Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi, köszi a programért, szerintem mi el is megyünk, Panka imádja a vonatokat!

Gabi, rossz volt még olvasni is ezt a rosszullétedet, jó, hogy igy meg tudtad tartani a lélekjelenlétedet!
Épülő házzal kapcsolatban csak azt tudom tanácsolni, hogy érdemes az épittető céget leinformálni. Ha van már több átadott házuk a környéken, akkor nincs ok aggodalomra.
Babaprojekttel kapcsolatban pedig lehet, hogy a párod csak azt várja, hogy meglegyen a saját ház, és akkor indulhat a tesóprojekt, nem?

Prüntyi, én GE-ben dolgoztam világéletemben, voltam Pesten is a Váci úton, és itt Veresen is. Én csak olyan helyen dolgoztam, ahol 10-12 órát kellett dolgozni, de van egy szomszéd lány, akinek 4 éves a kisfia, és csak 8-16-ig dolgozik. Szóval van ilyen is, csak ritka. Remélem Neked bejön! Engem is hivtak vissza nyáron, de nemet mondtam, mert egyrészt Panka még 2 éves se volt, másrészt nem tudom hogy oldottam volna meg, bár bizonygatták, hogy csak 8 óra.

Mi Dédiztünk csütörtök-pénteken, ott is aludtunk nála. A XI.kerületben lakik...hogy ott micsoda szuper játszóterek vannak! Panka olyan feldobódott volt, mikor hazajöttünk. Ehhez képest a veresi játszóterek...

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Linda, sajnálom, hogy eloroztam az állást...de nálam tényleg létkérdés volt...januártól csak cses van már és abból nem tudtuk volna fizetni a részleteket...és bár én is csak akkortól akartam volna dolgozni, de ilyen lehetőséget, hogy itt veresen dolgozhassak nem lett volna szabad kihagyni...így kicsit előbb megyek, de legalább ide közelbe...
Volt egy Gamaxos, és egy GE-s interjú a közvetlen és az afölötti főnökömmel...két fital srác volt...kb 1 órát voltam bent..magyarul kezdtünk, angolul folytattuk, majd magyarul zártuk...

én nem árultam zsákbamacskát, sőt...nem mondtam, hogy hajlandó vagyok éjszakázni...én azt mondtam, hogy amennyit csak tudok bent vagyok, de ha mennem kell a gyerekhez...megyek, viszont bármilyen munkát haza tudok hozni, és itthon este is dolgozok ha kell...bár nem igazán tiszta előttem, hogy pontosan mit is kell majd csináljak, de gondolom majd elmondják...
te akkor csak a gamaxnál voltál?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi, most látom, hogy irtál közben.
Tök jó, hogy ilyen simán megy a beszoktatás. Ilyen aranyosak az ovónők, és ennyi idejük van 1-1 gyerekre, hogy simogatják fél órát és énekelnek nekik? Ezt nagyon jó olvasni! Melyik családi napközibe jár Timike?
Milyen a GE-s munka?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 

 
 

Linda,

Tüncsi a széchenyi oviba jár...és hidd el ha anyagilag meg tudtam volna oldani eszem ágába nem jutott volna dolgozni menni...pláne hogy még augusztus végén szopizott 2-3 x egy nap...és azt sem tudtam, hogy fogom leszoktatni...szerencsére az idő megoldotta nekem...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ja, még H1N1 témához...én is vacillálok, várok, várok, várok, hogy kipattanjon az Isteni szikra. Kedden megyünk egy másik oltásra, majd a gyerekorvos véleményét is kikérem. Én is nagyon tanácstalan vagyok :roll:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Zsuzsa, a Ramazuri alakult át kicsit CSANA-vá, és ott max. 8 főt engedélyez az ÁNTSZ...mivel mindennapos nincs csak 2-3 gyerek, így nincs sok ottalvós sem, meg Timire azért picit jobban kell figyelni az APNOE miatt, ami nem múlt még el...ezért nem is próbáltam az államit, csak a kis létszámot, ahol nem lusták odafigyelni a gyerekre...

a munkát még nem tudom...az erkölcsit várom, hogy intézhessük a belépést....a jövő héten még itthon leszek...aztán nem tudom hogy kezdek...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


mi végül mindenkit oltattunk..pontosan azért mert én is úgy vagyok vele, hogy ha valami baj lesz, nem tudnék tükörbe nézni, hogy tehettem volna ellene...és szerencsére senkinél nincs baj...azon kívül...hogy,Timci egyszerre 3 fogat növeszt most...jó nyűgi szegény...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


JA, Mi Rónaszékihez tartozunk, én kértem át magam hozzá...ismerem 2 éve...és max. an meg vagyok elégedve!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Zsuzsa, és te már akkor ide veresre mentél volna vissza? Milyen munkakörbe?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!!

Bogyó:
az is én voltam/vagyok én is emlékesztem rád onnan is, te voltál akinek nagyon magasra felpörgött a pulzusszáma.. , ugye??

Prüntyi:
nincs semmi elorozásról szó, mert én csak szemesztem az állással és mivel azt mondta a Gamaxos csaj, hogy 1 hónapon belül menni kell el se küldtem az önéletajzomat nekik, meg az angolal szenvedek most főleg a beszéddel, nem igazán merek dummálni, bár a mostani angol tanárom csodát művelt velem és beszélek..
németből is csak írásbeli közepem van, szóbelin felálltam és kijöttem annyira ráparáztam a témára, igaz akkor még csak 22 voltam most meg majdnem 30, talán most nem jönnék ki... na egy kicsit elkalandoztam...
meg nekünk "annyira" nem lét kérdés, azért megérezük rendesen, de még várok!!
Igazából jún.1.-től kénne elhelyezkednem valahol de szeretném a beszoktatást "elintézni" márciusban ..
jó lenne itt találni valahola környéken mert a régi melo helyem Budaörsön van és bár visszavárnak, dolgozhatnék 6 órában, fizetnék a bejárásomat kocsival, akkor is nagyon messze lenne.. :?

Hát nem tudom nálunk is mi lesz, mert Nati is velem alszik el délben és este is, ráadásul neki is vannak "szokásai", simogatni a lábát, csak egy bizonyos takaróval alszik el, iszik előtte egy bögre kakaót...

ki volt a gyerekorvosod előtte?
neked ajánlotta a Rónaszéki az oltást?

szép napot

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Linda,
Jól van akkor...:)

Nekem Kovács doktornő volt előtte...mi megjártuk a tarcsai kórházat párszor Tüncsivel..ott ismertem meg a doktor urat...és az ottani hozzáállása nagyon tetszett...és amikor megtudtam, hogy itt lesz körzeti, szó nélkül átkérettem magunkat...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsba:

Prüntyi: örülök, hogy ilyen jól ment a beszoktatás és így elvan Timike. :) Hajrá! :) Az is kivételes és nagyon jó, hogy bármikor eljöhetsz a melóhelyedről (és közel is van), ha baj van valakivel.

Linda: igen, én voltam. :oops: Nem tudom mitől... lehet attól, hogy előtte kb. 2 évvel mozogtam utoljára rendesen, mivel terhesség előtt egy örökmozgó voltam. Buli éjjelig, aztán alvás, majd meló, majd megint buli, ez heti kb. 3-4x, meg hétvégente kirándulás éjjel is, nappal is, úgyhogy passz. Emiatt sem jött be igazán az a torna. Aztán volt fitness terem Csonkáson. Az tetszett, szabályozni is tudtam a pulzusom, egyre jobban bírtam, stb., csak most meg már pénzünk nincs rá - úgyhogy ez az én szerencsém. :)
Jól van, akkor csak nincs úgy leépülve a memóriám. Kicsit kerekedtek a szemeim, hogy hova akarsz/akartok már fogyni. :P

Ma megint késett a vonat, kiakasztó, így megint késtem a melóhelyről...

A DunaPlazas programra mi is tervezzük, hogy kinézünk, Kopi is imádja a vonatokat! :) - meg autó, repülő, traktor, stb.

Kora: elhiszem, hogy kellemetlen volt. Volt azóta ilyen hisztije? Kopinak volt pár, bár szerencsére ő pl. boltban és egyéb ilyen helyeken még sosem fetrengett, szimplán csak üvöltött - aztán a pénztárosnő meg nézett rám csúnyán, hogy miért nem veszem meg a gyereknek azt a csokit meg azt a joghurtot. Talán azért, mert utóbbi mindig van dögivel otthon, csoki is van, de azt amúgy sem ehet annyit, mint amennyit ő szeretne és tanulja meg azt, hogy nem veszünk mindig meg mindent - szerencsére már eljut a kis agyacskájáig és már a boltban sem hisztizik, ha nem vesszük meg amit akar, vagy ha meg is vesszük, meg kell várni, míg kifizetjük. Bírom az emberek "rácsodálkozását", mert közük nincs hozzá, hogy hogyan él az a gyerek és valójában mi áll a hiszti mögött, csak azt látják sokan, hogy milyen rossz anyja van és blablablaaaa. Úgyhogy nem kell velük foglalkozni, ha lesz is még ilyen hisztije, majd kinövi és megérti, hogy mit miért nem szabad. :)

Jók legyetek, szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!!

Bogyó:
Hát én mindig fogyózok, mivel 13-15 évesen 80kg voltam aztán az agyam ezt megjegyezte és most 62kg/172cm-en is gázosnak láttom magam... :cry:
de mi is csak akkor voltunk 1x, aztán múltkor lementem a Veresi úszodába életemben először és hát kaptam egy kisebb mellhártya-gyulladást, mivel nem igazán úszkáltam csak úgy lightosan, aztán szar..á fagytam :? szóval ott is csak 1x voltam. :lol:
hát többet kéne mozogni, de mire este 11 lesz és Nati végre ágyba kerül és másnap 8kor felkel, miközben éjjel legtöbbször átjön hozzánk és kiesek az alvási ritmusomból nincs energiám még napközben valami "ugri-bugrira"...

Hol dolgozol a nyugatinál? Én a Podmaniczky utcába laktam anyukámmal mielőtt Veresre költöztem...

Kora:
Hát nálunk is volt ilyen hiszti korszak ráadásul alig múlt el 1 éves beszélni se tudott még, de műsor az volt el se hittem, hogy ez az én gyerekem, ja és persze csak nekem, mamikának nem :twisted:
Anno én is mondtam na, ha az én gyerekem ilyen lesz....de hát nem hagytam ott , azért haza hoztam :lol:
Aztán persze jött a verekedös korszak.
1x pont Giginél csinálta, neki ment az egyik srácnak, mert elvett tőle valamit, aztán probáltam rendet rakni de nem ment csak visított, Gigi is nyugtatta de csak csapkodott felé is, na mondom most kell lelépni!!
Gigi is csak nézett nagyokat.. de ez is elmúlt!

Prüntyi:
nagyon kiváncsi vagyok milyen tapasztalataid lesznek a GE-be!!
és hát remélem 4kor el tudod majd dobni a cerkát és nem kell semmit haza vinned... :lol:

szép napot

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


SZiasztok!

Csak gyorsan... bocsi, de ezer a dolgom.

Prüntyi! Köszi az overált, de már vettünk mikor mondtad hogy nincs...
Amúgy a Rónaszéki nekünk nem javasolta az oltást, bár igaz, Emma nem jár úgy közösségbe mint neked a lányok. Ettől mondjuk még fogalmam sincs mit csináljak, lehet beadatjuk mi is. Neked mondott valamit amúgy????

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Csak pár infó erejéig. Ne haragudjatok rám, de mostanában úgy elszalad a napom, valamit biztos rosszul csinálok pedig annyi mindenre reagálnék. :oops: :oops: Ígérem a héten már megoldom ha törik ha szakad!!!! :wink:

Szóval az infók.
Kedves Anyukák!

Újra eltelt 2 hét, így ismét találkozóra hívunk Benneteket. Ezúttal egy már ismerős anyuka ismertet meg bennünket a Kineziológia mibenlétével, valamint a Bach virágterápia hasznával.
Falucskai Emesének hívják (tanítónő) - kisfia, Álmos 10 hónapos.
Gyülekező 9.30-tól, "előadás" 10-től. Zárás 11.30-kor.
Szeretettel várunk benneteket! (Innov. Kp. 324.terem)
Tünde, Zsóka


Ui.: Az új típusú influenzáról folyamatosan frissülő információk olvashatók itt: www.eum.hu, www.antsz.hu, www.oek.hu oldalakon. Ingyenesen hívható zöld számon felvilágosítás kérhető: 06/80/204-217.


--------------------------------------------------------------------------------

Műv.ház dec.13., 15-18 óráig luca napi boszorkánykodások + Kolompos táncház 16 órától belépő 800,- az egész programra.

----------------------------------------------------------------------------------

GYEREKRUHA
ÉS

JÁTÉK BÖRZE




DECEMBER 2-ÁN

7. 00-13. 00-IG


A Veresegyházi Váci Mihály

Művelődési Házban.

Köves u. 14.


ASZTALFOGLALÁS:

70/977-3660

Telkesi Dóra


Árusítás: 500 Ft asztalonként

Belépő nincs!



Hát ennyi és a héten tényleg igyekszem jönni hosszan!!!!
Addig is jó hetet mindenkinek! :)

KépKép
kora
 
 


Ja! A linkeket ha meg akarjátok nézni másoljátok be szerintem, mert másoltam az egészet és a vonatkozásokat ugyebár nem másolja.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok Lánykák! :D

Mi ez a nagy pangás itt kérem szépen??? :wink: Mondom én,aki ezer éve nem írt :oops: :lol:

Esztó, Anna,
Vártunk Benneteket ringatón, de nem gyüttetek...sebaj, talán legközelebb összefutunk. :)

Esztó,
Minden ok? Úgy eltűntél...

Prüntyi,
Hogy alakul a meló? Tök jó, hogy Timike ilyen szépen vette az akadályt :) Még mindig ilyen lelkes?

Mi tegnap elrobogtunk Gödöllőre a gyógytornászhoz egy uccsó kontrollra, mert megkért mindket anno, hgoy amikor majd Andor már megy,akkor ugorjunk be és megnézi,hogy szabályosan lép-e. Minden okés! :)
Aztán itt tologatjuk napról napra a lakás nézést, már tűkön ülök, mert elvileg tegnapra beszééltük meg, Szabolcsom is jött volna, mert az egyiket én már tuti láttam a másikban nem vagyok biztos, de lehet (sok hasonló van, a neten meg elég hülyék a hirdetések)
Aztán a nagy lelkesedésemet lelömbozta egy telefon, mert közbejött neki egy tárgyalás. :S Ma megint nem jó neki, szóval egyelőre úgy néz ki,hogy holnap megyünk nézni. Lekopogom. :)
Nélküle most nem akarok menni, mivel ez most a 2. kör ugyanannál a kérónál, fontolgatom, szeretném ha ő is látná.

Szilvi, Kérdezted, hogy merre nézünk. (írtam már, bocsesz szita mód kiesik a fejemből mostanság, hogy mi hova írok) Szóval többnyire az új Toldi lakóparkban lehet találni új építésüeket, ami ugyan enkünk egyelőre elég rideg, jobban szeretnénk egy régi övezetet, de ott meg elég kevés épül (a kiszemeltem,amit elvittek,az pl. régi övezetben volt) Szóval az új lakótelepen pár év múlva csak lesz már fa, csak barátságosabb lesz. Ha költözni szeretnénk akkor kell némi kompromisszumot hoznunk.
de van egy kéró a Dunához közelebbi részen is. Hogy süllyed a talaj? Hát nemtom. Remélem ott nem :) De köszi az infót.

Kora,
Köszi az program infót.
Hogy vagytok?

Most mennem kell ebéd utáni "romeltakarítást" végezni... :roll:

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Na remélem most eljött az idő és hosszabban írok! Úgy döntöttem nem főzök, majd eszünk amit látunk. 8)

Gabi tényleg jól ráálltál a lakásokra! Nekem volt ey munkatársam akik befizettek előre lakásra aztán meg pereltek, mert nem csinálták meg a kérót. Mondjuk még akkor fizettek előleget (persze szerződéssel) amikor mé el sem kezdték építeni. Nem károgni akarok, de manapság az építkezés és alapból az ingatlanpiac nem túl szilárd bármi megtörténhet. Nem akartam rádíjeszteni, természetesen olyan is van, hogy minden a legnagyobb rendben halad és végződik. Mindenképpen nektek kell dönteni, de alapos körültekintés után!

Ez a rosszullét meg tényleg nagyon durva lehetett! reméljük soha többet! :)

Szabolcs nem lehet, hogy azért "viszakozik" gyerek kérdésben, mert lakást is akartok venni és nem látja tisztán, hogy utánna milyen anyagi helyzetetek lesz? Csak mert ha megamból indulok ki, akkor engem idegesítene mi lesz utánna. (Anno én fillére igyekeztem kiszámolni a dolgokat ami gyed idejére be is jött. Azt meg már akkor tudtuk gáz lesz ha eljön a gyed ideje. :( )

Prüntyi ez tényleg milyen jó, hogy így tetszik Timikének a napközi! Gondolom azért így más is, hogy csak ennyien vannak. Államiban biztos nem simizgetnék meg énekelnének neki. :cry:
Gratula a melóhoz is, remélem olyan lesz amilyenre számítasz! Ha megvolt az első nap írj milyen volt. Már amikor lesz rá időd.
Hát én megértem amit írsz a gyes és hitelről! Nekem is ezért lett volna fontos ha felvezik bölcsibe. Így meg jó nagy kakiban vagyok!

H1N1: nem tudom megmagyarázni, de én Levit nem MEREM beoltatni ellene... magamat meg nem akarom, apjuk a legnagyobb veszélyforrás, ő oltatott. persze ha lenne munkahelyem az más lenne.

Linda tanfolyamra jársz vagy magántanár? Azért kérdezem, mert én is rá akarok ugrani az angolra, de az árakkal nem nagyon vagyok tisztában. Szóval a mostani tanárod szuper?

Bogyó Levinek mindennap van ilyen hisztije, csak eddig itthon tartotta... Ha vmi nem úgy van ahogy ő akarja már vágja is hanyatt maát, meg se nézi van-e mögötte valami vagy mire esik :roll: :twisted: . Mostanában gyakoribb, biztos érzi rajtam a feszültséget meg idegességet.
Lehet már kérdeztem és ráaádsul ha válszoltál is rá akkor ezer bocs, de melyik bölcsibe jár Kopi? Még mindig tetszik neki?

Prüntyi a Széchenyi bölcsi melyik? Tüncsi szereti?

Linda et ismerem, hogy régen amikor még manónak híre-hamva sem volt én is néztem furán a hisztiző gyerekre és az anyjára és nem értettem az eészet. Hát most testközelből tapasztalom! Bár érteni még mindig nem értem... :wink:

Pocakosak????
Eszter tényleg, jól vagytok? Nyakad javult?
Anna azt hittem jössz ma a védőnős foglalkozásra. Nagyon kevesen voltunk. Viszont Levi most rendesen viselkedett! :) Holnap elmegyünk szerintem Gigihez is ha nem esik.

Egyenlőre ennyi. Más per pillanat nem jut az eszembe. (újabban tök üres az agyam...)

KépKép
kora
 
 


Na gyerekek a g betűm ismét sok helyen kimaradt, bocsi! Viszont rájöttem, hogy lenyomom csak a gombnak van vmi nyavalyája.

KépKép
kora
 
 


SZiasztok!

Bocsi, nincs időm... csak gyosan.

Azt hallottam hogy a h1n1-es oltást hiába kapja meg valaki, attól lehet hordozó, így Kora nálatok is Apa simán hazaviheti nektek a nyavaját. :(
A kluba meg szerettem volna menni, de a nagyszüleim bejelentkeztek egy kis dédunokázásra, meg ugye ebédre, így nem tudtam elszabadulni, bocsi! Majd legközelebb! (Amúgy tiszta gáz, Emma máig emlegeti hogy nem adja oda a motort, irígy kutya a drágám, nem tudom mi lesz legközelebb ha talizunk, előre félek, na meg ég a fejem...)

Most megyek, jók legyetek!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Gyorsban, amíg Andor engedi. Mostanában az a heppje, hogy amint a géphez ülök, jön ide, forgatja kifelé a lábamat, meg hozza a mesekönyvét, hogy mondjam neki, nem engedi hogy ideüljek :D Kics csibész.

Kora,
Jó volt felőletek olvasni. :) Jó lenne már találkozni. Lehet egyszer én is megpróbálok az egyik klubba benevezni, ahova jártok.

A H1n1-gyel kapcsolatban szertném még megosztani veletek,amit hallottam (mi továbbra sem oltatunk és sztem nem is fogunk): szóval nem másabb,mint egy influenza, és M.O-on egészséges ember még nem halt bele! Ha elkapná az ember, akkor szigorúan FEKÜDNI,TEÁZNI és LÁZAT CSILLAPÍTANI kell.

Anna,
Én is hallottam ezt,amit írtál az oltásról. Legyen okos az ember mi? Amúgy az a videó,amit ide belinkeltem, sztem igen rémisztő. Tök el tudok képzelni ilyet.

Lakás:
Kora,
Köszi a tanácsot, igen, nem fogunk ilyen még el nem készült építkezésbe belemenni. Illetve az egyik ingatlanos azt mondta,hogy ügyvédi ktg ellenében van mód arra (ha az építtető is belemegy) hogy a foglaló összegét az ügyvédnél helyezzük letétbe és csak akkor kapja meg a kivitelező ha kész a kéró.
Mindegy,csak gondoltam elmondom,hogy ilyen is létezik.
Amiket nézünk lakásokat, azok burkolás előtt állnak, szóval az még jó is,hogy mi választhatjuk ki a burkolatokat.
Jó lenne ha sikerülne.
Amúgy Szabolcsom visszalépésénél én is gondoltam az általad említett okra. Fene tudja, most pihentetem a témát. Gyakorlatilag megbeszéltük,tudja,hogy én készen állok,szóval rajta a döntés. Amúgy foglalkoztatja a dolog sztem, mert hétvégén lent voltunk a nagyapjánál békés megyében és ott említett,hogy én már szeretném a 2.-at :) Gondolom várt volna valami reakciót, véleményt, nemtom, csak nagypapija + nagybátyja annyira Andorral voltak elfoglalva,hogy igazából elsiklotak a mondandó felett. De nekem jól esett,hogy említette. Hát aztán majd meglátjuk :)

Most megyek, mert Andor itt teper, ezt is kész küzdelem volt megírni :D

Ildi?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Még annyi,hogy tettem fel új vidiket, akit érdekel ;)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Megint kaptam egy újabb "okosságot" H1N1-gyel kapcsolatban, ha nem bánjátok bemásolom. Akit nem érdekel ugorgya. :)

F I G Y E L E M !

Állami "vezetőink" VILÁGMÉRETŰ NÉPÍRTÁSRA készülnek!


Országosan várhatóan több mint ötmillió védőoltást, ebből egymilliónál többet Budapesten kell majd beadni.

Svéd orvosbarátom küldte: "NE HAGYJUK..!"



Életveszélyes a védőoltás, amit most millióknak akarnak beadni .
Tények: 2009 júliusáig sertésinfluenzában megbetegedett 429, és 1200 között van a halottak száma az egész világon (6,75 milliárd emberből).
Magyarországon csak szívinfarktusban, agyvérzésben többen halnak meg naponta.
Mire ez a nagy sietség, miért akarják hazánk felét napokon belül beoltani?

MIÉRT "KELL" BEADNI????
V É S Z R I A D Ó !


NANORÉSZECSKÉK A NEM TESZTELT SERTÉSINFLUENZA OLTÓANYAGBAN!
VÉDJE MEG GYERMEKEIT A KÖTELEZŐ INFLUENZAOLTÁSTÓL!
OLVASSA EL! MÁSOLJA! TOVÁBBÍTSA! ÉRTESÍTSE A TÖBBI SZÜLŐT!
NEM LEHET KÖTELEZNI SENKIT SEM A H1N1-VAKCINA BEOLTÁSÁRA!
A H1N1-VÍRUS NEM MÁS MINT EGY KATONAI KUTATÓ-LABORATÓRIUMBAN ELŐÁLLÍTOTT GYILKOLÓ VÍRUS-TÖRZS, MELYET SZABADON ENGEDTEK!
Pekingi kísérletek igazolják a halálos hatást az embereknél!
(Pekinger Studie bestätigt tödliche Wirkung beim Menschen)

"Pánikfegyver"


Csalók és becsapottak világa ez!
Ijesztgetnek az influenzával, hogy 3,5 millióan fognak megbetegedni, és több ezren fognak meghalni.
Ugyan, honnan veszik ezt, mikor nincs is járvány? ... De majd lesz - mondják.
"Két halott s lesz még ilyen, és sok ilyen lesz". Az az ÁNTSZ-es briganti olyan biztosra mondta, mint ha arról lenne szó, hogy ma esett és még fog esni, sőt, sokkal több eső fog esni.
Talán egy fantasztikus jóstehetséggel állunk szemben?
Nem... Ők pontosan tudják, hogy mi készül.
Pontosan tudják, hogy a vakcinázás után sok lesz a beteg.
Oltasd be magad, s légy zombi!
Eddig ez az állam mindent elvett, és most..? Most ad ... Segít...
Ingyen és bérmentve beoltja, akit kell.... - hát ez önmagában gyanús. ..mert ennek a nemzetgyilkos, fasiszta kormánynak nagyon fontos a magyar emberek élete és sorsa..

Varga Gábor: "MONDJ NEMET A H1N1-RE!!"


A védőoltásokba csempészett vírusokkal meg lehet változtatni a DNS-t!
Szakmámból adódóan követem a kémia, biológia, genetika legújabb (publikus) eredményeit.
Sokáig keresték a genetikusok a megoldást, hogy hogyan lehet idegen gént, maradandóan kapcsolni az emberi genomhoz; a megoldást a vírusokban találták meg, ezeket ún. vektorként lehet használni, mivel a vírus eredendően úgy működik, hogy a saját genetikai anyagát a gazdaszervezet DNS-éhez kapcsolja.
Innentől kezdve a szervezet a sajátjaként kezeli azt, és pontosan ugyanúgy replikálja, mint ha mindig is ott lett volna.
Ha idegen gént akarunk bevinni egy szervezetbe, semmi mást nem kell tennünk, mint laboratóriumban, - minden genetikus által ismert módszerrel-, az adott gént egy vírus genetikai anyagához kapcsolni, és azzal megfertőzni a célszervezetet.
A vírus ugyanazt teszi, mint rendesen, de viszi magával a "csomagot" is... és ezzel kész...
A hatás visszafordíthatatlan, maradandó, sőt, örökölhető...
Vannak ugyan más módszerek is, de egy kifejlett élő szervezet esetében ez az egyik leghatékonyabb.
A fentiekre való tekintettel én biztosan, nem oltatom be magam, és mindenkinek ugyanezt javaslom, aki biztosan meg szeretné őrizni eredeti génjeit és identitását.

MINDENKIT ÉRINT! FIGYELMEZTESSÉTEK AZ EMBEREKET!


Ne üljenek fel a vakításra! Érdekes, nem, hogy a H1N1 valahogy válogatós, és csak az iskolákban ütötte fel a fejét,n a fiatalok közt, hogy beijesszék a szülőket, hányan is haltak meg eddig benne, egész hazánkban? 2, azaz kettő ember, és az sem biztos, hogy kizárólag ettől! Évente több százan halnak meg a minden évben mutálódó vírusoktól, tüdőgyulladásban és szövődményekben. Miről is beszélünk? S érdekes, a világon csak nálunk van az, hogy a KORMÁNY önfeláldozó módon, a lakosság döntő, értsd szaporodóképes részét, ingyen beoltaná! Mondjuk úgy: leoltaná! S ez az oltóanyag sokkal veszélyesebb, mint bármilyen nátha! Azzal kívánják legyengíteni a szaporodóképes lakosságot!

NE OLTASSA BE MAGÁT SENKI!


Sebő Zsuzsanna gyermekorvos a H1N1-oltásról - "Miért ellenzem?"

- Nem ismerjük az összetételét, miközben néhány nap múlva el kellene kezdeni a vakcinációt!
- Az már biztosan tudható, hogy teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagról van szó. Teljes sejtes vírust tartalmazó vakcina alkalmazása csecsemőkorú, ill. 3 éves kor alatti gyermekeknél való alkalmazása eddig tilos volt, mi több, műhibának számított; most pedig hírtelen 6 hónapos kor lett az ajánlott! Továbbmegyek: teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagot az Európai Unió országaiban sem használnak.
Talán Afrika egyes banánköztársaságaiban még használható... és nekünk is jó lesz ez, persze!
- Az oltóanyag kipróbálása mindössze negyven (40!) 3-18 éves gyermeken történt, és sem a hatékonyságról, sem a hosszú távú mellékhatásokról nincsenek információink.
- Az egyre szaporodó gyermekkori autóimmun betegségek, gyulladásos bélbetegségek, és az oltások kapcsolatáról nincsenek érdemi információink.
- A napi hírek állítása, miszerint már járványos szinten van a megbetegedések száma - hamis.
- Eddig teljes sejtes vakcinával tilos volt oltani a terhes nőket, ezért nincsenek ilyen tárgyú vizsgálatok. Ennek ellenére most az első körben oltandók közé sorolták őket. Milyen magzati károsodások várhatók a későbbiekben? Vagy az összefüggést úgysem lehet majdan kimutatni?
- Az oltás mögött komoly anyagi érdekek húzódnak. (S hozzátehetjük: egy esetleges populációgyengítés... jól illik azon folyamatokba, mely hazánkban az indirekt népirtás koncepcióját erősítik)!!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Köszi Gabi a sok infót! Megint átbillent a mérleg: egyértelműen nem!!!!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Csajok!

Most jutott eszembe (illetve tegnap késő este) hogy az uccsó infót a vírusról egy továbbított levélben kaptam emailen, szóval az nemtom mennyire hiteles. Fene tudja már, de én/mi ettől függetlenül nem oltatunk. Valahogy én annyira nem érzem jól magam az oltás gondolatától,hogy csak na. Főleg,hogy azért van nem kevés biznytalanság a dologban.Nem?
Én azt mondom,hogy nem lesz semmi baj, a sertésinfluból sem lett...(lekopogom és remélem)

Megyek, mert feszkó van....

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!!

Gabolino:
hát jó sok cikket kaptál H1N1 ügyileg,
Én is összeesküvés-elmélet párti vagyok és sokáig vaciláltam, de végül beoltattam magam...!
A dokim is csak azt mondta ártani nem árt de, hogy használ-e??
Én is olvastam egy csomó cikket az oltás káros hatásairól, pl. Dr.Keszthelyi blogja, Dr.Lenkei blogja stb...de,nem hiszem, hogy népirtásról lenne szó inkább csak pénzről!!
Egyébként, te minden egyes cikkel egyetértesz?? (Remélem nem értesz félre, nem kötekedni akarok.. :lol: )

A másik: emeberek által előállított vírus!!
hát ezzel kapcsolatban nekem is van egy cikkem:

Nem tudjuk, mikor vadul tovább a vírus, mikor fog újabb genetikai változáson átmenni, még jobban hozzászoktatva az emberhez. Ha ez bekövetkezik, akár olyan járvány is lehet, mint amelyet az 1968-69-es hong-kongi vírus okozott; szeptembertől júniusig 3 millió magyart betegített meg - mondta Berencsi György, virológus, az orvostudományok kandidátusa.

Medizóna: Nincs nap, hogy ne hallanánk a H1N1-ről. Mi az, amit biztosan tudni lehet erről a vírusról?

Berencsi György: Bár még be kell bizonyítani, de úgy tűnik, hogy egy rendkívül jól alkalmazkodó vírusról van szó. Amióta virológus vagyok ez a második eset, hogy nem januárban kezdődött el az influenzajárvány. Három évvel ezelőtt volt egy csúszás, akkor márciusban indult el a fertőzés, bár az is furcsa volt, de meg volt rá a magyarázat. Abban az évben elmaradt a vírusok kedvenc ideje, a párás, hűvös idő, mert a tél nagyon enyhe volt. A vírusok megbújtak valahol és kicsit később kezdték el megbetegíteni az embereket.

A H1N1 viszont nyáron fertőzött, a melegben, amit elvileg a vírusok ki nem állhatnak. Azt biztosan tudjuk, hogy négyféle vírusból van összerakva: az amerikai és az ázsiai disznók, a madárinfluenza vírusgénjeiből kettő, illetve emberi vírusok génjei építik fel. Abban új, hogy míg a korábbi világjárványok idején a vírusoknak csak a külseje változott meg, ennek a vírusnak már a belseje is teljesen más, ezért az életünk során összeszedett immunitás sem hat rá. Ugyanakkor az is meglepő, hogy a 65 évnél idősebbeknél mégi tapasztalható némi ellenálló-képesség vele szemben. Ennek oka, hogy a spanyolnátha vírusa – ami 1918 és 1957 között háromévente alakított ki világjárványt – valamiféle rokonságban van a mostani vírussal. Igy, aki 1957 előtt született többször is áteshetett a spanyolnátha vírusa okozta influenzán, ezért némileg most védettebb. Nem tudjuk azonban, mikor vadul tovább a vírus, mikor fog újabb genetikai változás bekövetkezni, ami még jobban hozzászoktatja az emberhez. Ha ez bekövetkezik, akár olyan járvány is lehet, mint az 1968-69-es hong-kongi vírus okozta, ami szeptembertől júniusig 3 millió magyart betegített meg.

Butaságokat is olvasok a vírusról, például azt, hogy ember alkotta, génsebészeti úton létrejött „alkotásról” van szó; ez lehetetlen. Képtelenek lennénk rá, hogy négyféle állati vírusból összerakjunk egy újat. Amit lehetséges, hogy leegyszerűsítjük a vírust, s ennek génjeit szaporítjuk külön-külön. Ezek már buta vírusok, magyarul elvesztik azon tulajdonságaikat, amelyek fertőzőképessé teszik őket. Azt szoktam mondani a tanítványaimnak, hogy a legnagyobb terrorista maga a természet, mert össze tudja állítani azokat a géncsomagokat, amik aztán a legváratlanabb helyen és időben támadnak meg állatokat és embereket.

Medizóna: Sok tehát a kérdőjel a vírussal kapcsolatban. De az oltással kapcsolatban is megoszlanak a vélemények. Kell-e tartanunk a vakcinától?

B. Gy.: Semmiképpen. Nézze, az oltásban olyan vírusok vannak, amelyek képtelenek szaporodni. Ráadásul a vakcinában 6-7 mikrogramm megölt vírus van, sokkal kevesebb annál, mint amennyi abban az esetben keletkezne, ha megfertőződnék a vírussal: akkor ugyanis 10 milligrammnyi mennyiség alakulna ki a szervezetben. Az oltás után a falósejtek végeznek a vírusokkal a szúrás helyén, és elviszik az információt a nyirokcsomókba, az ellenanyag-termelést tanító sejtekhez. Ezek aztán megtanítják a többieket, hogyan is kell vírusellenes anyagot létrehozni: ez a folyamat két héten belül elindul.

Mindenkinek ajánlható az oltás, de különösen azoknak, akik kiszolgáltatottak a fertőzéseknek, vagyis akiknek gyengébben működik az immunrendszere. Ilyenek a szervátültetettek, a daganatos betegek, az anyagcsere gondokkal küzdök, az AIDS-fertőzöttek. Lesznek, akik ingyenesen megkapják az oltást – egészségügyi dolgozók – de senki ne sajnálja azt a kétezer forintot. Ugyanakkor egy másik védőoltás fontosságára is felhívnám a figyelmet, amit eddig főleg az idősebb korosztálynak javasoltak az orvosok: ez a vakcina a Steptococcus pneumoniae, a tüdőgyulladásért felelős baktérium ellen véd. Azért lenne fontos most a középkorúakat és a fiatalabbakat is beoltani ezzel – a 20 és 50 év közötti korosztály a legveszélyeztetettebb -, mert az eddigi tapasztalatok szerint nem is a vírus öl, hanem a felülfertőző baktérium. Ha az influenzavírus bejut a szervezetbe, előkészíti az utat a baktériumnak. A vírus olyan mint egy cipőkanál, olyan helyre is bejuttatja a baktériumot, ahová az magától nem tudna bekerülni. Az 1918-as spanyolnátha idején elhunytak között is tízből kilenc embernél találtak szaporodó baktériumot a boncoláskor.

Még egy utolsó comment: honnan tudod te azt, hogy a gyerekednek amit beadtak/ beadnak 1 éves koráig vagy kamasz koráig védőoltásokat, azokban mi van...mégis fel sem merül senkiben akkor, hogy népírtásról lenne szó, hiszugyanez a cég állítja elő az oltásokat nekik is 16 éve!!!
vagy amiket te kaptál gyerekkorodban, hisz akkor még igen csak gyerekcipőben járt ez a tudomány, nem???

vagy a "sima" gyógyszerek vegyél be egy Aspirint nem fog fájni a fejed, de a gyomrod kilyukad... :twisted:

Kora:
igen magántanárhoz járok heti 2x!!
tavaly szept.től keztem és már volt 2 tanárom:
Az első: 1200/45perc hát 3 hétig jártam hozzá...
A második: 3000/90perc 9 hónapig jártam hozzá, egy sikertelen középfokú írásbeli nyelvvizsgájig
A mostani pedig 2500/60perc ill. 4200/90perc na hát hozzá járok szept.től de szerintem nagyon jó... ill. a Rigó utcában nyelvvizsgáztatt!!
Januárban megyek újra írásbelire, ill. februárban szóbelire!!
Hát igen az ő árai húzusak, de szerintem igaz az a közmondás olcsó húsnak ....

Prüntyi:mi újság? eltűntél? készülsz a munkavilágába visszatérni... :lol: :lol: ?

Bogyó: ??????
szép napot!!

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Ja, ja, ja...kihasználom a gyerek és munkamentes pár napomat...holnap aláírom a szerződést és hétfőn kezdek...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Linda,
Tudom,hogy nem köteledni akarsz ;)
Én nem a véleményemet tettem fel, hanem csak híreket,amiket kaptam. Mindenki maga dönti el,hogy melyik állítást tartja "igazabbnak". Azért is írtam utólag,hogy később vettem észre,hogy egy továbbított levelet másoltam be, mert azokban nem hiszek igazából.
Igazából nem tudom mit higyjek, de nem szeretnék oltatni. Nincs meg a bizalmam a mellette szóló infókban, főleg,ha gyógyszerész ismerős is ellene van.
De az is igaz,hogy összeesküvés elmélet szerűség is megfordul néha a fejemben, mert ami felé tart a világ az annak pusztítása és a túlnépesedés. Ezek számunkra sztem nehezen érthető, kezelhető dolgok, kicsit talán filmszerűek, mert nem "azon" a szinten élünk, ahol ezekről tudják az igazat.

szóval csak reménykedni tudok,hogy nagyobb a szele az egésznek, mint amilyen az lesz.

Most mennem kell Andorozni :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Szép estét,

eltűntem bocsi, de annyi a tanulni való, és olyan szarok az éjszakák, hogy mikor idekerülnék már alszom.
Most túl vagyok már két beadandón (jó bonyesz volt) , ma adtam le, holnaptól meg készülés a vizsgákra...
már nagyon unom...

Holnap megpróbálok visszaolvasni :)

Mikor jöttök hozzánk? :) most már meggyógyultunk (koppkopp)

Kora,
lehet, hogy ez vmi migrén szerü és nem a nyakam, mert már többször előfordult, borzasztó fejfájással, hányingerrel, hasmenéssel és azzal, hogy nem bírom mozgatni a fejemet....lehet elmegyek vele dokihoz...

Na, most meg fürcsi van. de holnap ígérem visszaolvasok :)

addig is egy kép a fél éves kis családunkról :)

Kép Kép Kép

szép estét.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Helló Halló Lányok!

Sohol senki???
Hogy van Mindenki????

Mi megvagyunk, jól vagyunk. Kicsit nehezen telnek a délutánok ebben a hűvös sötétségben, Emmát egyszerűen nem lehet lekötni, ráadásul bárhová szeretnék elindulni vele, kergetőzünk a peluscseréért, az öltözés miatt... Ráadásul rákapott az autózásra, és nem akar kiszállni, csak kocsikázni. Kész vagyok tőle ilyenkor. :lol:

Esztó! Így utólag is bolgod feledikat Álmosnak!!!!! :D

Na, most mennem kell...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-onnan/

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,
hétfőtől dolgozom...és persze estére timikém is belázasodot...csak hogy ne induljon minden olyan simán...ma mamával volt, de szét izgultam az agyamat a melóban...
amúgy jól indult az új munka...nagyon aranyosak, jó kis fiatalos csapat...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Pénteken voltunk a Duna Plázában vonatnézőben. Nem olyan nagy durranás az egész, de egy programnak jó. Van egy kis játszóház is, ahol fel lehet ülni egy kis vonatra és lehet játszani terepasztalokon, az aranyos volt. Volt még valaki?

Anna, úgy látszik, hogy ez a "nem akarom" dolog életkori sajátosság, Panka lányom is utál pelusozni, öltözködni, elindulni, hazajönni, szóval mindent. Minden reggel kész stressz, hiszti, van hogy délelőtt 11-ig pizsiben van. :oops: Minden kornak megvan a maga szépsége :wink: Láttad már az annaespeti.hu-n a 'Nem akarok' cimű dalt? Pankának nagy kedvence, szerintem Emmának is tetszene :)

Én elkezdtem az ajándékok beszerzését. Ti hogy álltok?

Ja, és megyünk Mikulás ünnepségre a Pagony könyvesboltba. Itt is lett volna a Kippkopp-ban, de lemaradtunk róla, betelt a létszám.
És tudtátok, hogy a Kippkopp-ban van bábszinház? Dec 13-án az Ezüstmackó lesz (Marék Veronika), már a könyvet is beszereztem Karira.

Prüntyi, Timinek jobbulást! Örülök, hogy jó a kezdet a munkahelyen!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! :lol: Emmával is előfordul hogy 10-ig, 11-ig pizsiben van... :oops: Persze így a pelusozás is mindíg várat magára, ami nem túl jó, mert legtöbbször mire nem tűrök ellentmondást, és elkapom, már nedves a gatyója... :?

Hallottam hogy lesz Mikulás a Kipp Koppban, ott voltunk személyesen, de nem mondták hogy férőhelyes, és jelentkezni kell... :? Na, erről ennyit.

A vonatmustrán a plázában én is gondolkoztam, de nem mentünk el. Még meggondolom.

Többiek???????????????????????

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Hát télleg nagy a pangás..... :shock: mindenki karácsonyra készülődik már? :)

Én nem tudtam jönni, mert hétvégén vendég volt, majd egyfolytában lakás téma van porondon. Őszintén nem is akartam írni a kérót, mert mondom megint elkiabálom, de hát így sem jött be. Volt egy, ahova szerdán mentünk tárgyalni úgymond, de nem sikeredett megállapodni. A kivitelező azt mondta,hogy hogy ha rajta penészedik sem adja kevesebbért, mert annyi melója van benne. Hogy ez csak valami fogás, vagy tényleg így gondolja, nemtom. Én nem ábrándozom most, Szabolcsom azt mondja, hogy ettől még nem lehet tudni,hogy nem hívnak-e fel pár nap múlva....igazából annyira furák ezek az ingatlanosok nekem. Én úgy gondolnám - és sztem alapban így is van, csak nem teszik, tisztelet a kivételnek - hogy ők a vevő érdekeit nézéék, segítsenek neki,amiben tudnak. ha elregélem x-szer,hogy mik az igényeim,akkor legyen már velem kapcsolatban, küldjön ajánlatokat, stb. Mert én lépten-nyomon találok újat, akár ugyanattól az ingatlanostól, de akkor miért nem küldi át nekem pl. emailen???? ahhh, nem szeretem ezt.

Ma jön anyum és vele+Andorommal fogok megint egy nagy kört menni újak kérókat szemügyre venni.

Ringetón nem voltunk, mert Andorom megfázott és náthás meg csúnyán köhög. Kedve jó, meg semmi más gond nincs, "csak" ennyi szerencsére. Nátha ma már határozottan javult, a köhögés még nem tetszik.

Bocsesz,hogy csak így most magunkról, de mennem is kell össszeszedelőzködni, kofít inni :D mert lefordulok a székről.
Andor most kivételesen visszaaaludt.

Jaj, Lányok, úgy szeretném már ha sikerülni idén még megtalálni a kiszemelt kéról. Most igazából az igényeket is lejjebb adtuk, nézük kisebbeket is. Csak sajna annyival igazából nem olcsóbbak! :shock: így kényelmesebb, meg hosszútávon praktikusabb lenne az eredeti elgondolásunk, de majd meglátjuk.

Most megyek.
Pusszantás!

Esztó, csodásak vagytok!!! :)
Kora, rég láttunk rólatok képeket! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Teszek még én is gyors pár képet a kis csibészünkről :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Valahogy mostanában nem jut időm a babanetre. Ha gép előtt vagyok akkor állást és ajándékokat keresek + ugye a zsibvásár.

Az ajándékokkal olyannyira jól állok, hogy már csak Rolinak kell a teló + manónak megvenni a kinézett játékot. A többi 12 emberke vagy kipipálva vagy már úton az ajándék! :D

Linda köszi az infót az angolról! Hát igen az ár nekem valóban húzós, valszínű az efebre megyek majd. Ott a gyed miatt 50%-os kedvezmény jár.

Húúú Gabi ez a népírtásos cucc nekem azért durva! :shock: Ez már azért a másik véglet!

Andor viszont csudaszép nagyfiú már!!!!! Haláli pofákat tud vágni! :D :D
A ház miatt meg ne idegeskedjetek! Minden úgy lesz majd ahogy lennie kell! Csak azért hogy idén költözzetek ne menjetek bele olyanba amiben nem vagytok 100%-ig biztosak. Ha már egy picike kétség van akkor nem szabad amellett dönteni. Nálam legalábbis ez jól szokott működni. Sajnos eddig nem mindig hallgattam a megérzéseimre és mindig meg is bántam. Persze beleszólni nem akarok!
Andornak teljes gyógyulást!!!!

Álmos meg jó nagyra tudja nyitni a szemeit!!! :D Szépek vagytok!

Mi biztos nem megyünk a vonatos murira. Hol van ez a Pagonyos mikulás? Pest?
Zsuzsa ti is jó sokat mászkáltok! Helyes! :)

Anna, ti hogy vagytok? Levi is szeret autókázni, de a kiszállással eddig még nem volt gond. Persze ő nem napi szinten kocsikázik...
Ha szerdán lesz védőnős klub mentek? Mi csak akkor ha nem esik.

Prüntyi de jó, hogy jól érzed magad a melóhelyen! Timikének meg mielőbbi gyógyulást! Kész csoda, hogy oda tudtál figyelni a munkára!

Szilvi??? Kopinak tetszik még az ovi?

Pocakosak??? Többiek??

Valaki tud Ildiről? Reméltem azért néha bekukkant! :(

Képet mostanában keveset csináltunk. Levit ugyanis nem lehet újabban fotózni, mert egyből rohan, hogy ő akarja.... :roll: :wink:
Azért van egy kedvencem...
Olyan nagyfiú ezen a képen..
Kép

Mostmár lépek! Amint tudok jövök ismét!!!!

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Na végre hogy jöttök Csajok! :wink:

Kora! Köszi, megvagyunk!
Igen, mennénk a klubba, és ha csak az eső állítana meg Benneteket, én szívesen elmennék értetek, meg amúgy is ha gondolod!
Levi tényleg milyen nagyfiús itt. :)

Gabi! De jó hogy így beindult az a házprojekt nálatok. Őszintén szólva kicsit (na jó, nagyon) irigyellek, mert mi meg épp búcsúzni készülünk az otthonunktól. Sajnos kénytelenek vagyunk elszakadni ettől a háztól... Szomorú is vagyok emiatt! Na, de hagyom is ezt, drukkolok hogy megtaláljátok amire vágytok, és hogy élvezzétek majd az otthonotokat!!!!
Andor írtó édes a képeken!

Megyek, még gyorsan rendetrakok, aztán irány az ágy!

Kép
Kép
annaemma
 
 


hellóka!

Csak 2 mondat erejéig.
Lesz a ramazuriban is mikulás buli amire lehet felíratkozni nem tudom tudjátok-e. 15.30-tól ha jól emlékszem 18-ig, 2200,-huf.

Anna lehet, hogy majd élek a lehetőséggel... 8)

KépKép
kora
 
 


Kora!

Oké, tényleg szívesen! Csörögj, vagy írj sms-t kedden, hogy menjek e és hogy mikorra!

A Ramazuri bulira ti mentek?

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Anna nem megyünk egyik télapó buliba sem, sajna már nem fér bele a keretünkbe így az ajándékok megvásárlása után! :cry: Valahogy azért majd el kell intézni, hogy legalább az utcán lásson egy nyamvadt télapót... Vasárnap úgyis be akarok vele menni Pestre a fakopáncsba.

Áttört mind a kettő alsó nagyőrlő egy-egy sarka Levinek éjszakánként újabban akkor alszik jól ha azt rajtam teszi. :roll: Azóta fáj minden porcikám! :?

Na a lényeg:

Kedves Mamák, Babák!

A holnapi klubunk meghívott vendégei a Mini Akadémia képviselői lesznek. Ők a gyermekek korai interaktív oktatásával foglalkoznak Veresegyházon (Viczián u. 32.) Elhozzák magukkal az oktatást segítő hatalmas érintőképernyős monitorukat is, melyet a gyerekek nagy örömmel szoktak "birtokba venni". Készítessetek rajzot a 3-9 éves korú gyermekeitekkel a csillagos égboltról, hisz ezzel elnyerhetitek akár a rajzpályázatuk fődíját: egy bérletet az Akadémia tanfolyamára.
Várjuk azokat is, akik csak új arcokat szeretnének megismerni
vagy a már ismertekkel találkozni és egy jót beszélgetni.

Találkozzunk a szokott helyen és időben:
Innovációs Központ II. em. 324. terem, 9.30-11.30.

Üdvözlettel: Tünde & Zsóka

Ui.: Összejövetelünk előtt/után a Művelődési házban lehet börzézni!


Anna azt hiszem mégis kihagyom a lehetőséget (hogy elviszel bennünket), mert valszínű postára meg papírboltba is kell mennem/mennünk + be akarok nézni a börzére is. Imádkozom, hogy ne essen legalább akkor amikor úton vagyunk.

Hol van mindenki????????????

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!!


Kora:
Szerintem idén is lesz a Fő téren a szökőkútnál télapós buli!!
Tavaly is volt, mi voltunk!!
Ovisok adtak elő télapós énekeket, plusz mikulás is volt... (aki anyósom unokatesója és tényleg valódi a szakála :lol: ) ja és krampuszok, manók osztogattak csokikat...
Ja volt mikulásos kismozdony / kiskocsi, amivel vittek egy kört....
Szerintem most lesz vasárnap !!
Tavaly, ha jól emlékszem este 5kor volt!!

na ennyi!!

Prüntyi:
milyen a melo? tudod, mit akartam még kérdezni, hogy egész nap angolul kell kurutyolni?? :lol:

Bogyó:
hol vagy? jól eltűntél!! Milyen az ovi? ja holnap megyek kiprobálni egy új fitnesz klubot itt Veresen, azzal a barátnőmmel akivel anno láttál.. majd gondolok rád!! :lol:


ja hallotáttok, meghalt az egyik H1N1es 6.hónapos kismama a babával együtt............

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Sziasztok!

Kora! Ígértem már hogy megmutatom a szekrényeket amiket készítettem, íme: Kép Kép

És még valami! Ezt egy kedves ismerősömnél láttam, és tegnap este neki is estem hogy kipróbáljam. Ez egy mézeskalács tálka, nekem nagyon tetszik!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
annaemma
 
 


És még egy kép Emmámról:

Kép

Bocsi, most látom az előbb kétszer tettem fel ugyanazt... :oops:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsba:

Kora: de jó, legalább Te már túl vagy az ajándékokon, legalábbis nagyobb részén. :)
Nekem még csak jövőhéten kezdődik egyáltalán, hogy kinek- mit vegyek... ami persze hasznos és örül is neki... kész tortúra...
Milyen nagyfiú már Levi. :) A legutolsó feltett képen nagyon hasonlít egyik barátnőm fiára, a kis Atikára. :)

Linda: HOL nyilt Veresen új fitness terem? Csak nőknek van? Milyen? Mesélj!!!!!!!!!!!! Eltűntem, mert tanultam a vizsgára (a bíróságon van egy kötelező vizsga amit le kell tenni ahhoz, hogy ott dolgozhassunk), meg Kopi mandulagyulladásos lett, de már jól van. Az oviba a karácsonyi bulira Ti már jöhettek, vagy kizárólag jövőre kezdhettek? Pénteken lesz mikulásbuli, zártkörű, a karácsony nyílt. Az ovi jó, szeretjük, majd bővebben is írok.

Bővebben majd később!

Mennem kell, sziasztok!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

Linda, nem, dehogy...:) legalábbis nekem még nem...most csinálom a tanfolyamokat, aztán szerintem jövő héten elkezdem a munkát is...eddig tetszik...bár szakmámba vágó, úgyhogy miért ne tetszene...fiatalos a csapat is...aranyosak...

Anna, gyönyörű a szekrény!!! Én is nagy micimacis vagyok!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: