Új privát üzeneted érkezett!

Klára!

Pénz ;)
úszószemüveg nincs, csak búvárszemöveg :)

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Klára, Eri!

Melyik tanuszodáról beszéltek?
Pólus Hotel?

Klarissza
klarissza
 
 


[quote="klarissza"]S írta:klarisszaziasztok!

Klára, Eri!

Melyik tanuszodáról beszéltek?
Pólus Hotel?

Klarissza


Nem, a sima tanuszoda. Csömöri/Vezér út sarok, a Bosnyáktól kifelé nem messze.
De sajnos csak jövő héten kezdődik az intenzív úszás, pont ezen a kánikulai héten nem lehet menni egyáltalán. :?
klara
 
 

 
 

Klára:

Próbáltam nézegetni a neten, hol van valamilyen úszás, de nem igazán van a sport centrumoknak honlapja, illetve nagyon kevés info van róluk, úgy általában (pl: Olimpiai Csarnoknak is van uszodája, de egy telcsiszámon kívűl semmi :-( )
Például, ha beírom a Google-ba, hogy tanuszoda Zugló semmit sem dob ki. Végig böngésztem az uszoda.lap.hu-t, az uszas.lap.hu-t, de alig van info. A bébiúszásokról találtam sok mindent, de valahogy ahhoz már nagyok vagyunk.
Holnap megkérdezem a Széchenyi Fürdőt esetleg nincs-e ott tanfolyam gyerekeknek. Még magántanárt is lehet találni a neten :-) elég vicces...

Próbáltam beírni: Csömöri Vezér utca Zugló uszoda (fedett, majd tan) semmi értelmeset nem dob ki a Google :-(

Arra autózunk és meglessük milyen ez az uszoda :-)

Klarissza
klarissza
 
 


Klarissza, a neten én sem találtam róla semmit.
De Lackó szerintem még kicsi hozzá, 4 éves kortól szoktak itt foglalkozni a gyerekekkel. Erit is elküldték tavaly az ikrekkel. :(Inkább a BVSC-ben érdemes megkérdezni, hátha ott van valami a 3 éveseknek is. :)
klara
 
 


Sziasztok!

Klarissza!
Mi tavaly alacsonyak voltunk. :( A korukkal nem lett volna baj. :)
Remélem idén már mehetnek.

Eri
simones
 
 


[quote="simones"]S írta:simonesziasztok!

Klarissza!
Mi tavaly alacsonyak voltunk. :( A korukkal nem lett volna baj. :)
Remélem idén már mehetnek.

Eri


Eri, hány centisek most a fiúk? 1m alatt kicsivel már jó. Igazából az a lényeg, hogy a kisvízben leérjen a gyerek lába. Különben nem tudják vállalni. A BVSC-ben viszont van egy kád is, ahol nagyon picike a víz.
klara
 
 


Klára!
Tavaly picivel az 1 m alatt voltak, ezért a Vidámparkba ingyen mehettek be.
Most felette vannak, de majd megmérem őket. :)

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Akkor meg sem nézzük a tanuszodát, Lackó eléggé minike :-)

Klarissza
klarissza
 
 


De jó, h benéztem! :D

Én is épp úszás ügyben nyomoztam, látom nem vagyok egyedül:

Tessék amit tudok: :)

A tanuszoda telefonszámai: 220-9852 v. 221-4192

25-én indul a tanfolyam, H-K-SZ-CS n5-5ig, vagy 5-h6-ig

6.000 Ft/ 8 alkalom

Nekünk valószínűleg nem a magassággal lesz a gondunk... Zs elég parázós típus, hogy finoman fogalmazzak, de azért valószínűleg megpróbáljuk.

Kópé
Vendég
 


Szia Kópé!

Ügyi vagy :-)

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!

:)
INGYEN 26 oldalas kis Fotófüzet 2007.06.22 és 2007.06.26 között a Fotolab Fotószolgálat jóvoltából! Próbálja ki ön is, milyen saját képeit könyv alakban viszontlátni! Az Új Fotókönyv Szoftver segítségével akár 3 perc alatt összeállíthatja!
Az Akció csak a kis formátumú 14x13 cm-es könyvre vonatkozik!
http://www.digifotolab.hu/

Eri
simones
 
 


Sziasztok! :)

Klara, igen, mindent fel kell újítani.

Bea, gratulálok! A szülinaphoz is, meg a lakáshoz is! Jó lesz majd nekünk is, csak szorítsatok! :)

Az ajánlható szakik számát priviben kérjem el? Írok, ha úgy jobb nektek. Vagy esetleg ide lehet írni a telszámukat? talán nem baj...

Nagyon várom az infókat - bár előbb a vizsgák! - de aztán sürgősen intéznem kell!

Virtuális puszi mindenkinek!
Ilon
:)
ilon
 
 


Sziasztok Lányok!

Elmegyek egy hétre nyaralni és erre teleírjátok a topikot. :?

Beáta, gratulálok Koloshoz, nagyon ügyes, és persze Te is!

Lerendeztük a bárányhmlőt, Ákos is túl van rajta, sokkal több pöttye volt, mint Bencének, de sokkal kevésbé mélyek.

Úszás: Bence megy a BVSC-be holnaptól, 5 napig. Nálunk az oviban hagytak szórólapot még tavasszal. Akkor el is hoztam egyet, de csak ötletadónak jövő nyárra. Közben kiderült, hogy egy ovis csoporttársa megy, így eldöntöttük, hogy Ő is menjen.

Szóval (hirtelen fejből; a szórólap a könyvjelzőm és még nem pakoltam ki a nagy táskát :) ) intenzív úszásoktatás minden héten délutánonként 3-x éves korig, 3 időpont van, 3500,- + 500,- a kísérőnek egy hétre.
Úszótábor: 5 napos, 8,30-15,30-ig, ebéddel, uzsonnával, szintén 3-x éves korig 12000,-/hét.

Ha valakit érdekel, előkaparom a szórólapot és szívesen ideírom, amire kíváncsiak vagytok. Telefon is van, lehet érdeklődni.

További szép vasárnapot mindenkinek!

Kyra
kyra
 
 


Sziasztok!

Meséljetek, kinek milyen volt az úszás! :) Eriékkel meg Kópéékkal összefutottunk a tanuszodában, de sajnos a hülye dobozolás miatt rohannom kellett. :( Bocsánat még egyszer.
Gellért már a középhaladóban van végre, Janka a kezdőben. Szerintem vissza fogjuk hordani őket anyóséktól is. Egyelőre oda kell költöznünk, mert egyáltalán nincs kész a lakás, sőt. :(

Jankát viszont felvették oviba a 2. kerületben. :) Két helyre is, jaj :lol: most aztán döntenem kell...

Írjatok, ezen a héten még tudom olvasni, aztán bizonytalan, hogy lesz-e net...

:) Klára
klara
 
 


Klára:
Az ovi jó hír!!!! :-)

Felteszek Lackóról egy képet, a fiú anyával a Fészek klubban mulatott :-)

klarissza
 
 


Hát nem sikerült ...:-(

Ja most olvasom, hogy ehhez a neten kell hogy legyen...na minggyá :-)
klarissza
 
 


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
klarissza
 
 


hááááát nem így gondoltam :-) na mindegy :-)

Klarissza
klarissza
 
 


Klarissza, nagyon nagyfiús lett Lackó! Mint egy igazi ovis, olyan ezen a képen!
És boldog névnapot neki! :)
klara
 
 


Sziasztok!

Klarissza!
Nem lehet elég korán kezdeni. ;)
Boldog névnapot Lackónak! :)

Klára!
Úszás: vegyes élmények.
Viki első nap nem akart hazajönni, másnap rossz helyre lépett, ahol mélyebb a víz, utána nem akart többet usziba menni.
Zolinak első nap hideg a víz, nem akar menni többet, aztán másnap a végén Zsófi néninek azt kiabálja, hogy nagyon jól érezte magát. :)
Ma mi lesz? :roll:
Ovihoz gratula, a választást nem irigylem.
Ezek szerint ott nem ülnek össze a vezetők.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Elmerültem a csecsemőgondozásban teljesen!

Klára-múltkor félbemaradt a dumcsi, majd azért folytatjuk. Szóval már költöztök?

Eri-jujj! Egyik akar menni, másik nem, másnap fordítva.Az jó idegölő lehet, hogy meggyőzz két kicsit, hogy szuper lesz, amit kitaláltál.

Kópé- nemviszed Zsoltit oviba, jól teszed, ha nem igényli, minek.

Van egy kérdésem hozzátok, mert be kell fejeznem- nincs valakinek eladó babakocsija? Olyan, ami visszintesre dönthető.
Mivel itt már sokan talán túl vagytok a kistesóvállalás ügyeken, azért kérdem. Vettünk most egyet, de még nem az igazi, inkább sportkocsi, viszont a réginknek kiesett a kereke. Két-három hónapra meg nem akarok vadiújat venni. Ha nektek, valakinek meg van, szívesen veszek egy régit. ?

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Sziasztok!

Bella, sajnos a mienk nincs meg már... :( Ha meglátsz skype-on és ráérsz, köszönj rám nyugodtan, még 2 napig leszek rajta elérhető max. :)

Eri, na kíváncsi vagyok, mi volt ma. :) Gellért végre a középhaladóban úszott, és ő volt ma egyedül, úgyhogy többet tudott haladni, mint 1 év alatt összesen. :? Janka meg pancsikol a kezdőkkel, valamit mesélt a fiúkról is. :)

Most már dobozolunk ezerrel, a hétvégén átadjuk ezt a lakást, a másikba meg gőzöm sincs, mikor tudunk beköltözni. :( Sehol nem tartunk, sőt, ami már kész van, az is úgy rossz, ahogy van. (Vizes nagyon trehány volt.)

Ovi: de összeülnek, csak az egyik ovi nem önkormányzati, hanem "vállalati", az akadémiai. Néhány akadémikus komoly energiákat fektetett bele, hogy elintézze nekünk oda a felvételt, égtem is miatta :P Mármint hogy ilyen piti üggyel fárasztom őket. persze nekünk fontos volt nagyon. :wink:

Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Bella! :)
Hát nem egyszerű összeegyeztetni őket. ;) Az idegeimet pedig edzik ők is és a tanítványaim is :lol:

Úszás: tegnap a Viki nem akart úszni, Zoli igen. Így csak bekísértük Zoli, Vikit pedig próbáltuk rávenni az öltözőben, hogy üljön be legalább fürdőruhában. Ő meg inkább felvette volna a szandálját és elment volna. Végül a vége előtt 10 perccel Viki gyorsan átöltözött és bement a vízbe. :lol: Mikor kijött sajnálta, hogy csak keveset volt bent.
Az edzők nagyon rendesen álltak hozzá. Gondolom ez néha előfordul. Egy kislány haza is ment, mivel megcsúszott. Hát nem tudom ő mikor jön újra az uszodába.

Klára!
Kicsit beszélgettek is a gyerekek, mert ugyanott öltöztek. Csak én nem nagyon figyeltem, mert rohantunk haza.

Eri
simones
 
 


Bella!
Nekünk nem is volt olyan babakocsink, csak az a kicsi összecsukható és az ikerkocsi.
De megkérdezem az ismerősöket, van-e valakinek.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést! :-)

Klára:
Társasház vagy kertes ház, amibe költöztök/nétek :? ?

Bella:
Nekünk is már csak sportkocsink van :-( de azt még néha Lackó használja :lol:

Eri:
Fiúk beszéde teljesen rendben?

Klarissza
klarissza
 
 


Bella!


Nekem van egy babakocsi, elvileg vizszintesre dönthető, de van hozzá mózes kosár, abban kasszul elvan a bébi!
Szívesen nektek adom, úgyis csak a helyet foglalja. :)

Kópé
Vendég
 


Sőt van egy kiságyunk is 70x120-as rácsos ágyként a mérete. Pelenkázós, matraccal. (később elvileg gyerekággyá alakítható, de azt nem próbáltuk) Anikó már kinőtte (kimászott belőle), úgyhogy most új kis gazdára vár! :D

Úszás: egyelőre tetszik! Nekem kicsit fárasztó, hogy A-t nem mindig tudom lepasszolni, és akkor vele egy kicsit nehezebb. Zs. egyelőre élvezi, bár a fejét nem hajlandó berakni a vízbe, mondjuk ez a zuhanyzásnál is probléma, itthon.

Klára:

Kár, hogy a múltkor rohannod kellett, kiváncsi lettem volna ezekre a költözéses történetekre! A mienk olyan rég volt már :D Hát nem irigyellek, nem lesz egyszerű ez az ide-oda ingázás!

Képzeld Zs. a múltkor újságolta, hogy van egy fiú az úszáson, akit Gellértnek hívnak! Nagyon tetszett neki ez a név! :)

Ovi: gondolom, akkor az akadémiaiba megy Janka! :)

Klarissza,

Gyönyörű ez a fiú! (ebben a korban még lehet ilyet írni, ugye?) Olyan komoly nagyfiús! :)
Vendég
 


Kópé!

Küldtem privit!

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Bella!

Hova? nem kaptam meg :(

van még a skalakope@hotmail.com cím, oda is lehet
Vendég
 


Most egy mailt is írtam.

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
p nóra
 
 


Sziasztok, bekukk :)
Kópé, tegnap direkt én vittem usziba a gyerekeket, hogy tudjunk kicsit dumálni, és erre nem voltatok. :( Ugye nincs semmi baj?
Pusz, Klára
klara
 
 


Nem tudom, miért lett sárga... Ki kell jelölni, akkor látszik. Bocsi. :?
klara
 
 


Halihó!


Kópé, tök jó a kocsi, szereti a Bercus. Hálás köszönet érte!!!

Klára! Valami betegség ütötte fel a fejét Kópééknál, ezért nem mehettek.

Na, mi meg jól vagyunk. El vagyok maradva a Berci megmutatásával, bár friss fotóm nincs, teszek egy régit, meg egy régebbit. Nézegetem a gyereket és néha olyan vicces, annyira nem hasonlít, mintha nem is állnánk rokonságban. :)
Másodjára sokal jobban élvezem a babázást, tudom, hogy gyorsan véget ér. Most nyugodt szívvel cipelem a fenekét naphosszat, nem aggaszt, hogy pl. miért nem alszik, ha alvásideje van.

A Lucussal remélem túl vagyunk a nehezén. Most derült ki számomra, hogy nagyon erős jelleme van a lánynak, szóval volt harc rendesen. Persze, most is, ha kimegyek egy pillanatra, biztos hogy a kicsi mellett terem, és sírásra megyek be. Mondjuk, fogom magam vissza, hogy ne legyek szigorú vele nagyon, merthogy úgy gondolom, hogy akkor a kicsin fog lecsapódni a mérge.
Na, hát ilyenek vannak, egyszercsak remélem, jó testvérek lesznek. Ja, és megyünk a Kincskeresőbe a Lackóval. :D
Ilyenek vannak nálunk.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Bella



Kép


Kép
bella2
 
 


Jó este!

Bella,

Igazán nincs mit, mi már nem használtuk egy ideje - gondolom ez a huzaton meg is látszott. :) A mózeskosaras részt meg az enyémek is szerették, mi még kiságynak is használtuk, amíg mellettem aludtak.

Luca nagyon talpraesett, helyes kislány, szerintem ne aggódj. Ugyanilyen karakánul megvédi majd a kisöcsit, ha később arról lesz szó! :)

Klára,

Igen, betegség ütötte fel a fejét. Vasárnap éjjel mindkettő belázasodott, aztán Anikó hétőn max. 38 körüli hőmérséklettel letudta, de szegény Zs. még ma is volt, h 39 fölé ment neki. Kénytelen voltam tegnap még a hűtőfürdőt is bevetni, annyira lázas volt, és gyógyszerre, kúpra egyátalán nem ment lejjebbb.
Ma doki: mandulagyulladás. Szegény, ma alig evett-ivott annyira fájt a torka. Remélem hétvégéig kiheveri, akkor megyünk nyaralni. Utána lehet, h megyünk úszni, sőt valószínű, mert tetszett neki és a héten is várta már.

De lehet, hogy addigra már ti fejezitek be?

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!
Kópé, mi a dolgok jelen állása szerint 19-éig járunk, jobban mondva most épp csak Gellért jár, Jankának kedve se nagyon van (amit furcsállok, mert ő a pancsis gyerekünk), meg összeszedett egy enyhe hasmenést is, valszeg az usziban. :( Ráadásul ez a hideg, ami ma kerekedett...
Bella, édes ez a Berci baba :) Második gyerekkel sokkal lazább, az ember, jaja. :wink:
Klarissza, társasház ez is. :)
Ovi: hát erősen az akadémiai felé hajlok, csak az aggaszt, hogy azt belülről még egyáltalán nem láttuk. :?
Klára :)
klara
 
 


Bella:

Férjjel nemrég megállapítottuk, hogy Luca tiszta apukája, de Berci sokkal inkább hozzád hasonlít :-)

Irigylésre méltó szép szabályos szája van a fiadnak, a csajok majd biztos csípik, ha nagy lesz :wink: ( :D persze Tőled örökölte)

Hát, ha sikerül jövőre elköltöznünk kertes házba, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy esetleg még én is bevállalok egy másodikat. De nem kiabálom el, majd ahogy a sors hozza .... :-)

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy idepofátlankodok közétek. Remélhetőleg pár héten belül én is zuglói anyuka lezsek...
Szeretnék segítséget kérni. Nem ismerek a környéken senkit és szeretnék nagyon jó gyermekorvost. Tudnátok ajánlani valakit?

Köszi szépen
verzsike
 
 


Sziasztok!

Verzsike!
Üdv itt :)
Mostanában többször is volt itt szó gyermekorvosokról. próbálj meg picit visszaolvasni. Most sokan nyaralnak.
Zugló melyik részére költöztök? Gondolom annak a közelében keresnél inkább. Mik az igényeid a dokival szemben.

Eri
simones
 
 


Köszi szépen a reagálást Eri, akkor visszaolvasok.

A Nagy Lajos és a Fogarasi sarkán lakunk már régóta, azért csak leszek zuglói anyuka, mert még a pocimban a bébi...
Igazából semmi extra igényem nem lenne, csak hogy értsen a gyerekekhez és szükség esetén házhoz jöjjön.
A legjobb az lenne, ha az Örsön lenne a rendelő, bár fogalmam sincs, ott sima gyerekorvos van e vagy csak szekrendelések.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Erzsike,
az Örsön sztem nincs sima gyerekorvos, vagy a Csertő parkba, vagy esetleg a Tábornok utcába tartozhattok a Fogarasiról. Érdemes lenne a védőnőtől megtudni, ki a körzetes dokitok, hátha jó fej, és akkor simán mehetnétek hozzá. :) Elvben szabad orvosválasztás van, de csak a körzetes köteles elvállalni titeket. A jó dokiknak általában sok betege van, és nem nagyon tudnak újakat vállalni. :?
Sztiék jártak a Csertő parkba egy jó doktornőhöz, de ő már nagyon-nagyon régen nem írt. Esetleg az ő hsz-ei között keresve megtalálod a doki nevét, legalább egy évvel ezelőttieknél keresd, vagy még régebben.
Mi a Ráskayba jár(t)unk, azért múlt idő, mert épp most költöztünk el. De az nektek nagyon messze lenne. :(

Eri, jártok még az usziba? Nem láttalak.

:) Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Verzsike!
Mi is a Ráskayba tartozunk. Azt a részt felétek nem ismerem.
Majd nézd meg, ha nem szeretnél sokat várni később, hogy az ajánlott dokidnál hányan várakoznak kint a rendelési idejében.

Klára!
Járunk, csak éppen nyaraltunk/teleltünk pár napot a Balcsinál. Tegnap voltunk, de csak a Zoli úszott, Viki álmos volt.
Még a jövő héten elvileg megyünk.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Egy ismerősöm takarítást vállalna és ha kell, gyerekfelügyeletet is.
Ha érdekel írj privit :)

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Ma fixáltuk le, hogy szeptemberben elindul az Állatkerti Játszóházban a zenebölcsis foglalkozás, felnyomom ide a plakátot, akinek kell, le tudja szedni. A zenebölcsi nem kerül külön pénzbe, az ott-tartózkodás beszámít a játszóházas tartózkodásba. Ha kérdésetek van, légyszi inkább a mélcímemre írjatok!
köszi hogy elolvastátok! Cili

1187813023.25.doc

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Sziasztok!

Zuglói kismama vagyok, remélhetőleg 3 hét múlva már anyuka. Rácz doktornőhöz tartozunk körzetileg, van valakinek esetleg vele tapasztalata? Olvastam a régebbi hozzászólásokat, 1 negativ és 1 pozitiv véleményt olvastam, de elég rövidek voltak. Ha valakinek van friss tapasztalata, szivesen venném, ha megirná!

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

üdv:
Eszter
eszterrr
 
 


Sziasztok,

A testvéremnek most született kisbabája. Az Adria sétánynál laknak. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ismertek-e olyan gyerekorvost aki mindig hívható, nyitott az új dolgokra( pl.: homeopátia stb.) és nem elképesztően drága.

Akihez tarozik ugyanis semmilyen kritériumnak nem felel meg és még csak nem is szimpatikus :( .

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Memo
memo
 
 


Sziasztok!
Itt a hazajáró lélek. :wink: Csajok, ti tudtok valamit arról, hogy megszűnik a Tanuszoda??? :twisted: Ez igaz? Vissza akartam hordani őket oda úszni, mert annyira jó volt minden szempontból, erre tessék...
És mi lesz helyette, csak a BVSC?

Dokikrólsajnos nincs infóm, Memo és Eszter, de talán a többiek, ha visszatalálnak ide. :wink:

Klára :)
klara
 
 


Sziasztok!

Klára!
Nyáron azt mondták, hogy még ebben az évben lesznek.

Eri
simones
 
 


Klára!

Még van tanuszoda :) Mától kezdődtek az úszások hétfőtől csütörtökig 16.15-től 3 turnusban. Az oktatók vegyesen vannak a kiírás szerint. Mi hétfő-szedán megyünk a 16.15-ösre Zoli bácsihoz. :)
Az oviban is járnak majd a nagyok idén is úszni oda.
Tervben van, hogy lebontják majd az új központ miatt.
Ti mikor jönnétek?

Eri
simones
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?