Új privát üzeneted érkezett!

Ildi
Nálunk is az a fényképész voltKép
Szuper képeket csinált, de mondom nekem nem volt szíven otthagyni nála a többi képet. És persze Õ mindet elhozta, három nagy képet is hozott, pedig az árban egy van. Darabja 1500ft, a többi kép a 15-ön felül 250ft/db, és hozott nagyon helyes tartókat is amiket lehet ajándékba adni (2 kép fér bele)100ft/db. Mondjuk mi két részletben fizettük ki. Mikor hozta a képeket 10.000-ért választottunk és egy hónapra rá kértük hogy hozza a többi képet + mi a nagy családnak is rendeltünk. Így jött ki a 20.000Ft. Ja, és 500 Ft a kiszállási díj. Ezt pluszban kéri.

most csak ennyi időm volt, de holanp este írok többet.
ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ildi
Most jut eszembe, hogy 2000ft előleget is fizettünk és 2000ft-ot a fényképezéskor is adtunk, tehát 24.000-be kerültek a képek.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Hozzánk is jött ilyen fényképész, de a csengővel éppen felébresztette Attilát, miután órákig altattam, úgyhogy nem voltam éppen kedves, amikor elküldtem.

Attila teljesen beindult már:

Kép

ja és tegnap itt volt a leendő menyasszonya Ausztráliából:

Kép

nagyon aranyosak voltak.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó-jó, hogy többet, de nem nagyon van mit írnom Kép, nem igazán tudok belefolyni a társalgásba...

Fényképész: Nálunk is volt, szintén alig értünk haza a kórházból, már csengetett is, úgyhogy marha boldog voltam tőle.. itt Cegléden állítólag volt is belőle botrány, hogy miért adják ki az anyukák adatait -az alapján jött ki ugyebár-, aztán aláírattak minden dolgozóval olyat, hogy nem adhat ki infót. De úgy látszik mégis van egy téglája, mert én már ezután szültem, és mégis ott topogott, alig hogy hazaértünk. Én is mondtam neki, hogy van ismerősünk aki fényképez, meg mi is tudunk, ha meg nem akkor elmegyek műterembe vagy akármi, de addig dumált és dumált, hogy a végén inkább belementem, csak húzzon már a fenébe. Egyébként tényleg szép képek lettek, de.. a kezdeti csak 6000Ft a 15+1 képből az lesz, hogy mikor beállít a képekkel, nem csak 15+1-et hoz, hanem egyből duplasorozatot csinál (ráadásul ugye nem is 15 kép lesz, hanem 24), a duplából beletesz az említett tartóba legalább 6-8*2-őt, és nagyításból is 3-at hoz ("mert annyira jó lett..."), és hát a tartót is fizetni kell, amiben van... így lesz a 6000-ből 24ezer.. Úgyhogy mi már kétszer leperkáltunk neki ennyit. Elvileg jön szeptemberben megint, de erősen gondolkodom, hogy inkább veszni hagyom a 2000-et amit előlegben adtunk. MOndom , tényleg nagyon szép képek meg minden, de ha szépen beállítom a gyereket, és van egy jó fényképezőm, hasonlót én is tudok csinálni 50Ft/kép áron. Igaz, nem lesz úgysem olyan széééép, mint az övé, de legalább tudok mellette mást is venni a gyereknek Kép.

Szilviről nem tudok én sem, mert nem nagyon találkozok senkivel mostanság. Viszont pár napja láttam őket az ablakból, mikor indultak sétálni. Nagyon jól néz ki, fitt, és jókedvű Kép legalábbis én így láttam.

Ana!
Örülök, hogy végül megoldódott az urad gondja. Remélem hamar felépül majd, és elfelejtitek ezt a tortúrát Kép.

No, hát már nem jut eszembe, úgyhogy ennyi voltam ismét Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Köszi csajok a felvílágosítást igy tudom mire számítsak.
Azt hiszem az 1éves sorozatot én is hagyom majd mi csinálunk.
Még jó,hogy kéthét múlva jön mert most apa nélkül maradtunk csak vasárnap jönn haza,hétfön itthon lesz utánna megint megy szóval mostmár csak hétvégéken jár haza.

Ana!
Apcidról nem írtál,hogy van?
És a fiúk?Na persze te is?

Éva!
Ati szépen beindult ügyi.
Már menyasszon?

SzBetti!
Magatokról nemírtál semmit.
Hogy vagytok?

Kata!
Ha holnap megfelelössze hozhatjuk a talit
ha jó lesz az idő?
Gabi ugyis szeret kijárni a játszra.

Mindenkinek szép napot Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Betti!
Köszi, nagyon feldobott amit írtál! Tényleg jól vagyok, örülök, hogy rendben megy a szoptatás, már egészen lazán veszem a dolgot! Lehet, hogy tényleg hit kérdése a sikeres szoptatás!?
Újabb köszi azért, amit a kezdeti nehézségekkor írtál nekem, sokban segített, gyakran jártak a fejemben a biztató szavaid!
E-mailt küldtem ruha-ügyben!!!!

Köszi, hogy érdeklődtetek, minden rendben nálunk, ahogy írtam, Andris a tegnapi méréskor 5 kg volt, a hosszát nem tudom, de az is tetemes! Meglepő nekem egy kislány után, bár Ancsi is havi egy kilókat hízott!
Rohannak a napok számomra, anyósom rengeteget segít, reggel elviszi Ancsit oviba, elmegy érte, ha András sokat dolgozik, nála alszik.
Délelőtt Andris gyakran eszik, így ez a verzió nekem nagyon jó. Délután sokat sétálunk, közben Ancsi játszóterezik.
Este alig férünk a kád köré, lányom is szívesen fürdeti az öccsét. Egyelőre még kelünk éjszaka és hajnalban is enni, de ennyi baj legyen!

Jövő héten össznépi oltásra viszem a csemetéket, Ancsi is megkapja a kullancscsípés elleni védőoltást!

Képzeljétek, ma beugrottunk a doktornőhöz a délutáni rendelésre, Ancsinak lángvörösek voltak az alkarjai, viszketett és égett neki. Az oviban sikerült megégnie! Pedig mindennap kint van, anyukáméknál segített a kertben veteményezni, stb., és ilyen nem fordult elő! Bepantent javasolt a dr.nő!

A http://www.inext.hu/~szilvi oldalon van néhány új kép!

Kész döbbenet számomra, hogy a lányomat a héten már suliba íratjuk! Elrohant az idő!

Sziasztok!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Azért remélem nem én vettem el a kedved a képektől Kép! Én nem bántam meg, bár valóban marha sokba került, de tényleg szépek. Igaz, itthon már több ezer kép van a gyerekekről, de mégis más egy szakember fotója, szép ruhában, szépen beállítva, mint játszósban pillanatfotó, ráadásul nem is olyan nagy felbontásban, nem lehet úgy nagyítani stb.. Persze ha van egy jó fényképeződ, meg némi szakértelmed hozzá, az más Kép. Nekünk sajna nincs egyik sem Kép
RÓlunk nem nagyon van mit írni, nem jön a fogunk, nem vagyunk betegek, nem járok tornára még mindig, és nem találkoztam egyik babanetes csajszival sem. Úgyhogy nincs témám még mindig Kép
De köszi a kérdést, jól vagyunk Kép.

Szilvi!
Ment a válasz Kép! Örülök, hogy szépen megy a szopi. Én is hiszem, hogy nagyban hit kérdése a szoptatás, persze sok sok tényező befolyásolja.
Ancsi az agyhártyagyulladás ellenit kapja? Én is be akarom adatni nekik, csak kicsit macerás, mert egyedül vagyok állandóan, de főleg azért mert Kevin akkor szokott aludni, mikor a tanácsadás van.. No, mindegy, ezt az oltást ugye fel kell íratni?
Ancsival mi újság? Gyógyit sikerült beállítani neki?
Szegény, remélem a napégés nem túl súlyos Kép.
Nagyon édes a legény! Szupi az a kép, ahol az uraddal bohóckodnak Kép.

Heppinek üzenem, mostmár jöhet, mert potenciális barihimlősek vagyunk Kép megint. Ma ugyanis megtudtam az egyik anyukától, hogy míg mi tavasziszüneteltünk , a csoportban javában dúlt a barihimlő. Úgyhogy lehet mostmár feleslegesen gondolkodom az ellenanyag beadatásán. Én meg max kipurcanok. MÁr úgyis csak két hónapom van hátra Kép.


Akkor én is teszek két képet:
http://gfx.babaszoba.hu/blog-upload/attach/2/92/492/23661.jpg
http://gfx.babaszoba.hu/blog-upload/attach/3/93/493/23656.jpg
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ma délután hatalmasat sétáltunk jol elfáradtam a fiúk nem bár Karinak könnyü a kocsiban.

Szilvi!
Nagyon aranyosak a gyerekek.
Mekkora már Andris olyan mint egy kis pocok.
Hát igen hamar tellik az idő.
Na szépek vagytok nagyon.

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Hahó!

Betti!
Miért van neked két hónapod hátra????????
Helyesek a csemeték, de mi van a kezükben?
Az agyhártya meg agyvelő gyulladás elleni oltásokat én mindig keverem, Ancsinak kb. egy éves korában beadattuk az egyiket (akkor volt egy járvány, valamelyik laktanyában is). A kullancs csípése ellenit (illetve az általa hordozott valami ellenit) már tavaly megvettük, azóta figyel a hűtőben. Remélem, jó még! Fel kell íratni, és két alkalommal adják be.
Andriséra meg a drnő hívta fel a figyelmem, adott receptet, és a kéthóssal együtt beadja neki a jövő héten.

Ildi!
Köszi a bókokat, a pocok tök jó jelző, én egy órája piócának becéztem a fiamat.

Leesett a tantusz leégés ügyben! A nagycsoportosok udvarán egy árva fa sincs, ami árnyékot adna!

Jó éjt!

keksz
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan,gyerekek nincsenek a legjobb formában,így én sem.Kép
Raul vasárnap lázas volt,azóta semmi baja,de azért itthon tartom.
Patrik este tépázta a fülét,fáj Neki.
Holnap reggel megyünk orvoshoz.

Ildi!
Ha jobban lesznek a fiúk,gyertek át,ha van kedvetek.
Leírom a számom:06 20 524 6405.Így biztos össze tudjuk hozni a dolgot.Kép

Mindenkinek puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Gyorsan írok pár sort,de látom senki nem hiányolt.Voltunk bababörzén és nagyon jó ruhákat vettem a Milánnak.Milán pár napja belázasodik a fogától,úgyanis beindultak neki a fogai nagyonKépÉn se vagyok a topponKépApától elkaptam a takonykórt és a torkom is fájKépHát ennyi röviden.

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Hát igen, a kis mazsolák könnyen örömködnek a babakocsiban , minket meg nem tologat senki Kép

Szilvi!
Igen, az a kis udvar elég gáz Kép.
Kétszerre kapják? Én is a kullancscsípés okozta izé ellen akarnám beadatni nekik. Egyre több a fertőzött kullancs, én marhára félek tőlük. Lehet, hogy magamnak is beadatom.
Sztem mindkettő agyhártyagyuszi, csak más-más típus. De nemtom, lehet hogy nem így van.
Andrisnak is beadatod a kullancsost? vagy valamit félreértettem? Kép Én úgy tudtam , hogy egy éves kor felett egy oltásban kapják, bár mintha már ezt Mica elmondta volna egyszer hogy hogy is van..
Jah, két hónap.. csak egy jóslat, mely szerint a következő szülinapom már nem érem meg, és ennyi van hátra Kép. Eddig az összes többi jóslat bejött, de hátha ez az egy nem fog Kép
A gyerekek kezében a nyuszi által hátrahagyott, kertben összegyűjtött csokiizék vannak Kép.

Kata!
Hajjajj, a fülfájás kegyetlen dolog Kép. Remélem Patrik megússza a fülgyuszit. Raulnak is jobbulást!

Rbetti!
Baromi sok jó cucc volt, igaz? Én is felvettem az ellenzőt, mert úgy bevásároltam volna, hogy nem marad kajára Kép.
Jobbulást mindannyiótoknak!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Látom beindul lassan az élet.Kép
Adri
Köszönöm.KépLackó teljsen rendbe jött fül és minden más terén.Hajrá a fogacskákhoz.Kép
A fényképészt én is elhajtottam.
Kata
Jobbulást a gyerekeknek.
Szilvi
Ne haragudj hogy nem mentem át.Jövő héten rendezem a tartozásom.Sajnálom .Kép
Rólunk most inkább nem.Kép
Mindenkit puszilok.
Jövök hamarosan.

Sziasztok.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

R.Betti!
Én valahol fenntebb kérdeztem,hogy milyen volt a
börze.
Majd legközelebb ha pont lesz pénzem lehet én is megyek föleg ha még a nyár eleén lesz mert megyünk majd horgász kirándulásra.
Ugye szóltok majd légysz söt mehetnénk eggyütt ha van kedved.

Cegléden nemszokott lenni ilyen börze?

SzBetti!
Gondoltam már rá,hogy beülök Kari mellé és majd a párom tol minket.

Edit!
Nagyon nemvolt kedved, mi baj?

Kata!
De nehezen jön össze ez a találkozó.
Ez meg az én számom:06 20 356 6609.

Mára szép napot.
A betegeknek gyogyulást.
Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Ildi!
A Kismamás börze csak évente kétszer van Kép. Tavasz és ősz közepe-végefelé.
Én Cegléden még nem voltam ilyesmin.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ildi, Betti
Lesz még babaruha börze május 27-én szintén az A pavilonban.

www.babaruhaborze.hu


Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Patriknak mindkét füle be van gyulladva és fosizik is.Kép

Szilvi!
A mosolygós kép nagyon-nagyon tetszik!!!Kép
Mi is a héten megyünk suliba íratkozni!Kép


Betti!
Alig ismertem meg a képen Kevint,olyan nagyfiú!Kép
Mendinek milyen szép,hosszú copfjai lettek!KépHol készültek a képek?
Jósnőnél kétszer voltam eddig,de akkora butaságokat mondtak!Valószínűleg rossz helyre mentem-és remélem Te is!!!Kép
Ez a barihimlő nagyon kerülget!Kép


Edit!
Jó,hogy Lackónak rendbejött a füle!Neki is csepegtetni kellett a fülébe?Patrik megint Garasone fülcseppet kap,mint két hete-nem tudom most használ-e.
Azért gyere majd és írj magatokról is!Kép


Ildi!
Ha Patrik meggyógyul,akkor összehozzuk!!!Kép


R.Betti!
Még egyszer sem voltam a börzén,de most már kedvet kaptam hozzá!
Sajnálom,hogy Milán így megkínlódik a fogakkal.Kép


Ana!
Hogy vagytok?

Vasárnap a lovardában:
Kép

Van egy kis baromfiudvar is,Patrik kedvencei a kiskecskék.
Kép

Puszi,
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Éva!
Köszi a infót.Rossz kedved volt?

Kata!
Aranyos Patrik.

Merrreeee vaaagytoook?

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!


Ildi
Vagyunk vagyunk.KépKép
Köszi.Nincs baj.Kép
Alakulunk mint púpos gyerek a prés alatt.Kép
Tegnap párom másfél hét után hazajöhetett egy éjszakára.Ma megint a gáton van,de úgy tűnik látszik a vége.Egyszer csak lemegy az ár.Kép

Kata
Írok én magunkról.Kép
Ma megkapta a lány a 15 hós oltást.Nehezen viselte,hogy lefogták,de amint elengedték a csúnya idegen emberek nem is sírt.Ezt az oltást karcolással adják be?Nem tudtam.Meglepődtem.Jól van.Épp a nagyobbik bátyját lökdösi.KépHát elbír vele.Kép
Mire számíthatok.Milyen mellék tüntei leszenk?
Lackó füle?Most nem fáj neki.Húsvét vasárnap sírt nagyon minden átmenet nélkül,hogy nagyonfáj neki a füle.Kapott mindenféle SOS gyógyszert,attól elaludt.Másnap semmi baja nem volt.Szerintem előbb-utóbb felszúrják.
De ez még a jövő zenéje...Képnem akarok rémeket látni.Mi semmijen cseppet nem kaptunk.

Éva
Hogy vagytok?
Ati szépen halad.Menyasszony?Ez igen.Kép

R.Betti
Jobban vagy?Én nem tudtam elmenni a börzére,mert szalma voltam.
Pedig az én Zsu barátnőmmel találkoztam volna.Kép

Ana
Veled ma taliztam.Kép
ezért nem írok most neked.

Katácska
Hogy vagy a tegnapi után?Elég kemény volt a torna.
Lányok haladó csoport lettünk.Csak kár,hogy ez a hasamon és a fenekemen nem látszik.KépKép
Lányok?Etele?Írj magatokról.Légyszi.Kép

Sz.Betti
Remélem nem untatlak a tornás irományaimmal.Kép
Sikerült kiderítenem miért nincs meghívom az iwiw-en és miért nem kaptam most sem.
Egyszer csak elkapsz lent.Bár nem sokat vagyok lent.Eléggé flusztrál az a tömeg ott.Szívesebben vagyok lent egyedül a gyerekekkel.vagy máshol...
Még mielőtt elfelejtem ,jók a képek a csemetéidről.Biztos nagy élmény volt nekik a pipiterelgetés is.Kép(olvastam a babnaplót is.)
Adri
Énmég nem gratuláltam az ötösödhöz.
Hát Gratulálok.KépKépKép


Biztos kihagytam valakit.
Nem direkt volt.
Szép estét csajok.
Edit
edit01
 
 


Edit!
Patrik az új oltási rend szerint kapta a 15 hóst,de nem karcolással.Raul a régi szerint,de szintén nem karcolással.Szóval ez nekem új.
Ez volt az első böki,ami után semmilyen reakció nem mutatkozott Patriknál.
Remélem így lesz Nálatok is!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Csak benézzek egy kicsit,de nem nagyon van időm mert mennünk kell kaját vásárolni,mert semmi sincs itthon.Úgyhogy ma auchan járat leszKépJa és hajat kéne mossni amit nagyon utálok.

Ildi!
Kismama bababörze 2x van egy évbe.Amit az Éva írt az nem tudom milyen börze mert még nem voltam,de majd lehet megnézzem.Ha megyünk mehetünk együtt ha gondolod.

Szbetti!
Hát nagyon jó volt a börze.Nekem is csak arra volt időm és energiám hogy végignézzem a nagyát és amit hirtelen látok azt vettem meg.Elég is volt mert anyagi csődbe mentem volnaKépIdőbe is sokat voltunk ott.9-14ig.Jól elfáradtunk a végére a sok mászkálástól.

Kata!
Raul füle jobban van?Gyógyuljatok meg.

Ana!
Apával minden oké?Nektek is jobbulást.

Éva!
Ari a fiad a lovon.Börzére menj szerintem és nézz körül,mert megériKépEzt mondjuk nem ismerem de tuti jó lehet ez is(ami májusba van)

Edit!
Köszi már jobban vagyok,de még kicsit taknyosanKépVeletek minden rendbe?

Megyek is mindenkinek szép napot.Hétvégén megy valaki majálisra?Képzeljétek a Milán péntek óta mászik.Egész nap négykézláb megy és alig áll meg.Nagyon tetszik neki.Nekem is csak ne kéne utánna annyit szaladgálniKépTeszek majd fel képet.

Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Kata

Ennek utána nézek.Mert egy centis karcolás van a lány vállán.Máshol nem szerezhette mert annyira óvtam mindentől,nehogy megüsse a szuri helyét.
Szóval megnézem a neten aztán rácsörgök a dokira,hogy "csak" elbénázta vagy miért így adta?
Többieknek is pusszanat.Majd később mert nyüzsi van.

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Lányok merrre vagytok?

KArikám ma nagyon nyügös,lehet a front miatt.
Apa ma mégis haza jön nemkell rá várni vasárnapig.
Holnap ha jó idő lesz megyünk horgászni.

Betegek ,hogy vagytok?

Most ennyi Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Jaj, de rég írtam! Alig van időm!
Apa jól van. Tegnap kivették a varratait. 6 hétre írta ki a doki!

Velünk minden rendben. Gyerekek nálunk is nyűgösek.
Lakás állandóan szalad, semmivel sem haladok.

Szbetti
2 hónap? Hát használd akkor ki rendesen!
Bocsi, ha untattunk a tornázós témával. Miért nem sikítottál, hogy hagyjuk abba.
Nekünk van udvarunk, de én el szoktam vinni a gyerekeket játszótérre is. Szerintem szükségük van más gyerekek társaságára is.

Adri
Nagy gratula az ötöshöz! És add át a gratulációt Bálintkánai is a foga miatt.

Kata
De jó nektek, hogy lovardában voltatok. Fiúk nem félnek a paciktól?

Rbetti
Gratula a mászáshoz!

Ildi
Szerintem is fornt miatt nyűgösek, de lehet hogy az enyém (Oli) a foga miatt kínlódik.

Edit
Majd hívlak!

Katácska
Jaj, de régen találkoztunk!
Mi újság nálatok?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!
Benézztem hogy mizus.Azért nem tudtam jönni mert elromlott a gégünkKépde szerencsére gyorsan megcsinálták.Nem hiányzott ez a kiadás.Apa nemrég ment dolgozni mi pedig itthon vagyunk ma egész nap.Holnap lehet majálisra megyünk,hétfőn pedig állatkertbe.Ki mit csinál a hétvégén?
Mindenkinek jó hétvégét.Majd lehet benézzek még.
Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Rbetti
Hol lesz a majális?

Ana
Örülök, hogy apa jobban van. A lakással meg ne idegesítsd magad, az nálunk is mindig szalad.

Ildi
Hova jártok horgászni?

Edit
Nálunk sem karcolással adták be a 15 hós oltást.

Nem tudom, hogy ez mindenkinél így volt e, de Attila úgy elindult, hogy nem lehet megállítani. A városban nem is nagyon tudunk sétálni, mert a babakocsiban ordít, ha kiveszem, akkor folyamatosan megy, de csak arra, amerre ő akar, ha másfelé kell mennie, akkor örjöng. Úgyhogy inkább anyuékhoz megyünk ki a kertbe, ott kb 2 órát megy, majd nagyon elfárad (én mégjobban).

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Huhh, kivételesen hétvégén is vagyok Kép Biztos örültök Kép

Éva!
Köszi a börzés linket, nekem -meg a pénztárcánknak- elég évente két börze Kép
Majális kinn szokott lenni a strandon, mióta megnyílt. (Pedig a Putrisarki erdős majálisokat nem lehet überelni!!) Kalapot adj a kicsire, mert fa egy szál se, illetve olyan nincs, ami árnyékot is adnaKép.
Ati nagyon édes! Sztem tök természetes, hogy hirtelen bepótolja, amit eddig halogatott. A babakocsis üvöltés ismerős Kép. Az összevissza menésre jó tipp, ha visztek valami tolnivalót. Akár bébitaxit amit tol, vagy összecsukható játékbabakocsi, taliga vagy valami ilyesmi. Nálunk a babakocsi vált be, tologattuk a legrondább plüssnyuszit a világon Kép. De legalább "mindig a sárga úton" mentünk.
A képek otthon készültek?


Kata!
JajjKép Jobbulást Patriknak! Hogy van a füle?
Bizony, nőnek mint a gomba. Kevin még mindig nagyobb gyerek az átlagnál, de nem vészes. Múltkor Heppi is megállapította, hogy az ő fiai is majdnem akkorák, mint az enyém Kép. Viszont az ő lánya már lassan leelőzi az enyémet ruhaméretben Kép.
Igen, rendesen növöget a haja a csajnak, lassan nekiesek ollóval, mert macerás, ha ennél hosszabb neki.
Képek? hmm, majd priviben, mert titkos Kép
Hát, ahogy fogy az a kis idő, már egyre jobban belenyugodok a sorsomba Kép. Majd erről is privizek.
Nagyon jól mutat a legény azon a hatalmas lovacskán Kép. Az én fiam is imádja az állatokat, de sajna nekünk ritkán van állatsimire lehetőségünkKép. Az egyetlen állat, akit naponta simizhetnek, én vagyok Kép

Edit!
Nem írtam, hogy untatsz, csak nem tudok hozzászólni.
Megosztod a titkot iwiw terén?
Pedig pont most néztem, hogy milyen sűrűn látlak lenn. Akkor ezekszerint pont akkor nézek ki, mikor ott vagytok Kép. Pedig már az ablakon sem merek kinézni lassan. Már várom,hogy a nagy fa az ablakunk előtt még nagyobbra nőjön...

Rbetti!
No, mi azért nem voltunk olyan sokáig. 9körül mentünk be, és bő egy óra múlva már jöttünk is. Én is csak 'barátnőimhez' mentem. Nem igazán nézelődtem, mert Azuram nem szeret vásárolniKép.
Hát igen, ki tud tikkadni az ember egy egy ilyen délelőttől. Az a rengeteg ember.. bár most mintha nem lettek volna olyan sokan mint tavaly..

Ildi!
Kari még mindig nyűgi?
Ahá, szóval horgászni jártok? Merrefelé?

Ana!
Jah, igyekszem kihasználni. ti meg majdcsak kibírjátok azt a két hónapot már..
Nem untattok. Tudod, szabad ország, ha nem érdekel, hát nem olvasom Kép
Hogy van Ati?
hát ja, biztos jót tesz más gyerekek társasága is, de én nem gondolom, hogy égető szükségük van rá. Mendi úgyis kiéli magát az oviban, mert ott aztán van gyerek dögivel.

No, lépek.
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Karcsika már nem nyügi ugy látszik csak egy napig
tartot.
Ide Pilisre járunk a horgásztóhoz bár párom megy máshova is.
Ma meg Gábor fiam ment apummal egy ismerőséhez ahonnan kiment a játszotérre és leeset a hintárol
de ugy,hogy a keze alatta maradt most ő sir a fülembe és ugy néz ki Cegléd balaseti lesz belöle.
Most ennyi majd íropm a többit.
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Rossz hír Gábornak eltört a keze,sajnos.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Balázs Éva!
Mi Üllőn voltunk majálison,de nem sokáig mert apa ment éjszakára.Ma pedig állatkertbe mentünk volna de a rossz idő miatt tropicáriumba mentünk.Már régóta készülünk,mert én még nem voltam ott.Nagyon jó volt!

Szabobetti!
Nekünk is tetszett a börze és tervezük hogy megint megyünk.Mindig szoktunk menniKép

Ildi!
Milyen volt a horgászat?Gábornak mi van a kezével?Fájlalja még?Melyik keze tört el?Begipszelték?Jobbulást neki!Katcsikával mi van?

Megyek is mert elfáradtam a mai napKépJó éjszakát mindenkinek.

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Ildi
Szegény GáborKép
Hogyan törte el?

SzBetti
Hm, szerintem a gyerekeknek szükségük van mások társaságára ahhoz hogy megtanuljanak játszani és kommunikálni a velük egykorúakkal.
Én hiszek a sorsban, de abban nem hiszek hogy meg lehet jósolni mi fog történni. Szerintem ha valakinek mennie kell azt úgysi Isten(sors) dönti el. Talán meg lehet érezni, ha valami baj közeleg, de azt nem mondanám jóslatnak. Bár valszeg engem is be lehetne szarati egy olyannal hogy meg fogok halni.

RBetti
Tropicarium biztus szuper lehetett. Mi még nem voltunk.

Éva
hogy vagytok?

Edit
Nagyon eltűntél!

Kata
Meggyógyultatok már?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Megint bolond egy hétvénk volt.
Bebizonyosodott,hogy "véletlen" karcolta meg a kislány válát a doki néni.
Szombatra belázasodott.Hol felment 39 fölé hol 38 körül...
Mára már láztalan csak náthás.
Valszeg ráoltott egy kezdődő betegségre mert a fiúk csak náthásak lettek .Mondjuk ha csak a torkát megnézte volna mielőtt össze-vissza karistolta a vállát...

Sz.Betti
Köszi a segítséget.Jól feltankoltam az ügyeleten lázcsillapítóval.Nem mentem vele ügyeletre.Úgyis csak kisérleteznek vele.HAsa nem ment nem hányt.
Sokszor járunk le,csak nem szívesen vagyok itt lent a nagytöbbséggel.
Akkor nem jól írtam.Kép
Van hogy hét óra felé indulunk a Gubodiba.Nagyon élvezték,nem volt tömeg hisz minden "rendes" anyuka ilyenkor már fürdeti a gyereket otthon.
Rohangáltak a félhomályban.Kép
Igyekszem egyedül lenni a gyerekekkel lent.Kép
Iwiw titka?Amikor én regisztráltam általad akkor nekem korlátlan meghívóm volt.Csak én nem tudtam illetve nem ismertem még az iwiw-et.KépMost pedig nincs egy sem és nem is adnak mert már volt lehetőségem meghívni akárkit,mégha nem is éltem vele.Ezt a gépházzal mailoztam le.Kép
Nagyon rendes volt akárki írt.Miért nem mersz kinézni az ablakon?


Ildi
Gábornak mit mondtak a sebészeten?
Biztos nagyon fájt neki.Kép


Éva
Atinak nagyon huncut az arca.Kép
Nagyon édes ahogy sétál.Kép

Kata
Hogy vagytok?Jó ez a lovaglási lehetőség.Kép

Ana
Meg vagyok ám pedig.Kép
Írj mit mondott doki Ati sebére.
Ja,május 22-én lesz itt a beiratkozás az oviba,biztos nálatok is hasonló időben.

Többieknek is pusza,rohanok majd később még benézek.

Edit
edit01
 
 


Edit
Atinak a műtéti heg alatt valszeg váladék gyűlt össze. Ha nem lázasodik be akkor nincs gond, de ha lázas lesz be kell menni kórházba és leszívják.
Köszi az ovis infót.
Ja, nekem meg írt fel a doki B1-vitamint a zsibbadásra, és ha majd már nem szoptatok ki kell vizsgáltatni pontosan mi okozza, de valószínű, hogy a gerincemmel van gond. Meg azt is mondta, hogy foggyak le és akkor tuti megszűnik a zsibbadás is Kép

Gyerekek hogy vannak? És te?
Úgy sajnálom, hogy nem tudok tornára menniKép
De azért tornázz helyettem is, úgy hogy nekem is izomlázam legyen.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Én szörnyen el vagyok havazódva!!! Mi most elutaztunka hosszú hétvégére és nagyon jó volt. Persze a kikapcsolódás váratott magára, de igy is élveztük. Nagyokat kirándultunk a Mátrában és a gyerekek nagyon élvezték a dolgot!
Sajnos anyukáméknak igen kényelmetlen vendégágyuk van és alig vártuk, hogy a saját ágyikónkban alukáljunk.

Edit!
A héten nem tudok menni tornára, ráadásnak a jövőhéten is csak csütörtökön tudok menni!Kép Szeretnélek megkérni, hogy jelentsél be kérlek ha nem felejted elKép Köszike!

Ana!
Hogy van a párod? Sebe? Láza?

Ildi!
Szegény Gábor! Hogy viseli? Nem viszket neki a gipsz alatt?

Még teszek fel pár képet!

Kép
Kép
Kép

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

RBetti!

Kari jol van kis hiszti zsák ma voltunk mérésen nemsokat gyarapodot 8,15kiló hosszt most nemmértünk.
Gábor is jobban van most nemfáj a keze de gipsz van rajta május végéig.

Ana!Szombaton a játszotéren leesett a hintárol a kezére.A doki ugy rakta neki össze.
Mi van a pároddal és veled?

Edit!
Ezek az orvosok.Az nem is rossz szerintem mert ha süt a nap napközben olyankor már nincs meleg.

Pénteken össze futottam Katával jol vannak,remélem.

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Katácska
Szupik a képek! Asszem a párodat ismerem látásból!
Fentebb írtam az Editnek hogy jól van a Zuram. Csak hát hogy ne legyen egyszerű az élte pár nappal ezelőtt nőtt a hege alatt egy csomó, ami fáj neki. Én azt hittem megszakadt a belső varrat, és el is küldtem az ügyeletre, ahol a doki csak messziről megnézte és azt mondta hogy semmi baja, ha nem lázas majd elmúlik. HÁt én nem hagytam annyiban és ma elküldtem a házidokinkhoz. Na Õ legalább rendesen megvizsgálta. Azt mondta hogy hiába küldi be a sebészetre úgy sem csinálnak semmit addig amíg nem lázas, mondta hogy mérje a lázát gyakram és ha csak hőemelkedése van már menjen is a kórházba.

Ildi
Jaj nagyon sajnálom GáborodatKép
Nekem is kb ennyi idősen tört el a jobb kezem. 6 hétig volt a gipsz a kezem és miután levették járnom kellett gyógytornára meg masszázsra.
Neki is elcsúsztak a csontok? Mert nekem volt egy kanyar a kezemben és nagyon fájt mikor a doki a helyére pakolta. Jaj, nagyon bátrak ezek a gyerekek.
Itt voltatok Cegléden?

Ja, képzeljétek vasárnap átjött a szomszédunk hogy tudnánk e neki valami görcsoldót adni, mert nagyon fáj a hasa. Én meg poénkodtam hogy biztos neki is vakbélgyulája van. Erre tegnap megműtötték őt is. Kivették a vakbelét.
Biztos megfertőzte a férjemKép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Teszek egy képetKép
Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Gyanúsak vagytok lassan nekem! Szegény szomszéd... tuti egy darabig rátok sem néz!!!:-O

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Ana! Nagyon klasz! Hogy készült? Csináltattátok? Vagy ti készítettétek?

Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Ana
Párod?Nem lázasodik?Enyém szerint el kellene mennetek másik oryoshoz vagy inkább másik városba mialőtt baja esik.
Torna meg volt.Én is meg vagyok csak most már veszettül unom ezt az árzizes témát.
Most már nem mennek ki csak 24 órákat bent tartják őket készenlétben.A lényeg,hogy megint nincs itthon.
Ezt a képet hogy tetted gépre?
Beszkenneltétek?
Szomszéd?Jobban van?Mikor engedik ki?Majd lábadozhatnak együtt.Kép

Katácska
Rendben, bejelentelek jövő hét csütörtökre.
Ezen héten már nem lesz flexi.Úgyhogy nem maradsz le semmiről.Kép

Kölkecek még taknosak.Ovi nuku.Kép
Majd jövök.Puszi.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Segítsetek kérlek benneteket!!!!!

SOS!! szükség lenne egy tuti jó fogorvosra nekem! Kérlek benneteket adjatok tippet kihez érdemes menni!
Előre is köszi !

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Dr.Szabó Levente
Cedent fogtechnika .
A Szabadságtéren találod meg.
Edit.
edit01
 
 


Bárányhimlős lett Lackó!!!
Ne közelítsetek.Kép
Edit.
edit01
 
 


Edit !

Nagyon köszi!
Megnézem majd!
Lackónak jobbulást! Nekünk anno a kamilla vizes lemosás volt a legtutibb gyógymód, mert ez gyulladáscsökkentő és erős szárító hatású!!!!!!!!!

Kata

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek érdemes beadatni a bárányhimlő elleni oltást?

Minden kicsinek és nagynak jobbulást, elnézést, hogy nem reagálok mindenre, de most max. annyi időm van hogy elolvassam.

Amint tudok jövök.

Üdv. mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Edit,
Lackót ide nekem, hadd legyünk még ovi előtt barihimlősek Kép

Betti,
A múltkor csak azért nem mentünk hozzátok barihimlőt gyűjteni, mert éppen kórságos volt mindhárom Kép de már jól vannak, gondolom rólatok meg lement Kép

holnap utazunk 3 napos wellness hétvégére apájukkal kettecskén Kép úúúú, ne tudjátok meg, már vágom a centit Kép
ide megyünk
www.aquaticum.hu

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Nagyon jó én is szivessen mennék.
Jó pihenést és hétvégét.
Írj ha haza jöttetek.

Edit!
Jobbulást Lackónak.

Katácska!
Fáj a fogad?

Éva!
Sajnos nemtudom.

Ana!
Nagyon jó a kép,hogy csináltad?

Többiek tessék jelentkezni.Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Szegény Gábor Kép. Remélem hamar rendbejön a keze!

Rbetti!
Én sem voltam még a tropikáriumban, pedig tervezzük egy ideje. Tudod, a tipikus "majd egyszer..." Kép

Ana!
Én egyeltalán nem vagyok besz.rva. Annyira nem jó az életem, hogy sírnék utána Kép. De ez megint hosszú volna.
A gyerekek kontra társaság kérdésben úgy látom nem csak én nem értek ezzel egyet Kép.
Ati jobban van már?
Milyen zsibbadás? Már ha publikus.. Nekem is aktuális, csak azért kérdem -meg persze mert érdekel Kép-.

Edit!
Ugyan, nincs mit -tényleg-.
Hát igen, mi mindig kilógtunk a "rendes" anyukák közül, igaz Kép? Mikor jövünk haza az oviból , tumultus van a játszón mindig. Engem a hidegrázás kerülgetne, ha be kellene oda mennem Kép. Már a tömeg miatt, de amúgy sem szeretem a homokozó helyett porozót. Ráadásul az esetek többségében legalább egy hajléktalan ott szunnyad a padon. Tegnap meg egy alulöltözött középkorú hölgy nyújtózkodott a füvön -sztem tornázott, vagy nemtom-.
Valóban jobb, mikor nem kell más gyerekét kerülgetni, és a sajátodat is jobban korlátozni, mint ahogy az szükséges volna. "jajj, drágám, ne vedd el Pistike lapátját, mert véletlen visszamarad a fejlődésben szegény.." stb..
Ablakon azért nem nézek ki délután, mert ott is tumultus van Kép. Elég órákon át azt hallgatni, hogy "Józsika, ne vedd el Mariskától" "Bazsi gyere vissza, ne menj ki az autó elé" Jancsi elég legyen" "Bözsi gyere le a mászókáról de azonnal" stb..
Általában ki sem nyitom azon az oldalon az ablakot, mert így is marhára felhallatszik. Úgyhogy emez oldalon szellőztetek, bár tegnap meg a szokásos tavaszi pófűtésvitát hallgathattam volna.. Imádok itt lakni, komolyan !Kép
Remélem a barihimlő simán lezajlik nálatok Kép. Kitartás!


Katácska!
Szuperek a képek, biztos nagyon jól éreztétek magatokat Kép. Nekem is ismerős a párod, csak nem jövök rá, honnan.
Nemtom miért mondtad, hogy kövér vagy, sztem nagyon is csinos vagy!


Éva!
Én is gondolkodtam a barihimlő elleni oltáson, megkérdeztem a dokit -meg pár másik embert is-, és azt mondta:
Õ szivesen bead bármit, de közel 8ezerFt, és ezzel nincs vége, mert ez nem olyan oltás, hogy beadatod, és életreszóló védettséget ad. Időnként ellenanyagszintet kell nézetni, és általában 5évenként újra kell oltatni. Tehát az is előfordulhat, hogy beadatod, és akkor négy év múlva mégis elkapja. Sokan mondják, hogy akkor is, legalább könnyebb lefolyású lesz. De sztem macerásabb állandóan szurkálni szegényt, és a végén lehet hogy mégis elkapja, tehát feleslegesen. Én ezért nem adattam be nekik. Majd meglátjuk mi lesz. De persze ki hogy gondolja Kép

Heppi!
Még nem estünk túl rajta. Várakozó állásponton vagyok én is Kép.
Wellness-hétvége?? Engem miért nem visz ilyen helyre a párom? Kép Lehet sárgulni?
Pihenj helyettünk is légyszi! Jó kikapcsolódást!


Magunkról: Megint nem sok van, úgyhogy csak a tegnapi elmebajomat tudnám leírni.. Mindig kisebbségi érzéssel jövök/megyek az oviba, mert ugye minden anyuka tipp-topp, ilyen márkás ruha meg olyan, gyerek is habosbabos rózsaszín, meg vagány fiús cuccban stb.. De mikor látom a sok puncuspankát, hogy hiába jár jó autóval, hiába költ tízezreket konditeremre, szolira, fodrászra, műkörmösre... havonta, annyi esze nincs, hogy egy rohadt gyerekülést vegyen a saját gyerekének??? Úgy fel tudom ezen húzni magam, komolyan! Hogy lehet ilyen felelőtlen egy szülő? Berakja a gyereket a kocsiba, az meg vígan feláll az ülésen.. Minket nem vet fel a pénz, de még mikor nem volt autónk, akkor sem volt kérdés, hogy vegyünk e autósülést, mert ha esetleg mamákkal megyünk valahova, akkor kelleni fog. Egyetlen szégyenletes eset volt, mikor nem volt gyerekülés a kocsiban, igaz , csak két utcát jöttünk, de ez nem mentség. Ezt leszámítva soha nem volt ilyen alkalom, még ha csak mamáékhoz megyünk -kb. egy perc autóval-, akkor is bekötöm őket. Mert ha bármi történne velük ezidő alatt, nem találnék olyan kifogást, mentséget, aminek alapja van. Mit mondhatnék a lebénult gyerekemnek? Bocsi, hülyeségnek tartom a gyerekülést? Hát, igaz, hogy szétroncsolódott az arcod, dehát nem tűrted, hogy bekösselek, én meg nem bírtam az üvöltésed? Hát én nem találnék egyetlen mentséget sem. Bár mit vár az ember egy olyan országban, ahol a felnőttek sem kötik be az övet?...

Na, kirinyáltam magam Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Mivel Bálint fent van, így úgy sem tudok tanulni, gondoltam benézek ide.
Jó sokat írtatok.

Örülök Sz.Betti, hogy írtál!
A gyerekülésest témában teljesen egyetértek Veled! Sosem lehet tudni, mi történhet... akár 1 kilóméter távolságban is. (Hajlamos az ember azt gondolni, hogy: á, odáig nem történik semmi! De igen!)
Én pár hónapja karamboloztam egy kb. 1 perces távon. Nándika hátul ült. Mindeketten be voltunk kötve. Nem lett hála Istennek semmi bajunk, de lehetett volna!
Na, én azóta méginkább "kampányolok" a biztonsági öv és a gyerekülés mellett. /Bár vezetni nem sokat vezetek azóta! Minek, itt a jóidő!Kép/

Az óvodai téma ismerős! Régebben én is rosszul éreztem magam,de már egyáltalán nem izgat. Ne törődj a sok sznob anyukával!
Bár, azért van ami még mindig irritál. Tényeg némelyek állandóan tip-topok, de a gyerekkel nem sokat törődnek. Mikor hazamennek "kilökik" őket az utcára, ott meg aztán jó sok mindent tanul! Mert tanul például káromkodni, verekedni egyszóval sok "hasznos" dolgot.
Aztán azt jól meg is tanítja a csoport többi tagjával is...
Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy az én gyerekem az hú de mintagyerek, meg nincs hibája, de ugyan ne legyen már úgy ki magával az a szülő, akinek a gyerek csak azért lett, hogy elmondhassa neki is van, de foglalkozni már nincs ideje vele.
Nekem sincs még annyi időm Rájuk sajna amennyit szeretnék (lelkifurdancsom is van emiatt, a suliról meg ne is beszéljünk hányszor megbántam már), de azért mindig szakítok időt a játékra Velük. (Igaz 9 előtt nem is kerülnek ágyba.)

Edit! Szegény Lackó! Te sem nagyon unatkozol a gyerekek mellett?! Jobbulást a nagyfiúnak!

Éva! Én ezektől a nem kötelező oltásoktól azért félek, mert volt már olyan, hogy többet ártott mint használt...

Katácska! Fogorvos?! Kép Álmaimba ne jöjjön elő!

Ana! Hogy van a párod?

R.Betti! Tropikáriumról mindenki ódákat zeng! Egyszer mi is eljutunk, talán...

Ildi! Mizu Veletek? Ti jól vagytok?

Heppi! Jó hétvégét Nektek!

Minden jót mindenknek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Nagyhír ma vettem dután észre Karinak kibújt az elsö foga nagyon örülök neki.

Adri!
Leszámitva Gábor kéztörését köszi jol.
De már jol van bár még a gipsz marad.

SzBetti!
Május végéig lesz Gabi kezén a gipsz.
Az autosülés terén én is igazat adok neked,láttam már én is mikor két autos egy másnak ment és az egyikben két kicsi gyerek is volt.
Némelyek nagyon felelötlenek.

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: