Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

AndiKép: nagyon édes ez a fotó Kép! Milyenek az első napjaitok otthon? Csilla szopizik ügyesen? Boga segít szorgalmasan Kép? Olyan helyes, hogy puszilja a kistesóját a fotón Kép. És Te jól vagy? Milyen újra csecsemővel foglalkozni? Biztos fura, én már egész elfelejettem Kép.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 



Sziasztok!

Mit szóltok, hogy megváltozott itt minden? :lol:

Nagyon eltűntetek... Ki hol van, és hogy van? :)

Timi
timóca
 
 


Hahó!!

Timi, remélem néha még idekukkantasz!!
Régen találkoztunk már... Mi újság veletek? Hogy vagytok?

Mi jól vagyunk, Csillus már 4 hónapos elmúlt, Boga meg valószínűleg már megy oviba...

Livikével mi újság? Lesz kistesó?

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat,mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!
http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép
falfestolanyok
 
 


Sok kicsi, sokra megy...

Szól a közmondás. Sok apró segítséggel, ötlettel jött létre 2006. augusztus 26-án az I. Halásztelki Babaruha-Börze.
Kora reggel és a délelőtt folyamán az ÁMK aulája megtelt csecsemő és gyermek ruhákat, holmikat árusító Anyukákkal, Őket kísérő magyobb csemetékkel és a kiskereskedőkkel. Majd szép lassan a várandós és a gyermekes anyukákkal, apukákkal. Volt aki gyermekével, volt aki egyedül, mert kapott pár szabad órát erre az időre, és volt aki a hétvégi családi programként látogatott el ide.
Lehetőség volt csendben elvonulni, a csecsemőket megszoptatni, tisztába tenni és ha a nagyobb gyermekek éheztek meg, a szülők meglephették őket pogácsával, üdítővel is a helyi büféből.
Volt idő beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, telefon illetve e-mail címet felírni.
A segítséget köszönik a szervezők, a három helyi Védőnőnek, a Polgármesteri Hivatal néhány dolgozójának, a Polgármesternek és az ÁMK ügyeletes Dolgozójának.
A bevételt (ami az asztaljegy árakból folyt be) a "régi" József Attila téri játszótér bővítésére ajánlottuk fel, és az adományba gyüjtött és kapott ruhákat a SZEM Egyesületnek adtuk át.

Felmerült az igény rendszeres folytatásra, azon leszünk, hogy ez megvalósuljon.

Balázsné Aczél Gyöngyi és Zöllei Rita
zöllei rita
 
 


Anyukák!

Anyatej eladó 5-6 hónapos babáknak.
Érdeklődni lehet Gyöngyinél:0620-4348217 telefonon.
Halásztelek
zöllei rita
 
 


Sziasztok!

Hát kellett pár pers mire rájöttem, hol is kellene hozzászólnom a dolgokhoz! :oops: Annnyira szőke vagyok!!

Nagyon örülök, hogy találtam ezt a topikot, főleg azért mert végre valakinek ismerős is volt az arca!
Méghozzá a gyönyörűszép Livike pofija, maradt meg bennem, meg hogy láttam párszor az apukájával a játszótéren :)
(azért csak párszor, mert mi nagyon ritkán megyünk ki oda)

Mi kb egy éve lakunk Halásztelken az almáskerti társasházban.... (fúúú nagyon gáz a ház!!!!) A lakók aranyosak, de pl. a szomszédunk hol itt lakik hol nem, pedig van egy hasonló korú kislánya mint Patrik!

Jajj de hülye vagyok! Szóval van egy 15 hónapos kisfiam Patrik.
Imádnivaló kiskópé!! :D

Remélem még él a topik!
A nők lapja cafén szoktam fórumozni a fiammal egyidős társasággal. Babatalizunk is rendszeresen, volt itt nálam is! Ott is vannak Halásztelkiek, de elég lkevesen sajnos!

Na ennyit rólunk!
Sziasztok!
priti
 
 


Most néztem meg csak rendesen a dátumokat!!
Jó régen szóltatok hozzá a topikhoz :(
Nem baj azért néha majd belépek!

Kép

Kép
priti
 
 


Sziasztok!

Valóban régen írtam már :).

Andi :): Mi van Boga ovijával? A reformátusba megy? Mikortól? Csillus is már vagy 5 hónapos :). Nagyon nőnek ezek a gyerekek...
Kistesó még nem akar összejönni :(.

Többiek jól vannak?

Timi Kép Livi
timóca
 
 


Sziasztok!

Timóca: nagyon szép a kislányod!!!

Úgy szeretnék én is egy csajszit kistesónak!!!

Megnyitották már a református ovit? Én azt hittem még javában építkeznek... vagy nem azt építik?

Szokott még lenni babaklub?
Nagyon sokszor terveztem, hogy átmegyek.... de Patrik mindig olyankor aludt be mikor indulnunk kellett volna.. aztán ez napirenddé vált! De most kezd átrendeződni, így délelőtt is ki tudnánk ruccani![/img]

Kép

Kép
priti
 
 


Sziasztok!

Azt én ia akartam kérdezni, hogy van-e baba-mama klub. Mert nyáron inkább a játszóra mentünk, de most, hogy jön a rossz idő, jó lenne, ha lenne klub.

Timi
timóca
 
 


Anyukák!

Működik a baba-mama klub. Úgy, ahogy év elején.
Már többen érdeklődtek, menjetek nyugodtan a régi megszokott időben.
Hol van Andi és Viki?

Sziasztok, jó klubozást!
Rita
zöllei rita
 
 


Sziasztok!

Volt ma babaklub??
Én elsétáltam arra, de csak sok mami volt ott...
vagy csak a szám kellett volna kinyitni? :oops: :lol:
Na mindegy... kedden még próbálkozok.. odáig talán babakocsi nélkül is el tudunk már menni:)

Kép

Kép
priti
 
 


Sziasztok!!

Igen, a klub újra beindul, amint van rá igény! A hely adott, és minden változatlan, egyelőre kedd-csüt délelőtt, de ha lesz rá igény akkor délután is lehet menni. Nyáron a játszótérre mentek az anyukák - teljesen érthetően - az apróságokkal, de már jön a rossz idő, úgyhogy lassan visszaszokunk a klubra. :D

Priti! Üdv itt! Lehet, hogy nem volt ám még senki tegnap, mert hát ragyogó napsütéses időnk van még szerencsére. De bementél egészen a szobáig ?? Mert a mamikák elöl vannak, nekünk a folyosó hátsó részében van a klubszobánk! Be lehet ám menni, ha nincs ismég ott senki, mert ott a sok játék, van magnó, gyerekdalokkal, aztán majdcsak beindul újra.

Szia Rita! Örülök, hogy Te is itt vagy! Épp tegnap beszéltem Vikivel, hogy újra ki kéne plakátolni/ hírdetni at újságban, hogy a klub októbertől újra nyitva lesz. Hogy vagytok?
Gratulálok a babaruha börzéhez!

Timi, Priti! Boga már a református oviba jár! Szeptember 5-én indult, Lámpás Református Óvoda néven, a régi kisiskola egyik szárnyában (Iskola utca elején). :D Ami építkezés még folyik a sulinál, az ha jól tudom, a Bocskai Ált. Iskola bővítése 3 tanteremmel.

Timi! Livike nagyon édi azon a képen!! Mekkora haja van, és milyen szöszke lett!!!!! Hogy megy a suli? Kép Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az infót Andi!
Igazándiból nem mentem be... :oops:, de legközelebb benézek!
Andi: nagyon szép a pici lány! Olyan kis manócska! :D
Milyen a református ovi?
Ti reformátusok vagytok? Vagy oda bárki járhat? (ez elég hülye kérdésnek hangozhat...) Annyira nem vagyok az ilyenekkel tisztában...

Láttam a plakátot ma mikor voltunk a sportpályánál szavazni! Le is esett a tantusz rögtön, hogy akkor azért nem volt senki klubozni! :lol:

Nagyon szép lett a játszótér!!!!!!
Ha Patriknál kialakul megint valami napirend mi is sűrűbb vendégek leszünk arrafelé! -meg persze ha az idő engedi![/img]

Kép

Kép
priti
 
 


Szia Priti!

Az oviba vallástól függetlenül felveszik a gyerkőcöket, azt is aki egyálatlán nincs is megkeresztelve!
Annyi az egész, hogy tanulnak pár Jézusos dalocskát, meg "imádkoznak" étkezéssekkor- igaz némelyik kismanó még beszélni is alig tud. :lol: Szóval nincs hittanóra, vagy ilyesmi, nem kell kötelezően templomba se járni.
Nekem tetszik! :D

A játszótér megnyitón nem voltatok? Nagyon klassz volt ám!!

Írtad, hogy nagyon gáz a házatok... Miért?

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi köszi a választ!
Akkor kezdek megnyugodni, hogy nem kell majd máshova vinni oviba a csemetét! Itt azzal riogatnak a szomszédok, hoigy alig van hely!
Amúgy mennyibe kerül az ellátás?

Nem voltunk sajna a játszótér avatáson :( . Apát nem tudtam kivonszolni magammal... pedig sokat van itthon velünk.
De a szavazás után megkukkoltuk, hogy milyen. Kipróbbáltuk a kishintát, néhány lengésre, aztán kiscsúzda-nagycsúzda-tetszett Patriknak! Meg nekünk is, nagyon-nagyon cép!!!!

A házunk nagyon gáz... Nem tudom halásztelki viszonylatban mennyit mond az a név, hogy Cso-Bau kft!
Elég spórolósan bántak z anyaggal sajnos! Főleg mikor a tetőt csinálták :( Mi egy éve lakunk itt, de kb azóta 20-szor áztunk be.
Röviden ennyi

Kép

Kép
priti
 
 


Sziasztok!

Ismét lesz bababaruha börze az ÁMK-ban!
2006. december 03-án vasárnap, délelőtt 9-13 óráig.
Asztaljegyeket a Tanácsadóban lehet vásárolni, ha van megunt holmitok, amiktől megszeretnétek szabadulni.
10-11 óráig a Mikulás is ellátogat a Gyerkőcökhöz, apróságokkal lepi meg Őket!
Gyertek vásárolni, szórakozni és árusítani!
Az asztaljegyárakból befolyt összeget még mindig a József Attila téri játszótér bővítésére fordítjuk. Az előző "börze pénzen" két bölcsőhintát vettünk! Aki járt kint a régi játszón, biztos látta.
Sziasztok, Várunk Midenkit!
zöllei rita
 
 


Sziasztok!
Új program indul a Baba-mama klubban minden szerdán
10-10.40ig, FICÁNKA TORNA néven!

Játékos, mozgáskoordináció-fejlesztő torna sok mondókval, dallal, zenével 1-3 éves gyerekeknek szülővel. Csatolom a részleteket! Nálam lehet jelentkezni. Gyertek!
Első alkalom: november 8. Az első foglalkozás mindenkinek ingyenes! Bővebb infó:
http://www.ficankatorna.fw.hu

Ficánka torna infó
Gyakori kérdések a tornával kapcsolatban

üdv,
Acsádi Viki
csibe26
 
 


Sziasztok!

Kedden voltunk a baba-mama klubban, de nem volt senki rajtunk kívül :(.

Viki: ficánka tornára már bejelentkeztünk :lol: . Livi nagyon várja már :lol: .

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!


Timi! Mostmár jön a rossz idő, biztos beindul a klub újra! Esőben már nem nagyon mennek majd az anyukák a játszótérre... :roll:

Sajnos a lánykáim megint betegeskednek, most tüszős mandulagyulladás a menő. :cry: Bogát pár napra rá követte Csillus is. No meg már az enyém is fáj... Nnna, ezt jelenti az ovikezdés. :evil:

Remélet ti mindnyájan jól vagytok!

Timi, milyen a terhesség? Hogy érzed magad?

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Andi: köszönöm, jól vagyok teljesen, mintha nem is lennék terhes :lol: . Livivel bezzeg mennyit hánytam :cry: .
Múlt héten én is összeszedtem valami nyavalyát, akkor hánytam egész nap, meg lázas voltam. Aztán még 2 napig szarul voltam. De most már teljesen jól vagyok. Livike szerencsére jól van :lol: .

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok! :)

Andi szomorúan olvastam, hogy megint betegeskedtek...Remélem, már jobb a helyzet. Mi a torna miatt csak csütörtökönként fogunk tudni majd klubbozni... Amúgy eddig Szigetszentmiklóson és Szigethalmon is nagy siker volt az első alkalom, remélem itt is az lesz.

Timi, várunk Titeket szerdán!! Livike biztos nagyon ügyi lesz!! :lol:

üdv,

Viki
csibe26
 
 


Sziasztok!

Viki, szerintem Livi is meg fogja szeretni a tornát. Nem tudom, miért volt most ilyen, pedig egész úton nagyon várta. Biztos meglepődött, hogy sok gyerek van ott :lol: . Talán jövő héten már jobban fog neki tetszeni.

Andi: már jobban vagytok?

Kép Livi szülinapja

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Timi! Nagyon sok boldogságot kívánunk Livike szülinapja alkalmából!!!

Mi már meggyógyultunk - bár szerintem ez ezen a télen csak átmeneti állapot... :cry:

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most vasárnap ingyenes mozgásprogramok lesznek a Közösségi házban, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Lesz egy ad hoc játszószoba is és persze Ficánka torna! :) Gyertek!

Programok:

9.30 – 11.30 Közös játék gyerekeknek, szülőknek; gyermekfelügyelet

9.30 – 10.15: Alakformáló torna

10.15 – 11.00: Csikung (relaxáció, légzésgyakorlatok, meditáció)

10.30 – 11.10: Ficánka Torna (játékos mozgásfejlesztő torna 1-5 éveseknek és szüleiknek)

11.00 – 11.30: Gerinctorna felnőtteknek és gyermekeknek

11.30 – 12.30: Népek körtáncai

Délután, csak felnőtteknek

13.30 – 14.30: Csikung

14.30 – 16.30 Népek körtáncai

Érdeklődni a 06-30-230-2560-as telefonszámon lehet, Tolnainé Kerényi Ágnes klubvezetőnél.
üdv,
Viki
csibe26
 
 


Sziasztok!

2006. december 03-án, vasárnap 9-13 óráig ismét Babaruha Börze lesz az ÁMK-ban, gyermeksarok óvónői és védőnői felügyelettel,
(hogy Anyukák!, tudjatok vásárolni nyugodtan) 10-11 óráig
Mikulás lepi meg a Gyermekeket.
Belépés ingyenes!
(Az asztaljegyek árából befolyt összeget, még mindig a József Attila téri játszótérre fordítjuk)
Mindenkit szeretettel várunk:
Zöllei Rita és Balázsné Aczél Gyöngyi
zöllei rita
 
 


Sziasztok!

A Baba-mama klub és a Ficánka torna elköltözött! Aki hallja adja át! Decemberben a Rákóczi út. 77. alatt az OK gép épületében SZERDÁNKÉNT lesz 10.00-10.40ig Ficánka torna, utána Baba-mama klub.
Januártól várhatóan az Egészségházban (Kisgyár u. 2) folytatódik ugyanígy szerdánként a torna és a klub.

üdv,

Viki
csibe26
 
 


Sziasztok!

Viki, köszi, hogy szóltál. Szerdán már megyünk mi is. (most is, és múlt héten is vizsgám volt :cry: )

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timi!

Már én is akartam írni, azt hittem betegek vagytok! Remélem, jól sikerültek a vizsgák..Akkor szerdán...csak át kell sétálnotok az úton és ott leszünk szemben!! :)

Előtte 10ig alakformáló torna van az OK gép épületében, úgyhogy utána kezdünk...

Viki
csibe26
 
 


Sziasztok!

*ANGOL**ANGOL**ANGOL**ANGOL**ANGOL**ANGOL**ANGOL*

Január 9.- től FICÁNKA ANGOL néven sok mozgással egybekötött 40 perces játékos foglalkozás indul a Tündérkert oviban (Óvoda utca) minden kedden 15:30, 16:15 időpontokban 2-4 (szülővel) és 5-7 (szülő nélkül) éves gyerkőcöknek!!

Külsősök nálam tudnak jelentkezni, a többiek az oviban a jelentkezési lapokon.

Bővebb infó:
Ficánka angol plakát

üdv,
Viki
csibe26
 
 


Sziasztok!

Mutatok egy képet Marcikáról :lol: :
Kép

Andi: jól vagytok? Már régen írtál. Boga hogy bírja az ovit?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek
Kép

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Nálunk két hete tömény betegségdömping van... Már nagyon unom!!

Timi, nagyon édi ez a fotó az apróságról! Gratulálunk a kisfiúhoz!

Minden halásztelki babának és családjának nagyon boldog és békés ünnepeket kívánunk!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek :lol: .

Andi, remélem, csajszik már jobban vannak :lol: . Boga és Csilla jól kijönnek egymással?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
szulokhaza
 
 


Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm 3 alkalmas (Kriston Andrea féle) INTIM TORNA tanfolyamot szervez Halásztelken FEBRUÁR 27,28.-án és később még egy nap.

Akit érdekel jelentkezhet vagy bővebb felvilágosítást kérhet a következő email címen:

Csizy.Beatrix@hktv.hu

üdv,

Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
szulokhaza
 
 


Sziasztok!

Az INTIM TORNA JANUÁR 27-28.ÁN LESZ, (nem február) bocs...

üdv,
Viki

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!

Viki, nem tudod, később is fog indulni? (a januári költségvetésbe már nem fér be :cry: ) De egyébként én is néztem már a védőnőnél, ki volt rakva, de gondoltam, majd februárban felhívom :lol:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Nem ismertek vízvezetékszerelőt itt a környéken?

Köszi:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Régebb óta olvasgatlak titeket, sajnálom, hogy nincs nagyobb forgalom itt.

Szeretnék kérni segítséget ugyanis a gyönyörű honlapunkon nem találtam infot.

Úgy tudom, hogy az egészségházban és az O.K. gépnél vannak tornák, de sehol sem találom azt xls táblát, ami fent volt a honlapon.

Tudnátok nekem segíteni ebben?

Előre is köszönök minden fáradozást!

Adri

Kép
lbadri
 
 


Sziasztok!

Adri: én nem tudom, hol van a neten fent az a táblázat (én is kerestem). De ha Viki benéz, ő biztos át tudja neked küldeni.
Addig is ha jársz pl. az Egészségház felé,vagy a védőnők felé, ott ki van rakva. A halásztelki újságban is láttam, ha megvan Neked :lol:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok


Én sem jártam erre tavaly óta :oops:
De remélem egyre többen leszünk,hiszen elég sokan vagyunk kisgyermekesek itt Halásztelken. :D
A Baba-mama klubbról írnátok nekem valamit?Mikor lehet mennihány órától,mik vannak ott,mennyibe kerül........
Nekem 2 lurkóm van,a fiam 6 éves,a lánykám pedig 13hónapos.
Gyakrabban fogok "erre"járni,és remélem szerzek "ismerősöket" :lol:
Jók legyetek.


Melinda Kép
kmelinda
 
 


Szia Melinda!

Jó ez a fotó a gyerekekről :lol: .

Szerdánként van 10-kb. 3/4 11-ig Ficánka torna az Egészségházban, és utána van ott a baba-mama klub délig. A klub ingyenes, vannak játékok a piciknek, leginkább ismerkedni lehet :lol: .

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia Timóca!
Oké, köszi, majd figyelem, hátha tud valaki infót! ;)

Kép
lbadri
 
 


Szia Timi

Köszi,szerintem is aranyosak a képen:lol::oops:

Köszönöm az infót!Jövőhéten ha jó idö lesz,és nemesünk bele az influenzába,elmegyünk:)
Még egy kérdés:hol van az Egészségház?Hold út?
A Ficánka tornára hány éves kortól lehet vinni a gyerkőcöt?
Még 1*:köszike


Melinda
kmelinda
 
 


:lol: :lol:
kmelinda
 
 


Szia Melinda!

Itt a ficánka torna plakátja:1172130816.29.doc
Az egészségház a Rákóczi úton van (fő út), majdnem szemben a CBA-val. (ahol az orvosi ügyelet is van)

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00. Szakmai felvilágosítás: Viczkó Andrea 30-407-8301, bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690; www.babauszas.atw.hu, www.esemenyrogzites.hu - video

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: