Új privát üzeneted érkezett!

Csilla!

Dehogy küldelek el!!!!!
Csak kérdezz nyugodtan! :wink:

Flóra és a mi nevünkben is adom az ajándékot.
Az első, hogy pólóra nyomtatom a Flóra fényképét, a második, hogy textilre megcsinálom Flóra kéz- és talp lenyomatát.
Nos az utóbbi nem lesz egyszerű vale, de megpróbálom.
A textilfesték már meg van ,de ma folyamatosan takarítottam, hűtőt pucoltam, így nem vettem meg a pólókat!

Ráadásul apának, nagypapának és dédpapának is lesz póló, hiszen milyen az, hogy ilyenkor csak az anyák kapnak, amikor az apukák is kiveszik a részüket!!!

Én azért szorítok neked és tudom, hogy hamarabb jön a várva várt boldogságod, mint gondolnád, csak ki kell, hogy menjen a gyógyszer hormonja a szervezetedből.
Sőt lehet, hogy jó lenne, ha tartanál méregtelenítő kúrát, amikor nem dolgozol, mert az sokat javít a helyzeten!

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Jujj, ez nagyon jó ötlet!!!!!!!!!!!!!!! Hogynyomtatod a pólóra a Flóra képét? HOl veszed a hozzávalókat? Meg mennyibe kerül?
Bocsi a sok kérdésért de felcsigáztál :oops: :lol:

Ujjab kisbaba a családban? Izgi! Szurkolok neki hogy minden ok legyen! Amúgy hogyhogy császizzák?

Ricsivel próbáltam megitatni a csipkebogyó teát de mindig kiköpte és vágta a pofákat hozzá, de nagyon csúnyán nézett. Na megkostóltam, hát tényleg sz@r a szó legszorosabb értelmében. Úgyhogy feladtam és kiöntöttem. 8) Valahogy ezek a természetes cuccok nem jönnek be neki. :lol:

Már nekünk is van olyan orrszívónk!!!! De csak holnap jutok hozzá így majd holnap kiértékelem :lol:

Szia Csilla!

Szerintem jó a higanyos lázmérő. Én direkt összehasonlítottam a digitálissal és teljesen ugyanazt mérte csak ugye a higanyos lassabb, ami egy babánál nem a legjobb. :lol:


Két hét múlva hoztuk össze tavaj a Ricsit! :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kiválasztok egy fényképet és vettünk olyan papírt amire a képet nyomtatjuk, majd a kész képet ráhelyezzük a pólóra és kifordítva alaposan rá kell vasalnunk!

Ennek horror volt az ára (4500), de bármit veszel az sem olcsó, ez viszont maradandó!

A textilfestéknek darabja/szinenként 449,-
és 5 színt vettem, ráadásul vízzel lehet hígítani!
A pólókat a kínaiba vettem 350,-ért!

De szerintem örülni fognak neki.Olyan nagy méretű pólókat vettem, hogy hálóingnek is lehet hordani!

Elég rossz volt ez az áramkimaradás. Az ember egészen megszokta, hogy csak úgy van fény és ha nincs még létezni is alig tudunk, főleg, ha a melegvized és a tűzhelyed is villanyos! :shock:

Hol vannak a kismamák???
Istenem nekem annyi időm volt amikor pocakos voltam...
Most meg szinte semmi, de nem baj én akartam! :wink:

Kép
gabriel79
 
 

 
 

Szia Gabó!

Nálatok sem voltá ram? Nálunk szerencsére most volt, de a cukiba elmentünk és sajna ott sem volt, így lemaradtam a sütiről :( Képzeld nálunk dec.31-én nem volt áram. Itt ültem nagy hassal vak sötétben egyedül a házban este 10-ig és persze rajtunk kívül minden szomszédnál volt áram és mindenki bulizott ezerrel. Hát paráztam is rendesen nehogy szüljek :)

Póló nyomi: én is így képzeltem :) Na majd csinálok én is após szülinapjára, az anyáknapja már túl közel van :( Ja, még kérdeznék ha nembaj: olyan vasalható papírt hol vettél? És a 4500 ft pólónkénti papír költség vagy összesen annyi volt? Bocsi, tényleg nem kérdezek már többet! :oops:

Na ja, pocakosok és nincs idejük :shock: Nekem is annyi időm volt hogy néha már csak úgy néztem ki a fejemből a nagy unalomtól :lol: Bár már mindketten a vége felé tartanak akkor meg meg a szülés előtti pörgés ezerrel.

Jaj síra Ricsi...........

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Na kipróbáltam az elemes orrszívót. Hát nagy csalódás volt, nem ér semmit. Még jó hogy vissza lehet vinni :) Maradok a jól bevált porszívosnál, az aztán kiszívja azt a jó sűrű zöldet is. És már a Ricsi is megbarátkozott vele, egyáltalán nem fél tőle, sőt tegnap már ő jelezte hogy kéne szívni. Olyan édi volt, csapkodta az orrát és nézett :)

Ma felülmúlta magát a Ricsi! Életében először játék közben magától elaludt. Egyik pillanatban zörög ezerrel a másik pillanatban síri csend és csukva a szeme :) Majd elolvadtam olyan büszke vagyok rá!!!! Imádom :) Most szuszókázik:)

Mit szoltok a tegnapi otp-s szituhoz? Komoly, tiszta hálivúd. Mindig bankfiókban szerettem volna dolgozni de kezd elmenni tőle a kedvem.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


sziasztok!

A 10db A/4-es papír került annyiba.

Szerintem fontos, hogy masszírozd az arcocskáját, akkor a kézivel is jól kijön.

Én azért nem szeretném használni a porszívót, mert kiszárítja az orrnyálkahártyát!
Bár hiába okoskodom, nemtudom betegség esetén mi a jó, mert _lekopogom!!!- Flóra nem volt beteg és remélem nem is lesz!

Ha az apja immunrendszerét örökölte, akkor tuti nem lesz beteges.

Én a terhesség utolsó heteiben relaxáltam és olvastam ezerrel, mintha lemaradnék valamiről, na meg aludtam.
Az utóbbit szerintem már előre tudtam, hogy nem nagyon fogok!

Jujj Ricsi mindjárt 3 hónapos!!!

Csilla!
Jól vagy? Pihenj sokat hétvégén!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

A Gabó ötletei nagyon tetszenek, remélem sikerülni fog a pólóhoz a nyomtatás! Mi egyszer próbálkoztunk vele, és a festéket nem igazán akarta beszívni a papír, pedig mi is spéci papírral próbálkoztunk!

A babaprogram egyenlőre sikertelen, nem tudom mivan velem, de megint semmi hír a Mikulásról, pedig már 30-án jönnie kellett volna! A doki azt mondta 23-án, hogy nem lesz ebben a hónapban örömünk, és ma reggel egy teszten is túl vagyok és semmit sem mutat! Kezdek kicsit begazolni, hogy mégsincs minden rendben!
... ráadásul hétfőre választ kell adnom, hogy dolgozni akarok vagy babát! Kész horror! Mit lehet erre mondani?! Persze hogy a babát választom, de mi van, ha mégsem leszek terhes a nyár folyamán, és mégis tudnék dolgozni tovább! Teljesen kivagyok ettől a helyzettől! :cry:
... ha meg mégis csak terhes lennék a nyáron, akkor is hogy írassam ki magam táppénzre szeptember 1-től, hogy ne kavarjam meg a tanév közbeni lelépéssemmel az engem körülvevő gyerekeket? Hol találok olyan orvost, aki 1-2 hónapos terhesen kiír? Egyébként is kinek kell "panaszkodnom" a táppénzespapírért? A nőgyógyásznak vagy a családorvosnak? Nagyon tudatlan vagyok a témában egyenlőre!!! :?
rnecsi
 
 


Szia Csilla!

Ahogy terhes leszel és elmész a dokihoz aki megállapítja a tényleges terhességet, attól a naptól vagy a nőgyógyász vagy a háziorvosod táppénzes állományba vehet ha kéred. Nem kell nagy indok elég csak annyit mondani hogy sokat utazgatsz tömegközlekedésen. Engem szó nélkül kiírtak a 7. héttől mindt a 9 hónapra. Szerintem nyugodtan dolizz tovább és ha majd összejön a babó akkor ráérsz filózni hogy tudod e vállalni a további munkát. Én is így csináltam. És ha otthon maradsz hidd el hogy a gyerekek meg fogják érteni hogy babád lesz és vigyáznod kell rá. Amúgy tancsinéni vagy ? :) Tényleg ne ideskedj a táppénzen mert a legkisebb indokkal is állományba vesz mindkét orvos ha úgy érzed hogy veszélyezteted a babód!! Nyugi!!! :)


Minden kedves kismamának és anyukának ezúton kívánok boldog anyáknapját!

Kép

Olyan jó érzés anyának lenni, nem?! Imádom a manóm, kaptam tőle egy nagy csokor rózsát! :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


SZia Gabó!

Szerintem az orrszívó is olyan mint a popsitörlő vagy a pelus. Kinek mi jön be. Nagyon sokan esküsznek a kézire és ugyanennyien a porszívósra.

Sajnos nálunk csak gyenge géneket örökölhetett a Ricsi a betegségek leküzdésével kapcsolatban. :( Mindketten a párommal nagyon beteges gyerekek voltunk, sajnos. Én a fülemmel, ő meg minden mással :(


Örültek a meglepinek? Biztos! :)

Hogy telt az éjszakátok? Sajnos mi nem aludtunk valami sokat, 4 szer keltünk az éjjel, hajnal 5-től ment a balhé mert szegénykém éhes volt de nem tudott szopni mert nem kapott levegőt, én meg nem tudtam sehogysem kiszívni a dolgokat, de aztán két óra szenvedés után bevetve minden trükköt csak kicsaltam azt a fránya "zöldszörnyet" és evett egy keveset. De most megint nem akar szopni :( , inkább játszik és sír :( Nem tudom hogy mi lesz :(

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Momi, sajnos nem ilyen egyszerű a dolog! A főnököm választ vár holnapra, hogy mi lesz velem a következő tanévben, mert ha teherbe szeretnék esni, akkor nem enged szeptembertől dolgozni, (táppénzre akar küldeni szeptembertől akkor is, ha nem leszek terhes!), mert szerinte összezavarja a gyerekeket a tanév közbeni felnőttváltás!
rnecsi
 
 


Hali!

Megint itt vagyok! :D
Megirigyeltem a vonalzótokat, és csináltam magamnak egyet! Igaz, hogy babánk még nincs, de addig (hogy nekem is legyen szép aláírásom) a házasságunk napjainak múlását fogom itt követni! :wink:
rnecsi
 
 


SZia Csilla!

Édi a vonalzód :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát érdekes a szitu de nem tehet ilyet a főnököd. És ha ne adj isten több mint egy évig nem jön a baba akkor táppénzen leszel addig? Meg milyen indokkal mennél tp-re a babáig? Ha meg terhes leszel ugyis véd a törvény és nem rughat majd ki, akkor sem ha tanév közepén elmész tp-re. Az meg hülyesség hogy összezavarja a gyerekeket a váltás, nálunk is volt általánosban hogy terhes lett az ofő és jött helyette egy másik. Semmi gáz nem volt a váltással. Mindenki hamar megszokta. Én még mindig azt mondom hogy dolizz és majd ha összejön a baba akkor majd filozól a hogyan továbbon. A főnököd meg be..phatja ha ekkkora szemét. Már bocsánat, de kicsit felhúztam ezen magam. Nem tudom hogy egyáltalán hogy képzelik ezt egyes emberek, nő?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


upsz mekkora helyesírási hibák :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok!

Először is Boldog Anyáknapját kívánok mindenkinek még annak is aki csak gondolatban babázik még!!! :wink: :lol:

Szóval a pólók fantasztikusra sikerültek, holnap teszek fel képet róla!
Nagyon sokáig tartott mire elkészültek és még a karom is megfájdult, de megérte, mert minden nagyi, dédnagyi és apák, papák repdestek az örömtől!

Csilla!
Elolvastam amit írtál és megdöbbent, hiszen én óvónő vagyok és tanév kellős közepén lettem terhes és mivel a 7.héttől "rókák látogattak" így onnantól nem dolgoztam és mégis megoldották, pedig a főnököm tudta, hogy babát akarunk!
Egyébként a gyerekeknek sem lett semmi baja!
Szerintem mond azt, hogy nem sok az esély és ha mégis beejönne a baba hát így járt.Te mész táppénzre a helyedre pedig tuti talál valakit!
Az ő problémáját ne vedd a nyakadba, mert ha ezen idegeskedsz az kihat a szervezetedre is!

Móni!
Én is állandóan akkora hibákat vétek, de úgyis megértjük egymást...
Ricsi akkor is gyönyörű és nagyon édi, majd megerősödik, hiszen ti is megerősödtetek a pároddal!

Nálunk meg éjjel Flóra megijedt a villámlástól-dörgéstől, ráadásul a tetőtérben olyan hangosan hallani az esőt-pláne ha szél is társul hozzá- hogy képtelen volt aludni.
Ezért éjjel 2 után bírtam elaltatni. :evil:

Csilla!
Valóban feldobja a vonalzó a hozzászólásodat. Nekem is tetszik!

Most pedig megyek, mert lányom szenved.
Nem jön áloma a szemére és elaltatom (csak nehogy én aludjak el hamarabb)!

Kép
gabriel79
 
 


Kép Kép

Gondoltam teszek fel pár vidám képet!
További szép napot!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!
A barátnőmnek 1-én született meg a kisfia, és vasárnap hazaengedték Őket a kórházból. Pénteken megyünk meglátogatni Őket a lakásukba, amit mellesleg szintén először látunk! :)
Mit szoktak vinni a picinek illetve az újdonsült anyukának és apukának?
Eddig mindig megoldotta helyettem ezt a dolgot valaki, hisz eddig mindig anyáékkal mentem babalátogatóba, hisza legkisebb gyerek is már 7 éves! :D
rnecsi
 
 


Csilla!

A babának jelképesen vagy egy kis zoknit, vagy egy felhúzhatós-zenélős figurát, vagy babatakarót szoktak vinni!

Apának bort v. pezsgőt, anyának bon-bont!
Szerintem ez bőven elég!


Anikó!
Niki!

HOOOOL VAGYTOK??????????????????????

NIKI! Egyben vagy még?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Szia Csilla!

Szerintem is elég valami apróság : zokni, kis sapi..., bor, pezsgő, csoki a szülőknek. Attól függ mennyit akarsz költeni. Én annak örültem a legjobban ha pelust hoztak vagy popótörlőt. Az mindig kell. Bár sokszor volt mellényúlás, de azokat is elhasználtuk. Mi kaptunk Babanaplót, ez is tök jó.

Szia Gabó!

Megzabázom ezt a lányzót! Tündérbogár! Nagyon csini!!!!

Sajnos nálunk is hallani mindent a tetőn keresztül mert nincs szigetelve, csak a pala van felütve :(

Tegnap voltunk a gégészeten a Ricsivel mert horkol meg kapkodja a levegőt annyira megvan dagadva az orrmandulája. Hát nem lettünk okosabbak, csak annyit mondtak hogy Stérimarral spricceljek a nozijába és szívjam ki a cuccot. Gondoltam hátha adnak valamilyen orcseppet a duzzat ornyálkahártyájára meg mandulájára hogy végre tudjunk aludni de semmi. Már szegéényke megint velünk alszik mert megilyed a saját horkolásától. Így is kétóránként kelünk.

Hallottátok hogy jövőhétre 30 fokot is mondot? Kiváncsi leszek.


7100 grammos a Ricsi!!!!!! Hüledeztek a védőnők :lol: Csak az oltást nem kaptuk meg, majd jövőhéten.

Na megint horkol, mindjárt sírva fakad :cry: .............. jó éjt a bekukucskálónak, pusz

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Nemtudom mi volt itt 2 napig, de babanet az nem!!!!

Minek hüledeznek azok a nagyon okosak!!!
Amikor Flóra 4hósan lett 7kg, akkor is elkerekedett a védőnők szeme, mire a dokinő azt mondta, hogy minden gyerek a saját ütemében fejlődik!!!

Drága Ricsibabának pedig jobbulást kívánunk, hogy végre a mamija is tudjon pihizni!

Flóra meg már 7-kor bealszik este és hajnali 4-kor kukorékol.
Én is olyan vagyok, mint a mosott f@s!

Csilla!
Na megérkezett a mikulás?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Sajnos megérkezett a pirosruhás ebben a hónapban is! Ezért is van, hogy ismét bíznom kell a szerencsénkben és magunkban! :D
Holnap reggel fogom elkezdeni a Clostilbegyt-et, remélem nekem is segít egy kicsit, és pár hét múlva széles vigyorral fogok érkezni erre az oldalra!

A holnapi babalátogatásra (már ha lesz, mert az anyuka meg az apuka hányás-hasmenés tünetegyüttessel van otthon) Ádámnak rendeltem egy cuki takarót a Takoo oldalról, az anyukának pedig tényleg bon-bont viszek, a büszke apa pedig valószínűleg kap 1/2 liter igazi borsodi barackpálinkát az apukám termeléséből! Úgysem tudta eddig megkóstolni, mert mindig autóval jöttek és csak neki van jogosítványa! :wink:
rnecsi
 
 


Végre ma szép idő van!

Csilla!
Várjuk a beszámolót a babalátogatásról!

Móni!
Ricsi jobban van?
Te jól vagy!

Pocakosok, merre vagytok??????????????????????????????

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenki nagyon eltünt!!!!!!!!!!!! :cry:

Olyan dühítő ez az össze-vissza időjárás!
Nem csoda ha mindenki nyűgös tőle.
Tegnap dög meleg ma meg hüvös és esik az eső!

tegnap Flóra fél percig megtartotta magát ülő helyzetben, aztán eldőlt, mintegy krumplis zsák!
Remélem hamarosan egyedül ül, mert ez a köztes állapot nem jó!
Ráadásul látszik alul, hogy jön a foga is.

Azért jelentkezettek, mert rossz így egymagamban beszélgetni!

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Nem vagy egyedűl :) Itt vagyok!!! :)

Tényleg elég pocsék ez az idő és még mindig kikészíti a Ricsit a hirtelen időjárásváltozás. Tegnap délután teljesen fel volt pörögve pedig látszott rajta hogy hulla fáradt. Ezért aztán kész mutatvány volt őt szoptatni, kb. így nézett ki: ültem, ölemben a Ricsi, lábamon ringatom közben felváltva cifra palotát énekeltem és fügyültem, na így volt hajlandó szopni. Ahogy abbahagytam valamelyiket, üvöltött. Persze egy idő után kifogytam a szuszból és leálltam, na akkor ő rázendített én meg csak néztem ki a fejemből hogy már megint mi van. Annyira meglepődött ezen hogy abbahagyta a sírást és gagyarászott ezerrel. Ma sem kispályás, ma meg úgy szív mint az ipari porszívó.

Nagyon ügyes Flóra, irigyellek is titeket egy kicsit. Nálunk nem igazán mennek ezek a dolgok, az elején tök ügyi volt a Ricsi de most mintha megáltunk volna e téren.

Sajnos még mindig betegek vagyunk, szerintem egymást fertőzzük ide-oda. Már két napja semmi bajom nem volt, erre tegnap képen hapcizott a Ricsi és ma megint náthásan keltem. Sosem lesz ennek vége :(

Olyan jeti volt a védőnő aki mérte a Ricsi hosszát, képzeld el 64 cm-t mért holott már a 68-as rugik hosszában kicsik. Mi itthon lemértük és hát 69 cm lett. Olyan suták! Na és a doki, berendel minket egészséges rendelésre holott tök beteg volt akkor még a Ricsi. Mindegy , mi elmentünk. Remélem senki nem szíd most hogy elkapta tőlünk. :oops:

Képzeld el hogy úszunk a tejcsiben!!!!!!!! Már félig pakoltam a fagyót is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Fog: szurkolok nektek hogy nyűgi nélkül átvészeljétek ezt az időszakot, én félek tőle nagyon. Nálunk is van valami, bár még a fehér fognak nyoma sincs de az ínyén kész dombormű van. Ugy rágja az ujját hogy véraláfutásos már szegénynek. Tegnap meg a pelust dugta a szájába és addig rágta míg el nem kezdett vérezni az ínye, ekkor elvettem tőle és fojtatta az ujjával. Van hogy annyira ledugja a szájába az ujját hogy öklendezik de aztán fojtatja mintha mi sem történt volna. Hát mi tuti megszenvedjük ha igazából elkezd bújni a fogacska :cry:

Végleg abbahagytuk az Infacolt, remélem nem lesz már hasfájás. Most is pukizik ezerrel de már nem vészes, szinte észre sem veszi csak nyom és kész. :lol:

Ti mentek a ruha börzére vasárnap? Mi csak ha jó idő lesz és nem fúj a szél, nem szeretném ha még náthásabb lenne a Ricsi.


Szia Csilla!

Végül is mit mondtál a főnöködnek? Dolizol tovább? Voltatok babanézőben?

Megnéztem az oldalt amit írtál és nagyon arik a plédek. Majd leírod hogy tényleg olyan jó e mint ahogy reklámozzák? Mert ha igen, meglepen a Ricsit egy kisautóssal :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Uram isten de hosszu lett, de azért még írok egy kicsit:

Gabó!

Nektek volt előjele annak hogy Flóra hasra akar fordulni? CSak azért kérdezem mert mikor fordul oldalra a Ricsi, fordítja tovább a fejét de testét még nem. És hát reménykedem hogy ez már valami előjel, mert tényleg nem történt már semmi komolyabb fejlődés e téren. Szerinted ez lehet már az?

Olyan nagyon aggódós lettem :cry: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!

Igen ez a megfordulásnak az előjele!
De megnyugtatlak, hogy szerintem mindennel így van ez!
Rájönnek az ízére, aztán 1-2 hétre abbahagyják és újra próbálkoznak, amíg nem sikerül, aztán amikor rájönnek, hogy írtó jó dolog helyzetet változtatni hányásig gyakorolják és teljesen bepörögnek, majd újból leállás és mással próbálkozik!

Flóra ugyanígy volt!Tehát parára nincs ok!
Minden baba a saját ütemében fejlődik, így eltérések is lehetnek!
Egyik ismerősöm fia még 7 hónaposan sem csinált semmit(szó szerint semmit!) ( hónaposan pedig ült, állt, de nem fordult át hasról-hátra és vissza sem!
Flóra uncsitesója 10hónaposan egyedül járt, de még most sem beszél!!!!
Szóval előbb-utóbb minden gyerek eléri a sajár kis szintjét! :wink:

MOst megyek és én is megnézem a Csilla által feltett linket!

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Olyan aranyos vagy, mindig meg tudod nyugtatni az embert!!! Már nem is aggódom annyira :lol:

Most váltottunk 74-es rugira, teszek fel róla képet:
Kép

Olyan kis hurkás :) megzabázom :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Nagyon pang ez a topik! :cry:

Bár én ma megint nemtudtam feljönni, mert sokáig nem volt babanet. Ráadásul múltkor 2 napig nem volt.
Remélem nem szűnik meg!

Móni!
Én is mindíg paráztam és parázok mindenért, de amin már mi túl vagyunk, azt tudom neked mondani.
Ne aggódj én is örökké a barátnőmet hívtam.
A minap éppen azért, mert Flóra naponta egyszer normálisat kakil és egy nyakig fostosat. Ráadásul kipirosodott a popója, pedig arra nagyon vigyázok.
Azt mondta, hogy a fogacskája miatt van.
De majd ha ez veletek lesz, akkor meg én nyugtatlak téged!!!!! :wink:
Egyébként Ricsi szép formás baba! :lol:

Csilla!
Remélem jól vagy.
Elkezdted szedni, amit a doki adott?
Tényleg, mit mondtál a főnöködnek?
Tanítónő vagy?
Több kérdésem nincs!!!!

Niki!
Babás vagy , hogy nem jelentkezel?!?

Anikó!
Ugye jól vagy?

Met már kezdek aggódni miattatpk!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok nagy nehezen! Ez a több napos oldalleállás teljesen felbosszantott! :x

Sajnos a hétvégi babalátogatás elmaradt, mivel a barátnőm (mint írtam már ha jól emlékszem) hányás-hasmenéssel ment haza a kórházból, majd megfertőzte a férjét, a nagyszülőket és a teljes rokonságot! Mi inkább nem vállaltuk be, majd ha mind jól lesznek akkor megyünk hozzájuk látogatóba!

A bogyó szedésével szépen haladok, annyira, hogy még a vérvétel előtt el fog fogyni, így fel kell hívnom ma délután az orvost (remélem nem felejtem el!), hogy mi van ilíenkor!
1. Hamarabb menjek a vérvételre, hogy a gyógyszer elfogyása előtt hozzá is vissza tudjak menni;
2. Ne foglalkozzak vele, várjam ki a 20-22. napot a vérvételre és csak azután menjek hozzá!

Az egyik ismerősöm ajánlotta nekem a www.ciklus.hu oldalt. Tegnap beregeltem és jót röhögtem rajta! Megmondja az előző ciklusaid alapján, mikor várható a következő; mikor lesz peteérésed; ja és még azt is tudja, mikor kell összebújni, hogy fiad/lányod legyen!

A főnökömmel nem javul a helyzet, mert mikor megmondtam, hogy akkor nem lesz baba úgy tűnik orvosi szemmel is, közölte, hogy nem csak elméletben kell foglalkozni vele, hanem a tettek mezejére kell lépni! Kicsit kiakadtam!

Most ismét megyek dolgozni, sajnos hosszú napnak nézek elébe, én leszek ma 7 - 16 óráig a gyerekekkel! De nem baj, mert mindjárt itt a nyáriszünet!!! :D
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok!
Még egyben vagyunk, jól vagyunk!
De mi nem tudunk leállni, a házat csinosítjuk és megvettünk már mindent a gyereknek! Már nincs sok hátra a szülésig, most kezdek kicsit parázni, de nem komoly csak agybaj! Szülés utánna már nem akarok semmit csinálni itthon, addigra készen kell lenni mindennek! Ma megyünk uh-ra, majd leírom mi volt! Sikerült megfáznom a legnagyobb melegben, most egy kicsit sz...ul vagyok!
A Niki
a napokban szült nem 9-én?
Gabó!
Mikor mentek babauszásra?
Móni!
Ilyen hamar lesz kistesó?
Csilla!
Szereintem egy titka van, hogy babád legyen: tényleg akarni kell.
(Hacsak nem valami súlyos kórban szenvedsz)
Én hittem és tudtam, hogy nekem ezen a nyáron gyerekem lesz!
Nem szabad egy picit sem kételkedni benne, hogy jó szülő leszel, egészséges lesz, itt van-e az ideje, és senki se befolyásoljon a jövőd megtervezésében, nem szabad szorongani, lehet, hogy olyan miatt stresszelt ami már rég történt és nem megy ki a fejedből - ezt mond el valakinek, vagy ha ez nem megy akkor írd le magadnak és jobb lesz! És azt is írd le vagy mond el, hogy mi legyen a jövő! Szerintem segít! Nem lesz semmi baj, és jön a várt gyerek!
NE IDEGESKEDJ !

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziiiiiiiiaaaaaaaaa Anikó!

De jó hogy újra köztünk vagy! :) Hogy rohan az idő, már csak max. 7 hét :) neked is nagyon szurkolok hogy minden simán menjen.

kistesó: szerintem csak a hormonjaim vannak még megzavarodva, mert minden terhességre utaló jel 2 hét alatt teljesen megszűnt, de majd a doki ugyis megmondja, 22-én megyek hozzá.

Bocsi hogy feszegetem a témát de hova mész szülni és kinél?

Biztos csini már a házatok! :) Mi most pénzt gyűjtünk a második nagy nekiindulásnak/renoválásnak. :(

Veled vagyunk! Mi már két hete betegek vagyunk! :(

Írjál hogy mi volt uh-n! Nagyon kiváncsi vagyok már mekkora a manód! :)

Pusz

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Csilla!

Hát tényleg idegesítő mikor az ember fel akar jönni a babanetre és kiírja (nekem ezt írta ki) hogy fatal error. :(

Tényleg, végül is ki a nőgyógyászod? Battai?

Úristen, mindjárt itt a nyár! :shock: Mosth ogy írtad a nyári szünetet akkor esett le hogy már a kövi hónap az nyár. :)



Szia Gabó!

CSak panaszkodnod kellett és megjött Anikó! :lol:

Én is úgy hallottam hogy kipirosodhat a popó fogzáskor, meg hőemelkedés is lehet. :(

Nem akarom elkiabálni de mintha a végleges gyógyulás utjára léptünk volna. Még csak ráléptünk de haladunk a vége felé. Remélem nemsokára mehetünk megint sétálni. Úgy néz ki hogy sikerül szerezni egy másik babakocsit és kipróbáljuk azt is. Ha nem sikerül akkor meg veszünk egyet mert már leszakad a hátam a 7 kilós Ricsitől. Meg talán már félülő pozícióban tetszene neki, elég sokáíg tartja úgy magát és nem görnyed. Szerintem már nem terhelné meg annyira. Na majd meglátjuk nem akarom elkiabálni....

Flóra sisakján felbuzdulva kinéztem egy hasonlót csak kisfiúsat. Remélem apa lesz olyan kedves és elvisz minket a Brendonba és meeg vehetem. :)

Olyan hülye az anyóspajti, tegnap új talpas hosszúgatyót adtam a Ricsire és erre benyögte hogy milyen csini pizsamája van. :shock: :twisted:

Amúgy tényleg alig vagyunk, ahhoz képest hogy battán mennyi kismama van. Elég fura hogy senki sem jár erre. :(


Ma nagyon meleg lesz :( Élvezzétek ki (ha bírjátok a meleget, sajnos mi nem bírjuk :( ) Szép napot!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Niki!

Egyben vagy még? Netán már megvan a manó?

Nagyon izgi várni hogy jeletkezzél mi is van veletek! :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia AAAAAAAAAAANNIIIKÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hiányoztál ám!
Most már kezdj el pihizni is, merta szüléshez bazi sok energia kell!!!

Tényleg! Niki már lehet, hogy lebabázott!

Móni!
A mi babakocsink eladó mindenestül (bébihordi, mózeskosár esőkabi),de külön-külön is.
Mi 120ezerért vettük, de mindenestül 70-ért adjuk.
A babakocsi magában 45e. ( de ha nktek kell részletben is fizethettek. :wink:
Egy éve vettük, de Flóra 6 hónapot használta.
Mi egy esernyőre csukhatót akarunk!

Egyébként az esőkabija a kocsinak origi, még kisem bontottuk!
Ha nem érdekel a dolog, akkor írd meg, mert felteszem a tesz-vesz-re is meg ide a babanetre is!

Igen meleg lesz, de megnt jön a borús idő, aztán meg a meleg megint!

Csilla!
Anikónak igaza van egy nő nagyon tudja befolyásolni, hogy mikor akar babát.Gondolj sokat rá és szerettel nézz mások gyerekeire is, mert az sokat dob a helyzeten!!!!!!!!!!!!

Kép
gabriel79
 
 


Hali!

Megint vagyok, mert most semmit sem tudok csinálni, csak ülni, feküdni, mert gyenge vagyok mint a harmat a fűben!
Móni!
Hát én maradtam az általád nem javasolt orvosnál, mert a többi akit meglátogattam nyagon bunkó volt - olyanok amit te írtál róla !
Ő mindig tudja a nevem, hanyadik hétben vagyok, mit kell csinálni, miért mentem - szóval emberséges számomra - meg már felhívott telefonon is apró dolgok kapcsán! Nekem ezek a dolgok fontosak. Az zuglóba megyünk majd szülni, jövőhéten megyünk megnézni milyen. Már nagyon szépek vagyunk ház ügyileg! És mindent megvettünk a gyereknek! Büszke vagyok magamra!
A Ricsi már 7kg és három hónapos - az igen!
Az anyóssal meg nem kell foglalkozni, régen nem voltak ilyen modern ruhák, dolgok szegény nem tudja mit is mondjon!
Gabó!
Miért adjátok el a babakocsit? Már nem jó Flórának? Hány kg most Flóra? Csak azért kérdezem, mert nekünk pont ugyanilyen van!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Köszi, ari vagy de nem kell. Én is olyan esernyőre csukhatót szeretnék már csak a kis helyigénye miatt is. :)

Anikó!

Na látod, ezt is irtam hogy nálad minden ok. Én nem voltam neki szimpi, meg ő sem nekem. Tudod van hogy valaki nem jön be valakinek. Az a lényeg hogy veled normális, nekem is van ismerősöm aki már a második gyerekét fogja nála mint választott orvosnál szülni. Szoval nyugi és kitartás az utcsó napokraj!!!!

Mennem kell mert rikácsol a Ricsi, szerintem megunta a madárkáit :(

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Hova lett a vonalzom? És a tiétek?
Voltunk uh -án és most 1858g - 33 hetes és 1 napos voltam tegnap, a gép szerint 9 nappal kisebb!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Szia Anikó!

Nehogy idegeskedj a méretek miatt!!!!!!!!!! Össze-vissza mérnek a dokik, nekem se mértek sosem "jó" méretet a betöltött időhöz képest talán csak egyszer.
Most kezd majd csak igazán hízni a pocilakód :)

Pihizz sokat, élvezd amíg lehet az ágyikó nyugalmát :)

Lassan új vonalzót kell majd csinálnod :)

Vigyázz magatokra, puszi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Voltunk oltáson, és jót röhögtem. Persze a gólyafészek fejű védőnő (nem tudom a nevét) csúnyán nézett rám hogy kinevetem a teli tüdőből síró fiamat. Persze ő honnan tudhatta volna hogy a balhé amit rendezett a Ricsi csak amolyan műbalhé volt. :)
Szóval Ricsi sírt, anya nevetett, apa meg kétségbe volt esve hogy bántják a pici fiát. :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben vagyok, de már kezdek egyre türelmetlenebb lenni :cry: . Már várom, hogy végre a kezemben tarthassam. :lol:
Mi csütörtökön megyünk, nst-re meg uh-ra, kíváncsi leszek mit mond a doki hogy vajon végig bennt marad e. Aminek viszont nagyon örülök, hogy már csak 1000-es a méhszájam. :)
Holnap még vagyok, de csütörtöktől már nem biztos, mert valószínű hogy már otthon maradok a szüleimnél, mert tőlük csak 10 percre van a kórház kocsival.
Amúgy jól vagyunk, már eléggé lennt van a pocim, azóta fáj is a derekam egy picit, de nem vészes.

Anikó!
Szerintem se aggódj az adatok miatt, mert minden baba más, és persze a genetikai is. De, ha gond lett volna, akkor a doki úgyis mondta volna.

Móni, Gabó!
Ameddig a kórházba vagyok, és nem indul be a tejcsi , addig mit eszik a babó? Tudom, hogy van valamennyi előtej, de vajon az elég? Van ismerősöm, aki pl. cukros vizet adott a babájának, de akkor már a tápszer nem jobb, arra a pár napra? Gondolom azt meg csak úgy nem adnak gyógyszertárba, csak ha felírja a védőnő vagy a doki nem?

Kép
niki+baba
 
 


Szia Niki!

Ne addj neki semmi mást a cicin kívűl mert csak így fog hamar megindulni a tejcsi!!!!!! Tedd minnél sűrűbben mellre főleg a második harmadik nap és igyál nagyon sokat, szénsavmentes vizet, szűrt almalét!!!!
Nekem úgy volt hogy az első nap mivel császis voltam nem hozták ki a Ricsit, második nap már velem lehetett, és mivel még ilyenkor nagyon aluszékonyak nem keltettem 3 óránként inkább én is pihiztem de azért néztem az időt és 4-5 óránként mellre tettem, a harmadik nap meg már 3 óránként keltettem és délutánra be is lövelt a tejcsi (elég fájdalmas volt, akkorára duzzadtak a melleim mint két dinnye és fájtak is de a sűrű szopi segített.)
Narancslét semmiképp ne igyál! Hasfájást okoz!!!! Én sajna nem tudtam és benyomtam egy doboz hohesc-t és kínlódtunk az éjjel, fel-alá sétáltam a Ricsivel a kihalt korházi folyosón :oops:

Amúgy a kérdésedre a válasz: pont elég neki az előtej haminak!!!!!!!! Én csak forralt vizet adtam neki (ill. a csecsemősök) ha igényelte (de ezt majd a csecsemősök úgyis tudják és nyugodtan zaklasd őket minden hülyességgel!!!!!!!!! )

Az 1000 az nagyon jó!!! :lol: Lassan itt a vége!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jósló fájásaid vannak már?

Képzeld mi meg pont ma egy éve hogy összehoztuk a Ricsit. Ma nosztalgiázok egy kicsit :lol: És neked köszönhetően újra átéltem a korházas napokat és hihetetlen hogy az idő hogy megszépítette azokat a napokat, akkor utáltam bent lenni.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja tápot majd ha kell a gyerekorvosotok fog felírni de az első napokra 10000000000000000000% hogy nem fog kelleni (hacsak te pont az a 3%nyi ember vagy aki nem tud szopiztatni, de hát csak nem )

Pihizz sokat a nagy eseményig! És jelentkezz majd ha tudsz!!! Ha esetleg gondolod itt a számom és jelentkezz azon is (nem muszály ám!!!!). Nagyon izgulok értetek!!!!!!!!!! :lol: :lol:

0630-380-7632

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja azt kihagytam hogy szomjas volt a Ricsi állítólag azért kellett neki a forralt víz (habzott a szája de nagyon).

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Nem aggódok a mérete miatt, majd megnő idekint! Inkább a sok forgolódás - remélem attól nem lesz baja!

Niki!
Minden jót és szép élményt kívánok számodra!
Várunk vissza!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

JUPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Végre,végre,végre itt a társaság!

Niki!

jó lenne, ha valamelyikünknek jönne sms, ha megszültél, mert már baromira izgulunk, hisz lassan szülsz, aztán meg izgi Anikóért!

Szóval a babakocsit azért akarjuk eladni, mert a következő gyereket jóval későbbre tervezzük és most egy esernyőre csukható sport babakocsi ideálisabb.
Ráadásul Flórának nem kell 1 hónap és biztonsággal ül!

Tényleg nem kell a méretek miatt aggódni, az csak egy körülbelüli szám.
Nekem azt mondták, hogy Flóra nagy baba lesz 4kg és amikor megszületett azt gondoltam ez a nagy baba????
Mire hazahoztuk 3200grammot nyomott! :wink:

Móni!
Majd meglátod hányszor lesz még amikor értetlenül néznek rád! :roll:
Nálink is apa nagyon tudott aggódni a szuriknál!
Mi jövőhéten megyünk mérésre kiváncsi vagyok mekkorát nőtt manókám!

Voltunk templomokba, hogy Flórát végre megkereszteljék, de sehol sincs pap meg egy nyitott templom!
Bezzeg délebbre mindíg nyitva vannak a templomok és bármikor betérhetsz itt magyarországon meg csak vasárnap tudsz menni, amikor mise van!

Szóval diósdon kersztelik apácák, szerintem szebb lesz, mint egy sima keresztelő.

Niki!
Ne aggódj szerintem lesz tejcsid és az bőven elég neki, mi benne voltunk a 3%-ban mégsem kapott Flóra semmi mást a kórházban (és 2hétig itthon) csak cicit!Mégsem halt éhen!
Később persze majdnem, de az már más!
Kicsit sokat írtam bocsi, még este jelentkezem!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Tele van a tudatom az időjárással! Reggel még majdnem megsültem 7 órakkor, most, 12 óra múlva pedig agyonázva, átfázva vergődök haza!
rnecsi
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek mindig rakok ki a madaraknak kaját, most csak hullásom papagáj kaja volt a boltban, na gondoltam csak megeszik a madárkák! Erre nézem a tálban - mert a teraszra rakom a betonra, hogy lássam őket - ül egy kövér zöld papagáj és halálra zabálja magát! Na röhögtem egy darabig, felfhívtam egy-két szomszédok nem-e hiányzik valakinek, de senkinek nem kellett. Na még üldögélt egy félórát és nagy nehezen felszállt a fára! Ha veszek krokodil tápot és kirakom a teraszra akkor mi lesz? - :- )
Kemény volt a tegnapi időjárás!
Gabó!
Diósdon hol keresztelik apácák, mi kellett hozzá? - Tesóm is akar keresztelőt, de ő sem talál templomot!
Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Anikó!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Próbáld ki a krokodil kaját is :lol:

Csilla!

Ma olvastam hogy van kukoricacsíra-olaj ami segíti a petefészek működését! Szerintem érdeklődj utána hátha segít valamicskét. Sajnos többet nem írtak róla. Valami herbáriás cucc.


Képzeljétek milyen hülyességet olvastam az rtl-klubb txt 368.old. lévő chaten: ha egy kismamának hányingere van az azért van mert szomjas a baba :shock: vagy tényleg :idea: Amúgy szeretem azt a chatet, szopi közben szoktam olvasgatni és nagyon jó dolgokat szoktak írni a babázással kapcsolatban.


Időjárás: kész katasztrófa. Tegnap mi is majdnem eláztunk. Mikor elindultunk a Rossmannba ezerrel sütött a nap, alig voltunk felöltözve, mire hazaértünk legalább 10 fokkal hidegebb, viharos szél :cry: Kicsit vissza is náthásodott a Ricsi de túléljük, nyomatom a c-vitamint :lol:

Gabó!

Apácák? Még ilyenről nem is hallottam! Ez ténylge különleges lesz! Melyik templom, diósdon hol? Amúgy ez pénzbe kerül? E téren elég tájékozatlan vagyok, nem vagyok egy szentfazék de azért a Ricsit mi is meg akarjuk keresztelteni, csak az egyik legnagyobb bökkenője a dolognak hogy a leendő kerianyu sincs megkeresztelve. 8)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Úristen! hogy kell írni a chat-et, így? :oops: :oops: :oops: Hírtelen nem vágom :oops: :oops: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Befogtam a madarat, a szomszéd is megakarta fogni, neki már van egy, és szóltam neki, hogy itt zabál nállunk, átjött és egy hálóval megpróbálta, de nem sikerült neki, itt hagyta a háló haza ment és nekem sikerült, aztán szóltam, hogy jöjjön vigye haza!
Holnap kirakok valami más kaját, kiváncsi vagyok mit fogok vele!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Nos fújtak az apácás keresztelőnek, mert most vasárnap tudnák megkeresztelni, vagy 2hónap múlva, ugyanis ez egy német anyanyelvű rend és csak bizonyos időközönként jön ki magyar pap misét tartani!
Hát mi meg elutazunk pénteken és hétfőn jövünk vissza!
Így hát tovább próbálkozunk másik templomnál!!!

Tényleg Anikó nehogy kitegyél valami hüllő kaját...

Hányinger...
Tudnék mit írni róla terhességem 16. hetéig hánytam reggel, délben, este és még éjszaka is felvert a legszebb álmomból! :evil:

Nemtudom mitől, de az elmúlt pár napban folyamatosan fáj a fejem, remélem nem a fogamzásgátlótól! Egyébként már híztam is tőle, de remélem megáll, mert akkor nem vagyok hajlandó szedni!
Azt írja, hogy anők 1%-ánál fedeztek fel hízást. Bravó én talán benne vagyok ebbe az 1 százalékba :shock: !

Csilla!
Nemtudom mennyire vagy híve az alternatív módszereknek, de szerintem a jóga is jót tenne és próbálkozzál a feng shui-val, ha másért nem is , de hitet adnak! :wink:

Szép álmokat mindenkinek!

Kép
gabriel79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?