Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok köszönöm a Pocaklakó nevében is! Aranyosak vagytok!
Kb. aug. 31-re várom a kis Tücsköt.

Pirus
Mi a Kútfői lakóparkba lakunk. (Épp, veletek szemben, a főút másik oldalán. Nagyon szépen látni a Termálfalut tőlünk. Vagy a Csonkást???) Szép baba Zsombor, és micsoda haja van. Mi ehhez képet kopaszak vagyunk. Ha a Flóra kisfiú lett volna őt is Zsombinak neveztük volna. A pocakomat úgy hivtam, hogy ZsombiFló. Utólag is boldog születés napot!

Terika
A társaságot nem csak én igénylem, hanem Flóra is. Szerencsére nem egy ijedős gyerek. Nagyon hamar feltalálja magát. (Sokszor ez a bajom) A tanácsadáson csak az ő sikítozását hallani, és egy percre nem állna meg.
A magányos b.kocsi tologtókkal én is így vagyok.

Zsuzsa
Igazából csak nem védekeztünk. Flórára majd’ 10 hónapot vártunk! Nem gondoltunk, hogy ilyen hamar összejön. Most télvíz idején ha belegondolok, nem is jöhetne jobbkor a bébi. Nagy hassal szinte öltözni sem kell, elég lesz egy ruha. Flórára egy bugyi. (Nem úgy mint most, tiszta őrület)

Kata
Megnyugodtam, hogy nem csak az én gyerekem akaratos. Mióta betöltötte az 1 életévét rájött, hogy toporzékolni is lehet és közben sikítozni. Anyukám azt mondta, mintha engem látna. Rajtam csak egy pohár víz segített. Ezt még a drága Szatyi doki ajánlotta anyunak.

Na, ez jó hosszú lett, megyek pihizni.

Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa !
Örültem a soraidnak. Én is úgy gondolom, hogy nincsenek itt nagy távolságok - bármi megoldható.

Pirus!
Olvastam a buliról a II - es klinikás oldalon. Kipihentétek már a fáradalmakat? Anno Bobót is a gyertya megfogdosása érdekelte, de végül megelégedett azzal is, hogy beletenyerelt a torta közepébe. A Gombai cukrászdát ismeritek? Itt van a Csonkásban?
Az előbb említett oldalon olvasgatva rájöttem, hogy van más hasonlóság is közöttünk. Majd elárulom, ha érdekel.(Nem tudom, mennyire vagy kíváncsi.)

Krisz!
Hogy vagy/tok? Flóra tud- e már a kistestvér érkezéséről? Szerintem nem baj az, ha a gyerek hamar feltalálja magát - egyébként Botond is ilyen. Pl. ezért is szeretnék neki társaságot.

Üdv mindenkinek: Terika
terika
 
 


Terika, viccelsz?????? kíváncsi, én?, á, dehogy csak menten kifúródik az oldalam, ha nem árulod el, mi a hasonlóság köztünk!Kép

Sziasztok!

Jelentem ma romokat takarítottam! Szülinapos képeket itt láthattok:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1572

Krisz, tényleg? Neked is Zsombi lett volna? És ha most fiúcskátok lesz????
De, hogy bezárjuk a kört, mi Botondnak szeretnénk nevezni majd Zsombi leendő kistesóját, feltéve, ha fiú lesz!Kép
Tudom, hol a Kútfő-oldal, de csak a szívemet fájdítom, mert majdnem ott vettünk házat, nagyon szépet, de amikor le akartuk foglalózni és mentünk az irodába, a képünkbe röhögve mondták, hogy már elkelt, de azért fel nem hívtak volna, hogy ne fáradjunk be, feleslegesen.Kép

Majd, ha van kedvetek és az idő is szebb lesz, elmehetnénk közös babakocsikázásra!!!!

Terika, nem ismerem azt a cukit, még soha nem voltam a Csonkáson, csak pizzát rendeltünk onnan. Az nagyon fini!!!Kép

Sziasztok!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Pirus!
Végighuhogtam a képeiteket:
Húúú, de édes ez a gyerek!
Húúú, de szép a torta! (Egyébként milyen ízesítésű volt?)
Húúú, vajon le tudta szedni a gyöngyöket?
A cd- s kép is nagyon tetszett.
Honnan érkezett az autós torta?
Ha már a babakocsikázást említetted: mi a szomszédasszonnyal úgy szoktuk alakítani az útvonalat, hogy a cukrászda is útbaessen.....
Szóval remek ötlet a séta ( még süti nélkül is).

Ha jól emlékszem, azt írtad - javíts, ha tévedek- nyelvész szakon végeztél. Nos én is foglalkozom ezzel a "témával": magyar nyelv és irodalom - ének - zene szakos tanárként.
Megleptelek?

Üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?
Nem érdekel valakit a Monet és barátai kiállítás?

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Talán tudnátok segíteni: Veresegyházon élünk, 1 éves kisfiam mellé hetente egy alkalommal egész napra keresek bébi szittert. Ha valamelyikőtök tudna ajánlani valakit, aki megbízható, talpraesett, gyerekszerető, kérlek jelezzétek azt nekem. Köszi, Ancsa
dancsa
 
 


Szia Ancsa!Kép

Szia Terika, itt vagyok, csak még annyira nem áll rá az egér erre a topikra, hogy meg is feletkeztem rólaKép
Nini, te is?Kép És tanítottál is? Hol?
Köszönjük szépen a sok kedves szót. Az autós torta a Daubnerből érkezett, az a kedvenc cukim, de sajnos én már nem tudtam onnan rendelni, mert a figurásra 1 héttel előtte le kell adni az igényt! De csúcsszuper volt, puncsos. A másik pedig túrós. Jaj, most felidézetm az ízeket, nyami-nyami!
Engem érdekelne a Monet kiállítás, de sajnos nem tudom Zsombit mennyire kötné leKép Egyébként hol látható?
Van kedved valamikor babakocsizni? Jó, nem ebben a hóban, de majd, ha elolvad. Akkor mesélhetnénk egymásnak a klinikás élményeinkről is!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Üdv itt! Konkrét tippem nincs, de talán érdeklődj az Otthon segítünk alapítványnál (van itt Veresen is )!

Pirus!
A XIII -ik kerületben tanítottam , amíg Botond nem jelezte az érkezését. Úgymond "bejárós" voltam. Képzelheted. Busszal utazni a tömegben..... Te is tanítottál?
A Daubner cukit nem ismerjük, csak azt tudom róla, hogy a "82". szülinapomra onnan rendeltek nekem torát. Az is szuper finom volt. Szintén túrós.
A kiállítás a Szépművészeti Múzeumban látható. Gondolhatod, hogy nekem sem Botond szólt, hogy őt érdekelné! ÉN szeretném megnézni, és próbálok kitalálni vmilyen megoldást arra, hogy láthassam is. Pl. babakocsiba ültetem - ami nálunk mostanában elég ritkán sikerül - és adok a kezébe vmit. Ezt az ötletet most találtam ki, szóval nem gondoltam át, mennyire jó.
A babakocsikázásban szinte bármikor benne vagyok. Majd egyeztetünk!
A klinikás élményeinkről meg csak annyit, hogy én is Margittal szültem. Szóval lesz miről trécselni.
Puszi: Terika
terika
 
 


Köszi Terika!
Jó ötletnek tűnik, csak nem tudtam, hogy itt is van. Abban tudnál segíteni, hogy hol találom őket? Esetleg van web-lapjuk is, vagy telszám...
Köszi mégegyszer, Ancsa
dancsa
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
A következőket tudom róluk:
a helyi szervező Hajdu Gyöngyvér, akit a 06-20-971-33-48- as számon lehet hívni

"Lányok" !
Remélem nem betegség az oka annak, hogy nem írtok!
üdv: Terika
terika
 
 


Terika!

Köszi a segítséget. Megpróbálom!
Ancsa
dancsa
 
 


Sziasztok!
Melinda vagyok Isaszegről. Szintén egy magányos babakocsizós. Fél éve költöztünk ide Pestről és már megrülök egyedül. Most kapcsolódtam rá a netre egy kicsit oldani a magányt. Bár nem unatkozok egyik nap sem két csibész mellett, csak egyhangúak a napok. A két csibész: egy két éves Panka és egy tíz hónapos Bazsó.
Melinda
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!
Üdv itt! Múlasd velünk az időt! Én, hozzád hasonlóan új vagyok itt ( még csak 1 hete, hogy írogatok ), de máris jobban érzem így magam.

Zsuzsa!
Én már nagyon várom ezeket a találkákat. De addig is marad a levelezés.
Botond végre meggyógyult ( kopp, kopp, kopp), így újra tudunk levegőzni. A Mikulástól kapott egy szánkót, amiről sokáig nem is tudta, hogy mit kell vele kezdeni. Aztán mikor lehullt a hó, és kipróbáltuk, már nem élvezte annyira a dolgot. Szerintem kicsi még Ő ehhez.
Én örülnék, ha készülne szülinapos táblázat, mert akkor jobban képben lennék. Ha értenék a számítógéphez biztos el is készíteném, de így.....
A CORA- ban is most vannak a baba-mama hetek, tele akciós dolgokkal.
Jó hétvégét mindenkinek! Terika
terika
 
 


Sziasztok,

Zsuzsa:
Táblázat a címedre ment.
A névnapokat a naptárból vettem, volt ahol többet is találtam. Ha lehet mindenki írja meg mikor tartja a névnapot, mert így van olyan ahol 8 dátum van.
Köszi mindenkinek.
Jó éjt:
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok!

Melinda, üdv itt a Babaneten! Milyen az élet Isaszegen?

Zsuzsa, és el is mennétek a keresztúri játszóházba? Nekünk egy kicsit messze van, de az tényleg jó lenne, ha a környéken is lenne valami színvonalas beltéri lehetőség. Én, egyébként, a XVII. ker-ben nőttem fel, és anyuék még mindig ott laknak, Rákosligeten.
Remélem Előd már jobban van!

Terika, Zsombi is kapott szánkót Karácsonyra, eddig összesen 3x tudtuk használni. Zsombi reakciója a dologra nem volt sem negatív, sem pozitív, egyszerűen rezignált arccal ült a szánon.
Csajok, olyan szép az idő, tegnap egy csomót sétáltunk hármasban. Zsombi a triciklijével jött, mi toltuk, ő pedig nagyon boldog volt!Kép A szánkóval ellentétben a járgányokért megőrül, hatalmasakat szokott kurjantani, ha felültetjük. Mi már nem is nagyon használjuk a babakocsit.Kép

Terika, ha gondolod, valamelyik nap sétálhatunk egyet közösen!

Sziasztok!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Úgy veszem észre, mindenki szeretne már kimozdulni -akár sétálni, akár levegőzni. Én már nagyon nehezen bírok magammal. Bár most igazán nem panaszkodhatom, mert hétvégén mi is voltunk kinn, ma pedig elmentünk a CORÁ - ba. Jó lenne, ha találnánk játszóházat, mert akkor rossz idő esetén is tudnánk találkozni. Én már érdeklődtem bébiúszás iránt is (Pólus), de szerintem nagyon drága. Tudom, hogy itt leginkább azt kell megfizetni, hogy emberek között lehetünk, és nem a 4 fal között kuksolunk, na de ez így mégiscsak sok. Szóval érdekel minket is bármilyen lehetőség, csak megfizethető áron legyen.

Pirus!
Várom a javaslatodat a sétát illetően! Nekünk szinte bármikor, bárhol jó. A babakocsizás már csak akkor sikerül, ha adok Bobó kezébe vmit, amit majszolgathat, nézegethet. Amúgy most imád motorozni - de ezt csak bent teheti meg egyelőre.

Üdv mindenkinek: Terika
terika
 
 


Sziasztok!
Pirus
Az élet Isaszegen? Sajnos a legutolsó utcában lakunk, így a Művház tőlünk 2,5 km. álítólag ott van baba-mama klub, de még nem mertem elindulni gyalog velük. Ha felszárad az út, lesz egy biciklim két gyereküléssel. Most minden reményem ebben van, hogy akkor végre találok helyben is ismerősöket.

Nem tudom miért írjátok, hogy a négyfal között kell lenni, ez a tél nem volt hideg és -5 -ig még egy kis csecsemt is ki lehet vinni. Panka sem rajong a szánkóért, annál jobban a motorjáért, amivel kivállóan közlekedik a hóban is. Ha ez neki így jó miért ne mehetne vele most is?!
Melinda
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!
Konkrétan én írtam, hogy a 4 fal között vagynk, mivel a kisfiam sokáig beteg volt. Lázasan pedig nem lehetett levegőzni (sem). Amúgy mi mindennnap sokat vagyunk kint. Amíg kisebb volt, a ún. nagy alvás is a teraszon, babakocsiban történt. Mostanában ülni sem nagyon akar a kocsiban, aludni meg főleg nem. Így aztán sétálunk, szánkózunk, hintázunk....A kimozdulást pedig leginkább abban az értelemben gondolom, hogy a gyereken kívül másokkal is tudjak kommunikálni. Ennek egyik módja a net - egyelőre. A lényeg: alig várom, hogy tavasz legyen!!!
Terika
terika
 
 


Sziasztok!
Terika
Bocs, ha megbántottalak, nem volt szándékos. Biztos félreértettem valamit.
Melinda
Vendég
 


Sziasztok!

Melinda!
Nem bántottál meg. Nem tudhattad az előzményeimet.( gyakorlatilag karácsony óta küzdünk ezzel a fránya betegséggel - és remélem már túl vagyunk rajta) Egyébként meg azért írkálunk itt mindannyian (legalábbis szerintem), hogy megosszuk egymással a gondolatainkat. Ez így van jól.
Terika
terika
 
 


SziasztokKép
Hát jól eltűntem, de sok volt:-/
Kari előtti szombaton kezdődött a barikamenet, Viki lett pöttyös, majd Mimi szilveszterre, 1én pedig Zorka ...Mimi nagyon megszenvedte, Zorka és Viki nem, igaz Zorkának 3 pöttyöcskéje volt, Szatyi papa azt mondta hogy elő fordulhat hogy 4-5 év mulva ujra kijön rajta, ha addig nem akkor szerzett védettséget. Ezután volt egy hét ovi, majd Mimi lett beteg....multhéten Viki, de már infulenzaKép ma reggelre pedig a kicsik isKép((
Melinda, na én így nem jutok ki a lakásból lassan 2 hónapjaKépKépKép kezdek bezakkani, pedig Drága Krisz itt van a kertvégében, mégsem tudunk még egy mondatra sem összejönni, de majd csak jön a jó idő már, és elkészül is a kapu a kertvégi kerítésre isKép Krisz, jut eszembe...azért átdobok ruhákatKép...max összeszeded a kertbenKépKépKépKép Azért nem hívlak át, mert sem Rád, sem Florára nem akartam a bacikat szórni. Láttam a képeketKép Csini, szép FlóraKép
Kezdek télleg bezúzódni agyilagKép Apa is látja, és ma egy kb 120centis rózsával jött haza, meg puncsszelettelKép
Szóval lányok növögetnek, Zorka baba is már 6550grKép imádni való csajszi, még mindig áltag napi 20 órát alszik....amikor meg ébren van akkor vigyorog a világba, és sikongat. Pár napja fogja a játékokat, közel veszi az arcához, és bebandzsítKép Olyan édes!!! És este 8tól reggel 9ig észre sem lehet venni hogy picibabánk van, 6 körül kér egy 5 perces szopit, és ennyi.Sokszor megjárjuk az ovit ugy hogy beteszem a bundazsákba elmegyünk oviba , hazajövünk, és akkor ébred felKép
Ide beszúrok egy kedvencemetKép
{b}image
Esték állt. ilyenekKép
Mimike nyöszörögKép Ugyhogy ezt elküldöm, és igyekszem jönni, még végig sem olvastam most a topicot, a januári termést.

Újaknak üdv ittKép
sziasztok
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Terika, nem találok emilcímet a profilodban, ha még délelőtt olvasol, akkor írj nekem lécci egy mélt (kolupi@hotmail.com), és délután valamikor elmehetnénk sétálni.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Ez aztán a gondolatátvitel! Gyönyörű idő van, és én is rátok gondoltam - sétaügyileg. Ma 99 %- os valószínűséggel vendégünk érkezik, de holnap mindenképpen jó lennne egyet sétálni. ( remélem, marad ez a verőfényes idő)
Telefonon könnyebben elérhető vagyok:
30 - 355 - 00- 96
Egyeztessünk majd!
puszi: Terika
terika
 
 


Látom megint bénáztam este itt egyet..most megpróbálom.

Kép

NoKép
hajnii
 
 


Sziasztok!

Remélem jól van mindenki.
Elég régen jártam erre, azaz pontosítok be be kukkantok hozzátok, csak írni nincs időm.

Mi jól vagyunk, lassan 1 éves lesz Dorka lányom.
Nagyon jó kislány egy szavam se lehet rá.

A bölcsit jól bírja, sőt ahogy észre veszem szeret oda járni, igaz heti 2 napról van szó.
Addig én dolgozom a munkahelyemen.

Lassan jár már, az első 2 önálló lépéseken már túl vagyunk.

Valaki jár közületek cinkotára a Blatniczky (ha jól írtam a nevét) gyerekorvoshoz?

Sziasztok
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Húú mennyi új ember, és milyen aktívak. Kép Üdv mindenkinek. Úgy látom Veresem már lehetne egy baba-mama klubbot nyitni, mert olyan sok a baba.
Játszóházat nem tudok a környéken, a pólusban van,az nincs messze, meg lehet nézni a pólus oldalán. Ja, itt Gödöllőn van játszóház, vagy valami olyasféle, a művházban. Most nem tudom milyen, de anno, volt egy csúszda, egy nagy autó fából amibe bele lehetett ülni, egy-két apró játék, lehetett festeni, rajzolni. Mi csak a nagy autó miatt jártunk, mert az tetszett a Gergőnek, de ez két éve volt, de nem hiszem, hogy nagyon fejlesztették volna.

Hajniékhoz hasonlóan nálunk is a bárányhímlő tombolt, egy hete jöttek ki a Gergőn a pöttyök, de már múlik és nem is viselte meg, azt mondja nem viszket, szerencsére!
Nórán még nem jöttek ki, de ami késik..

Zsuzsa
Én éppen ma csináltam az első muffinomat. Fincsi lett nagyon.
Egyébként ha nem használok papírt bele akkor ki kell vajazni, lisztezni vagy nem?
Megkérdezhetem mennyibe kerül most az Auchanban a szánkó?

Megyek eszek, mert megéheztem.
Jó éjt
Kata
Katalin
 


Sziasztok!

Hajni!
Örülök, hogy újra itt vagy! Mielőbbi gyógyulást Nektek! Nagyon helyes a családod!

Manó2!
Mióta jár a kislányod bölcsibe? Hol található ez a bölcsi? Gratula az első lépésekhez!

Pirus!
Nagyon jó volt ez a délutáni séta ill. játék!!!!!!
Bobó egy jót aludt utána. Aztán pedig elmeséltük apának ( én magyaráztam, Bobó pedig mutatta), hogy mi minden történt velünk. Már alig várjuk a következő alkalmat!

Üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!!!
Gyors bekukk...

Terika, én is nagyon örültem a közös sétának! Bobóka tényleg elbűvölő és olyan jól megvoltak Zsombival! Ő is elaludt nyomban, ahogy elindultatok haza. Másfél órát szunyókált!
Ma már nem süt olyan szépen a nap, de nincs nagyon hideg. Azért a közelében sincs a tegnapinakKép Ha gondolod, holnap megint sétálhatunk!Kép

Hajni, tényleg nagyon helyes a családod, jól látom, hogy 3 lányod van? Nem semmi...Kép

Mano2, hát, ez a játszóház nem hangzik túl lelkesítőnek!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Zsuzsa!
Nagyon Boldog Szülinapot!Kép

Én kérek szépen táblázatot!Kép
Erikával csak tegnap találkoztunk először, és egy jót sétáltunk, meg bejöttek hozzánk egy órácskára. Mondjuk így könnyű, mert közel lakunk egymáshoz.
Majd érdeklődöm a keresztúri játszóházról! Pontosan hol van? Én az elághoz járok orvoshoz, a Medical Centerben, pont múlt pénteken voltunk.

Sziasztok!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Hajni!
De jó hallani Rólatok! Remélhetőleg most már minden betegség messzire elkerül, mert ez nem semmi sorozat volt! Nagyon fárasztó lehet, még jó, hogy a lányok angyalok! Apa hölgykoszorúban Kép

Zsuzsa!
Nagyon boldog szülinapot! Most milyen torta lesz? Kép Nekem jöhet a tábla (jó ötlet volt Kép), Ádám névnapja egyébként szept. 09. Csak szólj, milyen címről jön, mert az ismeretleneket automatikusan töröljük. Bár a Te címed ismerem. Kép

Gabi!
Nagyon aranyos vagy, hogy megcsináltad a táblát! Kép Bevallom nekem is eszembe jutott régebben, de akkor lusti voltam, most meg már időm nincs.

Kata!
Én kikenem a muffin-formát és nem teszek bele papírt. Próbáltam kenés nélkül is, de akkor kicsit beleragad (nem vészesen). Mikor az Alsó-parkban sétálunk, mindig eszembe juttok. Kép Szóval a bárányhimlő benneteket sem került el, de Gergő hősiesen viseli Kép Anyósoméknál szánkóztunk hétvégén, de Ádám még nem igazán élvezte. Úgyhogy csak jövőre veszünk.

Terika!
Látod, érdemes volt idejönni! Kép Már találtál is társat a sétákhoz. Jó sokan vagytok már Veresről!

Manó!
De jó, hogy Dorka szereti a bölcsit! Én kicsit izgulok, mert szeptemberben visszamennék dolgozni, és akkortájt fogunk költözni is(remélem). Nem tudom, Ádámnak hogy fog tetszeni.

Én egyébként gyakran olvasom a topicot, csak az írásra nem jut idő általában. A lakást sikerült eladnunk, legalább már egy gonddal kevesebb. Ádám nagyon jól bírta az idegenek jövés-menését. Egyébként nagy csibész és rengeteget beszél, sok szót szinte hibátlanul ejt.
Az építési endedélyre még várunk, a főépítész nem találja elég díszesnek az épületet. Már az is baj úgy látszik, ha az ember nem csicsás palotát épít. Remélem, nem kell sokat változtatnunk, mert az előírásoknak egyébként megfelel a ház. Na, nem panaszkodom!
Mi is nagyon élvezzük a tavaszias napokat, de az igazi tavaszra még biztos várni kell. JÖvő héten elutazunk egy hétre Hévízre, jó lenne akkor is egy kis szép idő. Nyaralni az építkezés miatt úgysem fogunk.

Betegeknek jobbulást és használjátok ki a szép időt!

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

De örülök, hogy jelentkeztetek! Már aggódtam, hogy betegség miatt vagytok távol.

Pirus!
Támogatom a sétás ötletet!!! Ha nektek is jó, mehetünk úgy mint tegnap. Pontos helyet és időt meg majd egyeztetünk előtte.

Zsuzsa!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!
Szeretnék én is a táblázatból! Botond adatai a következők:
szülinap: május 31.
névnap: május 16.
Emilben küldöm a címünket.

Kriszta!
Hol fogtok építkezni? Maradhattok a lakásotokban amíg felépül a ház?
Ez jó: "nem elég díszes az épület". Nem is neki építitek, hanem magatoknak!!! Nem is gondoltam, hogy ebbe is bele tudnak kötni.
Irigyellek az üdülés miatt. Én is úgy szeretnék már elutazni - bárhová. Fejben amúgy már a nyaralást tervezem. De csakis fejben!

üdv mindenkinek: Terika
terika
 
 


Sziasztok,

Köszi az elismeréseteket, jól esik, hisz majd egy éjt ültem a gép előtt.
Zsuzsa ötlete jó, aki pontosítást szeretne, ill táblázatot, írjon a címemre, és ha minden adat bejött, akkor mindenkinek küldök, aki kért.

Sajnos nekem is általában csak olvasni jut időm, ezért írok oly ritkán.
Mi megúsztuk egyenlőre a bárányhimlőt, bár az is igaz, hogy kivettük Bálintot a bölcsiből, így kevesebb esélye volt arra, hogy elkapja.

Hajnii
Zorka, az a kicsi lány hogy vészelte át ez a betegséget? Azt olvastam, hogy 6 hónapos kor alatt akár életveszélyes is lehet.

Jó éjt:
Gabóca
gabóca
 
 


Sziasztok!


Kriszta: Ti hol építkeztek? Nem egyszerű történet az biztos, egy jó tanács mindig valaki legyen kint az építkezésnél, mokor a "szakemberek" dolgoznak.
Dorottya a bolcsit a már a kezdetek óta szerette, elsőnek bevittem 4 órát ottvoltunk, Én is ott voltam, rám se nagyon hederített, játszogatott a többiekkel, bemutatkozásképpen lebírkozott egy kisfiút, pedig akkor 7 hónapos volt.
Most is ha viszem semmi sírás, pedig Ő az első baba a csoportban, eljátszogat a kiságyban, de itthon is nagyon jól elvan.Persze ha megyek érte délután nagyon örül nekem, és ez nagyon jó érzés.

Terika: Dorka szeptember 19-óta jár bölcsibe heti 2 napot. Sajnos nem itt a közelben van a bölcsi így regggel 4,4 kor kelünk, fél 6 kor indulás, és 1/47 re vagyunk a bölcsinél.

Zsuzsa: Dorottya február 25-én született, és tényleg most lesz a névnapja...az elsőőőőőő

Hogy telik az idő...

Jók legyetek
Manó2+Dorottya Rebeka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!
Jesszusom, hogy belendültetek!

Zsuzsa! Boldog születésnapot! Én majd áprilisban érlek utól, e boldogító évszámmal!

Hajni, jól néz ki Robi a kis háremmel, csak te hiányzol mellőle. (Tudom, te készítetted a képet)

Terka, Pirus! Érdemes volt írnotok ide!
Merre felé szoktatok sétálni?

Kriszta! Örülök, hogy megoldódott a lakásépítési gondotok! Gödöllőn maradtok? Gratula a beszélő Ádámhoz. Flóra még csak halandzsázik.

Gabóca! Ari vagy, küldtem mélt tábla ügyben.

Manó2! Nem semmi ez a korai kelés! Sok boldogságot kívánok Dorkának!

Mi is rengeteget vagyunk a friss levegőn. Flóra most fedezte fel a homokot. 10 körmével szedi fel, hiába adtam a kezébe a lapátot. Igazából úgy viselkedik vele mint a hóval. Ja, és ezután feldobja a feje fölé. Élmény....

Minden betegeskedőnek jobbulást, és kitartást!

Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Itt fogunk építkezni Gödöllőn, a Csanakban. A lakásban szept.30.-ig maradhatunk. Ha addig nem sikerül beköltözni az új házba, akkor elvileg maradhatunk tovább, csak "albérletet" kell fizetni. De reméljük, erre nem kerül sor, viszont szívesen ugranék vagy fél évet előre, hogy lássam, hol tartunk.
Arra mi is számítunk, hogy sokat kell majd kint lenni az építkezésen, de nem tudom, hogy fogjuk megoldani. Férjem dolgozik, én a gyerekkel, család meg távol. Na, majd csak lesz valahogy, csak már ott tartanánk!

Dorkának boldog névnapot!

Gabi!
Nem baj, ha csak itt írom: Ádám született: 2002. nov. 23., névnapja: 09.09.

Sziasztok, majd kipihenheve jövök 1 hét múlva! Kép
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Manó2!
Nagyon boldog első névnapot kívánunk Dorottyának!
Hogy bírjátok ezt a nagyon - nagyon korán kelést?
Este mikor fektetitek le Dorkát?

Krisz!
Az az igazság, hogy én is örülök annak, hogy itt vagyok. Pirusékkal még csak egyszer sétáltunk a Termálfaluban. Nagyon szuper volt!!!
Nem írtál magadról. Hogy vagy/tok?

Kriszta!
Jó pihenést!

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek!
Mikor lesz táblázat? Gabóca azt hiszem neked küldtem el az adatainkat mélben, megkaptad?

Minden szülinaposnak, névnaposnak nagyon Boldog Ünnepségeket kívánok!
Én kb 1 órája szenvedek, hogy fel kéne állnom a géptől, és kéne menni kötni, dehát.... ideragadtam.KépKépKép

Minden újnak akivel még nem találkoztam, üdv itt, ebben a topikban.

Egy kis ízelítő abból amit mostanában csinálok:
Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok,
Csak röviden, kaptam adatokat, köszönöm.
Fkata, Ludmilla, Krisz, Dorka2, Terika, Beababa és Rzsuzsa küldött nekem mailt, vagy itt a neten információt.
A többiek még nem (Hajnii, Mankati, Cikaboga, Piroska, Ritasol, Eraanya)
Gondoltam, ha Ők is megküldik utána kap mindenki.
Jó éjt:
Gabi
Ui:
ZSuzsa ez gyönyörű. Keresztszemes?
gabóca
 
 


Sziasztok!

Dorottyának mi is boldog névnapot kívánunk!!!
Jesszusom, milyen korán keltek! A munkahelyed miatt?

Zsuzsa, mi lesz ebből a szépségből? Anyukám is gyönyörű keresztszemes dolgokat szokott készíteni. Karácsonyra kaptunk tőle egy szépséges terítőt. Már szeptemberben elkezdte, hogy kész legyen.Kép

Gabi, küldöm az adatokat!
Bocsi a szűkszavúságért, de ma még rengeteg dolgom van, és készülődnünk kell!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi jókívánságokat.

Szép sorjában a válaszok:
Sajnos a munkahely miatt kelünk ilyen korán, 7 re kell járnom dolgozni, igaz szabad választás volt, mert ugyan mehettem volna 8 ra is, de nem nyerek vele sokat, akkor sokkal nagyobb a forgalom, és mire keresztülevickélnék a városon nem érné meg.
Na meg én munka után még megyek edzésre, és minél hamarabb leérek a pályára, annál hamarabb szabadulok, így is 6-7 körül érünk este haza.

Este általában 8-9 között szoktam dorkát lefektetni, és reggel 7-8ig alszik. Hát igen nekem se jó szegényt olyan korán ébreszgetni, de elég jól viseli, igaz néha sír, de nem olyan vészes. Egyébként nagyon jó gyerkőc, csak akkor sír ha gond van, eljátszik a járokában, nincs okom panaszra.

Kriszta: Tényleg vigyázzatok az építkezénél, mi is most építkeztünk, szept 18-óta lakunk itt, pedig ismerős kivitelező volt a építő, de így is rengeteg gond volt.Esetleg ha valami kérdés van akkor nyugodtan kérdezheted, megpróbálok segíteni.


Mindenkinek jó hétvégét kívánunk
Manó2+névnapos Dorottya Rebeka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Hogy Te milyen ügyes vagy! Gyönyörű ez a terítő. Most, hogy túl vagy a szülinapon, készülsz már a névnapodra?

Pirus!
Sikerült elintézni mindent? Zsombi hogy bírta mindezt?

Manó2!
Milyen edzésre jársz?

Nálunk ma olyan erős szél fújt, hogy néha azt hittem, felborít. Persze ez már nem tudta megakadályozni azt, hogy kinn legyünk. Újra előszedtem az ősszel elrakott játékokat, így ma ismét tudott Bobó dömperezni. Visongatott, mikor meglátta a játékait. Olyan aranyos volt.

Jó hétvégét!
üdv mindenkinek: Terika
terika
 
 


Sziasztok!
Terika!Kép
2 Zsuzsa van.Kép RZsuzsa és ELőd! Neki volt most a szülinapja.
És vagyok én, aki csináltam a terítőt, nekem egy Bea leányom van. Kép Egyébként nekem is most volt a szülinapiom 2 hete (de nem a 30., hanem a 34.), de szerintem ezt Ti nem tudtátok, így szerintem kevertél Bennünket.KépKépKép

kkriszta!
De közel lesztek hozzánk. Amikor a Bea kicsi volt, sokat sétáltunk a Csanak felé, akkor parcellázták a területet.

Krissz!
Neked még nem is gratuláltam a KisPocakhoz. KépKépKép

Hajnii!
Télleg nagyon jó a kép a profilodban, de én azt hiszem láttam már máshol. Kép

Fkata!
Hol vagy? Gergő tényleg bárányhimlős lett? Azóta semmi hírt nem tudok rólatok, mióta találkoztunk a városban. ÉS Nóri?

Megyek kézimunkázni.Kép Bea már mondja is, hogy "Anya dógozol?" KépKép

Zsuzsa+Beababa Kép

beababa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Bea anyukája!
Valóban az én tévedésem áll a dolog hátterében- elnézést ezért. A terítőd gyönyörű. Talán még belefér: Boldog szülinapot !!!

üdv: Terika
terika
 
 


Sziasztok!


Tudjátok hol van Gödöllön a siesta cipőbolt?
A kastélyig eltalálok, onnan kellene navigálni.

Terika: tekézni járok már lassan 15-éve.

Dorka lányom beteg lett, ez a bölcsi átka...
megfázva van, folyik az orra, krupp gyanus, hétfön voltunk a dokinál, de már nem köhög olyan kutyául...
Ma megint bölcsiben van, remélem nem esik vissza...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Ide nagyon ritkán jutok el, de látom jó sokan idetaláltak!
Most már nem igazán tudom követni a dolgokat, de megpróbálom, ha időm engedi.

Nálunk nemsokára eljön a féléves szülinap (pont a papája szülinapján). Sára rengeteget nőtt, hempereg ezerrel, egyszer már fel is ült, legújabban pedig a kutyázást gyakorolja. Időnként nagyon haragszik rám, mert visszateszem a szönyegére, ahonnan folyton elmászik. Már nem lehet egyedül hagyni! Elvittük bébiúszásra, nagyon élvezte. És még egy izgalmas dolog, kezdünk kóstolgatni!

Valaki keresett bébiúszást. Mi Csömörre járunk és nagyon tetszik a hely.

Na, megint mennem kell...
Vigyázzatok nagyon a gyerkőcökre ebben a ronda, bacis időben!

Kati és a majd féléves Sára aki üdvözli a kis kollégáit Kép
mankati
 
 


Sziasztok!

Manó2!
Ha még nem késő: kastélytól indulva át kell jönni a lámpás kereszteződésen+ HÉV-síneken. Innen tovább az az 1. kereszteződésig, át a zebrákon a túloldalra. A Polg. Hiv. irányába tovább az út baal oldalán és a Sulyán cukrászda után pár házzal egy belső udvarban (nyitott) van az a cipőbolt, ahol Siestát is kapni. Budmil bolt van mellette. Remélem, érthető volt Kép.

MOst csak ennyi, ma jöttünk haza, sok még a dolgom. Kép De a telelés jó volt! Kép

Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

KKriszta: Köszi az infót, nem késő még mert még nem jár a drágám, csak próbálkozik, így csak nézelődök cipő ügyben, valószínű, hogy már tavaszi cipőt kap.

Igen érthető voltál tudom hol a cuki, múltkor ott voltunk, mert a kastéy bezárt 5 kor pedig oda indultunk, kávézni, sétálni a Dorkával a kertbe de ez maradt ... nem valami jó hely...
Vagy csak rosszul választottunk...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Melinda!

Jársz még erre? Én is isaszegi vagyok! Írj, és dumcsizzunk!!!

Üdv: Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok !

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet Kép .
Dórinak hívnak, Kerepes- Szilasligeten lakunk. A kis manókám 2003 március 9.-én született, Balázsnak hívják.

Rögtön meg is kérdeznélek benneteket, hogy Gödöllőn van - e olyan hely, ahová egy 1 éves kisbabával érdemes elmenni. A kastélyban voltunk már, azt tudom, hogy a parkban jó nagyot lehet sétálni. Ezen kívül Ti hová viszitek a csemetéiteket? Itt Szilason nem sok minden van, ráadásul az utcák sincsenek leaszfaltozva, szóval babakocsival nehéz eljutni bárhová is.

Köszi előre is,

Docika
docika
 
 


Sziasztok!

Docika!
Üdv itt! Jó ez az indítás: " ha lehet"!!! Veresen a helyzet hasonló - már ami az utak aszfaltozását illeti. Így aztán elég nehéz itt helyben sétálgatni, de megoldjuk valahogyan.

Pirus!
Végre itt vagyok. Meggyógyították a gépünket.

üdv: Terika
terika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?