Új privát üzeneted érkezett!

Orsi

Ha adsz egy emilt,akkor küldök :)!
Te nem vagy fent egyébként? :roll:
mert átadni már nem lehet meghívót,csak meghívni vkit...
Akkor küldd annak az emilcímét,akinek kéne :).
Ha meg mégsem vagy fent,akkor bocsi :oops: !
Holnap fodrászkodok,délután kicsit vásárolgatok,elengedem magam egy egész napos gyereknélküliséggel. :):)
Szombaton info órám lesz :roll:...
Szl majd jövő héten tervezem,igaz elvileg Apa is be volt vonva...Hát hogy most mji lesz... :roll:
Gratu a vizsgához Kép
nekem is lesz nemsokára,de még van mit csinálnom addig is... :?
Franciska csaj édi a képen és nagyon ügyi :).és már milyen "idős"...rohannak ámn a hetek :wink:!


Kriszti

Mondani akartam,csak elfelejtettem,hogy megkérdeztem most direkt az óvónéniket,nálunk mindig van ügyeletes csoport nevelés nélküli munkanapon is... :roll:
Na meg közben azt is megtudtam az SZM gyűlésen(és engem is meglepett),hogy a különórák pénzét,amit a szülők ugye plusszban fizetnek,nem az óvónénik teszik zsebre,hanem megy vmilyen fontos dologra,akár felújítás,vagy most pl. az udvari játékok cseréjére... :roll:
remélem,jól telnek az első napok a munkahelyen és majd jössz beszámolni :)!


Villő ma óta mondja,hogy amma (alma :wink:):D:D:D!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, és titeket sem felejtettelek el, csak a hangulatom van padlón... :( Nem a legvidítóbb a munkahelyre való visszazökkenés, ráadásul még net sincs a gépemen. Van egy közös netes gép, de az meg direkt úgy van beállítva, hogy mindenki láthassa a képernyőt :? :? Ja, és mióta eljöttem, átépítették az épületet, amerikai típusú egyterű irodában dolgozunk, ami néha idegesítő (pl. mikor mindenki beszél v. telefonál)... Egyébként, mivel nincsenek jelszavaim és felh. neveim a rendszerekhez, egész nap csak olvasgatok, meg nézem az órám :roll: . Jövő héttől már biztos nem fogok unatkozni, s talán az idő is gyorsabban fog telni a munkaidőben. :?
Ami nagyon durva jelenleg, az a reggeli és délutáni "gyerekszéthordás" és összeszedés :( . Menetrendünk: 3/4 6-kor kelek, gyerekeket negyed 7-kor ébresztem, 3/4 7-kor indulás, oviba visszük Ákost, majd a csúcsforgalmon átverekedve magunkat megyünk a bölcsibe, rohanás fél nyolcra a munkahelyre. Du. ugyanez visszafelé. Negyed 5-ig dolgozom, utána bölcsi, majd óvoda, ahová tanácsos 3/4 5-ig odaérni, mert különben csúnyán néznek... És mindezt úgy, hogy nagy távolságokat kell tenni kocsival a dugókon keresztül... Szóval nagyon nehéz, és igazából ez a kimerítő az egész napban. Ami meg a legszörnyűbb, hogy a gyerekeimmel kb. 2,5-3 órát töltök naponta :cry: :cry: :cry: ... és azt sem játékkal, hanem némi házimunkával, reggeli készülődéssel, vacsival és fürdéssel...
Most biztos kényeskedő, nyávogó és elégedetlenkedő xy-nak tartatok, meg persze mindent meg lehet szokni, de én akkor sem tudom elfogadni a helyzetet, és akarok is tenni ellene... Vagy munkahelyváltás, vagy esetleg az is felmerült és a lehetőség is fennáll, hogy újra No. :wink: Majd meglátjuk, mert sok a tényező... Egyenlőre próbáljuk szokni a jelenlegi napirendet, meg baromira várjuk a hétvégéket, hogy többet legyünk együtt!
Enikő még sokat pityereg a bölcsiben (akkor is amikor, érte megyek, mert sorra látja hazamenni a társait, és csalódik, hogy nem érte jöttek... :cry: ), de játszik is, eszik és alszik is.
Ákos meg élvezi az óvodát, most nagyon szeret járni...
Apa meg természetesen sokat dolgozik (itthon is), így ő még kevesebbet vesz részt a családi életben :( .

Na, most már leállítom magam, mert biztos elegetek van a nyavalygásomból... :roll: Kép
Holnap megpróbálok vidámabban jönni... amúgy is péntek lesz, és 3 napos hétvége áll előttünk!!!!! :)

Puszi nektek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Anyapoc!

Én is feliratkozom a várólistára a meghívóért... ha esetleg nem kel el, akkor vevő vagyok rá! :wink: (vagyis nem én, hanem Apa)

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

 
 

Először is:

Máténak és Levinek nagyon boldog 2. szülinapot kívánok, anyukájuknak holnapra pedig boldog névnapot!


Anyapoc!


Köszi, ma küldi a férjem az emilcímet, az ő egyik ismerősének kell.
Te emilcímedet hol találom?
Jól teszed, hogy ma tartasz egy gyerekmentes napot, én ilyesmit csak itt Sárváron tudok tenni, de azon veszem észre magam, hogy 2 óra múlva rettenetes hiányérzetem támad..tegnap is, vizsgára menet kényelmes 90-100-as tempóban haladtam, visszafelé viszont azon kaptam magam, h. 140-eket mutat a km óra :roll:

Kriszta!

Nem tartunk nyávogó xy-nak! :D
El tudom képzelni, mivel jár, hogy a gyerekeket kell oviba-bölcsibe vinni, az új munkaheleyn is vannak apró zökkenők, ez természetes.
Milyenek az új kollégák?Kedvesek?

Szilvia!
Mi ez a hallgatás?Tessék jönni és írni :lol:

Andi!
Meggyógyultatok már?

pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kriszta!

Teljesen megértelek.Szerintem hasonlóan élném meg ezt a szitut én is.
Jól teszed,ha nem törődsz bele. Kilátásban van újabb N.o.?
Az tök jó lenne . Nem ?

Orsi!

Milyen volt a csajos buli?
Hip-hip-hurrá a vazsgádhoz!
Franciska nagyon ügyi,jó erős kiscsaj.
Aztán igyekezni ám haza ,mert a Barnus unatkozik :wink:

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Csak pár sort gyorsan /a zakuszka várja, hogy üvegekbe töltsem/.

Kriszta

Panaszkodj bátran, hisz azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást :) . Nem csak a jót a rosszat is szerintem. Remélem hamar sikerül más megoldást találnotok. Addig is hajrá 3 napos hétvége! Mentek valahová kikapcsolódni???

Orsi

Jó bulizást!!! HOlnapra pedig BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép


Icsilya

Boldog szülinapot a fiúknak

Kép

Neked meg holnapra Boldog névnapot!

Anyapoc

Apa :cry: .
Jó hogy Bulcsú már jobban van! Úgy néz ki Bence meg visszaesik. Nem tudsz valami homeós immunerősítőt véletlenül??
Ez jó lesz ha 1hét ovi 1 hét betegség. :?

Szilvi

Mikor árulod el a titkodat? Kíváncsi vagyok, nagyon-nagyon.
Lilla már megszokta Bence nélkül, kihasználja, hogy szabadon játszhat az autókkal és persze rendületlenül mászik felfelé. Valamelyik nap a fürdőkádban ülve találtam rá :? . Elképzelésem sincs hogy került oda.
Jók a talis képek! A sütireceptedt ma kipróbálom , nagyon jól hangzik!

Móni

Hallottam már több embertől is az anyapoc ajánlotta módszert! Próbáld ki.
Ti meggyógyultatok már???


Köszi mindenkinek az érdeklődést az egészségi áll. felől. Nos ha csütörtökig nem javulok mennem kell atüdőgondozóba :( .

Orsi még egy szóra Franciska nagyon ügyes és aranyos baba.


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok :)
nekem van iwiwes meghívom.
dobjon mailt, akinek esetleg kell. 1 db van.

Köszönjük a jókívánságokat... egyelőre úgy néz ki, hogy a fiúk kistesót is kapnak a szülinapra a sok ajándék mellé! :D
de az UHig - 2 hét múlva lesz- kérek szépen egy kis drukkot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Icsilya!
megy a drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++

A fiúknak boldog szülinapot :)
Kép

Engem érdekelne az iwiw-es meghívó. Légyszi pár napig tartsad fent ha még megvan. Addig kiderítem a címet, hová kell küldeni. Előre is köszi. :D

Orsik :lol:
Boldog névnapot Nektek!
Kép


Kriszti
A hétfőt végülis, hogy sikerült megoldani?
Panaszkodj csak bátran, azért vagyunk itt! Nem lehet, egyszerű besűríteni két -három órába a háztartást és a gyerekeket. Gondolom nehezen értik meg ezt a változást. Bár az, hogy Ákos szeret oviba járni pozitív dolog a sok rossz mellett.
Ahhoz képest, hogy nem vagyunk egy nagyon-nagy város, épp elég közlekedni a csúcsforgalomba.Nagyon megértem,hogy fáradtak vagytok. El sem tudom képzelni én még ezt az időszakot. Szorítsunk, hogy újra jöjjön össze Németo. vagy inkább itthon szeretnél változtatni?


Andi
Lilla és a fürdőkád :lol:
Azért ez elsülhetett volna rosszul is. Nagyon vigyázni kell ezekre az emberpalántákra.
Nem akarlak húzni, de tudod: Aki kíváncsi az..... :lol: Remélem egyébként, hogy egy héten belül kiderül minden.


Lányok éljen az hosszúhétvége :!:
Kép

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Kriszti

Nyugi,szt tök normális vagy :D:D:D!
Bizony baromi nehéz elfogadni,pláne kivitelezni,hogy elég időt töltsél a gyerkőcökkel.És nagyon rossz,hogy a munkahely nem tolerál semmit... :( Még annyit sem,hogy fél állást ajánljanak fel...
itt megjegyzem,ezért is vagyok dühös sok kollégámra,akik baromira nem tudják értékelni a mi (pedagógusok) ilyenbéli helyzetét,amikor mi ebből a szempontból tejben-vajban fürdünk...
persze van ára,de ennyit megér az ember gyereke...És sokan még így is hőzöngenek minden változásért... :( Engem ez nagyon elszomorít... :(
A meghívót elküldtem Orsinak... :roll: ,de majd kérek mégegyet,mert mostmár lehet kérni,nem kell várni rá...Vagy vmi ilyesmi... :roll:
Szóval kitartás,mi veled vagyunk :wink:!És ha segítség kell,akkor szólj!!!!


Orsi

Meghívó ment,remélem,célba is ért :wink:!
Na, a fodrászon túl vagyok,becsíkozta a hajam,de ott ültem egész délelőtt :shock: !Nem semmi,mennyi időt elvesz ez... :?
De szuper érzés egy kicsit kikapcsolni,viszont nekem is baromira hiányoznak a törpék...úgyhogy megértelek... :)
De azért 140-nel vigyázz :wink: !

Andi

De,most kaptam egy infot,csak még utána kell néznem,gyerekeknek hogyan kell adagolni:immunerősítő Lymphomyosot.Én ugyan még nem próbáltam,egy ismerősöm akarja adni a gyerkőcének.
Én Vitacolant adok nekik ,mellette mindig van itthon Belladonna és Aconitum és amint látom,hogy vmi kezdődik,elkezdem adagolni és általában egy kis orrfolyással megússzuk.Persze most kivétel volt,mert az oviban ráfertőztek Bulcsúra... :?
Azért jobbulást Bencének is,de tuti,hogy az elején így fog működni...1 hét itthon,1 héz ovi...és ez még a jobbik eset... :roll:
Mi az a zakuszka? :oops:


Icsilya

Fiúknak boldog szülinapot!

Kép
És akkor egyenlőre halk gratula és drukk az UH-ig :)!


Szilvi

Bocs a belekottyért,de szt pont azért van dugó,mert kicsi a város :wink: :lol:
Nem erre tervezték az úthálózatot...és ennek tetejére még félpályás útlezárás... :?
Kíváncsi:én tudooooom :wink:!Vagy nem? :shock:

anyapoc
 
 


Anyapoc
Bocs, kevés auto=nincs dugó a kisvárosban :lol:
Igen jól tudod és most már elmondom mert 90%-os a dolog. Úgy néz ki,hogy összejön az új lakás :lol:

Kép


De most futok, mert MÁrk ramazurizik :roll:
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


sziasztok, szeretnék segítséget kérni azoktól, akik ismerik a veszprémi terhesgondozót. A 10. hétnél járok, pár héten belül valószínűleg veszprémbe fogunk ideiglenesen (pár hónapra) költözni és szeretnék olyan kismamáktól email-t (veron03@freemail.hu) vagy privát üz-t kapni, akik voltak már veszprémben a gondozóban, van tapasztalatuk. Előre is köszönöm :). veronika
akidna
 
 


Sziasztok!

Kriszti :)
Gyere nyugodtan panaszkodni, itt mindent lehet, ha mást nem is tudunk csinálni, vigasztalunk és együttérzünk. Baromi nehéz lehet most Neked, így egyszerre ennyi újdonság :? . Gyerekekre tényleg kevés idő jut :( , de hát ha az ember lánya visszamegy a dolgos hétköznapokba, az ezzel jár.
Mikor tudnék kimenni Hozzátok megnézni a babaruhákat? Esetleg elküldhetnéd priviben a telefonszámodat, hogy azon is tudjunk egyeztetni. Én is elküldöm az enyémet, bár lehet, hogy az még megvan Neked, hiszen egyszer már ügyleteltünk, a cipővédővel.

Na, később visszajövök, Gergő nem hagy kibontakozni

Pusz

Kép
Kép
bogumil
 
 


Na,megjöttem!

Icsilya :)
A fiúknak nagyon boldog születésnapot kívánok, Neked pedig boldog névnapot!
Az UH-hoz megy a drukk!!!!!!!!!

Orsi :)
Neked is boldog névnapot! Franciska nagyon ügyes, nem semmi miket művel már zsenge kora ellenére :P !

Anyapoc :)
Apa :( .
Hétvégén biztos megyünk be a városba, zavarhatok esetleg akkor is?

Szilvi :D
Gratula a lakáscseréhez? Újra cseréltetek? Hol?

Andi :)
Huh, remélem, javul az állapotod, és nem kell a tüdőgondozóba menned! Béres cseppet próbáltad már? Az is jó immunerősítő.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Icsilya Orsi!
Először is nagyon boldog szülinapot a fiúknak!!!! Kép
És NAGYON szorítok nektek!!!!!!! :)
Küldtem mailt... :wink:

Mindenkinek nagyon köszönöm a vigasztaló és együttérző szavakat!!!!! :) Nagyon aranyosak vagytok, jól esett... Ma jobban érzem magam, és a 3 napos hétvége most igazán jól jön! Programot nem tervezünk, mert Apának küldtek a németek elfoglaltságot, de legalább sokat játszunk majd a gyerekekkel. Azt is elhatároztam, hogy itthon a legszükség
esebbeket végzem el, és nem leszek a háztartás rabja... egykis rumliba és maszatos ablaküvegekbe még senki nem halt bele... :wink: :wink: :wink: Na meg a futárral hozatott pizzát is szeretjük :lol: :lol: :wink: !
No.: Nyitva van a kapu, Apát bármikor szívesen látják és vissza is mehetne dolgozni. Már azt sem akarták, hogy hazajöjjünk, de mivel ezt csak szeptemberben közölték, már nem lehetett visszaszervezni a dolgokat... Bonyolult lenne, most újra költözködni, de ha nagyon nem fogjuk bírni, akkor megyünk, és akkor már hosszabb távra mennénk...

Orsi!
140????? :?: Kétgyermekes anyukáknak tilos ám így száguldozni!!!! Irgumburgum!!!!!! :wink:
A kollégák nagyrészt újak, a gyedem alatt jöttek, és nincs velük semmi gond... fiatalok, aranyosak, kedvesek :) .

Andi!
Az Echinacea homeós bogyó immunerősítő hatású. Az 5 CH-sból napi ötöt kell adni egy héten keresztül, majd egy hét szünet, és így tovább...

Szilvi!
HURRÁ!!!!! Gratula!!! Szorítsunk, vagy már sínen van??? A lakás...
Hétfőt úgy oldottuk meg, hogy anyukám szabit vett ki, délben lefektette Enikőt (addig Apu volt ott) és fél egyre ő is el tudott menni a kolléganője temetésére. Szóval mindenkit mozgósítottunk... :roll:

Anyapoc!
Tényleg borzasztó a munkahely rugalmatlansága... Első nap pl. megemlítettem, hogy gondot okoz a reggeli gyerekszéthordás + a dugó is hozzájön, pedzegettem, hogy elő fog fordulni 5-10 perces késés, és erre mi volt a válasz? "Majd bent maradsz kicsit tovább!"... :o :shock: :shock: No comment... :? :(

Móni!
A turi ügyben hívlak telcsin, OK??? Most úgy tűnik, hogy a hétfő jó lenne...

Puszi mindenkinek! Ja, és míg az eszemben van: KÉT ORSINKNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!! Kép

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Köszönöm a névnapi köszöntéseket is! :D

140? :D le sem írom, én mennyivel szoktam menni 2 gyerekes anyukaként :D :D :D :D - na jó persze sztrádán :D Kirri a Te 140ed merre volt?
meg leszek fedve.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Móni

Zavarhastz,itthon leszünk :).
Illetve most még infó órán ülök,délután már talán itthon....

Kriszti

Hát ez elég elképesztő... :( És szomorú...
Reggel éppen rólatok gondolkoztam és az jutott eszembe(bár lehet,hogy vad ötlet),de nem tudnátok beosztani,hogy ki mikor melyik gyerkőcöt viszi?Akkor egy kis időt spórolnátok,bár nem tudom,hogy Apa hogyan jár melózni.... :roll:
Én is szeretem a pizzát :wink:!
És nálunk nem csak az ablaküveg maszatos,hanem a függöny,sőt az előszobai tükör is...aki szemfüles volt,az a talin láthatta :wink:!

Icsilya

Az autópályán én is elt udok szbadulni :wink:!De asszem Orsival már beszéltük,kinek mennyi a versenyideje Pestig :wink:!

Szilvi

Persze,így is fel lehet fogni,de amikor a várost építették,akkor még nem számítottak ennyi autóra...bocs :wink:
mindkettő olyan,amit nem lehet igazán nár befolyásolni...Illetve az autók mennyiségét igen,de elég drasztikus...Olaszo-ban pl bizonyos városokban meg van határozva,hogy egyik nap a páros rendszámú,másik nap a páratlan rendszámú autók mehetnek... :shock:
Lakás :)!


Orsiknak nagyon boldog mai névnapot kívánok!!!!
Kép

anyapoc
 
 


Orsi!

Boldog névnapot!!!!!!
Aztán nem ám ottfelejtődni a Mamiéknál!!! :wink:

Orsi!

Boldog névnapot!

A fiúknak boldog szülinapot!

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Anyapoc :)
Almáditól nekem 53 perc.... Ez Almádi MOL kút, BAH Aral kút (ami most ÖMV asszem :D)
természetesen nem volt csúcsforgalom sehol :D és autópályán is elkerültek a 130cal a belső sávban emberek :D

Köszönöm a névnapi köszöntést.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya

Jó idő,nekem is volt már hasonló. Innen Vp-ből nem olyan egyszerű,mert a 8-ason építenek,vagy nagy a forgalom,ha meg Akarattya felé megyek,akkor kerülő.Így Te előnyösebb helyzetben vagy :wink:.
Amikor nem volt nagy forgalom,nekem is volt már 1 órán belül a teljesítményem,igaz,engem nem kerültek el 130 -al :roll:....
De azért nagyon én sem lépem túl a sebkorlátozást,mert itthon nagyon harapnak érte... :oops:
Ehhez képest,amikor Kitzbühelből jöttünk haza az osztrák autópályán,ott lehetett menni...illetve kellett is,mert sose értünk volna haza... :?

Timi

Jövő héten szerda délután?
4 körül hozom el Bulcsút,utána tudnánk indulni,ha nektek jó... :roll:
És persze kéne cím,meg térkép :D!

anyapoc
 
 


Anyapoc :)
hosszú úton meg teljesen megérthető, ha siet az ember :D
nálunk apa is hajtós :D
egyébként Veszprémből tényleg más, mert a 8as azért lassúbb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szilvi!
Gratula az új kéróhoz!!!!!!!!!!!!!Szuper!

Orsi!
Sümeg-Sárvár közt hajtottam meg a "lovat", már hiányoztak a babók.Ma utánunkjött apa is S-ra, elmentünk egyet csavarogni Szombathelyre...kávézóban apa:
"-Menjünk már, hiányoznak a lurkók"-pár óránál többet nem igazán esik jól maradni.De néha meg ha velük vagyok, sok belőlük! :roll: :lol:

Timi!
Holnap megyünk haza!A héten akkor torna?

Anyapoc!
Te kis Schumacher :lol:
Szóval reszkessetek trafipaxok? :D
Köszi a meghívót!


Mindenkinek köszönöm a névnapi gratukat!
o.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


ismerős ez a se veled se nélküled érzés :D :D :D persze csak képletesen :D

de asszme mindenki megérti.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

Szivi :).
Óóóó,trafik... :D:D:D!Vicces,de amikor a rendőrautó is elhúz mellettem megkülönböztető jelzés nélkül... :roll:
Lehet,hogy választanom kell a péntekkel kapcsolatban:Apához viszem a srácokat Bécsbe,vagy elmegyek élvezkedni Rábapatyra... :roll:

Icsilya

No igen,így is szétültük a fenekünket.... :wink:
Remélem,hamarosan a 8-as is gyorsforgalmi lesz :wink....már egészen előrehaladottak az állapotok :D!Igazából sokáig azzal csezstem el egy csomó időt,hogy nem tudtam,hogy van a 8-ast és a sztrádát összekötő kétsávos ,szinte üres út... :? mígnem egyszer,véletlen... :oops:
Na,azóta lefaragtam tuti vagy negyed órát :D:D:D!
Ja,és azt se felejtsük el,hogy a kocsi lassan magától is odatalál :wink:!


Képzeljétek lányok,ma délelőtt levizsgáztam informatikából :D:D:D!
Igaz,az eredményt még nem tudom,de úgy tippelem,sikerült :).Nem volt ugyan nagy dolog,egy kis szövegszerkesztés,egy kis excell,egy kis net, egy kis tömörítés,rendszerhasználat.... :roll:
Egész jól haladok,már az első vizsgám megvan :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

jesszusom lányok, erre ne licitáljatok!
140-es sebesség nem tréfa. Tessék ám vigyázni! :!: Nekem mindig az jut eszembe, ha hallom, hogy Apa mennyivel száguldozik, hogy milyen lenne nélküle és teljesen elszorul a torkom :cry: Most meg pláne, hogy már van Márk is. Ekkora sebességnél még kisebb az esélye ha valaki böszme, hogy ő tudja korrigáni (nem mintha a 120-130-nál nagyobb lenne). Én úgy vagyok vele, hogy inkább lassan, de biztosan hazaérjen.

Anyapoc
gratula az első vizsgádhoz. :D
Hogy döntöttél ? Apa vagy élvezkedés (sztem élvezkedj apával :wink: )
Jó ez a páros páratlan rendszám, már csak a szmog miatt is. :lol: Nálunk is bevezethetnék :wink:

Kriszti
még nincs teljesen sínen a dolog, de jó úton haladunk :P
Ügyik voltatok hétfőn! Sokszor igen csak szervezni kell a dolgokat, hogy mindenkinek jó legyen és a gyerekek is olyan emberekkel legyenek pár órát akit szeretnek. Huh, végleg No. :lol: Jól hangzik.


Móni
Maradunk Vp-ben, ennek nagyon örülök, mert volt olyanról is szó, hogy esetleg a környező falvakat vesszük sorra. Újat veszünk, egy 8 lakásos társasház egyik lakását szemeltük ki.
Viszont úgy tűnik megint belekóstolok a kocsi nélküli életbe :shock: De hát ez van, valamit valamiért. Kicsit vérzik is a szívem, mert a Skodrit úgy megszerettem és olyan nehéz lesz tőle megválni. :cry:

Orsi
igazán csak akkor lehet gratulálni, amikor már lesz valami konkrét. Pl foglaló. Addig is próbálok a földön járni és nem felette 10 centivel lebegni. Mondjuk azt is tudom, hogy nehéz időszak elé nézünk, kissé összébb kel húzni az övet. :roll:

Sziasztok lányok!
Aztán csak óvatosan a volán mögött!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Mára Villő is lebetegedett,éjjel belázasodott,fent is voltunk vagy 2,5 órát,mire nagynehezen vissza tudott aludni... :? Igaz,aludtunk vagy 9-ig :wink:.
De nagyon nyafi,du megyünk az ügyeletre,mert ha tüszős mandula van kilátásban,időben elkapjuk... :?

Szilvi

Na ne aggódj,mi is csak ott megyünk gyorsan (Jó,Orsi most nem,de írta is,hogy visszavett :D),ahol lehet.Márpedig az autópályán nem véletlenül lehet 130-cal menni.És persze néha belelendül az autó... :)
Azt ugyan a múltkor nem akartam írni,de ha más kocsival lennék,én sem "száguldoznék" :D.Mondjuk egy Suzukiban... ( bocs )....
És ha Németoszrágot vesszük,ahol a belső sávban a sztárádán nincs sebességkorlátozás? :shock: Na ettől nekem is a hdeg futkos a hátamon...
Apát én is megróttam,amikor elkottyintotta,hogy útban Luxembrugba a luxusterepjáróval döngetett 160-on felül!!!! :shock:
Na,szóval nem licit volt,csak megbeszéltük :wink:.
Egyébként a bajhoz nem kell 130 -al menni...elég az 50 is városon belül... :( Na de tényleg,lassan járjunk.... :).Azért én maradok a maxnál,ha Pestre kell menni :).
Nem mondod,hogy eladjátok a Skodát? :shock: Akkor hogy jöttök hozzánk? :D
Autostop:hát asszem lenne nagy felhördülés,ha nem mehetne pl Pesten midneki akkor,amikor akar kocsival :D.Ott még a wc-re is kocsival járnak :).
Még nem döntöttem,mert tesómtól függ a dolog.Ha tud jönni velem pénteken,akkor megyünk Bécsbe.Ha nem,akkor marad Rábapaty :D.Egyedül nem nagyon akaródzik két gyerkőccel kimenni... :roll:

Na megyek,mert Bulcsú nem akar aludni,adok neki inkább ebédet :D!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Én alapvetően óvatos vezető vagyok és folyton a veszélyforrásokat figyelem (szóval parás és bizalmatlan is vagyok... :) ), de a német, osztrák autópályákon, amikor tudom, hogy még 800 km áll előttünk, akkor rá bírok lépni a gázpedálra... Pedig az emberi reflexek tényleg nem sokat érnek 140-nél... és szerencsejáték az autózás :cry: :( .

Szilvi!
Jól hangzik ez a lakás dolog, én nagyon szorítok nektek, hogy összejöjjön!!!! :) De ha esetleg egy környező faluba költöznétek inkább, akkor szólj, lehet, hogy a miénk eladóvá válik... :wink: :wink: :wink: :lol:
Megcsináltam ma az általad közzétett muffin-receptet, és jól sikerült... nyamnyam... :)

Icsilya Orsi!
Köszönöm szépen Apa nevében a meghívót!!! :)

Anyapoc!
Gratula az első sikeres vizsgához!!! Ügyi vagy!!! :) :) :) És milyen volt a suli? Nem unalmasak az előadások??
Nem vad egyáltalán az ötleted! Csak egy gond van: egy autóval nem tudjuk megosztani a feladatokat... :( Ha lenne mégegy, megoldódna a gond, mert Apa vinné Ákost óvodába, én meg Encit bölcsibe. De sajna nincs és nem is lesz. :( :?

Na megyek, mert még vár a mosogatás :oops: .

Pussz: Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszti

Látom, belémlátsz :wink:!
Én is a másik autót akartam javasolni,csak nem akartam így direktbe... :roll: De ezek szt tárgytalan is... :(
Mondjuk még azon is gondolkoztam(bár lehet,hogy ez is vad :D),hogy ha Enci a Lovassy mellé jár,akkor talán neked vele érdemesebb busszal menni,ami letesz mondjuk a pályaudvarnál,onnan csak kicsit kell gyalogolni...
Tudom,más idejével,erejével stb nem illik gazdálkodni... :oops:
Egyenlőre még csak az infó volt uncsi kicsit,mert ennek nagy részét tudtam,de addig is neteztem :D!Az excel viszont jó volt,ahhoz nem nagyon konyítottam,így már az is megy :wink:.
A többi egynlőre nem volt uncsi,mert még nem tanultam sem politológiát,sem szociológiát.Inkább száraznak mondanám... :roll:
Én is óvatos vezető vagyok :wink:
egyébként pedig szt fontos figyelni a környezetet,én mindig pásztázom a szembejövőket is,hátha esetleg tudok vmit még csinálni,ha gáz van...

És persze köszi a gratut Neked is és Szilvinek is :oops: !

anyapoc
 
 


Sziasztok!


Boldog szülinapot Levinek és Máténak! Orsiknak pedig utólagosan boldog névnapot!

Anyapoc és Orsi
Gratulálok az első vizsgáitokhoz!

Szilvi
Drukkolok, hogy összejöjjön az új lakás!

Sokat gondoltam rátok a hétvégén, de sajna csak most jutottam internethez. Ma jöttünk haza Rómából! :lol:


Kép
Kép
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Gratulálok a sikeres vizsgához! Villőnek mennek a gyógypuszik!
Vezetés... én mindig óvatoskodó vagyok! Az opellel, mert viszonylag lassú, 110-nél ráz a kormány. De be kell vallanom amíg megvolt a honda bizony néha észrevettem, hogy gyorsabban megyek a kelleténél. Két hete én is autó nélküli lettem :( . Most ha menni akarok kocsival akkor 7-re be kell vinnem apát veszprémbe és úgy tudok menni.
Zakuszka :) egy isteni finom/ minek is nevezzem/ zöldség mix. Padlizsán, tök, paradicsom, hagyma, pritaminpaprika, sülve és főzve. Pirítóssal nagyon finom :wink:

Szilvi

Szorítok, hogy összejöjjön a lakás! Jó lenne összefutni valamikor. Még a vezetéshez annyit, hogy már éltem át fejreálló autóval balesetet. Nem kívánom senkinek. Nem én vezettem, utána évekig iszonyúan féltem ha autóba kellett ülnöm. Pedig naponta kellett , többször is.

Szilvia

Iriiiiiigy vagyok. RÓma miatt. Mesélj hogy is kerültél oda és milyen volt.


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Orsi!

A héten kezdjük a tornát? :roll:
Holnap délelőtt nem tudok menni,de délután minden mehet,ahogy beszéltük. Jó lenne ha még ma ide benézel,rámcsörögnél. Uradat hívogattam,de nem veszi fel. :shock:

Anyapoc!

Gyors jobbulást Villőnek! Remélem már elmúlt a magas láz!
Még a múltkor írtad,de átsiklottam felette,hogy építkezni akartok?
Hol,mikor?
Ja, a maszatos tükrödet persze,hogy senki nem vette észre. :wink: Nálunk az üvegajtón nem lehet kilátni a tenyérnyomoktól. Naponta kéne puceválnom. Na azt aztán NEM! :lol:

[/b]Szilvia!

csak én nem emlékszem rá,vagy tényleg nem írtad,hogy "átruccantok" Rómába? :shock:
Biztos nagyon jó volt. És Marcell?

sZILVI!

Drukkolok hogy meglegyen az új lakás. Ugye mondanom se kell,hogy fényképet szeretnénk róla?

Orsi- Icsilya!

Megy a drukk az UH-ra!
Mennyi lett a HCG? Egy vagy két babás? :wink:
A kis "sógununk" ujja hogy van?

Kriszta!

Akkor miért is jöttetek haza,ha marasztalták Apát? :shock:
Encinek jobb már a bölcsiben?

Móni!

Gergő hogy van? És te?

Andi!

Nálunk a gyerekek Echinacea cseppeket kapnak ,nekünk bavált.


Jó éjt Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Na ezt jól összekutyultam..............

Bocsi.

Kép

Kép
aba
 
 


Látom, felkavart benneteket a 140-es tempó, amit produkáltam :roll:

Gyorsan mentegetőzöm is: gyerekekkel soha nem megyek ennyivel, nélkülük is csak autópálya, ill. ez a szakasz amit írtam is nyílegyenes , nem volt forgalom.
Amúgy én is óvatos vezető vagyok, bár sajnos néha tökmindegy 80-al megyünk v. 140-el, mert ha baj van és más hülye, akkor ugye... :?
2 dolog van amitől iszonyat parázom: a vadak és a durrdefekt...szinte kivédhetetlenek.(igaz tavaly Sopron mellett kikerültem egy őzikét, ami elém szaladt)

Szilvia!

Nagyon szupi lehetett Róma!
Gyönyörű helyen jártatok!

Timi!

Akkor délután talizunk!
Zoli mé nem regisztrál már az iwiw-re????
Minden nap nézzük, de semmi!

pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Villőnek jobbulást és sok gyógypuszit.
Megvettem a bodyt, majd össze kellene valamikor futnunk, de ha esetleg erre jársz fel is ugorhatsz érte.

Egyedül nem jó 5let kimenni apához, mármint a kőcök nélkül? Egy kis lazulás kettesben? :wink: Bevállalom a B-t és V-t 8)


Kriszti
sztem nem lesz aktuális a kérótok, de azért köszi :roll: Úgy gondoljuk ha már van :?: , ki kellene hasznáni a szocpolt. Remélem ez a tervünk sikerül :shock: Engem annyira már nem vonzanak a környező települések. Persze ha más megoldás nem lesz..... :shock:
Ha Te is olyan konyhatündér vagy :lol: mint én, akkor érdekelne engem is ilyen nehézségi fokozatú recept. Nem kötelező sütinek lenni. Akármilyen kaja érdekel. A lényeg, hogy könnyű, gyors és finom legyen.

Szilvia
el tudom képzelni,mennyire hiányozhattunk neked Rómában :lol: :wink: Apával kettesben, biztos akadt jobb dolgod is mint ránk gondolni :roll:


Bambika
igen, elhiszem, hogy nem volt a baleset után nagy kedved újra volán mögé ülni.
Meggyógyultál? És a törpék? Ha, igen akár össze is futhatunk ha Herenden leszünk. Majd megdumáljuk. :P

Aba&Kirri
Milyen tornára fogtok járni?



Elmesélem egy aranyos beszólását apának :)
"Apaszáj": Apa észrevétele, hogy Márk nagyjából (eddig) két részre osztja a világot. Vannak a Baaak, és a Győőőők, levonta a következtetést. Egyelőre a Baaak vannak többen mint a Győőők. :lol: :lol: :lol:

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Hú, micsoda rémes egy idő van! Délelőtt az a nagy szél, most meg ez a sötétség, kész vagyok tőle!

Anyapoc :)
Lehet, hogy délután megyünk a városba, majd rádcsörgök!
Remélem, Villő jobban van!
Egyedül én sem mennék a gyerkőcökkel egy ilyen hosszabb útra, ahhoz én túl "beszari" vagyok :? . Egész úton azon paráznék, nehogy történjen valami.
Gratulálok én is a vizsgádhoz!

Orsi :)
Mikor mehetnék babaruha nézőbe? Már gyűjtögetem a zsozsót, valahogy már be vagyok nagyon indulva, mintha már csak napjaink lennének hátra :lol: ! Persze van egy kezdő ruhakészletünk, sógornőm folyamatosan adagolja, amit a kiscsajuk kinőtt, de hát azért én is szeretnék ezt-azt beszerezni, meg hát szükség is van még erre-arra :roll: .
Bulizásról nem írtál, hogy sikerült?

Szilvi :)
Autó :( . Nekem nagyon hátrányos, hogy nincs itthon, nálad nem lesz annyira rossz a helyzet, hiszen eleve a városban vagytok. Babakordéval is el tudsz jutni bárhova, még jót is tesz a kondidnak :lol: !

Szilvia :)
Mesélj Rómáról! Hány napig voltatok, kettesben?

Andi :)
Jobban vagy már?

Timi :)
Sikeres volt a rábapatyi kirándulás? Mesélj? Néztél esetleg bundás gyerkőccipőket is?

Na, megyek, bazi sokat keményedik a pocóm, pedig eszem a magnéziumot rendesen :roll: . Még be kell fejeznem a holnapi ebédet :? .

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Anyapoc :)
Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!!!!!!!
Alig vártam, hogy hazaérjünk, máris nekiestem a táskának, nagyon jó cuccokat tartalmaz! Hosszú ujjú body egyáltalán nem volt még, de nagyon jók a vastag kisnacik és pulcsik is! Hálózsák is szuper.
Szóval, tényleg nagyon köszönöm, mindent használni fogunk, az biztos :lol: .

Átmentünk a Brendonba, hát, elvitték a babakocsit, amit kinéztem :x ! Ráadásul gőzük nem volt az eladóknak, hogy melyik babakocsit keresem, cikkszám alapján tudnának utánanézni, de hát az nincs. Tavaszi katalógusban volt ilyesmi kordé, most utánanéztem a neten, 25000-rel olcsóbb most, mint májusban volt :P .
Holnap megvesszük a komódot, tehát talán lassan összejönnek a dolgok.

Kriszta :)
Veled mikor tudok találkozni? Gondolom, csak hétvégék jöhetnek szóba. Ráér még azért, nem sürgetni akarlak, csak mostanában nyugtalan vagyok, egyfolytában az jár a fejemben, mi hiányzik még. Gergővel valahogy sokkal jobban összeálltak a dolgok, időben felkészültünk. Apa is mindig csak azt hajtogatja, hogy ráérünk még erre-arra, ezzel is csak az idegeimet őrölje :x . Hisz neki is jobb lenne, ha már mindenre felkészülnénk, aztán nyugodtan ücsöröghetnénk, várva a kicsit.

Petra :)
Miért nem jelentkezel???

Gergő tegnap este élménybeszámolót tartott a mamának, a foltok rajta egy vérengző szúnyog nyomai :evil: Kép .

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Hali!

Orsi!

Apa meg az iwiw......... Estére rá fogom kényszeríteni :wink:
Most jöttünk meg a CSivitelőről. Barnus majdnem elaludt hazáig,most leraktam,alszik. Remélem holnap délelőtt nálatok nem dől ki ilyen hamar.

Anyapoc!

Alakformáló torna. Mert ugye hát van mit formálni.... khmmmm
talán lesz eredménye. Ha más nem hát akkor annyi,hogy kicsit kikapcsolunk arra az egy órára. :wink:

Móni!

több ,mint sikeres volt a rábapatyi kirándulás. Én is találtam magamnak csizmát, egy sídzsekit ( errre kaptam 6000 ft engedményt a törzsvásárlói kártyára) Csengének is vettünk bundás bakancsot. Barnus kimaradt sajna,mert amit megvettem volna - hosszabb szárút szeretnék neki - abból nem volt méret.
Még Apát kéne elcincálni magammal valamikor,mert neki is lett volna jó.
jó a telcsis kép. Mintha Csengét látnám ..............


Szilvi!


Most látom,te kérdezted a tornát............
Szóval alakform.
Szóval érdekel gyors kaja? Mondjak? :wink:

Szilvia!

E!ltüntél mint az aranyóra. Mi lesz a római kirándulás részleteivel?



Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Látom,én vagyok csak ilyen galád gyors vezető...persze csak ahol lehet.... :lol: Én megyek a gyerkőcökkel is 140-el a pályán ,de óvatos vezető vagyok :roll:.

Kezdem visszafelé :D!

Timi

Nem én kérdeztem az alakformáló tonrát,hanem Szilvi,de komolyan nem tudom,miről beszélsz!!!! :shock: Neked alakformálás? :roll: Mondujuk,inkább kondiban tartás :).
Jujj,úgy várom már én is a rábapatyi kirándulást!!!!!Most irigykedek,de árat nem írtatok még mindig!!!!
Igen,építkezni szeretnénk majd,lehetőleg Vp-ben.Most az Aranyosvölgyet osztják, a Takácskert után(Tapolca felé),egy ikerházat szeretnénk ismerősökkel,de ez még nem olyan közeli jövő...vagy ki tudja? :roll:
Üvegajtó :D!Hát vhogy én is így vagyok az erkélyajtóval :D!Tuti,mire lemosom,másnap ott a tenyérlenyomat :D!

Móni

Örülök,hogy tetszenek a cuccok,van közte olyan is,amit Villő nem is használt :D!Mire megvettük,kinőtte :wink:! Használjátok egészséggel,aztán ha már mindet kinőtte Zsófi,akkor ráérsz visszacuccolni :).
Gergő nagyon édi,Bulcsú is baromira csípi a telefonlálst :).Szúnyog... :( De honnan? :shock:

Szilvi

Köszi a bodyt,nagyon ari vagy :)!
Hát most ne vállald be őket,mert Márknak nem kíváncs tüszős mandulagyuszit gondolom :?.
Egyedül nincs kedvem menni,meg hát Apa sem rám kíváncsi annyira,mert velem bmikor tud telefonon beszélni :?.De a gyerkőcök... Lehet,hogy nem megyünk,mert a péntek tesómnak nem jó,szombat meg apának.Ha rá tudom az óvónéninket beszélni,hogy jöjjön el velünk,akkor vasárnap :).
Apaszáj :D:D:D!Tipikusan Ati :D!

Ezt most elküldöm,köbv szünetben folytatom :)!

anyapoc
 
 


Folyt. köv.

Andi

Autó nélkül... :(
Alvás hogy megy? reméle,fogakkal mnden rendben.Villőnek most jön a 11.-12. :).Szerencsére semmi komoly,de most a betegség dominál... :(
Sült zöldségek :).Hát nem az én világom... :? Vhogy a paprikát sütve...brrrr....
Tüdőd? :rooll:

Szilvi

Róma :)!Tényleg,hogy kerültetek Ti oda????


Köszi lányok a gratut a vizsgához,de sajna csak (:roll:) 4-es lett.Kicsit megtört a dolog,mert szt érdemetelenül kaptam.Két apró hibám volt,ami a teljes feladatmennyiséget nézve elég elenyésző...de mndegy. :?

Villő:ma már talán jobban van.
Hétvégén kétszer vittem ügyeletere.Az első dokinéni mesterkélten kedves volt,mondókázott stb,még a hideg is kirázott tőle.Aztán megkaptam a kioktatást,miszeint ez a játéknyaklánc anyuka nagyon veszélyes... :? Aztán óvatosan megjegyeztem,hogy ez nem játék és még nem volt probléma...De anyuka!Egyszer van csak probléma :roll:....no comment.
Aztán msnap megint doki,mert rosszabodott a helyzet,amit előző nap nem ítélt vészesnek a dokinéni.A dokibácsi már mást látott,hólyagokat a garatfalon,vírusos fertőzés a torokban és a szájban.kaptunk rá vmi port,ami 72 (!!!) Ft volt :D.Az segített,mert fájdalom csillapító és fertőtlenítő is.De aztűn csak maradt a láz,aztán jött az orrszutyogás...
Voltunk fent eleget éjjel,persze reggel pótolta,sőt,az utolsó két napban nappal is szinte csajk aludt.A lázcsillapító is csak max fél fokot vitt le neki.elvittem a saját dokinénihez,aki szt húzódik a mandulájára,így Bulcsú maradék antibiotikumát kapja most,remélejük,kitart az adag,nem kell kiválatni 2 kanálért a másikat :?.
Ma már reggel jobban volt,pedig 2-3 napja szinte csak tápot eszik(pedig már 1 hete leszoktunk az esti 100 ml-ről is :?).Ahogy fáj a torka,gondolom mást nem kíván.Nagyon rosssz volt látni,ahogy szenvedett.Ahogy fent volt,akkor is csak nyögdécselt,feküdt vagy rajtunk lógott... :?
Ma már remélem,javul a helyzet :).

Na,nem panaszkodok tovább,puszi nektek :)!

anyapoc
 
 


Ejnye - ejnye tantónéni!!!!!!
Netezgetünk,netezgetünk????? :lol:

olcsóbbak a csimmák. Pl: ami S.Oliver gyerekcsizma itt Füreden 12900, az Rp-on 10 valamennyi.
Amit én itt megfogtam,hogy tetszene az 30.000 ( jaj le se merem írni....) az Rp-on 25.000.
Szóval nem kínai ár, de pár ezressel minden olcsóbb.

Ha pedig törzsvásárlói kártyát kérsz, akkor 66.000 ft vásárlás ( nem egy alkalommal ! ) után 6.000-ret leszámítanak.

És van választék!!!Ja, és nem húzzák az eladók a szájukat akkor se,ha a tizedik csizmát próbálod fel!!!!!!!
Amit nem minden üzletről lehet elmondani.

Remélem összejön az építkezés!! Nekünk is tervben van ,csakhát a füredi telekárak..... :shock: :shock: :shock: :shock:


T.
[/b]

Kép

Kép
aba
 
 


Móni!

Jövő héten csütörtök du?
ha nektek jó, gyertek csak, várunk titeket!
Addig szépen összekészítem Francoska cuccait.
Mamitól most kapott egy nagyon cuki átmeneti overállt, most mondjam, h. már rövid neki???
(2-szer volt rajta :cry:
Nem tom hova nő ez a gyerek :lol:
Gergő nagyon ari a képen, Joci is imád telefonálni.

Orsi!

Baba/babák?Mi újság, mikor lehet tudni hányan vagytok? :lol:

Timi!

Akkor holnap gyertek, lehet még Apját is elcsípitek, 10-es a héten :D Már a tornát is megbeszéltem vele, vigyáz a lurkókra addig.(ja, 4-es lett a vizsgám nekem is) :lol:

Szilvia!

Tessék jönni és Rómáról mesélni!
Második nászút volt? :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anyapoc :)
én 150nel is megyek. Nyugodj meg! :D

Orsi :D
UH nov.2. 1 hét múlva.
az biztos a HCG alapján, hogy 1 baba, temélem, minden rendben vele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


SZIASZTOK!

Kép

mOST VOLT SZERELŐNÉL ÉS EGYSZERŰEN KIKAPCSOL! Pedig sokat írtam! Már az elköszönésnél tartottam és ezt teszi velem ez a mineknevezzem.

Akkor újra Anyapoc

Villő nózija is javul már? Bulcsú?
Alvás kb. 11-ig éjfélig mindenki alszik Lilla ébred mammmaaa, eszik és ezután már nem tudom visszatenni mert felébred rá. Bence dettó így köztük vigyázban alszom én is. /apa egyedül birtokolja az új franciaágyat :? / csak álmodozunk ,hogy egyszer majd de jó is lesz együtt aludni :oops: .Fogak, most tör át a 6. , nem sieti el.
tüdő rendben :) .
Mostanában Bence minden reggel sír az oviban :cry:

Szilvi

Még van egy kis orrfolyás és köhögés, de ha itt lesztek írj egy sms-t légyszíves és meglátjuk tudunk-e talizni.
Autó... apa egy 7 személyes crysler voyagert akar venni. Már kettőt elvittek az orrunk elől :( . Lehet hogy holnap fogják a harmadikat :( . Majd kérek tőled tanácsot mit is kezdjek a bivalyerős karmaimmal a kezemen :wink: .

Icsilya

+++++++++++++++++++++++ drukk nektek!
150-nel száguldozi? ejnye-bejnye :shock:

Most nem tudom folytatni, Lilla éhes, 2-re meg mennem kell Bencéért oviba..

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Még gyorsan.. látta valaki a dzsungel könyvét?? Milyen? Apát szeretném elcsábítani rá, már megrendeltem nov. 24-re a jegyeket.
Most már tényleg mentem..

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen eddig nem volt időm a gép elé ülni. Rómával kapcsolatban nagyon vegyesek az érzéseim, (persze a családnak csak a csupa jó dologról meséltünk). Apa meglepetése volt az út, hétfőn közölte, hogy csütörtökön egy órakor megy a repülőgépünk Rómába.

Rómával kapcsolatos pozitív élmények:
A szálloda új volt, kb. két hónapja nyitották meg, nagyon ízlésesen, kényelmesen be volt rendezve, a szobánkban plazma TV, wireless internetezési lehetőség. Rövidesen nagyon szép környék lesz, rengeteg szálloda épül közvetlenül mellette. Rómában a nevezetességek jól megközelíthetőek, rengeteg van belőlük és csodaszépek. Nagy élmény volt látni a Vatikánt.

Negatív élmények:
A kezdő szállodai személyzet jóvoltából 1,5 órát vártunk egy egyszerű vacsorára. A vasúti megálló 1 km-re volt a szállástól. Én ezt az utat egyszer voltam hajlandó megtenni, ugyanis esett az eső, nem volt járda, az autósok száguldoztak mellettünk, az út széle pedig csupa gaz volt, így még a kilógó gazoktól is csurom víz lett a ruhánk. A taxi drága, így kb. annyi pénzt költöttünk taxira, mint a szállásra. Háromszor áztunk meg (volt esernyőnk), a cipőm hajszárítóval kellett kiszárítanom, hogy másnap legyen mit felvennem, mert persze az időjárás előrejelzést megnézve vittem egy pár nyári ruhát és szandált.

Sajnos nem úgy sikerült az út, ahogy kellett volna, de örülök, hogy legalább egy kis időt kettesben töltöttünk.

Anyapoc
Villő már jobban van? Remélem hamarosan meggyógyul!

Icsilya
Drukkolok én is nektek, de biztosan minden rendben lesz. :) Szerettél volna esetleg most is ikreket?

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát, erről a taliról jól lemaradtam! :( Pedig tervben volt ám, hogy megyek (gondoltam megleplek titeket ezért előre nem is szóltam), de a párom spontán programmal közbeszólt. Vásárolni mentünk Pestre. Ezt muszáj volt kihasználnom, mert már teljesen pánikolós korszakomban vagyok. De jelentem: MINDEN MEGVAN (néhány apróságot kivéve)!!!!!:) Képzeljétek már a gyerekek karácsonyi ajándékait is letudtuk, szóval nagyon nagyot haladtunk az elmúlt néhány hétben.
Az e heti aktuális problémám az az, hogy az utolsó vérvételen magas lett a cukrom. Ilyen még soha nem volt, hogy tesztreggeli után rossz lenne az eredményem, úgyhogy most be vagyok sz...va rendesen. Ma este megyek Turcsányihoz 36 hetes UH-ra, kiváncsi leszek, mit mond! Pénteken pedig már az első NST-re is sort keritek!

Móni
Te hogy vagy? Mik a hirek? Mocorog a kiscsaj rendesen? Neve eldőlt már?
Képzeld, én napközben már képes vagyok Nórával együtt akár másfél órát aludni, pedig éjjel is megvan a min. 7 óra pihim. Már egyre nehezebben birom a hasamat, de azért ilyen pihenőkkel elég jól elvagyok!:)

Anyapoc
Hogy vannak a betegeid? És te? Kipihented magad a nagy őszi szünetben?

Kriszta
Gyerekek hogy birják a bölcsit, ovit? És te dolgozol már?

Bocs, ha ezekről irtatok, most mindent még nem volt időm visszaolvasni!

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Jelentem sokkal jobban vagyunk :).

Timi vagy Orsi

S.O.S.!Azt még áruljátok el,hogy csak drága cuccok vannak?Mert anyum nem akar ilyen márkás dolgokat venni :roll:.... Ha tudtok még ma válszolni,mert ettől függ,hogy holnap megyünk-e... :?

Kezdem visszafelé :).

Petra

Huh,végre jelentkeztél,már kezdtem megijedni :shock:
Köszi,egész jól vannak,már csak Villő AB-ozik,nyomom bele a Normaflore-t :roll:
Szünet jövő héten lesz,de majd elmesélem,mennyire pihenem ki magam két gyerekkel összezárva :lol: :lol: !
Te viszont jól teszed,hogy pihizel még sokat,mert aztán jön a nemulass :wink:!
Igazán jöhettél volna a talira... :(.Na de majd legközelebb :).Próbáljunk még úgy szervezni,hogy egyben legyél? :wink:
Cukor :(.Szt csak egy kis diétát kell tartanod,aztán kész :).UH:drukk megy,bizti minden rendben lesz,súlyra kíváncsi vagyok :wink:!

Szilvia

Huh,hát nem semmi élményeitek voltak Rómában :shock: .Azért a képeken nem látszik :)!
Marcell kivel volt?
Azért jó kis meglepi volt apától :wink:!A repcsiről írhtanál,rán decemberben vár ez :roll:!

Andi

A gépnek,kérlek,lelke van :).Ne csodálkozz,ha mindig szét akarod verni,hogy nem hagy élni :lol: :wink: !
Nálunk jobb a helyzet,porszívózás még megy,de szerencsére egyre jobban bírja Villő.már nem kell lefogni,ráülni,ugyan sír,de tök jól tűri :).Rájött,hogy hiába küzd :roll:.
Alvás... :( De legalább van alvás...bár nem tudom,te hogy vagy vele,én elég nehezen alszom úgy,ha kis helyre vagyok nyomorítva :?.
Apa és a francia ágy :D.Örülj neki,hogy nem akar ő is mellétek feküdni :D:D:D!
Bence szt normálisan viselkedik.Talán most kezd benne tudetosulni,hogy ez bizony mindennapos lesz,hogy nem csak akkor kell menni,amikor neki tetszik.de hidd el,ez csak neked szól :).nem tudom,mit mondanak az óvónénik,de bizti,amint kilépsz,már abba is hagyja :)Erősnek kell lenni,ne lássa a bizonytalanságodat :).

Icsilya

Azt azért nem mondom,hogy megnyugodtam :wink:.
Drukk megy :)!

Timi

telekárak...itt detto.Ezért gáz nekünk is.És ezért lesz ikerház,mert így olcsóbb a telek :(.
Csizik :).nekem lényeg a minőség,anyumnak nem mindegy az ár... :roll:.
Netezgetek:csak lyukasórában :).


Karácsony:a Metroban már megjelentek tuti játékok nagyon jó árakon!Rengeteg jó játék van kicsiknek,vannak autók,rengeteg féle baba,játékkonyha és a hozzá való felszerelések.Ha vkit érdekel,szívesen írok árakat :)!

anyapoc
 
 


b]Anyapoc![/b]

Nem, természetesen vannak normális árú dolgok, ezért írtam, h. 2 épület van, a B-be is nézzetek majd be, ott ll.oszt. cipők vannak(megjegyzem semmi bajuk, de majd úgyis meglátjátok!) ill. azért olcsóbbak, mert kifutó színűek,ill. limitált méretben jöttek ki(nagyon sok és meseszép csizi van 37-es lábra pl...)ami jó lenne, de szülés óta megnőtt a lábam 1 számmal :roll:
Én mindig a B-ben kezdem a cipővadászatot, mert jobban esik a pénztárcámnak :lol:
Most sajnos a vádlim miatt csak drágát találtam, de hát névnapom is volt,meg egy ismerősön át féláron vettem Jocinak téli Siesta bakancsot :wink: (spóroltam)

Én kérhetek árakat a Metróból?

Timi!

Na milyen volt a balett?
Komolyan mondom, lassan elmehetnél ovijáratnak a 7 személyes kocsitokkal :D


O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Ja, és törzsvás-i kártyát érdemes kérni, mert ha ezentúl kollektíve jártok majd a család,akkor megéri, 60000 ft felett 6000 kedv-ény jár, Jocinak így lett "ingyen"az Asso szandija nyárra,ill. családtagok is használhatják!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Szuper,köszi :).Akkor megyünk,ha tetszik,ha nem :D!Huh,de azért 36-os cuccok is vannak?Mert nekem meg akkora a lábam... :?
Téynelg a nőtt a labáad?Végre találkotam ilyennel is :D:D!Mindig csak olvastam róla :D!


Árak:

Inkább beszkennelem,egyszerűbb :).Hát a lényegesebbeket,nem minden oldalt.... :roll:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Ha vmelyikről kell bővebb leírás,szólj :)!

anyapoc
 
 


Anyapoc :)
csak villámolvastam :D ez metro katalógus?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: