Új privát üzeneted érkezett!

Kati: még nem írtam, 8-kor kezdődött az írás. Hamar kész lettem.

Jelentem.............

sikerült! :)
1 hibapontom lett, az is azért, mert nem voltam benne biztos, hogy az a jó amire én gondolok, ebből kiindulva nem azt jelöltem meg amit jónak találtam. A vége az lett, hogy amit én gondoltam, az volt a jó, így becsaptam saját magam és emiatt lett egy 3 pontos hibám. Úgyhogy a 75-ből 72 pontom lett. Haragszom magamra, mert ha hallgatok a megérzéseimre, akkor 100%-os lett volna a tesztem. :(

No mindegy, a lényeg, hogy sikerült! Most pihenek! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyóóó !!! Nagyon ügyi vagy !!! GRATULÁLUNK !!!!!! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Jövök én is gratulálni. :D

Szilvi: Nagyon ügyes voltál, gratulálok! További hasonlóan sikeres vizsgázást kívánok! :D

Puszi Mindenkinek!

Márti
fmarti
 
 

 
 

Sziasztok!

Szilvi:nagyon ügyi vagy!Minden elismerésem!Most írígykedem egy kicsit!
Remélem jól vagytok!

Az Mr vizsgálatból kiderült,hogy krónikusarc-és homloküreg gyulladásom van.
A házi orvos mondta,h menjek el a misszióba fül-orr-gégészetre.Pénteken voltam sok mindent nem tudott velem kezdeni,így kaptam egy újabb gyógyszert,ami alergiára jó.
Ja mindenhol megkérdezték nem vok e allergiás,én nem tudok róla.
2 hét múlva kell majd visszamennem,és akkor csinálnak egy röngen felvételt ismét,és elválik mit is tudnak velem kezdeni.

Márti,Kislány:örülök,h írtatok.
Majd csak túllesztek a nehezén.

Kati:hitellel,hogy állrok?

Bolha:hol vagy?

puszi nektek,igyekszem sűrűbben bekukkantani.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi: allergiavizsgálatra hogy-hogy nem küldtek el, ha ezt kérdezgették? Szegénykém... 2 hét... az sok idő. Remélem hamar meggyógyulsz, rendbe jössz!!!! Ne irigykedj, jobb volt a tanárom, ennyi! Tényleg rengeteget az órákon tanultam meg, úgyhogy nagyon sokat számít a tanár.

Bolha: mi volt fogászaton? Sikerült eljutni? Házikó hogy áll?

Kati: a tiétek?

Márti, kislány: hogy vagytok?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Megtörtént életem eddigi egyik legszörnyűbb cselekedete. Most sírok. Ami lehet ciki, mások szerint lehet butaság, de most utálom magam és muszáj kiírnom magamból.
Megöltem egy egeret, még picike volt. Tudom, hogy az egerek nem olyanok, mint az emberek, kártékonyak is, stb... de én még soha nem öltem meg egy állatot sem, egeret sem, inkább kiengedtem az ajtón. És most egy pici egérkét (kb. 5 cm) meg kellett ölnöm, mert beleragadt a ragasztóba, a társa v. anyja próbálta berángatni a lyukba, de a ragasztótól nem ment, már tiszta vér volt az orra, így zacskóban földhöz kellett csapkodnom, hogy meghaljon.
Ne nézzetek hülyének, de amióta Koppány megvan, azóta még érzékenyebb vagyok ilyen dolgokra...
Szerintetek lesz olyan idő amikor már nem fog meghatni egy egér megölése? Mérget nem akar Gyula, mert itt van Koppány, érthető is. Az lenne a legjobb, ha kint maradnának...
Bocsánat, de muszáj volt kiírnom magamból, Gyula úgyis csak kinevetne...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyó !!! Ne aggódj , egyre jobban fog menni !!! Én is sajnálom az állatokat , de amikor hallom pl. , hogy a Merci sikítozik és fél valamitől, ösztönből cselekszem .


puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok nem vesztem el. :D

Szilvi: Gratula a sikeres vizsgához! Ügyi vagy. :) És Nagyon bátor. :D Én nem tudtam volna eltenni láb alól az egeret. :( De gondolj arra, hogyha már amúgy is szenvedett, akkor csak segítettél neki. :)

Andi: Jaj szegénykém. :( Remélem gyorsan meggyógyulsz!

Márti, kislany: Remélem ti is jól vagytok. És kééééééépet kérnénk!! :lol: :lol: :lol:

Kati: hitel hogy áll? Néztem a híradót. Remélem nem lesz nehéz a hitelt felvennetek, ha már belekezdtetek. Drukkolok.

Rólunk. Köhögünk, köptetőzünk, úgynéz ki múlik. Kopp-kopp-kopp.
És kééééééééééééész a tetőőőő!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Már ami a munkások melóját illeti. :D Bennt van a bejárati ajtó, van lépcső, összes ablak a helyén, szigeteéls tuti és cserepek is fennt vannak hiánytalanul :D Most már "csak" a gipszkartonozás van, a padlólerakás és a fűtés. Na me a villany és kész. Bár most megtorpantunk, mert halovány lila fogalmunk sincs, hogy a gipszkartonokat honnan kezdjük felpakolni, és 55 tábla még a garázs előtt hever. Nem tudjuk hogy felvinni. Jó mi? Valami gebasz mindíg van. Az én parám az az, hogy a plafonra hogy rakjuk fel....
Egyre távolibbnak tűnik a beköltözés. :( :( :( :( :( :(
Na megyek keltem a gyerekeket.

Jaj pénteken a suliban gyerekruha vásár lesz. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Én sajnos nem hiszem, hogy megyek a ruhavásárra, bár kéne Koppánynak overál meg bélelt gatya, lehet találnék... Na, majd meglátom, nincs közel.

Rita: mégegyszer köszönjük az sms-t. Nagyon aranyos vagy!
Mi úgy raktuk fel a plafonra a gipszkartont, hogy egyikünk tartotta lentről egy partvissal (jól írom?) az egyik oldalát, a másik addig létráról csavarozta bele a fába. Nem olyan vészes, mint amilyennek tűnik, de mindenképp 2 emberes meló, szerintem. Hogy érted, hogy nem tudjátok hol kezdjétek felpakolni? Mármint az emeltre a gipszkartont vagy a tetőtérbe melyik fallal kezdjétek? Mindenképp ki kell jelölni, hogy hol lesz az ajtó, a válaszfal, stb.... utána a lécek (keret)... Karácsonyra már tuti fent lesztek. A padló is hamar megvan, ha 2 ember csinálja. Ott ami kicsit macerásabb, ha nem egyforma a padló mérete, egyik helyen szélesebb, mint a másikon. Nálunk az volt fent a bibi, hogy volt ahol 2 cm-es eltérés is volt és ugye pontosan kell leszabni hozzá a padlólapot. Menni fog, ügyesek vagytok!

Nekünk a tegnapi nap nagyon vegyes volt. Jól kezdődött, rosszul végződött.
Bementünk Újpestre befizetni a köv. részletet a suliba és kiválasztani a gyakorlati oktatót. A Duna Plaza mögötti tanpályára fogok járni, hétfőn kezdek 12-kor. Telefonon keresztül az oktató írtó jó fej, türelmes. Állítólag nagyon jól fogok járni vele. Remélem. :)
Utána elmentünk a Baby Planetbe, vettünk pizsit meg bodyt. Aztán jöttünk haza.Kopi már hazafelé a vonaton nyügi volt.
Aztán este jött a hidegzuhany. Gyulát felhívta a "nagybátyja" (nagynénjének a férje), hogy Gyula unokahuga intenzíven van, mert a Nyugatiban levágta a két lábát egy vonat. Úgyhogy kész vagyunk. 16 éves kislány, tök normális, jó tanuló, nem utcakölyök. Annyi rossz ember van a világon, miért neki kellett????? Semmit nem tudunk, várjuk a szülők hívását. Még mindig nem tudom elhinni...
Gyula anyja szerint még nincs vége, mert nemrég halt meg az apukája, most az unokahuga van intenzíven és nem tudni túléli-e és még egy balszerencse jönni fog. Úgyhogy tegnap még ő is jól beparáztatott, amúgy is görcsben van a gyomrom, most még félhetek attól, hogy tényleg jön-e egy harmadik vagy csak puszta babona-e... és ha jön, akkor ki lesz az. Huh lányok, nem térek magamhoz!!! Szerencsére Koppány aludt rendesen, így nem érezte a feszültséget este, nem szerettem volna még őt is nyugtatgatni.

Kati: én is remélem, hogy Titeket nem érint a hitelszigorítás. Mi már nem biztos, hogy kapunk hitelt autóra, de mondjuk ez most nem is érdekel...

Ne haragudjatok, most megyek, majd jövök ahogy tudok. Szerintetek milyen élete lesz? Azt sem tudom, hogy hogy közelítsek hozzá, hogy enyhítsem a veszteségét, hogy próbáljam benne én is tartani a lelket. Igaz, nem találkozunk sokat, de meglátogatjuk, aztán megyünk karácsonykor is, meg még ki tudja mikor és fel szeretnék készülni, hogy ne rontsam a helyzetet vagy nem tudom. Egyelőre élje túl, bár nem tudom, hogy neki mi lenne a jobb, ő mit szeretne. Alig aludtam. Folyton azon járt az agyam, hogy milyen érzés lesz amikor magához tér és észre veszi, hogy nincsenek lábai, hogy fogja feldolgozni, stb... annyira egy életvidám lány, fogalmam sincs mit fog ez kihozni belőle. Ez olyan szörnyű. Viszont az anyát sajnálom a legjobban! Lehet önző és elfogult vagyok, de szerintem egy anyának a legnehezebb ezt feldolgozni és elfogadni! Én nem tudom mit csinálnék, ha Koppánynak baja esne. Eddig is rettegtem ettől a ténytől, most még jobban félek.
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Helló !!!


bogyó !!!!! Jaj, jaj, nagyon sajnálom !!!! Hogy mindíg van valami !!!!! De hát , hogy történhetett ez meg ???

Viszot örülök, hogy egy rendes oktatót kaptál ki , remélhetőleg !!! :)


Ritácska !! Végre már !!!! Húúú, de jó nektek !!!! Nagyon ügyik vagytok !!!!

Remélem a gipszkartonra sikerül valamit kitallni , k... nehezek azok a lapok !!!

Vivinek gyors gyógyulást !!! Gondolom ő beteg , hát sajna ez az ovikezdés !!!

De jó , hogy jelentkeztél !!!! Már nem tudtam elkézelni mi lehet , ma feltétlen hívtalak volna !!!!

A házikóról kívülről is kérünk képet !!!!! :)


Hitellel kapcsolatban még semmi , de nemsokára megtudok valamit , valami nem makkol , ha kilencig nem hív a nő , hívom én !!!

Tisztára kivagyok agyilag ettől + még a Zsoltit is elkell viselnem, ő is tiszta ideg !!!! ÁÁÁÁ, sosem lesz ennek vége !!!



millió puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: passz, senki nem tud semmit. Csak azt nem értem, hogy a Nyugatiban a magas peronoknál hogy tudott beesni a mozgó vonat és a peron közé? Akárhogy gondolkodunk Gyulával, nem jövünk rá... ott nincs akkora hézag, hogy oda így beeshessen. Áh, nem agyalok ezen, próbálom másfelé terelni az agyam.

Mi a baj a hitellel?

Nekünk volt egy mobilbankárunk, aki addig aktív volt amíg nem szóltunk, hogy akkor intézzük a hitelt. Azóta e-mailekre nem válaszol, a telefont meg nem veszi fel. Gyula "zaklatni" fogja... Ha 20-ig nem jelentkezik, akkor keresünk mást.
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyó !!! Hát sajna az a nagy baj a hitellel , hogy nem kapunk szocpolt !!!!!:cry:
A költségvetést 2 millával feljebb vitték ,mint amennyi lehet !!

Nekünk is volt egy hiteles hapsink , szőrén szálán eltünt vagy a föld nyelte el !!!!!


Na, hát én is pont ezen gondolkoztam , hogy a bánatban történhetett ez meg a Nyugatiba ???

Megyek mert magamhoz kell térnem !!


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


bogyó!!!!


Koppányámnak utólag is Nagyon Sok Boldog névnapot Kívánuk !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocsi , pedig láttam a naptárba és még is kiment a fejemből !!!!


Puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: hogy sikerült a költségvetést többre számolniuk? Bocsi, nem értek ehhez. Én azt hittem, hogy úgy van, hogy először megcsinálják a költségvetést és az alapján kapja az ember a hitelt. Pont azért, hogy a szocpolt is beleszámolják-e. Ezek szerint nem így van... Jó fejek, most ugrott 2,4 milla, úgyis olyan kevés ez az összeg és az embereknek (pl. Nektek is) rengeteg pénzetek van, hogy ezt csak úgy kipótoljátok.... hihetetlen. De lássuk a jó oldalát, egyszer úgyis kész lesz, lehet, hogy már Ti is ott karácsonyoztok. :) Drukkolok a hitelhez!!!!!!!!!!!! Köszönjük a névnapi üdvözlést, semmi gond, Gyula is elfelejtette, azt hitte csütörtökön van, aztán szerda este csodálkozott rá. Köszönjük, hogy gondoltál rá! :)


Gyula unokahuga már jobban van. Térd alatt vágta le neki a vonat a lábait, úgyhogy kap protézist amivel fog tudni járni. Anyuja azt mondta, hogy már túl van a lány a nemakarélniállapoton és már elfogadta, hogy lehet úgy is élni. Nem látogatható, most egy ideig biztos kórházban lesz. Gyula látta a meszelést a Nyugatiban a 7-9 vágányok valamelyikénél, meg látott egy vagont is a tetejénél lemeszelve, valószínűleg ott történt. Még nem ért be a vonat a peronra, az alsó lépcsőn utazott, megcsúszott, megkapaszkodott a korlátba és kiabált segítségért. Valaki meghúzta a vészféket és ekkor esett be a vonat alá. Ennyit tudunk.

Már jobb a lelkiállapotom, de Koppány miatt tényleg egyre görcsösebben aggódom és nem tudom, hogy ez el fog-e múlni. Ha nem, akkor mehetek orvoshoz, hogy kikezelje belőlem. Már nagyon agresszív vagyok az autósok felé is ami szintén nem jó tanácsadó.
Nem tudom miért nem lehet emberi módon közlekedni, hova sietnek autóval, miért fáj nekik ha betartják a szabályokat ezzel megóvva a gyalogosokat is és önmagukat is. Az emberi butaság, közömbösség és szemétség akkora méreteket ölt, hogy azt addig amíg nem figyeltem oda rá teljesen, el sem tudtam képzelni.

Mára is nagyon meleget mondanak, 22 fokot, Koppány bölcsibe, én meg töltögetem fel az önéletrajzom, hátha jön valami normális állásajánlat. :)

Rita: még mindig nem tudjuk, hogy voltatok-e fogászaton és ha igen, akkor mi volt...

Szép napot mindenkinek! :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok !!!



bogyó !!! Nem , az úgy van , hogy te megcsinálod ill. a tervező a kölcségbecslést és az lesz beadva a banknak .
Akkor ezen ül a értékbecslő (miután kijött , gondolom) számol jobbra balra azt leadja a banknak , na utánna jön a bank, az is számolgat és rámondja az áment vagy nem !!!! Közben meg megy az idő !!! 5 hét kellett nekik , hogy ezt kitalálják !!

Most megyünk tovább , kénytelenek vagyunk , sok pénz az a 2,4 milla, nagyon sok !!!


Baleset : Magamról tudok beszélni , nekem el szokott múlni ez a görcsös érzés !!! Tudom mit érzel , én is egyből bepánikolok , már Mercit is meg fenyegedtem , hogy nagyon vigyázzon, ő szokott járni a Nyugatiba vonattal !!!

De, nem is értem , hogy tudott a lépcsőn állni !! Az ajtók nem csak akkor nyithatóak a gombal amikor áll a vonat ????????

Bár mondjuk nem próbáltam még menet közben megnyomni , ugye, de logikusan úgy gondolnám , hogy nem nyitható !!! ???


Rita !!!! Hol vagy megint ????? Vagy gipszkartonoztok már ??


kislány , Márti !!! Ti is mindíg eltüntök!!!! :cry: Éss, már nagyon-nagyon régen kaptunk a kis angyalkákról képet !!!!!


Andi !!!! Rólad már nem is beszélek !!!! Hétvégén is dolgozol ???



Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: hihetetlen, hogy túl tudják bonyolítani... remélem mielőbb túl lesztek már rajta, mert nagyon idegörlő lehet. :( Sokat veszekedtek amióta épül a ház? Ezt csak azért kérdezem, mert állítólag sok házasság mélypontra süllyed a házépítés miatt. Remélem nálatok nincsenek ilyen gondok, max. picikekicsike civakodások. :) Merci már várja az új otthont? Dia? Szoktatok kijárni?
Dunakeszi fele a régi vonatok járnak, amik elvileg már nem is járhatnának, mert nem EU szabványok. Tudod, az nem önműködő, hanem simán kinyitod az ajtaját. A leányzó jobban van, poénkodik, nevetgél, kérdés, hogy ez mennyire álca, mert nem tudjuk elképzelni Gyulával, hogy pár nap alatt ezt így feldolgozta volna.

Már lehet látogatni, de valószínűleg én kihagyom 2 okból is: KOppányt nem akarom kórházba vinni a sok beteg közé, nem akarok vele átvergődni a városon. Meg mit mondjak neki? Hogy vagy? Olyan hülyén jönne ki... vagy szerintetek bunkó vagyok,hogy nem megyünk be? De most őszintén!!!!!!!

Kislány: örülök, hogy személyesen is találkoztunk. Remélem Hannácska jól van és rendes kislány volt, míg nem volt otthon anya. :)

Andi, Márti, Rita????

Én mindjárt indulok, megyek Pestre vezetni! :) Még ugye tanpálya, most kezdem, kiváncsi leszek milyen lesz az oktató, a pálya, a tanítás, fogok-e szenvedni, kínos lesz-e, poénosan fogjuk-e felfogni a bénázásaim vagy nagyon hidegen? Úgy izgulok, mint iskolás koromban a vizsgák előtt, pedig még csak tanulok, nem vizsgázok. :)

Koppány szombaton a börzén "kicsikart" magának egy hintalovat. Ráült és nem akart leszállni róla, nem akart elszakadni tőle, stb. Úgyhogy megvettem neki, félre rakattam, bevásároltunk és mégegyszer visszamentünk, hogy elhozzuk. Nagyon szereti! :)

Volt valaki Botyiba v. Veresen börzén? Botyiban voltak jó rucik? Bár már mindegy, elfelejtettem. Valami hiányérzetem volt pénteken, de nem tudtam mi. Aztán amikor hazaértünk a bölcsiből, akkor jutott eszembe, hogy a börze volt az. :)

Koppányt nagyon szeretik a bölcsibe, megdícsérik, hogy milyen jó fiú, tudja a napirendet, folyamatosan elalszik ebéd közben. :) Úgyhogy mindig várják, hogy menjen újra. :) Ezen a héten kétszer lesz, ma ugye a vezetés miatt, meg pénteken a turi miatt.

Most megyek készülődni!

Szép napot mindenkinek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok lányok !!!


HOL VAGYTOK ????


bogyó!!! Mesélj milyen volt az első vezetés ??? Oktató ??

Veszekedés van , de nem vészes !! :wink:


Rita !!! Hogy álltok ????


Tegnap voltunk D.keszin megcsináltattuk Merci szem.igazolványát , visszafele bementünk Fótra is (nosztaliázni)
Meglátogattuk Andinkat !!! Jól vannak , minden rendben !!! :lol:


Puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !!! Most nézem !!!!! VVVÁÁÁÚÚÚÚ, nagyon ügyesek vagytok !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Jöttem hangulatot rongálni.... :P A mostani helyzet az, hogy apa azt mondta nekem, hogy jövő héten beadja a válókeresetet... Az utóbbi napokban én is hisztisebb voltam, ő is. Talán a két hónap alatt felgyűlt feszültség tört ki belőle, vagy front, vagy az is rátett, hogy amúgyis szétszórt típus vagyok, feledékeny, lassú, ő meg a rögtön, gyorsan hipphopp ember... Remélem "kinövi" pár nap alatt és enyhülnek az érzelmei... Nem vagyok kiborulva. Ez fura. Nincs sírhatnékom. Csak remeg a kezem. Gondolkozom, hogy, hhogy lehet gyereket egyedül nevelni.. De biztos lehet. Nem lennék egyedül. Mindegy. Nem nyavajgok. Élem az életünket aztán majd meglátjuk. Viszont mindennél jobban szeretnék most egy 3. babát... :roll: Hülye vagyok tudom. De ma pont azon gondolkoztam, hogy vannak olyanok akiknek van gyereke és mégis képes megölni magát... Nekem a gyerekeimre van szükségem, hogy boldog legyek. :D De gondolom itt mindenki így van vele.
Jajjjjjjjjjj de most felnégyelném az összeset..... :evil: Vivi minden carért megsértődik és elkezd bömbölni, Lara meg alapjáraton visít... Komolyan. Bolondokháza... De én sem vagyok 100-as 2 napja... Hol üvöltenék mindenkivel, a következő percben, sírok, aztán meg röhögök... Na megyek, mert Lara nyávog a fülembe, és ki fogja kapcsolni a laptopot.. Kééééééész vagyok... Lőőőőőjeteeeeek leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szilvi: nagyon sajnálom a kislányt. :( Szerintem nem vagy bunkó, hogy nem mész be. Én sem tudnék mit mondani... :roll: Nekem nem megy a részvét. Anyám kiölte belőlem... :P

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!


Lányok, milyen hírekre jövök én ide!? Most az én kedvem sem a legjobb, úgyhogy nem is tudlak benneteket felvidítani. :(

Szilvi; nagyon sajnálom a kislányt, ezt nagyon nehéz lehet feldolgozni a szeretteinek, és legfőképp neki. De ha egyszer sikerül túlesnie majd a nehezén, utána lehet, sokkal erősebb, céltudatosabb, (és remélhetőleg nagyon boldog) ember válik belőle, mint egy hasonló korú barátjából. Ő biztosan már most rákényszerül, hogy átértékelje az életét, még ha ez egy ilyen tragikus eseményhez is kötődik. Én azt tapasztaltam, hogy a valamilyen fogyatékossággal élő emberek többsége sokkal optimistábban áll az egész világhoz, mint egészséges társai.
Elhiszem, hogy nem tudnál mit mondani neki, meg neked ott van a kisfiad is, nem mehetsz csak úgy be látogatóba, de ha egyszer találkozásra kerül majd a sor, szerintem amit a tehetsz, hogy legyél őszinte és amennyire lehet egy ilyen helyzetben, természetes. Azt hiszem, a legrosszabb, ha mindenki azt érezteti a kislánnyal, hogy "gyengébb", kiszolgáltatottabb lett, inkább a jövőbe kell tekinteni. Ugyanakkor ha a kedélyállapota jó, akkor nyugodtan őszintén meg lehet tőle kérdezni, hogyan sikerül neki ezt feldolgozni, ha nem akar, úgysem beszél róla, ha meg mégis, jól fog neki esni, hogy valaki tényleg kíváncsi az érzéseire, és nem egyből arra következtet, hogy mostantól egy elesett valaki vált belőle és lehúzhatja a redőnyt. De az biztos, hogy neked s fel kell készülni majd a találkozásra, és amíg nem érzed magad ehe elég "erősnek", nem is szabad ezt erőltetni.

Rita: Írok neked privit!

Kati: Ez a jelenlegi gazdasági válság alattunk is rendesen elvágta a fát, sajnálom, hogy a ti dolgotokat is megnehezíti. :( Drukkolok, hogy sikerüljön a terveteket megvalósítani!

Sajnos nálunk még mindig tart a hasfájás, bár ritkábban van olyan intenzív fájdalma, mint korábban, de nap közben is sokszor nyugtalan és nyűgös, ilyenkor szinte csak kézben van el, és ott is egyfolytában tekereg. :(Mondhatom, mostanában rosszabbodott a helyzetünk alvást illetően is, mert éjjel is van, hogy nem tud viszaaludni Lea, mert úgy bántják a szelek. Csak tekereg, nyöszörög, nem sír ugyan, de szenved, én meg félkómásan
tornáztatom meg masszírozom a pociját. És nagyon sokszor kel fel este enni. Eszik 10-11-körül, azután 1-2 körül, 3-4 körül és reggel 6-7 körül majd 9 körül is... Gondolhatjátok, milyen kipihent vagyok mostanában...
Napközben is általában 2 óránként eszik, ez már kb 1 hónapja legalább megfigyelhető nála, pedig amikor hazahoztuk a kórházból, hetekig szépen 3, esetenként 4 óránként evett. Azt sem tudom, mit csinálok rosszul, hogy már mindenkinek átalussza a gyereke az éjszakát, már szinte senkinél nincs hasfájás, csak csupa derű és mosoly az élet, mi meg még mindig kínlódunk. :cry: :cry: :cry:
Tegnap voltunk dokinéninél, 3 hós tanácsadáson, és írt fel tápszert, mert szerinte ez a 2 óránkénti evés az oka apocifájásnak is. Ebben mondjuk egyetértek vele, ezt az llapotot már én sem tudnám sokáig fenttartani. Ugyanakkor ezt most elég nehezen dolgozom fel, de be kell látnom, hogy ez így nem mehet tovább, már alig élek olyan kimerült vagyok, és ebből következően feszült is. Persze a tápszert elvileg szopi után kellene adnom, de úgy nem fogadja el egyáltalán. Szopi előtt is csak nagyon nehezen, és utána meg szopni nem akar, csak ordít szegénykém, szerintem nem tudja, most mi a fene is van. :( Úgyhogy nem elég, hogy tépszereznem kell, de még utálja is ezt az egészet, és nekem meg végig kell néznem, ahogy szenved. :cry:

Lányok, esetleg tudtok valakit, aki Őrbotyánban keres házat? Mi kénytelenek vagyunk eladni a házunkat, mert külföldre költözünk. Most épp ezért nagyon áron alul hirdetjük.

Most hirtelen ennyi, bocsi, hogy nem reagltam mindenre, de Lea máris felkelt...

Puszi
fmarti
 
 


Helló lányok !!!!


bolhácskám !!! Ne is aggódj, ezt csak pillanatnyi mérgében mondta apa és ahogy én idáig titeket megismertelek (már , úgy-ahogy) nem lessz ebből semmi !!! :)
Hiszen , hol is találna még egy ilyen feleséget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Márti !! Nagyon sajnálom , hogy elköltöztök !! Hova és miért ???


A házat szerintem első körben tegyétek fel az expresszre . Ill. ha nem zavar titeket , tegyétek ki a házra is !

Mi amikor telket kerestünk , bizony végig jártuk az utcákat és nagyon örültünk amikor a tulaj tel. száma ott volt !!! :)


Leának millió puszi !! A tápszer miatt sztem ne aggódj !!! :lol:
Tudod, próba szerencse !!! Mi annó a bebát kaptuk ,nekünk bevált !!


bogyó !! Hol vagy ?? Mesélj , mi volt !!!


kislány !!! Gyere egy kicsit márrrrr !!!!


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Rita: remélem a mélypont elmúlik. Lehet a tetőtér miatt van. Nagyon bízom bennetek. Egyedül is lehet gyereket nevelni, de egy apa mindig jó ha van. Viszont ha már nem megy, akkor nem szabad erőltetni, ez tény. Még gyerek miatt sem. Sokan mondják, hogy a gyerekek miatt maradtak együtt. Szerintem ez egészségtelen és a gyerek is egészségtelenül nő fel. Szerintem mára már lenyugodott párod, ugye??? Nálunk én vagyok az, aki már többször bedobta volna a türit, de aztán lehiggadtam és elmúlt ez az érzés. Bár nálunk anyós a fő ok, de majd ezt is megoldjuk valahogy (külön albérlet, külön ház). Amit kiraktál iwiw-re. Szörnyűűűűű!!!! Én nem is tudom mit tennék, ha Koppánnyal történne ez. Nagyon erős lehet az anyuka, hogy így tartja magát!!! Nagyon szorítunk nekik, édes a gyerkőc, élnie kell!!!! Sajnos írni nem tudom hogy kell oda... Leírtak alapján szegénykémnek nem sok esélyt adok (bár nem vagyok orvos), viszont csodák mindig is léteztek, remélem most is lesz egy és meggyógyul, észbe kap az őrangyal és teszi a dolgát. Érdekes, mert anyuék belőlem is kiölték a részvétet. Rosszul érintett Gyula uncsitesója is pár napig, de már teljesen túl vagyok rajta. Gyulának is igaza van, hogy ő volt a hülye, minek utazik az alsó lépcsőn, stb... meg ha a szülei nem nevelték volna burokban, akkor talán lett volna félelemérzete, stb... Visszagondolva nem is tudom, hogy a lányt sajnáltam-e vagy inkább Gyulát... lehet bunkó vagyok, de tényleg nem tudom... Pedig Te szinte mindenhova anyuddal mész, azt hinné az ember, hogy tök jóban vagytok. Sajnálom! :( Amúgy milyen együtt élni anyuddal és a nagyival? Párod hogy éli meg? Én nem tudnék hosszútávon egyikkel sem élni, már nagyon várom (és Gyula is), hogy külön költözzünk anyujától... Nem vagy bolond, mert még egy babát szeretnél, szerintem teljesen természetes. Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy nem a másiknak szülök, hanem magamnak. :P Én is szeretnék, de eddig semmi. Igazából azt sem tudom, hogy hogy élnénk meg, ha lenne még egy baba, mert még kevesebbet kapnék gyedre, de itt jön a másik oldal, hogy másnak is sikerül. :) A tetőtér nagyon szépen halad, gratula. A lányok meg tündériek ahogy játszanak fent. :)

Márti: hova költöztök külföldre? Miért? Mikor? Mennyiért áruljátok a házat és milyen? Merre van? Nem tudom ez a válság mennyire komoly, nem nagyon figyelem a híreket, de azt láttam, hogy egyes bankok már nem is adnak chf-et senkinek, mások meg csak a vállalkozásoknak nem. Ami azért gáz, mert mi is most akartunk felvenni hitelt autóra (mert hamarosan lejár a régi és annak a helyére). Kiváncsi leszek. Tudom, hogy ez nem nyugtat meg, de tudom milyen egy érzés kimerültnek lenni a sok ébren léttől. Tényleg, az Espumisant még nem próbáltátok? Tápszeren kívül mást még nem próbáltál adni neki? Mennyi idős is Lea? Ja igen, Koppány sem alussza át az éjszakát. Igaz, 1,5 év elteltével sikerült leszoktatnom az éjszakai szopiról, de ugyanúgy van, hogy 1-3x felkel és vissza kell altatni. Úgyhogy nyugodj meg, nem mindenki gyereke alszik szépen éjszaka. ;) Koppány hónapokig hasfájós volt, már nem emlékszem pontosan meddig, de fél év tuti volt... az Espumisan viszont elmulasztotta, elötte próbáltuk az Infacolt, szélcsövet, de semmi. Persze mellette ment a torna, a masszír...

Kati: köszönöm az érdeklődést. Voltam hétfőn vezetni, meg kedden is és szombaton is megyek.
Hétfő: szinte az egész 1,5 óra az autó belsejével ment el, hogy azt mutogatta az oktató. A végén volt egy olyan, hogy 1-esben előre kellett gurulnom, majd hátra, majd megint előre és megint hátra és ennyi.
Kedd: szenvedés. :D 1,5 óra kocsikázás a tanpályán és a parkolóban. Kanyarodás, 8-as alakok előre, hátra irányjelzővel, szlalom, emelkedőn gázzal, padka mellé beállás (3-ból 1 sikerült) 30 cm-re, tolatás, 1-esből 2-be váltás. A váltásnál szenvedtem, többször is lefulladtam, kapkodtam, figyelmetlen voltam. Mondta az oktató, hogy kicsit le vagyunk maradva és kapkodok, nagyon kapkodok. Görcsös is voltam, mert állandóan azt néztem, hogy a pihenők, a többiek mit néznek, mennyire lehetek béna, stb... Úgyhogy sajnos többet törődtem a külvilággal, mint az autóval. Ami nem jó, de nagyon nem szeretem, ha néznek. Az oktató kedves és türelmes. Nem valami nevetős, de jól oktat. Úgyhogy nagyon összezuhantam lelkileg a vezetést illetően. Úgy érzem, hogy a világ bénája vagyok. Gyula mondta, hogy ne legyek már hülye, hiszen életemben először vezettem és idővel jobb lesz. Meg tudjátok az a tudat, hogy nem elég, hogy heti 2x beadom Kopit a bölcsibe (6000 Ft), de pl. ha bejönnek a pótórák akkor napi 8700 Ft-ba fog kerülni (bölcsi, pótórák, utazás) és fogalmam sincs, hogy honnan kerítek elő ennyi pénzt naponta amikor már most elvagyunk maradva a számlákkal a jogsi miatt. Szóval a kedvem elment, de meg kell csinálnom, mert már beleöltünk egy rakás pénzt. Bízom benne, hogy szombaton jobb lesz, hátha nem lesz tele a tanpálya oktatókkal és tanulókkal... Amúgy volt, hogy meg is dicsért az oktató, mert pl. tetszik neki a fékezésem, szép nyugodt, meg van amiket nagyon szépen csináltam meg, de ezek számomra nem olyan .... hogy is írjam... szóval ezek valahogy elmennek a fülem mellett és csak a negatívok maradnak meg. Gyakorolni nincs min, mert ugye nem tudni kapunk-e hitelt meg milyen autót találunk, ha kapunk. Viszont sógor lehet jövőhéten egyik nap pár órát odaenged az autójához és Ivacson valahol próbálkozom. Csak ugye ő is állandóan dolgozik, hétvégén is, így ez is elég kellemetlen, hogy még a szabadidejéből veszek el...

Örülök, hogy Kopi 2x jár bölcsibe, nem is lenne gondom a díjjal sem, ha a jogsi nem vinné el a többit. :) Viszont nagyon ügyes, aranyos Koppánykám. Uzsi előtt pár perccel leül a HELYÉRE és várja a hamit. :) Itthon meg már bújócskázik. Pár napja figyeltünk fel Gyulával, hogy bebújik az akasztós szekrénybe... majd figyel és csak figyel... mire rájöttünk, hogy meg kell keresni és nem találni és kiabálni, hogy Koppány, hol vagy? - és erre kirohan a karjaimba, majd megy vissza ugyanoda elbújni és kezdődik elölről az egész. :) Hallatszik, hogy próbálkozik kimondani a szavakat, de elcsuklik meg félbehagyja, stb... majd sikerül előbb-utóbb. Ja igen, alszik is rendesen amikor kell (bölcsi), játszik, szóval tényleg jó kisfiú. :) Örülök neki, hogy így és ilyen hamar beszokott. Elválásnál van egy pár mp-es sírás, de ennyi. Ha meglát, akkor meg könnyes szemmel rohan felém. :) Meg tudnám enni!!!

Most megyek, csinálok reggelit!

Remélem a többiek is jól vannak! Rita, fel a fejjel! :)

Kép Kép Kép Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Huh, jó sokáig írtam, hogy beelőztél Kati.... :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Rita: írtam iwiw-en a beteg kisgyermek ügyében. Egy nagyon kedves hölgy szeretne segíteni nekik, de nem tudom az elérhetőségeiket. Mivel Te tetted fel az üzifalra, így csak Neked tudtam írni. Nézd meg és légyszi továbbítsd ha tudod. Köszönöm!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!


Most csak kutyafuttában jövök, hoztam két képet Leusról, aki 14-én (kedden) volt 3 hónapos. :lol:

Kérdéseitekre is gyorsan válaszolok.

Kati: A házat kiadtuk ingatlanközvetítőknek, plussz a neten mi is hírdetjük pár helyen, pl az expressen is. :) Egyelőre még nem konkrét a hely, hogy hova költözünk, ahoz előbb látnunk kell, marad-e egyáltalán valami a házeladás után a zsebünkben, mert a jelenlegi árfolyamok mellett az is előfordulhat, hogy mire mindent kifizetünk, nem marad pénzünk. De legalább nem fog fájni a fejünk, hogy mire költsük! :roll: Kezdhetünk mindent előről, de legalább végre itthagyjuk ezt a csodás országot, ahol lényegében minden csak a kizsákmázsolásról szól (persze csak a tisztességesen élő embereket zsigerelik ki, a többi feketéző-csaló meg röhög a markába).
Szóval ha tudtok valakit, aki házat keres Őrbobiban, légyszi szóljatok neki, most tényleg nagyon olcsón áruljuk (kb 4 mFt-tal a piaci ára alatt).

Szilvi: Espumisant már próbáltuk, nem volt tőle javulás. Infacoltól és Gripe Water-től sem... :( A doki néni szerint a túl gyakori evés az oka a pocifájásnak, szóval most próbálunk átálni 3 óránkénti evésre (egy 3 hós babánál már lassan a 4 óránkénti evés is normális lenne :) ).
Nagyon jó képeket hoztál Koppányról, látom, van étvágya és a motorozást is szereti; igazi pasi! :lol:

És a képek:

Kép Hordozóban :)

Kép
fmarti
 
 


Jaj, Márti !!! Leának Nagyon Boldog Hófodulót !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Köszi Kati, Lea nevében is. :)
fmarti
 
 


Sziadztok!

Minden oké már apával. Lenyugodott. :)

Szilvi: millió köszönet az iwiwes levélért. Még aznap eljutott az anyukához a telefonszám, és beszéltek is. :)

Márti: sajnálom, hogy elköltöztök, de megértem. Itthon nem lehet boldogulni normálisan. :(
Lea meg elképesztően aranyos :D Nem is hiszem el, hogy tud sírni!! :lol: :wink:

Kati: na mi van? Alakultok?

Többiek??

Ja meg azért jöttem, h terjesszem az igét.. :lol: Találtam egy oldalt, ahol árulnak mosódióhéjjat. Én ma rendeltem egy próbacsomagot. Egy ismerősöm ezzel mos. Régen Hallani sem akart róla, de most a gyerek kakás pelenkáit, meg a saját ruháit ezzel mossa, meg ecettel és mosószódával, és azt mondja, h hó fehérek a fehér ruhái, és a sznesek is nagyon tiszták és nem fakulnak. Gondoltam kipróbálom. Végülis abszolút nem szennyezi a környezetet. Én itt rendeltem meg és ahogy néztem itt a legolcsóbb minden ilyesmi. http://www.zoldbolt.hu/index.php ha gondoljátok nézzétek meg, próbáljátok ki, vagy várjátok meg mit mondok. :lol: :lol: :lol:
Ja meg jövő héten jön az új mosógépünk, mert ami most van szerencsétlen kilukadt... :cry: :cry: Úgyhogy új mosógép, új élet.. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Helló Rita !!!

Na , azért !!! Reméltem, hogy evvel a hírrel jösz !!! :lol:


MI még sehogy nem állunk bank témában , egyenlőre a mostani banktól még nem kaptuk vissza a papírjainkat !!!! Ehhh, nem tudom mi olyan nehéz ebben . KÖszpontból visszaküldeni a papírt a bankfiókba !!! Egy hét alatt még nem sikerült nekik !!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Pedig minden nap telefonállok !!!!


bogyó !!! Koppány nagyon édes !!! :lol: :lol:

Próálj lazítani !!!! KI A ............... ÉRDEKEL , HOGY FIGYELNEK VAGY SEM ill. BÉNÁZOL vagy SEM !!!
AVVAL FOGLALKOZZ, HOGY ÉREZD A KOCSIT !!!!!!!! :lol:

Ha meg néz valaki az tuti bénázott és marhára örül, hogy nincs egyedül !!!!! :wink: :wink:

Holnap ügyi légy !!!


puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy ritkán,de annyi minden összejött megint,és próbálok megoldást találi.

Rita:örülök,hogy apa másképp látja már a dolgokat,kár lenne ha most menne kárba minden mikor mindjárt kész a kuckótok,és élhettek nyugodtan.

Kati:remélem azért sikerül vmi,mi is hitelt intéznénk,tuudod a másik miatt,de nem tudom mi lesz belőle,emiatt a válság miatt.

Márti:nagyon szép a leányzód,én is sajnálom,hogy elköltöztök,de igazatok van,ebbe az országba nem sok lehetőség van.

Bogyó:ne foglalkozz azzal,hogy más mint gondol,engem is zavar ha néznek,de muszály leküzdeni ezt a részét.

Kislány:remélem már jobban vagytok.és minden jó.

Puszi.Kimerültem.igyyekszem többet jönni.Bár a Noncsi összeszedett vmi vírust,szegény,és lázas.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Hahóóóó-hóó-hóó-hóó.... Van itt valaki-ki-ki-ki??? :lol: :lol: Mindenki naaaagyon eltűnt..... :cry: Velem együtt.. :oops: :)
Velünk minden oké. Lassan, de biztosan elkészül az egyik oldal gibpszkartonozása. Apa beszerelt fenntre villanyt, így látunk is valamit, ha lemegy a nap. Ja, meg felvittünk egy asztalt 4 székkel. Fennt eszünk. :D Lassan felköltözünk, mielőtt készen lennénk... :roll: :lol: :lol: :lol:

Na. Velünk ennyi történt. Átadom a stafétát a többieknek! :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok, erre csak nézek nagyokat, miket írtok!!! ??????
Vonatbaleset, válás-fenyegetés, külföldre költözés.......... Mi van itt Csajok???????????????

Mártikám, én most olvasok egy könyvet, a Suttogó titkai a csecsemőgondozásról. Eszméletlenül jó könyv. Ha tudod, próbáld beszerezni. Nagyon sokat segít!!
Lea nagyon szép babuci!!! :)))

MI is jól vagyunk. Jelentem erőteljesen nyáladzani kezdtünk, egész kezünk a szánkban, és a cumit és cicit rágcsáljuk... :lol: :lol:

Jaj, Márti!! Mielőtt költöztünk, ugye talizunk a babákkal???

Csajok, most lépek is. Gyorsan bebújok Apa mellé. De előtte megpróbálok még egy két képet dobni Hannánkról.

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, múlt hét kedden voltunk mi is 3 hónaposak, 6040 grammal és 61 cm-rel!!! :))))))))))))))

PUszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Helló lányok !!!


Ritácska !!! Végre , de jó is már nektek !!! KÉPET, KÉPET !!!


kislány !!!! Jaj , hogy ti is már ekkorák vagytok !!!! Hihetetlenül meg az idő !!!


Mi még sehogy sem állunk hitel ügyileg !!! :roll:


bogyó !!! Csak nem sikerült eladni a házikót ??? Most voltunk kint szombat és nincs kint a tábla , hogy eladó !!!!! ????
Vezetés , hogy megy ?????



Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Egy kis életjel, nem tudni mikor jövök legközelebb...

Rita: örülök, hogy jól vagytok. Bíztam benne, hogy nem gondolta komolyan. :) Tök jó, hogy haladtok a tetőtérrel és hogy van fent villany. Azért az sokat dob rajta. Főleg, hogy már korán sötétedik. Lányok jól vannak?

Kislány: nagyon édes Hanna, főleg az utolsó (alvós) képen. :) Remélem Ti is jól vagytok. Szép súlya és hosszúsága van a nagylánynak, csak így tovább. :)

Márti: nézegetik a házikót? Mit fogtok külföldön csinálni? Úgy értem, hogy van fix foglalkozás vagy majd meglátjátok amikor már ott tartotok, hogy meg van a hely ahová költöztök... Édes Lea, nagyon komoly arcot vág az utolsó képen,csodálkozós... :)

Kati: ez a hitel... hihetetlen szarakodós... amikor adniuk kell... bezzeg amikor kérik vissza.... hogy halad a házikó? Szoktatok kijárni? Dia hogy van?

Andi: Ti hogy vagytok? Remélem Noncsi már jobban van... Elhiszem, hogy kimerült vagy. Meló, 2 gyerek, még azért otthon is talpon kell lenni (házimunka, stb). Nehéz (volt) beleszokni a melós életbe? Úgy értem visszaszokni... Párod hogy bírja, hogy már nem vagy otthon?

Mi elvagyunk... 6-án 8.10-kor lesz a rutinvizsgám. Rengeteg pótórám van (kb. 10). Az oktatóm szerint nem vagyok reménytelen, csak nagyon kapkodok... meg nem használom a tükröket... meg nem használom az indexet.... meg nem tudom még összhangba hozni a kormányt magammal (másfelé tekerem,mint kéne).... meg még nem tudom rendesen kezelni a gázpedált... úgyhogy sajnos van mit tanulnom... ami nagyon nem megy, az az emelkedőn való elindulás, az nagyon vészes volt, be is sokaltam. Úgyhogy nem tudom mi lesz rutinon... Ja, meg 1 óra után elfáradok, onnantól kezdve "használhatatlan" vagyok... a jogsitól már elment a kedvem, viszont meg kell csinálnom, mert már rengeteg pénzt beleöltünk. Pl. pótóráknál napi 4600 Ft a 2 pótóra + aznapra a bölcsi 3000 Ft + utazás. Úgyhogy nem hagyhatom abba. Szorítsatok nagyon!!!! Bár van egy olyan érzésem, hogy rutinon bukni fogok.
Koppányka nagyon fejlődik. Asszem a bújócskát már írtam. Mostanában szónokol. Feláll a székére és elkezd kiabálni több percen át, közben néz szerte szét, stb...
A fejlődése megvan, már teljesen érti a dolgokat, megcsinálja ha kell, stb... nem tudom leírni, hogy miben fejlődött, mert mindenben. Igaz, beszélni még mindig nem akar. :)
Na meg nem engedi levágni a haját, pedig már kéne.
Gyula is beteg volt 1 hétig (hasmenés, hányás). Én is beteg voltam 2 napig (hasmenés, hányinger). Szerencsére Koppány nem kapta el.
Az egér még mindig itt van, nem tudom hogy kapjuk el. Az egércsapdáról simán leszedi a csalit. Mérget Koppány miatt nem rakunk ki. A ragasztó meg kínzás. Van tippetek?
Beadtuk a hiteligényünket a Rafi bankba, hétvégén v. jövő hét elején jön válasz, hogy megkapjuk-e. Ha igen, veszünk autót. Ha nem, akkor nem tudom hogy veszünk autót. :)
Voltam bent a bíróságon, november közepén derül ki, hogy felvesznek-e... Ha most nem, majd legközelebb... Sok a protekciós. :) Azért én nagyon örülnék, ha felvennének, mert akkor megnyugodhatnék a munka terén, Koppány állandós lenne a bölcsiben és lenne valami motiváló, hogy minden áron meg kell idén szereznem a jogsit. Ja igen, meg félek a sebességtől is. :)
Anyuék házát senki sem akarja megvenni, ha kicsit összekapnák magukat, akkor nem is kéne eladniuk...

Most megyek, összekapom a házat és reggelizünk.

Szép napot mindenkinek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Kati: megint beelőztél :)
Nem tudok róla, hogy eladták volna, szerintem lejár(t) az ing.közv-vel a szerződés és leszedték anyuék vagy nem tudom...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


bogyó !! :lol: :lol: ÓÓÓÓ , pedig már azt hittem !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntetek lányok.

Márti,Kislány:Gyönyörűek a lányok,és mekkorák már!Szépen fejlődnekszerencsére.

Bogyó:Nem volt nehéz visszaszokni a munkába,most annál nehezebb lesz visszaszokni az itthon létbe,mert nov.1-től ismét itthon vagyok munka nélkül.A párom sokat morgot,h délutánra jártam általában,de most örülhet addig míg nem találok mást.
Ja egyébként nálunk is volt jó néhány egér,mi egérfogóval fogtuk meg őket.Nálunk is volt,hogy lelopta a csalit,de azért elkaptuk.Úgy utálom őket,nagyon utálatos állatok.Mi oda tettük,ahol láttuk,h a legtöbbet jár,és füstölt szalonnát tettünk bele.
Drukkolok az álláshoz,h sikerüljön.

Kati:Jól vagytok?

Bolha:Ti is jól vagytok?Lányok?

Puszi.Mentem mert Noncsi itt matat!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Kati: Kép Boldog szülinapot Diának!!♥♥♥

Andi: sajnálom a melót :( Remélem lesz másik.

Márti, kislany: imádnivalóak a lányok. Meg kell őket zabálni. :D

bogyó: neked is drukkolok az álláshoz, meg a hitelhez, meg mindenhez.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !!! Köszöni szépen !!! :lol: :lol: :lol:


Andi ! Sok sikert és egy kalap szerencsét az állás kereséshez !!
Noncsi már jól van ???


Lányok , hol vagytok ??



Puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kati16 2008.10.30 18:19-kor.

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácsám !!! Szuperül álltok !!! :wink: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok !!!!


Hol vagytok ???


Képzeljétek , (eflelejtettem írni nektek) SZERDÁN VÉGRE VISSZA KAPTUK A PAPÍRJAINKAT !!! Őrület , nem !! ??
CSODA !!!!

Írjatok kivel mi van !!!

Nálunk 18.-a körül jönnek az ablakok , aztán lehet burkolni !! Karácsonyra , remélem így is kint vagyunk !!! :wink:
Nem lesz sok minden meg , de nem bánom !!!! :lol:


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati már Karácskonykor itt laktok???? :lol: :lol: :lol:

Rita, tök jó lesz a házatok. Múlt héten megsassoltam. Hannával arrafele sétáltunk-tudod említettem, hogy az unokatesómék jóval utánatok laknak az utcában és náluk jártunk Hannával. Anyud pont akkor jött ki az újságért, amikor már jöttünk haza Hannával, de nagyon siettem, mert a Picikém már éhes volt és sírdogált.

Képzeljétek, fáj a hasikánk.. :cry: :cry: De ennek az az oka, hogy nem kakilunk. Hanna mostanság azt csinálja, hogy 3-4 napig gyűjtöget, és akkor is már én segítek neki, hogy tudjon kakilni. Kúpot adok neki, mert a 3. nap végén már fáj a pocikája. Egyértelmű, hiszen húzza fel a lábait, és görcsösen összerándul a pocija sokszor. Kis csibém, úgy sajnálom.

Sajnos senki nem tud semmi okosat mondani, csak azt, hogy anyatejes babáknál gyakori, hogy nincs széklet mindennap. De nekünk már fáj a hasunk, és múltkor is annyit kakilt a 4. nap, hogy az megfelelt 4 napi adagnak..... :cry:
Ti nem tudtok esetleg valami okosságot erre?? (Glycerin kúpot már próbáltam, Laevolac-ot pedig csak egyszer adtam, tegnap este, de semmi hatás... :cry: :cry: :cry: )

Ezt leszámítva egyébként növekszünk, és gyarapodunk rendesen. HOlnap megyünk doktornénihez, mert a Rotarix-et beadatom neki. Ez a hányás, véres hasmenéses vírus elleni szer. Nem egy olcsóság, de az apukája ragaszkodik hozzá, hogy megkapja Hanna a védettséget jelentő szert. Annak viszont örülök, hogy ezt nem injekcióban kapja meg kicsi combjába, hanem szájon át, lenyelve.

Ti hogy vagytok??

PUszillak Benneteket.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


kislány !!! Talán egy kis gyümi ??? Vagy, régen ha jól emlékszem parafinolajat adtak egy kiskanállal .
Deee, náluk van egy anyuka akinél volt ilyen probléma , ők kaptakrá valami szirupszerúséget , megkérdezem !!!!

Örülök, hogy amúgy jól vagytok !!! :lol:

Szuri miatt gondolok rátok !!! :roll: :wink:

Karácsonykor már tuti , de mi már előbbre terveztük !! :roll:
Hát ez van .


Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Kislány: nálunk is volt olyan időszak amikor csak 2-3 naponta kakált, de akkor behozta az adagot... Én is a gyümit ajánlom vagy kérdezd meg a védőnőt, hátha tud valami okosat mondani...

Kati: tök jó, hogy már karácsonykor az új házban ünnepelhettek. Biztos nagyon-nagyon szép lesz. :) Gondolj arra, hogy de legalább a karácsonyt és az új évet már ott töltitek. :)

Rita: milyen a mosódió? Kipróbáltad?

Andi: hogy-hogy nov. 1-től munkanélkülin leszel? Ez ilyen időszakos meló volt? Sajnálom! :( Mit szeretnél melózni? - ha látok olyat akkor átküldöm a linket...

Remélem mindenki jól van!

Kéretik csütörtökön reggel 8.10-kor szorítani, mert rutinvizsgám lesz!!!! :)

Kaptunk hitelt, úgyhogy hamarosan lesz egy autónk is. Igaz régi (1995-1998 közötti) meg kombi (nem nagy egyterű v. 7 személyes mint amilyenről álmodtam), de legalább gurul és elvisz ide-oda és ez a lényeg. :) Már kinéztem párat, elvileg vasárnap meg is nézünk párat. Vettünk egy jó kis fényképezőt, most azt próbálom megtanulni kezelni. Nem egyszerű, főleg, hogy életemben először van tükörreflexes gépem. :) A beállításokkal még szenvedek, de akkor is megtanulom kezelni, karácsonyra tuti! :) Úgyhogy a lenti képeket aszerint nézzétek, hogy még nem vagyok profi. :) A bölcsis nem ezzel készült. További szép napot, megyek összepakolok, aztán reggeli, aztán nem tudom, vagy posta vagy le a kertbe. :) Rita, ha jól láttam a képeken, Nektek tükörreflexes van... könnyű volt megtanulni kezelni? Úgy értem, hogy kb. meddig tartott Neked? Másnak valami tapasztalat?

Kép Kép Kép Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja igen... Kopinak tetszik a bölcsi, lassan mondhatom, hogy tényleg nagyon szereti. Elválásnál még van egy pár mp-es sírás és annyi... Olyan édesen eljátszik ott... Múltkor annyira játszott, hogy észre sem vette, hogy ott állok mellette. :) SZóltam neki, hogy "Koppány, itt vagyok!" - semmi reakció, szóltam mégegyszer és mégegyszer mire észrevett. :)

Rita, Andi: nálatok hogy megy az ovi? Már teljesen beszoktak a lányok?

Kati, Mercinek hogy megy a suli? Ő most már középsulis vagy végzős? Ha végzős, hova szeretne menni továbbtanulni? Ha középsulis, hol tanul és mit?

Na jó, tényleg megyek. :) Sziasztok! Szép napot! - reméljük ma is olyan napsütéses meleg lesz, mint tegnap. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: