Új privát üzeneted érkezett!

Edit!

Boldog szülinapot!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Edit

Kép

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Köszönöm lányok!Kép
Ana egy nagyon jól sikerült!SzuperKép
Külön köszi.KépKépKép
Puszi érte!
Edit
edit01
 
 

 
 

Edit!
Kép
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is.Kép
Elapátlanodtunk néhány napra.Ruszlánnak ma váratlanul Ukrajnába kellett utaznia,holnap,vagy h.után jön haza.Aztán 24-ezik,aztán alszik...szóval nem túl rózsás a kedvem.
Fiúk valamit éreznek a levegőben,ma mindkettő rendesen nyűgös volt.


Edit!
Isten éltessen sokáig!KépKépKép
Remélem hamar meggyógyultok!Tegnap óta nekem is fáj a torkom,nagyon bírnám,ha nem lennék taknyos!


Ana!
Bár sejtem a választ,azért megkérdezem:motor megkerült?
Én fiaim nem voltak olyan nagyok,csak hozzám képest:Raul 3,75,Patrik 4 kilóval született,és,mivel mindkettő rendesen beletekeredett a köldökzsinórba,császárral jöttek a világra.Patriknak 2x is a nyakán volt,jó szorosan.
Viszont nagyon sokat híztam mindkét alkalommal:először 32,majd 22 kilót...


Éva!
Gratulálok Attila megindulásához!Nagyon aranyos!Kép
Remélem oltás nem kavar be!


Betti!
Torokfájás nem ragadt nálatok,ugye?A bárányok hallgatnak?????


R.Betti!
Milcsi mikor aludt vissza?Jobban van?
Kocsid?


Katácska!
Etele kaszkadőrmutatványos sérülései meggyógyultak?
Férjed jól van?


Ildi!
Karcsikának kibújt a foga?
Ezen a héten lehet,hogy össze tudjuk hozni a játszózást.Szoktatok amúgy kijárni oda?


Eldugulok.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Hát sajnos ma sem mondhatom hogy kialudtuk magunkat.KépMilán felkellt 1:00 és 3-kor aludt vissza.Nyüglődik is....Nem panaszkodok,inkább írok kicsit.

Edit!
Tegnap Milán 5-kor aludt vissza,én meg késöbb de azért aludtam kicsit énis.
Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kata!
Milán 5kor aludt visssza.Nincsúgy vele gond egyébként csak az éjszakák kegyetlenek pár napja.Napközbe elvan és nem is nyügös.Milyen kocsit kérdezel?Bocsi,de nem tudomKép

Lenne egy kérdésem.Nektek mikor jött meg a menstruációtok szülés után?Szedtetek gyógyszert?Ja és aki szoptat annak mikor jön meg?Tudom változó,de mégis kinek mikor?Köszi előre is.
Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Katácska!
Látom Etele is elég vakmerő. Az én fiam is ilyen Kép , igazi férfiak;).


Rbetti!
Remélem Milánod hamar meggyógyul.
mi lett az autóval?
Mensi ügyben: Nekem mindkettőnél három hónap után jött meg. Már úgy értem, mikor három hósak voltak, tehát alig múlt el a gyermekágyi, egy hónap múlva már szenvedtem is tovább.. egyikkel sem szedtem gyógyit. Van olyan, akinek ilyen hamar megjön, mint nekem, van akinek egészen addig nem, míg szoptat. A többségnek meg valahol középen Kép


Éva!
Örülök, hogy jól "sikerült" az oltás. Állítólag ennél ritka az ilyen szövődmény, úgyhogy nyugi Kép.
Nagyon édes Attilád! Szerintem nincs elkésve egyeltalán.

Edit!
Most kicsit meglepődtem. Ti tényleg arról beszéltek Emesével (is), hogy fogytam e vagy sem? Mikor azt mondtad a játszón, hogy szürke egérnek érezted magad mindig, én pedig azt válaszoltam, hogy én meg csak szeretnék az lenni, hát valami ilyesmire gondoltam ;). Persze ne érts félre, nincs ezzel gond, mindenki arról és azzal beszél akivel akar, csak fura, hogy az embereket sosem az érdekli, ami valóban fontos. Remélem nem értesz félre ;)
Egyébként nálunk is mindenki beteg, én is, és ráadásul még az eső is esik.
Hogy telt a szülinap?

Kata!
Elapátlanodás Kép. Együttérzek! Sajna a rózsátlan kedvben is hasonlítunk Kép.
Bárányhimlő eddig még nem bukkant fel, remélem nem fog. Eléggé megijesztett az Aktív adása..
Torokfájás viszont még mindig megvan. Sebaj, lesz ez még így se..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nem tudok mit tenni!Kép
A szülinapnak még nincs vége!Kép

Edit
edit01
 
 


Sziasztok

Olinak még mindig nem bújt ki a foga! Már 2 hete kinlódik vele. Akkora az ínye, hogy csoda hogy még nem repedt szét. Az éjszaka megint alig aludtunk. Na mindegy!
Közben szépen kisütött a napocsak is és a kedvem is jobb lett.

Kata
Moci nem lett meg, de sebaj van másik. Szerencsére nem kedvenc tünt el.
Szerintem elég nagyok voltak a te fiacskáid is! Hát ez a fránya köldökzsinór! Nálunk Milcsin szerencsére nem volt rajta, de Olinak rátekeredett a nyakára. A doki sejtette is hogy valami van, mert minden fájásnál romlott a szívhangja, de nem volt azért annyira rossz, hogy rögtön császározzanak, és szerencsére elég hosszú volt a zsinór ahhoz hogy megszüljem simán.
Férjed Ukrán?

RBetti
Hm, szegény te! És persze szegény MIlánkád! Fogcsik hogy állanak?

Edit
Mikor ünnepeljük meg a szülinapod? Kép Tudod beülünk valahova!
Azért jó volt a tegnapi fagyis délutánKép Jó kis fogyókúraKép

Betti
Remélem nem lesztek bárányhimlősek!
Miért baj ha beszélenk rólad? Nem kell mindekiről a rosszindulatot feltételezni. Lehet hogy megdícsértek, hogy milyen csinos vagy.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Edit!

Nagyon sok boldog születésnapot neked!
Kép


Etele jól van köszönöm, már majdnem teljesen meggyógyult a szája!
Este megyek tornára, bár remélem Klári nem lesz olyan hajcsár mint a multkor... bár nekem az is rossz volt, hogy az a két csaj ott röhögött oldalt!...Tuti én nagyon béna vagyok ( összekeverem a lépéseket, nem tudok minden gyakorlatot megcsinálni annyiszor amennyiszer kell) de engem akkor is zavart, hogy bámultak, mutogattak és röhögtek...
Persze ez csak az én kisebbrendűségem...

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Katácska!

Melyik csajokra gondolsz?
Azokra az orosz nőcikre? Szerintem ne foglalkozz velük! Õk még nem is próbálták ki soha! Majd ha ma jönnek meglátjuk nekik hogy fog menniKép Mert hát először bele kell jönni! Neked már nagyon jól megy a botrázás, a lépéseket meg idővel úgyis megtanulod! Ja, én sem tudok minden gyakorlatot annyiszor megcsinálni ahányszor kéneKép Szerintem ne érdekeljen ki mit mond, csak csináld ahogy tudodKép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!


Katácska!
Voltál tornán?
Mikor én elkezdtem járni,sokat bénáztam,ugyanígy éreztem magam,mint Te-pedig az csak egy amolyan nyugdíjas torna volt.Mire belejöttem volna,Patrik miatt abba is kellett hagynom.


R.Betti!
Írtad,hogy elromlott a kocsitok.Gondolom azóta már rendben van.Kép
Éjszakátok.Kép
Nekem is kb.3 hónap múlva jött meg szülés után.Próbáltam gyógyszert szedni,de nagyon bekavart.Első gyerek után a spirál szintén.


Ana!
Oli jól megkinlódik a foggal.KépPatrik is nehezen növeszti őket.
Patriknál két héttel szülés előtt be kellett feküdnöm a kórházba,mert Habony doktor észlelte a ctg-n,hogy valami nem stimmel.Éppen eltávról mentem vissza,és olyan rossz lett a ctg akkor este,hogy az ügyeletes azt hitte,rossz a gép.Azonnal a műtőbe vittek,eszmélni sem volt idő.Raulnál 10 óra vajúdás után tűnt fel,hogy valami nem stimmel.
Igen,Ruszlán Ukrajnából származik,apja ukrán,anyja magyar.


Betti!
Mi volt az Aktívban?Tudom,hogy felnőtt korban elég gáz a bárányhimlő.Kíváncsi vagyok,mit mondtak.
Torokfájás még engem is "boldogít".


Edit!
Remélem jól sikerült a szülinap!Kép


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Ana
Köszi az estét.Nagyon jól éreztem magam.KépKépKép

Kata
Köszi szuper volt!
Este beültünk valahova és mulattunk,hát ránk fért már amúgy is.Kép
Úgy látszik ez a torokfájás most átszalad mindenkin.Kép
Nekem sincs itthon párom .KépVasárnap ment el a deles vonattal és majd csak pénteken jön haza.Kép
De Anyu tud segíteni,ez nagy könyebbség.Enélkül nyilván megkergülnék a három mazsolámmal.Kép
Remélem hamar elmúlik a rossz kedved.Kép


Katácska
Tegnap olyan hamar elrohantál.Kép
Nincs semmi baj?Látod az orosz csajszik be sem jöttekKép
Amennyire tudtalak figyeltelek és szerintem nagyon jól csináltad.KépKépKép
Attila biztos kint várt.
Szombaton tudsz jönni arra amit a Klári mondott?
jó lenneKépKépKépKépKépKép


Köszönöm a köszöntéseket!Aranyosak vagytok.Kép
Megyek még el kell jutnom a postára a tündér kölkeceimmel.KépKép
Puszi.Edit
edit01
 
 


Edit!

Sajna nem hiszem! És fel sem íratkoztam, nem is tudok róla semmilyen infót!Kép
Holnap sem tudok menni, mert Apa melózik én meg nem merem itt hagyni a manókat! Pedig már a csajok is nagyok, de mégis, az ördög nem alszik..
Igen, már kint várt és ez jól esett...
Már eg yhete fasírtba voltunk, jó volt tegnap a békülés végre...
Persze nekem is nyugisabbnak kéne lennem, nem bepörögnöm mindenen..

Tegnap meghallgattam a leendő anyóstól, hogy terhes vagyok, vagy csak a jólétbe meghíztam ennyire... Hát totál a földbe döngölt ezzel...


K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Edit
Nagyon jó volt a tegnap este! De ti nagyon le voaltatok fáradva én meg még itthon is pörögtem. Alig bírtam elaludni.

Katácska
Szerintem nem vagy kövér! Anyósoddal meg ne foglalkozz. Az enyém sem külömb.Sőt...Tudnék izgi sztorikat mesélni miket mondott rám/rólam. Már nem érdekel.
Hm, jó sokáig elhúztátok a fasírtban levést. Nálunk negyed óráig szokott tartani, utána meg jót röhögünk rajta. Sajna nálunk is én vagyok a dilisebb. Ati sokáig csak mosolyog rajta milyen ideggolyó vagyok, de azért ki tudom hozni a sodrából. Azt szokta mondani, hogy rossz korban születtem, tökéletes rabszolgahajcsár lenne belőlemKép

Kata
Nekem apu magyar, anyu ukránKép És Kijevben születtemKép
Hát nem voltak egyszerű szüléseidKép

Éva
Még nem is gratuláltam a járóbabádhoz! Szóval nagy gratula!

Rólunk: Oli foga még mindig nem jött ki! Ma iszonyatosan nyűgösen kelt. Mondjuk azóta is visít.
Milcsi tisztára megvan örülve! Egész nap kint játszana (nem az udvarban, hanem az utcán), de én nem tudok mindig kimenni vele. Jaj, és ez csak rosszabb lesz, mikor a szomszéd gyerekeknek megkezdődik a nyáriszünet, mert azok kint lesznek Milu meg hallani fogja őket. Hát nem tudom hogy fogom bent tartani (az udvarban)

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk mérésen 7900 gramm a kisfiam hát van súlya a hosszba meg nem vagyok biztos mert a védőnő 69 én meg 72 centit mértünk.Ez most akkor hogy van?

Kata!
Persze talizhatunk nekem bármikor jó.
Nem nagyonjárok a játszira nincskivel beszélgetni.

Katácska!
Te szegény ilyen rossz májú az anyós jelölt.
Etele hogy van?

RBetti!
Nekem még nemjöt meg denem szedek gyógyszert se.
Milán hogy van?Jönnek a fogak?

Edit!
Hogy sikerült a posta?

Ana!
Ti hogy álltok a fogakkal?

SzBetti!
Kitartás csak jobb lesz.

Éva!
Na mostmár nincs meg állás!

A többieknek üzenem tessék jelentkezni!

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


hali!

Ana!
Remélem Oli hamar végez a fogzással és alhattok.
Rosszindulatot én nem feltételeztem.. aztán a többit meg megtartom magamnak Kép

Katácska!
Van úgy, hogy az ember azt érzi, mindenki őt nézi, és rajta mosolyognak. Lehet, hogy épp a volt pasijukon kuncogtak, vagy mittomén. Tudom, könnyű mondani, hogy ne vedd magadra, főleg ha ilyen "tapintatos és jóindulatú" anyósod van, aki így megalapozza az önbizalmad, és az alaphangulatod. Kép


Kata!
Aktívban a felnőttkori barihimlő szövődményeiről volt szó. Hogy sokkal veszélyesebb (gyerekeknél is), mint ahogy köztudatban van. FElnőtteknél pl. gyakori a bénulás, sőt a halál is előfordul. Juhéj..

Edit!
Nagyon heppi vagy újabban.

Ildi!
Szépen növöget a legény Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jaj lányok! Annyira aranyosak vagytok!

Ildi!
Nagyon köszönöm, Etelém jól van. Hosszú napok óta ez az első ebéd amikor mindent megevett!Sőt! Türelmetlenül várta az ebédet!
Nagyon szép súlya van a babódnak! Gratula!Kép


Ana, Edit!
Ti mnetek szombaton?

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Ildi
Köszi.Kép
Sikerült!Elég kevesen voltak és nem rongáltak szét semmit a fiúk sem.Kép
Után nyaltak fél-fél gombóc fagyit.Kép
Nagy volt az öröm.KépKépKép

Katácska
Én szeretnék elmenni mindenképp!
Holnap bejelentünk téged is.Majd ott megbeszéljük a részleteket.KépTegnap még csak 11-en voltak.Biztos lesz még hely.
Anyósodra inkább nem használnék jelzőket....Kép
Fel a fejjel.Ne vedd fel.Az enyém sem különb.Kép
De letojom a fejét a szenetemnek.Kép

Ana
Holnap beszélünk.
De este leszek úgyis.Tudod.Kép

Betti.
Köszönöm!Megvagyok!Kép
Van három egészséges (nekem gyönyörű )gyermekem.KépKépKép
Van egy csodálatos (túlzás nélkül!) szerető férjem.Kép
Mi okom lenne panaszra???
A többi csak rajtam múlik.KépKépKép
Bárányhimlő elég gáz!Remélem nem kapod meg.KépKép

Kata
Nátha javul már?
Nálunk a gyerek szinte meggyógyultak.Kép
Nekem nincs hangom de ennek szerintem csak örülnek.Kép

R.Betti
Nálatok?Milán?Nyűgös még?

Mindenkinek nyugodt,pihentető éjszakát!KépKépKép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma baba úszáson és jó volt.Milán bealudt a kocsiba és nem akartam felébreszteni,de végül felkellt és bementünk és jót úsztunkKép

Edit!
Éjszaka most csak 2x kellt fel Milán úgyhogy nekem ez már jó volt.Ennél rosszabb ne legyenKépMost kicsit jobb volt a helyzet,de nem akarom elkiabálni.

Ildi!
Fogak jönnek és már kocognak is a kanálon ha eszünkKépMilán már jobban viseli a dolgokat és azt hiszem énis,de néha nem bírom és elszakad a cérna és azt érzrem begolyózok.Ma voltunk súlyt mérni és Milán 6950gramm.Hoszt nem mértünk mert siettem nagyon Pestre.De megmérem itthon és megírom.Veletek mizu?Miket eszik Karcsika?Miket csinál?

Katácska!
Ne hallgass anyósodra.Szerintem van benned akarat hogy eljársz tornázni és törődsz magaddal.Nem tudom hogy nézzel ki,de nem lehetsz kövér,csak anyósod rosszindulatú.Kép

Ana!
Fogak jönnek kifelé szerencsére.Remélem már jobban viseli.Nektek mi van fogacskákkal?

Kata!
Bocsi de nem kapcsoltam a kocsi ügybe.Forrt a víz és valami csövön folyt is és nem tudtunk menni vele.Apa már megcsinálta.El kéne már adni és fiatalabbat venni.

Szabóbetti!
Kocsinat már megcsináltuk.A legnagyobb baja az hogy már nem mai gyerek és kéne másik.90-es audink van.Nagyon szép csak már nem fiatal.Milán már jobban van.Remélem így is maradKépNálatok mizus?Gyerekek?

Puszi megyek mert leragad a szemem.Milán már 1órája alszik és kellnem kell éjszaka hozzá,apa meg éjszakás maKép

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációt. Azért még nem visszük túlzásba a járást.
Nektek mennyi idő telt el az elindulás és az igazi járás között?

RBetti
Nekem szülés után 10 hónappal jött meg, és nem szedtem gyógyszert.
Hova jártok babaúszásra?

Katácska
Ne foglalkozz mások véleményével, különösen az anyóséval ne! Tudom mit érzel, nekem is van anyósom, bár ő nem szemtől szembe b.ogat, hanem hátulról.

Ildi
Szerintem az a jó méret, amit te mértél.
Mi nem is járunk tanácsadásra.

Edit
Kicsit megkésve, de Boldog Szülinapot!

Ana
Remélem Oli ma jobban alszik. A fogakkal mi is sokat kínlódtunk (ezt még lehet, hogy nem kellett volna múltidőbe írni). Lekopogom, de egy pár napja nagyon jól alszunk.

Üdv. a többieknek is!
Ébredésmentes jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok

Hát ma nem áll a helyzet magaslatán a babanet! Az előbb írtam egy csomó mindent és nem ment el, utána meg már be sem jött az oldal.

Nálunk minden oké. Alvás változatlan. Fogak még mindig nem jöttek ki. Fölül mind a négy helyen hatalmas fehér pukli van már jó rég óta, de a fogcsi nem akar kibújniKép

Katácska
Úgy néz ki hogy megyünk, de én még nem döntöttem el tutira.

Éva
Milánkám 14 hósan indult el! Ha jól emlékszem egy hónapra rá már stabilan ment. Olibab most 9 hóapos és kapaszkodva lépked már. Ha meg elfogynak a bútorok négykézlábra ereszkedik és turbó sebességgel továbbmászikKép

Edit
Veled úgy is találkozok maKép

RBetti
Olyna jó nektek hogy jártok babaúszásra!

SzBetti
Hm, mit tartasz meg magadnak? Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Olyan sok babakocsis anyukát látok itt Cegléden és mindig az jut eszembe, hogy lehet, hogy ti vagytok.

Heppi
Lehet, hogy téged láttalak valamelyik nap a Kazinczi utcában?

Próbállak beazonosítani benneteket, de nem könnyű.

Nem tennétek meg, hogy feltennétek magatokról fényképet?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Ana!
Mesélj kicsit,meddig éltetek Ukrajnában,beszéled a nyelvet,szoktatok kiutazni?
Csak kibújnak már azok a fogik!Jól meg tudják kínozni a manókat.KépPanadol használ?
Patrik már egy hete meg van kergülve,oltári nyűgös.Kép
Utcátokban nagy a forgalom?Emlékszem,gyerekkoromban rengeteget játszottunk az utcán,mi is alig vártuk,hogy jöjjenek nyaralni nyáriszünetben a többiek.Olyan jó volt!KépÉs milyen rég!Kép


Edit!
Sajnálom,hogy Ti is elapátlanodtatok.De holnap már péntek!Kép
Kivel buliztál szülinapodon?Nagyon jó lehetett!Kép
Torkom még mindig fáj.Raul mára jobban lett,amit az bizonyít leginkább,hogy már vissza is tudott beszélni.Kép


Éva!
Raulom 15 hós kora körül indult el,de előtte már sokáig lépegetett kapaszkodva.
Patrik egy éves korától jár,kb.egy hónap kellett az ügyesedéshez.


R.Betti!
Két éjjeli felkeléssel már én is kibékülnék.Milánnak is szép súlya van már!Kép
Remélem ma nem "buliztok"éjjel!


Katácska!
Anyós.KépTudod,előbb nézd meg ki mondja...Kép
Férjem szerint én teljesen el vagyok sárkányosodva-időnként belátom,hogy van benne valami.De akkor is nekem van igazam!!!Kép


Betti!
Barihimlő elleni oltást felnőttek is kaphatják?NagybátyámKép is nemrég esett át rajta,nagyon leverte a lábáról.


Ildi!
Gratulálok legényke paramétereihez!Kép
Ez a csodás idő nem kedvez a játszózásnak.Kép


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Éva,
Mivel ott lakunk, és a környék nem hemzseg az ikrektől, szerintem igen Kép De ha legközelebb látnál minket, lécci szólits le, oksa???

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szaisztok

Kata
Hú, sajnos én száz éve nem voltam kint Ukrajnában, de anyumék minden nyáron mennek. Egy éves voltam mikor ide költöztünk (Keszthelyre), utána 1988-ban megint vissza Kijevbe és végül 1991-ben vissza (Ceglédre). Azóta itt élek, a szüleim meg továbbmentek a fővárosba. ukránul nem beszélek, do oroszból perfekt vagyok! Párod beszéli a nyelvet (Ukrán, orosz)? Merre laknak a hozzátartozói?
Utcánkban nem nagy a forgalom, de ha jön egy autó az tuti 200-zal száguld! És aki nem ismeri a környéket ezzel a sebességgel száguld bele a fél méter mély kátyúba az út közepén:D Úgy kell neki. De most leginkább a birkák zavarnak. Újabban erre legelésznekKép
Fogakkal még mindig kínlódunk sajnos!
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Ezt Milánkám írta! Nagyon ügyes!

Éva
Hát én nem szívesen teszek magamról képet! Meg szeretnélek kímélni titeket ettől az élménytől:D
Bár engem biztos nem látsz a városban babakocsival. Na azért mégis teszek egyetKép

Kép

Kép

Na azért ne értéstek félre a képet, nem vagyok vad motoros! Azért tettem ezt mert jó homályosKép

Edit
Jaj, annyira jó volt a tegnap este! Én nagyon jól éreztem magam, meg jól is esett a sali és a süti a torna helyett! Most már muszály lesz szombaton menni!

Puszi mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

R.Betti
Akkor lassan csak hagy aludni benneteketez a fiú.Kép
A babaúszásért irigyellek.KépNekem esélyem sincs,hogy elvigyek három gyereket (felváltva vagy együtt) bárhova.Kép
De azért nyáron strandra tuti megyünk.KépKépKép
Remélem.Kép

Éva
Köszönöm a köszöntést!Kép
Hogy vagytok?
Attilád?Lassan szaladhatsz utána.Kép

Kata
Igen!Itt a péntek.KépKépKép
Végre.Már csak ki kell várjam míg hazaér.
Igyekszem türelemmel lenni.Addig majd lomolok.Kép
Szülinapi buli szerény volt csak egy hárman voltunk, akiket szeretek és fordítva.Kép
Viszont annál jobb,jókat beszélgettünk,nevettünk.KépKépKépAnával és egy másik barátnőmmel voltunk.
Örülök,hogy Raul jobban van.Kép
Nekem még mindig nem jött rendbe a torkom de majd apa meggyógyít ha hazajön.:D

Katácska
Milyen volt tegnap a torna?Mi nem értünk oda csak 40-42-re már nem öltöztünk át csak beiratkoztunk keddre.Beirattalak szombatra 6-7-ig lesz.Kép
Tegnap a szokásos éves rutinvizsgálatra volt időpontom a nőgyogyinál 18:45-re.de nem jutottam be csak 19:15-kor mire végeztünk már láttam,hogy nem lesz semmi a flexiből.Ana tündéri volt.Szolidált és nem ment el nélkülem ugrizni,így beültünk a Flamingóba ettünk egy salit meg egy kis sütit.KépKépKép
Pedig tegnap találkoztam a Klárival is és a Petyával is és esküdtem rá,hogy én ott leszek.Kép
Hát így zajlott az esténk.Azt hiszem mondhatom Ana nevében is,hogy nagyon jó volt.Kép
Írok privit és pontosítjuk a szombatot!
De ha megadod a t-com-os számod nekem priviben akkor felhívlak.OK?

Ana
Akkor jösz szombaton?Kép
Király!Tudom,hogy anyudékon múlik de azért piszkállak.:D
Este tuti volt nagyon.Anyu kérdezte."Vacsorázol kislányom?"
Á,mondom nem vagyok éhes.:D
Utána mondtam neki merre jártam.

Mennem kell mert még sehol nem vagyok a lakással.
Még jövök.Kép
Sziasztok.
Edit.
edit01
 
 


Hű!

Elriasztottam mindenkit!Kép?
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana!
Ruszlán beszéli az ukránt és az oroszt is.'94-ben jött ide végleg,a magyar nyelv akkor még nem ment Neki tökéletesen,sokszor inkább meg sem szólalt emiatt.Nem sokkal később ismerkedtünk meg,gondoltam,milyen csendes,aranyos fiú!No,azóta már jól beszél magyarul,túlságosan is!Méghogy csendes...KépTécsőn laktak.
Birkák környezetében rengeteg kullancs van.Kép
Jók a képek!Kép


Edit!
Megérkezett aptyuk?Éééés volt Neki valamije,ami segített a torokfájásodon?Kép
Sikerült végezned a rendrakással?Én azt hiszem soha nem fogom utolérni magam.Kép
Hová mentek szombaton-ha nem titkos?Kép


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok

Kata
Hm, azt a települést nem ismerem! Valahol a határ mellett van? Én két anyanyelvű vagyok. Mikor kicsi voltam azt hittem, hogy mindenki tud oroszul isKép
Tavaly sikerült elérnünk hogy nem erre legeltessék a barikat, de úgy látszik már elfelejtettékKép
Most mindenki azt hiszi, hogy valami legelő közepén lakunkKép Nem, legelő nincs, csak erdő van a ház mögöttKép Meg a Gerje patak kb 100m-re a háztól.

Edit
Zsolti hazaért? Kerestelek telón, de nem fontos, csak az ovónénitek száma kellett volna, de meglett végülKép

Pusza
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!
Edit!
Végeztél a lakással?Sajna én még el se keztem ablakot pucolniKépÉjjel már csak 2x vagy 3x kellünk.Nem akarom elkiabállni,de ez így sokkal jobb.Rosszabb ne legyen:-))

Ana!
Jók a képek!Jól vagytok?Fogatok nem bújt még ki?Nyügös a gyerek?Nem semmi hogy ennyi foga jön 1x-reKép

Kata!
Milán már jobban alszik szerencsére.Nálatok mizus alvás és fog ügybe?

Balázs Éva!
Mi Gyömrőre járunk baba úszásra.Tetszik Milánnak,de van mikor nyügös mert pont akkor aludna mikor megyünk.Ti mentek már?Megya járás?

Ildi,Heppi,Szbetti merre vagytok?Üdv nektek is.
Mennem kell mert rengeteg dolgom van!

Puszi és jó hétvégét!
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk,Patrik is beteg lett.KépRossz hallgatni,ahogy veszi a levegőt.Miért is ne hétvégére betegedjen meg???

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Látom nem nagyon írtok!KépTeszek fel Milánról képet!

Kata!
Patriknak jobbulást!Reméljük gyorsan meggyógyul.

Kép
Kép
Kép
Kép
Ezek lennének.Amint látjátok Milán már feláll a kiságynálKépNem semmi gyerek.Lejebb is tettük a kiságyat,mert kimászna belőle.
Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Én szeretnék felmondani, kérem segítsetek hol és kinél lehet????
Tegnap este 6 körül megjártuk a sebészetet... na persze, hogy az Etelével...
Kint voltak az udvaon a 3 gyermek és Apa , mikor beállítottak hozzám a konyhába és Etele szájából folyamatosan folyat a vér.....
Sírni nem sírt, senki nem tudja mi történt egyszer csak azt látták, hogy csurog a szájából a vér....
Miután megnéztem bevittüka sebészetre mert egy elég méretes luk tátomgott az inyénél.
A sebészeti ambulancián úgy néztek ránk, mintha a holdról jöttünk volna... Végeül megnézték és biza összevarták a sebet a szájában. Persze közben volt minden ami kell, összehányta a fiam a kisműtőt, én fogtam le a kicsi fiamat és a végén kezem-lábam remegett! Végül még egy Tetanusz is becsúszott a combiba, Etele magából kivetkőzve tombolt...
Most már minden oké nála alig bírjuk leszedni a kisasztal tetejéről...
Jajj! Meddig fog ez tartani????????
Az asszosztens meg is kérdezte a hirtelen kisműtét alatt hogy Anyuka nem lehetne szólni neki hogy ne üvöltsön???
Na de hogy magyarázzam ezt el egy 21 hónapos rémült kisgyereknek akit lekötnek, zöld lepedővel letakarják az arcát és fájdalmas dolgokat művelnek vele??
Szörnyű volt.....
Szóval kedves Edit! Ne haragudjatok, de nem voltam a bemutatón pedig szerettem volna menni higyjétek el...
A tornán csütörtökön nem voltam Apa melózott...
De kedden megyek mindenképpen, bár néha már félek a jövőtől!.......

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


R.Betti!
Köszi,Patrik már jobban van,elkezdett tisztulni a tüdeje.
Milán nagyon aranyos!Ügyese,hogy már feláll!Kép


Katácska!
A hideg futkosott a hátamon,ahogy olvastalak!Nagyon rossz lehetett Nektek!
AsszisztensKépKépKép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Katácska!
Nem lehetett kellemes napotokKépSzegény Eteléddel mindig történik valami baj.Ezeket az orvosokat sem értem,mert nézznek az emberre mint a hülyére hogy miért jöttél.Biztos nem szórakozásból.

Kata!
az jó ha már jobban van PatrikKépMilán tényleg nagyon ügyiKépNem is gondoltam volna énse.

Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Katácska!
Felháborító dolgok ezek, pedig nagy a valószínűsége, hogy az orvosok, nővérek is neveltek, nevelnek gyerekeket, ezért nem értem ezeket a reakciókat!
Mielőbbi gyógyulást Etelének! Kontrollra kell vinnetek?

Velünk nagyjából rendben minden, Andris öt hetesen volt 4300 gramm, igyekszem követni a kajaigényét, nem könnyű!!!
Ancsi sokat csavarog, a nagymamák kényeztetik, nagyon élvezi a tavaszi veteményezést a szüleim kertjében. Oviba nem jár már néhány napja, múlt hét kedden a bárányhimlős és vmi köhögős-lázas vírus miatt a két összevont nagycsoport létszáma 11 volt! Sztem a tavaszi szünetig már nem is érdemes vinni!

Edit!
Uram mondja, hogy találkoztatok, a szilvi@inext.hu e-mailomra írhatsz, ha jönnél, vagy akár itt is!

Minden jót mindannyiótoknak!

Szabó Betti?

Sziasztok

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Szerncsénkre Etel jól van, kutya baja. A száját sem fájlalja, az oltást meg észre senm vette.....
Igen megyünk kontrollra holnap és Apa nem is lesz itthon egyedül kell elvinnem a kórházba...
Jajj! Előre aggódok!Kép

Heppi!
Jól vagytok?
Ezer éve nem láttam, hogy írtál volna!
Hiányollak ám, csak nem tudom zavarhatlak-e??

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Mondhatnám,hogy jol vagyunk de nem mármint nem betegen.Kari fogai még nemjöttek ki szenved még.
Ugynéztem,hogy az alsó két foga egyszerre fog jönni,de fölül is dagadt az ínye.
Nappal mostanába nem sokat alszik csak ha sétálunk kinn a babakocsiban alszik,de éjjel is többször fenn van.

RBetti!
Gratulálok Milánodhoz nagyon ügyi kisfiú.
Az én fiam kicsit lusti.

Kata!
Hogy vagytok?
Hát ugy néz ki már csak jövöhéten tudunk talizni.

Katácska!
Szomorú,hogy milyenek az emberek.
Örülök,hogy jol vagytok.

Szilvi!
Szépen gyarapszik Andris.
Képet nemtudsz róla feltenni?

Ana!
Nálatok mi újság a fogakkal kibújtak már?

Puszilok mindenkit.
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Katácska
Jajj, szegény Etele! Bár ezek a gyerekek nagyon strapabíróak! Sajanos ilyenek ezek a dokik/nővérek/asszisztensek (tisztelet a kivételnek). Szombati torna isteni volt. Tegnap alig bírtam megmozduli az izomláztól. Nagyon dúrva ez a XCO, vagy mi. Nem is tűnt olyan nehéznek, de mire vége lett az edzésnek, nem bírtam a hajam összefogni, mert nem tudtam a kezem felemelni. Ja, ez sem volt ugrálós, sőt, kevesebbet kellett ugrálni, mint a flexin. A hátamban olyan izomlázam volt, hogy nem tudtam levegőt venni. Szeper volt.

RBEtti
Gratula kicsi Milánkádnak a felálláshoz.

Ildi
Képzeld még mindig nem jöttek ki azok fránya fogak. Fölül az ínyén négy fehér pukli van, de fogak sehol.

Edit
Valahogy intézkedni kellene, hogy legyen ilyen xco itt Cegléden isKép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Katácska
Nagyonmozgalmas hétvégétekk volt.Kép
Kitartás.Örülök,hogy Etele jobban van.Borzasztó amiket leírtál még olvasni is ,nem még átélni.
Szomorú,hogy a balesetiben így viselkednek.Pedig az ember nyilván nem ok nélkül van ott...
Holnap tudsz jönni?Jó lenne egy kicsit kikapcsolodnál.Megértem,hogy teljesen kivagy.
A mai vizsgálathoz egy kalappal.Kép

Keksz
Szépen hízogat Andris.Kép
Keresni foglak.Kép

Kata
Szombaton egy új eszközt mutattak be Cegléden.
Hasonló elven működik mint amire mi járunk és erre mentünk,az edzőnk unszolására,hogy ki kell próbálnunk....
http://www.fitt.info/object.0ec00afb-94d0-48b4-abb5-d3e490d80b00.ivy
Nem tudom jó-e a link.
Aptyuk hazaért szerencsésen.
Igen,volt neki valamije.KépTorokfájás kilőveKép
Viszon Lackó hányt tegnap és a hasa is ment.Mára jobban van.
Beszéltem ovónénivel és azt híszem csak húsvét után megy oviba Lackó újra .Kép
Lakást lehetelen rendbe tenni.Kép
Mire jött Anna épp aludt.Ezért sikrült gyorsan átfutnom az egész lakást és rend lett.Kb 8-10 percig.Kép

Ana
Pusz.

Sziasztok.Kép
Edit.
edit01
 
 


Edit!
Holnap lesz a vizsgálat!
Remélem minden okés lesz!Kép
Holnapra bejelentkeztem és megyek is mert este Attila már itthon lesz!:9
El sem hisziteket mennyire vágyok egy kis kikapcsolóásra....

Sajnálom a szombatot, szívesen mentem volna... na majd legközelebbKépKépKépKép

Holnapig sok puszika

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Katácska
Sose bánd, lesz még ilyen.Kép
Holnap kikúrálunk.Kép
Akkor holnapra egy kalappal...Kép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
Kicsit benézztem hogy írtatok e már.Nekem nagyon fája fejemKépMilán most aludt el,apa meg ment dolgozni éjszakáraKép

Ildi!
Remélem amúgy minden oké nálatok.Hát ezek a fogak már csak ilyenek.Nekünk sincs sajna még kint csak annak az 1nek a hegye,de mellette jön amul a másik.Szerencsére mi nem szenvedünk most.Karcsikának fájadommentes fogzást és neked sok türelmet.Kened neki valamivel?

Szilvi!
Szépen növögettekKépNincs képetek amit megmutatnál?Ha van időd és kedved tegyél fel.

Ana!
Jól vagy?Izomlázzal mi újság?Gondolom szeretsz tornára járni.

Edit!
Neked is jó mozgást kívánok.Jó hogy így eljártok együtt mozogni.

Katácska!
Jobbulást nektek és jó pihet.

Szabóbetti?

Puszi

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Katácska
Túl vagytok a vizsgálaton?Mi volt?Irj majd légyszi.

R.Betti
Köszi.KépTényleg jó ,hogy eljárhatunk.Kép

Ana
Veletek?Kávéügy megoldódott?Kép
Voltál boltban?

Többiek?Ebben a csuda időben?Merre vagytok?
Írjatok ha van időtök.Kép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Merre jártok és mit csináltok?Látom nem nagyon ír senki semmitKép Hát nagyon szomorú vagyok.Mi nem voltunk ma sehol,hanem takarítottam itthon és a barátnőm volt itt és dumáltunk.Hát ennyi.
Írjatok ha tudtok!

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Hm, tényleg nagy itt a pangás!

Edit
Kávéügy megoldódott! Minden rendben.
Mikor hazaértem még mind a két gyerkőcöm ébren volt! Le sem bírtam vakarni magamról őket. Nálatok? Zsolti boldogult velük?

RBetti
Nekem ma takarítani sem volt kedvem! Olyan pocsék idő volt. És nem volt itthon kávé!!!
Pedig szükségem volt rá, mert órénként keltem az éjjel.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Patriknak elkezdett folyni az orra,tombol,mikor ki kell szívni.Annyit sem alszik,mint egészségesen.Tegnap éjjel 4-6-ig szórakoztatott.
Szóval most csak ennyi,remélem most már kilábalunk ebből a nyavalyából!

Sok puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Jaj KataKép
Gyógyuljatok meg hamar.Remélem mára már jobb.
Puszi Patriknak.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!Kép
HORCSOG.a te segitségedet szeretném kérni egy régi barátnőmet keresem PILISI GÁL MARIANNA ugy tudom a penybe dolgozik. 2gyereke van ha tudsz valamit légyszives irj a donci92@t-online.hu ra
KÖSZÖNÖM Kép
dancika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: