Új privát üzeneted érkezett!

Én tartogatok neked egy nagyon édes zebrás gifet. Nem vagy még rá kiváncsi? Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


De nagyon.... akarom a zebrákat!!!!Legszívesebben terhességi teszten szeretem.

A férjemék meg valami robotos filmet néznek otthon, de a fiával jól megtalálták egymást a számítógép mániában, ők is a lövöldözőset szeretik. A férjemnek még hagyján, de én nagyon nem szeretem, hogy a Dávid is ezzel játszik. Ja, ezen is vitázni szoktunk.

Dávid különben is nagyon sokat ül a gép előtt, én megjósoltam neki kb. két éve a szemüveget, és tessék, most kap is.

emeseanyu
 
 


Na bocsi, de mennem kell. Lassan vacsorát kell adnom az éhes népnek. Hétfőn jövök.

Puszi mindenkinek

emeseanyu
 
 

 
 

Szia, jó vacsiztatást. Valami fincsit adj nekik.

Mi megbeszéltük, hogy a mi gyerekeink nem lesznek a számítógéphez nőve. Remélem sikerül is batartani Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hellóka!

Egyedül vagyunk, a gyerkőc már alszik, apának ma is kellett menni éjszakára. Kép Kép Kép

Ma megvolt a Mikulásünnepség, nagyon ügyi fiú volt, büszke vagyok rá, annyira nem is félt, mint gondoltam. Nem énekelt, de tapsolt, sőt megmutatta a Télapónak a saját kis plüss télapóját. Kapott csomagot, rögtön befalt belőle 1 csokit.
Tegnap a bölcsiben sem sírt, mikor ment a Télapó, ott meg többször jelentkezett a csomagért, miután már ő megkapta. (Élelmes gyerek, tiszta anyja!)

A veszekedésről: mi is legtöbbször a pénzen (a hiányán) vitázunk, mindig hó végén kér pénzt DVD-re, CD-re, de előre nem szólna, hogy számítsak rá. Meg a családon (anyósomékon inkább), illetve mi is az időhiány okozta nehézségeken. (Most pl. reggel hazajön, aludnia kell, mi meg délutánig legyünk csöndbe, persze ezt egy örökmozgó 2 évessel!)
Úgyhogy Emeseanyu, hasonló cipőben járunk. Az én férjemet is úgy kell lerobbantani a számítógépről. Ő mondjuk nem játszik (régebben nála is sláger volt a lövöldözős), hanem zenét szerkeszt, "keres", meg netezik! És csodálkozik, ha a gyerek közben resetel 1-2-t. Kép

Hajni, főzésen kívül sütni is szoktál (sütit), karira mit sütsz, mit szoktatok sütni?

Amúgy miért kell fóliázni ott ahol fal lesz (tűzfal)? Ez nekem magas!

Cirmike, olyan rossz hangulatot van, hogy nem jársz erre felénk?

lola77
 
 


Helyes lehetett a télapóval a történet. Olyan aranyosak ilyen korban a kicsik Kép.

Szoktam sütni is persze. A kedvencem a hájas süti, de az sajna ritkán van, mert nagyon sokáig tart és a végére megunom Kép. Nem tudom még mit sütünk karácsonyra általában előtte beszéljük meg anyuval. Nincs olyan hogy szoktunk, mindig ami az eszünkbe jut, bár minden évben van keksztekercs (mondjuk azt nem annyira kell sütni Kép) Ha eldöntöttük majd megírom mi lesz.
Még csak az ablakpucolásnál tartunk Kép ÚÚÚÚÚÚtálom. Annyi ablak van. Bár idén csak a tetőtér marad rám Kép.

A fal helyén azért kell fóliázni, mert idén még nem lesz fal, és nehogy elfújja a szél a tetőt. Ez most tényleg nem viccelek. Meg azért is mert a lépcsőház miatt hiába fóliázunk lent nagyon nagy a huzat, ha kapja föntről (tetőtér) is meg lentről (pince) is a szelet. Majd holnap vagyis ma lefényképezem és berakom, ha nem felejtek el vinni fényképezőt és meglátjátok hogy is néz ki a dolog Kép.

Na most már tényleg jó éjszakát mindenkinek.

Hajni

UI: Szörnyű lehet, hogy még szombat éjszaka is dolgozik a párod. Én már attól hülyét kapok, ha szombat reggel mennie kell.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Már sokkal jobb a hangulatom, olyan jókat írtatok nekem. Nagyon megnyugodtam a kistesó témában is. Majd jön ha jönni akar...

Egyébként azért nem voltam itt, mert pénteken reggel elmentem a fodrászhoz és dél lett mire hazaértem. Tök kivoltam már. Mindig beesett egy egy gyors vendég is és már eleve csúszva kezdett. Megérte várni, mert nagyon jó lett a hajam. Szőke vagyok már régóta és van néhány vöröses melír benne, most tök sok vörös ill. barna melírt tett bele, így inkább vagyok vörös hajú mint szőke jelenleg. De nagyon jó az újítás!

Péntek délután a Roli alvása után pedig mentünk anyuékhoz Móvárra. Rolit már várta a sok mikulásajándék az ablakban.
Aztán mi Andrással elmentünk vacsorázni a barátnőmmel és annak a férjével (nagyon jóban vannak a fiúk is szerencsére) egy szlovákiai étterembe. Fele annyit sem fizettünk mint itthon kellett volna. A vacsora végére szinte teljesen kibékültünk. Kép

Szombat délelőtt anyu elvitte a Rolit a helyi művházba télapó ünnepségre. Nagyon élvezte, tapsolt a télapónak és megsimogatta a szakállát.
Csak esetfelé jöttünk haza de nagyon hamar lefeküdtünk és elaludtunk mind a hárman.
Igaz mi a férjemmel még összebújtunk egyet, így már szent a béke teljesen.

Hát ezért nem jöttem már régóta.
Ma apóséknál aztán apuéknál voltunk, oda is jött a télapó...
Jelenleg itthon vagyunk, de igazi télapó fog hozzánk érkezni hamarosan!
Szerdai napon lesz még egy céges télapó ünnepség is!
A gyerek teljesen tobzódik...

UI: A kacsamáj amit kidobtam egyébként tök finom volt én megkóstoltam még előtte és ráadásul egy hete hogy megrendeltük egy ismerős hentesnél...

Remélem mindenkinek ilyen jó hangulata van mind nekem, ha nem akkor ezt kívánom mindenkinek!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Na sziasztok csajok!

Most vagyok, csak véletlenül egy fél órát. Tök örült az otthoni mikulás ajándéknak Emese. Az volt szerintem neki igazi élmény, hogy ő tette ki a csizmát az ablakba. Ma anyóséknál voltunk ebédelni, aztán ott is mikulásoztunk, most meg ide ugrottunk fel anyuékhoz, itt is. Rengeteg csoki, gyöngyfüző készlet, baba, hófehérkés pizsama. Ezt a hugom vette neki, mármint a pizsit. Ő a keresztanyja, meg a barija a keresztapja a lányomnak, tőlük kapta ezt a pizsit. Csupán háromezer forint volt! Marha jó, nekem nincs ilyen drága pizsim.

Ma rántott csirkét és fasírtot ettünk. Teli vagyok. Köret nélkül ettem csirkét.

Férjem fián vagyok teljesen ki. Én próbálok segíteni a féltékenységén, de ma nagyon kiosztottam. Mindig neki veszek drágább ajándékot (mert ő sajnos ezt is nézi) és mégis reklamál, ha Emeséről van szó. Nagyon írigy vele és undok és gonosz. Sokszor tök ari vele, tanítgatja, de sokszor kissé agresszívnek találom Emesével és határozottan látom, hogy szeretné, ha Emesének nem lenne annyira jó. Teljesen ki vagyok. Most az imént nagyon kiosztottam. Két éves kora ismerem őt és szeretem sajátomként, de természetesen Emese a mindenem és senkinek nem hagyom hogy bántsa őt.

Úgyhogy mondtam, ha nem tud változtatni Emeséhez való hozzáálláson, akkor nem kötelező hozzánk járnia. Kész. Elég volt. Emese meg imádja őt, állandóan rajta akar csüngeni.

Viták: hát igen... a pénz sajnos nagy úr. Az én férjem sincs tisztában az árakkal, pedig rengeteget eszik és ő is elsősorban csak magára gondol. Én nem is tudom, mikor volt utoljára hobbim (jár focizni, havi két ezer forintért, most vettünk neki 5000 forintos foci cipőt), cd-ket, dvd-ket rendel ő is. Iszonyat sokat eszik (melóba is egy sparos zacsi kajával megy), de a halálom, hogyha megkérdezi, mire mennyit költöttem és miért ennyit.

A Dávidon is szoktunk vitázni. Neki talán nehezebb. Tegyen igazságot a két gyereke között. Igaz, hogy Emeséhez jobban húz, de a Dávidot is szereti. Nálunk is szokott anyós-após gond lenni. Főleg inkább apóssal. Nagyon furcsa természete van. Már mondtam párszor, hogy más már rég elszaladt volna és nem tartaná velük a kapcsolatot, de egyenlőre még tűrök. Nagyon jó indulatú apósom, de mindig rosszul sül el a jószándéka. Hát most kipanaszkodtam magam én is....

Szandra: de jó, hogy minden ok. Ne izgulj. Úgysem ti döntitek el mikor jön a gyerek, majd ő dönti el, mikor akar a te pocidba költözni. Mindig azt mondom, hogy örüljünk, hogy már van Emese és van Roli. Annál nagyobb az öröm, hogy tudod, ennyit kellett küzdeni a másikért is.

Legyetek jók, most már bekapcsólodom a többiekhez.

Puszi nektek.

Szerintem csak kedden jövök legközelebb. Írjatok sokat.

Szilvia

UI: ma kellett volna megjönnie, de nem jött megKép
Tudom, ez még nem jelent semmit. De ha nem jön meg jövő héten, akkor veszek tesztet. Ha negatív, akkor meg azon fogok kiakadni, hogy miért nem jött meg, ugyanis nekem a fog.gátló után több hónapig rendszeres szokott lenni. Akkor kezdhetem megint a dokihoz járkálást. Király Kép
Három napig erős mensi fájdalmam volt, viszont két napja már nem, de most is fáj enyhén, de nem úgy. És a 26-27. napon átlátszó folyásom volt. Ez most mitől lehet, ki tudja? Mást igazán nem érzek.
Majd eldől.

Puszi még egyszer

emeseanyu
 
 


Na puszi, mentem. Majd kedden jövök.

csáóóóóóóóóóóóó

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Végre itt.
Cirmike örülök, hogy már minden ok és ilyen jó kedved van. Én sajna nem mondhatom el magamról. Ma éjszaka azt hittem meghalok. Annyira fájt a pocakom, hogy alig bírtam ki. Még szegény páromra is rákiabáltam. Felkeltettem véletlenül, mert ugye mászkáltam gyógyszert bevenni, inni, meg ilyesmi és szegénykém meg akarta kérdezni, hogy mi a baj én meg lekiabálom a fejét hogy hagyjon békén. De olyan édes volt, mert mikor lefeküdtem odabújt és melegítette a kezével a hasamat meg simizte a fejemet.

De már kész a fóliázás és felhordtunk a tetőtérbe egy raklap ytongot. Olyan jó, hogy végre kész. A következő nagy lépés már a villanyvezetékek befarigcsálása lesz Kép.

Emeseanyu, és a többiek. Ezek szerint mi nem is veszekszünk sokat. A pénzen nagyon ritkán, mert mi szerencsére együtt osztjuk be, együtt járunk vásárolni, így ezt elkerültük. Ugye gyerekek még nincsenek, úgyhogy még ezt is megúsztuk. Nekem anyósom apósom sincs, így ez is kipipálva. Csak egy sógornőm van, de vele elég ritkán találkozunk, bár vannak extra húzásai. Szóval mi csak a mindennapi idegeskedés miatt szólunk rosszul a másikhoz. Én meg azt hittem, hogy állandóan komoly véres vitánink vannak. Most miattatok elgondolkodtam, és mégse. Olyan jó, hogy vagytok.

Cirmike, elég mozgalmas hétvégétek volt.

Olyan édesek lehettek a picik, azokkal a sok ajándékokkal Kép.

Hajni

UI: Emeseanyu, azért izgulok érted. Hátha Kép.

Bocsi, hogy ennyire össze vissza írtam, de iszonyatosan szétszórt vagyok. Még fényképezőt is elfelejtettem kivinni a telekre. Na nem baj, majd legközelebb.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hellóka!

Látod, Cirmike, egyszer fennt, egyszer lennt. Örülök, de én tudtam, hogy így alakul. Rossz után nem jöhet mindig rossz, néha jön a jó is!
Rolit, hova tették a kajálás alatt, ki szokott rá vigyázni, ha anyukád olyan messze van, vagy otthagytátok?
Hogy sikerült az élő Mikulás?

Hát, Emeseanyu, nem lehet könnyű egy ilyenkorú fiúval, ráadásul ilyen "tegyereked" esetben. Nem irigyellek. Kitartást, mást nem tudok mondani.

Hajni, a hájas sütit én is imádom: mákos, lekváros, hmmm... összefut a nyál a számban. De nálunk is ritkán van, sajna. A keksztekercs nálunk is sűrűn előfordul!
Azért, hogy nincs anyós-após, irigyellek... Na mindegy.
Örülök, hogy így halad a ház, már villany is van... tényleg jó lehet, lassan költözhettek! Kép
Már 7 csomagot + mesekönyvet kapott idáig a fiam, férjem m.helye még hátravan, anyósomék még nem jelentkeztek...

Jók legyetek, gyertek sűrűn.

lola77
 
 


Szia!

Lola, azért nem minden szempontból jó, hogy nincsenek anyósék. Én azért kibírnám, ha lennének, de ez van. Annál több a baj a sógornővel Kép. Iszonyatos dolgokat tud kitalálni és sajna a párommal nem lehet ezt megbeszélni. Egyszer panaszkodtam akkor iszonyatos veszekedés lett belőle azóta inkább nyelek.

Én is azon godnolkodtam, hogy már csak a "könnyű" része van hátra. Már ha könnyűnek számít a gipszkartonozás, meg a járólapozás Kép. De addig még sok apróság is van. Most ha van egy kis jó idő azt sem tudjuk hova kapjunk, hogy még ezt is tél előtt, meg azt is Kép. Azért már elég felkészülten várjuk a telet Kép.

Olyan jó a pici fiadnak, hogy ennyi ajándékot kap. Mi soha nem kaptunk mást, csak csokikat mikulásra. Mondjuk én ezt szoktam meg, úgyhogy nem is vágytam rá. Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

De jó Neked Hajni... mármint, hogy keveset veszekedtek. Mi sem veszekszünk sokat, de azért heti szinten előfordul.

Még is csak ajándékozunk idén. Kitalálta sógornőm, hogy mégis csak. De ma lerendeztem mindenkit. Vettem: akciós dvd-ket, díszgyertyát, könyvet, konyhai cuccokat, kozmetikumot. Még a kislányomnak 21-én csináltatok valami frankó tortát a szülinapjára, aztán még kap a jézuskára egy hófehérkét és kész.

Holnap jön a nagymamim. Akinek tavaly volt egy agyvérzése és alíg bír menni. Eddig nem nagyon hagyta el magát, de most nagyon öngyilkos hangulata van. Ezért megkértem apukámat, hozza el kocsival és egész nap nálunk lesz. Itt kajál és elszórakoztatja őt legalább Emese. Nehéz az élet csajok....

Azért most tök nyugis vagyok, hogy túl vagyok az ajándékokon.
Ma sem jött meg, ma vagyok a 29. napon. Van egy kis enyhe hasfájásom.
Vagy késik, vagy a fog.gátló teljesen felborította, vagy babó van.
Tényleg csajok, tudtok arról írni, kinek milyen a tapasztala van, hogy fog. gátló után mikor lett rendszeres, vagy mekkora mennyiségű mensi volt. Köszi előre is.

Most vagyok még kb. fél órát.

Puszi

emeseanyu
 
 


Szia Szilvi!

Itt vagy még?

Csilla
spectro
 
 


Helló!

Emeseanyu, nekem a fogigátló után nem változott semmi, egész a múlt hónapig. Bár mikor már kiürült kb, akkor megint elkezdődtek az igen erős görcsök (ezek ellen szedtem először), és egyre erősebb lett a vérzés, de a 27-28 napos ciklusok megmaradtak. Tehát a szinte minden visszaállt az eredeti állapotra, mert nekem előtte sem volt a ciklus hosszával szinte semmi bajom. Jó, volt hogy késett egy-két napot, de az ugye bármitől lehetett Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szióka mindenkinek!

Hajni, sz.tem félreolvastál, az én fiam is csak csokikat kapott Mikulásra, de abból jó sokat (10 csomag), úgyhogy jövő évig ehetjük. (Én is besegítek!) Kép
Emese kapott pizsamát is, lehet azzal tévesztettél össze, nem baj, van ilyen.

Szörnyű lehetett az az éjjeli hasfájás, nem fáj már gondolom.
Amikor nem szedtem a fogigátlót, nekem is szörnyű görcseim voltak. Volt, hogy fetrengtem az ágyon, szőnyegen, mindenhol. Kegyetlen. A fogigátló helyretette, dehát ezt neked most nem ajánlom.
Ja, megvan a karácsonyi süti, amit sütök. Mivel nemrég vettem a muffin-formát, azt fogok sütni, többféle receptet találtam már. Anyukám pedig zserbót, vagy mézes zserbót, a beiglit a nagymamim+anyósom.

Emeseanyu, tényleg kész csőd ez a karácsony, nálunk sajna az év végi jutalmak nagy része megy rá. Nem is tudom mi lenne, ha nem lenne, a sima fizuból kéne félretenni, már jó előre.
A tesóknak (sógoroknak, sógornőknek) már mi se veszünk, mióta vannak gyerekek, hanem csak a gyerekeknek, nekik viszont 4-5 ezerért. A gáz nálunk is az, hogy karácsonyon kívül 4 szülinap, 2 névnap is van.
Remélem a közeljövőben nem születik senki dec.-ben! Kép

lola77
 
 


Én annyit tudok hozzáírni Szilvi, hogy a Roli előtt 6 évig egyfolytában szedtem a fogigátlót (Mercilon), nem volt semmi problémám vele, rendszeressé tette a ciklusaimat, ami 18 évesen még nem volt az.
Mikor abbahagytam a fogigátlót 2002.februárban akkor utána így alakultak a ciklusaim: 48 majd 44, 38, 36 naposak voltak majd utána az 50.napon(október elején) csináltam egy pozitív tesztet!
Most a szoptatás után márciusban kezdtem el újra a fogigátlót (Lindinette) azért mert nem jött meg egyátalán a mensim és a gyógyszer indította el újra. 6 levéllel szedtem be összesen, most szeptemberben hagytam abba és azóta volt egy 32 ill. egy 26 napos ciklusom.
Most 18-a körül kellene megjönnie (akkor 28 napos lenne). Hát majd meglátjuk...
Talán abból a szempontból nem is baj ha még most januárban nem lesz baba, mert így nyugodtan tudok síelni.

Szandra

UI: Kb mi is hetente vagy kéthetente veszekszünk és csakis mindig apróságokon, szerencsére a komoly dolgokat, gondokat mindig meg tudjuk beszélni tök nyugodtan.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Bocsi, tényleg nem neked szólt. Különben sem baj, ha kap mást, de én biztos úgy fogom szoktatni a gyerekem, hogy nem mindig az ajándék a fontos. Bár a csoki is ajándék. Nem akartam senkit megbántani.

De fincsi sütik lesznek nálatok Kép. Erről jut eszembe, zserbót lehet hogy én is sütök, az nagyon rég volt már. Nálunk is a mamák szoktak beiglit sütni.

Tényleg nem lehet semmi a december nálatok. Nálunk szerencsére, november eleje az utcsó szülinap, és január eleje az első. Nálunk a február ilyen szörnyű. két szülinap + 1 névnap és még az én szülinapom. Nem nagyon szeretem. De mi legalább már az év elején túl vagyunk rajta Kép.

Szerencsére abbahagyta a fájást. Az volt csak a probléma, hogy mikor lefeküdtünk még nem fájt és nem vettem be gyógyszert. Ha már egy picit is érzem egyből veszek be valamit, mert útálok éjszaka a fájdalomra ébredni. Jajj, tőled meg lehet kérdezni, hogy igaz e hogy ez szülés után elmúlik? Már úgy értem, hogy meg lehet kérdezni, hogy fájt is és szültél is Kép. Nekem sokan azt mondták, hogy miután megszületik az első baba, már nem fog fájni. Én nagyon bízom benne. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Szóval ma vagyok a 30. napon, de még nem jött meg. Mensi görcsöm nincs, viszont fáj enyhén azóta is a hasam.

Nem merek tesztet csinálni.

Ha nem vagyok babás, akkor meg azon fogok kiakadni, hogy mi az isten van? Két hónappal a fog.gátló (diane35) abbahagyása után máris ilyen problémák merülnek fel? Elegem van. Pont az imént az egy hét múlva szülő barátnőmnek fejtettem ki, hogy kész. Nekem többet tuti, hogy nem lesz babám.

Amúgy túl vagyunk a kari ajándék vásárláson. Hál isten. Ma volt a nagymamim. Szegény. Azért tudott csak jönni, mert nálunk van lift. Tök jól érezte magát. Mindent megebédelt, ebéd után három órát aludt!! Jóérzés, hogy szereztem neki egy jó napot. Máshova (csak a közeli boltba tud menni) nem tud elmenni.

Veletek mi van? Olyan nyomott, álmosító idő van napok óta. Mindig fáradt vagyok.

Puszi

Még vagyok kb. fél órát.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Helló!

Mi most jöttünk haza a telekről. Amúgy nem történt semmi.
Mi a határidő, mikor már tesztelsz?

Tényleg jó érzés így örömet szerezni. Főleg hogy a nagyi ilyen beteges. Biztos örült a lányod is neki.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia!

Igen, örült neki Emese. Mamám mindig azt mondja neki, hogy prücsök és Emese el is nevezte őt prücsök dédinek is. Azért olyan fura és hihetetlen belegondolni, hogy száz százalék, hogy nem éri meg, hogy Emese férjhez menjen (most 80 éves).

Nem tudom mikor teszteljek. Nem akarok megint nagyot csalódni. Ma vagyok a 30. napon, szerintem pénteken. De most valahogy úgy érzem, úgy gondolom, hogy nekem már sose lesz pozítiv tesztem. Fura. Múltkor is mikor kivettem a csomagolásból és a biztonság kedvéért megcsináltam, de valahogy tudtam, hogy nem lehet pozítív. Sose!(?)

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szilvi nem mondj ilyet, hogy sose. Látod már van egy kicsi lányod, miért ne lehetne második is?

Nem szeretem mikor így el vagy kenődve. Főleg most, hogy van egy pici remény. Nézz meg engem. Már a második hónapja semmi remény, mégsem vagyok elkenődve, sőt tervezgetem a jövőmet a babával. Ma azt is mondtam a páromnak, hogy nekünk nagyobb asztalunk legyen mint anyuéknak, mert hogy fogunk öten elférni mellette. Különben anyuéké is hatalmas, csak mivel mindenki mást evett, meg rajta volt egy pár újság meg gyümölcsöskosár alig fértünk el Kép.
Te se kenődj el, lécci,lécci,lécci...
Lehet, hogy ez a te gólyád, és nehezen ér vissza Kép:Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ok, próbálok nem elkenődni. Igazad van, ne adjam fel. Igen, irigyelheted is tőlem Emesét Kép, én viszont a korodat irigylem, mert olyan sok időd van még.

Nagyon jó ez a kép.... és amilyen nagy súlyú volt Emese (4180gramm), lehet, hogy ilyen elefánt bébim lesz a második is. De jó lenne....

Puszi, köszi, most mennem kell. Megyünk haza. Apa otthon van (szegény hatig dolgozott), megyünk vacsit adunk neki.

Sziasztok csajok

emeseanyu
 
 


Puszi még egyszer. Minden kisgólya kertvárosba, vértesszőlősre és sárberekbe menjen.

Köszi

emeseanyu
 
 


Hajni, dehogy bántottál meg, eszembe se jutott. Csak azért szóltam, meg olvastam vissza én is, mert azthittem hülyeséget írok. Na mindegy, ne foglalkozz vele.

Kár hogy du. a megírt üzi után kikapcsoltam a gépet (kicsit lepihentem), mert elérhettelek volna téged is + Cirmikét is.

Cirmike pedig nem is válaszoltál a fontos kérdésemre, hogy ki szokott vigyázni Rolira, mikor kiruccantok v.hova. Ugyanis nekem az a véleményem, hogy nagyon szükség van ezekre a gyermek nélküli kikapcsolódásokra. Úgy tartom legalább havonta kéne egyszer. Sajnos mi ezt sokféle okból nem tudjuk megvalósítani.(pénz, idő, kocsi, barátok messze...) Utoljára az augusztusi szabadság alatt voltunk el kettesben moziban Pesten, és most a 2 ünnep között tervezzük, hogy elmegyünk musicalt nézni (val.szeg Rómeó és Júliát az Operett Színházba). Sűrűbben kéne pedig.
Cirmike ezért érdekel, hogy hogy oldjátok meg a bébit?

Hajni, tényleg most felhívtad a figyelmemet, hogy szülés óta nem voltak olyan haláli görcseim. El is felejtettem, látod. Milyen jó, hogy kérdezted. Ezek szerint tényleg van benne valami, hogy szülés után enyhül, vagy v.kinek el is múlik.

Szilvi, a Hajni által küldött gólya szerintem nagyon elfáradt az elefántbébi súlyától, úgyhogy kicsit több időt pihen, mint várnád. És ne feledd: A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!

lola77
 
 


Szia!

Látod látod, nem szabad olyan sokat aludni Kép. Csak vicc volt, mert szerintem rád is rád fér a pihi Kép.

Örülök, hogy eszedbe se jutott, én mindig félek, hogy megbántok valakit, mert általában mindent kimondok, meg néha bántóan fogalmazok. Próbálok magamra figyelni, de hát....

Jól van, a görcsökre még egy példa, akkor tovább bizakodhatok Kép. Nehogy azt gondoljátok, hogy csak azért akarom Kép. Bár elég jól jön Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ne is tagadd, hogy azért akarsz 2-3 gyereket, hogy az utána következő 50 évben ne szenvedj annyit havonta.... Kép Kép Kép

lola77
 
 


Kép Azért megéri nem ? Kép Hármat, hogy biztos legyen a dolog, meg akkor már egy csomó segélyt is igénybe tudok venni Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Most meg én maradtam le rólatok...

Szilvi, tényleg ne gondold hogy sose lesz már pozitív teszted, mivel eddig még semmilyen igazán komoly szakorvosi segítség nem volt. Jövőre majd azt is igénybe vehetitek, de az is lehet, hogy már nem is kell addigra. Kép
Különben mikor a Rolcsival először teszteltem már az 50. napon voltam. Ha addig nem is vársz, a hétvégéig húzd ki szerintem mindenképp.

Bocsi Lola hogy véletlenül elsiklottam a kérdésed felett...
Most bepótolom:
Szóval szerencsések vagyunk nagyon gyerekvigyázás szempontból, mert Roli mindenhol elalszik ahol be van sötétítve, és ha berakjuk a hordozható kiságyába.
Az én nagymamám (dédi) szokott talán a legtöbbet vigyázni rá, csak őt nem merem sokáig terhelni, mert 73 éves. Így ha ott van napközben akkor már nem hagynám ott aludni is...
Dédi a Ságvári úton lakik, ez azért jó mert oda járok fitnessre is. Így előtte csak felrobogok a gyerekkel a dédihez, aki ilyenkor meg is vacsoráztatja (ált.2X hetente) Párom ilyenkor kispályára vagy néha termbe jár focizni, igaz utána ők férfiak mennek még sörözni is.

Arrafelé lakik anyósom is, náluk is hagyhatom és ott is aludhat, ha a párja úgy dolgozik (csak néha ok a dolog, mivel szakba jár és az Roli alvását nagyon megszakítaná).
Sajnos anyósom kicsit beteges van amikor nem emelhet, de mindig otthon van. Ide főként akkor megyünk ha unatkozunk már itthon.

Anyukámék is vigyáznak rá sokat, náluk több éjszakára is otthagyhatnám, de ilyen még csak egyszer volt (2éj), velük az a baj, hogy Mosonmagyaróváron laknak( anyu 5 éve költözött oda mert férjhez ment újból), így ezt mindig előre kell leszervezni. De az út csak 50 perc.

Apósomék és sógornőmék (ott három gyerek van) főként fél napokra szokták elvállalni.

A holnap délutánnal viszont gondban vagyok, mert mennék kozmetikába csak fél órára 3-tól. De após, sógornő dolgozni fog még akkor, anyósom influenzás, dédimama nyugdíjas klubba megy, anyu messze van. Szóval lehet viszem magammal. Vihetném ugyan egy kicsit apuékhoz is (ott is él még a nagymamám is és játszani is szokott Rolival, etetik a madarakat) majd meglátom. A múltor már otthagytam mikor aput kórházba vittem be és nagyon jól elvoltak

Általában havonta egyszer alszik máshol, igaz most decemberben 3X lesz ez így.
Most már gondolhatod, hogy nekünk könnyű, de tényleg!
Az persze igaz, hogy van két kocsink is az egyik (családi) nekem itthon, és párom melós teherautója ami szeintén újfajta és akár 3-an is elférünk benne.
A pénz... van úgy hogy nem marad másra de akkor is elmegyünk vacsorázni az étterembe a barátokkal mert ez tényleg muszáj az el nem fásulás miatt! Legfeljebb csúszik a számlák befizetése... ez eleinte engem nagyon zavart, de a párom máshogy látja és már átvettem tőle.
Igaz nem félek ,mert tudom, hogy párom a jég hátán is megél, 15 éves kora óta dolgozik (most 32), mindig kitalál vmi okosságot is. Egyébként a fő profilja a cserépkályhák, kandallók építése.

Na mostmár kisregényt írtam, remélem nem fárasztottalak le túlságosan vele benneteket!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok csajok!

Én ma pörköltet főzök. Van maradék rizs hozzá. Lassan indulóban az építési hitelünk, úgyhogy rohangálhatok a papírokér is. Könyvelő, földhivatal stb.

Rohanok mert odaég a hami.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én krumplifőzeléket csináltam pörkölttel.
Nálam meg Roli ébred mindjárt...

Szió
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


De jó, nekem holnapra krumplifőzelék a rendelés Kép. Pörtkölt nélkül, mert az már elfogyott Kép

Na mi van veletek lányok? Nem is írtatok ma ide Cirmikén kívül Kép
Lola, merre jársz? Jól vagytok? Te szinte minden nap szoktál jönni.
Ha jól emlékszem Emeseanyu csak honap jön, de lehet hogy nem emlékszem jól Kép.

Puszi
Hajni

Ja, mi berajzoltuk a villanyvezetékek helyét, már csak ki kell vésni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Voltam ma is, de írni csak most tudok. Keresgélek recepteket a neten (sós muffin), meg írom össze, hogy mit kell még vennünk az IKEÁ-ban, mert szombaton megyünk fel. Ez lesz az utolsó (?) karácsony előtti bevásárlás. Összeírtam mi minden kell még.

Hajni, ez jó meló lehet a kivésés. De ki csinálja, mármint fizikailag a kivésést. Nem irigylem. Ilyenkor viszont már az a tök jó, hogy már tervezheted konkrétan, hogy hol lesz a hűtő, mikró, tv, számítógép... meg mindenféle áramos eszköz, ugye?
A konnektorok helyét is kitalálhatjátok. Ez nagyon-nagyon élvezetes lehet. Mekkora szabadság!
Nem úgy mint nekünk panellakóknak, hogy a 17-18 m2-es szobában lévő 2, azaz kettő darab konnektorba dugjál be: tv-t,dvd-t, erősítőt, házimozit,számítógépet, nyomtatót, kislámpát, olvasólámpát.
Na mindegy, nem bosszankodok, v.kinek még ilyen sincs, vagy nem a sajátja.

Cirmike, köszönöm a kimerítő válaszodat. Tényleg nagyon jó, hogy ennyi felvigyázói segítséged van. Persze ehhez tényleg az is kell, hogy engedjétek és akarjon is Roli máshol aludni. Gondolom ti is már egész kis korától ehhez szoktattátok, ezért nincs gond.

Tegnap rakott kelt ettünk (anyu főzte), ma pedig tojásleves + rántott csirkecomb krumplival-céklával volt a menzás kaja. Fini volt. Holnap asszem paradicsomos káposzta lesz sült hússal.

Jó éjt!

lola77
 
 


Helló!

lola, nem lesz olyan nagy munka. Nem tudom mennyire ismeritek az Ytongot, de az olyan puha, hogy bele tudom nyomni a kb fél cemtis körmömet (az igazsághoz hozzá tartozik, hogy elég erősek a körmeim, de akkor is), egy téglával ugye ezt nehezen tehetném meg Kép. Van hozzá valami szerkezet, amit húzni kell rajta és az kikaparja a csíkot. Jó egy picit fárasztó, de utánna a takarítás az enyém Kép. Különben kettőt találhattok, hogy ki fogja vésni Kép
Mindennek a helye megvan, tehát kapcsolók, konnektorok. Szerintem kevés lesz, mert ugye a konnektorok ugysem ott vannak ahol kellene. Nálunk is minden tele van hosszabítóval meg elosztóval Kép.

Na szaladok, mert mennem kell tekek, MKB, Budapest Bank, könyvelő.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helyzetjelentés: telek letudva, Hajnika kiidegelve. Iszonyatos a tatabányai közlekedés. Nem győztem menekülni az autók elől, pedig azért a Kadett nem olyan pici autó, hogy ne vegyék észre, és nem is olyan halk hogy a lökött gyalogosok ne hallják meg. Milyen anya az olyan, aki az út közepén tólja a babakocsit és hallja, hogy jövök és még fél centivel sem menne le valamelyik irányba. Legszívesebben ledudáltam volna az útról, de ugye nem akartam megilyeszteni a picit. Legalább egy percig mentem utánna kettővel, mire észrevette, hogy nem férek el. Na jó, abbahagyom.
Már csak bankok, meg könyvelő, aztán jöhet a főzőcske. Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, végre végeztem, már csak a főzés van hátra. Hogy milyen iszonyatos ilyenkor parkolni. Tatabányán senki nem dolgozik? Gondoltam, otthagyom az autót a postánál, és gyalog elintézem a bankokat, meg ugye a postát. Alig találtam helyet. Szörnyű volt. Én különben sem tudok parkolni, hát még ha alig van hely Kép

Na már megnyugszom, felmelegszem és főzök.

Örültök nekem, hogy az egész napomat leírom? Kép

Ja, Lola, bocsika hogy kis betűvel írtam a neved, tényleg véletlen volt Kép.

Ja, meg még azt akartam írni, hogy ha kell, akkor én szívesen vigyázok pár száz forintért a gyerkőcökre. Szólhattok az ismerős szülőknek is. Bár csak nagyobbacskákra, akikkel játszani kell csak, meg szól ha éhes, meg ilyenek, mert a kicsiktől még félek Kép. Szóval semmi képzettségem nincs a dologhoz, csak a gyerekimádat.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Megjöttem. Semmi különös. Még nem jött meg. Elvileg a 32. napon vagyok. Csináljak már tesztet szerintetek? Nem érzem magam terhesnek (bár nem is tudom, mit kéne érezni). Az elsőnél biztos nem volt semmi különös.
Nem is akarok most erre gondolni. Hétfőn azért csinálok tesztet, mert kell mennem tüdőgondozóba, és nem akarok semmi bajt.

Különben pár hete (kb. 3) folyamatosan szorítást érzek a mellkasomban és amikor lefekszek, akkor kb. percenként érzek egy hatalmas szívverést. Mellette elég rosszul alszok. Nagyon rosz érzés. Azt hittem, esetleg egy pár hete történt megfázásból maradt vissza, de ma már muszály volt elmenni dokihoz. Csinált ekg-t, vérnyomást, mindent, a szívem olyan mint egy kisangyal, ez a jóhírKép, viszont azt mondta, hogy a tünetek alapján úgy gondolja, hogy egy ún. szorongásos betegség alakult ki nálam. Kép

Hát ez nem jó... adott gyógyszert is rá. Tudom, az utóbbi időben elég boldogtalan voltam. Sokat izgultam, hogy mi lesz a régi munkahelyemmel, kapok e új munkát, sokat aggódtam, hogy a férjem fizetése melletti gyesből hogy fogunk megélni, sokat aggódtam a gyerek szobatisztasága miatt, az ovi-bölcsi körüli mizéria miatt, sokat aggódok, hogy nehezen megy a fogyás, a viták a férjemmel, a problémák a Dávid és Emese között és a legfontosabb, a baba kérdés. Komolyan, ott tartok, hogy a barátnőmőn kívűl, aki jövő héten fog szülni, minden nagyhasú kismama idegesít. Komolyan. Valahol örülök is, hogy ők is babázhatnak, de valahol annyira taszít. Nem akarom látni őket. Ez nem elutasítás a részemről, a fene tudja mi.

Olyan rosz érzés, hogy másfél éve orvostól orvosig járok, dolgozzam fel, hogy a pesti doki is azt mondja, hogy jó sokat fogyjak. És mi van akkor, hogy ha nem tudok annyit fogyni? Miért van összefüggésben a teherbe esés a kövérséggel? Nem bírom ezeket a terheket.
És azt a mondatot, hogy túl görcsösen akarom ezt a babát, azért nem jön össze, ki ráz a hideg. Mert egy olyan nőnek, akinek semmi fizikai baja sincs, sexel egyet a férjével és hopp, jön a baba, persze, hogy nincs ami stresszelje.

De úgy néz ki, hogy nekem simán nem fog menni ez a baba dolog, úgyhogy kénytelen vagyok orvoshoz járni. Pedig ahhoz sem fűlik a fogam, főleg a pénz és a lelki dolgok miatt.

Vagy abszólut nem kéne foglalkoznom a dologgal, vagy nem is tudom. De hát ezt nem tudom megtenni.

Egyik nap fent voltunk a barátnőméknél, aki jövő héten szül és a kistesóról beszélgettek, erre az én kicsi-pici tündér kislányom azt mondta nagy büszkén:"nekem is lesz ám kistesóm". Most erre mit lehet mondani? Legszívesebben bőgnék.

Tudom, tudom, nekem már van egy kislányom, de akkor is várhatja az ember ugyanugy a másikat. És nem értem az összefüggéseket. Miért nem jöhet nekem is simán minden az életben?

Na mindegy, nem önsajnálatot akartam írni, csak kiírni magamból a "szorongást". És a dokinőm még csodálkozik, mitől szorongok. Hát...

Ma nálunk pörkölt volt tésztával, holnap valami főzeléket csinálok.

Most egész jó a mellkasom, nem érzek annyira légszomjat. Majd este az ágyban. Akkorákat ugrik a szívem, hogy néha azt hiszem, talán a férjem is meghallotta.

Hétfőn csinálok tesztet, aztán utána nem érdekel a dolog. Peteéréskor szexelünk, aztán ennyi.

Puszi, vagyok még kb. hétig.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Na mi van csajok, sehol senki?

emeseanyu
 
 


Na jól van csajok... el lesztek fenekelve, ha nem jöttök nekem írni...

Sziasztok, jó éjszakát, majd jövök, de már csak valószínű, hogy vasárnap.


puszi

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, úgy szeretnék valami okosat mondani, de sajna semmit nem tudok. Annyra nagyon együttérzek veled és átérzem minden agodalmadat, de semmi jó tanácsom nincs, még így kivülállóként sem. Tényleg ne foglalkozz annyit semmivel, sőt vedd félválról a dolgokat.

Valami lehet a levegőben mert az én hangulatom is állandóan változik a hangulatom. Bár nekem ugye szerencsém van, mert a párom nagyon jól tolerálja ezt, és minden hangulatomban mögöttem áll. Neked kicsit nehezebb lehet a pároddal.

Inkább leírom nektek, hogy hol tartunk, mert csak hülyeségeket beszélek.
Kaptunk kölcsönbe egy olyan szerkezetet, ami úgy néz ki mint egy körfűrész, csak két flexlap van benne, és azt kell húzni a falon, és hagy két vágást maga után. Ezt csinálja a párom. Én meg megyek a csavarhúlzóval utánna és kiszedem a két vágás közti részt. Na ebből lesz a villanyvezetéknek a luka Kép. Elég érthető voltam? Szóval az nappaliban, meg a hálóban már megvannak a lukak. Ez 3 villanykapcsolót, meg 7 konnektort jelent. És kb egy óra alatt megvolt. Jó, még kell egy picit igazgatni rajta, de már alakul. Úgy örültem neki, hogy ilyen gyorsan és könnyen meg. ÉLVEZEM A ROMBOLÁST.

Puszi mindenkinek
Hajni

Emeseanyu, fel a fejjel Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Gyors jelentés.
Vicc: elmentünk a Tescoba, teljesen gyorsan végeztünk, még meg is lepődtem. Erre beülünk az autóba, indulnánk, kattanás. Nézek a páromra, közli, hogy nem megyünk haza. Kérdés, válasz: kuplungbovden elszakadt. Telefon öcsinek, el vendégsébe, anyuék közben gödöllőn, vissza vendégséből, este 10-kor autóért vissza.
Komolyan mondom miután megtudtam mi a baja a kocsinak fél óráig nem tudtam megszólalni a röhögéstől Kép. Ugyanis előtte beszéltük meg hogy 18-án lejár a műszaki, és még mi mindent kell megycsináltatni rajta.

Különben egész jól vagyok, bár egy picit másnaposan, mert tegnap a vendégsében megittam vagy 2 deci Garonét. Ma reggel volt akció, mert volt átlátszós-nyúlós (bocsi) és biztos ami biztos, de nagyon fájt valami. Remélem tényleg azért fájt, mert többen mondtátok, hogy olyankor szokott. Bár elég korán van, mert még csak a 8. napon vagyok, de hát ki tudja. Hőmet nem mérem, úgyhogy nem támpont. Mindegy. Majd csak lesz valahogy.

Puszi mindenkinek
Hajni

Ja, a házikóról: Kivéstük már a kerek alakú lukakat is a konnektoroknak, meg villanykapcsolóknak. Vagyis ilyen fúróra szerelhetős izével kifúrta a párom, én meg a belsejét kivéstem. Képzelhettek engem egy bazi nagy vésővel, meg egy kalapáccsal Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Köszi a bíztatást Hajni. Azóta sem történt semmi. Szedem a szorongásos gyógyszert, azóta mintha kevesebbet lenne ez a szapora szívverésem.

Mensi semmi. Még nem mertem tesztet csinálni. Ma vagyok a 34. napon. Kedden mindenképp megcsinálom, akkor megyek a tüdőszűrésre.

De úgy félek... addig jó azt hinni, hogy újra anyuka lehetek.

Veletek mi van?

Ma becsomiztam az ajándékokat. Még a Dávidnak kell a névnapjára vennem (harmincadika), meg apósomnak szülinapjára (január 3). Aztán kész vagyok. Szaloncuki már van, még kell karifa.

Kész anyagi csőd... aztán jövő hét vasárnap jönnek anyósomék, anyuék (leszünk vagy 15-en), Emesének tartjuk a szülinapját. Rengeteg ajándék.... komolyan, azt sem tudom, hova tegyem a játékait már.

Megrendeltem a tortáját is. Tök szép lesz. Csokis, de kivűlről hófehér tojáshab. Tök szép díszitéssel. A tetején meg Aladdin és Jázmin ostya. Nagyon ari. Majdnem háromezer forint volt... Nem semmi, ugye?

Na sziasztok, jövök később is, ma leszek kb. 5-ig.

Puszi

emeseanyu
 
 


Na csajok, megint így jártam.

Azért puszi mindenkinek. Valószínű kedden délelőtt jövök.

Sziasztok

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Hát nem volt túl nagy a forgalom hétvégén. Kép

Mi jól vagyunk, csak nekem iszonyatosak ezek a hangulatváltozások, három órát sírtam tegnap a telken, hogy én semmit nem tudok megcsinálni. Na mindegy nem untatlak vele benneteket. Különben terhes tüneteket produkálok állandóan és ez is idegesít. Hányingerem van egy csomószor, meg kb 3 percenként járkálok pisilni. Pedig még nem is lehet baba a dolgoban, mert ugye a 10. napon vagyok.
Na, ennyit rólam.

Szilvi, aranyos lehetett az a torta, szerintem ha szép volt, meg finom, akkor megérte a pénzét Kép. Nekünk már csak apunak, meg öcsinek kell megvenni az ajándékot. Lassan nekem is kellene csomagolnom, meg ablakot puculni, de sajna nem visz rá a lélek.
Nagyon izgulok már, remélem gyorsan hírt kapunk a teszt eredményéről. Örülök, hogy már egy picikét jobban vagy. Továbbra se idegesítsd magad.

Várjuk az eredményt!!!!

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Szóval: NEGATÍV! Ma megcsináltam és negatív volt. De ma eldöntöttem, új életet kezdek. Nem akarok tesztet látni jó ideig, most csak a fogyókúrára öszpontosítok. Voltam pszihologúsnál, aki lelki eredetre vezette vissza a kövérséget. Most erre állok rá és nem sietettem a baba témát. Jobb, ha szegény is egy egészségesebb helyre költözik be albérletbe.

Amúgy meg vagyok. Most nem vagyok annyira elkeseredve.

A tortát nem ettük meg, csak meg rendeltem. Most vasárnap, 19-én lesz megtartva.

Viszont képzeljétek: ma kellett lejelentkezni a böliben, úgy volt, hogy csak bemegyünk együtt fél órára és januártól viszont ott is hagyom. És képzeljétek, azt mondta a nő, menjek boltba, hagyjam ott egy fél órát. Nagyon megrettentem, mert otthon Emesével megbeszéltem, hogy most még nem marad ott, de tök ari volt, megértette és nem is reklamált. Mondta, hogy menjek és hozzak neki túró rudit. Fél órát ott volt, mentem. Ott ült egyedül a fésülködő asztalnál, de tök ari volt. Azt mondta Ági néni, hogy aranyos, okos kislány, mindenre válaszolgat és játszott egyedül és mással is. Azért nagyon örült nekem. Nem sírt. Holnap is kell mennünk, akkor már egy órát hagyom ott, sőt mindennap a héten.

Lehet, hogy majd holnap lesz gond, hogy holnap is ott marad, de remélem inkább olyan lesz, mint ma. Úgyhogy nagyon örülök. Láttam rajta, hogy nagyon várt, de nem sírt. Nagyon büszke vagyok rá. Úgy szeretem kicsi tündéremet....

Sziasztok csajok, még vagyok kb. egy órát.

Puszi

Hajni: nyugodtan írd le a gondodat, azért is vagyunk itt, hogy a jót és roszat is meghallgassuk egymásról. Tudom édesem, nekem is sokszor volt terhes tünetem, de hányinger például egészen az elején nem is szokott lenni, csak kb. a 7-8. héttől. Általában.
Azért ne éld bele magad. Tök örülök, hogy Emesével ilyen véletlen terhesség volt, mert nem kellett izgulnom, hanem csak örülnöm, amikor kiderült. Ilyenben reménykedek legalább még egyszer. Filóztam, hogy ha lefogyok egy 10-15 kilót, lehet, hogy inszemre még elmegyek, van egy tbányai doki, aki csinálja, azt még bevállalom, de addig nem gondolok erre sem.

Puszi

emeseanyu
 
 


Szió,
Én csak épp benéztem, Roli elaludt mert beteg. Tegnap még csak taknyos volt, ma már többször hány (most először mióta megszületett) és fosik is. Úgy sajnálom. Nemsokára kijön a doktor néni hozzá.

Szombaton vásárolni voltunk, majd este vacsorázni (Roli dédinél aludt) ami hajnali 4-ig elhúzódott. Szóval nagyon jó volt, de tegnap Andrással nagyon másnaposak voltunk. Megfogadtuk többet nem megyünk így el. Én megittam 6 Jagert. Igaz ezt este hattól hajnal háromig. Egy kicsit éreztem a fejem azért a végén. Miután hazajöttünk még fent voltunk vagy egy órát.

Tegnap tök fájtak délután a cicijeim. Bár terhes biztos nem lehetek (ezért mertem inni is) mivel annyira magas megint a prolaktinom hogy tudok tejet fejni a mellemből ismét.

Szerintem is Szilvi koncentrálj csak a fogyira meg a bölire. Tök aranyos lehetett Emese a böliben. Roli nagyon élvezné az biztos. Sajnos ő nagyon hamar elkap minden betegséget, hiába eszik egy csomó vitamint és egészséges kajákat.

Lehet még visszanézek ha tudok...
Már mindkét ágyat lehányta a gyerek, mikor mosdattam a kádban oda belekakilt. Takarítok, mosok...

Pusz

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Na nem semmi csajszi!Szegény Roli! Mesinek is ma picit híg volt a kakija, de más nincs. Lehet, hogy csak izgult.

Remélem, hogy nem kap el sok betegséget a böliben. Bár amíg nem dolgozok, nem olyan vészes. Jobbulást ám Rolikának. Kérjél neki dedanoletta kúpot, az nekünk nagyon jó volt a hányásra. Egyet beadtam és már semmi sem volt. Elég drága (5-6 darab valami 1000 forint), de tényleg jó.

Ja, nagyon ari volt Emese. Tök nagylány. Azért nagyon rosz érzés volt ott hagyni, annak ellenére, hogy tudom, ez az élet rendje.

Igen, most akkor fogyikúra. Márciusig ezzel foglalkozom csak.

Puszi

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, úgy örülök, hogy nem annyira törtél le a negatív teszt láttán. De azért sajnálom egy picit.
Sajnos tudom, hogy még semmilyen tünetet nem produkálhatnék, mert a hányinger később jönn, a sok pisilés meg gondolom mikor már elkezdi nyomni a hólyagomat. Ezért is van elegem belőle.
Lehet hogy én egy hangyakukinyit figyelmetlenül olvastam a tortát, bocsika Kép.
Olyan aranyosakat írtál nekem, hogy majdnem sírhatnékom van megint. Olyan rossz, hogy ennyire haszontalannak érzem magam. Szegény párom most is dolgozik, én meg itthon pöffeszkedem és mindenkivel azért morgok mert nem értékelik a munkámat. Pedig tényleg nincs mit értékelni a házimunkán, az olyan természetes hogy kész van. Bár aranyos a párom, mindig megdicsér milyen ügyin felmostam, aztán végigtrappol sáros cipővel Kép. Na, tényleg nem merülök bele. Most hülye időszakom van, ha kisüt a nap jobb lesz.
Nagyon jó kislány az az Emese-lány. Kép Jobbat nem is kívánhatnál magadnak.

Cirmike, remélem hamar meggyógyul a picid. Olyan rossz hallani, ha betegek. Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Semmiképp ne érezd magad haszontalannak. Miért is??? Ne butizzál. A lényeg, hogy érezd jól magad a bőrődben, és lehet, hogy előbb költözik a baba a pocidba. És ne felejtsd el, van lelki eredetű meddőség is. Mikor annyira stresszes valaki, hogy fizikalilag gátolja a teherbeesést. Én azért lassan elmennék a helyedben ultrahangra, hormonvizsgálatra meg egy sperma számlálásra. Azzal már előbbre lesztek és egyik sem hosszadalmas, nem drága, pláne nem fájdalmas. Szerintem januárig ne foglalkozz a dologgal, utána álljatok rá a témára. Az mindenképp gyanús, hogy milyen rövidek a ciklusaid. Lehet, hogy szedsz pár hétig gyógyszer és már semmi gond.

Lola: nagyon eltűntél. Írjál ám sűrűbben.

Szandra: sok puszi és gyógyulást Rolinak.

Puszi

Majd jövök valamelyik nap.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Hellóka!

Itt vagyok, csak sűrű volt a hétvége.

Szombaton egész nap vásároltunk mi is, este rosszul léptem a lépcsőn, kiment a jobb bokám. Vasárnap de. elvitettem magam a balesetire, mert alig tudtam ráállni. Szerencsére megnyugtatott a doki, csak 1 kis rándulás. Lazábbak a szalagjaim, ezért sűrűn előfordulhat. Adott krémet, mondta jegeljem pár nap múlva elmúlik. Este jegeltem, 2-szer bekentem, reggelre alig éreztem. Már egész jól van.
Ma meg jött a barinőm Bécsből, úgyhogy csak most értem ide hozzátok.

Szilvi, mi is vasárnap tartjuk a Somi szülinapját. Mi olyan 13-an leszünk! Én Micimackós (álló) tortát rendeltem 4800 Ft, úgyhogy a tiéd nem is volt drága. Plusz még a bölcsibe is viszek pénteken egy 8 szeletes picit, az 1000. Úgyhogy tényleg kész anyagi csőd.

Nekem már csak 2 ajándék hiányzik, aztán vége, már élelmiszerfélét is megvettem nagyjából. Karácsonyfa még ráér, utolsó héten vesszük.

Tényleg ügyi volt az Emese, azért jól meglepett titeket az Ági. Ki tudja, lehet, hogy így a jobb, majd meglátjátok. Sok sikert a továbbiakban is.
Betegségekről: szerintem ez is típus kérdése. Az én gyerekem alig eszik gyümiket (zöldségfélét viszont mindent), mégsem beteges, eddig. Mondjuk az első hónapban 2-szer volt beteg. De azóta 2 hónapja nem! Szóval az immunrendszerének meg kell erősödnie. Szerencséd, hogy néhány hónapig még nem dolgozol, úgyhogy nem gond.

Cirmike, jobbulást a Rolinak. És mi a baj, vírus? Szegénykém... Azzal bíztatlak, hogy biztos csak 2-3 napig tart. Kitartást a takarításhoz, ágyhúzáshoz!

lola77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: