Új privát üzeneted érkezett!

Ja Tündi!!
Ha még Béla harap tegnap olvastam valami harapós topikban,hogy orvos javaslatára igen is vissza kell harapni esetleg szájon vágni(ilyen drasztikus volt a megfogalmazás)a szerencsétlen gyermeket ha a szép ,illetve erélyes szó nem használ.Állítólag beválik?????!!!!??!!
pkismarti
 
 


Sonia, nekünk téli csizma kéne ami nem ázik át, hótaposó, nem gumicsizma. Bélelt és vízálló a lényeg.
Bírom, hogy ilyen optimista vagy, bár bennem is lenne legalább egy kicsi ebből a nyugodtságodból!
bellana
 
 


Szia Márti!
Most meg én kerülgetlekKép
én nem hinném, hogy az agresszióra agresszióval válaszolni bölcs dolog Kép Szerintem csak megfélemlítik szegény gyereket vele. Írtam mailt olvastad vajon? Na megyek megnézem.
Puszi
bellana
 
 

 
 

Linda, én nem gumicsízmáról beszéltem Kép ez egy vastagon bélelt hótaposó, csak bokájáig kívülről egybeöntött, vagyis nincsen rajta szál varrás sem, ahol beázhatna Kép Vagyis bélelt és vízálló. És mint mondám, 22-es papírforma szerint...csak felahjánlottam minden kötelezettség nélkül!! Kép

Hullanyugodt vagyok...legalábbis most. Ha idegeskednék, sem lenne jobb a helyzet, és tapasztalatom szerint eddig még sosem volt úgy, hogy valahogy ne lett volna Kép A problémák azért vannak, hogy az ember lánya megoldja őket. Mint pl. vasárnap én a fogasok felszerelését. Elkértem apám fúrógépét (az egész család testületileg sápítozott) és felfurtam a lukakat (életemben először) és tipp-topp lett minden.
Minden problémára előbb utóbb mutatkozik valamiféle megoldás, csak türelemmel ki kell várni és nem kapkodni Kép No jól elfilozofálgatok itten magamban. Inkább beillesztek ide egy képet a csizmiről, hogy lásd, miről beszéltem.Kép
Sonia
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérném: egy vizsgálatra a váci Jávorszky Ödön kórházba kell mennem. Légyetek szívesek leírni, hogy jutok oda autóval ha Gödöllő felől (temető) érkezek a városba. Ha tudtja vki a kórház kp-i számát, azt is írja meg. Nagyon köszönöm előre is. Üdvözlettel:Bea
Bea
 


27/317-000
Bejössz a régi kettesen a városba, elmész a Művelődési ház előtt is (mint a Gödöllői) és az azután következő lámpás kereszteződésnél jobbra fordulsz. Asszem ki van táblázva ott a H-betű. Mész ezen az úton egyenesen, át az alagúton, tovább fel a hegyre, és jobb kéz felől a domb tetején látni fogod a kórházat, és jobbra a bekötőutat is, ami odavisz. Nem lehet eltéveszteni!
Sonia
Sonia
 


Sonia, ari vagy,hogy feltetted a csizmi képét Kép Jól néz ki. Fel kéne próbálni Danira. Jelenleg 22-es cipője van. Na, megyünk a börzére, úgyhogy jöhetnek a gumik is. Holnap talizhatunk. Mi megyünk sétálni 10 körül, ha nem esik.
Linda
bellana
 
 


Kedves Sonia!

Sokat segítettél, ezer köszönet!!!
Üdv, Bea
Bea
 


Szia Bea!
Ugye máskor is benézel hozzánk?
Honnét írtál?
MártiKép
pkismarti
 
 


Szia PMárti!

Gödöllőn lakunk de nincs netem. 2 napig anyóséknál vagyunk, akiknek viszon van. Ezért tudtam garázdálkodni...Jönnék különben. Köszi! Sziasztok, Bea
Bea
 


Szia!
De kár!Kép
pkismarti
 
 


Egy-két perccel késtelek le?? Kép
Sonia
 


Márti, már kész mester leszel!! Honnan vetted,tetted be azt a babát??????????
bellana
 
 


Sziasztok!Kép
Sonia hát igen kergetjük egymástKépegyszer majd utol is érjük.
Szinte egész nap gifeket töltök.Nagyon jó játék.

Linda!Képbefejezték már?
Dani tudottKép?
Timike isKép
Na elárulo honnét vannak.Haszna van ám a bóklászásnak is.Erről-arról topik gifek és feltöltésük.
Megkaptad az Kép
Itt is kereshettek:www.smiliemania.de
Képmindenkinek!
pkismarti
 
 


Ezt az integetős szmájlit ismerem én is,az IncrediMail nevezetű levelező progi (olyasmi mint az outlook) tud egy halom ilyen csodát, bár iagzából a levelezés formájában. Micimacis levélpapírok és társaik...
Nagyobbikom lebetegedett. Most éppen jobban van, de délutánra produkált 39,1-et és fejfájást. A kicsi meg mellé akart bújni az ágyba állandóan. Már én is érzem a torkomat, asszem nyitunk itt egy privát kórházat hamarosan.
A kicsi alig aludt délután valamit, mostanra eléggé ki van nyúvadva, túúúl hosszú nekem ez a mai délután. Megy a veszekedés, verekedés, sikítozás, hajhúzás és iszonyatos disznóóllá alakítása a lakásnak.
Éljenek az ünnep és vakációs napok!!! Kép
Sonia
 


Szia Márti, Dani: Kép már pancsihoz gyalogol.

Timike nem : Kép sirdogál?

Puszi- puszi: Kép

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!Kép
Sonia ti aztán sűrűn vagytok betegek!!!
A 39 fok feletti láz azért nem semmi.Ffertőztök is?
Ismerős ez a ha beteg a tesó bújjunk mellé téma.
Anno még gyerekkoromban öcsikém mumszos volt én is bujdogáltam mellé hiába tiltottak aztán nagyobb fejem lett,mint neki.Gyógyuljatok meg minél hamarabb.Esetleg ha valakitől betudtok szerezni kölcsönbe Bioptron lámpát tudom ajánlani.
Betegséghez jó az időzítés lehet gyógyulni az ünnep alatt......

Linda néni fene mód tanulékony vagy!!!!Olyan jópofik ezek a kis izék.Daninak jó lett aKép Csak úgy kérdeztem.
Na sziasztokKép?
pkismarti
 
 


sziasztok Csajszik
micsoda mókás figurákkal raktátok tele a leveleket! arra emlékeztet amikor kicsi koromban rajzokkal díszítettük az egymásnak szóló leveleket. Nekem irtó rossz híreket mondott a genetikus 16-án de én nem hittem el és a neten utána néztem és igenis egész biztató dolgokat találtam... szóval az van hogz egz lappangva öröklődő betegségre gyanakodnak amit sajnos MO-on nem is lehet ellenőrizni. a lappangóknak 25% az öröklődési kockázata (bioszkönyv 8. osztály) és mivel nem lehet felfedezni magzati korban, és nem lehet gyógyítani, ezért azt javasolta fontoljuk meg a terhesség vállalását! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Rettenetesen elkeseredtem!!! Gondolhatjátok!! Még mindig elpityeredem! De utánanáztem a neten és amerikai honlapokról letöltöttem és igenis van prenatális diagnózisra lehetőség. Csak itthon nincs. És a szülők véréből vagy az "index" beteg DNS-éből is lehet előzetes diagnózist csinálni! Ez azért kell hogy érdemes-e egyáltalán amnicentézist végezni, mert az is kockázatos.
Na most kissé zavaros voltam. Reménykedek hogy minden rendben lesz velünk és nem lesz beteg a magzatom. E betegség előfordulása 1:20000-ből, akkor fordul elő ha a papa és a mama is HORDOZZA a hibás gént és a babába pont a ROSSZ GÉNT tartalmazó ivarsejtek kerülnek. Ha valakit érdekel, az SLO syndromáról van szó (tehátgyanakszanak rá).
A főnököm is kérdezte mi újság és olyan rendes volt hogy feljaánlotta a segítségét mert a sógora egy német sebészorvos és most fog Bécsbe költözni és ismeri is azt az Inssbrucki intézetet ahol ezt a betegséget tudják szürni. A genetikus is kapcsolatba fog lépni ezzel az intézettel hogy milyen feltételekkel tudnának nekünk segíteni.
Szóval van remény, nem olyan borzasztó mint az első pillanatban.
Hatalmas a hitem és remélem lesz nekünk még két gyönyörű egészséges babánk!!!!!
Imádkozzatok értünk!
puszi: Moncsi
Moncsi
 


Drága-drága Moncsi!

Alig hiszem el, hogy ilyen szörnyű híreket kaptatok!!! Annyira sajnálom!!!!!!
Bízom benne, hogy kapcsolatba tudtok kerülni azzal a kilinikával és tudnak is segíteni nektek!
Imádkozom értetek és bízom benne, hogy leszünk mi még együtt baba-mama talin és őrült nagyot fogunk bulizni Kép

Millió puszi és örök tisztelet a hitedért:
Linda
bellana
 
 


Szia MÁRTI! Sajnos a csizmiről lecsúsztunk, mert akik előttünk visszaléptek a vételtől, meggondolták magukat. Majd a börzén remélem találunk megfelelőt. Túl vagy már a főzésen?
SONIA jobbulást a csajsziknak:Kép Képzeld a szomszéd délben nekiállt fúrni, vagy 2 lukat, szerintem bosszúból mert hallotta miről beszéltünk...
írjatok-írjatok:
Kép
Mindenkinek sok-sok puszi: Kép

Linda
bellana
 
 


Hogy a görgy álljon a kedves szomszéd lábikrájába, az elég kellemetlen. Ha tudnád a mailcímét mondanám, hogy küldj neki Woodoo mailt, az nem irja ki kitől érkezett az átok Kép
http://www.pinstruck.com/curse.php3 de emitt a lehetőség bárkinek, igaz csak angolul műxik, de hátha egyszer hasznos lehet Kép
Linda,még annyi változás várható a kis csomival kapcsolatban amit adtam, hogy előre láthatóan nem kell pénzt hozni érte, hanem Kriszta ad érte 1-2 pár frottírzoknit, de ezt még tutira megmondom időben.
Megyek mééézesteát gyártani a lányoknak. A kicsi bármilyen jól is van, enni szinte semmit sem hajlandó Kép
Sonia
 


Szia Moncsi!
Nagyon sajnálom a rossz híreket.Csak azt tudom mondani ne add fel!!!Volt egy kolléganőm és nagyon sokáig nem tudott teherbe esni még mesterségesen sem.Láss csodát !Az utolsó államilag támogatott beültetésen terhes maradt és azóta van egy Zsófikája.Bár azt mondta nem áll volna meg és bármit megadott volna a babáért.Mindez 37évesen.Persze tudom ez korántsem olyan mint a te problémád,de látod csodák mindig történhetnek.Nagyon szép,hogy még a főnököd is segíteni szeretne.Használj ki minden lehetőséget.Ez az öröklődési dolog mindkét nemű babánál fennálhat?Gondolok itt olyanra,hogy pl.az epilepsziát tudtommal csak fiú örökölheti.Hátha kislánynál nem tudna öröklődni.Mindenesetre nagyon-nagyon szorít érted mindenki!!!

Linduskám!Milyen főzéssel?Ma pizzát ebédeltünk,mert olyan későn indultunk bevásárolni,hogy mire hazaértünk a Gabival azt mondtam én már nem csinálok rakott krumplit.
Kiscsaj már egy hete nagyon kitesz magáért.Nem alszik éjszakánként.Megy a buli.Tegnap aztán különösen.Óránként aludtam talán 10 perceket.
Nappal meg úgy vigyorog meg néz a szemed közé ,Képmint egy ártatlan kis bari.De nem lehet rá haragudni!!!

Sonia!Jobban vagytok már?

Puszi mindenkinek:
pkismarti
 
 


Sziasztok lányok,
örülök, hogy jól vagytok. Aranyosak a rajzok!
Márti, megharapni nem szeretném a gyereket, néha még próbálkozik a Béla, ma pl. vendégségben egy 3 éves kislány lábujját akarta megharapni... És ha éjszaka Timi nem alszik, akkor délután legalább mellé tudsz feküdni, hogy te is pihenj?
Linda, nem tudom érdemes-e cipit venni a börzén (hacsak nem viszed Danit is magaddal). Most hallottam, hogy a Gyöngyösi u-i megállónál a RENO udvarban, pont a reno-val szemben nyílt egy Siesta-nagyker és kb. féláron vannak ott a cipők. Vasárnap szerintem nincs nyitva.
Sonia, jobbulást kívánok.
Moncsi, sajnálom a rosszhírt, szurkolok neked. Minden követ meg kell mozgatni, külföldön gondolom már találkoztak több ilyen esettel és
tudnak nektek segíteni.

Jó éjt,
Tündi
Tünde
 


Nem mentünk Pestre talizni, már én is beteg vagyok Kép
De legalább a lányok jobban vannak már. A 39.1 teljesen normális Boliviánál, mindig nagyon megugrik neki a láza az elején, de hamar reagál a gyógyszerekre. A kicsi már 'csak' köhög, azt is csak éjszaka.
Most én vagyok rosszul, de nincs rá nagyon időm, mindig van mit tenni körülöttük.
s.
Sonia
 


Sziasztok!

Sonia, jobbulást! Csak nem úsztad meg.
Tünde, mindenképpen a Danival megyünk, hát hova tenném?
Márti, kitartás!

Linda
bellana
 
 


Hát jobbulni nem jobbulok, de legalább roszabb sem lett. érzem, hogy a mandulám meg van duzzadva, túlságosan nem is fáj, meg általános gyengeségem van. A láz és egyéb tünetek elkerültek ezeddíg.
Sonia
 


Szegényem, gondolom pocsék a közérzeted is.
Pihenni tudsz a lurkóktól? Gondolom ez hülye kérdés volt...
Lehet, hogy hétfőn kivételesen te hiányzol majd a suliból?
bellana
 
 


Sziasztok!Kép
Íme egy kép a lányról.
pkismarti
 


....és egy a keresztelőröl.Kép
Timike a keresztmami ölében én meg mellettük.
pkismarti
 
 


Na ez a majom gép mit nem ír ki?Nem regisztrált felhasználó!Kép
Sonia jobbulást az egész családnak!Jövőhétig meggyógyultok?
Tünde!Én nem akarom,hogy visszaharapj csak közöltem,hogy felhomályosult dokinak mi volt a véleménye a harapásról.
Linda holnap mentek?Remélhetőleg hasonló szép Képlesz mint a mai!
Az éjjel már "türhetően"Kép
Mindenkinek:Kép
pkismarti
 
 


Hát a suli kihagyása még esélyes lehet Kép Bár én az a fajta vagyok, aki az ilyen típusú kötelességeit félholtan is Kép Egyszer Miskolcra úgy mentem fel vizsgázni (már eleve szarul voltam induláskor), hogy mire odaértem volt vagy 39-es lázam. Aztán kaptam egy bogyót a könyvtáros csajszitól, és elaludtam a folyosón Kép Levizsgáztam ezt követően ébredés után, majd a következő vonathoz kifuvarozott egy csoporttársam, felpakolt és Pestig semmire sem emlékszem. Illetve annyira igen, hogy felhivtama pesti haverokat, hogy szedjenek össze az állomáson, mert egyedül nem jutok haza, akkor még ott laktam. Aztán hazavittek, ott megvárt a kuty, egy németjuhász-roti keverék angyal, hogy ő sétálna. Hát szegény várt egy darabig. Én beborultam az ágyba és náhány nap több-kevesebb szünet kezdődött az emlékeimben. De hálás egy kuty volt, befeködt mellém az ágyba szolidaritásból Kép
No azért most ilyen nem lesz, ha szarul vagyok, nem megyek be reggel, legfejjebb a szemináriumokra, ami elviekben kötelező, bár onnan is lehet hiányozni. csak hát az más, ha az embernek más jegyzetéből kell rekonstruálnia a történteket és abból tanulni a vizsgára...
No már megint túltengek...
S.
Sonia
 


Sziasztok!

Márti nagyon édi a mosolygós Timi!
Dani alvás téren elkényeztet bennünket. Nappal nudli, de ma éjjel pl. 9-ig aludt!! Mármint reggeli 9-ig Kép
Megyünk a börzére, már csinos kis lista van a fejemben -még le kéne írni-, hogy miket szeretnék megnézni. Remélem nem kapok agytubit a tömegtől.
Márti akkor a jövőhéten hogy lesz? Tuti a kedd?

Tünde, Dani hajtépésben verhetetlen és nem lehet lebeszélni róla. Bárkit szívesen megfodrászol és fogja a haját mint a satu.
A fiad nem fogzik, azért harap ilyen szivesen?
Bár akkor e szerint a logika szerint Dani hajzik Kép

Sonia, szegény-szegény Sonia!
honnan ez a mérhetetlen kitartás és erő?
Én biztos lógnék...Viszont a más jegyzete dolgot azért megértem.
bellana
 
 


Sziasztok!
Linda a kedd egyenlőre bizti,hacsak nem jön közbe semmi,tudod a szemészet még belefocizhat.Kép

Akinek tudtam a mail címét küldtem fotókat,remélem sikeresen átértek.Kép

Sonia neked még kreálok egy privi mailt.Kutyusod nagy lehetett,hogy melléd cuccolt.Kép
Sziasztok.
pkismarti
 
 


A kuty mint mondám egy németjuhász és Rotweiler keverék volt, teste az előzőre inkább, pofája az utóbbira hasonlít, termetre meg hááát...izé, szóval a hasoncsúszós sétálás Kép Igen megtermett fajta a drága, nem egy öleb típus Kép De nem az enyém, és nem mondom, hogy sajna, mert imádom/imádtam, de az előbb említett termeti tényezők miatt vagy hajnali 6 előtt!! vittem sétálni, vagy éjfél után, és még ilyenkor is sikerült egyéb ebeket lelni a környéken, ami nem más mint az Oktogon és Andrásy környéke. Ha pórázt kapott (volna, mert a gazdájával sosem kapott, neki szót is fogadott 100%-ban) akkor csúsztam utánna, csuklómra tekert pórázzal, mert lazán elrántott. Mivel anélkül szokta a szántást, hát muszáj volt szélsőséges időkre koncetrálnunk a pisiléseket, és még így is sikerült atrocitásba keverednünk egyéb harcias ebekkel Kép Pedig relatíve nekem is engedelmeskedett. No de ha elborul az agya...
Sonia
 


Sonia, mi lett az ebbel??
Nekünk is volt kettő mikor nem itt laktunk -itt ugye csak macska, de abból is kettő- volt egy németjuhász keverék meg 1 fajtatiszta roti. Az előbbi meglépet az utóbbit odadtuk 1 tenyésztőnek.
Anyósoméknak is rotijuk van én szeretem őket olyan szépek! És okosak. Amelyik bolond annak a gazdija is dilis szerintem. Én ismertem pitbullt is és nagyon kezes, engedelmes, szelíd volt.
Na jót értekeztem az ugató népekről...
A macskákról majd máskor, de eszméletlen jófejek..
Na és a lovak!!! A világ legszebb állatai!
Jó éjt mindenkinek:
Linda

Ui: ha van olyan sztoritok ami váratlan balesethez vezetett a gyerkőccel kapcsolatban, pl.Dani konnektor kitépése a falból, légyszi írjátok meg már nekem a "Gyermekek" téma címszó alatt lévő "Váratlan balesetek amikre nem számítunk" c. topicba. Gondoltam egy helyre kéne gyüjteni őket.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Nekem sajnos sosem lehetett kutyám.Egyszer majdnem.Negyedikes voltam és a mamáéknál voltunk karácsonyozni.Ők akkor kaptak egy kölyök tacsit amit sikerült elkunyiznom és beleegyezést kicsikarni az emeletes házban való tartásához.Aztán mivel aznap éjjel nagyon hideg volt nagyapám meg nem engedte még a folyosóra sem szegényt megfagyott.Képzelhetitek a lelkivilágom.Sajnos én majdnem minden kis kedvencemmel úgy jártam,hogy rövid időn belül távozott e világról.Mindegy volt,hogy kacsa,csibe,cica,nyuszi vagy kutyus.Persze ezek a kis kedvencek csak a vidéki nagyszüleimnél lehettek.
Na jól kiszomorkodtam most magam.
Sziasztok.
pkismarti
 
 


Hahó!
Mindenki a börzén van?
Akkor én mit keresek itt magamban?
Na megyek le is pattanok a netről!!Kép
pkismarti
 
 


Én dehogy vagyok a börzén Kép Nálunk ma láthatós nap van/volt. Kicsit faramucira sikerült, egy besértődött apucival nem igen lehet mit kezdeni, aki nem, hogy nem válaszol, de még köszönni sem hajlandó, és hozza magával anyukát-apukát biztosítéknak, hogy véletlenül se kelljen szólani. De legalább gyerek örült mindenkinek és mindennek, úgyhogy a végeredmény nem is negatív.
Sonia
 


Végre valaki!
Ezek a láthatások olyan cikik.
Én annak idején nem is akartam,hogy lássák a gyereket.Aztán rájöttem pont vele tolok ki.Idővel sikerült a nagyszülőkkel aránylag normalizálni a kapcsolatot.Ők igényt is tartottak az unokára az apja a mai napig sem.
Ha véletlenül összefut a Gabival csak akkor látja.Ilyenkor ott maradnak nálad,vagy viszik a lányt?Egy időben amíg nekem kicsi volt addig én cipelésztem hozzájuk.Fapofa fel és valahogy kibírtam őket.Tulajdonképp a volt apóssal sosem volt bajom,de anyóssal kölcsönösen kinem állhattuk egymást.Amikor beregéltem ,hogy válunk ,mert nekem nem derogál szerető után a kicsifiával lenni,felvolt háborodva,hogy a nevük!Az enyém is van olyan,ha nem különb!!Nem baj új menyecskével jól bevásároltak,de ezt esetleg személyesen.
pkismarti
 
 


El nem vihetik, nem adom! 4 hónapos koráig éltünk egy fedél alatt az apucival, addig anyós 10-szer ha látta, pedig ők is Pesten laktak. A bírósági végzés szerint is 3 éves korig láthatás csak a lakáson mamával fűszerezve, és hat éves koráig kell eljutnunk odáig fokozatosan, tehát nem 3 után egyik napról a másikra, hogy a második hétvége két napja egy ottalvással. Szóval ha az az ottalvós verzió csak 6 évesen indul be, még akkor is itéleten belül vagyunk. Apuci a mai napig (anyós dettó) egyetlen alkalommal sem cserélt még pelenkát az utódon, úgyhogy nem igen vannak meg a feltételei az elvitelnek, bár ezt a papa nehezen érti meg, személy elleni slrtésnek veszi. És nem hiszi el, hogy mennyivel jobb lenne nekem is, ha lenne néhány szabad órám, no de hát a gyerek az első és nem én.
Nálunk inkább a nagyszülőkkel lehet jobb kapcsolatot tartani, bár a nagyapa csak nevelőpapa volt, az is rövid ideig, mégis ő meg anyós (nem voltunk házasok) a normálisak és apuci az elmeháborodott időnként. Két hete azért nem jött láthatásra, mert felemelte vele szemben a hangomat, nem tetszett nekem valami, besértődödtt megint, majd közölte, hogy ő délután ide már nem jön, mert nem szarja ő a pénzt és különben is neki nem fél, hanem egész nap jár. Hát nem jött. Most meg eljött az egész family, új óra szerint 10 körül nem gondolva arra, hogy a gyerek nem tud az átállításról, maradtak vagy egy-másfél órácskát szűken, és apuci is elhúzott, pedig nem egy, ahnem két kocsival jöttek. De hang nélkül elment, sem jövet sem menet nem is köszönt, ha mondtam valamit oa sem figyelt, mintha itt sem lennék. Nem normális, halálosan vérig van sértődve már vagy két éve.
Sonia
 


Teljesen megértem a helyzeted.Én sem adtam ikább mentem.Hál istennek nekem apucit nem kell elviselnem.Talán ha két-háromszor találkoztam vele,mert muszály volt.Pl:útlevél csináltatás,de idegileg akkor is úgy felhúzott,hogy Pisti a mostani párom állított le.FÚÚÚÚÚÚ ebből elég!!!
pkismarti
 
 


Én is ki tudok még akadni rajta, ha állandóan zaklat a marhaságaival, amiknek semmi köze nincsen a gyerekhez és a láthatáshoz.
Az útlevél kérdésnek mi még előtte állunk, nincs jó pillanat felkérni őt erre, de egy jobbat várok, mint a jelenlegi, amikor tudomást sem óhajt venni a létemről. De végülis mindegy, borytékolom előre, hogy nem lesz hajlandó aláírni a gyerek útlevél papírjait.
Sonia
 


Sziasztok!

Már másodszor próbálok meg írni nektek. Délután totál lefagyott ez a nyomorult gép, pedig már akkor sem voltam valami jó kedvemben.
Jó sokat írtam a levélben ami elszállt.
A szavaim többsége a börzét szidta. Most le nem írom mégegyszer, de az a lényeg, hogy pár zoknin kívül semmit nem tudtunk venni a Daninak Kép Se az ár se a minőség nem volt reális.
Viszont sokba került, hogy bementünk oda. Parkoló félórányira 600-ért, belépő 750- ért, benzin kb 1000.-Na és idegileg is ki voltunk. Dani se bírta a tömeget. Én aztán soha többé nem megyek el egy ilyen színvonaltalan óriás bolhapiacra.
Jó, lehet, hogy lehet ott kincseket is találni, ha az ember kitartó és a gyerek is bírja, vagy bébi nélkül ami nálunk szóba sem jöhet, de nekem ennyi elég is volt. Kész.
Csizmát vettünk Daninak hazafelé egy Humanicban 3000.-ft-ért. Szerintem nem vészes, de új, jó minőségű és meleg.
Azt hiszem csajok én megmaradok az itteni havi vásárnál...
Ja, az árak se voltak semmik: pl. a hálózsák ami itt 3000.-ft az ott 3450.-ft volt...
Na ennyi,jól megjártuk.
Sonia, átadtam a küldeményed és átvettem a zoknikat érte.

Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Íme a csizma amit vettünk:
Kép
bellana
 
 


Szia Linda!
Azt hittem felvillanyozva,jó kedvűen térsz haza és erre tessék!
Pedig én már edzettem arra,hogy jövőre együtt megyünk,de ha szerinted jobb az itteni vásár,akkor biztos igazad van.Hát igen ,ha az ember előre tudja akkor hónap végén nem veri magát felesleges kiadásokba.
A csízmi jól néz ki.Nagyon praktikus ,hogy elől cipzáros.
pkismarti
 
 


Én is arra számítottam, hogy vásárfiával megrakodva térünk haza...Ezért is voltam tök frusztrált. Nem nekem való az a miliő.
Láttam nyomaid másik topicban Képa Bettién.
Mostanában térképezem fel a topicokat. Sőt magam is nyitottam egyet a Gyermekek témában van : Balesetek amikre nem számítunk címmel. Dani igen erősen hatott rám ezügyben. Imádom ezt a lurkót és gondolom mindenki a sajátját, hátha el lehet kerülni 1-2 váratlan borzalmat. A topic kissé horrorba hajló, csak erős idegzetűeknek ajánlom!

Puszi:
Linad
bellana
 
 


alias: Linda Kép
bellana
 
 


Na jó, hát itt csak a szellemek járnak ma...
Husss
bellana
 
 


Kedves szellemtársaim a netben!
Ellebegek ma éjjelre mert nincs kinek huhognom... Kép

Linda
bellana
 
 


Én is többször benéztem csak nem volt kedvem írni.
Ma voltunk szemészeten Timikével.Vihetem Pestre a Mária utcába könnycsatorna átmosásra.Azzal vigasztaltak,hogy lehet egyszer nem is lesz elég menni.
Majdnem sikerült őt kiborítanom a hordozóból pedig pont ma olvastam kedves ismerősünk topikjában esetleges elkerülésének módját.Nem gondoltam volna,hogy az a kar kiugrás amire a kedves író figyelmeztetett úgy történik,hogy az nem kijön,hanem nem pattan be a helyére.De ma először vittem benne a gyereket még a becsatolása is némi kűzdelmembe került a lány meg ordított,mert nem bírta a sok ruhát,meg anya bénáját.
A taxis bácsink hazafelé nagyon kedves volt.Ilyenkor az ember mire hazaér a fél életét elmeséli.Kedvesen megkérdezte"ugye első baba"?Közöltem vele a 15 éves gyerekem meg a korom.Erre ő"na ha maga 37 akkor én 105 vagyok" és azt mondta ez volt a hét vicce számára tagadjak le 10-et.Hát nem tündéri?
Na akkor most nem husss hanem pussssz
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: