom majd...

puszika

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Még mindíg offKép
Már valamivel jobb,de még mindíg fáj a gyomrom. Szerintem ez valami új járvány lesz,mert már hárman is pnaszkodnak ugyan ezekre a tünetekre a környezetemben. Vigyázzatok magatokra és a fiúkra,tényleg most esett le itt csupa fiúk vannakKép Na majd Judy megtöri a sortKép
Jó hétvégét mindenkinek
Puszi
Noémi
Noémii
 


Halihó!

Xsara!
szerintem nem Szilvi, hanem én kérdeztem a gyógyikatKép Úgyhogy köszi az infotKép
Mi is ezeket kaptuk, Echinacea nekünk nap 2*5 golyó 2 hétig, majd 2 hét szünet és Oscilloból szintén heti fél adag. Plusz nekünk vannak még alkati szereink is heti 1-szer az ekcéma és a krupp miatt. Mi még csak január vége óta szedjük, azóta nem volt beteg Gergő, kopp-kopp, remélem nem is lesz. Még egy kérdés, Te hogy adod be neki a golyókat?

Noémi!
Jobbulást. Igen, mondta a múltkor a doki, mikor oltotta a Gergőt, hogy van ez a fránya vírus.
Gondolod, hogy megtöröm a fiús sort?
Na majd meglátjukKép

pusz
jó hétvégét
Judy
Judy
 


Judy!
Én szurkolokKép
Noémi
Noémii
 


Judy!

Bocsika, tényleg te is kérdezted!Kép
Eddig feloldottam egy picurka teába,
de mostmár elszopogatja őket!Kép

Még amit szedd:
Lymphomyosot cseppek napi 2*15 csepp..amíg tart.
Ez is immunerősítő.
+ Calcium carbonítum heti 1*1golyó (ez az alkatija)

Mióta szedjük Őket hál istennek semmi , de semmi baja a Daninak!
Már megérte!

Bíztos kislányod lesz! Kép

Egyébként a Bor utcában van a telkünk ott fog épülni "egyszercsak" a házunk is!

Noémi!

Gyógyulgass!

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Észrevettétek? Végre regisztráltamKép
Domikámnak,a válltozatosság kedvéért gégegyull.van. Jól viseli hál isten! Én már jól vagyok. Áttért a napi 1 alvásra. " órát alszik,abból 1-et ágyban,1-et rajtam. Tehát 1 órában kell főzni,mosogatni,vasalni,mert ha fent van ezt nem hadja,még mindígKép
És nem tudom a ti apáitok mennyit dolgoznak,de a mienk reggeltől,estig. SajnosKép Tehát nem tudok arra számítani ha hazajön,majd megcsinálom.
Lehet,hogy kevesebbet jövök,amíg beleszokok,az új alvás ídőbe.
Voltunk ma szemészeten,mert kicsit kancsal Dimicike. De ez csak azért van mert magas,vagy túl közel van az orrgyöke? Ne, is tudom,a lényeg,hogy semmi baj. De azért mondták,hogy biztos ami biztos,vigyem vissza 2 éves korában. Igazából nem is feltűnő,az apukájának is ilyen. Ez a szexepiljükKép
Hol vagytok?
Puszi!
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Tothnénoemi !

Szia Drága!
Te új vagy ? Ezt a nevet eddig nem láttam! KépKépKép

Gyógyuljatok már meg végre, mi ez a sok betegeskedés?! Kép

Sajnos a mi apunk is reggel fél 8-kor elmegy itthonról és este 7-fél 8-ig nem is látjuk!KépKép
Ez van...valakinek kell ránk keresni a sok pénzt.

Megnéztem a bankoknál a hihetetlenül kedvező lakáskölcsönöket!
Hát nekünk kellenne 10 millió..
ez azt jelenti hogy a havi törlesztő részünk legalább
86000.-
Szép mi? + rezsi, meg még élj is vmiből!
El vagyok keseredve! Kép

no befejezem a panaszkodást..mi akartunk építkezni!

puszika Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Új név,de régi NoémiKép
Nem szólom el magam,de talán meggyógyultunkKép
A legujjabb,hogy éljel nem hajlandó az ágyában alukálniKép Felébred 2 felé,és cak anya,és apa közt alszik tovább,már 1 hete. semmi baja,mármint nem fájdalmas,vagy ijedt sírás,szerintem csak egyszerűen rájött,hogy jobb a szüleivelKépKép
Mi is házra gyűjtünk,ill. telekre. Mi a K&H banknál rakjuk a lakáskasszát. Mondjuk én csak úgy szeretnék építkezni,ha megvan a pénz rá. Mármint ezt úgy értem,hogyha belevágunk,akkor elkezdjük és az egészet egyszerre be is fejezzük. Nem szeretném évekig húzni az építkezést,bekölltözést. De tény,hogy nagyon nem egyszerű ez a mai világba. Ezért még maradunk egy pár évig a lakón,aztán majd meglátjuk.
Ne keseredj el,nektek legalább már valami elkezdődött,már van telketekKép A mai megélhetések mellett már ez is gyönyörűKép
Beszéltem,az Andival valamelyik nap. Hallom Lilike már nem nagyon hajlandó szopizni. Tényleg nem is kérdeztem meg tőle,hogy alakult Lilike 1 éves szülinapi bulija?

Judy!
Kismamink! Hova tűntél? Hadakozol a hányingerrel?
Mi újs,voltál azóta nőgyogyinál? Mekkora a kiccsajKépKépKép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!
Végre ismételten a gép elé kerültem, sajnos annyi a dolgom, de ez van!
A bál jó volt ,köszi a kérdést, tombolán nyertünk egy borosüveget, nem nagy cucc, de éreztem, hogy nyerni fogunk.
Ábi imád a nagyinál aludni, meg lenni, jókat eszik. Ma voltunk tanácsadáson, 19 hónapos paraméterei: 14,26 kg, 90 cm. Nem semmi, a drnéni azt mondta, olyan mint egy 3 éves ...

Jó lenne jövőhéten Pán Péterbe menni, most nem vagyunk betegek!
Pussy: Szilvi és Ábi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Megvagyunk mi is.
Voltam dokinál, minden rendben, hétfőn leszek 8 hetes. Láttuk a pici szívecskét dobogniKépKép Egyedül vanKép
Dokibácsi megnézte Gergőt is, hogy mi lett a kis újszülöttből, nagyon tetszett neki, mondta, hogy tényleg szaporítani kellKép

Hányinger hol jobb, hol rosszabb. tegnap csak feküdtem egész napKép
Ma jól felhúztam magam, úgy néz ki a sulinak lőttek, nem akarnak tandíjmentességet adni, pedig úgy tudtam gyed alatt járnaKép
Ma jön az anyukám, holnap megint bálba megyünkKép

Xsara!
Köszi az infót, Gergő is elszopogatja, csak az Oscillot oldom fel neki, mert az sok.
Mi is nyögjük a törlesztéstKép

Noémi!
remélem már meggyógyultatok. Hát igen, nagy érvágás, mikor áttérnek az 1 alvásraKépKép
enyém férj is elmegy reggel fél 7 körül, mondjuk délután igyekszik haza 5 körül.

Szilvi
Micsoda méretek, gratulaKépKép
Hétfőn voltunk a klubban, jó kevesen voltak, mert rossz idő volt, viszont épp farsang voltKép csak kár, hogy mi nem tudtuk, így nem öltöztünk be, de azért jó volt.

Nekünk is szóljatok, ha mentek PP-be.

pusz, jó hétvégét
Judy
Judy
 


Hellóka! Ezexerint mindenki nyögi a havi részletet. De ez még mindig kevesebb, mint itt Érden az albérlet. Képzeljétek, hogy 150 ezer egy kertesház+ rezsi, azt nem biztos, hogy ki tudnánk fizetni, azért építkezni még mindig könnyebb, bár lelkileg nem.
Szerintem hétfő-kedd P.P.
Na jó hétvégét mindenkinek!
Judy! Jó bálozást!
Szilvi
szilviÉrd
 
 


Na sziasztok!

Judy!
Hol fogsz szülni? Kinél? Hol voltál uh-n? Húú,akkor gondolom kő esett le az 1 szivecske láttán. Mert az ikrek,hát gondolom,az a nemegyszerű.
Tandíjmentesség: Én is úgy tudom,hogy,ha nem haladja meg a heti 4 óránál többet,akkor állnia kéne a munkanélkülinek?. SajnaKép
HányingerKép Jó bálozástKép

Szilvi!
Ezek tényleg nem semmi méretekKép A te fiad,már beszél?

Jányok!
Fiaitok kuksija,hogy áll? Mármint,mennyire lehet visszahúzni? Dominiké már egész jó,majdnem teljesen visszamegyKép

Puszi,jó hétvégét,nekünk is jó mozgalmas lesz,névnapozás egymás hátán. Családi összeröffökKép

Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Én is nagyon-de nagyon remélem idénre (szept.)
kész lesz a házunk..bár mindegy hogy áll én költözök Kép
Én is a K&H-nál néztem ott a legkedvezőbb.
Mióta itt lakunk azóta a Dani is fél 3 körül jön mellénk alukálni. Kép
Olyan finom hozzá bújni?nem?

Lili bulija jó volt. Csínált Andi fini tortát + husikat+ salikat.
Aranyos a lány nagyon! ugy megy mint 1 rakéta!Kép

Szilvi!
Nem semmi mekkora Ábi! Az én fiam egy törpe hozzá képest.
Csütörtökön megyünk tanácsadásra..utána bővebb infot adok mekkora!

Judy!
Jó lehetet hallani a kis szívét KépKépKép

Tőlem bármikor mehetünk PP-be én ráérek!Kép


Képzeljétek az ÉN picike fiacskám vasárnap lesz


Rohan az idő!
Már nagyon várom! Imádok meglepetést szerezni!

Szóval ha megyünk PP-ba akkor hívjatok !
puszika
Xsara és az Ő egyre nagyobb kicsi fia Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Helló!
Pénteken voltam Ábival P.P-ben, de ez egy hirtelen jött ötlet, felültünk a vonatra és elmentünk a Camponába, jó volt egy kicsit kimozdulni.Tegnap sikerült feladni a jelentkezési lapot, nem volt semmi, ami volt a postán, bár én is mindent az utolsó pillanatra hagyok.
Noémi! A fiam sajna nem beszél: Pár szó: anya, apa,busz, a többi hangutánzás, és halandzsa.
Nem kuka, mert egész nap mondja a magáét, és sajnos mindent megértet, ezért nem beszél.
Xsara!
Kiváncsian várom a fiad méreteit. És Boldog szülinapot Neki!
P.P. bármikor!
Pusszy!Szilvi és Ábi
szilviÉrd
 
 


Halihó!

Noémi!
A Kútvölgyiben szeretnék szülni, Gergő is ott született, ugyanahhoz a dokihoz járok most is.
Kukker: A dokibácsi a 15 hós oltásnál azt mondta, hogy még messze nem az igazi, de már alakul. Fürdéskor én mindig hátrahúzom neki, amíg lehet. Meg a dokibácsi is meg szokta neki cincálni kicsit.

Szilvi
Hová jeentkeztél? Asszem én most megint elvágtam magam egy időre a tanulástól, na mindegy, úgyis csak egy félévet tudtam volna elvégezni.

Xsara!
Milyen meglepi lesz a szülinaposnak?

Rólunk:
Bál jó volt, sokat táncoltunk és még a kajákat is meg bírtam enni. Csak másnap délelőtt értünk haza, Gergő jól elvolt anyukámmal.
Előtte nap viszont olyan rosszul voltam, még rókakoma se került elKép

Na akkor megyünk PP-be? Nekünk holnap, vagy holnapután is jó lenne. Mikor menjünk, délelőtt, vagy délután? Mi kb fél1-3-ig alszunk.

pusz
Judy
Judy
 


Szilvi

mél ment

Judy
Judy
 


Nekünk jó! köszi!
Még nem tudom, apa dolgozik-e, és kocsink lesz -e? De vonattal is közel van
remélem akkor Ábi sem alszik sokáig.
Pusszi: Szilvi
szilviÉrd
 
 


Sziasztok!

Bocsi a PP. miatt, de nagyon szakad a hó!

Alig találtam meg a topikunkat!Kép
Kereséssel akadtam rá!
De béna vagyok!

Szaladok is.
Puszi mindenkinek.
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Xsara!

BOLDOG SZÜLINAPOT DANINAKKép

kérjük a beszámolót
pusz

Judy
Judy
 


Sziasztok!
Na végre megtaláltam a topikot. Meg végre van egy kis időm. Annyi a teendő amikor Domi alszik,és ez a napi egy alvásKép És ez is olyan rövidke,képzeljétek,van hogy napi fél órát alszikKép
Kuki: Dominiké,már egész jó,már csak egy nagyon pici van amit még nem lehet hátrahúzniKép

Xsara!
BOLDOG SZÜLINAPOT DANINAK!!
Beszámoló engem is érdekelKép

Judy!
Gergővel is voltak hányingereid? Ingerlékenység már utolért? JobbulástKép

PP: Azthiszem inkább ha majd elállt ez a h. havazás. Szeretem a havat,de most már elég lehetne.

Dominikról:
Édes pofaKép Most tanulta meg a cuppanós puszi adását az arcra,úgyhogy most egész nap ezt gyakorolja,ahol ér ott puszil. Van egy aranyos történetem,anitől majdnem elolvattam:
Fürdés után állt a mosógép tetején,már nagyon állmos volt,és nyűgös,kértem legyen türelmes mindjárt készen vagyunk. Rám nézett,mélyen a szemembe,odadugta a kis fejét az enyémhez beletúrta az arcomba,az arcát,megfogta az arcom,és a számra egyn nagy cuppanós puszitnyomott,és utana bújt belémKépKépKép Tényleg majdne elolvattam. Ebbe benne volt minden,hogy mennyire szeretKép Beszélni még mindíg nem beszél,de éppen mondtam az anyunak,hogy olyan kis okos,hogy ha egy idegennel lenne itthon,és az valamit nem találna,és tőle megkérdezné,ő megmutatná hol van. Bár mit kérdezek,mi hol van,de ezt a szemetes zacskótól,a virágkancsóig,minden megmutat,hol van.Kép És ma hagyott főzniKép Ő "főzött" nagyon a kis edényeibe. A takarítás,még mindíg menő,imád porszívózni,söprögetni. Ha pl ő most tényleg porszívózni akar,akkor kér egy kis csipszet,azt szétmorzsolja,utána rohan a porszívoért,és nem elég hogy csak tologatja rajta,még be is kapcsoltatja.
Lányok a ti fiaitok is "harapgálósak". Ez szörnyű,anyukám már úgy néz ki mintha kutyával találkozott volna. Érdekes,mondjuk a gyerekeket,és engem nem harapgál?
Na puszi
Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a buli!
Édes volt a Dani, mikor meglátta a tortáján a tüzijátékot...kacarászott.KépKépKép Nem győzte kivárni, hogy vége legyen, egy levegővel elfújta a gyertyákat.Kép
Nagyon sok játékot kapott. Rengeteg autónk lett.
Tőlünk kapott 1 parkolóházat, vadállatokat.
Ruhákat, plüst....stb.
Élvezte hogy Ő van a középpontban!

Noémi!

Daninak azt mondta a doktor néni, hogy szépen alakul a fütyije. Kicsit az aljánál van még akadás.
Ja..11kilók vagyunk. Itthon odaállítottam a falhoz, igy 87cm...de ez már magasság nem hosszúság.

Lányok!!!
Már nagyon várom a tavaszt..kezd elegem lenni a hóból, hidegből..stb.
Végre megbeszélünk 1 találkát erre nem elkezd esni a hó.

Hétfőn muszály volt felmennem a postára, mert jött vmi ajánlott levél, hát alig bírtam haza jönni. Ott rimánkodtam a kocsinak, hogy bírjuk ki hazáig. Nagyon rossz élmény volt!Kép

DE ÁLLÍTOLAG JÖVŐ HÉTEN MÁR JÓÓÓÓ IDŐ LESZ!!!!!

Na puszika

Xsara

ui. PP.ről majd beszélünk.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Jövőhéten kedden,az egyik kismami barátnőmékkel megyünk PP-be. Ha van kedvetek talizhatnánk ott 4 óra körül. Ha beindul megint a hóesés,akkor lőttek a programnak,úgyhogy reménykedem!
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Halihó lányok!

Meg vagyunk mi is, csak még mindig tart az émelygés sajnos.
Ma utazunk haza a hosszú hétvégére, már nagyon várom.

Én is nagyn várom már a jó időt.

A Sárkányvárban volt már valaki? A héten el akartam vinni Gergőt, mert ott van 1-3 éveseknek mondókás, zenés foglalkozás, csak pont akkor voltam vérvételen. Jövő héten elviszem, ha nem jön közbe semmi.

na pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!

Én is várom már a jó időt!

Noémi!
Nekünk jó a kedd..ha nem esik a hó!

Pénteken voltam a Danival PP-be. Jól eljátszott..

Judy!
Kitartás, biztos nem így lesz végig!!
Hamar el szokott múlni ez a fránya émelygés!!!

puszi nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok! Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de nagyon sűrű volt a program.
szerencsére itt a tavasz, jobb is a kedvem.Képzeljétek, a fiam teljesen leszar, ha a nagyi is velünk van, sőt, ha bárki más jön hozzánk, azzal foglalkozik és nem velem, micsoda hűtlenség. Bár az utobbi időben nagyon bánt, hogy nem nagyon tudok vele játszani, velem pl. nem ül le építeni, vagy vonatozni, mint a barátnőmmel.
Judy!
Gyógypedre jelentkeztem, logopédusnak.
Hogy viselkedik a pocaklakó?
Képzeljétek, ma a 12. nap, hogy késik! Lehet, hogy bejött a bál nekünk is. Ma csinálok még egy tesztet, az első nem mutatott semmit. Csak eddig mindig pontos volt, most meg?Majd írok, ha tudok valamit!
Pussy: Szilvi és Ábi
Ui: PP?
szilviÉrd
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Még egyszer ezer bocsKép Majd legközelebb,és nem tudom miért kevertelek a másik Andival,holott tisztában voltam vele,hogy téged hívlak. Néha kihagyKépKép

Judy!
Fel a fejjel! Émelygés,talán már nem olyan sok időKép 12.hétig mondják a szerencsésebbek.

Szilvi!
Te is beállsz Judy mögé a sorba? Még nem gratulálok nehogy elszóljam magam. De ha a bálozás ilyen hatással van rátok csajok,akkor én inkább még kihagyom egy darabig. Egyébként ez a teszt dolog érdekes. Nekem rögtön kimutatta,amikor még csak 1-2 hetes lehetett,és még a dr sem találta,és még az ultrahang sem mutatta ki. A barátnőmnek sem a teszt sem az uh,sem a dr ,ő pedíg pontosan tudta,és érezte,és tényleg az volt.
Egyébként örülj neki,hogy néha l.sz.. a fiad,az enyém mégjobban rámmászik,ha valaki ott van,és ha az a valaki pl egy gyermek,na akkor világvége! Nagy ívben el kell,hogy kerüljön a gyerkőc külömben Dominik visítKép Hozzá sem érhetek,és a másik gyerek sem nyúlhat hozzám.
Ha jön hozzánk valaki,akkor egy idő után szó szerint színte kirúgja,túlharsogja,rámmászik,és mindenféle játékot,könyvet rám pakol,belemászik az arcomba,hogy csak és kizárólag vele foglalkozzak. Na szóval ez sem jobb.?
De jó végre szép idő vanKép Ma de. 1 órát,du. 2órát sétáltunk. Mindenki érzi a tavaszt,mert tele volt a játszó,az utak,és előkerültek az ismerősökKép A télen eltűnt kismamik,és a gyerkőcökKép SZóval végre itt a tavaszKép

Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Helló lányok!

Megérkeztünk a nagyszülőktől, jól éreztük magunkat. Gergő is jól viselkedett, mindenkinek tetszett. Anyukám levágta a hajátKép
Egyfolytában tömtek minket, aminek meg is lett az eredményeKép
Sajnos a hányinger még mindig kínoz, az a rossz, hogy délután és este, így mire hazajön a férjem csak azt látja, hogy gubbasztok egy fotelban némánKép Na, mindegy, egyszer csak vége lesz.

Szilvi
Mizujs? Sorstársak lettünk? DrukkKép

Noémi!
A teszt nekem Gergőt nem mutatta ki, a mostani pocilakót viszont szinte rögtön.

Xsara
Remélem most már összejön a PPKépKép

Úgy örülök a jó időnek, sokat vagyunk kint a kertben, labdázunk, hintázunk, Gergő motorozik, vagy csak bóklászik a fűben. Még a homokozót kell kivinni a garázsból. Ma pl egy pléden heverésztünk egy csomó játékkal, olyan jó volt.
Gergő egyébként egyre korábban kel, ma is 6-korKép És vagy 3-4 örlőfoga jön egyszerre, elég nyügi, utálja, ha főzni, vagy vasalni próbálok. De a legjobban akkor bőg, ha hajat szárítokKép

Tényleg lányok, most hogy jó idő van én már nem is ragaszkodom a PP-hez, mit szólnátok egy szabadtéri talihoz? Röhej, hogy mióta levelezünk már, és még sose hoztuk össze a gyerkőcöket. Ezennel a kertünket felajánlom a célra. Persze be is jöhettekKépKép Vagy egyéb ötlet a helyszínre?

Judy
Judy
 


HelloKA!
A teszt negatív, mindkettő!16 nap után megjött, de nem olyan, mint szokott.Majd legközelebb!
Jó ötlet a szabadtéri tali!Mi is rengeteget vagyunk kint az utcán, sajna a kerítésünk nincs kész, de idei projekt. Judy! Holnap hívlak délelőtt.
Szilvi
szilviÉrd
 
 


Sziasztok csajok!
Nem akarom magam elszólni,de hétfőn megyünk babaklubbaKép Gyeretek ti is ott talizunkKép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki, megyünk a klubba!Kép
Pussy:Szilvi, Ábi
szilviÉrd
 
 


Halihó

Látom kihalt a topikKép

Szilvi
Örülök, hogy találkoztunkKép

ma megyünk uh-ra, úgy izgulokKép
Voltunk a Camponában, a Sárkányvárban. Volt mondóka és körjáték, meg a végén kakast festettek a gyerekek/anyukák. a játszóház is tetszett a Gergőnek, főleg a kiskonyhaKép

na pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Mi sem tűntünk el,csak már megint lebetegedtünkKép
Múlt héten csüt. megkapta a 15 hós oltást,és vasárnapra tiszta takony lett,velem együtt. Gége gyull.ja van. Úgy látszik neki ez a gyenge pontja,mert ha beteg lesz akkor rögtön a gégéjére megy. Szóval ezért nem jelentkeztem és ezért nem voltunk klubban semKép Végre eltervezem,Domikám meg keresztbe tett.
Nem tudom velem mi lehet,mert 2 hónapja fáj a gyomrom,de olyan színten ha nem eszek folyamatosan,akkor kipurcanok. Szóval most csak hízokKép De holnap elmegyek a körzetihez,hogy nézzen már egy vérképet,vagy mit tudom énKép

Judy!
Uh-n biztos minden rendben leszKép 3,vagy 4D-re mentél? Holis tartotok időben? Gergő szopik még? Hogy vagy hányinger,és fáradtság ügyben?

Dominik még mindíg nem beszél,de még csak egy szót sem,ill. max a kukk,helyett kákk-otKépKép

Puszi
Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!!

Mit szóltok már megint itt a rossz idő!
Én ezt már nem bírom...elég volt.

Noémi!

Szedtek vmi immunerősítőt?
Nagyon sokat vagytok betegek!
Jobbulást nektek!!!
Ráér még a fiad beszélni , ne sűrgesd..Még meg is unodd, amikor nem akarja befogni a száját!! KépKép

Judy!
Nekünk tökéletes ha nálatok talizunk, csak legyen végre jó idő! Kép

Szilvi!

Ne bánkodj, majd legközelebb összejön.
Türelem!Kép

no mennem kell
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Dominik még mindíg beteg,sőtKép Három napja lázas,alig eszik valamit. Ma megyünk megint orvoshoz. Szegénykém tiszta nyügiKép Remélem most már adnak valami hatásos gyógyszert is. Nem tudom mi ez a frány betegség amit elkapott. Ráadásul még idegesebb vagyok,mert a barátnőm kislánya is beteg de őt korházba is kellett vinni,mert kiszáradt. Előtte pár nappal együtt játszottak Domival.

xsara!
Nem,de ha túl vagyunk ezen lehet hogy felkeresek egy hom.p. orvost. Ha jól emlékszem ti is voltatok majd elkérem a számát.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


HalihóKép

Végre szebb idő van, csak ne lenne hétfő, ne kéne takarítanom és fogorvoshoz menniKép

NoémiKép
Jobbulást Nektek! Mit mondott a doki? És a gyomrodra? Mi is voltunk homeos dokinál és azóta no betegség, kopp-kopp. Egy próbát megér.
12. héten tartunk, hányinger még van, de csak délután-este. Fáradtság is, alig bírok felkelni, alacsony a vérnyomásom, ma is 90/60 volt csak.
A dokimnál voltam rendes uh-n, minden okés volt.
ja, Gergő se igen beszél, én is várom nagyon.

Xsara
Kitartás, ma már jobb idő vanKép

pusz
Judy
Judy
 


Sziasztok!
Az idő csak hőmérsékletben mutat javulást, sajnos a napocska nem nagyon süt, de már legalább kint tudunk lenni egyre többet.
Ábi fiam sokat dumál, de még csak egy két dolgot nevez meg konkrétan, viszont sokat utánunk mond, ez a hét eredménye, de az APA szót nagyon gyakran használja, általánosít, kellemetlen helyzetbe hoz, majdnem minden férfi APA. Ő biztos tudjaKép
Na pussz! Jó volna talizni!
Üdv: Szilvi és Ábi
szilviÉrd
 
 


Sziasztok!
Az idő nekem most mindegy hogy jó v. sem,mert tiszta takony vagyok,a fejem húz,a kisfiacskám meg egyre jobban csak ordítKépKép
Dominik antib. kapott Augmentint,elég erős,de végre lement a láza is. A dr. azt mondta hogy szegénykémnek a tüdeéig tiszta lerakódás mindenKép
Pedíg vettem méregdrága orrsprayt, és egész nap szívom az orrát. Csütörtökön kell visszavinni. Társasági élet megint kihúzva.
Hát, az én gyomrommal mi van? Lehet,hogy fekélyKép
Gyomortükrözésre kell mennem,de először is pénteken vérvétel. Azt mondja az orvosom, valószínű azért fáj,mert mikor Dominik megszületett mint többemberes baba, az idegesség a gyomromra ment rá,és most hogy megnyugodtam,most tör felszínre. Na szép mióta szültem azóta csak leamortizálódokKép

Lányok ismeritek az Aloe firstes dolgokat? Mpst ezt ajánlotta valaki mint homeopátiás szert.

Judy!
Örülök hogy minden rendben a pocilakóddal!Kép Halottam most egy édi megszólítást pocaklakó helyett: BébybunkerKép Ezt még nem hallottam,de jópofa. Gömbölyödsz már? A koleganőm 13 hetes első babával,de rendesen látszik már. Akkora pocija van mint nekem 6 hónaposan. Bár szerintem ki is tólja,hogy még feltűnőbb legyen,mert már nagyon szerette volnaKép

Puszi
sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát el sem fogjátok hinni mi történt velünk.

Képzeljétek szerda késő este, megfürödtünk a Balázzsal, Ő lement még a pincébe dolgozni (ott van a számítógép) én bebújtam az ágyba. Kb. 3 perce feküdtem, amikor a szembe szomszéd kutyája elkezdett ugatni + vmi súrlódást hallottam.
Kiugrottam, kinéztem az ablakon és azt láttam, hogy a kapun épp tólják ki az autónkat. Elkezdtem űvölteni, mire apósom kiszaladt a kádból, már el is húztak a fenébe.
Egy fehér 2-es Golfunk van 19 éves!!!!Kép
HÁT nem volt egy leányálom végignézni hogy ellopják!KépKépKép
Ráadásul még az 50000.- forintos gyerekülésünk is benne volt.
De mindez nem tartott fél percig sem. Persze a páromék utánuk mentek a másik kocsival, de hiába.
Feltőrték a kapu zárját, de mindezt tök halkan.
Jött a rendőrség...
A kutyák (kettő van)jót aludtak közben, bezzeg a rendőröknek nekimentek!!!
Be kellett menni a rendőrségre..feljelentés..szemtanú vallomása..
Hát az az állapot se semmi , ami ott uralkodik.
Rossz a rendszer, szakadt kopott berendezés...és még sorolhatnám.
Másnap:
Csütörtök de. felhívja a Balázst egy "kedves" hölgy a rendőrségtől, hogy itt-és itt megtalálták a kocsinkat..menjünk érte.
Én mentem sogorommal...oda érünk, és nem is a mi kocsink volt hanem egy hármas diesel Golf.Kép
Ennyi a rendőrség odafigyelésére.
Du. anyosomék mentek Baumag gyűlésre az egyik iskolába. Ott meséli az ismerősének, hogy mi történt, amikor az elöttük ülők beleszóltak, hogy az utcájukba raktak le tegnap éjjel egy fehér kocsit..
Aposom odarohant és...
A MI KOCSINK VOLT KépKépKépKépKép
Hát nem semmi hogy örültünk neki.
Még a gyerekülés is benne volt.
Felhívtam a rendőröket két órát vártunk rájuk, mire kijöttek...Kép
De az a lényeg hogy meglett.
Csak azt nem értem az ottlakók, miért nem hívták a rendőrséget hogy itt egy kocsi, ajtajai nyitva, lógnak a vezetékek, gyerekülés benne...
Na mindegy!
A kormányzárat széttőrték, kitépték a vezetékeket, riasztó egyébként se működött rendesen, most még ugyse.
De megvan......
Nem is tudom mi lenne velem, ha nem tudnék menni a kocsival, mert még a lakcsin hadján, ott van minden a szádban, de itt.... Kép

Egyenlőre ennyit.
na puszika nektek

a ma már boldog Xsara Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Húúú ez igen!Kép
És tudod mi a legdurvább,hogy tul. képp nem is kellett nekik,és ezzel pedíg felforgatták a ti életeteket,(hál istennek,hogy csak rövid időre). Mert csak szórakoztak eggyet?
Ebbe már annyiszor belegondoltam,Pl: amikor azt mondják,hogy azért lopok tőle,mert ha erre volt pénze,akkor egy másikra is lesz. Igen ám,csak azt az"erre volt pénzét" ő kemény munkával dolgozta össze,és kitudja mikor lesz újra erre ,vagy egyáltalán bármilyen másikra pénzeKép
Sz.... világ Kép
De örülök,hogy meglettKépKépKép
Gondolom most egy ideig minden kis hangra görcsbe rándul a gyomrodKép Nekünk a nappalit rámolták ki úgy hogy közben otthon aludtunk. Lakótelep,kívül lezárt ráccsal. Mi kell még? Teljeh erőmű? Esküszöm ha nem velünk történt volna meg el sem hiszem,és körbe is röhögöm,hogy miközben ők alszanak kipakolják a nappalit,ésészre sem veszik. És pedíg ténylegKép Mindegy rég volt,de sokáig elaludni is féltemKép

Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem jártam már erre.

Xsara
szörnyű a story, én is mindig ilyesmitől rettegek. De a lényeg, hogy a vége jóKép

Noémi
Remélem már meggyógyultatok.

Rólunk:
Gergő picit taknyos, de azért remélem el tudunk utazni húsvétolni. Pocilakóval kedden randiztam egy uh erejéig, produkálta is magát a drágámKép
Minden oké, nyaki redő rendben.
na pusz, rohanok is
mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk:

Judy, Gergő, pocilakó
Judy
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánok!

Noémi!

Azt mondták a rendőrök, hogy ezt szokták csínálni, elviszik, vhol leteszik, vissza mennek szétszedik.. Kép

Szegény Dani is elég rosszul viselte a dolgokat, kevesett aludt, én is idegesebb voltam, ő is..
Azóta is mondja, hogy a "csúnya bácsi ellopta a mi autónkat"!

Judy!
Nemsokára mentek genetikai uh-ra.. hátha megmutatja milye van?! KépKép

Millió puszika mindenkinek...

Xsara és az Ő dumagépe..

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Na lányok merre vagytok? KépKépKép

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Nahát ez már túlzás!
El vagyok hanyagolva?!KépKépKép

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Tudjátok magammal levelezni nem túl jó szórakozás!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Merre vagytok!?

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia XsaraKép

Más már úgyse jár erre, ha jól látomKép
Megkaptam az sms-t, köszi az érdeklődéstKép
Megvagyunk, minden rendben velünkKép Ma vagyok 17 hetes. Múlt héten megvolt az afp, aztán 1-2 hét múlva megyek uh-ra. Szerencsére a hányinger már a múlté. Pocim még nem nagyon látszik állítólag, pénteken a munkahelyen senki nem vette észre, hogy babás vagyokKép Pedig már híztam is valamennyit.
Gergő már másfél éves, nagyon eleven, barátságos, mosolygósKép Pár szót mond még csak. Hisztik is vannak rendesenKép
Sokat vagyunk kint, meg sokat kell rohangálni ide-oda, ezért nem nagyon jelentkeztem.

Veletek mizujs? Dani hogy van?

Többiek merre jártok?

pusz
Judy és Gergő

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: