Új privát üzeneted érkezett!

tincsi: nekem sem volt jó a vizelettenyésztésem mikor Gegét vártam és kaptam rá antibigyót és elmúlt és Gegének sem ártiott nyugi a doki csak olyan gyógyit ad ami nem árt a babának :):):)

szuzy: gratula meg lesz az új ágy :):):)nem smemi fába vágtad a fejszét takarítás nekem sem ártan lassan egy nagytakarítás de ha Gabi nincs itthon nagyon nehéz a ygerekkel a lábam alatt :):):)

Mi nálunk semmi nem történik apa negyedik hete dolgozik nincs egy szabadnapja sem de kell a pénz a költözésre:)

most már 1000 % hogy felveszik márciusban :) decemberben lemegyünk körülnézni már alig várom .

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Na végre, érdemes volt belépni, sokan írtatok!

Gabi! Szilárd másfél hete nem alszik délután. Lefekszünk, egy-másfél órát szenvedünk. Autózik az ágyban...tv-t néz...aztán felkelünk.
Bezzeg ha megyünk valahová elalszik! A jövő hét második fele jöhetne szóba. A múltkor voltunk a Stronfeld udvarban. Az nagyon tetszik neki. Ott öszzefutahatnánk.

Ruhák: jó, hogy írtad, mert most akartam föladni a csomagot. Akkor még megvárom az általad gyűjtötteket is. 20 kg-ig ugyanannyiba kerül ha feladom. Így jöhet a bébiétel is. Remélem nem törik össze. Ja és azt is,hogy bele férünk a 20 kilóba. Szerencsére azóta sokan adtak össze rucikat. Vannak még rendes emberek!
Azt viszont szeretném mihamarabb föladni, így ha gondolod elmehetünk érte a párommal autóval. Ha alkalmas írj, vagy csöngess meg. Azt hiszem tudod a telcsiszámomat!

Auschan! Mi is vettünk a nyáron sok mindent ott. Szilárdnak 5 db-os rövidújjú bodyt 1200-ért. Férfi Budmil pópókat 2000-ért. Stb. Haútba esik bemegyünk mindig. Külön vásárolni oda nem megyünk fel.

Tincsi! Majd írd meg mit mondott Berze. Reméljük semmi gond nincs. De ha ír föl gyógyit szedd be, mert ha nem kezelik ki időben akkor bizony okozhat akár koraszülést is, vagy más bajt!

Nika! Már olyan izgatott vagyok bútor ügyben. Nem birom ki azt a hónapot....
Jó lesz nektek ha a párodnak összejön. S Te is simán át tudsz járni dolgozni, s bizti sokkal többet kapsz majd te is, mintha itt dolgoznál. Már ha sikerülne találnod itt munkát. Mert ugye itt az is bajos. Kezdjetek el egy kicsit otthon németezni, hogy azért ne lehessen benneteket eladni!

Dina! Tincsi! Párotok vasárnap megy Bpestre. Az enyém igen. Így vasárnap kimegyünk Tarra, és csak kedden este jövünk mjad haza. Addig boldogítjuk a nagyszülőket!

Ha valaki jóáron tud téli csizmit, bőrből picurnak az megírhatja a forrását!
Őszi cipőnk van.

Puszi

Kép
szuzy
 
 


nem kell németül tudnia mert magyarokkal dolgozik majd kint :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

Nos, azt mondta Berze, semmi komoly. Írt antibiotikumot, és 2 hét múlva kell visszamennem újabb vizelettenyésztésre.

Igen szuzy, az én párom is megy holnap Pestre, de már megszoktam hogy sosincs itthon.
Ma főztem fincsi csirkepaprikást nokedlivel és már mostam is egyet. Most pedig pihizek kicsit, mert éjszaka egyre kevesebbet alszom.

Szia Mindenki

Kép
illestincsi
 
 


Szasztok!

Ha én nem vagyok, nem is ír senki?????????!!!!!!

Gabi! Holnap szeretném föladni a csomagot, így ha van amit tudsz adni kérlek jelentkezz!

Most jöttünk haza Tarról. Jó volt. Anyuméknak már hiányozni fogunk. Hozzá szoktak a jelenlétünkhöz. Szilárd is elszórakoztatta őket.

Szabi is hazajött már. Jó rossz időt fogtak ki. Mi már befűtöttünk itthon. Jó lenne ha még vissza jönne kicsit a jóidő, hogy legalább napközben ne kelljen fűteni.

Puszi mindenkinek

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

gyors életjel

el vagyok kámpicsorodva, Eszterem vizelete megint pozitiv. :cry: :cry: :cry: gondoltam, mert kb. 3 napja megint erős szagú a vizelete.
Csütörtökön kíváncsi vagyok mit mond Erzsike

Szuzy
szedtem össze ruhákat.
Hát nem gondoltam én sem, hogy ilyen pocsék idő lesz.
Csütörtökön szerettelek volna elcsalni titeket valahová, mi akkor megyünk Erzsikéhez, de utána lesz időm bőven addig amíg összeszedem a nagyokat. A cuccot is akkor gondoltam eljuttatni.
Akkor már nagyon késő?
Na meg elvileg addigra elmúlik az esős idő. Remélem tényleg :wink: :wink: :wink:
Ja bébikaja nem lesz, mert mind lejárt :evil: :evil: :evil: ugye mi egy ideje nem eszünk ilyent és a nyár folyamán lejárt a szavatossága mindnek

Más, akartam már Tőled kérdezni, hogy Pásztón nem szoktatok templomba járni? Mi szinte minden vasárnap megyünk, és a kicsiket is viszem most már. Úgy szeretik oldalt van gyerekeknek és szülőknek kialakított terem, ahol van egy csomó játék. Olyan sok gyerek van most már :wink: :wink: :wink: Ugye hangfalakon , ill. ajtón kukucskálva követhető a mise. Persze nem olyan mint egyébként. Ja a délelőtti misére szoktunk járni :wink: :wink: :wink:

Illéstincsi
örülök, hogy megnyugtattak.
Ilyen szokott lenni, sőt sajnos terhesség alatt a nőgyógyászati problémák is gyakrabban előfordulhatnak (gyulladások) :cry:
Ruha, hát gyerekfüggő, de nem baj ha van főleg az elején.
Sok büfi, meg átázott ruha tud keletkezni :lol: :lol: :lol:

na megyek alszok, Eszterke mostanában olyan sokszor ébred, szét vagyok csúszva.
Ráadásul a törpi alszik az oviban, így még ilyenkor mesét néz :cry: :cry: úgy szeretnék már egy igazi jót aludni :wink: :wink: :wink: na majd eljön az is :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

Nem szoktunk ide járni misére. De örülök, hogy írtad, mert így elmegyünk majd megnézni. Inkább Tarra vagy Szentkútra járunk, de oda se sűrűn. De ha ilyen gyerekcentrikus misék vannak, akkor megnézzük, hogy pici miként birja. Mostanában a templomban már nagyon kinyílt a szeme, rendetlenkedik folyamatosan, így nemis nagyon merünk elmenni vele. De külön helység és játék, így lehet jobban birja.

Ruhák. Jó lesz csütörtökön is, De holnap föladom ami összegyűlt. Több úgysem fér bele a dobozba. Majd azt akkor külön küldöm neki. Lehet mi is elmegyünk a doki nénihez oltásokat fölíratni. És akkor ott össze tudunk majd futni. Ez még nem tuti, de tervezem. Sajnos a pneumococcus nem lett ingyenes csak két éves korig, így ebből kicsúsztunk, de mindenképp be fogom adatni neki. Meg az influenza ellenit is. Ti beadatjátok majd?

Nika! Ti adassátok be, ez az gyhártya gyulaadás elleni oltás. És jó még tüdőgyuszi, madula- és középlfültőgyuszi egyes fajtái ellen is. És nektek még ingyenes!

Puszi

Kép
szuzy
 
 


jó reggelt!

Szuzy
én még nem olvasgattam így a plusz oltások után :roll: :roll: :oops:
Azt viszont tegnap hallottam, hogy elég masszív influenza vírus közeleg :x :x
Amúgy én nem szoktam, nem vagyok oltáspárti megmondom őszintén.
Adri kapott egyedül külön oltást, amikor ő volt ilyen idős mint Eszterke akkor volt az a sok agyhártya-gyulladásban meghalt ember. Na mi akkor elég rendszeresen jártunk a Heim P.-ba, és azért adattam be. Ugye minden oltás "visszaüthet" ezért én kicsit tartok tőlük.
Amúgy időközben ezt az oltást kötelezővé is tették, így a kicsik is kapták már :wink: :wink: :wink:

Akkor ha csütörtökön jó idő lesz viszem a csomagot. Ha esetleg esik :? :? akkor nem, de mihelyt megint jó idő lesz eljuttatom hozzád. Jó lesz így???

na jön a kicsi enni szeretne

Mindenkinek szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Az én párom is hazajött végre, habár hétvégére megint vissza kell mennie.:( Most is valami miatt be kellett mennie a munkahelyére. Én is a barátnőimnél voltam hétfőn, tegnap reggel jöttem haza. Jó volt megint egy kicsit csajos témákról dumálni, habár mindannyian a hasamat szuggerálták, és a kiscsaj produkálta is magát rendesen.:)
Ma megyek a védőnőhöz a szokásos súly és vérnyomásmérésre, aztán majd jövő héten Berzéhez ellenőrzésre. Szombaton meg el kellene mennem kozmetikushoz, ha már a párom úgysem lesz itthon. Szerintem fel is hívom:)
Puszi Mindenkinek!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap este is, de bekaptam valami kémprogramot, amitől lehalt a gép. Szabinak le kellett irtani róla.

Gabi! Sajnos egyenlőre nincs valami jó idő. Remélem délutánig még javul a helyzet. Ha végeztek a doki néninél csörgess meg, s akkor össze futunk a Stromfeld udvarban, ha nektek is megfelel a helyszín. S picurkák játszanak egy kicsit.

A prevenart szerintem Eszternek is adasd be. Neki is ingyenes. S sok betegség ellen véd. A doki néni azt mondta nem lehet mellékhatása, mert csak elpusztult vírusrészeket tartalmaz. Így merem csak én is beadatni, mert hallottam már én is rosszakat is.

Tegnap voltunk piacon is. S a rossz idő ellenére elég jókat sikerült vennem. Szilárdnak vettem két harisnyát 350Ft-ért. Meg egy dzsekit nadrággal, mindkettő bélelt. A nadrág jó lesz télre majd. A kabátkája átmeneti. 2800 pénz volt.

Tincsi! A vegyi anyagokkal , festékekkel vigyázz. Szerintem a szempilla-szemöldök festés is árthat a babókának. Nem mindenkinél persze, de aki érzékeny annál igen. A hajfestésről nem beszélve!!!!!!!! Szerintem ezeket mellőzd. Lehet, hogy hülyeség, de amikor én bevéreztem előző nap kozmetikusnál voltam. S amikor megtörtént a baj, akkor szintén ott voltam előző nap. Így már Szilárddal nem festettem semmit.

Főzni kellene, de semmi kedvem. Fogalmam sincs mit főzzek. Kedden csináltam süllő sültet, meg nyuszi sültet, még tegnapra volt mindkettőből, de mára már nincs. De ihletem sincs. Inkább sütnék, s enném a fini sütiket!

Elértem versenysúlyom. 55 kiló vagyok. Hurrá!!!!!!!!!! Most már nem kellene tovább hízni. De olyan jó étvágyam van, s szerintem a gyógyszer is hozzá segít. Így nem tudom, hogy álljak itt meg. Koplalni nem fogok az tuti. Koplaltam már eleget!!!!!!!!!

Ma reggel is zsalonnás, kolbászos tojást ettem. Isteni fifni volt! Általában kakó van kakaós kaláccsal, amiből vagy 6 szelet lemegy. Szóval nem éppen diétás. És minden estét csoki, süti, jégkrém evéssel zárok.......

Kisbabás Lányok! Mónika! Alíz! Merre jártok???????? És bocsi, de olyan régen írtál, hogy nem emlkészem a nevedre, csak arra, hogy Karancsságról származol és Rákóczibányán laksz. Te merre jársz? Ennyire lefoglal picur?

Timó! Zita! Ti mint régi motorosok! Nem tudnátok Zsókának egy telefonszámot? Szeretnék vele beszélni. És persze arra is kíváncsi lennék, hogy mi van veletek! Fiúk-lányok miként viszonyulnak az ovihoz-sulihoz? Ti dolgoztok e már? Ha nem , hogy birjátok az otthon létet? Mit csináltok otthon?

Kép
szuzy
 
 


szuzy be is adataom de ez nem az agyhártya elleni oltás az olcsóbb és az másmilyen ez a pneumococcusos oltás de mindkettőt szeretném beadatni :):):) csak megvárom októbert mert annyit változott már az utóbbi időben remélem ez most már végleges lesz hogy két alatt ingyen :):)prevqnart én úgy tudom hat hónapig érdemes beadatni utána már nincs értelme de ha nem így van javítsatok ki


így mentünk ma vásárolni olyan hiodeg volt igaz nem volt alatta neki vastag pulcsi mert meleg a kabát de nincs átmeneti kabátunk és ha ilyen marad az idő már nem is veszek :):)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Gabi! Nem találkoztunk, pedig mi lementünk a Stromfeld udvarra. Jó sokáig játszottunk, majd bejártuk fél Pásztót. Mivel nem volt ott párom bementünk az Angol használtruhás boltokba. Vettem is egy világos farmart 280Ft-ért, meg egy hozzá illő pulcsit 300Ft-ért Szilárdnak. Tök jók, alig lehettek használva, mert nem látszik rajtuk semmi. Ez az első használt ruhás beszerzésünk. Most örülök nekik.
Eszterkének mit mondott a doki néni?

Nika! Szerintem érdemes később is beadatni a prevenart. A prevenar jó az agyhártya gyulladás bizonyos eseteire is, amit egy bizonyos baktérium terjeszt. És ez kb 17000Ft egy darab. És ismétlő oltások is szükségesek belőle. Annál több minnél fiatalabb korban adják be. De azt hiszem a www.prevenar és a www.pneumo oldalakon utánna lehet nézni.

Van egy olcsóbb oltás is egy másik baci által vagy vírus? által terjesztett agyhártyagyulladás ellen, annak nem tudom mi a neve, de az "csak" 6-7000 Ft körül van.

Puszi

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
majdnem háromnegyed 3-kor végeztünk a dr. nőnél.
Örülök, mert most időt szakított rám, és megbeszéltük alaposan a dolgokat. Abban maradtunk, hogy holnap kér nekünk Pestre időpontot. Megyünk az 1. számú gyermekklinikára, nephrológiára .
Így az oltást sem kaptuk meg.
Bocsánat a játszótér miatt, így mivel nyafis volt mentünk az oviba. Utána meg mi is bementünk a turiba Hősök útiba, és ott vártuk meg Adrit. Ott nyári ruhák voltak, a lányoknak tudtam vásárolni.

na itt picsog Eszterke, majd este írok még

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok!

Este már nem értem ide :oops: :oops: végre fél 10-kor aludt a csapat, és jó hosszú ideje végre Eszterke fél 3-ig hagyott aludni egyhuzamban, éljen!!!. Apró örömök :lol: :lol: :lol: :lol:

Oltás: tegnap pont beszélték a váróban. Egy anyuka akinek van idősebb gyermek is mint 2 éves, ő kérdezte. Ildikó mondta, hogy még semmit nem kaptak semmiről, csak hallomásból tudnak bármit is mondani. Ők is úgy tudják, hogy 2 éves korig ingyenes, majd meg kell talán rendelni. És még hallottak olyant is, hogy 2 év felett meg van rá támogatás 70 %. Bár az anyuka mondta, hogy először ő is így hallotta, de utána olyanról is szó volt, hogy ez is változik a gyerekek korától függően.
Majd érdeklődni kell ezek szerint :wink: :wink: :wink:

Nekem úgy néz ki Krisztiánom megint taknyos lesz :cry: :cry: Mindegy most hétfőn nem lesz ovi, majd helyrehozom addig.

Ma úgy begurultam. Ma induló akcióban a Tesco-ban akciós a gyerekülés. Ugye ebben az autóban jobban fér, felmentünk, hogy veszünk kettőt. Egyet sikerült, lementünk Gyöngyösre is, na ott még ki sincs írva, hogy akcióban lenne. Nem is volt semmi hasonló sem.
Pedig mennyi boltot megbüntettek már ezért, hogy az akciós dolgokat meghirdetik és nincs :evil: :evil:

Szuzy
a vasárnap délelőtti mise most tanévnyitó mise lesz gitárzenével :wink: :wink: Ezek olyan jók szoktak lenni kicsit másabb, fiatalok zenélnek és énekelik az énekeket :D :D

na megyek kicsit pakolok, mert szalad a ház :roll: :roll:

Kép sziasztok

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Nem gond, így is jól éreztük magunkat. Remélem azért jön még egy kis jóidő, s akkor tudunk találkozni.
És a lényeg, hogy a doki néni rendesen ellátott tanácsokkal, és kivizsgálják a dolgot. Remélem gyorsan megoldódik a probléma Eszterkével!

Ma megembereltem magam, s a tegnapi lustálkodás után sütöttem-főztem.
Szabi chilis babot óhajtott, picurnak meg maganak sült csirke combi meg szárny és hasábburgonya lett, ubi salival. És végre kipróbáltam a muffin sütőt. Nutellásat csináltam. Szerintem jól sikerült, csak nekem 10 lett belőle a 12 helyett.....Legközelebb kicsit többet keverek.

Holnap nem akarok főzni, jó sok lett a mai adag, így tutira kitart. Így csak mosnom kell, meg amit szerdán mostam kivasalni. Persze ezt csak akkor ha Szilárd alszik, különben nem lenne jó vége. Tartok tőle, hogy közelebbi kapcsolatba kerülne a vasalóval.

Olyan rossz, hogy lassan száradnak a ruhák. A folyósónkon férni sem lehet a ruha szárítóktól, s alighogy lekerül róla a száraz, jön az újabb adag mosás...eltenni nem lehet már a télen. Utálom ezt!

Na megyek pihenek kicsit Szilárddal.
Puszi

Kép
szuzy
 
 


Szia Mindenki!

Nos, ismét egyedül maradtam, a párom megint Pesten van.:( Ezért tegnap éjszaka ott is aludtam anyuméknál a régi szobámban.:) Tök jól kipihentem magam. Nemrég jöttem haza. Muszáj főznöm, és mosnom. Bablevest csinálok, már oda is tettem. Remélem fincsi lesz.
Délután jön a két kereszttesóm, az egyik 7, a másik 11 éves. Majd megnézzük a Kis Vukot, nemrég töltöttem le a netről. Aztán este megint egyedül leszek. De talán holnap délelőtt már jön haza a férjem. Persze minden a ma délutáni tüntetések kimenetelétől függ.
Na, lépek is teregetni.
Sziasztok!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Szegény Szilárdkám mára teljesen betaknyosodott. Persze orrszívásról hallani sem akar. S a törlögetéstől is fáj már a nózija. Folyik a könnye. Iszonyúan nyűgös, sírós lett. Szinte ránézni sem szabad.
Nem tudom elvigyem e doki nénihez, vagy várjak 2-3 napot, hátha elmúlik magától is. Vajon nátha vagy vírus? Ha tudnám könnyebb lenne dönteni. Láza nincs, de hőemelkedése szerintem igen. Lázmérőzni sem enged, pedig fülhőmérőnk van.... s 3 másodperc a mérési ideje.

Délelőtt voltam ismét turizni. Tök jó pulcsikat túrtam. Vagy 5-öt egy 1000-ért.
Most mennem kell.
Szasztok

Kép
szuzy
 
 


Az előbb már nem tudtam befejezni. Az OTP-vel szemben lévő üzeltben voltam. Úgy látszik az nem olyan ismert hely, mert még nem volt kifosztva a gyerekruhás rész. A többi helyen már nem találtam semmit. Lány ruha egyébként ott is tízszer annyi van.

Na jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Szuzy
abban a turiban még sosem voltam. Az darabáras ugye?
Nekem a Hősök úti esik útba, csütörtökön van ott gyerekruha, akkor délután szoktam benézni ha bírok. Két hete rengeteg ruha volt, két tartó is tele. Most kevesebb, és sok volt a nyári.
Szilárdnak mielőbbi gyógyulást!
Azért jó lenne ha tudnád üríteni az orrát és befújni, hátha akkor megússza a gyógyszerezést
:roll: :roll:

Én majd ma telefonálok időpontért. Illetve, hogy Erzsike tudott e kérni :roll: :roll: Remélem nem hétfőre kapott, mert akkor lesz a szüret anyuéknál :wink: :wink:

Én meg összeszedtem valami nyavaját :cry: :cry:
Pénteken Eszterkének ment a hasa, mondjuk nem volt vészes,, akár fogzásnak is betudható volt. Mondjuk általában átázott :shock:
Tegnap az én hasam ment, meg nagyon csikart. Most megint fáj, hát még meglátom leviszem e így a törpit oviba. Lehet, hogy nem merek elindulni :oops: :oops:

Tegnap megcsináltam a nagytakarítást a gyerekszobába :D :D

mindenkinek szép napot!!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Nem darab áras. Kilós, 1200 Ft/kg. Én sem voltam még soha ebben, sőt egyikben sem igazán. Én is voltam csütörtökön a Hősök úton lévőben, de ott nem találtam semmit. Lány ruhák voltak inkább, meg ahogy Te is írtad inkább nyári ruhák.
Ami régen papír bolt volt az is jónak tűnik. Majd nézek magamnak is valami nacit, farmert meg bársonyt, mert amiket tavaly vettem kihíztam simán. Két évig nem vettem magamnak ruhát, hogy majd vissza hízom, persze nem híztam. Most téálen vettem egy csomót, meg nyáron is, most naná, hogy fölszedtem 10 kilót. Na ez nem baj mondjuk, csak a ruhákat sajnálom. Azért el teszem a szekrény aljába, hátha lesz újabb sovány időszakom.

No mennem kell, mert Szilárd popója nagyon "illatozik"

Kép
szuzy
 
 


sziasztok!

Tegnap sikerült időpontot kérnie Erzsikének. Természetesen hétfőre, 12 órára :roll: :roll: vidékieknek ilyen időpontot. Ha korán megyünk és kicsi a forgalom órákat várhatunk. Később meg ugye nem mehetünk mert a forgalom kiszámíthatatlan Pesten :shock: :shock:
Na mindegy.
Viszont el kellett kezdenünk gyógyszert szedni, Zinnatot. Na az 5 ml-ből este alig evett meg valamennyit :shock:
Majd veszek Petite Danone-t Krisztikém azzal bevette ezeket a gyógyszereket.

Ma meg megyünk vérvételre :x :x előre félek tőle. Vizeletet már levettem, megyek is, hogy haladjunk

mindenkinek szép napot!

Szuzy
Szilárd, hogy van?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


megjöttünk

Hát ilyen vérvételt nem kívánok senkinek :( :( :( pedig Bagoly dr. nő nagyon jól leveszi a vért.
Negyed óráig voltunk bent, össze-vissza szurkálták a kicsit, végül a kézfejéből sikerült venni, de injekciós tűvel, csepegett csak, úgy nézték, hogy kb. mennyi kell egy-egy vizsgálathoz. A kicsi ahogy a torkán kifért úgy ordított, szegénykém el is aludt hazafelé annyira elfáradt.
A laborba csak addig hagytam a kocsiban amíg a csöveket leadtam na ott is nagyon sírt, így a mosdóba már együtt mentünk.
Sejtem, hogy ez a sértettség egész nap meglesz.
Holnap megyünk Erzsikéhez tanácsadásra a beutalókért, gondolom ott is ilyen lesz, és hétfőn Pesten is :( :( :(

Abban bízok, hogy a fél órás várakozás alatt a beteg gyerekek között semmit nem szedtünk össze :x :x :x az most nem hiányzik egyáltalán.

na míg alszik vasalok kicsit :wink: :wink: valami levest is kéne főzni, de semmi kedvem hozzá.
Tegnapról van kelkáposzta főzelék, sült virsli van hozzá.


írjatok!!! :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!

Együtt érzek veletek! Nekünk a Bgyarmati kórházban volt hasonló élményünk. Azzal a különbséggel, hogy negem kiküldtek, így picur még jobban meg lehetett ijedve. Utánna mikor néztem 4-5 szúrásnyom volt a vénáján. Többet nem hagyom magára egy pillanatra sem. Az tuti, tőlem kiabálhatnak a nővérek, meg a dokik. Olyan rossz érzés, mintha cserben hagytam volna őt!

Kicsit talán mi jobban vagyunk. Bár ma sem volt hajlnadó délután aludni. Így alvás helyett kimentünk a Stromfeld játszótérre. Este fél hétkor már fektetés volt, mert iszonyúan álmos, nyűgösa volt. Persze előtte ordítás volt mindenért. Vetkőztetésért, öltöztetésére, orrszívásról már nem is beszélve. Pelenkázni, már csak akkor tudtam mikor elaludt.

És ha a dokihoz nem vinnéd el a picit? Anyósod nem tudna rá vigyázni? Mert ha csak beutaló kell, akkor tényleg fölösleges a sok beteg gyerek közé vinni. Neked elmúlt már a hasmenésed? Egyébként múlt héten nekem, meg Szilárdnak is ment egyszer a hasa, de azt hittem nekem csak a szokásos, ő meg fogzik... ÍYgy nem tudom melyik is volt a valós.

Evés: Szilárd ma csak sütit, meg édességet volt hajlandó enni. Este szerencsére evett egy virslit kenyérrel. Mit csináljak vele? Olyan rosszul eszik. Délután vettem neki Béres cseppet, hátha attól nől az étvágya. Nem lenne jó, ha így ennénk.....

Na jó éjt! Írjatok!

Kép
szuzy
 
 


sziazstok!

Szuzy
étvágy nálunk sem az igazi. Főleg a nagyoknál. Eszterke megkóstol mindent. Ő leveses jobban :wink: :wink:
Na a gyógyszert egyből kiérezte a joghurtban, így nem ette meg :shock: :shock:

Anyósom most almát jár szedni, hétvégeken szüretel :roll: :roll: így semmi segítségem, de ez nem ujdonság ugye.

Képzeljétek a vizeletünk negatív lett. :roll: :roll: Tibi szerint ez a labor nem semmi. ráadásul máskor lemosom+ kamillával áttörlöm úgy teszem fel a zacsit, most meg csak lemostam habfürdős vízzel, hogy úgyis mindegy :roll: :roll: meg most hosszabb ideig állt nálam a vizelet mint egy hete.

Holnap az oviban őszköszöntő lesz fél 11-től. így egész nap csak rohangálok majd :roll: :roll: :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Sikerült jókat vásárolnod? Én most a főúton lévő új turiban találtam vagy 6 nacit Szilárdnak. Jó áron volt, kb 1200-t fizettem érte. Volt benne két farmer, két bársony, egy bélelt nadrág, meg egy vékonyabb naci is. Játszani ha kimegyünk bőven jók azok is.
Holnap lehet elnézünk Starjánba. Egyrészt a Tescóba vannak jó pelus és törlőkendő akciók. Másrészt moziba megyünk, megnézzük a Mamma Miát. Mennem kell, Szilárd rajtam lóg.
Puszi Mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


jjaja csajok a tescóban mától 1600 ft a lila zacsis tescós pelus max 3 csg-al lehet vennei egy embernek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Én vettem 6 csomaggal, 4el magunknak, egyel az egyik szomszédasszonynak és még egyel a kisbarátnénknak. A popsitörlő is akciós, kb850 Ft 4*72 , a fehér tescósból. Nekem az is jó minőség. És a Gabi fürdető is olcsóbb! Mi jól be is vásároltunk belőlük!
Aztán moziztunk egyet. Megnéztük a Mamma Miát. Szerintem szuper film volt.

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Na hétvégén megint mindenki lustálkodott?
Mi voltunk tegnap Taron. Vendégség volt. Szilárdot kivittük sergőzni. Fel is ült a kicsi körjintára, persze autóra. Aztán dodzsemeztünk. És póni lovon is lovagolt!
Mindhárom nagyon tetszett neki.
Jól ki is fáradt, s 4,15-kor bealurt, vagy 6-15-ig szunyált. Aggódtam is, hogy miként fog este elaludni. Szerencsére 9,30-kor már aludt.

Gabi! Leszüreteltetek? Mi holnap fogunk. Lesz eladó szőlőnk is. Borszőlő, oportó. (vörösbornak való) Ha van akit érdekel szóljon!
Nem nagyo kedvem van hozzó, de ha ilyen idő lesz mint ma, akkor jó lesz. Szerdától már úgyis esőt mondanak.

Na megyek.
Üdv mindenkinek

Kép
szuzy
 
 


Halihó mindenki!

nos hétvégén végre itthon volt a férjem, így nem volt időm írni. szombaton mondjuk nagyon rosszul voltam, rendetlenkedett a gyomrom, egész nap feküdtem. de este végre jobb lett és el is mentünk autósmoziba. jó volt végre kicsit kimozdulni.:) vasárnap meg pihi volt, meg jöttek anyósék délután.
ma almát szedtünk, vagyis én csak figyeltem és süttettem a hasamat. egész nap kinn voltunk a jó levegőn. tök szupi volt. mondjuk már egyre nehezebben mozgok és a derekam nagyon fáj. jó lesz már ha kibújik Nikike.
szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
illestincsi
 
 


Tincsi!

Azért még egy kicsit inkább maradjon odabennt!
Nem akarlak "biztatni" , de utánna is fog fájni a derekad. Sőt, nekem mostanság sokkal jobban fáj. Na meg a gerincem is piszkosul. Egyre nagyobb súlyt kell cipelni...

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Van egy 8 nehézségi fokozatú szoba bicóm. Alig volt használva, max összesen fél órát....Eladnám. Ha van akit érdekel, irányára 10000Ft. És van 3 havi Yasminelle fogamzásgátlóm, amit kiváltottam ugyan, de úgy döntöttem mégsem szedem. A 3 havi adag 7300Ft volt, ha van akit ilyet szed ezt is eladnám. 6500Ft-ért.

Na pá

Kép
szuzy
 
 


Hali!
Sehol senki? Mi van veletek lányok?

Kép
szuzy
 
 


Úgy látom ismételten nem érdemes ide jönni. Miért nem ír senki? Nem hiszem, hogy senkinek sincs egy pár perce.

Kép
szuzy
 
 


Kép

ideértem én is . Van most egy kevés időm.

Szuzy
még nincs sajnos minden leszüretelve.
minden évben van valami, idén is :evil: :evil: Vasárnap Ildi szőlőjét szedtük, gyönyörű idő volt, voltunk is rá elegen, erre csak 100 ládát kaptak :shock: :shock: Na az 11 órára megtelt, és még 3 sor sem lett leszedve. Hétfőre kaptak 150 ládát, így ez a szőlő le lett szedve, a másikból csak 7 láda kellett hozzá.
Viszont az ott áll, mert jelenleg nem kell a szép szőlő. Ha veszik, valószínűleg megy majd kontinerbe :? pedig nagyon szép az is.

Idén nagyon kitoltak a mezőgazdasági munkásokkal. Semelyik gyümölcs nem kell teljesen, hozzák be az olcsóbbat minden felől :( :( :(

Hétfőn ugye felmentünk Pestre Nephrológiára. Tanulságos volt.
Egy nagyon szimpatikus orvosnál voltunk.
Ő azt mondta, hogy a összes lelet, uh láttán is azt mondja, nem volt húgyúti fertőzése Eszterkének. Hozzáteszem, most sem volt negatív a vizelet, de azt mondja ilyen kicsiknél annyira nehéz steril vizeletet venni, meg ugye nem is középsugaras, mint ami a legjobb lenne :wink: :wink:
Szóval ő ilyen eredményekre nem ad antibiotikumot, mert ez magától helyrejön. Csak ha láz is van akkor.

Pont a múltkor néztem Adrika régi eredményeit, neki kisebb fertőzöttségű vizeletre folyamatosan írták a gyógyszert. Ugye meg is lett az eredménye :evil: :evil: Oké más orvos, de szerintem változott 8 év alatt az orvosok hozzáállása is, mintha előtérbe kerülnének jobban a természetes gyógymódok, ami nem baj :wink: :wink: :wink:

délután megyünk tanácsadásra, mert ugye 2 hete nem kapta meg a 18 hós oltást.

Tegnap hoztak 4 köbméter fát, rönkökbe. Hát jó kis meló mit ne mondjak. Olyan elcsigázott vagyok :roll: :roll: :roll:

Bocsánat, hogy csak magunkról írtam, este, ha lesz energiám jövök még :D :D :D

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Velem sosem történik semmi extra, ezért nem írok minden nap. Ma délután megyünk Berzéhez, aztán holnap délelőtt meg Tarjánba. Most fogok talizni a szülésznőmmel:). Az egyik ismerősöm intézte, aki ott dolgozik a kórházban.Aztán délután a párom megint elmegy Pestre, sőt, jövő héten egész végig ott lesz. Én meg már ebbe hülyülök bele teljesen.:(Nem jó egyedül, de sokszor meg idegesít ha jön valaki. Mindenki csak azt hajtja h jó sokat híztál, mozog-e a baba, már nem sok van stb. stb...
Szóval már semmi nem jó.... A férjem nélkül nem túl jó, főleg ahogy egyre közeleg az idő...:)
Röviden ennyi...

Kép
illestincsi
 
 


Illéstincsi
délután megyek én is Berzéhez gyógyszert íratni, bár én ki a rendelőbe :roll: :roll: :roll: Te magánrendelésre jársz?
Már nem sok van :roll: :roll: kitartás.
Elárulom "kedves ismerősökből, rokonokból" az utolsó hónap a legrosszabb. Mindig hajtogatják, hát Te még egyben? de utáltam :lol: :lol: :lol:
Párod mennyi ideig tud majd veletek otthon lenni ha megszületik a pici?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hali!

Most magánrendelésére megyek, pont azért mert 2 alkalommal már a rendelőbe mentem, és így már rég csinált ultrahangot. Meg nekem is gyógyszert kell íratnom.
Elvileg szülés után egy hónapot itthon tud lenni a párom. Kap 5 napot a munkahelyén, meg még van is 3hét szabija. Dehát a pesti tüntetőktől függ h itthon tud-e majd maradni.

Kép
illestincsi
 
 


Ja, majd elfelejtettem! Valaki nem tudja h a Kicsi bizi meddig van nyitva? Ma szeretnék bekukkantani bundazsák ügyben:)

Kép
illestincsi
 
 


sziasztok!

hát ezek megint nem a mi napjaink :cry: :cry:

Tegnap Eszterem megkapta a 18-hós oltást, este nagyon nyafi volt, de keveset is aludt napközben.
Éjjel belázasodott( ez az oltástól lehet) mentünk ki a konyhára, hogy adok neki Nurofent, szegénykém elkezdett hányni, így kúpot kapott. Éjjel még egyszer hányt.
Reggel is volt láza, úgy mentem be a védőnőkhöz, hogy íratassanak fel a gyerekorvossal kúpot, mert Erzsike csak délután lesz. Tőlük kaptunk, mert Gömöri nem szívesen ír fel :roll: :roll: :roll: állítólag.
Így délután mehetünk Erzsikéhez :roll: :roll: fogalmam nincs hol szedhetett valamit össze, mert a héten még az oviban sem volt bent velem.
Mondjuk este joghurtot szokott enni, de ő most csokis pudingot választott, lehet az volt a ludas. Anyósom mind belediktálta :shock:

Szuzy
tegnap Erzsike rákérdezett az oltásra, beadatjuk majd, csak papírt ki kell töltenem.

Pont most szóltak az oviból, hogy Krisztiánnak fáj a hasa, haza kell hozni :? :? na ez tuti jó lesz :roll: :roll:

Illéstincsi
mit mondott Berze? Mekkora már a picúr?
Kicsi Bizit én nem tudom, de mintha 5 óra rémlene. Pedig itt van a közelben :roll: :roll: :roll:

na mindenkinek szép napot!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Nos, csütörtök este óta nem voltam netem, nemrég sikerült megbütykölni.
Voltunk Berzénél, már 2 kg 30dkg a kis Niki.:) És minden okés vele. Tegnap délelőtt meg voltunk Tarjánban és beszéltünk a fogadott szülésznőnkkel. Marha jófej volt, bevitt minket a szülőszobára és mindent elmondott h mi hogy fog menni. Szóval maximálisan megnyugtatott.

Ja, és a kicsi biziben is voltunk (fél 6-ig van nyitva:)) és sikerült bundazsákot vennünk tök jó áron. Marha jó cuccaik vannak és van bőven választék és az árak sem eget rengetőek. 6000 volt a bundazsák, de overállnak is hordható később. Szóval kifogjuk tudni használni.
Most lépek is mert nagymamámat viszem Idősek napjára, lesz nekik egy kis ebéd, meg műsor.
Pápá

Kép
illestincsi
 
 


sziasztok csajok én is azéárt írok keveset mert nem történik velünk smemi extra :):)

tincsi hűha már csak 39 nap van hátra azta de jó lenne megint itt tartani :):):) ki a választott szülésznőd? mert amikor én bent voltam minddel találkoztam majdnem a három nap alatt és szrintem mind nagyon aranyos :)
legalábbis akikkel én taliztam :)

nika70
Salgótarján
 
 


SZIASZTOK!

Na megérkeztem, :oops: :oops: :oops: :oops: bocsi az eltűnésért, de mióta dolgozom, szinte a gép elé sem ülök, mert elég egész nap ott ülnöm.

Most írok egy pár sort, aztán visszaolvasok, aztán jövök újra. Voltam én az utóbbi időben néha, de mire visszaolvasok, akkora már semmi kedvem írni! De örömmel olvasom, hogy azért hellyel-közzel minden a legnagyobb rendben!

Tüntetés: Krisztián is volt fenn minden alkalommal! Most is! De szerencsére lassan már indulnak is szerintem, mert semmi gond nem volt! :evil: :( :?

Tincsi :)
Örülök hogy még minden rendben van veletek! :D Hogy viseled az utolsó heteket? Párod, család már gondolom nagyon várja a kis hölgyet! :lol:

Szuzy :)
Nem tudom hogy írtad-e már de megkaptad már a GYES-t? És mikor? Én már nagyon várom, mert semmi visszajelzést nem kaptam, hgoy rendben lennének-e papírok vagy sem? :evil:
Szilárd már rendben van? Ja és örömmel vettem, hogy már 10 kilót híztál? Ez nagyszerű! :lol:

Gabi :)
Szegény Eszterke! :( Remélem, hogy nincs vele semmi komoly gond!

Most ennyi, majd ha végig olvastam a sok irományt, még jövök!

Pusza!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Na elolvastam mindent!

Gabi :) :(
Ismételten azt mondom, hogy segény Eszterke! Nálunk is volt egy kisebb vírus, nekünk lázunk volt 3 napig, de szerencsére elmúlt, a dokik sem tudták hogy miért?

Szuzy :)
Szobatisztasággal hogy álltok? :roll: Szilárd hajlik rá, vagy nem? Ovi? :roll: Meló? :roll: Esetleg kistesó? :wink:
Benedeket szoktatjuk de sajnos nagyon sokat besikerül a pelusba, napközben liberónk van, a gatyus, így könnyebb. De alváshoz mindig kell még talán 1x volt hogy száraz volt du. ébredés után a pelus. De annyira nem erőltetem, majd ha ő akarja, akkor biztosan úgy is lesz!

Tincsi :)
2,30 kg, az szép! Jó nagy baba! A kis-bizit mi is szerettük, de már nem igazán járunk oda! Én az utóbbi időben turiból vettem Bebének több dolgot is, és nekünk nagyon megfelel.

Most megyek fürdetni Bebét, aztán alvás! Pusza mindenkinek!

Ja és tessék örülni nekem, hgoy ujra vagyok! :twisted: :twisted: :twisted: :oops:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Halihó!

Üdv újra köztünk dinadin:). Gyere gyakrabban!
A párom engem is nemrég hívott h jönnek hazafel:)Éljen-éljen!!!
Nika: A szülésznőnk neve Bíró Enikő. Nem tudom így tudod-e kicsoda. Nekem nagyon szimpi volt.
Ma fodrásznál voltam, helyesebben ő volt nálam. Még így szülés előtt rendbe rakattam a fejem. Azt mondta így elleszek februárig, mert barna melírt tettünk bele és így majd nem lesz feltűnő ha nő le a szőke. Bár szerintem egy hónap múlva már ez lesz a legkisebb gondom:):):):)
Na halihó!

Kép
illestincsi
 
 


Szia Tincsi!

Mi jókat vásároltatok ma a Tesco-ba?
Most jelöltelek az iwiw-en, és akkor jöttem rá, hogy láttalak mikor mentetek be du. fél 3-3 körül a Tescoba. Ha ez előbb megteszem, akkor legalább tudtunk volna személyesen is beszélgetni, egy pár szót!
Mi együtt voltunk a párommal, az előttem lévő kocsiba ült Benedek is. Nem tudom, hogy így emlékszel-e még? Rajtam narancsszinű póloó, és barna melegítő volt!

Egyébként szép nagy már a pocakod!

Többiek? Ja igaz még nem is tudják hogy visszatértem! :twisted: VAgy talán azért nem jönnek? :?: :evil: :?: :twisted: :lol: :wink:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Halihó!

Igen-igen. Tegnap voltunk a tescoban, de így nem rémlik h láttalak volna. Pelust vettünk, meg még néhány apróságot. Így most már mondhatom h minden meg van. Ma voltam vérvételen, 2hét múlva meg már NST-re kell mennem.
Hál Istennek sikerült kiölni a bacit a vizeletből az antibiotikummal, így most már az is okés.
Így most 2hétig nem kell dokihoz mennem, ami nem baj, mert mindenki hasmenéses járványt emleget. Az meg most nem hiányzik egyáltalán.
szép napot Mindenkinek!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Na látom most nekem van időm, jövök, és többiek sehol! Ez már nekem gyanus! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Na jól van na! Biztos nincs időtök! De azért én be-be nézegetek, hogy van-e valami válasz a kérdéseimre! És hogy megtudjam, hogy azóta kivel mi történt!

Tincsi :)
Örülök, hogy megvan már minden! Ez tök jó! Gondolom, hogy már nagyon várja mindenki a kishölgyet! Ő lesz az első unoka?

Na pusza! :wink:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


jó reggelt!

Dina
szupi, hogy újra tudsz gyakrabban jönni Kép
Benedek, hogy viselkedik a nagyszülőkkel?
Te rendesen 8 órában mentél vissza dolgozni, vagy csak 4-be?

Illéstincsi
örülök, hogy minden rendben veletek.
Gyerekektől meg most tényleg vigyázz!!
Mondjuk nálunk "csak" hányás volt hasmenés nem, de az is rossz :? :? :?
Picúr szép súlyban van nagyon. :wink: :wink: :wink:
Milyen pelust vettetek? Milyen méretet?

Szuzy
remélem minden rendben veletek, a múltkor akkor nem jöttél ilyen sokáig amikor Szilárd kórházba került Kép remélem ezúttal semmi ilyesmi nincs a háttérben.

Mi már jól vagyunk :wink: :wink: ma megyünk majd ovis papírért, mert azt elfelejtettük pénteken.
Én kértem, hogy csak csütörtöktől írják ki. Szerdán megyünk la anyuékhoz, jönnek haza a nagynénémék Svédországból :wink: :wink:
Amúgy még mindig Krisztikém elég rosszul eszik, elég nehéz a kedvére tenni :roll: :roll: :roll:

Thimó
ha esetleg bekukkantasz, hogy tetszik a nagy fiadnak az iskola?

Móni
Veletek mi újság? Hogy vannak a fiúk?

legyen szép napotok! na megyek


Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Szuzy tényleg jól eltűnt, reméljük nincs semmi gond. Ma ismételten egyedül maradtam, a férjem ment délutánra. Holnap meg megint irány Pest, egészen hétvégéig.:( Ez van! Ezután már "csak" október 23-a jön, és aztán lassan megérkezik Niki.:) Akkor utána minimum egy hónapig itthon lesz szabin.
Ma már főznöm nem kell, rántott karfiolt csináltam gyorsban, h a párom is tudjon még enni mielőtt elment melóba. Elmosogattam, kivasaltam, elraktam a nyári cuccokat a szekrény hátuljába. Úgyhogy most pihi. A derekamnak elég is volt mára ennyi.
Szép napot nektek!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!

Itt egy nagyon régen elveszett bárányka... :oops:

Az, az igazság, hogy Gabi nagyon jól időzített a kérdésével, ugyanis nem igazán szoktam már olvasgatni erre felé. Igaz, máshol sem, mert semmi időm nincs általában. Van, hogy 2-3 napig a számítógép sincs bekapcsolva, ha meg igen, akkor valami "fontos" ügynek kell utána nézni, vagy e-mailt-t küldeni.
Szóval, ma délelőtt, amíg a férjem gondolkozott, hogy mit írjunk az árajánlatba, amit e-mailen küldtünk el, én szörföztem és a beidegződések előjöttek, megnyitottam a babanetet. :D És erre ott van Gabi kérdése a fiamról. :D
Köszi, jól esett, hogy eszedbe jutottunk... :D
Nos, ha már így lebuktam a kukkolással, írok... jó?

Sajnos, visszaolvasást nem vállalok, nem is tudnék bekapcsolódni ilyen hosszú távollét után a beszélgetésbe, de azért egy pár gondolatot:

Először is, Tincsi!
Azt a mindenit, hogy elrohant az idő már a finishben vagy! :D De jó neked! :D Biztos nagyon boldog vagy, hogy nemsokára a kezedben lesz a kislányod. Na, meg gondolom a párod is és a család többi tagja is várja nagyon a kis jövevényt. :D

Dina!
:lol: Amikor én legutóbb írtam ide (jó régen), akkor is ilyen paranoiáid voltak. :lol: Biztosíthatlak, én nem a Te jelenléted miatt nem írtam eddig, és természetesen senki személye ellen nincs kifogásom.
Dolgozol, mint olvasom. Az jó! :D
Most, hogy olvasom a rántott karfiolt eszembe jutott, nekem a karfiol ott lapít a hűtőben, elfelejtkeztem róla.... :roll:

Nika!
Jól értelmezem, hogy költöztök? Ha igen, akkor gratulálok, bátor és okos döntés lakhelyet változtatni munkalehetőség miatt. Persze, sok mindent mérlegel az ember, gondolom Ti is ezt tettétek..
:D

Szuzy!
Hízás: :D Azért vigyázz, nehogy a végén fogyóznod kelljen! :D
Aggódnak érted a lányok, tényleg reméljük nincs baj... :?: :!:

És akkor most megpróbálok válaszolni Gabi kérdésére. Nyugodtan átugorhatjátok, mert lehet egy kicsit off lesz. :wink:

Iskola: Nagyon tetszik Beninek. Teljesen odavan, hogy ő már iskolás. Szokta is mondani: "ugye csak álmodom..."- olyan aranyos.
Büszke, hogy eljutott eddig és természetesen mi is azok vagyunk rá.
Várakozásaimon felül teljesít. Szinte minden tantárgy eddig szuperül megy neki. A matekot különösen szereti. Az íráselemei gyönyörűek, mindig oda van írva a füzetébe, valami dicsérő mondat a piros pont mellé. Sok-sok pirospontja van már, meg arany pont is és nyomda is.
Nem ragozom tovább, ügyes. Bár én féltettem, mert ő a legfiatalabb az osztályban, a többség az idén a 7 évet már betöltötte. Viszont be kell látnom, hogy nem feltétlenül "okosabb, odafigyelőbb" egy 7 éves, mint egy 6. Ez inkább alkaton múlik.
Meg egyébként is olyan képlékenyek még a gyerekek ilyen idős korban, hogy nem is sokat számít. :D

Megkapta a szeptember hónapi értékelést. Furcsa volt számomra ezt így látni, de biztos van haszna. (egyenlőre nem sokat számít szerintem) :D

Az első matek felmérője 98%-os lett. Örültünk! :D

Annak örülök a legjobban, hogy szorgalmas, igyekszik. Bár néha kiakaszt a maximalizmusával (rám hasonlít ebben, ő sem tudja félvállról venni a dolgokat. Ami nem is baj, csak az ember nem tökéletes és kell(ene) egy kis lazaság is)

Viszont nagyon elfárad estére, kimeríti a koncentrálás gondolom. már fél 8-kor aludna. Neked is így volt Adri? Mondjuk korán is kelünk, mert már 7. 10-kor indulunk Dáviddal együtt.

Egy dolog nem igazán tetszik nekem a suliban, a módszer, ahogy az olvasást tanulják: képolvasás. A Ti sulitokban is ez a módszer van? Állítólag pedagógus függő, hogy ki melyik módszert alkalmazza. Nekem a szótagolós egyszerűbbnek tűnik. Szerinted?

Tincsi! Te kicsiket tanítottál? Hogy van ez az olvasás tanítás dolog?

Még tudnék mit írni, de fáradt vagyok ... és úgyis egy regényt írtam már :oops:

Puszi Mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra és a gyerekekre!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: