Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó sokat írtatok!Benézzztem már tegnap is olvasni,de nem volt időm írniKép

Katácska!
Látom jól éreztétek magatokat a kiránduláson.Jók a képekKépFogaddal mi van?

Ildi!
Gratulálok a fogacskához.Gábor jár suliba?

Ana!
Jók a képek!

Kata!
Jobbulást nektek!

Adri!
Nekem is tetszett a Tropicárium.Mi is eljutottunk 3év után.Párom 3 éve volt a hugával és én akkor kimaradtam mert dolgoztam.Azóta készülök énisKépTeszek fel képeket!

Rbetti!
Énse bírom ezt a sok műnőt és miszpi..-át.Nekik magura van idejük csak a gyerekükre nem.Mindig tipptopp.Nem is írok erről mert csak felmegy a pumpámKépGyerekülés nekünk is van már azóta hogy terhes vagyok.Használjuk is és ezt kéne mindenkinek.

Heppi!
Jó pihenést és kikapcsolódást nektek.Nem semmi hogy hova visz a párod.Örülnék neki ha engem is elvinne valakiKép

Balázs Éva!
Én nem adatom be neki az oltást és a doki se és a védőnő se javasolja nálunk.De mindenki máshogy van vele.

Remélem nem maradt ki senki.Teszek fel még képeket és lepek mert meló vanKép

Kép
Milán megéhezett a várakozásbaKép

Kép
Halacskák

Kép
Másik halacskák

Kép
Cápa

Kép
NémókKépKépKép

Kép
Milán és én

Kép
Megint miKép

Most megyek.Puszi mindenkinek és jobbulást a betegeknek.Jó hétvégét mindenkinek.

Rbetti
raczbetti
 
 


Bocsi csak most láttam hogy magamnak írtam az előbb.Ahol az én nevem van az a Szabó Bettinek mentKép
Látszik hogy már sietekKép

Sziasztok
raczbetti
 
 


Hello!
RBetti!
Jók a képek Milánnak is tetszettek a halak?
Hogy birta az utat?
Mától jár a múlt héten nemmertem engedni.

Merre vagytok?Miért nemjelentkeztek?

Puszi Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi van itt?Sehol senki?Tegnap is benézztem és csak az én írásom volt itt.Tessék írni!

Ildi!
Jó hogy legalább te írtálKépMilánnak nagyon tetszettek a halak és mindenárom meg akarta fogni őketKépMondjuk ő mindent meg akar fogniKépMilyen utat hogy bírt?Pestre be az utat vagy ott a mászkálást?Nem volt vele gond mert mindig visszük magunkkal akárhova megyünk,úgyhogy hozzá van szokva.KépKarcsika jól van?Miket csinál?
Nagyfiadnak jobbulást.

Írjatok!!!!!

Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Mit ne mondjak , én is azt hittem, hogy legalább Heppi fényképes élménybeszámolója fogad Kép. De lehet, olyan jó volt, hogy még maradtak kicsit Kép.


Adri!
Örülök, hogy nem lett baj a balesetből! Sajna sok ember nagy árat fizet a tanulságért Kép. Azért ne hagyd abba a vezetést végleg Kép
Tényleg sokban hasonlítunk, engem is bosszantanak az ilyen felületes anyukák. Akik talán csak díszből meg illendőségből szülnek (vagy hogy meglegyen a szocpol, vagy elmondhassák, hogy nagycsaládosok), aztán nincs idejük velük törődni. Na nem mondom én sem, hogy mintaanyuka volnék, mert sajnos korántsem , de azért igyekszem Kép.
Néha könnyebben magamra veszek dolgokat, néha meg abszolút nem érdekel, hogy néznek rám, vagy bármi. Most szerencsére pont ilyenem van Kép


Ildi!
Gratula a fogacskához!
Hát igen, sokaknak fogalmuk sincs, milyen akár csak 40-el ütközni. Van egy ilyen "szimulátor", sztem érdemes lenne jogsiszerzés előtt mindenkit beleültetni. De akár a szülésfelkészítőn is levetíthetnének ilyen tesztfilmeket, hogy esik szét a tesztbaba. Hátha hatna valamit...

Rbetti!
Nagyon jók a képek, csinik vagytok!
Némókon mosolyogtam Kép. A csajszim imádja ezt a mesétKép.
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a gondolataimmal Kép


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Távirati stílusban:
Hétvége csúcs-szuper volt, csak rövid. Fotók nincsenek, mert csak ketten voltunk felmérni a terepet a családi nyaralásra, de még ott melegében le is foglaltuk a szobákat Kép

bocsi mindenkitől, de rohannom kell tovább

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Heppi!

Jólvan, egyelőre beérjük ennyivel Kép. Én vagyok szenilis, vagy tényleg nem írtad, hogy hol voltatok konkrétan?

"régiek" merre vannak? Kata, Mica, Momo?

És még egy dolgot akartam már rég írni.. Remélem nem bántok meg vele senkit. De azt szeretném kérni, hogy hadd maradjak csak simán Betti, ne Szbetti, mert valahogy naon nem szeretem Kép.

No, repülök én is tovább...

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti,
Ezexerint te vagy szenilis Kép Debrecenben voltunk az Aquatium Wellness-hotelben --- asszem még sárgulási engedélyt is kértél Kép
www.aquaticum.hu

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


heppi!

Valóban, mostmár emlékszem Kép Arra emlékeztem hogy mentek meg ilyesmi, csak a Debrecen ment ki a fejemből. Öregszem Kép
Beiratkoztatok már az oviba? vagy később kell csak?
Van néhány rucim megint, érdekel?


Velünk semmi lényeges, bár ez így nem igazKép. Van, de mégse Kép.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Csak futolag, elunk meg, de idom az nulla. Olvasgatom naponta a topikot, de hogy megfogalmazzak par sort, az mar sajnos nem megy..Kép Tegnap is ejjel 11ig meloztam. Igy jar, aki elmegy delelott az autoszervizbe, es ott csucsul 2 orat, nameg delutan sose haladok, mert 4-8ig atlagban kint toltom az idomet az udvaron a lurkokkal. Ezert kertem a fonoktol egy laptopot. Vezetek nelkuli halozatunk mar van, igy tudok kint dolgozni, hintaagyban ulveKép

Kataval, ha minden igaz, penteken talalkozomKép

Bocsi mindenkinek, de rohanok, baratnom combtol bokaig gipszben van, es en vagyok a taxiszolgalatKép Reggel a lurkoit viszem ovibe (delutan haza), most meg ot viszem dokihoz.

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Heppi
Örülök,hogy jól sikerült a hétvége.Gyerekek?
Hogy viselték?vagy fel sem tűnt nekik?
Jöhettek nemsokára újrakezdjük a kórságot.kb 8-10 nap és kijön a másik kettőn is.Abban nem vagyunk biztos ,hogy rajtunk nem jön-e ki.Majd meglátjuk.Kép

Betti
Sz.-nélkül.Az autósülésben igazad van.Igaz nekünk nincs autónk.A szülésfelkészítésen tényleg oktathatnák,hogy ne csak azért szüljék mert édes és szépen lehet öltöztetni őket...
Én nem szoktam figyelni,hogy miben vannak a pimpikék.Kép
Anyósodnak megmaradt az állása amikor átköltöztek a Kiliánra?Vagy mást kapott?

Mica
Jó,hogy írtál.KépVan dolgod elég akkor.
Kint dolgozol?Szuper!!!
Ilyet nekem is.Kép

Katácska
Bejelentettelek csütörtökre!Kép
Hogy áll a kert?Sok munka van még?Tudom mindig van.KépGyerekek?
Mi van veletek?
Köszönöm a kamillás tippet.
Mindennap egyszer átmostam kamilában óvatosan.Már az első lötyi után halványabb volt.Szerintem sokat segített.A többit is így fogom!!!

R.Betti
Jó,hogy ki tudtatok mozdulni.Meg akarta fogni a halakat?Édes lehetett.Kép

Ildi
Kicsit elhavaztunk mert Lackó bárányhimlős volt de,már túl is vagyunk rajta.Kép

Adri
Tényleg nem unatkozunk.Kép
Nálatok?Hogy vagytok?Gábor?Fáj még neki?

Kit hagytam ki?
Jaj!Ana.
Veled mindig beszélek.
Pusszanat innen is.Kép

Vigyázzatok magatokra.
Szép napot.Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Csak kicsit bekukkantok.Nincs erőm írni mert hulla vagyok,de azért pár sort megpróbálok.Meg most nagyon éhes is vagyok és nem tudom mit ennék.?Pedig jó lenne tudniKépVelünk nincs semmi.Van édes kis fogacskánk és ma voltunk babaúszáson.Nagyon ügyes a Milán és meg is dicsérték.Kép
Mindenkinek puszi.Majd holnap írok!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Betti
Gyereküléssel kapcsolatban egyetértek veled! Nem véletlenül találták ki az okosak, hogy kell az autóba.
Cicababa anyukákról meg csak annyit, hogy jó lenne ha nekem is elárulnák mokir tudtan annyit foglalkozni magukkal, vagy hogy a gyerekkel mit csinálnak, hogy hagyja őket sminkelni. Az én gyerekeim mindig visongnak mikozben pingálom magam, plusz a MIlcsit is akarja festeni magát. De azért irígylem őket, mert én néha nagyon tramplinak érzem magam.

Rbetti
Tropicariumba mi is akarunk menni!

Adri
Vezetést ne hagyd abba!

Ildi
Gaborod hogy van? Keze?

Heppi
Nagyon irígy vagyok a hétvégi kiruccanás miattKép

Katácska
Torna jól megy? Remélem hamarosan én is tudok már menni.

Edit
délután majd megyek!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok,
Hétvégéért nem irigykedni, hanem elmenni Kép
Gyerekek jól bírták, hiszen ragaszkodnak a nagyszülőkhöz, szeretik őket, a saját helyükön aludtak stb stb. tehát a lehető legkisebb macerával próbáltuk megoldani (az ő szempontjukból)

Cicababa anyukák: minél nagyobb a gyerek, annál inkább könnyebb. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom Kép és persze az sem árt, ha apájuk ad rendesen lóvét a kozmetikusra-fodrászra-tornára stb stb, közben pedig mosolyogva vigyáz rájuk, amíg anyájuk épül és szépül Kép
Egyébként a szépség belülről fakad - hogy közhelyekkel traktáljam itt a társaságot, illetve az ápoltság sokkal fontosabb a márkás daraboknál
Habos-babos kislányok és vagány kissrácok: a gyerek vagy tiszta vagy boldog Kép ennek ellenére én is fürdetem őket, sőt doki előtt tiszta ruhát adok rájuk Kép
De az udvarra pl kizárólag "kínai" cuccban mennek, vagy foltos-agyonhordottba Kép

Gyerekülés: szerintem azért KELL, mert amikor pl még én gyerek voltam, az utcánkban kb 5 autó volt, mindenki tudta, hol lakik gyerek stb. A megengedett seb.határt tkp ki sem használták. Ma már minden agyament őrültnek több ménest megszégyenítő autója van, viszont pontagyú (pont az a geometriai jelenség, ami még létezik, de kiterjedése nincs --- mat.deff.) meghát menőzni is kell, szal ezért van a gyerekülés!
Emléxem egy esetre, amikor már mindhárom manónk megvolt, és mentünk anyukámékhoz. Én hátul kucorogtam két hordozó között, Orsi elől a II. típusú ülésében, előtt a légzsák kikapcsolva. Rutinellenőrzés, ahol idősebb fickó megjegyezte társának: látod, szabályosan is lehet gyerekkel utazni!
Nagyon dagadt a mellem Kép Ma már inkább úgy gondolom, szomorú, hogy mi voltunk a "hír" .

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Gabi keze jol van eddig fél gipsze volt mostmár egész.
Jövö kedden megint kontrol.
Karcsika bele húzott a fogakkal megvan a 2.és már bújik a 3.-4. is szoval már harap.
Én is jol vagyok.

Rácz Betti! Ana!
Nálatok mi újság a fogakkal?

Hú most csak ennyi mert Karcsika nemhagy de potolom a többieket is.

Puszi-puszi Ildi.

hogy álltok?

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Írok gyorsan pár sort mert megyek Pestre és délután pedig megyünk el a nyaralóba rendet tenni.Holnap délután jövünk csak haza.Úgyhogy nem jövök.Igazoltan leszek távolKépJó hétvégét mindenkinek.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Jó hírem van. Úgy néz ki, hogy Attilának lesz kistestvére. Ha minden igaz, akkor januárban szülünk.

Üdv. mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Hűű.

Ez tényleg jó hír.KépKépKép
Gartulálok a babához.Kép
Edit.
edit01
 
 


Éva

Gratula a pocilakóhoz!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Éva!
Nagyon gratulálok nektek.
Örülök ennek a hírnek.

Karcsikának mégegy foga kinn van vagy én néztem el
tegnap.Már jol meg is harapot a kis aranyos.

Majd megyek párom elé megnézem Katáékat mivan velük.

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Éva! Gratulálok a kistesóhoz! Kép

Képzeljétek, Nándikán kívül már mindenki volt a csoportban bárányhimlős! Kép (Ami azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel minket is utolér.)

Kellemes hétvégét mindekinek!

Egy-két friss kép a lurkókról:
KépKép

Ez nekem nagyon tetszik:
Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Tegnap késő este megjöttünk.Ma megyünk nyuékhoz és lehet benézzek a piacra is mert Milánnak inget kéne venni.

Éva!
Gratulálok a babáhozKépTerveztétek már vagy csak jött magától?

Ildi!
Nektek meg a fogacskákhoz gratulálok.Mennyi fogatok van már?Melyikek jöttek ki?

Radra!
Aranyos a képen a fiad tényleg jó képekKépBárányhimlőn szerintem jobb kiskorban túlesni.Vagy nem?

Mindenkinek jó hétvégét.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Ildi
Ha jól emlékszem te kérdezted hogyállunk a fogakkal. Na, Olinak már 6 fogcsija van! Kettő lent és 4 fölül.
Ja, és Olibaba már úgy tud menni, ha tolja magaelőtt a kompot (nem benne ül, hanem feláll mellette és megy), és nem esik hasra.

Adri
Tényleg jók a képek. A fiúk nagyon hasonlítanak egymásraKép

Edit
Köszi a rucikat és a szandikat! Elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyivel tartozok értük. Tiszta dili vagyok.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana
Nem tartozol semmivel.Viszont a fele itthon maradt.
Na majd legközelebb.
Képzeljétek.Kijött Atin is a bárányhimlő.
A 11.napon.Pedig dokinő esküdött,hogy még nemjöhet ki mert korán van.
Ilyenkor beesik az eső?
Szóval most nagggyon fertőzünk akinek kell jöhet.Kép
Bár még Anna hátra van.
Jó pihit a maradék vasárnapra.
Sziasztok.
Edit.
edit01
 
 


Edit

Hát le vagyok döbbenve, hogy ilyen hamar kijött Atin is a himlő!
Annának a szandija itt maradt nálam. Majd viszem valamikor!
Remélem jövő héten már el tudok menni tornázni, mert már lassan megbolondulokKép
Képzeld, éjszaka Oli is belázasodott. 39.4 volt a láza. Hűtőfürdő, lázkúp, Panadol volt a menü. 1-től 3ig volt ébrem, utána elaludt és aludt 9-ig. Milcsi meg fél10-kor kelt.

Barihimlőhöz gyógyulást.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Mica!
Örülök, hogy írtál, és hogy azért olvasni szoktál minket Kép.
Látom még mindig sűrű napjaid vannak Kép. Jól hangzik ez a munka a hintaágyban Kép. Mit nem adnék, ha Ati is ott dolgozna. Már csak egy kert és egy hintaágy kéne hozzá.. meg.. Kép

Edit!
Nem tudom, hogy hová helyezték anyósomat, bocsi.
Ezt a "korán kijött" dolgot nem értem igazán. Ki mondta, hogy csak Lackótól kaphatta el? Lehet, hogy ő is onnan szerezte, ahonnan Lackó, úgyhogy simán kijöhet hamarabb. De lehet, hogy valamit félreértettem...
Jobbulást.

Heppi!
Persze, te könnyen beszélsz Kép. Mennénk mi is, csak nálunk nem olyan egyszerű...
Rátapintottál a lényegre a szépülés terén is, nagyban függ(ne) a szépségünk a pénztárcánktól. És azthiszem itt pont az olyan anyukákat illettük 'cicababa' jelzővel, akik a gyerekük rovására szépülnek. Akár anyagi szempontból, akár együtt töltött idő szempontjából.
Nekünk eddig két találkozásunk volt rendőrökkel rutinellenőrzés alkalmából Kép. Az egyik talán egy hónapja, persze jó úgy megállni, hogy tudjuk nem találhatnak semmit. Gyerekek mindig bekötve, és mi is, nem hajtunk gyorsan stb.. A másik eset azért kedvesebb, mert egy "hírhedt" rendőr állított meg, majd mikor látta a hátsó ülésen a gyerekeket ülésben, bekötve, intett hogy mehetünk tovább. Kép. Jól esett.

Ildi!
Hú, nagyon megugrott a fogak száma Kép. Csak így tovább!

Rbetti!
Szóval világjáró hétvégéd volt Kép. Merre van nyaralótok? Sikerült rendberakni?

Éva!
Gratula a picurhoz! Jó egészséget nektek!
Egyébként mi újság veletek?

Radra!
Nagyon édesek a fiúk! Még meg sem köszöntem a látogatást, nagyon jó hatással volt rám! Kép Rég éreztem magam ilyen jól!
Annyit beszéltünk a vezetésről, hogy a végén autóval mentem délután mindenhova Kép. Haladok , mi? Kép

Ana!
Olinak jobbulást! Az azért megnyugtató, hogy ki tudja aludni magát. Remélem hamar meggyógyul.

Rólunk megint nem sok -szokás szerint Kép-, csak annyi, hogy tök jó hétvégém volt Kép.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Helló

Csak az ovodából kaphatta el .Máshonnan nem.
Ati nemigen jár az oviba max 1-2 percre.
Onnan számítva szerintem a Lackótól kapta el,mert ha nem akkor már rég ki kellet volna jönnie Attillán is.
De a lényeg az,hogy a doktornő pénteken esküdözött,hogy nem lehet még Annán pötty majd csak 21 nap múlva!Mert pénteken Annán voltak gyanús pöttyök de azok eltűntek....

Remélem így érthetőbb.Nem mintha lenne jelentősége.
Nálatok?Lehet,hogy Mendin sem jön ki mint rajtad annak idején.
Szép napot!Edit.
edit01
 
 


Megint én.

Ana utánajárt.
Nem jött ki korábban.Kép
Mostmár csak a doktornőnek kellene utána olvasni.Kép
Mára elég a himlőböl.Meg egész hónapra.Kép
Csáo .Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Tegnap kijött Karcsikának a 4. goga is már nagyon tud harapni meg is kostolt.

Kár ,hogy nem itt laktok vinném Gábort hozzátok mert neki semmi gyerek betegsége nem volt csak torok
gyulladás.

A himlösöknek gyogypuszi.

Pusz Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Oli láza elmúlt. Egy napig tartott. Hm, nemtom milyen betegség ez. Milcsi csütörtkon volt ugyanígy. Nála is elmúlt egy nap alatt.

Edit
Kitartás a himlőhöz. Remélem rajtad nem jön ki.

Ildi
Hű, belehúztatok a fognövesztésbeKép
Olinak már 6 foga vanKép
Nagyon nagyokat tud harapni. Tapasztaltam! Főleg mikor szopik, vagyis ha már jóllakott és csak szórakozik velem.

Betti
Nemigen aludta ki magát Oli. A láztól aludt olyan sokat.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Mi is fogzunk de még csak 2 fogunk van alul.Olyan édes kis fogacskákKépMilán is tud harapniKépNem semmi mikor megharap.

Minden himlősnek jobbulást és a betegeknek is.
Képzeljétek párom öccsének ma veszik ki a manduláját.Jól be van tojva szegényke.Hát énse lennék a helyébe az tuti.Már bent van a kórházba és 10körül műtik és holnap jöhet is haza.
Nekem ma menni kéne a paphoz mert a keresztelőt intézük.Holnap reggel meg megyünk babaúszásra.Nem unatkozunk az tuti.Gyorsan még főzznöm kell és már a virágoskertet is meg kéne csinálni.Megyek is mert vár a munka.

Szép napot mindenkinek.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Gratula az újabb fogacskához, tényleg nagyon beindultak a fogak Kép. Mi most küzdünk az utsókkal éppen.
Kev is harapott, de már mikor elaludt a cicin, és nem volt magánál Kép.

Ana!
Lehet, hogy vmi kisebb fertőzés volt, amit gyorsan leterített a szervezetük.
Hidd el, az is jó, ha a láztól alszik. A mi legutóbbi lázas betegségünk után tudom milyen 10napig nem aludni..

Rbetti!
2fog is fog Kép.
Mennyi idős a sógorod? A barátnőmnek is felnőtt korban vették ki, és marhára szenvedett. Remélem nálatok nem lesz vészes a dolog.
Dejóó, én is akarok virágoskertet Kép! Jó munkát!


Én meg indultam volna a postára, de a fiam beájult a szőnyegen, úgyhogy halasztok.. Nagyon cukin elterült a drága, lefényképezem Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


íme a kép:
Kép

Ma lesz anyáknapja az oviban. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz. Itthon fújja az összes verset, nagyon drága. De sztem ott szokás szerint megkukul Kép.
Szegénykém, reggel nagyon rosszul ébredt. Elaludtunk, és ráadásul sztem rosszat álmodhatott, és meg volt róla győződve, hogy az igaz volt Kép

No, megyek vasalni , míg Kev alszikKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti! Én ma voltam postán, de majdnem otthagytam (ha nem az adóbevallásról lett volna szó simán elhalasztom)! Tele volt. Azt hittem be sem férek. Kép
Nagyon édi Kevin a képen (meg élőben is)! Kép
RBetti! Gratula a fogacskákhoz! Nálunk is még csak 2 van Bálintnak, de már látszik az ínyén, hogy hamarosan (gondolom én) jön a többi is. Tudom, hogy ennek örülnöm kellene, de olyankor szegény olyan keservesen tud sírni, hogy majd megszakad a szívem! Kép És persze az éjszakai alvás olyankor csak álom marad...
Ana! Hogy van a férjed? Már minden OK?
Edit! Jobbulást a gyerkőcöknek! Mi még mindig ellenállunk a barihimlőnek! Kép
Ildi! Nálatok is gyorsan jönnek a fogacskák. Gratula hozzájuk! Hogy van Gábor keze?

Éva, Heppi! Mi újság van Nálatok? Gondolom Ti is sokat vagytok kint a gyerkőcökkel a levegőn.
Mostanában Nándika is egyre többet kívánkozik ki az udvarra (ha megkötjük addig a kutyát).

Puszi mindenkinek!

Adri

ui: Betti! Írj, hogy milyen volt az Anyák napja!
radra
 
 


Adri!

Általában reggel szoktam postára menni, miután a csajt leadtuk az oviba. Na , akkor aztán totál tumultus van. Most egész tűrhető volt. CSak én meg vhogy mindig a rossz sorba állok Kép Boltban is mindig kifogok egy-egy nehéz esetetKép.
Anyáknapja szupi volt, nemhogy egy szót sem szólt, de végigsírta az egészet. Én is. Úgyhogy tuti volt. Mielőtt eljöttünk, az egyik anyuka megkérdezte, bárányhimlős e Mendi, én persze rávágtam, hogy nem, aztán megláttam az első pettyeket, amiknek nyilván reggel még semmi nyoma nem volt.. szóval belekezdtünk. Mendi már csak szeptemberben megy oviba.
Mendi még nem lesz vészes, mert értelmes gyerek, de hogy Kevint hogy fogom lefogni, hogy ne vakarózzon????

Edit!
Tőled azt akartam kérdezni, hogy te Atinak is gyógyszervitamint adsz? Mert nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy 4éves kor alatt csak a sziruposakat lehet.

No, megyek, egy darabig nem jövök asszem..
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kitartás Betti

Nálunk már 5-ből négyen himlősek.
Már csak én vagyok hátra!
Jó éjt.
edit01
 
 


Ja,Lackó a marslakócskás vitamint szedi ,Ati és Anna meg a narancsos trutyit issza.
Azelőtt 3 éves kortól volt a vitamin.
edit01
 
 


Sziasztok!

Szépen eltűntem,nem volt szándékos,de most is csak éjfélkor tudok írni.
Patrik után is egyre többet rohangálok,valahogy úgy érzem sokszor,hogy soha nem lesz vége a napnak.Aztán,ha mégis,akkor kezdődik az éjszakai műszak,mert bár jobban alszik már,azért nem örvendeztetett meg igazán átaludt éjszakával.
Raul pedig nagyfiúsodik,ennek minden előnyét és hátrányát produkálva.Már nagyon várja az iskolát.Én kevésbé.
Jövő héttől indul az úszásoktatás.Tudtok erről valamit mondani?Általában szeretik a gyerekek?Gondolom teljesen biztonságos,de én azért nem tudok teljesen nyugodt lenni.Ilyen hülye vagyok.


Betti!
Olyan szépséges ez a kislány!!!
Az alvós kép nem semmi!Meddig pózolt így?
Bárányhimlőhöz kitartást,remélem nem lesz durva.


Edit!
Nektek is gyors barimentességet kívánok!
Lackó füle teljesen rendbejött?


R.Betti!
Férjemnek is ki kellett volna már ezer éve vetetni a manduláját,de rettenetesen be van tojva.Kép
Sikerült ma mindent elintézni?


Ana!
Oli is szépen kifogasodott!Kép
Patrik múlt héten volt nagyon lázas-szintén egy napig.


Ildi!
Jól belehúzott Karcsika a fognövesztésbe!Kép
Gábor keze?Múlt évben,ilyenkor tudtunk volna bárányhimlőt kölcsönadni bőven.Kép


Éva!
Gratulálok a kistesóhoz!KépHogy bírod a második pocisságot eddig?


Adri!
Fiúk nagyon aranyosak!KépA gondterhelt kép nagyon jó!!!Kép


Katácska!
Hogy vagytok?Látom,Te is régen írtál.

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Egyelőre jól bírjuk a barisságot.Mendi is jól viseli eddig.

Edit!
Zsolti is elkapta? SzegényKép. Hogy bírja?
Tényleg igaz, hogy családon belül minél többedszerre fertőződik meg vki, annál több pettye lesz? Úgy értem, h aki először az még light-os, aki másodszor annak már több petty stb..? Ennek alapján, ha én kapom el utoljára tényleg lehet nem érem meg a -majdnem leírtam mennyit- Kép
Úgy emlékszem azt írtad, Lackó nagyon hősiesen tűrte a dolgot, nem vakarózott. Ati meg Anna hogy bírja? Én Kevintől félek nagyon, mert őt szó szerint lehetetlen lefogni Kép
Hány nap alatt jön ki az összes pötty? Mert tegnap du. csak 5 volt, este 15, most kb.40, de csak a törzsén, a végtagokon abszolút semmi. Van petty- az elsők közül- ami már szárad le. Szóval neked -mint bárányhimlő terén tapasztalt anyukának- mi a véleményed, mire számíthatok ? Kép
Ti hol tartotok? Ezekszerint nálatok Atival együtt kapta el mindenki eddig? Mármint Lackótól egyszerre Anna és Zsolti is? Aztán mi meg majd döglődünk a 40°C-ban itthon Kép.


Kata!
Örülök, hogy írtál!
Nekem is ismerős a rohangálás. Nekem a szélmalomharcból van elegem. Õ egész nap szétpakol, én meg utána el. Mire az egyik kupit összeszedem, csinálja a másikat. De nyilván ez sokaknak ismerős. Most, hogy mindkettő itthon van -és lesz is szeptemberig- ez kétszeres eredménnyel jár. Mindig arról álmodom, hogy egyszer Ati kivesz egy hét szabit, és megváltódik a világ. De most -sincs- semmi esélye a dolognakKép. Mikor rámjön a bolondéria, hogy de jó lenne még egy gyerek, belegondolok ezekbe, és rögtön elmúlik Kép.
Kitartást neked -is- Kép. Majdcsak elszáll az a 20 év, aztán meg siránkozunk a fiatalságunk után ;) Kép.
Úszásoktatásról nincsenek élményeim sajna. De valszeg biztonságos, csak figyelnek már a gyerekre. Az meg sztem hamar kiderül majd, hogy mennyire fogja élvezni Kép.
Köszi a bókot a csaj nevében Kép. Kevin kb. 50percet aludt így, persze közben forgolódott kicsit, szanaszét dobálva a végtagjait. Baromi édesen tud aludni. Azt bírom a legjobban, mikor összeráncolt szemöldökkel alszik Kép A kis gondterhelt Kép.

No, megyek...

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Összejött a bárányhimlő rendesen!

Edit!
A négy ember azt jelenti, hogy a férjed is elkapta?!

Betti!
Négy éve, mikor Ancsi volt himlős, adhattunk Fenistil cseppeket, kenhettük a pöttyöket a cinkrázóval.
Csak tusolni lehetett gyorsütemben, aztán csak lapogatva felitatni a vizet a törölközővel.
Nem javasolta a dr.nő a savanyú dolgok evését, ivását, mivel a nyálkahártyákon is lehetnek pöttyök, amit ezek csípnének.
Előfordul, hogy csíp ilyenkor a pisilés is!!!
Szegény Mendi, az ünnepségen már biztos a betegség kezdett kitörni rajta!! Majd fogsz te még a szép műsor miatti meghatódottságtól is sírni!! Nagyon csini volt a csajszi!!

Fogzáshoz mindenkinek kitartást, én is előre félek tőle Andrisnál, Ancsi nagyon megszenvedte ezeket a dolgokat. Mellesleg most is kínlódik a maradó fogak kitörése miatt!
Vicceltünk is vele pénteken, amikor egész nap lázas volt, hogy biztosan a fogzás!
Igen kemény vírus van az ovis csoportban, kb. 1-2 nap láz, alszanak és fekszenek, mint egy darab fa, kis hányás, majd hurutos köhögés, nátha, végül hasmenés. Mi már az utolsó fázisnál tartunk.
Mama bevállalta volna a csajt, de magam mellett akartam tudni. Jobban van Ancsi, este óta mamázik, délután tudtunk egy nagyot levegőzni, hintázni.
Hát, kipurcantam rendesen, és egyetértek azzal, hogy az anyaság kreatívvá tesz, főleg a többes!! Ugye, lányok? Edit???
Persze a két gyerek közötti ide-oda rohangálás, főzés, stb. nem hatott jótékonyan a tejcsire! Volt, de kétóránként kellett szoptatnom Andrist.

Az oviban is gáz a vírus, el kellett halasztani a mai fényképezést, készülnének a ballagásra, záróünnepségre, gyerek meg nincs.

Kitartás mindenkinek!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Kata
De jó ,hogy írtál.köszi a jó kívánságot.Kép
Lackó füle most tünetmentes.Azóta nem fájt neki hál Istennek.Remélem vigyáznak az úszáson.Szerintem élevezni fogja,persze függ azért az oktatótól is biztos.Kép

Szilvi
Hogy vagytok?Andris nagyon szép.Annyit változott.Kép
Igen Zsolti is elkapta.Kép Sajnos ő sem volt még himlős.
Anyu nekem nem emlékszik ,hogy lettem volna,de abban sem biztos,hogy nem.Kép
Most várunk.

Adri
Köszi neked is.KépTartsatok ki továbbra is.:-)

Betti
Megpróbálok összeszedetten írni,ha valamit kihagytam szólj.Kép
Zsolti egyenlőre bírja,lázas folyamatosan és bágyadt.No meg jön a rengeteg kiütés.Lassan.Kép
Lackón elég sokk volt első látásra de Atin sokkal több.Lackón is úgy jött,hogy még csak kifele jöttek a pöttyök az első már kifakadt és varasodott.Ahogy írod.Õk már nagyok,megértette,hogy nem szabad bántani.Ha szenvedett odajött és simogattam neki,hogy enyhüljön a viszketés.
Ati már nehezebb eset.Marha sok jött ki rajta a szája körül meg mindenhol.
Neki már nehezebb megálni,de ez a természete miatt is van,mostmár szépen gyógyul.
Annán alig van!!!Viszont nagyon szenved sokat sír.Neki az a pár,nagy hólyagos.Nem érti mi az .Mardossa magát...
Mind a három más.Szerinetem nálatok is igy lesz.
Hány nap?Olyan 3 amíg jönnek.addig nekem lázasak voltak,vagy hőemelkedésük volt.
Viszont mindenhol volt .Eleinte arc,hát,has,fej és végül füty meg száj íny,nyelv.
A haja alatt is lehet majd figyeld.
Orvos megnézte?Nekem egyiket sem látta.Kakilt rá.
Írt rázós keveréket.Kamillában fürdettem őket .
Nem tudom mit hagytam ki.Kép
Ha bármiben tudok segíteni szólj!
Gyógyszertárba,boltba menni...
tudom,hogy te is egyedül vagy és nem mehettek utcára.Kép
Lackó jár oviba,nekünk még ebben a hónapban van ovi.Ma volt a gyereknap,pénteken Anyáknapja,évzáró.
Bocs a hsszú írományért.

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van de alig bírtam belépni :( Nem engdett a régi jelszómmal.Nálatok nem volt ezzel gond?Csak benézztem egyébként majd holnap írok bővebben és válaszolok is.Puszi nektek és jó éjt 8)

Puszi :wink:

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!



Hű de megváltozott az arculatunk. :D

Anna nagyon nagyon pöttyös :cry: ,apája is de neki még mindig jönnek. :(
Nagyon aggódom érte.Remélem hamar rendbejönnek.

Ana
Köszi a mailt.Velem minden rendben.Még nem vagyok pöttyös.

Minden kisbetegnek jobbulást.

Puszi.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Hát nem 1xrű ez az új babanet.Nem engedett belépni a saját jelszómmal :cry: Most csak benézztem de majd hlnap válaszolok mindenkinek.Puszi

Jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 


Hahó

Nekem tetszik ez az újítás, de azért még meg kell szokni :lol:

Edit
Jaj, szegény Zsolti és Anna és Ati. Én is remélem hogy nem lesz semmi bajuk. Szivesen küldtem a mélt. Velünk semmi extra nincs. Ati már mintha javulna. Nem is fáj már annyira a hasa, bár lehet, hogy csak a fájdalomcsillapító miatt. Remélem rendbejön.

Oli felkelt

Ana
gyomberana
 
 


Hello!

No, mostmár kettő az egyben a babanet :). Olyan mint az az oldal, ahová egyszer majdnem elköltöztünk.
Szal ismét bebizonyosodott, hogy nem minden változás jó, de legalábbis nem szép :D
Sebaj, majd megszokjuk, más választás nincs.


Szilvi!
Köszi az infókat. Nekünk is sokmindent elmondott a doki, de azért találtam újat :wink:
Az ovis ünnepségen én így is a meghatottságtól sírtam. Ezeknek a mondókáknak olyan megható a szövegük... az esküvőnkön is csak azért bírtam ki sírás nélkül, mert nem figyeltem oda, mit mondanak. :). Másrészt meg feltörtek az emlékek, mikor én mondogattam anyunak a mondókákat -akkor is sírva persze, én már csak ilyen vagyok :oops: -
Ancsinak jobbulást, remélem a kicsi nem kapja el tőle!
Hát igen, nehéz dolog két gyerekkel, az egyszer tuti.


Edit!
Köszi a tegnapit!:)
Mendi egyébként abszolút nem lázas, még hőemelkedése sincs. Azt mondja nem viszket neki, sőt nem is nagyon engedi bekenni, mert azt mondja az csípi. Ráadásul majd minden weblapon azt olvasom, hogy nem szabad kenni semmivel, még ezzel a rázóval sem, mert az is felülfertőzheti a pettyeket. Úgyhogy nem erőltetem túlzottan. Szerencsére nem mondhatnám, hogy túl sok petty van rajta, a lábán alig van, inkább a hátán van sok, meg az oldalain. Az arcán össz-vissz négy db. van, viszont a fejecskéjén is kibújt néhány az éjszaka alatt.
És az igaz, hogy az első 3-7nap a legrosszabb?
Én is felkészültem már, hogy jövő héten a fiammal együtt kidőlök. Ati kedden még azt mondta, ha én is beteg leszek, vesz ki szabit és ápol. Tegnap meg közölte, hogy július végéig senki nem vehet ki szabadságot a cégnél. Szal nincsenek illúzióim... Még csak három napja nem mehetek ki a lakásból, de már meg vagyok makkanva.
Pont tegnap olvastam, hogy a felnőtteknél sokkal tovább tart maga a betegség lefolyása, és a regenerálódás is. Remélem Zsolti hamar túl lesz rajta, hisz azért ő jó kondiban van, erős szervezet, nem? Mindenesetre jobbulást neki is, meg az apróknak is :). Remélem te meg megúszod. Talán már voltál barihimlős. Sztem igen, mert ha mindenki megkapta, csak te nem? Bár ha még nem telt el Lackótól számítva 21 nap, akkor az esélyed megvan :(
Nekünk is van még 31-ig ovi, de mire mehetne, már csak 3-4 nap lenne, arra meg már nem érdemes bevinnem.
:?

Rbetti!
Nekem nem volt gond a belépéssel, az viszont bosszant, hogy tekergetnem kell vissza az oldalt, mert nincs címe az egyes hsz-oknak.


Milánoknak nagyon boldog névnapot kívánok!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Mostmár minden oké legalábbis remélem.Belépés rendben volt :D
Visszafelé haladok a válaszokkal.

Betti!

Köszönjük a névnapi köszöntést.Nagyon kedves vagy :P
Nagyon jók a képek a gyerekeidről :) Kislányod nagyon szép és kicsit szégyenlős is ha jól látom ugye? :oops:
Kisfiad is nagyon édes és hogy elaludt ott.Tünemény a kis szöszi fejecskéjével.Sógorom 27éves és fájlalja még mindig a mandulája helyét :cry:

Ana!
Nekem is tetszik az újítás csak még meg kell szokni.Este felment a pumpám hogy nem tudtam belépni :x

Adri!
Nekünk is 2fogunk van és az alvás ilyenkor az tuti kimarad.Éjszaka töbször felkel és semmi se jó neki :cry:

Kata!
Sogorom 27éves és ő is nagyon félt a mandulakivetetéstől.Kedden vették ki neki és szerdán jött is haza.Még most is fájlalja.Elintéztem minden dolgom de megint sokminden vár rám és még otp-be is kell menni pénzt utalni+postára adóbevallást feladni és a Milán névnapjára is készülök.

Edita!
Jobbulást nektek és ne legyetek pöttyösek.Remélhetőleg te nem kapod el :roll:

Ildi!
Merre vagy?Karcsika jól van?Milyen súlyba van?Miket eszik?

Szép napot mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Még egy kép rólam és a Milánról.

Kép Milánka és én


Nyáregyházán volt 2hete a motocross vb-én.

Puszi nektek :lol:

Betti
raczbetti
 
 


Betti!
Köszike a bókokat:)!
Igen, a csajszim eléggé szégyenlős típus, de ha felenged, onnan nincs menekvés :lol:
Kevinnek én is bírom a szöszi fejét, olyan furi, hogy mikor mosom neki, akkor is olyan sárga. Sokszor meg látom a kétes pillantásokat, mikor sétálunk, mert ugyan mindketten szőkések vagyunk, de közel sem ennyire... viszont kicsinek mindketten ilyen tejfelek voltunk. Dehát ez most nincs ránk írva :lol:
A kedvességemet illetően, biztos sokan vitatkoznának veled ebben :lol: , na jó, én neked adok igazat ;)
Nagyon vagány a kép! Jó kis terepkocsitok van. Milán nagyon vagány kisfiú. Szeretitek a motocrosst? -ezekszerint nyilván :) -

Asszem én vaok a 3000-ik :roll:

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Hát, nem vagyok kibékülve az új formációval! Kép Na mindegy, majd megszokom!

Betti! Örülök, hogy viszonylag jól bírjátok a barihimlőt! :D
Én reménykedem, hogy kihúzzuk ovi végéig! Jövő héten szerdán lesz az Anyák napja, csütörtökön meg valami német foglalkozás. Júni 3-án meg gyereknap.

Ana! R. Betti! Kisfiatoknak boldog névnapot kívánok! Amúgy Betti tényleg nagyon kedves és klassz csaj!
Kép

Edit! Jobbulást Nektek! (És az összes kis és nagy betegnek!)

Kata! Örülök, hogy jöttél! A gyermekesek sosem unatkoznak! Kép

Most asszem lépek, mert Bálintka kipakolja apa szekrényét és abból balhé lesz! Kitilt a szobájából és fújhatom a netet! Kép

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Adri
radra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: