Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Holnap megyünk a Cirkuszba :)
Továbbképzés az itthoni cirkuszokra :D

Cipő, téli cuccok:

A babyoutletet már nem is mondom mert mindig ezzel jövök, de a decathlonban is vannak nagyon jó tényleg meleg cuccok,haesetleg.

Mi Fanninak tavayl ott vettünk egy csizmát, jó nagyot, még idén sem nőtt bele de már tavaly is azt hordta :)
Ilyesmi,csak piros.Imádjuk.


http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8073885-46857391/

A polár felsőik,stb pedig szintén nagyon melegek.

Sok baba-gyerek cucc van.

http://www.decathlon.co.hu/HU/baby-fitness-12780285/
Vendég
 


Halihó!

Köszi Anna a cipő tanácsot. Igen, amúgy én is így gondoltam,hogy ilyen hidegben már esedékes a téli cipő. Nemtom itt mi van,ahol a Salust vettem, de már néztem 1-2 jót máshol (mármmint a neten)

Ildi,
Igen, a babyoutletet én is folyamatosan nézem, de most főleg cipőben sosincs Andor mérete. Azért köszi.
A decathlont még nem néztem. Jó ez amit feltettél, bár elvileg ebből sincs méret.
Neki most 21es van. A téliból is ekkora kell vagy abból lehet akár 22es? Mert hogy bundásabb vagy vastagabb zokni. (nemtom)

Mennem kell ,mert Andor itt őrjöng. :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Csak egy gyorsra.

Gabi,
tényleg kell asztalos?
a bátyám az :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Sziasztok! :)

Csak gyorsban:
Esztó,
Hát ez jóóóó :D Akkor mondom miért kéne: nemtom meg lehet-e oldani, de kéne vmi üveg vagy szép plexi ajtó a TV-s szekrényre, hogy Andor ne tudja állandóan elnyomni az erősítőt + bekapcsilni és kinyomni a dvdv tartóját, nehogy letörje. Nem akartunk ilyesmit, mert,hogy megneveljük, de nagyon durván nyomja és fegyelmezem meg minden, de lehet ez így egyszerűbb lenne :oops: (plána ha majd jönne tesó stb.)
szóval ez egy 1m X 25 cm-es rész,ami ketté van osztva vagyis két ajtó kéne rá.
Nemtom lehetséges-e meg ha igen mennyiért, de próbáltam már itt keresni valakit, de nem találtam. Meg szeretném érdeklődni oszt meglátjuk.
Nemtom mennyire érthető,majd tehetek képet is.
Esetleg meg tudnád kérdezni a bátyádat? Vagy akát küld el püben a számát és akkor felhívom :)
Nagyon köszi!!!

Most mennem kell, mert a gyerek szagot húz + megyünk piacra :)
Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi,
felhívtam a bátyámat, de megadom a számát :)
megy pü.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Látom azért túl sokról nem maradtam le! 8)

Mama megérkezett csütörtökön, azóta tulajdonképpen két gyerekem van. Anyu szeret rosszalkodni, nem egy esetben rosszabb, mint Levi. Ráadásul cukros, de Levi miatt nem érdekli az evés sem. Szóval figyelek Manóra, hogy mindig tisztába legyen téve, én altatom (olyankor mama is alszik mindig), szólok anyura, hogy egyen nem akarom, hogy rosszul legyen ne adj isten Levire ájuljon. Nem értem miért nem képes figyelni erre! :twisted: Persze etetem Levit is, főzök, takarítok minden nap. Szóval mondhatom dupla műszakot nyomok, mert nem kell minden nap főznöm ha csak mi vagyunk így meg igen.
Remélem holnap nem esik délelőtt, mert nagyon mehetnékem van a klubba, kellene az a kis pihenés!

Anyu ajánlkozik mindig, hogy ha majd tudnék menni dolgozni akkor ő vigyáz a gyerekre. Most sértsem meg, hogy pár órára bíznám rá csak? Az az igazság, hogy már idősebb ugye (65) és beteges is, nem bírja egyszerűen, ráadásul mindent ráhagy a gyerekre. Ááááh, na mindegy nem panaszkodom. Legalább játszik vele, az is segítség azért.

Tavaly télen volt Levinek bundás csizmája, idén viszont nem veszek, mert annyira izzadós a lába, hogy majd azért fázna meg. Szóval inkább adok rá harisnyát+zoknit és persze ugye a bőrbakancs.

KépKép
kora
 
 


Anna Levinek is a szabadjáték jött be. Az éneklős résznél azt siha nem csinálta amit kellett volna, sőt vonul el rajzolni vay bármi mást csinálni. Hiába meg van nekik szokva, hogy azt csinálnak amit akarnak. Ezzel viszont meg lehet nekik mutatni, hogy ez nem mindig így van. Ha később sem akarják háát akkor nem is tudom gondok lesznek majd később órákon?

Szóval az anyukák viszik a gyümit. Ezt felejetettem el megkérdezni a múltor. Levi sem evett egyébként.

Kivel mi újság van gyerekek?

Szilvi hogy alakul a bölcsi most, hogy tudjátok mikor mentek oviba?
Ildi fanni nem akar még oviban aludni? (ha írtad már akkor bocsi :oops: )
Pocakosak? Bírjátok még?
Eszter meggyógyultatok?
Prüntyi?
Gabi láttunk benneteket szombaton a piacon. Sajna Andorból csak a sapit meg a kabátot láttam. Jól láttam, hogy többen voltatok? Pont lángosért álltunk sorba apával. :)
Elképesztő, hogy olyan bla-bla sapi amilyet vetteünk Manónal a bababoltban(!) a piacon 700 ft-tal drágább!!! :shock: :shock: :?

Na mennem kell, igyekszem még benézni.

KépKép
kora
 
 


A sok hiba ellenére remélem azért el tudjátok olvasni az irományom! :oops: :wink:

KépKép
kora
 
 


Szia Kora!

Holnap elvileg mi megyünk a klubba, jó volna megismerkedni, szóval remélem jöttök! :) Aztán a kölkök majd szabotálják az éneklést együttes erővel. :lol: :oops:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Esztó,
Nagyon köszi a tesód számát!!! Még nem hívtam, mert ezeregy dolgom volt, de a héten sztem már felhívom. Hogy vagytok? Meggyógyultatok már? Remélem!!!!

Kora,
Láttatok minket?!!! A fene, kár ,hogy nem futottunk össze.
Jah, a piacon figyelni kell az árakkal, mert van ami húzósan több.
Igen többen voltunk, pontosabban csak a Lacika haver (takarításról nevezetes) volt nálunk a hétvégén.

Mi most ringatón voltunk, mert Andorom sztem elég zizi lenne a 10től tartó klubbon, mert akkrotájt szokott szundizni ha nem alszik vissza reggel.
Persze most még jár a szája, pedig letettem most evés után ,emrt már el akart nagyon aludni, de most meg pörgeti magát. Sebaj, majd elalszik, nem veszem ki.

Nagyon jót tett ismét a ringató Andoromnak, pörgött ezerrel (mint szokásos) persze most már maga fel is állt a szőnyeg közepén és lépésben tette meg az utat a kiszemelt "áldozatáig" :D

A hétvégén levágtuk először a "hosszú" haját :D nagyon cuki, sokkal rendezettebb a feje. Na nem mintha baromi hosszú lett volna neki, csak inkább hátul, és ott kunkorodott, meg nagyon tudott izzadni. Meg így hátha erősebb hatást kelt majd télire :)

Nekikezdtünk ismét ház/lakás nézésébe. Holnap jön egy pénzügyi tanácsadó nőci ismerősünk,akivel már korábban is beszéltünk, csak ugye leálltunk a ház prjekttel.
Most viszont lejárt a fundamentánk, így hátha nagyobb eséllyel vágunk neki anyagi téren az egésznek. na meg nagyobb a kínálat, lejjebb vannak az árak. Persze ha mégsem tudnánk előreláthatólag részleteket fizetni,akkor még maradunk itt. De most eléggé foglalkoztat a dolog.

Még akartam valamiket, de most nemtom. Majd még gyüvök,csak reggel nem volt már időm kofffííít inni és most már nagyon kéne.Szóval megyek csinálok egyet.

(Képzeljétek-nem bírom ki,hogy ne mondjam el- a Drágám úgy döntött,hogy megérett, megemésztette a kistesó gondolatát.Jupiiiiii. Remélem ketteske is majd hamar jön,mint Andorunk, de ezt nem akarom elkiabálni,csak olyan boldoggá tett a döntése! :) )

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Gabi! Örülök a jóhírnek! Ez elég gyorsan ment! :wink: Hajrá!

Kora! Sajnos elég érdekes volt ez a mai klub nekünk, sajnálom hogy el kellett jönnünk, de Emma egyáltalán nem akart visszamenni, és meg nem akartam erőltetni, mert lehet akkor csakazértsem szerené, így talán legközelebb lesz kedve... Melyik nap nem lesz jövőhéten a klub?
Holnap mentek a védőnősre? Az mikor is van?

Na, megyek, megpróbálom lassan ágyba tessékelni Emmát... Aztán jön Apukám... Este bekukkantok majd! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen, hogy már Andornak is kellett vágni a hajából! Most már lehetne Levinek is egy picit, de nekem tetszik így! Nem vágom! :) sokat még nem is lehetne.
Gabi annyira nem kiabáltad el a jóhírt hogy majd kiesett a szemem mire elolvastam! :lol: Örülök a hírnek, így biztos nyugidtabb vagy!
Voltál ultrahangon?
A házhoz kéz és lábtörést! :)

Anna tényleg kár, hogy Emmának nem tetszett és el kellett mennetek! Erőltetni nem is szabad. Úgy láttam, hogy ha kevesen vannak ő akkor érzi jól magát. Olyan kis gyúrnivaló husika! :) Persze nem kövér egyáltalán! Jövőhéten kedden lesz csak a klub.. Levinek most valahogy jobban bejött az éneklős rész is.
Védőnős elvileg holnap, legalábbis régen kéthetente volt. Most viszont nem tudom, mert szoktak küldeni előtte való nap mailt, de most nem jött. Ha estig jön akkor írok! Ha nem akkor szerintem nem lesz.

Ti tudtátok, hogy angol-ruha börze volt ma a művházban? Hazafelé észrevettem, de már összepakoltak. Sajnálom, mert lehet lett volna Manónak body. :( Na mind1.

3 napja jutott eszembe, hogy ősz van kellene adni Levinek a vigantolt. :oops: :? Azóta nem verekszik annnyit a foga miatt. Vagy lehet ezt csak bebeszélem magamnak? Már attól kezdtem tartani, hogy nem éljük túl ezeket a nagyőrlőket! (Ő a fájdalom miatt én meg azért mert agyonver. :? És sajna nem túlzok!)

KépKép
kora
 
 


Eszter akartam már kérdezni: pelenkázótáskád van? :wink:

KépKép
kora
 
 


Kora,
Remélem hamar kijönnek azok az örlők Levinek. Nekünk képzeljétek kijött Andornak az egyik alsó kisörlő és már a tapintható a többi 3 is. Nemsoká kint lesz mind. Ezért volt szerintem zizzentebb mostanában a szokásosnál. (szerencsére éjjel nem-lekopogom) De alul, elöl még mindig csak a 2 fog virít :D

Szálka: tegnap elmentem a nyaki ultrahangra,hogy vajh találnak-e valami gyulladást,ami esetlegesen a híres neves szálkámra utalna. És semmi. Szóval sztem is lehet pszichés, de hogy ez miért csak most és eddig miért nem? Viszont csak,hogy találjanak azért valamit, felfedezett egy 3mm nagyságú cisztát a bal lebenyemben. Remek. De nem izgatom magam miatta, mert hisz nem is kell, csak ha bedurranna a nyakam,akkor ettől van és meg kell nézetni. Illetve 1-2 évente kell majd egy ilyen UH kontroll. Lehet amúgy,hogy már rég ott van, csak eddig sosem csináltak ilyet.

Kora, igazából simán lehetett volna hagyni a haját, de szerintem nem rossz,hogy kicsit adtunk neki formát. Majd ha már szépen dúsul,akkor lehet akár kicsit hosszabb fiúsra is hagyni. Most talán csak annyiba észlelni (kivéve hátul) hogy egyeletes a hossz mindenhol. 1 cm-s vágóval tolta le a Drágám :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Talán azért érzem úgy,hogy nehogy elkiabáljam a kistesó dolgot, mert olyan hihetelten még. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Csak egy infó erejéig. Kaptam mailt a védőnőktől, a holnapi klub elmarad továbbképzés miatt!

Gabi huh ciszta? Sajnálom! :(

KépKép
kora
 
 


Kora,
Köszi az infót! Gondoltam rá én is,hogy elmenjünk holnap, bár sűrű nap lesz takarítás téren, de azért gondoltam rá, mert Andor hihetetlenül igényli a kölök társaságot.
(ezért is lenne jó majd Csajok találkozgani ;) meg magunk miatt is :D )
Szóval ismét mozgalmas hétvége lesz, mert holnap v. csütörtökön jön a hugom,ami hagyján, de pénteken egész napos banzáj lesz itt. Jön egy rakat haver, csak épphogy nem a tetőn fognak aludni sztem (még jó,hogy megcsinálta a tulaj anno a tetőteret, mert így ott tudnak majd aludni :) ) Szóval vmi bográcsozás + kürtöskalács sütés van tervben. HA mindenki meggyógyult itt közülünk/etek, akkor majd jó lenne egy ilyet nekünk is összehozni itt, jó? :) (komoly az ajánlat! nyugodtan ajánlkozzatok majd, tudván ,hogy ki mikor ér rá és mikor nem beteg :D )

Ciszta: igazából sz@rok rá :lol: Nem foglalkoztat. Persze tudomásul vettem és ha hirtelen giga nagyra nőne a nyakam,akkor sajna tudom,hogy ettől van és megyek vizsgálatra + betartom majd a kontoll UH-okat is, de nem parázok emiatt egy cseppet sem. Amúgy nemtom nem lehet-e,hogy ezt érzem valahogy.... :? az UH-os csaj szerint nem.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Gab, micsoda hirekre jön az ember, nagyon örülök a párod döntésének!!!!Drukk-drukk !!! :)
A cisztával pont elég annyit törödni,h elmész azokra az uh-kra, ha most nem mentél volna a szálkás dolog miatt akkor nem is veszik észre, ahogy biztos sok embernek van.

Olyan jó olvasni,h jártok baba-mama klubbokba, jó is az!

Fanni elvileg mától ott alszik az oviban, ami majd akkor lesz biztos mikor elaludt bent, mert Ő azért akar már ott aludni,mert a kishaverja is ott alszik, de ma a kishaverja reggel fél 9-ig nem ért be,lehet,h nem jön, na de akkor nem is akar majd ott aludni...

Ráadásul a másik ovónő volt bent, neki oké az alvás, de a társával meg azt beszéltük,h majd szünet után (de akkor még Fanni nem is akart).

Na,szóval én délre ugyan úgy oda megyek,kint lapítok az előtérbe és várok (ha nem akar aludni vagy lázítja a népet vagy valami).

Valami jó könyvet kell vinnem :)

A cirkusz nagyon jó volt! Fanninak is nagyon tetszett simán birta a 2 órát.
Vendég
 



Sziasztok,

Én még mindíg beteg vagyok, 28.-ra kaptam időpontot a fülorrgégészetre. Lehet addig meggyógyulok, bár kétlem, 6 hete tart...

Gabi,
Nah, micsoda hírek :) (én se bírtam elolvasni az apró betűt, ki kellett másolnom word-be és felnagyítani :) még a szemüveg felvétele se segített ) mikor érett meg benned a vágy a tesó iránt? Csak azért kérdezem, mert én annyira nem szeretnék még :) Zoli meg már a tesóról beszél és arról, hogy Álmos 1 éves szülinapja körül el kéne kezdeni a projektet :roll:
A tesóm jövőhéttől itt fog lakni, úgyhogy ha gondolod hívd majd fel, és helyben lesz :)
Mit érzel a torkodban? rossz lehet :(
Ha pszihés kezd el mondogatni h nem érzem nem érzem, hátha segít :)
Tali jó ötlet, én benne vagyok :) és még mindíg áll a hozzánk való meghívás is, csak amíg ilyen beteg vagyok, addig nem szeretnék megfertőzni senkit mert irigy vagyok és nem adom a bacijaimat :) (bár nem fertőző, senki nem kapta még el )
Jó nagy ramazuri lesz nálatok :)
Mit sikerült kiötleni a házzal kapcsolatban?

Kora,
van pelustáskánk, de nem azt használom, van egy nagy puma tatyóm és imádom és azt használom. A halott német katona is elfér benne :)
ugye még megvan a babakocsi? :)
Király lehet a dupla műszak, anyuddal és Levivel. Kitartás :)

Ildi,
Ti hogy álltok a tesó projekttel? vagy ne érdeklődjek? :)
Sikerült ott aludnia Fanninak?

Anna,
Hogy vagytok? Sajnálom, hogy nem bírta Emma a klubbot, pedig tök jó dolog lehet. Én is már úgy vinném Álmost ringatóra pl, de így nem megy...

Pocakosok, hogy vagytok???
Hogy halad a babakelengye vásárlás? pocakfotót mikor kapunk? :)

Prüntyi,
meggyógyultatok??

Szilvi,
mizu veletek?

Kipróbáltuk a banánt. Hát engem a világból ki lehet vele kergetni, a szagát se bírom, persze Álmos falja :) még arra is vetemedtem hogy megkóstolom, hátha, de fuuuuuj , nem szeretem még mindíg :)

na elmosogatok, bár semmi kedvem, jó szarul vagyok, fáj a hasam nagyon :(

szép délutánt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jaaaj Esztó, tessék meggyógyulni! :) Szegénykém! Remélem most már kifelé tartasz.
Tesód asztalost bocsesz,hogy még nem hívtam, de ha jövő héten itt lesz,akkor lehet amúgy is jobb lesz akkor. Kicsit sok minden van mostanság itthon,így mikor az eszembe volt akkor mindig gyütt valami/valaki, utána meg elfelejtettem :?
Hogy mikor érett meg bennem a tesó gondolat?Nemrég,szóval van még időd :wink: 1-2 hónapja max.! Korábban úgy éreztem, hogy egyelőre csakis Andorra szeretnék koncentrálni, de aztán ahogy egyre nagyobb és "önállóbb" lett a maga módján, úgy alakult ez ki. Meg meló szempontjából is jobb lenne igazából ha előbb jönne (reméljük ketteske is így akarja majd), mert akkor könnyebb lesz majd bármiféle perspektívát felállítanom, nem pedig az,hogy visszamegyek egy fél évre pl. addig tingli-tangli, mert baba lesz, semmi jövőbe menő cél. Meg így azért védett is vagyok. (hát reméljük tényleg összejön, mert már nagyon beleéltem magam :) ) Novemberben indul majd a hajrá :D és majd szólok,ha van vmi ;)

Ház: a jelen helyzet szerint csak újépítésű ingatlanra van esélyünk. így marad Vác, és ott van jópár 3lakásos, kertes társasház vagy sorház. Lényeg,hogy legyen egy kis kertje. Van,amit már néztem korábban is és tetszett, csak akkor nagyon családi házra voltunk ráállva. Most viszont a családihoz 50%! önerő kell :shock: ezért marad az újépítésű. Végülis jó lesz az. CSak tényleg tetszen és akkor nincs gond. Majd ha ránk szakad a bank,akkor veszünk mást :D:D:D

MIért fáj Esztó a pocid? Ez is a betegségtől? :?
Megyek zuhizni, meg utána böngészek itt még kecókat :)
(hamar bele tudom magam zsongni :D )

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sziasztok Lányok!

csak gyors bejelentkezés

Jól vagunk a kislyánkával, szegények még mindig nincs neve, mostanában Huanítának hívjuk, ami persze nem komoly, enm kell megijedni. A hasam egyre nő, komolyan fogok egy képet csinálni, ígérem, de bevallom eedig én egy pocak-fotót sem készítettem :oops:

Gabolino: mellettünk van egy fél ikerház eladó, új építésű, a másik felében jártam már, szerintem nagyon jó az elosztása, 3 hálószoba nappali konyha fürdő +külön még egy wc egy kis terasz egy kis kert. Ez a Hársas utca 17-ben van Ja és a szomszédok tuti jó fejek :D (A miénk a környék leglepukkant, nyaralóból átalakított családi háza, ha arra jársz rájössz melyik az)
Ja és Esztóék sem laknak messze
Bár a városkzpont kicsit arrébb van, de nagyon jó csendes utca, a gyerekek nyugodtan biciklizhetnek az utcán meg ilyesmi. Nem ismerem az igényeiteket, meg az árbeli elképzelseiteket sem, a másik felét ha jól emlékszem 30 millió körül adták el. De mostmár biztosan lehet alkudni, mert már lassan 1 éve készen van és nincs még vevő. Akik a másik felét megvették hívtak ki szakembert megnézetni a dolgokat és mindent rendben találtak
Na ennyire tellett az időmből, dolgozni kell :(

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi épp betegek vagyunk, ami Fanninál nem újdonság, nálam igen, neocitranon élek.

Esztó: Jobbulást! Tesó épp ott tart,h apa kitalálta,h neki skorpió legyen a fia tehát novemberben szülessen nekem meg elég egy skorpió (apa is az) igy lehet,h nem lesz tesó, mivel én a 3-4 év korkülönbséget tartom jónak, az 5 év a max, és 30 alatt vagyok hajlandó megszülni a második gyereket, na most 27 vagyok,úgyhogy majd kiderül de nagyobb korkülönbséggel nem fogok kinlódni, ezt apával is közöltem.

Nálunk anyósék kecóját jönnek hétvégente egyre többen nézegetni,van aki már vissza jön most hétvégén, csak megveszik, a szembe szomszédét megvették 2 hónapja,már el is költözött.

De mivel az nem új,igy fiatalok nagyjából kilőve, ahogy Gab is irta.

Fanni nem aludt az oviban mivel épp tegnap hiányzott a nagy haverja aki miatt akart.
Vendég
 


Szisztok! :)

Mérnökasszony,
Örülök,hogy minden okés Veletek! :) És gyüjjön az a szép pocak fotó! :)

Fildi,
Ti is gyógyuljatok gyors! Remélem azért összejön a tesó! Nálunk is volt anno hasonszőrű kijelentés, hogy a Drágám tüzes jegyű gyereket szeretne (kos,ooszlán,nyilas)mert hogy mi mindkettten azok vagyunk és az tök jó. :D (ő kos, én oroszlán. Jah és neki az aszcendense is tüzes,mert az meg oroszlán :D ) De aztán jött a mi kis hiper édes, tüneményes, barátságos, kiegyensúlyozott okos kis Andorunk :) Persze azért most majd novemberben ha "nekifogunk" akkor még lehet akár oroszlán is majd, de ezt majd a kistesó eldönt. Én csak egészségeset szeretnék, meg ,hogy azért hamar jöjjön (meg,hogy kislyány legyen :D- de kissiú is jöhet ;) )

Ház: ma megyek 3ra Vácra megnézni egy új sorházi lakást. Ez az uccsó ott, de már min. fél éve árulják, szóval ha tetszik, remélem tudok rendesen alkudni.

Mérnőkasszonny, aranyos vagy az infóval, de a 30 mill az enkünk über magas. Ezt,amit megyek nézni 23.9ért kínálják, de én 20 körülire szeretnék alkudni. Bár még a kalkulációt nem kaptam meg a tanácsadó nőcitől, de szerintem mi kb. addig mehetünk majd el.
Jaaaj, annyira jó lenne ha összejönne.

Amit korábban is néztem 3 lakásos, kertes társasház,abból az uccsó lakást múlt héten eladták.
Sajna most a veszélyt abban érzem kicsit, hogy a fiatalok most méginkább csak az új építésű felé tudnak fordulni, hisz sztem elég kevésnek van 50% önereje! :?

Szóval majd jelzem mi volt.
Most érkezik be a hugom Pöstre vonattal, majd ő is jön velem :) Azt ha jó, akkor Apáját meg majd visszük 2. körbe :)

Andor egyre többet megy, egyre nagyobb távokat. Tettem fel 2 videót, de még van egy ahol elkezdett menni, pontosabban e hátvágás próbálkozásai, csak még össze kell vágni, mert van benne olyan,hogy csak lóg a kamera és veszi a semmit (ahogy letámadta az éppen kamerázót :D )

Na megyek.
Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


jah, az lemeradt a korábbi gondolatmenetből,hogy ANdor ugyebár szűz jegyű. :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Itt hatalmas a buli nálunk, Fanni már antibiotikumot kap a köhögés meg a füle (mert már az is fáj) miatt, én meg elkaptam a gyerekrendelőben a hányós vírust (mert az is van ám csak nem mondják) és igy most 2 köhögés között sem unatkozom (mert én is nagyon köhögök+ a torkom).

Apa kitart, remélem Fanni nem kapja el tölem.
Vendég
 


Bocsi lányok, de most én dőltem ki a sorból...de a többiek jól vannak...

majd jövök...

kedden megyek állásinterjúra...szorítsatok!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Itt az egyik pocakos jelentkezik:)

Csajok, tudtok róla, hogy lomtalanítás lesz? Vácegresen írták szórólapon, hogy lesz holnap, de még senki sem pakolt ki semmit, ezért mi sem merünk, pedig ez most jól jönne a felújítási munkálatok után. Nem kéne konténert fizetnünk. Na, majd ma figyelem a falut!:)

Hú, a héten 30 hetesek leszünk Mérnökasszonnyal együtt, eljött ez az idő is.:)

Én sajnos terhességi cukorbeteg lettem, így most diétáznom kell, de így jók az értékeim. Nem baj, már csak 2,5 hónapot kell kibírnom))
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, itt nincs valami nagy élet mostanság... Nem sokat kellett olvasnom.

Nálunk nem épp fenékig tejfel az élet. Csütörtök óta a férjemnek komoly vesegörcsei vannak, volt ügyelet, kórház, újabb vizsgálat, és csak bízni lehet benne hogy hamar túl lesz ezen a francos kövön.
Emmám kicsit zizi csak időnként, amúgy szerencsére jól van.
Én meg két napja a játék hevében olyan jól bukfenceztem, hogy meghúztam a nyakam rendesen- majd hogy fokozzam a hatást, elfelejtettük kivinni a kukát, és kedden reggel mikor meghallottam az autójukat, szaladtam ki(pizsamában, papucsban és nagykabátban), persze a kukánk tele, dög nehéz, és akkor meg a hátamat húztam meg. Szóval klassz!

A betegeknek jobbulást!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Hűűhaa! Akkor mindenkinél legalább egy betegeskedő van. Jobbulást mindenkinek!

Csak hogy beálljunk a sorba nálunk apa sérült le. Útban hazafelé múlthét közepén éppen jött le a buszról és pár tolakodó öregasszony miatt lecsúszott a lába a patkáról. Gyönyörűen maga alá fordult. Szerencsére a röntgen nem mutatott törést meg repedést sem. Nagyon durván be van neki dagadva még mindig, ráállni nemigen tud úgyhogy megkapta anyu botját (tudjátok olyan kartartós), a semmittevéstől meg külön ki van készülve. Szerencsére már nem olyan ideges mint amikor fel sem tudott kelni csak mankóval. Többnyire már itt ül a gép előtt. Amikor nem akkor vagy nekem nincs már kedvem vagy nem is érek rá szóval most ritkábban vagyok gép előtt. Viszont takarítok helyette! 8)

Közben megjártuk a nagyiékat is. Az egyiktől kapott Manó olyan műanyag puzzlés hintaszéket ami csudára tetszik nem! Ő hinta-palintának hívja. Sokszor abba ül amikor kaja van. Van amokor a nagy jegesmaciját rakja bele és tologálja (jól csúszik) közben meg kiabálja, hogy palinta maci! :D

Twist ha diétával jók az értékek akkor simán bírni fogod a végéig! :) Szülés után elmúlik? :oops:

Anna akkor most nagyon "jó formában" vagytok! Szegények! :(

Ildi remélem nálatok is javulóban mindenki. (A férjed végül elkapta?)

Prüntyi milyen volt az állásinterjú?

Gabi én is szűz vagyok! :) Ha a habitus miatt szeretne a párod tüzes jegyűt akkor magamból kiindulva nem számít ha pl föld jegyű. A szűz ugyebár az és hát nekem azért van habitusom (rák asszcendes ha ez számít valamit). :)

Mégegyszer minden betegeskedőnek jobbulást!

KépKép
kora
 
 


Ja! Eszter a héten takarítom a kocsit!

KépKép
kora
 
 


Mérnökasszonynak meg kitartás amíg melózni kell!

KépKép
kora
 
 


Szilvi nektek meg mindjárt ovi! :) Nekünk még mindig nem jött hivatalos válasz a bölcsiből. :roll: :twisted: Telefonálni hiába telefonálok, mert szabadságon a bölcsödevezető. Valamilyen oknál fogva más nem tudja kiejteni a száján még azt sem mikor jön értesítés. :twisted: Marhára elegem van belőlük!

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a betegeskedőknek:
Kép

Jaja, Kopi már csak holnap megy a bölcsibe. :) Jejejehhh :)
Hétfőn délutánra eltűnt a kesztyűje... nem találták sehol... kedd este felhívtam az egyik dadust, hogy hol lehet a kesztyűje, kerítsék már péntekig elő, mert Kopi szereti azt a Thomasos kesztyűt, nem is biztos, hogy kapok ilyet és nem szeretnék rá kiadni, több mint 1000 forintot... nem tudják hol van... ez volt kedd este 6-kor. Szerda reggel 7-kor be volt gyűrve a kabátjába a kesztyű... no mindegy, biztos üldözési mániám van...

Valaki mondta közületek, hogy a rokona ott dolgozik. A rokonod is tapasztalt ilyeneket, mint amiket leírtam és több anyuka mondja is? Ő hogy látja az ottani helyzetet?

Kora: nem tudom mikor fognak válaszolni, de nagyon idegörlő lehet ez a várakozás... meg a hülyítés, amit csinálnak. Nem hiszem, hogy a bölcsivezetőnek nincs egy helyettese!!! Azért ezt már neeeee!

Twist: kibírod, simán. ;) Utána meg elmúlik, remélhetőleg. A lényeg, hogy egészségesek legyetek. :)


Mi kedden kezdjük az ovit, kiváncsi leszek milyen lesz, hogy fog neki tetszeni, a többiek hogy állnak majd hozzá, mert ugye még mindig nem "beszél"... igaz, egyre több szót ismétel, de nem tudja úgy kifejezni magát, mint egy óvodás és félek, hogy emiatt ki fogják közösíteni...

Mennem kell, sosem tudok hosszan írni. :(

Ja, én rák vagyok. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok LÁnykák!

Csjúúú de rég voltam... :?
Most gyorsban végigfutottam az irományt, de sztem csak később tudok reagálni.

Én egész héten lótottam-futottam Andorral együtt, házakat/lakásokat néztünk. Most ráálltunk a projektre és jelenleg Dunakeszi van terítéken. Bármennyire is tetszik nekünk Vác, elég messze lenne. Kirándulni meg közel van, szóval lehet megmarad majd kirándulós helynek.
Van 1 kiszemeltem már, de húzós az ár és iiiigen sokat kéne lefaragni belőle :) De megpróbáljuk. U.az a kivitelező, mint a váci sorháznál (aki mellesleg egy velem egyidős 29!éves srác) és úgy látom puhítható. Kérdés mennyire.
Tegnap megnéztem 5! lakást tenapelőtt 3at és eddig persze a legdrágább tetszik :? (25.9 a kikiáltási ár és a Drágám azt mondta,hogy 20 mellől nem tágítunk. Ha nem megy,akkor nem vesszük és várunk még, keresgélünk) Max meghosszabbítjuk 1 évvel a már lejárt fundamentát és közben azért résen leszek, nézelődök.
Szóval szurkoljatok nagyon.
Mivel szerdán voltam ennél a lákásnál, így Szabolcsom még nem akarja a hétvégén megnézni, majd csak jövő héten vagy utána (volt most egypár tárgyalástechnika tréningen és ott kiokosították, hogy mik a jó tárgyalás "elemei" :) :D

Kérdés: keresek Andornak téli kabátot+anorákos gatyát hozzá. Nincs valamelyikőtöknek eladó? 86os szerintem ami kellhet.
Ha van vmi légyszi írjatok gyorsba ha olvassátok, mert különben lehet szombaton megveszem a piacokon,amit láttam.
Ha csak kabát van, lehet az is jó és majd szerválok gatyát - ha egyáltalán lesz hó :)

MOst megyek és majd jövök reagálni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:

Mostanában nem lesz időm jönni szinte egyáltalán,mindenkinek minden jót és vigyázzatok magatokra, babákra :)

(Egyszerre indul egy családi vállalkozás, a házat is úgy néz ki,h megveszik ,és közben jönnek az ünnepek is).

*
Vendég
 


Szép jó reggelt,

Bejelentkezek én is. Pörgős volt az elmúlt hét.

Ildi,
sok sikert a vállalkozáshoz. Mit fogtok csinálni ha lehet kérdezni?
Fanni jól van? Te?

Gabi,
bocsi hogy nem reagáltam az utolsó leveledre, csak valahova megint futottunk :) de megnéztem a kecot amit belinkeltél :) teccccett.
A mostaniról nincs kép? remélem vmelyik álomház összejön. Horror árak vannak ugye?
Andor nagyon édes a videókon. Mikor kezdett el mászni? (csak h kb mire számítsak :) ) Álmos már kúszik, mint egy hernyó :)


Szilvi,
milyen volt az ovi?

Kora,
subidubiduuu babakocsi :lol: írok pü-t :) már nagyon várom. (csak azt nem tudom a mostanival mit csináljak????)
Apa hogy van? vagyis a lába?

Prüntyi,
mi volt az interjún? gondoltam Rád és drukkoltam :)

Twist,
kitartás a diétához.
Mikor kapunk pocak képet? Hogy vagytok? alakul már a babakelengye? :)

Anna,
szegény férjed :( remélem már jobban van. Voltatok dokinál azóta?
Nyakad hogy van?

Mérnökasszony,
Meddig dolgozol? hogy vagytok?

Zsuzsa, merre vagy???? eltűntél!

Remélem mire ezt leírom, mindenki meggyógyult és senkinek kutya baja sincs :)

Én mérleg vagyok, a két pasim meg bika (lévén egy napon születtek ugye ) na akkor ez most jó? :)

Na, én voltam a misszióban, hát kár volt beülnöm a kocsiba. Azt mondta a dokinéni, hogy nasivin helyett rhinospray plusszal fujjam az orrom. Mondom embeeer 7(!!) hete nem kapok levegőt , válasz: nem baj, akkor is ezzel fujjam napi 3x... szóval keresek másik dokit.

Egyébként ezt leszámítva jól vagyok, annyi, hogy a jobb orr lyukamon absz.megszűnt a levegő áramlás :) Álmosom is jól van, leálltam ezekkel a hülye cseppekkel, spraykkel, meg a porszívozással és látányos a javulás, semmi baja. Kaptunk spec tápszert a dokitól, amit este kéne adni neki, de persze hiánycikk, nem tudják mikor lesz. Igy most sinlacot irt fel, de az meg pép, este meg ő nem szokott kanalazni, mert ahhoz túl fáradt szokott lenni :) dilemma... :roll:

Tanulok ezerrel, azért se vagyok túl aktív mostanában.
Kedden jó lenne elmenni ringatóra. Valaki nem jön???

teszek képet, hogy teljen az oldal :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ismét it, mert fel szeretnék tölteni gyors pár videót :)

Esztó,
ÁLmos gyönyörűűűű!!! És már kúszík??? :O Akkor kösd fel a gatyádat. Andor 9 hósan kezdett kúszni és 10 hósan mászni. Ez normális, de vannak babák (általában a kisebb súlyúak :D ) akik hamarabb kezdik. Szóval ha már ténylegesen kúszik akkor lehet 1 hó és mászni fog, de ez nem törvényszerű. Viszont azt majd jegyezd fel,hogy mikor áll fel először. Ugyanis azt halottam (és sokaknál, köztünk nálunk is bejött),hogy az első felállástól számítva kb 4 hó és akkor indul el. Andor kb. 9 hósan állt fel és 13 hósan indult el egyedül :)

Betegeknek gyors gyógyulást!

Fildi,
Sikeres tevékenykedést Neked és amint tudsz GYERE! NAgyon hiányoznál ha eltűnnél! :)

Kora,
szörnyűűű lehet ez a várakozás a bölcsire :( A fene enné meg őket, hogy ennyire nincs empatikus érzésük. Pedig meberekkel, sőt ember gyerekekkel foglalkoznak!!!! Ahhhhhhh
(A szűz sztem tök jó jegy, nekem elés sok szűz jófej barátom/barátosném van. Szabolcsom a tüzes jegyben látja sztem a talpraesettség megtestesülését :D:D:D Na jóóó nem ilyen élesen, és persze ez csak addig volt téma, míg össze nem gyütt Andor :) most tök mindegy mi lesz,csak legyen :) )

Twist,
Kitartás a diétához! te atyaéééég, mindjárt kezedben tartod a csöppödet!!! :)

Esztó,
persze tudok feltenni linket az új kiszemeltről:
http://www.ingatlan.com/elado/tegla_epi ... os/3903356
http://www.ingatlan.com/elado/sorhaz/Du ... /x/3867583

a tervrajzon a legalsó kecót kell nézni. A ház már be van szinezve,szigetelve, már csak ez az uccsó lakás van és burkolatokat az új tulajnak kell kiválasztani. Háááát,meglátjuk....reménykedem. És igen. horror árak vannak!!! Grrrrrr
(ebben a kéróban az -is- a jó, hogy nem új lakóparkban van, hanem régi övezetben, így nem sivár, vannak fák. Csak 4 lakásos,szép nagy kerttel...ahhh, nem is ábrándozom továbbb :)

Teszem fel az új videókat (bár már elég régi köztük némelyik,pl. az első lépésekről. Most már sokkal szebben megy Andor, nem mint egy robot :D )

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

még nem olvastam ám vissza teljesen, de Gabi apróbetűsét megnéztem, hajrá, hajrá kistesó!

Eszti, jól esik, hogy hiányoltál :) Nem tűntem el, de történt egy kis baleset velem csütörtökön. Épp a cirkuszba mentünk Pankával (csak meg akartam nézni, hogy egy 2 évesnek már való-e az előadás), amikor kiszálltam a kocsiból, és nem vettem észre, hogy járda van az út mellett. Leléptem (Panka a kezemben) és kifordult a bokám. Pétert hazarendeltem, irány a baleseti. Szerencsére nem tört el, de feküdnöm kell egy hétig. 2 választás volt: gipszben vagy gipsz nélkül. Utóbbit választottam. Persze hogy lehet feküdni egy 2 éves mellett? Hiszti van ezerrel, mert ugye nem az történik, amit ő akar. Szóval nem tudok semmit csinálni most, ha van egy kis szusszanásnyi időm, akkor pihenek.
Azért visszakapcsolódom majd, és félszemmel láttam, hogy jártok mindenféle foglalkozásra, majd az is érdekelne, hogy hová. Mi csak péntekenként szoktunk Cini-cini muzsikára menni (babatorna és zenebölcsi egymás után).

Remélem mindenki jól van!!!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Ja, és Ámos gyönyörű nagy baba, olyan jól áll neki az a csikos rugi!

Kérdés: van valakinek normális háziorvosa, akit jó szivvel ajánlana? Mert nekem még mindig pesti dokim van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsuzsa 2009.10.31 20:00-kor.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem rövid leszek!

Beszéltem a bölcsi vezetőjével és egyszerűen képtelenek mondani egy konkrét igent vagy nemet. Azt mondja: "jobb lenne ha azt mondanám nem vesszük fel tutira jövő szeptemberig?" Hát ami azt illeti jobb lenne, mert ennél a bizonytalanságnál még az is jobb!! Mindegy mostantól úgy veszem mintha kibökték volna azt a nemet.

Zsuzsa akkor te is beálltál a lerobbnatak közé! Roli ugyanezzel küzd itthon. Jobbulást neked is és a többieknek is!

Ildi én is örülnék ha azért megjelennél amikor csak tudnál!!!!

Gabi jól belehúztatok akkor! Kiváncsi leszek le tudjátok-e alkudni! Szerintem mostanság van azért rá esély! Hamarosan megnézem a videókat is, mert már jó rég néztem őket!

Álmos tényleg nagyon édes baba!! :D Te meg akkor jól belekeveredtél ebbe a betegségbe! Nem tudják mitől van? Amúgy ha írtál privit akkor nem kaptam meg!
Mi az a spec tápszer? Mire kell?

Levi mozgásfejlődése: 7 hónaposan tanult meg 1 hónap leforgása alatt stabilan ülni, kuszni és mászni is (szinte egyből a kúszás után + szegénynek ez idő alatt kibújt 6 foga is, szóval mozgalmas hónap volt). Szépen felállni 9 hósan, egyedül elindulni meg pontosan a szülinapja (1éves persze :D ) előtt 2 héttel. Persze akkor még elég inbolyogva, de annnyira éédes volt!!! :D

Megyek, mert előbbre hozom a fürcsit ma, mert nem aludt nappal a gazfickóm (és booorzalmaaaas éjszakánk volt!!!!! :x ).

KépKép
kora
 
 


nekünk Baranyai a dokink. Hát elég laza, nem spirázza túl a dolgokat, de eddig még nem volt gondunk.

KépKép
kora
 
 


Csipet-csapat elment a Tescoba, igy van egy kis időm visszaolvasni.

Ildi, jó tippet adtál a decathlonnal, amint tudok járni, körülnézek, mert Pankának még overálja nincs. 2 részest szeretnék neki.
Mi őszi cipőt és téli bakancsot is a deichmann-ban vettünk, elefanten-t.
Komolyan azon agyaltok, hogy milyen legyen a tesó horoszkópja? Nekem ez soha eszembe se jutott.
Milyen vállalkozásba kezdtek?

Kora, Anna, Ti baba-mama klubba jártok, vagy hová? Mi egyszer voltunk a védőnős féle klubban, az asszem szerdán van, de nekem nem tetszett. A pénteki sokkal babacentrikusabb, jól kiugrálják magukat. Persze más műfaj.
Szegény férjed, most igazán át tudom érezni, hogy mi történt vele :( Nekem azt tanácsolta az orvos, hogy kérjek kölcsön járókeretet. Ha-ha...kitől? Én egy lábon ugrálok, de az meg már tökre kikészült, fáj a csipő izületem. És az se könnyiti meg a helyzetem, hogy a ház alsó szintje szinteltolásos a lejtős telek miatt, szóval van benne 2x2 lépcső :twisted:

Szilvi, nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz az ovikezdés Kopinak! És ne gondolkodj ilyeneken, hogy ki fogják közösiteni, csak mert nem beszél! A gyerekek mindig feltalálják magukat.

Gabi, jól hangzik a ház projekt. Nagyon optimisták vagytok, hogy 25.9-ből 20-ra akartok alkudni, dehát az optimistáké a világ 8) Drukkolok. Jól néz ki mind a 2 lakás!

Jobbulást minden kis és nagy betegnek!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Na, kis családom még nem jött haza, igy egy kicsit bővebben magunkról is, hogy ne csak panaszkodjak (no meg hogy teleirjam az oldalt :lol: )

Voltunk 5 napig nyaralni Zalakaroson, olyan jó kis nyugis nyaralás volt, igazi semmittevős! Olyan jó volt,hogy végre nem kellett főzni, mosni, takaritani, Panka tündéri volt, hatalmasakat aludt, mert napközben jól kifáradt a fürdőben.
Utána 1 hétig Pápán voltunk anyósoméknál (csak mi ketten, Péter nem), az megint igazi szanatórium volt, mert anyósom egy angyal, nem enged semmit csinálni, körülugrál minket, játszik Pankával, szóval nagyon aranyos. Kicsit ilyenkor vásárolgatok magamnak és Pankának. Jó kis programjaink is voltak. Elmentünk vonatozni, mert Panka imádja a vonatokat, de még nem ült rajta. Mentünk 3 megállót, aztán jöttünk vissza. Visszafelé a vezető megengedte, hogy beüljünk mellé a fülkébe, jó kis móka volt.
Aztán elmentünk gyerekszinházba. Olyan rendes volt az igazgatónő, hogy nem is kellett fizetnünk, mert azt mondta, hogy Panka még kicsi, nem fogja végigülni az 1 órás előadást, vigyem el, aztán majd ha nyűglődik, akkor elmegyünk. És képzeljétek, végigülte, szájtátva nézte végig. 2 kis darabot játszottak, bábelőadás féle volt, de nem paraván mögött, hanem szinészek fogták a kezükben a bábokat. Aranyos volt nagyon!
Aztán a pápai unokatesójának volt születésnapja, az is nagy buli volt, szóval volt élmény bőven.
Most meg itt vagyok neki én, az 1 lábon ugráló anyukája, akivel itthon gubbaszt a lakásban :? De legalább kipiheni az élményeket :)

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Na és még 1, csak hogy behozzam a lemaradást :P
Párbeszéd köztem és Panka között a szinházlátogatás estéjén, lefekvés előtt:

P: A szinházban volt egy nagy nagy bábu.
A: Igen, egy madárijesztő. Ha rászállnak a madarak a szőlőre, vagy az almafára, akkor a madárijesztő elhessenti őket.
P: Akkor apa is madárijesztő!
A: Háááát...igen. Ő is a múltkor elijesztette a seregélyeket a szőlőről, de neki nem szalmából van a haja és a keze.
P: Akkor apa egy igazi madárijesztő! :lol:

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...

Zsuzsa, na végre hogy jelentkeztél. Sajnálom a lábadat, jobbulást!
Mi "járunk" ringatóra kedden, vagy a klubba (kedden és csütörtökön), amivel Emma egyenlőre nincs kibékülve, így lehet azt ki is hagyjuk majd. A péntekire is szívesen elmennénk megnézni, lehet most majd össze is jön. Eddig ugyanis a férjem csak pénteken volt itthon, így sosem mentünk el, együtt voltunk, mostantól viszont pénteken suliba jár majd, ezért tudunk menni.

Mi megvagyunk, Gézám még mindíg nincs túl azon a fránya kövön, de nekem már rendbejött a hátam-nyakam.
Emmámnak valószínű jönnek a fogai, szóval nehezebb hónapok következnek. Nálunk ugyanis rettentő lassan bújnak ki a fogacskák.

Kora! Sajnálom a bölcsi dolgot. :(

Mennem kell... folyt.köv.
Sziasztok!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!

Mi járunk most a Gigi féle klubba egy héten 1x, nekem tetszik és úgy tűnik Levinek is. Szegény Emmának tényleg nem. :( Vajon mi lehet neki vele a gondja?
A védőnősre is szoktunk menni, ott jobban lehet szerintem ismerkedni és sokszor van hasznos kiselőadás, sajnálom Zsuzsa, hogy neked nem tetszett. Gondolom azért, mert ott nincs a gyerekeknek program, csak játszanak meg eszegetnek. Melyik amire ti jártok és mennyibe kerül?

Hát igen egy bot most elkelne neked Zsuzsa, nincs a környezetedben senkinek egy kallódó? Rolinak kezd javulni a lába.
Panna aranyos lehetett!!! :) A bábszínházban meg ilyen ügyes volt? :shock: Leviről el sem lehet képzelni, hogy egy helyben maradjon ilyen hosszú ideig! Nagyon tetszhetett neki! :)

Anna, fognövekedés... :( most aztán együtt tudok mérezni veled!
Jobbulást a párodnak!

Gabi előzőleg nem válaszoltam az overálos kérdésedre, de azért mert nincs, tavaly még kaptunk egy jópárat kölcsön azokban volt manó, de azokat már visszaadtam. Remélem azóta sikerült beszerezni!

Többiek????

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Lányok! Jön valaki ringatóra holnap? Mi mennénk!!! Kora? Gabi? Esztó? Valaki?????

Bogyó! Nagyon kíváncsi vagyok hogy alakult az ovikezdés! Jelentkezz!!!!!!!!

Kora! Szerdán most nem lesz a védőnős klub amire ti szoktatok menni, ugye? Ha mentek legközelebb szeretnénk csatlakozni, lehet Emmának jobban tetszene ha nincs foglalkoztatva, csak játszhat. Mivel ti már voltatok, mit gondolsz?
Ja, akartam mondani, hogy nekem nem tetszett a múltkor a Gigi megnyílvánulása, amikor még csak újak voltunk ott... Kicsit szájhúzva mondta, hogy "na, csak újak lesznek ma, remek lesz."

Gabi! Kíváncsi volnék a tárgyalásos tréningre, a taktikákra, persze csak néhány szóban, ha nem gond.

Mi elvagyunk, férjem már dolgozik, bár kontrollra ma is megy.
Ezzel kapcsolatban még annyit akartam mondani, hogy a Misszióban az urológus nagyon rendes, rettentő laza, de mindenről alaposan tájékoztat. Szóval ott sem minden osztály és orvos egykutya! :wink:

Jobbulást az összes kis és nagy betegnek egyaránt!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Anna,
Igen, megyünk holnap ringatóra (remélem nem alszunk el vagy ilyesmi :D )

Kora,
Ugyan, gondoltam,hogy ha nem jelentkezik senki,akkor nincs cucc (vagy nem olvas jelenleg :) ) Vettem a piacon egy kabát + anorák szettet 3800 pénzért. Múltkor 6 rugóért láttam,így ez olcsónak tűnt, meg jónak is, bár egy "csöppet" még nagy de így legalább nem lóg kis a gyerkőc dereka :D Édesen néz ki benne...majd belenő :)

Anna,
Tárgyalás technikáról majd írok, vagy mesélek holnap, most mennem kell...

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Mi nem megyünk ringatóra tuti, de holnap sehova. Még nem tudom lesz-e védőnős klub, kedden szoktak mailt küldeni ha lesz. Ha holnap kapok akkor beírom ide a fórumra, oké?

Ezt mondta Gigi? :shock: Én nem is hallottam! Az igaz, hogy ahogy észrevettem ott összeszokott csapat van.Meg még azt vettem észre, hogy amikor ez az éneklős rész van akkor ha csak egy gyerek kóborol el akkor azonnal szól, hogy jöjjön visssza, ha több akkor nem szól csak ha negyon fuccsba megy a terve.

KépKép
kora
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: