Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Bogyó:
Fent a Csonkáson, Ond vezér utca 9.!!
Igen csak csajoknak van, vannak fitnesz gépek is, meg ilyen ugri-bugri órák!!
Szauna, Szolárium, tusolók..
Szóval tök kultúrált, az óra ára: 1000 Ft volt!!
Azt már ne is mondjam, hogy alig tudtam haza vezetni, mert kezem-lábam remeget... :D :D
Ovival kapcsolatban igazából a mikulás partira is mehetnénk, mert Erzsike néni mondta, hogy menjünk vigyek egy mikulás csomagot aztán annyi, de mivel jövő héten csütörtöktől elutazunk vasárnapig Ausztriába, síelni :twisted: , egy másik párral nem akarom bevinni az oviba, mert félek, hogy összeszedünk valamit a kis szűz immunrendszerünkkel :lol: , aztán nem lesz szívem itthon hagyni! Az apja meg le fog lőni, mert nem megyünk el...
A karácsonyi bulira sem hiszem, hogy megyünk!
Elméletileg márciusban kezdünk, de ahányszor megemlíttem neki az ovit elkezd nyaffogni :cry: :cry:
Szóval jó muri lesz..
Hát meg melot kell találnom itt a környéken, mert a mostani cégemhez visszamehetek, de nagyon messze van: BUDAÖRS :twisted:
Gyakorlatilag jún.1-ig még itthon maradhatok, de hát az anyagi forrásaink igencsak apadni kezdtek!!

Prüntyi:
Az jó, egyébként a fönőkeiddel magyarul beszélsz vagy angolul?
Volt egy ismerős csaj ő is bekerült a GE-be itt Veresen, majd összejött bent egy nem tudom milyen nemzetiségűvel ( közben volt hapsija ) és "kiküldetésben" kikerült Malajziába...
Ja és a volt hapsija bosszúból összejött a csaj legjobb barátnőjével :twisted: :twisted: és azóta is együtt vannak kb.5 éve...

szép napot!!

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Linda: kár, hogy Csonkáson van, megint messze. :( Igaz, van autó, de UTÁLOK vezetni, így kihagyom, amit nem lehet gyalog megközelíteni. :) Van honlapjuk? Én a Kireinába jártam (ahova Esztó is, ő tőle tudtam meg, hogy létezik), de az is messze van. :(
Hát igen, totál szűz immunnal nagy szerencse kell, hogy ne kapjon el hirtelen semmit... MI a magánbölcsibe voltunk folyamatosan kötőhártyások... aztán az államiban a 2 hónap alatt egyszer sem voltunk betegek, de most az oviba 1 hónap elteltével már itthon vagyunk a héten... bár nem biztos, hogy onnan van a mandulagyuszi...

Anna: nem is írtam, hogy tök szépek lettek s szekrények... így tudsz rajzolni, vagy sblon alapján készítetted? Bár tök mindegy, miivel kiszínezni is ki kell tudni... :) Gratula!

Én igaz, hogy elkéstem vele, mert nem volt pénz egy-két alapanyagra, de Kopinak rénszarvasos adventi naptárat készítek, már varrom hozzá a szütyőket... Lehet még a végén ezen fognak lógni az ajándékai... :)

Megyek, szedem össze, hogy még kinek és mit kéne venni karácsonyra. :)

Jók legyetek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Linda, Szilvi tőletek mindig jó is infókat kap az ember! :)

Linda nem szeretsz síelni???? Pedig akit ismerek és tud az mindegyik szeret...

Kopinak mielőbbi gyógyulást!!! Ilyenkor anyós van vele?

Anna nekem is tetszenek a műveid, főleg a fésülködő asztalka! :) Jól néz ki ez a mézeskalács tál is, ti nem akartok mindig beleharapni?

Egyébként tegnap este Levi lebuktatta Emmát... :) A következő beszélgetés zajlott vacsi közben:

- Emma..
- Emma? Mi van Emmával?
- Emma ott... (és mutat a szájára)
- Emma puszit adott a szádra?
- Emma puszit adott a szájamba!
- És tetszett? Jó volt?
Összehúzott szemöldökkel:- Jó volt...
:D :lol: :D :lol:
Pluszban amikor meséltem az apjának közbeszólt és ismét ő adta elő. 8)
Biztos amikor megszorongatta meg is puszilta.

Ma Gigihez nagy meglepetésemre jött a mikulás. Szegény Levikém halálra volt tőle rémülve. Aztán amikor elment akkor már nagy hangon mondta, hogy elment a mikulás. Meg azóta néha megjegyzi, hogy nem bánt a mikulás.. :wink:

KépKép
kora
 
 

 
 

Tudtok Pesten játék-bizományit? Rossz motort vettünk Levinel, nagyon kinn van a hátsókerék ráhúzza a lábára mindig és nem akarnék megint 3500.- pénzt kiadni rá... Gondoltam jó lesz egy használt is.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Levi milyen tündéri nagyfiú, Emma pedig egy huncut kis tündér!

Anna, nagyon szépek a szekrények! Ezeket hogy csinálod? Magad rajzolod meg és fested? Nekem ehhez nulla tehetségem van, még egy szimpla embert vagy állatot is alig tudok lerajzolni :x

Szilvi, majd muti Te is az adventi naptárat! Nekem nincs türelmem ehhez, igy én vettem egyet. Egy jó nagy házikó fából, és 24 kis fiók van benne. Még jó, hogy előrelátó voltam és nem töltöttem fel az összes fiókot, mert Panka imád vele játszani, igy minden este csak a következő napi fiókba pakolom az ajándékot.

A héten itt van anyósom, vásárolok ezerrel. Sok mindent viszont inkább a neten rendelek.
Ha esetleg valakit érdekel, akkor a pénteki zenebölcsis/manótornás foglalkozáson is lesz Mikulás, bár kicsit megkésve, mert jövő hét pénteken lesz csak.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok Lányok!

Kora! Írtó édes lehetett Levi mikor mesélte a kis csókukat. :) Gondolom jót nevettetek. :)
Vigyázni is kell majd ezzel a lánnyal, mert nem Levid az első csókpartnere. :lol: :oops:
A Mikulásról kár hogy lemaradtunk... Bár tavaly Emma is félt tőle, nem beszélve arról, hogy a múlthéten már megríkattam szegénykémet vele. Az úgy volt, hogy az istennek sem fogadott szót, és mondtam neki hogy a Mikulás csak a jó gyerekeknek hoz szép ajándékot, a rosszak virgácsot kapnak. Na, elkezdett görbülni a szája, és olyan zokogásba tört ki hogy csak na. Pislogtam is rendesen, azóta próbálom a lehető legjobb fényben feltüntetni a jóságos öregapót. :wink:

Köszi a dícséreteket a szerkényekre! Kérdeztétek hogy csináltam! Le lettek csiszolva, zomácfestékkel festve, aztán ceruzával megrajzoltam, temperával kifestettem és végül lakkoztam őket.(csak a frontokat) A nagy szekrényt meg a türköt szabadkézzel csináltam, a disneyt másoltam.
A következő projektem egy zsiráfos magasságmérő lesz, de valószínű majd csak jövőre állok neki. Aztán tervben van a leesésgátlónk is, ami eltörött...
Most karácsonyfadíszeket készítek gipszből, majd hozok róluk is képet ha elkészülök, még a második adag szárad, és csak egyszerre állok neki festeni.

A mézeskalács tálkát eddig nem akartam megenni, mert volt azon kívül is. :lol:

Na, most mennem kell, mert ébredezik a lánykám, és megyünk pestre Apáért, össze kell pakolnom.
SZép hétvégét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!!

Tegnap vásárolgatunk vagy 5 boltban és mindenhol volt télapó, Nati nem győzött énekelni, szavalni stb... :lol: :lol:

Kora:

Hát nem nagyon tudok síelni, inkább csak küzdök az életemért, parázok a sebbeségtől bár a haverjaim, kiröhögnek és azt mondják ilyen temponál nem történhet semmi ( kb. 3km/h val jövök le) hát ez van.. kék pályán lejövök esés nélkül :lol: :lol:
szóval nem az én sportom, de apa nagyon szeret snowboardozni úgy, hogy probálkozom...
de lesz egy sors társam, az se nagyon tud, úgy majd együtt leszünk és wellnessezünk a hotelban!! :P :P

ja bizomány, mintha úgy rémlene, hogy a Manóföldben mindenféle bizományis cuccok vannak, babaruha, babakocsi, cipő és szerintem játékok is lehetnek!!
A Manóföld, a posta mögött van, itt árulnak Salus cipőket is...
ha így se tudod, akkor majd még jobban körül írom..

de nem mondom 100%ra, hogy van játék is, de nézz be!!

ja mi megyünk a sulihoz megnézzük a Miklusát :lol: :lol:

szép napot!!

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kép

Kép
Kép
annaemma
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT EMMA


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok! Én, mint az egyik pocakos, bejelentkezem.) Már nincs sok hátra, nagyon babusgatnám már a kislányomat.)
Emma, neked is ma van a szülinapod, kiscsaj?:)) A férjemnek is. Akkor sok boldog szülinapot nektek! Éljenek a Nyilas jegyűek!!:)))

Jaj, ez a veresi posta! Felújítják és most egy fél szobában áll a sor, mindig millióan vannak, kényelmetlen! Állítólag egész decemberben tart a felújítás. Nem túl élvezetes.

Tényleg, tök más: Tudtok rövidáru és anyagboltot? Kéne pamut anyag, zipzár és vászon anyag nekem varrogatáshoz.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is:
Emma boldog szülinapot!!!
Kép

Hogy telt a hétvégi buli?
Vigyázni is kell majd ezzel a lánnyal, mert nem Levid az első csókpartnere

Akkor a tapasztalat miatt siekrült neki! Eddig ugyanis Levi mindenkiét tudta hárítani. :lol: :lol:


Twist végre már jelentkezett egy pocis is! :) Ezekszerint jól vagy! A férjednek boldog szülinapot!
A rőfös nem jó vagy nem nézted még? A Köves utcában van ha jól emlékszem, aminek a végén/elején a művház van. Csak ez közelebb a térhez, papírbolt van mellette. Remélem azért értetted ezt a zagyvaságot! :wink:


Nati ilyen ügyes, hogy szaval meg minden? :shock: Levi nem zárta a szivébe egyik télapót sem. Lementünk a mézesvölgybe is, de kijelentette, hogy menjünk és elkezdte húzni az apját az ellenkező irányba. :? talán majd jövőre jobban tetszik neki.


Képzeljétek, hajnalban a barátnőm megszülte a kislányát!! :D Ami a legjobb benne, hogy gyors szülés volt! :D :D Valamint eddig a fiának is tetszik a hugi. :P

Kopi meggyógyult már?

Többiek? Mindenkiii??????

KépKép
kora
 
 


SZiasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést!
A bulik jól sikerültek, szombaton és vasárnap is volt összeföri. Emma ugyan kicsit megfázott, keveset aludt a hétvégén, de nem nyűgösködött, kifejezetten feldobta a nagy társaság, és már jól van.

Kora!
Gratulálok a barátnődnek!

Twist!
Kitartás! Már nincs sok hátra hogy találkozhass idekint a kislánykáddal! Én is nagyon vártam már Emmámat az utolsó 1-2 hónapban! :D

Mikulással mi a CBA-ban találkoztunk, Emma most nem félt, de kicsit bátortalan volt. Persze a csomagal a kezében már egész nap azt mesélte hogy találkozott a Télapóval és hogy ajándékot kapott. :D Mindenesetre jövőre biztosan sokkal jobban élvez majd az egészet.

Többiek????

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Kora, gratula a barátnődnek! Ebben a frontos időben, meg is értem, hogy megindult a szülése. Gratula a gyors szüléshez, irigykedem:)
Rőfös tök jó lenne! Szóval, ott van, a Coop üzlet környékén, a nagy parkolónál? Ott van órás, meg bank a sarkon és azon a sarkon kell befordulni, ugye? Az a művház utcája aszem. Megnézem majd, köszi!

Volt Mikulás a CBA-ban? De jó lehetett!:) Milyen ajándékot adott?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát el is hiszem, hogy irigykedsz, de neked is ilyen gyors szülést!!!!! :P

Nem a coop-nál, a köves utcába csak hátulról lehet autóval bemenni a szökőkút felől ugye nem! Nézd meg inkább térképen! :wink:

A CBA-ban marcipánrudat kapott. ( DE mi esszük meg az apjával! 8) )

Emma már ismét makkegészséges? Gondolom hogy élvezte a bulikat!

Ma Levi olyan hisztit levágott Giginél... :roll: :? Nem akart hazajönni, pedig már el volt pakolva minden és nem volt ott már szinte senki... :twisted:

Na mi van???? Mindenki eltűnt????????

KépKép
kora
 
 


Csao! Megint egész nap a Péterfyben voltam. Ha egyszer odamegyek, akkor már mindenféle vizsgálatot meg kell csináltatnom, "beszippantanak":) Nem baj, az a lényeg, hogy a baba jól van.

Aha, tehát Köves utcába menjek, oksi, köszi! Marcipán, hmmm, imádom (csak most a terhességi diabétesz miatt nem ehetek, bár kaptam már diabetikus marcipánt is, és jó volt).

Kora, te is télen szültél, jól számolom? :) Akkor te is jó ideig nem mehettél sétálni a babával, meg kellett várni gondolom a tavaszt:) Majd nekem is ez lesz:)
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van és jól telt a mikulás!

Mi nem mentünk ki a kakaó partyra, mert nem akartam, hogy Kopi visszabetegedjen.
De volt otthon is mikulás, meg az oviba is, úgyhogy azért meglátogatta őt az nagyszakállú mikulás! :)

Tud valaki itt Veresen, vagy a környéken olyan megbízható sztk fogorvost, akihez nyugodt szívvel lehet menni, mert rendes?

Magándokihoz foghúzásért nem akarok menni, mert ha már megkínoznak, ne kelljen már érte fizetnem (annyit).

Tegnap megfájdult az egyik fogam, amit húzni kellene (úgy betömte a maszek fogdokinő több, mint 10ezerért, hogy rá pár héttel darabokra tört töméssel együtt, úgyhogy ezt már csak húzni lehet).

Kopi már csak köhécsel, én viszont elkaptam tőle és még mindig nem gyógyultam meg.

Van egy oldal, a Gulliver. Tök olcsón lehet szállásokhoz jutni (pl. Erdély 2-4 főnek, 4 nap/3 éj, 25-30ezer, határon belül is 15-40e között, stb). Ha valakit érdekel és beregisztrálna, azt arra kérném, hogy küldenék egy meghívót az e-mail címére és a nevem alatt regisztráljon be, mert ha vesz is valami üdülést, akkor én kapok egy kis ajándékot. :) - ami nagyon jól jönne, tekintettel arra, hogy már tök régen voltunk nyaralni, gyerekkel még soha. :( Köszike! :)

Nem is tudtam, hogy ha még nincs 2 éves vezetési tapasztalatom, akkor nem is vezethetek külföldön. Egyik "nyaralásnak" (ami természetesen nem jött össze) az ausztriai Syrassic Parkot (remélem jól írtam) akartam megcélozni. Ha így van, akkor még jó, hogy nem tettem. :)

Készültök már a karácsonyra? Nálunk idén nagyon szerény lesz, kicsit elszámoltam magam, potom kb. 90ezerrel... :S Úgyhogy most miattam szív az egész család. :(
Na megyek, beveszek valami fájdalomcsillapítót, meg dolgozni sem ártana...

Emma: utólag is Boldog Szülinapot! :) - elnézést, hogy így megkésve.

Aranyosak lehettek a puszilkodásnál. :)

Kopinak vettünk egy nagy túzoltó állomást is autóval, hát nem sikerült eldugni, csak kiszimatolta... játszhatott vele pár percet, aztán elmagyaráztam neki, hogy Jézuska fogja hozni nemsokára, mi csak megvettük, mert olyan sok dolga van, hogy nem tudta elintézni.

Na tényleg megyek. :)

Ildi: HOVA tüntél? No meg Tappancs...

Prüntyi: hogy tetszik a meló? Tudom, hogy írtad, hogy jó, meg a csapat is jó, csak azt nem, hogy mikor írtad. Timike hogy szokta meg a bölcsit?

Na jó, tényleg léptem. :)
Sziasztok

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


SZiasztok!

Bogyó! Köszi, utólag is! :D

Twist! Nem kell majd kivárnod a tavaszt a bébivel. Mi két hét után elkezdtünk szokni a hideghet(szellőztetéssel, bebugyolálva, majd az erkélyen), és 3 hetesen már mentünk sétálni. Igaz, akkor Emma szinte mindíg aludt, de firss levegőn voltunk, és jól esett csavarogni kicsit, még ha csak a környéken bandukoltunk is. :)
Szerintem biztosan neked is ezt fgja mondani a védőnő, vagy más, akit ismersz! Ráadásul ha használtok majd kendőt, akkor szabadabban is mozoghattok, és szinte tuti hogy a lánykád jól fogja magát érezni rajtad! :wink:

Kora! Köszi a kérdést, még szívjuk időnként Emma orrát, biztos ami biztos, de jól van amúgy.

Emma a CBA-ban mézes-csokis kekszet meg puszedlit kapott.

Na, mennem kell... ébredezik a Csöppem! SZép napot!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Twist igen, januárban szültem, de ahogy Anna írta úgy csináltuk mi is. Védőnő tanácsa szerint 2 hétig benn, utánna szellőztetéssel szoktatni mindig hosszabb ideig, majd ki lehet vele menni. Majd mindig egyre hosszabb ideig sétálhattok! Rétegesen kell öltöztetni, de nem túlöltöztetve. Szerintem a védőnő mindenben fog segíteni, ne izgulj!

Szilvi úgy tudom, hogy sztk rendelésre oda kell menned ahova tartozol, különben fizetni kell. Mi Dr. Szentesi Miklóshoz tartozunk, már voltam az ifjabbnál és az idősebbnél is. A fiatalabb igazából szerintem jobb és bár mind a kettőnek külön körzete (ez a fogorvosi rendelőben van kirakva) van úgy tudom kettejük közül lehet választani.

Azt hittem a Gulliver csak játékot árul...vagy ez másik gulliver?

Tényleg jól elszámoltad akkor magad Szilvi... Nyugi én nem számoltam el magam mégis szerény kari lesz. Soknak vásárolunk (a kis családomon kívül 12 és sz szűk családi körnek számít) és mindenki kb 3000 ft értékben kap ajándékot. Igazából Levi apjuk meg én vagyunk kivételek.. :oops: egyébként az ajándékok már be is vannak csomagolva! A meüvel viszont gondban leszek!

Remélem Kopi is meg Emma is meggyógyultak már! :)

mindenki jól eltűnt!

KépKép
kora
 
 


SZiasztok!

Kora! Köszönjük, Emma stagnál. Még mindíg kicsit folyik az orra, de azon kívül minden okés. nem tudom mikorra múlik el teljesen, de jó lenne ha jól lenne, mert egyre inkább gondolkozom az oltáson, és betegen nem is kaphatja meg ha jól tudom...

Hallottátok hogy a Misszióban is oltópont van?

Amúgy jó Nektek Kora hogy már készvagytok az ajándékokkal. Mi még el sem kezdtük, csak a terv alakul... :oops: A menüvel viszont nincs gondom. :wink:

Hol vagytok Többiek?????

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok,

hát lányok, nem mondom, hogy időm mint a tenger...szinte egy csepp sem...ami meg akad az szigorúan a családé...

Bogyó, még mindig jó...de aztán sietek haza, és éljenek a rosszcsontok! :)

Nővéremék is itt voltak 3 hétig, uncsitesóval...szóval volt nagy pörggés...

Bölcsit nagyon élvezi, nagy mákomra!!! Különben bizti nem dolgoznék...

most kb ennyi...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Ezer + ezer bocsánat, hogy így eltűntem :S de esemény van idehaza dögivel :)
Megvan a kéró (lekopogom) elvileg a héten írjuk alá a szerződést.
Ezzel kapcsolatban egy rakat intézkedés zúdult rám, na meg Andor sem aprózza el a nyüzsgést, szóval most még vissza sem tudtam olvasni :S SORRY!!!

Utólag mi is NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK EMMÁNAK SZÜLINAPJÁRA!!! :)

Szóval az új lakás Dunakeszin van egy 4 lakásos sorházban egy kényelmes méretű kis kerttel :) Hogy megkönnyebbültem-e most? Hát lányok nem is tudom. Tök örülök, izgatott vagyok, viszont jelen pillanatban,hogy most még várom az újabb hitelkalkulációt a tanácsadó nőcitől....hát nemtom. Kicsit nyomasztó ez a nagy hitel, de muszáj elindulni. Remélem minden rendben lesz vele és fizetni is tudni fogjuk :)

Most mennem is kell, majd igyekszem talán este olvasni és még írni, reagálni.

Holnap tervben van a ringató,szóval ha valaki oda jönne az szupi lenne :)

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Gabi gratula akkor a kéróhoz, majd kérünk fotót! :)
A hitel nyomasztását meg azt hiszem érezzük még egy páran... :( :twisted:

Prüntyi inkább én is lennék elfoglalt csak lenne egy állásom! :wink: Örülök, hogy Timikének tetszik a bölcsi!

A lényeg:
Kedves mindenki!
Sajnos, akit holnapra szerettünk volna meghívni - a gyermekei betegsége miatt - nem tud eljönni. Bioélelmiszerek forgalmazásával, házhozszállításával foglalkoznak.
Honlapjuk címét azért megadom: biopult.hu.
Így azonban több időnk marad a kötetlen beszélgetésre és egy kis kézműveskedésre...
Számítunk megjelenésetekre az évbúcsúztató Manó klubunkban.
Visszlát holnap!
Tünde & Zsóka


Ha esetleg valakit érdekel...

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Emmának utólag is nagyon boldog szülinapot!!! Remélem már nem beteg!
Anna, mi lesz a karácsonyi menü nálatok?

Ajándékok már nálunk is megvannak, de a menü még képlékeny.

És mi végül mindannyian beoltattuk magunkat H1N1 ellen, már nem birtam a stresszt, több éjjel nem aludtam a rémhirek miatt. Azóta nyugodt vagyok.

Szilvi, fogad hogy van? Találtál fogdokit?

Pankával holnap vagy holnapután mézeskalácsot sütünk, még sose sütöttem, remélem sikerül!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok! Köszi szépen a tanácsokat, hogyan lehet a kinti levegőhöz szoktatni majd a kislánykámat. Ez a szellőztetés hány perces legyen majd kb.?

Ja, vettem anyagot, nem a Köves utcában, hanem Gödöllőn. Már varrtam egy kispárnát, amit polisztirol gyöngyökkel töltöttem meg. Az egészben a töltés a legnehezebb, képtelenség beletömni ezeket a könnyű, szálló, elektrosztatikus golyócskákat.))
Vendég
 


Sziasztok!

Twist ne izgulj szerintem a védőnő mindent elmond (nekünk is ő mondta)! :) Egyébként azt hiszem 5 perccel kezdtünk (vagy tízzel??) az biztos, hogy 30 percig mentünk el utánna kivittem az udvarra, később sétálni. Eléggé a finishben vagy te is! :)

Először azt hittem szoptatós párnát varratál.
Mérnökasszonnyal mi van?

Izgi lehet az a yerkőccel együtt sütés! Én nem állok neki pedig Levi bizos élvezné. Majd a nagyinál esetleg, úgyis ott tengünk-lengünk jó sokáig.

Menüt írhatnátok! :wink: nálunk csak a gesztenyekrémleves a tuti az is csak apjuk kedvéért. (szerintem inkább vmi desszertnek való nem levesnek)

Ma voltunk a klubban....hááát nem mondhatnám, hogy tolongtunk! 2 anyuka, 2 gyerek + 2 védőnő :? Azért elvoltunk, a másik anyuka pont a szomszédutcabeli volt! :) ( Anna te tudhatod ki az, láttad a múltkor)

Emma még nem gyógyult meg ezekszerint.
Szilvi, Koppány már jól van? A fogad? Végül kihez mentél?

Mindenki nagyon el van tűűűnve!! (Felmentést csak a dolgozók kapnak! :P ) Na jó azért most jelentkeztetek páran! 8)

KépKép
kora
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, hogy én is eltűntem, de tanulok, Álmos belázasodott, betegek lettünk, úgyhogy összejött minden.
Két vizsgám már megvan, 4 és 3 as jegyekkel :) hétfőn a következő, aztán majd januárban kettő.

Utólag is Boldogságosat Emmának!!! Nagyon nagyon szép!!!

Pocakosok hogy vannak?

Gabi örülök, hogy megvan a kecó. Link? :) kiváncsi vagyok nagyon :)

A hétvége is nagyon zsufi, utolsó ajándékok beszerzése, a sógorom jön műtermi fotókat csinálni rólunk, tanulás, takarítás, úgyhogy ezer dolog van, de megpróbálok visszaolvasni majd.

Kora,
Levi is nagyon gyönyörű! Ezt már akartam írni, de nem jutottam ide.

És Gabi, Ti is nagoyn szépek vagytok :) Andor csudapofi. Olyan szépek ezek a gyerekek.

no, elpakolok, ledőlök picit, mert elég szarul vagyok. megpróbálok közben visszaolvasni, hátha nem alszok el :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy én is eltűntem, de ezer a dolgom. Egyre többet és többet találok ki magamnak az eredeti tervek mellé, így sosincs időm a géphez ülni.

Kora! Nálunk sült kacsacomb lesz párolt káposztával és hagymás burgonyával, lesz rántott hal és hús, majonézes krumpli, és ecetes krumplisaláta. Ennek egy része öröklött dolog, ami a szüleim miatt elmaradhatatlan. Anyósomék hoznak halászlevet, Anyukám borlevest. Természetesen desszert a beigli, a vaniliás kifli. Csináltam mézeskalácsot, és mézes szeletet is.

Sajnos most is mennem kell...
Remélem mindenki jól van!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Annaemma, juj, de finomnak hangzik ez a karácsonyi menütök! Nem baj, ha megyek zabálni?_))))

Eszti, részvétem a tanulás miatt. Mikor vizsgázol? Nekem a gyerek féléves korában kell vizsgáznom és tanulnom, a továbbfoglalkoztatás feltétele. Ez a köztisztviselőség már csak ilyen, folyamatos vizsgák és továbbképzés, nem valami jó.
Nagyon édi Álmos a képen, jól megnőtt:)

Én még 2in1 vagyok, de most már bármikor jöhet a kislányom, mert betöltöttem a 37. hetet és nem számít már koraszülöttnek. Derék és hasfájás van nálam, más még nincs. És nagyon izgulok!:)
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :D

Ismét gyorsban jöttem, míg sül egy adag mézes süti... Rég voltam, nagyon sok intézkedés volt a lakással kapcsolatban, én nekem kellett mindent intézni, mert a hitel ügyintéső ismerős nőci nem bizonyolt a leghitelesebbenk és ráadásul találtunk egy számunkra kedvezőbb hitel igénylési módszert és ezért is vettem a kezembe a dolgokat. De így nuku időm volt. Majd mesélem részletesen, de már annyira szerettem volna bejelenkezni, hogy gondoltam ha most nem,akkor megint nem lesz időm.

Hétfőn írtuk alá az adásvételit!!! hipp-hipp hurráááááá!!!! :) :)

Ma pedig nemrég ment el tőlünk a fundamentás nő, mert azt is most kell kérvényeznünk,hogy megkapjuk a lejárt lóvét.

Két ünnep között pedig a hitel kérelem benyújtását kell intéznem.

Röviden ennyi. Amúgy minden okés!

Majd persze teszek képeket is meg minden, de most még nem tudok. Link....mmm...www.gardenia-lakopark.hu 35/3-as kecó. Valóságban sookal jobban néz ki sztem ez a kis lakópark. Tényleg (csak azért mondom, mert én először ódzkodtam az ilyen zárt lakópark dologtól, de most már tök tetszik )

Nem tudtam még visszaolvasni, lehet majd csak ünnepek után tudok visszakapcsolódni, ne haragudjatok.

Lányok!

Mindenkinek kívánunk NAGYON BOLDOG? BÉKÉS ÜNNEPEKET! SZÉP JÉZUSKÁZÁST, MEGHITT, ÖRÖMTELI PILLANATOKAT!!!

És csináljatok sok képet!

Pusszantás Mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Most csal ezért:
Kép

Nem tudom mikor tudok legközelebb jönni, holnaptól nagyiknál vagyunk (lesz disznótor is :? ). Legközelebb felteszem ám a kis kérdéseimet!!! 8)

Rohanok vissza főzni!

Puszi mindenkinek!!!! Sok-sok jót!!!!

KépKép
kora
 
 


Sziasztok lányok, háát jól lemaradtam...menü az lett volna, de nem sikerült megcsinálni...sorra betegeskedtünk...Timikém egy hete kezdte 40 fokos lázzal...majd mire kilábalt 23.ára Tüncsi és én is belázasodtunk....de én húztam a rövidebbet...mondjuk hál Istennek, mert ezt nem kívánom senkinek...Tüncsi már jobban van..én meg összehoztam egy jó kis tüszös mandula gyulladást...háát lányok, ez valami borzasztó...amellett ahogy kinéz a rorkom....2 napja nem tudok nyelni...csak komoly fájdalmak árán...hát eddig nem tudtam milyen....bár rögtön kaptam antibiotikumot, de még nincs látványos javulás...a lányok már jól vannak...remélem nem is kapják el...

szóval jól ünnepeltünk...:) bár lányok azért megkapták az ajándékukat...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Jó sokáig nem irtam , de nem is fogok tudni sürübben, azért igy utólag Nagyon Boldog Karácsonyt Nektek és Boldog Új Évet!
Mi megvagyunk, 2010 júli végén jön a kistesó, Fanni ovit vált jövőre,ezen kivül minden változatlan :)

Gab: Gratula a házhoz!

Kismamáknak drukk a finishben!

Mindenkinek jó egészséget , az épp betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :D

Fildi!!!!!! CSODÁLATOS!!!! GRATULÁLOK TISZTA SZÍVEMBŐL!!! De jóóóóóó!!! :))))))))))))

Prüntyi,
Sajnálom a betegeskedést :( Durva lehet ez a torok gyuszi. Remélem már jobban vagy.

Én lótok-futok mostanság. Hétfőn elindítottuk a hiteles papírokat, azóta meg konyhabútor infó után rohangálok, terveztetek, árajánlatokat gyűjtök be.
Ez most meg tudtam tenni, mert anyósék itt vannak karácsony óta, szóval őrködnek Andorra,míg én rohangászok.
Jah, és holnap elviszik le Balatonra és majd csak újévkor hozzák vissz. 3 éjszakát lesz lent!!! :( :cry: remélem azért kibírom majd valahogy :S Persze jó lesz kikapcsolni, meg alapban az én ötletem volt,hogy vigyék le szilveszterre, mert akkor végre nekem sem kell aggódnom a reggeli kelés miatt,meg a másnap miatt, de én max 2 éjszakát gondoltam előszörre. Hát ők 2án akarják hozni, mondván,hogy 1én még úgyis itt agonizálni fogunk :S :oops:
Remélem ő is jól fogja majd érezni magát és nem lesz ez gond.

Szépen halad a szövegeléssel: aja (anya), apa, autó (ezt frankón,szépen mondja), bibi, baba, cüc (csüccs),állj... és mindenféle állat hangutánzás megy még.
Nagyon anyás, most hogy hosszabban nem voltam itthon a napokban, mikor hazaértem csak ölelgetett, alig bírtam utána kettőt lépni :) Édes nagyon.
Jah, és baromi édesen mondja egyben azt,hogy "hát szia". Tudjátok, ahogy mi felnőttek ráköszöntnk,hogy "hásziiiiaaaa" ezt most ő is így egybe mondja ha köszönni akar, meg jól meg is nyújtja :D

Most megyek.
Remélem újévben majd újra belendül a topik :)

Jaj, nagyon kíváncsi vagyok Twistre és Mérnökasszonyra. Mi van véletek Lányok? :)

Pusszantás! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino, Dunakeszire költöztök? Mi onnan költöztünk ide képzeld:) Persze nem házból, hanem lakótelepről. Az zajos, kellemetlen hely volt, itt kicsit jobb.
Bár itt meg furgonnal járnak minden nap a kereskedők a faluban és üvöltetik a Boci-boci tarkát, meg a Megy a gőzöst és szirénáznak, zajonganak, nem tudok pihenni. Nálatok is van ilyen? Én nem akarok sem mirelitet venni, sem házi tejet, sem akksit eladni, sem semmit. Csak aludni és pihenni szeretnék. Képzeljétek, hogy reggel 7-kor már kezdik és este 8-kor is volt, hogy már felhangzott a zene. Megőrjít! Majd akkor fogok még káromkodni, ha a babámat ébresztik fel.

Nálunk még semmi újság még mindig, egyben vagyok. A cukros dokim azt mondta, hogy január 7-nél nem engedi tovább hordani a terhességet. A cukrosoknak nem szabad túllépniük az időt. Szóval, elvileg jövő héten megérkezik a kislányom:) MÁr alig várom!
Vendég
 


Istenem Twist,
Annyira a végén vagy már ,hogy az csudi!!! :)

Én reggel, miután elvitték Andort a nagyszülők, végigpityeregtem egy negyed órát :oops: nem akartam, de egyszerűen nem bírtam abbahagyni :oops:
Már meg is érkeztek Balatonra szerencsésen. Én azóta kipuceráltam a kérót, most én következek, majd megyek a Drágámért melóba, mert szegényem ott senyved (meg még holnap is be kell mennie)
Ma délután, este felé érkezik az első csapat (2 pár) akik már itt is maradnak szilveszterre. Szóval nálunk ma indul a móka :)
Lesz Guitar Hero és miegyéb. Ismeritek? Meséltem már róla? :)

Nagyon fura így Andorkám nélkül, de már jól vagyok és azért igyekszem majd magam tisztességesen ki is pihenni :) Persze majd nagyon fogjuk várni haza :)
Tök fura volt, mikor elvitték és mentem ki először a nappaliból a konyhába, hirtelen azt hittem egy töredék másodpercre,hogy alszik, mert ugye tök csönd volt. Aztán kapcsoltam :D
Mikor meg öltöztettem, meg a nagyapa is húzta a cipőjét, akkor neki kezdett el integetni. Hát mondtam neki,hogy Drágám most nekem integess, ne a papinak :)

Megyek is,mert rohan az idő.
Nem hiszem,hogy fogok tudni mostanság jönni,szóval
KíVÁNOK MINDENKINEK NAGYON BÉKÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!! :)

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sziasztok,

Hú, ezer éve nem jártam erre, most próbáltam kicsit visszaolvasni. Örülök, h a nagytöbbség jól van, a betegeskedőknek jobbulást kívánok.

Fildi: nektek gratula a kistesóhoz :)
Gabolino: nektek gratula az új lakáshoz! És igyekezz kipihenni magad amíg nincs Andor otthon

É jól vagyok, még nem született meg a kislánykánk, de már nagyon-nagyon várjuk. Tizedikére vagyunk kiírva, addig már nem dolgozok, remélem lesz több időm írogatni és olvasni Titeket.
De még semmi jele nincs, h ki akarna bújni a kis Drága, pedig már nagyon-nagyon várom, elég türelmetlen típus vagyok :)

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


ja és egy fotó, a 36. hétből:
Kép [/img]

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Hello Mérnökasszony! Tényleg ezer éve!!!:)))
Nagyon csini vagy, egyáltalán nem híztál semmit, egy vékony csajszin van egy "dinnye", aztán ennyi:)))) Hát ezek szerint nem Zalán-otok lesz? :)
Az én kislányom sem akar megszületni, jól érzi magát odabenn, köszöni, nem érdekli a kinti világ:)
Kedden megyek NST-re megint és akkor a két dokim megkonzultálja, hogy mikor és hogy lesz a szülésem, mert a cukrosoknak nem engedik tovább hordani a babát. Már nagyon várjuk a kiscsajt, tegnap a csiga-biga gyere ki-t énekelte neki a párom.) mondjuk lett némi hatása, mert jóslóim voltak egész éjjel. Reggelre jobban lettem. Örülök, hogy az ünnepek körül nem szültem, mert egyrészt majdnem mindenki szabin volt, de már hétfőtől a kórházban is dolgozik mindenki és szerettem volna, hogy 2010-es babám legyen.
Ma megyünk a Veresi piacra körülnézni, de jó lesz!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is jól elmaradtam!
Bocsi Lányok, de semmi időm nem volt jönni!

Mindenkinek minden jót, nagyon boldog új évet kívánok!

Fildi! Gratulálok a pocaklakóhoz!!!! :)

Twist! Hajrááá! Mostmár fél lábon is kibírod! De izgi!!! :)

Hogy van Mindenki?

Kép
Kép
annaemma
 
 


Twist: azért neked tök jó, h akkor kedden valószínűleg megtudod, hogy mikor szülsz. Én meg csak várok, hogy történjen valami. Biztos fog, mert csak nem marad benn, na de mikor?

Mi is voltunk tegnap piacon, de nagyon megjártuk, mert én rákészültem egy jó kis lángos-regglire, de egyik lángosos sem volt kint, így aztán nem s volt kedvem éhesen vásárolgatni.

És Gabolino mikor költöztök?
Vagy lehet hogy írtad csak az én agyam szita :)

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony, mi is voltunk a piacon és jól mondod, nem volt lángosos. Először mintha éreztem volna az illatát, de csak biztos tudatalatti volt... Árusok is alig voltak. Mondjuk a zöldségeket meg tudtuk venni, de a párom nem tudott jó kis szerszámokat beszerezni, pedig nagyon rákészült. Szóval pangás volt.
Szerettük volna a baba felszereléseket is megnézni, mert a parkoló résznél lévő árusoknál (az már a harmadik lángososnál van) szokott lenni mindenféle babakocsi ez-az. Szerettünk volna egy sportbabakocsit, és a babát váró ismerőseinknek is vettünk volna valamit, ha kérik. Nekik még semmijük sincs. Majdnem elhívtuk őket a vásárra, még jó, hogy nem tudtak jönni...
Vendég
 


Twist: én csak 2 lángososról tudtam! Egyik a Coop előtt, a másik ahol egy idős házaspár csinálja a lángost (egy zoknis és egy rövidárus között, egy kutyakajással szemben :) ) Hol a harmadik?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek sikeres, boldog, egészséges újévet!

Twist, mérnökasszony, ne aggódjatok ki fog jönni az a babuci! :D Tudom-tudom én is alig vártam már a végén!

Mérnökasszony te tényleg nem hízhattál vmi sokat!

Ildi gratula a pocaklakóhoz!!!!!!! Azért ha tudsz gyere!

Gabi gratula a házhoz, majd írj azért részleteket!

Nálunk jók is voltak az ünnepek meg nem is. Az ünnepek között kiderült, hogy anyunak be kell feküdnie a kórházba (ill ez előbb derült ki) azt mondták neki eü kaparásra, de igazából fogalmuk sincs mi a gond. Az viszont tényleg az ünnepek között derült ki, hogy apukámnak bőrrákja van.... :cry: Elég gáz!

Képzeljétek, küldtek levelet a bölcsiből, hogy mégis felvették Levit! :shock: Mivel már eléggé beletörődtem, hogy nem kicsit sziven ütött... tiszta hülye vagyok, nem? Az se jó ha felveszik meg az sem ha nem. :? Csütörtökön megyek szülőire. Eléggé aggódom, mert Manó szerintem extrán problémás lesz, de legfőképpen attól félek úgy járunk, mint ti Szilvi...
Akiknek járt bölcsibe a gyerkőc azokhoz lenne egy kérdésem: a gyedet le kell "mondani" azzal a nappal amikor elkezd bölcsibe járni a gyerek? Így állás nélkül az a pár nap is számítana nálunk...
Megyek, mert be van kakálva...

KépKép
kora
 
 


kora: tényleg nem lehettek valami szívderítőek így az ünnepek. NAgyon sajnálom :(

Én már tényleg nagyon türelmetlen vagyok, ma voltam védőnőnél meg CTGn. Eszterke végig nem volt hajlandó megmozdulni, pedig az asszisztens kicsit még lökdöste is a hasam, hogy felébressze, de ez sem segített. Bezzeg amint beültem a kocsiba és felhívtam Gábort beszámolni, abban a pillanatban élénk fickándozásba kezdett. Ilyen az én formám :) De a szülés közeledtének semmi jele, az asszisztens egyből adott jövőhétre is időpontot a vizsgálatra. Pedig addigra +1 napnál fogok tartani, és ez így elkeserít.
Ráadásul vasárnap lesz az öcsém diplomahangversenye a Művészetek Palotájában, amire nem tudok menni :(

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


SZiasztok!

Pocisok!
Kitartás! Tudom, könnyű mondani...
Én is írtóra vártam hogy megszülessen Emma, ráadásul mivel faros baba volt, a kiírás előtt már négy nappal a kórházban voltam. Remek volt... Pihenni nem nagyon tudtam. Idegeskedtem, hogy mi lesz, senki nem mondott semmit, hogy császárra vagy sima szülésre készüljek, és féltem is, szóval átérzem a ti problémáitokat is!
De mostmár hamarosan túl lesztek ezen az időszakon, és a karotokba foghatjátok a babáitokat, ami minden rosszat feledtet majd!!!! :) A legjobbakat kívánom Nektek!

Kora! Nagyon sajnálom hogy ilyen felemásul sikerültek az ünnepek, és mihamarabbi jobbulást kívánok a szüleidnek!
Ha van kedved majd talizhatnánk valamikor.
Mikor lesz klub?
És mikortól megy Levi bölcsibe?
Amúgy én megértelek hogy most mégsem örülsz, hisz azért eddig függőben volt az elválás, most meg ugye biztos, és ez talán neked nehezebb lesz mint Levinek. Legalábbis bízni kell benne hogy ő könnyen alkalmazkodik majd!
Amúgy miért gondolod hogy exrtán problémás lesz Levid????

Mennem kell... Majd este bekukkantok!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Mérnökasszony, a harmadik lángososhoz úgy kell menni, hogy Gyógyszertárhoz mész, azon a parkolón (árus soron) végig a Lovagi étterem felé (ja, most már Pizzéria). És ott van egy kis üres telek, ahol földre szokták rakni az árukat, úgy árulják a ruhákat, babaholmikat. Ott belül van még egy lángosos.
Hát, mivel te nem vagy cukros, így még akár a 42. hétig is simán hagyják a babát magától megérkezni, az még teljesen okés. Te hogy tudsz mozogni amúgy? Én már csak nagyon lassan, mint egy pingvin és csak terpeszben. De jó lesz már kezemben a picivel és pocak nélkül élni!

Annaemma, köszi az együttérzést!:) Tényleg jó lenne tudni, hogy pontosan melyik napon lesz a szülés és természetes vagy császár lesz-e. Jó lenne, megmodanám a férjemnek, hogy előre írjon ki aznapra szabit, meg a rokonoknak is, hogy akkor születik a baba:)) Tök szupi lenne!:)
Vendég
 


sziasztok!!

Boldog Új Évet Mindenkinek!!

Szerencsére nekünk jól telt a karácsony, nem úgy mint a 4 éves keresztlányomnak akinek a Jézska bárány himlőt hozott... :( :(


pocakosok:
tudom, hogy közhely de bent nem marad!!
Én ha jól emlékszem, 5 nappal hordtam túl Natit, és tényleg már a tököm teli volt mindennel, mindenkivel!!
A kiírt dátum után neki álltam a kertet kapálni, gyomlálni.. így utólag nem volt egy jó ötlet, mert baj is lehetett volna..
de aztán megérkezett a drága, de roham sebeséggel...ez egy fajta kárpótlás lehetett a részéről azért a plusz 5 napért!! :lol: :lol:

Kora:
minkent is felvetteka bölcsibe, de én már felhívtam a csajt, hogy mi nem megyünk, mert márciustól oviba járunk...
egy kicsit húzta a fogát, hogy miért nem szóltam neki előbb, mert ez neki nagy szervezésbe került ( végül is ez a munkája :lol: )!!
Hát szerintem 2 héttel a beszoktatás előtt szólni valakinek nem egy ideális állapot, pontosan az "elszakadás" végett, egyébként is én tavaly szeptemberben vagy 2 szer voltam nála (Eleonóra) , hogy felveszik vagy nem azt mondta, hogy októberben értesít!!
Ehhezt képest megkaptam a levelet dec.23.-án!!
na mindegy, de én is tartok a márciustól egy kicsit, nagyon furi lesz távol lenni tőle egész napo és csak délután látni újra...
na ez az élet rendje ( még egy közhely :lol: :lol: )

Bogyó,
jártok oviba, nem vagytok betegek?? Ma voltam bent Erzsike néninél és mondta ma jött még 3 gyerek pluszba.. lassan teljes létszámmal nyomulnak..

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziaszto, most csak ennyire van időm, majd megpróbálok még jönni:
Kedves Anyukák!
Mindenekelőtt sok boldogságot, jó egészséget kívánunk az új évre!
Január 6-án, azaz holnap a Hét Törpe Családi Napközi mutatkozik be klubunkban.
A Szent László utcában, a vasútállomás közelében nyitják meg kapuikat a jövő héttől.
Vezetőjük házi készítésű sütivel fog kedveskedni nekünk és a gyerekeknek készségfejlesztő könyvecskéket tervez hozni.
Szeretettel várjuk a régi és új klubtagokat egyaránt!
Üdvözlettel: Tünde & Zsóka

Innovációs Központ, B lh. 324. terem
Gyülekező, beszélgetés 9.30-tól
"Előadás" 10 órától.

KépKép
kora
 
 


Ja! Anna tervezzük, hogy megyünk, remélem majd nem esik az eső!

KépKép
kora
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: