Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Hát nem írom még, hogy jó reggelt :twisted: :twisted: :twisted: kikészít ez a hölgyemény. Ezek az éjszakázások már nem nekem valóak. Ma éjjel már 6-szor volt fel, abból az "utolsó" 1 órája tart :roll: :roll: :roll: most is itt játszadozik. Pedig a délutáni alvás után egészen a vacsoráig kint voltunk, szaladgált, motorozott, és mégsem alszik.

Illéstincsi
aludj jó sokat szülésig!!! :D :D :D utána nem biztos, hogy sokat fogsz, bár Eszterem kicsinek tündér volt alvás terén. Olyan jól ki tudtam pihenni magamat, most meg.....

Thimó
jajj, de nagyon örülök Neked :D :D

Beni meg nagyon ügyes. Adri ugyanígy volt. Nagyon féltem, de bíztam én benne, és ő is maximálisan megállta a helyét :wink: :wink: ugye milyen klassz érzés?
Dáviddal meg még könnyebb lesz. Nálatok kicsi a korkülönbség, rengeteget fog tanulni Benitől.

Képolvasás:ismerős. Szerintem jó nagy butaság. Ha belegondolsz egy év alatt két fajta módon kell megtanulniuk olvasni.
A másik, ami nálunk problémát okozott, Adrikának nagyon jó a vizuális képessége. Az ábrák alig akartak betűkké alakulni. Nagyon megszenvedtük az átállást.
Aztán év végére már gyönyörűen ment az olvasás.


na Eszterem picsog, így küldöm :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Timi: közsike érdeklődésedet igen költözünk január február környékén gabinak márciustól lesz munkája :):):)

dina,tincsi bejelőltelek benneteket iwiwen :)

Ezt a képről való olvasás tanulást ki a jó isten találta ki? szerintem egy nagy baromság nem tanulnak meg rendesen olvasni a gyerkek én még betünként szótagolva tanultam nem képről és szeretek is olvasni bár időm nincs

mi jól vagyunk vettünk gyereknek csizmát téliremeg nekem is bakancsot :)):)amúgy semmi különös nem történik velünk

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Üdv a rég nem "látottaknak"! Nos, a mai napom megint nem volt túl eseménydús. Délelőtt mosás, takarítás, délután meg a férjem megint elment Pestre, csak hétvégén jön majd valamikor.:(

Thimó: Én felsőben tanítottam csak, de tudom miről beszélsz. Őszintén szólva nekem sem szimpatikus ez a módszer. Nálunk már nem is ezzel tanítanak.

Most pihi, tv-nézés unalom a köbön. Ez van! Ez a rendőrfeleségek sorsa!!!:):):):):)
Na pá!

Kép
illestincsi
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Bocs az eltünésért. Semmi gondunk az egészséggel. Ezt gyorsan le is kopogom. A szobát festette párom ahol a gép volt. Mert az lesz Szilárd szobája. Most rakta össze a gépet, és hozta át a netet ebbe a szobába. A festés kész. Narancssárga lett a szoba, Nodys dekorrcsíkkal. Vettünk egy haláli csillárt is neki. Csőrike ül rajta. A bútor még nem jött meg, de remélem hétévégre az is megjön, és be tudjuk pakolni.
A nagytakarításhoz is hozzá kezdtem, igaz ma csak a függönyöket, meg a szőnyegeket tisztítottuk ki az emeletről. Mert ugye közben mostam, főztem és vasaltam. Volt egy vagonnal. Pénteken fogunk hozzá az aplak pucoláshoz úgy isetn igazából, akkor anyósom elviszi Szilárdot. Azért ha lesz időm holnap is megmosok egy-két ablakot. Na persze előtte lepókhálózok.

Dina! Bocs, hogy pont akkor nem jöttem amikor voltál. Remélem azért mostanában gyakrabban lesz időd benézni. A gyest szeptemberben kaptam meg. 3-at egyszerre, no de azt is jó későn, nem az első napokban. 25 500körül van, pontosan nem tudom mennyi.
Melót tervezek. Januártól veszem ki a szabjaimat, és április közepe felé kezdek. Legalábbis ezt beszéltük meg a főnökömmel meg az oviban.
Még egy gyerek: még lehet, hogy lesz, de egy évet minimum dolgozni szeretnék.
Bilizést nem erőltetem. Napközben van rajtunk pelus, meg éjszaka is. Volt már, hogy száraz volt, de csak egyszer-egyszer. Amikor peust cserélek, vagy öltözünk megkérdem kell e pisilni, akkor bele pisil a bilibe, különben magától nem szól. Kakilni abszolúlt nem akar bele....

Thimó! Akkor már neked is sulis lett a fiatalúr? Hát gyorsan mennek az évek! Biztos nagy öröm és büszkeség nektek.
Veled mi újság? Munka?

Tincsi! Hát most már jöhetnek a jósló fájások is. Nekem kb 3 héttel korábban már voltak enyhe fájások. Reméljük Niki még nem jön elő vagy 4 hétig. Utánna hajrá!

Gabi! Szegény gyerkőcök már megint össze szedték a hasmenéses vírust?! Jaj pedig az olyan szörnyű. Remélem azóta már minden ok veletek!
Örülök, hogy a Bpesti doki megnyugtatott. Különben szerintem steril vizelet aha kamillával lemosod tutira nem lesz. Szerintem csak tiszta vízzel mosd le máskor. Jó, hogy nem kell antibiotikum. Mert az rengeteget árt!!!!!!
Ha neked valamikor jó lenne a rucikat szeretném majd föladni. Mert még maradt nálam játék is. A múltkori csomagba nem fért bele minden. Pedig így is több volt mint 20 kiló.
Mennem kell, mert Szilárd nem hagy.
Sziasztok

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

csak röviden :wink: :wink:

Szuzy
örülök, hogy nincs gond :wink: :wink:

Ruhákkal: nekem ma szaladgálós napom van, így nem jó, de holnap ha neked jó akkor ha leadtam Krisztikét az oviba megcsörgetlek, és kimegyünk a Mátraszőlősi úton lévő játszótérhez. Ugye nektek az közel van?(csak, hogy ne kelljen cipekedned :wink: :wink: )
Ez olyan 9 óra környéke lenne.
Az apróságok kicsit játszhatnának, mert akkor már az idő is alakul :D :D Persze ha esik az eső, akkor lefújva, de én úgy tudom jó idő lesz :D :D :D

na most rohanok, de majd napközben visszanézek

Na Eszterem megcsinálta a hasznot amíg írtam, összefirkálta a lepedőnket megint :evil: :evil: :evil: persze tollal, kékkel és pirossal.
Valaki tudja mivel jön ki a tinta? mert az előző lepedőnkbe is benne maradt, halványodott csak, pedig 90 fokon mostam :shock: :shock:

na megyek, legyen szép napotok!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Nos, szuzy, örülök h nincs semmi gond és szépül Szilárd szobája.
Én ma semmi extrát nem csináltam. Lehúztam az ágyneműt, azt mostam ki. Voltam boltban a holnapi kajához pár dolgot vásárolni, aztán még beugrottam a védőnőhöz is. Most meg várom h száradjon az ágynemű és vissza is húzom.:)
3-kor megyek próbálni a mazsorettes lányaimmal, mert hétvégére kaptunk egy felkérést. A tarjáni rendőrségen fogunk fellépni.:) Aztán meg ismét itthon punnyadok.

Na, szia Mindenki!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Gabi! Sajnos én akkor nem fogok tudni elmenni. Max a férjem tud elszaladni érte autóval. Ő 10-re megy dolgozni, így ő is max 9-ig.
Holnap jön anyukám és neki látunk a nagytakarításnak. Ablakpucolás, üggönymosás és társai. Szerintem még szombaton is hasonló programunk lesz. Nagy a ház, sok a munka. Ma össze szedtem minden használaton kívüli cuccot, babkocsikat, etetőszéket, járókát, ruhákat, stb és kiszállítottuk nagymami házába, ott volt hely. Itthon már nem fértünk tőle. Ezzel telt a délelőtt, na megy gyorsan főztem egy paprikás krumplit. Erre volt csak időm. Azért fini volt vegyes savanyúval.
Most megyek mosogatni, mertz a konyha romokban. Még a tegnap esti cuccokat sem mostam el. Aztán lennt leszedem a függyönyöket, fölveszem a szőnyegeket,stb.... Igyekszem amíg Szilárd alszik, mert utánna nem tudok tőle semmit sem csinálni.

Ja max még ma este Szabi el tud menni a rucikért. Egyébként pont ma van a kislány szülinapja! És sajnos a nagymami is munkanélküli lett. Pedig azt hittem ettől rosszab már nem lehet nekik. Úgy látszik tévedtem. Úgy szeretnék rajtuk segíteni. De dumsztom sincs hogyan tudnék pl tartós élelmiszert szerezni nekik.Kevés a segíteni hajlandó és tudó ember. Mert vagy a hajlam vagy a tudás hiányzik. Ritka az ahol mindkettő megvan...... Nektek nincs ötletetek?

Na megyek mosogatni. Majd később még jövök.
Puszi addig is mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


SZIASZTOK!

Szuzy
nem baj, majd jövő héten :wink: de akkor mindenképp eljuttatom.
Úgy néz ki nem vagyunk teljesen túl még ezen a nyavaján, így nem is baj, ha halasztódik. Most estére Tibi lett beteg, de Krisztiánt csak nem vittem, mert reggel megint nagyon fájt a hasa (hasmenése volt is), de nem is csoda nem akar enni, persze, hogy fáj a hasa.
Ma direkt húslevest főztem, de alig evett belőle, azt is olyan szenvedve
Amúgy folyamatosan szaporítom a ruhákat, úgy nő ez a hölgyemény :D :D

Nagytakarítani nekem is kellene, de segítség nélkül halasztgatom.
Most, hogy jött a fa, próbáltam Tibinek is többet segíteni, na de ez a benti munka, és a vasalás rovására ment :oops: :oops:
Vasalással nem tudom utolérni magamat.

Ráadásul Tibi most szét akarja verni a spajzot. Vett padlásfeljárót ezt a lehúzósat, és mivel nagyon rossz helyen van most a feljáró azt akarná áttenni :roll: :roll: Ez a hétvégéi program :lol: :lol:

na megyek alszok én is, jó éjszakát Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Akkor tényleg jobb ha halasztódik a találka. Nem szeretnék ilyen nyavalyát magunknak.
A takarításhoz én is csak segítséggel merek hozzá fogni. Egyedül nem menne, főleg ha Szilárd is itt sürgölődne körülöttem.
Holnap hozzánk is hoznak fát. Mi hasogatottat rendeltünk. Pakolni jön ki apósom. Szabi ugye dolgozik, s ha már apósom nyugdíjjas, legalább ilyenkor segíthet.
Szóval holnap nagyüzemben folyik nálunk a munka. Csak azt nem értem, hogy Szabi mindig megússza ezeket a dolgokat. Minden krumpli ásáskor dolgozott. Most úgy volt, hogy csak éjszakára megy holnap is meg utánna is. Örültem, hogy akkor holnap majd kicsit segít. Egy-két dolgot megcsinál. Erre átírták nappalosra mindkét napon. Mondtam is neki, hogy tuti ő kérte.....

Gabi! Nektek is jó lesz akkor a hétvégi program. A spajzot utálom a legjobban takrítani. Nálunk ott most atomcsapás van. No de hétvégén az is sorra kerül. De úgy látom Te sem úszod meg.

Na megyek én is aludni, mert mindjárt reggel.

Puszi mindenkinek.
Holnap nem bizti, hogy jövök. Attól függ mennyire leszek kiütve.

Kép
szuzy
 
 


csajok nagytakarítás ránk si ránk férne de gergőtől nem lehet csinálni szinte semmit se mert segítene ő de az inkább hátráltatás mint segítség :):):):)

Gabi jobbulást a családnak jó húzós hétvégétek lesz szuzy nektek is pihenjetek utána sokat

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Ez nálunk is így van. Szilárd minden lében kanál. Mindent csinálni akar, és hisztizik ha nem hagyom. Szóval csak hátráltat. Persze tudom én, hogy így tanul... de ma azért elvitte anyósom. Így jól haladtunk anyummal. Csak a konyha meg a spájz maradt holnapra. Azzal remélem délre végzünk. Jól kifáradtunk, de szép tisztaság lett mindenütt. A kérdés az, hogy meddig lesz így. Talán hétfőig ki is tart a rend, mert vasárnap nem leszünk itthon.....

Na puszi mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Hali!

Gabi! Most én is azt mondom amit te írtál régebben. Amikor én jövök nem jön senki, ha nem vagyok meg levelek tömkelege.
Szerencsére délre végeztünk a takarítással. Egy ideig elegem is lett belőle.
És a vasalásból is, pedig még az ágyhuzat vár rám...De hadd várjon! A függönyök vasalása eléggé igénybe vette a derekam. Majd el szakad. Van olyan függönyöm amit kb egy óráig tart kivasalni, és nem is egy, hanem 4 ilyen van. Kb 9 m hosszú és 2,6 m magas......

Most pihizünk.
Hali

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
nem én Dina mondta :lol: :lol: :lol: :lol: én jövök amikor tudok :wink: :wink:
Nálunk halasztódott a spájz szétrobbantása, Tibi elég pocsékul érezte magát. Délutánra már jobban volt, de inkább az udvaron voltunk kint.
Eszterem automatikusan megy a kapuhoz a motorjával, ügyesen be is csukja maga mögött :lol: :lol: Mivel zsákutcában lakunk így élvezik a nagy teret a kicsi forgalmat. Úgy szeretnek kint játszani.

Amúgy irigylem, hogy készen vagytok. Nekem csak azután lesz rend teljesen ha anyósom már nem fog almát szedni.
Egyedül főzni takarítani gyerekekkel rohangálni nem megy.

Olyan ideges lettem. A mosógépem valahogy a hónap elején volt 1 éves, azaz garanciális, erre a héten elkezdett érdekes hangon mosni :? :? :? egy hónappal előbb is elkezdhetett volna sz@rakodni :twisted: :twisted: :twisted:

na megyek nézem tovább a Megasztárt

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Tetszett a Megasztár? Én csak kb a közepénél kezdtem nézni, de jó volt. A végén szavaztam is a Dávidra. Csak ilyen hülye frizurát ne csinálnának nekik. Ja, és az a kék pulcsis srác tökre melegnek néz ki. Tutira az. Na engem nem a szerelmi élete zavar, csak azok a mozdulatok és beszéd ......

Eszterke is egyre zsiványabb, ahogy írod. Szilárd is kívülről szerti csukni a kaput. Imád az utcán lenni. A mi utcánk is zsákutca, így csak azok jönnek erre akik itt laknak. Na persze néha az is sok.....

Eszterke hatalmas lány. Egy évvel magasabb egy átlagos gyereknél. Ahogy láttam a múltkor olyan mint Szilárd és Lívike, a kis barátnőnk.

Remélem a géped, mármint a mosó nem romlik el!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Végre itthon van már a férjem és a héten itthon is lesz. Mármint melóba megy, de Pestre nem kell mennie majd csak 21-én.
Én pénteken főztem és annyi csirkemellet sütöttem, h még mára is maradt:):):). Így ma vasalom a férjem egyenruháját:):):).
Már nagyon közeleg az idő!!!! Mindig ezen jár az eszem. Ráadásul Roland 21-től 24-ig Pesten lesz, így le kell éjszakára cuccolnom anyumékhoz, hátha esetleg Babóka ki akarna bújni, ne legyek egyedül. Kicsit mérges is vagyok emiatt a páromra, mert simán mondhatná h már nem tud menni. Dehát pénzben meg nem mindegy. Reméljük Nikike érzi h még nem kell jönnie, mert apukája nem lesz itthon:)
A hetünk most viszonylag jó lesz. Nem kell mennem dokihoz sem, pihizhetek itthon. Pénteken viszik majd Roliék a cefrét a pálinkafőzdébe.
Nos, röviden ennyi.
Sziasztok!

Kép
illestincsi
 
 


sziasztok!

Szuzy
bizony néztem a Megasztárt, és azok is kerültek a döntőbe akiket én is választottam volna :wink:
A Dávid hangja meg nagyon szép szerintem, olyan tisztán énekelt, és majd nagyon várom, hogy bizonyítson, hogy mást is jól fog énekelni :D :D
Friderikuszon meg olyan jókat nevettem, igen őt fogják még utálni, báááár sokszor ugyanaz volt ugye a Mester T. véleménye is, csak ő burkoltan mondta ki.

Eszenyi meg kiakasztó az állandó pocakosság mániájával. :roll: :roll: :roll: nem értem miért ne lehetne valaki pocakosabb? :shock: :shock:

úgy néz ki rajtam kijön ez a franc :? :? úgy fáj a gyomrom. Remélem a gyerekek nem kapják újra el :roll: :roll:

na elaludt Eszterke, megyek küzdök tovább a vasalnivalóval :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Ma jó napom volt. Csak lógattam a lábam. 9 körül keltünk ki az ágyból. Utánna elmentünk a Plusba vásárolni. Ez az üzlet egyre szarabb. Már bocs...
Aztán bementünk a kórházba nagymamámhoz. A félévente szokásos infúziós kezelésen van. Utánna anyuciméknál voltunk. Ebéd, tente, majd a hátam is megmaszírozta aki szokta. Ez baromira jó volt, nagyon fáj a gerincem.

Tincsi! Hát szerintem is jó lesz ha lemész anyudékhoz, hiszen babóka korábban is jöhet. Amikor Szabinak menni kellett valahová hoszabb időre, én is kimentem Tarra. Érdekes, mert ha simán éjszakás volt itthon maradtam, pedig ugye akkor is jöhetett volna Szilárd. Telefon mindig készenlétben volt. Na meg anyámék is 5 percre laknak, így akkor nem izgultam.

Gabi! Friderikuszon én kiakadtam. Mert jó, mondja el a véleményét, de néha durván fogalmazott, lehet azt finomabban is közölni. Igen, szerintem is utálni fogják, én most sem szeretem.

Eszenyire meg egy kis hízókúra férne rá szerintem. Mert az sem szép ha valaki olyan gebe. Én is utáltam az lenni.
Most sokkal jobban érzem magam. Most legalább nőnek érzem magam.

Mielőbbi jobbulást Nektek!

Csao

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Gabi! Kijött a betegség rajtad is? Remélem nem emiatt nem jártál itt.
Én ma délelőtt mostam mint mosó masa. Tele lett az összes kötél, ruhaszárító, minden. Aztán délután kimantünk Tarra. Anyuméknál kapartuk ki a fugát a följárón. Kb 2 éve csinálták meg nekik, de olyan jól, hogy kijön az egész. Szabi majd holnap újra fugázza.
Mi is megyünk vele, hacsak nem hozzák a bútort. Nem unatkozunk itthon ilyen jó időben.

Tincsi! Amikor Szilárd született kaptunk két zenélő forgót, ami kiságyra szerelhető. Csak az egyiket használtuk. A másik a dobozban van, egyszer sem használtuk. Műanyag, pillangó, bagoly, méhecske, meg még egy valami van rajta. Most azt fejből nem tudom, hogy mi. Jó szines. A Tescóban is lehet ilyet venni. 3000Ft-ért. Ha kellen nektek 2500-ért oda adnám. Írj ha kell és párodnak majd oda adja a párom.

Na megyek nézem a Barátok Közt.
Csao

Kép
szuzy
 
 


Helóka!

Szuzy, köszi h gondoltál ránk, de már van ilyenünk.:)
Tegnap mi is kihasználtuk a jó időt, bográcsoztunk egyet. Ezzel el is telt az egész délutánunk. Ma meg már a férjem dolgozik, így megint a szokásos unalom. Főznöm nem kell mert van még a tegnapi bográcsból. Majd a postára kell bemennem (sajna) feladni a csekkeket. Aztán meg jön a barátnőm és végre megmasszíroz. Már jót fog tenni a hátamnak és a derekamnak.

Puszi Mindenkinek!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Ma sem voltuk itthon. Mint tegnap írtam kimentünk Tarra. Szabi fugázott, mi meg játszottunk, meg rohangáltunk. Dédi maminál "csak" háromszor voltunk a mai napon. Szilárdot taligával tologattam, nagyon élvezte. Ha minden igaz holnap is megyünk, a dédi maminál kell a lábazatot lefesteni. Ha ilyen jó idő lesz Stilárd elszaladozik körülöttünk, hatalmas , füves udvar van. Így jókat lehet benne játszani.

Tincsi! Nem tudsz esetleg olyat akinek jó lenne ez a zenélő forgó? Csak itt áll nálunk a szekrény alján.
Igen, unalmasak az otthon töltött utolsó napok. Mert már az ember annyira nem is mer sokmindent csinálni. Persze ha legalább lenne aki szórakoztatja az embert. De ugye sajnos a pasiknak ilyenkor dolgozni kell. Na de pihenj sokat, mert vagy húsz évig nemigen lesz rá módod ezután. Igaz előre nem lehet kipihenni a majdani fáradalmakat, de azért jobb kipihenten belevágni.

Na csao!
Még később lehet, hogy benézek.

Kép
szuzy
 
 


Halihó!

Nos, szuzy sajna nem tudok senkit akinek kellene ilyen. De ha időközben eszembe jut vki majd írok úgyis.
Ma megintcsak egyedül vagyok, rolit átírták éjszakáról nappalra.Csak este 7-kor jön haza. Holnap meg vmi. buli lesz nekik a kollégákkal, pénteken meg pálinkafőzés.:( Így nem sokat látom.
De most lépek is, mert ott a sok mosogatnivaló, amire tegnap lusta voltam, aztán főznöm is kell. Kelkáposzta főzelék lesz a mai menü. Utána meg ismét uncsi-uncsi-uncsi.:(:(:(:(
Sziasztok!

Kép
illestincsi
 
 


sziasztok!

Szuzy
szerencsére két napi borzalmas gyomorfájással túl vagyok a betegségen :D :D de úgy néz ki, hogy mindannyian kop-kop-kop

Olyan ideges vagyok, csapágyas a mosógépem, 12-én ment le róla a garancia :evil: :evil: :evil: Ráadásul olyan új tipus, hogy előre azt sem tudta megmondani a szerelő lesz e hozzá alkatrész, és mennyiért lesz ha lesz, szóval várom a telefont.

Nem elég, hogy romokban a lakás. Ugye a spájzból mindent ki kellett hozni, minden helységben ládák, dobozok stb. :roll: Az meg kb 2 hét múlva lesz csak meg. Most kivágta Tibi a feljárónak a helyet, utána felveri a betont, betonoz, vakol, fest és lapoz :roll: :roll: ez így olyan 2 hét a száradások miatt, úgyhogy nem unatkozunk :D :D :D

Tagnap voltam tollaslabda edzésen Kép olyan jó volt. Igaz kicsit izomlázam van :oops: :oops: de hátha elindul végre a felesleg rólam lefelé :lol: :lol: :lol:

na megyek kávézom aztán megyek mosogatni :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi: véletlen nem lehet hogy csak a szűrője dugult el a gépnek? nekünk is ez volt két napig nem tudtuk mi lehet a gond :):):)majdnem kihívtuk a szerelőt mire eszünkbejutott hogy lehet csak kikéne tisztitani :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok

Nika
ez nem szűrő :cry: :cry: Szerelő tegnap alátámasztotta. Ugye Tibi is erre tippelt :cry:
De igaz az, hogy a felhők felett mindig süt a nap :D :D Este hívott a szerelő, hogy szétnézett alkatrész ügyben, hát elég kicsi még a választék és elég húzós is kb. 7000 ft/db, és kell 2+ munkaköltség 5-6 ezer ft. De a főnöke javaslatára felhívták az Elektrolux központot akik azt mondták, ha ténylegesen most járt le a garancia (12-én :roll: :roll: ) akkor vigye fel a szerelő a papírokkal együtt és garanciálisan megjavítják még :D :D
Viszont a jótállási jegy nincs kitöltve, most Tibi levitte, na remélem nem szórakoznak kitöltik, a blokk az ott volt, de ki figyelte a kiszállításkor, hogy kitöltötték-e :?: :roll: Szervizbe meg szerintem kitöltött jótállási a minimum :shock:

Ez a hét Krisztiánommal szörnyű. Úgy sír reggel az oviba, sőt tegnap délután is sírt, mert kicsit később mentem mint szoktam. Már csak 3 gyerek volt a csoportban :roll:

Olyan ideges vagyok, nem tudok magamra átmeneti kabátot venni :roll: amiket néztem eddig nem érnek be :shock: :shock:
Tegnap be is pörögtem, már azért sem veszek, nemsokára a téli kell.
CSak szerettem volna olyant ami nem kényes és jól mosható :wink:

Írom én is a mai kaját, írjátok ti is, sose tudom mit kéne főzni. Ma borsóleves lesz és paprikás krumpli

Mindenkinek szép napot!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi örülök hogy úgy néz ki mególdodik a mosógép dolog:9

kabátot a teszveszen nem nézel körül? én ott vettem magamnak téli kapbátot és nagyon örülök neki hogy megvettem :)

Kép

csak azért körültekintően kell nézegetni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Szép a kabát amit vettél. Most én is vettem ott egy-két dolgot Szilárdnak. Most várom a csomikat.

Gabi! Tök jó lenne, ha megcsinálnák garanciálisan!!! Mert különben baromira bosszantó az ügy.
Mi lehet Krisztikével? Valamelyik társa megverte, vagy csúnyán bánt vele? Gondolom ilyen dolog állhat a háttérben. Ha eddig szeretett oviba járni. Prbóáld kifaggatni!

Lehet, hogy délután anyósommal felnézünk Starjánba. Hacsak nem hozzák a Szilárd bútorát. Akkor szerintem maradunk itthon. Mert szeretném ha úgy rendeznék el ahogy szép, s az ugye nem tuti ha én nem vagyok itthon. Meg akkor bele is pakolnék. Már úgy várom Hozhatnák már. A múlt héten már megjött a fele a boltba, azt mondták ezen a héten hozzák. De eddig még nem jelentkeztek.

Én ma csirkemellet sütök krumplival. Leves nuku. Felkockáztam a mellet, kis szalonnát pirítottam, közben egy kicsit állt a mell görög sültek fűszerkeverékben, rátettem a szalonnára, majd a végén hagymakarikákat tettem rá. Ennyi. Egyszer, gyors és finom.

Tudnátok öteletet adni, hogy mit vegyek apumnak szülinapjára? Ami kizárt: illatszer, ital, pizsama, papucs, ing, pulcsi, naci. Mindig ezeket kap, és van neki egy csomó. Az illatszereket utálja, bort sajátot iszik, páleszt is. Na csak ritkán!

Puszi

Kép
szuzy
 
 


Húú szuzy milyen izgi új butor majd remélem hamarosan már egy két év még és akkor lassan lesz nekünk is saját házunk és akkor már vehetünk olyan bútort amilyet szeretnénk :):):)

csirkemelles recepted nem is hangzik rosszul alkalom adtán megcsinálom én is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Halihó!

Nos, jelenleg tiszta ideg vagyok. Drága férjecském bulizik, már elment itthonról 10órakor. Azt mondta siet haza, de nagyon nem úgy tűnik. Pedig holnap hajnalban dolga van. Emellett nagyanyám itt pampog h hogy lesz akkor holnap. Mintha én tehetnék róla hogy nincs itthon a drágám.
Szóval reménykedtem h tényleg siet haza ahogy mondta, de előbb ahogy felhívtam egyáltalán nem úgy tűnt. A sírás kerülgetett úgyhogy le is tettem inkább a telefont. Mi a fenéért kell engem még ilyenkor is idegesíteni? Jövő héten is a kollégáival lesz egész héten Pesten, de neki most is jobb velük mint velem.
Na, mindegy! Azt hiszem most jól kibőgöm magam....
sziasztok!

Kép
illestincsi
 
 


Tincsi!

Ne bőgj, hanem add ki a mérged. Hívd föl és mond meg neki, hogy azonnal menjen haza. Bár gondolom ezzel már elkéstem. Azóta már bizti otthon van. Szabi is 7 körül ért haza. Igaz mi nem voltunk itthon.
De most állj a srakadra, mert ha később teszed meg, már mit sem ér. Tapasztalatból mondom. Ők azt hiszik itthon milyen jó nekünk. És a gyerek a nő resszortja, ők meg azt hiszik úgy élhetnek tovább mint a gyerkőc előtt. Mindig azt akarják csinálni amihez kedvük van. Az meg nem jut eszükbe, hogy nekünk is vannak igényeink. S mi szinte soha nem azt csináljuk amit szeretnénk. Na meg persze a gyereknek azért van anyja is meg apja is mert a nevelésükhöz, gondozásukhoz mindkettőre szükség van. Engem is kikészít gyakran.

Nika! Hatalmas a fiad! Milyen ruhákat hord már? Gondolom minimum 104-est. És már milyen jól megnőtt a hajad? A párod fogyózott? A régi fényképeken sokkal vastagabbnak tünt.
Sikerült jól bevásárolni? Nekünk igen, elköltöttünk egy csomó pénzt...Jó ez a Tesco, csak az a baj, hogy 10-20 ezer alatt nem ússza meg az ember a vásárlást, bármennyire is keveset vesz.

Vettem magamnak egy klassz barna tükörbársony blézert abban a használt ruhásban ami a Diégó helyett, mellett? van! Nagyon csini, remélem ha megyek dolgozni tavasszal majd jól jön. S már nem hízok többet, mert akkor meg azért kell új ruhatár...

Na szép estét mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Szuzy: jó volt találkozni :):):):)

Gergő 92-98-as rucikat hord :D:D:Dhát igazából nem bevásárolni mentünk hanem uncsitesonak most lesz a szülinapja és neki mentünk venni ajándékot de sikerült neki . a diegó helyett ami van az nem az angol turi? ott mi is vettünk már jó rucikat de van a rossmannnál egy angol db-áras bolt az sokkal de sokkal jobb márkás rucik is vannak és nem rossz áron gegének apának már sokat vásároltunk ott :)HAjam nő mert nincs aki levágja :):):):):) Gabi nem fogyózik csak ha sokat dolgozik akkor mindig fogy kicsit amúgy ő nem iylen alkat hanem világéletében vékonyka volt csak 4 évig edzett testépített és azzal tudott magára szedni egy kis súlyt de szeretne 90 kg lenni de ahoz megint kéne dzenie de nincs rá ideje :) amúgy most olyan 83 kötül van a 170 cm-jéhez

Gergő mostanában nagyon apás lett ugye ritkán van itthon az apja ha dolgozik de akkor nagyon ragaszkodik hozzá szuzy tegnap Gergő sírt olyan nagyon a tescóban mert apa elment neki turórudiért :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Tincsi! Mikorra ért haza a férjed? Remélem kiosztottad!

Nika! Én is örülök, hogy találkoztunk. Szép a családod! A párod nem sovány szerintem. Pont jól néz ki.

Voltam már abban a tuirban is. De az elég drága. Igaz, hogy tényleg szépek, kifogástalan állapotúak, de én annyit sajnálok egy használt ruháért. Akkor inkább majdnem annyiért a kínaiban is veszek, s az új, még ha nemis olyan minőség. Lehet rosszul gondolkodom, és még formálódik ez a vélemény.

Szilárd is nagyon apás mostanában. Este muszály, hogy ő foglalkozzon vele. Játszanak együtt. Kapaszkodik a nyakába, és ölelei ezerrel. Régebben inkább csak belém csimpaszkodott. S így Szabi is jobban foglalkozik vele. Szerintem korábban úgy érezhete, hogy kicsit kirekesztődik....

Telefonáltak a bútor boltból. Hétfőn jön meg, s akkor ki is hozzák. Hurrá! Lehet pakolni....

Szerdán megyünk Bpestre a Heim Pálba. Kardiológiai ellenőrzés, és megnézetem a szemét is picurnak, mert szerintem néha kancsít. Starjánban azt mondták, hogy nem, de nem nyugtattak meg. Gondoltam még ott is megnézetem, több szem többet lát alapon.

Kép
szuzy
 
 


hello!

Nos, tegnap a párom 8 körül ért haza. Kicsit összekaptunk, de most már minden ok.
Vagyis ég a gyomrom, így nem is tudok nagyon írni. Marha szar! Már hánytam is egyszer!!! Úgyhogy tűzök is pihizni!
Üdv

Kép
illestincsi
 
 


szuzy: köszönöm nem most nem sovány de az volt valamikor nem is ismernél rá én még nem ismertem csak ebben az állapotában :) de láttam fényképet :):):)

tincsi pihenj sokat már nincs sok hátra gyomorégésre igyál gyömbért :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Gyömbért? Szénsavasat? Attól tutira rókakoma lesz ismét.
Szerintem olyasmit kellene enni ami nem termel savat: vagyis ne egyél erősen fűszeres, túl sós, zsíros ételeket. Paradicsom kizárva. Ne igyál szénsavas, rostos üdítőt, kávét, teát. Egyél kekszet néha egyet-egyet.
És létezik savlekötő is, amit terhesen simán lehet szedni. Ha kibújik Nikike, akkor ez normalizálódik ha terhesség előtt nem volt. Már olyan nagy a skihölgy , hogy nyomja a rekeszizmot.

Ma takarítottam, főztem bolognai spagettit. Meg csináltam Tiramisu tortát, holnap tartjuk családban a Szabi szülinapját. Meg csináltam nutellás meg gesztenyés muffint. A kaja pizza lesz, azt csak holnap csinálom.

Holnap nem fogok unatkozni, 18-an leszünk.....
Na jó éjt.

Kép
szuzy
 
 


azt nem mondtam hogy szénsavasat :):):)

Ma mi is családi banzájra megyünk :):):) uncsitesó szülinap após szülinap anósék hzasági évfordulója :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Bocs,hogy tudatlan vagyok, de én csak szénsavasat ismerek. Hol lehet azt venni?
Akkor jó bulizást! Vendégként azért nektek jobb lesz!!!!!!
Csao

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Nika milyen volt a sok köszöntés? Tényleg mit vettél az unokatesódnak?
Szerencsére én is végeztem mára. Jól ki is fáradtam. El is pakoltunk nagyjából. Csak a poharak száradnak, azokat kell még holnap elpakolni.
Szilárd élvezte a banzájt. Igaz nem őt köszöntötték, mégis ő volt ugye a középpontban. A tesómék gyerkőceivel sokat játszott, szaladgáltak, nevetgéltek. Nagyon cuki. Estére ő is jól kifáradt, tiszta nyűg volt. Most már alszik. Én is megyek, elteszem magam holnapra.

Írjatok!
Puszi

Kép
szuzy
 
 


Szuzy nem vagy tudatlan :) de van sokféle gyömbéres dolgo akár keksz is csak én úgy tudom hogy a gyömbér csökkenti ezeket a rosszulléterket de lehet én tudom rosszúl nehogy magadra vedd :)::)):)

nem az én unokatesóm hanem Gergőé :):):) most lett 12 éves kapott egy vagány felsőt tőlünk meg gyüjti ezeket a bológató fejű állatokat amit a tescóban is lehet venni olyat kapott :) örült neki nagyon nem lehetett élevenni róla a felsőt :)::)ő ilyen ha valami nagyon tettszik neki akkor abban is alszik majdnem anyja kötött neki egy svájci sapkát állítólag első nap abban aludt :):):):):

Jó hogy nálatok is jól sikerűlt a buli :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél családi banzáj volt a hétvégén. Nálunk nem volt most semmi extra. Tegnap pihi, ma meg uncsi. Férjecském ment délutánra melózni. Holnap meg már megint irány Pest, egész péntekig.(Mármint a páromnak, nem nekem.:() Így megint király hétnek nézek elébe. Csütörtökre mondjuk takarítást tervezünk anyummal, kijön megpucolni az ablakaimat, mert nekem nagy pocakkal ez már nem megy.
Most meg pihizek, majd még egy kis mosogatás van hátra. lecsót főztem egyébként ma, holnap pedig borsófőzelék lesz.
Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép
illestincsi
 
 


Csajszik!
Szerdán megyek Pásztóra NST-re. Most megyek először. Valaki írjon már infót h itt hogy működik ez?
Köszike!!!

Kép
illestincsi
 
 


Szia Tincsi!

A hasadra tesznek egy öv szerű dolgot, amin van egy kis érzékelő, s az mutatj a baba szívverését, hallani is lehet. Meg ki is írja, hogy mennyi a szívverés száma. A baba mozgását neked kell figyelni, és nyomkodni egy tollszerű valamit. Kb egy fél óra. És közben feküdni kell. Ennyi. Semmi eksztra.

Holnap mi Bpestre megyünk Heim Pál Kórházba, kardiológiára és szemészetre. Meg vásárolni is jó lenne karácsonyra a gyerkőcöknek játékot, valami nagy bevásáló központban.

Lányok: Veletek mi újság:?

Kép
szuzy
 
 


tincsi te nem tarjáni vagy? miért pásztóra mész nst-re?
amúgy nemcsak a baba szívverését mutatja hanem a méhösszehúzódást is vagyis két övet kapsz és két érzékelőt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

mi is jól vagyunk :D :D csak betonoztunk egész hétvégén, a spájzot és az udvaron is, de már ez készen van.
Én meg a kertet próbálom rendbe tenni amíg ilyen szuper idő van :D

Kész lett a mosógépem :D :D na elég is volt, két nap mostam a forgótárcsással, a derekam éreztem is rendesen, mert jó nagy mennyiségű ruhát kellett mosni.
Hát azért mennyivel jobb az automata :D :D

Tincsi
savasodás, nekem Eszterkével ha a hátamon feküdtem rögtön volt, jött is egyből a sav felfelé.
Így én nst-t oldalt fekve csináltattam.

Ma megyünk le a piacra. Eszterkének kellene harisnyákat venni. Utána meg felmegyünk a Lidl-be Terenyére. Jövő héten, hogy itthon lesznek a gyerekek muszáj készülni. Nem szeretnék csapatostul boltba járni :lol:
Végül szóltam az oviban, Krisztiánomat sem viszem az iskolai szünet alatt. Nehéz volt dönteni, mert ugye egy ideje sír mindig, viszont ha viszem és Adri itthon van, az lelkileg még rosszabb lenne neki, így inkább utána szenvedünk újra. Remélhetőleg majdcsak visszaállunk :roll: :roll:

na mindenkinek szép napot!!!Mi megint virrasztunk, már 3. éjjel egymás után :roll: :roll: már jól jönne egy kiadós alvás :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Köszi az infókat! Nos nika én mátraverebélyi vagyok, és azért megyek Pásztóra NST-re mert a dokim ott rendel Pásztón. Viszont szülni Tarjánban fogok, mert Pásztón a szülészet már megszűnt. (Sajnos.)
Kis plútó: Örülök h megoldódott a mosógép probléma. Én sem tudom mit kezdenék már az automata nélkül. Jó hosszú lesz most a szünet a gyerkőcöknek! Kitartás!:)
A párom már Pesten van, így most autóm sincsen, ez egy kicsit idegesít, h másokra szorulok. Anyumék autóját sem tudom ma elhozni mert ők meg papáért mennek a kórházba, így a sógornőm fuvaroz ma. Remélem Babóka fog mozogni és tényleg csak egy fél óra lesz az egész. Bár utána még Berzét el kell csípnem h megmutassam neki a vizsgálat eredményét. Az pedig szerintem eltart majd, mert 11-re megyek az NST-re, és mire végzek ebédidő lesz. Szóval a mai nap az ilyen lesz, de legalább nem unatkozok.
Szia mindenki!

Kép
illestincsi
 
 


Tincsi: :D most már értem köszönöm :)

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Tényleg két érzékelő van. Az idő halad, s elfelejtődnek a dolgok...

Ma mi is voltunk dokiknál. A kardiológián még hallani lehet a szívzörejt, de mint mindig most is azt mondta ezt kinövi mire felnő. Eddig fél évente jártunk, most már csak egy év múlva kell menni.
Szemészet: sajnos úgy néz ki szemüveg kell Szilárdnak. Egy hónap múlva vissza kell menni. Előtte egy hétig cseppenteni a szemébe, hogy kitáguljon a pupilla. S akkor tudják bemérni.. Még jó,hogy tarjánba azt mondták semmi baja. De láttam én, néha, hogy bekancsít. Így nem nyugodtam bele a diagnózisba.... Remélem ha kell is neki, akkor gyenge és olyan amit kinő. Ilyen pici korban, még vigyázni sem tud a szemüvegre, na meg azt is nehét lesz elérni, hogy hordja. A napszemüveget is néha viselte, többnyire nem.

A kórházban vettem egy jó bundás téli bakancsot neki. Van ott egy pult az első emeleten, ahol egy nő árul ilyen gyógycipőket. Klassz, de 7200 pénz volt. Megvettem a keresztfiam karácsonyi ajándékát is, görkori szett. Így amit Szabi kapott a szülinapjára pénzt el is ment.... De legalább már annyival is kevesebb marad.

Tincsi! Mi volt az nst-n? Bpesten különben ctg-nek hívják. De ugyanaz.

Kép
szuzy
 
 


szuzy: én úgy tudom a ctg az csak egy érzékelős azért más a neve de nem biztos csak én igy tudom
Sajnáléom hogy szemcsis lesz sSzilárd én tudom milyen az ha muszáj nekem mondjuk 11 éves korom óta van de utálom hogy kell :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Nika! Annak is két érzékelője van, Nem tudom miért msá a neve.

Jelentem kész lett a Szilárd szobája. Nekem nagyon tetszik, bár egy kicsit túlzsúfolt lett. Egy elemmel kevesebb elég lett volna. Tegnap egész délután pakoltam a ruhákat, játékokat.

Ma sütöttem, főztem. Holnap délután jönnek hozzánk vendégek. Ráadásul előtte délre mi is vendégségbe megyünk. Így kicsit előr dolgoztam. Most meg be kellene pácolni a birka combot. Sütött már valamelyikőt egészben birka combot? Nem tudom kicsontozzam e. Be kell e vagdosni? A páclébe tegyek e bort, vagy tejet, hogy puhuljon a husi?
Fokhagymával, kakukkfűvel, sóval, borsal ízestíem. Rozmaring is kellene, de nincs itthon... Amikor sütöm lefedem fóliával, és víz helyett bort rakok rá, hogy abban párolódjon. Szalonnával is lehet, hogy megtűzdelem.

Szemüveg: én amiatt aggódom, hogy ő még kis hebrenc. És a szemüveg balesetveszélye szerintem Félek, hogy elesik és megvágja, vagy a szára megszúrja...Meg a fölhöz vagdossa, Gondolom nekik is egy vagyonba kerül. Szerintem egy évben többször is kell csináltatnuk mert nem fog rá vigyázni. Nekem is ált. isk. 3. osztályától van szemüvegem, de én nem hordom csak munkába, vagy olvasáshoz, tv nézéshez, számítógépezéshez. Én nem tudom megszokni. Pl lépcsőn menni, takarítani stb...

Na megyek. Sziósztok!
Írjatok!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
elég sok pici gyereknek is van szemüvege, itt Pásztón is.
Nekik stabilabb, mert a fül mögé hajtott, nem esik le olyan könnyen. Persze vigyázni azt kell rá.
A kids lencsék pedig karcolódás mentesek :wink: :wink: :wink:
Barátnőméknek 16000 ft volt, nekik 4 éves volt a kisfiuk mikor kapta, talán még be sem töltötte :wink:
oviban is egyre több a szemüveges gyerek, ott az inkább a probléma, hogy a többi gyerek fogadja el, ne bántsa, és ugye ne próbálgassa, mart akkor elállítódik :wink: de ez ugye még kicsit odébb van.

Örülök, hogy készen lett a szoba.

Mi is elég jól haladunk. Az udvaron kész lett amit betonozni akartunk, ma festi a spajzot Tibi, meg elvileg leteszi a lapot is. Holnap azt kifugázhatja, és jövő héten lehet menni polcot venni :D :D és jöhet a takarítás. juhéééééé

A kertet is elkezdtem ásni, de ez az eső most megállított :roll: :roll:
Viszont tegnap vettünk 5 fát azokat eltettük(gyümölcsfákat) még egynek lenne helye, lehet még veszünk :wink: :wink:

Úgy volt, hogy a hétvégén megyünk le anyuékhoz, de Eszteremnek ment a hasa(fogzik nagyon) jön a két felső rágó foga. Krisztián meg tegnapelőtt este belázasodott, fájt a feje, erre tegnap egyiknek sem volt már semmi baja :roll: :roll: :roll:
Anyuék tegnap feljöttek.

Jajj, akit érdekel 26-ig a Művelődési Házban van Hüllő Zoo, tök jó. Jó pár fajta hüllő van. Gyerekeknek nagyon tetszett :wink: :wink: :wink:

nst--ctg, van különbség az 100 %, de már nem emlékszem mi.

Tincsi
de jó, lassan babázol :wink: :wink: :wink:
Jósló fájasaid vannak már? Összeraktál már mindent?

Mindenkinek kellemes hétvégét!!
Kép sziasztok

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


de fürge ez az egér Kép

enyém a 3000 hozzászólás :wink: Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: