Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kata
Jaj, szegény Patrik, és persze szegény te!
Gyógyuljatok meg minél hamarabb!

Edit
Úgy látszik megint csak mi maradtunk! Hogy vagytok? Képzeld itt a tesómKép

Többeik!
Merre vagytok?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ugynéz ki nemsokára kinn az elsö fog fölül.
Kis fehér pöttyöt lehet látni,bár éjjel még többször van kelés de nappal alszik mostmár.

Ana!
Kávéval hogy állsz?Küldjek emailban?Kép
Csak kinn lesznek azok a fogacskák.

Kata!
Hát ez nemjóKép gyogyulást Patriknak.
Egyszer majd csak össze jön a játszótéri tali.

Edit!
Nálatok mi újság? Megy a séta?

Katácska!
Hogy sikerült a vizsgálat?

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk!
Bár Etele mikor megláttaa nővért azonnal befogta a száját és üvölteni kezdett!KépKépKép
Szegény kicsikém, nagyon megrémült!
A varrat még meg van, nem szívódott fel, ma zavarta is mert folyamatosan piszkáltaKép


Ildi!
Gratula a picike fogacskához!Kép

Kata!
jobbulást nektek!

Jó éjszakát mindenkinek!

katácska

Kép
Kép
katácska
 
 

 
 

Sziasztok!

Micsoda pezsgés....Kép

Ildi
Köszi.Menne csakk Lackó feszt beteg.Kép
Tegnap volt 1 napot az oviban mert húsvéti locsolkodás volt de ne mondjam hogy hoztam haza.
Az én gyerekem extra érzékeny minden nyavjára...Kép

Kata
Jobban vagytok?

Katácska
Etele?Mikor veszik ki a varratot?Vagy olvadóst tettek neki?Vagy megint mehetsz kontrollra?KépJaj.
Este jösz?Nem nagyon sikerült felvidítanunk kedden,bár mindenki nagyon lehangolt mostanában...
Talán ma...Kép

Ana
Miért volt itt tesód?Csak úgy?KépDe jó legalább kicsit játszott a fiúkkal.Kép

Betti
Merre vagy?Remélem nem a bárányhimlő miatt kerülsz minket.Kép
Gyerekek?

No majd még benézek.Kép
Puszi mindenkinek.
Legyen szép napotok.Kép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok

Hát nem tudjátok meg milyen idegállapotban vagyok....
Ati kórházban van. Vakbélgyulladás gyanus.
Hazajött a munkából és nagyon fájlalta a hasát. Elment az ügyeletre, ott azt mondta a doki, hogy lágyéksérv és beküldte a kórházba. Megvizsgálta egy belgyógyász, aki kizárta a sérvet. Hívtak hozzá egy sebészt, aki kiderítette hogy vakbélgyulladás. Most jegelik, ha reggelre elmúlik hazajöhet, ha nem akkor megműtik.

Edit
Tesóm a gimiben volt. Fordított nap volt és meghívták, mert Õ is volt diákdiri. Nem sokat volt itt nálunk.

Ildi
Megoldódott a kávégondom, de ha tudsz küldj légyszi mélbenKép
Megyünk Olival fogdokihoz! Még mindig nem tört át a fogacskája és nagyon csúnya az ínye.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Halkan mondom csak,de úgy tűnik Patrik jobban van.A tegnapi éjszakán sokszor sírt keservesen,és markolászta a fülét.Reggel írt fel a dokinő fülcseppet.
Délután már szaladgált,ugrált Raullal és este alig akart elaludni.Szóval,csak meggyúgyul végre a kölke!KépÖrülnék,ha hamar visszatérne az étvágya is,olyan furcsa,hogy alig eszik!


Ana!
Jaj,remélem hatásos lesz a jegelés!Ha mégsem,akkor legyetek gyorsan túl ezen!
Írj holnap,ha tudsz!
Mikor viszed fogdokihoz Olit?


Edit!
Milyen nyavalya vette elő a gyerkőcöt?
Raul is ma volt először oviban,múlt héten végig itthon dekkolt.
Mondjuk,mióta a Multitabs-ot adom Neki,azóta alig beteg.Ha mégis,sokkal könnyebben megússza a dolgot.De az is lehet,hogy nagycsopis korára végre elkezdett megedződni az immunrendszere.Kép


Katácska!
Azt hiszem én is összeszorítottam volna a szám Etele helyében.Pocsék lehetett Nektek.Azóta sem derült ki mi okozthatta?
Lesz újabb kontroll?


Ildi!
Úgy tűnik,hogy most már hamarosan kint az a fog!KépLegalábbis,én ezt kívánom Nektek!Kép


R.Betti!
Fog,-és éjjeli alváshelyzet Nálatok??Kép


SZABÓ BETTI!
Minden rendben???


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Tegnap se időm se erőm nem volt jönni.Ma meg áramszünet lesz este 6-ig.Este jövök ha tudok.
Puszi mindenkinek!

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Kata!
Hogy van Patrik? Télleg használt a fülcsepp?Remélem hamar meggyógyultok!

Kata és Edit!
Nem kell többet kontrollra menni, legközelebb egy újabb vérzéssel várnak minket KépKépKépKépKép

Edit! Ana!
Nagyon jól etttétek, hogy nem voltatok tegnap. Nem a Klári volt, hanem valami Edit vagy ki és hát szenvedtünk mint a kutyák...
A hangulat pocsék volt és nagyon más edzést tartott nekünk ez a nőci!KépKépKép

Drága Ana!
Remélem jobban van párod és nem kell pont az ünnepekre megkéselni!
Gyerekek?

Szabóbetti!
Hogy vagytok? Készültök az ünnepekre?


Ráczbetti!
Hogy alakul az éjszakátok?

Minden kicsi és nagy betegeskedőnek JOBBULÁST!
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Hát semmi jót nemtudok mondani most.
Kicsi fiam az este meg akaeta kostolni a
tesója egyik ceruzáját és valahol megsértette a
száját ami nagyon vérzet és hányt is.Ez volt elöször.
Utánna nagynehezen elaltattam kb olyan éjfél körül kisdrágám felébredt és üvöltött mint akit vernek
semmit nemfogadott el elöször.
Amit nagynehezen evett azt is kihányta.
Kb olyan hajnal 3óra fele aludt el. mostmár jol van játszik is de azért el megyünk az orvoshoz.
Késöbb mégírok.
Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Katácska
Akkor nem bosszankodom ha nem is volt jó.KépKép
Zsolti nem ért haza a szuper vonatközlekedés miatt.KépÉn ezért nem jutottam el.
Ana pedig.Látod.Kép
Örülök,hogy Etele rendben van.Remélem nem mentek többet.Kép

Kata
Szerdán vittem először Lackót két hét után ,most is csak az ovónő kérésére,hogy ne maradjon ki a locsolkodási muriból.Délben amikor mentünk érte folyt a sárga trutyi a szeméből.De mint a filmekben.Brutális volt.Mondja a dadus:-Ja,biztos kötőhártya gyulladása van.KépNagy mosolyogva.
De bebarnult körben a bőre mintha mokesza lenne.Kép
Hát kösz.Este meg kezdte anya fáj a fülem....
Futás az orvoshoz és tényleg vérbő a dobhártyája...
Értem én,hogy nem emiatt a 4 óra miatt beteg(mielőtt valaki rám sikítaná).
Multitabs-ot adod?Én a marslakócskás vitamint adom.Lehet váltanom kellene?
Most úgy tünik jól van.A hétvégén csúnyán lefogyott amikor ment a hasa és kétszer hányt is a drágám.Mondtam a dokinak,hogy kellene valami immunerőrítő kúra.Erre mondja van olyan csak drága...
Akkor gondolom nem írja fel..

Megyek nem rontom a levegőt.
Ana
Hívj ha bármi van.Kép
Puszi.
Edit.

De durva,hogy szinte ki sem mozdulunk,homokozóba nem voltunk akkor mitől?remélem jövőre olyan edzett lesz az immunrendszere,hogy csak na.
Fűű,jól elengedtem magam.Elnézést.Kép
edit01
 
 


Sziasztok!

Mi volt itt ma nem tudjátok?Nem tudtam délután belépni.KépFél 4kor visszakapcsolták a villanyt és utánna nem tudtam belépni,pedig sokszor próbálkoztam.Na lényeg az hogy itt vagyokKép

Edit!
Nem semmi hogy megint beteg a fiadKépRemélem minnél előbb meggyógyul és jól telik majd a húsvét.

Ildi!
Fogatok hogy áll?Karcsika jobban van már?Voltatok dokinál?Lehet tudni mitől hányt?Remélem nem valami komoly.Nem sértett meg semmit a szájába a ceruzával?Írtad hogy vérzett,úgyhogy bizti volt valami,de remélem nem vészes!Gyógyuljatok meg minnél előbb és írj hogy mi van!Gyógypuszik mennek.Kép

Katácska!
Örülök hogy már jobban vagytok.Remélem mostmár semmi gond nem lesz.
Éjjelek a szokásosak.Még mindig kelünk,de csak cicizni.Nincssemmi nyüglődés szerencséreKép

Kata!
Fogunk ugyanugy áll mint eddig.Alul az 1-ik hegye kint van amásik pedig még jön kifelé,de az is kopogKépÉjszaka nem szenvedünk szerencsére.2x kelünk fel enni általába,de gyorsan visszaalszik.Ti jól vagytok?Remélem étvágyatok is visszatér gyorsan.

Ana!
Apával mi van?

Mennem kell mert felkellt a Milán!

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Edit!
Lackóra rendesen rájár a rúd.KépRaullal voltam sokáig így,egyik betegség követte a másikat,de úgy,hogy egy idő után csontsoványra fogyva feküdt az ágyban és még pisilni is ki kellett vinni.KépHetente más antibiotikumot kapott.
Próbálkoztunk mindenféle vitaminokkal.Most aztán lehet,hogy tényleg az immunrendszere edződött meg,lehet,hogy a Multi vált be.
Ebben egy LGG nevű baktérium van.Elszaporodik a belekben,kevesebb a fosis,hányós betegség és a felsőlégúti megbetegedések előfordulása is azok között a gyerekek között,akik szedik,illente enyhébb a betegség lefolyása.Éppen ovisokkal tesztelték.Ha jól emlékszem,2200 Ft 30 db,napi egy kell.
Sokan mondják,hogy az Aloés cuccok is nagyon jók,de szinte aranyárban vannak.
Lackó szeme rendbejött?Fülére mit kap?
És nem rontottad itt a levegőt!!!!!!!!!!Kép


R.Betti!
Mostanában megint bekrepál időnként a bnetmtalán megint a szervert állítgatják,nem tudom.
Örülök,hogy jól vagytok!KépMi is alakulgatunk.


Ildi!
Légyszi írj,mi volt a dokinál!Remélem már jól van a kicsi fiad!!


Katácska!
Nagyon-nagyon szorítok,hogy többet ne kelljen meglátogatnotok a kórházat!!!Kép
Patrik már nem mondja,hogy fáj a füle,viszont ma Raul említette-mintegy mellékesen-hogy fájdogál Neki.Fülcseppnek akad dolga.
Hogy állsz a vezetéssel???


Ana!
Remélem minden rendben Apával és Veletek is!


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata!
sok-sok erőt nektek és gyógyulgasssatok!Kép

Azért jöttem vissza hogy:Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánjunk Mindenkinek!
A betegeknek pedig jobbulást!
KépKép

Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Sziasztok!

Karcsika jol van nagyon jol.Elöször azért hányt mert
hátul szurta meg a szájpadlását másodszor meg nemtudott büfizni.Az éjszakázás azért volt mert
valami volt a pocival de mostmár köszönjük minden ok.

A többi betegnek is ilyen gyors gyogyulást.

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánunk!
KépKép
Ildi és a gyerekek. Puszi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Apát tegnap hazaengedték a kórházból. Na nem azért mert már jól volt. Ugyanúgy fáj a hasa mint előtte. Tegnap rá sem nézett egy orvos sem. Telefonon szólt a főorvos hogy hazamehet. Hát most itthon van. Egész éjszaka borogattuk.

Ma találkoztam a Spárban RadrávalKép

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Kellemes Húsvéti ünnepet kívok én is mindenkinek!

De előtte Boldog Névnapot Ana!!!Kép

Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana!
Apának jobbulást.Vissza kell mennie?
Neked Boldog Névnapot!
Kép

Ildi!
Örülök hogy Karcsika jól vanKépFiúk mennek locsolkodni?

Puszi mindenkinek!

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ildi!
De jó,hogy Karcsika már rendben van!Kép


Ana!
Elég gáz,hogy aptyukodat így engedték haza.Kép
Én is boldog névnapot kívánok!!KépKépKép


Adri!
Tegnap este jártál az eszemben,olyan régen írtál!Hogy vagytok?


R.Betti!
Puszi Neked is!Kép


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!



Kép

Kata és a fiúk Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Köszi szépen a köszöntést!

RBetti
Páromnak nem kell visszamennie! De ha így fáj neki akkor valszeg visszamegyKép

Edit
Jaj, bocsi, hogy nem válaszoltam ma! Nem voltunk itthon. Elmentünk éjszakai fürdőzniKép Vittük Olit is (Milcsi nincs itthon). Nagyon élvezte a vizet,bár az elején egy kicsit meg volt illetődve, de aztán feloldódott. Ati is volt velünk, most aszongya nem fáj annyira a hasa. Lehet jót tett neki a hideg víz. Sőt még vacsizott is egy kicsit. TAlán ez már a javulás jele.
Voltunk Olival fogdokinál! Ez tegnap volt. Azt mondta nem kell semmit a fogával csinálni, csak türelmesnek lenni, de azért írt fájdalomcsillapító cseppeket. Ma délutánra kölyökmedvének kijött a harmadik foga. Megkínlódott (1 hónap küzdelem volt), de kibújt a fogacska.

Többieknek jó hétvégét.

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana
Boldog névnapot!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!


Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Ana!
Kép
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Ildi, Éva!
Köszi a köszöntést!Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telik az ünnep,betegségek,balesetek nélkül!
Holnap lelépünk Anyuékhoz KépKépKép,szerdán jövünk haza.

Addig is vigyázzatok magatokra és a gyerkőkre,írjatok sokat!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ana Kedves!

Utólagosan is nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!!!

Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy olyan régen jelentkeztem, de nagyon el vagyok havazva. Tudjátok most fejezem be (remélem) a fősulit, és a szakdolival sokat szenvedtem/szenvedek, aztán itt van mindjárt az államvizsga is. Kép Az ovi gyakorlat letelt (ott 5 kaptam a záróvizsgán).
Ha végzek, igérem bepótolom a hiányzást! KépKépKép
Most a két Nándi elment locsolkodni, úgyhogy Bálinttal egyedül vagyunk. Tanulni lehetetlen Tőle, így gondolotam írok pár sort Nektek!

Nem tudom mikor tudlak Titeket végigolvasni, de igyekszem, mert így nem igazán tudom mi van Veletek. Remélem jól vagytok és kellemesen teltek az ünnepek!
Anával találkoztam szombaton. Nagyon szépek a kisfiai! Jó volt végre valakit élőben is látni!

Eddig tartott a "kimenőm"! Most mennem kell, mert Bubi már a falat (tapétát) kaparja.

Sok puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

De keveset írtok.Kép
Hogy telt a húsvét?
Nekünk párom katona lévén kint van az árvíznél.Kép
Kalandosan berendelték szombaton aztán egy éjszaka haza és tegnap megint berendelték.De legalább az ünnepi ebédnél még itthon volt.KépKép
Ilyen ez a filmes szakma.
Remélem hamar lemegy az ár és minden a régi lesz.
Lackó füle hétvégén megint fájt.Pedig szedi a gyógyszert is...
Tegnap édesen locsolták a mamákat.Olyan hamar megnőnek.
Mindenkit puszilok.
Írjatok.Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Hogy teltek az ünnepek?Ki merre volt?Mi lent voltunk a párom keresztányjáéknál.Van nekik halastavuk és ott sütögettünk.Ma nem voltunk nagyon sehol.Olyan semilyen napom van.Nem nagyon van kedvem semmihezKépKínomba csak eszek,pedig fogyózni kéne.Na nem nyavajgok itt nektek,majd holnap írok.
Puszi
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Mi még nem voltunk locsolkodni, majd jövőre.
Az ünnepek alatt nagyrészt itthon voltunk és a változatosság kedvéért dolgoztunk.

Attila már nagyon ügyes:

Kép

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szisztok

Apát ma hazaengedték a kórházból!
Még mindig nem tudják, hogy mi a bajaKép
Közben Olinak kijött a harmadik és a negyedik foga. Rendesen megkínlódott szegény.

Na, megyek, majd este jövök még

ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Éva!
Nagyon ügyes a fiad hogy így megy.Azt a nagy tábla csokit mind megeszi?KépJók a képek!

Ana!
Nem semmik ezek a dokik hogy azt se tudják mi az ember bajaKépJobulást a párodnak!Olinak gratulálunk a fogacskákhozKép

Megyek is.Puszi!

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Éva!
Nagyon ügyes a fiad hogy így megy.Azt a nagy tábla csokit mind megeszi?KépJók a képek!

Ana!
Nem semmik ezek a dokik hogy azt se tudják mi az ember bajaKépJobulást a párodnak!Olinak gratulálunk a fogacskákhozKép

Megyek is.Puszi!

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ana
Jobbulást apának. Szerintem mutassátok meg másik orvosnak is, hátha sikerül kideríteni, hogy mi a baj.
Olinak én is gratulálok a fogakhoz.

Rbetti
A nagy csokit szerintem én fogom megenni. Nem akartam odaadni neki, de megtalálta. Szerintem nem jött rá, hogy csoki, különben papírral együtt megette volna.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Ana!
Szerintem is megkéne mutatni másik orvosnak.
Olinak gratu a fogakhoz.

RBetti!
Milán hogy van ?És a fogak?
Nálunk még semmi.

Éva!
Hát elég feltünő az a csoki.
Gondolom azért Ati is kap belőle.
Neki is gratu már ügyin közlekedik.

A többieknek üzenem tessék jelentkezni!

Puszi kicsiknek nagyoknak Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza Anyuéktól-nem sok kedvem van itthon lenni,férjem 24-ezik.Furcsa a nagy nyüzsgés után.
Nagyon jól éreztük magunkat.Patrik kedden rekordot-4!!! órát aludt nappal.
Éjjel pedig csak egyszer kelt.
Még néha kell szívni az orrát,de már jól van.Kép


Éva!
Látom Attila gyorsan ügyesedik!KépÕ is nagy cumizós?Patrik két cumit cserélgeta szájában.Kép


Ana!
Kiengedték ugy,hogy nem tudják mi baja?KépMég mindig fáj Neki?
Gratulálok a nyuszitojta fogacskákhoz!Kép


Edit!
Férjem a Margitszigeten dolgozik,Õk is pakolták a homokzsákokat.
Lackónak már nem fáj a füle?Próbáltátok már az infralámpát?Én gondolkodom,hogy vegyünk-e.
Bettiről tudsz valamit?


R.Betti!
Jó lehetett a sürögetés!Kép
Na,ma nekem van semmilyen kedvem.Kép


Adri!
Örülök,hogy írtál!Kép
Gratulálok az 5-öshöz és nagy kalappal a sulihoz!Kép
Gyere,ha van időd!


Fiúk kővárat építenek: (Néhány perc múlva hajbakaptak a kövekenKépKép )
Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Éva!
Gondolom akkor nagy csokievők vagytok ti isKépMég jó hogy nem jött rá hogy csoki,mert akkor megnézzhetted volna hogy összemajszolja magát.Nekem volt benne részemKép

Ildi!
Jó hogy írtálKépNekünk semmi új nincs fog ügybe.Nagyon dudoros a másik helye is és érzem az ujjammal,de még nem bújt ki.Majd idővel!Egyébként jól van Milán köszi szépen kérdésedKépVeletek mi van?Mit csináltok otthon?

Kata!
Jó lehetett elmenni és kicsit kikapcsolódni.Örülök hogy jól éreztétek magatokatKépAnnak viszont nem örülök hogy rossz a hangulatod mostKépDe hát vannak ilyen napok és remélem gyorsan elmúlik.Patrik ügyi volt hogy ennyit aludtKép

puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Sajnos napo óta elég zűrösek és sűrűek a napjaink és még most nincs is időm visszaolvasni - talán a mai éjszaka folyamán....
Nálunk rajtam kívül mindenki jól van, velem nem tudom mi lehet, folyamatosan émelygek , fáj a torkom, éjjelente alig kapok eg ykis levegőt... Ráadásnak napok óta nagyon fáj a fejem...
Közben ezerrel melózunk akertben. Tegnap hoztak nekünk 16 m3 sódert amit reggel 8-ra igértek és este 8-ra értek ide amikor már igen csak sötét volt...
Ekkor fogta a söfőr és az összes sódert leborította a kapunk kellős közepén
Mivel a sódertől se ki, se be nem lehetett közlekedni, ma Attilámmal ketten lapátoltuk el azt a tömérdek mennyiséget
Jelenleg a karjaimat alig érzem és totál kész vagyok...
Ma tornára sem tudtam menni, apuci szoliban vanKép
De jövő kedden ott a heylem

Valaki megy Pestre a Babruha Börzére?

Kép
Kép
katácska
 
 


Szia Katácska!

Csak neked írok,mert más nem írtKépKépzeld nekem is fáj tegnap óta a torkom és az orrom is folyik és alig kapok levegőtKépNem semmi hogy milyen emberek vannak.Nagyon rendesek voltak hogy este vitték a sódert és csak úgy leborították.
Mi megyünk holnap a babaruha börzére.Szoktunk mindig menni,mert jó dolgok vannak és jó áron.Nagyobb gyerekekre is nem csak kicsikre.Merem ajállani mindenkinek.
Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Szia RBetti!

Igen én is nagyon szeretem! Anno a csajok ruháit itt adtam el és nagyon jól jött a lóvé és legalább eltünt aza temérdek ruha!Kép
Én is megyek valami reggeli vomattal Axikámmal, már ő is nagyon készül...
Remélem lesz értelme felutazni, Pesten lakva sosem hagytam ki!Kép

Hát most jó, hogy el lett pakolva a sóder, de olyan izomlázam van hogy csihajj! Még két ujjam hegyén is vízhólyag lett, tehát majdhogy rokkant lettem Kép)Kép)Kép)

Na de túl fogom vészelni, remélem......

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok,

Először is itt a nagy nyilvánosság előtt is szeretnék nagy-nagy köszönetet mondani Szabó Bettinek a csodás rucikért Kép

Helyzetjelentés: Szerdán voltunk ovinézőbe. Hát első látásra beleszerettem a Pesti úti oviba, és még Orsi is csillogó szemekkel kérdezte:
-Anya, ugye ide fogok járni oviba?
HÁÁÁÁÁT nagyon remélem. Tecc a programjuk is, nagyon szimpik voltak az ovónénik is meg minden. Bár a fair play szellemében hozzá kell tennem, hogy a bútorok és játékok állapota nálam nem volt szempont, mert egy gyermek a csuhéj-babával is nagyon jól eljátszik szerető környezetben, de a barbit is lefejezhezti, ha olyan a közeg. Szal nálam ez nem volt szempont, a gyermeki fantázia határtalan. Azóta is azon jár az agyam, hogy felvegyék, még ha úgy is, hogy a "kicsik" miatt ebéd előtt/után haza kell hoznom, nem aludhat ott! Viszont ugye nekem rögtön 3 gyereknek kellett ovit néznem, hiszen rá egy évre fiúk is ovisok lesznek!!!

A másik, hogy holnap elutazunk anyukámékhoz (röpke 3 órás autóút). Orsi már tisztára be van sózva, meg persze anyuék is Kép Én is várom már, csak hát ez a megelőző egy hét ne lenne. Tudjárok, ilyenkor mosás vasalás úgy, hogy hétvégén nem vagyunk, de azért hétfőre legyen minden, ráadásul hétfőn délelőtt jön a védőnéni is "környezettanulmányra". Jó lenne emberi körülmények között itthagyni a lakást Kép

dióhéjban ennyi, majd teszek fel néhány fotót is, ha lesz 20 mp-em ilyenkre Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ha már temérdek ruháról van szó, és Heppi is megemlített Kép, akkor felteszem nektek is a linket, ha esetleg valakinek kellene valami, szivesen postázok is.
Majd jövök írni is, de rengeteg a dolgom.. Kép


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=109390

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=109392

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=110857

És van egy eladó tutijó kengurum gyakorlatilag új:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=111809

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=112063

És még egy -sajnos- aktuális, képekben. -Tisza, hétfő, Csongrád-

Kép
Kép
Kép
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok

Ma megműtöték a férjem vakbelét. Szerdán kiengedték, teganap megint begörcsölt és újra kórház. A körülményekhez képest jól van. Nemsokára megyek hozzá. Szerencsére Edit tud vigyázni a gyerkőceimre, mert hát az anyósom....
De nem akarom szidni, hiszem az ő gyereke a párom, de hát én is aggódok nemcsak ő.

Közben Oli négyfogú lett!

Most mennem kell.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Jobbulást a párodnak!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ana!
Férjednek jobbulást!Újabb görcs.KépMi okozhatta?
Oli aztán belehúzott a fognövesztésbe!Kép


Katácska!
Kórság még kerülget,vagy elmúlt?
Sóderlapátolás.KépTorna majd helyrepofoz.Kép
Remélem jó lesz a börze,majd írd meg!


Heppi!
Kívánom,hogy sikerüljön az ovi,ha Orsinak is ennyire tetszik!KépHogy repül az idő!Mi jövő héten a suliba íratjuk Rault.
Nálunk is csak állnak a játékok,ritkán veszik elő őket a fiúk,ellenben egy tollpihe fújogatásával majd'fél órát elvoltak.Kép
Kellemes hétvégét!


Betti!
Nem éééééér!Magatokról semmit?Kép


Patrikot ma megcsípte egy lódarázs(vagy mi).KépFeldagat az egész kis keze csuklóig.


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Ma volt a fényképész bácsi másfél órán keresztül pozoltatta Karit de nagyon jók lesznek a képek.
Igaz a végére kisfiam kicsit unnta már és bevágta a hisztit.Ez volt délelött.A délután meg menntünk anyumékhoz bográcsban fött babos paprikásra.
Jó volt vére kinn enni a jó levegön.

Kata!
Mi lett a csípés eredménye?
te hány szám alatt laksz?

Ana!
Férjed hogy van?

Heppi!
Minden jót az ovihoz.

SzBetti!
Kicsit többet kérünk belöled!

RBetti! Katácska!
Milyen volt a börze?
Voltatok?

Adri!
Gratu az ötöshöz.

Puszi sziasztok Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok
Férjem köszöni szépen jól van. Már sétálgat.
Ma tudtam beszélni a dokinővel aki műtötte a férjemet. A féregnyúlvány rá volt tekeredve a vastagbelére és nagyon gennyes volt. Ezért tartott a 20 perces műtét 1 órát. Még jó hogy megműtötték.

Adri
Én is gratulálok az ötöshöz.

Ildi
Melyik fényképész volt nálatok? Nálunk is volt fényképész mikor Oli 6 hós volt (pont karácsonyra esett). Szuper képeket csinált. Poton 20ezer ft-ot fizettem értük. Ami a 6ezer forintos csomagban lett volna az nagyon kevés volt és persze nem volt szívem otthagyni nála az a sok szép képet amit csinélt a gyerekeimről.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana! Szegény férjed! De az a lényeg, hogy végre rendbe jön! Kép Képzeld, kedden kibújt Bálint első (alsó) fogacskája, és úgy néz ki, jövő héten pedig 1 felső jön ki.
Ildi! Ez olyan fényképész, aki rögtön a szülés után megkeresett Titeket? Mert olyan hozzánk is jött (volna), de mondtam, hogy köszönjük, meg tudjuk oldani magunk is. (Állati drágának találtam - mint ahogy Ana is írta.) Kép
Sz.Betti! Kár, hogy nem beszéltünk ruhákról előbb, mert biztosan találtam volna Bálintkának egy-két rucit. Szoktam Nekik turiban is vásárolni, mert néha tök jókat lehet kifogni.
Voltál a B.börzén?
Kata! Nagyon édik a fiúk! Kép Ha tudok jövök, igérem!
Heppi! Szerintem is inkább az óvónőket kell megválasztani, nem pedig az óvodát. Nekünk jövőre iskolát kell választani,így én is főleg a tanítónéni alapján fogok dönteni. (Szerintem.)
R.Betti! Meggyógyultál? Nem lehet, hogy allergiás vagy?
Katácska! A sóderes "mulatság" nem lehetett semmi! Hihetetlen, hogy egyes emberek mennyire nem figyelnem másokra!
Éva! A Boci csokis kép nagggyon jó!
Edit! Hogy van Lackó? Fáj még a füle?
Szilviről tud valaki valamit? Hogy vannak?

Remélem nem felejtettem ki senkit! Ha igen, akkor bocsi, nem direkt volt! Kép

Szép napot Nektek!
Kép
Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Patrik keze másnapra teljesen rendbejött,de nagyon megijedtem.Nem lehet eléggé odafigyelni rájuk!
Képzeljétek:éjfélkor kért inni,utána reggel 6-ig aludt egy nyikkanás nélkül az ágyában!!!KépUtána cici és szunya még fél 10 ig.
Irtó kipihent vagyok!Kép


Ildi!
10-esben lakunk.Gyertek el egyszer!KépÚgy látszik,a játszózást nehéz összehozni.


Ana!
Férjednek gyors gyógyulást!Kép


Adri!
Hogy tudod megoldani a sok dolog mellett a tanulást?Valószínű,hogy nem vesznek fel a főiskolára,de azért gondolkodtam,hogy vajon mikor tudnék tanulni??

Fényképész Patriknál megkímélt a jelenlététől.Mikor Raul született Anyu beengedte,mert azt hitte ismerem.A mocskos,sáro cipőjével betrappot az újszülött gyerekhez,azt hittem leütöm.Még keringtek a hormonjaim,úgy élküldtem ODA,hogy csak na!Kép

Készülödök,megyünk fagyizni és a lovardába.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Ez igen olyan fényképész aki akkor jött amikor haza jöttünk a korházból.De azért mi is csinálunk majd képeket.Nemtudom végül is ez a pasi 5900 ért csinál 15 + 1 képet.

Kata!
Tegnap elmenttünk melleted vagyis elöted meg gondolom a szomszédnőd elöt.
Nem mertelek le szólítanimert ugy voltam vele hátha nem te vagy.

Puszi majd még jövök írni Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: