Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc :D

Nem ment át az emailem, visszadobta vmilyen hiba miatt :x !

Itt az én címem, erre küldd meg légyszi a pontos irányzékot, házszámot: v-monika@freemail.hu

Köszi

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sajnos mi nem tudunk menni. :cry: :cry: Máté elvágta az ujját, és nem igazán lehet vele mozogni.

majd legközelebb.

sajnálom :cry: :cry:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek ment a mél vagy PÜ :)!

Icsilya

Sajnálom :( és jobbulást Máténak :)!Akkor plusssz egy (kettő) fő miatt hamar aktuális lesz a következő tali :)!


Timi

Neked PÜ ment :).
Tőlem versenyezhettek,majd innen fentről nézem,mint anno a mentőt,amikor szülni mentem :D:D:D!
egyébként ezért írtam,hogy akinek útbaigazítás kell,az dobáljon már meg méllel :roll:....Csodálkoztam is,hogy nem jeleztetek,gondoltam,valamiről lemaradtam :D:D:D!


No,csajok,hamarosan talizunk :)!

Remélem,mindenki felkészült testileg-lelkielg kb 10 gyerekre :D:D:D!

Pusztok!

anyapoc
 
 

 
 

SZIASZTOK


JÓ SZÓRAKOZÁST NEKTEK, SAJNÁLOM HOGY KI KELL MARADNUNK A TALIBÓL.
MESÉLTEK MAJD ,ÉS TESZTEK FEL KÉPEKET :?:

Orsi

köszi igyekszünk meggyógyulni :!:

Anyapoc

Ugy néz ki bevált a borostyánkő lánc, köszi a tippet.

puszi, A.

KépKépKép
bambika
 
 


Anyapoc!

Köszönjük a helyszínt a talihoz! Jól éreztük magunkat.
És még a lakásotok is egyben maradt :lol: :lol: :lol:

Viszont ott maradt az itatós poharunk :? ,még jó,hogy a gyerekeimet elhoztam....... :roll:


Orsi - Icsilya!

Máté mit csinált? Hogy sikerült elvágnia az ujját?

Andi!

Jobbulást!

Moni!

Nagyon csini a pocakod,dehát gondolom ezt mindenki mondja.
Vagyis ez úgy helyes, hogy csini kismama vagy. Nem is nagyon híztál,ugye?

Szilvia!

Ha egyszer Dudaron járunk, szólok..........

Orsi![b]

Apa hamarabb hazaért ,mint ti?
Tudod hogy jártam? Mikor mrgjöttünk rend volt a lakásban,pedig igen csak kupit hagytunk itthon. APA elpakolt ,mosogatott és még a BArnus kismotorját is megszerelte. :lol:


Csenge azt kérdezte:- Anya, honnan tudták hogy engem Csengének hínak?

Pusz Timi
















Kép

Kép
aba
 
 


Timi :D
ha elmondom, kihívjátok a gyámügyet.

szóval ragulevest csináltam és kb. 1 percre bementem a kamráa valamiért. Kiskést hátratettem a deszka mögé (ez a 60cm-es munkalap leghátsó része)

Máté valószínűleg felmászott a fiók fogantyúin - ezek ilyen hosszú 20 cm-es acél szerű cuccok- és elővette a kést, majd folytatta a póréhagyma felszeletelését... mire visszaért, pont elkezdett visítani.
a bal mutatóujját vágta el. elég mélyen, és mivel leszedi a kötést, nem mehettünk sehova, mert néha vérzik ill. azért féltem a fertőzés miatt.

szóval eddig 1) nem nyúlt a késhez 2) esze ágába nem volt felmászni érte, a sámlijáról amt látott azzal elégedett volt, és 60 cm-re biztonságban volt a kés.... máig....
most már valahova polcra teszem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Én is szeretném megköszönni, hogy a talihoz biztosítottad a helyszínt. Olyan jó volt a képek után mindenkit élőben látni.

Icsilya
Jobbulást Máténak. Azért talán szerencse, hogy nem érte "nagyobb" baj és felhívta a figyelmed a helyzet adta veszélyre.

Andi Kép

Timi
Ha Dudaron jártok nagyon szívesen látunk benneteket!

Apa most szólt, hogy Marcell egy rózsaszín filctollal kiszinezte a gyapjú szőnyegünket! :(

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a tali,remélem,mindenki jól érezte magát :).
A gyerkőcök tündériek voltak,mi nagyon élveztük,az biztos :).Remélem, a következő talit már könnyebben szervezzük :wink:!

Timi

Épp írni akartam,hogy itt maradt egy itató :).Akkor az a tiétek.De maradt egy Aventes cumisüveg, a tippem,hogy Jocié .... :roll:
A lakás nem lett leamortizálva,mikor hazaértünk,gyorsan végigfutottam porszívóval és mintha itt sem lettetek volna... :lol: :lol:


Vagyis.... :roll: Annyi kaja és innivaló maradt,hogy 1 hétig nem vásárolnék,akkor sem halnánk éhen... :? Mit csináljak vele?????

Andi

remélem,hogy legközelebb tudtok jönni :).Örülök,hogy bevált a nyaklánc,de mesélj!!!!!Nagyon kíváncsi vagyok :).
Villő újabban nem nagyon kéri,azért nappalra felteszem neki,éjszakára most nem engedi.Ha fel akarom tenni,akkor rázza a fejét.De egyenlőre nincs gond az alvással(kop-kop) :).


Icsilya

Ne aggódj,nem csak hozzátok mehetne a gyámügy :D:D:D!
Amikor Bulcsú kb 1 éves volt,nálunk is volt hasonló baleset.Vagyis kicsit durvább volt,ráadásul az én ügytlenségemnek köszönhetően.Bulcsú a lában körül mászkált,amikor egy nagy kés kiesett a kezemből.Szerencsére épp csak a hegye karcolta meg,de pont az arcát,az orra mellett.Igaz nem vérzett olyn nagyon,de a mai napig meglátszik a helye... :?
Hát mit mondjak,megállt bennem az ütő...a többire már gondolni sem mertem :(....


Képzeljétek,amikor mentem ma Bulcsúért,majdnem belénk jöttek hátulról.Épp a 8-as felé mentem a körgyűrűn,először azt láttam,hogy egy terepjáró jön utánunk,mint az állat és simán megelőzött a dupla záróvonalon(tudom,nincs betonból... :?).Aztán már lefelé kanyarodtam a felhajtóra,amikor utólért egy másik kocsi is(vhogy az volt az érzésem,hogy az előbbit üldözte),amelyik szintén vad tempóban közeledett.Én éppen fékeztem egyet,mert gyorsnak találtam a menetete a kanyarhoz képest és a tükörben láttam,hogy az egyébként már teljesen mögöttünk levő kocsi sofőrje elrántja a kormányt,mert hajszál híjján belénk jött.Majdnem le is ment az árokba,de szerencsére(?) elég széles volt az út.Mikor leértünk a kétsévosra,úgy elhúzott mellettünk,mintha semmi nem történt volna...én meg dühöngtem,meg persze remegtem... :( Tesómat felhívtam,hogy ilyenkor mit csináljak,mert megjegyeztem a rendszámát.Sajna a rendőr simerős is azt mondta,szerencsére nem történt baleset,mivel nem tudják bizonyítani,nem tudnak mit tenni.... :(

Na de azért dobok fel egy képet búcsúzóul :)

Kép

Jó éjszakát :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat a talin, kicsit paráztam, h. Joci elő ne adja magát :lol: , de szerencsére mindössze szegény Barniba "kóstolt csak" bele...

Orsiiiiiii!!!!!!
Nagyon hiányoltalak ám!Annyira kíváncsi voltam már az ikreidre!
Máté ujjacskája :cry:

Timi!
Azért remélem nem tiltod el a kis harapóstól a fiadat, legfeljebb marad a szájkosár :lol:
Nálunk is otthon volt apa, közben már hívott minket és mire hazértünk volt vacsi...görög pizzát rendelt.

Kriszta!

Azért milyen jól egymásra talált a két kis Nyilasunk :wink:
Hát, érdeklődési körük már most nagyjából megegyezik, meséltem apának a kis benzintyúkjainkról :D
Móni!
Csak ismételni tudom a többieket, nagyon csini kismama vagy...és remélem mielőbb megismerhetjük Gergőt is!



Talis kép nagyon jóóóó

pusz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Először is szeretném én is megköszönni Anyapocnak a szervezést és a helyszín biztosítását Kép ... Jól sikerült a tali és iszonyú édesek voltak a gyerkőcök :) :) :) !!!!
Majdnem baleset: :( :shock: :( Szerencse, hogy az ijedtségen kívül nagyobb baj nem történt!!! Iszonyat, hogy ilyen állat autósoknak van mindenki kiszolgáltatva... :( :( :(

Icsilya!
Máténak jobbulást! És tényleg nagyobb baj is történhetett volna, jobb nem is belegondolni... Egyébként mesélni én is tudnék, Ákos is magán viseli az én bénaságom nyomát... :oops: :oops: :oops:

Timi!
Hogy ez az Apa milyen rendes volt!!!! :o :o :o Nálunk nem ürült ki a mosogató, mire hazaértünk... :roll: :roll: :wink:

Szilvia!
Jó szőnyegtisztítást! :? Együttérzek veled... Talán a Vanish segíthet, bár nem tudom, hogy gyapjúszőnyegnél alkalmazható-e. Majd ne felejtsük el a tartozásomat (te is nyugodtan szólj, mert elég híg néha az agyam :roll: )!

Megyek, mert késő van, és holnap még szeretném befejezni a kicsomagolást teljesen... :? :? :?

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Orsi!

Közben láttam, hogy írtál... Hát igen, az már most látszik, hogy összeillő párról van szó! :lol: :lol: :lol: És hihetetlen, hogy mennyire egyformák alkatilag (magasság, "vastagság"...) :o :o :) !!!
Ja, és a harapás... este a kádban Ákos kapott egyet (nem vészeset szerencsére), úgyhogy még ebben is hasonlítanak :wink: :) :lol: .

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Csajok :D
mardos még mindig a lelkifurdi az eset miatt, no, meg bele sem gondolok mi egyebet tehetett volna....
felvittem anyunak - bőrgyógyász-, mert én nem bírtam úgy bekötni, hogy ne ömölön belőle a vér, neki is csak másodjára sikerült, mert minden kötszer nagy volt a gyerekhez.... :D
úgyhogy át kell gondolni az itthoni kötszereket, hogy az ujjukat is be lehessen kötni.
persze a maci kezét is bekötöttük :D :D

sajnálom, hogy most kimaradtunk, d legközelebb ott a helyünk :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

Szóval akkor nem csak én vagyok ilyen feledékeny ,. A ti cumisüvegetek maradt ott?

Finom az a pizza vacsi, a szándékot kell értékelni :lol: :lol:
Még az este látszott a Joci 2 fogacskája a BArnus ujján ,de reggelre elmúlt. :lol: :wink:
Jó utat mára!


Kriszta!

Apa és a pakolás......... Mit ne mondjak ,jól esett..............
MOndtam is neki,hogy ma is szívesen elmegyünk valahova a gyerekekkel,ha ilyen rendre jövünk haza :lol: :lol:

Orsi - Icsilya

Mesélten Csengének - tanító célzattal,hogy mennyire kell vigyázni mit,hova teszünk nehogy a Kistesót baj érje - mi történt.
Ezt kérdezte:- És hogy mászott fel a konyhaszekrényre? Ráállt a fogantyúkra?
No comment...... Akkor ezek szerint ez csak a felnőtteknek nem jut eszébe? :lol:
Egyébként nálunk is volt baleset,de szerintem aki azt mondja hogy náluk nem ,az hazudik. Szóval ne izgulj, lesz ez még rosszabb is,mint ahogy Apa szokta mondani nekem.

Mi a helyzet a pocakbabákkal? Mikor lesz vérvétel?++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anyapoc!

itató.......... Valahogy vissza kéne szereznem......... :roll:
Nincs kedvetek elhozni? :wink:

Jó étvágyat az ottmaradt finomságokhoz....... :lol:
Vagy csináljunk egy maradék eltüntető bulit? :lol:

Nem semmi ami az úton történt,tényleg szerencse,hogy nem történt baj!!!!!!!!
Engem is bosszant ,ha ilyen elmebeteg módon száguldoznak!!!!!

Szilvia!

Azért ne mondd hogy nincs művészi hajlam Marcellban! :lol:
Egyébként remekül kihozza a foltot az ecetes olló,de remélem kevésbé drasztikus módszert is sikerült találnod! :wink:


Jó a talis kép!

Sziasztok Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Timi

Mennék én,de Bulcsú még mindig nagyon beteg... :? Ha tudjátok még pár napig hiányolni,akkor szívesen élünk a meghívással(ha jól értemeztem :wink:).De most egyenlőre sehova nem merek elindulni vele,nemhogy gyerekek közé :(.
Ha nincs más megoldás,akkor ha esetleg jártok erre,vagy drága párod jár erre,ugorjatok ide, a telszámom átküldtem...
Tőlem csinálhatunk mégegy bulit is :D!De ha mindenzt nekem kell eltüntetni,akkor tutira gurulni fogok a következő talira :wink:!
Na jó,Szilvi muffin-maradékát(nem volt sok :roll:) azért eltüntettem,mert olyan hülyén nézett ki az a pár szem a sütistálon :D:D!


Orsi

No,akkor a cumisüveg a tiétek? :roll:
Joci tök jól viselkedett,nem tudom,miért is aggódtál :D!
Remélem, a talis kép nem azért tetszett,mert Te nem vagy rajta :D!Mert akkor dobok fel olyat is :wink:!


Móni

remélem,Gergő már jobban van,talán mi is kezdünk kilábalni,de éjjel még volt láz... :(
Én is csak aszondom,hogy nagyon csini voltál,jó volt pocakot látni :D!
És sajnálom,hogy Petra nem jött... :(

Szilvia

Ti is rendben hazaértetek? :)

Szilvi

Elmostam a szállítóeszközödet és a múltkori is ott figyel a szekrényben,amiben a szülinapi zsúr kóstolóját hoztad :)!


Kriszti

Örülök,hogy Ti is jól éreztétek magatokat és reméljük,legközelebb Ákosnak is lesz kedve jönni :).
Az autósokról nem is mondok semmit... :(
Kicsomagolás... :?
A rucikat jól nem adtam oda... :oops: ,de nem volt már időm előpakolni őket,igyekszem,aztán majd elcserélem veled egy könyvre :wink:!

Na lépek,mert alvás van a gyerekszobában :)!

Puszi

anyapoc
 
 


Timi :D
igen... ezek szerint ez csak nekünk nem jutott eszünkbe... ráadásul ezek tisztára létrás fogantyúk.
mennyivel találékonyabbak még a gyerekek :D :D :D

pénteken lesz a vérvétel, még 5 nap :D terhességi tüneteim a pasikkal sem voltak, úgyhogy nem is várom, hogy legyenek.
anno a 8-12. héten kapott el az álomkór, de az elején semmi bajom nem volt, se hányinger, se pisilés, se mellduzzadás, semmi :D :D
éjjel még a 33. héten sem keltem, csak utána kb.

köszönöm a megnyugtatást :D eddig annyira megúsztuk ezeket a házi baleseteket, pedig mindent együtt csináltunk.
igazán tényleg azért nem értem, mert ha kés kerül a pultra mondják, hogy nem szabad, meg anya-anya...
no, mind1, most már résen leszek :D :D :D :D

remélem nemsokára lesz tali :D és akkor mi is megyünk

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Csajok! Köszönöm mindenkinek a dícséretet :D , igazán nagyon jól esik!
Timi :D kérdésére válaszolva, hát, pedig többet is híztam eddig, mint szerettem volna. A heti mérlegeléskor +10 kg-ot mutatott a mérleg :evil: . Eddig egyébként pont úgy állok, mint a Gergővel, tehát bizakodok :lol: ...
Gergő már szerencsére jól van, ma már Panadolt sem kapott, tegnap egész nap láztalan volt :D

Anyapoc :D
Én is csatlakozom a többiekhez, köszönöm, hogy helyet biztosítottál a talihoz, szerintem is nagyon jól sikerült. Következő alkalommal azért nem szeretnék Gergő nélkül menni.
Sajnálom a majdnem balesetet, nagyon sok barom közlekedik sajnos az utakon :twisted: .
Na, akkor remélhetőleg Bulcsún is rohamtempóban megy végig a betegség!

Szilvia :D
Na, szegény szőnyeg! Remélhetőleg nem csak az ecetes olló fog segíteni!

Icsilya :D
Baleset miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod, hát én is tudnék ám mesélni! Péntekre akkor megy a drukk!!!!!!

Orsi :D
Apa nálunk is pizzát rendelt vacsira, mire hazaértem :lol: .
Lenne egy kérdésem, ha nem veszed tolakodásnak: mit csinálsz a Franciska kinőtt ruháival? Mert kiscsaj ruhákból nem állunk jól, eddig egy cuki overállt szereztem csak be, egyébként a bizományikat járom. Tehát, ha esetleg megválsz a ruháktól, akkor lehet, hogy átvennék párat...

Kriszti :D
Jó pakolászást, azért már lassan csak a végére érsz!

Pusza

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!


Bulcsút elvittem ma ügyeletre,mert nem akart múlni a láza é egyre bágyadtabb volt.Tüszős mandulagyulladás,most megy az antibiotikum... :(:(:(
Most már csak abban reménykedek,hogy Villő nem kapja el... :?

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Bulcsúnak gyors jobbulást kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha meggyógyult,várunk benneteket!

Kép Ezt bulcsúnak küldjük,hogy jobb kedve legyen...........

Kép

Kép
aba
 
 


Anyapoc :)
jobbulást és drukkolok, hogy csak 1 kis beteget kelljen ápolni!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi lányok :)!

Timi

Húúúú,ettől el fog ájulni,holnap megmutatom neki :).Mindene a vonat... :roll:!Vagy ezt tudtad? :wink:
És persze megyünk :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!

Jobbulást a kis betegnek!!!!! Kép És mellékelem a gyógypuszikat is!!!!!

Móni!
Ha nem veszed tolakodásnak, akkor én ajánlgatok neked kislányruhákat... Most pakoltam őket, és éppen gondoltam rá, hogy a bizományi felé veszem az utam. Ráadásul Enikő is decemberi, így méretben az évszakok szerint is jók lennének... Ha érdekel szólj, aztán megbeszéljük, hogy mikor tudnál jönni turizni :wink: :wink: :) .

Holnap kezdem a munkát, hát nem vagyok túl lelkes... :? Ma délután, hogy feldobjam valamivel a kedvem, elmentem vásárolgatni, ruhatárat frissítgetni... Jól esett. :) :wink:
Ja, és a pakolás végére is pontot tettem. Úgyhogy akár jól is érezhetném magam... :? :(

Na puszi, megyek, mert hajnali fél hatkor ébresztő lesz :shock: :shock: , ez is egy fájó pontja lesz a munkába állásnak... :cry: .

K.

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta :D
De jó, persze, hogy megyek turizni! Hétvégére egyeztethetnénk majd időpontot, hétközben Te sajnos már nem érsz rá! Nem irigyellek, azt megmondom! Fél 6 :x !

Anyapoc :D
Jobbulást Bulcsúnak! (Ma reggelre már nekem is fáj a torkom...)

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!
Hű, de pörög ez a topik a tali óta!
Mi már a mamiéktól jelentkezünk, itt vagyunk Sárváron 1 hétig :lol:

Móni!

Természetesen összerakosgatom Francoskának a ruháit, mi is egyeztessünk időpontot és szívesen odaadom őket.
A kiscsajnak már úgyis a 74-es a "konfekciómérete" :shock:
Szívesen látunk benneteket itt Füreden is! :lol: :lol:

Anyapoc!
Bulcsúnak mi is jobbulást kívánunk!
Az Aventes cumisü. a miénk, ha mentek Timiékhez vendégségbe, ráérsz akkor elhozni, de igazán tudjuk még nélkülözni :D
Mi is köszönjük, h. megrendezted a talit nálatok, nagyon csini a kérótok!
Az ágyatokat még nem is volt alkalmam dícsérni, nem semmi méret, tele van vele a szobátok :lol:

Szilvi!
Tök fincsi volt a muffin!
és ha kell modell, csak szólj :wink:

Timi!

Voltam Rábapatyon..khm..khm... megérte kimenni :wink:

na lépek!

pusza
O.

Ui: Szilvia Te merre jársz?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anyapoc!

Csengéék 10-en vannak a csoportban a 20-ból. Szal elég sok a breteg.
Gyógyuljatok gyorsan.............

Orsi!

Rábapaty......... Én is ,én is,én is akarooooooooook .
Vannak jó csizmák?
Szóval EGY hétig maradtok? Én miért hittem ,hogy csak vasárnapra mentek? :shock:

Kriszta!

Részvétem a munkakezdéshez. de ha jól belegondolok,lassan nekem is itt van :shock: Na,ebbe inkább nem gondolok bele.

Móni!

Torokfájásra nagyon jó a Tantum Verde öblögetős oldat.



Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a gyógypuszikat! :)
Szükség is van rájuk,mert egyenlőre nem javul olyan gyorsan a helyzet :(.Ma éjjel is nagyon lázas volt szegénykém és még a lába is fájt... :?Nem is tudom,hányszor keltünk inni,orrot fújni... :(

Villő belejött a felfelé törekvésbe,szt Marcell jó hatással volt rá :wink:!
Amire tud,felmászik.Legyen az kisszék,lavór,mikró(a földön,aki járt a konyhában,tudja :D),Bulcsú parkolóháza...Persze le is esett már,nem nagyot szerencsére,de nem tudom rávenni,hogy hagyja abba... :?Hát majd ügyesedik :).


Kriszti

Én sem irigyellek a korai kelésért.Én már attól kiakadok,ha Villő fél órával korábban kelll. :? Vhogy nem tudnék sötétben kelni... :?
8-kor kezded a munkát?Vagy előbb?
Minden esetre kitartás :)!

Móni

Akkor neked is jobbulást,gyorsan vegyél Homeogene 9-et,az pont jó erre és nyugodtan szedheted is :)!

Orsi

Nektek jó "nyaralás" :).
Nem semmi méretei vannak Franciskának,pedig olyan kis falat a "nagyok" mellett :).némelyik 74-es ruci még felmegy Villőre is,igaz már inkább a 80-86-osokat adom rá... :roll:
Köszi a lakásdícséretet,bár eléggé félkász állapotban van,most télen lesznek még talán felújítások,de ez attól is fog függni,hogy építkezünk-e a közeljövőben,vagy sem.
z ágyunk tényleg tuti,már régóta vágytunk ilyenre,igaz 2 év kellett,hogy elkészüljön... :shock: Ezért ne csináltasson az ember rokonokkal semmit szívességből :D:D:D!
Cumisüveget majd visszük :)!
Rábapaty mennyire van ide?Mesélj,miket láttál?

anyapoc
 
 


Timi!
Felmértem nagyjából, ha 100 pár nincs, akkor egy sem!
Igaz vagy 3/4 órát ott bóklásztam, mire ráakadtam a nekem valóra-merugyevastagavádlim-de megérte, mert sikerült végre nekem is!hosszú szárút kifognom :lol:
Csak a törzsvásárlói kártyát hagytam otthon : :evil:

Szóval szerintem mozgósíthatod Helgát :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anyapoc!

2 évig készült az ágy?
Na igaz a közmondás: "jó munkához idő kell" :lol:
De tényleg szuper,nagyon szeretnék egy ilyent én is!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Igen,2 év :D!
Amikor ideköltöztünk,megvettük hozzá a fát.Úgy volt,mire Apa hazajön akkor novemberben,addigra elkészül...hát csak kb 1 évet csúszott :).De jó volt így,mert addig Villő abban a szobában volt külön,amíg kicsi volt.Így legalább nem kellett idő előtt átpaterolnom Bulcsúhoz :wink:!
Kész volt ez már,csak mindig voltak más,határidős melók.És ilyenkor ugye a rokon ráér :D:D:D!
Igaz,egy vasat sem fogadtak el érte :).Egyébként fajlagosan olcsóbb ágyat csináltatni rendes fából.Lehet,hogy éppen drágább,mint ami kapható a boltokban,de egyrészt a méretet te választod meg,másrészt ez 50 év múlva is ágy lesz :)!

Na,ne csak Timivel beszélj szóvirágokban mááááá!
Szóval merre van Rábapaty?Egyszer vki már mondta... :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Szóval Rábapaty Sárvár mellett van, ha Sopron irányába indulunk S-ról.kb 10 perc autóval.
Lánykoromban mindig kibicajoztunk jó időben..milyen rég is volt :lol:

Itt van a dr. Lupo cipőbolt, ami mára szinte kirándulóhellyé nőtte kis magát, van kisállatkert, kistó a gyerekeknek, szuper kis büfé, kávézó, és 2 hatalmas épületben+emeleteken csak cipő.Ill. aki szereti a túrázós cuccokat, kabáttól-bakancsig mindent megtalál itt.
Érdemes megnézni mind2 épületet, kislány Asso-k most 1000 ft-ért vannak, meg ilyesmi.
Mivel én vastag vádlival rendelkezem :( soha nem találtam magasabb szárral csizmát télre..hát itt és most végre sikerült!

(ja, most könnyen vagyok, apukám játszótérre vitte Jocit :P

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Köszi :).
Nyitvatartást nem tudsz?Mert akkor péntekre beizzítanám anyumat,hogy menjünk el :).
Ezek szt vannak már téli cuccok is... :roll:
Nem tudom,Freud mit szólna hozzá,de a "kistó gyerekeknek" helyett azt olvastam 3szor egymás után,hogy "kistesó gyerekeknek" :D:D:D:Mondom,akkor azért mentél :wink:!
Könnyen oda lehet találni,ha megtalálom a falut(várost? )?
Egyébként én meg pont azért küzdök a csizikkel,mert hnekem meg vékony vádlim van :?.Így kb 4 éve találtam egy tök jó passzosat,az akkor volt 24 ezer Ft... :roll: Nagy becsben van tartva :)!

Köszi az infot!

Móni!

Írok privit!

anyapoc
 
 


Orsi!

Feltétlen ott a helyem!!!!!!! JAj,máris mennék.............
de most egyenlőre még azt se tudom,hogy oldom meg a holnapi napomat :roll: . Mindent egy időben kellenne csinálnom!!!!!

Ja , és nincs kire hagynom a Barnust. Vállalod? :lol:



Anyapoc!

Tényleg nézzetek el Rábapatyra, megéri.
Sajnálom Bulcsút,vacak ez A tüszős rettenet...... :evil:

Én téli csizmákat már szeptemberben láttam a boltokban. Rosszul is voltam tőle.

Na megyek mert kisült az almáslepényem. Ki kér???????????????,

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Gyors gyógyulást Bulcsúnak! Villő még nem kapta el??
Nálunk a gyerekek már jól vannak, Bence ma már oviba is ment. A nagyok még köhögnek nagyon-nagyon /anyósom,sógorom, én/.
Lillánál kérdezted hogy vált be a lánc, Éjjel már nem 8*, csak 3* kel és nem sírva mint eddig /mámmá-mámmá/ szopk és alszik is tovább. Már fent 4 foga áttört. Ja és ő is mászik mindenhová, nem győzöm leszedni asztalról, szekrényről, székről. Kiborítja a játékosládát , megfordítja és rááll. Lassan megdöntöm a világcsúcsot rövidtávfutásból.

Kriszta

Remélem sikeresen túl leszel az első munkanapodon. Ha nem baj kérdeznék majd tőled privin /apa kapott egy jó munkaajánlatot németo.-ból/ . Még nem tud dönteni ha aktuális lesz kicsit kifaggatlak ha nem baj.

Móni

Nektek is gyógyulást kívánok. Mikorra is vagy kiírva??

Orsi

Jó nagyizást nektek!
Az én apum is mindig viszi a fiúkat játszótérre :)


Timi

Nekem jöhet egy adag imádom az almáslepényt!


Megyek én is ki kell használnom amíg alszik az én kis hegymászóm :lol:

Holnap viszem a 15 hós oltásra. Ha minden oké meg is kapja.

Sziasztok! Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Timi

Na,ennyi invitálásnak nem tudok ellenállni,megfűzöm anyumat,hogy jöjjön el :)!vagy tesómat... :roll:
Nem is tudom,miért probléma neked,ha mindent egy időben kell csinálni? :D:D:D
Ez olyan természetes... :D!
Bulcsú szegényem,alig él,komolyan kezdek aggódni,mert ilyennek még nem láttam.remélem,azért a holnapi nap már nem lesz olyan vészes,mert a szemei tiszta vörösek,ég a kis arca,hiába adom a lázcsillapítót... :(
Ne ér ám holmi almáslepényekkel kínozni a neten keresztül minket!!!! :shock:

Andi

Szuper,örülök,hogy jobban vagytok :).
nyaklánc :).Tuti :).Villő újabban éjszakára nem kéri,így nem adom rá,csak nappal :).
Persze sajnos a női hisztikre nem jó :D:D:D!Az maradt... :wink:!
VAkkor ezek szt már Te is fittebb vagy? :):)
Hegymászó :D!Na igen,ma már kétszer esett le Villő,szerencsére nem magasról,egyszer meg Bulcsú kapta el.De hiába mondom neki...mindent meg nem tudok elpakolni én sem... :?
15 hós oltás!!!!jaj,már itt tartunk????Nemsokára mi is mehetünk... :?

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Voltam orvosnál, tüdőgyulladásom van :cry: . Elfelejtettem megkérdezni hogy fertőző v. nem.

tudja valaki esetleg?????????????vagy ez is többféle van.?

KépKépKép
bambika
 
 


Andi

Szt bmilyen felső vagy alsó légúti megbetegedés fertőző. :roll:
Hát jobbulást,remélem,hogy hamar kilábalsz belőle.
viszont ahogy teheted,vágd magad vízszintesbe,mert nem jó lábon kihordani,csúnya szövődményei lehetnek... :(

anyapoc
 
 


Először is Andinak jobbulást!

Anyapoc!
Este 19 óráig van nyitva, ha gondolod szívesen útbaigazítalak benneteket!
Egyébként Sárvár-Sopron vonalon Sárvár után azonnal az első falu, falu végén-kurta kocsma helyett :lol: -jobbra fordultok, egy hatalmas cipő van az udvaron dekorációként kiállítva.
Na vékony vádlira aztán még nagyobb a kínálat, az S.Oliverek 14-15 ért vannak pl.

Timi!

Almáslepény..nyammnyamm :shock:

Na megyek, apum épp most zongorázik a gyerekeknek, úgy szeretjük hallgatni.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Kösziiiiiii! :)
Húúú,már nagyon várom,anyumat már beizzítottam :).Igaz,neki olcsóbb fajta is jó :wink:,remélem,neki is találunk.De valszeg megvárjuk vele apát,még 1 hetet talán kibírok :D!
Kurta kocsma... :D...tudom is én,mi az :D!
Nálunk is nyerő a szinti,apum szokott rajta szintén játszani,gyerkőcök imádják :)!

anyapoc
 
 


Andi :D
Jobbulást kívánok Neked! Vigyázz nagyon magadra, nehogy tényleg még valamit összeszedjél, most eléggé le lehet strapálva az immunrendszered.
December 17 a kiírt időpont.

Orsi :D
Hű, már én is annyit hallottam erről a boltról, csak még soha nem jutottunk el oda. Már többször elutaztunk mellette, de be még nem mentünk. Sógornőm hozott a Gergőnek pár hete egy Linea bakancsot, az mondjuk nem volt olcsónak mondható :? , de a minősége az nagyon jó. Bundás bakancsok is vannak akkor már a gyerkőcöknek? Mert azt még mindenképpen be kell szereznünk egyet. Lehet, hogy én is rábeszélem apát :lol: ?
Akkor most a héten pihi van? De jó!

Timi :D
Almáslepényről tényleg nem illik itt szót ejteni, csak majd akkor, ha olyan fejlett lesz a technika, hogy egyből küldeni is tudsz belőle :P !

Kriszta :D
Jól kifáraszthatott az első munkanap, hogy nem jelentkeztél. Kíváncsi vagyok ám, hogy mik a tapasztalatok, én biztos nehezen viselném most a hirtelen kötöttséget. Időre menni és jönni, és közben is egy bizonyos dologgal foglalkozni... Aztán hazatérve ott a család, háztartás...

Hát csajok, én egyre jobban belebonyolódok a megfázásba, plusz még hasmenésem is van :cry: . Errefelé sok gyereknek vannak ilyen tünetei, biztos megfertőződtem valahol.
Gergő sincs jól, tegnap elkezdett köhögni, nem tudom, mi jön még.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak így kutyafuttában jelentkezem.
Feltettem a talis képeket. :) Egy kicsit kavarodott a tavalyi képekkkel. :evil:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6358

Sziasztok
Szilvi

Ui: a betegeknek jobbulást kívánok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi!

Nagyon jók a talis képek!!!!!!!!!!!!!!! Köszönjük!

De hol vagy így elveszve? Ha lesz egy kis időd,átdobob nekem annak a fincsi muffin-nak a receptjét?
Megsütném a hétvégén.


Hogy vannak a betegek?????????

Remélem mindenki javul és nem egyre jobban belemászik!!!

Anyapoc!

Ha minden igaz vasárnap megyünk - nőcis program gyanánt - Rábapatyra.
Ti? Mikor? :wink:

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok Lányok!


Elnézést, hogy lapulok mint sz.. a gazban. Olvaslak ám benneteket.

Bár egy kicsit késve, de azért elmondom, hogy én is nagyon örültem a személyes talinak. :)

Anyapoc
remélem Bulcsú már jobban van. Villő visongatása változott már valamit? Nem akarlak ám piszkálni vele, egy kicsit talán én is tudom mit "élsz" át, Márk is néha szokott és akkor nagyon rá kell szólnom, hogy vegyen vissza.
Lenne egy kérdésem, de hát ugye ismersz :!: Kérdezni azt, tudok :lol:
Most csak 9 ch Belladonnát kaptam, az adagolás uaz?

Andi
jobbulást kívánok nektek! Örülök, hogy Lillával javult a helyzet!Nem lehetett egyszerű.
Képzeld pár napig a Márk hajnali fél 3-kor volt hajlandó normálisan elaludni. Ez megviselt rendesen bennünket. Nem tudjuk mi lehetett az oka :roll:. Most is megy Herendre pénteken, egy kissé aggódom, hogy milyenek lesznek utána itthon az éjszakák. :?:
Lilla már megszokta, hogy egyedül van otthon és nincs de. Bence?

Timi
köszi a dicséretet és a hiányolást :) Ami igaz az igaz, lenne valami amit nagyon meg szeretnék veletek osztani, de még nem lehet.
Na, persze nem az amire gondoltok :wink: Ezért aztán inkább nem írtam semmit,nehogy idő előtt elszóljam magam. :lol:

Szilvia
mi lett a szőnyeg sorsa?
Mit szólsz, milyen képet sikerült Marcellról készítenem? Még,hogy nem néz bele a fgépbe :lol:


Orsi
modell az mindig jól jönn. Megbeszélés kérdése az egész. De csak úgy, ha van a gyerekekre rajtunk kívül felügyelet, mert elég élesek a szerszámaim :twisted:


Móni
Te jobban vagy már? Mi van Gergővel?

Kriszti
Látom, neked sincs túl sok időd. Ennyire sok a munka? Jó, tudom a maradék idődet inkább a gyerekekre fordítod, főleg így az elején.
Apának, hogy tetszik az új munkahelye?


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Upsz, Timi, a recept majdnem lemaradt :shock:

25 dkg liszt
2 tojás
kb 2 dl tej
12.5 dkg margarin olvasztva
15 dkg cukor
három tk sütőpor
reszelt citromhéj
1 vaníliás cukor
1 vaníliás krémtúró
1 doboz mirelit málna

Tojásokat a cukorral habosra keverjük, bele a margarin és a tej. Aztaán az egészet a sütőporos liszttel összzekeverjük (én szoktam bele tenni néha egy kis dejót, 2-3 evőkanállal, mert szeretem, de ez nem muszáj). Muffinsütő aljába a papírkapszlikba egy egy kanállal belepaccsantok, aztán mindnek a közepébe egy kiskanál túrókrém, és kb 4-5 szem málna, aztán befedni a maradék tésztával. Ha meggybefőttel csinálom, akkor azokat simán belekeverem a tésztába, egyszerűbb úgy. Tul.képp a málnát is lehet úgy, ha még kemények, akkor nem mennek szét. Kb 20 perc alatt van kész nekem gáztűzhelyem van, azon 4-5ösön szoktam sütni.


Jó étvágyat!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Most voltam UH-n, hát még mindig farosan fekszik a Zsófi :( ! Pedig nagyon bíztam benne, hogy már befordult a helyes irányba. Egy hónap múlva megint megyek, ha még akkor is így fekszik, akkor még a 38. héten is megnézi, aztán döntés születik. Nagyon-nagyon nem szeretnék műtétet :cry: .
Adatai egyébként jók, minden OK :P .

Már gyógyulgatunk, bár Gergő még eléggé köhög, szerintem holnap elnézünk az orvos felé.

Szilvi :)
Receptet én is ki fogom próbálni, szeretek muffint sütni, olyan egyszerű és gyors, a mellett, hogy nagyon finom is! Nekem van egy alapreceptem, azt szoktam feltuningolni hol ezzel, hol azzal.

Timi :)
Irigykedem a nőcis program miatt, mi most minden pénzünket a kistesóra költjük, mi többiek majd pár hónap múlva kerülünk sorra. Karácsonyra mindenképp :P !

Többiek merre járnak????

Pusz

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a kérdéseket,gyógypszikat,miegymást :).
Bulcsú már jobban van,annyira,hogy tutin tud szótnemfogadni :?...
Ez van :).De legalább nem olyan levert,mint volt,azt rossz volt látni... :(

Villőt beírattam a bölcsibe :).Tök jó érzés volt,hogy emlékezett ránk az intézményvezető helyettes,sőt,még BUlcsú nevére is :) (bár gondolom,nem véletlenül :D).


Rossz hír viszont,hogy Apa mégsem jön kedden :cry: ,maradnia kell még 3 hetet,mert az egyik hajót otthagyta a HM-je és neki kell beugrani.Viszont így valszeg nem kell mennie januárban ....
Hát ez van,most úgy néz ki,Bécsbe megyünk látogatni... :roll:

Szilvi

Megnéztem a képeket :).Hát rólam azt a sztárfotót kihagyhattad volna... :?
Amúgy tutik a képek és köszi :).
Villő még mindig kis harcias, ha az érdekei érvényesítéséről van szó,de ezt nem is bánom :wink:.Csak a fülem bírja nehezen néha...meg az idegeim... :?
Szeremcsére a hisztit könnyű nála kezelni,(egyenlőre :)),mert ha rászólok,akkor abbahagyja és "vált" :wink:.
Jó a 9 CH is,az adagolás uaz.Igazság szt minél kisebb a potencia,vagyis minél "sűrűbb" benne az anyag,annál kevésbé hatékony,vagyis nem olyan erős a szer(itt fordított arányossás van :)).Vagyis adhatod sűrűbben is,bár nekem az a mottóm,hogy amikor eszedbe jut :).
Hétfőre csak a 2-es csoportba kaptunk már időpontot,így mi váltunk benneteket :).Majd reggel leteszem Villőt még egy fél órára alukálni és akkor bírni fogja :).


Timi

VAsárnapért irigy... :evil:
Mi péntekre terveztük a jövő hétre apástul,de ugye apa nem jön... :roll:
Így lehet,hogy tesómat ebszélem még rá,de ez gyerekes-családi buli lesz :wink:!
Árakat majd írhatnál,hogy mettől meddig vannak cipők...Jó kikapcsolósást :)!

Móni

reméljük,Zsófi még befordul a megfelelő irányba.Van vmi technika,ahogy rá lehet venni.Naponta nem tudom hányszor és mennyi időn át fejjel úgy kell négykézláb lenni,hogy a popsid kicsit magasabban legyen vagy mi....
De még bmi is lehet :).
Jó méretekhez gratula :)!


Andi

Hogy vagy? (tok? :))

Petra

?????Tessék jelentkezni,mert különben azt fogom hinni,hogy baj van... :?

Puszi mindenkinek!

anyapoc
 
 


Szilvi!

Köszi receptet, neki is ugrok délután. Közös sütés a gyerekekkel....... :shock:
Mi a titok? Én gyanítom :wink: ,de nem arra gondoltam :wink: :lol:


Anyapoc!

feltétlenül beszámolok róla! Ki nem hagynám ! csak kerekedjetek szépen fel és látogassatok el R.patyra.

Ha rendbejött Bulcsú akkor várunk bennetetket a jövő héten valamikor .Egyeztetünk :)

Móni!

Anyapoc módszeréről én is hallottam,próbáld ki , bajt nem csinálsz vele. Kiváncsi vagyok ,hogy hatásos-e?

kriszta!

Monstmár rólunk meg is feledkezel,hogy vannak,új kollegáid? :wink:
tessék jelentkezni,hogy milyen a munkahely!

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
minket sajna nem váltatok, mert elfelejtettem telefonálni. :? Így csak jövő hét péntek fél 11-es csoportba kaptunk helyet. Mondjuk ezzel még csak nem is lenne gondom, mert ugye Márk későn kelő. De! Amilyen szerencsém van, pont akkor fog majd "hajnali" 7-kor kelni, és akkor bizony nem fogja bírni.
Jobb ha tudod azt is, hogy változni fog a Vackor. Az előrejlzés szerint lesz A és B hét. Az egyik héten csak egyszer lehet menni a másikon kétszer. Mindezt azért, mert a megyében csak ez az egy játszóház van, és a többi városból is fogadni kell a gyerekeket. :shock:

Köszi a homeos infot.
Apa :cry:

Huh, lehet, hogy nekem is beszénem kellene anyóspajtással Rpaty ügyben :?: Annyit dumcsiztatok róla, hogy már kíváncsi lettem. :lol:

Bocsi a fotó miatt :roll: Gondoltam, hogy tetszeni fog :wink:

Timi
majd ha biztos ami biztos elmondom :D , aztán ha valami nem úgy sikerült ahogy gondoltuk akkor azt is. Jó :)

Jó sütést a gyerekekkel. Aztán mesélj ám, hogy lehet két gyerekkel sütögetni.

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Lányok!

Nem kér vki egy iwiw meghívót?

anyapoc
 
 


Anyapoc!

De igen, nekem kellene!
Elküldöd?Léccilécci :lol:
Holnap jöttök Rábapatyra?
sajnálom, h. apa nem jön :cry:

Mi nagyon jól érezzük magunkat Sárváron, ma elmentem elővizsgázni pügyből, remélem sikerült, eredmény jövő héten :shock:
Holnap este pedig csajos buliba leszek hivatalos, barátnőkkel megyünk este "kirúgni a hámból"..(na.persze sofőr megint én leszek :!:

puszi mindenkinek!
orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


dobok egy képet a kiscsajról, már egy ideje ilyeneket "művel" :lol:

Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szilvi!

Talisképek: nem lehetne, h. legközelebb engem csak nyaktól felfelé fotózz? :lol:
Megláttam magamat, azóta nem vacsorázom :roll: Borzasztó vagyok :cry:

KépKép
KépKép
kirri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: