Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húha, Kriszti, Zsombi jó nagy már, biztos nehéz a seggét emelgetni :lol:

Eni, a koncert tényleg eszméletlen volt, hihetetlen ez a pasas, mennyi energiája van!! Sajna itt bunkók voltak és táskába belenéztek, szóval a gépet vissza kellett vinni a kocsiba :twisted: :twisted: Pedig marha jó helyen voltunk,a színpad jobb oldalán, pár méterre Bryantől, mikor odajött a szélső mikrofonhoz.
Képek mobillal készültek. Kép Kép

Többiektől bocsi, most már befejezem az offolást :D Jó hétvégét mindenkinek, Edit, ne izgasd magad nagyon, jó?
mara80
 
 


Mara, nagyon jó helyen sikerült ülnötök. Biztos nagyon jó volt!

Szilvi, elküldtem neked a recepteket. Átküldenéd akkor a bodys címet nekem?

Marci alszik. Este 10 körül aludt el nagy nehezen. Tokajban voltunk és kicsit megkavarodott. De csak 5 körül kelt fel, így most ténylegesen végigaludta az éjszakát.

Rátaláltam egy ismerősömre, aki valami csodákat művel a képszerkesztő programokkal, így átpasszoltam neki Marci karácsonyi képének az elkészítését. Robi vicceset akar, én komolyat, így lehet kettő lesz belőle. Még jó, hogy baráti áron dolgozik nekünk! :lol:

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!

Szilvi,az urticával kell ugye valamennyi idő után szünetet tartani :?:
a bodys címet átküldhetnéd nekem is :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Orsi,azt a bodyt a Brendonban vettem. Először fiúsnak tartottam,de olyan szépek a színei,meg gondoltam a virágok miatt,meg a nagy csillogó gomb miatt egy kicsit lányos is. :wink: Meg egyszerűen szépnek tartottam. üde színfolt a rózsaszínes ruhák között. :wink: :wink: :wink:

Mara,tök jó helyen voltatok! A férjed, hogy érezte magát? :lol:

KépKép
editmaci
 
 

 
 

Lili alszik az egyik szobában, Imi a másikban valami hülye filmet néz. :shock: Én meg jól lefejeltem a tükröt a sötét folyosón. :oops: :oops: :oops:
A tegnap esténk elég borzasztó volt.Gondoltam megpróbálok adni Lilinek fagyasztott tejet,így reggelre hátha több tej lesz a cicikben. :roll: :idea: Hercegnő olyan undorodó pofákat vágott a az olvasztott tejtől!! :x Szegénykém lefelé görbülő szájjal,olyan könyörgően nézett rám, hogy ne csináljuk ezt vele. :( :( :( Jól elkezdtem én is bőgni, és odaadtam a cicit neki. El is aludt rajta,vagy 40 percig szopizott,igaz a vége már inkább csak cumizás volt,de nem volt szívem elvenni tőle.
Reggel aludt 6-ig, úgy gondolom akkor csak elég volt neki, nem is ébredt sírva,mint aki nagyon éhezne. :!: :wink:
Ma már úgy érzem,mintha több lenne a tejcsi mint tegnap. :D :D :D

Reggeli után nálunk aludt el Lili.Biztos valami jóképú fiúcskáról álmodott.(Vagy jó teli cicikről :lol: :lol: :lol: ): Kép Kép

KépKép
editmaci
 
 


Ó, Edit, annyira édesek ezek a képek!!!!!!!! Hogy bírod ki, hogy ilyenkor ne gyömöszöld meg puszilgasd agyon? :lol: :lol: :lol:

Ja, férjemnek is tetszett a koncert, de szerintem inkább annak örült, hogy én mennyire élveztem :lol:
mara80
 
 


Az is jobb,mintha fapofával végigülte volna,nem :?: :lol: :lol:

Nagy erő kell hozzá, hogy ne gyantuszoljam meg a drágát alvás közben! :D :D :D Ráadásul amikor ébredezni szokott, olyan kómás képet szokott vágni,mintha másnapos lenne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Alíg bírja kinyitni a szemét. :shock:

KépKép
editmaci
 
 


:lol: :lol: :lol: Marci detto így alszik, mint Lili az első képen. Mármint így kiterülve. Csakhogy ugye apa a másik oldalon, én meg középen. Mi az , hogy valami jóképú fiúcskáról álmodik? Marciról álmodik! Ezért járunk udvarolni? :?: :lol:
Egész jó éjjele volt Manónak. Én viszont hülyeségeket álmodtam, így sokszor felkeltem és most fáradt vagyok.
Na, kb. 5 percet volt el magának a játszószőnyegén, most szól, hogy a éhalál küszöbén áll és kaja kell! :D

Kép
tokajkincse
 
 


Edit, nem kell szünetet tartani, szedheted folyamatosan, nem szokik hozzá a szervezet. Én hónapokig szedtem. Lilit meg kell zabálni!!

Erről az "agyonpuszilgatásról" jut eszembe, én is össze-vissza csókolom állandóan Zsombor, ekkor szokott beszólni férjuram:
"Ne csókolgasd már állandóan, mert egyszer majd Bélával jön kézenfogva haza."
:o :lol:

Keresem a bodys címet, majd küldöm.

KépKép
sz.szilvia
 
 


Marci imádja, ha puszilgatom a nyakát, de csak a cuppanósakat. Olyanokat kacag rajta. A nagyinak meg tartja a fejét, hogy puszit kér! Én úgy vagyok vele, hogy addig csókolgatom, míg engedi. Ha már sulis lesz már ciki lesz neki anya puszija!

Ja, Kriszti. Mi is fürdés közben tisztítjuk csak a fütyit.

O.

Kép
tokajkincse
 
 


Szilvi, nem találod a címet? MErt kapott MArci karácsonyi pénzt és venni akarok neki. MOst már két oldalt megnéztem, de meg akarom nézni a tiédet is.Bár így is nehéz a döntés!

Kép
tokajkincse
 
 


Látom Edit, hű voltál önmagadhoz! :lol: Sok szép bodyja lesz Lilinek megint! :lol: A sárga 80-ast én is néztem Marcinak, de meg akarom várni Szilvi milyen oldalt mond. A bóbitán is találtam szépeket!

Kép
tokajkincse
 
 


Hát,igen :shock: :shock: :shock: .
Imitől ki fogok kapni! :wink: :mrgreen: :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Jó reggelt! De aktívak voltatok a hétvégén... :shock: Mi "tudatos médiahasználat" hétvégét tartottunk, ami abban merült ki, hogy pénteken este 9-kor elkezdtem kiabálni az urammal, hogy tele van a hócipőcském azzal, hogy folyton megy a számítógép meg a tévé, a gyerek meg kapkodja a fejét a kettő között. Irtó módon rászokott a tévézésre és a számítógépezésre, ha reklám van, kaszát-kapát eldob és bámulja, meg ha meghallja a számítógép ventillátorának duruzsolását, már mászik fel a székre, hogy megnézze mi van a monitoron. :shock: :evil: Úgyhogy megegyeztünk, hogy 1. nincs számítógépezés 8 óra után, ill. "csak úgy" nem lesz bekapcsolva egész nap; 2. a tévét csak megnézni szándékozott műsorra kapcsoljuk be, megszűnik a "háttértévézés".
Közben a nagyszülők is jöttek a "mit hozzon a Mikulás?" kérdéssel. Mondjuk mindkét nagymama képes volt megkérdezni, hogy mi a problémám a csokimikulással... :shock: Anyósom megint valami habos-babos ruhácskát akart Lilinek venni, de mondtam neki, hogy ez a gyereknek nem ajándék, (1. utál öltözni, 2. hová adjam rá), ellenben már irtó aranyosan eljátszik, tehát ha valóban a gyereknek akar ajándékot venni (és nem magának, hogy gyönyörködjön a habos-babos ruhás unokájában), akkor játékot . :idea:
Edit! Lili olyan elégedett minden képen, hogy szerintem ha éhezne, nem lenne ilyen kiegyensúlyozott, feleslegesen aggódsz. Na persze ezen szerintem mindenki átesik egyszer-kétszer. :wink: Én a kórházban állapítottam meg, hogy éhezik a gyerekem, próbáltam is itthon meggyőzni a dokinénit, hogy írjon neki tápszert. :lol: :lol:
Amúgy Lili pár napja sokkal szívesebben eszi a darabos, mint a pépesített kajákat (gondolom vakarja vele az ínyét), úgyhogy a turmixgépet hosszú hónapok után eltettem. :lol: Legújabb kedvenc a paradicsomos krumpli husival.
Ja, reggelente azóta is vígan szopizik, úgyhogy csak sztrájk volt. :lol:

KépKép
pedina
 
 


edit, lilitek szerintem sem úgy néz ki, mintha éhezne. ne aggódj, ha éhes, többször kéri majd a cicit, és ettől a tejcsi is több lesz. nekem mai napig van, hogy bekeményedik a jobb mellem, de már nem fejek régóta. lusta is vagyok, meg el sem tudom adni. aztán meg, lehet, hogy ki kell dobni, mert zsomborkának nem kell majd az a kaja, amit azzal dúsítok :!: :!: :!: szóval én nem aggódnék a helyedben.

edina, szerencsére nálunk nincsenekilyen gondok egyenlőre. de nem is szeretném, ha lennének. amúgy sem nézünk sokat tv-t. no meg az elmúlt héten úgy fájt a fejem, hogy a sz.gépet se nagyon kapcsoltam be, mert idegesített a zúgása. volt 2 éjszaka, amikor csak panadollal tudtam elaludni, annyira fájt a fejem. biztos az időjárás is közrejátszik ebben.

a badis címet majd nekem is írjátok meg, lécci. bár van itt egy nőci, utcán árul, fél szemmel a közterületeseket figyeli. 700 ft egy hosszúujjú badi nála. tiszta pamut, magyar termék, a nyakrésznél 2 oldalon patentos, egyszínű, és hímzett állatminta van az elején. jól néz ki, nekem tetszik. a zsombién zebra van.

kérdés: zsomborka egyik ujjánál úgy néz ki, benőtt a köröm. már tegnap gyulladt volt, mára gennyes lett. pedig igyekeztem "szakszerűen" körmöt vágni neki. mit tehetnék vele? azon túl, hogy megkérdezem a dokinénit.

kriszti

KépKép
KépKép
anittik
 
 


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=160782
www.gportal.hu/bendimaci
www.bobitaexpressz.hu

Most ennyi body címem van. De a végén mindig az van, hogy boltban veszem meg.

O.

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!
Most kaptam egy csomagot a Liberótól.Volt benne két pelus,meg egy tájékoztató, hogy hogyan kell pelenkázni! :lol: :lol: :lol: Ideje már megtanulnom! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kriszti,én sajna nem tudok ebben segíteni, szerencsére nekünk még nem volt ilyen "balesetünk".Majd írdd meg,hogy mit tanácsolt a doktor. :roll:

Edina,jól bekeményítettél! szerintem nálunk is be fog ez következni. Mondjuk Lili még nem tévé függő,de ha véletlenül észreveszi,tátott szájjal nézi! :o Mellesleg szerintem a hétvégi műsor most is egy köpedelem volt. :evil: Semmi nem volt ami érdekelt volna,így dvd-t néztünk minden este. Most letöltötte Imi a James Bond filmeket,azokat nézzük. Olyan mókásak a régiek! :lol: :lol:
Tök jó, hogy Lilitek visszatért a szopizáshoz! :wink:

Lili ma fél 9-kor ébredt,igaz este egy kicsit nehezebben aludt el, mert délután elég sokat aludt, egy szikra álom nem volt a szemében. Most épp a bohócainak magyaráz,és majd meg őrül, hogy nem válaszolnak! :x :D

KépKép
editmaci
 
 


Bolondokháza van ma itt! :evil: Alíg ment el a postás,megint nyomják a csengőt! hittérítők akartak jobb belátásra bírni,de Lili pont elkezdett nyöszörögni,gyorsan le is ráztam őket! :wink: Most hívott egy régi munkatársam, hogy délután eljönne minket megnézni! Már sosem lesz vége :?: :?: :?:

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!

Na, jókat nevettem a megrágott usb kábelen (nálunk nyúlveszély van :) ), és a férjeken...Az enyém most autókat kutat lázasan. mióta kiderület ez a városi buszjárat kavarás, azóta sokkot kapott. Én sem tudom hogy fogok Diósgyőrből úgy kijutni a Búzára, hogy el is érjem a bábonyi buszt....

Képzeljétek hogy jártam! A Diósgyőriben szültem volna-erre :( Most azt olvastam hogy minden vizsgálatra járhatok oda, csak szülni nem lehet (márciusig van szülészet). Állítólag megengedik a Semmelweis-ben hogy a Diósgyőri orvos levezesse a szülést. Nem értem...Ha szülök akkor telefonáljak rá a dokimra, hogy tessék már jönni, mert szülni fogok? Vagy hogy van ez????

Katasztrófa. A kicsi Pocok is érzi hogy idegesebb vagyok, mert rendesen érzem hogy "bukfencezik" a hasamban. Pedig a hétvégénk tök nyugis volt, erre eljövök dolgozni és felszívom magam :?
Lányok, nektek mikor kezdett el nőni a poci? Nekem most már rá lehet fogni hogy ez "olyan" poci :D pedig már a 16-ot tapossuk, ja és nem hízom. Még mindíg 1,5 kg-nál tartok...Ez egyénfüggő??? Pedig bizisten rengeteget eszem!!!!

A 4D uh-t megbeszéltük a férjurammal. Azt mondta ezt a pénzt már erre szántuk, úgyhogy elmegyünk. Meg nagyon szeretné már látni a szerinte fiát/szerintem lányát :D
gnocci
 
 


Bezárják a Vasgyáriban a szülészetet?!Pedig állítólag az volt a "leghaladóbb" szemléletű. Meg kaptam róla egyszer egy prospektust, és elgondolkodtam azon, hogy ha már úgyis az ügyeletesnél kell szülni, akkor lehet, hogy ott kéne a következő gyereket... Na faca. Meg ez milyen duma, hogy a doki bemehet másik kórházba szülést levezetni, mikor az egész történet lényege az, hogy a dokit nem lehet behívni szülésre. :shock: Amúgy ebből Eni van nagyon kiokosodva. Mármint az új rendszerből.
Maja! Már érzed, hogy mozog a babóca?!De jó. :lol: Az nem baj, ha nem nagyon hízol, én a 7. és 8. hónapban híztam sokat, 14 volt a vége. Abból vagy 3-4 még van rajtam. Barátnőm 26-ot hízott, fél év alatt lement róla. Szóval szerintem abszolúte egyénfüggő. Bár másrészről nem hiszek abban, hogy normál testalkatú anyukánál egy 5-6 kilós hízás normális. Ld. Rubint művésznő és követői. Sok helyen kiszámolták már, hogy a baba, víz, lepény, megnövekedett vérmennyiség etc. kb. 9-10 kiló.

KépKép
pedina
 
 


Orsi, az első cím van kekem is meg.

KépKép
sz.szilvia
 
 


Igen, már mocorászik :) Azt mondta 2 doki is, hogy csak azért érzem mert nem az első baba... Először azt hittem lüktet a méhem :) aztán furcsa volt hogy mindig csak egyet lüktet. Bár az utóbbi 3 napban nem volt valmi aktív... Igaz én sem :?

Kép
gnocci
 
 


Időközben rájöttem mi volt a baj, elfelejtettem engedélyezni a html-t...Így jó hogy nem rakott fel semmit :D

Kép
gnocci
 
 


Maja! Nehogy aggódj, csajszi!!! Nem tudhatod, mert ez már "régen" volt, de engem a 20. hét környékén jól lecseszett a védőnéni az addigi 6 kilóért. Úgyhogy én azóta diéta. Mármint semmi komoly, napi 5x eszem, ilyesmi, csak nincsenek "megeszem két tábla csokit, mert megkívántam" kilengések. Most járok a 10 kilónál. Edinek tök igaza van, abszolút egyénfüggő, ne izgasd magad. Babuci "elszed" annyit, amennyi neki kell. Valahogy úgy működik, hogy amit megeszel, abból először kisbogár jóllakik, a többi a tiéd. :D Igen, anatómiailag 9-10 kg "kell", de hallottam már olyanról, aki +6-tal ment szülni, és nem Rubint Réka volt.

Sajnálom a Diósgyőrit, én is hallottam, még biztosabb forrásból. :cry: Sajnos, ez várható. Amúgy szerte az országban rengeteg szülészetet akarnak bezárni. Hát fasza. :evil: Tervbe van véve én kórházam is, de az még jópár kör, és addigra Beni megszületik. Államtitkárasszony a kedvencem mostanában. Új filozófiám az egész eü-i hercehurcával kapcsolatban, hogy nem agyalok rajta. Majd ha odáig jutok, és dönteni kell, vagy valamit csinálni, hát akkor majd döntök. De ha előtte agyalok, beledöglöm.

Ezt a ruhaügyet én nagyon rövidre zártam. Jót mulatok a body-hegyeken, amiről álmodoztok, mamik. :wink:
vbea
 
 


Sziasztok!
Lili alszik. Most új napirendet talált ki magának.Délelőtt sokáig alszik,utána meg szinte egész nap semmit. :shock: Csak az a baj, hogy így még elég hosszú neki,nagyon fáradt estére. Tegnap is próbáltuk délután altatni,de csak vigyorgott a cumi alatt! :mrgreen:

Este úgy fájt a fogam, hogy majd meg őrültem. :cry: Minden előzmény nélkül,alíg tudtam elaludni.Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de nekem a terhesség és a szoptatás alatt is sokat romlottak a fogaim. :?

Kriszti,mi újság Zsombival?

Tegnap meglátogatott minket egy munkatársam.Hát,nem irigylem a kórházi dolgozókat! Azt sem tudják mi lesz velük januártól.Senki nem mond semmit nekik.
Mivel a Semmelweis és a Vasgyári egy közigazgatás alá tartozik,biztos, hogy a szülészet és a sebészet hozzánk költözik tőlünk meg az idegosztály megy ki Diósgyőrbe. Biztos örülnek neki az ott dolgozók. :evil:

KépKép
editmaci
 
 


Edit, senki nem tud semmit! Amíg nincs hivatalos információ, utasítás, parancs, addig semmi nem történt. Mármint mindezt arra értem, ami mostanában zajlik az eü-ben. :?

Fogak. Nekem rengeteget. Amúgy sem annyira faszányosak alapból, de nagyon vigyáztam rá évekig. Hát most hiába. Amit lehet, megteszek, fogdokim nem akart hozzányúlni, mert "azonnali beavatkozást nem igényel", és kismamikat nem nyaggatják, csak ha muszáj. Szóval én az elszíneződéssel küzdök leginkább. Ha az ínyeddel stb van probléma, ajálom a sensodyne-t (zöldet). Nekem legalább ez a része rendben van. :!:
vbea
 
 


Edit! Panadolt lehet bevenni, ha sürgősen kell. Vagy Algopyrint.
Szerencsére nekem így túl a 31-en nincs még csak tömött fogam se. :oops: :oops: A Sensodyne tényleg jó volt nekem is.
Boldog szülianpot Lilinek!
Lili egyre durvább éjjel. Aztán délelőtt is. Most egy órája alszik szerencsére, de már az erkélyről való kiugrás technikáján gondolkoztam. :cry: Álmos, de ha lefektetem egyedül ordít, ha mellé fekszem tépi a hajam, meg rugdos (fel akar rajtam állni), ha hagynám játszani, elborul a fáradtságtól. Úgyhogy már buzgó fohászokat intézek a fogakért, aztán meg jön a nagykorúsítás: megy a kiságyba. Csak nekem is kipihentebben kell ehhez a projekthez állnom, mert az első napok gázosak lesznek. :? Tegnap adtam neki karikára vágott banánt, 10 perc múlva üres volt előtte a tányér. Erre azt hiszitek egy darabot is megevett? ! Bepakolta az ölébe, csak a tálcától először nem láttam. :lol: :lol: :lol: Amúgy eg ytündérbogár, csak az alvás menne egyszerűbben. Régen evett, ölbe vettem, 10 perc múlva aludt. Most már csak kétszer alszik, de előtte egy órás pankráció van. Este semmi probléma, meg autóban is azonnal elalszik, na de drága egy mulatság lenne altatás címén kocsikázni vele... :? Úgyhogy anya lélekben megerősödik és jön a szundi-projekt. :?

KépKép
pedina
 
 


Köszi,Edina! Furi, hogy megint eltelt egy hónap! :wink: Rohannak a napok egymás után. :shock:
Kiváncsi vagyok, hogy mit fog szólni Lilitek a kiságyhoz! :roll: Biztos nem lesz könnyű menet! :?

Azt mondjátok meg, hogy fér egy négyhónapos gyerekbe ennyi nyál! :!: :?: Hihetetlen! teljesen eláztatja magán a ruhát,de a partedlit meg állandóan tépi ki a nyakából!
Ja,a nyakáról jut eszembe! Hátul a nyaka körül most vettem észre, hogy ilyen kis apró,piros foltok vannak. Eléggé megszokott izzadni szopizás vagy játék közben,lehet, hogy attól jött ki? Máshol nincs rajta szerencsére,és ott sem olyan nagy területen.

KépKép
editmaci
 
 


Marci délutánig éhségszrájkolt. Nem hajlandó szopni, ha megfeszülök sem. Adtam neki tejpépet. Nem kellett. Ivott alma-csipkebogyó italt. Az jó volt, de reklamált, hogy visszatettem neki az 1-es cumit és szívni kellett. Délután megcsináltam neki a kaját ( répa, sütőtök, krumpli). Két kanál után rámköpte és ordított. Próbáltam szoptatni, de csak nagyon keveset volt hajlandó. Annyit azért igen, hogy ne tudjak neki gyümölcsöt rakni a kajába. Ezt játszottuk vagy egy órát, míg annyira ordított, hogy felbontottam a tápszert. Rohadt szar íze van, de az jó volt. 180 ml lehúzott belőle elsőre és még követelte. Utána úgy elterült az ölembe, mint Zsombor fürdés közben. Jól telepakolta magát. Arra is fáradt volt, hogy mosolyogjon. Most alszik. Amúgy nem igazán hízott, mert még 10 dekát sem. De ilyet még sosem csinált, hogy ne egyen, bár nem bébiétel volt, hanem saját kreálmány. Gyümölcslé mehet bele, az oké, meg a sima gyümölcs is, de attól meg olyan beteg estére.
Eddig úgy voltam vele, hogy jó már 4 hónaposan hozzátáplálni, de most már nem vagyok benne biztos. Meglát egy poharat vagy kanalat bárkinél a családban és ordít. A cumisüvegért meg szabályosan reszket, mint egy narkós. Hát most próbálom fejni majd a tejet, hogy ne apadjon el, hátha észhez tér. Még éjjel csak szopik, reggel is kicsit, de a nappal és az este már csak cirkusz van.

Amúgy 1 foga jön alul és persze nem a helyén, hanem középen.

Marcin is vannak piros foltok, de neki születés közben jött ki. A nyakán a redők között ronda, azt sudoc. kenem. Amúgy az ujján vagy egy seb. Kimarta, most begyulladt és gennyes. Nem lehet semmivel kenni, mert kotor ezerrel a szájába, csak kamilláznom kell.

Bodyhegyek: Eni, mejd te is megtapasztalod, ha ennyi idős lesz Beni, hogy mennyire sok kell. Nagyon sokszor öltözünk, mert egy nyálgép a gyerek és nehezen szárad. Nekünk kb. 15-20 db van és mindet használom.

Magazinjaim nem jöttek még. Nem is fogom meghosszabítani az előfizetést, ha ilyenek lesznek. Nem mintha lenne időm olvasgatni.
Kiságy: MArcit én is át akarom szoktatni, ha nem leszek ilyen nyúzott. Most a foga miatt szerintem úgy sem menne.

Ja, a védőnőm szerint lehet a dentinoxot használni, hülyeség, hogy ne nyelje le a gyerek, mert a nyál feloldja és mindenképpen lenyeli. Én Panadolt szoktam neki adni este, az jó.
O.

Kép
tokajkincse
 
 


Nem könnyű,ezekkel a kis manókkal! :roll: :roll: :roll:
Ma már Lilin is a harmadik szerkó van.Az elsőt mondjuk azért vettem le róla,mert hosszú volt az újja, és állandóan azt ette. :shock: A második egy kicsit kakis lett. :oops: :oops: :oops:
Most a harmadikban alszik. :wink:

Még nekem sem jött meg az újságom! :twisted:

Orsi,raktál már a fagyóba céklát? Most az egyik könyvben azt olvastam, hogy újjnyi szeletekre kell vágni,megsütni,utána vízzel összefőzni( :?: :?: :?: ) és úgy turmixolni. Mondjuk ezt a sütés utáni főzést nem nagyon értem. :idea: :roll: Miért kell még azt is?

Dentinox:hogy lehet,egy ilyen korú gyereknél garantálni azt, hogy ne nyeljen le valamit??, Lili még a fürdővizet is lenyalogatja a kezéről. Úgy könyökig kb. :lol: :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


A védőnő szerint lehet a céklát fagyasztani. Én még nem csináltam. Nem tudom miért kell főzni is, de a főzővízzel tudod csak turmixolni szerintem, mert különben nagyon sűrű lesz. Nem tudom, hogy egyáltalán csináljam-e, mert nem eszi meg az én kajáimat. Nem tudom, hogy azért-e mert nem volt benne gyümölcs és ezáltal édes sem volt vagy rakhatok neki bele bármit, akkor sem lesz jó. :?:
Szerintem nem csinálnak olyan gyógyszert, amit ne nyelhetne le a gyerek, ha egyszer a szájába kell tenni. Vagyis remélem. Még én nem próbáltam, de szerintem nagyon sokat használják ezt a gélt.
O.

Kép
tokajkincse
 
 


Nekünk szerintem bejön a Dentinox. Először nem láttam, hogy használna, de mostanában Lili ha meglátja a tubust, már nyitja a száját, biztos rájött, hogy jó.
Edit, az lehet izzadságtól. Főleg, ha kis husi. Lilinek is volt nyáron. Meg olyan piros foltok is, hogy anyám amikor először látta balhét rendezett nekem, hogy nem vigyázok a gyerekre, mert valami összecsípkedte. :lol: A válaszomat inkább nem idézném.
Body: általában egy méretből nekünk sincs több, mint 8-10 db. Mondjuk Lili nem is nyálzik. Azon kívül a fogzás összes tünetét produkálja, de azt nem.
Enyém Lilinek van egy hordószerű fürdőjátéka, úgyhogy ő nem aprózza a fürdővizet lenyalogatással: pohárból issza. :lol: :lol: Zuhanyzáskor direkt kitátja a száját, és a halakból is a szájába spicceli a vizet. De akkor nem csak neki van ilyen stikkje. :lol: :lol:

KépKép
pedina
 
 


:lol: :lol: Úgy látszik ezek a alányok már csak ilyenek! Marci egyszer belefejelt a fürdővízbe és nyelt is belőle. Nem nagyon ízlett neki, de így jár, aki fürdés közben tévét akar nézni! Már játszik a játékaival is fürcsi közben. Meg talált magának egy barátot a tükörképe személyében. Imádja. Simogatja, beszél neki, szeretné meg is kóstolni és nagyon be tud mérgesedni, hogy nem jön onnan ki. Kíváncsi leszek, ha legközelebb megyünk babához, akkor fog-e már neki tetszeni.
Éjjel és reggel nem volt gond a szopival. Este kicsit harcoltunk, devégülis kiszívta mindkét cicit, míg nem kellett annyira melózni vele. Utána kapott tápszert is. Semmi baja nem volt este, tök elégedetten aludt el. Egykor viszon úgy felvisított szegénykém! Jó fél órába telt megnyugtatni nagyinak. Furcsa, de ha nagyon nyúgös csak a nagyija jó neki. Adtam neki Panadolt és teát, utána szopizott és elaludt. Nem tudom milye fájt, de az nagyon!

Orsi

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!

Zsomborka ujja magától meggyógyult, de azért kaptunk rá kenőcsöt (1200ft). De legalább ez nem olyan, hogy eltartható valameddig, hanem sokáig. És szerintem mi is tudjuk majd használni, ha a körömvágáskor belevágunk a húsunkba.

Fogzásra nem a dentinoxot használjuk, hanem egy patikai készítményt, jó zsibbasztókája van. Az ujjammal kenem az ínyére, aztán lenyalom a kezem, és elzsibbad a nyelvem. Gondolhatjátok, milyen erős. Anya szerint lidokain van benne, de majd megkérdem a patikus munkatársamat.

Asszem mostanra kezd elmúlni Zsombinál az óraállítás hatása. Tegnap reggel negyed 7kor kelt, ma 6.50kor. Eddig 6nál később sose ébresztett minket. Éjjel egyszer szopik meg reggel a következőt. De arra is gondoltam, hogy éjjelre készítek neki teát. Persze nem akarom leszoktatni az éjjeli szopizásról. Na, majd meglátom, mi legyen.

K

KépKép
KépKép
anittik
 
 


kriszti, megírnád annak a patikai készítménynak a nevét vagy az összetevőit? Hátha itt is fel lehetne íratni.

O.

Kép
tokajkincse
 
 


Most néztem, hogy a Brendon honlapja megújult. tök jó, mert meg lehet nézni, hogy van-e pl. a kuponos akciós termék készleten.

Kép
tokajkincse
 
 


asszem anesztetika a neve, összetevőit nem tudom, de felírva 80 ftba kerül.
meg is nézem a brendont gyorsan

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Csak jelzem P.O kedvelőknek, hogy ha rámentek az áruházakra é azon belül megkeresitek a bodykat, akkor kihozza, hogy milyen van és mennyi! Nekem tökre tetszik ez az új oldal!

Kép
tokajkincse
 
 


És mostmár van webáruház is!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D 5000 ft felett kihozzák a terméket ingyen! Ez tök jó, mert akkor nekem nem kell mindig bemenni Nyíregyre! :D :D :D :D

Kép
tokajkincse
 
 


A Dentinox is Lidocain és kamilla főleg, na de nem mellékesen valami 1200 Ft... :shock:
Az éjjeli szopiról IS megoszlanak a vélemények. Lilivel vagy 2-3 hete hagytuk abba, hátha nem ébred annyit, de nem jött be. A dokinő tegnap ezt mondta, hogy azért adjak neki este tápot, hogy én is ki tudjam magam aludni, mert akkor éjjel, nyugiban több tej termelődik.
Na, ez sem jött be. Mármint egyáltalán nem ébred kevesebbszer. Úgyhogy most veszek egy párásítót, mert az utolsó tippem az, hogy kiszárad a szája, és azért ébred annyit inni. Ha ez se jön be, akkor tudomásul veszem, hogy majd egyszer valamikor átalussza az éjszakát, mert nem küldő okai vannak.
:wink:

KépKép
pedina
 
 


Orsi! Te nagyon szemfüles vagy body ügyben! Az uram megfogja tiltani, hogy kommunikáljunk egymással!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lili ma megint 4-kor kelt reggelizni,de utána még aludt fél 9-ig. :lol:

Imi komolyan vette a bébiételeken látható "4 hónapos kortól" feliratot! tegnap már meg akarta etetni Lilit valamelyikkel.Aztán mikor elmeséltem neki, hogy mi a folyamata egy étel bevezetésének,azt mondta, hogy ezt inkább rám bízza! :lol: :lol: :lol: Azt hitte, hogy rögtön be fog vágni egy üveg kaját! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Este anyám is hívott,hogy adtunk valamit a gyereknek :?: :?: :?: :!:

Lili tegnap megjelölte az apját. Egykicsit csupizott a habtapin este,aztán amikor Imi az ölébe vette úgy lepisilte! :lol: :lol: :lol: Úgy röhögtem rajtuk, hogy én is majdnem bepisiltem. Szép család lettünk volna: 3-ból ketten bepisilnek! :P

Na,akkor most megnézem én is a Brendont! :wink: :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Tényleg jó lett az oldal!
Szerencsére azok amik nekem tetszenek nincsenek készleten! :wink: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


szépek vagytok, edit! :lol:

az előbb írtam, de nem küldtem el... béla vagyok :oops:

nálatok milyen az idő :?: mert itt elég trágya. akkora köd van, ki sem látok az ablakon :!: :!: :!: hogy fogunk sétálni :!: :?: :?: :!:

KépKép
KépKép
anittik
 
 


lilinek boldog 1/3 szülinapot edit :!: :!: :!:

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Én a netes rendelésekre mindig ráfizettem. :shock: Meg én személy szerint nem szeretem a Brendont, talán ha 3-szor voltam benne, sokat mondok. Nekem irreálisak a sima árai, a kuponokat, pontgyűjtéseket meg amúgy se csípem. Egyedül a Cora kártyán gyűjtjük. :lol:
Úgyhogy mivel mi elég sokat járunk Pestre (apa értekezik, mi meg csajos programot csinálunk Enivel :wink: ), általában sikerül kifogni a miskolcinál jóval jobb áron azokat, amiket szeretnénk megvenni. :shock: Sajnos simán rátesznek 20%-ot az itteni kereskedők csak azért, mert elhozzák. Persze ha amúgy nem járnánk arra, nem érné meg csak vásárolni elmenni, de így tök jó.
Ja, megjött a nyereményünk! Salzburgtól 80 km-re van egy síparadicsom, oda nyertünk egy 3 éjszakás, félpanziós, síbérletes történetet. Síelni Lili miatt sem fogunk, de pl. imádom Salzburgot, sőt, lakik ott egy barátnőm is, akit 3 éve nem is láttam, és van egy Lilivel egyidős kisfia. Szóval nagyon örülök neki. Amúgy is terveztük, hogy majd meglátogatjuk őket, de így még jobb lesz! :lol:

KépKép
pedina
 
 


de jó nektek edina! én is szeretem salzburgot, szép kisváros!

tudom, a brendonról akatram írni: itt debiben szinte a legolcsóbb bababolt. ugyanis van itt egy babycenter nevű lánc, ami még drágább. kb 15 %-kal. :!: :!: :!: úgyhogy nekem megéri a brendonba menni.

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Jaj,de jó nektek Edina! Az egy gyönyörű város!
Egyébként én is ritkán járok a brendonban,ha valami kuponos,és szükségem van rá( :?: :lol: ) akkor azt megveszem,meg ha valami nagyon kell,akkor jó,mert közel van. Mostmár szinte mindent a Kabócában veszünk. Lassan meg lesz a 20 beírás is. :lol: :lol: :lol:
Úgy jó,ha Pestenmeg tudod venn. Tényleg ráteszik rendesen az utiköltséget. :( Nem véletlenül az interneten is az a legolcsóbb,amit ott hírdetnek.
Nekem eddig nem volt semmi gondom a netes rendelésekkel.Úgy szoktam, hogy interneten átutalom a pénzt,és én csak átveszem a csomagot.

Kriszti,Lili nevében is köszi! Zsombi valami isteni ezen a vonalzós képen!!!! :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


Idő: ti mennyit vagytok kint ebben a sz*r időben a gyerkőcökkel? Mi tegnap nem is mentünk le.A védőnő nekem azt mondta, hogy ilyen párás,ködös időben inkább csak az erkélyen legyünk néhány percet,vagy elég ha szellőztetek,mert ilyenkor sokkal könyebben megbetegszik. :roll: :!: :?:[/b]

KépKép
editmaci
 
 


igen, nekem is azt mondták, hogy ködben nem szabad kivinni a babákat. pedig kénytelen leszek kimozdulni, mert ha hoznak a brendonba o.k baby fürdetőizét, akkor azért el kell menni.

zsombor már lassan egyedül fürdik, azért kéne az a fürdető flipper, vagy mi a szösz a neve :oops:

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Ködben állítólag azért nem tanácsos kivinni őket, mert átnedvesedik a ruhájuk. :shock: És így könnyebben megfáznak. Mondjuk mi sem megyünk ki minden nap.
Edit! Bocsi, de olyan jót derültem azon, hogy amint Lili betöltötte a naptári 4 hónapot, már etetni akarja a családod. :lol: Most indul csak a harc a nagyikkal.
Tényleg Kittina, Zsombi kap már valamit, vagy még mindig elég neki a tejed?
Nálunk szivacs volt Lilusnak a kádban, nyáron együtt zuhanyoztunk meg fürödtünk a nagykádban, most meg már egyedül pancsol, és arra is nehéz rávenni, hogy egyáltalán leüljön. :lol: Meg ugye lassan több játék van a kádban, mint víz.... :shock:

KépKép
pedina
 
 


pénteken kezdünk az almalével. ittlesz anyukám is, hogy őt köpje le a gyerek. amúgy szerintem a tejcsi még elég, most is 70 dkg-t hízott 1 hó alatt. és még a fogzás miatt sem tapasztaltam, hogy kevesebbet enne. gondolom 2-3 hét mire jöhet majd a krumpli, de addigra amúgyis 6 hós lesz.
azt úgy lehet, hogy előbb almalé, aztán almapüré, majd baracklé esetleg almával, majd püré? sütötök is mehet utána, gondolom. aztán a krumlival folytatni, abba is az ismert ízeket. ugye így lehet?

KépKép
KépKép
anittik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?